# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Miasto Netto Strata
1 - M /1 OPEN-M/1 [469]KOSEK, Paweł Przyjaciele Pawła
Tychy 0:32:33.71 (03:15min/km) +0:00:00.00
2 - M /2 OPEN-M/2 [238]BUCZEK, Paweł SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:32:37.70 (03:15min/km) +0:00:03.99
3 - M /3 OPEN-M/3 [268]WÓJCIK, Tomasz Przyjaciele Pawła
Rudze 0:32:48.38 (03:16min/km) +0:00:14.67
4 - M /4 M40-49/1 [500]WYDRA, Jan MOK Mszana Dolna
Mszana Dolna 0:33:09.11 (03:18min/km) +0:00:35.40
5 - M /5 M16-29/1 [100]TOPOLNICKI, Szymon Przyjaciele Pawła
Tychy 0:34:22.29 (03:26min/km) +0:01:48.58
6 - M /6 M30-39/1 [528]GRZANKA, Mateusz
Zawiercie 0:34:30.03 (03:27min/km) +0:01:56.32
7 - M /7 M40-49/2 [491]ZELECH, Rafał
Chełmek 0:34:37.37 (03:27min/km) +0:02:03.66
8 - M /8 M30-39/2 [192]TRESKA, Piotr RUNHOGS Tychy
Tychy 0:34:57.75 (03:29min/km) +0:02:24.04
9 - M /9 M30-39/3 [32]WYROBA, Dawid SKORUPA TRIATHLON
Cyprzanów 0:34:59.15 (03:29min/km) +0:02:25.44
10 - M /10 M40-49/3 [336]BRYŚ, Piotr RUNHOGS Tychy
Świerczyniec 0:35:33.35 (03:33min/km) +0:02:59.64
11 - M /11 M30-39/4 [124]KOPIEC, Przemysław SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:35:59.85 (03:35min/km) +0:03:26.14
12 - M /12 M16-29/2 [332]MICHALEC, Mateusz -
Chełm Śląski 0:36:06.99 (03:36min/km) +0:03:33.28
13 - M /13 M30-39/5 [91]HARĘŻA, Marek Przyjaciele Pawła
Czechowice-Dziedzice 0:36:24.10 (03:38min/km) +0:03:50.39
14 - M /14 M30-39/6 [537]LUPA, Piotr
Mszana Dolna 0:36:33.35 (03:39min/km) +0:03:59.64
15 - M /15 M30-39/7 [339]KOŹMIŃSKI, Józef LKS Orzeł Kozy
Kozy 0:36:36.00 (03:39min/km) +0:04:02.29
16 - K /1 OPEN-K/1 [517]GORTEL-MACIUK, Agnieszka NEVER TOO LATE
Chorzów 0:36:36.05 (03:39min/km) +0:04:02.34
17 - M /16 M50-59/1 [106]MYŚLIWIEC, Jan Przyjaciele Pawła
Ślemień 0:36:36.86 (03:39min/km) +0:04:03.15
18 - M /17 M16-29/3 [525]SZYMULA, Artur SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:36:39.46 (03:39min/km) +0:04:05.75
19 - M /18 M30-39/8 [544]STOPA, Michał RUNHOGS Tychy
Tychy 0:36:56.82 (03:41min/km) +0:04:23.11
20 - M /19 M16-29/4 [488]MULARCZYK, Paweł Grupa Jura PL
Zawiercie 0:37:09.13 (03:42min/km) +0:04:35.42
21 - M /20 M30-39/9 [305]MIŚKOWIEC, Tomasz Przyjaciele Pawła
Maków Podhalański 0:37:09.42 (03:42min/km) +0:04:35.71
22 - M /21 M50-59/2 [496]WÓJCIK, Wiesław Przyjaciele Pawła
Rudze 0:37:46.34 (03:46min/km) +0:05:12.63
23 - M /22 M16-29/5 [90]STRZODA, Marcin
Tychy 0:37:47.29 (03:46min/km) +0:05:13.58
24 - M /23 M50-59/3 [94]SARNICKI, Janusz Przyjaciele Pawła
Grzechynia 0:37:55.06 (03:47min/km) +0:05:21.35
25 - M /24 M40-49/4 [170]MALINA, Adam Synthos Run Team
Bojszowy 0:37:57.77 (03:47min/km) +0:05:24.06
26 - M /25 M30-39/10 [370]MACIEJEWSKI, Michał Press Glass Biegamy i Wspieramy
Poczesna 0:38:10.19 (03:49min/km) +0:05:36.48
27 - M /26 M60-69/1 [353]HURUK, Jan ORW Słowiniec Poddąbie
Orsk K/legnicy 0:38:21.45 (03:50min/km) +0:05:47.74
28 - M /27 M40-49/5 [286]BANASIAK, Tomasz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz 0:38:24.05 (03:50min/km) +0:05:50.34
29 - M /28 M40-49/6 [57]GREGORCZYK, Marcin KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:38:41.81 (03:52min/km) +0:06:08.10
30 - M /29 M30-39/11 [55]PETKIEWICZ, Tomasz KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:38:43.03 (03:52min/km) +0:06:09.32
31 - M /30 M50-59/4 [279]SMOTRYK, Artur Ctl Logistics
Tychy 0:38:47.57 (03:52min/km) +0:06:13.86
32 - M /31 M40-49/7 [296]SZYMURA, Wojciech Decathlon Rybnik Przyjaciele
Rybnik 0:38:48.08 (03:52min/km) +0:06:14.37
33 - M /32 M30-39/12 [234]SZYMULA, Michał SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:38:49.39 (03:52min/km) +0:06:15.68
34 - M /33 M30-39/13 [125]WRZESIŃSKI, Rafał KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Tychy 0:38:50.41 (03:53min/km) +0:06:16.70
35 - M /34 M30-39/14 [324]KNOPEK, Bartłomiej
Bieruń 0:38:53.78 (03:53min/km) +0:06:20.07
36 - M /35 M40-49/8 [83]PALT, Tomasz
Katowice 0:38:55.88 (03:53min/km) +0:06:22.17
37 - M /36 M50-59/5 [98]OSMAN, Artur Przyjaciele Pawła
Skarżysko-Kamienna 0:38:58.56 (03:53min/km) +0:06:24.85
38 - K /2 OPEN-K/2 [532]GRIMAN, Joanna
Rybnik 0:39:01.19 (03:54min/km) +0:06:27.48
39 - M /37 M40-49/9 [66]BIEGUN, Marcin Przyjaciele Pawła
Bielsko-Biała 0:39:18.41 (03:55min/km) +0:06:44.70
40 - M /38 M50-59/6 [497]PUDZISZ, Ryszard MOK Mszana Dolna
Ludzmierz 0:39:21.15 (03:56min/km) +0:06:47.44
41 - M /39 M40-49/10 [366]ŻOGAŁA, Jan Huragan Ligota
Katowice 0:39:24.00 (03:56min/km) +0:06:50.29
42 - K /3 OPEN-K/3 [191]DŁUGOSZ, Agata Skorupa Triathlon
Tychy 0:39:26.65 (03:56min/km) +0:06:52.94
43 - M /40 M40-49/11 [167]KRZEMIEŃ, Krzysztof Krzemień Running Team
Brzeszcze 0:39:27.15 (03:56min/km) +0:06:53.44
44 - M /41 M30-39/15 [503]GRUSZCZYK, Grzegorz HELIPOLAND
Bielsko-Biała 0:39:28.70 (03:56min/km) +0:06:54.99
45 - M /42 M40-49/12 [536]FETLER, Michał HURAGAN LIGOTA
Katowice 0:39:36.64 (03:57min/km) +0:07:02.93
46 - M /43 M30-39/16 [278]MYSIAK, Arkadiusz Warta Runners
Chorzów 0:39:40.36 (03:58min/km) +0:07:06.65
47 - M /44 M30-39/17 [350]KROSNY, Sebastian KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:39:42.67 (03:58min/km) +0:07:08.96
48 - M /45 M60-69/2 [455]ŻŁOBIŃSKI, Krzysztof
Tychy 0:39:47.60 (03:58min/km) +0:07:13.89
49 - M /46 M30-39/18 [184]OSTROWSKI, Pawel Biegające Tychy
Tychy 0:39:47.80 (03:58min/km) +0:07:14.09
50 - M /47 M30-39/19 [169]KUNDZIK, Dawid
Katowice 0:39:59.13 (03:59min/km) +0:07:25.42
51 - M /48 M50-59/7 [123]WRZESIŃSKI, Andrzej KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Tychy 0:40:07.12 (04:00min/km) +0:07:33.41
52 - K /4 K30-39/1 [46]BZDYK, Katarzyna Never too late
Katowice 0:40:07.67 (04:00min/km) +0:07:33.96
53 - M /49 M16-29/6 [513]GOZDAWA-TYCZYŃSKI, Rafał
Bielsko-Biała 0:40:11.65 (04:01min/km) +0:07:37.94
54 - M /50 M16-29/7 [78]OLEJNIK, Adam
Katowice 0:40:11.86 (04:01min/km) +0:07:38.15
55 - M /51 M30-39/20 [190]SOBOL, Łukasz SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:40:27.24 (04:02min/km) +0:07:53.53
56 - M /52 M30-39/21 [442]EISLER, Tomasz Sklepbiker.pl
Cięcina 0:40:29.39 (04:02min/km) +0:07:55.68
57 - M /53 M40-49/13 [95]PACANOWSKI, Maciej
Tychy 0:40:29.61 (04:02min/km) +0:07:55.90
58 - M /54 M30-39/22 [237]KLIMA, Adam RUNHOGS Tychy
Tychy 0:40:40.80 (04:04min/km) +0:08:07.09
59 - M /55 M16-29/8 [554]WALUKIEWICZ, Przemyslaw Magna Formpol Running Team
Tychy 0:40:44.42 (04:04min/km) +0:08:10.71
60 - M /56 M30-39/23 [249]MATYSZCZAK, Mateusz SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:40:59.97 (04:06min/km) +0:08:26.26
61 - M /57 M30-39/24 [160]ŻUCZEK, Patryk RUNHOGS Tychy
Tychy 0:41:16.66 (04:07min/km) +0:08:42.95
62 - M /58 M40-49/14 [287]ZOGRODNIK, Andrzej Press Glass Biegamy i Wspieramy
Lędziny 0:41:17.80 (04:07min/km) +0:08:44.09
63 - M /59 M30-39/25 [409]BOLINGIER, Dominik Press Glass Biegamy I Wspieramy
Kłomnice 0:41:27.21 (04:08min/km) +0:08:53.50
64 - M /60 M30-39/26 [425]NAPIÓRKOWSKI, Adam
Gliwice 0:41:33.79 (04:09min/km) +0:09:00.08
65 - M /61 M50-59/8 [543]SZCZEPAŃSKI, Janusz
Mysłowice-Morgi 0:41:34.09 (04:09min/km) +0:09:00.38
66 - M /62 M30-39/27 [383]NOWAK, Łukasz Press Glass Biegamy i Wspieramy
Rększowice 0:41:34.37 (04:09min/km) +0:09:00.66
67 - M /63 M30-39/28 [474]KUPRYCIUK, Michał
Ustroń 0:41:41.44 (04:10min/km) +0:09:07.73
68 - M /64 M30-39/29 [406]HANTULIK, Adam CRIK FCA POLAND
Tychy 0:41:43.95 (04:10min/km) +0:09:10.24
69 - M /65 M50-59/9 [368]PAPUGA, Dariusz Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice 0:41:49.35 (04:10min/km) +0:09:15.64
70 - M /66 M50-59/10 [226]ĆWIKŁA, Krzysztof Przyjaciele Pawła
Malawa 0:41:52.09 (04:11min/km) +0:09:18.38
71 - M /67 M40-49/15 [254]WOŹNIAK, Adam KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:41:54.00 (04:11min/km) +0:09:20.29
72 - M /68 M40-49/16 [132]WÓJCIK, Zbigniew
Tarnowskie Góry 0:41:54.84 (04:11min/km) +0:09:21.13
73 - K /5 K40-49/1 [203]STRZELCZYK, Ewa Huragan Ligota
Katowice 0:41:56.73 (04:11min/km) +0:09:23.02
74 - M /69 M30-39/30 [80]JAGIEŁA, Grzegorz Prosieko Team
Tychy 0:42:08.71 (04:12min/km) +0:09:35.00
75 - K /6 K40-49/2 [199]TANISTRA-SŁOWIK, Kasia Huragan Ligota
Katowice 0:42:25.04 (04:14min/km) +0:09:51.33
76 - K /7 K50-59/1 [399]GOS, Barbara Przyjaciele Pawła
Mysłowice 0:42:26.73 (04:14min/km) +0:09:53.02
77 - M /70 M40-49/17 [196]DAMEK, Piotr Team Papry
Tychy 0:42:26.92 (04:14min/km) +0:09:53.21
78 - M /71 M30-39/31 [110]SZOŁTYSEK, Adrian
Paniówki 0:42:31.14 (04:15min/km) +0:09:57.43
79 - M /72 M40-49/18 [485]MAŁECKI, Grzegorz CRIK FCA POLAND
Tychy 0:42:33.86 (04:15min/km) +0:10:00.15
80 - M /73 M40-49/19 [476]ZIOŁA, Sebastian Nexteer Automotive
Lake Runners
Tychy 0:42:39.59 (04:15min/km) +0:10:05.88
81 - M /74 M50-59/11 [107]SZPAK, Damian Team Papry
Tychy 0:42:41.43 (04:16min/km) +0:10:07.72
82 - M /75 M30-39/32 [108]BARANOWSKI, Łukasz
Orzesze 0:42:49.62 (04:16min/km) +0:10:15.91
83 - K /8 K16-29/1 [171]MALINA, Michalina GTS Bojszowy
Bojszowy 0:42:53.67 (04:17min/km) +0:10:19.96
84 - M /76 M40-49/20 [258]KUBACZ, Piotr KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:42:58.38 (04:17min/km) +0:10:24.67
85 - K /9 K30-39/2 [163]WOJTASZEWSKA, Sabina KLub Biegam Bo Lubię Racibórz
Raciborz 0:42:58.87 (04:17min/km) +0:10:25.16
86 - M /77 M40-49/21 [487]CUPIAŁ, Jacek CONSULTAS
Imielin 0:43:02.06 (04:18min/km) +0:10:28.35
87 - K /10 K60-100/1 [346]PANFIL, Wanda Wanda Panfil Team
Tomaszów Mazowiecki 0:43:03.87 (04:18min/km) +0:10:30.16
88 - M /78 M30-39/33 [288]TRESKA, Sebastian RUNHOGS Tychy
Tychy 0:43:04.58 (04:18min/km) +0:10:30.87
89 - K /11 K40-49/3 [62]BISKUP, Anna KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Ornontowice 0:43:06.64 (04:18min/km) +0:10:32.93
90 - M /79 M30-39/34 [109]GWARDIAK, Mateusz
Orzesze 0:43:11.53 (04:19min/km) +0:10:37.82
91 - M /80 M16-29/9 [181]GWAREK, Dominik Grandpagang
Tychy 0:43:12.90 (04:19min/km) +0:10:39.19
92 - K /12 K40-49/4 [195]MAZUR, Patrycja Huragan Ligota
Katowice 0:43:14.07 (04:19min/km) +0:10:40.36
93 - M /81 M40-49/22 [347]LIPIŃSKI, Tomasz BezNazwy
Skoczów 0:43:14.64 (04:19min/km) +0:10:40.93
94 - M /82 M16-29/10 [382]TONIAK, Filip niezrzeszony
Tychy 0:43:18.74 (04:19min/km) +0:10:45.03
95 - M /83 M50-59/12 [402]DRAGON, Jacek KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Łaziska Górne 0:43:20.82 (04:20min/km) +0:10:47.11
96 - M /84 M40-49/23 [307]KACZOR, Bastek RUNHOGS Tychy
Tychy 0:43:21.49 (04:20min/km) +0:10:47.78
97 - M /85 M40-49/24 [411]CIEŚLAK, Bartłomiej RUNHOGS Tychy
Tychy 0:43:28.89 (04:20min/km) +0:10:55.18
98 - M /86 M40-49/25 [471]KALETA, Karol 40-latek Tychy
Tychy 0:43:32.23 (04:21min/km) +0:10:58.52
99 - K /13 K40-49/5 [507]SZWED, Renata ZF
Czechowice-Dzedzice 0:43:32.62 (04:21min/km) +0:10:58.91
100 - M /87 M30-39/35 [505]KULPA, Marek Przyjaciele Pawła
Międzyrzecze Górne 0:43:34.60 (04:21min/km) +0:11:00.89
101 - M /88 M40-49/26 [540]MAZUR, Jarosław Huragan Ligota
Katowice 0:43:37.91 (04:21min/km) +0:11:04.20
102 - M /89 M30-39/36 [36]PIETYRA, Grzegorz
Tychy 0:43:41.07 (04:22min/km) +0:11:07.36
103 - K /14 K30-39/3 [112]PACAK, Dominika Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz 0:43:43.09 (04:22min/km) +0:11:09.38
104 - M /90 M40-49/27 [480]KARPIŃSKI, Robert Barcelona Team
Bielsko-Biała 0:43:47.94 (04:22min/km) +0:11:14.23
105 - M /91 M30-39/37 [556]POPARDOWSKI, Jacek Sokół Głubczyce
Opole 0:43:49.14 (04:22min/km) +0:11:15.43
106 - M /92 M16-29/11 [257]KORZENIOWSKI, Mateusz Rozbiegane Komorowice
Bielsko-Biała 0:43:49.82 (04:22min/km) +0:11:16.11
107 - M /93 M16-29/12 [327]WOLLNY, Kamil Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Kornice 0:43:53.18 (04:23min/km) +0:11:19.47
108 - M /94 M50-59/13 [247]MACIEJEWSKI, Marek
Mysłowice 0:43:55.33 (04:23min/km) +0:11:21.62
109 - M /95 M50-59/14 [54]NASKRĘCKI, Tomasz
Tychy 0:43:56.41 (04:23min/km) +0:11:22.70
110 - K /15 K16-29/2 [114]TATAREK-KONIK, Agnieszka
Czeladź 0:43:57.45 (04:23min/km) +0:11:23.74
111 - M /96 M30-39/38 [481]POREMBSKI, Dawid INTER
Bielsko Biała 0:44:03.57 (04:24min/km) +0:11:29.86
112 - M /97 M40-49/28 [434]PISARSKI, Robert CRIK FCA POLAND
Tychy 0:44:04.27 (04:24min/km) +0:11:30.56
113 - M /98 M40-49/29 [149]FIDOR, Michał RUNHOGS Tychy
Tychy 0:44:05.51 (04:24min/km) +0:11:31.80
114 - K /16 K30-39/4 [443]MAJEWSKA, Ewelina 40-latek Tychy
Tychy 0:44:10.17 (04:25min/km) +0:11:36.46
115 - M /99 M30-39/39 [438]RAFALSKI, Adam Lear Dream Team
Bieruń 0:44:14.58 (04:25min/km) +0:11:40.87
116 - M /100 M40-49/30 [173]GAWROŃSKI, Grzegorz Gawronscy Serwis Układów Wydechowych
Katowice 0:44:18.55 (04:25min/km) +0:11:44.84
117 - M /101 M40-49/31 [462]DĄBROWSKI, Piotr Abus
Tychy 0:44:19.84 (04:25min/km) +0:11:46.13
118 - M /102 M16-29/13 [122]TONIAK, Kornel
Tychy 0:44:20.82 (04:26min/km) +0:11:47.11
119 - M /103 M50-59/15 [322]BURAKOWSKI, Kazimierz
Tychy 0:44:29.13 (04:26min/km) +0:11:55.42
120 - M /104 M40-49/32 [466]KOŻUCH, Sławomir RODZINKA.PL
Bielsko Biała 0:44:29.33 (04:26min/km) +0:11:55.62
121 - M /105 M40-49/33 [189]KATOLIK, Rafał RUNHOGS Tychy
Tychy 0:44:32.71 (04:27min/km) +0:11:59.00
122 - M /106 M16-29/14 [313]RZEPKA, Paweł
Rybnik 0:44:33.26 (04:27min/km) +0:11:59.55
123 - M /107 M50-59/16 [117]KOZIEŁ, Sylwester CRIK FCA POLAND
Tychy 0:44:36.37 (04:27min/km) +0:12:02.66
124 - K /17 K40-49/6 [451]SKALSKA, Anna Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój
Bytom 0:44:36.67 (04:27min/km) +0:12:02.96
125 - K /18 K30-39/5 [216]WIELOCH, Agnieszka Huragan Ligota
Czestochowa 0:44:36.83 (04:27min/km) +0:12:03.12
126 - M /108 M40-49/34 [175]STACHA, Paweł
Siemianowice Śląskie 0:44:37.31 (04:27min/km) +0:12:03.60
127 - M /109 M50-59/17 [439]JAKUBOWSKI, Piotr GrandpaGang
Mysłowice 0:44:37.48 (04:27min/km) +0:12:03.77
128 - M /110 M30-39/40 [295]WALENDOWSKI, Dominik
Tychy 0:44:40.88 (04:28min/km) +0:12:07.17
129 - M /111 M30-39/41 [511]MILIAN, Kamil
Tychy 0:44:44.12 (04:28min/km) +0:12:10.41
130 - M /112 M30-39/42 [158]IWAŃSKI, Maciej SKORUPA TRIATHLON
Zaborze 0:44:50.57 (04:29min/km) +0:12:16.86
131 - M /113 M30-39/43 [116]KABOT, Mateusz SKORUPA TRIATHLON
Bojszowy 0:44:58.35 (04:29min/km) +0:12:24.64
132 - M /114 M30-39/44 [42]OSTROWSKI, Przemysław MONIKALOVE
Bałoszyce 0:45:03.29 (04:30min/km) +0:12:29.58
133 - M /115 M30-39/45 [482]TUCKI, Cyprian Pszczyński Orzeł
Pszczyna 0:45:03.83 (04:30min/km) +0:12:30.12
134 - M /116 M16-29/15 [527]LEWANDOWSKI, Paweł
Tychy 0:45:04.20 (04:30min/km) +0:12:30.49
135 - M /117 M40-49/35 [104]IZYDORCZYK, Robert
Tychy 0:45:09.02 (04:30min/km) +0:12:35.31
136 - M /118 M30-39/46 [427]DYLĄG, Rafał
Skoczów 0:45:13.97 (04:31min/km) +0:12:40.26
137 - M /119 M40-49/36 [448]TARGOSZ, Piotr Sprintex Team
Twardorzeczka 0:45:18.27 (04:31min/km) +0:12:44.56
138 - M /120 M30-39/47 [146]GĄSZCZAK, Michał RUNHOGS Tychy
Tychy 0:45:18.47 (04:31min/km) +0:12:44.76
139 - M /121 M40-49/37 [501]GARYGA, Łukasz RUNHOGS Tychy
Gliwice 0:45:19.20 (04:31min/km) +0:12:45.49
140 - M /122 M40-49/38 [306]KRZYZANOWSKI, Adam KLub Biegam Bo Lubię Racibórz
Raciborz 0:45:32.04 (04:33min/km) +0:12:58.33
141 - M /123 M30-39/48 [188]BARANOWSKI, Adam Team Papry
Tychy 0:45:35.52 (04:33min/km) +0:13:01.81
142 - M /124 M50-59/18 [423]OPRZONDEK, Piotr Team Papry
Tychy 0:45:39.16 (04:33min/km) +0:13:05.45
143 - M /125 M40-49/39 [148]FIDOR, Damian RUNHOGS Tychy
Tychy 0:45:41.32 (04:34min/km) +0:13:07.61
144 - M /126 M40-49/40 [259]BARSKI, Rafał
Mysłowice 0:45:41.89 (04:34min/km) +0:13:08.18
145 - M /127 M30-39/49 [121]GÓRNY, Wojciech SKORUPA TRIATHLON
Bielsko-Biała 0:45:42.96 (04:34min/km) +0:13:09.25
146 - K /19 K40-49/7 [494]GRUSZKA, Ewa KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:45:45.40 (04:34min/km) +0:13:11.69
147 - M /128 M30-39/50 [391]FARON, Paweł
Czechowice-Dziedzice 0:45:45.56 (04:34min/km) +0:13:11.85
148 - K /20 K60-100/2 [162]WYLECIAŁ, Dorota Truchtacz Mysłowice
Katowice 0:45:47.44 (04:34min/km) +0:13:13.73
149 - M /129 M30-39/51 [246]JOHNA, Adam Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy 0:45:48.15 (04:34min/km) +0:13:14.44
150 - M /130 M40-49/41 [172]TYTKO, Bartlomiej Skorupa Triathlon
Tychy 0:45:48.65 (04:34min/km) +0:13:14.94
151 - M /131 M30-39/52 [47]STUDZIŻBA, Michał
Katowice 0:45:51.69 (04:35min/km) +0:13:17.98
152 - M /132 M30-39/53 [248]KĘSOŃ, Michał 13 ŚBOT
Tychy 0:45:56.80 (04:35min/km) +0:13:23.09
153 - M /133 M40-49/42 [225]ZAKRZEWSKI, Tomasz KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:45:58.59 (04:35min/km) +0:13:24.88
154 - M /134 M50-59/19 [236]STROŃSKI, Franciszek Przyjaciele Pawła
Kraków 0:46:01.17 (04:36min/km) +0:13:27.46
155 - M /135 M16-29/16 [8]PIECHOCIŃSKI, Krzysztof Nexteer Automotive
Tychy 0:46:02.85 (04:36min/km) +0:13:29.14
156 - M /136 M30-39/54 [219]HABRASZKA, Mateusz Klono Team
Łaziska Górne 0:46:03.84 (04:36min/km) +0:13:30.13
157 - M /137 M30-39/55 [197]KISIECKI, Damian Huragan Ligota
Katowice 0:46:09.78 (04:36min/km) +0:13:36.07
158 - M /138 M30-39/56 [529]MALINOWSKI, Mateusz
Mysłowice 0:46:13.42 (04:37min/km) +0:13:39.71
159 - M /139 M30-39/57 [154]WAWRÓW, Mirosław Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Baborów 0:46:15.94 (04:37min/km) +0:13:42.23
160 - M /140 M40-49/43 [52]SAPA, Grzegorz 40-latek Tychy
Tychy 0:46:18.34 (04:37min/km) +0:13:44.63
161 - M /141 M60-69/3 [156]RYBACKI, Zbigniew CRIK FCA POLAND
Tychy 0:46:25.57 (04:38min/km) +0:13:51.86
162 - M /142 M50-59/20 [230]WÓJCIK, Jerzy
Rudze 0:46:27.45 (04:38min/km) +0:13:53.74
163 - M /143 M40-49/44 [351]ŁĄGIEWKA, Daniel Press Glass Biegamy i Wspieramy
Karczewice 0:46:28.63 (04:38min/km) +0:13:54.92
164 - M /144 M40-49/45 [498]BROL, Henryk Pasze Bios Kochanowice
Glinica 0:46:30.17 (04:39min/km) +0:13:56.46
165 - M /145 M40-49/46 [180]GRYC, Janusz Team Papry
Tychy 0:46:30.61 (04:39min/km) +0:13:56.90
166 - M /146 M40-49/47 [426]GRAJ, Tomasz
Tychy 0:46:32.21 (04:39min/km) +0:13:58.50
167 - K /21 K40-49/8 [115]JADACH, Oleksandra Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz 0:46:35.97 (04:39min/km) +0:14:02.26
168 - M /147 M16-29/17 [349]SOBCZYK, Dawid Davids CamStudio
Brynek 0:46:37.36 (04:39min/km) +0:14:03.65
169 - M /148 M50-59/21 [392]MASNY, Grzegorz Przyjaciele Pawła
Gostyń 0:46:42.60 (04:40min/km) +0:14:08.89
170 - M /149 M40-49/48 [365]PANEK, Krzysztof Team Papry
Bieruń 0:46:42.98 (04:40min/km) +0:14:09.27
171 - M /150 M30-39/58 [435]STRAMA, Adam
Poraj 0:46:56.52 (04:41min/km) +0:14:22.81
172 - M /151 M30-39/59 [372]NIEMCZYK, Krzysztof
Tychy 0:47:00.66 (04:42min/km) +0:14:26.95
173 - K /22 K30-39/6 [240]KAJTOCH, Jolanta BIE -RUN
Bieruń 0:47:00.89 (04:42min/km) +0:14:27.18
174 - M /152 M40-49/49 [250]STRZELCZYK, Tomasz Huragan Ligota
Katowice 0:47:07.46 (04:42min/km) +0:14:33.75
175 - K /23 K30-39/7 [363]ŁUKASZEWSKA, Agnieszka
Dąbrowa Górnicza 0:47:12.06 (04:43min/km) +0:14:38.35
176 - M /153 M30-39/60 [364]ŁUKASZEWSKI, Marcin
Dąbrowa Górnicza 0:47:21.20 (04:44min/km) +0:14:47.49
177 - K /24 K40-49/9 [153]BEDLA, Anna SKORUPA TRIATHLON
Jaworzno 0:47:21.60 (04:44min/km) +0:14:47.89
178 - M /154 M16-29/18 [120]GOJNY, Krzysztof SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:47:33.47 (04:45min/km) +0:14:59.76
179 - M /155 M50-59/22 [473]ZDZIEBKO, Jan PGG S.A.
Tychy 0:47:35.78 (04:45min/km) +0:15:02.07
180 - M /156 M30-39/61 [273]BOGACZ, Radosław
Nidek 0:47:37.73 (04:45min/km) +0:15:04.02
181 - M /157 M30-39/62 [479]KĘDZIERSKI, Tadeusz USTROŃMOUNTAINTEAM
Ustroń 0:47:40.93 (04:46min/km) +0:15:07.22
182 - M /158 M40-49/50 [31]SYROCKI, Arkadiusz Team Papry
Tychy 0:47:43.11 (04:46min/km) +0:15:09.40
183 - M /159 M30-39/63 [130]PODLEŚNY, Paweł Press Glass Biegamy i Wspieramy
Bieruń 0:47:47.03 (04:46min/km) +0:15:13.32
184 - M /160 M60-69/4 [333]PLEWNIAK, Jerzy 40-latek Tychy
Tychy 0:47:50.51 (04:47min/km) +0:15:16.80
185 - M /161 M50-59/23 [551]OLBRYCH, Piotr
Częstochowa 0:47:51.47 (04:47min/km) +0:15:17.76
186 - K /25 K30-39/8 [314]MICHALIK, Dorota ProsiekoTeam
Tychy 0:47:57.36 (04:47min/km) +0:15:23.65
187 - M /162 M40-49/51 [483]DĄBROWSKI, Marcin Press Glass Biegamy i Wspieramy
Jaworzno 0:47:57.53 (04:47min/km) +0:15:23.82
188 - M /163 M50-59/24 [217]SKIBICKI, Krzysztof D.A.M.Y.R.A.D.E.
Oświęcim 0:48:03.92 (04:48min/km) +0:15:30.21
189 - M /164 M30-39/64 [263]RÓŻAŃSKI, Michał
Mikołów 0:48:08.80 (04:48min/km) +0:15:35.09
190 - M /165 M60-69/5 [215]KUBICA, Krzysztof 100 Maraton
Bieruń 0:48:10.02 (04:49min/km) +0:15:36.31
191 - M /166 M50-59/25 [20]TOPOLNICKI, Sławomir Przyjaciele Pawła
Tychy 0:48:10.10 (04:49min/km) +0:15:36.39
192 - M /167 M50-59/26 [274]KRUK, Grzegorz Press Glass Biegamy i Wspieramy
Czestochowa 0:48:19.42 (04:49min/km) +0:15:45.71
193 - M /168 M40-49/52 [183]GUZDEK, Sebastian Hager Sport Team
Tychy 0:48:37.62 (04:51min/km) +0:16:03.91
194 - M /169 M50-59/27 [85]BELOWSKI, Dariusz 40-latek Tychy
Tychy 0:48:43.62 (04:52min/km) +0:16:09.91
195 - M /170 M50-59/28 [218]PTAK, Zdzisław 40-latek Tychy
Tychy 0:48:43.79 (04:52min/km) +0:16:10.08
196 - M /171 M40-49/53 [220]PIÓRO, Grzegorz Zadyszka Oświęcim
Oświęcim 0:48:47.58 (04:52min/km) +0:16:13.87
197 - M /172 M40-49/54 [401]BIERWIACZONEK, Krzysztof
Tychy 0:48:54.84 (04:53min/km) +0:16:21.13
198 - K /26 K30-39/9 [45]PODEMSKA-REJDYCH, Dominika AC Pajace
Tychy 0:48:57.28 (04:53min/km) +0:16:23.57
199 - M /173 M50-59/29 [530]PODOWSKI, Jan Akuloft Akuna Tychy
Tychy 0:49:01.99 (04:54min/km) +0:16:28.28
200 - K /27 K30-39/10 [193]JASICKA, Ewa RUNHOGS Tychy
Tychy 0:49:03.61 (04:54min/km) +0:16:29.90
201 - M /174 M40-49/55 [39]SKUBIS, Grzegorz
Tychy 0:49:05.64 (04:54min/km) +0:16:31.93
202 - M /175 M16-29/19 [282]FRANECZEK, Dominik
Rybnik 0:49:05.68 (04:54min/km) +0:16:31.97
203 - M /176 M70-100/1 [133]KAPTUR, Wojciech KRS TKKF Relaks
Wodzisław Śląski 0:49:06.65 (04:54min/km) +0:16:32.94
204 - M /177 M50-59/30 [325]KOZŁOWSKI, Zbigniew Ofiary Kamieńca
Kamieniec 0:49:10.84 (04:55min/km) +0:16:37.13
205 - K /28 K50-59/2 [416]WILCZEK, Bogusława Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
Mikołów 0:49:11.65 (04:55min/km) +0:16:37.94
206 - M /178 M40-49/56 [242]MERCHUT, Wojtek Proma Group
Tychy 0:49:12.78 (04:55min/km) +0:16:39.07
207 - M /179 M40-49/57 [63]KOWALSKI, Jacek RUNHOGS Tychy
Tychy 0:49:14.08 (04:55min/km) +0:16:40.37
208 - M /180 M50-59/31 [495]GOTZ, Henryk Jankowice Zniczowcy
Jankowice 0:49:15.01 (04:55min/km) +0:16:41.30
209 - K /29 K50-59/3 [369]PAPUGA, Iwona Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice 0:49:29.82 (04:56min/km) +0:16:56.11
210 - M /181 M40-49/58 [440]OWCZARCZYK, Łukasz
Dąbrowa Górnicza 0:49:31.82 (04:57min/km) +0:16:58.11
211 - M /182 M40-49/59 [362]WIERZBICKI, Michał Biegające Tychy
Tychy 0:49:32.29 (04:57min/km) +0:16:58.58
212 - K /30 K30-39/11 [467]PRZESÓR, Barbara Zadyszka Oświęcim
Brzezinka 0:49:33.60 (04:57min/km) +0:16:59.89
213 - M /183 M60-69/6 [555]ADAMCZYK, Kazimierz Spla Tychy
Tychy 0:49:34.16 (04:57min/km) +0:17:00.45
214 - M /184 M30-39/65 [459]LEWANDOWSKI, Mateusz
Tychy 0:49:43.42 (04:58min/km) +0:17:09.71
215 - M /185 M40-49/60 [261]POKRZYWA, Adam
Sosnowiec 0:49:51.25 (04:59min/km) +0:17:17.54
216 - M /186 M30-39/66 [334]ZEMLAK, Bartosz
Kędzierzyn-Koźle 0:49:52.32 (04:59min/km) +0:17:18.61
217 - M /187 M40-49/61 [478]BROŹ, Jacek Nexteer Automotive
Tychy 0:49:53.53 (04:59min/km) +0:17:19.82
218 - M /188 M30-39/67 [111]MAŁEK, Adam
Orzesze 0:49:58.85 (04:59min/km) +0:17:25.14
219 - M /189 M40-49/62 [454]TOMALA, Robert
Lędziny 0:50:09.38 (05:00min/km) +0:17:35.67
220 - K /31 K40-49/10 [152]BOROŃ, Luiza RUNHOGS Tychy
Tychy 0:50:10.55 (05:01min/km) +0:17:36.84
221 - K /32 K30-39/12 [164]STANICKA, Monika RUNHOGS Tychy
Tychy 0:50:13.96 (05:01min/km) +0:17:40.25
222 - M /190 M16-29/20 [19]RIGOLL, Rafał Hilton Foods Poland
Tychy 0:50:14.70 (05:01min/km) +0:17:40.99
223 - M /191 M30-39/68 [515]WITRYK, Lesław
Tychy 0:50:15.72 (05:01min/km) +0:17:42.01
224 - M /192 M40-49/63 [177]MUSIOŁ, Adrian
Czekanów 0:50:16.52 (05:01min/km) +0:17:42.81
225 - K /33 K60-100/3 [348]JAMIŃSKA, Krystyna KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Tychy 0:50:19.04 (05:01min/km) +0:17:45.33
226 - M /193 M30-39/69 [412]MAICHER, Robert
Orzesze 0:50:19.46 (05:01min/km) +0:17:45.75
227 - M /194 M30-39/70 [345]KOSTRZEWA, Łukasz Press Glass - Biegamy i Wspieramy
Radomsko 0:50:20.12 (05:02min/km) +0:17:46.41
228 - M /195 M40-49/64 [398]ŁUKASZEWSKI, Przemysław KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:50:22.20 (05:02min/km) +0:17:48.49
229 - M /196 M50-59/32 [285]BROL, Krzysztof KWIETNY BIEG
Lisowice 0:50:28.27 (05:02min/km) +0:17:54.56
230 - M /197 M40-49/65 [5]ROSIŃSKI, Paweł Nexteer Automotive
Tychy 0:50:29.42 (05:02min/km) +0:17:55.71
231 - M /198 M30-39/71 [477]SZCZEPANEK, Michał Nexteer Automotive
Tychy 0:50:29.54 (05:02min/km) +0:17:55.83
232 - M /199 M40-49/66 [490]OTREBSKI, Tomasz SKORUPA TRIATHLON
Zaborze 0:50:34.95 (05:03min/km) +0:18:01.24
233 - M /200 M50-59/33 [44]BARANEK, Marek Opel Active Team
Bytom 0:50:36.16 (05:03min/km) +0:18:02.45
234 - M /201 M30-39/72 [211]ZIĘBA, Łukasz RUNHOGS Tychy
Tychy 0:50:40.17 (05:04min/km) +0:18:06.46
235 - M /202 M40-49/67 [136]COLIK, Przemyslaw TYSKA WATAHA
Tychy 0:50:41.15 (05:04min/km) +0:18:07.44
236 - M /203 M40-49/68 [378]PŁASZCZYCA, Rafał
Tychy 0:50:42.95 (05:04min/km) +0:18:09.24
237 - M /204 M40-49/69 [329]GŁĘBOCKI, Grzegorz BIEGAM SOBIE
Bielsko-Biala 0:50:44.83 (05:04min/km) +0:18:11.12
238 - M /205 M30-39/73 [228]LORENS, Piotr
Tychy 0:50:52.12 (05:05min/km) +0:18:18.41
239 - M /206 M50-59/34 [49]NORAS, Piotr Mosir Tychy
Tychy 0:50:53.37 (05:05min/km) +0:18:19.66
240 - K /34 K16-29/3 [50]NORAS, Maria -
Tychy 0:50:53.58 (05:05min/km) +0:18:19.87
241 - M /207 M40-49/70 [320]KUCZERA, Marek EKO OKNA RUNNERS
Czernica 0:50:59.43 (05:05min/km) +0:18:25.72
242 - M /208 M30-39/74 [127]BORCZYK, Szymon SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:51:06.48 (05:06min/km) +0:18:32.77
243 - K /35 K40-49/11 [538]NIZAR, Wioletta CSC Adventure Academy
Tarnowskie Góry 0:51:14.76 (05:07min/km) +0:18:41.05
244 - M /209 M50-59/35 [142]GÓRALSKI, Jarosław Smerfy biegają razem po 0.7
Racibórz 0:51:27.51 (05:08min/km) +0:18:53.80
245 - M /210 M30-39/75 [271]KOST, Wojciech Przyjaciele Pawła
Tychy 0:51:31.41 (05:09min/km) +0:18:57.70
246 - M /211 M40-49/71 [403]STANICZEK, Adam Biegnę Byle Dobiec
Tychy 0:51:40.88 (05:10min/km) +0:19:07.17
247 - M /212 M40-49/72 [35]GIEMLIK, Tadeusz Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy 0:51:45.25 (05:10min/km) +0:19:11.54
248 - M /213 M30-39/76 [465]STACEWICZ, Przemysław
Studzienice 0:51:51.75 (05:11min/km) +0:19:18.04
249 - K /36 K30-39/13 [499]POTACZEK, Justyna MOK Mszana Dolna
Niedźwiedź 0:51:52.23 (05:11min/km) +0:19:18.52
250 - K /37 K30-39/14 [492]LYSKO, Agnieszka
Dąbrowa Górnicza 0:51:53.40 (05:11min/km) +0:19:19.69
251 - M /214 M50-59/36 [101]PAWEŁCZYK, Adam BWM
Katowice 0:51:56.14 (05:11min/km) +0:19:22.43
252 - K /38 K40-49/12 [75]BIESTEK, Barbara BIESY
Tychy 0:52:00.57 (05:12min/km) +0:19:26.86
253 - K /39 K40-49/13 [384]SUSZCZYK, Monika
Mysłowice 0:52:03.82 (05:12min/km) +0:19:30.11
254 - M /215 M40-49/73 [457]PALKA, Witold JKS Podlesie
Katowice 0:52:07.14 (05:12min/km) +0:19:33.43
255 - M /216 M40-49/74 [252]KULA, Tomek
Tychy 0:52:26.99 (05:14min/km) +0:19:53.28
256 - M /217 M40-49/75 [17]SĄDEL, Siwy GKS TYCHY
Tychy 0:52:27.89 (05:14min/km) +0:19:54.18
257 - K /40 K30-39/15 [253]KULA, Aga
Tychy 0:52:28.63 (05:14min/km) +0:19:54.92
258 - M /218 M16-29/21 [317]SIKORA, Dawid TOP-THIMM
Tychy 0:52:33.02 (05:15min/km) +0:19:59.31
259 - M /219 M70-100/2 [93]PAWLAK, Marek 40-latek Tychy
Tychy 0:52:33.88 (05:15min/km) +0:20:00.17
260 - M /220 M60-69/7 [376]ZEMŁA, Jan 40-latek Tychy
Tychy 0:52:40.52 (05:16min/km) +0:20:06.81
261 - K /41 K40-49/14 [270]GÓRALCZYK, Katarzyna Przyjaciele Pawła
Oświęcim 0:52:42.68 (05:16min/km) +0:20:08.97
262 - M /221 M40-49/76 [82]MIKOŁAJCZYK, Marcin
Tychy 0:52:49.09 (05:16min/km) +0:20:15.38
263 - M /222 M30-39/77 [155]LASKOWSKI, Jakub SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:52:50.05 (05:17min/km) +0:20:16.34
264 - K /42 K30-39/16 [266]SIĄKOWSKA, Marta SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:52:59.03 (05:17min/km) +0:20:25.32
265 - M /223 M40-49/77 [119]ANTOS, Mateusz SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:52:59.70 (05:17min/km) +0:20:25.99
266 - M /224 M50-59/37 [244]RUTKOWSKI, Piotr
Tychy 0:53:00.66 (05:18min/km) +0:20:26.95
267 - M /225 M30-39/78 [444]GUZDEK, Janusz
Mazańcowice 0:53:01.62 (05:18min/km) +0:20:27.91
268 - M /226 M30-39/79 [303]DOLEGŁO, Michał
Wieliczka 0:53:03.41 (05:18min/km) +0:20:29.70
269 - M /227 M16-29/22 [74]REKOSZ, Łukasz
Mysłowice 0:53:06.75 (05:18min/km) +0:20:33.04
270 - K /43 K40-49/15 [166]KRUCZEK, Monika Team Papry
Tychy 0:53:14.24 (05:19min/km) +0:20:40.53
271 - M /228 M50-59/38 [161]ŁUCZAK, Slawomir Tem Papry
Tychy 0:53:14.53 (05:19min/km) +0:20:40.82
272 - M /229 M40-49/78 [311]BANIAK, Przemyslaw
Zawiercie 0:53:14.87 (05:19min/km) +0:20:41.16
273 - M /230 M30-39/80 [12]LITWIŃSKI, Sławomir Hilton Foods Poland
Tychy 0:53:15.41 (05:19min/km) +0:20:41.70
274 - M /231 M40-49/79 [2]IMIELSKI, Paweł Nexteer Automotive
Piasek 0:53:21.05 (05:20min/km) +0:20:47.34
275 - M /232 M30-39/81 [335]DĄBROWIAK, Marcin Harpagan Sosnowiec
Sosnowiec 0:53:21.77 (05:20min/km) +0:20:48.06
276 - M /233 M40-49/80 [548]GORZAŁCZYŃSKI, Rafał
Tychy 0:53:30.60 (05:21min/km) +0:20:56.89
277 - M /234 M30-39/82 [359]SÓWKA, Karol
Tychy 0:53:35.22 (05:21min/km) +0:21:01.51
278 - M /235 M50-59/39 [69]SOBCZYK, Sławomir 40-latek Tychy
Tychy 0:53:39.98 (05:22min/km) +0:21:06.27
279 - K /44 K40-49/16 [126]BARCZYK-STRAMA, Justyna Press Glass Biegamy i Wspieramy
Poraj 0:53:46.61 (05:22min/km) +0:21:12.90
280 - M /236 M40-49/81 [436]WOLNY, Leszek Biegnę Byle Dobiec
Tychy 0:53:47.27 (05:22min/km) +0:21:13.56
281 - M /237 M40-49/82 [357]KRUCZEK, Artur Team Papry
Tychy 0:53:53.35 (05:23min/km) +0:21:19.64
282 - K /45 K40-49/17 [297]SZYMURA, Izabela DecathlonPrzyjaciele
Rybnik 0:54:02.75 (05:24min/km) +0:21:29.04
283 - M /238 M50-59/40 [468]MIKOŁAJEK, Dariusz Speed Team Brzeszcze
Brzeszcze 0:54:03.91 (05:24min/km) +0:21:30.20
284 - M /239 M30-39/83 [360]BISKUP, Artur Gryfno Familia
Tychy 0:54:06.48 (05:24min/km) +0:21:32.77
285 - M /240 M30-39/84 [396]ANTOSZ, Wojtek
Mizerów 0:54:07.76 (05:24min/km) +0:21:34.05
286 - M /241 M16-29/23 [64]GÓRAK, Dariusz
Tychy 0:54:18.25 (05:25min/km) +0:21:44.54
287 - M /242 M40-49/83 [293]POMPA, Dariusz Biegnę Byle Dobiec
Tychy 0:54:18.84 (05:25min/km) +0:21:45.13
288 - M /243 M40-49/84 [323]ŁAZOWSKI, Mariusz
Siemianowice Śląskie 0:54:32.92 (05:27min/km) +0:21:59.21
289 - M /244 M40-49/85 [222]OLSZEWSKI, Piotr Huragan Ligota
Katowice 0:54:33.16 (05:27min/km) +0:21:59.45
290 - M /245 M30-39/85 [25]KOŁODZIEJ, Jacek
Tychy 0:54:35.62 (05:27min/km) +0:22:01.91
291 - M /246 M40-49/86 [387]ŻŁOBIŃSKI, Adam Człowiek czasami musi sobie pobiegać.
Tychy 0:55:01.68 (05:30min/km) +0:22:27.97
292 - M /247 M30-39/86 [326]SZYSZKA, Marek KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Mikołów 0:55:05.60 (05:30min/km) +0:22:31.89
293 - K /46 K40-49/18 [470]KALETA, Agnieszka 40-latek Tychy
Tychy 0:55:07.19 (05:30min/km) +0:22:33.48
294 - K /47 K40-49/19 [176]WĘGRZYNOWICZ, Klaudia Team Papry
Tychy 0:55:09.59 (05:30min/km) +0:22:35.88
295 - M /248 M40-49/87 [358]KOWALCZYK, Piotrek Team Papry
Tychy 0:55:10.13 (05:31min/km) +0:22:36.42
296 - K /48 K40-49/20 [26]KOŚLACZ, Katarzyna Nexteer Automotive
Tychy 0:55:17.74 (05:31min/km) +0:22:44.03
297 - M /249 M40-49/88 [48]DUDA, Jan Press Glass Biegamy i Wspieramy
Siemianowice 0:55:22.77 (05:32min/km) +0:22:49.06
298 - M /250 M40-49/89 [408]FICEK, Tomasz Press Glass Biegamy i Wspieramy
Wieprz 0:55:22.97 (05:32min/km) +0:22:49.26
299 - K /49 K40-49/21 [151]FIDOR, Marzena RUNHOGS Tychy
Tychy 0:55:27.87 (05:32min/km) +0:22:54.16
300 - M /251 M40-49/90 [277]ROJEK, Robert SKORUPA TRIATHLON TEAM
Tychy 0:55:30.11 (05:33min/km) +0:22:56.40
301 - K /50 K40-49/22 [223]JASIŃSKA-ŁUSZCZKIEWICZ, Agnieszka Huragan Ligota
Mysłowice 0:55:32.03 (05:33min/km) +0:22:58.32
302 - M /252 M30-39/87 [6]GRUSZCZYŃSKI, Paweł Nexteer Automotive
Tychy 0:55:32.12 (05:33min/km) +0:22:58.41
303 - K /51 K30-39/17 [16]RUDY, Malwina Hilton Foods Poland
Łazy 0:55:35.58 (05:33min/km) +0:23:01.87
304 - M /253 M40-49/91 [10]SZWED, Paweł Hilton Foods Poland
Tychy 0:55:38.96 (05:33min/km) +0:23:05.25
305 - K /52 K40-49/23 [464]URBAN, Iwona
Tychy 0:55:48.70 (05:34min/km) +0:23:14.99
306 - K /53 K40-49/24 [414]NOWAK, Iwona Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie 0:55:51.00 (05:35min/km) +0:23:17.29
307 - M /254 M40-49/92 [389]MARCAK, Przemysław Spiritual Homeland
Oświęcim 0:55:59.36 (05:35min/km) +0:23:25.65
308 - K /54 K30-39/18 [206]NOWAK, Renata
Tychy 0:56:01.09 (05:36min/km) +0:23:27.38
309 - K /55 K40-49/25 [533]KUŚMIERZ, Iwona
Tychy 0:56:01.76 (05:36min/km) +0:23:28.05
310 - M /255 M40-49/93 [245]WARZECHA, Arkadiusz CRIK FCA POLAND
Tychy 0:56:09.66 (05:36min/km) +0:23:35.95
311 - K /56 K16-29/4 [283]CZOP, Mariola
Nysa 0:56:21.11 (05:38min/km) +0:23:47.40
312 - M /256 M30-39/88 [422]GAWLAS, Dominik TJ Jakal Karvi a
Cieszyn 0:56:22.88 (05:38min/km) +0:23:49.17
313 - M /257 M30-39/89 [535]MRZYK, Karol Brak
Tychy 0:56:23.43 (05:38min/km) +0:23:49.72
314 - K /57 K40-49/26 [118]KOZIEŁ, Jadwiga CRIK FCA POLAND
Tychy 0:56:27.21 (05:38min/km) +0:23:53.50
315 - M /258 M60-69/8 [413]MAICHER, Raimund
Orzesze 0:56:27.23 (05:38min/km) +0:23:53.52
316 - M /259 M60-69/9 [81]OKOŃSKI, Kazimierz Pttk Tychy
Tychy 0:56:27.85 (05:38min/km) +0:23:54.14
317 - K /58 K40-49/27 [168]LEBUDA, Sylwia Team Papry
Tychy 0:56:28.17 (05:38min/km) +0:23:54.46
318 - M /260 M40-49/94 [424]KALA, Grzegorz
Tychy 0:56:30.33 (05:39min/km) +0:23:56.62
319 - K /59 K30-39/19 [549]RUCIŃSKA, Sylwia
Tychy 0:56:32.33 (05:39min/km) +0:23:58.62
320 - K /60 K30-39/20 [187]STRZELCZYK, Magdalena Lake Runners
Tychy 0:56:38.37 (05:39min/km) +0:24:04.66
321 - K /61 K50-59/4 [214]KULIŃSKA, Bożena CRIK FCA POLAND
Ledziny 0:56:39.05 (05:39min/km) +0:24:05.34
322 - K /62 K30-39/21 [321]OSTROWSKA, Aleksandra Hager Team Sport
Tychy 0:56:46.46 (05:40min/km) +0:24:12.75
323 - K /63 K50-59/5 [290]SZCZOTKA, Ilona
Katowice 0:56:50.22 (05:41min/km) +0:24:16.51
324 - M /261 M50-59/41 [289]SZCZOTKA, Andrzej
Katowice 0:56:50.22 (05:41min/km) +0:24:16.51
325 - M /262 M50-59/42 [318]RÓŻEWICZ, Dariusz PANCE
Tychy 0:57:06.06 (05:42min/km) +0:24:32.35
326 - K /64 K40-49/28 [452]HAJDA, Olga
Bytom 0:57:28.00 (05:44min/km) +0:24:54.29
327 - M /263 M50-59/43 [159]BORCZYK, Henryk SKORUPA TRIATHLON
Tychy 0:57:42.25 (05:46min/km) +0:25:08.54
328 - K /65 K40-49/29 [522]ZYBOWSKA, Sylwia
Tychy 0:57:50.58 (05:47min/km) +0:25:16.87
329 - K /66 K50-59/6 [227]BURCZYK, Celina Huragan Ligota
Katowice 0:58:19.13 (05:49min/km) +0:25:45.42
330 - K /67 K30-39/22 [239]HEROK, Renata RUNHOGS Tychy
Tychy 0:58:24.59 (05:50min/km) +0:25:50.88
331 - M /264 M40-49/95 [87]CHĘCIŃSKI, Tomasz
Gliwice 0:58:27.16 (05:50min/km) +0:25:53.45
332 - M /265 M30-39/90 [512]ROSA, Arkadiusz
Katowice 0:58:27.48 (05:50min/km) +0:25:53.77
333 - K /68 K40-49/30 [361]FALKIEWICZ, Aldona Team Papry
Tychy 0:58:28.82 (05:50min/km) +0:25:55.11
334 - K /69 K40-49/31 [302]SZKUAT-SZYMAŃSKA, Dorota Team Papry
Tychy 0:58:29.07 (05:50min/km) +0:25:55.36
335 - M /266 M50-59/44 [105]ŚWIĘS, Piotr 40-latek Tychy
Kobiór 0:58:36.00 (05:51min/km) +0:26:02.29
336 - K /70 K50-59/7 [545]STUKATOR, Teresa 40-latek Tychy
Tychy 0:58:51.84 (05:53min/km) +0:26:18.13
337 - K /71 K30-39/23 [178]MAŁEK-SZUBSTARSKA, Marzena Team Papry
Tychy 0:59:07.31 (05:54min/km) +0:26:33.60
338 - K /72 K30-39/24 [135]STANISZEWSKA-COLIK, Magdalena Tyska Wataha
Tychy 0:59:10.52 (05:55min/km) +0:26:36.81
339 - K /73 K50-59/8 [489]BZDAK, Alicja Press Glass Biegamy i Wspieramy
Siedlec 0:59:11.82 (05:55min/km) +0:26:38.11
340 - K /74 K16-29/5 [553]SOSNA, Kinga
Tychy 0:59:31.60 (05:57min/km) +0:26:57.89
341 - M /267 M40-49/96 [275]PLEWA, Remigiusz
Gostyń 0:59:36.60 (05:57min/km) +0:27:02.89
342 - M /268 M40-49/97 [308]LEBIODA, Grzegorz
Dąbrowa Górnicza 0:59:41.50 (05:58min/km) +0:27:07.79
343 - K /75 K30-39/25 [37]RUDZIŃSKA, Ewa Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy 0:59:49.10 (05:58min/km) +0:27:15.39
344 - K /76 K30-39/26 [243]CZYPIONKA, Żaneta Nessi Team
Tychy 0:59:49.71 (05:58min/km) +0:27:16.00
345 - M /269 M16-29/24 [450]LOSKA, Dawid Adient Team
Kobiór 1:00:00.21 (06:00min/km) +0:27:26.50
346 - K /77 K40-49/32 [233]GRABOWSKA, Katarzyna
Tychy 1:00:04.41 (06:00min/km) +0:27:30.70
347 - K /78 K30-39/27 [251]ZWOLIŃSKA, Kasia Huragan Ligota
Katowice 1:00:04.42 (06:00min/km) +0:27:30.71
348 - M /270 M30-39/91 [137]ŻERDKA, Michał Team Papry
Bieruń 1:00:07.62 (06:00min/km) +0:27:33.91
349 - K /79 K16-29/6 [404]GUT, Gabriela
Tuchów 1:00:37.05 (06:03min/km) +0:28:03.34
350 - M /271 M50-59/45 [405]GUT, Zygmunt
Tuchów 1:00:37.16 (06:03min/km) +0:28:03.45
351 - K /80 K30-39/28 [99]NITKA, Nina Przyjaciele Pawła
Tychy 1:00:42.73 (06:04min/km) +0:28:09.02
352 - M /272 M30-39/92 [534]KOSAŁKA, Kamil GKS Tychy
Tychy 1:01:05.32 (06:06min/km) +0:28:31.61
353 - M /273 M70-100/3 [67]WERSEL, Jerzy 40-latek Tychy
Tychy 1:01:38.81 (06:09min/km) +0:29:05.10
354 - K /81 K40-49/33 [460]GRZESIAK, Agnieszka
Tychy 1:01:41.38 (06:10min/km) +0:29:07.67
355 - M /274 M30-39/93 [312]ŚLEZIONA, Piotr RUNHOGS Tychy
Tychy 1:01:42.30 (06:10min/km) +0:29:08.59
356 - M /275 M50-59/46 [209]BUGIEL, Roman Ran Tychy
Tychy 1:02:00.58 (06:12min/km) +0:29:26.87
357 - M /276 M60-69/10 [179]MAŁEK, Franciszek Team Papry
Tychy 1:02:28.75 (06:14min/km) +0:29:55.04
358 - K /82 K40-49/34 [70]SOBCZYK, Renata 40-latek Tychy
Tychy 1:02:41.14 (06:16min/km) +0:30:07.43
359 - K /83 K40-49/35 [71]ANDRES, Agnieszka Niezrzeszona
Tychy 1:02:41.17 (06:16min/km) +0:30:07.46
360 - K /84 K40-49/36 [472]BOJARSKA, Barbara Warsztat Formy
Tychy 1:03:05.20 (06:18min/km) +0:30:31.49
361 - K /85 K40-49/37 [224]BULA, Justyna
Tychy 1:03:37.17 (06:21min/km) +0:31:03.46
362 - M /277 M50-59/47 [299]GAJEWSKI, Jarosław Fuchs Oil Team
Tychy 1:04:18.86 (06:25min/km) +0:31:45.15
363 - M /278 M40-49/98 [34]HŁADKI, Tadeusz Fuchs Oil Team
Czerwionka-Leszczyny 1:04:19.18 (06:25min/km) +0:31:45.47
364 - K /86 K40-49/38 [431]SZALATY, Lucyna
Tychy 1:04:57.04 (06:29min/km) +0:32:23.33
365 - K /87 K40-49/39 [262]WOSZCZEK, Janetta Team Papry
Tychy 1:05:23.80 (06:32min/km) +0:32:50.09
366 - K /88 K40-49/40 [97]ZABORSKA, Wioletta Press Glass Biegamy i Wspieramy
Żory 1:06:17.51 (06:37min/km) +0:33:43.80
367 - K /89 K40-49/41 [29]WOLNIK, Maria Press Glass Biegamy i Wspieramy
Czechowice-Dziedzice 1:06:19.18 (06:37min/km) +0:33:45.47
368 - M /279 M70-100/4 [260]ROSKOWSKI, Stanisław 40-latek Tychy
Tychy 1:06:42.96 (06:40min/km) +0:34:09.25
369 - K /90 K40-49/42 [449]TARGOSZ, Agata Sprintex Team
Twardorzeczka 1:07:04.71 (06:42min/km) +0:34:31.00
370 - K /91 K30-39/29 [76]KLYTA, Beata Biesy
Tychy 1:08:12.24 (06:49min/km) +0:35:38.53
371 - K /92 K16-29/7 [539]KOSMALA, Olga Press Glass Biegamy i Wspieramy
Radomsko 1:09:35.86 (06:57min/km) +0:37:02.15
372 - K /93 K50-59/9 [157]SOBCZYK, Gabriela Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz 1:09:55.59 (06:59min/km) +0:37:21.88
373 - K /94 K40-49/43 [43]WISNIOWSKA, Izabela Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy 1:16:56.13 (07:41min/km) +0:44:22.42
374 - M /280 M60-69/11 [194]KAPICKI, Jan
Mysłowice 1:21:48.80 (08:10min/km) +0:49:15.09
375 - K /95 K40-49/44 [205]KWAŚNY, Ewa Amator
Bielsko-Biała 2:18:36.24 (13:51min/km) +1:46:02.53
376 - K /96 K40-49/45 [205]KWAŚNY, Ewa Amator
Bielsko-Biała 2:18:36.24 (13:51min/km) +1:46:02.53
K16-29 [185]BAŁUSZEK, Sylwia
Młoszowa >>>
K30-39 [96]GOŁAWSKA, Ewa
Ornontowice >>>
M16-29 [453]SZAFRANIEC, Mateusz Carbon Silesia Sport
Katowice >>>
M30-39 [552]SURWIŁO, Sandro Triass Tychy
Tychy >>>
M30-39 [379]MALINOWSKI, Piotr KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów
Mikołów >>>
M40-49 [374]ZIOBRO, Artur BONANZA TYCHY
Tychy >>>
M50-59 [73]GLAJC, Andrzej
Pierściec >>>
K40-49 [89]LENART, Sylwia
Tychy >>>
M30-39 [371]NAPIERAJ, Grzegorz Skorupa Triathlon
Brzezinka >>>
M16-29 [393]FRONCZAK, Marcin Press Glass Biegamy i Wspieramy
Dmenin >>>
M16-29 [380]MICHALSKI, Alan Press Glass Biegamy i Wspieramy
Lędziny >>>
K40-49 [475]ARWAR, Joanna Nexteer Automotive
Mikołów >>>
K40-49 [86]BELOWSKA, Anna 40-latek Tychy
Tychy >>>
M40-49 [557]PLAZE, Gerard Press Glass Biegamy I Wspieramy
Częstochowa >>>
M60-69 [27]OSTROWSKI, Zygmunt
Tychy >>>
M30-39 [388]KLINIK, Paweł Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz >>>
K40-49 [221]GRZONDZIEL, Katarzyna Huragan Ligota
Katowice >>>
M40-49 [400]MUSIOŁ, Grzegorz Dystans Lubomia
Lubomia >>>
M50-59 [281]BINDA, Jacek Wataha łączy nas bieganie
Bielsko-Biała >>>
K30-39 [441]EISLER, Anna Nessi Team
Cięcina >>>
M50-59 [375]DYMURSKI, Wojciech Team Papry
Tychy >>>
M30-39 [385]KASTELIK, Mariusz Zadyszka Oświęcim
Oświęcim >>>
M40-49 [407]GÓRALIK, Grzegorz Samotny warchlak
Zabrze >>>
K40-49 [23]SKUDLIK, Joanna
Ruda Śląska >>>
M30-39 [502]PODLASKI, Adam
Pszczyna >>>
M50-59 [145]BRUZGIELEWICZ, Paweł SKORUPA TRIATHLON
Oświęcim >>>
M16-29 [504]VASILKOV, Rostyslav RV
Katowice >>>
M16-29 [458]SĘDKOWSKI, Łukasz
Ruda Śląska >>>
M40-49 [508]SZYJKA, Robert Klub biegam bo lubię Racibórz
Racibórz >>>
M30-39 [456]LECH, Miłosz KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno >>>
M30-39 [509]KAPAŁA, Paweł Press Glass Biegamy i Wspieramy
Częstochowa >>>
M30-39 [447]WYWIAŁ, Sebastian Press Glass Biegamy i Wspieramy
Poczesna >>>
M30-39 [461]NOWAK, Kamil RUNHOGS Tychy
Tychy >>>
K40-49 [88]CHĘCIŃSKA, Agnieszka ETISOFT RUNNING TEAM
Gliwice >>>
K30-39 [18]RIGOLL-JAKSA, Karolina Hilton Foods Poland
Katowice >>>
K40-49 [33]BARCHNICKA, Agnieszka
Tychy >>>
K30-39 [7]WARZECHA, Joanna Nexteer Automotive
Oświęcim >>>
M16-29 [486]KOSSAKOWSKI, Dominik
Tarnowskie Góry >>>
K16-29 [40]RUTYNA, Jennifer Eko-Okna Runners
Tychy >>>
M30-39 [415]SZAŁAŚNY, Paweł Star Trek
Brzeszcze >>>
M40-49 [463]HALEJCIO, Krzysztof
Tychy >>>
K30-39 [24]DWORACZEK, Nina
Bytom >>>
M30-39 [510]NYKIEL, Mariusz SOCIOS SILESIA
Mysłowice >>>
M30-39 [9]GOJ, Adrian Nexteer Automotive
Tychy >>>
M60-69 [53]SMUDA, Ryszard
Tychy >>>
K30-39 [386]PRUKOP, Anna
Katowice >>>
K40-49 [390]WOSKOWSKA, Magdalena Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz >>>
M40-49 [541]FOJCIK, Klaudiusz
Cieszyn >>>
K40-49 [430]WLACH, Ania
Gliwice >>>
M40-49 [546]RYNIAK, Mariusz 40-latek Tychy
Tychy >>>
M30-39 [547]KUSTER, Sylwester Triathlon x team
Dąbrowa Górnicza >>>
M40-49 [421]GRĄŻAWSKI, Mariusz LUMACA LENTA
Bielsko-Biała >>>
M30-39 [420]TARGIEL, Lukasz Pub Bumerang
Tychy >>>
M60-69 [542]DOMURAT, Zdzisław Przyjaciele Pawła
Alwernia >>>
M30-39 [531]CHATYS, Przemysław Akademia Biegania
KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle >>>
M16-29 [514]MACIĄŻEK, Dawid
Tychy >>>
M50-59 [59]GÓRKA, Grzegorz
Bytom >>>
M30-39 [516]KOWALEWSKI, Karol Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy >>>
M30-39 [433]SOŁTYSIK, Przemek Mundurowa Sfora
Tychy >>>
M30-39 [519]GOŁĘBIOWSKI, Paweł Hilton Foods Poland
Tychy >>>
M16-29 [432]BORYCZKA, Dawid Sklep Biegacza Running Team
Gliwice >>>
M30-39 [429]WEISS, Dominik
Bytom >>>
M40-49 [428]DYLĄG, Sebastian
Tychy >>>
M30-39 [419]KOJDER, Rafal
Tychy >>>
K50-59 [280]KALINOWSKA, Jolanta
Bielsko-Biała >>>
M16-29 [61]CEREMUGA, Mateusz KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Orzesze >>>
M30-39 [60]LABIAK, Krystian Giszowiec Biega Razem
Katowice >>>
M30-39 [58]RACZEK, Robert
Rybnik >>>
M40-49 [56]NIEROBA, Krzysztof KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Orzesze Zgoń >>>
K40-49 [355]WÓJTOWICZ, Iwona Freelancer
Bielsko-Biała >>>
M30-39 [51]NORAS, Piotr
Tychy >>>
M60-69 [373]KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM
Oświęcim >>>
M30-39 [41]KOZOK, Jacek Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy >>>
K40-49 [397]VENSLAUSKAS, Dominika ProsiekoTeam
Tychy >>>
M40-49 [30]LEBUDA, Grzegorz Team Papry
Tychy >>>
M16-29 [28]BIENIEK, Mateusz
Czechowice-Dziedzice >>>
K30-39 [343]KRÓTKI, Janina EASYRUN RACIBÓRZ
Łęg >>>
M30-39 [65]MATUSZAK, Marcin
Zabrze >>>
M60-69 [341]BŁASZCZYK, Zbigniew Przyjaciele Pawła
Częstochowa >>>
M30-39 [103]HUŃCZAK, Kamil
Zabrz >>>
M30-39 [102]ŚLEZIONA, Piotr RUNHOGS Tychy
Tychy >>>
M30-39 [92]SOKOŁOWSKI, Karol SKORUPA TRIATHLON
Tychy >>>
M30-39 [84]SZ, Wojtek Karetki na Mecie Team
Zabrze >>>
K30-39 [316]SOBEL, Kamila SKORUPA TRIATHLON
Tychy >>>
M50-59 [330]PAPAŁA, Leszek KIA Etrans STS-Biegaton Mikołów
Łaziska-Górne >>>
M40-49 [79]SUROWIEC, Michał
Wojkowice >>>
M50-59 [338]RUCIŃSKI, Krzysztof
Rybnik >>>
M30-39 [77]WRÓBEL, Marcin 40-latek Tychy
Wilamowice >>>
M16-29 [72]CHRAPEK, Dawid
Chybie >>>
M30-39 [68]BRANDYS, Adam
Pawłowice >>>
M40-49 [22]SKUDLIK, Tomasz Hilton Foods Poland
Ruda Śląska >>>
M40-49 [21]SAŁANDYK, Witold Nexteer Automotive
Jaśkowice >>>
M30-39 [15]BURDZY, Szymon Hilton Foods Poland
Katowice >>>
M16-29 [344]MADZIA, Tomasz
Łazy >>>
M50-59 [484]FILIPCZAK, Dariusz GMINA STRZELCE OPOLSKIE
Strzelce Opolskie >>>
M40-49 [367]FURMAN, Dariusz
Tychy >>>
M40-49 [381]GRAD, Dariusz Klub Zdrowego Życia Tychy
Tychy >>>
M30-39 [520]DUDA, Łukasz Miraz Race Team
Chorzów >>>
M30-39 [523]STARZYCKI, Tomasz
Libiąż >>>
K30-39 [506]HAJDUK, Monika
Mikołów >>>
K40-49 [518]MAGNUCKA, Katarzyna Press glass Biegamy i Wspieramy
Tychy >>>
M16-29 [550]RUCIŃSKI, Dawid
Tychy >>>
K40-49 [521]BUJNAROWSKA, Anna
Tychy >>>
K30-39 [524]DZIOB, Anna
Andrychów >>>
M40-49 [300]SZCZEPAŃSKI, Krzysztof Niezrzeszony
Będzin >>>
M40-49 [201]KISZA, Marcin
Czechowice-Dziedzice >>>
K30-39 [445]WIOSKA, Bogusława
Bierun >>>
M40-49 [14]KALFA, Roman Hilton Foods Poland
Tychy >>>
M30-39 [13]KUBICA, Mateusz Hilton Foods Poland
Tychy >>>
M30-39 [11]PODSKOCZUK, Mateusz Hilton Foods Poland
Tychy >>>
M50-59 [410]BOJARSKI, Tomasz
Tychy >>>
M30-39 [3]KOCUR, Łukasz Nexteer Automotive
Mysłowice >>>
M30-39 [4]ZIĘBA, Tomasz Nexteer Automotive
Katowice >>>
M40-49 [38]SZCZELINA, Paweł Press Glass Biegamy i Wspieramy
Oświęcim >>>
K16-29 [417]STAŃKOWSKA, Emilia MCKiS
Jaworzno >>>
K40-49 [418]POLAKOWICZ, Aleksandra
Chorzów >>>
M30-39 [174]NAWROCKI, Tobiasz Team Papry
Tychy >>>
M50-59 [437]SZEWCZUK, Zbigniew Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz >>>
K16-29 [526]PILCH, Aleksandra Przyjaciele Pawła
Chrzanów >>>
M30-39 [113]BRONASZEWSKI, Michał ApeX Gym
Tychy >>>
M30-39 [356]NOWORYTA, Grzegorz Dontt give up
Zator >>>
M16-29 [310]KACZOROWSKI, Grzegorz
Dobrodzień >>>
M40-49 [309]FABRY, Rafal
Gliwice >>>
K30-39 [139]MARCZAK-OLEJNICZAK, Ania
Tarnowskie Góry >>>
K30-39 [140]ZAGÓRSKA, Anna
Radlin >>>
M30-39 [304]KIECOŃ, Michał Ustroń Mountain Team
Ustroń >>>
M40-49 [301]GRYBOŚ, Piotr KOSZĘCIN
Koszęcin >>>
M40-49 [298]PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM
Oświęcim >>>
M40-49 [294]NAGŁO, Piotr Solvere Team
Sosnowiec >>>
M16-29 [292]SZENDZIELORZ, Patryk Szwagry Team
Czechowice-Dziedzice >>>
M16-29 [291]TIDE, Krzysztof
Żory >>>
M60-69 [143]KRĘCISZ, Zbigniew Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz >>>
K40-49 [138]BŁAHUT, Małgorzata
Bielsko Biała >>>
M40-49 [315]JASICKI, Krzysztof RUNHOGS Tychy
Tychy >>>
M30-39 [319]DIMICCOLI, Roberto Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
Racibórz >>>
M30-39 [354]OZIĘBAŁA, Adam Press Glass Biegamy i Wspieramy
Radomsko >>>
M40-49 [352]PIĘTAK, Jacek Press Glass Biegamy i Wspieramy
Jaworzno >>>
M60-69 [128]GIL, Czesław Eko-Okna Runners
Kietrz >>>
M16-29 [342]CICHUTA, Paweł Press Glass Biegamy i Wspieramy
Radomsko >>>
M30-39 [340]PYKA, Arkadiusz
Paniówki >>>
M30-39 [337]BARON, Arkadiusz
Łaziska Górne >>>
K30-39 [129]ORKWISZEWSKA, Ola Scarpa Team Polska
Bieruń >>>
K16-29 [131]SKOTNIK, Barbara
Tychy >>>
M30-39 [331]MARCZYK, Kamil Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy >>>
M30-39 [328]MUCHARSKI, Marcin
Bieruń >>>
M70-100 [134]STAŃCZAK, Józef KS Forma
Wodzisław Śląski >>>
M50-59 [144]WILK, Bogdan WILKI
Bielsko-Biała >>>
K30-39 [147]ŚMIAŁKOWSKA, Katarzyna Karetki na Mecie Team
Zabrze >>>
M40-49 [276]NIR, Łukasz Warsztat Formy
Tychy >>>
K40-49 [202]WYPIÓRKIEWICZ-KRUCZEK, Ewa
Czechowice-Dziedzice >>>
K30-39 [208]MARCZYKIEWICZ, Sylwia Team Papry
Tychy >>>
M40-49 [186]CHMIELEWSKI, Artur Team Papry
Tychy >>>
K40-49 [212]SZWED, Małgorzata Team Papry
Tychy >>>
K50-59 [232]LESZCZYŃSKA, Małgorzata
Gliwice >>>
M40-49 [165]WROŃSKI-TUSIK, Mateusz Team Papry
Limanowa >>>
M50-59 [235]DRUZD, Krzysztof
Bytom >>>
M30-39 [150]ŻŁOBIŃSKI, Tomasz
Tychy >>>
M30-39 [141]SKORUPA, Paweł SKORUPA TRIATHLON
Tychy >>>
M60-69 [256]CAPIK, Piotr Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice >>>
K30-39 [264]BULWICKA, Mariola Press Glass Biegamy i Wspieramy
Tychy >>>
K30-39 [198]NOWICKA, Monika Team Papry
Tychy >>>
M40-49 [200]SIEWIERSKI, Adam Team Papry
Tychy >>>
M30-39 [204]GĄSOWSKI, Szymon
Bielsko-Biała >>>
M40-49 [272]SZADKOWSKI, Marek niezrzeszony
Bytom >>>
M40-49 [269]CZOP, Przemysław PO ROBOCIE
Tychy >>>
M16-29 [267]OSZEK, Paweł
Jankowice >>>
M40-49 [255]PISZCZ, Marek Opel Active Team
Gliwice >>>
K40-49 [446]ZIOBRO, Iwona BONANZA TYCHY
Tychy >>>
K40-49 [182]LOTH, Grażyna Team Papry
Tychy >>>
M40-49 [231]GRZYWACZ, Marcin Signify Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice >>>
M40-49 [229]SZYDŁOWSKI, Waldemar Biegnę Byle Dobiec
Tychy >>>
M40-49 [213]SZWED, Piotr Team Papry
Tychy >>>
M30-39 [210]KUCIA, Kamil SKORUPA TRIATHLON
Tychy >>>
M30-39 [207]DOWIAT, Szymon SKORUPA TRIATHLON
Tychy >>>
K40-49 [265]BAL-BURZAWA, Renata
Tychy >>>