Grand Prix Mazowsza - Wyniki Etap 3
L.p. Imię i nazwisko Ur. Nr iden Klub Czas Strata W sumie
K10NR (10) 3.2 km 0 m 4 PK
1 Agnieszka Le�icka 02 R22002 UKS Azymut Dębów 18:49 0:00 64:53
2 Natalia Kulpa 03 W07010 UKS Victoria Józefów 20:47 1:58 62:58
3 Gabriela Olszanka 01 W07005 UKS Victoria Józefów 21:24 2:35 62:02
4 Agnieszka Proga 00 UKS Orientu�Łód� 25:08 6:19 95:59
5 Kinga Krochmal indywidualni Warszawa 32:44 13:55 98:14
6 Gabriela Chabrzyk 00 UKS Orientu�Łód� 35:14 16:25 124:40
7 Ola Grzelik 00 E71004 UKS Azymut Pabianice 37:07 18:18 138:03
8 Anna Rze�icka 00 UKS Orientu�Łód� 38:57 20:08 88:36
9 Michalina Lech 07 GIBnO Amator Warszawa 60:14 41:25 146:13
10 Aleksandra Olszanka 04 W07006 UKS Victoria Józefów 68:01 49:12 133:54
K10 (2) 1.7 km 0 m 5 PK
1 Karolina Rosochacka 00 W81043 UKS OSiR Góra Kalwaria 18:57 0:00 82:46
2 Aleksandra Rosińska 01 W04002 UOLKA Ostrów Mazowieck 23:03 4:06 90:24
K12 (24) 1.7 km 0 m 5 PK
1 Zuzanna Morawska 99 G18058 WKS Flota Gdynia 11:57 0:00 57:28
2 Maria Grabiec 98 P58070 HKS Azymut Mochy 12:22 0:25 50:52
3 Aleksandra Filipows 98 E75101 UKS Orientu�Łód� 15:24 3:27 54:34
4 Marta Nosowicz 98 W87133 UNTS Warszawa 15:25 3:28 71:33
5 Klaudia Kołodziejek 99 W88040 WKS Gwardia Warszawa 17:06 5:09
6 Natalia Swęda 99 W97009 UKS Saper Kazuń 18:02 6:05
7 Katarzyna Waliszews 99 E71008 UKS Azymut Pabianice 18:43 6:46 92:11
8 Grażyna Rozmysłowic 98 W88072 WKS Gwardia Warszawa 19:27 7:30 71:31
9 Katarzyna Ciesiółka 00 MKS MOS Wrocław 19:31 7:34 60:41
10 Zuzanna Horbaczewsk 98 UKS Orientu�Łód� 19:42 7:45 87:03
11 Alicja Gugała 98 W88038 WKS Gwardia Warszawa 19:54 7:57 98:11
12 Zofia Galla 98 P58042 HKS Azymut Mochy 19:56 7:59 71:30
13 Agata Szymoniak 99 P40036 LKO Leszno 20:07 8:10 82:04
14 Izabela Chwaliszews 99 P40034 LKO Leszno 20:14 8:17 82:03
15 Kinga Królik 99 E71093 UKS Azymut Pabianice 20:24 8:27 73:27
16 Zuzanna Lech 98 E75102 UKS Orientu�Łód� 20:45 8:48 76:09
17 Joanna Łaska 98 W87132 UNTS Warszawa 20:55 8:58 73:34
17 Aleksandra Starowic 99 E71092 UKS Azymut Pabianice 20:55 8:58 76:13
19 Magda Kalińska 98 W88037 WKS Gwardia Warszawa 21:00 9:03 94:31
20 Emilia Tomaszewska 98 UKS Saper Kazuń 21:15 9:18 86:38
21 Sandra Węgrzyn 98 L01053 UKS Azymut Siedliska 23:34 11:37 73:29
22 Gabriela Lech 99 GIBnO Amator Warszawa 35:52 23:55
23 Joanna Begert 99 E71025 UKS Azymut Pabianice 72:17 60:20 129:24
Adriana Knapik 99 L01044 UKS Azymut Siedliska nkl
K14 (37) 3.6 km 0 m 14 PK
1 Joanna Kulas 96 P35048 UKS Arkady Raszków 25:53 0:00 90:16
2 Kinga Urbanowicz 97 W81042 UKS OSiR Góra Kalwaria 27:09 1:16 90:07
3 Małgorzata Kordala 97 E75104 UKS Orientu�Łód� 28:38 2:45 114:09
4 Magda Pipka 96 G27035 GKS Luzino 28:58 3:05 114:08
5 Dagmara Dominiak 97 W03014 PUKS Młode Orły NDMaz 29:12 3:19 114:12
6 Anna Matyba 96 P35066 UKS Arkady Raszków 29:43 3:50 95:39
7 Agata Szostek 96 W87013 UNTS Warszawa 30:10 4:17 117:22
8 Zuzanna Wańczyk 97 W03019 PUKS Młode Orły NDMaz 30:56 5:03 88:36
9 Maja Morawska 96 G18043 WKS Flota Gdynia 31:01 5:08 88:38
10 Aleksandra Więckows 97 W87023 UNTS Warszawa 31:36 5:43 117:12
11 Agnieszka Bana� 96 E75093 UKS Orientu�Łód� 32:38 6:45 100:10
12 Paulina Lewandowska 97 P69032 WKS Grunwald Poznań 33:11 7:18 114:07
13 Patrycja Płatek 97 W87124 UNTS Warszawa 33:39 7:46 90:24
14 Katarzyna Mirecka 96 P58030 HKS Azymut Mochy 34:37 8:44 109:21
15 Natalia Idczak 96 P40066 LKO Leszno 34:50 8:57 114:20
16 Karolina Graczyk 96 G27034 GKS Luzino 36:23 10:30 114:18
17 Aleksandra Rosochac 97 W81035 UKS OSiR Góra Kalwaria 40:39 14:46
18 Katarzyna Kalitka 96 P58031 HKS Azymut Mochy 41:14 15:21 135:26
19 Marzena Ka�ierczak 97 E75016 UKS Orientu�Łód� 41:25 15:32 100:27
20 Justyna Selwon 96 W03023 PUKS Młode Orły NDMaz 42:52 16:59 114:05
21 Magdalena Szmulkows 97 W03013 PUKS Młode Orły NDMaz 43:11 17:18 114:59
22 Joanna Trebus 96 L01056 UKS Azymut Siedliska 43:47 17:54 158:24
23 Joanna Horbaczewska 96 UKS Orientu�Łód� 44:35 18:42 154:52
24 Aleksandra Hornik 96 P69021 WKS Grunwald Poznań 45:13 19:20 114:01
25 Magda Ja�iewicz 97 E71011 UKS Azymut Pabianice 45:48 19:55 142:43
26 Aleksandra Bek 97 W04008 UOLKA Ostrów Mazowieck 51:42 25:49 143:59
27 Wiktoria Klimczak 97 P69035 WKS Grunwald Poznań 51:54 26:01 120:26
28 Angelika Ku�icka 96 W03026 PUKS Młode Orły NDMaz 52:23 26:30
29 Karolina Lendziosze 97 UOLKA Ostrów Mazowieck 62:21 36:28 155:33
30 Marcelina Lech 96 GIBnO Amator Warszawa 72:29 46:36 187:37
31 Monika Czerwionka 96 G14061 UKS Siódemka Rumia 94:53 69:00 259:47
Karolina Kordala 97 E75103 UKS Orientu�Łód� nkl
Klaudia Kaczyk 97 E71020 UKS Azymut Pabianice nkl
Weronika Fuks 97 E71015 UKS Azymut Pabianice nkl
Małgorzata Dzido 96 G14062 UKS Siódemka Rumia nkl
Iwona Księżopolska 96 G18057 WKS Flota Gdynia nkl
Magdalena Teichert 96 P58094 HKS Azymut Mochy nkl
K16 (30) 5.7 km 0 m 20 PK
1 Dominika Nadolska 95 G27017 GKS Luzino 47:41 0:00 135:08
2 Katarzyna Galla 95 P58024 HKS Azymut Mochy 48:30 0:49 119:05
3 Dominika Brajer 95 P35042 UKS Arkady Raszków 49:13 1:32 134:39
4 Aneta Białkowska 95 E75081 UKS Orientu�Łód� 50:50 3:09 133:04
5 Maria Drągowska 95 W07003 UKS Victoria Józefów 51:15 3:34 118:28
6 Justyna Ku�a 94 G14044 UKS Siódemka Rumia 51:22 3:41 136:05
6 Angelika Zamojska 94 G14008 UKS Siódemka Rumia 51:22 3:41 146:14
8 Aneta Ka�ierczak 95 E75082 UKS Orientu�Łód� 51:58 4:17 133:01
9 Katarzyna Tomoń 94 G14013 UKS Siódemka Rumia 52:46 5:05 154:38
10 Lyubov Matrosova 94 R20111 Kaliningrad 53:03 5:22 140:51
11 Dominika Dopierała 94 P35018 UKS Arkady Raszków 54:41 7:00 147:54
12 Milena �it 95 P40070 LKO Leszno 56:22 8:41
13 Małgorzata Siess 95 E71019 UKS Azymut Pabianice 56:57 9:16 135:18
14 Magdalena Grabiec 95 P58022 HKS Azymut Mochy 57:01 9:20 141:49
15 Kinga Skoczylas 94 P35014 UKS Arkady Raszków 57:22 9:41 147:57
16 Kinga Jędrzejewska 94 W88034 WKS Gwardia Warszawa 57:37 9:56 146:31
17 Jagoda Filipczak 94 W03022 PUKS Młode Orły NDMaz 57:40 9:59 135:23
18 Patrycja Kupniewska 94 N61008 UMKS Orkan Ostróda 57:44 10:03 153:15
19 Sandra Sicha 95 G27015 GKS Luzino 59:57 12:16 139:51
20 Zuzanna Kropinska 95 P40014 LKO Leszno 59:59 12:18 141:49
21 Michalina Kantecka 94 G14042 UKS Siódemka Rumia 60:35 12:54 140:47
22 Paulina Bartosiak 94 W88010 WKS Gwardia Warszawa 63:09 15:28 146:33
23 Edyta Wi�iewska 95 G14058 UKS Siódemka Rumia 67:52 20:11 158:24
24 Dominika Kubera 94 W88074 WKS Gwardia Warszawa 73:01 25:20 170:51
25 Małgorzata Rogala 95 N61037 UMKS Orkan Ostróda 82:38 34:57
26 Monika Bargiel 95 W07002 UKS Victoria Józefów 110:47 63:06
27 Maja Garmulewicz 95 UKS Orientu�Łód� 112:24 64:43 247:34
Aneta Jader 97 P58018 HKS Azymut Mochy nkl
Klaudia �iniarek 95 P58020 HKS Azymut Mochy nkl
Kamila Stachowiak 94 P58032 HKS Azymut Mochy nkl
K18 (27) 6.5 km 0 m 20 PK
1 Paulina Lipieńska 93 G14005 UKS Siódemka Rumia 48:25 0:00 141:39
2 Ewelina Zamojska 93 G14006 UKS Siódemka Rumia 48:55 0:30 141:36
3 Aleksandra Kluczka 93 W81014 UKS OSiR Góra Kalwaria 49:51 1:26 133:30
4 Hanna Klimkowska 92 P40002 LKO Leszno 49:56 1:31 123:58
5 Natalia Bartczak 93 E75020 UKS Orientu�Łód� 51:36 3:11 133:35
6 Zuzanna Kubicka 93 W03021 PUKS Młode Orły NDMaz 51:49 3:24 134:08
7 Sylwia Gryzio 92 E71026 UKS Azymut Pabianice 54:40 6:15 137:56
8 Olga Kwiatkowska 92 W03011 PUKS Młode Orły NDMaz 54:59 6:34 141:46
9 Natalia �ieszko 93 E75051 UKS Orientu�Łód� 55:01 6:36 140:32
10 Sara Ję�owiak 93 P58008 HKS Azymut Mochy 56:25 8:00 141:33
11 Paulina Dudzińska P35004 UKS Arkady Raszków 56:59 8:34 137:09
12 Beata Urbanowicz 93 W81030 UKS OSiR Góra Kalwaria 57:25 9:00 161:55
13 Patrycja Bartosiak 92 W88007 WKS Gwardia Warszawa 58:24 9:59 159:22
14 Alicja Piłkowska 92 W07004 UKS Victoria Józefów 58:36 10:11 149:03
15 Greta Ję�owiak 93 P58010 HKS Azymut Mochy 60:16 11:51 151:19
16 Iwona Skrzypkowska 93 W03025 PUKS Młode Orły NDMaz 62:20 13:55 159:25
17 Katarzyna Winczewsk 92 E75046 UKS Orientu�Łód� 62:25 14:00 179:58
18 Marta Kozieł 92 G14003 UKS Siódemka Rumia 63:17 14:52 180:21
19 Daria Arsentjeva 92 Kaliningrad 63:20 14:55 155:15
20 Karolina Hanuszkiew 93 E75060 UKS Orientu�Łód� 65:39 17:14 165:48
21 Agata Lech 92 E75086 UKS Orientu�Łód� 66:45 18:20 181:23
22 Aleksandra Bana� 93 E75050 UKS Orientu�Łód� 67:43 19:18 174:31
23 Agnieszka Kropinska 92 P40010 LKO Leszno 72:51 24:26 190:06
24 Natalia Ptak 93 P40004 LKO Leszno 74:51 26:26 191:43
25 Katarzyna Kozłowska W03012 PUKS Młode Orły NDMaz 75:00 26:35
26 Marta Walczewska 92 P40044 LKO Leszno 82:55 34:30 223:44
Małgorzata Kołosińs 92 W81023 UKS OSiR Góra Kalwaria nkl
K20/21 (19) 6.6 km 0 m 20 PK
1 Olga Sluta 86 U20204 KSO SKIF 42:04 0:00 140:06
2 Maria Pabich 82 E71006 UKS Azymut Pabianice 44:12 2:08 157:30
3 Małgorzata Wicha 91 W81013 UKS OSiR Góra Kalwaria 45:39 3:35 171:15
4 Ewa Fiuk 81 W87066 UNTS Warszawa 46:31 4:27 178:52
5 Weronika Machowska 86 W81004 UKS OSiR Góra Kalwaria 46:55 4:51 168:09
6 Ewa Wołek 68 W87003 UNTS Warszawa 47:31 5:27 176:36
7 Anastasiia Kalynovs 89 U20301 KSO Our Club 48:15 6:11 176:41
8 Marlena Wieleba 88 G18013 WKS Flota Gdynia 48:36 6:32 157:23
9 Alicja Ewiak 87 E75003 UKS Orientu�Łód� 49:43 7:39 198:18
10 Kinga Mikowska 89 N61021 UMKS Orkan Ostróda 50:27 8:23 191:15
11 Anna Filaber 90 W87047 UNTS Warszawa 52:11 10:07 189:34
12 Małgorzata Biniecka 87 E71063 UKS Azymut Pabianice 52:16 10:12 192:11
13 Anna Dusza 89 W87022 UNTS Warszawa 60:13 18:09 226:15
14 Olga Kovaleva 79 R20104 Kaliningrad 61:25 19:21 216:01
15 Katarzyna Sypuła W87 UNTS Warszawa 65:42 23:38 231:50
16 Agnieszka Kocińska 87 N61047 UMKS Orkan Ostróda 73:03 30:59
17 Urszula Herman-Iżyc indywidualni Warszawa 84:06 42:02 299:14
18 Katarzyna Proga 87 E75004 UKS Orientu�Łód� 84:25 42:21 250:44
19 Agata Michałowska 78 N61014 UMKS Orkan Ostróda 105:56 63:52 357:27
K35/40 (7) 6.0 km 0 m 19 PK
1 Barbara Nowak 70 P58040 HKS Azymut Mochy 49:43 0:00 151:11
2 Dorota Wardecka 65 W87006 UNTS Warszawa 52:55 3:12 148:41
3 Olena Drozd 70 U20202 KSO SKIF 54:14 4:31 142:40
4 Mariola Wołowczyk 68 W87031 UNTS Warszawa 62:12 12:29 166:26
5 Ewa Tarnowska 71 L45025 MKS Start Lublin 68:26 18:43 197:14
6 Wioleta Olszanka 70 W85006 OKS Start Otwock 69:22 19:39 197:35
7 Magdalena Wańczyk 68 W04003 UOLKA Ostrów Mazowieck 76:49 27:06 180:59
K45 (12) 5.4 km 0 m 18 PK
1 Lyudmyla Sluta 63 U20203 KSO SKIF 41:34 0:00 115:43
2 Irena Morawska 62 G18001 WKS Flota Gdynia 42:18 0:44 112:42
3 Marina Movko 60 R20101 Kaliningrad 43:13 1:39 116:11
4 Alicja Hornik 63 P69025 WKS Grunwald Poznań 49:56 8:22 131:44
5 Urszula Czerkawska 62 S22031 MUKS Gliwice 55:14 13:40 137:23
6 Marina Odintzova 62 Kaliningrad 55:40 14:06 160:18
7 Joanna Parfianowicz 64 W87017 UNTS Warszawa 58:35 17:01 146:26
8 Elżbieta Kulpa-Wach 64 W85019 OKS Start Otwock 63:16 21:42 171:46
9 Barbara Krawczyk 61 indywidualny Mazowsze 63:20 21:46 217:52
10 Marzena Drągowska 62 W85007 OKS Start Otwock 63:38 22:04
11 Irina Matrosova 61 R20110 Kaliningrad 73:24 31:50 212:07
12 Beata Bargiel 65 W85010 OKS Start Otwock 80:46 39:12 198:56
K50 (8) 3.7 km 0 m 12 PK
1 Elena Solovyeva 58 R20102 Kaliningrad 32:47 0:00 102:34
2 Małgorzata Krochmal 58 W89017 KU AZS WAT Warszawa 33:53 1:06
3 Regina Łuńska 56 N61039 UMKS Orkan Ostróda 35:29 2:42 126:03
4 Halina Biziuk 57 N61076 UMKS Orkan Ostróda 35:31 2:44 102:48
5 Danuta Mikielska 59 N61029 UMKS Orkan Ostróda 36:51 4:04 113:40
6 Jolanta Mazurkiewic 57 E75094 UKS Orientu�Łód� 37:50 5:03 114:28
7 Elena Mirochnichenk 58 R20106 Kaliningrad 38:15 5:28 129:03
8 Bogna Wróblewska 58 W85001 OKS Start Otwock 47:13 14:26 125:38
K55 (3) 3.4 km 0 m 14 PK
1 Ewa Lewoń 55 N61035 UMKS Orkan Ostróda 36:12 0:00 94:49
2 Natalia Lazareva 55 Kaliningrad 37:25 1:13 107:27
3 Danuta Trzpil 51 W85011 OKS Start Otwock 65:43 29:31 175:52
K60 (4) 3.4 km 0 m 14 PK
1 Alla Toropilina 50 R20116 Kaliningrad 41:42 0:00 129:45
2 Krystyna Deck 50 indywidualnie Sulejówe 44:34 2:52 119:13
3 Barbara Glińska 49 W87056 UNTS Warszawa 47:15 5:33 119:53
4 Helena Zielczyńska 27 W00401 A-TO-MY Warszawa 74:07 32:25 192:19
M10NR (6) 3.2 km 0 m 4 PK
1 Radosław Horwat 00 E71022 UKS Azymut Pabianice 19:19 0:00 79:34
2 Konrad Płóciennik 00 E71021 UKS Azymut Pabianice 21:17 1:58 77:10
3 Paweł Drągowski 01 W07009 UKS Victoria Józefów 23:36 4:17 68:02
4 Michał Pierzchała 01 W87134 UNTS Warszawa 25:35 6:16 63:43
5 Filip Janowski 05 WKS Gwardia Warszawa 28:33 9:14 84:25
Michał Sędłak 03 W07007 UKS Victoria Józefów nkl
M10 (2) 1.7 km 0 m 5 PK
1 Jakub Pietek 00 E75111 UKS Orientu�Łód� 74:36 0:00 124:26
2 Tomasz Choro� 00 W97006 UKS Saper Kazuń 77:09 2:33 124:20
M12 (31) 2.7 km 0 m 8 PK
1 Jerzy Urbaniak 98 W88062 WKS Gwardia Warszawa 18:41 0:00 61:29
2 Piotr Sotniczuk 98 W87044 UNTS Warszawa 20:21 1:40 60:27
3 Rafał Kluska 98 C32020 MKS Skarmat Toruń 21:16 2:35 102:45
4 Gracjan Cupry� 99 P58067 HKS Azymut Mochy 23:47 5:06 77:37
5 Wojciech Mossakowsk 98 W87002 UNTS Warszawa 24:08 5:27 77:44
6 Bartek Janowski 99 W88046 WKS Gwardia Warszawa 25:17 6:36 90:50
7 Szymon Raczkowski 98 C32032 MKS Skarmat Toruń 25:34 6:53
8 Piotr Klimkowski 99 P40071 LKO Leszno 25:40 6:59 121:11
9 Jakub Morawski 99 E71083 UKS Azymut Pabianice 26:26 7:45 96:33
10 Mateusz Tadejewski UMKS Orkan Ostróda 26:28 7:47
11 Grzegorz Siess 98 E71090 UKS Azymut Pabianice 28:59 10:18 113:18
12 Fryderyk Pryjma 98 funexsports 29:43 11:02 111:52
13 Mateusz Socik 98 G14039 UKS Siódemka Rumia 29:54 11:13 94:20
14 Maciej Myszkowski 98 W81045 UKS OSiR Góra Kalwaria 30:24 11:43 95:34
15 Jakub Kisielewicz 99 E71099 UKS Azymut Pabianice 30:49 12:08 95:28
16 Maciej Borkowski 98 W88029 WKS Gwardia Warszawa 31:16 12:35 95:19
17 Bartosz Stępień G14031 UKS Siódemka Rumia 32:46 14:05 107:14
18 Jakub Michałowski 99 N61078 UMKS Orkan Ostróda 34:47 16:06 106:50
19 Przemysław Zuchmańs 98 E75114 UKS Orientu�Łód� 35:39 16:58 137:40
20 Dariusz Krawczyk 99 P40073 LKO Leszno 35:43 17:02 109:51
21 Oskar Tyczyński 99 W87148 UNTS Warszawa 35:45 17:04
22 Kacper Matwiejczuk 98 L01204 UKS Azymut Siedliska 37:56 19:15 138:18
23 Marcin Smektała 99 P40075 LKO Leszno 39:32 20:51 106:42
24 Marek Firlej 98 P58037 HKS Azymut Mochy 39:54 21:13 94:17
25 Mateusz Lis 98 W97013 UKS Saper Kazuń 42:38 23:57 101:16
26 Jakub Węgrzyn 98 L01046 UKS Azymut Siedliska 45:33 26:52 94:22
27 Mateusz Jaksa 99 E71085 UKS Azymut Pabianice 47:49 29:08 140:55
28 Krystian Marciniak 99 E71088 UKS Azymut Pabianice 49:50 31:09 130:44
29 Jarosław Witkie G14023 UKS Siódemka Rumia 74:42 56:01 194:56
Przemek Gliński 99 W20601 indywidualny Mazowsze nkl
Kacper Bujnowicz 99 E71033 UKS Azymut Pabianice nkl
M14 (32) 5.0 km 0 m 18 PK
1 Łukasz Wi�iewski 96 G14030 UKS Siódemka Rumia 29:26 0:00
2 Sebastian Socik 96 G14024 UKS Siódemka Rumia 31:55 2:29 98:06
3 Filip Prasał 96 W03007 PUKS Młode Orły NDMaz 31:56 2:30 97:54
4 Mateusz Zięba 97 R22046 UKS Azymut Dębów 36:48 7:22 140:36
5 Karol Zimny 96 P35035 UKS Arkady Raszków 37:13 7:47 116:45
6 Daniel Sałajczyk 96 W81044 UKS OSiR Góra Kalwaria 37:39 8:13 116:59
7 Mateusz Boguszewski G14034 UKS Siódemka Rumia 37:44 8:18 145:32
8 Krzysztof Rzeńca 96 E75116 UKS Orientu�Łód� 37:49 8:23 141:04
9 Kamil Jabłoński 97 C32047 MKS Skarmat Toruń 42:30 13:04 158:46
10 Rafał Ferenc 97 W03020 PUKS Młode Orły NDMaz 43:21 13:55 167:27
11 Michał Kwiatkowski 97 W03010 PUKS Młode Orły NDMaz 43:39 14:13 157:08
12 Zbigniew Porzycz 96 G18042 WKS Flota Gdynia 45:05 15:39 140:26
13 Kamil Olkowicz 96 W03009 PUKS Młode Orły NDMaz 45:31 16:05 148:01
14 Michał Wołowczyk 97 W87034 UNTS Warszawa 46:51 17:25
15 Tomasz Witke 96 G14015 UKS Siódemka Rumia 48:46 19:20 141:58
16 Kamil Szymczak 96 P35045 UKS Arkady Raszków 48:47 19:21 225:03
17 Eryk Pauch 97 P58047 HKS Azymut Mochy 50:36 21:10 140:29
18 Przemysław Kaczocha 96 P35051 UKS Arkady Raszków 51:39 22:13 159:35
19 Marek Rosochacki 96 W81031 UKS OSiR Góra Kalwaria 51:50 22:24 142:22
20 Karol Węgrzyn 97 L01045 UKS Azymut Siedliska 55:54 26:28 142:36
21 Aleksander Tarnowsk 97 L45011 MKS Start Lublin 57:38 28:12 154:11
22 Damian Gumowski 96 W88025 WKS Gwardia Warszawa 72:33 43:07 232:06
23 Mateusz Janowski 96 W88047 WKS Gwardia Warszawa 72:41 43:15
24 Bartek Wanuszka 96 F54008 KOS Modrzew Skwierzyna 76:48 47:22 176:55
25 Paweł Grzybek G14033 UKS Siódemka Rumia 80:46 51:20 211:44
26 Kamil Borowiak 97 G14046 UKS Siódemka Rumia 84:50 55:24 210:55
27 Marcin Gliński 96 W20602 indywidualny Mazowsze 97:07 67:41
28 Mariusz Skrzypkowsk 97 W03024 PUKS Młode Orły NDMaz 103:11 73:45 322:24
Wojciech Tłuczek 96 L01038 UKS Azymut Siedliska nkl
Konrad Kitka 96 L01203 UKS Azymut Siedliska nkl
Tomasz Baksalary 96 P40043 LKO Leszno nkl
pk Szymon Pałka 96 E75011 UKS Orientu�Łód� nkl
M16 (40) 6.3 km 0 m 18 PK
1 Piotr Parfianowicz 94 W87027 UNTS Warszawa 34:04 0:00
2 Wojciech Dudek UKS Saper Kazuń 40:21 6:17
3 Krzysztof Wołowczyk 95 W87033 UNTS Warszawa 41:22 7:18
4 Kamil Anc 95 W87036 UNTS Warszawa 41:56 7:52 133:16
5 Patryk Bolewicz 94 P40011 LKO Leszno 42:18 8:14 137:57
6 Kamil Gęstwicki 94 W61054 UMKS Orkan Ostróda 42:31 8:27 145:28
7 Patryk Powichrowski 95 W81032 UKS OSiR Góra Kalwaria 42:52 8:48 146:03
8 Mateusz Ciekański 95 E71032 UKS Azymut Pabianice 43:56 9:52 133:05
9 Szymon Kaczmarek 95 P58035 HKS Azymut Mochy 44:14 10:10 149:03
10 Patryk Marciniak 95 E71031 UKS Azymut Pabianice 45:11 11:07 166:47
11 Sebastian Konarzews 95 W81025 UKS OSiR Góra Kalwaria 45:27 11:23 135:27
12 Krzysztof Jeż 94 E75009 UKS Orientu�Łód� 47:18 13:14 154:15
13 Bartosz Szuryga 95 L45015 MKS Start Lublin 48:46 14:42 138:07
14 Damian Jurdeczka 95 P40063 LKO Leszno 49:11 15:07 186:44
15 Mikołaj Dubicki 94 P40009 LKO Leszno 49:20 15:16 158:24
16 Witold Jasiński 94 E75084 UKS Orientu�Łód� 49:40 15:36 126:35
17 Marcin Kowalski 95 P40035 LKO Leszno 50:06 16:02 180:19
18 Grzegorz Garbulińsk 94 W97007 UKS Saper Kazuń 50:55 16:51 145:24
19 Stepan Arsentjev 94 Kaliningrad 51:29 17:25 179:29
20 Adam Jakubowski 95 W04007 UOLKA Ostrów Mazowieck 52:13 18:09 180:03
21 Michał Kordala 94 E75024 UKS Orientu�Łód� 52:21 18:17 145:20
22 Miłosz Kalitka 95 P58031 HKS Azymut Mochy 53:07 19:03 180:04
22 Ilia Temnikov 95 Kaliningrad 53:07 19:03 157:21
24 Marcin Rosiński 94 W04005 UOLKA Ostrów Mazowieck 53:19 19:15 167:43
25 Jakub Mączyński 95 E75106 UKS Orientu�Łód� 53:21 19:17 162:04
26 Marcin Piechowski 94 G14009 UKS Siódemka Rumia 53:33 19:29 146:55
27 Grzegorz Skwierawsk 95 G14012 UKS Siódemka Rumia 58:37 24:33 154:37
28 Maciej Bartczak 94 N61010 UMKS Orkan Ostróda 62:00 27:56 172:18
29 Dominik Bolewicz 95 P40015 LKO Leszno 65:27 31:23
30 Grzegorz Knober 95 W88028 WKS Gwardia Warszawa 65:51 31:47
31 Patryk Marszałek 95 R22049 UKS Azymut Dębów 66:31 32:27 171:51
32 Maciek Sadowski 94 W04010 UOLKA Ostrów Mazowieck 70:28 36:24 230:03
33 Tomasz �irski 95 W03008 PUKS Młode Orły NDMaz 73:19 39:15 226:00
34 Michał Rycaj 95 L01054 UKS Azymut Siedliska 76:01 41:57 234:14
35 Piotr Każmierski 95 W81034 UKS OSiR Góra Kalwaria 78:59 44:55 233:45
36 Mateusz Baranowski 95 W81055 UKS OSiR Góra Kalwaria 81:00 46:56 232:28
37 Kamil Jaszak 95 L01043 UKS Azymut Siedliska 92:34 58:30 271:07
38 Szymon Kłoczek 95 L01048 UKS Azymut Siedliska 97:25 63:21 259:06
39 Kacper Jakubowski 94 UOLKA Ostrów Mazowieck 111:00 76:56 336:49
Łukasz Gutek 95 L01201 UKS Azymut Siedliska nkl
M18 (22) 7.2 km 0 m 23 PK
1 Damian Rychły 92 P58007 HKS Azymut Mochy 40:05 0:00 126:02
2 Dominik Wels 92 P40001 LKO Leszno 41:04 0:59 126:08
3 Mateusz Grochowalsk 92 E71009 UKS Azymut Pabianice 41:52 1:47 127:18
4 Dominik Chudzik 92 E75076 UKS Orientu�Łód� 42:41 2:36 132:35
5 Bartosz Kaszuba 92 R22005 UKS Azymut Dębów 44:01 3:56 133:04
6 Paweł Lipieński 93 G14019 UKS Siódemka Rumia 47:05 7:00 153:47
7 Adam Szmulkowski 93 W03004 PUKS Młode Orły NDMaz 48:38 8:33 134:45
8 Marcin Swęda 93 W97016 UKS Saper Kazuń 49:20 9:15 145:26
9 Bartosz Nowociński 93 N61033 UMKS Orkan Ostróda 49:57 9:52 155:19
10 Jakub Chrustowicz 92 E75055 UKS Orientu�Łód� 51:19 11:14 154:23
11 Mikołaj Grabiec 93 P58017 HKS Azymut Mochy 52:53 12:48 146:28
11 Krzysztof Kurek 92 W81026 UKS OSiR Góra Kalwaria 52:53 12:48 170:44
13 Tomasz Kurek 93 W81027 UKS OSiR Góra Kalwaria 53:35 13:30 165:09
14 Jakub Prasał 93 W03005 PUKS Młode Orły NDMaz 55:07 15:02 151:04
15 Rafał Ciupa 93 L01011 UKS Azymut Siedliska 67:25 27:20 223:26
16 Marek U�iński 93 W81037 UKS OSiR Góra Kalwaria 73:54 33:49
17 Jakub Michalik 93 E75017 UKS Orientu�Łód� 76:05 36:00 225:31
18 Karol Czarkowski 93 W04006 UOLKA Ostrów Mazowieck 78:08 38:03 219:00
19 Marcin Gappa 92 G14060 UKS Siódemka Rumia 78:30 38:25 214:56
20 Damian Gęstwicki 93 N61054 UMKS Orkan Ostróda 79:56 39:51 211:40
21 Jacek Galla 93 P58011 HKS Azymut Mochy 82:56 42:51 204:09
Bartłomiej Kubiak 92 E75038 UKS Orientu�Łód� nkl
M20 (8) 7.8 km 0 m 27 PK
1 Tadeusz Piłkowski 90 W85021 OKS Start Otwock 47:49 0:00
2 Mateusz Anc 91 W87037 UNTS Warszawa 54:00 6:11 145:23
3 Ryszard Piekarski 91 W81015 UKS OSiR Góra Kalwaria 56:31 8:42 188:52
4 Łukasz Kochn 90 W03002 PUKS Młode Orły NDMaz 59:17 11:28 196:02
5 Piotr Zych 90 W03003 PUKS Młode Orły NDMaz 59:46 11:57 161:30
6 Marcin Le�icki 91 R22001 UKS Azymut Dębów 60:16 12:27 183:02
7 Arkadiusz Gałązka 90 F54017 KOS Modrzew Skwierzyna 63:48 15:59 190:14
8 Aleksander Szczęsny 90 W20603 indywidualny Mazowsze 82:08 34:19 244:59
M21 (21) 8.1 km 0 m 27 PK
1 Janusz Porzycz 73 G18019 WKS Flota Gdynia 41:28 0:00 145:50
2 Łukasz Gryzio 88 E71003 UKS Azymut Pabianice 41:29 0:01 145:24
3 Paweł Tadejewski indywidaulny Warmia 46:21 4:53 152:27
4 Piotr Drągowski 82 W85027 OKS Start Otwock 47:09 5:41 170:03
5 Piotr Kruk 89 R22007 UKS Azymut Dębów 47:33 6:05 162:24
6 Tomasz Pabich 82 E71005 UKS Azymut Pabianice 50:15 8:47 168:31
7 Nikita Kachpurov 91 Kaliningrad 50:38 9:10 183:17
8 Przemysław Olech 85 G14055 UKS Siódemka Rumia 51:09 9:41 183:29
9 Kamil Student 87 E75012 UKS Orientu�Łód� 52:26 10:58 178:02
10 Sergey Chernov 86 R20113 Kaliningrad 52:46 11:18 193:25
11 Karol Gmur 76 P35041 UKS Arkady Raszków 53:34 12:06 183:43
12 Sebastian Ciesiółka 75 D92005 KS Artemis Wrocław 56:27 14:59 189:53
13 Karol Galicz 86 UKS Siódemka Legionowo 61:03 19:35
14 Bartosz Rydliński 85 W03001 PUKS Młode Orły NDMaz 62:27 20:59 259:31
15 Piotr Zając 75 W89004 KU AZS WAT Warszawa 63:42 22:14 240:36
16 Michał Stankiewicz G18052 WKS Flota Gdynia 64:36 23:08 237:09
17 Paweł Stachowski 82 F54030 KOS Modrzew Skwierzyna 72:37 31:09 239:27
18 Jakub Żytka indywidualni Warszawa 73:31 32:03
19 Michał Lendzioszek 82 indywidualny Mazowsze 76:30 35:02 307:03
20 Koper Maciej 85 UKS Siódemka Legionowo 103:39 62:11 325:21
Franciszek Galla 89 P58003 HKS Azymut Mochy nkl
M35 (4) 7.8 km 0 m 27 PK
1 Krystian Sędłak 73 W85045 OKS Start Otwock 44:44 0:00
2 Rafał Zaworonek 74 K30019 WKS Wawel Kraków 52:41 7:57 166:55
3 Grzegorz Jurek 71 indywidualni Warszawa 54:36 9:52 184:18
Piotr Renc 75 L45008 MKS Start Lublin nkl
M40 (12) 7.6 km 0 m 23 PK
1 Evgeny Korschunov 68 Kaliningrad 51:36 0:00 157:41
2 Andrzej Krupiński 69 W97086 UKS Saper Kazuń 51:39 0:03 161:43
3 Jarosław Bartczak 68 N61001 UMKS Orkan Ostróda 51:46 0:10 142:28
4 Piotr Ratajczak 69 N61002 UMKS Orkan Ostróda 53:39 2:03 148:59
5 Roman Sabak W87 UNTS Warszawa 54:55 3:19 163:45
6 Zbigniew Wrzosek 70 W00418 indywidualny Mazowsze 56:43 5:07 172:38
7 Arkadiusz Rosiński 68 W04004 UOLKA Ostrów Mazowieck 61:25 9:49 178:53
8 Jacek Olas 69 E75098 UKS Orientu�Łód� 71:24 19:48 201:48
9 Wojciech Kluska 68 C32008 MKS Skarmat Toruń 82:20 30:44 212:43
10 Paweł Piłkowski 66 W85038 OKS Start Otwock 83:08 31:32 231:12
11 Krzysztof Szlendak 68 W87035 UNTS Warszawa 91:58 40:22 240:24
12 Jarosław Popowski 69 W87039 UNTS Warszawa 93:56 42:20 231:47
M45 (8) 7.6 km 0 m 21 PK
1 Jacek Kozłowski 63 P40077 LKO Leszno 47:05 0:00 129:15
2 Mirosław Tarnowski 64 L45007 MKS Start Lublin 51:02 3:57 140:15
3 Ihor Slutyy 63 U20201 KSO SKIF 53:08 6:03 148:33
4 Jarosław Lickiewicz 64 B50001 KS Żubr Białowieża 59:38 12:33 186:17
5 Tomasz Pryjma 64 funexsports 64:15 17:10 177:05
6 Jerzy Porzycz 61 G18012 WKS Flota Gdynia 65:44 18:39 169:56
7 Paweł Lech 65 GIBnO Amator Warszawa 66:27 19:22 176:05
8 Marek Drągowski 65 W85036 OKS Start Otwock 74:16 27:11 203:03
M50 (21) 7.3 km 0 m 21 PK
1 Robert Drągowski 59 W85017 OKS Start Otwock 48:24 0:00
2 Przemysław Mossakow 60 W20710 indywidualny Mazowsze 50:30 2:06 138:43
3 Boris Krylov 57 R20109 Kaliningrad 50:51 2:27 140:55
4 Janusz Wałachowski 59 W97050 UKS Saper Kazuń 50:58 2:34 139:05
5 Marek Mikielski 60 N61028 UMKS Orkan Ostróda 53:11 4:47
6 Mikhail Solovyev 57 R20103 Kaliningrad 54:38 6:14 164:47
7 Władysław Machowski 59 W81001 UKS OSiR Góra Kalwaria 56:40 8:16
8 Tadeusz Wróblewski 58 W85002 OKS Start Otwock 57:49 9:25 152:29
9 Bogdan Lech 60 N61049 UMKS Orkan Ostróda 58:30 10:06 136:19
10 Mirosław Rogala 57 L45024 MKS Start Lublin 59:40 11:16 145:57
11 Albert Budavas 57 Kaliningrad 60:42 12:18 156:20
12 Aleksander Chułek 56 G18018 WKS Flota Gdynia 67:44 19:20 159:30
13 Krzysztof Lewandows 58 E75008 UKS Orientu�Łód� 68:45 20:21 212:55
14 Sławomir Sypuła 58 W87016 UNTS Warszawa 69:13 20:49 218:42
15 Grzegorz Krochmal 59 W89014 KU AZS WAT Warszawa 69:22 20:58
16 Victor Mirochnichen 56 R20107 Kaliningrad 70:01 21:37 183:08
17 Jerzy Wo�iak 56 E71024 UKS Azymut Pabianice 70:37 22:13 190:42
18 Stanisław Krawczyk 58 indywidualny Mazowsze 71:56 23:32 185:48
19 Wacław Czerkawski 60 S22032 MUKS Gliwice 72:13 23:49 199:55
20 Andrzej Konstanciak 59 W85016 OKS Start Otwock 74:29 26:05 176:57
21 Sylwester Przybyła 57 W89006 KU AZS WAT Warszawa 77:42 29:18 187:44
M55 (14) 7.0 km 0 m 21 PK
1 Benedykt Król 53 G14001 UKS Siódemka Rumia 46:18 0:00 131:20
2 Tadeusz Wołejszo 51 W89019 KU AZS WAT Warszawa 46:54 0:36 131:56
3 Romuald Miszewski 54 G18045 WKS Flota Gdynia 46:56 0:38 131:34
4 Zbigniew Łuński 52 N61040 UMKS Orkan Ostróda 47:01 0:43 131:42
5 Bogdan �ierczyński 53 F54022 KOS Modrzew Skwierzyna 55:18 9:00 166:56
6 Janusz Bohaczek 52 N61005 UMKS Orkan Ostróda 55:49 9:31 143:21
7 Vladimir Chernykh 52 R20112 Kaliningrad 56:27 10:09 161:49
8 Wiesław Deck 54 indywidualnie Sulejówe 60:57 14:39 162:04
9 Bogdan Lewoń 55 N61036 UMKS Orkan Ostróda 62:39 16:21 163:39
10 Józef Paszyński 53 E75028 UKS Orientu�Łód� 68:09 21:51 186:06
11 Wiktor Mordecki OKS Start Otwock 69:12 22:54 185:37
12 Nikolay Toropilin 51 R20115 Kaliningrad 69:27 23:09 281:30
13 Feliks Kania 51 W97036 UKS Saper Kazuń 70:12 23:54 167:21
14 Viktor Arsentjev 54 Kaliningrad 72:53 26:35 180:04
M60 (9) 4.3 km 0 m 15 PK
1 Stanisław Wasilewsk 46 W97003 UKS Saper Kazuń 30:44 0:00 101:41
2 Ryszard Jakielaszek 49 G27031 GKS Luzino 31:02 0:18 101:15
3 Jan Kukuryka 47 L45023 MKS Start Lublin 33:39 2:55 111:56
4 Władysław Wołochowi 47 F54051 KOS Modrzew Skwierzyna 37:25 6:41 130:23
5 Władysław Królikows 47 F54013 KOS Modrzew Skwierzyna 38:09 7:25 129:32
6 Nikolay Manafov 44 R20117 Kaliningrad 39:29 8:45 142:39
7 Józef Kmieciński 47 W03016 PUKS Młode Orły NDMaz 44:35 13:51 130:37
8 Henryk Wo�iak 48 N61044 UMKS Orkan Ostróda 46:05 15:21 143:07
9 Jan Szepelak 50 N61045 UMKS Orkan Ostróda 52:08 21:24
M65/70 (4) 3.7 km 0 m 13 PK
1 Waldemar Płuciennik 43 F54001 KOS Modrzew Skwierzyna 37:47 0:00 94:51
2 Jan Gliński 40 W87057 UNTS Warszawa 40:22 2:35 134:46
3 Andrzej Kędziorek 44 W88022 WKS Gwardia Warszawa 40:48 3:01 127:31
4 Mieczysław Zielczyń 30 W00402 A-TO-MY Warszawa 73:48 36:01 199:24
Open (9) 4.3 km 0 m 16 PK
1 Marcin Fastyn 86 E75013 UKS Orientu�Łód� 36:44 0:00 114:48
2 Katarzyna Biniecka 83 E71089 UKS Azymut Pabianice 38:42 1:58 115:08
3 Maciej Lech 85 W20401 indywidualni 42:22 5:38 111:02
4 Andrej Snapelev 76 R20108 Kaliningrad 50:14 13:30
5 Elena Ivkina 81 R20105 Kaliningrad 52:24 15:40
6 Mateusz Drągowski 95 OKS Start Otwock 52:43 15:59 145:45
7 Michał Lech 90 W20402 indywidualni 56:06 19:22 134:52
8 Natalia Toom Kaliningrad 60:32 23:48 175:35
9 Magdalena Ciesiółka 77 KS Artemis Wrocław 75:14 38:30 205:21
|