Końcowe wyniki zawodów                                                          28.06.2023 19:22:00
                                       Wawel Cup 2023 1.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[430]SAŁACKI, Bolesław                  UNTS, Warszawa       12305901        18.09  +      0.00
  2.[442]KREJČÍK, Vít                       WIT                  125C            33.06  +     14.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.8km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[480]HUNDT, David                       WKS Wawel, Kraków    13205790        15.21  +      0.00
  2.[234]PRZYMĘCKI, Konrad                  MKS MOS, Wrocław     74 05879        19.20  +      3.59
  3.[228]OLEKSIUK, Vlad                     MIDIZ                72              19.31  +      4.10
  4.[496]MIŚKIEWICZ, Jacek                  WKS Wawel, Kraków    13206088        21.59  +      6.38
  5.[417]GAJDA, Szczepan                    UNTS, Warszawa       12305505        22.28  +      7.07
  6.[516]URYGA, Adam                        WKS Wawel, Kraków    13205200        34.35  +     19.14
  7.[503]PRZYBYŁO, Jakub                    WKS Wawel, Kraków    13205208        43.08  +     27.47
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.0km    0m 17PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[361]ŁUBISZ, Łukasz                     UKS Azymut, Pabianic 10904402        14.33  +      0.00
  2.[282]LEMAŃCZYK, Witold                  PKO Harpagan, Gdańsk 89 04804        14.45  +      0.12
  3.[375]WIŚNIEWSKI, Adam                   UKS Azymut, Pabianic 10904406        14.50  +      0.17
  4.[507]PUŁCZYŃSKI, Jeremi                 WKS Wawel, Kraków    13204019        15.16  +      0.43
  5.[431]SOBOLIVSKYI, Makar                 UNTS, Warszawa       12305741        15.28  +      0.55
  6.[206]ŚLUSARCZYK, Paweł                  LKS Górzanka, Nawojo 65 04494        16.15  +      1.42
  7.[517]URYGA, Artur                       WKS Wawel, Kraków    13204928        17.28  +      2.55
  8.[74]GOLINOWSKI, Piotr                   HKS Azymut, Mochy    24 04046        18.03  +      3.30
  9.[384]MARSZAŁEK, Dawid                   UKS Kometa, Gliwice  11204148        18.12  +      3.39
 10.[346]BIAŁOGRODZKI, Ignacy               UKS Azymut 45, Gdyni 10805608        19.22  +      4.49
 11.[196]WYZNAKIEWICZ, Piotr                LKS Górzanka Nawojow 64 04496        23.28  +      8.55
 12.[485]KIZERWETTER, Mikołaj               WKS Wawel, Kraków    13205215        33.22  +     18.49
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[274]DRAPELLA, Stanisław                PKO Harpagan, Gdańsk 89 04803        13.29  +      0.00
  2.[451]KOCIUBA, Wiktor                    WKS Śląsk, Wrocław   12704002        14.20  +      0.51
  3.[357]KREMPIŃSKI, Franciszek             UKS Azymut, Pabianic 10903559        15.12  +      1.43
  4.[168]CHODLEWSKI, Antoni                 KS Kościelec, Chrzan 57 03602        15.24  +      1.55
  5.[7]MOLNÁR , István                      SDS Salgótarján      1               15.47  +      2.18
  6.[402]MOTAŁA, Piotr                      UKS Siódemka, Rumia  11704552        15.50  +      2.21
  7.[162]ZIELIŃSKI, Tomasz                  KS Hades, Poznań     54 03701        16.02  +      2.33
  8.[41]LENDZIOSZEK, Roman                  BKS Wataha, Warszawa 12 04944        16.26  +      2.57
  9.[42]TUFEKCIS, Leonidas                  BKS Wataha, Warszawa 12 04577        16.29  +      3.00
 10.[290]STANIAK, Paweł                     PKO Harpagan, Gdańsk 89 05583        16.47  +      3.18
 11.[136]KŐSZEGVÁRI , Bálint                KFKI Budapest        44              17.34  +      4.05
 12.[286]SIKORA, Dawid                      PKO Harpagan, Gdańsk 89 05279        17.40  +      4.11
 13.[376]WIŚNIEWSKI, Jakub                  UKS Azymut, Pabianic 10903879        19.01  +      5.32
 14.[356]KRAWCZYK, Piotr                    UKS Azymut, Pabianic 10904606        19.34  +      6.05
 15.[146]LENDZIOSZEK, Leszek                KOS Warszawa         51 04736        22.33  +      9.04
 16.[114]ZWONEK, Rafał                      Indywidualnie        31              22.52  +      9.23
 17.[][]RAWLUK, Alan                        Indywidualnie        31              32.02  +     18.33
 18.[197]KŁAPSA, Wiktor                     LKS Górzanka Nawojow 64              39.37  +     26.08
    [91]KOZAKIEWICZ , Mikołaj               Indywidualnie        31          NKL-bPK           
    [227]MATSIUTA, Teimur                   MIDIZ                72          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         2.3km    0m 17PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[372]SZTRANEK, Maciej                   UKS Azymut, Pabianic 10903562        13.47  +      0.00
  2.[4]MAIER , Bendegúz                     SDS Salgótarján      1               13.50  +      0.03
  3.[267]ALABOR, Finn                       OLG Kakowa           84              15.01  +      1.14
  4.[374]WESOŁOWSKI, Oskar                  UKS Azymut, Pabianic 10904458        15.11  +      1.24
  5.[303]MORÁVEK, Martin                    SOOB Spartak Rychnov 99 SRK050       15.14  +      1.27
  6.[226]MATSIUTA, Artur                    MIDIZ                72              16.12  +      2.25
  6.[386]MARSZAŁEK, Patryk                  UKS Kometa, Gliwice  11203823        16.12  +      2.25
  8.[500]PISAREK, Kordian                   WKS Wawel, Kraków    13204263        16.13  +      2.26
  9.[360]ŁUBISZ, Dominik                    UKS Azymut, Pabianic 10904169        16.21  +      2.34
 10.[522]ŻESŁAWSKI, Jakub                   WKS Wawel, Kraków    13203201        16.53  +      3.06
 11.[15]VEREBÉLYI , Attila                  SDS Salgótarján      1               17.09  +      3.22
 12.[359]ŁĄCKI, Jakub                       UKS Azymut, Pabianic 10903296        17.47  +      4.00
 13.[1]ALB, Zalán                           SDS Salgótarján      1               18.28  +      4.41
 14.[5]MAROSSZÉKY , Péter Tamás             SDS Salgótarján      1               20.12  +      6.25
 15.[479]GRZEGORCZYK, Borys                 WKS Wawel, Kraków    13204481        23.06  +      9.19
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         2.8km    0m 22PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[371]SZTRANEK, Jan                      UKS Azymut, Pabianic 10902653        16.07  +      0.00
  2.[249]ČERNÍK, Adam                       OK Slavia Hradec Kra 80              18.19  +      2.12
  3.[298]SAVCHENKO, Ivan                    SK Nord              94              18.32  +      2.25
  4.[251]FÁBERA, David                      OK Slavia Hradec Kra 80              21.30  +      5.23
    [523]ŻESŁAWSKI, Mateusz                 WKS Wawel, Kraków    13203200    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21S        2.4km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[20]DOMAŃSKI, Dariusz                   17WBZ                4               14.46  +      0.00
  2.[92]KRAKOWSKI, Piotr                    17WBZ                4               15.26  +      0.40
  3.[78]MIŚTAL, Mateusz                     HS Team              26              16.15  +      1.29
  4.[452]KRUPA, Łukasz                      WKS Śląsk, Wrocław   12704250        17.12  +      2.26
  5.[61]KYRYCHENKO, Vladyslav               Dnipro               18              18.14  +      3.28
  6.[208]WROTNY, Mateusz                    LUKS Azymek Zdzieszo 66              19.26  +      4.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         2.3km    0m 17PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[231]KUNIKOWSKI, Tomasz                 MKS Metalowiec, Łódź 73 05130        14.59  +      0.00
  2.[494]LUBKIEWICZ, Tomasz                 WKS Wawel, Kraków    13200169        15.29  +      0.30
  3.[279]KACZYŃSKI, Piotr                   PKO Harpagan, Gdańsk 89 04349        15.35  +      0.36
  4.[419]LESISZ, Kamil                      UNTS, Warszawa       12303904        15.47  +      0.48
  5.[160]WYRZYKOWSKI, Patryk                KS Hades, Poznań     54 05078        16.48  +      1.49
  6.[397]PIETROŃ, Piotr                     UKS Patria, Młynne   11502453        17.06  +      2.07
  7.[305]ŠKLÍBA, Jan                        SOOB Spartak Rychnov 99 SRK750       17.20  +      2.21
  8.[449]BERNAŚ, Tomasz                     WKS Śląsk, Wrocław   12703883        17.35  +      2.36
  9.[124]MACIEJEWSKI, Marcin                Indywidualny Łódzkie 37 05995        18.59  +      4.00
 10.[177]MARTE, Michał                      KU AZS WAT Warszawa  61 01940        19.34  +      4.35
 11.[275]FRĄTCZAK, Sławomir                 PKO Harpagan, Gdańsk 89 04370        19.47  +      4.48
 12.[87]DOMAŃSKI, Krzysztof                 Indywidualnie        31              20.54  +      5.55
 13.[24]KOWALCZYK, Tomasz                   6 BPD                7               22.43  +      7.44
    [16]GRABOWSKI , Bogusz                  15 GBZ               2           NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M35-49S     1.9km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[112]ZIMMER, Łukasz                     Indywidualnie        31              11.37  +      0.00
  2.[203]MIKHAYLOV, Victor                  LKS Górzanka, Nawojo 65 05774        14.08  +      2.31
  3.[14]SZIKSZAI , Szabolcs                 SDS Salgótarján      1               14.41  +      3.04
  4.[413]KROCHMAL, Adam                     UNTS Warszawa        122             17.03  +      5.26
  5.[165]GOCYŁA, Mateusz                    KS Jurajskie Orły    55              17.14  +      5.37
  6.[95]KUCHARSKI, Maciej                   indywidualnie        32              18.22  +      6.45
  7.[2]BERECZ, Gábor                        SDS Salgótarján      1               32.50  +     21.13
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         2.4km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[373]TKACZUK, Tomasz                    UKS Azymut, Pabianic 10903253        13.42  +      0.00
  2.[184]ŁONIEWSKI, Grzegorz                KU AZS WAT, Warszawa 62 02852        14.28  +      0.46
  3.[180]KOCIUBA, Marek                     KU AZS WAT, Warszawa 62 04985        15.06  +      1.24
  4.[288]SIKORA, Roger                      PKO Harpagan, Gdańsk 89 05145        15.22  +      1.40
  5.[445]KURKOWIAK, Grzegorz                WKS Grunwald, Poznań 12605732        15.37  +      1.55
  6.[31]STANNY, Jakub                       AZS UMCS, Lublin     10 06124        15.49  +      2.07
  7.[370]PABICH, Tomasz                     UKS Azymut, Pabianic 10900331        16.04  +      2.22
  8.[159]WOJCIECH, Sebastian                KS Hades, Poznań     54 04542        16.24  +      2.42
  9.[365]MAZUR, Michał                      UKS Azymut, Pabianic 10902952        16.32  +      2.50
 10.[256]SVOBODA, Ondřej                    OK Slavia Hradec Kra 80              16.39  +      2.57
 11.[116]GOLINOWSKI, Paweł                  17WBZ                4  02892        17.01  +      3.19
 12.[46]ZAMIARA, Piotr                      CSWLąd Poznań/KS Had 15 03698        17.54  +      4.12
 13.[133]GĄSIOREK, Tomasz                   JW 5700/Azymut Mochy 42              17.58  +      4.16
 14.[80]KUTKIEWICZ, Marcin                  Indywidualni Małopol 28 05265        18.24  +      4.42
 15.[355]KRAWCZYK, Marcin                   UKS Azymut, Pabianic 10905233        19.04  +      5.22
 16.[123]BEK, Michał                        Indywidualny Łódzkie 37 04818        19.13  +      5.31
 17.[44]CHABRZYK, Andrzej                   ChabTeam             14              19.24  +      5.42
 18.[202]KACZMARSKI, Paweł                  LKS Górzanka, Nawojo 65 04317        19.29  +      5.47
 19.[40]LENDZIOSZEK, Michał                 BKS Wataha, Warszawa 12 04945        20.07  +      6.25
 20.[67]DURMAJ, Marcin                      Elbląski Klub Orient 21 05930        20.42  +      7.00
 21.[121]STACHOWSKI, Paweł                  17WBZ                4  01536        20.48  +      7.06
 22.[521]WALAŚ, Waldemar                    WKS Wawel, Kraków    13206102        21.04  +      7.22
 23.[316]KUŚ, Michał                        Stowarzyszenie Team  10105933        21.41  +      7.59
 24.[111]YEROKHIN, Roman                    Indywidualnie        31              32.05  +     18.23
    [122]STĘŻYCKI, Grzegorz                 Indywidualny lubuski 36 04684    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[204]RUSINEK, Piotr                     LKS Górzanka, Nawojo 65 05429        14.19  +      0.00
  2.[135]KOMJÁTI , András                   KFKI Budapest        44              14.56  +      0.37
  3.[76]WALICKI, Rafał                      HKS Azymut, Mochy    24 03438        15.08  +      0.49
  4.[308]ŁAWECKI, Szymon                    Stowarzyszenie Team  10002109        15.31  +      1.12
  5.[145]KOWAL, Tomasz                      KOS BnO, Szczecin    50 06091        15.33  +      1.14
  6.[103]SAVANOVICH, Vitali                 Indywidualnie        31              15.43  +      1.24
  7.[476]CZAPLA, Przemysław                 WKS Wawel, Kraków    13202933        16.44  +      2.25
  8.[490]KURYJ, Marek                       WKS Wawel, Kraków    13203252        17.08  +      2.49
  9.[211]LIPPA, Grzegorz                    LUKS Azymek, Zdziesz 67 01620        17.14  +      2.55
 10.[137]KŐSZEGVÁRI , Tibor                 KFKI Budapest        44              17.49  +      3.30
 11.[377]GRYDZIUSZKO, Marcin                UKS Energetyk, Dychó 11003933        17.57  +      3.38
 12.[405]FIEDOROWICZ, Szczepan              UKS Traper, Złocieni 11902906        18.02  +      3.43
 13.[8]MOLNÁR , István id.                  SDS Salgótarján      1               18.19  +      4.00
 14.[148]LENDZIOSZEK, Paweł                 KOS Warszawa         51 01391        18.35  +      4.16
 15.[505]PRZYBYŁO, Tomasz                   WKS Wawel, Kraków    13205201        19.07  +      4.48
 16.[462]WÓJCIK, Grzegorz                   WKS Wawel            12903195        19.23  +      5.04
 17.[380]PODGRUSZEWSKI, Paweł               UKS Energetyk, Dychó 11006099        19.40  +      5.21
 18.[382]SOCHACKI, Marcin                   UKS Energetyk, Dychó 11003934        20.39  +      6.20
 19.[199]NIEWIAROWSKI, Andrzej              LKS Górzanka Nawojow 64              20.41  +      6.22
 20.[189]MIGACZ, Marcin                     LKS Górzanka Nawojow 64              21.20  +      7.01
 21.[510]SEREDA, Oleksii                    WKS Wawel, Kraków    13206101        21.48  +      7.29
 22.[497]MIŚKIEWICZ, Paweł                  WKS Wawel, Kraków    132             22.53  +      8.34
 23.[101]PRYTKOV, Valery                    indywidualnie        32              23.40  +      9.21
 24.[411]WEJTKO, Michał                     UMKS, Kwidzyn        12103916        25.16  +     10.57
 25.[381]ROZUMEK, Adam                      UKS Energetyk, Dychó 11005509        28.24  +     14.05
 26.[348]KIELNIEROWSKI, Paweł               UKS Azymut, Pabianic 10905236        39.42  +     25.23
    [474]BISKUPSKI, Michał                  WKS Wawel, Kraków    13205203    NKL-bPK           
    [358]KREMPIŃSKI, Piotr                  UKS Azymut, Pabianic 10902652    NKL-bPK           
    [81]WIŚNIEWSKI, Paweł                   Indywidualni Małopol 28 02932    DNF               
    [318]SZCZYGIELSKI, Przemysław           Stowarzyszenie Team  10105614    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         2.3km    0m 17PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[154]FILIPIAK, Marek                    KS Hades, Poznań     54 04414        14.57  +      0.00
  2.[185]MARCINKIEWICZ, Marcin              KU AZS WAT, Warszawa 62 04993        14.59  +      0.02
  3.[378]KRAMSKI, Mariusz                   UKS Energetyk, Dychó 11001690        15.03  +      0.06
  4.[335]RAVID, Noam                        Tel Aviv University  105             15.05  +      0.08
  5.[310]BŁACHUT, Igor                      Stowarzyszenie Team  10102679        15.08  +      0.11
  6.[481]HUNDT, Tomasz                      WKS Wawel, Kraków    13205789        15.30  +      0.33
  7.[401]PORADA, Robert                     UKS Reflex, Rybnik   11602084        16.03  +      1.06
  8.[49]BUCHNAJZER, Mariusz                 CX80 Kalisz          17 05566        16.11  +      1.14
  9.[387]MARSZAŁEK, Waldemar                UKS Kometa, Gliwice  11204146        16.25  +      1.28
 10.[83]DOBIECKI, Artur                     Indywidualni Zachodn 30 03661        16.31  +      1.34
 10.[118]BARTKOWIAK, Rafał                  Indywidualny Kujawsk 35 05544        16.31  +      1.34
 12.[29]DOBROWOLSKI, Piotr                  AZS UMCS, Lublin     10 02972        16.33  +      1.36
 13.[323]WĄSIEWICZ, Piotr                   Stowarzyszenie Team  10104081        16.54  +      1.57
 14.[293]GLOZSHTEYN, Valeriy                Rishon Lezion        90              17.10  +      2.13
 15.[379]PACYNA, Krzysztof                  UKS Energetyk, Dychó 11004857        17.52  +      2.55
 16.[482]JAMROZIK, Krzysztof                WKS Wawel, Kraków    13204266        18.02  +      3.05
 17.[281]LEMAŃCZYK, Dariusz                 PKO Harpagan, Gdańsk 89 04846        18.25  +      3.28
 18.[488]KOŚCIELNY, Wojciech                WKS Wawel, Kraków    13201616        18.37  +      3.40
 19.[508]RYGIEL, Ryszard                    WKS Wawel, Kraków    13206109        19.36  +      4.39
 20.[315]KRASUSKI, Bartłomiej               Stowarzyszenie Team  10102210        20.18  +      5.21
 21.[514]SZAJNA, Abu                        WKS Wawel, Kraków    132             21.28  +      6.31
 22.[295]VEREBÉLYI , Tibor                  Salgótarjáni Dornyay 91              25.14  +     10.17
 23.[501]PISAREK, Piotr                     WKS Wawel, Kraków    13204588        46.40  +     31.43
    [113]ZWONEK, Paweł                      Indywidualnie        31          NKL-bPK           
    [220]WITKOWSKI, Zbigniew                Łódź                 70          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         2.1km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[456]WRZESIŃSKI, Krzysztof              WKS Śląsk, Wrocław   12701138        14.45  +      0.00
  2.[186]MARSZAŁEK, Marek                   KU AZS WAT, Warszawa 62 03903        14.59  +      0.14
  3.[524]ŻESŁAWSKI, Wojciech                WKS Wawel, Kraków    13203660        15.27  +      0.42
  4.[221]DALOS, Attila                      MAFC Budapest        71              15.36  +      0.51
  5.[321]URBANIAK, Krzysztof                Stowarzyszenie Team  10100522        16.01  +      1.16
  6.[6]MOHÁCSY , Tamás                      SDS Salgótarján      1               16.04  +      1.19
  7.[406]BARTCZAK, Jarosław                 UMKS ORKAN, Ostróda  12000743        16.08  +      1.23
  8.[261]DRĄGOWSKI, Marek                   OK! Sport, Warszawa  83 00860        17.07  +      2.22
  9.[464]FORYSTEK, Józef                    WKS Wawel Kraków     1312080         17.25  +      2.40
 10.[126]ŁASKI, Tomasz                      Indywidualny Mazowsz 38 05319        18.00  +      3.15
 11.[258]ZILLING, Staffan                   OK Södertörn         81              19.19  +      4.34
 12.[56]TOMASZEWSKI, Krzysztof              CX80 Kalisz          17 05564        20.43  +      5.58
 13.[266]ALABOR, Erik                       OLG Kakowa           84              20.50  +      6.05
 14.[47]BURCHARDT, Sławomir                 CSWLąd Poznań/KS Had 16 03699        20.53  +      6.08
 15.[115]MALARZ, Zbigniew                   Indywidualnie Opole  33              21.01  +      6.16
 16.[268]DRÁBEK, Petr                       OOB Třebíč           85              21.47  +      7.02
 17.[195]WYZNAKIEWICZ, Paweł                LKS Górzanka Nawojow 64 05430        22.28  +      7.43
 18.[77]PASKUJ, Mátyás                      Homokbucka Orienteer 25              24.44  +      9.59
    [53]NADERA, Dariusz                     CX80 Kalisz          17 05002    DNF               
    [66]JAKLIK, Andrzej                     Dreptak Krosno       20          DNF               
    [161]ZIELIŃSKI, Paweł                   KS Hades, Poznań     54 00913    DNF               
    [265]ŻEBROWSKI, Dariusz                 OK! Sport, Warszawa  83 01532    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         1.7km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[333]HEINÄMÄKI, Mikko                   Tampereen Pyrintö    104             11.24  +      0.00
  2.[396]KOZŁOWSKI, Jacek                   UKS Patria, Młynne   11501044        12.24  +      1.00
  3.[330]HORELYY, Dmytro                    Sunky                102             13.10  +      1.46
  4.[434]WOŁOWCZYK, Marek                   UNTS, Warszawa       12300113        13.46  +      2.22
  5.[25]GAILIS, Ainars                      Auseklis IK          8               13.55  +      2.31
  6.[223]WEILER, Zsolt                      MAFC Budapest        71              14.14  +      2.50
  7.[236]RUDAKOV, Volodymyr                 OC MASTER            76              14.22  +      2.58
  8.[239]KHOLIAVKO, Yevhen                  O-club               77              14.36  +      3.12
  9.[218]WOJARSKI, Krzysztof                LZS Górzanka Nawojow 68 01121        14.37  +      3.13
 10.[270]CICENAS , Rimantas                 ORIENS OK            86              14.57  +      3.33
 11.[441]PARFIANOWICZ, Marcin               Warszawa             124             17.09  +      5.45
 12.[181]KROCHMAL, Grzegorz                 KU AZS WAT, Warszawa 62 00076        17.19  +      5.55
 13.[129]POLEWSKI, Dariusz                  Indywidualny Opolski 39 04258        18.08  +      6.44
 14.[209]HYJEK, Adam                        LUKS Azymek, Zdziesz 67 05647        18.42  +      7.18
 15.[350]KŁOS, Józef                        UKS Azymut, Pabianic 10900682        19.34  +      8.10
 16.[404]CZERKAWSKI, Wacław                 UKS Sparta, Czyżowic 11801496        19.50  +      8.26
 17.[262]KONSTANCIAK, Andrzej               OK! Sport, Warszawa  83 00865        20.58  +      9.34
 18.[64]SYDOROV, Sergij                     DNIPRO               19              23.21  +     11.57
 19.[498]NIESSNER, Piotr                    WKS Wawel, Kraków    13202725        37.32  +     26.08
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         1.7km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[230]TUMAK, Ivan                        MIDIZ                72              13.31  +      0.00
  2.[450]GUGA, Romuald                      WKS Śląsk, Wrocław   12700716        13.55  +      0.24
  3.[170]KRYJOMSKI, Jerzy                   KS Kościelec, Chrzan 57 00963        14.54  +      1.23
  4.[198]KRET, Jacek                        LKS Górzanka Nawojow 64 03723        15.01  +      1.30
  5.[188]CAPPER, Mike                       Limestone Cowboys    63              15.21  +      1.50
  6.[247]LARSSON, Urban                     OK Gipen             79              15.29  +      1.58
  7.[149]PIETRUSIŃSKI, Marek                KS Artemis, Wrocław  52 01323        16.31  +      3.00
  8.[93]KROCHMAL, Andrzej                   Indywidualnie        31 00528        16.34  +      3.03
  9.[11]PELYHE , Dénes                      SDS Salgótarján      1               17.26  +      3.55
 10.[62]OLEJNIK, Olexander                  DNIPRO               19              17.33  +      4.02
 11.[233]WIERCIŃSKI, Piotr                  MKS Metalowiec, Łódź 73 01105        18.12  +      4.41
 12.[128]OLBRYCHT, Janusz                   Indywidualny Mazowsz 38 00228        19.00  +      5.29
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         1.7km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[187]PARZEWSKI, Jerzy                   KU AZS WAT, Warszawa 62 00072        14.11  +      0.00
  2.[58]AWRAMENKO, ?leksandr                Dnipro               18              15.44  +      1.33
  3.[291]ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan               PKO Harpagan, Gdańsk 89 00885        18.46  +      4.35
  4.[63]RUBLEWSKI, Wasilij                  Dnipro               18              19.39  +      5.28
  5.[89]GLIŃSKI, Henryk                     KS Artemis, Wrocław  52 01324        19.49  +      5.38
  6.[183]ŁAPANOWSKI, Jacenty                KU AZS WAT, Warszawa 62 00190        21.06  +      6.55
  7.[178]WOŹNIAK, Józef                     KU AZS WAT Warszawa  61              23.32  +      9.21
  8.[243]OSTROVSKYI, Volodymyr              Odesa Team           78              27.05  +     12.54
  9.[337]DVORAK, Vlastimil                  TJ Baník Ostrava     106             28.15  +     14.04
    [389]WYSOCKI, Andrzej                   UKS Kometa, Gliwice  11202697    NKL-bPK           
    [43]BUGÁR, József                       BÖF Budaörs          13          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M75         1.4km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[143]WASILEWSKI, Stanisław              KOS Azymut, Nowy Dwó 49 01168        15.35  +      0.00
  1.[338]SIKORA, Miroslav                   TJ Baník Ostrava     106             15.35  +      0.00
  3.[194]WRONICZ, Zygmunt                   LKS Górzanka Nawojow 64              23.05  +      7.30
    [59]KARPENKO, Siergiej                  Dnipro               18          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M80         1.4km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[54]PIETKIEWICZ, Waldemar               CX80 Kalisz          17 01084        24.58  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN Long   2.4km    0m 20PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[454]PAULAVA, Hanna                     WKS Śląsk, Wrocław   12705520    0b.PK 16.47         
  2.[108]SORNAT, Paweł                      indywidualnie        32          0b.PK 18.12         
  3.[461]OLIINYK, Illia                     WKS WAWEL            128-        0b.PK 19.08         
  4.[132]PARFIANOWICZ, Adam                 Indywidulanie Warsza 41          0b.PK 20.50         
  5.[130]PORTKA, Mariusz                    Indywidualny Opolski 39 05232    0b.PK 23.15         
  6.[191]MYKHAILOVA, Natalia                LKS Górzanka Nawojow 64          0b.PK 23.36         
  7.[90]HOWE, Peter                         Indywidualnie        31 202325   0b.PK 30.34         
  8.[]KOBENIUK, Marta                       Indywidualnie        31          0b.PK 44.10         
    [466]FORYSTEK, Konrad                   WKS Wawel Kraków     1312267     NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN Short  1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[349]KIELNIEROWSKI, Wojciech            UKS Azymut, Pabianic 10904105    0b.PK 12.54         
  2.[273]MAZURKIEWICZ, Marta                ORIENTOP Wrocław, Sm 88          0b.PK 13.13         
  3.[467]FORYSTEK, Marek                    WKS Wawel Kraków     1312620     0b.PK 13.31         
  4.[458]OLIINYK, Alona                     WKS Wawel            129-        0b.PK 13.49         
  5.[138]KUŚ, Agnieszka                     Klub InO Stowarzysze 45          0b.PK 18.13         
  6.[486]KLAUS URYGA, Anna                  WKS Wawel, Kraków    13205204    0b.PK 18.48         
  7.[440]KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej           Warszawa             124         0b.PK 20.04         
  8.[98]OMELCHENKO, Vladyslav               Indywidualnie        31 -        0b.PK 20.44         
  9.[272]MAZURKIEWICZ, Agnieszka            ORIENTOP Wrocław, Sm 87          0b.PK 21.22         
 10.[312]CHWIEJCZAK, Dorota                 Stowarzyszenie Team  10105953    0b.PK 22.48         
 11.[]KRAWCZYK, Stanisław                                                    0b.PK 29.33         
 12.[]TOMAKIEWICZ, Alicja                                                    0b.PK 30.34         
 13.[134]ŁĄTKOWSKA, Barbara                 KB MANIAC Poznań     43          0b.PK 33.29         
 14.[317]SOCHA, Stanisław                   Stowarzyszenie Team  10105935    0b.PK 37.15         
 15.[85]BAKUMA, Julia                       Indywidualnie        31          0b.PK 37.23         
 16.[331]LYTVYN, Olga                       Sunky                102         0b.PK 46.14         
 17.[468]FORYSTEK, Szymon                   WKS Wawel Kraków     131         1b.PK 45.52         
    [84]BAKUMA, Artem                       Indywidualnie        31          NKL               
    [88]GARBACIK, Wojciech                  Indywidualnie        31          NKL               
    [475]BUZEK-GARZYŃSKA, Gabriela          WKS Wawel, Kraków    13205202    NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna    1.1km    0m 11PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[465]FORYSTEK, Katarzyna (Cody)         WKS Wawel Kraków     131         0b.PK 14.33         
  2.[287]SIKORA, Jan                        PKO Harpagan, Gdańsk 89          0b.PK 17.07         
  3.[]PORADA, Michał                                                         0b.PK 18.10         
  4.[94]KUCHARSKA, Katarzyna                indywidualnie        32          0b.PK 19.21         
  5.[484]KARNIA, Wiktor                     WKS Wawel, Kraków    132         0b.PK 21.41         
  6.[483]KARNIA, Ada                        WKS Wawel, Kraków    132         0b.PK 21.44         
  7.[354]KRAWCZYK, Anna                     UKS Azymut, Pabianic 10906046    0b.PK 21.48         
  8.[285]PUSTKOWSKA, Malina                 PKO Harpagan, Gdańsk 89          0b.PK 22.56         
  9.[147]LENDZIOSZEK, Łucja                 KOS Warszawa         51          0b.PK 23.28         
 10.KIZERWATTER, Oliwia                                                      0b.PK 25.40         
 11.[107]SORNAT, Natalia                    Indywidualnie        31          0b.PK 26.02         
 12.[106]SORNAT, Klaudia                    Indywidualnie        31          0b.PK 26.33         
 13.[]MIŚTAL, Kamil                                                          0b.PK 26.50         
 14.[110]WÓJCIK, Hanna Dominika             Indywidualnie        31          0b.PK 29.13         
 15.[219]ŁĄCZNIAK, Ignacy                   Łączniak Traper      69          0b.PK 29.19         
 16.[163]GOCYŁA, Franciszek                 KS Jurajskie Orły    55          0b.PK 30.29         
 17.[284]PUSTKOWSKA, Jagoda                 PKO Harpagan, Gdańsk 89          0b.PK 31.00         
 18.[164]GOCYŁA, Jerzy                      KS Jurajskie Orły    55          0b.PK 31.11         
 19.[166]GOCYŁA, Wojciech                   KS Jurajskie Orły    55          0b.PK 31.22         
 20.[]MARCHUK, Leonardo                                                      0b.PK 32.35         
    [470]WOŹNIAK, Bartek                    WKS Wawel Kraków     131         NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: W10         1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[363]MAZUR, Marta                       UKS Azymut, Pabianic 10905243        13.16  +      0.00
  2.[278]KACZYŃSKA, Zofia                   PKO Harpagan, Gdańsk 89 05578        13.46  +      0.30
  3.[518]WALAŚ, Emilia                      WKS Wawel, Kraków    13205093        15.08  +      1.52
  4.[504]PRZYBYŁO, Julia                    WKS Wawel, Kraków    13205207        16.16  +      3.00
  5.[459]OLIINYK, Arina                     WKS WAWEL            128-            16.46  +      3.30
    [473]BISKUPSKA, Maria                   WKS Wawel, Kraków    13205096    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W12         1.7km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[277]KACZYŃSKA, Amelia                  PKO Harpagan, Gdańsk 89 04954        15.55  +      0.00
  2.[447]KURKOWIAK, Jaśmina                 WKS Grunwald, Poznań 12605731        16.38  +      0.43
  3.[150]DANKOVA, Inna                      KS Hades Poznań      53 05729        17.10  +      1.15
  4.[433]WOJDA, Katarzyna                   UNTS, Warszawa       12305502        18.17  +      2.22
  5.[412]WEJTKO, Paula                      UMKS, Kwidzyn        12105246        18.42  +      2.47
  6.[217]ZAJDOWICZ, Maria                   LUKS Azymek, Zdziesz 67 05404        19.20  +      3.25
  7.[216]WIATROWSKA, Zuzanna                LUKS Azymek, Zdziesz 67 05482        21.39  +      5.44
  8.[210]LIPPA, Anna                        LUKS Azymek, Zdziesz 67 05648        21.54  +      5.59
  9.[215]SZUSTER, Martyna                   LUKS Azymek, Zdziesz 67 05414        22.01  +      6.06
  9.[460]OLIINYK, Hanna                     WKS WAWEL            128-            22.01  +      6.06
 11.[214]RYCZKOWSKA, Julia                  LUKS Azymek, Zdziesz 67 05408        26.04  +     10.09
 12.[415]CIOŁKOWSKA, Olga                   UNTS, Warszawa       12305677        28.13  +     12.18
 13.[102]PRYTKOVA, Aleksandra               indywidualnie        32              30.26  +     14.31
    [520]WALAŚ, Olga                        WKS Wawel, Kraków    13205092    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W14         1.9km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[410]SZAFAREWICZ, Katarzyna             UMKS, Kwidzyn        12104179        14.31  +      0.00
  2.[158]PANCHENKO, Ivanna                  KS Hades, Poznań     54 05765        14.34  +      0.03
  3.[152]ZAMIARA, Gabriela                  KS Hades Poznań      53 04690        14.49  +      0.18
  4.[438]WÓJTOWICZ, Hanna                   UNTS, Warszawa       12304547        15.29  +      0.58
  5.[472]BISKUPSKA, Małgorzata              WKS Wawel, Kraków    13204748        15.35  +      1.04
  6.[394]NIKOŁAJUK, Martyna                 UKS Orientpark.pl, I 11404975        15.48  +      1.17
  7.[511]SEREDA , Daria                     WKS Wawel, Kraków    13205836        16.55  +      2.24
  8.[300]JURACAKOVA, Judita                 SKOB Frydek-Mistek   96 B            17.25  +      2.54
  9.[352]KOWALCZYK, Kalina                  UKS Azymut, Pabianic 10904171        17.37  +      3.06
 10.[156]ŁĄTKOWSKA, Gabriela                KS Hades, Poznań     54 05726        17.49  +      3.18
 11.[477]DEPTA, Helena                      WKS Wawel, Kraków    13205084        18.08  +      3.37
 12.[446]KURKOWIAK, Jagoda                  WKS Grunwald, Poznań 12605733        19.43  +      5.12
 13.[391]OLEŚNIEWICZ, Hanna                 UKS Lotna, Zdzieszow 11305042        20.19  +      5.48
 14.[224]KOLOTYLO, Anna                     MIDIZ                72              20.32  +      6.01
 15.[225]KOLOTYLO, Polina                   MIDIZ                72              21.11  +      6.40
 16.[390]MATUSIAK, Wiktoria                 UKS Lotna, Zdzieszow 11305034        28.08  +     13.37
    [248]LARSSON , Hanna                    OK Gipen             79          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W16         1.8km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[421]MIANOWSKA, Antonina                UNTS, Warszawa       12303554        13.21  +      0.00
  2.[414]CHABIERA, Filomena                 UNTS, Warszawa       12303856        13.38  +      0.17
  3.[289]STANIAK, Joanna                    PKO Harpagan, Gdańsk 89 05582        15.25  +      2.04
  4.[172]PODGÓRSKA, Marta                   KS Kościelec, Chrzan 57 03611        15.35  +      2.14
  5.[429]SAŁACKA, Joanna                    UNTS, Warszawa       12305510        16.18  +      2.57
  6.[324]WĄSIEWICZ, Urszula                 Stowarzyszenie Team  10104082        18.11  +      4.50
  7.[399]PORADA, Jagoda                     UKS Reflex, Rybnik   11604760        18.27  +      5.06
 
Końcowe wyniki zawodów: W18         2.1km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[304]MORÁVKOVÁ, Zuzana                  SOOB Spartak Rychnov 99 SRK055       14.14  +      0.00
  2.[157]PANCHENKO, Daniela                 KS Hades, Poznań     54 05766        14.33  +      0.19
  3.[313]GWIAZDA, Barbara                   Stowarzyszenie Team  10105928        14.48  +      0.34
  4.[353]KOZUŃ, Marika                      UKS Azymut, Pabianic 10904599        14.56  +      0.42
  5.[366]MŁYNARCZYK, Kaja                   UKS Azymut, Pabianic 10904596        15.23  +      1.09
  6.[336]RAVID, Yael                        Tel Aviv University  105             23.57  +      9.43
    [492]LAMPARSKA, Maja                    WKS Wawel, Kraków    13203832    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W20         2.1km    0m 19PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[512]SEREDA , Olha                      WKS Wawel, Kraków    13205788        16.42  +      0.00
  2.[444]FILIPIAK, Adrianna                 WKS Grunwald, Poznań 12604153        17.02  +      0.20
  3.[10]NAGY, Szilvia                       SDS Salgótarján      1               17.55  +      1.13
  4.[201]SKORUPA, Maja                      LKS Górzanka Nawojow 64              19.12  +      2.30
 
Końcowe wyniki zawodów: W21S        1.9km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[423]MIANOWSKA, Julia                   UNTS, Warszawa       12302096        14.11  +      0.00
  2.[395]PANASZEK, Justyna                  UKS Orientpark.pl, I 11405264        14.16  +      0.05
  3.[369]PABICH, Marta                      UKS Azymut, Pabianic 10900355        14.45  +      0.34
  4.[19]BILAWA, Karolina                    17WBZ                4               14.52  +      0.41
  5.[99]PARFIANOWICZ, Katarzyna             Indywidualnie        31              15.08  +      0.57
  6.[17]SEKTA, Marta                        15 GBZ               2               15.24  +      1.13
  7.[69]DÉKÁNY , Szilvia                    GKS Gödöllő          22              15.28  +      1.17
  8.[18]SIECZKOWSKA , Ewa                   15 pplot             3               16.29  +      2.18
  9.[400]PORADA, Lilianna                   UKS Reflex, Rybnik   11602045        16.40  +      2.29
 10.[443]KREJČÍKOVÁ, Marie                  WIT                  125C            17.28  +      3.17
 11.[142]FILIPCZAK, Jagoda                  KOS Azymut, Nowy Dwó 49 00020        17.39  +      3.28
 12.[212]OLESZEK, Aleksandra                LUKS Azymek, Zdziesz 67 02641        18.02  +      3.51
 13.[117]KALATA, Agnieszka                  Indywidualny Dolnośl 34 03803        18.20  +      4.09
 14.[3]GOLDMANN, Kata                       SDS Salgótarján      1               19.03  +      4.52
 15.[213]POLEWSKA, Joanna                   LUKS Azymek, Zdziesz 67 00252        19.40  +      5.29
 16.[27]URAZIUK , Dominika                  AZS UMCS LUBLIN      9               21.23  +      7.12
 17.[175]SOBOLIVSKA, Mariia                 KSO Korostyshiv      59              23.16  +      9.05
    [104]SAVINAVA, Lizaveta                 Indywidualnie        31          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W35         2.0km    0m 17PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[453]MACHOWSKA-KRUPA, Weronika          WKS Śląsk, Wrocław   12700483        14.36  +      0.00
  2.[367]PABICH, Maria                      UKS Azymut, Pabianic 10900330        14.44  +      0.08
  3.[311]BUDNA, Emilia                      Stowarzyszenie Team  10105785        15.15  +      0.39
  4.[478]GRABOWSKA, Joanna                  WKS Wawel, Kraków    13203716        15.29  +      0.53
  5.[469]GAWRON, Kasia                      WKS Wawel Kraków     131             16.01  +      1.25
  6.[144]ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka           KOS BnO, Szczecin    50 03743        16.33  +      1.57
  7.[493]LUBKIEWICZ, Małgorzata             WKS Wawel, Kraków    13205214        16.58  +      2.22
  8.[347]BINIECKA, Małgorzata               UKS Azymut, Pabianic 10900339        17.43  +      3.07
  9.[463]ZAJĄC, Honorata                    Wks Wawel            130             18.34  +      3.58
 10.[96]MIKHADZIUK, Katsiaryna              Indywidualnie        31              19.41  +      5.05
 11.[345]BIAŁOGRODZKA, Jagoda               UKS Azymut 45, Gdyni 10805956        20.40  +      6.04
 12.[519]WALAŚ, Maria                       WKS Wawel, Kraków    13206087        20.56  +      6.20
    [82]KACZYŃSKA, Ewelina                  Indywidualni Pomorsk 29 05903    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W35-49S     1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[241]KOLESNYK, Kateryna                 Odesa Team           78              13.02  +      0.00
  2.[322]WĄSIEWICZ, Marzena                 Stowarzyszenie Team  10104080        17.06  +      4.04
  3.[491]LAMPARSKA, Iwona                   WKS Wawel, Kraków    13204272        17.15  +      4.13
 
Końcowe wyniki zawodów: W40         1.8km    0m 15PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[309]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona                 Stowarzyszenie Team  10002347        14.54  +      0.00
  2.[292]GLOZSHTEYN, ludmila                Rishon Lezion        90              15.35  +      0.41
  3.[392]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta             UKS Orientpark.pl, I 11404287        15.45  +      0.51
  4.[487]KOSIŃSKA, Zofia                    WKS Wawel, Kraków    13205330        16.12  +      1.18
  5.[326]WIGIER, Klara                      Stowarzyszenie Team  10100086        16.44  +      1.50
  6.[22]WALIDUDA, Anna                      1psap                5               16.50  +      1.56
  7.[68]DZIKA, Natalia                      Elbląski Klub Orient 21 05931        16.59  +      2.05
  7.[307]ŠKLIBOVÁ, Jana                     SOOB Spartak Rychnov 99 SRK765       16.59  +      2.05
  9.[362]MAZUR, Katarzyna                   UKS Azymut, Pabianic 10900350        17.33  +      2.39
 10.[509]SEREDA, Ganna                      WKS Wawel, Kraków    13206100        17.53  +      2.59
 11.[21]FIŁKA, Ewa                          17WBZ                4               17.57  +      3.03
 12.[244]PAMBUK , Svitlana                  Odesa Team           78              18.56  +      4.02
 13.[73]GOLINOWSKA, Elżbieta                HKS Azymut, Mochy    24 03675        19.05  +      4.11
 14.[393]NIKOŁAJUK, Joanna                  UKS Orientpark.pl, I 11404973        21.43  +      6.49
 15.[448]KURKOWIAK, Patrycja                WKS Grunwald, Poznań 12605730        23.23  +      8.29
 16.[119]KOSECKA, Justyna                   Indywidualny Kujawsk 35 05545        25.33  +     10.39
 
Końcowe wyniki zawodów: W45         1.9km    0m 12PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[351]KONC, Katarzyna                    UKS Azymut, Pabianic 10902953        14.55  +      0.00
  2.[499]OLEJNIK, Ewa                       WKS Wawel, Kraków    13204120        16.17  +      1.22
  3.[385]MARSZAŁEK, Maria                   UKS Kometa, Gliwice  11204147        17.00  +      2.05
  4.[334]RAVID, Naomi                       Tel Aviv University  105             17.25  +      2.30
  5.[151]SYVORONOVA-DANKOVA, Olga           KS Hades Poznań      53 05728        17.26  +      2.31
  6.[240]SHERENKOVSKA, Olena                O-club               77              17.44  +      2.49
  7.[200]NOWAK-SKORUPA, Magda               LKS Górzanka Nawojow 64              18.04  +      3.09
  8.[319]ŚWIERCZEWSKA-GWIAZDA, Agnieszka    Stowarzyszenie Team  10105927        19.52  +      4.57
  9.[153]FILIPIAK, Agnieszka                KS Hades, Poznań     54 04413        20.00  +      5.05
 10.[33]MAJDAK, Danuta                      BIELSKO-BIAŁA NOCĄ   11              26.46  +     11.51
 11.[455]SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia         WKS Śląsk, Wrocław   12705970        28.15  +     13.20
 
Końcowe wyniki zawodów: W50         1.8km    0m 14PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[271]VIKSVIENE , Renata                 ORIENS OK            86              15.47  +      0.00
  2.[471]BĄCZEK-MOTAŁA, Barbara             WKS Wawel, Kraków    13200810        16.21  +      0.34
  3.[9]NAGY, Ákosné                         SDS Salgótarján      1               16.54  +      1.07
  4.[280]LEMAŃCZYK, Aleksandra              PKO Harpagan, Gdańsk 89 04847        17.21  +      1.34
  5.[320]TRYKOZKO, Urszula                  Stowarzyszenie Team  10102691        20.10  +      4.23
  6.[502]PISAREK, Renata                    WKS Wawel, Kraków    132             21.51  +      6.04
  7.[32]JASIAK, ELŻBIETA                    BIELSKO-BIAŁA NOCĄ   11              24.33  +      8.46
  8.[506]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka              WKS Wawel, Kraków    13205198        29.30  +     13.43
  9.[269]DRÁBKOVÁ, Jitka                    OOB Třebíč           85              36.37  +     20.50
    [52]NADERA, Agata                       CX80 Kalisz          17 05003    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W55         1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[222]TÓTH , Ágnes                       MAFC Budapest        71              11.11  +      0.00
  2.[238]BAGLYK, Olena                      O-club               77              12.58  +      1.47
  3.[237]RUDAKOVA, Olena                    OC MASTER            76              13.14  +      2.03
  4.[435]WOŁOWCZYK, Mariola                 UNTS, Warszawa       12300112        13.33  +      2.22
  5.[50]BUCHNAJZER-KUCIŃSKA, Magdalena      CX80 Kalisz          17 05565        14.32  +      3.21
  6.[125]ŁASKA, Renata                      Indywidualny Mazowsz 38 05318        16.01  +      4.50
  7.[260]BARGIEL, Beata                     OK! Sport, Warszawa  83 00864        17.38  +      6.27
  8.[55]TOMASZEWSKA, Monika                 CX80 Kalisz          17 05563        17.40  +      6.29
  9.[259]KIEREBIŃSKA, Paulina               OK! Sport Warszawa   82              20.20  +      9.09
 10.[264]MUSIAŁ, Anna                       OK! Sport, Warszawa  83              28.14  +     17.03
 11.[51]LICHTENECKER, Renata                CX80 Kalisz          17              35.00  +     23.49
    [257]ZILLING, Kristina                  OK Södertörn         81          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W60         1.4km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[65]ZENCHENKO, Tamara                   DNIPRO               19              14.49  +      0.00
  2.[403]CZERKAWSKA, Urszula                UKS Sparta, Czyżowic 11801495        16.16  +      1.27
  3.[229]TUMAK, Antonina                    MIDIZ                72              18.21  +      3.32
  4.[57]ANDROSOVA, Tamila                   Dnipro               18              18.47  +      3.58
  5.[193]WOJARSKA, Kamilla                  LKS Górzanka Nawojow 64 03369        20.05  +      5.16
  6.[60]KYRYCHENKO, Iryna                   Dnipro               18              23.48  +      8.59
    [246]ZHADAN, Valentyna                  Odesa Team           78          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W65         1.4km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[314]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna              Stowarzyszenie Team  10105436        13.39  +      0.00
  2.[388]WYSOCKA, Jolanta                   UKS Kometa, Gliwice  11202181        14.17  +      0.38
  3.[182]KROCHMAL, Małgorzata               KU AZS WAT, Warszawa 62 00075        14.48  +      1.09
  4.[179]BARTNIK, Bożena                    KU AZS WAT, Warszawa 62 02708        16.31  +      2.52
  5.[245]SOLOMICHEVA, Tetiana               Odesa Team           78              19.26  +      5.47
  6.[407]BIZIUK, Halina                     UMKS ORKAN, Ostróda  12001154        21.20  +      7.41
  7.[242]OSTROVSKA, Nataliia                Odesa Team           78              22.06  +      8.27
  8.[127]OLBRYCHT, Anna                     Indywidualny Mazowsz 38 00229        24.51  +     11.12
  9.[329]GAVRILENKO, Lidia                  Sunky                102             27.37  +     13.58
    [328]GAVRILENKO, Lidia                  Sunky                102         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W70         1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[339]SIKOROVÁ, Marie                    TJ Baník Ostrava     106             16.58  +      0.00
  2.[]HNATKÓW, Maria                        Stowarzyszenie Team  100             20.43  +      3.45
  3.[36]GALICZ, Krystyna                    BKS Wataha, Warszawa 12 03142        40.11  +     23.13
 
Końcowe wyniki zawodów: WM10N       1.1km    0m 11PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[302]MAZURKIEWICZ, Aneta                Smoleckie Syrenki/SS 98          17.14 0b.PK         
  2.[364]MAZUR, Matylda                     UKS Azymut, Pabianic 10905242    19.06 0b.PK         
  3.[207]LIPPA, Jan                         LUKS Azymek Zdzieszo 66          20.32 0b.PK         
  4.[]TARNAWSKI, Tadeusz                    WKS Wawel            129         20.37 1b.PK         
  5.[190]MYKHAILOVA, Kateryna               LKS Górzanka Nawojow 64          23.47 0b.PK         
  6.[192]SHUSHKOV, Roman                    LKS Górzanka Nawojow 64          50.49 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: WM12-14B    1.3km    0m 13PK  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[432]WOJDA, Grzegorz                    UNTS, Warszawa       12304570        10.55  +      0.00
  2.[171]PODGÓRSKA, Gabriela                KS Kościelec, Chrzan 57 04164        15.00  +      4.05
  3.[13]SZIKSZAI , Boglárka                 SDS Salgótarján      1               16.38  +      5.43
  4.[45]CHABRZYK, Wojciech                  ChabTeam             14              18.04  +      7.09
  5.[120]KOSECKA, Natalia                   Indywidualny Kujawsk 35 05936        20.54  +      9.59
  6.[418]KUTA, Antoni                       UNTS, Warszawa       12305683        28.58  +     18.03
 
Końcowe wyniki zawodów: WRE-Men     
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[426]PARFIANOWICZ, Piotr                UNTS, Warszawa       12300102        14.39  +      0.00
  2.[408]DZIOBA, Mateusz                    UMKS, Kwidzyn        12101101        15.09  +      0.30
  3.[368]PABICH, Mariusz                    UKS Azymut, Pabianic 10900338        16.02  +      1.23
  4.[409]KALATA, Michał                     UMKS, Kwidzyn        12100853        16.09  +      1.30
  5.[250]DOHNÁLEK, Tomáš                    OK Slavia Hradec Kra 80              16.21  +      1.42
  6.[176]LEVYTSKYI, Nazar                   KSO''IF-Deaf''       60              16.38  +      1.59
  7.[26]GAILIS, Andris                      Auseklis IK          8               17.07  +      2.28
  8.[255]ŠABATKA, Zdeněk                    OK Slavia Hradec Kra 80              17.13  +      2.34
  9.[100]PŁOTNIKOW, Mykyta                  Indywidualnie        31              17.18  +      2.39
 10.[174]FEDOSEIENKO, Volodymyr             KSO "IF-Deaf"        58              17.43  +      3.04
 11.[420]MARCHUK, Valery                    UNTS, Warszawa       12306095        17.47  +      3.08
 12.[425]MICHALAK, Kacper                   UNTS, Warszawa       12302980        17.59  +      3.20
 13.[]MARCHUK, Ilia                         Indywidualnie        31              18.21  +      3.42
 14.[28]BORGIEL, Jarosław                   AZS UMCS, Lublin     10 01766        18.30  +      3.51
 15.[48]HOFFMANN, Mateusz                   CSWLąd Poznań/KS Had 16 00007        18.36  +      3.57
 16.[12]STORK , Mihály                      SDS Salgótarján      1               19.19  +      4.40
 17.[35]GALICZ, Karol                       BKS Wataha, Warszawa 12 01853        19.43  +      5.04
 18.[254]PORKERT, Jan                       OK Slavia Hradec Kra 80              19.45  +      5.06
 19.[263]KRASUSKI, Marcin                   OK! Sport, Warszawa  83 02688        20.58  +      6.19
 20.[306]ŠKLÍBA, Michal                     SOOB Spartak Rychnov 99 STE990       22.03  +      7.24
 21.[296]SIMONIK, Milan                     SK HADVEO Banska Bys 92              22.15  +      7.36
 22.[30]KOGUCIUK, Konrad                    AZS UMCS, Lublin     10 03298        22.35  +      7.56
 23.[131]ŁĄTKOWSKI, Krzysztof               Indywidualny Wielkop 40 05725        24.05  +      9.26
    [86]BRANDT, Andrzej                     Indywidualnie        31          DNF               
    [436]WOŁOWCZYK, Michał                  UNTS, Warszawa       12300489    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: WRE-Women   
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[428]POLISHCHUK, Mariya                 UNTS, Warszawa       12301962        14.27  +      0.00
  2.[427]PARFIANOWICZ, Zuzanna              UNTS, Warszawa       12300037        14.45  +      0.18
  3.[]KOVACOVA, Zuzana                      Slovakia             199             15.26  +      0.59
  4.[276]GRUCHALA, Natalia                  PKO Harpagan, Gdańsk 89 04764        15.30  +      1.03
  5.[252]HOLEČKOVÁ, Petra                   OK Slavia Hradec Kra 80              15.35  +      1.08
  6.[253]KRONIKOVÁ, Štěpánka                OK Slavia Hradec Kra 80              16.29  +      2.02
  7.[235]CHU, Ying Yau                      OAHK                 75              17.19  +      2.52
  8.[155]HOFFMANN, Barbara                  KS Hades, Poznań     54 00930        19.17  +      4.50
  9.[232]WALIŃSKA, Natalia                  MKS Metalowiec, Łódź 73 06104        20.59  +      6.32