Końcowe wyniki zawodów                                                13.10.2023 09:52:29
                                   MMM2023 - D 1.etap
===Podkarpacki OZOS=============================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.2km    0m 11PK  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.HEBDA, Julia                  KS Kościelec Chrzanó 15 4520          8.01  +      0.00
  2.SEREDA, Daria                 WKS Wawel            5  5836          8.13  +      0.12
  3.KLIŚ, Weronika                UKS Reflex Rybnik    2  5624          8.19  +      0.18
  4.BISKUPSKA , Małgorzata        WKS Wawel            5  4748          8.45  +      0.44
  5.JUREK, Marta                  UKS Reflex Rybnik    2  4941          9.29  +      1.28
  6.ZYGADŁO, Marcelina            UKS Azymut Dębów     14 5400          9.31  +      1.30
  7.WALAŚ, Emilia                 WKS Wawel            5  5093         10.00  +      1.59
  8.RYCHŁOWSKA, Julia             KS Kościelec Chrzanó 15 4519         10.18  +      2.17
  9.JANAS, Agnieszka              UKS Kometa Gliwice   11 4516         10.35  +      2.34
 10.KLIŚ, Amelia                  UKS Reflex Rybnik    2  5941         11.10  +      3.09
 11.WALAŚ, Olga                   WKS Wawel            5  5092         11.13  +      3.12
 12.KOWAL, Julia                  UKS Azymut Dębów     14 4952         12.06  +      4.05
 13.PRZYBYŁO, Julia               WKS Wawel            5  5207         12.16  +      4.15
 14.BOMERSBACH, Julia             UKS Kometa Gliwice   11 5526         12.34  +      4.33
 15.BREKSA, Blanka                WKS Wawel            5  4268         13.03  +      5.02
 16.BISKUPSKA, Maria              WKS Wawel            5  5096         13.18  +      5.17
 17.MORDARSKA, Julita             UKS Patria Młynne    1  4586         13.45  +      5.44
 18.OLIINYK, Arina                WKS Wawel            5  5091         13.53  +      5.52
 19.DZIK, Zofia                   LKS Górzanka  Nawojo 23 5474         13.55  +      5.54
 20.KOWAL, Paulina                UKS Azymut Dębów     14 5399         14.21  +      6.20
 21.OLIINYK, Hanna                WKS Wawel            5  4929         14.25  +      6.24
 22.KORUS, Zosia                  UKS Reflex Rybnik    2  5937         15.09  +      7.08
 23.PODGÓRSKA, Gabriela           KS Kościelec Chrzanó 15 4164         15.39  +      7.38
 24.DUNIKOWSKA, Nina              UKS Patria Młynne    1  5188         15.54  +      7.53
 25.KURNYTA , Aleksandra          UKS Patria Młynne    1  5275         16.54  +      8.53
 26.DEMINGER, Amelia              UKS Reflex Rybnik    2  5940         17.56  +      9.55
 27.ZIĘBA, Amelia                 UKS Azymut Dębów     14 6146         21.10  +     13.09
 28.OSTAŁOWSKA, Alicja            UKS Reflex Rybnik    2  5939         22.49  +     14.48
 29.ŁAKOMY, Anna                  UKS Azymut Dębów     14 6145         23.56  +     15.55
 30.FĄFERA, Amelia                UKS Azymut Dębów     14 6143         28.18  +     20.17
 31.BREKSA, Pia                   WKS Wawel            5  5213         37.48  +     29.47
    WALA, Małgorzata              KS Kościelec Chrzanó 15 5132     NKL-bPK           
    DEPTA, Helena                 WKS Wawel            5  5084     DNF               
    GROCHAL, Nina                 KS Kościelec Chrzanó 15 4935     DNF               
    RUCHAŁA, Julia                UKS Azymut Dębów     14 4976     DNF               
    ŁUKASIEWICZ, Julia            UKS Kometa Gliwice   11          DNF               
    JAMROŻY, Olga                 UKS Azymut Dębów     14 5402     NKL               
    SZALA, Wiktoria               UKS Azymut Dębów     14 4951     NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         1.4km    0m 12PK  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.BAŁAZIŃSKI, Antoni            UKS Patria Młynne    1  4587          7.09  +      0.00
  2.MARSZAŁEK, Dawid              UKS Kometa Gliwice   11 4148          8.13  +      1.04
  3.ZELEK, Filip                  UKS Patria Młynne    1  3631          9.05  +      1.56
  4.PUŁCZYŃSKI, Jeremi            WKS Wawel            5  4019          9.45  +      2.36
  5.URYGA, Artur                  WKS Wawel            5  4928          9.49  +      2.40
  6.ŚLUSARCZYK, Paweł             LKS Górzanka  Nawojo 23 4494          9.54  +      2.45
  7.TOWAREK, Wojciech             UKS Kometa Gliwice   11 5529         10.03  +      2.54
  8.ZASADZKI, Tymoteusz           WKS Wawel            5  4749         10.19  +      3.10
  9.HUNDT, David                  WKS Wawel            5  5790         10.41  +      3.32
 10.RYGIEL, Aleksander            WKS Wawel            5  5206         10.51  +      3.42
 11.KRÓL, Krystian                UKS Patria Młynne    1  5187         11.04  +      3.55
 12.JANAS, Aleksander             UKS Kometa Gliwice   11 4515         11.11  +      4.02
 13.KURNYTA, Dawid                UKS Patria Młynne    1  3625         11.13  +      4.04
 14.ZIĘBA, Konrad                 UKS Azymut Dębów     14 5401         11.14  +      4.05
 15.ŻMIJ, Szymon                  UKS Kometa Gliwice   11 4823         11.15  +      4.06
 16.ŻELAZO, Artur                 UKS Azymut Dębów     14 6190         13.18  +      6.09
 17.KOWALIK-MOTYKA, Jan           UKS Azymut Dębów     14 4950         13.52  +      6.43
 18.MOSZKOWICZ, Michał            WKS Wawel            5  5196         13.54  +      6.45
 19.MIŚKIEWICZ, Jacek             WKS Wawel            5  6088         14.07  +      6.58
 20.PIESTRAK, Filip               UKS Azymut Dębów     14 6140         15.09  +      8.00
 21.MIODEK, Mateusz               UKS Kometa Gliwice   11 8063         16.34  +      9.25
 22.MASNY, Przemysław             SKOB Ostrava         28 brak         18.44  +     11.35
 23.ZELEK, Bartłomiej             UKS Patria Młynne    1  5186         18.59  +     11.50
 24.ŁĘCKI, Bartosz                UKS Kometa Gliwice   11 6084         20.33  +     13.24
 25.URYGA, Adam                   WKS Wawel            5  5200         23.28  +     16.19
 26.SAJDAK, Michał                UKS Patria Młynne    1  5765         25.48  +     18.39
 27.PRZYBYŁO, Jakub               WKS Wawel            5  5208         28.32  +     21.23
 28.SUŁKOWSKI, Dominik            UKS Patria Młynne    1  5229         28.42  +     21.33
 29.MIŚKIEWICZ, Adam              WKS Wawel            5  6089         32.44  +     25.35