# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Netto Czas Strata
1 - M /1 M18/1 [1232]TABOR, Dominik Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
0:45:24.33 (03:54min/km) 0:45:24.96 +0:00:00.00
2 - M /2 M40/1 [1321]GRZYWA, Grzegorz
0:46:47.32 (04:02min/km) 0:46:47.32 +0:01:22.36
3 - M /3 M18/2 [1380]KAWIK, Tomasz KAWIK RUNNING TEAM
0:47:39.73 (04:06min/km) 0:47:39.81 +0:02:14.85
4 - M /4 M30/1 [5115]NOSAL, Tomasz
0:47:57.50 (04:08min/km) 0:47:57.50 +0:02:32.54
5 - M /5 M18/3 [5158]ŻUREK, Jakub 72D Rowmix Java Team
0:50:14.79 (04:19min/km) 0:50:15.19 +0:04:50.23
6 - M /6 M30/2 [988]HALAGARDA, Krzysztof IP GBSC Active Crew
0:50:26.71 (04:20min/km) 0:50:28.01 +0:05:03.05
7 - M /7 M18/4 [1066]KUNZ, Marcin Lacho Team
0:50:43.38 (04:22min/km) 0:50:43.42 +0:05:18.46
8 - M /8 M18/5 [1282]ŁUŻNY, Bartłomiej KBTR
STRUKT
0:50:56.74 (04:23min/km) 0:50:56.74 +0:05:31.78
9 - M /9 M30/3 [1051]KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja Kraków
0:51:05.90 (04:24min/km) 0:51:05.90 +0:05:40.94
10 - M /10 M30/4 [5088]DULIŃSKI, Łukasz
0:51:16.74 (04:25min/km) 0:51:17.10 +0:05:52.14
11 - M /11 M30/5 [923]BUL, Dominik zabieganidobrowolscy
0:51:19.85 (04:25min/km) 0:51:20.98 +0:05:56.02
12 - M /12 M40/2 [1153]PIETRZYK, Mariusz
0:51:23.52 (04:25min/km) 0:51:24.15 +0:05:59.19
13 - M /13 M30/6 [5165]KOWALCZYK, Tomasz
0:51:23.13 (04:25min/km) 0:51:24.38 +0:05:59.42
14 - M /14 M40/3 [1362]WÓJCIK, Paweł Klub Biegacza AZS UEK
0:51:24.04 (04:25min/km) 0:51:25.02 +0:06:00.06
15 - M /15 M30/7 [919]BRZYSKI , Maciej Brzyski Tri Team
0:51:26.96 (04:26min/km) 0:51:28.79 +0:06:03.83
16 - M /16 M30/8 [1041]KOWALSKI, Kamil FIZJO-BALANCE Kraków
0:51:52.50 (04:28min/km) 0:51:52.50 +0:06:27.54
17 - M /17 M30/9 [951]DYREK, Michał MOK Mszana Dolna
0:51:52.06 (04:28min/km) 0:51:53.68 +0:06:28.72
18 - M /18 M30/10 [1312]LATAŁA, Krzysztof Go Aptiv!
0:52:01.19 (04:29min/km) 0:52:04.79 +0:06:39.83
19 - M /19 M30/11 [1340]MORAWSKI, Przemysław Zaczerpnąć nogą
0:52:10.21 (04:29min/km) 0:52:10.50 +0:06:45.54
20 - M /20 M18/6 [986]GURDAK, Mateusz Trailrun
0:52:19.45 (04:30min/km) 0:52:21.14 +0:06:56.18
21 - M /21 M30/12 [1101]MIAGKYJ, Artem
0:52:24.23 (04:31min/km) 0:52:25.28 +0:07:00.32
22 - M /22 M30/13 [1107]MIKA, Artur
0:52:57.50 (04:33min/km) 0:52:57.85 +0:07:32.89
23 - M /23 M18/7 [1339]MICHALAK , Maciej Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie
0:53:50.05 (04:38min/km) 0:53:50.82 +0:08:25.86
24 - M /24 M40/4 [1223]SZYMULA, Norbert Skawina Biega
0:54:21.14 (04:41min/km) 0:54:21.14 +0:08:56.18
25 - M /25 M18/8 [5123]PYREK, Przemysław Training By PP
0:54:28.91 (04:41min/km) 0:54:28.91 +0:09:03.95
26 - M /26 M30/14 [1106]MIERNICZAK, Bartłomiej Eskadra Kraków
0:54:40.57 (04:42min/km) 0:54:40.57 +0:09:15.61
27 - M /27 M40/5 [1077]LESZCZYŃSKI, Juliusz
0:54:50.53 (04:43min/km) 0:54:53.60 +0:09:28.64
28 - M /28 M18/9 [1184]SAWUŁA, Marcin TriDivision Triathlon Team
0:54:51.75 (04:43min/km) 0:54:58.18 +0:09:33.22
29 - M /29 M30/15 [5159]WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
0:55:10.20 (04:45min/km) 0:55:10.20 +0:09:45.24
30 - M /30 M50/1 [1262]ZADARNOWSKI, Dariusz
0:55:33.10 (04:47min/km) 0:55:34.24 +0:10:09.28
31 - M /31 M30/16 [1073]KWIATKOWSKI, Michael
0:55:55.77 (04:49min/km) 0:55:57.00 +0:10:32.04
32 - M /32 M30/17 [1116]MORMUL, Przemek Kropki
0:55:57.52 (04:49min/km) 0:56:00.82 +0:10:35.86
33 - M /33 M30/18 [1323]CZARNECKI, Piotr
0:55:58.21 (04:49min/km) 0:56:01.60 +0:10:36.64
34 - M /34 M40/6 [5121]POLAK, Stanisław SBG Podbieg
0:56:12.76 (04:50min/km) 0:56:21.93 +0:10:56.97
35 - M /35 M40/7 [901]ADAMEK, Dariusz #AdamCzerwińskiTeam
0:56:30.74 (04:52min/km) 0:56:32.34 +0:11:07.38
36 - M /36 M30/19 [1295]MUCHA, Janusz Biegamy z kranowianką
0:56:30.86 (04:52min/km) 0:56:33.24 +0:11:08.28
37 - M /37 M40/8 [1200]SŁOWIKOWSKI, Paweł KOSOVO
0:56:34.97 (04:52min/km) 0:56:37.87 +0:11:12.91
38 - M /38 M30/20 [1284]KOPIEĆ, Kamil Jaja Na Bok
0:56:37.66 (04:52min/km) 0:56:40.06 +0:11:15.10
39 - M /39 M30/21 [1259]WSZOŁEK, Paweł
0:56:43.64 (04:53min/km) 0:56:48.95 +0:11:23.99
40 - M /40 M40/9 [5155]CUDEK, Jacek #AdamCzerwińskiTeam
0:56:57.28 (04:54min/km) 0:56:58.86 +0:11:33.90
41 - M /41 M40/10 [1018]KĄCIK, Mariusz OSP Morawica
0:56:58.39 (04:54min/km) 0:56:59.55 +0:11:34.59
42 - M /42 M50/2 [1124]NOWAK, Robert Poranny Patrol
0:57:01.43 (04:54min/km) 0:57:06.74 +0:11:41.78
43 - M /43 M40/11 [1330]DARCHUK, Oleksandr
0:57:43.18 (04:58min/km) 0:57:43.18 +0:12:18.22
44 - M /44 M40/12 [952]DYRGA, Sebastian JJfit Running Team
0:57:52.85 (04:59min/km) 0:57:58.82 +0:12:33.86
45 - M /45 M18/10 [1226]ŚLIZ, Wojciech
0:58:01.23 (05:00min/km) 0:58:13.23 +0:12:48.27
46 - M /46 M50/3 [5125]RADZIK, Jerzy Niepołomice Biegają
0:58:00.27 (05:00min/km) 0:58:17.56 +0:12:52.60
47 - K /1 K40/1 [1302]FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna
0:58:18.02 (05:01min/km) 0:58:19.61 +0:12:54.65
48 - M /47 M30/22 [944]DRZYZGIEWICZ, Przemysław
0:58:18.75 (05:01min/km) 0:58:20.03 +0:12:55.07
49 - M /48 M40/13 [5097]JENERALSKI, Miłosz
0:58:12.87 (05:01min/km) 0:58:20.54 +0:12:55.58
50 - M /49 M18/11 [973]GIERZ, Bartłomiej Go Aptiv!
0:58:29.07 (05:02min/km) 0:58:36.64 +0:13:11.68
51 - M /50 M30/23 [1172]REICHEL, Marcin POLAR TEAM
0:58:37.05 (05:03min/km) 0:58:38.12 +0:13:13.16
52 - M /51 M18/12 [1246]WIECZOREK, Wojciech WM Triself
0:59:01.08 (05:05min/km) 0:59:07.42 +0:13:42.46
53 - M /52 M30/24 [1133]ORAMUS , Paweł Skawina Biega
0:59:02.79 (05:05min/km) 0:59:08.30 +0:13:43.34
54 - M /53 M30/25 [948]DYKSZAK, Filip WM Triself
0:59:09.30 (05:05min/km) 0:59:13.77 +0:13:48.81
55 - M /54 M30/26 [970]GAWIN, Krzysztof BeFit24Team
0:59:20.44 (05:06min/km) 0:59:24.66 +0:13:59.70
56 - M /55 M40/14 [965]FRANCUZ, Konrad Vege Runners
0:59:25.42 (05:07min/km) 0:59:30.19 +0:14:05.23
57 - M /56 M50/4 [1067]KUNZ, Tomasz
0:59:30.81 (05:07min/km) 0:59:33.37 +0:14:08.41
58 - K /2 K30/1 [994]JABŁOŃSKA, Sylwia SBG Podbieg
0:59:30.39 (05:07min/km) 0:59:39.98 +0:14:15.02
59 - M /57 M40/15 [1343]NOWAKOWSKI, Izydor #AdamCzerwińskiTeam
0:59:45.53 (05:09min/km) 0:59:45.53 +0:14:20.57
60 - M /58 M30/27 [1115]MORDARSKI, Michał
0:59:44.30 (05:09min/km) 0:59:49.46 +0:14:24.50
61 - M /59 M30/28 [1104]MICHAŁEK, Łukasz #crazyteam
0:59:41.12 (05:08min/km) 0:59:59.82 +0:14:34.86
62 - M /60 M30/29 [5127]SERZYSKO, Bartosz WM Triself
1:00:19.65 (05:12min/km) 1:00:28.56 +0:15:03.60
63 - M /61 M30/30 [1000]JASIŃSKI, Jakub GE HealthAhead
1:00:14.30 (05:11min/km) 1:00:29.60 +0:15:04.64
64 - M /62 M30/31 [1019]KIEŁT, Andrzej #AdamCzerwińskiTeam
1:00:23.49 (05:12min/km) 1:00:34.60 +0:15:09.64
65 - M /63 M40/16 [940]DOMIN, Tomasz JJfit Running Team
1:00:39.75 (05:13min/km) 1:00:41.69 +0:15:16.73
66 - M /64 M40/17 [1327]ORYSZCZAK, Grzegorz ASL
1:00:37.37 (05:13min/km) 1:00:42.90 +0:15:17.94
67 - M /65 M60/1 [5176]SMOLARCZYK, Tomasz Intersport Polska S.A
1:00:17.53 (05:11min/km) 1:00:43.50 +0:15:18.54
68 - M /66 M40/18 [908]BARTOSZ, Marek JCI Running Team
1:00:50.83 (05:14min/km) 1:00:53.18 +0:15:28.22
69 - M /67 M40/19 [1224]ŚLIWA, Henryk Skawina Biega
1:00:48.74 (05:14min/km) 1:00:53.97 +0:15:29.01
70 - M /68 M30/32 [1349]RUSEK, Łukasz
1:01:00.32 (05:15min/km) 1:01:04.87 +0:15:39.91
71 - M /69 M50/5 [1134]ORŁOWSKI, Paweł JJfit Running Team
1:01:02.47 (05:15min/km) 1:01:06.15 +0:15:41.19
72 - M /70 M40/20 [960]FIREK, Rafał Lacho Team
1:01:01.46 (05:15min/km) 1:01:07.92 +0:15:42.96
73 - M /71 M18/13 [902]AMIAUD, Romain WM Triself
1:01:05.08 (05:15min/km) 1:01:09.93 +0:15:44.97
74 - M /72 M30/33 [1274]ZEGARMISTRZ, Grzegorz
1:01:31.13 (05:18min/km) 1:01:37.63 +0:16:12.67
75 - M /73 M30/34 [929]CHOLEWCZUK, Piotr WILD DOGS TEAM
1:01:47.09 (05:19min/km) 1:01:49.56 +0:16:24.60
76 - M /74 M30/35 [1056]KUBIESA, Jakub
1:01:46.37 (05:19min/km) 1:01:50.01 +0:16:25.05
77 - M /75 M30/36 [5007]BARABASZ, Radek Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
1:01:31.80 (05:18min/km) 1:01:50.13 +0:16:25.17
78 - M /76 M40/21 [5143]TYLEK, Krzysztof Skawina Biega
1:01:47.73 (05:19min/km) 1:01:52.66 +0:16:27.70
79 - M /77 M40/22 [1211]STEC, Paweł
1:02:00.65 (05:20min/km) 1:02:04.16 +0:16:39.20
80 - M /78 M30/37 [1252]WŁOSTOWSKI, Marek Vege Runners
1:01:42.80 (05:19min/km) 1:02:05.39 +0:16:40.43
81 - K /3 K30/2 [907]BARANSKA, Anna
1:02:00.98 (05:20min/km) 1:02:08.47 +0:16:43.51
82 - M /79 M60/2 [1170]RAJTAR, Zbigniew JJfit running team
1:02:15.59 (05:22min/km) 1:02:21.37 +0:16:56.41
83 - K /4 K30/3 [1158]PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 2K
1:02:17.33 (05:22min/km) 1:02:21.39 +0:16:56.43
84 - K /5 K30/4 [1313]LASOTA-KOWALSKA , Katarzyna FIZJO-BALANCE Kraków
1:02:20.15 (05:22min/km) 1:02:21.87 +0:16:56.91
85 - M /80 M30/38 [5177]RUTA, Jaromir
1:01:51.67 (05:19min/km) 1:02:22.72 +0:16:57.76
86 - M /81 M30/39 [1267]ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS
1:02:26.78 (05:23min/km) 1:02:37.55 +0:17:12.59
87 - M /82 M50/6 [1239]WALCZYK, Roman Water Knights
1:02:35.16 (05:23min/km) 1:02:42.40 +0:17:17.44
88 - M /83 M30/40 [1119]MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club
1:02:40.56 (05:24min/km) 1:02:45.49 +0:17:20.53
89 - M /84 M40/23 [1307]DUDA, Paweł BeFit24Team
1:02:42.89 (05:24min/km) 1:02:50.11 +0:17:25.15
90 - M /85 M50/7 [1022]KISIELEWSKI, Piotr Compass
bikeBoard
1:02:49.50 (05:24min/km) 1:02:53.19 +0:17:28.23
91 - M /86 M40/24 [1148]PAWLIK, Krzysztof
1:02:48.84 (05:24min/km) 1:02:53.26 +0:17:28.30
92 - M /87 M18/14 [5157]POPIEL, Maurycy BeFit24Team
1:02:57.08 (05:25min/km) 1:03:02.44 +0:17:37.48
93 - M /88 M40/25 [1008]KACZOR, Pawel
1:03:05.55 (05:26min/km) 1:03:06.98 +0:17:42.02
94 - M /89 M18/15 [1379]MACHALICA, Jan Poranny Patrol
1:02:58.08 (05:25min/km) 1:03:08.96 +0:17:44.00
95 - M /90 M40/26 [1360]WOŹNY, Paweł LPP Team
1:03:12.60 (05:26min/km) 1:03:12.60 +0:17:47.64
96 - M /91 M30/41 [1075]LASOTA, Marek
1:02:37.20 (05:23min/km) 1:03:13.75 +0:17:48.79
97 - K /6 K40/2 [1141]PACHURA, Kinga
1:03:13.54 (05:27min/km) 1:03:13.96 +0:17:49.00
98 - M /92 M30/42 [932]CYGAN, Krzysztof #AdamCzerwińskiTeam
1:03:14.01 (05:27min/km) 1:03:14.54 +0:17:49.58
99 - M /93 M30/43 [1083]ŁASKOWSKI, Piotr BeFit24Team
1:03:11.86 (05:26min/km) 1:03:16.05 +0:17:51.09
100 - M /94 M40/27 [1016]KASZOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice
1:03:07.84 (05:26min/km) 1:03:21.64 +0:17:56.68
101 - M /95 M18/16 [1212]STRASZAK, Mateusz
1:03:08.58 (05:26min/km) 1:03:27.21 +0:18:02.25
102 - M /96 M30/44 [1348]PRZYBYŁOWSKI, Piotr
1:03:15.62 (05:27min/km) 1:03:27.33 +0:18:02.37
103 - K /7 K30/5 [1167]PUDEŁEK, Agnieszka
1:03:09.65 (05:26min/km) 1:03:30.03 +0:18:05.07
104 - M /97 M40/28 [1242]WĄTRÓBSKI, Mirosław
1:03:20.89 (05:27min/km) 1:03:32.01 +0:18:07.05
105 - M /98 M18/17 [5133]SOSIŃSKI, Michał
1:03:39.15 (05:29min/km) 1:03:39.15 +0:18:14.19
106 - M /99 M40/29 [1345]PEC, Waldemar
1:03:44.64 (05:29min/km) 1:03:51.52 +0:18:26.56
107 - M /100 M30/45 [5090]DURBAS, Tomasz KGB
1:03:41.14 (05:29min/km) 1:03:52.84 +0:18:27.88
108 - M /101 M40/30 [1110]MISIUK, Marek Trailrun
1:03:47.77 (05:29min/km) 1:03:56.18 +0:18:31.22
109 - M /102 M18/18 [1270]ZAWROTNIAK, Paweł
1:03:49.33 (05:30min/km) 1:04:04.72 +0:18:39.76
110 - M /103 M18/19 [967]GACEK, Dawid A mogłem spać
1:03:56.75 (05:30min/km) 1:04:09.05 +0:18:44.09
111 - M /104 M30/46 [5152]ZAJDEL, Maciej RAMYDADE
1:04:00.52 (05:31min/km) 1:04:10.07 +0:18:45.11
112 - M /105 M30/47 [998]JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan
1:04:23.93 (05:33min/km) 1:04:30.10 +0:19:05.14
113 - M /106 M40/31 [971]GĄSIOR, Krzysztof Klub Biegacza AZS UEK
1:04:29.12 (05:33min/km) 1:04:32.78 +0:19:07.82
114 - M /107 M30/48 [5014]BROŻEK, Łukasz
1:04:26.90 (05:33min/km) 1:04:36.39 +0:19:11.43
115 - M /108 M50/8 [5139]SZPAK, Slawomir
1:04:28.00 (05:33min/km) 1:04:43.68 +0:19:18.72
116 - M /109 M40/32 [5113]MIŚKIEWICZ, Bartosz TriWise
1:04:37.35 (05:34min/km) 1:04:45.92 +0:19:20.96
117 - M /110 M30/49 [1268]ZAWACKI, Marcin
1:04:29.83 (05:33min/km) 1:04:46.23 +0:19:21.27
118 - M /111 M30/50 [1178]RYCHŁOWSKI, Tomasz
1:04:34.09 (05:33min/km) 1:04:46.71 +0:19:21.75
119 - M /112 M30/51 [1247]WIERZBA, Michał
1:04:38.89 (05:34min/km) 1:04:49.11 +0:19:24.15
120 - M /113 M40/33 [5091]GOMULEC, Tomasz JJfit Running Team
1:04:40.58 (05:34min/km) 1:04:51.02 +0:19:26.06
121 - M /114 M30/52 [1221]SZKLARCZYK, Dariusz JJfit Running Team
1:04:48.17 (05:35min/km) 1:04:55.11 +0:19:30.15
122 - M /115 M40/34 [1164]PRĘCIKOWSKI, Rysiek
1:04:55.46 (05:35min/km) 1:05:01.71 +0:19:36.75
123 - K /8 K30/6 [1002]JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa
1:04:59.13 (05:36min/km) 1:05:10.42 +0:19:45.46
124 - M /116 M30/53 [5161]POLAKIEWICZ, Dariusz
1:04:58.49 (05:36min/km) 1:05:15.35 +0:19:50.39
125 - M /117 M30/54 [1209]STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa
1:05:08.85 (05:36min/km) 1:05:18.49 +0:19:53.53
126 - M /118 M60/3 [1254]WOŹNIAK, Andrzej
1:05:15.18 (05:37min/km) 1:05:23.15 +0:19:58.19
127 - M /119 M40/35 [5092]GONDOR, Jarek
1:05:14.36 (05:37min/km) 1:05:23.39 +0:19:58.43
128 - M /120 M40/36 [5146]WALKOWIAK, Łukasz
1:05:17.14 (05:37min/km) 1:05:27.51 +0:20:02.55
129 - M /121 M30/55 [1042]KOWALSKI, Krzysztof 2K
1:05:24.13 (05:38min/km) 1:05:28.34 +0:20:03.38
130 - M /122 M30/56 [5134]STANKIEWICZ, Tomasz GT TEAM
1:05:06.17 (05:36min/km) 1:05:31.10 +0:20:06.14
131 - M /123 M40/37 [1191]SIEKLUCKI , Michał
1:05:22.49 (05:38min/km) 1:05:31.43 +0:20:06.47
132 - M /124 M18/20 [1366]KALICKI, Daniel
1:05:09.95 (05:37min/km) 1:05:32.34 +0:20:07.38
133 - M /125 M40/38 [1207]SROKA, Wojciech WiB
1:05:23.63 (05:38min/km) 1:05:33.26 +0:20:08.30
134 - M /126 M30/57 [1271]ZAZIĄBŁ, Łukasz
1:05:07.87 (05:36min/km) 1:05:35.04 +0:20:10.08
135 - M /127 M18/21 [942]DROZDZOWSKI, Konrad
1:05:29.95 (05:38min/km) 1:05:38.48 +0:20:13.52
136 - M /128 M40/39 [5185]BIGDA, Paweł BeFit24Team
1:05:39.60 (05:39min/km) 1:05:43.30 +0:20:18.34
137 - M /129 M30/58 [1245]WĘGRZYŃSKI, Paweł
1:05:20.98 (05:38min/km) 1:05:44.28 +0:20:19.32
138 - K /9 K40/3 [1260]ZABOROWSKA, Małgorzata JJfit Running Team
1:05:41.21 (05:39min/km) 1:05:45.36 +0:20:20.40
139 - M /130 M30/59 [1090]MADETKO, Arkadiusz JJfit running team
1:05:32.93 (05:39min/km) 1:05:48.54 +0:20:23.58
140 - K /10 K30/7 [1350]RYŁKO, Agnieszka ITMBW Kraków
1:05:55.73 (05:41min/km) 1:05:55.73 +0:20:30.77
141 - M /131 M40/40 [1063]KULON, Grzegorz BeFit24Team
1:05:50.88 (05:40min/km) 1:05:58.79 +0:20:33.83
142 - M /132 M50/9 [1174]ROGASCH, Stanisław BBL Kraków
1:05:32.90 (05:39min/km) 1:06:06.67 +0:20:41.71
143 - M /133 M30/60 [1206]SROKA, Sylwester
1:06:00.34 (05:41min/km) 1:06:09.81 +0:20:44.85
144 - M /134 M18/22 [1021]KISIELEWSKI, Michał Compass
bikeBoard
1:06:04.55 (05:41min/km) 1:06:09.95 +0:20:44.99
145 - M /135 M30/61 [1314]JAKUBIŃSKI, Jakub
1:06:05.19 (05:41min/km) 1:06:16.05 +0:20:51.09
146 - M /136 M30/62 [5181]SMOLAREK, Artur Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
1:05:58.07 (05:41min/km) 1:06:17.54 +0:20:52.58
147 - M /137 M30/63 [1205]SROCZYŃSKI, Maciej
1:06:08.03 (05:42min/km) 1:06:18.82 +0:20:53.86
148 - M /138 M40/41 [946]DURAS, Andrzej
1:06:07.68 (05:42min/km) 1:06:20.96 +0:20:56.00
149 - M /139 M40/42 [1190]SĘK, Marek WM Triself
1:06:22.25 (05:43min/km) 1:06:27.06 +0:21:02.10
150 - M /140 M18/23 [1166]PRZEWOŹNIK, Piotr
1:06:21.42 (05:43min/km) 1:06:29.67 +0:21:04.71
151 - M /141 M18/24 [5166]GIL, Jakub
1:06:28.78 (05:43min/km) 1:06:50.50 +0:21:25.54
152 - M /142 M40/43 [1146]PASELA, Jerzy
1:06:01.65 (05:41min/km) 1:06:50.76 +0:21:25.80
153 - M /143 M30/64 [5117]ODRZYWAŁEK, Marcin KGB
1:06:36.55 (05:44min/km) 1:06:52.08 +0:21:27.12
154 - M /144 M40/44 [1098]MAZUR, Grzegorz Grupa Skromnych Biegaczy
1:06:32.71 (05:44min/km) 1:06:54.42 +0:21:29.46
155 - M /145 M40/45 [1236]TWORZYDŁO, Paweł
1:06:34.82 (05:44min/km) 1:06:59.40 +0:21:34.44
156 - M /146 M40/46 [1249]WILK, Krzysztof Udo Grubbe
1:06:49.51 (05:45min/km) 1:07:02.83 +0:21:37.87
157 - K /11 K40/4 [1355]TARGOSZ, Jolanta TEB Edukacja Kraków
1:06:59.33 (05:46min/km) 1:07:06.21 +0:21:41.25
158 - M /147 M30/65 [1143]PAPKA, Michał Stowarzyszenie Rusz się
1:06:40.22 (05:44min/km) 1:07:08.12 +0:21:43.16
159 - M /148 M18/25 [964]FRACH, Dominik SIGMA Pizza & Bar
1:04:28.32 (05:33min/km) 1:07:10.24 +0:21:45.28
160 - M /149 M30/66 [1006]KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team
1:07:09.35 (05:47min/km) 1:07:14.12 +0:21:49.16
161 - K /12 K18/1 [1171]RECZYŃSKA RODRIGUES, Adriana Eskadra Kraków
1:07:01.43 (05:46min/km) 1:07:16.67 +0:21:51.71
162 - M /150 M30/67 [1238]WALCZAK, Waldemar
1:07:09.81 (05:47min/km) 1:07:17.56 +0:21:52.60
163 - M /151 M30/68 [1139]OŻÓG, Robert Skawina Biega
1:07:17.89 (05:48min/km) 1:07:22.03 +0:21:57.07
164 - M /152 M40/47 [1233]TOPÓR, Marek WKS WAWEL BnO
1:07:12.66 (05:47min/km) 1:07:27.41 +0:22:02.45
165 - M /153 M50/10 [1086]MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow
1:07:03.84 (05:46min/km) 1:07:31.96 +0:22:07.00
166 - M /154 M30/69 [1135]ORTMAN, Marcin
1:07:26.83 (05:48min/km) 1:07:41.14 +0:22:16.18
167 - M /155 M40/48 [977]GORSZKO, Adam Trailrun
1:07:36.26 (05:49min/km) 1:07:48.39 +0:22:23.43
168 - M /156 M30/70 [5099]KORDYS, Krzysztof Zabierzów Biega
1:07:30.95 (05:49min/km) 1:07:57.92 +0:22:32.96
169 - K /13 K30/8 [5111]MIKOŚ, Magdalena
1:07:47.35 (05:50min/km) 1:07:57.95 +0:22:32.99
170 - K /14 K30/9 [938]DOBRZAŃSKA, Marta GE HealthAhead
1:07:50.84 (05:50min/km) 1:08:06.57 +0:22:41.61
171 - K /15 K30/10 [1219]SZCZERBA, Karolina Night Runners
1:07:55.14 (05:51min/km) 1:08:11.78 +0:22:46.82
172 - M /157 M30/71 [1199]SŁOŃSKI, Sławomir Dzikie Dziki
1:08:10.69 (05:52min/km) 1:08:16.67 +0:22:51.71
173 - M /158 M40/49 [968]GARBACIK, Wojciech WKS WAWEL BnO
1:08:05.20 (05:52min/km) 1:08:19.09 +0:22:54.13
174 - M /159 M40/50 [1177]RYCHLIK, Sebastian
1:08:13.44 (05:52min/km) 1:08:19.30 +0:22:54.34
175 - M /160 M30/72 [1094]MARZEC, Łukasz
1:08:22.63 (05:53min/km) 1:08:27.99 +0:23:03.03
176 - M /161 M40/51 [5128]SKOWRONEK, Robert
1:08:22.11 (05:53min/km) 1:08:28.48 +0:23:03.52
177 - M /162 M40/52 [1198]SŁONINA, Artur Brodate Słonie
1:08:16.34 (05:53min/km) 1:08:34.10 +0:23:09.14
178 - M /163 M30/73 [1072]KUZICKI, Artur
1:08:35.52 (05:54min/km) 1:08:38.13 +0:23:13.17
179 - M /164 M30/74 [1024]KLĘSK, Krzysztof
1:08:14.79 (05:53min/km) 1:08:38.23 +0:23:13.27
180 - M /165 M30/75 [5147]ADAMIEC, Norbert
1:08:15.75 (05:53min/km) 1:08:38.50 +0:23:13.54
181 - M /166 M30/76 [920]BUDERAWSKI , Andrzej Gwiazdy Północy
1:08:17.26 (05:53min/km) 1:08:51.53 +0:23:26.57
182 - M /167 M30/77 [996]JANIAK, Mariusz
1:08:38.92 (05:55min/km) 1:08:58.49 +0:23:33.53
183 - M /168 M40/53 [978]GÓRKA, Konrad Night Runners
1:07:31.63 (05:49min/km) 1:09:04.17 +0:23:39.21
184 - M /169 M40/54 [1241]WĄSIK, Marcin SportWise
1:08:57.22 (05:56min/km) 1:09:06.20 +0:23:41.24
185 - K /16 K30/11 [1152]PIEKARNIAK, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
1:09:01.13 (05:57min/km) 1:09:09.63 +0:23:44.67
186 - K /17 K30/12 [979]GÓRNA, Anita LPP Team
1:08:46.45 (05:55min/km) 1:09:09.96 +0:23:45.00
187 - M /170 M30/78 [997]JANICKI, Patryk Poranny Patrol
1:09:12.35 (05:57min/km) 1:09:18.31 +0:23:53.35
188 - M /171 M40/55 [966]FRANKIEWICZ, Jakub Aniołki Charliego
1:09:19.80 (05:58min/km) 1:09:21.82 +0:23:56.86
189 - K /18 K40/5 [1031]KONSTANTY, Katarzyna Poranny Patrol
1:09:09.57 (05:57min/km) 1:09:22.86 +0:23:57.90
190 - M /172 M50/11 [5170]OLESIŃSKI, Zbigniew
1:09:07.05 (05:57min/km) 1:09:38.14 +0:24:13.18
191 - M /173 M40/56 [1189]SEWERYN, Robert
1:09:26.44 (05:59min/km) 1:09:42.24 +0:24:17.28
192 - M /174 M30/79 [1204]SOLARZ, Szymon
1:09:20.62 (05:58min/km) 1:09:43.05 +0:24:18.09
193 - M /175 M60/4 [1052]KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanów
1:07:37.23 (05:49min/km) 1:09:44.12 +0:24:19.16
194 - M /176 M30/80 [933]CYGAN, Tomasz A mogłem spać
1:09:53.24 (06:01min/km) 1:09:55.32 +0:24:30.36
195 - M /177 M40/57 [1257]WRÓBEL, Piotr
1:09:38.22 (06:00min/km) 1:09:58.99 +0:24:34.03
196 - M /178 M30/81 [904]BAJDAK, Łukasz
1:09:43.73 (06:00min/km) 1:10:02.61 +0:24:37.65
197 - M /179 M18/26 [1093]MAŁECKI, Mateusz
1:09:55.22 (06:01min/km) 1:10:04.74 +0:24:39.78
198 - M /180 M30/82 [987]GUZIK, Łukasz Go Aptiv!
1:09:59.97 (06:02min/km) 1:10:06.01 +0:24:41.05
199 - M /181 M50/12 [913]BLADY, Bogdan
1:09:46.56 (06:00min/km) 1:10:10.55 +0:24:45.59
200 - M /182 M50/13 [5122]PRZYBYŁO, Dariusz
1:10:01.05 (06:02min/km) 1:10:13.18 +0:24:48.22
201 - K /19 K30/13 [1121]NAZIM, Agnieszka Skawina Biega
1:10:12.82 (06:03min/km) 1:10:16.51 +0:24:51.55
202 - M /183 M30/83 [955]DZIECIUCHOWICZ, Michał
1:10:14.67 (06:03min/km) 1:10:18.44 +0:24:53.48
203 - M /184 M30/84 [1367]BARAN, Szymon
1:09:58.97 (06:01min/km) 1:10:24.44 +0:24:59.48
204 - M /185 M40/58 [1216]SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian MJMETAL OŚWIĘCIM
1:10:29.21 (06:04min/km) 1:10:29.21 +0:25:04.25
205 - M /186 M40/59 [1361]WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
1:10:39.20 (06:05min/km) 1:10:40.19 +0:25:15.23
206 - M /187 M40/60 [1240]WALNIK, Rafał
1:10:33.54 (06:04min/km) 1:10:40.70 +0:25:15.74
207 - M /188 M30/85 [1048]KRÓL, Tomasz
1:10:45.43 (06:05min/km) 1:10:45.43 +0:25:20.47
208 - K /20 K18/2 [915]BLICHARZ, Ewelina GE HealthAhead
1:10:34.77 (06:05min/km) 1:10:46.30 +0:25:21.34
209 - K /21 K30/14 [1195]SLIWA, Agnieszka
1:10:32.66 (06:04min/km) 1:10:48.03 +0:25:23.07
210 - M /189 M30/86 [1065]KUNAT, Tomasz
1:10:37.07 (06:05min/km) 1:10:48.94 +0:25:23.98
211 - K /22 K40/6 [1015]KAROLAK , Magdalena
1:10:47.59 (06:06min/km) 1:10:53.98 +0:25:29.02
212 - M /190 M30/87 [1320]MAŁEK, Jan
1:10:31.76 (06:04min/km) 1:10:55.15 +0:25:30.19
213 - M /191 M30/88 [1125]NOWAK, Tomasz Trailrun
1:10:37.13 (06:05min/km) 1:10:56.26 +0:25:31.30
214 - M /192 M30/89 [1126]NOWOTARSKI, Kamil
1:10:57.63 (06:07min/km) 1:10:57.63 +0:25:32.67
215 - K /23 K40/7 [1117]MOSZUMAŃSKA, Magdalena
1:10:47.27 (06:06min/km) 1:11:09.02 +0:25:44.06
216 - K /24 K18/3 [954]DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna
1:11:07.69 (06:07min/km) 1:11:11.29 +0:25:46.33
217 - K /25 K18/4 [1244]WĘGRZYN, Katarzyna Creative Bochnia Biega Team
1:11:07.36 (06:07min/km) 1:11:12.15 +0:25:47.19
218 - M /193 M30/90 [1078]LEŚNIAK, Jacek Akademia Sportu Future 4
1:11:05.34 (06:07min/km) 1:11:12.42 +0:25:47.46
219 - M /194 M30/91 [1227]ŚLIZIEŃ, Olgierd brak
1:11:03.10 (06:07min/km) 1:11:13.89 +0:25:48.93
220 - M /195 M30/92 [1235]TOROŃ, Maciej
1:10:57.51 (06:07min/km) 1:11:20.01 +0:25:55.05
221 - M /196 M18/27 [1176]ROSÓŁ, Mateusz IGNATIANUM
1:10:59.17 (06:07min/km) 1:11:20.11 +0:25:55.15
222 - K /26 K30/15 [1315]KAMISIŃSKA , Dorota BeFit24Team
1:11:17.29 (06:08min/km) 1:11:22.08 +0:25:57.12
223 - K /27 K30/16 [5124]RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA, Barbara CSC Adventure Academy
1:11:03.11 (06:07min/km) 1:11:25.56 +0:26:00.60
224 - M /197 M40/61 [5172]MAŁACHOWSKI, Sebastian
1:11:26.52 (06:09min/km) 1:11:26.52 +0:26:01.56
225 - K /28 K18/5 [1225]ŚLIWIŃSKA , Angelika
1:11:22.66 (06:09min/km) 1:11:30.27 +0:26:05.31
226 - M /198 M30/93 [1194]SKIBA, Marcin WM Triself
1:11:13.90 (06:08min/km) 1:11:34.67 +0:26:09.71
227 - K /29 K18/6 [1182]SAMITOWSKA, Paulina Go Aptiv!
1:11:29.64 (06:09min/km) 1:11:35.72 +0:26:10.76
228 - M /199 M30/94 [906]BAŃKOWSKI, Bartłomiej Vege Runners
1:11:09.66 (06:08min/km) 1:11:38.62 +0:26:13.66
229 - M /200 M40/62 [950]DYREK, Marcin
1:11:27.64 (06:09min/km) 1:11:42.01 +0:26:17.05
230 - M /201 M50/14 [5103]KOWALIK, Jan
1:11:34.06 (06:10min/km) 1:11:57.89 +0:26:32.93
231 - M /202 M40/63 [1013]KAMISIŃSKI, Marek BeFit24Team
1:11:53.10 (06:11min/km) 1:11:57.95 +0:26:32.99
232 - M /203 M40/64 [1136]OSAK, Maciej SportWise
1:11:26.32 (06:09min/km) 1:11:59.25 +0:26:34.29
233 - M /204 M30/95 [947]DURLAK, Błażej
1:11:53.95 (06:11min/km) 1:12:07.63 +0:26:42.67
234 - M /205 M30/96 [5126]RUSIN, Grzegorz
1:11:36.19 (06:10min/km) 1:12:08.06 +0:26:43.10
235 - M /206 M18/28 [1175]ROKITA, Adam WKURW_TEAM
1:11:47.98 (06:11min/km) 1:12:08.41 +0:26:43.45
236 - K /30 K30/17 [5167]ARMATA, Ewa
1:12:01.79 (06:12min/km) 1:12:08.83 +0:26:43.87
237 - M /207 M40/65 [1058]KUDŁA, Grzegorz OCR TEAM BYDLAKI
1:11:53.30 (06:11min/km) 1:12:09.39 +0:26:44.43
238 - M /208 M40/66 [983]GRUDNIAK, Tomasz
1:11:36.98 (06:10min/km) 1:12:10.10 +0:26:45.14
239 - M /209 M30/97 [5179]TARNOWSKI, Szymon
1:11:52.66 (06:11min/km) 1:12:11.42 +0:26:46.46
240 - M /210 M30/98 [1036]KOSMALA, Przemek
1:12:20.06 (06:14min/km) 1:12:33.16 +0:27:08.20
241 - K /31 K40/8 [1253]WOJTOŃ, Małgorzata Poranny Patrol
1:12:16.89 (06:13min/km) 1:12:33.47 +0:27:08.51
242 - M /211 M30/99 [1329]CIUPIŃSKI, Jakub
1:12:16.80 (06:13min/km) 1:12:33.56 +0:27:08.60
243 - M /212 M18/29 [984]GRUSZKA, Karol
1:12:37.56 (06:15min/km) 1:12:37.56 +0:27:12.60
244 - M /213 M30/100 [5136]SURMA, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
1:12:30.00 (06:15min/km) 1:12:40.36 +0:27:15.40
245 - M /214 M18/30 [1099]MAZUR, Krzysztof
1:12:32.45 (06:15min/km) 1:12:46.19 +0:27:21.23
246 - M /215 M30/101 [5098]KOŁODZIEJSKI, Kamil
1:12:44.10 (06:16min/km) 1:12:46.58 +0:27:21.62
247 - K /32 K30/18 [1230]ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela
1:12:20.93 (06:14min/km) 1:12:47.97 +0:27:23.01
248 - K /33 K30/19 [1082]LORENZ, Anna #AdamCzerwińskiTeam
1:12:54.76 (06:17min/km) 1:12:54.76 +0:27:29.80
249 - K /34 K18/7 [1039]KOWALSKA, Paulina POLKAS
1:12:27.24 (06:14min/km) 1:12:55.05 +0:27:30.09
250 - M /216 M30/102 [1043]KOWALSKI, Michał POLKAS
1:12:28.27 (06:14min/km) 1:12:55.67 +0:27:30.71
251 - M /217 M40/67 [1149]PETER, Lesław Vege Runners
1:12:47.86 (06:16min/km) 1:13:02.96 +0:27:38.00
252 - K /35 K30/20 [5140]ŚWIERC, Barbara Trailrun
1:12:48.30 (06:16min/km) 1:13:03.83 +0:27:38.87
253 - M /218 M50/15 [1046]KOZIOŁ, Przemysław
1:13:04.75 (06:18min/km) 1:13:04.75 +0:27:39.79
254 - K /36 K40/9 [1118]MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ , Katarzyna SZUMKA team
1:12:45.43 (06:16min/km) 1:13:06.81 +0:27:41.85
255 - M /219 M40/68 [5173]WIĘCEK, Aleksander
1:12:58.75 (06:17min/km) 1:13:10.91 +0:27:45.95
256 - K /37 K40/10 [924]BULIŃSKA, Justyna
1:12:53.56 (06:17min/km) 1:13:15.15 +0:27:50.19
257 - M /220 M40/69 [5119]PASAJ, Szymon Avengers
1:12:53.16 (06:17min/km) 1:13:18.88 +0:27:53.92
258 - K /38 K30/21 [5180]TUCHOŁKA , Marta ZUK
1:13:26.26 (06:19min/km) 1:13:26.26 +0:28:01.30
259 - M /221 M40/70 [1301]ZIELIŃSKI, Bartosz Monar Kraków
1:13:03.06 (06:17min/km) 1:13:31.68 +0:28:06.72
260 - M /222 M30/103 [1358]WAWRO, Jakub
1:13:24.16 (06:19min/km) 1:13:41.14 +0:28:16.18
261 - M /223 M40/71 [1040]KOWALSKI, Hubert WM Triself
1:13:12.93 (06:18min/km) 1:13:41.80 +0:28:16.84
262 - M /224 M40/72 [1356]TRACZ, Sławomir
1:13:26.85 (06:19min/km) 1:13:43.32 +0:28:18.36
263 - M /225 M18/31 [1326]ŻWIRECKI, Łukasz Od zera do Weterana
1:13:44.37 (06:21min/km) 1:13:44.37 +0:28:19.41
264 - M /226 M50/16 [1163]PÓŁTORAK, Stanisław
1:13:07.36 (06:18min/km) 1:13:48.46 +0:28:23.50
265 - M /227 M40/73 [1202]SOBCZAK, Bogusław
1:13:22.48 (06:19min/km) 1:13:59.16 +0:28:34.20
266 - K /39 K18/8 [934]CYRBUS, Dominika JJfit Running Team
1:13:26.78 (06:19min/km) 1:14:01.95 +0:28:36.99
267 - K /40 K18/9 [5149]WŁODEK, Barbara
1:13:29.78 (06:20min/km) 1:14:02.06 +0:28:37.10
268 - M /228 M30/104 [926]BZDAK, Bartosz
1:13:47.53 (06:21min/km) 1:14:06.53 +0:28:41.57
269 - K /41 K30/22 [1336]LEISZNER , Izabela
1:13:55.88 (06:22min/km) 1:14:09.62 +0:28:44.66
270 - M /229 M40/74 [1220]SZEWCZYK, Mariusz
1:13:39.03 (06:20min/km) 1:14:10.49 +0:28:45.53
271 - M /230 M40/75 [1231]ŚWIĘTOCHOWSKI, Arkadiusz Grupa Skromnych Biegaczy
1:13:48.22 (06:21min/km) 1:14:13.13 +0:28:48.17
272 - M /231 M30/105 [989]HANUSIAK, Leszek Husaria Race Team
1:14:05.91 (06:23min/km) 1:14:14.05 +0:28:49.09
273 - K /42 K50/1 [1347]PLATA, Agnieszka
1:13:46.58 (06:21min/km) 1:14:20.98 +0:28:56.02
274 - M /232 M40/76 [1335]KOŃCZAK, Piotr Jpks
1:13:53.66 (06:22min/km) 1:14:24.01 +0:28:59.05
275 - K /43 K30/23 [5132]SOKOŁOWSKA, Gracjana CFNS Training
1:13:58.97 (06:22min/km) 1:14:25.46 +0:29:00.50
276 - K /44 K40/11 [5174]LIGĘZA, Joanna
1:14:25.50 (06:24min/km) 1:14:25.50 +0:29:00.54
277 - M /233 M40/77 [1228]ŚMIGACZ, Andrzej
1:14:28.20 (06:25min/km) 1:14:41.89 +0:29:16.93
278 - K /45 K40/12 [1251]WITEK, Aneta A mogłem spać
1:14:36.07 (06:25min/km) 1:14:48.91 +0:29:23.95
279 - M /234 M30/106 [953]DZIAŁO, Tomasz
1:14:36.46 (06:25min/km) 1:14:54.81 +0:29:29.85
280 - M /235 M40/78 [1054]KRZYŻAN, Jakub KW Kraków
1:14:45.81 (06:26min/km) 1:14:55.40 +0:29:30.44
281 - M /236 M50/17 [1310]CHLUPKA, Ireneusz
1:14:33.17 (06:25min/km) 1:14:58.26 +0:29:33.30
282 - M /237 M40/79 [1338]MARZEC, Artur #AdamCzerwińskiTeam
1:14:27.15 (06:25min/km) 1:15:00.45 +0:29:35.49
283 - K /46 K40/13 [957]ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna WKS WAWEL BnO
1:14:48.05 (06:26min/km) 1:15:01.15 +0:29:36.19
284 - M /238 M30/107 [5164]ĆWIĄKAŁA, Paweł KW Kraków
1:14:32.88 (06:25min/km) 1:15:09.09 +0:29:44.13
285 - M /239 M30/108 [5093]HEBDA, Maciej
1:14:43.87 (06:26min/km) 1:15:11.91 +0:29:46.95
286 - K /47 K40/14 [1243]WENECKA-FLIS, Anna JJfit Running Team
1:15:01.70 (06:28min/km) 1:15:12.49 +0:29:47.53
287 - K /48 K40/15 [1071]KUSZTAL, Justyna Eskadra Kraków
1:15:01.48 (06:28min/km) 1:15:16.72 +0:29:51.76
288 - K /49 K30/24 [1213]STRZĘPEK, Bartosz FC Kalembina
1:15:00.02 (06:27min/km) 1:15:19.46 +0:29:54.50
289 - M /240 M30/109 [1162]POŚNIK, Jan
1:15:14.43 (06:29min/km) 1:15:25.51 +0:30:00.55
290 - K /50 K40/16 [5130]SKRZECZYŃSKA, Jolanta
1:14:57.10 (06:27min/km) 1:15:32.32 +0:30:07.36
291 - M /241 M40/80 [5131]SKRZECZYŃSKI, Przemysław
1:15:01.02 (06:28min/km) 1:15:33.20 +0:30:08.24
292 - K /51 K18/10 [5105]KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
1:15:15.88 (06:29min/km) 1:15:37.99 +0:30:13.03
293 - M /242 M40/81 [1096]MATUSIK, Wojciech Brzezinka Runner
1:15:13.88 (06:29min/km) 1:15:41.05 +0:30:16.09
294 - K /52 K30/25 [1319]ZOŃ, Olga
1:15:15.25 (06:29min/km) 1:15:42.54 +0:30:17.58
295 - M /243 M30/110 [5162]DOMIN, Łukasz Run To The Hills Team Libiąż
1:15:31.65 (06:30min/km) 1:15:46.14 +0:30:21.18
296 - K /53 K30/26 [1004]JURAS, Ewa
1:15:35.19 (06:30min/km) 1:15:50.56 +0:30:25.60
297 - M /244 M40/82 [918]BOUFRAHI , Rysiek #crazyteam
1:15:41.06 (06:31min/km) 1:16:05.04 +0:30:40.08
298 - M /245 M30/111 [5160]TOMSIA , Sylwester
1:15:46.01 (06:31min/km) 1:16:12.84 +0:30:47.88
299 - M /246 M30/112 [936]CZYŻOWICZ , Michał
1:15:52.66 (06:32min/km) 1:16:16.71 +0:30:51.75
300 - K /54 K18/11 [1030]KONS, Katarzyna
1:15:54.48 (06:32min/km) 1:16:17.48 +0:30:52.52
301 - M /247 M50/18 [1074]LASKOWSKI, Dariusz Niepołomice Biegają
1:16:01.05 (06:33min/km) 1:16:18.89 +0:30:53.93
302 - M /248 M40/83 [5110]MICHALEWSKI, Mateusz Drużyna Grubego Misia
1:16:03.60 (06:33min/km) 1:16:26.78 +0:31:01.82
303 - M /249 M40/84 [1208]STACH, Paweł Siwejka
1:16:29.30 (06:35min/km) 1:16:35.49 +0:31:10.53
304 - K /55 K30/27 [1155]PISARCZYK, Karolina BeFit24Team
1:16:25.92 (06:35min/km) 1:16:38.99 +0:31:14.03
305 - M /250 M30/113 [1068]KUREK, Jan
1:16:19.98 (06:34min/km) 1:16:47.15 +0:31:22.19
306 - K /56 K30/28 [930]CIEŚLA, Magda
1:16:21.22 (06:34min/km) 1:16:51.49 +0:31:26.53
307 - K /57 K40/17 [939]DOLAŚ, Danuta Rebellion od Free Runners
1:16:32.64 (06:35min/km) 1:17:05.23 +0:31:40.27
308 - M /251 M30/114 [5116]NOWAK, Łukasz Ardigen
1:16:39.30 (06:36min/km) 1:17:05.69 +0:31:40.73
309 - M /252 M30/115 [1020]KINDLER, Bartlomiej
1:16:47.86 (06:37min/km) 1:17:06.44 +0:31:41.48
310 - M /253 M40/85 [1250]WISZNIEWSKI, Maciej Grupa Skromnych Biegaczy
1:16:42.54 (06:36min/km) 1:17:07.68 +0:31:42.72
311 - M /254 M60/5 [5168]MIETŁA, Mateusz
1:16:41.72 (06:36min/km) 1:17:10.32 +0:31:45.36
312 - M /255 M30/116 [5163]KAMIŃSKI, Janusz
1:16:49.55 (06:37min/km) 1:17:13.96 +0:31:49.00
313 - M /256 M40/86 [916]BŁACHNO, Marcin Aniołki Charliego
1:17:14.98 (06:39min/km) 1:17:18.41 +0:31:53.45
314 - K /58 K50/2 [1342]NIEDZIELCZYK, Jolanta
1:16:55.35 (06:37min/km) 1:17:20.50 +0:31:55.54
315 - K /59 K30/29 [1084]SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka
1:17:04.11 (06:38min/km) 1:17:21.01 +0:31:56.05
316 - M /257 M60/6 [5154]PIĄTEK, Stanisław
1:15:46.23 (06:31min/km) 1:17:21.05 +0:31:56.09
317 - K /60 K18/12 [969]GAWENDA, Katarzyna
1:17:06.62 (06:38min/km) 1:17:25.49 +0:32:00.53
318 - M /258 M30/117 [949]DYREK, Marcin
1:17:18.18 (06:39min/km) 1:17:27.35 +0:32:02.39
319 - K /61 K18/13 [1365]RYŚ, Marzena Husaria Race Team
1:17:17.53 (06:39min/km) 1:17:27.50 +0:32:02.54
320 - K /62 K30/30 [1344]OSIKOWSKA, Teresa
1:17:13.46 (06:39min/km) 1:17:29.72 +0:32:04.76
321 - K /63 K18/14 [5094]HENDEL, Magda AZS AWF Kraków Masters
1:17:15.50 (06:39min/km) 1:17:30.11 +0:32:05.15
322 - M /259 M30/118 [1060]KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał kukuczsport.pl
TriWise
1:17:22.04 (06:40min/km) 1:17:30.69 +0:32:05.73
323 - M /260 M30/119 [1303]KRÓL, Dariusz
1:17:14.88 (06:39min/km) 1:17:31.99 +0:32:07.03
324 - M /261 M40/87 [921]BUDZIŃSKI, Maciej
1:17:10.98 (06:39min/km) 1:17:45.19 +0:32:20.23
325 - M /262 M40/88 [1359]WIŚNIEWSKI, Michał
1:17:11.47 (06:39min/km) 1:17:48.25 +0:32:23.29
326 - M /263 M18/32 [1300]URBAŃSKI, Marcin Monar Kraków
1:17:20.43 (06:40min/km) 1:17:48.40 +0:32:23.44
327 - M /264 M30/120 [5137]SZATOŃ, Bartek
1:17:13.37 (06:39min/km) 1:17:50.13 +0:32:25.17
328 - M /265 M30/121 [1035]KORN, Michal MTJS
1:17:31.80 (06:41min/km) 1:17:52.92 +0:32:27.96
329 - M /266 M40/89 [1276]ZMYJ, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
1:17:41.08 (06:41min/km) 1:17:53.35 +0:32:28.39
330 - M /267 M30/122 [5095]IGNASIK, Wojciech CFNS Training
1:17:36.33 (06:41min/km) 1:18:03.64 +0:32:38.68
331 - K /64 K40/18 [1007]KACZMAREK, Katarzyna #AdamCzerwińskiTeam
1:18:03.96 (06:43min/km) 1:18:09.50 +0:32:44.54
332 - K /65 K18/15 [1334]KARPIEL, Magdalena Plantwear
1:18:06.21 (06:43min/km) 1:18:19.88 +0:32:54.92
333 - M /268 M30/123 [1097]MAZIARKA, Krzysztof Huaraches
1:17:49.59 (06:42min/km) 1:18:22.54 +0:32:57.58
334 - M /269 M30/124 [1029]KOMISARCZUK, Arkadiusz
1:18:08.95 (06:44min/km) 1:18:23.84 +0:32:58.88
335 - M /270 M40/90 [1064]KUMOREK, Zbyszek Niepołomice Biegają
1:18:07.94 (06:44min/km) 1:18:27.41 +0:33:02.45
336 - M /271 M30/125 [1053]KRZYSZTOFIK, Wojciech
1:17:57.84 (06:43min/km) 1:18:30.37 +0:33:05.41
337 - K /66 K30/31 [1325]KAMIŃSKA, Karolina
1:18:09.65 (06:44min/km) 1:18:33.88 +0:33:08.92
338 - M /272 M30/126 [1285]KOPIEĆ, Rafał
1:18:22.37 (06:45min/km) 1:18:38.63 +0:33:13.67
339 - K /67 K18/16 [1357]TWARDOWSKA, Monika Iron Runers Niepołomice
1:18:19.26 (06:45min/km) 1:18:41.79 +0:33:16.83
340 - M /273 M30/127 [1218]SZATYLOWICZ, Przemyslaw Poranny Patrol
1:18:01.89 (06:43min/km) 1:18:48.08 +0:33:23.12
341 - K /68 K18/17 [1352]STACHERA, Aleksandra
1:18:33.83 (06:46min/km) 1:18:59.56 +0:33:34.60
342 - M /274 M50/19 [5008]BOROWIECKI, Piotr
1:18:34.24 (06:46min/km) 1:19:05.29 +0:33:40.33
343 - M /275 M30/128 [1037]KOSOŃ, Krzysztof
1:18:45.94 (06:47min/km) 1:19:05.83 +0:33:40.87
344 - K /69 K30/32 [1138]OSOBA, Magdalena
1:18:58.93 (06:48min/km) 1:19:06.98 +0:33:42.02
345 - K /70 K40/19 [1234]TOPÓR, Monika WKS WAWEL BnO
1:18:58.43 (06:48min/km) 1:19:13.84 +0:33:48.88
346 - M /276 M60/7 [5156]BOBULA, Maciej
1:18:52.24 (06:47min/km) 1:19:14.18 +0:33:49.22
347 - K /71 K30/33 [1287]TARADAJ, Paulina Night Runners
1:18:56.77 (06:48min/km) 1:19:17.30 +0:33:52.34
348 - M /277 M30/129 [1142]PAMUŁA, Łukasz
1:18:46.29 (06:47min/km) 1:19:19.69 +0:33:54.73
349 - K /72 K30/34 [5142]TYLEK, Agata Skawina Biega
1:19:18.60 (06:50min/km) 1:19:22.81 +0:33:57.85
350 - M /278 M18/33 [909]BARTYZEL, Grzegorz Poranny Patrol
1:18:51.80 (06:47min/km) 1:19:23.44 +0:33:58.48
351 - M /279 M30/130 [1318]MALINOWSKI, Tomasz UKS Lider
1:19:02.59 (06:48min/km) 1:19:31.15 +0:34:06.19
352 - K /73 K30/35 [5144]TYMOFIEJEWICZ, Wioleta technikam
1:19:22.86 (06:50min/km) 1:19:51.12 +0:34:26.16
353 - M /280 M40/91 [5186]ŚLÓSARCZYK, Jakub
1:19:25.46 (06:50min/km) 1:19:51.33 +0:34:26.37
354 - M /281 M40/92 [925]BUŁAWA, Grzegorz gb-arch.p Architekt Grzegorz Buława
1:19:39.51 (06:52min/km) 1:19:51.73 +0:34:26.77
355 - M /282 M40/93 [5138]SZCZUROWSKI, Artur szczurki i koty
1:19:20.15 (06:50min/km) 1:19:58.25 +0:34:33.29
356 - K /74 K30/36 [5102]KOTYLA, Irena szczurki i koty
1:19:25.07 (06:50min/km) 1:20:00.70 +0:34:35.74
357 - M /283 M18/34 [5039]DOLEGA, Karol
1:19:52.43 (06:53min/km) 1:20:05.56 +0:34:40.60
358 - K /75 K30/37 [937]DIKOLENKO, Agnieszka
1:20:04.74 (06:54min/km) 1:20:19.00 +0:34:54.04
359 - K /76 K30/38 [1033]KOPACKA, Edyta KB SOBÓTKA
1:20:04.88 (06:54min/km) 1:20:28.48 +0:35:03.52
360 - M /284 M30/131 [995]JAMROZIK, Adrian Husaria Race Team
1:19:53.90 (06:53min/km) 1:20:28.49 +0:35:03.53
361 - K /77 K30/39 [1265]ZAJĄC-CEKIERA, Joanna Iron Dragon Triathlon
1:20:18.48 (06:55min/km) 1:20:29.71 +0:35:04.75
362 - M /285 M30/132 [5175]WOLIŃSKI, Marek
1:20:19.90 (06:55min/km) 1:20:45.80 +0:35:20.84
363 - M /286 M50/20 [1289]KANIA, Robert
1:20:11.25 (06:54min/km) 1:20:49.08 +0:35:24.12
364 - M /287 M40/94 [1147]PATER, Janusz MJMETAL OŚWIĘCIM
1:20:09.24 (06:54min/km) 1:20:58.04 +0:35:33.08
365 - M /288 M50/21 [1201]SŁOWIŃSKI, Paweł
1:20:36.24 (06:56min/km) 1:21:01.33 +0:35:36.37
366 - K /78 K50/3 [1150]PIECUCH, Małgorzata
1:20:55.42 (06:58min/km) 1:21:04.99 +0:35:40.03
367 - K /79 K18/18 [1027]KOCON, Katarzyna BeFit24Team
1:20:51.86 (06:58min/km) 1:21:13.03 +0:35:48.07
368 - K /80 K18/19 [5184]MIKULKA-MOŚ, Katarzyna
1:20:55.18 (06:58min/km) 1:21:17.76 +0:35:52.80
369 - K /81 K40/20 [1114]MORAWIEC, Agnieszka
1:21:00.31 (06:59min/km) 1:21:27.40 +0:36:02.44
370 - M /289 M40/95 [1154]PIĘTA, Łukasz
1:21:13.44 (07:00min/km) 1:21:32.70 +0:36:07.74
371 - M /290 M40/96 [5114]NIEBRZYDOWSKI, Raymond
1:21:23.75 (07:01min/km) 1:21:43.95 +0:36:18.99
372 - K /82 K18/20 [5015]CHERNOVA, Iuliia
1:21:24.23 (07:01min/km) 1:21:44.76 +0:36:19.80
373 - M /291 M30/133 [1023]KITKA, Mateusz
1:21:32.60 (07:01min/km) 1:22:00.99 +0:36:36.03
374 - K /83 K40/21 [1100]MĘKARSKA, Małgorzata
1:21:32.72 (07:01min/km) 1:22:01.05 +0:36:36.09
375 - M /292 M40/97 [1286]KRAWCZYK, Jacek Go Aptiv!
1:21:51.50 (07:03min/km) 1:22:08.81 +0:36:43.85
376 - K /84 K40/22 [1103]MICHALIK, Magdalena IP GBSC Active Crew
1:22:03.48 (07:04min/km) 1:22:10.45 +0:36:45.49
377 - M /293 M30/134 [1261]ZACHARA, Jakub Gniewne Krewetki
1:21:41.08 (07:02min/km) 1:22:16.69 +0:36:51.73
378 - M /294 M60/8 [5169]CZARNECKI, Bartłomiej Yeti
1:21:48.32 (07:03min/km) 1:22:24.71 +0:36:59.75
379 - M /295 M30/135 [1183]SANCHEZ, Andres
1:22:32.85 (07:06min/km) 1:22:40.92 +0:37:15.96
380 - K /85 K30/40 [1364]FOLFASIŃSKA, Joanna Skawina Biega
1:22:19.94 (07:05min/km) 1:22:45.64 +0:37:20.68
381 - M /296 M18/35 [1363]SZEWCZYK, Marcin
1:22:46.28 (07:08min/km) 1:22:46.28 +0:37:21.32
382 - M /297 M40/98 [945]DUDA, Wojciech Skawina Biega
1:22:44.18 (07:07min/km) 1:22:48.86 +0:37:23.90
383 - M /298 M40/99 [1292]PIASECKI, Michał
1:22:28.87 (07:06min/km) 1:22:59.39 +0:37:34.43
384 - M /299 M40/100 [962]FLIS, Piotr JJfit Running Team
1:22:48.37 (07:08min/km) 1:23:01.39 +0:37:36.43
385 - K /86 K40/23 [1187]SCHNEIDER, Krystyna wkurw_team
1:22:43.45 (07:07min/km) 1:23:09.44 +0:37:44.48
386 - K /87 K30/41 [974]GLINSKA, Aleksandra
1:23:05.65 (07:09min/km) 1:23:29.28 +0:38:04.32
387 - M /300 M60/9 [981]GRACZYK, Roman
1:23:08.97 (07:10min/km) 1:23:40.05 +0:38:15.09
388 - K /88 K18/21 [1062]KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS Kościelec Chrzanów
1:23:14.94 (07:10min/km) 1:23:41.31 +0:38:16.35
389 - K /89 K60/1 [5182]BOŻEK, Marlena
1:23:41.81 (07:12min/km) 1:23:55.65 +0:38:30.69
390 - M /301 M50/22 [980]GRABOWSKI, Zbigniew autobike.com.pl
1:23:11.07 (07:10min/km) 1:23:56.50 +0:38:31.54
391 - K /90 K40/24 [5187]FRANCZAK, Katarzyna
1:23:57.80 (07:14min/km) 1:23:57.80 +0:38:32.84
392 - K /91 K40/25 [1014]KARBOWSKA, Beata
1:23:35.57 (07:12min/km) 1:24:08.24 +0:38:43.28
393 - M /302 M50/23 [1129]OLCZAK, Janusz Bieganie 50+
1:23:39.45 (07:12min/km) 1:24:10.65 +0:38:45.69
394 - M /303 M40/101 [911]BIELIK, Radosław #AdamCzerwińskiTeam
1:24:04.22 (07:14min/km) 1:24:27.49 +0:39:02.53
395 - M /304 M40/102 [958]FEREK, Maciej
1:24:05.78 (07:14min/km) 1:24:32.62 +0:39:07.66
396 - K /92 K30/42 [1332]HEBDA, Michalina
1:24:07.27 (07:15min/km) 1:24:34.48 +0:39:09.52
397 - K /93 K40/26 [5150]WYSOCKA, Marta Drużyna Grubego Misia
1:24:15.61 (07:15min/km) 1:24:39.58 +0:39:14.62
398 - K /94 K40/27 [1279]STEFAN, Edyta NAUKA BIEGA
1:24:33.51 (07:17min/km) 1:24:55.02 +0:39:30.06
399 - K /95 K18/22 [1055]KRZYŻAŃSKA, Magda
1:24:45.67 (07:18min/km) 1:25:18.01 +0:39:53.05
400 - K /96 K30/43 [1081]LIPSKA, Anna BeFit24Team
1:25:15.11 (07:20min/km) 1:25:34.75 +0:40:09.79
401 - K /97 K40/28 [1273]ZDERSKA, Aneta
1:25:21.73 (07:21min/km) 1:25:44.96 +0:40:20.00
402 - K /98 K18/23 [1354]ŚLĘCZKOWSKA, Krystyna
1:25:32.86 (07:22min/km) 1:25:45.82 +0:40:20.86
403 - M /305 M30/136 [1105]MICHAŁKÓW, Michał
1:25:12.95 (07:20min/km) 1:25:46.50 +0:40:21.54
404 - K /99 K18/24 [1353]SURZYN, Aleksandra Mocni Pomocni
1:25:20.34 (07:21min/km) 1:25:51.08 +0:40:26.12
405 - M /306 M30/137 [1159]PODCZASZY, Tomasz Night Runners
1:25:36.77 (07:22min/km) 1:25:58.99 +0:40:34.03
406 - K /100 K18/25 [1337]MARECIK, Agata #JAKdoTEGOdoszłoNIEwiem
1:25:53.68 (07:24min/km) 1:26:07.12 +0:40:42.16
407 - M /307 M40/103 [1214]STYRNA, Tomasz
1:26:11.48 (07:25min/km) 1:26:26.23 +0:41:01.27
408 - K /101 K40/29 [5178]WÓJCIK-PYRĆ, Katarzyna JJ Team
1:25:55.06 (07:24min/km) 1:26:27.66 +0:41:02.70
409 - K /102 K30/44 [1210]STAWSKA-KISIAŁA, Natalia Lacho Team
1:26:26.22 (07:27min/km) 1:26:52.88 +0:41:27.92
410 - M /308 M18/36 [1137]OSKWAREK, Michał LGBS Running Team
1:26:52.12 (07:29min/km) 1:27:00.80 +0:41:35.84
411 - M /309 M30/138 [1070]KURSA, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
1:26:53.14 (07:29min/km) 1:27:05.19 +0:41:40.23
412 - K /103 K30/45 [1069]KURSA, Agnieszka #AdamCzerwińskiTeam
1:27:06.17 (07:30min/km) 1:27:06.17 +0:41:41.21
413 - M /310 M40/104 [1280]GOLIŃSKI, Mieczysław Nauka Biega
1:26:58.08 (07:29min/km) 1:27:20.98 +0:41:56.02
414 - K /104 K40/30 [1281]GOLIŃSKA, Anna Nauka Biega
1:27:00.46 (07:30min/km) 1:27:21.41 +0:41:56.45
415 - K /105 K30/46 [5112]MILER, Lidia Zabierzów Biega
1:27:08.31 (07:30min/km) 1:27:37.64 +0:42:12.68
416 - M /311 M18/37 [1180]RYS, Marcin FC Kalembina
1:27:18.26 (07:31min/km) 1:27:38.82 +0:42:13.86
417 - M /312 M18/38 [1296]BIENIEK, Dominik Monar Kraków
1:27:53.71 (07:34min/km) 1:28:22.70 +0:42:57.74
418 - K /106 K30/47 [956]DZIEDZIC, Joanna
1:28:04.86 (07:35min/km) 1:28:30.46 +0:43:05.50
419 - K /107 K18/26 [1049]KRUK, Paulina Night Runners
1:28:28.00 (07:37min/km) 1:28:48.55 +0:43:23.59
420 - K /108 K40/31 [5109]MICHALEWSKA, Anna Drużyna Grubego Misia
1:28:49.18 (07:39min/km) 1:29:12.42 +0:43:47.46
421 - M /313 M50/24 [1009]KAIM, Antoni
1:29:30.01 (07:42min/km) 1:29:50.56 +0:44:25.60
422 - M /314 M50/25 [1173]RICOUR, Patrice
1:29:32.06 (07:43min/km) 1:29:52.08 +0:44:27.12
423 - K /109 K30/48 [1283]CZAPIEWSKA , Eliza #crazyteam
1:29:43.00 (07:44min/km) 1:30:07.74 +0:44:42.78
424 - K /110 K30/49 [5100]KOSCIELNA, Grazyna Koscielna Rincewind
1:30:14.74 (07:46min/km) 1:30:51.66 +0:45:26.70
425 - K /111 K40/32 [5171]GORZKOWSKA, Beata
1:31:17.22 (07:52min/km) 1:31:17.22 +0:45:52.26
426 - M /315 M30/139 [5106]KUSIAK, Grzegorz
1:31:01.78 (07:50min/km) 1:31:19.81 +0:45:54.85
427 - M /316 M30/140 [5153]ZARZECZNY, Radosław
1:31:03.36 (07:50min/km) 1:31:21.09 +0:45:56.13
428 - M /317 M50/26 [1278]STEFAN, Aleksander NAUKA BIEGA
1:31:33.66 (07:53min/km) 1:31:55.17 +0:46:30.21
429 - K /112 K60/2 [1012]KAMIŃSKA, Halina
1:32:17.50 (07:57min/km) 1:32:25.91 +0:47:00.95
430 - M /318 M70/1 [1034]KOPTA, Jerzy
1:32:19.29 (07:57min/km) 1:32:51.62 +0:47:26.66
431 - M /319 M40/105 [1290]SOCZYŃSKI, Sebastian Poranny Patrol
1:32:33.10 (07:58min/km) 1:33:06.33 +0:47:41.37
432 - K /113 K40/33 [1045]KOZIOŁ, Ewa Poranny Patrol
1:32:55.36 (08:00min/km) 1:33:11.97 +0:47:47.01
433 - K /114 K40/34 [1044]KOZIOŁ, Ania Night Runners
1:32:54.47 (08:00min/km) 1:33:12.09 +0:47:47.13
434 - K /115 K40/35 [5096]JARKIEWICZ-JANIK , Małgorzata
1:33:04.29 (08:01min/km) 1:33:30.65 +0:48:05.69
435 - K /116 K30/50 [1123]NOWAK, Lilianna
1:33:25.45 (08:03min/km) 1:33:43.81 +0:48:18.85
436 - K /117 K30/51 [1028]KOŁODZIEJ, Ewelina
1:33:57.13 (08:05min/km) 1:34:22.89 +0:48:57.93
437 - K /118 K40/36 [1288]GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA
1:36:43.58 (08:20min/km) 1:37:06.25 +0:51:41.29
438 - M /320 M40/106 [5107]KUZA, Łukasz
1:36:33.18 (08:19min/km) 1:37:07.67 +0:51:42.71
439 - K /119 K30/52 [1222]SZOSTAK, Agnieszka
1:36:37.13 (08:19min/km) 1:37:08.01 +0:51:43.05
440 - K /120 K18/27 [1196]SLOWINSKA, Monika Anywhere Bike Team
1:37:41.25 (08:25min/km) 1:38:10.73 +0:52:45.77
441 - M /321 M40/107 [1351]SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja Anywhere Bike Team
1:38:40.26 (08:30min/km) 1:39:09.35 +0:53:44.39
442 - M /322 M40/108 [1331]GAWOR, Irenuesz Anywhere Bike Team
1:38:40.97 (08:30min/km) 1:39:09.85 +0:53:44.89
443 - K /121 K30/53 [1057]KUBIESA, Patrycja
1:41:21.96 (08:44min/km) 1:41:36.63 +0:56:11.67
444 - K /122 K18/28 [5043]DOMINIK, Monika Heineken Kraków Running Club
1:42:31.54 (08:50min/km) 1:43:01.65 +0:57:36.69
445 - M /323 M50/27 [5032]DIRK, Michiels
1:44:29.42 (09:00min/km) 1:45:08.32 +0:59:43.36
446 - K /123 K60/3 [5183]DEKA, Patrycja
1:46:17.82 (09:09min/km) 1:46:32.88 +1:01:07.92
447 - K /124 K50/4 [1317]SZEWCZYK, Katarzyna IRON Dragon
1:47:20.80 (09:15min/km) 1:54:34.33 +1:09:09.37
M40 [1333]JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners
>>>
M40 [1341]MULDNER, Rafał
>>>
M30 [1346]PEŁCZYŃSKI, Jarek Trailrun
>>>
K30 [18]SOLAKIEWICZ, Anna BeFit24Team
>>>
M40 [903]BAJAK, Mirosław P3SK
>>>
K18 [905]BALUTA-MAŁECKA, Edyta
>>>
M40 [910]BARZYK, Karol
>>>
M30 [912]BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon
>>>
M40 [914]BLAUT, Marcin Night Runners
>>>
K18 [917]BOROWSKA, Julia
>>>
K30 [922]BUDZYN, Paulina Niepołomice Biegają
>>>
M40 [927]CHMIELOWSKI, Andrzej Gniewne Krewetki
>>>
K18 [928]CHOLEWCZUK, Agnieszka WILD DOGS TEAM
>>>
M30 [931]CIEŚLIK, Sebastian
>>>
M40 [935]CZAPLA, Przemysław WKS WAWEL BnO
>>>
K18 [941]DRAPICH, Natalia LGBS Running Team
>>>
M30 [943]DRZYZGIEWICZ, Michal www.kwitnaca.com
>>>
M40 [959]FILIPEK, Daniel
>>>
K40 [961]FLAGA, Iwona Los Pantalones Rojos
>>>
K18 [963]FOLTA, Katarzyna
>>>
M30 [972]GEDLICZKA, Tymoteusz
>>>
M40 [975]GŁOWACKI, Mariusz Active Jura
>>>
K18 [976]GNIEWEK, Julia
>>>
M40 [982]GROMNY, Konrad WM Triself
>>>
M40 [985]GRZYB , Kazimierz Los Pantalones Rojos
>>>
M40 [990]HODANA, Tomasz
>>>
M30 [991]HORODECKI, Łukasz
>>>
M30 [992]IGNATOWICZ, Dawid
>>>
M30 [993]INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO
>>>
K18 [999]JAROSINSKA , Justyna Rebellion od Free Runners
>>>
M40 [1001]JAWORSKI, Tomasz NORDLOOK
>>>
M30 [1003]JÓZEFCZYK, Piotr Husaria Race Team
>>>
K30 [1005]KACZMARCZYK, Marta
>>>
K40 [1010]KALETA, Magdalena
>>>
M30 [1025]KLIMCZAK, Tomasz A mogłem spać
>>>
M30 [1026]KLIMEK, Marek
>>>
M40 [1032]KOŃCZEWSKI, Daniel GoLenie
>>>
M30 [1038]KOWALIŃSKI, Jędrzej POLAR TEAM
>>>
M40 [1047]KRAS, Rafał
>>>
M18 [1050]KRUPA, Adam GE HealthAhead
>>>
K30 [1059]KUEHN, Agnieszka JJfit Running Team
>>>
K18 [1061]KULA, Karolina KKB Dystans Krakow
>>>
M40 [1076]LELEK, Grzegorz
>>>
M30 [1079]LEWICKI, Paweł LGBS Running Team
>>>
M40 [1080]LIEBER, Artur MJMETAL OŚWIĘCIM
>>>
K50 [1085]MACHLOWSKA, Grażyna KKB Dystans Krakow
>>>
K18 [1087]MACIASZ, Sylwia
>>>
M40 [1088]MACIEJAS, Daniel
>>>
M30 [1089]MACIOŁ, Mikołaj
>>>
K30 [1091]MAGRYAN, Jadwiga IP GBSC Active Crew
>>>
M18 [1095]MARZEC, Paweł Husaria Race Team
>>>
M30 [1102]MICHALCZYK, Krzysztof Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
>>>
M30 [1109]MISIAREK, Michał
>>>
M30 [1111]MIZERA, Krzysztof
>>>
K30 [1112]MOLA, Agnieszka
>>>
M18 [1113]MOLEK, Dariusz SD Team
>>>
M30 [1120]NAWROCKI, Łukasz
>>>
M40 [1122]NOSAL, Sławomir Grupa Skromnych Biegaczy
>>>
M30 [1127]NYCZ, Sławomir FC Kalembina
>>>
M40 [1128]OBARZANOWSKI, Michał
>>>
M40 [1131]OLSZA, Paweł
>>>
M30 [1132]OPOZDA, Arkadiusz NOVOMATIC Technologies Poland
>>>
K30 [1140]PAAKKINEN, Laura
>>>
M30 [1144]PASEK, Rafał
>>>
M30 [1145]PASEK, Tomasz Kamaz Team
>>>
M30 [1151]PIECZONKA, Tomasz
>>>
M50 [1156]PISAREK, Piotr WKS WAWEL BnO
>>>
M18 [1157]PLUCIŃSKI, Jakub Husaria Race Team
>>>
M30 [1160]POPIEL, Andrzej popsmart.pl
>>>
M30 [1161]POPIELARCZYK, Łukasz Vege Runners
>>>
M30 [1165]PROCHERA, Marek Borsuk
>>>
M30 [1168]RACUŁT, Paweł
>>>
M30 [1169]RADCZUK, Tomasz GE HealthAhead
>>>
M18 [1185]SĄSIADEK, Grzegorz
>>>
M18 [1186]SCĄBER, Dawid Poka&Herki Team
>>>
M18 [1188]SENKOWSKI, Jakub KBTR
STRUKT
>>>
M40 [1192]SIERANT, Michal
>>>
M30 [1193]SIKORA, Bartosz
>>>
K30 [1197]SŁAWIK, Maria AZS AWF KRAKÓW MASTERS
>>>
M30 [1203]SOCHA, Michał Infinity-Gym
>>>
K18 [1215]SYROWIECKA, Joanna GE HealthAhead
>>>
M30 [1217]SZAJEWSKI, Jakub
>>>
M30 [1237]URIBE ABARCA, Juan Manuel Trailrun
>>>
K30 [1248]WILK, Katarzyna BeFit24Team
>>>
M18 [1255]WÓJCIK, Adam Andrychów Running
>>>
M40 [1256]WRONA, Sylwester
>>>
K40 [1258]WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata Active Jura
>>>
K30 [1263]ZAJĄC, Monika
>>>
M30 [1264]ZAJĄC, Piotr
>>>
M40 [1266]ZAMORSKI, Witold ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU
>>>
M18 [1272]ZĄBKIEWICZ, Szymon
>>>
M40 [1275]ZIELONKA, Jacek TriWise
>>>
K40 [1277]GRELA, Katarzyna NAUKA BIEGA
>>>
M40 [1291]WIŚNIEWSKI, Michał
>>>
M40 [1293]TRZOS, Robert KTPU Kraków
>>>
M18 [1294]GŁÓD, Łukasz Klub Biegacza AZS UEK
>>>
M18 [1297]DZIEDZIC, Piotr Monar Kraków
>>>
M50 [1298]GRABOWSKI, Daniel Monar Kraków
>>>
M18 [1299]KAPAŁA, Michał Monar Kraków
>>>
K50 [1304]NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO
>>>
M30 [1305]BOROWIK, Tomasz ATOM
>>>
K30 [1306]GRZESZCZAK-BOROWIK, Anna ATOM
>>>
M18 [1308]PAWLICA, Józef
>>>
K40 [1309]FRANCZAK, Katarzyna
>>>
M30 [1316]MOZEJKO, Artur
>>>
M40 [1322]CZAPLA , Tomasz WKS WAWEL BnO
>>>
M60 [1324]ŚLIWIŃSKI, Piotr Buszek Run
>>>
M30 [1328]PIOTROWSKI, Andrzej WKS Wawel
>>>
K30 [2023]CZARNIECKA, Karolina
>>>
M18 [5101]KOSIERADZKI, Łukasz
>>>
M30 [5104]KOWALINSKI, Bartłomiej
>>>
K30 [5108]MAGOCSY, Justyna
>>>
K18 [5118]OSUCH, Katarzyna
>>>
K30 [5120]PŁOSZAJ, Anna
>>>
K40 [5129]SKÓRZEWSKA, Aleksandra
>>>
M40 [5135]STEFANOWICZ, Adam WM Triself
>>>
M30 [5141]ŚWIĘCHOWICZ, Paweł
>>>
M30 [5145]WALCZYNSKI, Maciej
>>>
M30 [5148]WILK, Michał Nokia Kraków
>>>
K40 [5151]ZACHWIEJA, Katarzyna
>>>
M60 [0]BEREZIK, Mietek
>>>
M60 [0]BUCHANIEC, Kamil Grupą Pocztowa AWIZO
>>>
M60 [0]CHLEBDA, Łukasz
>>>
K60 [0]GÓRNY , Małgorzata Wieliczka Biega
>>>
M60 [0]JACKOWSKI, Sławomir
>>>
M60 [0]JASIŃSKI, Jakub WM Triself GORIDE
>>>
K60 [0]KOTYLA , Irena szczurki i koty
>>>
K60 [0]KRĘPA, Agnieszka wkurw_team
>>>
K60 [0]LIS, Agata
>>>
M60 [0]MIĘKINA, Kamil Grupa Pocztowa AWIZO
>>>
M60 [0]NESTERUK, Bartosz Eskadra Kraków
>>>
M60 [0]PALECZNY, Michał Go Aptiv!
>>>
M60 [0]PASAJ, Szymon Avengers
>>>
K60 [0]PIETRALA, Agata CSC Adventure Academy
>>>
K60 [0]REGULSKA, Marta
>>>
K60 [0]ŚWIĄTEK, Anna
>>>
M60 [0]WOWER, Bartłomiej CSC Adventure Academy
>>>
M60 [0]ZAJKOWSKI, Piotr
>>>
M40 [0]KOKOSZKA, Zygmunt Vege Runners
>>>
M40 [0]KOKOSZKA , Zygmunt Vege Runners
>>>
M30 [0]KOTL, Rafał
>>>
M60 [0]PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków
>>>
K30 [0]PIETROŃ, Monika
>>>
K30 [0]PIETROŃ, Monika
>>>
M18 [0]TUROS, Maciej X-team Special Forces
>>>
M30 [0]WASIELEWSKI, Adrian
>>>
M18 [0]ŻUREK, Jakub 72D Rowmix Java Team
>>>
M30 [0]TURSKI, Michał BIKE ATELIER TEAM
>>>