Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hsteampl/domains/orientharper.pl/public_html/gezno/sys/Configuration.php on line 24

Wyniki zawodów E1

# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 KK [ 58 ] Vipera Beruses Mariya Polishchuk / Weronika Fortuniak 4:35:12 + 0:00:00 4:35:12
2 KK [ 51 ] Szukam formy Małgorzata Wicha / Kaja Milanowska-Zabel 4:40:59 + 0:00:00 4:40:59
3 KK [ 55 ] Rakiety Chomiki Agata Świątek / Paulina Cygler 4:58:37 + 0:00:00 4:58:37
4 KK [ 56 ] Marudy Katarzyna Ciesiółka / Aleksandra Ciura 5:31:58 + 0:00:00 5:31:58
5 KK [ 52 ] SiS - SuperIntegracjaSióstr Beata Winczewska / Alicja Ewiak Paszynska 6:25:02 + 0:00:00 6:25:02
6 KK [ 50 ] 10BKPanc Justyna Panaszek / Aneta Bańska-Bodziona 7:15:37 + 0:00:00 7:15:37
7 KK [ 54 ] Galanci Ciekacze Sylwia Roszkowska / Gabriela Szymelfenig 7:07:11 + 5:00:00 12:07:11
8 KK [ 57 ] ZSE1/RCI Kraków Daria Wójtowicz / Helena Wiercioch-Wójtowicz 7:23:59 + 11:00:00 18:23:59
9 KK [ 53 ] Dobra Tej! Mocno, ale spokojnie...! Anna Matyba / Barbara Hoffmann 4:44:03 + 15:30:00 20:14:03
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 MIX [ 255 ] Pogromcy Węży SSSsssyy Piotr Parfianowicz / Zuzanna Parfianowicz 4:33:21 + 0:00:00 4:33:21
2 MIX [ 256 ] Coś nom pizło na łeb / 13ŚBOT Iza Osyszko / Jarek Borgiel 5:23:09 + 0:00:00 5:23:09
3 MIX [ 258 ] Grunwald / AR Poznań Maria Gorczyca / Mateusz Hoffmann 5:24:17 + 0:00:00 5:24:17
4 MIX [ 262 ] Trykociki Faraona Justyna Frączek / Filip Mazurek 5:31:52 + 0:00:00 5:31:52
5 MIX [ 252 ] Anna Hoduń / Piotr Gębala 5:53:27 + 0:00:00 5:53:27
6 MIX [ 265 ] BUONA SERA Piotr From / Katarzyna Durzynska 6:14:55 + 0:00:00 6:14:55
7 MIX [ 264 ] HRMax Agata Lesisz / Piotr Wdowyczyk 6:15:05 + 0:00:00 6:15:05
8 MIX [ 253 ] Szczecińska Petarda Aleksandra Mazan / Bartłomiej Mazan 6:18:40 + 0:00:00 6:18:40
9 MIX [ 250 ] Szczerbatek i Czkawka Katarzyna Bugaj / Radosław Piotrowski 6:45:16 + 0:00:00 6:45:16
10 MIX [ 251 ] Stowarzysze na Skróty Zuzanna Malanowska / Bartosz Tyczyński 8:01:20 + 0:10:00 8:11:20
11 MIX [ 263 ] Kotlar Race Team Katarzyna Kotlarczyk / Ireneusz Kotlarczyk 7:49:45 + 3:30:00 11:19:45
12 MIX [ 259 ] WM Triself Marta Kurek / Bartosz Serzysko 7:28:44 + 5:00:00 12:28:44
13 MIX [ 254 ] W tym roku Oczko Ania Natusiewicz / Marek Piela 8:08:57 + 7:45:00 15:53:57
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 MM [ 157 ] Coś nom pizło na łeb Jan Byrczek / Tomasz Jurczyk 4:46:15 + 0:00:00 4:46:15
2 MM [ 158 ] Salomon Navigator Paweł Moszkowicz / Paweł Dybek 5:06:11 + 0:00:00 5:06:11
3 MM [ 155 ] Sporting.travel/Gimcity Barłomiej Karabin / Maciej Dubaj 5:08:07 + 0:00:00 5:08:07
4 MM [ 152 ] PaTo Team Tomasz Tkaczuk / Mariusz Pabich 5:22:17 + 0:00:00 5:22:17
5 MM [ 151 ] Strefa Przygód / Inov-8 Team Jakub Wolski / Krzysztof Dołęgowski 5:59:36 + 0:00:00 5:59:36
6 MM [ 156 ] hasiok Andrzej Wieczorek / Dariusz Firlej 6:27:24 + 0:00:00 6:27:24
7 MM [ 154 ] Wojownicze żule ninja Mateusz Mioduszewski / Maciek Ners 6:52:53 + 0:00:00 6:52:53
8 MM [ 150 ] Beskidy Adventure Maciej Widera / Konrad Ciuiraszkiewicz 7:44:28 + 3:00:00 10:44:28
9 MM [ 153 ] AZS Collegium Medicum UJ Grzegorz Ginter / Jakub Sieprawski 7:48:12 + 5:00:00 12:48:12
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 MMX [ 214 ] 3 x 1404 Bartek Gajkowski / Łukasz Warmuz 4:38:25 + 0:00:00 4:38:25
2 MMX [ 203 ] 10 BKPanc Mariusz Plesiński / Michał Kalata 4:42:23 + 0:00:00 4:42:23
3 MMX [ 215 ] Koń na Białym Rycerzu Marcin Biederman / Krzysztof Wołowczyk 4:47:18 + 0:00:00 4:47:18
4 MMX [ 204 ] Tomasz Tichy / Sławomir Uryga 5:26:25 + 0:00:00 5:26:25
5 MMX [ 201 ] Pan Sławomir i Pan Tadeusz Sławomir Cygler / Tadeusz Piłkowski 5:45:19 + 0:00:00 5:45:19
6 MMX [ 218 ] Znalazł nawigatora w lesie Paweł Więcław / Maciej Jurczyk 5:48:49 + 0:00:00 5:48:49
7 MMX [ 206 ] InO SCI Marcin Bijok / Kuba Stanny 6:08:36 + 0:00:00 6:08:36
8 MMX [ 200 ] ZUCHY Przemysław Zuchmański / Grzegorz Zuchmański 7:26:19 + 0:00:00 7:26:19
9 MMX [ 208 ] Leśny Dziadek z dzikim zwierzem Grzegorz Dziadoń / Rysiek Pręcikowski 7:31:10 + 0:00:00 7:31:10
10 MMX [ 216 ] Chirurgiczna Precyzja Michał Wołowczyk / Stanisław Wołek 6:47:21 + 2:00:00 8:47:21
11 MMX [ 220 ] Mazury idą w góry Katarzyna Mazur / Michał Mazur 8:11:50 + 1:00:00 9:11:50
12 MMX [ 207 ] Karbid Warriors Grzegorz Domeradzki / Miłosz Wojarski 6:00:30 + 3:30:00 9:30:30
13 MMX [ 223 ] DWA RAZY Marcin Migacz / Andrzej Niewiarowski 8:00:58 + 1:30:00 9:30:58
14 MMX [ 212 ] Stowarzyszone Potworzyce Anna Malanowska / Barbara Szmyt 7:44:23 + 2:30:00 10:14:23
15 MMX [ 217 ] Zielone Świnki Abu Szajna / Olo Olejnik 7:20:53 + 4:30:00 11:50:53
16 MMX [ 221 ] Dziki z Gliwic Dawid Sałamacha / Piotr Czerwik 7:38:57 + 6:00:00 13:38:57
17 MMX [ 222 ] Świeżaki Jarosław Wojtyra / Paweł Boguszewski / Marlena Kubańska 7:32:28 + 6:30:00 14:02:28
18 MMX [ 210 ] Bemowo Orienteering Team Adam Krochmal / Paweł Starzyński 8:10:50 + 5:55:00 14:05:50
19 MMX [ 202 ] Biegiem po Piwo Jarosław Feliński / Kamil Weinberg 7:17:57 + 9:00:00 16:17:57
20 MMX [ 209 ] Górskie Lisy Agata Piwowarczyk / Marcin Wierzbicki 8:02:08 + 15:15:00 23:17:08
MMX [ 219 ] Suchy chleb i woda Marek Skorupa / Michał Garbacik 5:39:33 + 0:00:00 SOLO 5:39:33
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 R [ 833 ] 10 BK Panc Mateusz Dzioba / 2:30:41 + 0:00:00 2:30:41
2 R [ 804 ] Running’s lifeTEAM Józefina Siwko / Natalia Filipczak 2:54:57 + 0:00:00 2:54:57
3 R [ 820 ] Gang Świeżaków :) Julia Hebda / Julia Rychłowska Ireneusz Hebda 2:55:49 + 0:00:00 2:55:49
4 R [ 807 ] Gulyás&Pierogi Alicja Piłkowska / Zoltán Klinghammer 3:08:28 + 0:00:00 3:08:28
5 R [ 803 ] Ślimory Nina Pułczyńska / Maciej Bielski / Hania Pułczyńska 3:10:40 + 0:00:00 3:10:40
6 R [ 817 ] Zdezorientowane Marika Kozuń / Kaja Młynarczyk 3:13:01 + 0:00:00 3:13:01
7 R [ 809 ] Spontan Tomasz Hundt / David Hundt 3:13:14 + 0:00:00 3:13:14
8 R [ 824 ] Ostatni będą pierwszymi Adrian Horoszkiewicz / Katarzyna Moroz-Gołacka 3:13:28 + 0:00:00 3:13:28
9 R [ 823 ] Jak nie my to kto? Anna Tarnawska / Joanna Kamińska 3:14:40 + 0:00:00 3:14:40
10 R [ 814 ] OK! BożoPablo Bożena Piłkowska / Paweł Piłkowski 3:14:48 + 0:00:00 3:14:48
11 R [ 816 ] Boberki Katarzyna Wójtowicz / Grzegorz Wójtowicz / Hanna Wójtowicz 3:15:34 + 0:00:00 3:15:34
12 R [ 828 ] Batyra Racing Team Michał Poźniak / Tomasz Batyra 3:16:05 + 0:00:00 3:16:05
13 R [ 802 ] Rodzinka Iwona Bartczak / Jolanta Robert Dębińska 3:25:56 + 0:00:00 3:25:56
14 R [ 829 ] Suo tempore Lilianna Nazimek / Mariusz Nazimek 3:32:12 + 0:00:00 3:32:12
15 R [ 827 ] Black River Małgorzata Nazimek / Rafał Zuba 3:32:15 + 0:00:00 3:32:15
16 R [ 825 ] Tańczący z Łosiami Anna Mączka / Tomasz Mączka / Renata Zaśko 3:49:09 + 0:00:00 3:49:09
17 R [ 806 ] Miśki Adam Zakościelny / Andrzej Radoszewski-Zakościelny / Piotr Gajda 4:05:03 + 0:00:00 4:05:03
18 R [ 818 ] KajakAli (bez sz) Kaja Kalisz / Alicja Grochowalska 4:07:15 + 0:00:00 4:07:15
19 R [ 811 ] OK! Turyści Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel 4:13:29 + 0:00:00 4:13:29
20 R [ 812 ] OK! TALMAR Alicja Tomankiewicz / Marek Tomankiewicz 4:14:00 + 0:00:00 4:14:00
21 R [ 813 ] Dzika Czesia Kamila Łapanowska / Jacenty Łapanowski 4:32:13 + 0:00:00 4:32:13
22 R [ 826 ] Siostrzyczki Olga Kuprianowicz / Katarzyna Kuprianowicz 4:43:22 + 0:00:00 4:43:22
23 R [ 815 ] Żabka z Majonezem Aga Pułczyńska / Jeremi Pułczyński 4:56:16 + 0:00:00 4:56:16
24 R [ 831 ] Niezła Korba Michał Korba / Mateusz Korba / Agata Bąk / Natalia Korba / Marcel Korba 4:57:47 + 0:00:00 4:57:47
25 R [ 805 ] KUBIKI Małgorzata Kubicka / Tomasz Kubicki 4:58:44 + 0:00:00 4:58:44
26 R [ 801 ] Bim Team Karolina Muszkiewicz / Michał Łubis 5:10:42 + 0:00:00 5:10:42
27 R [ 800 ] Złoci Anna Uryga / Artur Uryga Adam Uryga 5:40:33 + 0:00:00 5:40:33
28 R [ 808 ] Którędy do domu? Joanna Bałuszek / Benon Pręciuk-Bałuszek Bruno Pręciuk-Bałuszek 3:58:06 + 2:00:00 5:58:06
29 R [ 819 ] Zimne majtki Michał Czarniecki / Janina Czarniecka / Maria Czarniecka / Stefan Czarniecki 5:59:39 + 0:00:00 5:59:39
30 R [ 822 ] Neon Dragon Aneta Sałamacha / Justyna Pawlas / Sonia Pawlas 6:58:00 + 0:00:00 6:58:00
31 R [ 810 ] La familia Jerzy Luszawski / Teresa Luszawska / Dominika Minoł 5:01:47 + 7:00:00 12:01:47
R [ 830 ] Niezła Korba - dzieci i kontuzjowani Ola Kaseja / Filip Tittenbrun Jan Kaseja -8:00:00 + 0:00:00 >>
R [ 832 ] Zespół M Monika Moszkowicz / Michał Moszkowicz / Ania Moszkowicz -8:00:00 + 0:00:00 >>
R [ 834 ] DZIKuski Marta Pabich / Honorata Kielnierowska 21:28:33 + 0:00:00 ABS
R [ 821 ] Zabloki Robert Zabel / Julia Zabel Jagoda Zabel 2:55:23 + 9:00:00 BPK 11:55:23
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 RX [ 961 ] Szerpa, Lecisz! Kamil Lesisz / Kacper Kuca 3:17:48 + 0:00:00 3:17:48
2 RX [ 963 ] JeLeń ale nie tyje Agata Kufel / Kuba Drągowski 3:51:06 + 0:00:00 3:51:06
3 RX [ 913 ] Trener i jego Janusz Adam Gąsiorowski / Jan Sztranek 3:52:58 + 0:00:00 3:52:58
4 RX [ 966 ] Łagiewniczanki Piotr Paszyński / Julia Gielec 3:58:15 + 0:00:00 3:58:15
5 RX [ 943 ] Ssssssszybkie Wensze Grzegorz Hetman / Wojciech Mossakowski 4:14:13 + 0:00:00 4:14:13
6 RX [ 918 ] InO.Maniak & Wydra z Galicji Mirosław Marek / Zbigniew Kruk 4:21:42 + 0:00:00 4:21:42
7 RX [ 953 ] Nie wiem / Hadesiaki Adrianna Filipiak / Mateusz Filipiak 4:41:01 + 0:00:00 4:41:01
8 RX [ 955 ] Słoma i Zioło Robert Słomczyński / Krzysztof Ziółkiewicz 4:47:27 + 0:00:00 4:47:27
9 RX [ 906 ] Żółtodzioby Franciszek Krempiński / Oskar Wesołowski 4:49:36 + 0:00:00 4:49:36
10 RX [ 907 ] Z PIEKŁA RODEM Angelika Piekielna / Mariusz Piekielny 4:58:52 + 0:00:00 4:58:52
11 RX [ 934 ] AZYMUT Konrad Płóciennik / Paweł Kielnierowski 5:01:07 + 0:00:00 5:01:07
12 RX [ 915 ] Tatusie Orientusie Paweł Nowak / Artur Gielec 5:05:12 + 0:00:00 5:05:12
13 RX [ 944 ] Pysiaczki Tomasz Pabich / Hanna Pabich 5:10:53 + 0:00:00 5:10:53
14 RX [ 920 ] SpeedRunerzy Marcin Krawczyk / Piotr Krawczyk 5:11:31 + 0:00:00 5:11:31
15 RX [ 905 ] Zagubione Cabany Marcin Grochal / Tomasz Rychłowski 5:13:24 + 0:00:00 5:13:24
16 RX [ 922 ] ROB klub Kysuca2 Katarína Košutová / Veronika Rošová 5:17:25 + 0:00:00 5:17:25
17 RX [ 923 ] Wewelowcy Józef Forystek / Wojciech Żesławski / Krzysiek Jamrozik 5:45:10 + 0:00:00 5:45:10
18 RX [ 959 ] tomieszki Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki 5:46:36 + 0:00:00 5:46:36
19 RX [ 927 ] Ploteczki Aleksandra Nitsch / Krzysztof Wójtowicz 5:49:33 + 0:00:00 5:49:33
20 RX [ 917 ] Agresywny styl sportowy Kamila Lubak / Łukasz Zarzycki 5:50:05 + 0:00:00 5:50:05
21 RX [ 969 ] LeZę Team Antonina Mianowska / Zofia Wrześniak 5:50:48 + 0:00:00 5:50:48
22 RX [ 919 ] Szybciej się nie da? Łukasz Wójcik / Kacper Pawełczyk 6:01:13 + 0:00:00 6:01:13
23 RX [ 931 ] Wilk i Offca Maciej Bartos / Natasza Nikitczenko 6:09:44 + 0:00:00 6:09:44
24 RX [ 930 ] Mustangi z Dzikiej Doliny Marcin Leśnicki / Mateusz Miśtal 6:27:29 + 0:00:00 6:27:29
25 RX [ 903 ] ZAZU Adventure Team Patrycja Patejko / Przemek Patejko 6:33:27 + 0:00:00 6:33:27
26 RX [ 950 ] Dream Team Rafał Gąsior / Maja Lamparska 6:38:50 + 0:00:00 6:38:50
27 RX [ 948 ] Kate&Kot Katarzyna Etterle-Garbacik / Wojciech Garbacik 6:42:58 + 0:00:00 6:42:58
28 RX [ 940 ] Kijki Adrianna Biederman / Jakub Kijak 6:48:58 + 0:00:00 6:48:58
29 RX [ 941 ] Żwirek Magdalena Topór / Zofia Słońska 6:49:06 + 0:00:00 6:49:06
30 RX [ 909 ] Oruto Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rdzany 6:49:19 + 0:00:00 6:49:19
31 RX [ 960 ] rutlol Dariusz Rutkowski / Aleksandra Rutkowska 6:49:34 + 0:00:00 6:49:34
32 RX [ 967 ] Mysi Team Daniel Pietrzak / Joanna Pietrzak 6:50:23 + 0:00:00 6:50:23
33 RX [ 942 ] Muchomorek Joanna Mazurek / Hanna Sudoł 6:51:23 + 0:00:00 6:51:23
34 RX [ 900 ] Scuderia Doliniarze.com Krzysztof Woś / Anna Woś 7:06:09 + 0:00:00 7:06:09
35 RX [ 957 ] Medik 1 Barbora Šimečková / Martin Farago 7:09:19 + 0:00:00 7:09:19
36 RX [ 904 ] 10BKPanc Natalia Szczęsnowicz / Daria Bodziona 7:12:13 + 0:00:00 7:12:13
37 RX [ 937 ] Wydry Galicja Wiesław Bać / Marek Oleksak 7:17:38 + 0:00:00 7:17:38
38 RX [ 954 ] Czesio i Maślana Marcin Marszałek / Dariusz Łyś 7:21:37 + 0:00:00 7:21:37
39 RX [ 935 ] Team 360 Pięć Paprochów 1 Marzena Wąsiewicz / Urszula Wąsiewicz 7:22:18 + 0:00:00 7:22:18
40 RX [ 936 ] Team 360 Pięć Paprochów 2 Piotr Wąsiewicz / Jerzy Wąsiewicz 7:22:24 + 0:00:00 7:22:24
41 RX [ 928 ] VALENTINOS Julia Mianowska / Mateusz Ryska 7:30:37 + 0:00:00 7:30:37
42 RX [ 949 ] Lasołazy Sławomir Dec / Joanna Wilk-Dec 7:36:13 + 0:00:00 7:36:13
43 RX [ 956 ] PiB Jacek Baltyn / Katarzyna Baltyn 7:36:21 + 0:00:00 7:36:21
44 RX [ 925 ] OK! Maro i Daro. Marek Drągowski / Dariusz Żebrowski 8:01:40 + 0:10:00 8:11:40
45 RX [ 910 ] Mamihlapinatapai Team Michał Mączka / Szymon Mączka 8:06:31 + 0:35:00 8:41:31
46 RX [ 968 ] Mardukh Maciej Bazała / Jędrzej Bazała / Paweł Bazała 7:47:08 + 1:30:00 9:17:08
47 RX [ 952 ] 10BKPanc Beata Antończyk / Jarosław Druciarek 8:15:38 + 1:20:00 9:35:38
48 RX [ 929 ] Mianosie Dorota Mianowska / Rafał Mianowski 5:13:06 + 5:00:00 10:13:06
49 RX [ 938 ] JoT-23 Joanna Nitsch / Tomasz Nitsch 5:40:55 + 6:00:00 11:40:55
50 RX [ 932 ] Ucieczka z domu spokojnej starości Małgorzata Wołek / Andrzej Wołek 6:55:18 + 5:00:00 11:55:18
51 RX [ 916 ] Wąs InO Skrócony Bogusław Ciastek / Katarzyna Wąsowicz 7:22:47 + 6:30:00 13:52:47
52 RX [ 964 ] DZIKuski Marta Pabich / Honorata Kielnierowska 5:36:53 + 9:30:00 15:06:53
53 RX [ 945 ] Banasie Anastasiia Banaś / Krystian Banaś 6:13:50 + 9:30:00 15:43:50
54 RX [ 970 ] PSG Sebastian Dulniak / Jakub Pyszyński 5:44:58 + 10:00:00 15:44:58
55 RX [ 947 ] Grażynka i Janusz Katarzyna Kidacka / Karol Kaliszczak 6:20:58 + 9:30:00 15:50:58
56 RX [ 921 ] ROB klub Kysuca Jan Košut / Martin Košut 3:29:08 + 12:50:00 16:19:08
57 RX [ 946 ] Stowarzyszone Chrum! Agnieszka Kuś / Michał Kuś 5:55:44 + 13:00:00 18:55:44
RX [ 911 ] Marek Kuryj / Renata Kuryj 2:12:17 + 0:00:00 ABS
RX [ 962 ] ZABIEGANI PO USZY Iza Binkowska / Helena Potempska / Stanisław Potempski 7:02:47 + 12:30:00 BPK 19:32:47
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VKK1 [ 104 ] Matki-wariatki Anna Rosłaniec / Anna Kurzyp 5:05:20 + 0:00:00 5:05:20
2 VKK1 [ 102 ] Pyrka w skorupie Agnieszka Bultrowicz / Magda Nowak-Skorupa 5:08:26 + 0:00:00 5:08:26
3 VKK1 [ 103 ] Miłosny Wałek Anna Szewczykowska / Ilona Śliwczyńska 5:09:07 + 0:00:00 5:09:07
4 VKK1 [ 100 ] Potforna Amba Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka 5:10:46 + 0:00:00 5:10:46
5 VKK1 [ 105 ] Dzikie Koty Ewa Olejnik / Monika Topór 5:42:15 + 0:00:00 5:42:15
6 VKK1 [ 106 ] Żony 6969 Bogusława Słońska / Renata Pisarek 7:09:18 + 0:00:00 7:09:18
7 VKK1 [ 101 ] Tadzikowa i Fałosia Anna Podraza / Wioletta Fałowska 7:40:03 + 8:00:00 15:40:03
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VKK2 [ 750 ] WITaj Baby Monika Krejčíková / Jana Kundratová 5:12:37 + 0:00:00 5:12:37
2 VKK2 [ 751 ] Ostródzianki Ewa Lewoń / Janina Banach 5:58:06 + 0:00:00 5:58:06
3 VKK2 [ 752 ] Marzenie Bogny Marzenka Drągowska / Bogna Wróblewska 6:23:40 + 0:00:00 6:23:40
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VMIX1 [ 603 ] Szwedzka Godzinka Maria Pabich / Piotr Krempiński 4:59:34 + 0:00:00 4:59:34
2 VMIX1 [ 612 ] Bynajmniej wykon sfokusowany Przemysław Czapla / Joanna Grabowska 5:20:53 + 0:00:00 5:20:53
3 VMIX1 [ 621 ] Beskidy Adventure Race Team Maciej Więcek / Magdalena Stachura 5:28:12 + 0:00:00 5:28:12
4 VMIX1 [ 601 ] Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej Agata Kulicka / Marek Kubisiak 5:43:16 + 0:00:00 5:43:16
5 VMIX1 [ 619 ] Bioliki Agnieszka Biolik / Grzegorz Biolik 5:58:32 + 0:00:00 5:58:32
6 VMIX1 [ 607 ] Zimno, mokro i daleko od domu Anna Dargacz / Piotr Dargacz 6:06:04 + 0:00:00 6:06:04
7 VMIX1 [ 615 ] InO mi się nie zgub Piotr Młynarczyk / Katarzyna Kociuba 6:59:31 + 0:00:00 6:59:31
8 VMIX1 [ 611 ] adehade Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz 7:11:42 + 0:00:00 7:11:42
9 VMIX1 [ 610 ] Dziewiorki Iwona Dziewior / Arkadiusz Dziewior 7:21:17 + 0:00:00 7:21:17
10 VMIX1 [ 616 ] NeNe Magdalena Ciarkowska / Bogdan Rycerski 7:30:28 + 0:00:00 7:30:28
11 VMIX1 [ 602 ] Malwina napiera non stop Malwina Banaś / Łukasz Szczepański 7:30:52 + 0:00:00 7:30:52
12 VMIX1 [ 617 ] Dzikusy Natalia Dzika / Marcin Durmaj 7:13:58 + 1:30:00 8:43:58
13 VMIX1 [ 620 ] Okiem Wilka Elżbieta Tomkiewicz / Tomasz Tomkiewicz 7:35:13 + 1:30:00 9:05:13
14 VMIX1 [ 613 ] Saper&Ciacho Katarzyna Kuśmińska z d. Ciastek / Radosław Balmowski 8:10:56 + 2:55:00 11:05:56
15 VMIX1 [ 609 ] Zrelaksowani przedsiębiorcy / Smashing pĄpkins Kasia Karpa / Marcin Trzeciakiewicz 7:40:55 + 5:00:00 12:40:55
16 VMIX1 [ 600 ] Sznurki Iwona Sztranek / Paweł Sztranek 8:05:25 + 5:30:00 13:35:25
17 VMIX1 [ 605 ] sklepnapieraj.pl Kasia Foland / Adam Foland 7:54:52 + 6:30:00 14:24:52
18 VMIX1 [ 618 ] Ultrapośladach Magdalena Wilk / Michał Dąbrowski 7:59:01 + 7:00:00 14:59:01
19 VMIX1 [ 604 ] CALI W TRAWIE Kamila Szulecka / Tomasz Skorupa 5:37:48 + 10:30:00 16:07:48
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VMIX2 [ 704 ] OK! 360 Anna Górnicka-Antonowicz / Marcin Krasuski 3:36:26 + 0:00:00 3:36:26
2 VMIX2 [ 709 ] A co tam! Ewa Wołek / Artur Staszak 4:34:15 + 0:00:00 4:34:15
3 VMIX2 [ 702 ] Ex Prezesou z Terezou Teresa Bugaj / Krzysztof Urbaniak 4:44:31 + 0:00:00 4:44:31
4 VMIX2 [ 705 ] Fałjoty Marek Wołowczyk / Mariola Wołowczyk 5:12:27 + 0:00:00 5:12:27
5 VMIX2 [ 711 ] Miła Pani i mniej Miły Pan Barbara Nowak / Tomasz Michalak 5:24:49 + 0:00:00 5:24:49
6 VMIX2 [ 701 ] Łapki Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal 6:14:51 + 0:00:00 6:14:51
7 VMIX2 [ 700 ] Bludne balvany Vladimir Hora / Magda Horova 6:17:38 + 0:00:00 6:17:38
8 VMIX2 [ 703 ] Ludziki Joanna Parfianowicz / Ludomir Parfianowicz 6:33:52 + 0:00:00 6:33:52
9 VMIX2 [ 710 ] Medik 2 Anna Šimečková / Jozef Šimeček 6:38:54 + 0:00:00 6:38:54
10 VMIX2 [ 707 ] BARTULA 360 Urszula Trykozko / Bartłomiej Krasuski 7:15:16 + 0:00:00 7:15:16
11 VMIX2 [ 708 ] Kapcie Anna Wojtczak-Luter / Stanisław Deszcz 7:15:58 + 8:30:00 15:45:58
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VMM1 [ 320 ] simo.pl Zbigniew Mossoczy / Konrad Swałdek 5:06:50 + 0:00:00 5:06:50
2 VMM1 [ 309 ] Szare Wilki Rafał Augustyn / Tomasz Mikulski 5:43:53 + 0:00:00 5:43:53
3 VMM1 [ 306 ] MOCNI NA STARCIE Janusz Fajger / Maciej Strzygocki 6:08:51 + 0:00:00 6:08:51
4 VMM1 [ 305 ] UKS Orientuś Łódź - W pogoni za dzikami! Jarosław Trepczyński / Konrad Siudek 6:14:08 + 0:00:00 6:14:08
5 VMM1 [ 312 ] Dziki z Lasu - UKS Orientuś Łódź Sebastian Wojczyk / Grzegorz Ledzion 6:18:12 + 0:00:00 6:18:12
6 VMM1 [ 318 ] Każdy dzień jest przygodą Grzegorz Malicki / Grzegorz Korpula 6:36:22 + 0:00:00 6:36:22
7 VMM1 [ 319 ] Vita Brevis Oleksandr Darchuk / Tomasz Domin 6:43:58 + 0:00:00 6:43:58
8 VMM1 [ 302 ] Tadzik i Fało Tadeusz Podraza / Rafał Fałowski 6:59:09 + 0:00:00 6:59:09
9 VMM1 [ 303 ] GUTO Adventure Team Arkadiusz Mikler / Maciej Szmyt 7:00:33 + 0:00:00 7:00:33
10 VMM1 [ 314 ] Rodzinna Grupa Rowerowa Bogusz Raczyński / Robert Wdowiak 7:00:44 + 0:00:00 7:00:44
11 VMM1 [ 300 ] GiL Gabriel Bujakiewicz / Leszek Herman-Iżycki 7:15:00 + 0:00:00 7:15:00
12 VMM1 [ 308 ] słabiaki 2 Piotr Banach / Sławomir Skrynicki 7:34:53 + 0:00:00 7:34:53
13 VMM1 [ 315 ] Lunatycy Piotr Jaśkiewicz / Radosław Defeciński 7:36:43 + 0:00:00 7:36:43
14 VMM1 [ 301 ] MKS Wyzwolenie Robert Talaga / Sławomir Adamczuk 7:55:08 + 1:30:00 9:25:08
15 VMM1 [ 307 ] Jest z kim przegrać (RGR 1) Michał Bek / Krzysztof Poniatowski 7:28:07 + 3:00:00 10:28:07
16 VMM1 [ 317 ] Już nigdy więcej Paweł Wojnar / Piotr Rzeńca 8:11:31 + 2:30:00 10:41:31
17 VMM1 [ 304 ] ZABIEGANI PO USZY Marcin Roszkowski / Paweł Potempski 8:00:59 + 4:00:00 12:00:59
18 VMM1 [ 310 ] PrzebieGŁ4 SKŁ4D4NK4 Michał Kłodowski / Przebierała Grzegorz 7:54:45 + 5:00:00 12:54:45
19 VMM1 [ 311 ] Kumple Żwirka Dariusz Czechowicz / Jacek Litewka 8:16:20 + 5:25:00 13:41:20
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VMM2 [ 404 ] Orkany Krzysztof Banach / Jarosław Bartczak 5:20:08 + 0:00:00 5:20:08
2 VMM2 [ 407 ] 6969 Marek Słoński / Piotr Pisarek 5:35:54 + 0:00:00 5:35:54
3 VMM2 [ 406 ] Team 360/Improdex Maciej Pońc / Łukasz Bułka 5:50:26 + 0:00:00 5:50:26
4 VMM2 [ 402 ] KS Hades / STR Remik Nowak / Wojciech Jaworski 6:03:15 + 0:00:00 6:03:15
5 VMM2 [ 409 ] Wawelskie Smoki Andrzej Macioł / Marcin Ździebło 6:03:24 + 0:00:00 6:03:24
6 VMM2 [ 410 ] WKS Wawel/MKS Wyzwolenie Piotr Niessner / Tomasz Talaga 6:38:33 + 0:00:00 6:38:33
7 VMM2 [ 408 ] Bez formy Adrian Król / Krzysztof Kula 7:48:09 + 1:00:00 8:48:09
8 VMM2 [ 400 ] ZaPor-a Przemek Zając / Mariusz Portka 8:07:52 + 3:40:00 11:47:52
9 VMM2 [ 401 ] Sumak i Makaron Waldemar Fijor / Piotr Wieczorek 8:21:03 + 3:50:00 12:11:03
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK
1 VMM3 [ 501 ] OK-Masters Jerzy Parzewski / Romuald Guga 4:29:08 + 0:00:00 4:29:08
2 VMM3 [ 503 ] Weteran Team Andrzej Krochmal / Krzysztof Wojarski 5:18:09 + 0:00:00 5:18:09
3 VMM3 [ 505 ] Kornik z Drągiem Zbigniew Hornik / Robert Drągowski 5:33:19 + 0:00:00 5:33:19
4 VMM3 [ 500 ] WITaj Zbyněk Krejčík / Marian Lanc 5:53:22 + 0:00:00 5:53:22
5 VMM3 [ 506 ] Późne Wrony Szymon Poźniak / Zygmunt Wronicz 7:12:16 + 0:00:00 7:12:16
6 VMM3 [ 504 ] Janek & Marek Jan Adamczyk / Marek Dziedziak 7:16:48 + 0:00:00 7:16:48
7 VMM3 [ 502 ] Dwójka bez sternika Janusz Olbrycht / Sławomir Sypuła 7:41:13 + 2:30:00 10:11:13