SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_timego4.4__lap__list' doesn't exist

# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Czas Strata
1 - M /1 M2/1 [70]OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
3:35:40.16 +0:00:00.00
2 - M /2 M3/1 [20]DIANOV, Andrey loyalty point racing team (powered by hotel zamek ryn)
3:39:14.59 +0:03:34.43
3 - M /3 M3/2 [67]NEUMANN, Michał CST 7R MTB TEAM
3:39:51.52 +0:04:11.36
4 - M /4 M2/2 [48]KOWALKOWSKI, Paweł Cryospace Olsztyn
3:42:27.53 +0:06:47.37
5 - M /5 M3/3 [164]DELAET, Julien Hot Wheelz Specialized Racing Team
3:44:18.17 +0:08:38.01
6 - M /6 M2/3 [341]VALIAUGA, Arnoldas Colibri Cycling Team
3:46:18.41 +0:10:38.25
7 - M /7 M2/4 [94]URBANIAK, Marcin Colex Racing Team
3:46:46.85 +0:11:06.69
8 - M /8 M3/4 [194]GORDIENKO, Igor Go Igoryok
3:50:56.54 +0:15:16.38
9 - M /9 M2/5 [271]NATALEVIČIUS, Paulius FOCUS Vilnius
3:51:01.06 +0:15:20.90
10 - M /10 M2/6 [199]GUDIŠKIS, Eimantas Colibri Cycling Team
3:51:59.65 +0:16:19.49
11 - M /11 M3/5 [1]BATEK, Dariusz CST 7R MTB Team
3:54:38.40 +0:18:58.24
12 - M /12 M2/7 [347]VAN DER SANDE, Rick Tel&co Cycling Team
3:58:12.46 +0:22:32.30
13 - M /13 M4/1 [107]ZACHARSKI, Szymon BikeShop Radom
4:00:59.24 +0:25:19.08
14 - M /14 M2/8 [149]CHERNOV, Yuri Lyubertsy
4:01:12.77 +0:25:32.61
15 - M /15 M2/9 [167]DINSBERGS, Toms Hawaii Express Scott
4:02:01.28 +0:26:21.12
16 - M /16 M3/6 [53]KUCEWICZ, Michał CST 7R MTB TEAM
4:03:08.09 +0:27:27.93
17 - M /17 M4/2 [238]LAPAJNE, Alexander CKX
4:04:05.34 +0:28:25.18
18 - M /18 M3/7 [368]GRENAVTSEV, Ivan Corto team Russian Federation
4:04:30.65 +0:28:50.49
19 - M /19 M3/8 [313]SMOTROVS, Konstantins ebikeMachine
4:07:36.89 +0:31:56.73
20 - M /20 M2/10 [137]BODA, Péter Mesterbike 575 Team
4:09:15.79 +0:33:35.63
21 - M /21 M3/9 [252]LÖSER , Carsten 0
4:12:27.60 +0:36:47.44
22 - M /22 M3/10 [62]MARSZAŁEK, Mariusz KLUB KOLARSKI ŁOWICZ
4:14:24.77 +0:38:44.61
23 - M /23 M3/11 [214]IMRICH, Martin MTbiker.sk
4:14:30.28 +0:38:50.12
24 - M /24 M4/3 [28]GACA, Pawel METRO NIERUCHOMOSCI
4:15:04.18 +0:39:24.02
25 - M /25 M3/12 [61]MAJKOWSKI, Daniel FTI Racing Team
4:15:39.60 +0:39:59.44
26 - M /26 M3/13 [8]BEDNARSKI, Bartłomiej 24Bike.pl
4:17:13.88 +0:41:33.72
27 - M /27 M3/14 [181]FUS, Martin Reapro Bike Team
4:19:58.44 +0:44:18.28
28 - M /28 M3/15 [296]ŘÍHÁNEK, Lukáš 2V BIKERS
4:20:33.32 +0:44:53.16
29 - M /29 M4/4 [2]GRABARA, Adam Rossmann Bike Team
4:22:14.02 +0:46:33.86
30 - M /30 M4/5 [272]NEEMELA, Tarmo Amps-Extreme
4:22:24.21 +0:46:44.05
31 - M /31 M4/6 [291]RASMUSSEN, Peter Nørregaard Team Lågeshoppen
Uhrskov-vine.dk
4:22:46.67 +0:47:06.51
32 - M /32 M3/16 [50]KOZŁOWSKI, Piotr Szczecin
4:23:12.70 +0:47:32.54
33 - M /33 M4/7 [332]SZREK, Jurgen GRANFONDOTEAM
4:24:25.89 +0:48:45.73
34 - M /34 M3/17 [80]RĄCZKIEWICZ, Maciej KSPO Dentinea 1A
4:25:13.07 +0:49:32.91
35 - M /35 M3/18 [18]KRUSZEC, Andrzej AUGUSTA RESTAURACJA KRAKOW
4:26:11.34 +0:50:31.18
36 - M /36 M4/8 [142]BRÁZ, Ladislav HORAL Bike Team
4:26:23.98 +0:50:43.82
37 - M /37 M3/19 [305]SCHÖNE, Ingo Team2Beat
4:27:21.64 +0:51:41.48
38 - M /38 M3/20 [98]WIDACKI, Paweł 0
4:27:35.90 +0:51:55.74
39 - M /39 M4/9 [118]AHSTON, Max Stockholm CK
4:27:39.49 +0:51:59.33
40 - M /40 M5/1 [273]NIELSEN, Jan Lindholt GarageShoppen
4:27:46.64 +0:52:06.48
41 - M /41 M3/21 [192]GNEDOVSKII, Vladimir ArcadaSport.ru
4:27:53.37 +0:52:13.21
42 - M /42 M3/22 [24]FARION, Paweł Orłów racing team rowertour.com
4:28:22.49 +0:52:42.33
43 - M /43 M3/23 [171]DUPUIS, Martin Team-Zaes-Rotwild
4:28:36.10 +0:52:55.94
44 - M /44 M2/11 [130]BALABANOV, Konstantsin Belarus
4:29:59.66 +0:54:19.50
45 - M /45 M4/10 [270]MULDORFF FRELLSEN, Henrik 0
4:30:42.17 +0:55:02.01
46 - M /46 M2/12 [45]KOGUCIUK, Grzegorz PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
4:30:45.32 +0:55:05.16
47 - M /47 M5/2 [268]MITREVICS, Uģis MTB
4:30:55.88 +0:55:15.72
48 - M /48 M3/24 [226]KHLOPOV, Oleg Bike Portal
4:31:16.97 +0:55:36.81
49 - M /49 M5/3 [294]REISKA, Alar HRK
4:32:26.40 +0:56:46.24
50 - M /50 M2/13 [39]JUCHNIEWICZ, Tomasz CST 7R MTB Team
4:32:29.92 +0:56:49.76
51 - M /51 M3/25 [56]KURZYCA, Paweł RAFAKO ORBEA MTB TEAM
4:33:01.85 +0:57:21.69
52 - M /52 M3/26 [309]SHESTOV, Konstantin PIN-MIX RACING
4:34:31.61 +0:58:51.45
53 - M /53 M4/11 [269]MØNSTER, Søren 7130+ Juelsminde
4:35:17.87 +0:59:37.71
54 - M /54 M4/12 [116]ACHTEN, Stefan GRANFONDOTEAM.be
4:35:39.17 +0:59:59.01
55 - M /55 M4/13 [340]VAES, Stefan GRANFONDOTEAM
4:35:39.70 +0:59:59.54
56 - M /56 M4/14 [255]LUZI, Luigi Castel Trosino Superbike
4:35:44.85 +1:00:04.69
57 - M /57 M4/15 [185]GAWLIK, Jakob Frosta Multisport
4:35:45.80 +1:00:05.64
58 - K /1 K2/1 [362]MALINKIEWICZ, Rita CST 7R MTB TEAM
4:36:38.94 +1:00:58.78
59 - M /58 M3/27 [323]STENHÖÖS, Robin Hässleholms Ck
Sölvesborgs Velo
4:36:50.16 +1:01:10.00
60 - M /59 M5/4 [263]MASSIMO , Berton Acido lattico team
4:38:16.61 +1:02:36.45
61 - M /60 M3/28 [331]SZALNEW, Iwan PIN-MIX RACING
4:38:46.36 +1:03:06.20
62 - M /61 M4/16 [258]MAJERSKÝ, Peter HORAL Bike Team
4:38:50.33 +1:03:10.17
63 - K /2 K2/2 [367]GRENAVTSEVA, Seda Corto team Russian Federation
4:38:53.59 +1:03:13.43
64 - M /62 M4/17 [256]LYSTBÆK, Thorkild Kibæk MTB
4:40:03.90 +1:04:23.74
65 - M /63 M3/29 [6]BANASZEWSKI, Jacek BLU Team Refleks
4:40:33.82 +1:04:53.66
66 - M /64 M4/18 [79]PTASIŃSKI, Adam BLU Team Refleks
4:40:50.51 +1:05:10.35
67 - M /65 M4/19 [170]DUNDA, Milan Kupkolo MTB team Pardubice
4:41:18.47 +1:05:38.31
68 - M /66 M2/14 [139]BOETENS, Matthias Pulso-Preventielab
4:41:43.84 +1:06:03.68
69 - M /67 M3/30 [16]CYGAN, Szymon KK Cyklon Warszawa
4:43:23.50 +1:07:43.34
70 - M /68 M4/20 [324]STORM, Lars HMTBK
4:45:26.88 +1:09:46.72
71 - M /69 M3/31 [179]FRANSSON STEINWANDT, Andreas Karlskrona CK
4:45:36.14 +1:09:55.98
72 - M /70 M4/21 [260]MALAXETXEBARRIA, Alejandro fardo´s
4:46:17.61 +1:10:37.45
73 - M /71 M4/22 [220]JOHANSSON, Andreas Flat Scania
Frosta Multisport
4:46:52.94 +1:11:12.78
74 - M /72 M3/32 [274]NIEWIECZERZAL, Piotr CK Sävast
4:47:02.34 +1:11:22.18
75 - M /73 M2/15 [186]GELZINIS, Jonas IMPULS
4:47:07.19 +1:11:27.03
76 - M /74 M4/23 [43]KOCHANOWSKI, Tomasz BikeShop Radom
4:47:17.17 +1:11:37.01
77 - M /75 M5/5 [178]FLECHTNER, Olaf MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V.
4:47:45.95 +1:12:05.79
78 - M /76 M3/33 [327]STRENK, Peter MK Canyon Mafia
4:48:13.76 +1:12:33.60
79 - M /77 M3/34 [356]VIJVERMAN, Tim vivi
4:49:26.50 +1:13:46.34
80 - M /78 M4/24 [242]LAURSEN, Jonas Kibæk MTB
4:49:34.08 +1:13:53.92
81 - M /79 M4/25 [210]HENRIKSEN, Jesper DMK
4:49:49.32 +1:14:09.16
82 - M /80 M2/16 [120]ALIAKSANDRAU, Yahor ramkiopt.by
4:50:38.32 +1:14:58.16
83 - M /81 M3/35 [262]MARTINEK, Tomáš BIKEZA Team
4:50:40.80 +1:15:00.64
84 - M /82 M5/6 [300]RUSKO, Igor HORAL Bike Team
4:50:53.68 +1:15:13.52
85 - M /83 M3/36 [64]MIARKA, Maciej UBUNGU TEAM
4:51:09.18 +1:15:29.02
86 - M /84 M4/26 [201]HAGEDORN, Reinhard Teuto-Warriors
4:51:42.95 +1:16:02.79
87 - M /85 M5/7 [190]GIZATULIN, Sergey Alatau Cycling
4:51:54.13 +1:16:13.97
88 - M /86 M4/27 [40]JUSZCZAK, Artur TOMAZI BIKE TEAM
4:52:04.84 +1:16:24.68
89 - M /87 M3/37 [148]CELITĀNS, Lauris Garam ejot
4:52:14.42 +1:16:34.26
90 - M /88 M3/38 [328]STRIEŽENEC, Martin Bike terror crew
4:52:35.19 +1:16:55.03
91 - M /89 M4/28 [126]ANISIMOV, Andrey Velogearance
4:52:56.29 +1:17:16.13
92 - M /90 M4/29 [277]NYMAND, Søren HMTBK
4:52:57.25 +1:17:17.09
93 - M /91 M4/30 [276]NORKEVICIUS, Andrius COLIBRI Cycling Team
4:53:01.35 +1:17:21.19
94 - M /92 M5/8 [314]SNEDING, Jens Speedy
4:53:03.83 +1:17:23.67
95 - M /93 M3/39 [339]TRUTSCHEL, Marko MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V.
4:53:39.18 +1:17:59.02
96 - M /94 M3/40 [215]JACOBSSON, Nils CK Fix
4:53:40.63 +1:18:00.47
97 - M /95 M4/31 [346]VAN DER PENNEN, Maykel Fanatixc MTB team
4:53:58.46 +1:18:18.30
98 - M /96 M4/32 [240]LARSEN, Jimmy Jon Sponz
Amaton
4:54:16.81 +1:18:36.65
99 - M /97 M3/41 [208]HELSSEN, Yvan Kapels Verzet
4:54:57.15 +1:19:16.99
100 - M /98 M3/42 [209]HELSSEN, Ignace Kapels Verzet
4:54:57.47 +1:19:17.31
101 - M /99 M3/43 [156]DAMSGAARD, Rasmus Garage Shoppen
4:55:01.90 +1:19:21.74
102 - M /100 M5/9 [205]HAZA, Michael DAV-Team Hazarad
4:55:10.44 +1:19:30.28
103 - M /101 M3/44 [97]WICHŁACZ, Marcin Gomola Trans Airco
4:56:01.23 +1:20:21.07
104 - M /102 M3/45 [329]SUCHOMEL, Matouš Kupkolo MTB team Pardubice
4:56:46.27 +1:21:06.11
105 - M /103 M4/33 [203]HANSEN, Lars Mandal HMTBK Birkenstock
4:56:50.09 +1:21:09.93
106 - M /104 M3/46 [361]ŽIŪKAS, Mindaugas Jokers
4:56:54.15 +1:21:13.99
107 - M /105 M4/34 [202]HANNES, Bob balenboys
4:56:57.32 +1:21:17.16
108 - M /106 M4/35 [162]DE VRIES, Stef balenboys
4:56:57.40 +1:21:17.24
109 - M /107 M5/10 [315]SØRENSEN, Poul GarageShoppen
4:58:28.21 +1:22:48.05
110 - M /108 M5/11 [318]ŠŤASTA, Libor REGA BRNO
4:58:59.83 +1:23:19.67
111 - M /109 M2/17 [58]LEWANDOWSKI, Przemysław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
5:00:09.18 +1:24:29.02
112 - M /110 M3/47 [127]AZIZOV, Alexey Aram-Zam-Zam MTB
5:00:34.17 +1:24:54.01
113 - M /111 M3/48 [231]KOVACIK, Martin Velocity
5:00:48.95 +1:25:08.79
114 - M /112 M4/36 [68]NIEWIADA, Piotr Środa Racing Team
5:00:56.07 +1:25:15.91
115 - M /113 M5/12 [35]JACKOWSKI, Andrzej CELLFAST MTB TEAM
5:00:56.37 +1:25:16.21
116 - M /114 M5/13 [326]STRAZDIŅŠ, Rego Hawaii Express Filter
5:00:58.41 +1:25:18.25
117 - M /115 M3/49 [63]MĘZIŃSKI, Bartek FINISHER.PL
5:02:15.26 +1:26:35.10
118 - M /116 M3/50 [95]WADOWSKI, Tomasz Tczewski Klub Rowerowy
5:02:16.59 +1:26:36.43
119 - M /117 M3/51 [207]HEISSEL, Søren Sponz MTB Center
AMATON
5:02:58.97 +1:27:18.81
120 - M /118 M5/14 [101]WIZNER, Zbigniew 0
5:03:00.14 +1:27:19.98
121 - M /119 M5/15 [224]JUHL-PEDERSEN, Torben MTB 7130+
5:03:23.91 +1:27:43.75
122 - M /120 M5/16 [225]KARLSSON, Mikael Nordic Truckcenter-DAF
5:03:28.24 +1:27:48.08
123 - M /121 M3/52 [38]JODŁOWSKI, Jan brak
5:03:48.25 +1:28:08.09
124 - M /122 M2/18 [81]ROKICKI, Grzegorz CST 7R MTB Team
5:04:31.65 +1:28:51.49
125 - M /123 M3/53 [9]BIENENDA, Piotr Cryospace Olsztyn
5:05:15.32 +1:29:35.16
126 - M /124 M3/54 [243]LEBAILLY, Simon 0
5:05:44.74 +1:30:04.58
127 - M /125 M3/55 [200]GUGGEMOS, Tobias Brand Riders
5:05:46.26 +1:30:06.10
128 - M /126 M4/37 [219]JOHANNSEN, Rene Sarabia 0
5:06:00.78 +1:30:20.62
129 - M /127 M4/38 [145]BUELENS, Johan Hilhoppers
5:06:15.05 +1:30:34.89
130 - M /128 M5/17 [251]LØKKEGAARD, Jørgen Nyborg Cykle Klub
5:06:32.44 +1:30:52.28
131 - M /129 M4/39 [133]BECHGAARD, Tune Bikefever racingteam
5:07:33.17 +1:31:53.01
132 - M /130 M3/56 [348]VAN HAUTEGHEM, Bart METAL MILITIA
5:07:40.81 +1:32:00.65
133 - M /131 M3/57 [57]KWIATKOWSKI, Michał PKO Bank Polski
5:08:19.37 +1:32:39.21
134 - K /3 K3/1 [289]POKOBOVA, Vladi None
5:08:36.24 +1:32:56.08
135 - M /132 M3/58 [111]ZYCH, Wojciech PTR Dojlidy Białystok
5:08:39.66 +1:32:59.50
136 - M /133 M2/19 [366]BORISOVICH, Petr
5:08:42.84 +1:33:02.68
137 - M /134 M3/59 [71]PAKUŁA, Piotr GOOD RIDE
5:09:33.20 +1:33:53.04
138 - M /135 M3/60 [25]FIEDUREK, Mateusz ABSOLUTE BIKES TEAM
5:10:34.79 +1:34:54.63
139 - M /136 M4/40 [307]SERGIACOMI, Massimo Castel Trosino Superbike
5:12:42.64 +1:37:02.48
140 - M /137 M3/61 [188]GIULIANI, Fabio Castel Trosino Superbike
5:12:42.78 +1:37:02.62
141 - M /138 M4/41 [297]ROSÉN, Andreas Karlskrona CK
5:13:56.78 +1:38:16.62
142 - M /139 M3/62 [141]BOURNONVILLE, Johan Carbon8 Racing Team
5:13:59.36 +1:38:19.20
143 - M /140 M5/18 [144]BÜDENHÖLZER, Björn Teuto-Warriors
5:14:08.25 +1:38:28.09
144 - M /141 M3/63 [154]DAEMS, Jürgen jdcvw
5:14:17.04 +1:38:36.88
145 - M /142 M3/64 [115]ABS, Kristof GRANFONDOTEAM.BE_MEN
5:14:17.81 +1:38:37.65
146 - M /143 M3/65 [110]ZARAŃSKI, Artur CELLFAST MTB TEAM
5:14:32.58 +1:38:52.42
147 - M /144 M3/66 [173]EFFE, Andre DDMC Solling e.V.
5:14:54.41 +1:39:14.25
148 - M /145 M3/67 [52]KRUSZYŃSKI, Kamil TTC Beretta Toruń
5:14:58.78 +1:39:18.62
149 - M /146 M4/42 [278]OLIN, Peter CKX
5:16:14.34 +1:40:34.18
150 - M /147 M3/68 [112]ŻUREK, Dawid KolaŻe wyklęci
5:16:16.67 +1:40:36.51
151 - M /148 M3/69 [308]SHCHEDRIN, Maksim STOLYAROV TEAM
5:17:41.40 +1:42:01.24
152 - M /149 M5/19 [14]CIASTOŃ, Marek Gomola Trans Airco
5:18:10.53 +1:42:30.37
153 - M /150 M3/70 [239]LARSEN, Claus Møller Svendborg MTB
5:18:11.17 +1:42:31.01
154 - M /151 M3/71 [88]STACHOWICZ, Tomasz PROMUJEMY.PL
5:18:11.30 +1:42:31.14
155 - M /152 M4/43 [55]KUNICKI, Konrad .
5:18:11.61 +1:42:31.45
156 - M /153 M3/72 [117]AHLMARK, Thomas Team Rolsted Viborg
5:18:13.77 +1:42:33.61
157 - K /4 K3/2 [175]EGGERT, Monika MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V.
5:20:11.10 +1:44:30.94
158 - M /154 M5/20 [254]LUNDBLAD, Martin TEAM RMI
5:20:14.86 +1:44:34.70
159 - M /155 M4/44 [174]EGGERT, Frank MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V.
5:21:07.69 +1:45:27.53
160 - M /156 M3/73 [344]VAN DEN LANGENBERGH, Bart ZuperbikerZ
5:21:18.94 +1:45:38.78
161 - M /157 M3/74 [342]VAN DEN BOGERD, Kris ZuperbikerZ
5:21:19.09 +1:45:38.93
162 - M /158 M5/21 [353]VELDEN, Rob Los Locos
5:21:48.04 +1:46:07.88
163 - M /159 M4/45 [84]SADOWSKI, Michał P3M Solutions
5:22:16.97 +1:46:36.81
164 - M /160 M2/20 [135]BERLANDS, Kārlis 4Cyclists
5:22:26.20 +1:46:46.04
165 - M /161 M3/75 [165]DEMENTYEV, Pavel PIN-MIX RACING
5:22:29.82 +1:46:49.66
166 - M /162 M3/76 [241]LARSSON, John CKX
5:22:32.84 +1:46:52.68
167 - M /163 M4/46 [195]GRAHLI, Marko BK Ciklus
5:23:53.09 +1:48:12.93
168 - M /164 M3/77 [355]VERSTRAETEN, Stijn gent fire team
5:23:55.41 +1:48:15.25
169 - M /165 M4/47 [158]DE KETELAERE, Geoffrey gent fire team
5:23:55.69 +1:48:15.53
170 - M /166 M3/78 [136]BJERKEFELDT, Martin CKX
5:24:53.02 +1:49:12.86
171 - M /167 M3/79 [302]SASSNER, Gustav CKX
5:24:53.06 +1:49:12.90
172 - M /168 M4/48 [301]RYAZANTSEV, Ilya Aram-Zam-Zam MTB
5:24:57.37 +1:49:17.21
173 - M /169 M2/21 [131]BALIUTAVIČIUS, Giedrius Pro4mance.eu
5:25:34.33 +1:49:54.17
174 - M /170 M5/22 [357]VINCENTZ, Per DMK
5:25:41.39 +1:50:01.23
175 - M /171 M3/80 [354]VELSER, Marco MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V.
5:25:45.44 +1:50:05.28
176 - M /172 M4/49 [72]PERTEK, Damian Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
5:26:08.65 +1:50:28.49
177 - M /173 M4/50 [237]LANDGREBE, Michael Skovhuggeren
5:26:14.43 +1:50:34.27
178 - M /174 M5/23 [211]HEYN, Stefan Bikefever racingteam
5:27:41.88 +1:52:01.72
179 - M /175 M4/51 [21]DOMINO, Krystian KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów
5:27:46.11 +1:52:05.95
180 - M /176 M4/52 [123]ANDERSSON, Torben Næsby Cykelmotion
5:28:13.61 +1:52:33.45
181 - M /177 M4/53 [349]VAN MEENSEL, Dirk Hilhoppers
5:28:28.92 +1:52:48.76
182 - M /178 M3/81 [73]PIENKOWSKI, Peter noteam
5:28:29.94 +1:52:49.78
183 - M /179 M4/54 [333]THELIN, Henrik Rosenkrantz Hjertsted Sponz MTB Center
5:28:37.11 +1:52:56.95
184 - M /180 M5/24 [161]DE SMEDT, Paul Hilhoppers
5:29:37.38 +1:53:57.22
185 - M /181 M5/25 [27]GABRYLEWICZ, Kazimierz MTB Team Ełk
5:30:14.51 +1:54:34.35
186 - M /182 M4/55 [166]DIDERIKSEN, Michael Sø-PET
Svendborg mtb klub
5:30:40.35 +1:55:00.19
187 - M /183 M5/26 [160]DE SANTIS, Dario Castel Trosino Superbike
5:31:29.73 +1:55:49.57
188 - M /184 M4/56 [184]GASPARI, Emilio Castel Trosino Superbike
5:31:29.76 +1:55:49.60
189 - M /185 M4/57 [244]LEJASKRAUKLIS, Egils just4fun
5:32:05.59 +1:56:25.43
190 - M /186 M4/58 [298]ROSENBORG, Kasper HMTBK
5:32:33.41 +1:56:53.25
191 - K /5 K3/3 [30]GOMUŁKA, Bożena Quest Women Team
5:33:14.80 +1:57:34.64
192 - M /187 M4/59 [11]SYRWID, Wojciech 0
5:33:18.89 +1:57:38.73
193 - M /188 M3/82 [187]GERMUNDSJÖ, Jens Bålsta CK
5:34:01.99 +1:58:21.83
194 - M /189 M3/83 [180]FÜLÖP, Zoltán 0
5:34:02.51 +1:58:22.35
195 - M /190 M4/60 [245]LENAERTS, Koen Mtb team No Excuse
5:34:43.68 +1:59:03.52
196 - M /191 M5/27 [232]KREILGAARD, Morten Rahbek Cykling Odense
5:34:46.89 +1:59:06.73
197 - M /192 M4/61 [75]PIOTROWSKI, Andrzej TOMAZI BIKE TEAM
5:35:02.10 +1:59:21.94
198 - M /193 M5/28 [250]LINFIELD, Gavin 0
5:35:05.55 +1:59:25.39
199 - M /194 M4/62 [77]PŁOŃCZAK, Jaroslaw Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
5:35:10.61 +1:59:30.45
200 - K /6 K3/4 [312]ŠMITE, Ingrīda Baldones velokomanda
5:35:30.05 +1:59:49.89
201 - M /195 M4/63 [261]MARDO, Ahti Amps
5:35:31.27 +1:59:51.11
202 - M /196 M3/84 [212]HOLMGREN, Linus CKX
5:36:06.07 +2:00:25.91
203 - M /197 M3/85 [37]JEGER, Krzysztof Kibolski KS
5:36:25.11 +2:00:44.95
204 - M /198 M4/64 [236]KUN, David Riders of Hyboria
5:37:43.52 +2:02:03.36
205 - M /199 M5/29 [29]GOMOLA, Paweł Gomola Trans Airco
5:38:05.81 +2:02:25.65
206 - M /200 M2/22 [352]VASHCHENKO, Andrii DP Camp
5:38:25.84 +2:02:45.68
207 - M /201 M3/86 [15]CIRUT, Jan Olsztyńskie Ustawki Szosowe
5:38:46.54 +2:03:06.38
208 - M /202 M3/87 [316]SPILBERGS, Girts Charged Up! | attp.lv
5:38:47.74 +2:03:07.58
209 - M /203 M5/30 [360]WOUTERS, Pat Hillhoppers
5:38:57.87 +2:03:17.71
210 - M /204 M4/65 [60]MAJCHER, Tomasz HPE Sport
5:39:24.44 +2:03:44.28
211 - M /205 M3/88 [34]GRĘDA, Konrad NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
5:39:24.54 +2:03:44.38
212 - M /206 M4/66 [259]MAKII, Artem PNPPK Perm
5:39:53.37 +2:04:13.21
213 - M /207 M4/67 [32]GRETKOWSKI, Ryszard 7r Logistic Politechnika Gdańska
5:40:04.08 +2:04:23.92
214 - M /208 M3/89 [83]SADOWSKI, Piotr LOTOS TEAM
5:41:00.44 +2:05:20.28
215 - M /209 M4/68 [51]KOŹMIŃSKI, Paweł Michelin Team
5:41:00.88 +2:05:20.72
216 - M /210 M3/90 [334]THOMSEN, Kim AlpeX
5:43:10.67 +2:07:30.51
217 - M /211 M4/69 [132]BACK-HANSEN, Ole CKL-Denmark
5:43:11.36 +2:07:31.20
218 - M /212 M4/70 [74]PIOTROWSKI, Tomasz Cryospace Olsztyn
5:43:57.63 +2:08:17.47
219 - M /213 M3/91 [78]PŁUDOWSKI, Leszek Cycliści
5:45:46.42 +2:10:06.26
220 - M /214 M3/92 [221]JOHANSSON, Marcus Hässleholms CK
5:46:08.36 +2:10:28.20
221 - M /215 M4/71 [206]HEINEN, Jan ABC (Arnhemse Bagger Club)
5:47:01.45 +2:11:21.29
222 - M /216 M4/72 [129]BAELUS , Joeri Hillhoppers
5:47:20.66 +2:11:40.50
223 - M /217 M5/31 [197]GREISEN, Torben Sponz MTB
5:48:27.72 +2:12:47.56
224 - M /218 M4/73 [134]BERKOVIC, Vedran BK Ciklus
5:48:29.82 +2:12:49.66
225 - M /219 M4/74 [280]PÁNEK, Kamil DRES.CZ Bike Team
5:48:32.66 +2:12:52.50
226 - M /220 M3/93 [213]HRIBAL, Ales Kupkolo MTB Team Pardubice
5:48:35.33 +2:12:55.17
227 - M /221 M4/75 [36]JANKOWSKI, Rafał TOYOTA NOWAKOWSKI
5:50:02.28 +2:14:22.12
228 - M /222 M4/76 [19]DEREZIŃSKI, Jacek MBank
5:51:12.59 +2:15:32.43
229 - M /223 M3/94 [266]MERMANS, Bram Op Taid Drinken
5:52:01.42 +2:16:21.26
230 - M /224 M4/77 [351]VANDENBERGH, Bart Op Taid Drinken
5:52:01.49 +2:16:21.33
231 - M /225 M3/95 [290]PUGACHEV, Alexandr Alatau Racing Team
5:53:40.75 +2:18:00.59
232 - M /226 M4/78 [223]JOHNSEN, Thomas Skanderborg MTB
5:55:13.74 +2:19:33.58
233 - M /227 M3/96 [44]KOCON, Maciej Polski Klub MTB
5:56:39.75 +2:20:59.59
234 - M /228 M3/97 [325]STRANDSTOFT, Per Middelfart Strib MTB
5:56:40.88 +2:21:00.72
235 - M /229 M5/32 [114]AAGAARD, Jens Team PRONGHORN RACING
5:56:41.81 +2:21:01.65
236 - M /230 M2/23 [233]KRISTENSEN, Daniel Klein Brøndby Idrætsefterskole
5:58:15.88 +2:22:35.72
237 - M /231 M3/98 [229]KORNOUKHOV, Ivan Aram-Zam-Zam MTB
5:58:28.29 +2:22:48.13
238 - M /232 M4/79 [4]BADURA, Jacek Gomola Trans Airco
5:58:40.96 +2:23:00.80
239 - M /233 M3/99 [248]LIND, Morten Brøndby Idrætsefterskole
5:59:33.74 +2:23:53.58
240 - M /234 M4/80 [163]DECKERS, Daan Los Locos
5:59:52.22 +2:24:12.06
241 - K /7 K3/5 [138]BØDKER, Anne Shaka Windsurf
6:01:14.83 +2:25:34.67
242 - M /235 M5/33 [108]ZAJĄC, Marek MayerSport.pl
6:02:11.79 +2:26:31.63
243 - M /236 M4/81 [100]WIRKUS, Tomasz 2Fast4U
6:02:53.51 +2:27:13.35
244 - M /237 M4/82 [288]PLINIUSSEN, Kim TEAM MEGET TUNGE BEN
6:03:02.02 +2:27:21.86
245 - M /238 M5/34 [293]REILJAN, Kuldar velo clubbers
6:05:20.24 +2:29:40.08
246 - M /239 M3/100 [59]LIBERA, Tomasz Xbox Bike Team
6:05:48.24 +2:30:08.08
247 - M /240 M5/35 [104]WÓJCIK, Jarek Trybiki 104
6:06:25.67 +2:30:45.51
248 - M /241 M2/24 [143]BRIEGNITZ, Martin MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V.
6:06:41.19 +2:31:01.03
249 - M /242 M2/25 [85]SKORUPSKI, Jakub WeSavvy Poland
6:06:42.80 +2:31:02.64
250 - M /243 M4/83 [345]VAN DEN MEERSCHAUT, Frederik Fire Team Gent
6:07:35.61 +2:31:55.45
251 - M /244 M4/84 [89]STADNICKI, Andrzej 0
6:08:06.54 +2:32:26.38
252 - M /245 M3/101 [5]BAJDA, Piotr New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
6:08:44.01 +2:33:03.85
253 - M /246 M3/102 [246]LETZGUS, Andreas RIG Freiburg
6:08:44.07 +2:33:03.91
254 - M /247 M4/85 [147]BURAUS, Frank anders-laufrad.de
6:08:44.69 +2:33:04.53
255 - M /248 M2/26 [76]PISZCZEK, Jakub MMP Bochnia
6:08:52.20 +2:33:12.04
256 - M /249 M4/86 [102]WNUK, Sławomir Pedalada de Manana
6:09:51.39 +2:34:11.23
257 - M /250 M4/87 [228]KMENT, Michal Kupkolo MTB team Pardubice
6:09:54.51 +2:34:14.35
258 - M /251 M4/88 [319]ŠŤASTNÝ, Radek Kupkolo MTB Team Pardubice
6:10:10.00 +2:34:29.84
259 - M /252 M3/103 [230]KOROLEV, Alexander mtbtula
6:10:49.48 +2:35:09.32
260 - M /253 M5/36 [235]KRUDT, Henning TRI4
6:12:32.46 +2:36:52.30
261 - M /254 M4/89 [168]DØSSING, Lars Murerfirmaet Døssing
6:13:31.20 +2:37:51.04
262 - M /255 M4/90 [359]WOLFF-PETERSEN, Jens Christian 0
6:13:31.23 +2:37:51.07
263 - M /256 M4/91 [66]MŁYŃSKI, Paweł KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów
6:16:09.85 +2:40:29.69
264 - M /257 M3/104 [96]WĄCHNICKI, Marcin Słupsk
6:16:46.59 +2:41:06.43
265 - M /258 M4/92 [249]LINDEROTH, Magnus Karlskrona CK
6:18:51.18 +2:43:11.02
266 - M /259 M4/93 [227]KJERULF, Søren LarsenBilsalg.dk
6:19:13.88 +2:43:33.72
267 - M /260 M3/105 [265]MEJLSBOM, Dennis Team Hareskov Cykler
6:19:13.96 +2:43:33.80
268 - M /261 M4/94 [310]SIEMES, Thomas Teuto-Warriors
6:21:00.60 +2:45:20.44
269 - M /262 M2/27 [337]TRIMAILOVAS, Povilas Dviratai-Daistatus
6:21:50.59 +2:46:10.43
270 - M /263 M4/95 [54]KULA, Adam PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
6:23:26.14 +2:47:45.98
271 - M /264 M4/96 [358]VROLIJK, Jan Maarten Happy
6:23:55.47 +2:48:15.31
272 - M /265 M2/28 [49]KOZAK, Artur Polski Klub MTB
6:25:47.60 +2:50:07.44
273 - M /266 M5/37 [369]LOREK, Bogusław Rehabilitacja Amazonka Rzeszów
6:26:02.37 +2:50:22.21
274 - M /267 M3/106 [234]KRPATA, Aleš Krpata Kupkolo MTB Team Pardubice
6:28:24.32 +2:52:44.16
275 - M /268 M3/107 [26]FILARY, Grzegorz 0
6:28:32.25 +2:52:52.09
276 - M /269 M5/38 [3]STRYJEŃSKI-SYRZISTIE , Marcin JOY RIDE
6:28:46.29 +2:53:06.13
277 - M /270 M2/29 [87]SOŚNIAK, Tomasz CST 7R MTB Team
6:29:01.12 +2:53:20.96
278 - K /8 K2/3 [23]FABJANOWICZ, Magdalena CST 7R MTB Team
6:29:01.28 +2:53:21.12
279 - M /271 M4/97 [279]ÖSTVALL, Daniel Flat Scania
6:29:49.03 +2:54:08.87
280 - K /9 K2/4 [286]PEUKERT, Marie MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Peine
6:29:50.69 +2:54:10.53
281 - M /272 M4/98 [109]ZALEWSKI, Wiesław KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów
6:31:27.90 +2:55:47.74
282 - M /273 M3/108 [103]WOJNAR, Jędrzej Lato Works
6:31:32.17 +2:55:52.01
283 - M /274 M4/99 [253]LUND, Carsten AlpeX
6:32:02.17 +2:56:22.01
284 - M /275 M4/100 [330]SÝKORA, Tomáš Kupkolo MTB Team Pardubice
6:32:08.00 +2:56:27.84
285 - M /276 M4/101 [46]KONOPSKI, Adam KolaŻe Wyklęci
6:32:51.24 +2:57:11.08
286 - M /277 M3/109 [13]BUĆKO, Kamil ALUMEX ALD MTB TEAM
6:32:53.55 +2:57:13.39
287 - M /278 M4/102 [285]MIKHNOVICH, Uladzimir 0
6:33:42.28 +2:58:02.12
288 - M /279 M3/110 [42]KIEŚ, Michał Alchimica Polska
6:34:15.24 +2:58:35.08
289 - M /280 M3/111 [321]STEFFAN, Christoph Funk & Telefon Steffan Oderwitz
6:37:25.07 +3:01:44.91
290 - M /281 M3/112 [338]TROUBLEYN, Olivier GRANFONDOTEAM
6:38:28.19 +3:02:48.03
291 - M /282 M4/103 [311]SMED, Kenneth Søe VMCC
TK
6:39:44.79 +3:04:04.63
292 - M /283 M4/104 [150]CHRISTIANSEN, Jesper Skotte VMCC
TK
6:39:45.13 +3:04:04.97
293 - M /284 M4/105 [92]SZYCKO, Tomasz HPE Sport
6:41:37.15 +3:05:56.99
294 - M /285 M3/113 [317]SPILBERGS, Sarmis Charged up
6:45:03.28 +3:09:23.12
295 - M /286 M4/106 [304]SCHÖNDORFF, Jimmi HMTBK, Man with the green helmet..:)
6:46:51.86 +3:11:11.70
296 - M /287 M5/39 [198]GRØNLUND, Henrik Bikefever Racing Team
6:50:50.06 +3:15:09.90
297 - M /288 M3/114 [47]KOROLCZUK, Mariusz Maniek PTR Dojlidy
6:51:10.63 +3:15:30.47
298 - M /289 M3/115 [86]SOBEK, Andrzej EURO-NOVA HADES MTB TEAM
6:51:12.77 +3:15:32.61
299 - M /290 M4/107 [22]DUNAJEWSKI, Marcin Euro-Nova
6:51:12.81 +3:15:32.65
300 - M /291 M3/116 [41]KASZUBIAK, Piotr Pyra Poznań
6:51:20.67 +3:15:40.51
301 - M /292 M5/40 [124]ANDERSSON, Mikael Carbon8 Racing Team
6:54:26.62 +3:18:46.46
302 - M /293 M4/108 [267]MEULENBELT, Izaak .
6:55:05.44 +3:19:25.28
303 - M /294 M4/109 [90]STERNA, Filip 0
6:55:08.77 +3:19:28.61
304 - M /295 M3/117 [82]RYBAK, Paweł Sunrise System
6:57:45.26 +3:22:05.10
305 - M /296 M3/118 [10]BINISZEWSKI , Maciek Leopard.waw.pl
7:00:21.24 +3:24:41.08
306 - M /297 M3/119 [157]DE DECKER , Raoul Gent fire team
7:00:41.75 +3:25:01.59
307 - M /298 M4/110 [121]ALM, David Team NGU
Skövde CK
7:01:11.41 +3:25:31.25
308 - M /299 M4/111 [140]BOMAN, Ralph Team NGU
7:01:11.54 +3:25:31.38
309 - M /300 M5/41 [222]JOHANSSON, Henrik Team NGU
7:01:11.77 +3:25:31.61
310 - M /301 M3/120 [295]REMEIKA, Arturas BIKEXPERT Cycling Team
7:04:56.21 +3:29:16.05
311 - M /302 M3/121 [153]CLEMMENSEN, Jesper Kibæk MTB
7:06:56.28 +3:31:16.12
312 - M /303 M4/112 [303]SCHNEIDER, John Old Cranks
7:08:24.98 +3:32:44.82
313 - M /304 M4/113 [204]HARBO, Mikkel Old cranks
7:08:25.81 +3:32:45.65
314 - M /305 M3/122 [152]CLEMMENSEN, Martin Kibæk MTB
7:09:18.81 +3:33:38.65
315 - M /306 M4/114 [320]STEENHOUDT, Lieven Raketmannen
7:09:57.40 +3:34:17.24
316 - M /307 M5/42 [183]GALLE, Jan bike planet city
7:09:57.57 +3:34:17.41
317 - M /308 M4/115 [169]DUE, Stefan Sponz MTB
7:10:38.78 +3:34:58.62
318 - M /309 M4/116 [31]GONTARZ, Artur FESTA
7:25:14.24 +3:49:34.08
319 - M /310 M4/117 [106]WYPIJEWSKI, Igor Festa
7:25:15.04 +3:49:34.88
320 - M /311 M5/43 [155]DAMM, Søren Portugale
7:25:15.21 +3:49:35.05
321 - M /312 M4/118 [69]KOWALSKI, Jan Gang Yeti
7:30:03.04 +3:54:22.88
322 - M /313 M4/119 [282]PAVLOV, Boris 4x4 off-road
7:32:21.87 +3:56:41.71
323 - M /314 M4/120 [176]ERNI, Martin AlpeX
7:32:23.00 +3:56:42.84
324 - M /315 M4/121 [193]GOODWIN , Andy Flat Scania
7:39:49.49 +4:04:09.33
325 - M /316 M3/123 [17]CZYŻEWSKI, Rafał MTB
7:41:23.91 +4:05:43.75
326 - M /317 M5/44 [125]ANDREA, Matellicani asd cral angelini ancona
7:43:54.91 +4:08:14.75
327 - M /318 M5/45 [189]GIUSEPPE, Testa asd casteltrosino superbike
7:51:21.98 +4:15:41.82
M3 [335]THOMSEN, Jesper Vilstrup Team Meget Tunge Ben
DNF
M4 [99]WIERZBICKI, Darek Gomola Trans Airco
DNF
M5 [343]VAN DEN BRAND, Stan Los Locos
DNF
M3 [105]WRÓBEL, Tomasz Komorniki MTB Team
DNF
M3 [159]DE ROO, Bjorn Fire Team Gent
DNF
M4 [336]TORGAUTOV, Galymzhan Alatau Cycling
DNS
M2 [365]KOZAK, Mariusz  JBG-2 CryoSpace
DNS
M3 [364]MICHAŁEK, Mariusz  JBG-2 CryoSpace
DNS
M2 [363]BRZÓZKA, Piotr  JBG-2 CryoSpace
DNS
M2 [322]STENBERG, Calle Magnusberg
DNS
M5 [191]GLARGAARD, Michael Sponz MTB Center
AMATON
DNS
M4 [177]ESKILDSEN, Ruben viborg mtb
DNS
M4 [172]EDVINSSON, Roger Creme Fraiche Bicycle Club
DNS
M5 [151]CHRISTOFFERSEN, Lars Sponz MTB
DNS
M3 [146]BUIVALENKO, Aleksey amigos
DNS
K3 [128]BACKMAN, Sandra Singletrack Sisters Race Team
DNS
M5 [122]ANDERSEN, Lars Græsted MTB
DNS
M3 [119]AKBAR, Umar DMK
DNS
M3 [113]ROMASZEWSKI, Piotr 0
DNS
K3 [93]SZYCKO, Magdalena FESTA
DNS
M4 [65]MIEZIO, Krzysztof Bliska Team
DNS
M2 [33]GRETKOWSKI, Patryk 7r Logistic Politechnika Gdańska
DNS
M4 [196]GREEN, Martin Team Design Cykler
DNS
M5 [217]JENSEN, Jørgen Michael Kalundborg CC
DNS
M2 [306]SCOTT, Alexander Monkeylander
DNS
M2 [299]RUSANENKA, Artsiom Belarus
DNS
M4 [292]RATHLEFF, Thomas Toft fra Fed til Norsemann
DNS
M4 [287]PIBYL, Petr Kupkolo MTB Team Pardubice
DNS
M5 [284]PERSSON, Jan Serup Sponz MTB Center
AMATON
DNS
M5 [283]PEDERSEN, Dennis Portugale
DNS
M4 [281]PATRON, Sebas Veloce
DNS
M4 [275]NILSSON, Jonas ckx
DNS
M5 [264]MEINERT NIELSEN, Peter MTB 7130+
DNS
M2 [257]MAGNUSSON, Carl Magnusberg
DNS
M4 [247]LILJESTRAND, Daniel Team NGU
DNS
M4 [218]JESS , Robert Xocc-7130
DNS
M4 [7]BARTNIK, Sławek Gomola Trans Airco
DNS