# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Netto Czas Strata
1 - M /1 M20/1 [3102]BIELSKI, Maciej KS Stajnia Bielskiego
0:12:30.58 (03:22min/km) 0:12:30.58 +0:00:00.00
2 - M /2 M20/2 [3103]SUŁKOWSKI, Rafał Klub Biegacza AZS UEK
0:13:07.67 (03:32min/km) 0:13:07.67 +0:00:37.09
3 - M /3 M30/1 [370]PIWOWARCZYK, Dominik #AdamCzerwińskiTeam
0:13:13.48 (03:34min/km) 0:13:14.39 +0:00:43.81
4 - M /4 M20/3 [375]WÓJCIK, Adam Andrychów Running
0:13:43.77 (03:42min/km) 0:13:45.31 +0:01:14.73
5 - M /5 M20/4 [3090]WRONA, Daniel #AdamCzerwińskiTeam
0:14:11.00 (03:50min/km) 0:14:13.34 +0:01:42.76
6 - M /6 M30/2 [3089]WOŹNIAK, Radosław Skawina Biega
0:14:23.09 (03:53min/km) 0:14:23.09 +0:01:52.51
7 - M /7 M16/1 [3076]MUCHA, Michał
0:14:24.82 (03:53min/km) 0:14:24.82 +0:01:54.24
8 - M /8 M20/5 [238]GAJDA, Kamil #AdamCzerwińskiTeam
0:14:35.82 (03:56min/km) 0:14:38.54 +0:02:07.96
9 - M /9 M16/2 [323]WOJDYŁA, Dawid
0:14:34.80 (03:56min/km) 0:14:38.95 +0:02:08.37
10 - M /10 M40/1 [3109]CZERWIEC, Artur Iron Dragon
0:14:37.46 (03:57min/km) 0:14:43.20 +0:02:12.62
11 - M /11 M30/3 [311]TARGOSZ, Michał Mateusz
0:14:51.33 (04:00min/km) 0:14:52.29 +0:02:21.71
12 - M /12 M30/4 [229]CZYŻ, Radosław WKS WAWEL
0:14:53.29 (04:01min/km) 0:14:53.29 +0:02:22.71
13 - M /13 M20/6 [389]KOŻUCH, Michał ASICS Factory Outlet Kraków
0:15:10.59 (04:06min/km) 0:15:11.36 +0:02:40.78
14 - M /14 M11/1 [327]WÓJCIK , Paweł WKS WAWEL BnO
0:15:16.64 (04:07min/km) 0:15:17.77 +0:02:47.19
15 - M /15 M16/3 [313]TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO
0:15:17.81 (04:08min/km) 0:15:17.81 +0:02:47.23
16 - M /16 M30/5 [320]WAŃCZYK, Łukasz BeFit24Team
0:15:22.40 (04:09min/km) 0:15:25.17 +0:02:54.59
17 - M /17 M40/2 [326]WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
0:15:35.39 (04:12min/km) 0:15:36.23 +0:03:05.65
18 - M /18 M11/2 [339]KĘDZIOR, Krzysztof WKS Wawel Kraków
0:15:41.45 (04:14min/km) 0:15:42.72 +0:03:12.14
19 - M /19 M40/3 [279]MIGACZ, Jacek Trailrun
0:15:41.96 (04:14min/km) 0:15:43.23 +0:03:12.65
20 - M /20 M30/6 [365]CYRKLER, Łukasz Night Runners
0:15:43.57 (04:15min/km) 0:15:46.37 +0:03:15.79
21 - K /1 K11/1 [7]WĄSIK, Maja SportWise
0:15:45.10 (04:15min/km) 0:15:46.97 +0:03:16.39
22 - M /21 M11/3 [301]RYCHLIK, Patryk
0:15:45.61 (04:15min/km) 0:15:47.65 +0:03:17.07
23 - M /22 M30/7 [3077]OKRAJEK, Zbigniew
0:15:50.01 (04:16min/km) 0:15:53.62 +0:03:23.04
24 - M /23 M11/4 [347]PAWŁOWSKI, Jakub
0:16:08.34 (04:21min/km) 0:16:08.54 +0:03:37.96
25 - M /24 M40/4 [315]TICHORUK, Rafał Poranny Patrol
0:16:07.73 (04:21min/km) 0:16:09.13 +0:03:38.55
26 - M /25 M30/8 [307]STASZEK, Łukasz
0:16:07.66 (04:21min/km) 0:16:09.31 +0:03:38.73
27 - K /2 K11/2 [283]NIESSNER , Pola WKS WAWEL BnO
0:16:14.84 (04:23min/km) 0:16:16.91 +0:03:46.33
28 - M /26 M20/7 [3065]BOŻEK, Maciej
0:16:38.16 (04:29min/km) 0:16:38.16 +0:04:07.58
29 - K /3 K11/3 [3082]SOBOLEWSKA, Alesandra ZUZA Team
0:16:38.21 (04:29min/km) 0:16:38.21 +0:04:07.63
30 - K /4 K20/1 [382]JANISZEWSKA, Olga Go Aptiv!
0:16:39.02 (04:30min/km) 0:16:41.66 +0:04:11.08
31 - M /27 M20/8 [241]GÓRNISIEWICZ, Roland JJfit Running Team
0:16:46.20 (04:31min/km) 0:16:46.86 +0:04:16.28
32 - M /28 M16/4 [372]SERATOWICZ, Krzysztof MJMETAL OŚWIĘCIM
0:16:51.39 (04:33min/km) 0:16:54.87 +0:04:24.29
33 - M /29 M11/5 [334]ŻESŁAWSKI , Jakub WKS WAWEL BnO
0:17:11.44 (04:38min/km) 0:17:12.43 +0:04:41.85
34 - M /30 M11/6 [340]KĘDZIOR, Kacper WKS Wawel Kraków
0:17:30.15 (04:43min/km) 0:17:32.32 +0:05:01.74
35 - M /31 M11/7 [329]WYPYCH, Hubert 3TRITEAM
0:17:33.29 (04:44min/km) 0:17:34.95 +0:05:04.37
36 - M /32 M40/5 [3085]SUŁKOWSKI, Wojciech limanoma biega
0:17:34.09 (04:44min/km) 0:17:35.82 +0:05:05.24
37 - M /33 M11/8 [227]BUBLIK, Piotr WKS WAWEL BnO
0:17:32.41 (04:44min/km) 0:17:36.71 +0:05:06.13
38 - M /34 M16/5 [3112]LEBITKO, Olaf
0:17:35.22 (04:45min/km) 0:17:38.63 +0:05:08.05
39 - M /35 M50/1 [383]MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow
0:17:59.74 (04:51min/km) 0:18:03.32 +0:05:32.74
40 - M /36 M11/9 [299]RYBIŃSKI, Bartłomiej RYBKA Runners Team Proszowice
0:18:05.27 (04:53min/km) 0:18:07.59 +0:05:37.01
41 - K /5 K20/2 [3074]ŁAKOMSKA, Zuzanna ZUZA Team
0:18:06.49 (04:53min/km) 0:18:08.46 +0:05:37.88
42 - M /37 M30/9 [3068]DUDA, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
0:18:09.15 (04:54min/km) 0:18:13.45 +0:05:42.87
43 - K /6 K11/4 [3100]SIEK, Barbara WKS Wawel
0:18:08.25 (04:54min/km) 0:18:16.87 +0:05:46.29
44 - M /38 M40/6 [234]DUROŃ, Marcin BeFit24Team
0:18:20.54 (04:57min/km) 0:18:20.54 +0:05:49.96
45 - K /7 K20/3 [324]WOLSZA, Magdalena Creative Bochnia Biega Team
0:18:16.04 (04:56min/km) 0:18:22.36 +0:05:51.78
46 - M /39 M40/7 [300]RYBIŃSKI, Grzegorz RYBKA Runners Team Proszowice
0:18:21.17 (04:57min/km) 0:18:25.10 +0:05:54.52
47 - M /40 M11/10 [3071]KACPER, Lipski ZUZA Team
0:18:21.60 (04:57min/km) 0:18:25.69 +0:05:55.11
48 - M /41 M30/10 [298]ROMANOWSKI, Łukasz Husaria Race Team
0:18:19.87 (04:57min/km) 0:18:27.58 +0:05:57.00
49 - K /8 K40/1 [333]ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA, Katarzyna JJfit Running Team
0:18:27.99 (04:59min/km) 0:18:30.96 +0:06:00.38
50 - M /42 M11/11 [3107]ZIÓŁKO, Wiktor Iron Dragon
0:18:34.82 (05:01min/km) 0:18:34.82 +0:06:04.24
51 - M /43 M11/12 [369]PESZT, Michał SportWise
0:18:35.03 (05:01min/km) 0:18:37.98 +0:06:07.40
52 - M /44 M11/13 [288]PIÓRKOWSKI, Kuba UKS Lider Siercza
0:18:38.08 (05:02min/km) 0:18:40.82 +0:06:10.24
53 - K /9 K11/5 [274]LAMPARSKA, Maja WKS WAWEL BnO
0:18:37.48 (05:02min/km) 0:18:42.52 +0:06:11.94
54 - M /45 M11/14 [3066]CIELUCH, Dawid ZUZA Team
0:18:40.45 (05:02min/km) 0:18:43.94 +0:06:13.36
55 - M /46 M50/2 [304]SŁOŃSKI , Marek WKS WAWEL BnO
0:18:32.20 (05:00min/km) 0:18:44.31 +0:06:13.73
56 - M /47 M11/15 [237]FIREK, Grzegorz 2xWK
0:18:52.98 (05:06min/km) 0:18:59.20 +0:06:28.62
57 - K /10 K11/6 [231]DANIELAK, Hanna
0:19:03.14 (05:08min/km) 0:19:07.25 +0:06:36.67
58 - M /48 M11/16 [332]ZADARNOWSKI, Marek
0:19:06.02 (05:09min/km) 0:19:09.08 +0:06:38.50
59 - M /49 M16/6 [3104]VOINALOVYCH, Yurii SPORT WISE
0:19:08.84 (05:10min/km) 0:19:12.68 +0:06:42.10
60 - M /50 M50/3 [242]GRABOWSKI , Jan Skawina Biega
0:19:09.63 (05:10min/km) 0:19:14.81 +0:06:44.23
61 - M /51 M50/4 [378]ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS WAWEL BNO
0:19:13.53 (05:11min/km) 0:19:14.99 +0:06:44.41
62 - K /11 K30/1 [260]KŁAPUT, Dorota
0:19:12.20 (05:11min/km) 0:19:16.44 +0:06:45.86
63 - K /12 K40/2 [352]KOZUB, Dorota
0:19:13.29 (05:11min/km) 0:19:18.22 +0:06:47.64
64 - K /13 K11/7 [223]BISKUPSKA , Julia WKS WAWEL BnO
0:19:22.52 (05:14min/km) 0:19:24.90 +0:06:54.32
65 - M /52 M20/9 [3083]SUDER, Kamil
0:19:19.07 (05:13min/km) 0:19:31.89 +0:07:01.31
66 - K /14 K11/8 [331]WYPYCH, Milena 3TRITEAM
0:19:32.52 (05:16min/km) 0:19:32.52 +0:07:01.94
67 - M /53 M20/10 [374]SOWA, Wojciech
0:19:31.84 (05:16min/km) 0:19:34.22 +0:07:03.64
68 - M /54 M60/1 [3092]ZABRZAŃSKI, Alfred
0:19:32.90 (05:17min/km) 0:19:35.91 +0:07:05.33
69 - K /15 K11/9 [3087]ŚMIECHOWSKA, Zuzanna ZUZA Team
0:19:36.41 (05:17min/km) 0:19:40.32 +0:07:09.74
70 - M /55 M16/7 [3062]BIELA, Szymon JJ Fit Running Team
0:19:41.71 (05:19min/km) 0:19:45.40 +0:07:14.82
71 - K /16 K40/3 [245]HERDA, Ewelina G.O.A.T. Team Michałowice
0:19:40.45 (05:19min/km) 0:19:49.31 +0:07:18.73
72 - K /17 K11/10 [3079]PAWLAK, Maja ZUZA Team
0:19:48.14 (05:21min/km) 0:19:52.39 +0:07:21.81
73 - K /18 K11/11 [377]ZAJĄC, Barbara KS AZS AWF Kraków
0:19:51.34 (05:21min/km) 0:19:52.86 +0:07:22.28
74 - M /56 M40/8 [330]WYPYCH, Marek 3TRITEAM
0:19:52.50 (05:22min/km) 0:19:55.88 +0:07:25.30
75 - K /19 K30/2 [3063]BIELEC, Kinga BeFit24Team
0:19:57.45 (05:23min/km) 0:20:00.43 +0:07:29.85
76 - M /57 M40/9 [342]DZIK , Władysław Biegamy z kranowianką
0:19:57.50 (05:23min/km) 0:20:01.11 +0:07:30.53
77 - M /58 M11/17 [3110]STEFANOWSKI, Maciej
0:20:00.70 (05:24min/km) 0:20:06.61 +0:07:36.03
78 - M /59 M11/18 [310]TARASIEWICZ, Franciszek Forex Bad Boys
0:20:07.50 (05:26min/km) 0:20:07.50 +0:07:36.92
79 - K /20 K11/12 [243]GRUSZKA, Dominika Niepołomice Biegają
0:20:10.04 (05:27min/km) 0:20:11.56 +0:07:40.98
80 - M /60 M16/8 [379]PASIEKA, Antoni
0:20:13.24 (05:27min/km) 0:20:14.94 +0:07:44.36
81 - M /61 M11/19 [3093]DZIECIUCH, Bartosz
0:20:14.52 (05:28min/km) 0:20:17.18 +0:07:46.60
82 - M /62 M11/20 [388]SPOREK, Patryk SKS KUSY KRAKÓW
0:19:37.57 (05:18min/km) 0:20:25.44 +0:07:54.86
83 - K /21 K30/3 [277]MĘŻYK, Aleksandra #AdamCzerwińskiTeam
0:20:19.75 (05:29min/km) 0:20:27.06 +0:07:56.48
84 - M /63 M60/2 [264]KRAWCZYK, Mirosław MJMETAL OŚWIĘCIM
0:20:26.46 (05:31min/km) 0:20:30.18 +0:07:59.60
85 - M /64 M20/11 [385]KOZŁOWSKI, Jakub
0:20:48.80 (05:37min/km) 0:20:50.97 +0:08:20.39
86 - M /65 M11/21 [3105]SEWERYN, Bartosz
0:20:49.28 (05:37min/km) 0:20:53.58 +0:08:23.00
87 - M /66 M50/5 [262]KOSOWSKI, Adam ADAMEX Podolsze
0:20:50.84 (05:38min/km) 0:20:57.87 +0:08:27.29
88 - M /67 M60/3 [3101]NOWOTNY , Marian Niepołomice Biegają
0:20:51.17 (05:38min/km) 0:21:01.21 +0:08:30.63
89 - M /68 M11/22 [253]KAWALA, Patryk KS Kościelec Chrzanów
0:19:09.81 (05:10min/km) 0:21:01.82 +0:08:31.24
90 - M /69 M11/23 [3094]KOWALSKI, Natan
0:21:08.66 (05:42min/km) 0:21:13.64 +0:08:43.06
91 - M /70 M40/10 [316]TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM
0:21:08.60 (05:42min/km) 0:21:19.11 +0:08:48.53
92 - K /22 K11/13 [285]OLEJNIK, Jaśmina WKS WAWEL BnO
0:21:13.32 (05:44min/km) 0:21:20.32 +0:08:49.74
93 - K /23 K11/14 [303]SŁOŃSKA , Antonina WKS WAWEL BnO
0:21:12.37 (05:43min/km) 0:21:21.72 +0:08:51.14
94 - K /24 K16/1 [233]DURAS, Magdalena
0:21:15.55 (05:44min/km) 0:21:22.29 +0:08:51.71
95 - K /25 K16/2 [3108]KRUK, Julia Iron Dragon
0:21:42.14 (05:51min/km) 0:21:45.29 +0:09:14.71
96 - M /71 M11/24 [235]FILICIAK, Antoni CAFFETTIERA
0:21:47.48 (05:53min/km) 0:21:54.86 +0:09:24.28
97 - K /26 K30/4 [308]STASZEK , Anna
0:21:53.65 (05:55min/km) 0:21:56.86 +0:09:26.28
98 - M /72 M11/25 [244]GRZEGORCZYK, Borys WKS WAWEL BnO
0:21:53.96 (05:55min/km) 0:22:00.14 +0:09:29.56
99 - M /73 M40/11 [373]SERATOWICZ, Rafał MJMETAL OŚWIĘCIM
0:21:57.03 (05:55min/km) 0:22:02.50 +0:09:31.92
100 - K /27 K40/4 [3080]RUDOL, Renata -
0:21:57.72 (05:56min/km) 0:22:04.16 +0:09:33.58
101 - M /74 M11/26 [2047]LIGĘZA, Jan
0:21:56.88 (05:55min/km) 0:22:09.35 +0:09:38.77
102 - K /28 K16/3 [248]JANAS, Amelia
0:22:25.04 (06:03min/km) 0:22:28.71 +0:09:58.13
103 - M /75 M50/6 [247]JAMKA, Wiesław Skawina Biega
0:22:36.00 (06:06min/km) 0:22:36.00 +0:10:05.42
104 - M /76 M70/1 [282]NAZIM, Tadeusz Skawina Biega
0:22:32.44 (06:05min/km) 0:22:38.82 +0:10:08.24
105 - K /29 K40/5 [292]POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice
0:22:41.09 (06:07min/km) 0:22:43.47 +0:10:12.89
106 - K /30 K11/15 [3096]KASPRZYK, Alicja
0:22:38.59 (06:07min/km) 0:22:45.31 +0:10:14.73
107 - M /77 M50/7 [3086]SZCZĘŚNIAK, Janusz BeFit24Team
0:22:45.42 (06:09min/km) 0:22:54.15 +0:10:23.57
108 - K /31 K40/6 [3042]SERATOWICZ, Urszula MJMETAL OŚWIĘCIM
0:22:58.18 (06:12min/km) 0:22:58.18 +0:10:27.60
109 - K /32 K40/7 [328]WRÓBLEWSKA, Paulina BeFit24Team
0:22:54.87 (06:11min/km) 0:22:59.59 +0:10:29.01
110 - M /78 M11/27 [3067]CZAPCZYŃSKI, Wojciech Niepołomice Biegają
0:22:49.41 (06:10min/km) 0:23:02.61 +0:10:32.03
111 - K /33 K11/16 [3069]GOMULEC, Mila Trenuj w Krakowie
0:23:02.24 (06:13min/km) 0:23:04.82 +0:10:34.24
112 - K /34 K11/17 [286]ORŁOWSKA, Nina JJfit Running Team
0:23:04.03 (06:14min/km) 0:23:05.02 +0:10:34.44
113 - K /35 K16/4 [309]KRYDA, Alicja Skawina Biega
0:23:02.95 (06:13min/km) 0:23:09.88 +0:10:39.30
114 - K /36 K11/18 [2045]PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS WAWEL BnO
0:23:07.30 (06:14min/km) 0:23:12.89 +0:10:42.31
115 - K /37 K30/5 [354]GAWIN, Agnieszka
0:23:07.25 (06:14min/km) 0:23:18.24 +0:10:47.66
116 - K /38 K16/5 [380]WÓJCIK, Natalia WKS Wawel
0:23:18.63 (06:18min/km) 0:23:20.33 +0:10:49.75
117 - M /79 M11/28 [266]KRZYŻAN, Stanisław
0:23:17.99 (06:17min/km) 0:23:23.37 +0:10:52.79
118 - K /39 K11/19 [3072]KRAWCZYK, Natasza ZUZA Team
0:23:23.49 (06:19min/km) 0:23:28.28 +0:10:57.70
119 - K /40 K11/20 [3095]KURTYCZ, Natalia WKS WAWEL BnO
0:23:29.66 (06:20min/km) 0:23:29.66 +0:10:59.08
120 - M /80 M11/29 [287]PIASECKI, Aleksander CAFFETTIERA
0:23:37.50 (06:23min/km) 0:23:44.18 +0:11:13.60
121 - K /41 K20/4 [3070]GROCHALSKA , Katarzyna
0:23:43.31 (06:24min/km) 0:23:46.36 +0:11:15.78
122 - M /81 M11/30 [3073]KULINOWSKI, Dawid
0:23:48.80 (06:26min/km) 0:23:49.77 +0:11:19.19
123 - M /82 M11/31 [259]KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanów
0:23:47.77 (06:25min/km) 0:23:50.86 +0:11:20.28
124 - K /42 K40/8 [341]MAŁEK, Anna
0:23:53.89 (06:27min/km) 0:24:02.94 +0:11:32.36
125 - M /83 K11/21 [349]MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel
0:24:05.50 (06:30min/km) 0:24:07.89 +0:11:37.31
126 - K /43 K11/22 [3098]DZIUBA, Justyna
0:24:01.48 (06:29min/km) 0:24:10.77 +0:11:40.19
127 - K /44 K11/23 [381]MICHNO, Marta WKS WAWEL BnO
0:24:07.44 (06:31min/km) 0:24:13.33 +0:11:42.75
128 - K /45 K20/5 [250]JAROSZ, Katarzyna Vege Runners
0:24:05.87 (06:30min/km) 0:24:14.34 +0:11:43.76
129 - M /84 M40/12 [336]CZAPCZYŃSKI , Cezary Niepołomice Biegają
0:24:03.75 (06:30min/km) 0:24:15.79 +0:11:45.21
130 - M /85 K11/24 [337]CZAPCZYŃSKA, Zofia Niepołomice Biegają
0:24:03.60 (06:30min/km) 0:24:15.93 +0:11:45.35
131 - K /46 K50/1 [3118]LIKUS, Izabela
0:24:17.35 (06:33min/km) 0:24:23.34 +0:11:52.76
132 - K /47 K11/25 [284]NOWAK, Michalina SportWise
0:24:22.31 (06:35min/km) 0:24:24.02 +0:11:53.44
133 - M /86 M11/32 [358]KOPERNIAK, Franciszek
0:24:19.16 (06:34min/km) 0:24:24.07 +0:11:53.49
134 - M /87 M30/11 [355]KOPERNIAK, Łukasz
0:24:24.24 (06:35min/km) 0:24:24.24 +0:11:53.66
135 - M /88 M30/12 [221]BAŁABAN, Bartłomiej ITMBW KRAKÓW
0:24:16.62 (06:33min/km) 0:24:25.70 +0:11:55.12
136 - K /48 K11/26 [293]POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice
0:24:18.55 (06:34min/km) 0:24:27.97 +0:11:57.39
137 - K /49 K11/27 [3059]LIGĘZA, Hanna
0:24:18.74 (06:34min/km) 0:24:28.91 +0:11:58.33
138 - K /50 K40/9 [236]FILICIAK, Justyna CAFFETTIERA
0:24:22.49 (06:35min/km) 0:24:29.17 +0:11:58.59
139 - K /51 K40/10 [305]SOŁTYS, Alicja Skawina Biega
0:24:26.45 (06:36min/km) 0:24:36.03 +0:12:05.45
140 - M /89 M60/4 [276]MASŁYK, Jan
0:24:25.54 (06:36min/km) 0:24:36.71 +0:12:06.13
141 - M /90 M11/33 [269]KUKUCZ-LEGIEŃ, Maksymilian KUKUCZSPORT.PL
0:24:35.30 (06:38min/km) 0:24:38.50 +0:12:07.92
142 - K /52 K40/11 [256]KĘSEK, Anna CSK Brzezie
0:24:40.43 (06:40min/km) 0:24:52.66 +0:12:22.08
143 - M /91 M40/13 [3075]MONCZNIK, Marek
0:24:47.79 (06:42min/km) 0:24:55.46 +0:12:24.88
144 - K /53 K11/28 [302]RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanów
0:24:48.16 (06:42min/km) 0:24:57.40 +0:12:26.82
145 - K /54 K11/29 [390]KRALKA, Sara
0:25:00.96 (06:45min/km) 0:25:08.88 +0:12:38.30
146 - K /55 K11/30 [265]KRZYŻAN, Alina
0:25:14.40 (06:49min/km) 0:25:19.78 +0:12:49.20
147 - K /56 K11/31 [3097]KASPRZYK, Natalia
0:25:17.35 (06:50min/km) 0:25:21.88 +0:12:51.30
148 - K /57 K30/6 [3088]URBNIAK, Ania WATAHA
0:25:23.65 (06:51min/km) 0:25:27.23 +0:12:56.65
149 - K /58 K40/12 [296]PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojowa Góra
0:25:21.20 (06:51min/km) 0:25:31.18 +0:13:00.60
150 - M /92 M60/5 [270]KULA, Tadeusz KKB Dystans Krakow
0:25:29.22 (06:53min/km) 0:25:42.47 +0:13:11.89
151 - M /93 M40/14 [3115]KRZYWDZIŃSKI, Paweł
0:25:37.11 (06:55min/km) 0:25:43.21 +0:13:12.63
152 - M /94 M11/34 [257]KĘSEK, Bartek CSK Brzezie
0:25:35.03 (06:54min/km) 0:25:43.99 +0:13:13.41
153 - M /95 M40/15 [258]KĘSEK, Maciej CSK Brzezie
0:25:37.60 (06:55min/km) 0:25:44.48 +0:13:13.90
154 - M /96 M60/6 [3064]BOBA, Ryszard Trenuj w Krakowie
0:25:45.76 (06:57min/km) 0:25:45.76 +0:13:15.18
155 - K /59 K40/13 [3117]BADURA, Magdalena
0:25:49.93 (06:58min/km) 0:25:49.93 +0:13:19.35
156 - K /60 K30/7 [319]URBAŃSKA KULON, Katarzyna BeFit24Team
0:25:45.87 (06:57min/km) 0:25:53.41 +0:13:22.83
157 - K /61 K11/32 [346]PAWŁOWSKA, Anna
0:25:54.54 (07:00min/km) 0:25:57.56 +0:13:26.98
158 - M /97 M11/35 [222]BARTOS, Tymoteusz Trenuj w Krakowie
0:25:52.68 (06:59min/km) 0:25:58.08 +0:13:27.50
159 - M /98 M30/13 [294]PRZEWOŹNIK, Adam
0:25:55.98 (07:00min/km) 0:26:06.73 +0:13:36.15
160 - M /99 M11/36 [295]PRZEWOŹNIK, Tymoteusz
0:25:54.28 (07:00min/km) 0:26:07.62 +0:13:37.04
161 - K /62 K40/14 [2046]USAREK , Agnieszka JJ Fit Running Team
0:26:10.80 (07:04min/km) 0:26:18.14 +0:13:47.56
162 - K /63 K40/15 [3081]SKRZECZYŃSKA-MONCZNIK, Joanna
0:26:17.79 (07:06min/km) 0:26:25.28 +0:13:54.70
163 - K /64 K30/8 [348]PAWŁOWSKA, Ewelina
0:26:23.79 (07:08min/km) 0:26:26.88 +0:13:56.30
164 - M /100 M20/12 [3120]LASKOWSKI, Piotr Niepołomice Biegają
0:26:21.50 (07:07min/km) 0:26:29.55 +0:13:58.97
165 - K /65 K16/6 [361]DANIELAK, Alicja
0:26:31.06 (07:10min/km) 0:26:33.08 +0:14:02.50
166 - M /101 M60/7 [371]SERATOWICZ, Adam MJMETAL OŚWIĘCIM
0:26:33.11 (07:10min/km) 0:26:36.44 +0:14:05.86
167 - K /66 K11/33 [252]KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice
0:26:41.50 (07:12min/km) 0:26:51.77 +0:14:21.19
168 - M /102 M11/37 [3114]KOZŁOWSKI, Antoni
0:26:50.66 (07:15min/km) 0:26:53.63 +0:14:23.05
169 - K /67 K50/2 [246]JAKUBEK, Hanna Skawina Biega
0:26:54.21 (07:16min/km) 0:26:54.21 +0:14:23.63
170 - M /103 M50/8 [345]MISINIEC , Bogdan Pszczółka Team
0:26:51.95 (07:15min/km) 0:26:56.08 +0:14:25.50
171 - K /68 K40/16 [3113]KOZŁOWSKA, Łucja
0:26:55.79 (07:16min/km) 0:27:00.04 +0:14:29.46
172 - K /69 K60/1 [3091]ZABRZAŃSKA, Barbara
0:27:16.54 (07:22min/km) 0:27:19.91 +0:14:49.33
173 - M /104 M11/38 [3116]KRZYWDZIŃSKI, Julian
0:27:34.66 (07:27min/km) 0:27:41.69 +0:15:11.11
174 - K /70 K11/34 [249]JANAS, Natalia
0:27:52.96 (07:32min/km) 0:27:59.59 +0:15:29.01
175 - M /105 M11/39 [321]WARNECKI, Filip Trenuj w Krakowie
0:27:56.73 (07:33min/km) 0:28:05.48 +0:15:34.90
176 - K /71 K16/7 [281]MORAWIEC, Weronika
0:27:59.27 (07:33min/km) 0:28:06.06 +0:15:35.48
177 - K /72 K11/35 [3099]MYŚLIWIEC, Aleksandra
0:28:17.38 (07:38min/km) 0:28:24.39 +0:15:53.81
178 - M /106 M11/40 [3084]SUKIENNIK, Szymon Trenuj w Krakowie
0:29:00.32 (07:50min/km) 0:29:05.10 +0:16:34.52
179 - K /73 K50/3 [3119]LASKOWSKA, Renata Niepołomice Biegają
0:29:22.86 (07:56min/km) 0:29:31.54 +0:17:00.96
180 - K /74 K40/17 [367]HAWRYSZKO, Basia
0:30:32.65 (08:15min/km) 0:30:43.12 +0:18:12.54
181 - K /75 K60/2 [325]WOŹNIAK, Barbara
0:32:31.07 (08:47min/km) 0:32:37.29 +0:20:06.71
182 - K /76 K20/6 [344]JARZĄBEK, Magdalena Monar Kraków
0:32:31.24 (08:47min/km) 0:32:38.17 +0:20:07.59
183 - M /107 M70/2 [3106]STACHOW, Jan
0:40:30.04 (10:56min/km) 0:40:41.90 +0:28:11.32
K30 [366]GALUBA, Monika UKS Lider
>>>
K20 [368]KWIATKOWSKA, Marta Trenuj w Krakowie
>>>
M30 [376]WRÓBEL, Paweł NOVOMATIC Technologies Poland
>>>
M40 [224]BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv!
>>>
K11 [225]BŁYSKOSZ, Magdalena WKS WAWEL BnO
>>>
K30 [226]BRZYSKA, Karolina Brzyski Tri Team
>>>
K11 [228]BUDZIŃSKA, Julia
>>>
M40 [232]DUBIEL, Piotr 2xWK
>>>
M40 [239]GARZEŁ, Grzegorz ITMBW KRAKÓW
>>>
K30 [240]GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO
>>>
K30 [251]KASZOWSKA, Marta UKS Kometa Gliwice
>>>
M11 [254]KAZIMIEREK, Marcin tygryski
>>>
M40 [255]KAZIMIEREK, Marcin tygryski
>>>
K20 [263]KOTAŃSKA, Klaudia
>>>
K20 [267]KUC, Ewa
>>>
M16 [268]KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa Gliwice
>>>
K11 [271]KUŁACH, Joanna
>>>
M11 [272]KUŁACH, Przemysław
>>>
M30 [275]ŁUKASIK, Andrzej POLAR TEAM
>>>
M11 [280]MIZERA, Radosław
>>>
M11 [290]PISAREK, Kordian WKS WAWEL BnO
>>>
K16 [291]POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice
>>>
K50 [306]SPIZAK, Elzbieta
>>>
K40 [312]TARNAWSKA, Katarzyna KKB Dystans Krakow
>>>
M11 [314]TARNOWSKI , Przemysław WKS WAWEL BnO
>>>
M11 [317]TYLIBA, Karol Jura TEAM
>>>
K40 [318]TYLIBA, Magdalena Jura TEAM
>>>
M30 [322]WĄTROBA, Tomasz
>>>
M11 [335]ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS WAWEL BnO
>>>
M11 [338]KLIMEK, Mateusz Trenuj w Krakowie
>>>
K11 [350]MOSZKOWICZ, Anna WKS Wawel
>>>
M11 [353]PUŁCZYŃSKI, Jeremi
>>>
K30 [356]KOPERNIAK, Katarzyna
>>>
M11 [357]KOPERNIAK, Mikołaj
>>>
M40 [360]DĘBSKI, Dariusz
>>>
M11 [3078]OLSZEWSKI, Eryk UKP Kmita Zabierzów
>>>
M11 [0]GAJDA , Adrian
>>>
K40 [0]GAJDA , Kinga
>>>
K40 [0]GROCHOT, Edyta #AdamCzerwińskiTeam
>>>
M30 [0]PRZYDATEK, Grzegorz Sosna club
>>>
K20 [0]SĘP, Mariola
>>>
M20 [0]ĆWIĘCZEK, Łukasz AZS CM UJ
>>>
M11 [0]LEBITKO, Olaf Iron Dragon
>>>
M40 [387]SPOREK, Łukasz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei
>>>