Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                     26.05.2024 13:00:36
                                    Pomorze Sprint Cup 2024 4.E
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: 10R         1.0km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[109] MOKROSZ, Izabela                  UMKS, Kwidzyn        8           0b.PK 13.06         
  2>[107] KRYKOWSKI, Henio                  Team Heniasa         6           0b.PK 13.50         
  3>[113] WYRZYKOWSKI, Igor                 10                   10 06296    0b.PK 14.22         
  4>[106] KRAKOWIAK, Zofia                  UKS Orientpark.pl, I 5  5897     0b.PK 14.28         
  5>[104] KOZŁOWSKI, Kazimierz              KoziołkiTeam         4           0b.PK 16.32         
  6>[103] KOZŁOWSKI, Ignacy                 KoziołkiTeam         4           0b.PK 17.02         
  7>[0] HEJDYSZ, Konrad                                                      0b.PK 19.22         
  8>[112] SZCZEPANIAK, Hanna                UKS Arkady, Raszków  2  6370     0b.PK 21.22         
  9>[102] KONISZUK, Konrad                  3                    3           0b.PK 25.30         
 10>[110] OLAS, Julia                       UKS Orientuś, Łódź   9  6019     0b.PK 25.37         
 11 [108] LEWANDOWSKA, Martyna              Tczewskie Stowarzysz 7  5819     1b.PK 16.49         
 12 [1004] MYKHAILOV, Rodion                Samnanger IL         15          1b.PK 67.29         
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.2km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1002] DRAPELLA, Łukasz                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 5860         11.39  +      0.00
  2>[1003] KONISZUK, Kornel                 UMKS, Kwidzyn        8  6278         12.42  +      1.03
  3>[1005] PIASKOWSKI, Michał               UKS Arkady, Raszków  2  6387         12.44  +      1.05
  4>[1001] CIUPA, Wojciech                  UKS Orientuś, Łódź   9  5267         13.57  +      2.18
  5>[1007] STAŚKIEWICZ, Makary              MKS MOS, Wrocław     16              16.39  +      5.00
  6>[1006] PŁOSKI, Witold                   PKO Harpagan, Gdańsk 14 6154         17.52  +      6.13
  7>[1008] TRZASKO, Oleg                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5947         31.40  +     20.01
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.0km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1212] SZUTKO, Aleksander               UKS Traper, Złocieni 19 4919         15.37  +      0.00
  2>[0] GÓRSKI, Krzesimir                   MKS Paulinum, Jeleni 35              16.05  +      0.28
  3>[1216] ŻAKOWSKI, Leon                   UMKS, Kwidzyn        8  5886         16.37  +      1.00
  4>[1201] CICHEWICZ, Wojciech              UMKS, Kwidzyn        8  5556         17.23  +      1.46
  5>[1208] MOKROSZ, Tomasz                  UMKS, Kwidzyn        8  5882         18.41  +      3.04
  6>[1206] MACIACZYK, Ignacy                KS Hades, Poznań     20 6111         19.43  +      4.06
  7>[1215] ZYKAS, Domas                     Šiauliu JTC          22              19.53  +      4.16
  8>[1205] ŁUKIJAŃSKI, Karol                UKS Traper, Złocieni 19 5923         21.20  +      5.43
  9>[1209] RYGIEL, Aleksander               WKS Wawel, Kraków    21 5206         22.44  +      7.07
 10>[1217] SOKOŁOWSKI, Antoni               KOS BnO, Szczecin    18              23.12  +      7.35
 11>[1214] HEJDYSZ, Igor                    UKS Arkady, Raszków  2  6106         24.44  +      9.07
 12>[1213] URYGA, Adam                      WKS Wawel, Kraków    21 5200         24.51  +      9.14
 13>[1207] MARSZAŁEK, Karol                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 5068         28.06  +     12.29
 14>[1211] STRYZHAK, Damyr                  MKS MOS, Wrocław     16 6015         30.26  +     14.49
 15>[1210] SOKOŁOWSKI, Ignacy               KOS BnO, Szczecin    18 6348         31.05  +     15.28
 16>[1204] JOBS, Mateusz                    KOS BnO, Szczecin    18 6347         31.57  +     16.20
    [1203] GOGLER, Ernest                   KOS BnO, Szczecin    18 6130     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         2.2km    0m 16PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1436] WIŚNIEWSKI, Adam                 UKS Azymut, Pabianic 32 4406         16.37  +      0.00
  2>[1410] EWERT-KRZEMIENIEWSKI, Ignacy     KOS BnO, Szczecin    18 6402         17.04  +      0.27
  3>[1417] JĘDRAS, Jakub                    UMKS, Kwidzyn        8  4509         18.17  +      1.40
  4>[1413] GÓRSKI, Seweryn                  UKS OSiR, Góra Kalwa 28 5321         19.02  +      2.25
  5>[1429] PIASECKI, Maciej                 HKS Azymut, Mochy    27 6093         19.04  +      2.27
  6>[1425] OLSZONOWICZ, Jeremiasz           UKS Azymut 45, Gdyni 30 5869         19.14  +      2.37
  6>[1437] ZASADZKI, Tymoteusz              WKS Wawel, Kraków    21 4749         19.14  +      2.37
  8>[1405] BUCZMA, Jakub                    Stowarzyszenie Team  25 5463         19.43  +      3.06
  9>[1435] URYGA, Artur                     WKS Wawel, Kraków    21 4928         19.52  +      3.15
 10>[1415] HUNDT, David                     WKS Wawel, Kraków    21 5790         20.15  +      3.38
 11>[1424] MOTIEJUNAS, Joris                Šiauliu JTC          22              20.20  +      3.43
 12>[1401] ABROMAVIČIUS, Orestas            Šiauliu JTC          22              20.38  +      4.01
 13>[1406] DEDA, Bartosz                    KS Kościelec, Chrzan 26 5132         20.55  +      4.18
 14>[1421] MASIULIONIS, Lukas               Šiauliu JTC          22              22.03  +      5.26
 15>[1432] PRZYMĘCKI, Konrad                MKS MOS, Wrocław     16 5879         22.16  +      5.39
 16>[1411] FRANC, Julian Emilian            HKS Azymut, Mochy    27 4640         23.45  +      7.08
 17>[1407] DROŃ, Wojciech                   UMKS, Kwidzyn        8  4510         23.54  +      7.17
 18>[1426] PALINAUSKAS, Gvidas              Šiauliu JTC          22              23.56  +      7.19
 19>[1404] BEK, Aleksander                  Rodzinna Grupa Rower 24              25.29  +      8.52
 20>[1402] AUGA, Žygimantas                 Šiauliu JTC          22              26.18  +      9.41
 21>[1422] MIODEK, Mateusz                  UKS Kometa, Gliwice  29 6083         27.24  +     10.47
 22>[1416] JANKOWSKI, Leon                  UKS Orientuś, Łódź   9  5664         28.01  +     11.24
 23>[1434] SUKNEVICH, Mihail                Radio-O              31              29.23  +     12.46
 24>[1412] GAJEK, Damian                    MKS MOS, Wrocław     16 6007         30.21  +     13.44
 25>[1419] LABANAUSKAS, Augustas            Šiauliu JTC          22              32.04  +     15.27
 26>[1414] GROMADZKI, Szymon                PKO Harpagan, Gdańsk 14 5579         47.19  +     30.42
    [1408] DUDA, Łukasz                     UKS Traper, Złocieni 19 4142     NKL-bPK           
    [1409] DZIATLAU, Aliaksei               PKO Harpagan, Gdańsk 14 6151     NKL-bPK           
    [1418] KHARCHENKO, Danylo               MKS MOS, Wrocław     16 6011     NKL-bPK           
    [1427] PARZYCH, Jakub                   UKS Kometa, Gliwice  29 6364     NKL-bPK           
    [1430] PIETRZAK, Bruno                  HKS Azymut, Mochy    27 5046     NKL-bPK           
    [1431] POCEVIČIUS, Matas                Šiauliu JTC          22          NKL-bPK           
    [1433] STUMBRAS, Vincas                 Šiauliu JTC          22          NKL-bPK           
    [1420] ŁĘCKI, Bartosz                   UKS Kometa, Gliwice  29 6084     NKL-bPK           
    [1423] MIZIOŁEK, Jerzy                  Stowarzyszenie Team  25 5604     NKL-bPK           
    [1428] PĘKAL, Paweł                     UMKS, Kwidzyn        8  4444     NKL-bPK           
    [1403] BĄBEL, Bartosz                   KOS BnO, Szczecin    18 6351     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         2.6km    0m 26PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1631] UKLEJA, Krzysztof                PKO Harpagan, Gdańsk 14 3120         17.19  +      0.00
  2>[1621] PACHNIK, Antoni                  UKS Orientpark.pl, I 5  4299         17.27  +      0.08
  3>[1618] MOKROSZ, Mateusz                 UMKS, Kwidzyn        8  5883         17.32  +      0.13
  4>[1619] MOTAŁA, Piotr                    UKS Siódemka, Rumia  36 4552         17.50  +      0.31
  5>[1626] RZEŃCA, Tomasz                   UKS Orientuś, Łódź   9  3712         18.54  +      1.35
  6>[1614] ŁADOMIRSKI, Szymon               MKS Paulinum, Jeleni 35 4737         19.08  +      1.49
  7>[1609] KREFFT, Adam                     UKS Siódemka, Rumia  36 5531         19.10  +      1.51
  8>[1612] LENDZIOSZEK, Roman               BKS Wataha, Warszawa 37 4944         19.31  +      2.12
  9>[1602] CIUPA, Jan                       UKS Orientuś, Łódź   9  3926         20.04  +      2.45
 10>[1604] DZIATLAU, Danila                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 6150         20.20  +      3.01
 11>[1610] LEMAŃCZYK, Witold                PKO Harpagan, Gdańsk 14 4804         20.24  +      3.05
 11>[1632] WASILEWSKI, Antoni               UKS OSiR, Góra Kalwa 28 4441         20.24  +      3.05
 13>[1629] SOIMA, Andrej                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5881         21.03  +      3.44
 14>[1608] JOŃCZY, Michał                   MKS Paulinum, Jeleni 35 3882         21.05  +      3.46
 15>[1615] ŁUBISZ, Łukasz                   UKS Azymut, Pabianic 32 4402         21.21  +      4.02
 16>[1617] MOCKUS, Martynas                 Šiauliu JTC          22              21.35  +      4.16
 17>[1603] DYMOWSKI, Filip                  KOS Warszawa         34 6419         21.44  +      4.25
 18>[1611] LENDZIOSZEK, Leszek              KOS Warszawa         34 4736         22.09  +      4.50
 19>[1620] OBERNIKHIN, Piotr                Stowarzyszenie Team  25 5909         22.15  +      4.56
 20>[1623] POKORSKI, Borys                  UMKS, Kwidzyn        8  5550         23.23  +      6.04
 21>[1622] PARULSKI, Alan                   HKS Azymut, Mochy    27              23.29  +      6.10
 22>[1601] BIAŁOGRODZKI, Ignacy             UKS Azymut 45, Gdyni 30 5608         24.38  +      7.19
 22>[1624] RADŽVILAS, Augustas              Šiauliu JTC          22              24.38  +      7.19
 24>[1628] SIUDEK, Krzysztof                UKS Orientuś, Łódź   9  4874         24.49  +      7.30
 25>[1616] MELLER, Jan                      KS Hades, Poznań     20 4150         27.34  +     10.15
    [1627] SIKORA, Dawid                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5279     NKL-bPK           
    [1605] GOLINOWSKI, Piotr                HKS Azymut, Mochy    27 4046     DNF               
    [1606] GÓRSKI, Igor                     MKS Paulinum, Jeleni 35 5013     DNF               
    [1625] RUBAJ, Konrad                    UMKS, Kwidzyn        8  5065     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         2.6km    0m 26PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1802] CEPURDEJ, Władysław              LOK Grudziądz        999             17.19  +      0.00
  2>[1806] PISAREK, Kordian                 WKS Wawel, Kraków    21 4263         18.17  +      0.58
  3>[1808] STANIAK, Paweł                   PKO Harpagan, Gdańsk 14 5583         19.39  +      2.20
  4>[1810] ZAREMBA, Adam                    UMKS, Kwidzyn        8  3567         20.14  +      2.55
  5>[1811] ZIELIŃSKI, Tomasz                KS Hades, Poznań     20 3701         20.17  +      2.58
  6>[1807] POKORSKI, Igor                   UMKS, Kwidzyn        8  5549         20.29  +      3.10
  7>[1804] KREMPIŃSKI, Franciszek           UKS Azymut, Pabianic 32 3559         20.54  +      3.35
  8>[1801] BOLECHOWSKI, Paweł               WKS Wawel, Kraków    21 4268         21.30  +      4.11
  9>[1805] ŁUBISZ, Dominik                  UKS Azymut, Pabianic 32 4169         24.15  +      6.56
 10>[1803] DUBRO, Lev                       UKS Traper, Złocieni 19 4829         24.55  +      7.36
    [1809] WESOŁOWSKI, Oskar                UKS Azymut, Pabianic 32 4458     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         3.0km    0m 30PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[2007] PACHNIK, Jędrzej                 UKS Orientpark.pl, I 5  3073         18.19  +      0.00
  2>[2002] DRAPELLA, Stanisław              PKO Harpagan, Gdańsk 14 4803         18.25  +      0.06
  3>[2005] MACIEJEWSKI, Bartłomiej          UKS OSiR, Góra Kalwa 28 3943         18.59  +      0.40
  4>[2006] MULLER, Wiktor                   UMKS, Kwidzyn        8  2578         19.37  +      1.18
  5>[2008] PODWORSKI, Kacper                UKS OSiR, Góra Kalwa 28 2780         21.06  +      2.47
  6>[2001] DĄBROWSKI, Karol                 UKS OSiR, Góra Kalwa 28 3907         21.12  +      2.53
  7>[2011] WOŁEK, Stanisław                 UNTS, Warszawa       43 3557         21.56  +      3.37
  8>[2012] ŻESŁAWSKI, Jakub                 WKS Wawel, Kraków    21 3201         25.58  +      7.39
  9>[2013] ŻESŁAWSKI, Mateusz               WKS Wawel            44 3200         26.58  +      8.39
    [2003] GÓRSKI, Patryk                   UKS OSiR, Góra Kalwa 28 4541     NKL-bPK           
    [2004] KUPNIEWSKI, Łukasz               Tczewskie Stowarzysz 7           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21A        2.0km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[2009] ROEEN, August                    50                   50              15.23  +      0.00
  2>[2107] URANOWSKI, Marek                 15GBZ                49              15.45  +      0.22
  3>[2103] FUTERA, Sylwester                1MBA                 47              16.44  +      1.21
    [2104] GÓRSKI, Maciej                   Warszawa             48          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21E        3.0km    0m 30PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[3] DZIOBA, Mateusz                     UMKS, Kwidzyn        8  1101         17.01  +      0.00
  2>[22] PRYJMA, Fryderyk                   UNTS, Warszawa       43 2672         17.45  +      0.44
  3>[13] PABICH, Mariusz                    UKS Azymut, Pabianic 32 338          17.50  +      0.49
  4>[4] GŁADECKI, Dawid                     UKS OSiR, Góra Kalwa 28 3729         18.21  +      1.20
  5>[16] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy                UKS Orientuś, Łódź   9  2837         18.27  +      1.26
  6>[19] SZTRANEK, Maciej                   UKS Azymut, Pabianic 32 3562         18.42  +      1.41
  7>[18] SZTRANEK, Jan                      UKS Azymut, Pabianic 32 2653         18.51  +      1.50
  8>[21] KUCA, Kacper                       UNTS, Warszawa       43 2032         18.54  +      1.53
  9>[15] PASZYŃSKI, Piotr                   UKS Orientuś, Łódź   9  423          19.05  +      2.04
 10>[1] BIEDERMAN, Marcin                   WKS Wawel, Kraków    21 1508         19.07  +      2.06
 11>[14] PACHNIK, Wojciech                  UKS Orientpark.pl, I 5  704          19.10  +      2.09
 12>[17] SOKALSKI, Dariusz                  KU AZS WAT, Warszawa 53 715          19.25  +      2.24
 13>[2] BYRCZEK, Jan                        UKS Azymut 45, Gdyni 30 2726         19.31  +      2.30
 14>[10] MICHALAK, Kacper                   UNTS, Warszawa       43 2980         20.08  +      3.07
 14>[12] OGDOWSKI, Bartłomiej               UKS Siódemka, Rumia  36 2118         20.08  +      3.07
 16>[20] WOŁOWCZYK, Krzysztof               UNTS, Warszawa       43 488          20.38  +      3.37
 17>[8] ŁĄTKOWSKI, Krzysztof                Indywidualny Wielkop 52 5725         33.39  +     16.38
    [5] KRUK, Michał                        UKS Azymut, Dębów    51 2606     NKL-bPK           
    [11] MOSSAKOWSKI, Wojciech              UNTS, Warszawa       43 1115     NKL-bPK           
    [7] LASKARZHEVSKY, Vladyslav            UNTS, Warszawa       43 6031     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         2.2km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[3506] KOŻYCZKOWSKI, Edward             UKS Siódemka, Rumia  36 5358         15.24  +      0.00
  2>[3505] KOWAL, Tomasz                    Indywidualni Zachodn 60 6091         16.35  +      1.11
  3>[3508] KUTIAVINAS, Vladas               OSK Sakas            62              17.01  +      1.37
  4>[3503] GRABOWSKI, Bogusz                EKO Gryf, Elbląg     58 6225         17.56  +      2.32
  5>[3501] BERNAŚ, Tomasz                   WKS Śląsk, Wrocław   56 3883         18.43  +      3.19
  6>[3513] STONYS, Daugirdas                OSK Sakas            62              21.20  +      5.56
  7>[3502] CICHY, Piotr                     Indywidualnie Świnou 57              21.33  +      6.09
  8>[3510] MACIACZYK, Wojciech              KS Hades, Poznań     20 6110         23.26  +      8.02
  9>[3515] HEJDYSZ, Mateusz                 64                   64              24.57  +      9.33
 10>[3507] KROCHMAL, Adam                   Bemowo Orienteering  61              26.07  +     10.43
 11>[3512] OWCARZ, Rafał                    KS Kościelec, Chrzan 26 6326         27.29  +     12.05
 12>[3511] MIŁEK, Alan                      Indywidualny Mazowsz 63 796          29.52  +     14.28
 13>[3509] LIMANTAS, Karolis                OSK Sakas            62              34.39  +     19.15
    [3514] WYRZYKOWSKI, Patryk              KS Hades, Poznań     20 5078     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         2.2km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[4020] OBERNIKHIN, Igor                 Stowarzyszenie Team  25 6112         16.24  +      0.00
  2>[4027] WOJCIECH, Sebastian              KS Hades, Poznań     20 4542         16.31  +      0.07
  3>[4014] ŁONIEWSKI, Grzegorz              KU AZS WAT, Warszawa 53 2852         16.54  +      0.30
  4>[4016] MAZUR, Michał                    UKS Azymut, Pabianic 32 2952         17.19  +      0.55
  5>[4011] KURKOWIAK, Grzegorz              WKS Grunwald, Poznań 68 5732         17.37  +      1.13
  6>[4018] MUZIOŁ, Łukasz                   PKO Harpagan, Gdańsk 14 5577         18.05  +      1.41
  7>[4029] ZIMMER, Łukasz                   EKO Gryf, Elbląg     58 6230         18.12  +      1.48
  8>[4007] KIRAKOSOV, Kostiantyn            HKS Azymut, Mochy    27 5776         18.52  +      2.28
  9>[4005] JAKSZEWICZ, Sławomir             EKO Gryf, Elbląg     58 5925         18.58  +      2.34
 10>[4013] LENDZIOSZEK, Michał              BKS Wataha Warszawa  38 4945         19.19  +      2.55
 11>[4023] PISARSKI, Patryk                 UKS Siódemka, Rumia  36 4692         20.59  +      4.35
 12>[4008] KOBIEROWSKI, Sławomir            7BOW                 67              21.03  +      4.39
 13>[4017] MELLER, Błażej                   KS Hades, Poznań     20 4746         21.05  +      4.41
 14>[4019] NIKOŁAJUK, Bartosz               UKS Orientpark.pl, I 5  4974         21.07  +      4.43
 15>[4002] BEK, Michał                      Indywidualny Łódzkie 65 4818         22.42  +      6.18
 16>[4026] WALAŚ, Waldemar                  WKS Wawel, Kraków    21 6102         23.38  +      7.14
 17>[4022] PIETRZAK, Patryk                 HKS Azymut, Mochy    27 1229         23.42  +      7.18
 18>[4006] JANKOWSKI, Michał                UKS Orientuś, Łódź   9  5665         25.02  +      8.38
 19>[4021] PIASKOWSKI, Paweł                UKS Arkady, Raszków  2  6393         26.40  +     10.16
 20>[4015] MARSZAŁEK, Michał                PKO Harpagan, Gdańsk 14 5610         30.43  +     14.19
 21>[4003] BUCZMA, Piotr                    Stowarzyszenie Team  25 6123         30.54  +     14.30
    [4001] BARTNIK, Konrad                  KU AZS WAT, Warszawa 53 2520     DNF               
    [4004] DEJEWSKI, Arkadiusz              niezszeszony         66          DNF               
    [4009] KOBIEROWSKI, Sławomir            7BOW                 67          DNF               
    [4024] SANTOS, Bruno                    OSK Devyni           69          DNF               
    [4025] STĘŻYCKI, Grzegorz               Indywidualny lubuski 70 4684     DNF               
    [4028] WOJTAS, Maciej                   71                   71          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[4517] WALICKI, Rafał                   HKS Azymut, Mochy    27 3438         14.15  +      0.00
  2>[4506] JOŃCZY, Daniel                   MKS Paulinum, Jeleni 35 1298         14.39  +      0.24
  3>[4513] SIKORA, Roger                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5145         14.45  +      0.30
  4>[4510] MUSIAŁ, Krzysztof                Indywidualni Zachodn 60 6250         15.56  +      1.41
  5>[4507] KREMPIŃSKI, Piotr                UKS Azymut, Pabianic 32 2652         16.45  +      2.30
  6>[4518] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof         MKS Skarmat, Toruń   75 5254         17.08  +      2.53
  7>[4504] GIELEC, Artur                    UKS Orientuś, Łódź   9  5271         18.06  +      3.51
  8>[4503] DURMAJ, Marcin                   EKO Gryf, Elbląg     58 5930         18.26  +      4.11
  9>[4505] IWANOWSKI, Dariusz               WKS Śląsk, Wrocław   56 5441         18.31  +      4.16
 10>[4509] LENDZIOSZEK, Paweł               KOS Warszawa         34 1391         18.50  +      4.35
 11>[4501] BISKUPSKI, Michał                WKS Wawel, Kraków    21 5203         19.09  +      4.54
 12>[4502] DUDA, Tomasz                     UKS Traper, Złocieni 19 4529         19.17  +      5.02
 13>[4511] NOWAK, Paweł                     UKS Orientuś, Łódź   9  3930         20.55  +      6.40
 14>[4516] URYGA, Sławomir                  WKS Wawel, Kraków    21 5205         22.10  +      7.55
    [4515] SZUTKO, Tomasz                   UKS Traper, Złocieni 19 6288     NKL-bPK           
    [4508] KUJDA, Arkadiusz                 Indywidualny Kujawsk 73 3987     DNF               
    [4512] PARUSZEWSKI, Marek               Indywidualni Pomorsk 74 3905     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         2.0km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[5005] FILIPIAK, Marek                  KS Hades, Poznań     20 4414         14.40  +      0.00
  2>[5019] WITKOWSKI, Adam                  UKS Azymut 45, Gdyni 30 158          14.41  +      0.01
  3>[5007] HUNDT, Tomasz                    WKS Wawel, Kraków    21 5789         14.55  +      0.15
  4>[5020] ŽIČKIS, Rolandas                 Takas OK             79              15.18  +      0.38
  5>[5003] BORZYSZKOWSKI, Jacek             UKS Siódemka, Rumia  36 3307         15.30  +      0.50
  6>[5001] BANACH, Krzysztof                EKO Gryf, Elbląg     58 1440         15.39  +      0.59
  7>[5006] GORCZYCA, Jacek                  KS Hades, Poznań     20 3305         15.40  +      1.00
  8>[5002] BARTKOWIAK, Rafał                KS Hades, Poznań     20 5544         15.50  +      1.10
  9>[5014] PUDEŁEK, Paweł                   LKS Górzanka, Nawojo 78 4339         15.59  +      1.19
 10>[5013] POLEWKA, Tomasz                  UKS Kometa, Gliwice  29 301          16.10  +      1.30
 11>[5009] KRZYŻANOWSKI, Maciej             UKS Orientuś, Łódź   9  1290         16.54  +      2.14
 12>[5011] LEMAŃCZYK, Dariusz               PKO Harpagan, Gdańsk 14 4846         18.29  +      3.49
 13>[5008] KALSZTEIN, Karol                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 985          19.27  +      4.47
 14>[5018] SZTRANEK, Paweł                  UKS Azymut, Pabianic 32 4827         21.53  +      7.13
    [5012] PLESIŃSKI, Mariusz               Stowarzyszenie Team  25 1304     NKL-bPK           
    [5015] RYGIEL, Ryszard                  WKS Wawel, Kraków    21 6109     NKL-bPK           
    [5016] RZEŃCA, Piotr                    UKS Orientuś, Łódź   9  2438     NKL-bPK           
    [5017] STASZAK, Artur                   UNTS, Warszawa       43 2013     NKL-bPK           
    [5004] BUCHNAJZER, Mariusz              CX80 Kalisz          77 5566     DNF               
    [5010] KUSSOWSKI, Andrzej               PKO Harpagan, Gdańsk 14 5355     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         2.0km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[5504] MICHALAK, Tomasz                 UNTS, Warszawa       43 2981         15.55  +      0.00
  2>[5508] ROEEN, Dag Terje                 Samnanger IL         15              16.05  +      0.10
  3>[5506] PACHNIK, Dariusz                 UKS Orientpark.pl, I 5  706          16.31  +      0.36
  4>[5509] SŁOŃSKI, Marek                   WKS Wawel, Kraków    21 3192         17.31  +      1.36
  5>[5513] ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof           UKS Orientuś, Łódź   9  3986         17.51  +      1.56
  6>[5511] UDRIS, Tony                      South Yorkshire Orie 84              18.01  +      2.06
  7>[5514] ŻESŁAWSKI, Wojciech              WKS Wawel, Kraków    21 3660         18.13  +      2.18
  8>[5512] ZIELIŃSKI, Paweł                 KS Hades, Poznań     20 913          18.16  +      2.21
  9>[5503] LOVAS, Bjorn P.                  Nidarost OK          82              20.02  +      4.07
 10>[5507] PŁYTNIK, STANISŁAW               INDYWIDUALNIE SZCZEC 83 3670         20.07  +      4.12
 11>[5502] FORYSTEK, Józef                  WKS Wawel, Kraków    21 2080         22.47  +      6.52
 12>[5501] DEPTULSKI, Tomasz                Tczewskie Stowarzysz 81 2368         23.54  +      7.59
    [5505] NADERA, Dariusz                  CX80 Kalisz          77 5002     DNF               
    [5510] TOMASZEWSKI, Krzysztof           CX80 Kalisz          77 5564     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         1.3km    0m 11PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[6010] NIESSNER, Piotr                  WKS Wawel, Kraków    21 2725         11.59  +      0.00
  2>[6014] WOŁOWCZYK, Marek                 UNTS, Warszawa       43 113          12.26  +      0.27
  3>[6009] MŁYNARCZYK, Piotr                UKS Orientuś, Łódź   9  3294         12.33  +      0.34
  4>[6007] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof           EKO Gryf, Elbląg     58 134          12.45  +      0.46
  5>[6013] WOJARSKI, Krzysztof              LKS Górzanka, Nawojo 78 1121         13.26  +      1.27
  6>[6001] CHACHURSKI, Ryszard              KU AZS WAT, Warszawa 53 65           13.39  +      1.40
  7>[6002] ERDAL, Helge Magnus              Samnanger IL         15              13.46  +      1.47
  8>[6008] LECH, Bogdan                     UMKS ORKAN, Ostróda  87 789          14.51  +      2.52
  9>[6012] RUNE, Erdal                      Samnanger IL         15              15.15  +      3.16
 10>[6003] GLINKA, Piotr                    LKS Górzanka, Nawojo 78 2457         15.54  +      3.55
 11>[6005] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew            MKS Skarmat, Toruń   75 3895         17.10  +      5.11
 12>[6011] PARFIANOWICZ, Marcin             Indywidualnie Warsza 12              18.07  +      6.08
 13>[6006] KŁOS, Józef                      UKS Azymut, Pabianic 32 682          18.19  +      6.20
    [6004] KALINOWSKI, Kazimierz            86                   86          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         1.3km    0m 11PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[6510] ROUTSI, Jyrki                    Kauvatsan Ponteva    91              12.13  +      0.00
  2>[6503] HORNIK, Zbigniew                 KS Hades, Poznań     20 1554         12.59  +      0.46
  3>[6512] VARSACKIS, BRONIUS               92                   92              13.12  +      0.59
  4>[6507] KRYJOMSKI, Jerzy                 KS Kościelec, Chrzan 26 963          15.13  +      3.00
  5>[6506] KROCHMAL, Grzegorz               KU AZS WAT, Warszawa 53 76           15.28  +      3.15
  6>[6509] PIETRUSIŃSKI, Marek              KS Artemis, Wrocław  90 1323         15.58  +      3.45
  7>[6505] KRET, Jacek                      LKS Górzanka, Nawojo 78 3723         17.22  +      5.09
  8>[6504] JOHN, Vladimir                   Expres Czech Team    89              17.34  +      5.21
  9>[6501] BALEISIS, Kestutis               OSK Devyni           69              18.21  +      6.08
 10>[6502] GAWEL, Jiri                      Expres Czech Team    89              20.29  +      8.16
 11>[6508] OLBRYCHT, Janusz                 Indywidualny Mazowsz 63 228          22.34  +     10.21
 12>[6511] SIKORA, Tomasz                   Indywidualni Zachodn 60 5116         22.39  +     10.26
 
Wstepne wyniki zawodów: M70         1.3km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[7001] BOHACZEK, Janusz                 UMKS ORKAN, Ostróda  87 135          13.36  +      0.00
  2>[7004] HELKKULA, Rauli                  Turun Metsänkävijät  95              13.54  +      0.18
  3>[7005] HYYRYLÄINEN, Raimo               Juvan Urheilijat     96              14.03  +      0.27
  4>[7002] GLIŃSKI, Henryk                  KS Artemis, Wrocław  90 1324         15.33  +      1.57
  5>[7007] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan             PKO Harpagan, Gdańsk 14 885          16.41  +      3.05
  6>[7008] WYSOCKI, Andrzej                 UKS Kometa, Gliwice  29 2697         18.56  +      5.20
  7>[7006] SOCHA, Stanisław                 Stowarzyszenie Team  25 5935         53.36  +     40.00
    [7003] HAUTALA, Matti                   ONMKY                94          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M75         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[7504] RAILIMO, Matti                   SOC Asikkala         100             13.32  +      0.00
  2>[7502] JAKIELASZEK, Ryszard             MKS Skarmat, Toruń   75 179          15.47  +      2.15
  3>[7503] KERÄNEN, Kauko                   Urjalan Urheilijat   99              17.41  +      4.09
  4>[7505] WASILEWSKI, Stanisław            KOS Azymut, Nowy Dwó 1011168         18.21  +      4.49
  5>[7501] DVOŘÁK, Vlasimil                 98                   98              24.40  +     11.08
    [7506] WOŹNIAK, Henryk                  EKO Gryf, Elbląg     58 131      NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M80         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[8002] PAAVOLA, Seppo                   Epilän Esa           104             23.09  +      0.00
    [8001] LUOMA, Simo                      Pihkaniskat          103         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: Middle      1.6km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[305] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej          Warszawa             48              14.34  +      0.00
  2>[309] PARFIANOWICZ, Adam                Indywidualnie Warsza 12              15.23  +      0.49
  3>[310] PLESIŃSKA, Karolina               17WBZ                110             17.25  +      2.51
  4>[303] CIURA, Krzysztof                  indywidualnie Wrocła 106             19.06  +      4.32
  5>[313] RUTKOWSKI, Remigiusz              Tczewskie Stowarzysz 113             22.42  +      8.08
  6>[2004] KUPNIEWSKI, Łukasz               Tczewskie Stowarzysz 7               24.05  +      9.31
  7>[302] CHACHURSKA, Magdalena             KU AZS WAT, Warszawa 53              24.27  +      9.53
  8>[308] NER, Monika                       HKS Azymut, Mochy    27 4412         26.11  +     11.37
  9>[307] MIELEWCZYK, Wiktor                Tczewskie Stowarzysz 109             27.19  +     12.45
 10>[312] RADTKE, Dariusz                   Tczewskie Stowarzysz 112             32.19  +     17.45
 11>[306] ŁĄTKOWSKA, Barbara                KB MANIAC Poznań     108             35.48  +     21.14
 12>[] ADAMOWICZ, Magdalena                 114                  114             44.44  +     30.10
 13>[0] NOWICKI, Marcin                                                          44.51  +     30.17
 14>[311] RADTKE, Aurelia                   Tczewskie Stowarzysz 111             56.24  +     41.50
    [] RUMIJAK, Romek                       115                  115         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: Short       1.0km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[202] PARFIANOWICZ, Agnieszka           Indywidualnie Warsza 12              15.03  +      0.00
    [314] UCIECHOWSKI, Bogdan               13                   13          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W10         1.2km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1056] PODGRUSZEWSKA, Lena              HKS Azymut, Mochy    27 6108         15.11  +      0.00
  2>[1052] MAZUR, Matylda                   UKS Azymut, Pabianic 32 5242         17.51  +      2.40
  3>[1057] RUBACH, Jagoda                   UKS Arkady, Raszków  2  6068         20.01  +      4.50
  4>[1051] LENDZIOSZEK, Łucja               KOS Warszawa         34 6420         24.29  +      9.18
  5>[1054] OWCARZ, Zuzanna                  KS Kościelec, Chrzan 26 6327         27.16  +     12.05
  6>[1053] NOVIKAVA, Lika                   UKS Azymut 45, Gdyni 30 6248         36.36  +     21.25
  7>[1055] PIETRZAK, Inez                   HKS Azymut, Mochy    27              38.32  +     23.21
    [1058] STRZELCZYK, Julianna             UMKS, Kwidzyn        8  5888     NKL-bPK           
    [1059] ZIĘTEK, Hanna                    UKS Arkady, Raszków  2  6373     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W12         1.7km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1262] NOVIKAVA, Amalia                 UKS Azymut 45, Gdyni 30 5961         15.08  +      0.00
  2>[1264] RYCHLIK, Laura                   UKS Arkady, Raszków  2  6072         15.58  +      0.50
  3>[1259] MARCINIAK, Alicja                UMKS, Kwidzyn        8  5247         17.07  +      1.59
  4>[1253] BLOKOWSKA, Michalina             UMKS, Kwidzyn        8  5890         17.14  +      2.06
  5>[1270] WEJTKO, Paula                    UMKS, Kwidzyn        8  5246         17.23  +      2.15
  6>[1255] GIMIŃSKA, Maria                  UMKS, Kwidzyn        8  5884         18.06  +      2.58
  7>[1269] WALAŚ, Emilia                    WKS Wawel, Kraków    21 5093         18.07  +      2.59
  8>[1252] BISKUPSKA, Maria                 WKS Wawel, Kraków    21 5096         18.45  +      3.37
  9>[1260] MAZUR, Marta                     UKS Azymut, Pabianic 32 5243         20.55  +      5.47
 10>[1257] KRAKOWIAK, Lena                  UKS Orientpark.pl, I 5  5853         21.01  +      5.53
 11>[1258] KRAWIEC, Zuzanna                 UKS Arkady, Raszków  2  6197         22.34  +      7.26
 12>[1266] STEFAŃSKA, Maja                  UKS Arkady, Raszków  2  6074         24.52  +      9.44
 13>[1271] ZIOBER, Julia                    UKS Orientpark.pl, I 5  5856         25.31  +     10.23
 14>[1265] STEFAŃSKA, Dorota                UKS Arkady, Raszków  2  6378         26.48  +     11.40
 15>[1267] ŚWIERZKO, Natalia                KOS BnO, Szczecin    18 6350         27.40  +     12.32
 16>[1272] BEŁDOWSKA, Alicja                KOS BnO, Szczecin    18 6349         27.55  +     12.47
 17>[1254] DWOJAK, Martyna                  UKS Orientpark.pl, I 5  5855         27.59  +     12.51
 18>[1268] TRELA, Eliza                     UKS Traper, Złocieni 19 5069         28.09  +     13.01
 19>[1256] HETNAR, Emilia                   UKS Orientpark.pl, I 5  5854         29.33  +     14.25
 20>[1263] RUDA, Amelia                     UKS Arkady, Raszków  2  6070         29.34  +     14.26
 21>[1251] BERNAŚ, Hanna                    MKS MOS, Wrocław     16              31.54  +     16.46
    [1261] MOCZARSKA, Julia                 UKS Traper, Złocieni 19 5922     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W14         2.0km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1486] WYSOCKA, Michalina               WKS Śląsk, Wrocław   56 4012         15.04  +      0.00
  2>[1476] ROMAN, Antonia                   UKS Siódemka, Rumia  36 5052         15.51  +      0.47
  3>[1464] KOŻYCZKOWSKA, Anna               UKS Siódemka, Rumia  36 5727         16.12  +      1.08
  4>[1480] SUKNEVICH, Sofiya                Radio-O              31              16.14  +      1.10
  5>[1481] SZAFAREWICZ, Katarzyna           UMKS, Kwidzyn        8  4179         16.29  +      1.25
  6>[1451] BISKUPSKA, Małgorzata            WKS Wawel, Kraków    21 4748         16.36  +      1.32
  7>[1473] PANCHENKO, Ivanna                KS Hades, Poznań     20 5765         16.37  +      1.33
  8>[1465] KURKOWIAK, Jaśmina               WKS Grunwald, Poznań 68 5731         16.53  +      1.49
  9>[1477] ROMBEL, Gabriela                 UMKS, Kwidzyn        8  4502         16.54  +      1.50
 10>[1468] MARCINIAK, Klaudia               UMKS, Kwidzyn        8  4505         17.07  +      2.03
 11>[1462] KAWECKA, Amelia                  UMKS, Kwidzyn        8  5554         17.14  +      2.10
 12>[1470] NORKAITYTE, Vanesa               Šiauliu JTC          22              17.45  +      2.41
 13>[1466] ŁĄTKOWSKA, Gabriela              KS Hades, Poznań     20 5726         17.59  +      2.55
 14>[1458] GOŚCINIAK, Wiktoria              UKS Arkady, Raszków  2  5486         18.07  +      3.03
 15>[1461] KARAKO, Ulyana                   PKO Harpagan, Gdańsk 14 6182         18.11  +      3.07
 16>[1456] DEPTA, Helena                    WKS Wawel, Kraków    21 5084         18.31  +      3.27
 17>[1459] HEBDA, Julia                     KS Kościelec, Chrzan 26 4520         18.57  +      3.53
 18>[1478] RYCHŁOWSKA, Julia                KS Kościelec, Chrzan 26 4519         19.37  +      4.33
 19>[1463] KŁOS, Amelia                     UMKS, Kwidzyn        8  5808         19.41  +      4.37
 20>[1484] VASILIAUSKAITE, Adele            Šiauliu JTC          22              19.56  +      4.52
 21>[1475] RAWECKA, Hanna                   UKS Orientuś, Łódź   9  5097         21.14  +      6.10
 22>[1485] WALAŚ, Olga                      WKS Wawel, Kraków    21 5092         21.16  +      6.12
 23>[1479] SAMULIONYTE, Novele              Šiauliu JTC          22              21.33  +      6.29
 24>[1487] ZIELIŃSKA, Patrycja              UKS Arkady, Raszków  2  6078         21.59  +      6.55
 25>[1460] JUREK, Milena                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5875         22.30  +      7.26
 26>[1483] TRZASKO, Martyna                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 4966         23.34  +      8.30
 27>[1455] CIEŚLAK, Zofia                   UKS Arkady, Raszków  2  6051         24.40  +      9.36
 28>[1472] OLEK-DEJNECKA, Gabriela          UKS Azymut 45, Gdyni 30 5607         25.41  +     10.37
 29>[1469] MELLER, Zofia                    KS Hades, Poznań     20 5972         26.19  +     11.15
 30>[1471] OLEJNICZAK, Jagoda               HKS Azymut, Mochy    27 6360         27.07  +     12.03
 31>[1457] DZIK, Zofia                      LKS Górzanka, Nawojo 78 5474         27.37  +     12.33
 32>[1482] TIMINSKAITE, Gabija              Šiauliu JTC          22              27.49  +     12.45
 33>[1474] RASČIUKAITE, Vilte               Šiauliu JTC          22              30.11  +     15.07
 34>[1452] BOROWIEC, Izabela                UKS Traper, Złocieni 19 5584         31.42  +     16.38
 35>[1454] BRZĘCZEK, Julia                  UKS Kometa, Gliwice  29 6365         38.53  +     23.49
    [1467] ŁUKASIEWICZ, Julia               UKS Kometa, Gliwice  29 6366     NKL-bPK           
    [1453] BREKSA, Blanka                   WKS Wawel, Kraków    21 4268     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W16         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1651] BISKUPSKA, Julia                 WKS Wawel, Kraków    21 3646         14.42  +      0.00
  2>[1662] OLEJNIK, Jaśmina                 WKS Wawel, Kraków    21 3938         15.27  +      0.45
  3>[1652] FEDORYSHYN, Karina               PKO Harpagan, Gdańsk 14 5949         15.36  +      0.54
  4>[1665] PORZYCZ, Małgorzata              UKS Siódemka, Rumia  36 4252         15.54  +      1.12
  5>[1670] SEREDA, Daria                    WKS Wawel, Kraków    21 5836         16.13  +      1.31
  6>[1661] NIKOŁAJUK, Martyna               UKS Orientpark.pl, I 5  4975         16.23  +      1.41
  7>[1667] ROKITA, Antonina                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 4848         16.41  +      1.59
  8>[1654] IWANOWSKA, Michalina             WKS Śląsk, Wrocław   56 5080         17.40  +      2.58
  9>[1655] KAŹMIERCZAK, Magdalena           HKS Azymut, Mochy    27 4638         17.50  +      3.08
 10>[1671] TRZASKO, Alicja                  PKO Harpagan, Gdańsk 14 4965         17.54  +      3.12
 11>[1664] PATEREK, Hanna                   HKS Azymut, Mochy    27 5047         17.55  +      3.13
 12>[1663] OLIINYK, Yelyzaveta              WKS Wawel, Kraków    21 4023         18.03  +      3.21
 13>[1668] SANDOMIERSKA, Iga                UMKS, Kwidzyn        8  5064         18.48  +      4.06
 14>[1669] SĄDEJ, Zofia                     UKS Siódemka, Rumia  36 5051         18.49  +      4.07
 15>[1657] KURKOWIAK, Jagoda                WKS Grunwald, Poznań 68 5733         19.04  +      4.22
 16>[1659] MIŚ, Milena                      HKS Azymut, Mochy    27 3575         19.32  +      4.50
 17>[1674] WALIGÓRSKA, Dominika             HKS Azymut, Mochy    27 5878         19.59  +      5.17
 17>[1676] WAŚKO, Anna                      UKS Arkady, Raszków  2  5049         19.59  +      5.17
 19>[1672] TRZECIAK, Klaudia                UKS Arkady, Raszków  2  4999         20.14  +      5.32
 20>[1677] WITKOWSKA, Agata                 UKS Orientuś, Łódź   9  6028         20.25  +      5.43
 21>[1666] PRZYBYŁ, Zuzanna                 HKS Azymut, Mochy    27 5877         21.14  +      6.32
 22>[1675] WASILEWSKA, Olga                 UKS OSiR, Góra Kalwa 28 4251         21.38  +      6.56
 23>[1658] MARSZAŁEK, Marta                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 5015         22.58  +      8.16
 24>[1656] KOSECKA, Natalia                 KS Hades, Poznań     20 5936         33.59  +     19.17
    [1653] HETNAR, Oliwia                   UKS Orientpark.pl, I 5  4726     DNF               
    [1660] MOSZKOWICZ, Julia                WKS Wawel, Kraków    21 4022     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W18         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[1856] KULA, Maja                       WKS Śląsk, Wrocław   56 3962         14.26  +      0.00
  2>[1859] MIKUŁA, Iga                      WKS Śląsk, Wrocław   56 3959         14.42  +      0.16
  3>[1858] MIKUŁA, Daria                    WKS Śląsk, Wrocław   56 3960         15.38  +      1.12
  4>[1863] STANIAK, Joanna                  PKO Harpagan, Gdańsk 14 5582         15.58  +      1.32
  5>[1862] RAWECKA, Zofia                   UKS Orientuś, Łódź   9  4880         16.00  +      1.34
  6>[1853] DZWONKOWSKA, Paulina             UKS OSiR, Góra Kalwa 28 3366         16.34  +      2.08
  7>[1851] DARGACZ, Paulina                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 4488         16.58  +      2.32
  8>[1860] MŁYNARCZYK, Kaja                 UKS Azymut, Pabianic 32 4596         17.25  +      2.59
  9>[1855] KOZUŃ, Marika                    UKS Azymut, Pabianic 32 4599         17.45  +      3.19
 10>[1852] DURKA, Martyna                   MKS Paulinum, Jeleni 35 5011         18.03  +      3.37
 11>[1854] KASPRZYK, Marta                  UKS OSiR, Góra Kalwa 28 4540         22.44  +      8.18
 12>[1864] STAŃCZAK, Hanna                  UKS Azymut, Pabianic 32 6050         23.42  +      9.16
 13>[1866] WEJTKO, Diana                    UMKS, Kwidzyn        8  3360         28.34  +     14.08
    [1857] LEWKOWICZ, Julia                 MKS Paulinum, Jeleni 35 4740     DNF               
    [1861] PANCHENKO, Daniela               KS Hades, Poznań     20 5766     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W20         2.2km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[2057] SŁOŃSKA, Antonina                WKS Wawel, Kraków    21 3190         17.10  +      0.00
  2>[2058] TSEPURDEY, Kateryna              LOK Grudziądz        999             18.17  +      1.07
  3>[2055] PUDEŁEK, Jowita                  LKS Górzanka, Nawojo 78 3998         18.22  +      1.12
  4>[2053] KOTENKO, Olesya                  PKO Harpagan, Gdańsk 14 5804         22.11  +      5.01
  5>[2056] RYGIELSKA, Kinga                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 4506         22.43  +      5.33
    [2014] LEŚNIAK, Matylda                 UKS Kometa, Gliwice  29          NKL-bPK           
    [2054] MULLER, Iga                      UMKS, Kwidzyn        8  2764     NKL-bPK           
    [2051] FLANCZEWSKA, Maja                PKO Harpagan, Gdańsk 14 5576     DNF               
    [2052] GENDEK, Marta                    UNTS, Warszawa       43 4136     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W21A        1.8km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[2157] POGODA, Kinga                    UKS Kometa, Gliwice  29 2490         15.00  +      0.00
  2>[2159] SIECZKOWSKA, Ewa                 EKO Gryf, Elbląg     58 6229         15.58  +      0.58
  3>[51] CHYĆKO, Paulina                    127                  127             16.27  +      1.27
  4>[2156] PARFIANOWICZ, Katarzyna          125                  125             16.38  +      1.38
  5>[2154] MONIAK, Zofia                    LKS Górzanka, Nawojo 78 4709         16.41  +      1.41
  6>[2151] BĄKOWSKA, Dominika               PKO Harpagan, Gdańsk 14 4215         19.01  +      4.01
  7>[2153] GROCHOWALSKA, Alicja             UKS Azymut, Pabianic 32 4604         19.30  +      4.30
  8>[2152] DEPTULSKA, Maria                 Tczewskie Stowarzysz 1242366         22.23  +      7.23
  9>[2158] RUTKOWSKA, Magdalena             Tczewskie Stowarzysz 1262854         24.33  +      9.33
 
Wstepne wyniki zawodów: W21E        2.2km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[67] ŚLUSARCZYK, Katarzyna              OK! Sport, Warszawa  1313480         15.18  +      0.00
  2>[66] POLISHCHUK, Mariya                 UNTS, Warszawa       43 1962         16.12  +      0.54
  3>[64] PARFIANOWICZ, Zuzanna              UNTS, Warszawa       43 37           16.20  +      1.02
  4>[53] CIURA, Aleksandra                  WKS Śląsk, Wrocław   56 3696         16.31  +      1.13
  5>[63] PACHNIK, Małgorzata                UKS Orientpark.pl, I 5  1177         17.46  +      2.28
  6>[57] FORTUNIAK, Weronika                UNTS, Warszawa       43 2836         17.47  +      2.29
  7>[60] KURTYCZ, Natalia                   WKS Wawel, Kraków    21 4021         18.20  +      3.02
  8>[56] FILIPIAK, Adrianna                 WKS Grunwald, Poznań 68 4153         18.55  +      3.37
  9>[65] PESTA, Anna                        UKS Azymut 45, Gdyni 30 2741         18.58  +      3.40
 10>[68] WOJCZYK, Marta                     UKS Orientuś, Łódź   9  4877         19.35  +      4.17
 11>[59] KREMPIŃSKA, Julia                  UKS Azymut, Pabianic 32 2651         19.56  +      4.38
 12>[61] MAZAN, Aleksandra                  KOS BnO, Szczecin    18 328          20.28  +      5.10
 13>[54] DOBOSZ, Aleksandra                 UKS OSiR, Góra Kalwa 28 5323         20.57  +      5.39
 14>[62] OLAS, Aneta                        UKS Orientuś, Łódź   9  413          21.12  +      5.54
 15>[52] CICHY, Beata                       KOS BnO Szczecin     1306355         21.17  +      5.59
 16>[2155] PABICH, Marta                    UKS Azymut, Pabianic 32 355          21.36  +      6.18
 17>[55] DOBROŚ, Aleksandra                 UKS Arkady, Raszków  2  3060         24.58  +      9.40
    [51] CHYĆKO, Paulina                    EKO Gryf, Elbląg     58 6305     DNF               
    [58] HOFFMANN, Barbara                  KS Hades, Poznań     20 930      DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W35         1.8km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[3551] ALABRUDZIŃSKA-RYCHTER, Agnieszka Indywidualni Zachodn 60 3743         15.33  +      0.00
  2>[3556] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna        Stowarzyszenie Team  25 91           15.34  +      0.01
  3>[3562] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona               Stowarzyszenie Team  25              15.43  +      0.10
  4>[3559] MIŚKIEWICZ, Martyna              UKS Siódemka, Rumia  36 2434         17.05  +      1.32
  5>[3557] GRABOWSKA, Paulina               EKO Gryf, Elbląg     58 6222         20.00  +      4.27
  6>[3560] NOVIKAVA, Maria                  UKS Azymut 45, Gdyni 30 5960         20.10  +      4.37
  7>[3554] BINIECKA, Małgorzata             UKS Azymut, Pabianic 32 339          20.31  +      4.58
  8>[3553] BIAŁOGRODZKA, Jagoda             UKS Azymut 45, Gdyni 30 5956         22.03  +      6.30
  9>[3552] BALEIŠYTE SANTOS, Rasa           OSK Devyni           69              28.45  +     13.12
    [3561] WINTROWICZ, Agnieszka            Stowarzyszenie Team  25 6120     NKL-bPK           
    [3558] KALINICHENKO, Anna               UNTS, Warszawa       43 5811     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W40         1.8km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[4058] LESISZ, Agata                    PKO Harpagan, Gdańsk 14 5575         15.29  +      0.00
  2>[4052] GRABOWSKA, Joanna                WKS Wawel, Kraków    21 3716         17.01  +      1.32
  3>[4051] DZIKA, Natalia                   EKO Gryf, Elbląg     58 5931         17.27  +      1.58
  4>[4060] MAZUR, Katarzyna                 UKS Azymut, Pabianic 32 350          18.38  +      3.09
  5>[4053] KARNIA-BISKUPSKA, Anna           WKS Wawel, Kraków    21 828          18.41  +      3.12
  6>[4065] RUBACH, Karolina                 UKS Arkady, Raszków  2  6069         19.27  +      3.58
  7>[4064] PIETRZAK, Katarzyna              HKS Azymut, Mochy    27 5748         19.36  +      4.07
  8>[4054] KOPYTKO, Małgorzata              KU AZS WAT, Warszawa 53 4907         19.37  +      4.08
  9>[4057] LEMKE, Katarzyna                 KS Hades, Poznań     20 5258         19.41  +      4.12
 10>[4066] UKLEJA, Ewa                      PKO Harpagan, Gdańsk 14 3714         19.45  +      4.16
 11>[4062] NIKOŁAJUK, Joanna                UKS Orientpark.pl, I 5  4973         20.45  +      5.16
 12>[4059] MARSZAŁEK, Maria                 PKO Harpagan, Gdańsk 14 5609         21.10  +      5.41
 13>[4063] NIKONOWICZ, Ewa                  EKO Gryf, Elbląg     58 5924         21.39  +      6.10
 14>[4056] KURKOWIAK, Patrycja              WKS Grunwald, Poznań 68 5730         23.17  +      7.48
 15>[4055] KOSECKA, Justyna                 KS Hades, Poznań     20 5545         28.57  +     13.28
    [4067] WALAŚ, Maria                     WKS Wawel, Kraków    21 6087     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W45         1.8km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[4559] POLEKSHANOVA, Darya              Radio-O              31              17.18  +      0.00
  2>[4552] CALLAND, Sally                   Derwent Valley Orien 135128813       17.52  +      0.34
  3>[4554] FILIPIAK, Agnieszka              KS Hades, Poznań     20 4413         19.04  +      1.46
  4>[4556] KONC, Katarzyna                  UKS Azymut, Pabianic 32 2953         19.21  +      2.03
  5>[4558] OLEJNIK, Ewa                     WKS Wawel, Kraków    21 4120         20.58  +      3.40
  6>[4551] BANACH, Janina                   EKO Gryf, Elbląg     58 4498         22.07  +      4.49
  7>[4560] TURSKA, Magdalena                Stowarzyszenie Team  25 5377         23.29  +      6.11
  8>[4561] WÓJCIKOWSKA-STANIAK, Ewa         136                  136             23.53  +      6.35
  9>[4553] CIUPA, Monika                    UKS Orientuś, Łódź   9  4654         26.07  +      8.49
 10>[4555] KLAUS URYGA, Anna                WKS Wawel, Kraków    21 5204         28.23  +     11.05
 11>[4557] MICHAŁOWSKA, Agata               PKO Harpagan, Gdańsk 14 2894         31.24  +     14.06
 
Wstepne wyniki zawodów: W50         1.8km    0m 18PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[5054] NOWAK, Barbara                   HKS Azymut, Mochy    27 1222         17.46  +      0.00
  2>[5053] LEMAŃCZYK, Aleksandra            PKO Harpagan, Gdańsk 14 4847         17.48  +      0.02
  3>[5060] WYSOCKA, Joanna                  WKS Śląsk, Wrocław   56 1400         17.50  +      0.04
  4>[5052] GORCZYCA, Magdalena              KS Hades, Poznań     20 3306         19.04  +      1.18
  5>[5059] WITKOWSKA, Izabela               UKS Azymut 45, Gdyni 30 238          20.43  +      2.57
  6>[5058] SZTRANEK, Iwona                  UKS Azymut, Pabianic 32 4826         22.57  +      5.11
  7>[5057] SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia       WKS Śląsk, Wrocław   56 5970         25.34  +      7.48
    [5051] DEPTULSKA, Agnieszka             Tczewskie Stowarzysz 1382367     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W55         1.3km    0m 10PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[5555] WOŁEK, Ewa                       UNTS, Warszawa       43 1208         12.40  +      0.00
  2>[5552] HORNIK, Alicja                   WKS Grunwald, Poznań 68 1296         13.53  +      1.13
  3>[5551] BUGAJ, Teresa                    WKS Wawel, Kraków    21 3313         14.07  +      1.27
  4>[5557] WOŁOWCZYK, Mariola               UNTS, Warszawa       43 112          15.21  +      2.41
  5>[5556] WOŁEK, Małgorzata                UNTS, Warszawa       43 3556         19.02  +      6.22
    [5553] NADERA, Agata                    CX80 Kalisz          77 5003     DNF               
    [5554] TOMASZEWSKA, Monika              CX80 Kalisz          77 5563     DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: W60         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[6054] CZERKAWSKA, Urszula              LKS Górzanka, Nawojo 78 1495         14.16  +      0.00
  2>[6055] SUNNSET, Trine                   Melhus IL            143             14.27  +      0.11
  3>[6053] CYWIŃSKA-BYRCZEK, Katarzyna      LKS Górzanka, Nawojo 78 6356         15.10  +      0.54
  4>[6056] WOJARSKA, Kamilla                LKS Górzanka, Nawojo 78 3369         19.28  +      5.12
 
Wstepne wyniki zawodów: W65         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[6557] WYSOCKA, Jolanta                 UKS Kometa, Gliwice  29 2181         15.04  +      0.00
  2>[6553] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna            Stowarzyszenie Team  25 5436         16.06  +      1.02
  3>[6554] KROCHMAL, Małgorzata             KU AZS WAT, Warszawa 53 75           18.19  +      3.15
  4>[6552] BARTNIK, Bożena                  KU AZS WAT, Warszawa 53 2708         18.51  +      3.47
  5>[6555] LEWOŃ, Ewa                       UMKS ORKAN, Ostróda  87 129          21.52  +      6.48
  6>[6556] OLBRYCHT, Anna                   Indywidualny Mazowsz 63 229          29.58  +     14.54
    [6551] BALEISIENE, Roma                 OSK Devyni           69          NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W70         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[7052] KALLIOLA, Pirkko                 Maarian Mahti        146             15.30  +      0.00
    [7051] HNATKÓW, Maria                   Stowarzyszenie Team  25 5852     NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: W75         1.2km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>[7552] KAJAVA, Ritva                    Hämeenlinnan Suunnis 148             17.59  +      0.00
  2>[7553] LUOMA, Helena                    Pihkaniskat          103             19.06  +      1.07
  3>[7555] MONONEN, Ritva                   Hämeenlinnan Suunnis 148             19.13  +      1.14
  4>[7554] MALMSTEN, Beatrice               Lynx                 149             20.43  +      2.44
  5>[7551] HAUTALA, Tuula                   ONMKY                94              30.31  +     12.32