Baltic Cup 2010
Końcowe wyniki kategorii
Baltic Cup 2010
===UKS SIÓDEMKA RUMIA===========================================================Orienteering Organiser 2009===
Końcowe wyniki kategorii : 10N 1.E 2.E Raz. 2.E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 69 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia G14 23.50 0b.PK/ 20.43/2 44.33/1
2. 353 Sedlak Michal UKS Victoria Józefów W07007 32.59 1b.PK/ 20.41/1 48.40/2
3. 21 Dobras Agata UKS Orka Gdynia G15 30.02 0b.PK/ 26.08/4 56.10/3
4. 396 Widrowski Mateusz UKS Siódemka Rumia G14 34.53 0b.PK/ 22.54/3 57.47/4
5. 229 Holk Paulina UKS Siódemka Rumia G14 27.02 0b.PK/ 33.24/7 60.26/5
6. 85 Moskal Zuzia UKS Siódemka Rumia G14 29.18 0b.PK/ 31.17/6 60.35/6
7. 123 Krylova Darya Kaliningrad Kal 35.13 0b.PK/ 30.32/5 65.45/7
8. 397 Gunia Alex UKS Siódemka Rumia G14 47.17 1b.PK/ 37.50/8 80.07/8
Końcowe wyniki kategorii : 10R 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 19 Skalski Krystian UKS Orka Gdynia G15 18.13 0b.PK/ 14.51/1 33.04/1
2. 307 Banach Piotr I Dzieci UMKS Orkan N61 18.40 0b.PK/ 16.48/2 35.28/2
3. 355 Marte Igor Villanoof OK Vil 24.59 0b.PK/ 21.00/3 45.59/3
4. 393 Bieleccy Michal i Marta UKS Siódemka Rumia G14 24.41 0b.PK/ 22.56/4 47.37/4
5. 404 Stecinski Szymon Indywidualnie Pom G00 24.10 0b.PK/ 25.31/5 49.41/5
6. 400 Nowak Grzegorz Azymut 45 G17 25.45 0b.PK/ 27.10/6 52.55/6
7. 350 Kulpa Natalia UKS Victoria Józefów W07010 40.00 0b.PK/ 29.27/8 69.27/7
401 Nadera Katarzyna CX-80 Kalisz CX 33.58 0b.PK/ / /
405 Mierzejewski Kacper UKS Siódemka Rumia G14 / 51.04/12 /
406 Popczyk Antek UKS Siódemka Rumia G14 / 28.15/7 /
407 Nowak Anna Azymut 45 G17 / 37.02/10 /
408 Porzycz Malgorzta Azymut 45 G17 / 38.02/11 /
409 Porzycz Grzegorz Azymut 45 G17 / 36.18/9 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 162 Johansson Leo OK Kolmarden OK 14.42/ 13.18/1 28.00/1
2. 173 Westerberg Arvid OK Kolmarden OK 17.03/ 13.18/1 30.21/2
3. 215 Choros Tomasz UKS Saper W97 40.26/ 18.53/3 59.19/3
4. 81 Kuzba Kuba UKS Siódemka Rumia G14045 35.14/ 40.27/4 75.41/4
5. 87 Ogdowski Bartlomiej UKS Siódemka Rumia G14037 26.33/ 60.00/5 86.33/5
228 Karczmarczyk Mateusz UKS Siódemka Rumia G14 32.29/ NKl / NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 375 Sawoscianik Jakub UKS Traper Z06092 18.21/ 18.17/2 36.38/1
2. 89 Socik Mateusz UKS Siódemka Rumia G14047 21.00/ 17.55/1 38.55/2
3. 144 Michalowski Jakub UMKS Orkan N61078 20.26/ 20.34/3 41.00/3
4. 95 Witke Jaroslaw UKS Siódemka Rumia G14023 29.29/ 21.08/4 50.37/4
5. 22 Szczybelski Czarek UKS Orka Gdynia G15027 26.57/ 32.23/5 59.20/5
16 Magulski Dawid UKS Orka Gdynia G15023 76.18/ NKl / NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 94 Wisniewski Lukasz UKS Siódemka Rumia G14030 36.59/ 34.45/1 71.44/1
2. 164 Leinonen Oscar OK Kolmarden OK 35.15/ 36.34/3 71.49/2
3. 163 Johansson Ville OK Kolmarden OK 47.20/ 35.46/2 83.06/3
4. 212 Wolowczyk Michal UNTS W877034 53.58/ 36.42/4 90.40/4
5. 96 Witke Tomasz UKS Siódemka Rumia G14015 49.14/ 43.37/6 92.51/5
6. 186 Zimny Karol UKS Arkady P35025 57.42/ 42.24/5 100.06/6
7. 278 Piotrowski Radoslaw WKS Flota Gdynia G18038 46.15/ 53.54/11 100.09/7
8. 90 Socik Sebastian UKS Siódemka Rumia G14024 53.36/ 47.01/9 100.37/8
9. 71 Boguszewski Mateusz UKS Siódemka Rumia G14034 56.01/ 46.00/8 102.01/9
10. 281 Porzycz Zbigniew WKS Flota Gdynia G18042 58.57/ 45.32/7 104.29/10
11. 77 Grzybek Pawel UKS Siódemka Rumia G14033 68.54/ 51.44/10 120.38/11
12. 339 Grzeskowiak Stanislaw WKS Grunwald P69027 59.52/ 71.42/12 131.34/12
25 Tucholka Marcin UKS Orka Gdynia G15019 NKl / 77.19/13 NKl /
222 Odolecki Filip UKS Saper W97008 54.17/ NKl / NKl /
398 Witke Janusz UKS Siódemka Rumia G14 NKl / NKl / NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 204 Parfianowicz Piotr UNTS W87027 43.30/ 43.16/4 86.46/1
2. 52 Jasinski Witold UKS Orientus E75084 52.55/ 42.03/3 94.58/2
3. 209 Wolowczyk Krzysztof UNTS W87033 54.53/ 41.52/2 96.45/3
4. 217 Dudek Wojciech UKS Saper W97004 61.25/ 39.09/1 100.34/4
5. 3 Dzioba Mateusz MKS Paulinum D93012 62.49/ 43.18/5 106.07/5
6. 108 Garbacik Michal WKS Wawel Kraków K30089 69.26/ 45.06/6 114.32/6
7. 53 Kordala Michal UKS Orientus E75024 67.39/ 50.41/9 118.20/7
8. 99 Zamojski Pawel UKS Siódemka Rumia G14007 68.43/ 50.36/8 119.19/8
9. 187 Bolewicz Patryk LKO Leszno P40011 70.54/ 50.06/7 121.00/9
10. 198 Anc Kamil UNTS W87036 69.52/ 51.47/10 121.39/10
11. 140 Gestwicki Kamil UMKS Orkan N61054 73.11/ 56.04/12 129.15/11
12. 218 Garbulinski Grzegorz UKS Saper W97007 73.23/ 57.12/13 130.35/12
13. 115 Niedbala Mateusz KS Koscielec Chrzanó K48007 80.07/ 60.09/15 140.16/13
14. 309 Bartczak Maciej UMKS Orkan N61010 89.41/ 52.09/11 141.50/14
15. 88 Skwierawski Grzegorz UKS Siódemka Rumia G14012 90.10/ 70.54/17 161.04/15
16. 15 Kakol Michal UKS Orka Gdynia G15013 98.46/ 92.25/18 191.11/16
17. 12 Jarzembinski Bartlomiej UKS Orka Gdynia G15006 112.06/ 97.43/19 209.49/17
57 Maczynski Jakub UKS Orientus E75106 NKl / 61.59/16 NKl /
185 Ordakowski Filip WKS Flota Gdynia G18 NKl / / NKl /
188 Dubicki Mikolaj LKO Leszno P40009 NKl / 59.41/14 NKl /
158 H?kansson Henrik OK Kolmarden OK 66.06/ / /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 42 Olejnik Michal UKS Azymut E71027 53.15/ 42.20/1 95.35/1
2. 39 Wojnowicz Marek UKS Tukan Iwiny D23004 63.01/ 50.35/3 113.36/2
3. 86 Niewiedziala Robert UKS Siódemka Rumia G14016 57.31/ 58.37/14 116.08/3
4. 190 Wels Dominik LKO Leszno P40001 64.31/ 52.54/7 117.25/4
5. 194 Grabiec Mikolaj HKS Azymut Mochy P58017 67.19/ 50.50/4 118.09/5
6. 196 Kaszuba Bartosz Azymut Przeworsk R22005 68.58/ 50.00/2 118.58/6
7. 370 Kruczkowski Michal UKS Traper Z06030 65.37/ 53.27/8 119.04/7
8. 181 Dutkowski MikoLaj UKS Arkady P35015 65.12/ 54.02/9 119.14/8
9. 49 Chudzik Dominik UKS Orientus E75076 70.24/ 51.22/5 121.46/9
10. 365 Majewski Igor WKS Gwardia W88048 70.46/ 56.44/12 127.30/10
11. 362 Hetman Grzegorz WKS Gwardia W88049 77.27/ 52.53/6 130.20/11
12. 40 Grochowalski Mateusz UKS Azymut E71009 80.02/ 55.32/10 135.34/12
13. 366 Nowak Bartek WKS Gwardia W88016 77.49/ 60.28/15 138.17/13
14. 48 Chrustowicz Jakub UKS Orientus E75055 82.58/ 58.08/13 141.06/14
15. 83 Lipienski Pawel UKS Siódemka Rumia G14019 87.34/ 60.55/16 148.29/15
16. 231 Matyja Tadeusz MKS Paulinum D93047 82.59/ 65.31/17 148.30/16
17. 223 Sweda Marcin UKS Saper W97016 93.58/ 56.35/11 150.33/17
18. 192 Galla Jacek HKS Azymut Mochy P58011 96.53/ 73.58/18 170.51/18
19. 139 Gestwicki Damian UMKS Orkan N61053 92.24/ 83.16/22 175.40/19
17 Osinski Wojciech UKS Orka Gdynia G15 101.15/ NKl / NKl /
54 Kubiak Bartlomiej UKS Orientus E75038 NKl / 76.36/20 NKl /
146 Nowocinski Bartosz UMKS Orkan N61033 NKl / / NKl /
155 Bränneby M?ns OK Kolmarden OK NKl / 80.30/21 NKl /
195 Rychly Damian HKS Azymut Mochy P58007 71.16/ NKl / NKl /
392 Frackowiak Lukasz KS BnO Modrzew F54018 DNF / 74.20/19 NKl /
76 Gappa Marcin UKS Siódemka Rumia G14010 80.57/ / /
Końcowe wyniki kategorii : M20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 5 Zimon Pawel MKS Paulinum D93073 73.46/ 56.31/1 130.17/1
2. 191 Galla Franciszek HKS Azymut Mochy P58003 76.30/ 64.27/2 140.57/2
3. 44 Pabich Tomasz UKS Azymut E71005 84.44/ 66.31/3 151.15/3
4. 283 Stankiewicz Michal WKS Flota Gdynia G18052 115.32/ 66.49/4 182.21/4
267 Graczyk Adrian WKS Flota Gdynia G18087 78.27/ NKl / NKl /
298 Karachev Aleksandr Kaliningrad Kal 108.14/ NKl / NKl /
356 Marte Michal Villanoof OK Vil / 75.41/5 /
Końcowe wyniki kategorii : M20-21B 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 137 Nilsson Jörgen Kalmar OK Kok 41.24/ 27.54/1 69.18/1
2. 63 Galazka Krzysztof KS BnO Modrzew F54009 50.49/ 30.28/3 81.17/2
3. 62 Galazka Arkadiusz KS BnO Modrzew F54017 59.38/ 29.40/2 89.18/3
4. 238 Persson Roland Kalmar OK Kok 57.11/ 36.32/4 93.43/4
5. 221 Kwiatkowski Krystian UKS Saper W97 60.17/ 36.36/5 96.53/5
6. 65 Stachowski Pawel KS BnO Modrzew F54030 72.25/ 43.07/6 115.32/6
301 Snapelev Andrey Kaliningrad Kal NKl / 48.06/7 NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M20-21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 336 Kratov Oleksandr Orion OK Ori 88.16/ 32.37/1 120.53/1
2. 266 Grabowski Maciej WKS Flota Gdynia G18073 94.41/ 36.11/4 130.52/2
3. 345 Nowacki Lukasz WKS Grunwald P69074 93.11/ 39.23/8 132.34/3
4. 129 Nakonechny Dmitry Kaliningrad Kal 97.56/ 35.50/3 133.46/4
5. 335 Bernaciak Aleksander Orion OK Ori 101.39/ 34.55/2 136.34/5
6. 347 Stefanski Dawid WKS Grunwald P69024 98.03/ 44.17/12 142.20/6
7. 41 Gryzio Lukasz UKS Azymut E71003 109.11/ 37.13/5 146.24/7
8. 59 Paszynski Piotr UKS Orientus E75099 112.03/ 39.09/7 151.12/8
9. 277 Nowak Jacek WKS Flota Gdynia G18083 114.56/ 40.16/9 155.12/9
10. 182 Gmur Karol UKS Arkady P35041 128.23/ 42.46/10 171.09/10
11. 269 Kowalczyk Jacek WKS Flota Gdynia G18046 136.01/ 38.26/6 174.27/11
12. 199 Anc Mateusz UNTS W87037 133.00/ 48.16/13 181.16/12
13. 232 Mostek Lukasz MKS Paulinum D93086 150.48/ 43.49/11 194.37/13
14. 358 Galicz Karol UKS Siódemka Legiono W01 175.33/ 75.51/16 251.24/14
4 Matyja Rafal MKS Paulinum D93085 NKl / 63.21/15 NKl /
330 Pilkowski Tadeusz OKS Otwock W85021 NKl / 52.17/14 NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 306 Banach Krzysztof UMKS Orkan N61009 72.16/ 54.06/1 126.22/1
2. 331 Sedlak Krystian OKS Otwock W85045 80.38/ 54.27/2 135.05/2
3. 303 Voylochnikov Pavel Kaliningrad Kal 84.03/ 56.51/3 140.54/3
4. 328 Kosicki Tomasz OKS Otwock W85041 124.02/ 82.43/4 206.45/4
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 175 Westerberg Mikael OK Kolmarden OK 50.08/ 44.45/1 94.53/1
2. 236 Borger Tobias Kalmar OK Kok 58.44/ 48.30/2 107.14/2
3. 121 Korschunov Evgeny Kaliningrad Kal 57.35/ 50.54/3 108.29/3
4. 147 Ratajczak Piotr UMKS Orkan N61002 57.24/ 53.38/5 111.02/4
5. 240 Söderberg Mats Kalmar OK Kok 62.49/ 52.41/4 115.30/5
6. 169 Persson Hans OK Kolmarden OK 75.51/ 56.02/6 131.53/6
7. 220 Krupinski Andrzej UKS Saper W97086 74.34/ 60.05/8 134.39/7
8. 165 Lindqvist Kennet OK Kolmarden OK 76.14/ 58.57/7 135.11/8
9. 23 Szczybelski Wojciech UKS Orka Gdynia G15016 66.38/ 78.53/10 145.31/9
10. 329 Pilkowski Pawel OKS Otwock W85038 116.24/ 69.27/9 185.51/10
11. 206 Popowski Jaroslaw UNTS W87039 89.34/ 101.15/12 190.49/11
308 Bartczak Jaroslaw UMKS Orkan N61001 58.14/ NKl / NKl /
385 Nadera Dariusz CX-80 Kalisz CX NKl / / NKl /
293 Konieczny Tomasz Grupa rowerowa Lipka Gru001 / 86.43/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 275 Morawski Pawel WKS Flota Gdynia G18002 54.30/ 45.56/1 100.26/1
2. 210 Wolowczyk Marek UNTS W87034 63.15/ 47.51/3 111.06/2
3. 251 Axelsson Magnus Strängnäs-Malmby OL Str 64.17/ 47.36/2 111.53/3
4. 105 Dyzio Wlodzimierz WKS Wawel Kraków K300096 61.50/ 54.10/5 116.00/4
5. 154 Berggren Peter OK Kolmarden OK 73.16/ 50.46/4 124.02/5
6. 280 Porzycz Jerzy WKS Flota Gdynia G18012 81.23/ 67.44/8 149.07/6
7. 294 Sochacki Witold UKS Patria K31014 106.01/ 66.21/7 172.22/7
8. 33 Pendowski Wojciech MUKS Gliwice S22 108.54/ 74.42/9 183.36/8
313 Krasniewski Krzysztof UMKS Orkan N61016 64.07/6 /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 237 Lern? Ove Kalmar OK Kok 42.54/ 37.36/1 80.30/1
2. 172 Schwartz Bengt OK Kolmarden OK 48.51/ 41.52/2 90.43/2
3. 122 Krylov Boris Kaliningrad Kal 49.23/ 47.11/3 96.34/3
4. 241 Irbäck Anders Lunds OK Lun 54.50/ 48.47/4 103.37/4
5. 263 Chulek Aleksander WKS Flota Gdynia G18018 54.58/ 51.40/7 106.38/5
6. 320 Mikielski Marek UMKS Orkan N61028 60.19/ 49.23/5 109.42/6
7. 239 Salomonson Bo Kalmar OK Kok 61.54/ 55.45/8 117.39/7
8. 262 Andrzejewski Leszek WKS Flota Gdynia G18034 61.24/ 57.12/9 118.36/8
9. 327 Konstanciak Andrzej OKS Otwock W85016 58.20/ 62.32/10 120.52/9
10. 160 H?kansson Robert OK Kolmarden OK 85.40/ 62.57/11 148.37/10
11. 126 Mirochnichenko Victor Kaliningrad Kal 80.09/ 76.57/14 157.06/11
12. 32 Czerkawski Waclaw MUKS Gliwice S22032 91.13/ 70.44/12 161.57/12
13. 29 Kaliszewski Mariusz GKS Luzino G27014 87.45/ 74.54/13 162.39/13
14. 249 Petersson Tomas SOK Viljan SOK 96.34/ 89.23/15 185.57/14
133 Solovyev Mikhail Kaliningrad Kal NKl / 49.55/6 NKl /
390 Sudol Jerzy Nadlesnictwo Bytów Nad 91.41/
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 28 Miszewski Romuald WKS Flota Gdynia G18045 48.39/ 41.08/1 89.47/1
2. 305 Ulevicius Henrikas LABIRINTAS LAB 47.44/ 42.53/2 90.37/2
3. 128 Movko Sergey Kaliningrad Kal 51.59/ 44.09/3 96.08/3
4. 250 Svensson Göran SOK Viljan SOK 49.00/ 47.24/6 96.24/4
5. 214 Wolejszo Tadeusz KU AZS WAT W89019 51.42/ 50.45/7 102.27/5
6. 317 Lunski Zbigniew UMKS Orkan N61040 59.50/ 44.34/4 104.24/6
7. 138 Bohaczek Janusz UMKS Orkan N61005 55.08/ 50.45/7 105.53/7
8. 145 Mientki Tadeusz UMKS Orkan N61041 53.32/ 55.14/12 108.46/8
9. 36 Binkiewicz Leon Indywidualnie K-Pom C00 52.01/ 57.45/13 109.46/9
10. 119 Asylov Albert Kaliningrad Kal 58.35/ 52.52/10 111.27/10
11. 296 Chernykh Vladimir Kaliningrad Kal 63.38/ 52.27/9 116.05/11
12. 314 Lewon Bogdan UMKS Orkan N61036 64.46/ 54.51/11 119.37/12
13. 66 Swierczynski Bogdan KS BnO Modrzew F54022 61.13/ 61.35/16 122.48/13
14. 295 Bazalenko Valery Kaliningrad Kal 64.31/ 58.48/14 123.19/14
15. 117 Arsentjev Viktor Kaliningrad Kal 63.50/ 59.47/15 123.37/15
16. 58 Paszynski Józef UKS Orientus E75028 67.21/ 64.01/17 131.22/16
17. 35 Olbrycht Janusz Indywidualnie Mazows W00001 75.45/ 66.38/18 142.23/17
18. 265 Gackowski Bogdan WKS Flota Gdynia G18025 74.07/ 74.55/19 149.02/18
311 Czechowski Boleslaw UMKS Orkan N61015 105.07/20 /
322 Szredel Marek UMKS Orkan N61018 46.41/5 /
PK. 403 Parzewski Jerzy UKS Siódemka Rumia G14 PK 40.36/ / PK /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 285 Jakielaszek Ryszard GKS Luzino G27031 47.34/ 40.09/1 87.43/1
2. 225 Wasilewski Stanislaw UKS Saper W97003 44.05/ 44.16/2 88.21/2
3. 333 Trzpil Lech OKS Otwock W85012 43.58/ 48.47/4 92.45/3
4. 369 Lapanowski Jacenty KU AZS WAT W89011 50.19/ 45.34/3 95.53/4
5. 30 Wozniak Henryk UMKS Orkan N61044 56.21/ 56.56/7 113.17/5
6. 257 Hildebrandt Zdzislaw WKS Olesniczanka D78003 60.38/ 57.54/8 118.32/6
7. 213 Patejko Tadeusz WKS Gwardia W88 70.19/ 49.52/5 120.11/7
8. 68 Wolochowicz Wladyslaw KS BnO Modrzew F54051 67.27/ 52.58/6 120.25/8
9. 383 Claes Goran Lunds OK Lun 63.49/ 58.45/9 122.34/9
10. 323 Wojtyla Jerzy UMKS Orkan N61046 83.33/ 77.59/10 161.32/10
149 Szepelak Jan UMKS Orkan N61045 74.11/ / /
394 Tomys Ryszard Nadlesnictwo Gdansk Nag 65.34/ / /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 244 Linnersjö Björn Orion OK Ori 47.10/ 43.07/1 90.17/1
2. 124 Manafov Nikolay Kaliningrad Kal 50.29/ 45.19/2 95.48/2
3. 64 Pluciennik Waldemar KS BnO Modrzew F54001 50.29/ 48.20/4 98.49/3
4. 256 Pokora Edward MKS Skarmat C32049 55.59/ 46.07/3 102.06/4
5. 382 Olofsson Bertil Andrarums OK And 55.39/ 51.29/5 107.08/5
6. 242 Karlsson Jan Ulf Malilla OK Mll 55.39/ 54.08/6 109.47/6
7. 197 Gustafsson Karl Göran Upsala IF Ups 67.27/ 55.42/7 123.09/7
230 Borger ?ke Ankarsrum OK Ank NKl / 57.28/8 NKl /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 235 Axelsson Sivert Kalmar OK Kok 49.41/ 42.09/1 91.50/1
2. 380 Bengtsson Peo Pan-Kristianstad Pan 49.49/ 47.02/2 96.51/2
3. 246 Svensson Owe Orion OK Ori 54.15/ 49.39/3 103.54/3
4. 245 Sjögren Leif Orion OK Ori 51.45/ 53.09/5 104.54/4
5. 379 Brost Hakan Malmo OK Mal 68.11/ 50.30/4 118.41/5
6. 6 Czabanski Edward Indywidualnie Pom G00001 66.27/ 57.01/6 123.28/6
Końcowe wyniki kategorii : M75-80 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 1 Zielczynski Mieczyslaw A-TO-MY A-T402 81.58/ 55.21/1 137.19/1
247 Borgemo Bengt-?ke SOK Viljan SOK 47.40/ NKl / NKl /
248 H?kansson Allan SOK Viljan SOK 61.30/2 /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN1 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 74 Ogdowski Krzysztof UKS Siódemka Rumia G14 44.33/ 46.59/2 91.32/1
2. 291 Szmidtka Wieslaw GKS Luzino G27001 38.01/ 57.14/4 95.15/2
3. 399 Hinc Katarzyna UKS Siódemka Rumia G14 60.33/ 57.00/3 117.33/3
402 Nadera Martyna CX-80 Kalisz CX NKl / / NKl /
410 Opanowicz Dominik UKS Siódemka Rumia G14 / 46.19/1 /
411 Kostuch Daria Azymut 45 G17 / 94.01/5 /
Końcowe wyniki kategorii : W10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 378 Bozyska Patrycja UKS Traper Z06 49.38/ 53.26/1 103.04/1
2. 226 Rzeszewicz Ewelina UKS Siódemka Rumia G14 53.16/ 59.08/2 112.24/2
9 Król Jadwiga UKS Orka Gdynia G15 NKl / 59.28/3 NKl /
Końcowe wyniki kategorii : W12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 152 Berggren Lisa OK Kolmarden OK 17.08/ 16.28/1 33.36/1
2. 274 Morawska Zuzanna WKS Flota Gdynia G18058 20.42/ 17.58/2 38.40/2
3. 177 Westerberg Tora OK Kolmarden OK 23.23/ 18.16/3 41.39/3
4. 18 Skalska Paulina UKS Orka Gdynia G15007 33.23/ 38.37/6 72.00/4
5. 224 Sweda Natalia UKS Saper W97 56.26/ 31.08/5 87.34/5
6. 14 Kakol Aleksandra UKS Orka Gdynia G15038 59.42/ 28.04/4 87.46/6
7. 391 Jopek Anna UKS Arkady P35088 58.35/ 47.21/8 105.56/7
8. 351 Lech Gabriela UKS Victoria Józefów W07012 78.58/ 91.07/9 170.05/8
70 Bielecka Alicja UKS Siódemka Rumia G14 / 42.13/7 /
Końcowe wyniki kategorii : W14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 272 Morawska Maja WKS Flota Gdynia G18043 41.28/ 44.10/5 85.38/1
2. 216 Dudek Joanna UKS Saper W97002 48.22/ 41.16/3 89.38/2
3. 373 Pomian Sandra UKS Traper Z06072 51.21/ 44.43/6 96.04/3
4. 102 Baczek Dominika WKS Wawel Kraków K30096 54.39/ 43.06/4 97.45/4
5. 205 Platek Patrycja UNTS W87124 63.26/ 39.33/1 102.59/5
6. 343 Lewandowska Paulina WKS Grunwald P69081 57.28/ 50.42/8 108.10/6
7. 289 Pipka Magda GKS Luzino G27035 62.44/ 49.39/7 112.23/7
8. 341 Klimczak Wiktoria WKS Grunwald P69084 60.26/ 52.44/11 113.10/8
9. 184 Matyba Anna UKS Arkady P35066 78.11/ 40.36/2 118.47/9
10. 261 Andrzejewska Agnieszka WKS Flota Gdynia G18015 62.22/ 65.53/13 128.15/10
11. 284 Graczyk Karolina GKS Luzino G27034 88.02/ 51.29/9 139.31/11
12. 11 Gruchala Natalia UKS Orka Gdynia G15031 156.54/ 52.06/10 209.00/12
13. 344 Mordaka Zuzanna WKS Grunwald P69086 163.07/ 97.56/14 261.03/13
8 Biernat Agata UKS Orka Gdynia G15036 NKl / / NKl /
153 Berggren Märta OK Kolmarden OK 41.58/ NKl / NKl /
227 Rzeszewicz Weronika UKS Siódemka Rumia G14 NKl / NKl / NKl /
270 Ksiezopolska Iwona WKS Flota Gdynia G18057 65.30/ NKl / NKl /
287 Okroj Magda GKS Luzino G27040 NKl / 57.56/12 NKl /
PK. 395 Gibas Patrycja UKS Siódemka Rumia G14 / PK 70.19/15 PK /
Końcowe wyniki kategorii : W16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 371 Maciejewska Angelika UKS Traper Z06037 55.04/ 44.19/5 99.23/1
2. 60 Stankiewicz Agata UKS Orientus E75019 61.02/ 41.31/1 102.33/2
3. 97 Zamojska Angelika UKS Siódemka Rumia G14008 64.28/ 43.48/4 108.16/3
4. 110 Baluta Edyta UKS Patria K31004 68.46/ 42.58/2 111.44/4
5. 372 Macul Martyna UKS Traper Z06027 69.14/ 43.06/3 112.20/5
6. 37 Haniszewska Angelika UKS Tukan Iwiny D23010 63.05/ 50.48/12 113.53/6
7. 349 Dragowska Maria UKS Victoria Józefów W07003 66.29/ 49.47/9 116.16/7
8. 112 Bromboszcz Malgorzata KS Koscielec Chrzanó K48004 70.44/ 46.16/6 117.00/8
9. 290 Sicha Sandra GKS Luzino G27015 70.40/ 48.33/7 119.13/9
10. 178 Brajer Dominika UKS Arkady P35042 69.54/ 50.09/10 120.03/10
11. 80 Kuzba Justyna UKS Siódemka Rumia G14044 76.02/ 50.41/11 126.43/11
12. 376 Smigiel Jolanta UKS Traper Z06046 75.15/ 53.46/17 129.01/12
13. 141 Kupniewska Patrycja UMKS Orkan N61008 80.39/ 48.39/8 129.18/13
14. 377 Waszczuk Aleksandra UKS Traper Z06023 79.42/ 53.16/15 132.58/14
15. 92 Tomon Katarzyna UKS Siódemka Rumia G14013 80.59/ 53.35/16 134.34/15
16. 258 Zawodnik Tola WKS Olesniczanka D78004 76.31/ 61.40/21 138.11/16
17. 387 Filipczak Jagoda PUKS Mlode Orly W03022 87.50/ 51.54/14 139.44/17
18. 114 Lesniak Kinga KS Koscielec Chrzanó K48009 89.54/ 54.36/18 144.30/18
19. 78 Kantecka Michalina UKS Siódemka Rumia G14042 93.38/ 51.33/13 145.11/19
20. 286 Nadolska Dominika GKS Luzino G27017 75.55/ 75.11/25 151.06/20
21. 45 Siess Malgorzata UKS Azymut E71019 77.44/ 73.39/23 151.23/21
22. 364 Kubera Dominika WKS Gwardia W88074 90.06/ 81.01/26 171.07/22
23. 363 Jedrzejewska Kinga WKS Gwardia W88034 109.00/ 74.30/24 183.30/23
24. 361 Bartosiak Paulina WKS Gwardia W88010 100.02/ 83.33/27 183.35/24
142 Lipowska Paulina UMKS Orkan N61013 NKl / 59.49/19 NKl /
148 Rogala Malgorzata UMKS Orkan N61037 NKl / 61.23/20 NKl /
93 Wisniewska Edyta UKS Siódemka Rumia G14004 88.48/ / /
174 Westerberg Ebba OK Kolmarden OK / 71.51/22 /
Końcowe wyniki kategorii : W18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 101 Morawska Anna WKS Flota Gdynia G18022 48.47/ 51.08/2 99.55/1
2. 50 Ewiak Natalia UKS Orientus E75087 51.53/ 52.36/4 104.29/2
3. 104 Dyzio Natalia WKS Wawel Kraków K30021 54.59/ 55.07/5 110.06/3
4. 113 Kulczycka Dominika KS Koscielec Chrzanó K48008 55.02/ 58.45/7 113.47/4
5. 207 Szlendak Joanna UNTS W87028 66.27/ 51.35/3 118.02/5
6. 189 Klimkowska Hanna Maria LKO Leszno P40002 70.45/ 49.59/1 120.44/6
7. 111 Fitrzyk Katarzyna UKS Patria K31020 64.12/ 67.43/13 131.55/7
8. 109 Baluta Anna UKS Patria K31005 69.32/ 63.07/9 132.39/8
9. 170 Persson Lina OK Kolmarden OK 71.10/ 61.39/8 132.49/9
10. 61 Scieszko Natalia UKS Orientus E75051 69.38/ 64.15/10 133.53/10
11. 150 Abrahamsson Linn OK Kolmarden OK 72.28/ 67.37/12 140.05/11
12. 360 Bartosiak Patrycja WKS Gwardia W88007 75.09/ 66.04/11 141.13/12
13. 98 Zamojska Ewelina UKS Siódemka Rumia G14006 72.02/ 70.18/15 142.20/13
14. 118 Arsentjeva Darya Kaliningrad Kal 73.22/ 75.19/16 148.41/14
15. 51 Hanuszkiewicz Karolina UKS Orientus E75060 88.52/ 69.08/14 158.00/15
16. 47 Bartczak Natalia UKS Orientus E75020 88.42/ 76.29/17 165.11/16
17. 46 Banas Aleksandra UKS Orientus E75050 83.00/ 92.46/21 175.46/17
18. 55 Lech Agata UKS Orientus E75086 95.23/ 90.42/19 186.05/18
19. 166 Netz Isabella OK Kolmarden OK 99.25/ 90.48/20 190.13/19
20. 79 Koziel Marta UKS Siódemka Rumia G14003 107.08/ 85.25/18 192.33/20
21. 24 Tucholka Dorota UKS Orka Gdynia G15009 120.06/ 102.48/22 222.54/21
100 Linska Angelika WKS Flota Gdynia G18059 NKl / NKl / NKl /
179 Dudzinska Paulina UKS Arkady P35004 NKl / 57.33/6 NKl /
386 Kubicka Zuzanna PUKS Mlode Orly W03021 88.24/ NKl / NKl /
Końcowe wyniki kategorii : W20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 282 Schmidt Angelika WKS Flota Gdynia G18010 53.36/ 49.48/2 103.24/1
2. 321 Mikowska Kinga UMKS Orkan N61021 59.21/ 48.12/1 107.33/2
3. 201 Filaber Anna UNTS W87047 50.44/ 57.01/4 107.45/3
4. 156 Forsberg Sara OK Kolmarden OK 52.09/ 57.30/5 109.39/4
5. 264 Dampc Edyta WKS Flota Gdynia G18006 52.34/ 59.58/7 112.32/5
6. 384 Richert Anna WKS Slask Wroclaw D95047 56.19/ 59.34/6 115.53/6
7. 157 H?kansson Anna OK Kolmarden OK 56.45/ 66.44/10 123.29/7
8. 288 Pipka Alicja GKS Luzino G27033 63.32/ 60.39/8 124.11/8
9. 130 Popkova Aleksandra Kaliningrad Kal 71.59/ 53.14/3 125.13/9
10. 312 Kocinska Agnieszka UMKS Orkan N61047 56.51/ 72.00/11 128.51/10
11. 279 Porzycz Agnieszka WKS Flota Gdynia G18051 67.59/ 60.58/9 128.57/11
12. 167 Netz Linnea OK Kolmarden OK 87.16/ 74.53/12 162.09/12
13. 143 Michalowska Agata UMKS Orkan N61014 102.25/ 109.29/13 211.54/13
Końcowe wyniki kategorii : W20-21B 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 252 Söderholm Amanda Strängnäs-Malmby OL Str 43.11/ 41.21/1 84.32/1
2. 200 Dusza Anna UNTS W87022 34.49/ 52.10/4 86.59/2
3. 297 Ivkina Elena Kaliningrad Kal 49.22/ 42.49/2 92.11/3
4. 302 Toom Natalia Kaliningrad Kal 55.19/ 52.23/5 107.42/4
5. 233 Axelsson Emma Göteborg-Majorna OK Göt 67.53/ 48.52/3 116.45/5
Końcowe wyniki kategorii : W20-21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 359 Górnicka-Antonowicz Anna UNTS W87024 70.57/ 37.12/1 108.09/1
2. 338 Volynska Nadia Orion OK Ori 77.24/ 41.26/2 118.50/2
3. 107 Faron Paulina WKS Wawel Kraków K30022 78.25/ 48.34/5 126.59/3
4. 43 Pabich Maria UKS Azymut E71006 98.06/ 43.24/3 141.30/4
5. 208 Tynelska Justyna UNTS W87051 92.37/ 49.51/6 142.28/5
6. 202 Kolosinska Jolanta UNTS W87009 93.40/ 50.03/7 143.43/6
7. 106 Etterle biederman LiliannaWKS Wawel Kraków K30029 104.08/ 46.25/4 150.33/7
8. 273 Morawska Urszula WKS Flota Gdynia G18023 108.47/ 53.40/8 162.27/8
9. 342 Kobusinska Adrianna WKS Grunwald P69066 114.25/ 57.33/9 171.58/9
103 Baczek Motala Barbara WKS Wawel Kraków K30009 87.22/ / /
Końcowe wyniki kategorii : W35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 300 Naugolnova Olga Kaliningrad Kal 55.16/ 52.07/1 107.23/1
Końcowe wyniki kategorii : W40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 176 Westerberg Sofia OK Kolmarden OK 45.46/ 38.45/1 84.31/1
2. 20 Slomska Hanna UKS Orka Gdynia G15008 45.02/ 50.49/3 95.51/2
3. 151 Berggren Annica OK Kolmarden OK 54.37/ 49.25/2 104.02/3
4. 211 Wolowczyk Mariola UNTS W87031 53.42/ 53.47/4 107.29/4
5. 161 Johansson Anette OK Kolmarden OK 66.07/ 57.17/5 123.24/5
292 Konieczna Krystyna Grupa rowerowa Lipka Gru002 / 113.30/6 /
Końcowe wyniki kategorii : W45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 203 Parfianowicz Joanna UNTS W87017 47.57/ 49.49/2 97.46/1
2. 132 Ryazantseva Vera Kaliningrad Kal 53.18/ 47.47/1 101.05/2
3. 271 Morawska Irena WKS Flota Gdynia G18001 58.06/ 51.06/3 109.12/3
4. 31 Czerkawska Urszula MUKS Gliwice S22031 65.30/ 51.42/4 117.12/4
5. 325 Dragowska Marzena OKS Otwock W85007 62.39/ 68.45/6 131.24/5
6. 159 H?kansson Marie OK Kolmarden OK 72.17/ 62.33/5 134.50/6
7. 268 Janicka Beata WKS Flota Gdynia G18004 59.36/ 84.10/8 143.46/7
8. 131 Popkova Svetlana Kaliningrad Kal 65.55/ 80.25/7 146.20/8
9. 334 Wachnik-Kulpa Elzbieta OKS Otwock W85019 66.55/ 106.03/9 172.58/9
Końcowe wyniki kategorii : W50 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 259 Ptasekien? Vitalija DEVYNI DEV 44.29/ 38.22/1 82.51/1
2. 127 Movko Marina Kaliningrad Kal 45.06/ 43.31/4 88.37/2
3. 304 Ulevicien? J?rat? LABIRINTAS LAB 51.20/ 41.24/2 92.44/3
4. 319 Mikielska Danuta UMKS Orkan N61029 52.53/ 42.52/3 95.45/4
5. 134 Solovyeva Elena Kaliningrad Kal 52.17/ 44.55/5 97.12/5
6. 310 Biziuk Halina UMKS Orkan N61076 58.12/ 48.01/6 106.13/6
7. 316 Lunska Regina UMKS Orkan N61039 55.24/ 56.28/8 111.52/7
8. 56 Mazurkiewicz Jolanta UKS Orientus E75094 59.44/ 53.33/7 113.17/8
9. 125 Mirochnichenko Elena Kaliningrad Kal 71.44/ 77.13/9 148.57/9
10. 34 Olbrycht Anna Indywidualnie Mazows W00002 96.11/ 82.09/10 178.20/10
Końcowe wyniki kategorii : W55 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 168 Nordwall Maria OK Kolmarden OK 61.31/ 37.37/1 99.08/1
2. 27 Czabanska Malgorzata WKS Flota Gdynia G18024 59.27/ 47.02/4 106.29/2
3. 381 Engelby Ulla Pan-Kristianstad Pan 66.16/ 40.49/2 107.05/3
4. 315 Lewon Ewa UMKS Orkan N61035 62.24/ 46.13/3 108.37/4
5. 299 Lazareva Natalia Kaliningrad Kal 77.58/ 48.46/5 126.44/5
6. 120 Asylova Alla Kaliningrad Kal 126.35/ 54.58/6 181.33/6
7. 332 Trzpil Danuta OKS Otwock W85011 127.03/ 105.51/7 232.54/7
Końcowe wyniki kategorii : W60-80 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 253 Carlsson Lisbeth Vaggeryds OK Vag 41.52/ 32.52/1 74.44/1
2. 243 Linnersjö Ann Helen Orion OK Ori 49.43/ 35.46/2 85.29/2
3. 234 Axelsson Britt Kalmar OK Kok 53.57/ 45.02/3 98.59/3
4. 136 Toropilina Alla Kaliningrad Kal 72.10/ 46.09/4 118.19/4
5. 171 Rosen-Wronka Inger OK Kolmarden OK 73.47/ 57.03/5 130.50/5
6. 2 Zielczynska Helena A-TO-MY A-T401 101.22/ 124.09/6 225.31/6
|