# Kat./Cat. Nazwisko, imię Klub Miasto Netto Czas Strata
1 - M /1 M30/1 [573]KACZMAREK, Michał Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
kraków 0:22:59.59 (04:02min/km) 0:23:01.20 +0:00:00.00
2 - M /2 M20/1 [4050]PRADZIAD , Andrzej KS Murzasichle
KS Murzasichle 0:23:11.93 (04:04min/km) 0:23:11.93 +0:00:10.73
3 - M /3 M20/2 [532]CHYLIŃŚKI, Mateusz Kraków Athletocs Team
Kraków 0:23:42.43 (04:09min/km) 0:23:42.43 +0:00:41.23
4 - M /4 M20/3 [21]RZEŃCA, Krzysztof Decathlon Zakopianka
ŁÓDŹ 0:23:59.24 (04:12min/km) 0:24:00.74 +0:00:59.54
5 - M /5 M20/4 [9]BOROŃ, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND
Kraków 0:24:25.76 (04:17min/km) 0:24:27.12 +0:01:25.92
6 - M /6 M20/5 [727]ZIĘBA, Kuba Klub Biegacza AZS UEK
Kraków 0:24:36.09 (04:18min/km) 0:24:38.01 +0:01:36.81
7 - M /7 M30/2 [548]FILICIAK, Michał CAFFETTIERA
Kraków 0:24:51.65 (04:21min/km) 0:24:53.04 +0:01:51.84
8 - M /8 M30/3 [541]DUDZIAK, Tomasz POLAR TEAM
Kraków 0:24:58.82 (04:22min/km) 0:24:59.67 +0:01:58.47
9 - M /9 M20/6 [12]BIEDERMAN, Marcin WKS WAWEL BnO
Maszków 0:25:11.46 (04:25min/km) 0:25:11.46 +0:02:10.26
10 - M /10 M16/1 [747]KLIMECKI , Krystian KS Murzasichle
Kościelisko 0:25:14.79 (04:25min/km) 0:25:15.51 +0:02:14.31
11 - M /11 M16/2 [586]KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa Gliwice
Gliwice 0:25:16.98 (04:26min/km) 0:25:16.98 +0:02:15.78
12 - M /12 M30/4 [707]WĄTROBA, Tomasz
Tarnów 0:25:29.50 (04:28min/km) 0:25:31.48 +0:02:30.28
13 - M /13 M40/1 [722]ZAJĄC, Piotr Bieniasz Bike Ekipa z Tarnowa
TARNÓW 0:25:53.21 (04:32min/km) 0:25:53.21 +0:02:52.01
14 - M /14 M40/2 [682]SZKODZIŃSKI, Tomasz NOVOMATIC Technologies Poland
Kraków 0:25:57.30 (04:33min/km) 0:25:58.35 +0:02:57.15
15 - M /15 M30/5 [585]KLUSEK, Mateusz Skep Biegacza Kraków
Kraków 0:25:57.15 (04:33min/km) 0:25:59.13 +0:02:57.93
16 - M /16 M30/6 [692]ŚWIERAD, Dariusz ASICS FRONTRUNNER POLAND
Kraków 0:25:59.64 (04:33min/km) 0:26:01.80 +0:03:00.60
17 - M /17 M16/3 [4052]RÓŻAK, Bartosz KS Murzasichle
KS Murzasichle 0:26:07.17 (04:34min/km) 0:26:07.17 +0:03:05.97
18 - M /18 M30/7 [695]TARGOSZ, Michał Mateusz
Krakó w/Roma 0:26:21.62 (04:37min/km) 0:26:21.62 +0:03:20.42
19 - M /19 M30/8 [686]SZYDŁOWSKI, Bartek Skawina Biega
Skawina 0:26:23.25 (04:37min/km) 0:26:28.03 +0:03:26.83
20 - M /20 M50/1 [4020]OPRYSZEK, Bogusław ITMBW Kraków
Kraków 0:26:53.22 (04:43min/km) 0:26:53.22 +0:03:52.02
21 - K /1 K30/1 [20]PIĄTEK, Karolina JJfit Running Team
Kraków 0:27:09.23 (04:45min/km) 0:27:12.07 +0:04:10.87
22 - M /21 M40/3 [744]WĄSIKOWSKI, Marcin
0:27:23.11 (04:48min/km) 0:27:23.11 +0:04:21.91
23 - M /22 M16/4 [525]BUŁAWA, Filip UKS Kometa Gliwice
Gliwice 0:27:31.25 (04:49min/km) 0:27:31.25 +0:04:30.05
24 - M /23 M20/7 [517]BODURKA, Tomasz Decathlon Zakopianka
Nielepice 0:27:47.61 (04:52min/km) 0:27:50.14 +0:04:48.94
25 - M /24 M20/8 [724]ZAWARTKA, Konrad
Kraków 0:27:52.60 (04:53min/km) 0:27:58.87 +0:04:57.67
26 - K /2 K20/1 [4051]BYRSKA, Sylwia Kraków Athletics Team
Wadowice 0:28:10.78 (04:56min/km) 0:28:11.37 +0:05:10.17
27 - M /25 M16/5 [730]ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS WAWEL BnO
Kraków 0:28:10.96 (04:56min/km) 0:28:12.74 +0:05:11.54
28 - M /26 M30/9 [574]KACZMAREK, Tomasz Niepłomice Biegają
Wieliczka 0:28:13.88 (04:57min/km) 0:28:23.46 +0:05:22.26
29 - M /27 M40/4 [560]GRYGIEL, Marek Trailrun
Kraków 0:28:24.74 (04:59min/km) 0:28:34.52 +0:05:33.32
30 - M /28 M40/5 [699]TICHORUK, Rafał Poranny Patrol
Kraków 0:28:44.25 (05:02min/km) 0:28:48.87 +0:05:47.67
31 - M /29 M40/6 [715]WÓJCIK, Grzegorz WKS WAWEL BnO
Kraków 0:28:50.12 (05:03min/km) 0:28:50.30 +0:05:49.10
32 - M /30 M30/10 [4023]ROJEK, Maciej AT
Kraków 0:28:52.94 (05:04min/km) 0:28:56.26 +0:05:55.06
33 - M /31 M50/2 [592]KOWALCZYK, Kazimierz KS Murzasichle
Murzasichle 0:28:57.85 (05:04min/km) 0:28:58.14 +0:05:56.94
34 - M /32 M30/11 [519]BUDZIŃSKI, Dawid
Kraków 0:29:02.80 (05:05min/km) 0:29:15.70 +0:06:14.50
35 - M /33 M30/12 [4061]BABICZ, Paweł
Kraków 0:29:11.32 (05:07min/km) 0:29:16.05 +0:06:14.85
36 - M /34 M30/13 [637]OSIADACZ, Jakub NOVOMATIC Technologies Poland
Kraków 0:29:09.89 (05:07min/km) 0:29:16.36 +0:06:15.16
37 - M /35 M16/6 [648]PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Góra
Bolechowice 0:29:18.32 (05:08min/km) 0:29:20.33 +0:06:19.13
38 - M /36 M30/14 [657]REJDYCH, Tomasz Husaria Race Team
Kraków 0:29:20.37 (05:08min/km) 0:29:37.21 +0:06:36.01
39 - M /37 M20/9 [756]MIROCHA, Mateusz
Budzów 0:29:33.83 (05:11min/km) 0:29:39.52 +0:06:38.32
40 - K /3 K20/2 [564]HRUBY, Anna KS AZS AWF Kraków
Rozkochów 0:29:37.75 (05:11min/km) 0:29:39.76 +0:06:38.56
41 - M /38 M16/7 [4053]KOTOWSKI-BANAŚ , Natan KS Murzasichle
KS Murzasichle 0:29:48.73 (05:13min/km) 0:29:48.80 +0:06:47.60
42 - M /39 M30/15 [646]POTASIEWICZ, Paweł
Kraków 0:29:51.85 (05:14min/km) 0:29:56.77 +0:06:55.57
43 - M /40 M30/16 [732]CZARNECKI, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
Masłomiąca 0:29:50.47 (05:14min/km) 0:29:56.91 +0:06:55.71
44 - M /41 M30/17 [606]KWIATKOWSKI, Jakub ITMBW KRAKÓW
Kraków 0:30:08.86 (05:17min/km) 0:30:21.27 +0:07:20.07
45 - M /42 M20/10 [4056]BOROWSKI, Krzysztof
0:30:17.97 (05:18min/km) 0:30:22.33 +0:07:21.13
46 - M /43 M30/18 [4030]SZWAGRZYK, Marcin Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
Kraków 0:30:37.26 (05:22min/km) 0:30:37.26 +0:07:36.06
47 - M /44 M30/19 [638]OŻÓG, Mirosław Skawina Biega
Skawina 0:30:49.64 (05:24min/km) 0:30:54.97 +0:07:53.77
48 - M /45 M30/20 [4022]PESZT, Marek SportWise
Kraków 0:30:41.48 (05:23min/km) 0:31:01.54 +0:08:00.34
49 - M /46 M30/21 [734]ŚWIDNIEWICZ, Paweł AKB CRACOVIA
Kraków 0:30:51.84 (05:24min/km) 0:31:02.55 +0:08:01.35
50 - M /47 M50/3 [4044]ZWOLIŃSKI, Zbigniew
0:30:55.00 (05:25min/km) 0:31:09.04 +0:08:07.84
51 - M /48 M30/22 [720]ZAJĄC, Bartosz WKS Wawel Kraków
Kraków 0:31:08.03 (05:27min/km) 0:31:11.04 +0:08:09.84
52 - K /4 K16/1 [625]MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk
Wrocław 0:31:15.60 (05:29min/km) 0:31:17.94 +0:08:16.74
53 - M /49 M40/7 [739]MAŁEK, Leszek
Kraków 0:30:48.89 (05:24min/km) 0:31:21.85 +0:08:20.65
54 - M /50 M40/8 [514]BŁASZCZAK, Jarosław Go Aptiv!
Kraków 0:31:21.94 (05:30min/km) 0:31:22.71 +0:08:21.51
55 - M /51 M50/4 [620]MACHLOWSKI, Ryszard KKB Dystans Krakow
KRAKÓW 0:31:09.10 (05:27min/km) 0:31:25.23 +0:08:24.03
56 - K /5 K40/1 [4004]GĄSIENICA-ROJ, Anna KS Murzasichle
Zakopane 0:31:30.65 (05:31min/km) 0:31:34.72 +0:08:33.52
57 - K /6 K20/3 [17]PRZYSTASZ, Magda Niepołomice Biegają
Niepołomice 0:31:43.35 (05:33min/km) 0:31:45.94 +0:08:44.74
58 - M /52 M30/23 [4017]MICHAŁOWSKI, Maciek ITMBW Kraków
Kraków 0:31:27.54 (05:31min/km) 0:31:49.48 +0:08:48.28
59 - K /7 K30/2 [4010]KOLEGOWICZ, Klaudia BeFit24Team
kraków 0:31:51.95 (05:35min/km) 0:31:57.88 +0:08:56.68
60 - K /8 K16/2 [701]TOPÓR, Magdalena WKS WAWEL BnO
Kraków 0:31:57.30 (05:36min/km) 0:31:58.16 +0:08:56.96
61 - K /9 K16/3 [650]PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Góra
Bolechowice 0:31:59.51 (05:36min/km) 0:32:00.31 +0:08:59.11
62 - M /53 M40/9 [601]KUKLA, Grzegorz Chemical Runners Team
Kraków 0:31:58.52 (05:36min/km) 0:32:01.30 +0:09:00.10
63 - K /10 K40/2 [4043]GARSTECKA, Joanna Skawina Biega
Skawina 0:31:53.36 (05:35min/km) 0:32:03.31 +0:09:02.11
64 - K /11 K30/3 [540]DUDZIAK, Dorota #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:31:58.17 (05:36min/km) 0:32:09.51 +0:09:08.31
65 - M /54 M30/24 [512]BIERNAT, Bartłomiej
Kraków 0:32:10.78 (05:38min/km) 0:32:12.72 +0:09:11.52
66 - M /55 M30/25 [534]CIERLAK, Mikołaj Brzyski Tri Team
Rzeszów 0:31:33.20 (05:32min/km) 0:32:13.89 +0:09:12.69
67 - M /56 M30/26 [680]SWIECH, Marcin Elmo
Krakow 0:32:05.63 (05:37min/km) 0:32:22.91 +0:09:21.71
68 - M /57 M30/27 [600]KUKLA, Daniel Chemical Runners Team
Bochnia 0:32:17.75 (05:39min/km) 0:32:23.46 +0:09:22.26
69 - M /58 M20/11 [663]SIKORA, Paweł
Kraków 0:32:12.27 (05:39min/km) 0:32:28.30 +0:09:27.10
70 - M /59 M40/10 [684]SZNAJDER, Rafal G.O.A.T. Team Michałowice
Michałowice 0:32:34.73 (05:42min/km) 0:32:41.27 +0:09:40.07
71 - M /60 M30/28 [716]WÓJCIK, Mateusz Skawina Biega
Skawina 0:32:40.48 (05:43min/km) 0:32:45.32 +0:09:44.12
72 - M /61 M20/12 [4009]KOLEGOWICZ, Damian BeFit24Team
Kraków 0:32:42.59 (05:44min/km) 0:32:46.98 +0:09:45.78
73 - M /62 M30/29 [557]GÓRKA, Marcin Husaria Race Team
Kraków 0:32:34.68 (05:42min/km) 0:32:48.29 +0:09:47.09
74 - M /63 M40/11 [778]BISKUPSKI, Michał WKS WAWEL BnO
Krakow 0:32:57.71 (05:46min/km) 0:32:59.07 +0:09:57.87
75 - M /64 M30/30 [569]INDYKA, Michał 11MBOT
Kraków 0:32:37.82 (05:43min/km) 0:32:59.88 +0:09:58.68
76 - M /65 M50/5 [554]GEDL, Przemysław
Kraków 0:32:56.43 (05:46min/km) 0:33:00.73 +0:09:59.53
77 - M /66 M50/6 [610]LIS, Jacek G.O.A.T. Team Michałowice
Kończyce 0:32:56.83 (05:46min/km) 0:33:05.47 +0:10:04.27
78 - M /67 M30/31 [4001]BICZEWSKI, Arkadiusz KSPO Dentinea 1A
Kraków 0:32:48.01 (05:45min/km) 0:33:08.36 +0:10:07.16
79 - M /68 M40/12 [542]DUROŃ, Marcin BeFit24Team
Kraków 0:33:02.96 (05:47min/km) 0:33:08.64 +0:10:07.44
80 - K /12 K20/4 [4011]KUKUŁA, Karolina
Kraków 0:32:49.27 (05:45min/km) 0:33:09.15 +0:10:07.95
81 - M /69 M30/32 [568]INDYKA, Maciej WKS WAWEL BnO
Kraków 0:33:06.28 (05:48min/km) 0:33:13.82 +0:10:12.62
82 - K /13 K30/4 [594]KOZIOŁ, Agnieszka
Nielepice 0:33:11.62 (05:49min/km) 0:33:15.54 +0:10:14.34
83 - M /70 M50/7 [4048]GAŁ, Wojciech KS Murzasichle
0:33:17.46 (05:50min/km) 0:33:20.69 +0:10:19.49
84 - M /71 M30/33 [506]BARGIEŁ, Marcin Go Aptiv!
Kraków 0:33:18.44 (05:50min/km) 0:33:22.05 +0:10:20.85
85 - M /72 M30/34 [558]GÓRKA, Piotr JJfit Running Team
Zasań 0:33:23.09 (05:51min/km) 0:33:28.85 +0:10:27.65
86 - M /73 M30/35 [559]GRABOWSKI, Mariusz #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:33:25.40 (05:51min/km) 0:33:36.48 +0:10:35.28
87 - M /74 M30/36 [577]KAPUTA, Piotr
Kraków 0:33:31.33 (05:52min/km) 0:33:41.98 +0:10:40.78
88 - M /75 M40/13 [563]HERDA, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
Masłomiąca 0:33:34.76 (05:53min/km) 0:33:46.21 +0:10:45.01
89 - K /14 K16/4 [567]HUTSENKO , Yelyzaveta WKS WAWEL BnO
Kraków 0:33:50.81 (05:56min/km) 0:33:52.82 +0:10:51.62
90 - M /76 M50/8 [731]NIESSNER, Piotr WKS WAWEL BnO
Kraków 0:33:59.24 (05:57min/km) 0:34:00.15 +0:10:58.95
91 - M /77 M30/37 [675]STYRNA, Janusz MOVIGO Akademia Ruchu
Kraków 0:33:36.87 (05:53min/km) 0:34:00.74 +0:10:59.54
92 - M /78 M30/38 [737]KUFEL, Paweł
Kraków 0:34:04.60 (05:58min/km) 0:34:04.60 +0:11:03.40
93 - M /79 M50/9 [515]BOBAK, Bogdan Skawina Biega
Skawina 0:33:53.62 (05:56min/km) 0:34:08.05 +0:11:06.85
94 - M /80 M60/1 [547]FEDIRKO, Tadeusz
Kraków 0:34:04.70 (05:58min/km) 0:34:08.57 +0:11:07.37
95 - M /81 M16/8 [736]LACHOWICZ, Kuba
Libertów 0:34:06.58 (05:59min/km) 0:34:08.87 +0:11:07.67
96 - M /82 M40/14 [4039]BIERNAT, Jakub Wisełka
Kraków 0:34:13.49 (06:00min/km) 0:34:18.71 +0:11:17.51
97 - K /15 K30/5 [4002]BIELEC, Kinga BeFit24Team
Kraków 0:34:12.70 (06:00min/km) 0:34:18.71 +0:11:17.51
98 - M /83 M40/15 [582]KIEŁB, Piotr G.O.A.T. Team Michałowice
Kraków 0:34:10.45 (05:59min/km) 0:34:20.53 +0:11:19.33
99 - K /16 K16/5 [752]KŁAPUT, Natalia
Wadowice 0:34:17.91 (06:01min/km) 0:34:22.99 +0:11:21.79
100 - K /17 K20/5 [4005]GRABSKA, Ewa Sekcja Biegowa Grupy Piwnej
Kraków 0:34:09.56 (05:59min/km) 0:34:30.95 +0:11:29.75
101 - K /18 K16/6 [644]POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice
Gliwice 0:34:24.18 (06:02min/km) 0:34:33.46 +0:11:32.26
102 - M /84 M30/39 [641]PIASECKI, Paweł CAFFETTIERA
Kraków 0:34:18.59 (06:01min/km) 0:34:35.63 +0:11:34.43
103 - K /19 K20/6 [619]ŁUKASIK, Sylwia BeFit24Team
Kraków 0:34:35.14 (06:04min/km) 0:34:40.08 +0:11:38.88
104 - K /20 K16/7 [5]GARBACIK, Maja WKS WAWEL BnO
Kraków 0:34:41.22 (06:05min/km) 0:34:41.22 +0:11:40.02
105 - M /85 M30/40 [552]GARUS, Konrad
Kraków 0:34:34.26 (06:03min/km) 0:34:44.71 +0:11:43.51
106 - K /21 K16/8 [719]WYPYCH, Urszula
Kraków 0:34:37.14 (06:04min/km) 0:34:46.56 +0:11:45.36
107 - M /86 M50/10 [607]LATAŁA, Jarosław BBL Kraków
Kraków 0:34:45.24 (06:05min/km) 0:34:48.10 +0:11:46.90
108 - M /87 M30/41 [654]RAKOWSKI, Paweł
Kraków 0:34:35.15 (06:04min/km) 0:34:51.04 +0:11:49.84
109 - M /88 M30/42 [505]BARAŃSKI, Jakub Tapczan
Kraków 0:34:23.24 (06:01min/km) 0:34:54.56 +0:11:53.36
110 - K /22 K16/9 [507]BĄCZEK, Małgorzata WKS WAWEL BnO
Kraków 0:34:57.51 (06:07min/km) 0:35:00.04 +0:11:58.84
111 - M /89 M40/16 [704]TYLIBA, Ireneusz Jura TEAM
Przeginia 0:34:38.98 (06:04min/km) 0:35:01.35 +0:12:00.15
112 - K /23 K16/10 [565]HRYC , Martyna
Grywałd 0:35:03.80 (06:09min/km) 0:35:06.42 +0:12:05.22
113 - M /90 M30/43 [667]SMEREKA, Krzysztof Vaillant
Kraków 0:34:59.78 (06:08min/km) 0:35:08.29 +0:12:07.09
114 - M /91 M40/17 [544]DYNGOSZ, Krzysztof FedEx
Krakow 0:34:37.13 (06:04min/km) 0:35:09.32 +0:12:08.12
115 - M /92 M40/18 [623]MALARCZYK, Jerzy #AdamCzerwińskiTeam
Wielczka 0:34:58.88 (06:08min/km) 0:35:10.53 +0:12:09.33
116 - M /93 M50/11 [729]ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS WAWEL BnO
Kraków 0:35:10.56 (06:10min/km) 0:35:12.38 +0:12:11.18
117 - K /24 K30/6 [561]GRYMEK, Dagmara BeFit24Team
krakow 0:35:12.83 (06:10min/km) 0:35:12.83 +0:12:11.63
118 - K /25 K40/3 [718]WYPYCH, Agnieszka
Kraków 0:35:08.51 (06:09min/km) 0:35:18.44 +0:12:17.24
119 - K /26 K30/7 [683]SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice
Michałowice 0:35:11.55 (06:10min/km) 0:35:18.73 +0:12:17.53
120 - M /94 M20/13 [579]KASPERCZYK, Michał Brzyski Tri Team
Proszowice 0:34:49.96 (06:06min/km) 0:35:22.70 +0:12:21.50
121 - M /95 M40/19 [705]URYGA, Sławek WKS WAWEL BnO
Kraków 0:34:56.73 (06:07min/km) 0:35:26.42 +0:12:25.22
122 - M /96 M30/44 [4070]ZAWIEJA, Łukasz
Kraków 0:35:16.69 (06:11min/km) 0:35:26.99 +0:12:25.79
123 - K /27 K20/7 [4049]PRADZIAD, Justyna KS Murzasichle
0:35:23.29 (06:12min/km) 0:35:28.97 +0:12:27.77
124 - K /28 K16/11 [666]SŁOŃSKA, Zofia WKS WAWEL BnO
Kraków 0:35:32.85 (06:14min/km) 0:35:33.89 +0:12:32.69
125 - M /97 M50/12 [672]STANEK, Rafał Zabierzów biega
Karniowice 0:35:28.20 (06:13min/km) 0:35:35.50 +0:12:34.30
126 - M /98 M30/45 [742]BURLIGA, Jerzy Czwartkowe Bieganie
Budzow 0:35:09.10 (06:10min/km) 0:35:39.50 +0:12:38.30
127 - M /99 M40/20 [643]PIENIĄŻEK, Mariusz PRC
Kraków 0:35:16.29 (06:11min/km) 0:35:40.14 +0:12:38.94
128 - M /100 M40/21 [589]KOŚCIELNY, Artur Skawina Biega
Radziszów 0:35:39.11 (06:15min/km) 0:35:50.28 +0:12:49.08
129 - K /29 K30/8 [661]SIEMIŃSKA, Natalia Biegająca Mama
Kraków 0:35:40.33 (06:15min/km) 0:35:57.06 +0:12:55.86
130 - M /101 M60/2 [740]PIĄTEK, Stanisław ITMBW Kraków
Kraków 0:35:56.00 (06:18min/km) 0:36:08.82 +0:13:07.62
131 - M /102 M40/22 [4033]WATZA, Rafal Ericsson RunTime
Kraków 0:35:48.96 (06:17min/km) 0:36:11.74 +0:13:10.54
132 - K /30 K20/8 [755]MARCHEWKA, Klaudia zaMARCHWIście
Kraków 0:36:01.10 (06:19min/km) 0:36:13.70 +0:13:12.50
133 - M /103 M40/23 [615]ŁAKOMSKI, Łukasz rowerowanie.pl
KRAKÓW 0:36:07.76 (06:20min/km) 0:36:15.73 +0:13:14.53
134 - M /104 M50/13 [733]KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl
Kraków 0:36:04.72 (06:19min/km) 0:36:16.69 +0:13:15.49
135 - K /31 K40/4 [550]GAPYS, Jolanta #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:36:10.18 (06:20min/km) 0:36:22.17 +0:13:20.97
136 - M /105 M40/24 [551]GAPYS, Robert #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:36:16.66 (06:21min/km) 0:36:27.02 +0:13:25.82
137 - M /106 M40/25 [626]MICHALCZAK, Paweł WKS WAWEL BnO
Kraków 0:35:58.72 (06:18min/km) 0:36:28.44 +0:13:27.24
138 - K /32 K30/9 [576]KAPOŁKA, Agata Skawina Biega
Skawina 0:36:20.23 (06:22min/km) 0:36:30.40 +0:13:29.20
139 - M /107 M30/46 [609]LEWICKI, Krzysztof POLAR TEAM
Kraków 0:36:20.73 (06:22min/km) 0:36:35.86 +0:13:34.66
140 - M /108 M40/26 [681]SZAJEWSKI, Arkadiusz
Kraków 0:35:57.55 (06:18min/km) 0:36:37.71 +0:13:36.51
141 - K /33 K40/5 [602]KUKLA, Katarzyna Chemical Runners Team
Kraków 0:36:31.07 (06:24min/km) 0:36:42.17 +0:13:40.97
142 - M /109 M40/27 [581]KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice
Zagórzyce Stare 0:36:39.76 (06:25min/km) 0:36:47.62 +0:13:46.42
143 - M /110 M30/47 [596]KRÓL, Michał Chemical Runners Team
ŚWIŃCZÓW 0:36:15.58 (06:21min/km) 0:36:47.93 +0:13:46.73
144 - M /111 M60/3 [632]NOWOTNY, Marian
Damienice 0:36:40.28 (06:26min/km) 0:36:51.48 +0:13:50.28
145 - M /112 M30/48 [679]SURMACZ, Tomasz
Dobczyce 0:36:23.12 (06:23min/km) 0:36:53.05 +0:13:51.85
146 - M /113 M20/14 [4025]SARNA, Piotr hike.pl
Kraków 0:36:37.72 (06:25min/km) 0:37:05.82 +0:14:04.62
147 - M /114 M30/49 [4008]KMIECIK, Tomasz Trailrun
Kraków 0:36:37.05 (06:25min/km) 0:37:07.80 +0:14:06.60
148 - M /115 M30/50 [635]OLESIAK, Tomasz
Kraków 0:36:29.04 (06:24min/km) 0:37:09.70 +0:14:08.50
149 - K /34 K30/10 [712]WOJTOWICZ, Magda Trailrun
Giebułtów 0:37:02.10 (06:29min/km) 0:37:11.37 +0:14:10.17
150 - M /116 M30/51 [642]PIEKARNIAK, Łukasz #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:37:04.63 (06:30min/km) 0:37:13.46 +0:14:12.26
151 - K /35 K40/6 [779]BISZTYGA, Sabina Biegamy z kranowianką
Krakow 0:36:54.08 (06:28min/km) 0:37:15.46 +0:14:14.26
152 - M /117 M50/14 [4019]NIGBOROWICZ, Sławomir
Kraków 0:36:56.19 (06:28min/km) 0:37:16.90 +0:14:15.70
153 - K /36 K20/9 [509]BIELECKA, Ewa
Kraków 0:37:08.20 (06:30min/km) 0:37:20.84 +0:14:19.64
154 - M /118 M20/15 [605]KUTYBA, Marek
Kraków 0:37:05.58 (06:30min/km) 0:37:23.38 +0:14:22.18
155 - M /119 M30/52 [578]KASPERCZYK, Maciej
Kraków 0:36:39.95 (06:25min/km) 0:37:28.50 +0:14:27.30
156 - K /37 K40/7 [662]SIKORA, Ewa
Kraków 0:36:49.42 (06:27min/km) 0:37:29.70 +0:14:28.50
157 - K /38 K30/11 [723]ZAJĄC , Ilona Skawina Biega
Rzozów 0:37:23.55 (06:33min/km) 0:37:32.87 +0:14:31.67
158 - M /120 M40/28 [4026]SMOROŃ, Marcin BeFit24Team
Kraków 0:37:29.95 (06:34min/km) 0:37:39.93 +0:14:38.73
159 - M /121 M40/29 [738]ZĄBCZYK, Jakub
Kraków 0:37:17.42 (06:32min/km) 0:37:49.30 +0:14:48.10
160 - K /39 K20/10 [539]DROBNIAK, Weronika
Kraków 0:37:38.82 (06:36min/km) 0:37:53.00 +0:14:51.80
161 - M /122 M30/53 [629]MÜLLER, Rafał BeFit24Team
Kraków 0:37:56.80 (06:39min/km) 0:37:56.80 +0:14:55.60
162 - K /40 K40/8 [689]ŚLIWA, Anna Skawina Biega
Jurczyce 0:37:48.39 (06:37min/km) 0:37:57.98 +0:14:56.78
163 - M /123 M30/54 [556]GOLL, Michał
Kraków 0:37:20.85 (06:33min/km) 0:37:59.21 +0:14:58.01
164 - K /41 K20/11 [511]BIERA, Agnieszka Skawina Biega
Skawina 0:37:53.44 (06:38min/km) 0:38:04.73 +0:15:03.53
165 - K /42 K30/12 [4015]ŁUKASIK, Ewa Szarlotki
Kraków 0:37:52.02 (06:38min/km) 0:38:13.83 +0:15:12.63
166 - M /124 M50/15 [549]FORYSTEK, Józef WKS WAWEL BnO
Kraków 0:38:11.92 (06:42min/km) 0:38:16.14 +0:15:14.94
167 - M /125 K40/9 [4041]ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA, Izabela Klub Biegacza AZS UEK
0:37:51.91 (06:38min/km) 0:38:22.51 +0:15:21.31
168 - M /126 M30/55 [658]ROCZNIAK, Grzegorz Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
Kraków 0:38:12.31 (06:42min/km) 0:38:23.42 +0:15:22.22
169 - K /43 K30/13 [674]STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA, Kasia
Krakow 0:38:05.20 (06:40min/km) 0:38:25.27 +0:15:24.07
170 - M /127 M40/30 [743]GACEK, Tadeusz Pszczółka Team
Jordanów 0:37:57.49 (06:39min/km) 0:38:27.54 +0:15:26.34
171 - M /128 M40/31 [691]ŚWIĄTKIEWICZ , Łukasz BIEGAM GDZIE POPADNIE
Kraków 0:38:10.17 (06:41min/km) 0:38:28.53 +0:15:27.33
172 - M /129 M60/4 [749]FAJTO, Maciej KS Murzasichle
Murzasichle 0:38:54.07 (06:49min/km) 0:39:05.30 +0:16:04.10
173 - K /44 K40/10 [4034]ZAWADA, Magdalena JJfit Running Team
Kraków 0:38:52.34 (06:49min/km) 0:39:07.63 +0:16:06.43
174 - K /45 K20/12 [543]DYLĄG, Marlena G.O.A.T. Team Michałowice
Kraków 0:38:49.38 (06:48min/km) 0:39:08.49 +0:16:07.29
175 - M /130 M30/56 [588]KORNAŚ, Andrzej KUKUCZSPORT.PL
Kraków 0:38:53.99 (06:49min/km) 0:39:30.49 +0:16:29.29
176 - M /131 M40/32 [741]OLEJNIK, Maciej WKURW_TEAM
Wegrzce 0:39:16.26 (06:53min/km) 0:39:43.12 +0:16:41.92
177 - M /132 M40/33 [713]WOSZCZYŃSKI, Paweł remusbiega
Kraków 0:39:20.35 (06:54min/km) 0:39:51.52 +0:16:50.32
178 - M /133 M40/34 [628]MIKUŁA, Grzegorz
Kraków 0:39:50.87 (06:59min/km) 0:40:15.82 +0:17:14.62
179 - K /46 K40/11 [735]CZAPCZYŃSKA , Małgorzata Niepołomice Biegają
Niepołomice 0:40:03.04 (07:01min/km) 0:40:22.11 +0:17:20.91
180 - M /134 M70/1 [587]KORDOS, Jan KKB Dystans Krakow
Kraków 0:40:00.68 (07:01min/km) 0:40:23.51 +0:17:22.31
181 - M /135 M60/5 [530]CEKIERA, Antoni
Kraków 0:40:01.09 (07:01min/km) 0:40:27.17 +0:17:25.97
182 - M /136 M30/57 [4055]RADZISZEWSKI, Michał
kraków 0:40:04.92 (07:01min/km) 0:40:30.35 +0:17:29.15
183 - K /47 K30/14 [4057]WITECKA, Aleksandra Witecka .
Kraków 0:40:05.52 (07:02min/km) 0:40:30.65 +0:17:29.45
184 - K /48 K40/12 [745]KARCZEWSKA , Renata Skawina Biega
Krakow 0:40:28.38 (07:06min/km) 0:40:39.04 +0:17:37.84
185 - M /137 M30/58 [4029]SZENFELD, Wojciech Winner Winner Chicken Dinner
Kraków 0:40:17.71 (07:04min/km) 0:40:59.17 +0:17:57.97
186 - K /49 K30/15 [4012]KULPIŃSKA, Joanna Winner Winner Chicken Dinner
Kraków 0:40:20.29 (07:04min/km) 0:40:59.56 +0:17:58.36
187 - K /50 K40/13 [710]WOJCIECHOWSKA, Małgosia PlaceToTri
Kraków 0:40:26.19 (07:05min/km) 0:41:03.72 +0:18:02.52
188 - K /51 K40/14 [746]PIÓRKOWSKA, Ola #AdamCzerwińskiTeam
Wieliczka 0:40:26.82 (07:05min/km) 0:41:09.44 +0:18:08.24
189 - M /138 M16/9 [4047]CIEPIELEWSKI, Filip
Proszowice 0:40:54.13 (07:10min/km) 0:41:10.97 +0:18:09.77
190 - K /52 K16/12 [649]PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra
32-082 Bolechowice 0:40:45.68 (07:09min/km) 0:41:11.37 +0:18:10.17
191 - M /139 M30/59 [555]GOGOLA, Mariusz Chemical Runners Team
Brzesko 0:40:36.89 (07:07min/km) 0:41:18.47 +0:18:17.27
192 - M /140 M30/60 [631]NOWORYTA, Bartłomiej TechnipFMC
Kraków 0:40:54.14 (07:10min/km) 0:41:25.22 +0:18:24.02
193 - M /141 M50/16 [4028]SUKIENNIK, Artur JJfit Running Team
Krakw 0:41:00.03 (07:11min/km) 0:41:34.75 +0:18:33.55
194 - K /53 K60/1 [753]STOCHEL, Teresa
Krakow 0:41:41.28 (07:18min/km) 0:41:49.47 +0:18:48.27
195 - K /54 K16/13 [669]SOBEL, Natalia UKS Kometa Gliwice
Gliwice 0:41:41.12 (07:18min/km) 0:41:50.29 +0:18:49.09
196 - K /55 K40/15 [630]NIZIURSKA , Marzanna Husaria Race Team
Kraków 0:41:36.29 (07:17min/km) 0:41:51.89 +0:18:50.69
197 - K /56 K30/16 [611]LISIK, Justyna
Kraków 0:41:34.57 (07:17min/km) 0:42:02.59 +0:19:01.39
198 - M /142 M50/17 [748]PAWŁOWSKI, Janusz
Dominikowice 0:42:07.40 (07:23min/km) 0:42:18.61 +0:19:17.41
199 - K /57 K30/17 [639]PAJOR-LESZCZYNSKA, Aleksandra
Kraków 0:42:17.90 (07:25min/km) 0:42:24.48 +0:19:23.28
200 - K /58 K30/18 [528]BYTOMSKA, Kamila
Kraków 0:42:09.82 (07:23min/km) 0:42:25.01 +0:19:23.81
201 - M /143 M30/61 [4060]SAŁACH, Krzysztof Decathlon Zakopianka
Kraków 0:41:53.98 (07:21min/km) 0:42:26.62 +0:19:25.42
202 - M /144 M16/10 [4006]JARACZEWSKI, Wiktor
Proszowice 0:42:12.44 (07:24min/km) 0:42:31.72 +0:19:30.52
203 - M /145 M30/62 [616]ŁASKAWSKI, Michał BeFit24Team
Kraków 0:42:34.87 (07:28min/km) 0:42:34.87 +0:19:33.67
204 - K /59 K30/19 [690]ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna
Kraków 0:42:20.57 (07:25min/km) 0:42:43.37 +0:19:42.17
205 - K /60 K20/13 [595]KOŹBIAŁ, Zuzanna M-TEAM
Dulowa 0:42:23.03 (07:26min/km) 0:42:51.63 +0:19:50.43
206 - K /61 K50/1 [521]BUGAJ, Teresa WKS WAWEL BnO
Kraków 0:42:38.06 (07:28min/km) 0:42:59.65 +0:19:58.45
207 - K /62 K20/14 [678]SURDEJ, Paulina STG TARNÓW
Tarnów 0:42:40.58 (07:29min/km) 0:43:00.96 +0:19:59.76
208 - K /63 K16/14 [4037]ŻAK, Amelia Unia Oświęcim
0:42:40.36 (07:29min/km) 0:43:03.32 +0:20:02.12
209 - K /64 K20/15 [659]ROGOWSKA, Aleksandra Siostry Olsen
Kraków 0:43:07.29 (07:33min/km) 0:43:07.29 +0:20:06.09
210 - K /65 K20/16 [703]TWARDOWSKA, Kornelia
Kraków 0:42:45.53 (07:30min/km) 0:43:11.12 +0:20:09.92
211 - M /146 M60/6 [593]KOWALCZYK, Tadeusz
Kraków 0:43:00.75 (07:32min/km) 0:43:29.67 +0:20:28.47
212 - K /66 K30/20 [708]WILK, Wioleta Active Jura
Zagaje Smrokowskie 0:43:04.36 (07:33min/km) 0:43:45.51 +0:20:44.31
213 - K /67 K30/21 [725]ZDEB, Agnieszka Active Jura
Kraków 0:43:02.01 (07:32min/km) 0:43:45.54 +0:20:44.34
214 - K /68 K50/2 [652]PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy
Kraków 0:43:25.77 (07:37min/km) 0:43:46.68 +0:20:45.48
215 - K /69 K30/22 [523]BUGAJSKA , Katarzyna
Kraków 0:43:20.75 (07:36min/km) 0:43:54.79 +0:20:53.59
216 - K /70 K40/16 [4013]KUZA, Bozena
Giebultow 0:43:16.54 (07:35min/km) 0:44:00.20 +0:20:59.00
217 - M /147 M40/35 [670]SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków
Kraków 0:43:35.42 (07:38min/km) 0:44:03.16 +0:21:01.96
218 - K /71 K30/23 [696]TARNAWSKA, Anna WKS WAWEL BnO
Wieliczka 0:43:50.64 (07:41min/km) 0:44:05.39 +0:21:04.19
219 - K /72 K40/17 [671]SPISS, Maria
Kraków 0:44:07.30 (07:44min/km) 0:44:16.94 +0:21:15.74
220 - K /73 K30/24 [754]MICHALEWSKA-DUDA, Daria BeFit24Team
Kraków 0:44:12.25 (07:45min/km) 0:44:19.18 +0:21:17.98
221 - K /74 K40/18 [4021]PALIŚ, Kinga BeFit24Team
Kraków 0:44:13.06 (07:45min/km) 0:44:20.75 +0:21:19.55
222 - K /75 K30/25 [750]BUJOCZEK, Małgorzata
Kraków 0:43:47.43 (07:40min/km) 0:44:23.62 +0:21:22.42
223 - K /76 K16/15 [664]SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra
Krakow 0:44:03.72 (07:43min/km) 0:44:29.84 +0:21:28.64
224 - M /148 M16/11 [647]PÓŁTORAK, Aleksander
Kraków 0:43:55.97 (07:42min/km) 0:44:36.05 +0:21:34.85
225 - K /77 K30/26 [562]HEBDA, Michalina
Kraków 0:43:59.32 (07:43min/km) 0:44:37.30 +0:21:36.10
226 - K /78 K50/3 [751]TROJAN, Anna Husaria Race Team
Krakow 0:44:32.38 (07:48min/km) 0:44:39.32 +0:21:38.12
227 - M /149 M40/36 [714]WOŹNIAK, Sławomir
Kraków 0:44:12.36 (07:45min/km) 0:44:40.05 +0:21:38.85
228 - K /79 K30/27 [4054]ŻAK, Anita
Kraków 0:44:14.24 (07:45min/km) 0:44:40.28 +0:21:39.08
229 - K /80 K20/17 [580]KHVAINITSKAYA-KURUS , Katsiaryna
Krakow 0:44:12.90 (07:45min/km) 0:44:47.52 +0:21:46.32
230 - M /150 M30/63 [604]KURUS, Tomasz KA_TO
Kraków 0:44:13.63 (07:45min/km) 0:44:49.11 +0:21:47.91
231 - M /151 M30/64 [687]SZYMAŃSKI, Krzysztof BeFit24Team
Kraków 0:44:45.05 (07:51min/km) 0:44:54.50 +0:21:53.30
232 - M /152 M50/18 [653]RACHWAŁ , Jacek
Trzyciąż 0:44:35.39 (07:49min/km) 0:44:59.90 +0:21:58.70
233 - K /81 K30/28 [655]RAMOTOWSKA , Dominika
Kraków 0:44:48.91 (07:51min/km) 0:45:10.51 +0:22:09.31
234 - M /153 M40/37 [711]WOJCIECHOWSKI, Marcin PlaceToTri
Kraków 0:44:39.81 (07:50min/km) 0:45:18.50 +0:22:17.30
235 - K /82 K30/29 [510]BIEŃ, Katarzyna
Kraków 0:44:55.93 (07:52min/km) 0:45:27.83 +0:22:26.63
236 - M /154 M40/38 [4042]KUZA, Łukasz
Giebułtów 0:45:04.72 (07:54min/km) 0:45:48.67 +0:22:47.47
237 - K /83 K40/19 [591]KOWALCZYK, Joanna
Kraków 0:45:36.89 (08:00min/km) 0:46:06.47 +0:23:05.27
238 - K /84 K30/30 [668]SOBCZYK, Sabina Husaria Race Team
Kraków 0:45:52.23 (08:02min/km) 0:46:09.64 +0:23:08.44
239 - K /85 K30/31 [518]BOROWSKA-ABDELJAOUED, Anna G.O.A.T. Team Michałowice
Michalowice 0:46:01.59 (08:04min/km) 0:46:10.51 +0:23:09.31
240 - M /155 M30/65 [4032]TWORZYDŁO, Piotr
0:46:32.40 (08:09min/km) 0:46:32.40 +0:23:31.20
241 - M /156 M50/19 [709]WIŚNIOWSKI, Mirosław Wiśniowski Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
Kraków 0:46:36.07 (08:10min/km) 0:46:36.07 +0:23:34.87
242 - M /157 M40/39 [685]SZOPA, Krzysztof ZELCZYNA TEAM
Zelczyna 0:46:05.78 (08:05min/km) 0:46:47.92 +0:23:46.72
243 - K /86 K30/32 [700]TOCHOWICZ , Barbara
Michałowice 0:46:39.68 (08:11min/km) 0:46:54.16 +0:23:52.96
244 - K /87 K40/20 [584]KINDLER, Agata
Wieliczka 0:46:43.23 (08:11min/km) 0:47:10.86 +0:24:09.66
245 - M /158 M30/66 [4036]JAKUBOWSKK, Michał
Warszawa 0:46:38.97 (08:11min/km) 0:47:11.18 +0:24:09.98
246 - K /88 K20/18 [4035]DILLING, Elżbieta
Kraków 0:46:41.51 (08:11min/km) 0:47:11.53 +0:24:10.33
247 - M /159 M30/67 [613]LISTOPAD, Marcin WKURW_TEAM
Kraków 0:46:37.12 (08:10min/km) 0:47:17.04 +0:24:15.84
248 - K /89 K40/21 [526]BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam
Kraków 0:47:05.37 (08:15min/km) 0:47:27.79 +0:24:26.59
249 - K /90 K30/33 [645]POŚNIK, Karolina
Baranówka 0:47:10.24 (08:16min/km) 0:47:28.31 +0:24:27.11
250 - K /91 K20/19 [4040]BALTAZA, Kinga
Skawina 0:47:03.68 (08:15min/km) 0:47:30.09 +0:24:28.89
251 - K /92 K40/22 [516]BOBROWSKA, Maria
Kraków 0:47:01.43 (08:14min/km) 0:47:40.98 +0:24:39.78
252 - K /93 K30/34 [4016]MAGOCSY, Helena
Krakow 0:47:41.33 (08:21min/km) 0:47:41.33 +0:24:40.13
253 - K /94 K16/16 [603]KURTYKA, Joanna
RADWANOWICE 0:47:06.86 (08:15min/km) 0:47:47.69 +0:24:46.49
254 - K /95 K30/35 [660]RUKSZA, Angelina
Kraków 0:47:28.39 (08:19min/km) 0:47:47.82 +0:24:46.62
255 - K /96 K40/23 [570]JAGIEŁA-KURTYKA, Renata
radwanowice 0:47:16.52 (08:17min/km) 0:47:57.36 +0:24:56.16
256 - K /97 K20/20 [4003]DOMINIK, Monika Heineken Kraków Running Club
Krosno 0:47:29.02 (08:19min/km) 0:48:12.21 +0:25:11.01
257 - K /98 K40/24 [706]WAXMANN-LEWANDOWSKA, Judyta Happy TRI Friends
Kraków 0:48:14.53 (08:27min/km) 0:48:52.98 +0:25:51.78
258 - M /160 M40/40 [608]LEWANDOWSKI, Marcin Happy TRI Friends
Kraków 0:48:15.73 (08:28min/km) 0:48:53.21 +0:25:52.01
259 - M /161 M30/68 [4031]ŚLIWKA, Piotr
Kraków 0:48:13.99 (08:27min/km) 0:48:53.86 +0:25:52.66
260 - K /99 K40/25 [4045]BEDNARSKA, Edyta
0:48:49.37 (08:33min/km) 0:49:18.11 +0:26:16.91
261 - M /162 M30/69 [4058]KACZMAREK, Mariusz
0:48:46.88 (08:33min/km) 0:49:26.39 +0:26:25.19
262 - M /163 M30/70 [4059]ŁABUZ, Przemysław Inphocat
Kraków 0:49:21.89 (08:39min/km) 0:49:39.63 +0:26:38.43
263 - K /100 K30/36 [566]HRYNCZYSZYN-WITEK, Olga
Burów 0:49:06.87 (08:37min/km) 0:49:47.11 +0:26:45.91
264 - M /164 M40/41 [531]CHAMCZYK, Maciej A mogłem spać
Kraków 0:49:04.74 (08:36min/km) 0:49:47.54 +0:26:46.34
265 - K /101 K30/37 [4046]CIEPIELEWSKA, Karolina
Proszowice 0:49:31.82 (08:41min/km) 0:49:52.14 +0:26:50.94
266 - K /102 K40/26 [545]DZIURZYŃSKA, Ulka Vege Runners
Kraków 0:50:07.20 (08:47min/km) 0:50:46.49 +0:27:45.29
267 - K /103 K30/38 [656]REJDYCH, Daria Husaria Race Team
Kraków 0:51:18.57 (09:00min/km) 0:51:38.21 +0:28:37.01
268 - M /165 M16/12 [4038]GAWOR, Olaf Anywhere Bike Team
0:51:41.94 (09:04min/km) 0:52:02.88 +0:29:01.68
269 - K /104 K20/21 [4024]SARNA, Michalina hike.pl
Kraków 0:53:22.97 (09:21min/km) 0:53:51.57 +0:30:50.37
270 - K /105 K40/27 [522]BUGAJSKA, Monika
Kraków 0:53:42.00 (09:25min/km) 0:53:52.49 +0:30:51.29
271 - K /106 K30/39 [614]ŁABNO, Magdalena
Kraków 0:55:09.56 (09:40min/km) 0:55:49.63 +0:32:48.43
272 - K /107 K40/28 [673]STEINKE, Dominika
Krzeszowice 0:59:35.35 (10:27min/km) 1:00:14.76 +0:37:13.56
273 - K /108 K16/17 [4027]STEINKE, Wiktoria
Krzeszowice 0:59:33.13 (10:26min/km) 1:00:15.13 +0:37:13.93
274 - K /109 K40/29 [502]ATROSZCZYK, Aleksandra
Krzeszowice 0:59:37.54 (10:27min/km) 1:00:18.40 +0:37:17.20
275 - K /110 K30/40 [503]BABIUCH, Magda Skawina Biega
Skawina 1:07:55.32 (11:54min/km) 1:07:55.32 +0:44:54.12
276 - K /111 K40/30 [676]SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta Skawina Biega
Rzozów 1:07:29.87 (11:50min/km) 1:07:56.46 +0:44:55.26
K16 [11]BIEDERMAN, Adrianna WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
K40 [501]ATROSZCZYK, Aleksandra
Krzeszowice >>> >>>
K50 [504]BARAN, Beata WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M40 [508]BIEDERMAN, Paweł WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
K30 [513]BIŁOCHA, Ewa
Kraków >>> >>>
K20 [520]BUGAJ, Katarzyna WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M20 [524]BUJAS, Dominik
Kraków >>> >>>
M16 [527]BYRCZEK, Jan UKS Kometa Gliwice
Gliwice >>> >>>
M30 [529]CABAJ, Łukasz
Rzeszów >>> >>>
K20 [533]CIERLAK, Elżbieta Brzyski Tri Team
Kraków >>> >>>
M20 [535]CIERLAK, Przemysław Brzyski Tri Team
Kraków >>> >>>
K40 [536]CIEŚLAK-SAWICKA, Katarzyna BIEGAM GDZIE POPADNIE
Kraków >>> >>>
M30 [537]CZARNECKI, Piotr ZAJEDZ RAKA
KRAKOW >>> >>>
K30 [538]DOBISZEWKA, Ilona BIEGAM GDZIE POPADNIE
kraków >>> >>>
K40 [546]ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
K30 [553]GAWRON, Kasia WKS WAWEL BnO
>>> >>>
M50 [571]JAMROZIK, Krzysiek WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
K16 [572]JANIK, Maja
Zabierzów >>> >>>
K40 [575]KAJNIAK, Beata Skawina Biega
Radziszów >>> >>>
M16 [583]KIJAK, Jakub WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M40 [590]KOŚCIELNY, Wojciech WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M40 [597]KRZYZANOWSKI, Tomasz
Dębica >>> >>>
M40 [598]KUCHARSKI, Maciej
Krzyszkowice >>> >>>
M16 [599]KUKLA, Bartosz UKS Kometa Gliwice
Gliwice >>> >>>
K20 [612]LISTEK, Marta WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M40 [617]ŁĘŻNIAK, Arkadiusz
Kraków >>> >>>
K40 [618]ŁUKASIAK, Izabela
Kraków >>> >>>
M40 [621]MACINA, Dariusz
Podłęże >>> >>>
M30 [622]MAJDA, Piotr Bacówka Biały Jeleń
Kraków >>> >>>
M30 [624]MARKOWICZ, Szymon
Krosno >>> >>>
M40 [627]MIGACZ, Jacek Trailrun
ZIELONKI K. KRAKOWA >>> >>>
K16 [633]NYGA, Julia UKS Kometa Gliwice
Gliwice >>> >>>
K20 [634]OCIESA, Jagoda Siostry Olsen
Kraków >>> >>>
K40 [636]ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega
Gaj >>> >>>
M16 [640]PASIEKA, Antoni
Kraków >>> >>>
M40 [651]PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Góra
Bolechowice >>> >>>
M40 [665]SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra
>>> >>>
M20 [677]SUŁEK, Adam
Krakow >>> >>>
K30 [688]SZYMULA , Judyta Skawina Biega
Skawina >>> >>>
M16 [693]TALAGA, Patryk Skawina Biega
Gaj >>> >>>
M16 [697]TARNAWSKI, Jan WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
M30 [698]TEKIELI, Mariusz
Miechów >>> >>>
M16 [702]TOWAREK, Michał UKS Kometa Gliwice
Gliwice >>> >>>
K16 [717]WÓJCIK, Natalia WKS WAWEL BnO
Kraków >>> >>>
K30 [721]ZAJĄC, Honorata WKS Wawel Kraków
Kraków >>> >>>
K20 [726]ZIELIŃSKA-GAMROT, Agata BeFit24Team
Kraków >>> >>>
M30 [728]ZUBALSKI, Artur Ring Kraków
Kraków (Kraków-Śródmieście) >>> >>>
M30 [4007]JESIOLOWSKI, Michal
Zielonki >>> >>>
M30 [4014]LUDOWSKI, Paweł
Kraków >>> >>>
K30 [4018]MIŁEK, Katarzyna
Wola Filipowska >>> >>>
M16 [0]KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS WAWEL
Kraków >>> >>>
K40 [0]ZAWODNY, Monika BeFit24Team
krakow >>> >>>
M30 [0]SZAREK, Miłosz KW Kraków
Kraków >>> >>>