Wyniki zawodów z miedzyczasami 22.04.2023 19:23:33
KMP2023 - R1
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: Długa 6.1km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-41 3-52 4-53 5-54 6-31 7-37 8-63 9-74 10-35
11-40 12-100
1 []WOŁOWCZYK, Michał 0b.PK 61.09 3.32/2 12.46/2 20.50/2 23.09/2 26.37/2 32.20/2 34.47/2 49.21/1* 51.31/1* 54.54/1*
UNTS, Warszawa 3.32/2 9.14/2 8.04/2 2.19/3 3.28/1* 5.43/2 2.27/3 14.34/4 2.10/1* 3.23/3
59.14/2 60.56/2 61.09/2
4.20/1* 1.42/1* 0.13/2
2 [431]MADEJ, Mateusz 0b.PK 61.50 / / / / / / 150.24/14 / / /
UKS Orientpark.pl, Iwiny / / / / / / / / / /
169.27/14 174.25/14 61.50/3
/ 4.58/13 /
3 [119]GAJOS, Paweł 0b.PK 68.07 6.00/5 15.41/4 25.07/3 27.17/3 31.08/3 39.40/3 41.56/3 55.12/2 57.23/2 59.58/2
KU AZS WAT, Warszawa 6.00/5 9.41/3 9.26/8 2.10/2 3.51/2 8.32/4 2.16/2 13.16/1* 2.11/2 2.35/1*
64.29/3 67.49/3 68.07/4
4.31/2 3.20/7 0.18/9
4 [118]CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 0b.PK 77.30 5.21/3 16.41/5 25.21/4 29.42/6 34.10/6 42.34/4 46.12/4 61.55/3 64.11/3 67.58/3
KU AZS WAT, Warszawa 5.21/3 11.20/9 8.40/4 4.21/8 4.28/5 8.24/3 3.38/7 15.43/6 2.16/3 3.47/5
73.26/4 77.13/4 77.30/5
5.28/6 3.47/9 0.17/8
5 [120]KANKOWSKA, Dominika 0b.PK 78.19 7.14/10 18.28/8 28.35/9 31.28/8 35.28/7 44.20/5 46.48/5 64.29/4 67.10/4 69.57/4
KU AZS WAT, Warszawa 7.14/10 11.14/8 10.07/10 2.53/4 4.00/3 8.52/5 2.28/4 17.41/10 2.41/5 2.47/2
75.21/5 78.04/5 78.19/6
5.24/5 2.43/3 0.15/4
6 [061]ZADROŻNY, Marcin 0b.PK 88.55 5.33/4 15.35/3 25.28/5 29.05/5 33.38/4 44.51/6 48.19/6 65.47/5 68.37/5 72.46/5
Indywidualny 5.33/4 10.02/4 9.53/9 3.37/6 4.33/6 11.13/9 3.28/6 17.28/9 2.50/6 4.09/8
83.14/7 88.35/7 88.55/8
10.28/12 5.21/14 0.20/11
7 [164]KUNIKOWSKI, Dominik 0b.PK 89.24 6.57/9 18.00/7 26.50/7 31.26/7 39.10/8 52.12/8 56.56/8 72.16/7 75.21/7 79.08/7
MKS Metalowiec, Łódź 6.57/9 11.03/7 8.50/5 4.36/10 7.44/13 13.02/11 4.44/10 15.20/5 3.05/8 3.47/5
84.58/8 89.12/8 89.24/9
5.50/9 4.14/11 0.12/1*
8 []ŁUKASZÓW, Marcin 0b.PK 90.27 13.22/11 23.42/10 34.45/11 41.30/11 47.31/11 56.36/9 60.47/9 74.19/8 77.09/8 80.56/8
13.22/11 10.20/5 11.03/11 6.45/12 6.01/12 9.05/6 4.11/8 13.32/2 2.50/6 3.47/5
86.28/9 90.09/9 90.27/10
5.32/7 3.41/8 0.18/9
9 [167]PODLEWSKA, Paulina 0b.PK109.38 19.40/12 / 46.10/12 50.14/12 55.26/12 65.10/10 67.58/10 91.23/10 95.13/9 98.54/9
MKS Metalowiec, Łódź 19.40/12 / / 4.04/7 5.12/11 9.44/7 2.48/5 23.25/12 3.50/9 3.41/4
106.32/10 109.22/10 109.38/11
7.38/11 2.50/5 0.16/6
10 []IŻYKOWSKA, Agnieszka 0b.PK111.12 6.35/8 19.31/9 28.22/8 40.38/10 45.33/10 67.28/11 72.42/11 89.02/9 96.49/10 101.09/10
Indywidualne 6.35/8 12.56/10 8.51/6 12.16/13 4.55/8 21.55/12 5.14/12 16.20/7 7.47/12 4.20/9
106.42/11 110.51/11 111.12/12
5.33/8 4.09/10 0.21/12
11 []CHMIEL, Dominika 0b.PK117.38 6.24/7 17.11/6 25.36/6 28.51/4 34.01/5 73.53/12 78.16/12 94.48/11 102.27/11 107.35/11
Indywidualne 6.24/7 10.47/6 8.25/3 3.15/5 5.10/10 39.52/13 4.23/9 16.32/8 7.39/11 5.08/11
112.56/12 117.15/12 117.38/13
5.21/4 4.19/12 0.23/13
12 [173]WALIŃSKA, Natalia 0b.PK126.42 33.25/13 47.32/11 56.50/13 61.16/13 66.23/13 77.50/13 87.00/13 107.26/12 111.30/12 116.45/12
MKS Metalowiec, Łódź 33.25/13 14.07/11 9.18/7 4.26/9 5.07/9 11.27/10 9.10/13 20.26/11 4.04/10 5.15/12
123.38/13 126.27/13 126.42/14
6.53/10 2.49/4 0.15/4
13 [116]WALENDOWSKA, Patrycja 1b.PK 83.03 6.16/6 / 30.50/10 35.28/9 39.53/9 49.37/7 54.39/7 68.13/6 70.45/6 75.12/6
KU AZS WAT Warszawa 6.16/6 / / 4.38/11 4.25/4 9.44/7 5.02/11 13.34/3 2.32/4 4.27/10
79.57/6 82.47/6 83.03/7
4.45/3 2.50/5 0.16/6
14 [438]PACHNIK, Wojciech 3b.PK 37.16 3.10/1* 10.04/1* 16.10/1* 18.03/1* 22.51/1* 26.36/1* 28.03/1* / / /
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.10/1* 6.54/1* 6.06/1* 1.53/1* 4.48/7 3.45/1* 1.27/1* / / /
35.17/1* 37.03/1* 37.16/1*
/ 1.46/2 0.13/2
[328]RYCHLIK, Adrian NKL / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.3km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-36 3-39 4-37 5-42 6-40 7-100
1 [729]MOSZKOWICZ, Aleksandra 29.10 5.06/2 7.19/2 10.56/2 18.00/3 22.40/3 25.07/1* 28.57/1* 29.10/1*
WKS Wawel, Kraków 5.06/2 2.13/2 3.37/3 7.04/8 4.40/2 2.27/1* 3.50/10 0.13/1*
2 [753]WALAŚ, Emilia 29.53 5.17/4 7.16/1* 10.10/1* 16.10/1* 21.10/1* 26.19/3 29.38/2 29.53/2
WKS Wawel, Kraków 5.17/4 1.59/1* 2.54/1* 6.00/4 5.00/3 5.09/14 3.19/6 0.15/4
3 [231]KACZYŃSKA, Zofia 32.03 5.06/2 8.13/6 11.16/3 17.04/2 22.07/2 25.26/2 31.46/3 32.03/3
PKO Harpagan, Gdańsk 5.06/2 3.07/7 3.03/2 5.48/1* 5.03/4 3.19/11 6.20/12 0.17/11
4 [376]MAZUR, Marta 32.17 5.34/6 8.05/5 12.23/4 18.38/4 26.20/7 29.08/5 32.02/4 32.17/4
UKS Azymut, Pabianice 5.34/6 2.31/4 4.18/5 6.15/5 7.42/15 2.48/5 2.54/2 0.15/4
5 [709]BISKUPSKA, Maria 32.28 5.40/8 7.56/4 12.24/5 18.48/5 25.09/5 28.26/4 32.10/5 32.28/5
WKS Wawel, Kraków 5.40/8 2.16/3 4.28/7 6.24/7 6.21/11 3.17/9 3.44/8 0.18/14
6 [741]PRZYBYŁO, Julia 35.36 6.11/11 9.35/10 14.31/9 22.43/8 30.33/9 33.09/9 35.19/6 35.36/6
WKS Wawel, Kraków 6.11/11 3.24/11 4.56/11 8.12/9 7.50/16 2.36/3 2.10/1* 0.17/11
7 [033]GORZELNIAK, Maja 35.59 8.59/13 12.06/12 16.11/10 24.34/10 29.09/8 31.41/7 35.44/7 35.59/7
HKS Azymut, Mochy 8.59/13 3.07/7 4.05/4 8.23/10 4.35/1* 2.32/2 4.03/11 0.15/4
8 [488]WOJCZYK, Agata 37.07 5.21/5 9.03/8 13.25/6 19.20/6 24.45/4 29.50/6 36.52/8 37.07/8
UKS Orientuś, Łódź 5.21/5 3.42/12 4.22/6 5.55/2 5.25/7 5.05/13 7.02/14 0.15/4
9 [737]OLIINYK, Arina 37.38 9.00/14 13.43/13 19.59/13 25.56/11 31.09/10 34.09/10 37.22/9 37.38/9
WKS Wawel, Kraków 9.00/14 4.43/13 6.16/14 5.57/3 5.13/5 3.00/6 3.13/4 0.16/9
10 [719]GUMULA, Weronika 45.42 7.26/12 13.53/14 18.35/12 27.18/12 33.22/12 38.49/12 45.22/10 45.42/10
WKS Wawel, Kraków 7.26/12 6.27/16 4.42/8 8.43/11 6.04/8 5.27/15 6.33/13 0.20/16
11 [427]HETNAR, Emilia 47.09 6.03/9 9.13/9 14.00/8 24.19/9 31.11/11 35.04/11 46.53/11 47.09/11
UKS Orientpark.pl, Iwiny 6.03/9 3.10/9 4.47/9 10.19/12 6.52/14 3.53/12 11.49/15 0.16/9
12 [567]TRELA, Eliza 47.21 5.34/6 10.58/11 17.11/11 33.56/13 40.30/13 43.48/13 47.06/12 47.21/12
UKS Traper, Złocieniec 5.34/6 5.24/14 6.13/13 16.45/16 6.34/12 3.18/10 3.18/5 0.15/4
13 [425]DWOJAK, Martyna 48.21 6.03/9 9.02/7 13.51/7 20.11/7 25.30/6 32.13/8 48.03/13 48.21/13
UKS Orientpark.pl, Iwiny 6.03/9 2.59/6 4.49/10 6.20/6 5.19/6 6.43/16 15.50/16 0.18/14
14 [558]PIZIAK, Maja 50.51 4.58/1* 7.43/3 25.36/14 37.53/14 44.08/14 46.51/14 50.37/14 50.51/14
UKS Traper, Złocieniec 4.58/1* 2.45/5 17.53/16 12.17/13 6.15/10 2.43/4 3.46/9 0.14/3
15 [557]PILEWSKA, Gabriela 62.31 16.57/15 20.08/15 37.50/16 50.08/15 56.19/15 59.21/15 62.18/15 62.31/15
UKS Traper, Złocieniec 16.57/15 3.11/10 17.42/15 12.18/14 6.11/9 3.02/7 2.57/3 0.13/1*
16 [555]MOCZARSKA, Julia 65.19 23.26/16 29.02/16 35.11/15 51.48/16 58.25/16 61.32/16 65.02/16 65.19/16
UKS Traper, Złocieniec 23.26/16 5.36/15 6.09/12 16.37/15 6.37/13 3.07/8 3.30/7 0.17/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 3.1km 0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-37 3-39 4-44 5-41 6-35 7-40 8-100
1 [230]KACZYŃSKA, Amelia 32.51 2.57/4 7.19/1* 11.48/1* 14.31/1* 20.08/2 24.52/2 30.40/1* 32.40/1* 32.51/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 2.57/4 4.22/2 4.29/1* 2.43/5 5.37/8 4.44/4 5.48/6 2.00/3 0.11/1*
2 [265]BENESZ, Olga 34.40 2.48/2 7.45/2 13.11/2 15.36/2 18.32/1* 24.23/1* 31.18/2 34.29/2 34.40/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.48/2 4.57/3 5.26/4 2.25/1* 2.56/1* 5.51/11 6.55/11 3.11/18 0.11/1*
3 [755]WALAŚ, Olga 36.05 5.19/16 10.29/7 15.15/5 17.57/5 23.26/4 28.07/4 33.54/3 35.49/3 36.05/3
WKS Wawel, Kraków 5.19/16 5.10/5 4.46/2 2.42/4 5.29/4 4.41/3 5.47/5 1.55/2 0.16/23
4 [284]MIODUSZEWSKA, Janina 39.04 7.58/21 14.31/11 20.02/10 22.51/10 26.27/6 31.21/6 36.28/4 38.50/4 39.04/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.58/21 6.33/8 5.31/6 2.49/6 3.36/2 4.54/5 5.07/2 2.22/7 0.14/14
5 [653]KURKOWIAK, Jaśmina 39.34 3.48/7 8.07/4 13.45/3 16.11/3 22.00/3 26.15/3 36.32/5 39.21/5 39.34/5
WKS Grunwald, Poznań 3.48/7 4.19/1* 5.38/7 2.26/2 5.49/9 4.15/1* 10.17/29 2.49/12 0.13/11
6 [575]GIMIŃSKA, Maria 40.48 2.44/1* 8.54/5 14.16/4 17.34/4 25.12/5 30.40/5 37.29/6 40.34/6 40.48/6
UMKS, Kwidzyn 2.44/1* 6.10/7 5.22/3 3.18/13 7.38/20 5.28/9 6.49/10 3.05/16 0.14/14
7 [379]PABICH, Hanna 41.35 3.34/6 10.58/8 17.50/9 20.44/8 28.23/10 33.23/7 38.34/7 41.23/7 41.35/7
UKS Azymut, Pabianice 3.34/6 7.24/11 6.52/10 2.54/7 7.39/21 5.00/6 5.11/3 2.49/12 0.12/5
8 [580]KŁOS, Amelia 41.53 8.08/23 15.10/14 21.01/11 23.32/11 29.29/11 33.56/9 39.51/8 41.41/8 41.53/8
UMKS, Kwidzyn 8.08/23 7.02/10 5.51/8 2.31/3 5.57/11 4.27/2 5.55/7 1.50/1* 0.12/5
9 [229]JUREK, Milena 44.21 3.57/8 11.46/10 17.15/7 20.31/7 28.14/9 33.51/8 40.50/10 44.05/9 44.21/9
PKO Harpagan, Gdańsk 3.57/8 7.49/12 5.29/5 3.16/12 7.43/22 5.37/10 6.59/12 3.15/20 0.16/23
10 [341]NOVIKAVA, Amalia 44.45 3.33/5 9.09/6 16.12/6 19.35/6 27.59/7 34.32/11 39.59/9 44.33/10 44.45/10
UKS Azymut 45, Gdynia 3.33/5 5.36/6 7.03/11 3.23/14 8.24/23 6.33/23 5.27/4 4.34/33 0.12/5
11 [083]DANKOVA, Inna 46.25 2.51/3 8.00/3 17.34/8 21.04/9 28.11/8 34.31/10 43.13/11 46.12/11 46.25/11
KS Hades, Poznań 2.51/3 5.09/4 9.34/26 3.30/16 7.07/15 6.20/20 8.42/18 2.59/15 0.13/11
12 [636]WOJDA, Katarzyna 47.39 5.17/14 14.49/12 22.40/14 25.39/12 31.10/12 37.33/12 45.04/12 47.23/12 47.39/12
UNTS, Warszawa 5.17/14 9.32/14 7.51/14 2.59/9 5.31/6 6.23/21 7.31/15 2.19/4 0.16/23
13 [459]MALCZEWSKA, Katarzyna 50.46 8.49/26 19.49/19 26.11/16 29.05/16 36.30/14 41.49/13 47.53/13 50.34/13 50.46/13
UKS Orientuś, Łódź 8.49/26 11.00/19 6.22/9 2.54/7 7.25/18 5.19/8 6.04/8 2.41/11 0.12/5
14 [272]GROMADZKA, Lena 53.30 7.17/20 20.50/21 28.33/17 31.40/17 37.12/16 43.31/15 50.57/14 53.18/14 53.30/14
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.17/20 13.33/20 7.43/13 3.07/11 5.32/7 6.19/19 7.26/14 2.21/6 0.12/5
15 [370]LORENC, Sara 55.07 4.11/10 11.06/9 22.13/12 27.40/14 32.15/13 43.10/14 51.31/15 54.52/15 55.07/15
UKS Azymut, Pabianice 4.11/10 6.55/9 11.07/30 5.27/32 4.35/3 10.55/34 8.21/17 3.21/24 0.15/18
16 [559]PIZIAK, Martyna 57.07 5.17/14 15.03/13 22.19/13 26.17/13 36.32/15 43.46/16 53.38/16 56.51/16 57.07/16
UKS Traper, Złocieniec 5.17/14 9.46/16 7.16/12 3.58/22 10.15/33 7.14/26 9.52/24 3.13/19 0.16/23
17 [160]WIATROWSKA, Zuzanna 61.04 4.19/11 24.17/23 33.57/21 37.00/20 43.16/17 49.32/17 57.24/17 60.48/17 61.04/17
LUKS Azymek, Zdzieszowice 4.19/11 19.58/28 9.40/29 3.03/10 6.16/12 6.16/18 7.52/16 3.24/25 0.16/23
18 [407]JANAS, Agnieszka 61.24 4.02/9 26.25/27 34.59/24 40.05/23 45.59/19 52.24/19 58.28/18 61.06/18 61.24/18
UKS Kometa, Gliwice 4.02/9 22.23/33 8.34/17 5.06/30 5.54/10 6.25/22 6.04/8 2.38/10 0.18/33
19 [547]BOROWIEC, Izabela 64.00 5.23/17 19.07/18 28.43/18 33.33/18 43.39/18 50.33/18 59.38/19 63.44/19 64.00/19
UKS Traper, Złocieniec 5.23/17 13.44/21 9.36/27 4.50/29 10.06/29 6.54/24 9.05/21 4.06/31 0.16/23
20 [329]RYCHLIK, Laura 66.36 8.14/24 28.00/28 36.55/25 40.48/24 47.43/22 53.57/21 64.01/20 66.21/20 66.36/20
UKS Arkady, Raszków 8.14/24 19.46/26 8.55/24 3.53/20 6.55/13 6.14/17 10.04/27 2.20/5 0.15/18
21 [178]GONDEK, Maja 67.46 10.07/28 26.06/26 34.23/23 38.13/22 47.07/20 53.18/20 64.15/21 67.31/21 67.46/21
MKS MOS, Wrocław 10.07/28 15.59/23 8.17/16 3.50/19 8.54/25 6.11/16 10.57/30 3.16/21 0.15/18
22 [162]ZAJDOWICZ, Maria 69.31 11.49/32 30.51/29 39.41/26 43.29/25 50.45/25 56.53/22 66.47/22 69.20/22 69.31/22
LUKS Azymek, Zdzieszowice 11.49/32 19.02/24 8.50/21 3.48/18 7.16/16 6.08/15 9.54/25 2.33/9 0.11/1*
23 [258]TRZASKO, Martyna 71.15 7.11/19 16.53/16 24.45/15 29.04/15 48.26/23 57.49/24 67.59/23 71.04/23 71.15/23
PKO Harpagan, Gdańsk 7.11/19 9.42/15 7.52/15 4.19/25 19.22/37 9.23/31 10.10/28 3.05/16 0.11/1*
24 [269]BUCZMA, Lena 74.45 5.03/13 19.51/20 46.47/33 51.12/33 61.25/34 66.32/30 71.37/25 74.28/24 74.45/24
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.03/13 14.48/22 26.56/37 4.25/28 10.13/32 5.07/7 5.05/1* 2.51/14 0.17/30
25 [627]ODNORALOVA, Wiktoriia 75.52 17.11/37 37.23/34 46.04/31 49.33/30 56.55/30 63.02/28 73.03/26 75.35/25 75.52/25
UNTS, Warszawa 17.11/37 20.12/29 8.41/18 3.29/15 7.22/17 6.07/14 10.01/26 2.32/8 0.17/30
26 [430]KRAKOWIAK, Lena 76.05 14.25/35 24.14/22 33.06/20 37.28/21 47.38/21 57.02/23 70.26/24 75.49/26 76.05/26
UKS Orientpark.pl, Iwiny 14.25/35 9.49/17 8.52/22 4.22/26 10.10/30 9.24/32 13.24/32 5.23/36 0.16/23
27 [342]OLEK-DEJNECKA, Gabriela 77.02 11.41/31 33.45/31 43.01/30 47.25/29 54.52/27 63.53/29 73.08/27 76.49/27 77.02/27
UKS Azymut 45, Gdynia 11.41/31 22.04/32 9.16/25 4.24/27 7.27/19 9.01/30 9.15/22 3.41/27 0.13/11
28 [569]BLOKOWSKA, Michalina 77.44 14.46/36 37.41/35 46.26/32 49.56/31 59.53/31 67.05/31 74.09/29 77.26/28 77.44/28
UMKS, Kwidzyn 14.46/36 22.55/34 8.45/19 3.30/16 9.57/28 7.12/25 7.04/13 3.17/22 0.18/33
29 [484]TREPCZYŃSKA, Hanna 79.07 8.02/22 16.32/15 30.22/19 36.41/19 50.22/24 60.05/25 73.35/28 78.50/29 79.07/29
UKS Orientuś, Łódź 8.02/22 8.30/13 13.50/32 6.19/34 13.41/36 9.43/33 13.30/33 5.15/35 0.17/30
30 [337]ZIELIŃSKA, Patrycja 81.23 11.06/29 32.00/30 40.52/28 46.59/27 56.00/29 62.06/27 75.38/30 81.02/30 81.23/30
UKS Arkady, Raszków 11.06/29 20.54/31 8.52/22 6.07/33 9.01/26 6.06/13 13.32/34 5.24/37 0.21/36
31 [325]KRÓL, Hanna 82.27 14.14/34 34.04/32 42.53/29 47.01/28 53.57/26 61.23/26 78.08/31 82.12/31 82.27/31
UKS Arkady, Raszków 14.14/34 19.50/27 8.49/20 4.08/23 6.56/14 7.26/27 16.45/37 4.04/30 0.15/18
32 [153]LIPPA, Anna 87.24 8.59/27 34.30/33 47.50/34 52.02/34 60.51/32 74.11/35 83.11/33 87.10/32 87.24/32
LUKS Azymek, Zdzieszowice 8.59/27 25.31/35 13.20/31 4.12/24 8.49/24 13.20/37 9.00/20 3.59/29 0.14/14
33 [315]CIEŚLAK, Zofia 87.44 8.39/25 18.56/17 34.17/22 44.12/26 54.52/27 67.56/32 84.06/34 87.25/33 87.44/33
UKS Arkady, Raszków 8.39/25 10.17/18 15.21/34 9.55/36 10.40/35 13.04/35 16.10/36 3.19/23 0.19/35
34 [738]OLIINYK, Hanna 87.45 4.32/12 24.57/24 51.22/35 55.16/35 65.27/35 72.57/33 82.21/32 87.30/34 87.45/34
WKS Wawel, Kraków 4.32/12 20.25/30 26.25/36 3.54/21 10.11/31 7.30/28 9.24/23 5.09/34 0.15/18
35 [322]JACKOWSKA, Bernardetta 93.47 5.34/18 25.00/25 40.15/27 50.20/32 60.58/33 74.02/34 89.48/35 93.26/35 93.47/35
UKS Arkady, Raszków 5.34/18 19.26/25 15.15/33 10.05/37 10.38/34 13.04/35 15.46/35 3.38/26 0.21/36
36 [605]WEJTKO, Paula 103.08 11.11/30 59.16/37 68.55/36 78.27/37 83.56/36 89.54/36 98.37/36 102.56/36 103.08/36
UMKS, Kwidzyn 11.11/30 48.05/37 9.39/28 9.32/35 5.29/4 5.58/12 8.43/19 4.19/32 0.12/5
37 [159]RYCZKOWSKA, Julia 110.24 13.31/33 54.49/36 70.19/37 75.26/36 84.56/37 93.25/37 106.29/37 110.10/37 110.24/37
LUKS Azymek, Zdzieszowice 13.31/33 41.18/36 15.30/35 5.07/31 9.30/27 8.29/29 13.04/31 3.41/27 0.14/14
[429]HYSKA, Pola NKL-bPK 6.54/ 23.52/ / / / / / / /
UKS Orientpark.pl, Iwiny 6.54/ 16.58/ / / / / / / /
[440]ZIOBER, Julia NKL-bPK 11.11/ 34.23/ / 45.00/ 51.35/ 58.25/ 67.13/ 71.27/ 71.40/
UKS Orientpark.pl, Iwiny 11.11/ 23.12/ / / 6.35/ 6.50/ 8.48/ 4.14/ 0.13/
[184]MAGOTT, Julia DNF / / / / / / / / /
MKS MOS, Wrocław / / / / / / / / /
[426]GŁADYSZ, Milena DNF / / / / / / / / /
UKS Orientpark.pl, Iwiny / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-56 3-31 4-32 5-63 6-74 7-40 8-43 9-100
1 [428]HETNAR, Oliwia 32.22 2.27/8 4.50/3 10.04/2 11.10/2 21.41/1* 24.30/1* 30.13/1* 30.58/1* 32.10/1* 32.22/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.27/8 2.23/9 5.14/9 1.06/9 10.31/1* 2.49/18 5.43/2 0.45/13 1.12/2 0.12/7
2 [027]BOHNE, Amelia 34.27 2.49/18 4.51/4 11.48/10 12.52/11 25.47/5 27.33/2 32.39/2 33.08/2 34.14/2 34.27/2
HKS Azymut, Mochy 2.49/18 2.02/1* 6.57/21 1.04/7 12.55/5 1.46/2 5.06/1* 0.29/1* 1.06/1* 0.13/24
3 [038]MIŚ, Milena 36.54 3.21/30 5.31/10 10.57/6 12.13/6 26.01/6 27.55/4 34.39/4 35.24/4 36.42/3 36.54/3
HKS Azymut, Mochy 3.21/30 2.10/4 5.26/10 1.16/16 13.48/12 1.54/4 6.44/8 0.45/13 1.18/5 0.12/7
3 [192]WYSOCKA, Michalina 36.54 2.10/2 5.48/14 11.36/9 12.36/8 25.21/4 27.41/3 34.16/3 35.18/3 36.42/3 36.54/3
MKS MOS, Wrocław 2.10/2 3.38/19 5.48/11 1.00/5 12.45/2 2.20/12 6.35/6 1.02/27 1.24/11 0.12/7
5 [034]GORZELNIAK, Zofia 39.21 2.21/4 5.05/6 10.06/3 11.31/3 24.30/2 29.25/5 37.01/5 37.37/5 39.07/5 39.21/5
HKS Azymut, Mochy 2.21/4 2.44/13 5.01/5 1.25/25 12.59/6 4.55/33 7.36/13 0.36/4 1.30/19 0.14/37
6 [433]NIKOŁAJUK, Martyna 39.24 2.27/8 8.27/24 15.25/24 16.19/22 29.18/11 31.07/7 37.16/6 37.58/7 39.13/6 39.24/6
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.27/8 6.00/33 6.58/23 0.54/1* 12.59/6 1.49/3 6.09/3 0.42/11 1.15/3 0.11/1*
7 [512]KLIŚ, Weronika 39.30 2.34/13 4.54/5 11.24/8 12.40/9 26.07/7 30.33/6 37.19/7 37.57/6 39.18/7 39.30/7
UKS Reflex, Rybnik 2.34/13 2.20/7 6.30/18 1.16/16 13.27/10 4.26/29 6.46/10 0.38/5 1.21/8 0.12/7
8 [708]BISKUPSKA, Małgorzata 42.53 2.27/8 5.05/6 12.50/13 14.01/13 28.05/8 32.01/11 39.36/8 40.55/9 42.41/8 42.53/8
WKS Wawel, Kraków 2.27/8 2.38/12 7.45/29 1.11/15 14.04/13 3.56/23 7.35/12 1.19/31 1.46/31 0.12/7
9 [108]GROCHAL, Nina 42.56 3.06/24 5.38/11 12.32/12 14.00/12 29.36/13 31.45/9 40.18/10 41.20/10 42.43/9 42.56/9
KS Kościelec, Chrzanów 3.06/24 2.32/11 6.54/20 1.28/28 15.36/19 2.09/8 8.33/23 1.02/27 1.23/10 0.13/24
10 [542]ROMAN, Antonia 43.04 2.29/11 4.33/2 11.53/11 12.48/10 31.40/17 34.15/16 40.36/11 41.23/11 42.51/10 43.04/10
UKS Siódemka, Rumia 2.29/11 2.04/2 7.20/26 0.55/3 18.52/28 2.35/17 6.21/5 0.47/17 1.28/16 0.13/24
11 [645]WÓJTOWICZ, Hanna 43.20 2.24/6 6.46/19 12.56/14 14.35/15 29.33/12 31.58/10 40.40/12 41.29/12 43.07/11 43.20/11
UNTS, Warszawa 2.24/6 4.22/24 6.10/15 1.39/33 14.58/16 2.25/13 8.42/26 0.49/19 1.38/23 0.13/24
12 [602]SZAFAREWICZ, Katarzyna 43.32 2.06/1* 5.44/12 10.42/5 11.48/5 24.49/3 31.22/8 39.56/9 40.31/8 43.19/12 43.32/12
UMKS, Kwidzyn 2.06/1* 3.38/19 4.58/4 1.06/9 13.01/8 6.33/38 8.34/24 0.35/3 2.48/42 0.13/24
13 [548]DUDA, Kornelia 43.46 2.55/19 5.16/8 10.00/1* 11.04/1* 31.43/18 33.37/14 41.22/15 42.00/13 43.31/13 43.46/13
UKS Traper, Złocieniec 2.55/19 2.21/8 4.44/1* 1.04/7 20.39/34 1.54/4 7.45/15 0.38/5 1.31/20 0.15/40
14 [491]WOJCZYK, Zofia 43.54 2.24/6 7.04/21 14.01/19 15.33/17 29.03/9 32.23/12 41.01/13 42.20/14 43.42/14 43.54/14
UKS Orientuś, Łódź 2.24/6 4.40/26 6.57/21 1.32/31 13.30/11 3.20/19 8.38/25 1.19/31 1.22/9 0.12/7
15 [109]HEBDA, Julia 44.36 3.09/27 6.13/17 13.21/15 15.14/16 31.26/16 33.52/15 41.08/14 42.22/15 44.24/15 44.36/15
KS Kościelec, Chrzanów 3.09/27 3.04/18 7.08/25 1.53/35 16.12/21 2.26/14 7.16/11 1.14/30 2.02/37 0.12/7
16 [102]ZAMIARA, Gabriela 45.31 3.05/22 8.46/26 17.56/29 19.18/28 32.12/20 36.36/19 43.21/16 43.59/16 45.19/16 45.31/16
KS Hades, Poznań 3.05/22 5.41/30 9.10/36 1.22/21 12.54/3 4.24/28 6.45/9 0.38/5 1.20/7 0.12/7
17 [057]WALIGÓRSKA, Dominika 46.07 5.30/38 7.36/23 14.56/22 15.50/20 34.55/24 37.21/21 43.38/17 44.26/17 45.55/17 46.07/17
HKS Azymut, Mochy 5.30/38 2.06/3 7.20/26 0.54/1* 19.05/29 2.26/14 6.17/4 0.48/18 1.29/18 0.12/7
18 [035]KAŹMIERCZAK, Magdalena 46.19 2.55/19 5.47/13 10.36/4 11.35/4 29.11/10 36.15/17 44.04/18 44.42/18 46.07/18 46.19/18
HKS Azymut, Mochy 2.55/19 2.52/14 4.49/3 0.59/4 17.36/24 7.04/40 7.49/16 0.38/5 1.25/13 0.12/7
19 [581]MARCINIAK, Klaudia 46.41 3.54/31 8.36/25 13.24/16 14.33/14 34.43/23 36.52/20 44.31/20 45.05/19 46.30/19 46.41/19
UMKS, Kwidzyn 3.54/31 4.42/27 4.48/2 1.09/11 20.10/31 2.09/8 7.39/14 0.34/2 1.25/13 0.11/1*
20 [579]KAWECKA, Amelia 47.43 3.01/21 5.20/9 11.18/7 12.34/7 32.14/21 36.34/18 44.30/19 45.33/20 47.31/20 47.43/20
UMKS, Kwidzyn 3.01/21 2.19/5 5.58/14 1.16/16 19.40/30 4.20/26 7.56/17 1.03/29 1.58/34 0.12/7
21 [363]KOWALCZYK, Kalina 48.48 4.21/34 8.51/27 14.39/21 15.39/18 31.03/15 33.09/13 45.37/21 46.57/21 48.36/21 48.48/21
UKS Azymut, Pabianice 4.21/34 4.30/25 5.48/11 1.00/5 15.24/18 2.06/6 12.28/36 1.20/33 1.39/25 0.12/7
22 [528]KOŻYCZKOWSKA, Anna 49.40 2.23/5 10.18/33 15.30/25 16.40/23 36.50/27 40.52/27 47.27/22 48.13/22 49.29/22 49.40/22
UKS Siódemka, Rumia 2.23/5 7.55/37 5.12/8 1.10/13 20.10/31 4.02/24 6.35/6 0.46/16 1.16/4 0.11/1*
23 [097]PANCHENKO, Ivanna 50.39 2.13/3 4.32/1* 17.48/28 18.58/26 35.43/26 37.51/24 48.21/24 49.02/24 50.26/23 50.39/23
KS Hades, Poznań 2.13/3 2.19/5 13.16/38 1.10/13 16.45/23 2.08/7 10.30/33 0.41/9 1.24/11 0.13/24
24 [596]ROMBEL, Gabriela 51.08 3.08/25 6.06/16 14.29/20 15.55/21 32.03/19 37.49/23 48.01/23 48.42/23 50.54/24 51.08/24
UMKS, Kwidzyn 3.08/25 2.58/17 8.23/31 1.26/27 16.08/20 5.46/35 10.12/31 0.41/9 2.12/41 0.14/37
25 [047]PATEREK, Hanna 51.20 2.34/13 9.44/29 18.17/31 19.41/30 38.12/29 39.28/25 48.29/25 49.27/25 51.07/25 51.20/25
HKS Azymut, Mochy 2.34/13 7.10/35 8.33/34 1.24/23 18.31/26 1.16/1* 9.01/27 0.58/25 1.40/26 0.13/24
26 [713]DEPTA, Helena 53.06 4.04/32 9.53/31 18.03/30 19.24/29 34.00/22 39.56/26 49.55/26 50.49/26 52.53/26 53.06/26
WKS Wawel, Kraków 4.04/32 5.49/32 8.10/30 1.21/20 14.36/15 5.56/36 9.59/30 0.54/24 2.04/38 0.13/24
27 [525]KLIMCZAK, Oksana 53.51 2.34/13 6.55/20 13.55/18 15.44/19 38.36/30 42.25/28 50.50/27 51.43/27 53.38/27 53.51/27
UKS Siódemka, Rumia 2.34/13 4.21/23 7.00/24 1.49/34 22.52/40 3.49/22 8.25/19 0.53/23 1.55/33 0.13/24
28 [335]UCIECHOWSKA, Oliwia 54.17 6.11/40 11.49/35 16.50/27 17.59/25 30.53/14 37.34/22 50.51/28 52.25/28 54.05/28 54.17/28
UKS Arkady, Raszków 6.11/40 5.38/29 5.01/5 1.09/11 12.54/3 6.41/39 13.17/38 1.34/40 1.40/26 0.12/7
29 [508]JUREK, Marta 54.26 4.17/33 18.58/42 24.52/38 26.17/37 40.23/31 42.36/30 51.05/29 52.48/29 54.14/29 54.26/29
UKS Reflex, Rybnik 4.17/33 14.41/42 5.54/13 1.25/25 14.06/14 2.13/10 8.29/21 1.43/41 1.26/15 0.12/7
30 [336]WAŚKO, Anna 55.05 7.20/42 10.15/32 18.40/32 20.13/31 35.20/25 42.32/29 52.09/30 52.53/30 54.53/30 55.05/30
UKS Arkady, Raszków 7.20/42 2.55/16 8.25/32 1.33/32 15.07/17 7.12/41 9.37/28 0.44/12 2.00/35 0.12/7
31 [115]WALA, Małgorzata 56.13 2.32/12 6.26/18 15.16/23 16.45/24 41.10/33 45.54/33 53.53/31 54.44/31 56.02/31 56.13/31
KS Kościelec, Chrzanów 2.32/12 3.54/21 8.50/35 1.29/29 24.25/41 4.44/32 7.59/18 0.51/21 1.18/5 0.11/1*
32 [111]PODGÓRSKA, Gabriela 59.03 3.13/29 15.49/39 22.40/36 26.51/38 45.12/36 47.30/35 55.59/32 57.24/32 58.52/32 59.03/32
KS Kościelec, Chrzanów 3.13/29 12.36/40 6.51/19 4.11/41 18.21/25 2.18/11 8.29/21 1.25/36 1.28/16 0.11/1*
33 [321]GOŚCINIAK, Wiktoria 60.18 3.11/28 6.03/15 19.58/34 23.54/35 37.02/28 43.33/31 56.58/33 58.21/33 60.05/33 60.18/33
UKS Arkady, Raszków 3.11/28 2.52/14 13.55/39 3.56/40 13.08/9 6.31/37 13.25/39 1.23/35 1.44/30 0.13/24
34 [600]SANDOMIERSKA, Iga 61.53 2.37/16 14.46/38 19.57/33 21.15/33 42.43/35 46.58/34 59.24/34 60.09/34 61.40/34 61.53/34
UMKS, Kwidzyn 2.37/16 12.09/39 5.11/7 1.18/19 21.28/37 4.15/25 12.26/35 0.45/13 1.31/20 0.13/24
35 [113]RYCHŁOWSKA, Julia 62.57 4.43/37 7.14/22 13.29/17 21.14/32 47.24/37 51.51/36 60.19/36 61.10/35 62.45/35 62.57/35
KS Kościelec, Chrzanów 4.43/37 2.31/10 6.15/17 7.45/42 26.10/43 4.27/30 8.28/20 0.51/21 1.35/22 0.12/7
36 [332]TRZECIAK, Klaudia 63.55 7.05/41 12.50/36 20.10/35 22.27/34 41.18/34 44.55/32 60.12/35 62.04/36 63.42/36 63.55/36
UKS Arkady, Raszków 7.05/41 5.45/31 7.20/26 2.17/38 18.51/27 3.37/21 15.17/40 1.52/42 1.38/23 0.13/24
37 [472]RAWECKA, Hanna 69.00 3.08/25 16.20/40 33.05/41 34.27/40 50.54/40 54.26/38 65.27/37 66.56/37 68.48/37 69.00/37
UKS Orientuś, Łódź 3.08/25 13.12/41 16.45/41 1.22/21 16.27/22 3.32/20 11.01/34 1.29/38 1.52/32 0.12/7
38 [243]MARSZAŁEK, Marta 72.18 5.51/39 9.49/30 24.03/37 26.06/36 48.40/38 53.03/37 68.49/38 70.20/38 72.03/38 72.18/38
PKO Harpagan, Gdańsk 5.51/39 3.58/22 14.14/40 2.03/37 22.34/39 4.23/27 15.46/41 1.31/39 1.43/29 0.15/40
39 [177]GOŁĘBIOWSKA, Marta 74.00 3.05/22 18.10/41 26.38/39 28.08/39 50.08/39 59.55/39 70.11/39 71.33/39 73.43/39 74.00/39
MKS MOS, Wrocław 3.05/22 15.05/43 8.28/33 1.30/30 22.00/38 9.47/42 10.16/32 1.22/34 2.10/40 0.17/42
40 [423]OLEŚNIEWICZ, Hanna 80.38 4.32/35 9.39/28 15.51/26 19.13/27 40.28/32 64.15/41 76.51/40 78.43/41 80.25/40 80.38/40
UKS Lotna, Zdzieszowice 4.32/35 5.07/28 6.12/16 3.22/39 21.15/36 23.47/43 12.36/37 1.52/42 1.42/28 0.13/24
41 [053]PRZYBYŁ, Zuzanna 80.58 2.41/17 10.20/34 33.03/40 42.25/43 62.38/42 67.52/42 77.49/41 78.39/40 80.47/41 80.58/41
HKS Azymut, Mochy 2.41/17 7.39/36 22.43/42 9.22/43 20.13/33 5.14/34 9.57/29 0.50/20 2.08/39 0.11/1*
42 [422]KWOCZAŁA, Emilia 92.18 4.38/36 14.31/37 38.44/42 40.45/42 65.53/43 70.33/43 88.39/42 90.04/42 92.04/42 92.18/42
UKS Lotna, Zdzieszowice 4.38/36 9.53/38 24.13/43 2.01/36 25.08/42 4.40/31 18.06/42 1.25/36 2.00/35 0.14/37
43 [421]BROSZCZAK, Edyta 94.46 22.44/43 29.50/43 39.02/43 40.26/41 61.33/41 63.59/40 90.34/43 91.35/43 94.29/43 94.46/43
UKS Lotna, Zdzieszowice 22.44/43 7.06/34 9.12/37 1.24/23 21.07/35 2.26/14 26.35/43 1.01/26 2.54/43 0.17/42
[565]SZYDŁOWSKA, Magdalena NKL-bPK 3.18/ 36.33/ 44.56/ 46.41/ / 67.18/ 82.04/ 83.07/ 85.05/ 85.19/
UKS Traper, Złocieniec 3.18/ 33.15/ 8.23/ 1.45/ / / 14.46/ 1.03/ 1.58/ 0.14/
[131]DZIK, Zofia NKL-bPK 3.27/ 7.57/ 33.50/ 35.07/ / / 54.04/ 55.27/ 57.43/ 57.59/
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.27/ 4.30/ 25.53/ 1.17/ / / / 1.23/ 2.16/ 0.16/
[568]TRELA, Wanessa NKL-bPK / / / / / / / / 12.43/ 13.04/
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / / / / 0.21/
[326]MICHALAK, Marika DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 5.4km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-31 3-73 4-50 5-72 6-63 7-62 8-42 9-70 10-100
1 [747]SŁOŃSKA, Antonina 53.31 5.06/1* 9.34/4 15.16/7 29.57/3 32.41/4 43.17/3 44.34/3 50.17/2 52.37/1* 53.20/1*
WKS Wawel, Kraków 5.06/1* 4.28/9 5.42/24 14.41/3 2.44/12 10.36/2 1.17/1* 5.43/2 2.20/3 0.43/1*
53.31/1*
0.11/2
2 [620]MIANOWSKA, Antonina 53.41 5.57/9 9.34/4 12.54/2 27.32/1* 30.25/2 41.22/1* 42.56/1* 49.41/1* 52.43/2 53.29/2
UNTS, Warszawa 5.57/9 3.37/2 3.20/1* 14.38/2 2.53/22 10.57/3 1.34/4 6.45/11 3.02/23 0.46/2
53.41/2
0.12/5
3 [707]BISKUPSKA, Julia 54.07 6.32/12 12.07/13 16.18/11 30.11/4 32.38/3 42.50/2 44.21/2 50.32/3 53.06/3 53.55/3
WKS Wawel, Kraków 6.32/12 5.35/20 4.11/6 13.53/1* 2.27/6 10.12/1* 1.31/2 6.11/4 2.34/9 0.49/3
54.07/3
0.12/5
4 [541]PORZYCZ, Małgorzata 56.29 5.06/1* 8.55/2 12.31/1* 27.36/2 29.46/1* 44.24/4 45.56/4 52.57/4 55.26/4 56.17/4
UKS Siódemka, Rumia 5.06/1* 3.49/4 3.36/2 15.05/4 2.10/1* 14.38/18 1.32/3 7.01/12 2.29/7 0.51/5
56.29/4
0.12/5
5 [065]MIKUŁA, Daria 57.37 6.30/11 10.27/7 14.33/5 30.36/6 33.26/6 45.44/6 47.29/6 53.54/5 56.29/5 57.25/5
Indywidualny Dolnośląskie 6.30/11 3.57/8 4.06/4 16.03/9 2.50/15 12.18/5 1.45/8 6.25/8 2.35/10 0.56/17
57.37/5
0.12/5
6 [736]OLEJNIK, Jaśmina 58.26 5.26/4 8.46/1* 15.45/10 31.03/8 33.17/5 45.13/5 47.13/5 55.09/6 57.15/6 58.13/6
WKS Wawel, Kraków 5.26/4 3.20/1* 6.59/30 15.18/7 2.14/2 11.56/4 2.00/11 7.56/19 2.06/1* 0.58/24
58.26/6
0.13/22
7 [432]NIKOŁAJUK, Maja 59.14 5.36/5 10.39/9 15.30/9 32.17/9 34.42/8 47.01/7 48.50/7 55.13/7 58.11/7 59.03/7
UKS Orientpark.pl, Iwiny 5.36/5 5.03/16 4.51/17 16.47/13 2.25/4 12.19/6 1.49/9 6.23/7 2.58/21 0.52/9
59.14/7
0.11/2
8 [066]MIKUŁA, Iga 61.17 5.52/7 9.48/6 13.48/3 30.33/5 35.17/10 50.30/12 52.09/10 57.48/8 60.14/8 61.05/8
Indywidualny Dolnośląskie 5.52/7 3.56/7 4.00/3 16.45/12 4.44/35 15.13/24 1.39/6 5.39/1* 2.26/5 0.51/5
61.17/8
0.12/5
9 [473]RAWECKA, Zofia 61.20 5.20/3 10.51/10 14.57/6 33.57/13 36.23/13 49.25/9 51.17/9 57.52/9 60.16/9 61.08/9
UKS Orientuś, Łódź 5.20/3 5.31/19 4.06/4 19.00/20 2.26/5 13.02/8 1.52/10 6.35/10 2.24/4 0.52/9
61.20/9
0.12/5
10 [730]MOSZKOWICZ, Julia 62.34 5.37/6 12.21/14 17.22/16 33.11/11 36.02/12 49.32/10 51.10/8 58.38/10 61.29/10 62.22/10
WKS Wawel, Kraków 5.37/6 6.44/29 5.01/20 15.49/8 2.51/17 13.30/11 1.38/5 7.28/15 2.51/18 0.53/11
62.34/10
0.12/5
11 [739]OLIINYK, Yelyzaveta 64.11 8.13/21 12.41/16 17.04/15 34.57/14 37.52/14 50.30/12 52.13/11 59.37/11 63.01/11 63.58/11
WKS Wawel, Kraków 8.13/21 4.28/9 4.23/10 17.53/19 2.55/23 12.38/7 1.43/7 7.24/14 3.24/29 0.57/21
64.11/11
0.13/22
12 [063]KULA, Maja 64.23 5.59/10 11.00/11 15.16/7 32.37/10 34.58/9 50.05/11 54.38/14 60.29/12 63.14/12 64.11/12
Indywidualny Dolnośląskie 5.59/10 5.01/15 4.16/7 17.21/17 2.21/3 15.07/23 4.33/31 5.51/3 2.45/14 0.57/21
64.23/12
0.12/5
13 [205]LEWKOWICZ, Julia 64.47 5.52/7 9.31/3 14.14/4 30.46/7 33.38/7 48.28/8 53.27/12 61.07/13 63.38/13 64.34/13
MKS Paulinum, Jelenia Góra 5.52/7 3.39/3 4.43/14 16.32/10 2.52/21 14.50/20 4.59/32 7.40/18 2.31/8 0.56/17
64.47/13
0.13/22
14 [441]BARTCZAK, Antonina 65.21 6.54/15 15.50/27 22.19/26 37.28/19 40.05/18 53.20/17 55.20/15 61.50/15 64.18/14 65.09/14
UKS Orientuś, Łódź 6.54/15 8.56/36 6.29/27 15.09/5 2.37/8 13.15/9 2.00/11 6.30/9 2.28/6 0.51/5
65.21/14
0.12/5
15 [220]DARGACZ, Paulina 65.35 9.31/30 13.21/19 18.04/17 33.21/12 35.50/11 51.33/14 54.06/13 61.43/14 64.27/15 65.22/15
PKO Harpagan, Gdańsk 9.31/30 3.50/5 4.43/14 15.17/6 2.29/7 15.43/26 2.33/17 7.37/17 2.44/13 0.55/13
65.35/15
0.13/22
16 [698]SZCZYGIEŁ, Hanna 68.08 8.13/21 14.13/22 18.49/18 35.32/15 38.14/15 53.16/16 55.59/16 64.07/16 67.01/16 67.56/16
WKS Śląsk, Wrocław 8.13/21 6.00/23 4.36/13 16.43/11 2.42/10 15.02/21 2.43/19 8.08/20 2.54/19 0.55/13
68.08/16
0.12/5
17 [734]NIESSNER, Pola 70.33 9.22/29 16.24/30 21.24/24 39.09/21 41.59/21 57.43/23 60.03/20 67.16/18 69.26/17 70.21/17
WKS Wawel, Kraków 9.22/29 7.02/31 5.00/19 17.45/18 2.50/15 15.44/27 2.20/14 7.13/13 2.10/2 0.55/13
70.33/17
0.12/5
18 [112]PODGÓRSKA, Marta 70.54 8.41/26 15.24/26 19.54/22 36.48/18 39.39/17 56.45/19 59.24/18 67.00/17 69.42/18 70.40/18
KS Kościelec, Chrzanów 8.41/26 6.43/28 4.30/11 16.54/14 2.51/17 17.06/30 2.39/18 7.36/16 2.42/12 0.58/24
70.54/18
0.14/31
19 [676]KRASZEWSKA, Olga 71.45 6.41/14 10.33/8 16.48/14 38.17/20 41.04/20 57.13/22 61.33/23 67.55/19 70.40/19 71.30/19
WKS Śląsk, Wrocław 6.41/14 3.52/6 6.15/26 21.29/29 2.47/14 16.09/28 4.20/30 6.22/6 2.45/14 0.50/4
71.45/19
0.15/36
20 [199]DUTKIEWICZ, Wiktoria 71.56 6.40/13 13.00/17 18.53/19 36.13/16 38.53/16 52.44/15 59.13/17 67.55/19 70.43/20 71.43/20
MKS Paulinum, Jelenia Góra 6.40/13 6.20/25 5.53/25 17.20/16 2.40/9 13.51/12 6.29/34 8.42/24 2.48/16 1.00/27
71.56/20
0.13/22
21 [678]KUCIEL, Hanna 72.22 8.00/19 13.56/21 18.53/19 39.09/21 42.00/22 57.06/21 59.26/19 67.57/21 71.04/21 72.07/21
WKS Śląsk, Wrocław 8.00/19 5.56/21 4.57/18 20.16/26 2.51/17 15.06/22 2.20/14 8.31/22 3.07/28 1.03/31
72.22/21
0.15/36
22 [614]CHABIERA, Filomena 73.28 8.28/24 13.19/18 21.58/25 40.59/25 43.42/23 57.03/20 60.49/21 69.29/22 72.17/22 73.13/22
UNTS, Warszawa 8.28/24 4.51/14 8.39/33 19.01/21 2.43/11 13.21/10 3.46/27 8.40/23 2.48/16 0.56/17
73.28/22
0.15/36
23 [526]KLIMCZAK, Olimpia 75.59 8.15/23 16.07/28 20.23/23 40.20/24 44.12/24 58.04/24 60.54/22 71.16/23 74.55/23 75.46/23
UKS Siódemka, Rumia 8.15/23 7.52/33 4.16/7 19.57/23 3.52/31 13.52/13 2.50/20 10.22/29 3.39/34 0.51/5
75.59/23
0.13/22
24 [037]KLECHA, Weronika 77.17 7.19/17 12.02/12 16.35/12 36.46/17 40.26/19 54.54/18 64.29/25 72.52/24 75.57/24 77.04/24
HKS Azymut, Mochy 7.19/17 4.43/13 4.33/12 20.11/25 3.40/27 14.28/16 9.35/38 8.23/21 3.05/27 1.07/34
77.17/24
0.13/22
25 [543]SĄDEJ, Zofia 79.13 7.59/18 14.51/23 24.35/29 44.33/29 48.35/28 63.49/27 66.08/26 75.06/26 78.02/25 79.01/25
UKS Siódemka, Rumia 7.59/18 6.52/30 9.44/36 19.58/24 4.02/32 15.14/25 2.19/13 8.58/25 2.56/20 0.59/26
79.13/25
0.12/5
26 [694]STANIEC, Julia 80.04 10.55/33 16.55/31 26.10/33 43.22/27 46.27/26 60.29/25 64.01/24 75.01/25 78.41/26 79.50/26
WKS Śląsk, Wrocław 10.55/33 6.00/23 9.15/35 17.12/15 3.05/24 14.02/14 3.32/26 11.00/35 3.40/35 1.09/36
80.04/26
0.14/31
27 [466]NOWAK, Hanna 82.09 8.34/25 17.07/32 23.36/27 43.30/28 47.47/27 62.20/26 68.04/27 77.51/27 80.55/27 81.56/27
UKS Orientuś, Łódź 8.34/25 8.33/35 6.29/27 19.54/22 4.17/34 14.33/17 5.44/33 9.47/27 3.04/24 1.01/29
82.09/27
0.13/22
28 [304]WĄSIEWICZ, Urszula 83.31 8.04/20 13.34/20 19.04/21 42.33/26 46.04/25 64.53/28 68.10/28 78.27/28 82.02/28 83.15/28
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.04/20 5.30/18 5.30/23 23.29/35 3.31/26 18.49/32 3.17/23 10.17/28 3.35/33 1.13/38
83.31/28
0.16/41
29 [257]TRZASKO, Alicja 84.27 11.31/34 16.11/29 26.31/34 48.54/33 51.45/31 66.10/29 69.22/29 80.18/29 83.22/29 84.17/29
PKO Harpagan, Gdańsk 11.31/34 4.40/12 10.20/37 22.23/31 2.51/17 14.25/15 3.12/22 10.56/33 3.04/24 0.55/13
84.27/29
0.10/1*
30 [503]WASILEWSKA, Olga 85.49 11.46/36 18.19/34 25.32/31 46.06/30 48.52/29 73.21/33 75.44/31 82.01/30 84.41/30 85.38/30
UKS OSiR, Góra Kalwaria 11.46/36 6.33/27 7.13/31 20.34/27 2.46/13 24.29/40 2.23/16 6.17/5 2.40/11 0.57/21
85.49/30
0.11/2
31 [253]STANIAK, Joanna 87.49 7.03/16 12.25/15 16.41/13 39.19/23 49.23/30 68.19/30 71.46/30 82.37/31 86.41/31 87.37/31
PKO Harpagan, Gdańsk 7.03/16 5.22/17 4.16/7 22.38/33 10.04/38 18.56/33 3.27/25 10.51/32 4.04/37 0.56/17
87.49/31
0.12/5
32 [523]BIELECKA, Marta 90.45 10.16/32 14.52/24 25.50/32 46.44/31 56.15/33 73.07/32 76.15/32 85.40/32 89.24/32 90.30/32
UKS Siódemka, Rumia 10.16/32 4.36/11 10.58/38 20.54/28 9.31/37 16.52/29 3.08/21 9.25/26 3.44/36 1.06/33
90.45/32
0.15/36
33 [556]MOTYLIŃSKA, Anastazja 93.27 9.55/31 23.03/39 28.14/35 50.43/35 54.24/32 69.06/31 78.36/33 89.10/33 92.11/33 93.13/33
UKS Traper, Złocieniec 9.55/31 13.08/40 5.11/21 22.29/32 3.41/28 14.42/19 9.30/37 10.34/30 3.01/22 1.02/30
93.27/33
0.14/31
34 [114]WALA, Aleksandra 97.09 11.46/36 17.45/33 25.07/30 49.26/34 60.11/36 77.38/34 80.58/34 92.27/34 95.57/34 96.57/34
KS Kościelec, Chrzanów 11.46/36 5.59/22 7.22/32 24.19/37 10.45/40 17.27/31 3.20/24 11.29/36 3.30/30 1.00/27
97.09/34
0.12/5
35 [561]STEMPNIEWSKA, Nadia 98.49 8.48/27 19.02/35 24.17/28 47.37/32 56.58/35 78.00/35 82.06/35 93.39/35 97.13/35 98.36/35
UKS Traper, Złocieniec 8.48/27 10.14/38 5.15/22 23.20/34 9.21/36 21.02/34 4.06/29 11.33/37 3.34/31 1.23/40
98.49/35
0.13/22
36 [554]MIŁASZEWICZ, Magdalena 102.01 8.55/28 15.22/25 35.24/40 56.54/38 61.00/37 82.04/37 86.09/36 97.06/36 100.40/36 101.49/36
UKS Traper, Złocieniec 8.55/28 6.27/26 20.02/40 21.30/30 4.06/33 21.04/35 4.05/28 10.57/34 3.34/31 1.09/36
102.01/36
0.12/5
37 [522]ŻUCHOWICZ, Inga 107.42 14.55/41 22.03/38 28.55/36 52.43/36 56.30/34 78.36/36 88.39/37 101.42/37 106.23/37 107.30/37
UKS Reflex, Rybnik 14.55/41 7.08/32 6.52/29 23.48/36 3.47/30 22.06/36 10.03/40 13.03/40 4.41/39 1.07/34
107.42/37
0.12/5
38 [531]LEWANDOWSKA, Antonina 112.08 12.00/38 20.58/37 29.46/37 59.09/39 62.23/38 85.08/38 94.32/38 105.14/38 110.41/38 111.54/38
UKS Siódemka, Rumia 12.00/38 8.58/37 8.48/34 29.23/39 3.14/25 22.45/38 9.24/36 10.42/31 5.27/40 1.13/38
112.08/38
0.14/31
39 [521]SZENDRA, Iwona 122.05 11.42/35 19.36/36 30.53/38 56.14/37 66.52/39 91.57/39 105.41/39 117.55/39 120.59/39 121.53/39
UKS Reflex, Rybnik 11.42/35 7.54/34 11.17/39 25.21/38 10.38/39 25.05/41 13.44/41 12.14/39 3.04/24 0.54/12
122.05/39
0.12/5
40 [483]SPIŻEWSKA, Hanna 130.53 14.14/40 27.19/41 32.04/39 68.01/40 82.58/40 105.58/40 113.01/40 125.01/40 129.34/40 130.39/40
UKS Orientuś, Łódź 14.14/40 13.05/39 4.45/16 35.57/41 14.57/41 23.00/39 7.03/35 12.00/38 4.33/38 1.05/32
130.53/40
0.14/31
41 [515]KRUCZKOWSKA, Alicja 143.01 13.16/39 26.25/40 47.45/41 82.53/41 86.38/41 109.04/41 119.05/41 133.03/41 141.18/41 142.46/41
UKS Reflex, Rybnik 13.16/39 13.09/41 21.20/41 35.08/40 3.45/29 22.26/37 10.01/39 13.58/41 8.15/41 1.28/41
143.01/41
0.15/36
[633]SAŁACKA, Joanna NKL-bPK 8.12/ 13.17/ 42.28/ 65.05/ 69.25/ 87.17/ 91.02/ 103.19/ / 108.14/
UNTS, Warszawa 8.12/ 5.05/ 29.11/ 22.37/ 4.20/ 17.52/ 3.45/ 12.17/ / /
108.28/
0.14/
[385]REDZYNIA, Zofia NKL-bPK 11.26/ 18.54/ 26.32/ 54.16/ 63.33/ / / 97.37/ 102.58/ 104.45/
UKS Azymut, Pabianice 11.26/ 7.28/ 7.38/ 27.44/ 9.17/ / / / 5.21/ 1.47/
105.00/
0.15/
[197]DURKA, Martyna DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum, Jelenia Góra / / / / / / / / / /
/
/
[263]WIĘCKOWSKA, Nicola DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/
/
[264]WINIAREK, Laura DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/
/
[517]PORADA, Jagoda DNF / / / / / / / / / /
UKS Reflex, Rybnik / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 5.4km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-31 3-73 4-50 5-72 6-63 7-62 8-42 9-70 10-100
1 [461]MARAMAROSI, Rita 38.44 4.04/1* 7.10/1* 10.21/1* 20.32/1* 22.29/1* 30.04/1* 31.13/1* 35.51/1* 37.53/1* 38.33/1*
UKS Orientuś, Łódź 4.04/1* 3.06/2 3.11/1* 10.11/1* 1.57/1* 7.35/1* 1.09/1* 4.38/1* 2.02/1* 0.40/1*
38.44/1*
0.11/1*
2 [585]MULLER, Iga 48.48 5.10/2 8.15/2 11.46/2 26.43/2 28.52/2 38.51/2 40.13/2 45.20/2 47.47/2 48.37/2
UMKS, Kwidzyn 5.10/2 3.05/1* 3.31/2 14.57/2 2.09/2 9.59/2 1.22/3 5.07/2 2.27/4 0.50/3
48.48/2
0.11/1*
3 [725]KURTYCZ, Natalia 57.07 5.47/6 10.27/6 15.37/6 30.35/4 34.27/5 47.11/5 48.32/5 53.45/3 56.05/3 56.55/3
WKS Wawel, Kraków 5.47/6 4.40/10 5.10/11 14.58/3 3.52/15 12.44/6 1.21/2 5.13/4 2.20/2 0.50/3
57.07/3
0.12/8
4 [138]PUDEŁEK, Jowita 57.46 5.33/5 9.17/5 12.57/3 28.41/3 31.23/3 44.36/3 46.15/3 54.03/4 56.39/4 57.34/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.33/5 3.44/3 3.40/3 15.44/4 2.42/7 13.13/9 1.39/7 7.48/11 2.36/5 0.55/10
57.46/4
0.12/8
5 [671]KARELINA, Sofya 58.35 5.16/4 9.13/3 13.49/5 30.49/5 33.24/4 46.20/4 48.01/4 54.41/5 57.25/5 58.24/5
WKS Śląsk, Wrocław 5.16/4 3.57/4 4.36/9 17.00/9 2.35/4 12.56/7 1.41/8 6.40/5 2.44/6 0.59/11
58.35/5
0.11/1*
6 [499]KASPRZYK, Marta 61.06 7.04/10 11.18/7 17.37/10 34.24/9 38.33/10 51.13/9 52.35/8 57.46/6 60.07/6 60.55/6
UKS OSiR, Góra Kalwaria 7.04/10 4.14/6 6.19/19 16.47/8 4.09/16 12.40/5 1.22/3 5.11/3 2.21/3 0.48/2
61.06/6
0.11/1*
7 [450]GIELEC, Julia 63.27 8.15/17 12.34/12 16.28/7 33.37/7 36.31/7 49.50/8 51.32/7 59.13/7 62.22/7 63.14/7
UKS Orientuś, Łódź 8.15/17 4.19/7 3.54/6 17.09/10 2.54/8 13.19/11 1.42/9 7.41/10 3.09/14 0.52/6
63.27/7
0.13/14
8 [096]PANCHENKO, Daniela 63.36 5.14/3 9.16/4 13.41/4 32.27/6 35.00/6 49.02/6 50.44/6 59.15/8 62.23/8 63.23/8
KS Hades, Poznań 5.14/3 4.02/5 4.25/8 18.46/16 2.33/3 14.02/15 1.42/9 8.31/14 3.08/13 1.00/14
63.36/8
0.13/14
9 [378]MŁYNARCZYK, Kaja 64.38 7.23/12 12.16/11 17.29/9 33.59/8 37.13/8 49.47/7 53.09/9 60.35/9 63.35/9 64.25/9
UKS Azymut, Pabianice 7.23/12 4.53/11 5.13/12 16.30/7 3.14/11 12.34/3 3.22/17 7.26/7 3.00/11 0.50/3
64.38/9
0.13/14
10 [659]CISZEK, Katarzyna 65.28 7.32/14 12.51/14 18.42/14 36.20/13 39.00/12 52.29/12 53.59/11 61.30/10 64.17/10 65.16/10
WKS Śląsk, Wrocław 7.32/14 5.19/16 5.51/16 17.38/12 2.40/6 13.29/13 1.30/5 7.31/8 2.47/7 0.59/11
65.28/10
0.12/8
11 [262]UKLEJA, Patrycja 65.46 7.30/13 12.43/13 16.51/8 34.29/10 38.13/9 51.27/10 53.57/10 61.49/11 64.41/11 65.34/11
PKO Harpagan, Gdańsk 7.30/13 5.13/14 4.08/7 17.38/12 3.44/13 13.14/10 2.30/14 7.52/12 2.52/8 0.53/9
65.46/11
0.12/8
12 [496]DZWONKOWSKA, Paulina 66.42 7.02/9 14.31/18 19.49/16 36.05/12 39.16/13 51.50/11 55.15/12 62.37/12 65.37/12 66.29/12
UKS OSiR, Góra Kalwaria 7.02/9 7.29/24 5.18/13 16.16/5 3.11/10 12.34/3 3.25/18 7.22/6 3.00/11 0.52/6
66.42/12
0.13/14
13 [489]WOJCZYK, Marta 69.45 12.03/23 17.07/22 20.56/18 38.20/16 42.04/16 55.03/15 57.10/13 65.39/13 68.31/13 69.30/13
UKS Orientuś, Łódź 12.03/23 5.04/13 3.49/4 17.24/11 3.44/13 12.59/8 2.07/13 8.29/13 2.52/8 0.59/11
69.45/13
0.15/22
14 [352]KIEŁB, Patrycja 72.05 6.19/7 11.36/8 17.54/11 35.32/11 38.35/11 52.38/13 58.48/15 67.34/15 70.46/15 71.51/14
UKS Azymut, Dębów 6.19/7 5.17/15 6.18/18 17.38/12 3.03/9 14.03/16 6.10/21 8.46/15 3.12/15 1.05/23
72.05/14
0.14/19
15 [364]KOZUŃ, Marika 72.33 7.44/15 12.08/10 21.46/19 38.13/15 40.49/14 56.43/16 58.45/14 66.22/14 70.05/14 72.19/15
UKS Azymut, Pabianice 7.44/15 4.24/9 9.38/23 16.27/6 2.36/5 15.54/17 2.02/12 7.37/9 3.43/21 2.14/25
72.33/15
0.14/19
16 [402]CEGIEŁKA, Milena 76.04 9.56/19 14.19/17 18.09/12 36.42/14 41.10/15 54.57/14 61.10/16 70.21/16 74.49/16 75.49/16
UKS Grom, Sokolniki 9.56/19 4.23/8 3.50/5 18.33/15 4.28/19 13.47/14 6.13/22 9.11/17 4.28/25 1.00/14
76.04/16
0.15/22
17 [249]RYGIELSKA, Kinga 77.10 6.30/8 11.49/9 18.17/13 38.34/17 43.59/17 61.15/17 62.50/17 72.23/17 75.56/17 76.58/17
PKO Harpagan, Gdańsk 6.30/8 5.19/16 6.28/20 20.17/18 5.25/21 17.16/18 1.35/6 9.33/21 3.33/17 1.02/19
77.10/17
0.12/8
18 [276]GWIAZDA, Barbara 82.01 8.51/18 15.26/19 20.48/17 42.34/19 52.48/21 66.11/19 69.00/18 77.57/18 80.56/18 81.48/18
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.51/18 6.35/22 5.22/14 21.46/19 10.14/25 13.23/12 2.49/16 8.57/16 2.59/10 0.52/6
82.01/18
0.13/14
19 [727]LAMPARSKA, Maja 87.45 7.22/11 13.52/15 18.56/15 41.58/18 46.14/18 65.10/18 71.14/19 82.51/19 86.29/19 87.31/19
WKS Wawel, Kraków 7.22/11 6.30/20 5.04/10 23.02/21 4.16/18 18.56/20 6.04/20 11.37/23 3.38/19 1.02/19
87.45/19
0.14/19
20 [353]KOTLIŃSKA, Kamila 88.36 10.43/21 16.38/21 22.06/20 45.00/21 49.11/19 67.24/20 74.11/20 83.38/20 87.20/20 88.24/20
UKS Azymut, Dębów 10.43/21 5.55/19 5.28/15 22.54/20 4.11/17 18.13/19 6.47/23 9.27/18 3.42/20 1.04/21
88.36/20
0.12/8
21 [223]FLANCZEWSKA, Maja 91.47 14.20/24 19.15/23 25.24/21 44.28/20 50.48/20 74.42/21 76.41/21 86.09/21 90.36/21 91.36/21
PKO Harpagan, Gdańsk 14.20/24 4.55/12 6.09/17 19.04/17 6.20/23 23.54/23 1.59/11 9.28/19 4.27/24 1.00/14
91.47/21
0.11/1*
22 [562]SZCZURKO, Paulina 99.18 7.44/15 14.14/16 26.15/23 53.05/23 56.44/23 79.19/22 82.05/22 94.16/22 98.03/22 99.03/22
UKS Traper, Złocieniec 7.44/15 6.30/20 12.01/25 26.50/23 3.39/12 22.35/22 2.46/15 12.11/24 3.47/22 1.00/14
99.18/22
0.15/22
23 [040]MŁYNKOWIAK, Karolina 103.05 11.06/22 20.25/24 27.58/24 55.47/24 62.09/25 81.17/23 84.53/23 97.27/23 101.37/23 102.49/23
HKS Azymut, Mochy 11.06/22 9.19/25 7.33/22 27.49/25 6.22/24 19.08/21 3.36/19 12.34/25 4.10/23 1.12/24
103.05/23
0.16/25
24 [042]MUREK, Emilia 108.33 9.57/20 15.27/20 26.07/22 51.14/22 56.06/22 87.06/24 94.07/24 103.58/24 107.18/24 108.22/24
HKS Azymut, Mochy 9.57/20 5.30/18 10.40/24 25.07/22 4.52/20 31.00/24 7.01/24 9.51/22 3.20/16 1.04/21
108.33/24
0.11/1*
25 [357]PIESTRAK, Aleksandra 114.31 15.30/25 22.33/25 29.42/25 56.40/25 62.07/24 93.07/25 100.13/25 109.42/25 113.19/25 114.20/25
UKS Azymut, Dębów 15.30/25 7.03/23 7.09/21 26.58/24 5.27/22 31.00/24 7.06/25 9.29/20 3.37/18 1.01/18
114.31/25
0.11/1*
[386]STAŃCZAK, Hanna NKL-bPK 26.18/ 40.50/ 81.59/ / / / / / / 98.03/
UKS Azymut, Pabianice 26.18/ 14.32/ 41.09/ / / / / / / /
98.19/
0.16/
[234]KOTENKO, Olesya DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/
/
[333]UCIECHOWSKA, Amelia DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/
/
[455]KOMOROWSKA, Marta DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 6.0km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-50 4-45 5-59 6-47 7-62 8-64 9-57 10-70
11-100
1 [697]SUDOŁ, Hanna 53.53 6.59/1* 11.55/1* 24.26/1* 27.33/1* 30.45/1* 33.20/1* 40.27/1* 48.40/1* 50.20/1* 52.53/1*
WKS Śląsk, Wrocław 6.59/1* 4.56/1* 12.31/1* 3.07/1* 3.12/3 2.35/1* 7.07/1* 8.13/2 1.40/2 2.33/1*
53.40/1* 53.53/1*
0.47/1* 0.13/1*
2 [367]KREMPIŃSKA, Julia 60.48 8.32/3 14.22/2 27.49/2 31.04/2 34.47/2 37.52/2 46.17/2 54.44/2 56.27/2 59.39/2
UKS Azymut, Pabianice 8.32/3 5.50/3 13.27/2 3.15/3 3.43/6 3.05/3 8.25/3 8.27/3 1.43/3 3.12/5
60.34/2 60.48/2
0.55/7 0.14/8
3 [746]SEREDA, Olha 62.44 8.10/2 14.57/3 30.01/4 34.01/5 37.10/4 40.15/4 48.56/4 56.32/3 58.20/3 61.38/3
WKS Wawel, Kraków 8.10/2 6.47/8 15.04/5 4.00/6 3.09/2 3.05/3 8.41/4 7.36/1* 1.48/5 3.18/7
62.31/3 62.44/3
0.53/4 0.13/1*
4 [345]PESTA, Anna 62.58 9.44/6 15.24/5 28.57/3 32.20/3 35.27/3 38.55/3 47.47/3 57.11/4 58.46/4 61.52/4
UKS Azymut 45, Gdynia 9.44/6 5.40/2 13.33/3 3.23/4 3.07/1* 3.28/6 8.52/5 9.24/6 1.35/1* 3.06/3
62.45/4 62.58/4
0.53/4 0.13/1*
5 [448]DOREŃ, Wiktoria 64.52 9.04/4 15.38/6 31.39/6 35.41/6 38.55/5 41.49/5 49.54/5 58.36/5 60.38/5 63.41/5
UKS Orientuś, Łódź 9.04/4 6.34/6 16.01/7 4.02/7 3.14/4 2.54/2 8.05/2 8.42/4 2.02/7 3.03/2
64.38/5 64.52/5
0.57/8 0.14/8
6 [650]FILIPIAK, Adrianna 67.17 9.21/5 15.19/4 30.15/5 34.00/4 39.06/6 42.24/6 51.21/6 61.03/6 63.07/6 66.15/6
WKS Grunwald, Poznań 9.21/5 5.58/4 14.56/4 3.45/5 5.06/10 3.18/5 8.57/6 9.42/7 2.04/9 3.08/4
67.04/6 67.17/6
0.49/2 0.13/1*
7 [704]WRZEŚNIAK, Zofia 72.02 11.46/8 18.06/7 33.11/7 37.23/7 40.53/7 46.35/7 55.39/7 65.54/7 67.41/7 70.57/7
WKS Śląsk, Wrocław 11.46/8 6.20/5 15.05/6 4.12/8 3.30/5 5.42/11 9.04/7 10.15/9 1.47/4 3.16/6
71.49/7 72.02/7
0.52/3 0.13/1*
8 [588]PERFIKOWSKA, Hanna 79.02 10.52/7 21.37/9 39.22/9 44.19/9 49.21/9 52.50/9 63.16/8 72.26/8 74.28/8 77.55/8
UMKS, Kwidzyn 10.52/7 10.45/10 17.45/8 4.57/9 5.02/9 3.29/8 10.26/8 9.10/5 2.02/7 3.27/9
78.49/8 79.02/8
0.54/6 0.13/1*
9 [142]SKORUPA, Maja 80.39 14.05/9 20.41/8 39.02/8 42.16/8 46.12/8 49.59/8 64.10/9 74.01/9 75.58/9 79.23/9
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 14.05/9 6.36/7 18.21/10 3.14/2 3.56/7 3.47/10 14.11/11 9.51/8 1.57/6 3.25/8
80.26/9 80.39/9
1.03/9 0.13/1*
10 [136]MONIAK, Zofia 88.53 14.30/10 23.18/10 41.17/10 49.03/10 54.50/10 58.36/10 69.57/10 81.32/10 83.53/10 87.35/10
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 14.30/10 8.48/9 17.59/9 7.46/11 5.47/11 3.46/9 11.21/9 11.35/10 2.21/10 3.42/10
88.38/10 88.53/10
1.03/9 0.15/10
11 [317]DOBROŚ, Aleksandra 103.00 15.42/11 29.15/11 48.31/11 56.05/11 60.12/11 63.40/11 75.48/11 90.40/11 97.05/11 101.37/11
UKS Arkady, Raszków 15.42/11 13.33/11 19.16/11 7.34/10 4.07/8 3.28/6 12.08/10 14.52/11 6.25/11 4.32/11
102.43/11 103.00/11
1.06/11 0.17/11
[359]GROCHOWALSKA, Alicja NKL-bPK 15.51/ 24.41/ / 57.38/ 62.42/ 68.42/ / / 92.50/ 97.55/
UKS Azymut, Pabianice 15.51/ 8.50/ / / 5.04/ 6.00/ / / / 5.05/
99.15/ 99.30/
1.20/ 0.15/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 8.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-60 3-73 4-71 5-52 6-48 7-49 8-46 9-45 10-59
11-47 12-74 13-65 14-43 15-70 16-100
1 [687]MAZUREK, Agnieszka 82.39 5.14/5 7.37/2 12.08/4 13.18/3 21.44/1* 28.00/1* 30.28/1* 37.39/1* 58.29/1* 61.27/1*
WKS Śląsk, Wrocław 5.14/5 2.23/1* 4.31/11 1.10/4 8.26/3 6.16/4 2.28/8 7.11/5 20.50/6 2.58/2
64.24/1* 73.09/1* 78.36/1* 80.55/1* 81.36/1* 82.27/1* 82.39/1*
2.57/7 8.45/4 5.27/5 2.19/5 0.41/13 0.51/6 0.12/1*
2 [216]ŚLUSARCZYK, Katarzyna 83.38 5.56/13 8.59/10 13.08/8 14.07/6 24.12/10 29.34/4 34.05/6 40.21/5 59.20/2 63.16/2
OK! Sport, Warszawa 5.56/13 3.03/11 4.09/6 0.59/1* 10.05/13 5.22/1* 4.31/15 6.16/1* 18.59/2 3.56/15
66.06/2 73.31/2 79.32/2 82.13/2 82.38/2 83.26/2 83.38/2
2.50/4 7.25/1* 6.01/7 2.41/10 0.25/1* 0.48/2 0.12/1*
3 [632]POLISHCHUK, Mariya 85.47 5.53/12 8.39/9 12.41/5 13.44/4 22.56/4 31.04/9 33.01/5 40.00/2 61.29/5 64.43/5
UNTS, Warszawa 5.53/12 2.46/3 4.02/4 1.03/2 9.12/7 8.08/18 1.57/3 6.59/4 21.29/10 3.14/4
68.02/5 76.54/3 81.59/3 84.15/3 84.46/3 85.35/3 85.47/3
3.19/10 8.52/6 5.05/1* 2.16/2 0.31/3 0.49/3 0.12/1*
4 [662]CYCH, Agnieszka 87.49 4.43/1* 7.27/1* 11.00/1* 12.15/1* 22.18/3 28.24/2 36.08/10 44.17/9 63.14/6 67.59/7
WKS Śląsk, Wrocław 4.43/1* 2.44/2 3.33/1* 1.15/6 10.03/12 6.06/2 7.44/21 8.09/10 18.57/1* 4.45/18
70.59/7 78.49/6 83.56/5 86.12/5 86.47/4 87.36/4 87.49/4
3.00/8 7.50/2 5.07/2 2.16/2 0.35/6 0.49/3 0.13/8
5 [028]DURZYŃSKA, Katarzyna 87.53 5.34/11 8.35/8 13.19/10 15.04/11 23.54/8 30.27/6 32.05/3 41.16/6 61.03/3 64.31/4
HKS Azymut, Mochy 5.34/11 3.01/10 4.44/16 1.45/16 8.50/5 6.33/5 1.38/1* 9.11/15 19.47/4 3.28/8
67.46/4 78.01/5 83.13/4 86.02/4 86.49/5 87.41/5 87.53/5
3.15/9 10.15/12 5.12/4 2.49/14 0.47/16 0.52/7 0.12/1*
6 [380]PABICH, Maria 88.52 5.23/7 9.02/12 13.32/13 14.42/7 23.58/9 30.31/7 32.24/4 40.04/4 63.39/7 67.16/6
UKS Azymut, Pabianice 5.23/7 3.39/21 4.30/10 1.10/4 9.16/8 6.33/5 1.53/2 7.40/7 23.35/13 3.37/12
70.02/6 79.02/7 84.12/6 86.46/6 87.37/6 88.38/6 88.52/6
2.46/2 9.00/7 5.10/3 2.34/7 0.51/19 1.01/17 0.14/10
7 [631]PARFIANOWICZ, Zuzanna 89.08 6.15/15 9.15/13 13.26/12 15.10/12 23.05/5 29.13/3 31.37/2 40.00/2 61.15/4 63.54/3
UNTS, Warszawa 6.15/15 3.00/9 4.11/7 1.44/15 7.55/1* 6.08/3 2.24/7 8.23/12 21.15/8 2.39/1*
66.46/3 77.44/4 84.54/7 87.29/7 88.01/7 88.54/7 89.08/7
2.52/6 10.58/15 7.10/14 2.35/8 0.32/5 0.53/8 0.14/10
8 [437]PACHNIK, Małgorzata 91.39 5.33/10 8.24/6 12.55/6 14.49/9 24.15/11 31.00/8 35.23/8 43.51/7 65.49/9 69.04/9
UKS Orientpark.pl, Iwiny 5.33/10 2.51/4 4.31/11 1.54/19 9.26/10 6.45/8 4.23/13 8.28/14 21.58/11 3.15/5
72.25/8 81.14/8 87.04/8 89.30/8 90.31/8 91.27/8 91.39/8
3.21/11 8.49/5 5.50/6 2.26/6 1.01/23 0.56/12 0.12/1*
9 [690]PAULAVA, Hanna 92.08 5.05/4 7.57/4 12.05/3 17.02/18 25.57/13 32.43/11 34.56/7 44.12/8 65.14/8 68.55/8
WKS Śląsk, Wrocław 5.05/4 2.52/6 4.08/5 4.57/23 8.55/6 6.46/9 2.13/5 9.16/17 21.02/7 3.41/13
72.26/9 82.00/9 88.05/9 90.22/9 90.58/9 91.53/9 92.08/9
3.31/14 9.34/9 6.05/8 2.17/4 0.36/8 0.55/9 0.15/15
10 [751]TOPÓR, Magdalena 95.26 4.47/2 7.46/3 11.47/2 13.08/2 21.57/2 33.32/13 39.24/15 47.41/14 68.24/11 71.28/11
WKS Wawel, Kraków 4.47/2 2.59/8 4.01/3 1.21/8 8.49/4 11.35/25 5.52/18 8.17/11 20.43/5 3.04/3
74.18/11 84.11/10 90.48/10 93.40/10 94.16/10 95.11/10 95.26/10
2.50/4 9.53/10 6.37/11 2.52/16 0.36/8 0.55/9 0.15/15
11 [088]GORCZYCA, Maria 96.11 5.28/9 8.32/7 13.12/9 14.45/8 25.29/12 33.02/12 37.30/12 44.53/12 66.55/10 70.27/10
KS Hades, Poznań 5.28/9 3.04/12 4.40/13 1.33/13 10.44/17 7.33/13 4.28/14 7.23/6 22.02/12 3.32/11
73.56/10 85.05/11 91.35/11 94.14/11 94.59/11 95.56/11 96.11/11
3.29/13 11.09/16 6.30/9 2.39/9 0.45/15 0.57/13 0.15/15
12 [658]CIESIÓŁKA, Katarzyna 96.57 8.44/21 11.39/20 16.34/20 17.57/19 27.21/18 34.18/18 37.33/13 44.29/11 68.42/12 71.59/12
WKS Śląsk, Wrocław 8.44/21 2.55/7 4.55/20 1.23/10 9.24/9 6.57/10 3.15/12 6.56/3 24.13/15 3.17/6
75.40/12 85.54/12 92.28/12 95.09/12 95.48/12 96.43/12 96.57/12
3.41/16 10.14/11 6.34/10 2.41/10 0.39/11 0.55/9 0.14/10
13 [609]BABYCZ, Olena 97.08 6.19/16 9.33/14 13.32/13 14.50/10 26.21/15 33.38/14 40.15/16 51.19/16 70.56/14 74.24/14
UNTS, Warszawa 6.19/16 3.14/14 3.59/2 1.18/7 11.31/22 7.17/12 6.37/19 11.04/21 19.37/3 3.28/8
77.12/13 86.30/13 93.39/13 95.42/13 96.11/13 96.56/13 97.08/13
2.48/3 9.18/8 7.09/13 2.03/1* 0.29/2 0.45/1* 0.12/1*
14 [661]CIURA, Aleksandra 103.08 6.08/14 9.33/14 14.22/16 16.09/15 26.26/16 34.02/17 36.30/11 44.19/10 72.24/15 76.22/15
WKS Śląsk, Wrocław 6.08/14 3.25/18 4.49/17 1.47/17 10.17/14 7.36/14 2.28/8 7.49/8 28.05/18 3.58/16
80.54/15 91.20/15 98.18/14 101.04/14 101.52/14 102.52/14 103.08/14
4.32/21 10.26/13 6.58/12 2.46/13 0.48/17 1.00/16 0.16/20
15 [622]MIANOWSKA, Julia 103.26 6.58/19 10.05/19 15.03/19 16.27/16 26.50/17 33.50/15 35.57/9 46.45/13 70.39/13 74.07/13
UNTS, Warszawa 6.58/19 3.07/13 4.58/21 1.24/11 10.23/15 7.00/11 2.07/4 10.48/20 23.54/14 3.28/8
78.40/14 90.29/14 98.41/15 101.39/15 102.14/15 103.13/15 103.26/15
4.33/22 11.49/17 8.12/16 2.58/17 0.35/6 0.59/14 0.13/8
16 [451]GIELEC, Zuzanna 106.58 5.26/8 8.17/5 12.57/7 14.05/5 23.32/6 32.23/10 43.27/18 50.12/15 75.59/16 79.25/16
UKS Orientuś, Łódź 5.26/8 2.51/4 4.40/13 1.08/3 9.27/11 8.51/21 11.04/24 6.45/2 25.47/16 3.26/7
82.49/16 93.32/16 102.01/16 104.50/16 105.45/16 106.44/16 106.58/16
3.24/12 10.43/14 8.29/18 2.49/14 0.55/22 0.59/14 0.14/10
17 [227]GRUCHALA, Natalia 110.10 4.58/3 9.59/18 14.12/15 15.33/13 23.32/6 30.08/5 50.20/21 59.35/21 80.54/17 87.34/19
PKO Harpagan, Gdańsk 4.58/3 5.01/22 4.13/8 1.21/8 7.59/2 6.36/7 20.12/25 9.15/16 21.19/9 6.40/24
90.11/18 98.27/17 105.55/17 108.37/17 109.08/17 109.58/17 110.10/17
2.37/1* 8.16/3 7.28/15 2.42/12 0.31/3 0.50/5 0.12/1*
18 [757]WICHA, Małgorzata 115.58 5.21/6 8.59/10 13.23/11 15.35/14 26.01/14 34.00/16 38.38/14 52.27/18 81.20/18 85.58/17
WKS Wawel, Kraków 5.21/6 3.38/20 4.24/9 2.12/21 10.26/16 7.59/16 4.38/16 13.49/23 28.53/19 4.38/17
89.55/17 102.12/18 110.35/18 113.51/18 114.31/18 115.41/18 115.58/18
3.57/17 12.17/18 8.23/17 3.16/19 0.40/12 1.10/21 0.17/21
19 [465]NIKITCZENKO, Natasza 122.27 9.40/23 13.02/22 17.45/22 19.16/20 30.07/19 39.05/20 41.44/17 52.23/17 83.13/20 89.17/20
UKS Orientuś, Łódź 9.40/23 3.22/17 4.43/15 1.31/12 10.51/19 8.58/22 2.39/11 10.39/19 30.50/21 6.04/23
93.47/20 107.30/20 116.28/19 120.23/20 121.01/19 122.12/19 122.27/19
4.30/20 13.43/21 8.58/19 3.55/23 0.38/10 1.11/22 0.15/15
20 [139]PUDEŁEK, Michalina 122.49 6.19/16 9.35/16 14.54/18 20.40/21 31.49/21 39.52/21 46.57/20 55.24/19 82.15/19 87.20/18
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.19/16 3.16/15 5.19/23 5.46/25 11.09/20 8.03/17 7.05/20 8.27/13 26.51/17 5.05/19
90.59/19 105.28/19 116.53/20 120.22/19 121.23/20 122.32/20 122.49/20
3.39/15 14.29/22 11.25/25 3.29/20 1.01/23 1.09/19 0.17/21
21 [089]HOFFMANN, Barbara 127.46 8.52/22 12.27/21 17.21/21 22.23/22 33.47/22 42.57/22 52.19/23 60.25/22 90.28/21 94.12/21
KS Hades, Poznań 8.52/22 3.35/19 4.54/18 5.02/24 11.24/21 9.10/24 9.22/22 8.06/9 30.03/20 3.44/14
98.46/21 112.01/21 121.03/21 124.43/21 125.51/21 127.29/21 127.46/21
4.34/23 13.15/19 9.02/20 3.40/21 1.08/25 1.38/25 0.17/21
22 [213]GÓRSKA, Kinga 138.03 6.27/18 9.48/17 14.42/17 16.35/17 30.22/20 38.02/19 43.44/19 58.47/20 96.00/22 101.54/22
OK! Sport, Warszawa 6.27/18 3.21/16 4.54/18 1.53/18 13.47/23 7.40/15 5.42/17 15.03/24 37.13/24 5.54/22
106.00/22 121.58/22 132.00/22 135.45/22 136.34/22 137.43/22 138.03/22
4.06/18 15.58/23 10.02/21 3.45/22 0.49/18 1.09/19 0.20/25
23 [532]MIŚKIEWICZ, Martyna 144.04 14.51/25 20.36/25 25.45/24 28.35/25 39.23/23 48.04/23 58.37/25 70.14/24 105.08/25 111.00/24
UKS Siódemka, Rumia 14.51/25 5.45/25 5.09/22 2.50/22 10.48/18 8.41/19 10.33/23 11.37/22 34.54/23 5.52/21
115.16/24 128.44/23 138.58/23 141.58/23 142.39/23 143.46/23 144.04/23
4.16/19 13.28/20 10.14/22 3.00/18 0.41/13 1.07/18 0.18/24
24 [219]BĄKOWSKA, Dominika 146.59 14.11/24 19.18/24 26.22/25 28.05/24 42.37/25 51.44/25 54.18/24 63.59/23 101.52/23 107.36/23
PKO Harpagan, Gdańsk 14.11/24 5.07/23 7.04/24 1.43/14 14.32/24 9.07/23 2.34/10 9.41/18 37.53/25 5.44/20
112.40/23 129.13/24 140.32/24 144.27/24 145.20/24 146.44/24 146.59/24
5.04/25 16.33/24 11.19/24 3.55/23 0.53/20 1.24/24 0.15/15
25 [518]PORADA, Lilianna 158.35 8.22/20 13.50/23 21.53/23 23.55/23 40.08/24 48.51/24 51.10/22 70.21/25 104.31/24 119.26/25
UKS Reflex, Rybnik 8.22/20 5.28/24 8.03/25 2.02/20 16.13/25 8.43/20 2.19/6 19.11/25 34.10/22 14.55/25
124.15/25 141.24/25 151.59/25 156.09/25 157.03/25 158.21/25 158.35/25
4.49/24 17.09/25 10.35/23 4.10/25 0.54/21 1.18/23 0.14/10
[209]ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum, Jelenia Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[246]PIOTROWSKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[316]DERA, Dominika DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[343]PATASSIOVA, Michaela DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut 45, Gdynia / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[749]SŁOŃSKA, Zofia DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 6.0km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-50 4-45 5-59 6-47 7-62 8-64 9-57 10-70
11-100
1 [092]MARCINIAK, Maria Anna 66.24 7.30/1* 17.40/5 30.39/1* 36.37/1* 41.04/2 44.05/1* 52.58/2 60.34/1* 62.05/1* 65.11/1*
KS Hades, Poznań 7.30/1* 10.10/11 12.59/1* 5.58/12 4.27/10 3.01/2 8.53/2 7.36/1* 1.31/1* 3.06/2
66.09/1* 66.24/1*
0.58/4 0.15/7
2 [449]EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja 68.20 9.45/4 17.09/2 33.20/2 37.38/2 41.12/3 44.13/2 52.54/1* 61.05/2 63.06/2 66.57/2
UKS Orientuś, Łódź 9.45/4 7.24/3 16.11/6 4.18/4 3.34/5 3.01/2 8.41/1* 8.11/2 2.01/5 3.51/6
68.04/2 68.20/2
1.07/8 0.16/9
3 [306]WIELEBA, Marlena 69.03 8.58/3 17.36/4 33.29/3 37.43/3 40.58/1* 44.28/3 54.17/3 62.42/3 64.31/3 67.54/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.58/3 8.38/8 15.53/4 4.14/2 3.15/1* 3.30/8 9.49/4 8.25/4 1.49/3 3.23/3
68.50/3 69.03/3
0.56/3 0.13/2
4 [683]MACHOWSKA-KRUPA, Weronika 71.10 8.47/2 19.49/8 33.41/4 38.25/4 41.44/4 44.52/4 56.13/4 64.51/4 66.58/4 70.03/4
WKS Śląsk, Wrocław 8.47/2 11.02/13 13.52/2 4.44/7 3.19/2 3.08/5 11.21/10 8.38/5 2.07/7 3.05/1*
70.57/4 71.10/4
0.54/2 0.13/2
5 [717]GAWRON, Katarzyna 72.03 13.14/11 20.46/10 35.10/7 40.47/8 44.17/7 47.16/7 57.24/8 65.40/5 67.28/5 71.00/5
WKS Wawel, Kraków 13.14/11 7.32/4 14.24/3 5.37/10 3.30/4 2.59/1* 10.08/7 8.16/3 1.48/2 3.32/5
71.52/5 72.03/5
0.52/1* 0.11/1*
6 [240]LESISZ, Agata 74.14 9.57/6 17.03/1* 34.23/5 38.41/5 43.04/6 46.41/6 57.07/7 67.01/7 69.09/7 73.01/7
PKO Harpagan, Gdańsk 9.57/6 7.06/2 17.20/8 4.18/4 4.23/9 3.37/9 10.26/8 9.54/7 2.08/8 3.52/7
74.01/7 74.14/6
1.00/5 0.13/2
7 [358]BINIECKA, Małgorzata 74.15 10.42/8 17.26/3 34.28/6 38.57/6 43.03/5 46.32/5 56.27/5 65.49/6 67.55/6 72.45/6
UKS Azymut, Pabianice 10.42/8 6.44/1* 17.02/7 4.29/6 4.06/7 3.29/7 9.55/5 9.22/6 2.06/6 4.50/12
74.00/6 74.15/7
1.15/11 0.15/7
8 [539]PORZYCZ, Agnieszka 76.10 12.37/10 20.22/9 36.29/8 40.27/7 44.23/8 47.27/8 56.30/6 68.54/8 70.48/8 74.46/8
UKS Siódemka, Rumia 12.37/10 7.45/6 16.07/5 3.58/1* 3.56/6 3.04/4 9.03/3 12.24/11 1.54/4 3.58/8
75.53/8 76.10/8
1.07/8 0.17/12
9 [674]KOZIOŁEK, Julia 79.38 10.37/7 18.19/7 37.35/10 41.49/9 46.06/10 49.57/10 60.00/9 70.40/9 73.18/9 77.40/9
WKS Śląsk, Wrocław 10.37/7 7.42/5 19.16/11 4.14/2 4.17/8 3.51/10 10.03/6 10.40/9 2.38/11 4.22/10
79.22/9 79.38/9
1.42/15 0.16/9
10 [270]BUDNA, Emilia 81.40 9.52/5 17.59/6 36.37/9 42.28/10 45.52/9 49.50/9 61.45/10 72.29/10 76.55/10 80.23/10
17WBZ/Team360 9.52/5 8.07/7 18.38/9 5.51/11 3.24/3 3.58/11 11.55/12 10.44/10 4.26/15 3.28/4
81.27/10 81.40/10
1.04/6 0.13/2
11 [211]DRĄGOWSKA, Malwina 86.31 11.04/9 21.56/11 41.42/11 47.11/11 52.28/11 56.30/11 67.26/11 78.05/11 80.31/11 84.58/11
OK! Sport, Warszawa 11.04/9 10.52/12 19.46/13 5.29/9 5.17/12 4.02/12 10.56/9 10.39/8 2.26/10 4.27/11
86.15/11 86.31/11
1.17/12 0.16/9
12 [474]ROETHEL, Alicja 91.54 13.58/12 25.51/12 45.04/12 50.16/12 55.37/12 59.02/12 70.56/12 83.58/12 86.17/12 90.36/12
UKS Orientuś, Łódź 13.58/12 11.53/14 19.13/10 5.12/8 5.21/13 3.25/6 11.54/11 13.02/12 2.19/9 4.19/9
91.40/12 91.54/12
1.04/6 0.14/6
13 [754]WALAŚ, Maria 107.21 21.14/14 30.32/14 50.00/13 57.05/13 61.46/13 66.03/13 83.29/13 97.48/13 100.37/13 105.45/13
WKS Wawel, Kraków 21.14/14 9.18/9 19.28/12 7.05/14 4.41/11 4.17/13 17.26/14 14.19/14 2.49/13 5.08/14
107.02/13 107.21/13
1.17/12 0.19/15
14 [339]BIAŁOGRODZKA, Jagoda 119.14 19.26/13 29.18/13 53.29/14 59.52/14 66.04/14 72.13/14 94.17/14 108.16/14 111.31/14 117.33/14
UKS Azymut 45, Gdynia 19.26/13 9.52/10 24.11/14 6.23/13 6.12/14 6.09/15 22.04/15 13.59/13 3.15/14 6.02/15
118.57/14 119.14/14
1.24/14 0.17/12
15 [456]KOMSA, Małgorzata 139.27 28.02/15 44.04/15 72.49/15 81.20/15 92.25/15 98.20/15 114.46/15 130.20/15 132.58/15 137.55/15
UKS Orientuś, Łódź 28.02/15 16.02/15 28.45/15 8.31/15 11.05/15 5.55/14 16.26/13 15.34/15 2.38/11 4.57/13
139.09/15 139.27/15
1.14/10 0.18/14
[210]DARUK, Agnieszka NKL-bPK 15.37/ 29.28/ / / / / / 44.24/ 47.28/ 53.54/
OK! Sport, Warszawa 15.37/ 13.51/ / / / / / / 3.04/ 6.26/
/ 58.58/
/ /
[684]MAJASOW, Agata DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 5.1km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-67 4-50 5-72 6-62 7-74 8-42 9-43 10-100
1 [527]KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 50.16 6.55/1* 8.56/1* 19.19/1* 25.07/1* 27.42/1* 38.06/1* 39.51/1* 45.45/1* 48.37/1* 50.03/1*
UKS Siódemka, Rumia 6.55/1* 2.01/1* 10.23/1* 5.48/1* 2.35/1* 10.24/1* 1.45/6 5.54/1* 2.52/9 1.26/2
50.16/1*
0.13/1*
2 [718]GRABOWSKA, Joanna 60.01 7.35/3 12.38/6 24.27/3 31.44/3 34.39/3 46.56/2 49.48/3 56.13/2 58.18/2 59.48/2
WKS Wawel, Kraków 7.35/3 5.03/14 11.49/3 7.17/4 2.55/3 12.17/2 2.52/16 6.25/4 2.05/1* 1.30/5
60.01/2
0.13/1*
3 [723]KOSIŃSKA, Zofia 61.30 9.05/8 12.49/7 25.54/6 33.28/5 36.43/5 49.03/4 50.47/4 56.55/3 59.39/3 61.15/3
WKS Wawel, Kraków 9.05/8 3.44/4 13.05/5 7.34/6 3.15/7 12.20/3 1.44/5 6.08/2 2.44/4 1.36/9
61.30/3
0.15/8
4 [296]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 63.32 7.29/2 11.34/2 25.17/5 33.32/6 36.55/6 50.19/6 51.58/6 58.53/5 61.37/5 63.17/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.29/2 4.05/9 13.43/9 8.15/9 3.23/8 13.24/6 1.39/2 6.55/7 2.44/4 1.40/10
63.32/4
0.15/8
5 [076]BALABANOV, Irina 63.33 8.37/6 12.23/4 25.01/4 32.19/4 35.53/4 49.08/5 50.47/4 57.31/4 60.39/4 63.19/5
KOS BnO, Szczecin 8.37/6 3.46/5 12.38/4 7.18/5 3.34/11 13.15/5 1.39/2 6.44/5 3.08/12 2.40/20
63.33/5
0.14/5
6 [298]TKACZUK, Anna 64.25 8.16/4 12.20/3 24.01/2 30.57/2 33.52/2 47.32/3 49.32/2 59.36/6 62.41/6 64.12/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.16/4 4.04/8 11.41/2 6.56/2 2.55/3 13.40/7 2.00/10 10.04/16 3.05/11 1.31/7
64.25/6
0.13/1*
7 [722]KARNIA-BISKUPSKA, Anna 66.54 11.00/13 14.18/11 28.52/11 36.05/8 38.46/7 53.50/8 55.45/8 62.00/7 64.45/7 66.39/7
WKS Wawel, Kraków 11.00/13 3.18/3 14.34/12 7.13/3 2.41/2 15.04/12 1.55/7 6.15/3 2.45/6 1.54/13
66.54/7
0.15/8
8 [045]OWCZAREK, Monika 68.32 9.24/10 13.37/9 28.34/10 36.40/9 40.22/9 54.13/9 55.39/7 64.06/8 67.03/8 68.18/8
HKS Azymut, Mochy 9.24/10 4.13/10 14.57/13 8.06/8 3.42/12 13.51/9 1.26/1* 8.27/12 2.57/10 1.15/1*
68.32/8
0.14/5
9 [375]MAZUR, Katarzyna 69.32 12.11/15 17.03/14 30.35/13 39.36/11 43.00/10 56.11/10 58.08/9 64.55/9 67.35/9 69.16/9
UKS Azymut, Pabianice 12.11/15 4.52/12 13.32/8 9.01/11 3.24/9 13.11/4 1.57/8 6.47/6 2.40/2 1.41/11
69.32/9
0.16/14
10 [260]UKLEJA, Ewa 73.43 8.53/7 20.30/18 33.59/16 41.46/13 45.28/12 59.11/11 60.54/10 69.08/10 71.58/10 73.29/10
PKO Harpagan, Gdańsk 8.53/7 11.37/19 13.29/7 7.47/7 3.42/12 13.43/8 1.43/4 8.14/11 2.50/8 1.31/7
73.43/10
0.14/5
11 [175]WIKTORSKA, Andżelika 75.04 9.15/9 14.08/10 27.13/8 36.02/7 39.03/8 53.43/7 61.15/11 69.55/11 72.36/11 74.49/11
MKS Metalowiec, Łódź 9.15/9 4.53/13 13.05/5 8.49/10 3.01/5 14.40/11 7.32/20 8.40/13 2.41/3 2.13/15
75.04/11
0.15/8
12 [091]LEMKE, Katarzyna 78.57 9.28/11 13.19/8 27.42/9 37.26/10 44.10/11 62.53/13 65.08/12 73.05/12 77.14/12 78.42/12
KS Hades, Poznań 9.28/11 3.51/6 14.23/11 9.44/12 6.44/16 18.43/17 2.15/14 7.57/8 4.09/19 1.28/3
78.57/12
0.15/8
13 [242]MARSZAŁEK, Maria 81.42 12.46/19 17.58/15 32.56/14 42.54/14 48.46/15 65.26/14 67.27/14 75.37/13 79.07/13 81.23/13
PKO Harpagan, Gdańsk 12.46/19 5.12/15 14.58/14 9.58/14 5.52/15 16.40/13 2.01/11 8.10/10 3.30/14 2.16/17
81.42/13
0.19/18
14 [217]TROJECKA, Marta 83.29 10.30/12 14.47/12 29.56/12 40.05/12 45.33/13 62.31/12 66.05/13 77.24/14 80.49/14 83.08/14
OK! Sport, Warszawa 10.30/12 4.17/11 15.09/16 10.09/15 5.28/14 16.58/14 3.34/17 11.19/18 3.25/13 2.19/18
83.29/14
0.21/19
15 [031]GOLINOWSKA, Elżbieta 84.53 12.39/18 18.45/16 33.46/15 43.33/15 50.20/16 68.54/15 71.04/15 79.02/15 83.10/15 84.40/15
HKS Azymut, Mochy 12.39/18 6.06/16 15.01/15 9.47/13 6.47/17 18.34/16 2.10/13 7.58/9 4.08/18 1.30/5
84.53/15
0.13/1*
16 [424]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 90.13 8.32/5 12.23/4 26.06/7 44.42/16 48.06/14 72.44/16 74.47/16 84.58/16 88.30/16 89.58/16
UKS Orientpark.pl, Iwiny 8.32/5 3.51/6 13.43/9 18.36/20 3.24/9 24.38/18 2.03/12 10.11/17 3.32/15 1.28/3
90.13/16
0.15/8
17 [291]PUCEK-MIODUSZEWSKA, Aleksandra 96.04 12.15/17 14.53/13 46.09/18 57.17/18 60.28/17 74.48/17 82.13/17 91.00/17 93.49/17 95.48/17
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 12.15/17 2.38/2 31.16/20 11.08/16 3.11/6 14.20/10 7.25/19 8.47/14 2.49/7 1.59/14
96.04/17
0.16/14
18 [464]MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 98.41 12.10/14 18.54/17 40.16/17 55.13/17 63.31/18 81.29/18 83.44/18 93.00/18 96.37/18 98.24/18
UKS Orientuś, Łódź 12.10/14 6.44/17 21.22/17 14.57/17 8.18/19 17.58/15 2.15/14 9.16/15 3.37/16 1.47/12
98.41/18
0.17/16
19 [051]PIETRZAK, Katarzyna 139.24 21.11/20 33.06/20 57.50/20 72.47/20 80.55/20 113.56/19 120.10/19 132.38/19 136.44/19 138.57/19
HKS Azymut, Mochy 21.11/20 11.55/20 24.44/18 14.57/17 8.08/18 33.01/19 6.14/18 12.28/19 4.06/17 2.13/15
139.24/19
0.27/20
20 [327]RUBACH, Karolina 147.19 12.14/16 21.17/19 47.03/19 64.31/19 79.50/19 124.10/20 126.07/20 139.17/20 144.26/20 147.02/20
UKS Arkady, Raszków 12.14/16 9.03/18 25.46/19 17.28/19 15.19/20 44.20/20 1.57/8 13.10/20 5.09/20 2.36/19
147.19/20
0.17/16
[293]SZEWCZYKOWSKA, Anna NKL-bPK 11.08/ 15.00/ 26.00/ 32.26/ 35.45/ / 53.50/ 60.25/ 63.15/ 64.42/
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 11.08/ 3.52/ 11.00/ 6.26/ 3.19/ / / 6.35/ 2.50/ 1.27/
64.56/
0.14/
[308]WIGIER, Klara NKL-bPK 7.54/ 10.42/ 22.57/ 29.14/ 32.17/ / 50.42/ 56.41/ 59.08/ 60.45/
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.54/ 2.48/ 12.15/ 6.17/ 3.03/ / / 5.59/ 2.27/ 1.37/
60.59/
0.14/
[334]UCIECHOWSKA, Anna DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 4.5km 0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-31 3-71 4-67 5-62 6-57 7-43 8-100
1 [098]PATEREK, Honorata 49.54 6.47/4 10.27/1* 17.56/4 28.18/1* 37.48/1* 45.43/1* 48.23/1* 49.41/1* 49.54/1*
KS Hades, Poznań 6.47/4 3.40/1* 7.29/9 10.22/1* 9.30/1* 7.55/1* 2.40/1* 1.18/1* 0.13/1*
2 [597]ROSZAK, Maja 55.19 7.15/5 11.43/4 17.38/1* 30.13/3 42.37/5 51.07/3 53.47/3 55.06/2 55.19/2
UMKS, Kwidzyn 7.15/5 4.28/2 5.55/3 12.35/8 12.24/6 8.30/2 2.40/1* 1.19/2 0.13/1*
3 [081]BULTROWICZ, Agnieszka 55.38 6.26/2 15.22/8 20.29/7 31.38/5 41.47/3 50.28/2 53.37/2 55.23/3 55.38/3
KS Hades, Poznań 6.26/2 8.56/16 5.07/1* 11.09/2 10.09/2 8.41/3 3.09/3 1.46/8 0.15/7
4 [362]KONC, Katarzyna 57.53 7.35/6 12.08/5 18.07/6 31.43/6 41.55/4 53.00/4 56.11/4 57.40/4 57.53/4
UKS Azymut, Pabianice 7.35/6 4.33/4 5.59/4 13.36/9 10.12/4 11.05/7 3.11/5 1.29/3 0.13/1*
5 [099]SYVORONOVA DANKOVA, Olga 59.36 6.06/1* 10.37/2 17.53/3 29.26/2 45.18/6 54.35/6 57.44/5 59.21/5 59.36/5
KS Hades, Poznań 6.06/1* 4.31/3 7.16/8 11.33/3 15.52/15 9.17/4 3.09/3 1.37/5 0.15/7
6 [414]MARSZAŁEK, Maria 61.02 6.41/3 11.30/3 18.06/5 30.23/4 41.05/2 54.10/5 58.59/6 60.48/6 61.02/6
UKS Kometa, Gliwice 6.41/3 4.49/6 6.36/7 12.17/6 10.42/5 13.05/9 4.49/15 1.49/9 0.14/4
7 [735]OLEJNIK, Ewa 62.40 8.10/9 14.12/7 20.47/8 32.20/7 46.16/7 57.38/7 60.51/7 62.24/7 62.40/7
WKS Wawel, Kraków 8.10/9 6.02/7 6.35/6 11.33/3 13.56/13 11.22/8 3.13/7 1.33/4 0.16/9
8 [208]WŁODARCZYK, Anna Maria 63.19 7.50/8 16.04/10 22.13/9 34.34/8 48.05/8 58.04/8 61.23/8 63.03/8 63.19/8
MKS Paulinum, Jelenia Góra 7.50/8 8.14/13 6.09/5 12.21/7 13.31/9 9.59/5 3.19/8 1.40/6 0.16/9
9 [612]BIOLIK, Agnieszka 65.02 7.45/7 12.23/6 17.52/2 39.22/10 49.31/9 59.54/9 63.05/9 64.46/9 65.02/9
UNTS, Warszawa 7.45/7 4.38/5 5.29/2 21.30/18 10.09/2 10.23/6 3.11/5 1.41/7 0.16/9
10 [621]MIANOWSKA, Dorota 72.09 8.32/10 16.59/12 26.55/12 38.40/9 52.11/10 65.31/10 69.59/10 71.52/10 72.09/10
UNTS, Warszawa 8.32/10 8.27/15 9.56/12 11.45/5 13.31/9 13.20/10 4.28/11 1.53/10 0.17/13
11 [387]SZTRANEK, Iwona 76.32 10.05/14 16.37/11 26.18/11 41.32/11 54.46/11 69.04/11 74.12/11 76.15/11 76.32/11
UKS Azymut, Pabianice 10.05/14 6.32/8 9.41/10 15.14/11 13.14/8 14.18/13 5.08/16 2.03/14 0.17/13
12 [408]JANAS, Irena 82.22 8.49/11 15.41/9 25.33/10 44.41/12 61.26/13 75.34/12 79.52/12 82.00/12 82.22/12
UKS Kometa, Gliwice 8.49/11 6.52/9 9.52/11 19.08/15 16.45/16 14.08/12 4.18/9 2.08/15 0.22/17
13 [748]SŁOŃSKA, Bogusława 85.41 10.03/12 17.40/13 28.53/13 44.44/13 58.56/12 78.58/13 83.26/13 85.23/13 85.41/13
WKS Wawel, Kraków 10.03/12 7.37/11 11.13/15 15.51/12 14.12/14 20.02/19 4.28/11 1.57/12 0.18/16
14 [295]SZYMAŃSKA, Zuzanna 85.51 10.05/14 17.51/14 30.39/14 51.05/14 64.40/14 79.12/14 83.42/14 85.37/14 85.51/14
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 10.05/14 7.46/12 12.48/17 20.26/17 13.35/11 14.32/14 4.30/13 1.55/11 0.14/4
15 [297]ŚWIERCZEWSKA-GWIAZDA, Agnieszka 88.14 10.03/12 18.23/15 35.05/16 53.20/16 66.07/15 81.05/15 85.44/15 88.00/15 88.14/15
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 10.03/12 8.20/14 16.42/18 18.15/14 12.47/7 14.58/15 4.39/14 2.16/18 0.14/4
16 [275]GRZYWACZ, Agnieszka 96.27 16.15/17 37.30/19 47.35/18 62.28/17 76.15/17 89.45/16 94.11/16 96.11/16 96.27/16
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 16.15/17 21.15/19 10.05/13 14.53/10 13.47/12 13.30/11 4.26/10 2.00/13 0.16/9
17 [084]FILIPIAK, Agnieszka 100.56 11.43/16 19.18/16 30.50/15 51.10/15 75.38/16 93.08/17 98.19/17 100.32/17 100.56/17
KS Hades, Poznań 11.43/16 7.35/10 11.32/16 20.20/16 24.28/18 17.30/17 5.11/17 2.13/16 0.24/19
18 [008]KUPISZ, Joanna 109.41 17.17/19 32.52/18 50.35/19 67.35/19 85.57/18 101.20/18 107.04/18 109.24/18 109.41/18
BKS Wataha, Warszawa 17.17/19 15.35/18 17.43/19 17.00/13 18.22/17 15.23/16 5.44/18 2.20/19 0.17/13
19 [692]SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia 128.52 16.38/18 30.19/17 40.38/17 64.55/18 101.37/19 119.15/19 126.14/19 128.29/19 128.52/19
WKS Śląsk, Wrocław 16.38/18 13.41/17 10.19/14 24.17/19 36.42/19 17.38/18 6.59/19 2.15/17 0.23/18
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 4.5km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-73 4-67 5-61 6-74 7-65 8-58 9-100
1 [194]DEPTA, Monika 50.17 4.08/2 7.35/1* 20.10/4 30.18/3 37.09/1* 39.52/1* 46.27/1* 49.34/1* 50.03/1* 50.17/1*
MKS Paulinum, Jelenia Góra 4.08/2 3.27/3 12.35/9 10.08/2 6.51/1* 2.43/1* 6.35/1* 3.07/1* 0.29/1* 0.14/1*
2 [044]NOWAK, Barbara 56.27 4.07/1* 8.13/2 16.10/1* 26.07/1* 38.32/2 43.00/2 51.36/2 55.31/2 56.11/2 56.27/2
HKS Azymut, Mochy 4.07/1* 4.06/7 7.57/1* 9.57/1* 12.25/3 4.28/5 8.36/4 3.55/2 0.40/4 0.16/3
3 [350]WITKOWSKA, Izabela 58.41 5.26/3 8.34/3 17.17/2 27.33/2 38.34/3 45.07/3 53.35/3 57.48/3 58.26/3 58.41/3
UKS Azymut 45, Gdynia 5.26/3 3.08/1* 8.43/3 10.16/3 11.01/2 6.33/12 8.28/3 4.13/4 0.38/3 0.15/2
4 [705]WYSOCKA, Joanna 65.57 5.41/4 9.12/4 22.07/6 34.34/6 47.49/5 52.10/6 60.08/4 64.57/4 65.41/4 65.57/4
WKS Śląsk, Wrocław 5.41/4 3.31/4 12.55/11 12.27/5 13.15/5 4.21/4 7.58/2 4.49/9 0.44/6 0.16/3
5 [237]LEMAŃCZYK, Aleksandra 66.11 6.41/5 10.20/5 18.21/3 33.18/5 48.11/6 52.03/5 61.06/5 65.11/5 65.55/5 66.11/5
PKO Harpagan, Gdańsk 6.41/5 3.39/5 8.01/2 14.57/8 14.53/8 3.52/2 9.03/6 4.05/3 0.44/6 0.16/3
6 [595]ROMANOW-PĘKAL, Ewa 66.21 8.13/7 11.31/6 20.47/5 31.51/4 46.19/4 50.29/4 61.16/6 65.29/6 66.04/6 66.21/6
UMKS, Kwidzyn 8.13/7 3.18/2 9.16/4 11.04/4 14.28/6 4.10/3 10.47/8 4.13/4 0.35/2 0.17/9
7 [646]WÓJTOWICZ, Katarzyna 74.59 8.34/9 14.15/8 25.13/8 41.00/9 53.42/7 58.36/7 69.40/8 74.03/7 74.43/7 74.59/7
UNTS, Warszawa 8.34/9 5.41/10 10.58/7 15.47/10 12.42/4 4.54/6 11.04/9 4.23/7 0.40/4 0.16/3
8 [021]NADERA, Agata 75.55 7.25/6 12.08/7 23.01/7 39.14/8 54.41/8 59.47/8 69.38/7 74.40/8 75.37/8 75.55/8
CX80 Kalisz 7.25/6 4.43/8 10.53/6 16.13/12 15.27/9 5.06/8 9.51/7 5.02/11 0.57/10 0.18/11
9 [299]TRYKOZKO, Urszula 83.03 9.04/10 16.16/12 29.00/11 44.18/10 59.09/9 64.59/9 77.14/9 82.02/9 82.46/9 83.03/9
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.04/10 7.12/12 12.44/10 15.18/9 14.51/7 5.50/10 12.15/10 4.48/8 0.44/6 0.17/9
10 [087]GORCZYCA, Magdalena 83.37 10.14/12 14.19/9 29.54/12 45.59/11 64.28/11 69.41/10 78.21/10 82.37/10 83.21/10 83.37/10
KS Hades, Poznań 10.14/12 4.05/6 15.35/12 16.05/11 18.29/11 5.13/9 8.40/5 4.16/6 0.44/6 0.16/3
11 [726]LAMPARSKA, Iwona 90.48 8.31/8 15.30/10 26.03/9 38.32/7 64.20/10 71.10/11 84.39/11 89.33/11 90.30/11 90.48/11
WKS Wawel, Kraków 8.31/8 6.59/11 10.33/5 12.29/6 25.48/14 6.50/13 13.29/11 4.54/10 0.57/10 0.18/11
12 [302]WĄSIEWICZ, Marzena 101.27 10.14/12 15.32/11 26.56/10 53.43/12 73.22/12 79.22/12 94.29/12 99.58/12 101.07/12 101.27/12
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 10.14/12 5.18/9 11.24/8 26.47/15 19.39/12 6.00/11 15.07/13 5.29/12 1.09/14 0.20/14
13 [235]KUSSOWSKA, Hanna 103.46 16.34/15 27.49/15 45.06/15 59.40/14 76.31/13 81.32/13 95.45/13 102.27/13 103.30/13 103.46/13
PKO Harpagan, Gdańsk 16.34/15 11.15/14 17.17/13 14.34/7 16.51/10 5.01/7 14.13/12 6.42/13 1.03/12 0.16/3
14 [248]ROKITA, Anna 112.51 9.31/11 21.37/13 42.03/13 59.03/13 81.36/14 89.31/14 104.43/14 111.30/14 112.33/14 112.51/14
PKO Harpagan, Gdańsk 9.31/11 12.06/15 20.26/15 17.00/13 22.33/13 7.55/14 15.12/14 6.47/14 1.03/12 0.18/11
15 [742]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 151.42 13.10/14 22.21/14 42.03/13 65.52/15 100.03/15 112.29/15 139.33/15 149.42/15 151.07/15 151.42/15
WKS Wawel, Kraków 13.10/14 9.11/13 19.42/14 23.49/14 34.11/15 12.26/15 27.04/15 10.09/15 1.25/15 0.35/15
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55 3.9km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-37 3-71 4-54 5-63 6-62 7-42 8-43 9-58 10-100
1 [271]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 39.31 4.53/1* 7.31/1* 16.13/1* 17.18/1* 28.32/1* 30.00/1* 35.53/1* 37.52/1* 38.47/1* 39.18/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.53/1* 2.38/1* 8.42/1* 1.05/1* 11.14/1* 1.28/1* 5.53/1* 1.59/1* 0.55/1* 0.31/1*
39.31/1*
0.13/1*
2 [651]HORNIK, Alicja 58.50 6.05/2 9.27/2 24.34/3 26.06/3 42.11/3 44.20/2 53.05/2 56.22/3 57.45/2 58.32/2
WKS Grunwald, Poznań 6.05/2 3.22/2 15.07/4 1.32/4 16.05/3 2.09/3 8.45/3 3.17/3 1.23/2 0.47/4
58.50/2
0.18/5
3 [638]WOŁEK, Ewa 58.52 10.56/7 15.39/7 28.35/4 30.05/4 44.16/4 46.11/4 53.42/3 56.14/2 57.52/3 58.35/3
UNTS, Warszawa 10.56/7 4.43/6 12.56/3 1.30/3 14.11/2 1.55/2 7.31/2 2.32/2 1.38/4 0.43/3
58.52/3
0.17/4
4 [643]WOŁOWCZYK, Mariola 61.36 8.51/5 12.50/4 23.46/2 25.12/2 42.02/2 45.17/3 55.30/4 58.50/4 60.33/4 61.20/4
UNTS, Warszawa 8.51/5 3.59/5 10.56/2 1.26/2 16.50/4 3.15/5 10.13/5 3.20/4 1.43/5 0.47/4
61.36/4
0.16/3
5 [711]BUGAJ, Teresa 68.50 6.14/3 10.09/3 31.37/5 33.16/5 50.12/5 52.51/5 62.31/5 66.16/5 67.53/5 68.35/5
WKS Wawel, Kraków 6.14/3 3.55/4 21.28/7 1.39/5 16.56/5 2.39/4 9.40/4 3.45/6 1.37/3 0.42/2
68.50/5
0.15/2
6 [024]TOMASZEWSKA, Monika 86.21 10.08/6 15.20/5 39.07/8 41.12/8 63.17/8 66.36/8 78.42/6 83.15/6 85.00/6 85.59/6
CX80 Kalisz 10.08/6 5.12/7 23.47/8 2.05/7 22.05/7 3.19/6 12.06/6 4.33/7 1.45/6 0.59/7
86.21/6
0.22/6
7 [680]KURZYP, Anna 89.59 11.55/8 15.36/6 32.23/6 34.28/6 59.51/6 64.30/6 81.38/7 85.18/7 87.06/7 89.37/7
WKS Śląsk, Wrocław 11.55/8 3.41/3 16.47/5 2.05/7 25.23/9 4.39/8 17.08/9 3.40/5 1.48/7 2.31/9
89.59/7
0.22/6
8 [639]WOŁEK, Małgorzata 93.55 8.28/4 17.32/8 34.51/7 37.09/7 61.56/7 66.16/7 83.01/8 88.57/8 92.20/8 93.31/8
UNTS, Warszawa 8.28/4 9.04/9 17.19/6 2.18/9 24.47/8 4.20/7 16.45/8 5.56/8 3.23/9 1.11/8
93.55/8
0.24/9
9 [714]DYZIO, Anna 107.49 13.10/9 19.21/9 46.23/9 48.15/9 69.57/9 81.17/9 96.20/9 104.34/9 106.30/9 107.26/9
WKS Wawel, Kraków 13.10/9 6.11/8 27.02/9 1.52/6 21.42/6 11.20/9 15.03/7 8.14/9 1.56/8 0.56/6
107.49/9
0.23/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 3.9km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-37 3-71 4-54 5-63 6-62 7-42 8-43 9-58 10-100
1 [544]CZERKAWSKA, Urszula 80.48 10.05/1* 14.42/1* 32.56/1* 34.50/1* 57.21/1* 62.26/1* 73.25/1* 77.35/1* 79.19/1* 80.23/1*
UKS Sparta, Czyżowice 10.05/1* 4.37/1* 18.14/1* 1.54/1* 22.31/1* 5.05/1* 10.59/1* 4.10/1* 1.44/1* 1.04/1*
80.48/1*
0.25/2
2 [147]WOJARSKA, Kamilla 136.16 37.48/2 45.42/2 64.10/2 75.08/2 98.41/2 105.04/2 125.22/2 132.11/2 134.43/2 135.53/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 37.48/2 7.54/2 18.28/2 10.58/2 23.33/2 6.23/2 20.18/2 6.49/2 2.32/2 1.10/2
136.16/2
0.23/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65 3.1km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-34 3-63 4-62 5-42 6-70 7-100
1 [420]WYSOCKA, Jolanta 46.40 8.06/1* 10.52/1* 26.04/1* 29.03/1* 39.41/1* 45.07/1* 46.24/1* 46.40/1*
UKS Kometa, Gliwice 8.06/1* 2.46/1* 15.12/1* 2.59/1* 10.38/1* 5.26/2 1.17/2 0.16/1*
2 [279]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 55.37 11.28/2 15.26/2 32.57/2 37.33/3 49.44/3 54.04/2 55.19/2 55.37/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 11.28/2 3.58/3 17.31/3 4.36/3 12.11/3 4.20/1* 1.15/1* 0.18/2
3 [123]KROCHMAL, Małgorzata 56.21 12.11/3 16.04/3 33.24/3 36.44/2 48.53/2 54.27/3 55.59/3 56.21/3
KU AZS WAT, Warszawa 12.11/3 3.53/2 17.20/2 3.20/2 12.09/2 5.34/3 1.32/3 0.22/3
4 [070]OLBRYCHT, Anna 126.42 25.37/4 34.00/4 71.18/4 80.34/4 112.10/4 122.59/4 125.50/4 126.42/4
Indywidualny Mazowsze 25.37/4 8.23/4 37.18/4 9.16/4 31.36/4 10.49/4 2.51/4 0.52/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K70 2.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-37 3-36 4-35 5-43 6-58 7-100
1 [007]GALICZ, Krystyna 76.43 10.41/1* 33.20/1* 48.21/1* 54.30/1* 70.13/1* 74.52/1* 76.16/1* 76.43/1*
BKS Wataha, Warszawa 10.41/1* 22.39/1* 15.01/1* 6.09/1* 15.43/1* 4.39/1* 1.24/1* 0.27/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K75 2.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-37 3-36 4-35 5-43 6-58 7-100
1 [277]HNATKÓW, Maria 42.56 8.30/1* 13.44/1* 24.29/1* 28.12/1* 37.52/1* 41.09/1* 42.29/1* 42.56/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.30/1* 5.14/1* 10.45/1* 3.43/1* 9.40/1* 3.17/1* 1.20/1* 0.27/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: Krótka 2.8km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-36 3-39 4-44 5-41 6-64 7-42 8-40 9-100
1 [152]HYJEK, Adam 0b.PK 39.35 6.17/2 9.09/1* 12.48/1* 17.27/1* 21.27/1* 28.31/1* 33.20/1* 36.25/1* 39.16/1* 39.35/1*
LUKS Azymek, Zdzieszowice 6.17/2 2.52/1* 3.39/1* 4.39/2 4.00/1* 7.04/1* 4.49/1* 3.05/1* 2.51/1* 0.19/1*
2 [060]CYWIŃSKA, Katarzyna 0b.PK 61.46 5.55/1* 10.46/2 16.46/2 21.09/2 35.07/2 42.51/2 53.35/2 56.46/2 61.26/2 61.46/2
indywidualnie 5.55/1* 4.51/2 6.00/2 4.23/1* 13.58/2 7.44/2 10.44/2 3.11/2 4.40/2 0.20/2
3 [292]SOCHA, Stanisław 0b.PK131.14 13.28/3 20.53/3 33.05/3 41.09/3 61.50/3 86.27/3 103.11/3 114.42/3 130.20/3 131.14/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 13.28/3 7.25/3 12.12/3 8.04/3 20.41/3 24.37/3 16.44/3 11.31/3 15.38/3 0.54/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.3km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-36 3-39 4-37 5-42 6-40 7-100
1 [077]BALABANOV, Mikhail 16.00 3.35/1* 5.14/1* 7.13/1* 9.56/1* 12.44/1* 14.13/1* 15.49/1* 16.00/1*
KOS BnO, Szczecin 3.35/1* 1.39/1* 1.59/1* 2.43/1* 2.48/1* 1.29/1* 1.36/1* 0.11/1*
2 [744]RYGIEL, Aleksander 23.31 4.27/2 6.40/2 9.42/2 13.41/2 18.36/2 20.44/2 23.17/2 23.31/2
WKS Wawel, Kraków 4.27/2 2.13/2 3.02/2 3.59/2 4.55/4 2.08/4 2.33/2 0.14/4
3 [221]DRAPELLA, Łukasz 28.50 5.01/3 7.55/3 11.16/3 18.03/3 22.41/3 25.33/3 28.35/3 28.50/3
PKO Harpagan, Gdańsk 5.01/3 2.54/3 3.21/3 6.47/5 4.38/3 2.52/6 3.02/3 0.15/7
4 [340]CHYCZEWSKI, Stanisław 30.05 6.48/8 10.40/5 14.06/5 18.48/4 24.37/4 26.41/4 29.50/4 30.05/4
UKS Azymut 45, Gdynia 6.48/8 3.52/5 3.26/5 4.42/3 5.49/8 2.04/2 3.09/5 0.15/7
5 [553]ŁUKIJAŃSKI, Karol 33.05 6.12/6 12.28/8 15.53/7 22.19/6 27.33/6 29.38/5 32.52/5 33.05/5
UKS Traper, Złocieniec 6.12/6 6.16/9 3.25/4 6.26/4 5.14/6 2.05/3 3.14/6 0.13/2
6 [570]CICHEWICZ, Wojciech 34.49 6.10/4 12.51/9 16.43/8 25.04/8 28.44/7 31.30/7 34.35/6 34.49/6
UMKS, Kwidzyn 6.10/4 6.41/10 3.52/7 8.21/9 3.40/2 2.46/5 3.05/4 0.14/4
7 [446]CIUPA, Wojciech 35.14 6.24/7 9.28/4 13.46/4 21.50/5 26.58/5 31.18/6 35.00/7 35.14/7
UKS Orientuś, Łódź 6.24/7 3.04/4 4.18/8 8.04/8 5.08/5 4.20/7 3.42/7 0.14/4
8 [259]TRZASKO, Oleg 41.28 6.10/4 11.09/6 20.14/9 27.07/9 32.33/9 37.07/9 41.12/8 41.28/8
PKO Harpagan, Gdańsk 6.10/4 4.59/8 9.05/10 6.53/6 5.26/7 4.34/8 4.05/8 0.16/10
9 [606]WOJARSKI, Przemysław 41.59 7.24/9 11.31/7 14.58/6 22.58/7 31.43/8 37.00/8 41.46/9 41.59/9
UMKS, Kwidzyn 7.24/9 4.07/6 3.27/6 8.00/7 8.45/9 5.17/10 4.46/10 0.13/2
10 [603]URBANOWICZ, Artur 73.02 19.40/10 23.58/10 32.18/10 45.19/10 63.05/10 68.19/10 72.47/10 73.02/10
UMKS, Kwidzyn 19.40/10 4.18/7 8.20/9 13.01/10 17.46/10 5.14/9 4.28/9 0.15/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 3.1km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-37 3-31 4-44 5-41 6-36 7-35 8-43 9-100
1 [576]JĘDRAS, Jakub 27.41 3.37/5 7.00/3 9.33/2 13.27/1* 16.11/1* 19.12/1* 21.09/1* 26.17/1* 27.29/1* 27.41/1*
UMKS, Kwidzyn 3.37/5 3.23/3 2.33/2 3.54/3 2.44/1* 3.01/1* 1.57/5 5.08/4 1.12/1* 0.12/2
2 [201]GÓRSKI, Krzesimir 29.09 2.56/2 6.16/1* 10.34/3 14.20/2 17.23/2 20.31/2 22.29/2 27.20/2 28.56/2 29.09/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 2.56/2 3.20/2 4.18/7 3.46/2 3.03/2 3.08/2 1.58/6 4.51/2 1.36/9 0.13/8
3 [584]MOKROSZ, Tomasz 35.17 2.42/1* 6.21/2 8.39/1* 14.22/4 21.58/4 27.25/5 28.55/4 33.39/3 35.05/3 35.17/3
UMKS, Kwidzyn 2.42/1* 3.39/4 2.18/1* 5.43/17 7.36/20 5.27/19 1.30/1* 4.44/1* 1.26/3 0.12/2
4 [566]SZYMANOWSKI, Natan 36.47 3.20/4 10.04/7 13.37/5 17.55/5 22.52/5 26.44/4 28.29/3 34.42/4 36.35/4 36.47/4
UKS Traper, Złocieniec 3.20/4 6.44/14 3.33/5 4.18/5 4.57/11 3.52/7 1.45/3 6.13/8 1.53/14 0.12/2
5 [616]GAJDA, Szczepan 38.13 3.39/6 10.26/8 16.12/13 20.42/10 24.57/8 28.52/8 30.33/7 36.02/6 37.58/5 38.13/5
UNTS, Warszawa 3.39/6 6.47/15 5.46/19 4.30/7 4.15/6 3.55/8 1.41/2 5.29/6 1.56/16 0.15/16
6 [546]BOREK, Adam 39.05 4.12/8 7.30/4 11.04/4 14.21/3 17.34/3 21.20/3 29.27/5 35.36/5 38.53/6 39.05/6
UKS Traper, Złocieniec 4.12/8 3.18/1* 3.34/6 3.17/1* 3.13/3 3.46/5 8.07/23 6.09/7 3.17/23 0.12/2
7 [720]HUNDT, David 39.17 6.45/16 10.42/11 15.21/8 20.13/9 26.25/13 30.48/12 32.34/12 37.36/7 39.03/7 39.17/7
WKS Wawel, Kraków 6.45/16 3.57/5 4.39/12 4.52/12 6.12/15 4.23/13 1.46/4 5.02/3 1.27/4 0.14/11
8 [294]SZEWCZYKOWSKI, Rafał 40.11 4.28/9 9.55/6 15.33/9 19.52/8 24.25/7 28.44/7 30.51/8 38.25/8 40.01/8 40.11/8
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.28/9 5.27/9 5.38/18 4.19/6 4.33/8 4.19/10 2.07/8 7.34/11 1.36/9 0.10/1*
9 [563]SZULC, Adam 40.45 5.28/10 9.53/5 14.28/7 19.17/7 23.59/6 28.08/6 30.18/6 38.45/9 40.30/9 40.45/9
UKS Traper, Złocieniec 5.28/10 4.25/6 4.35/11 4.49/11 4.42/10 4.09/9 2.10/11 8.27/14 1.45/12 0.15/16
10 [564]SZUTKO, Aleksander 41.11 9.58/20 15.43/17 20.15/17 24.26/16 27.41/14 31.28/14 33.39/14 39.03/10 40.57/10 41.11/10
UKS Traper, Złocieniec 9.58/20 5.45/12 4.32/10 4.11/4 3.15/4 3.47/6 2.11/12 5.24/5 1.54/15 0.14/11
11 [046]PABICH, Sebastian 41.21 6.14/15 13.53/15 16.32/14 21.26/12 26.05/11 31.27/13 33.28/13 39.44/11 41.09/11 41.21/11
HKS Azymut, Mochy 6.14/15 7.39/16 2.39/3 4.54/13 4.39/9 5.22/17 2.01/7 6.16/9 1.25/2 0.12/2
12 [405]DOMAGAŁA, Konrad 44.29 5.28/10 11.02/12 16.03/12 21.48/14 25.58/10 30.20/11 32.28/11 41.40/12 44.15/12 44.29/12
UKS Grom, Sokolniki 5.28/10 5.34/10 5.01/13 5.45/18 4.10/5 4.22/12 2.08/9 9.12/16 2.35/21 0.14/11
13 [204]LEWANDOWSKI, Ksawery 45.17 3.06/3 11.35/13 15.55/10 20.43/11 26.24/12 29.54/10 32.06/10 43.31/13 45.05/13 45.17/13
MKS Paulinum, Jelenia Góra 3.06/3 8.29/17 4.20/8 4.48/9 5.41/12 3.30/4 2.12/13 11.25/19 1.34/7 0.12/2
14 [282]LENCZOWSKI, Krzysztof 47.47 5.30/12 10.28/9 15.56/11 21.30/13 28.37/15 33.18/15 35.35/15 45.04/14 47.33/14 47.47/14
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.30/12 4.58/7 5.28/16 5.34/16 7.07/16 4.41/14 2.17/14 9.29/17 2.29/20 0.14/11
15 [552]LEWICKI, Szymon 50.44 8.14/17 13.30/14 18.46/15 24.18/15 31.40/16 36.40/16 40.46/16 48.05/15 50.28/15 50.44/15
UKS Traper, Złocieniec 8.14/17 5.16/8 5.16/15 5.32/15 7.22/19 5.00/16 4.06/20 7.19/10 2.23/19 0.16/18
16 [196]DUDZIK, Kacper 52.23 4.00/7 10.31/10 13.44/6 19.08/6 25.00/9 29.21/9 31.53/9 50.34/16 52.09/16 52.23/16
MKS Paulinum, Jelenia Góra 4.00/7 6.31/13 3.13/4 5.24/14 5.52/14 4.21/11 2.32/17 18.41/22 1.35/8 0.14/11
17 [185]PRZYMĘCKI, Konrad 52.56 6.12/14 15.38/16 20.06/16 28.07/17 35.17/17 40.01/17 42.55/17 51.11/17 52.43/17 52.56/17
MKS MOS, Wrocław 6.12/14 9.26/19 4.28/9 8.01/21 7.10/17 4.44/15 2.54/19 8.16/13 1.32/6 0.13/8
18 [048]PIASECKI, Bogusław 61.59 5.33/13 28.28/23 34.20/23 39.08/22 43.30/19 49.10/20 51.38/19 59.46/18 61.42/18 61.59/18
HKS Azymut, Mochy 5.33/13 22.55/23 5.52/20 4.48/9 4.22/7 5.40/20 2.28/16 8.08/12 1.56/16 0.17/20
19 [608]ŻAKOWSKI, Leon 63.45 12.09/22 24.17/22 34.03/22 38.50/21 44.37/20 48.02/19 50.10/18 61.36/19 63.24/19 63.45/19
UMKS, Kwidzyn 12.09/22 12.08/22 9.46/22 4.47/8 5.47/13 3.25/3 2.08/9 11.26/20 1.48/13 0.21/22
20 [617]KUTA, Antoni 65.32 12.47/23 18.31/19 27.03/20 34.46/20 42.04/18 47.27/18 52.49/20 63.47/20 65.16/20 65.32/20
UNTS, Warszawa 12.47/23 5.44/11 8.32/21 7.43/20 7.18/18 5.23/18 5.22/21 10.58/18 1.29/5 0.16/18
21 [226]GROMADZKI, Szymon 68.15 8.22/18 17.35/18 23.08/18 32.26/19 46.23/21 54.49/21 57.16/21 66.26/21 68.02/21 68.15/21
PKO Harpagan, Gdańsk 8.22/18 9.13/18 5.33/17 9.18/22 13.57/22 8.26/22 2.27/15 9.10/15 1.36/9 0.13/8
22 [241]MARSZAŁEK, Karol 75.24 10.07/21 20.08/20 25.22/19 31.33/18 51.07/22 57.24/22 60.16/22 72.53/22 75.06/22 75.24/22
PKO Harpagan, Gdańsk 10.07/21 10.01/20 5.14/14 6.11/19 19.34/23 6.17/21 2.52/18 12.37/21 2.13/18 0.18/21
23 [189]STRYZHAK, Damyr 115.42 9.34/19 21.15/21 33.25/21 52.18/23 63.34/23 77.35/23 83.30/23 112.30/23 115.20/23 115.42/23
MKS MOS, Wrocław 9.34/19 11.41/21 12.10/23 18.53/23 11.16/21 14.01/23 5.55/22 29.00/23 2.50/22 0.22/23
[549]DUDA, Łukasz NKL-bPK / 8.45/ 11.46/ 16.24/ 19.09/ 22.14/ 24.11/ 29.23/ 30.32/ 30.44/
UKS Traper, Złocieniec / / 3.01/ 4.38/ 2.45/ 3.05/ 1.57/ 5.12/ 1.09/ 0.12/
[082]BULTROWICZ, Franciszek NKL-bPK 21.28/ 29.24/ 37.48/ / / / / 55.32/ 57.26/ 57.42/
KS Hades, Poznań 21.28/ 7.56/ 8.24/ / / / / / 1.54/ 0.16/
[176]GAJEK, Damian NKL-bPK / / / / / / / / / /
MKS MOS, Wrocław / / / / / / / / / /
[318]DRYGAS, Cezary NKL-bPK 12.32/ 26.31/ / / / / / / 166.46/ 167.02/
UKS Arkady, Raszków 12.32/ 13.59/ / / / / / / / 0.16/
[731]MOSZKOWICZ, Michał NKL-bPK 7.33/ / / / / / / / / 30.45/
WKS Wawel, Kraków 7.33/ / / / / / / / / /
[384]PILARSKI, Piotr DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
[740]PRZYBYŁO, Jakub DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
[759]WOLNY, Piotr DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 4.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-64 3-71 4-54 5-61 6-62 7-65 8-58 9-100
1 [583]MOKROSZ, Mateusz 42.36 2.38/3 7.21/9 17.12/5 18.07/5 29.54/3 31.17/2 38.48/1* 41.56/1* 42.25/1* 42.36/1*
UMKS, Kwidzyn 2.38/3 4.43/13 9.51/9 0.55/1* 11.47/2 1.23/1* 7.31/4 3.08/3 0.29/5 0.11/3
2 [206]ŁADOMIRSKI, Szymon 42.57 2.38/3 6.22/3 14.45/1* 16.07/1* 29.09/2 31.50/3 39.23/2 42.16/2 42.45/2 42.57/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 2.38/3 3.44/7 8.23/1* 1.22/16 13.02/4 2.41/24 7.33/6 2.53/1* 0.29/5 0.12/8
3 [413]MARSZAŁEK, Dawid 43.55 3.01/12 6.36/6 15.36/4 16.40/4 30.08/4 32.00/4 39.30/3 43.06/3 43.42/3 43.55/3
UKS Kometa, Gliwice 3.01/12 3.35/6 9.00/3 1.04/4 13.28/5 1.52/8 7.30/2 3.36/16 0.36/26 0.13/16
4 [239]LEMAŃCZYK, Witold 44.01 2.30/1* 5.32/1* 15.09/2 16.13/2 28.34/1* 30.26/1* 40.11/4 43.19/4 43.49/4 44.01/4
PKO Harpagan, Gdańsk 2.30/1* 3.02/1* 9.37/7 1.04/4 12.21/3 1.52/8 9.45/18 3.08/3 0.30/9 0.12/8
5 [591]PĘKAL, Paweł 47.06 3.33/17 6.51/7 15.33/3 16.37/3 33.13/5 35.00/5 43.02/5 46.21/5 46.52/5 47.06/5
UMKS, Kwidzyn 3.33/17 3.18/3 8.42/2 1.04/4 16.36/10 1.47/4 8.02/10 3.19/8 0.31/13 0.14/25
6 [289]OBERNIKHIN, Piotr 49.25 2.43/6 7.25/10 17.12/5 18.35/7 35.25/6 38.16/7 45.46/6 48.47/6 49.15/6 49.25/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.43/6 4.42/11 9.47/8 1.23/17 16.50/11 2.51/25 7.30/2 3.01/2 0.28/3 0.10/1*
7 [393]WIŚNIEWSKI, Adam 50.57 2.36/2 10.46/21 19.52/11 20.56/10 35.33/7 37.24/6 46.33/7 50.14/7 50.46/7 50.57/7
UKS Azymut, Pabianice 2.36/2 8.10/32 9.06/5 1.04/4 14.37/7 1.51/6 9.09/12 3.41/18 0.32/16 0.11/3
8 [530]KREFFT, Adam 52.10 2.38/3 6.54/8 17.16/7 18.23/6 37.11/8 40.06/9 47.49/8 51.21/8 51.55/8 52.10/8
UKS Siódemka, Rumia 2.38/3 4.16/8 10.22/12 1.07/8 18.48/19 2.55/26 7.43/8 3.32/14 0.34/20 0.15/32
9 [058]WYRWA, Fabian 52.29 2.58/8 6.03/2 18.42/8 20.01/8 37.12/9 39.13/8 48.25/9 51.42/9 52.17/9 52.29/9
HKS Azymut, Mochy 2.58/8 3.05/2 12.39/16 1.19/14 17.11/12 2.01/11 9.12/13 3.17/7 0.35/25 0.12/8
10 [043]NIEDZIELSKI, Mikołaj 54.56 3.39/20 13.39/31 22.43/16 23.50/16 38.25/10 40.20/10 49.56/10 54.07/10 54.43/10 54.56/10
HKS Azymut, Mochy 3.39/20 10.00/36 9.04/4 1.07/8 14.35/6 1.55/10 9.36/17 4.11/25 0.36/26 0.13/16
11 [434]PACHNIK, Antoni 55.07 3.00/11 6.25/4 24.23/18 30.29/29 41.57/14 43.39/14 51.02/11 54.15/11 54.53/11 55.07/11
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.00/11 3.25/5 17.58/31 6.06/40 11.28/1* 1.42/3 7.23/1* 3.13/6 0.38/31 0.14/25
12 [743]PUŁCZYŃSKI, Jeremi 55.48 2.45/7 7.46/12 21.58/14 23.27/15 41.59/15 43.50/15 51.21/12 54.50/12 55.29/12 55.48/12
WKS Wawel, Kraków 2.45/7 5.01/16 14.12/21 1.29/21 18.32/17 1.51/6 7.31/4 3.29/13 0.39/33 0.19/40
13 [032]GOLINOWSKI, Piotr 55.57 3.07/13 6.26/5 19.42/10 21.09/11 38.30/11 41.29/11 51.49/13 55.14/13 55.44/13 55.57/13
HKS Azymut, Mochy 3.07/13 3.19/4 13.16/18 1.27/19 17.21/13 2.59/28 10.20/25 3.25/11 0.30/9 0.13/16
14 [190]TOMALA, Maciej 57.12 3.29/16 10.52/23 20.02/12 21.57/12 40.26/12 42.48/13 52.08/14 56.31/15 57.02/16 57.12/14
MKS MOS, Wrocław 3.29/16 7.23/28 9.10/6 1.55/33 18.29/16 2.22/19 9.20/14 4.23/27 0.31/13 0.10/1*
15 [010]KUPISZ, Wojciech 57.13 3.14/14 9.20/16 24.37/20 25.39/17 42.04/16 43.53/16 53.19/16 56.31/15 57.01/15 57.13/15
BKS Wataha, Warszawa 3.14/14 6.06/22 15.17/23 1.02/3 16.25/9 1.49/5 9.26/16 3.12/5 0.30/9 0.12/8
16 [752]URYGA, Artur 57.15 2.59/10 7.30/11 19.01/9 20.33/9 40.29/13 42.42/12 53.02/15 56.26/14 57.00/14 57.15/16
WKS Wawel, Kraków 2.59/10 4.31/10 11.31/14 1.32/23 19.56/21 2.13/14 10.20/25 3.24/10 0.34/20 0.15/32
17 [050]PIETRZAK, Bruno 60.25 3.46/22 10.16/20 22.08/15 23.26/14 43.11/17 45.47/17 56.07/17 59.45/17 60.14/17 60.25/17
HKS Azymut, Mochy 3.46/22 6.30/23 11.52/15 1.18/13 19.45/20 2.36/22 10.20/25 3.38/17 0.29/5 0.11/3
18 [132]JAWORSKI, Antoni 61.46 4.18/27 13.48/33 28.04/28 29.25/28 48.11/21 49.49/19 57.26/18 60.53/18 61.32/18 61.46/18
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.18/27 9.30/33 14.16/22 1.21/15 18.46/18 1.38/2 7.37/7 3.27/12 0.39/33 0.14/25
19 [309]WIGIER, Stanisław 62.46 5.57/34 11.03/25 20.58/13 22.56/13 44.40/18 48.01/18 58.19/20 62.05/19 62.34/19 62.46/19
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.57/34 5.06/17 9.55/10 1.58/34 21.44/24 3.21/32 10.18/23 3.46/21 0.29/5 0.12/8
20 [485]TREPCZYŃSKI, Franciszek 63.25 6.22/37 13.03/30 30.40/31 32.03/31 47.24/19 50.25/21 58.10/19 62.37/20 63.11/20 63.25/20
UKS Orientuś, Łódź 6.22/37 6.41/25 17.37/30 1.23/17 15.21/8 3.01/29 7.45/9 4.27/29 0.34/20 0.14/25
21 [762]ZASADZKI, Tymoteusz 65.04 3.38/19 9.24/17 26.36/22 28.54/24 48.56/22 52.02/23 60.36/21 64.11/21 64.49/21 65.04/21
WKS Wawel, Kraków 3.38/19 5.46/20 17.12/29 2.18/39 20.02/22 3.06/30 8.34/11 3.35/15 0.38/31 0.15/32
22 [274]GROMADZKI, Wiktor 66.14 6.31/38 11.13/26 27.05/25 29.11/25 47.28/20 50.01/20 62.13/23 65.34/22 66.01/22 66.14/22
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 6.31/38 4.42/11 15.52/26 2.06/38 18.17/15 2.33/21 12.12/31 3.21/9 0.27/2 0.13/16
23 [107]DEDA, Bartosz 66.27 3.33/17 8.00/13 24.00/17 26.01/18 49.19/23 51.43/22 61.42/22 65.47/23 66.15/23 66.27/23
KS Kościelec, Chrzanów 3.33/17 4.27/9 16.00/27 2.01/36 23.18/32 2.24/20 9.59/20 4.05/24 0.28/3 0.12/8
24 [188]STAŚKIEWICZ, Miłosz 68.43 5.56/33 17.01/39 27.01/24 28.29/21 50.43/24 54.05/24 64.13/25 67.57/24 68.31/24 68.43/24
MKS MOS, Wrocław 5.56/33 11.05/38 10.00/11 1.28/20 22.14/25 3.22/33 10.08/21 3.44/19 0.34/20 0.12/8
25 [179]KAMIŃSKI, Marcin 69.13 3.19/15 9.14/15 24.35/19 26.04/19 52.37/27 54.50/25 64.10/24 68.32/25 69.02/25 69.13/25
MKS MOS, Wrocław 3.19/15 5.55/21 15.21/24 1.29/21 26.33/35 2.13/14 9.20/14 4.22/26 0.30/9 0.11/3
26 [635]WOJDA, Grzegorz 70.03 2.58/8 16.52/38 28.11/29 29.24/27 52.24/26 55.55/26 65.40/26 69.25/26 69.51/26 70.03/26
UNTS, Warszawa 2.58/8 13.54/40 11.19/13 1.13/11 23.00/31 3.31/34 9.45/18 3.45/20 0.26/1* 0.12/8
27 [593]POKORSKI, Borys 72.00 6.00/35 13.47/32 27.35/26 28.35/22 51.07/25 56.37/27 67.27/27 71.13/27 71.47/27 72.00/27
UMKS, Kwidzyn 6.00/35 7.47/31 13.48/20 1.00/2 22.32/27 5.30/39 10.50/29 3.46/21 0.34/20 0.13/16
28 [191]WIDZIEWICZ, Damian 72.54 3.43/21 15.39/37 36.40/37 37.48/35 55.18/30 57.20/28 67.32/28 72.05/28 72.41/28 72.54/28
MKS MOS, Wrocław 3.43/21 11.56/39 21.01/34 1.08/10 17.30/14 2.02/12 10.12/22 4.33/30 0.36/26 0.13/16
29 [029]FRANC, Julian Emilian 74.56 3.55/24 13.59/35 29.37/30 31.16/30 53.55/29 57.27/29 69.14/29 74.00/29 74.45/29 74.56/29
HKS Azymut, Mochy 3.55/24 10.04/37 15.38/25 1.39/27 22.39/28 3.32/35 11.47/30 4.46/32 0.45/38 0.11/3
30 [039]MŁYNKOWIAK, Fabian 79.59 4.32/31 11.58/29 25.07/21 26.44/20 55.34/32 61.46/33 74.20/30 79.00/30 79.43/30 79.59/30
HKS Azymut, Mochy 4.32/31 7.26/29 13.09/17 1.37/26 28.50/37 6.12/40 12.34/32 4.40/31 0.43/37 0.16/37
31 [401]CEGIEŁKA, Konrad 80.43 6.15/36 13.56/34 27.42/27 29.17/26 52.57/28 57.29/30 75.50/32 79.39/31 80.28/31 80.43/31
UKS GOK, Galewice 6.15/36 7.41/30 13.46/19 1.35/24 23.40/33 4.32/37 18.21/37 3.49/23 0.49/39 0.15/32
32 [094]MELLER, Jan 85.02 4.19/28 10.50/22 32.50/33 34.54/33 56.25/33 58.45/31 75.41/31 84.16/32 84.49/32 85.02/32
KS Hades, Poznań 4.19/28 6.31/24 22.00/35 2.04/37 21.31/23 2.20/17 16.56/35 8.35/40 0.33/19 0.13/16
33 [572]DROŃ, Wojciech 85.18 4.09/25 10.56/24 33.58/34 35.15/34 60.00/34 65.16/34 80.04/33 84.27/33 85.03/33 85.18/33
UMKS, Kwidzyn 4.09/25 6.47/26 23.02/37 1.17/12 24.45/34 5.16/38 14.48/34 4.23/27 0.36/26 0.15/32
34 [268]BUCZMA, Jakub 88.02 4.13/26 11.17/27 43.56/39 45.37/39 68.32/38 70.53/37 81.12/35 87.16/34 87.48/34 88.02/34
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.13/26 7.04/27 32.39/39 1.41/28 22.55/29 2.21/18 10.19/24 6.04/38 0.32/16 0.14/25
35 [049]PIASECKI, Maciej 88.23 6.49/39 11.40/28 36.28/36 38.20/37 65.08/35 67.45/35 80.56/34 87.32/35 88.09/35 88.23/35
HKS Azymut, Mochy 6.49/39 4.51/15 24.48/38 1.52/31 26.48/36 2.37/23 13.11/33 6.36/39 0.37/30 0.14/25
36 [498]GÓRSKI, Seweryn 90.58 4.29/30 9.49/18 46.53/40 48.28/40 71.27/39 73.45/39 84.22/36 90.14/36 90.45/36 90.58/36
UKS OSiR, Góra Kalwaria 4.29/30 5.20/18 37.04/40 1.35/24 22.59/30 2.18/16 10.37/28 5.52/37 0.31/13 0.13/16
37 [145]ŚLUSARCZYK, Paweł 91.49 3.53/23 8.39/14 30.52/32 32.50/32 55.20/31 58.58/32 85.44/37 90.55/37 91.35/37 91.49/37
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.53/23 4.46/14 22.13/36 1.58/34 22.30/26 3.38/36 26.46/40 5.11/34 0.40/35 0.14/25
38 [480]SIUDEK, Krzysztof 93.18 4.23/29 9.54/19 26.57/23 28.48/23 67.40/36 69.52/36 87.02/38 92.09/38 93.02/38 93.18/38
UKS Orientuś, Łódź 4.23/29 5.31/19 17.03/28 1.51/30 38.52/40 2.12/13 17.10/36 5.07/33 0.53/40 0.16/37
39 [758]WOLNY, Maciej 96.38 5.33/32 15.21/36 36.00/35 37.48/35 68.31/37 71.49/38 90.14/39 95.48/39 96.20/39 96.38/39
WKS Wawel, Kraków 5.33/32 9.48/34 20.39/32 1.48/29 30.43/38 3.18/31 18.25/38 5.34/35 0.32/16 0.18/39
40 [151]KIZERWETTER, Mikołaj 99.45 8.32/40 18.21/40 39.02/38 40.54/38 71.37/40 74.34/40 93.16/40 98.52/40 99.32/40 99.45/40
WKS Wawel, Kraków 8.32/40 9.49/35 20.41/33 1.52/31 30.43/38 2.57/27 18.42/39 5.36/36 0.40/35 0.13/16
[374]ŁUBISZ, Łukasz NKL-bPK 2.42/ 5.41/ 13.09/ 16.06/ 35.43/ 36.57/ 45.49/ / 50.02/ 50.14/
UKS Azymut, Pabianice 2.42/ 2.59/ 7.28/ 2.57/ 19.37/ 1.14/ 8.52/ / / 0.12/
[011]KUŹMA, Kacper DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
[]GWOŹDŹ, Krystian DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 5.5km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-73 3-54 4-50 5-72 6-63 7-64 8-57 9-70 10-100
1 [478]RZEŃCA, Tomasz 40.06 6.35/3 9.46/3 11.06/1* 20.58/1* 23.35/1* 31.06/1* 35.48/1* 37.02/1* 39.16/1* 39.55/1*
UKS Orientuś, Łódź 6.35/3 3.11/5 1.20/1* 9.52/1* 2.37/14 7.31/1* 4.42/1* 1.14/1* 2.14/1* 0.39/1*
40.06/1*
0.11/4
2 [222]DRAPELLA, Stanisław 44.22 6.30/1* 9.42/2 11.19/3 22.57/2 24.54/2 33.54/2 39.21/2 40.56/2 43.27/2 44.10/2
PKO Harpagan, Gdańsk 6.30/1* 3.12/6 1.37/3 11.38/2 1.57/2 9.00/2 5.27/2 1.35/6 2.31/3 0.43/5
44.22/2
0.12/16
3 [487]TRZECIAK, Antoni 47.22 6.33/2 9.33/1* 11.10/2 23.49/3 26.14/3 35.46/3 41.46/3 43.35/3 46.25/3 47.11/3
UKS Orientuś, Łódź 6.33/2 3.00/2 1.37/3 12.39/7 2.25/6 9.32/5 6.00/5 1.49/15 2.50/7 0.46/8
47.22/3
0.11/4
4 [703]WODZICKI, Filip 47.59 7.50/4 10.34/4 14.00/6 26.00/5 28.25/5 37.36/4 43.12/4 44.46/4 47.08/4 47.47/4
WKS Śląsk, Wrocław 7.50/4 2.44/1* 3.26/32 12.00/3 2.25/6 9.11/3 5.36/3 1.34/4 2.22/2 0.39/1*
47.59/4
0.12/16
5 [368]KREMPIŃSKI, Franciszek 50.00 8.13/7 11.23/6 12.57/4 25.42/4 28.13/4 38.20/5 44.22/5 45.50/5 49.11/5 49.51/5
UKS Azymut, Pabianice 8.13/7 3.10/4 1.34/2 12.45/8 2.31/10 10.07/8 6.02/6 1.28/2 3.21/23 0.40/3
50.00/5
0.09/1*
6 [672]KOCIUBA, Wiktor 52.47 8.06/6 11.11/5 17.13/16 29.37/10 32.02/10 41.44/8 47.24/6 49.09/6 51.47/6 52.36/6
WKS Śląsk, Wrocław 8.06/6 3.05/3 6.02/39 12.24/5 2.25/6 9.42/6 5.40/4 1.45/12 2.38/4 0.49/11
52.47/6
0.11/4
7 [534]MOTAŁA, Piotr 53.33 8.51/9 14.29/14 16.15/12 28.43/7 31.59/9 41.19/6 47.45/7 49.29/7 52.38/7 53.22/7
UKS Siódemka, Rumia 8.51/9 5.38/25 1.46/5 12.28/6 3.16/28 9.20/4 6.26/10 1.44/10 3.09/18 0.44/7
53.33/7
0.11/4
8 [106]CHODLEWSKI, Antoni 55.03 7.54/5 11.25/7 13.58/5 26.17/6 30.18/6 43.22/10 49.48/10 51.21/10 54.06/9 54.53/9
KS Kościelec, Chrzanów 7.54/5 3.31/8 2.33/23 12.19/4 4.01/32 13.04/22 6.26/10 1.33/3 2.45/5 0.47/9
55.03/8
0.10/2
8 [599]RYGIELSKI, Wiktor 55.03 8.34/8 12.13/8 14.43/7 29.35/9 31.28/8 41.32/7 48.17/8 50.27/8 53.57/8 54.50/8
UMKS, Kwidzyn 8.34/8 3.39/12 2.30/20 14.52/15 1.53/1* 10.04/7 6.45/14 2.10/23 3.30/27 0.53/23
55.03/8
0.13/24
10 [261]UKLEJA, Krzysztof 55.30 10.05/19 13.30/12 15.24/10 28.54/8 31.03/7 42.32/9 49.07/9 51.08/9 54.26/10 55.18/10
PKO Harpagan, Gdańsk 10.05/19 3.25/7 1.54/8 13.30/9 2.09/3 11.29/10 6.35/13 2.01/17 3.18/20 0.52/20
55.30/10
0.12/16
11 [504]WASILEWSKI, Antoni 57.26 9.02/11 13.10/9 15.16/9 30.23/11 33.13/12 45.43/11 52.06/11 53.40/11 56.26/11 57.15/11
UKS OSiR, Góra Kalwaria 9.02/11 4.08/16 2.06/11 15.07/18 2.50/21 12.30/15 6.23/9 1.34/4 2.46/6 0.49/11
57.26/11
0.11/4
12 [445]CIUPA, Jan 58.30 9.20/14 13.55/13 16.15/12 30.24/12 33.03/11 46.24/12 52.57/12 54.36/12 57.29/12 58.19/12
UKS Orientuś, Łódź 9.20/14 4.35/20 2.20/13 14.09/10 2.39/16 13.21/23 6.33/12 1.39/9 2.53/9 0.50/16
58.30/12
0.11/4
13 [105]ZIELIŃSKI, Tomasz 60.39 10.11/20 16.58/22 19.26/22 34.52/18 37.01/18 48.33/17 54.47/14 56.33/13 59.37/13 60.27/13
KS Hades, Poznań 10.11/20 6.47/29 2.28/19 15.26/21 2.09/3 11.32/11 6.14/7 1.46/13 3.04/15 0.50/16
60.39/13
0.12/16
14 [016]PACHUCKI, Tymoteusz 61.01 10.03/18 14.36/16 16.32/14 31.42/13 34.17/13 47.51/14 54.55/15 56.44/14 59.52/15 60.47/14
BKS Wataha, Warszawa 10.03/18 4.33/18 1.56/9 15.10/19 2.35/12 13.34/26 7.04/19 1.49/15 3.08/17 0.55/25
61.01/14
0.14/32
14 [453]GRZYMKIEWICZ, Mateusz 61.01 12.42/26 16.19/21 18.28/19 35.04/19 37.57/19 48.21/16 54.42/13 56.47/15 59.49/14 60.48/15
UKS Orientuś, Łódź 12.42/26 3.37/10 2.09/12 16.36/25 2.53/24 10.24/9 6.21/8 2.05/19 3.02/14 0.59/32
61.01/14
0.13/24
16 [134]MIGACZ, Dawid 62.50 11.42/23 15.19/18 17.46/18 32.44/17 35.19/17 48.00/15 56.08/17 58.21/16 61.41/16 62.39/16
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 11.42/23 3.37/10 2.27/18 14.58/16 2.35/12 12.41/17 8.08/24 2.13/25 3.20/22 0.58/31
62.50/16
0.11/4
17 [571]DROŃ, Wiktor 63.03 8.55/10 13.28/11 16.06/11 32.09/16 35.01/15 47.00/13 56.07/16 58.22/17 62.02/17 62.52/17
UMKS, Kwidzyn 8.55/10 4.33/18 2.38/25 16.03/24 2.52/23 11.59/13 9.07/33 2.15/26 3.40/28 0.50/16
63.03/17
0.11/4
18 [019]TUFEKCIS, Leonidas 65.38 15.20/34 20.43/30 23.05/28 37.55/25 40.33/22 52.35/21 59.32/20 61.40/20 64.37/18 65.28/18
BKS Wataha, Warszawa 15.20/34 5.23/24 2.22/15 14.50/14 2.38/15 12.02/14 6.57/16 2.08/20 2.57/12 0.51/19
65.38/18
0.10/2
19 [607]ZAREMBA, Adam 65.48 14.36/33 18.17/25 20.49/24 35.49/20 38.17/20 50.53/19 59.02/18 61.18/19 64.47/19 65.36/19
UMKS, Kwidzyn 14.36/33 3.41/13 2.32/21 15.00/17 2.28/9 12.36/16 8.09/25 2.16/28 3.29/26 0.49/11
65.48/19
0.12/16
20 [524]DOMARUS, Aleksander 66.21 9.37/16 13.19/10 15.15/8 32.08/15 34.58/14 50.48/18 59.19/19 61.07/18 65.14/20 66.07/20
UKS Siódemka, Rumia 9.37/16 3.42/14 1.56/9 16.53/27 2.50/21 15.50/32 8.31/28 1.48/14 4.07/30 0.53/23
66.21/20
0.14/32
21 [203]JOŃCZY, Michał 67.07 9.16/13 14.32/15 16.57/15 31.45/14 35.01/15 51.58/20 60.41/21 62.59/21 65.55/21 66.55/21
MKS Paulinum, Jelenia Góra 9.16/13 5.16/23 2.25/17 14.48/13 3.16/28 16.57/33 8.43/29 2.18/29 2.56/11 1.00/33
67.07/21
0.12/16
22 [354]KRUK, Wojciech 68.44 10.54/21 17.19/23 19.08/21 37.54/24 40.40/23 55.42/23 62.39/22 64.48/22 67.43/22 68.32/22
UKS Azymut, Dębów 10.54/21 6.25/27 1.49/6 18.46/31 2.46/19 15.02/30 6.57/16 2.09/21 2.55/10 0.49/11
68.44/22
0.12/16
23 [598]RUBAJ, Konrad 69.47 18.28/37 22.12/31 24.02/30 39.51/27 42.35/24 55.33/22 62.59/23 65.14/23 68.42/23 69.34/23
UMKS, Kwidzyn 18.28/37 3.44/15 1.50/7 15.49/22 2.44/18 12.58/20 7.26/20 2.15/26 3.28/24 0.52/20
69.47/23
0.13/24
24 [013]LENDZIOSZEK, Roman 70.14 15.33/35 20.25/28 23.08/29 42.18/30 44.37/26 57.32/24 64.22/24 66.00/24 69.07/24 70.03/24
BKS Wataha, Warszawa 15.33/35 4.52/21 2.43/28 19.10/34 2.19/5 12.55/18 6.50/15 1.38/7 3.07/16 0.56/28
70.14/24
0.11/4
25 [594]POKORSKI, Igor 73.46 15.44/36 25.21/36 27.53/35 43.43/31 46.29/29 59.28/28 67.10/26 69.55/28 72.46/25 73.35/25
UMKS, Kwidzyn 15.44/36 9.37/34 2.32/21 15.50/23 2.46/19 12.59/21 7.42/22 2.45/32 2.51/8 0.49/11
73.46/25
0.11/4
26 [250]SIKORA, Dawid 74.05 9.23/15 15.20/19 17.43/17 36.32/22 39.14/21 60.16/29 67.19/28 69.29/26 72.57/26 73.52/26
PKO Harpagan, Gdańsk 9.23/15 5.57/26 2.23/16 18.49/32 2.42/17 21.02/36 7.03/18 2.10/23 3.28/24 0.55/25
74.05/26
0.13/24
27 [695]STEFAŃCZAK, Tymon 74.50 12.06/25 19.46/27 22.07/27 40.50/28 43.44/25 58.45/25 67.15/27 69.37/27 73.47/27 74.39/27
WKS Śląsk, Wrocław 12.06/25 7.40/32 2.21/14 18.43/30 2.54/25 15.01/29 8.30/27 2.22/30 4.10/32 0.52/20
74.50/27
0.11/4
28 [254]STANIAK, Paweł 75.10 11.23/22 18.36/26 21.54/26 36.08/21 45.49/28 59.20/27 67.07/25 69.09/25 74.16/29 74.57/28
PKO Harpagan, Gdańsk 11.23/22 7.13/30 3.18/30 14.14/12 9.41/38 13.31/24 7.47/23 2.02/18 5.07/37 0.41/4
75.10/28
0.13/24
29 [200]GÓRSKI, Igor 75.24 18.57/39 22.32/33 25.08/31 39.19/26 47.24/31 59.12/26 68.18/29 70.02/29 74.09/28 75.10/29
MKS Paulinum, Jelenia Góra 18.57/39 3.35/9 2.36/24 14.11/11 8.05/36 11.48/12 9.06/32 1.44/10 4.07/30 1.01/34
75.24/29
0.14/32
30 [146]TARNOWSKI, Przemysław 75.28 9.07/12 15.33/20 19.59/23 44.40/32 47.11/30 60.42/31 69.02/30 71.11/30 74.26/30 75.14/30
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 9.07/12 6.26/28 4.26/35 24.41/38 2.31/10 13.31/24 8.20/26 2.09/21 3.15/19 0.48/10
75.28/30
0.14/32
31 [394]WIŚNIEWSKI, Jakub 80.56 13.14/28 17.42/24 21.51/25 41.51/29 45.47/27 60.41/30 72.24/31 75.20/31 79.41/31 80.43/31
UKS Azymut, Pabianice 13.14/28 4.28/17 4.09/34 20.00/35 3.56/31 14.54/28 11.43/36 2.56/35 4.21/33 1.02/35
80.56/31
0.13/24
32 [404]DOMAGAŁA, Jakub 86.37 14.15/31 24.02/35 26.43/33 45.52/33 48.51/32 65.56/32 76.57/32 79.48/32 85.05/32 86.23/32
UKS Grom, Sokolniki 14.15/31 9.47/35 2.41/27 19.09/33 2.59/27 17.05/34 11.01/34 2.51/34 5.17/38 1.18/38
86.37/32
0.14/32
33 [015]MAŚLANKA, Mateusz 88.14 13.04/27 20.42/29 25.57/32 49.43/34 55.26/35 70.57/33 79.42/33 82.48/33 86.53/33 87.58/33
BKS Wataha, Warszawa 13.04/27 7.38/31 5.15/36 23.46/36 5.43/35 15.31/31 8.45/30 3.06/36 4.05/29 1.05/36
88.14/33
0.16/38
34 [252]SOIMA, Andrej 89.03 18.53/38 35.15/39 37.54/39 53.06/37 61.36/39 74.32/36 82.11/34 84.58/34 87.55/34 88.51/34
PKO Harpagan, Gdańsk 18.53/38 16.22/37 2.39/26 15.12/20 8.30/37 12.56/19 7.39/21 2.47/33 2.57/12 0.56/28
89.03/34
0.12/16
35 [673]KOWALSKI, Antoni 92.22 12.04/24 31.16/37 34.18/37 50.58/35 54.50/34 72.56/34 86.32/37 88.10/35 91.28/35 92.11/35
WKS Śląsk, Wrocław 12.04/24 19.12/39 3.02/29 16.40/26 3.52/30 18.06/35 13.36/38 1.38/7 3.18/20 0.43/5
92.22/35
0.11/4
36 [366]KRAWCZYK, Piotr 94.09 9.58/17 14.50/17 18.58/20 37.07/23 52.50/33 76.56/37 85.49/36 88.20/36 93.01/36 93.56/36
UKS Azymut, Pabianice 9.58/17 4.52/21 4.08/33 18.09/28 15.43/39 24.06/38 8.53/31 2.31/31 4.41/34 0.55/25
94.09/36
0.13/24
37 [356]LIS, Antoni 95.03 14.30/32 33.37/38 37.01/38 55.29/39 58.25/37 73.05/35 84.12/35 88.30/37 93.27/37 94.46/37
UKS Azymut, Dębów 14.30/32 19.07/38 3.24/31 18.28/29 2.56/26 14.40/27 11.07/35 4.18/37 4.57/36 1.19/39
95.03/37
0.17/39
38 [281]LENCZOWSKI, Adam 107.09 13.19/30 23.39/34 29.23/36 55.23/38 59.32/38 83.07/38 96.23/38 101.06/38 105.51/38 106.56/38
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 13.19/30 10.20/36 5.44/38 26.00/39 4.09/33 23.35/37 13.16/37 4.43/38 4.45/35 1.05/36
107.09/38
0.13/24
39 [314]CHMURA, Patryk 118.03 13.17/29 22.15/32 27.42/34 51.53/36 56.52/36 87.51/39 105.20/39 111.10/39 116.51/39 117.48/39
UKS Arkady, Raszków 13.17/29 8.58/33 5.27/37 24.11/37 4.59/34 30.59/39 17.29/39 5.50/39 5.41/39 0.57/30
118.03/39
0.15/37
[018]SUCHECKI, Szymon DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/
/
[514]KRACJARZ, Szymon DNF / / / / / / / / / /
UKS Reflex, Rybnik / / / / / / / / / /
/
/
[589]PERFIKOWSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
UMKS, Kwidzyn / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 7.8km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-32 3-54 4-52 5-46 6-49 7-48 8-53 9-67 10-61
11-56 12-65 13-58 14-100
1 [500]MACIEJEWSKI, Bartłomiej 68.46 6.25/3 7.38/3 11.41/1* 20.32/3 26.19/2 36.06/3 37.29/3 42.48/3 50.45/2 56.07/1*
UKS OSiR, Góra Kalwaria 6.25/3 1.13/4 4.03/1* 8.51/11 5.47/1* 9.47/11 1.23/1* 5.19/1* 7.57/2 5.22/1*
64.25/1* 65.58/1* 68.12/1* 68.35/1* 68.46/1*
8.18/8 1.33/2 2.14/1* 0.23/2 0.11/4
2 [436]PACHNIK, Jędrzej 69.50 5.36/1* 6.40/1* 12.11/2 18.19/1* 24.25/1* 31.54/1* 33.28/1* 39.27/1* 50.31/1* 56.53/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 5.36/1* 1.04/1* 5.31/6 6.08/2 6.06/2 7.29/5 1.34/3 5.59/4 11.04/12 6.22/3
65.04/2 66.57/2 69.18/2 69.40/2 69.50/2
8.11/7 1.53/9 2.21/3 0.22/1* 0.10/2
3 [502]PODWORSKI, Kacper 70.19 6.33/5 8.10/5 13.16/3 20.33/4 29.05/6 36.30/4 38.25/4 44.24/4 52.41/4 58.49/3
UKS OSiR, Góra Kalwaria 6.33/5 1.37/11 5.06/3 7.17/6 8.32/11 7.25/4 1.55/9 5.59/4 8.17/3 6.08/2
65.38/3 67.09/3 69.46/3 70.10/3 70.19/3
6.49/2 1.31/1* 2.37/6 0.24/3 0.09/1*
4 [701]WAŻNY, Artur 71.52 7.39/12 8.43/9 14.14/8 20.20/2 26.27/3 33.56/2 35.30/2 41.23/2 52.33/3 58.55/4
WKS Śląsk, Wrocław 7.39/12 1.04/1* 5.31/6 6.06/1* 6.07/3 7.29/5 1.34/3 5.53/3 11.10/13 6.22/3
67.01/4 68.55/4 71.16/4 71.42/4 71.52/4
8.06/5 1.54/11 2.21/3 0.26/5 0.10/2
5 [657]BULTROWICZ, Tymoteusz 79.03 6.46/6 7.57/4 15.05/9 25.49/14 32.24/10 39.21/6 40.47/5 46.08/5 58.17/6 66.00/5
WKS Śląsk, Wrocław 6.46/6 1.11/3 7.08/12 10.44/16 6.35/5 6.57/1* 1.26/2 5.21/2 12.09/16 7.43/8
73.32/5 75.30/5 78.14/5 78.48/5 79.03/5
7.32/3 1.58/13 2.44/7 0.34/14 0.15/13
6 [392]WESOŁOWSKI, Oskar 81.05 7.44/13 9.17/13 15.33/11 22.36/9 29.56/7 42.14/9 44.22/9 51.06/9 59.56/9 69.08/8
UKS Azymut, Pabianice 7.44/13 1.33/10 6.16/10 7.03/5 7.20/7 12.18/13 2.08/10 6.44/10 8.50/5 9.12/11
75.20/6 76.54/6 80.25/7 80.53/6 81.05/6
6.12/1* 1.34/3 3.31/13 0.28/9 0.12/6
7 [286]MIODUSZEWSKI, Władysław 81.08 9.46/16 11.27/16 17.40/16 24.41/11 32.11/9 39.58/7 42.21/7 49.06/7 58.51/7 66.03/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.46/16 1.41/12 6.13/9 7.01/4 7.30/8 7.47/7 2.23/13 6.45/11 9.45/10 7.12/6
75.46/7 77.35/7 80.23/6 80.53/6 81.08/7
9.43/14 1.49/8 2.48/8 0.30/11 0.15/13
8 [495]DĄBROWSKI, Karol 82.04 7.02/8 8.16/7 13.44/5 21.36/6 32.06/8 39.05/5 40.49/6 47.15/6 55.05/5 67.20/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 7.02/8 1.14/5 5.28/5 7.52/8 10.30/13 6.59/2 1.44/6 6.26/7 7.50/1* 12.15/15
77.25/8 79.01/8 81.23/8 81.50/8 82.04/8
10.05/15 1.36/4 2.22/5 0.27/7 0.14/12
9 [654]BALABANOV, Gleb 83.56 6.27/4 8.26/8 14.09/7 21.44/7 33.07/11 40.55/8 42.37/8 50.46/8 59.53/8 70.45/9
WKS Śląsk, Wrocław 6.27/4 1.59/15 5.43/8 7.35/7 11.23/15 7.48/8 1.42/5 8.09/16 9.07/8 10.52/13
79.16/9 81.02/9 83.20/9 83.44/9 83.56/9
8.31/11 1.46/6 2.18/2 0.24/3 0.12/6
10 [415]MARSZAŁEK, Patryk 87.02 8.19/15 10.02/15 16.54/14 26.31/16 36.48/15 45.44/12 48.22/12 55.01/12 64.58/13 72.01/11
UKS Kometa, Gliwice 8.19/15 1.43/14 6.52/11 9.37/14 10.17/12 8.56/9 2.38/14 6.39/8 9.57/11 7.03/5
81.39/11 83.32/11 86.21/11 86.50/11 87.02/10
9.38/13 1.53/9 2.49/9 0.29/10 0.12/6
11 [761]WÓJCIK, Paweł 87.03 7.31/11 9.12/12 16.59/15 25.30/13 33.15/12 42.16/10 44.27/10 51.42/10 62.57/11 71.28/10
WKS Wawel, Kraków 7.31/11 1.41/12 7.47/15 8.31/10 7.45/9 9.01/10 2.11/12 7.15/15 11.15/14 8.31/10
79.49/10 82.36/10 86.10/10 86.48/10 87.03/11
8.21/9 2.47/15 3.34/15 0.38/16 0.15/13
12 [371]ŁĄCKI, Jakub 88.23 7.52/14 9.09/11 16.18/12 26.19/15 34.29/13 44.37/11 46.31/11 52.52/11 61.56/10 74.38/12
UKS Azymut, Pabianice 7.52/14 1.17/6 7.09/13 10.01/15 8.10/10 10.08/12 1.54/8 6.21/6 9.04/7 12.42/16
82.47/12 84.43/12 87.38/12 88.11/12 88.23/12
8.09/6 1.56/12 2.55/10 0.33/13 0.12/6
13 [686]MAJOWSKI, Jan 90.02 5.49/2 7.12/2 15.20/10 24.22/10 38.35/16 45.48/13 48.41/13 55.39/13 64.18/12 75.15/13
WKS Śląsk, Wrocław 5.49/2 1.23/7 8.08/16 9.02/12 14.13/17 7.13/3 2.53/16 6.58/13 8.39/4 10.57/14
83.52/13 86.24/13 89.25/13 89.51/13 90.02/13
8.37/12 2.32/14 3.01/12 0.26/5 0.11/4
14 [373]ŁUBISZ, Dominik 93.13 7.21/10 9.29/14 16.40/13 24.51/12 35.26/14 50.10/15 52.19/15 59.07/15 68.45/15 76.09/14
UKS Azymut, Pabianice 7.21/10 2.08/16 7.11/14 8.11/9 10.35/14 14.44/14 2.09/11 6.48/12 9.38/9 7.24/7
87.11/15 88.50/14 92.34/14 93.01/14 93.13/14
11.02/16 1.39/5 3.44/16 0.27/7 0.12/6
15 [389]SZTRANEK, Maciej 93.34 7.20/9 8.51/10 13.54/6 20.52/5 27.57/4 47.47/14 49.38/14 56.38/14 68.09/14 77.48/15
UKS Azymut, Pabianice 7.20/9 1.31/9 5.03/2 6.58/3 7.05/6 19.50/16 1.51/7 7.00/14 11.31/15 9.39/12
86.17/14 89.10/15 92.42/15 93.17/15 93.34/15
8.29/10 2.53/16 3.32/14 0.35/15 0.17/16
16 [062]KOCIUBA, Kajetan 95.18 6.46/6 8.14/6 13.20/4 22.30/8 28.53/5 55.07/16 58.15/16 64.56/16 73.47/16 81.53/16
Indywidualny Dolnośląskie 6.46/6 1.28/8 5.06/3 9.10/13 6.23/4 26.14/17 3.08/17 6.41/9 8.51/6 8.06/9
89.54/16 91.40/16 94.35/16 95.05/16 95.18/16
8.01/4 1.46/6 2.55/10 0.30/11 0.13/11
17 [017]STOPCZYŃSKI, Bartosz 166.13 14.50/17 17.12/17 35.08/17 49.01/17 61.19/17 77.34/17 80.19/17 93.05/17 112.23/17 130.48/17
BKS Wataha, Warszawa 14.50/17 2.22/17 17.56/17 13.53/17 12.18/16 16.15/15 2.45/15 12.46/17 19.18/17 18.25/17
153.18/17 157.31/17 164.30/17 165.55/17 166.13/17
22.30/17 4.13/17 6.59/17 1.25/17 0.18/17
[679]KURDZIEL, Szymon NKL-bPK 10.00/ 12.27/ / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław 10.00/ 2.27/ / / / / / / / /
/ / 58.25/ 59.04/ 59.17/
/ / / 0.39/ 0.13/
[144]STOLAREK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 7.8km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-32 3-54 4-52 5-46 6-49 7-48 8-53 9-67 10-61
11-56 12-65 13-58 14-100
1 [468]PACHNIK, Stanisław 56.35 4.55/1* 5.58/1* 10.04/1* 15.44/1* 21.18/1* 26.47/1* 28.06/1* 32.53/1* 40.31/1* 45.38/1*
UKS Orientuś, Łódź 4.55/1* 1.03/2 4.06/1* 5.40/1* 5.34/3 5.29/1* 1.19/1* 4.47/1* 7.38/4 5.07/1*
52.13/1* 53.39/1* 56.02/1* 56.25/1* 56.35/1*
6.35/3 1.26/6 2.23/4 0.23/1* 0.10/1*
2 [536]NOWAK, Grzegorz 62.32 5.56/6 6.57/4 11.27/2 18.39/4 25.07/3 31.27/3 33.19/3 38.44/2 45.26/2 51.51/2
UKS Siódemka, Rumia 5.56/6 1.01/1* 4.30/2 7.12/6 6.28/5 6.20/3 1.52/7 5.25/3 6.42/1* 6.25/6
58.07/2 59.24/2 61.53/2 62.20/2 62.32/2
6.16/2 1.17/1* 2.29/6 0.27/8 0.12/5
3 [481]SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 64.46 5.21/2 6.31/2 11.50/5 19.26/5 27.02/6 32.54/5 34.43/5 40.56/5 48.18/5 54.01/4
UKS Orientuś, Łódź 5.21/2 1.10/3 5.19/7 7.36/9 7.36/10 5.52/2 1.49/4 6.13/9 7.22/3 5.43/2
60.13/4 61.39/3 64.08/3 64.34/3 64.46/3
6.12/1* 1.26/6 2.29/6 0.26/4 0.12/5
4 [700]TOBOREK, Jakub 64.49 5.48/5 6.58/5 11.47/4 17.56/2 23.23/2 30.47/2 32.36/2 38.47/3 46.35/3 52.34/3
WKS Śląsk, Wrocław 5.48/5 1.10/3 4.49/4 6.09/2 5.27/1* 7.24/6 1.49/4 6.11/8 7.48/5 5.59/3
60.03/3 61.46/4 64.11/4 64.37/4 64.49/4
7.29/6 1.43/9 2.25/5 0.26/4 0.12/5
5 [064]KULA, Mateusz 66.47 5.21/2 6.37/3 13.44/9 20.05/6 25.38/5 32.44/4 34.26/4 39.43/4 46.56/4 55.04/5
Indywidualny Dolnośląskie 5.21/2 1.16/5 7.07/10 6.21/3 5.33/2 7.06/5 1.42/3 5.17/2 7.13/2 8.08/9
62.31/5 63.52/5 66.09/5 66.35/5 66.47/5
7.27/5 1.21/3 2.17/3 0.26/4 0.12/5
6 [647]WÓJTOWICZ, Krzysztof 70.05 6.51/10 8.10/10 13.28/6 20.59/8 28.32/10 35.29/8 37.09/6 43.32/7 52.16/6 58.29/6
UNTS, Warszawa 6.51/10 1.19/8 5.18/6 7.31/8 7.33/9 6.57/4 1.40/2 6.23/11 8.44/8 6.13/4
65.59/6 67.16/6 69.30/6 69.54/6 70.05/6
7.30/7 1.17/1* 2.14/2 0.24/2 0.11/2
7 [640]WOŁEK, Stanisław 74.04 6.53/11 8.28/11 13.39/8 20.21/7 27.39/8 37.45/9 40.11/8 45.57/8 54.29/8 60.53/7
UNTS, Warszawa 6.53/11 1.35/11 5.11/5 6.42/5 7.18/7 10.06/12 2.26/10 5.46/5 8.32/7 6.24/5
69.57/7 71.21/7 73.29/7 73.53/7 74.04/7
9.04/10 1.24/4 2.08/1* 0.24/2 0.11/2
8 [682]ŁAGODA, Franciszek 75.52 6.13/8 7.29/7 14.03/10 21.33/10 27.22/7 35.13/7 37.09/6 42.48/6 53.18/7 61.46/8
WKS Śląsk, Wrocław 6.13/8 1.16/5 6.34/9 7.30/7 5.49/4 7.51/7 1.56/9 5.39/4 10.30/11 8.28/11
71.06/8 72.30/8 75.14/8 75.40/8 75.52/8
9.20/11 1.24/4 2.44/8 0.26/4 0.12/5
9 [388]SZTRANEK, Jan 78.19 5.43/4 7.01/6 11.42/3 18.12/3 25.37/4 34.45/6 43.47/10 49.56/10 57.46/9 65.23/9
UKS Azymut, Pabianice 5.43/4 1.18/7 4.41/3 6.30/4 7.25/8 9.08/11 9.02/13 6.09/7 7.50/6 7.37/8
73.03/9 74.46/9 77.32/9 78.03/9 78.19/9
7.40/8 1.43/9 2.46/9 0.31/10 0.16/13
10 [669]JOŃCZY, Jakub 79.53 6.47/9 8.09/9 13.32/7 21.29/9 27.58/9 41.38/10 43.27/9 49.32/9 58.33/10 65.35/10
WKS Śląsk, Wrocław 6.47/9 1.22/9 5.23/8 7.57/10 6.29/6 13.40/13 1.49/4 6.05/6 9.01/9 7.02/7
74.02/10 75.49/10 79.02/10 79.38/10 79.53/10
8.27/9 1.47/12 3.13/10 0.36/13 0.15/12
11 [587]MULLER, Wiktor 89.05 6.11/7 7.44/8 16.13/11 26.24/11 37.53/11 45.51/11 47.44/11 53.57/11 65.49/11 73.57/11
UMKS, Kwidzyn 6.11/7 1.33/10 8.29/13 10.11/11 11.29/12 7.58/8 1.53/8 6.13/9 11.52/13 8.08/9
83.24/11 85.06/11 88.23/11 88.51/11 89.05/11
9.27/12 1.42/8 3.17/12 0.28/9 0.14/11
12 [442]BARTOS, Zbigniew 91.37 8.47/12 10.36/12 18.14/12 30.10/12 40.58/12 49.41/12 52.50/12 59.46/12 70.12/12 79.16/12
UKS Orientuś, Łódź 8.47/12 1.49/12 7.38/12 11.56/12 10.48/11 8.43/10 3.09/11 6.56/12 10.26/10 9.04/12
85.56/12 87.39/12 90.55/12 91.26/12 91.37/12
6.40/4 1.43/9 3.16/11 0.31/10 0.11/2
13 [696]STRUGAREK, Łukasz 110.18 9.38/13 11.45/13 19.08/13 33.33/13 45.42/13 54.20/13 58.25/13 65.53/13 76.34/13 87.48/13
WKS Śląsk, Wrocław 9.38/13 2.07/13 7.23/11 14.25/13 12.09/13 8.38/9 4.05/12 7.28/13 10.41/12 11.14/13
103.58/13 105.55/13 109.34/13 110.06/13 110.18/13
16.10/13 1.57/13 3.39/13 0.32/12 0.12/5
[648]WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech NKL-bPK 9.26/ 11.39/ 17.59/ 26.51/ 37.24/ 45.42/ 47.23/ 55.59/ 67.59/ /
UNTS, Warszawa 9.26/ 2.13/ 6.20/ 8.52/ 10.33/ 8.18/ 1.41/ 8.36/ 12.00/ /
93.08/ 95.45/ 99.41/ 100.25/ 100.39/
/ 2.37/ 3.56/ 0.44/ 0.14/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 12.3km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-47 4-51 5-45 6-53 7-48 8-49 9-46 10-52
11-50 12-55 13-38 14-54 15-56 16-57 17-58 18-100
1 [573]DZIOBA, Mateusz 95.07 4.53/2 6.41/3 17.18/2 19.24/1* 22.41/1* 37.16/1* 43.45/1* 47.00/1* 51.54/1* 58.09/1*
UMKS, Kwidzyn 4.53/2 1.48/5 10.37/1* 2.06/2 3.17/1* 14.35/1* 6.29/1* 3.15/18 4.54/3 6.15/2
66.25/1* 68.53/1* 71.20/1* 85.36/1* 91.04/1* 92.05/1* 94.34/1* 94.56/1* 95.07/1*
8.16/4 2.28/5 2.27/4 14.16/5 5.28/2 1.01/5 2.29/3 0.22/2 0.11/2
2 [630]PARFIANOWICZ, Piotr 96.34 5.00/5 7.01/7 18.03/4 20.05/4 23.34/2 39.10/2 47.17/2 48.30/2 53.20/2 59.30/2
UNTS, Warszawa 5.00/5 2.01/11 11.02/3 2.02/1* 3.29/4 15.36/6 8.07/10 1.13/3 4.50/1* 6.10/1*
67.38/2 69.58/2 72.20/2 85.47/2 92.36/2 93.35/2 95.55/2 96.21/2 96.34/2
8.08/2 2.20/2 2.22/1* 13.27/3 6.49/13 0.59/2 2.20/2 0.26/6 0.13/9
3 [610]BABYCZ, Serhiy 100.01 5.07/8 7.15/9 18.31/6 21.14/6 24.40/5 39.50/3 47.44/3 49.19/3 54.24/3 60.57/3
UNTS, Warszawa 5.07/8 2.08/16 11.16/6 2.43/16 3.26/3 15.10/3 7.54/8 1.35/8 5.05/7 6.33/4
70.02/3 73.25/3 75.47/3 90.09/3 95.43/3 96.47/3 99.24/3 99.50/3 100.01/3
9.05/9 3.23/16 2.22/1* 14.22/7 5.34/3 1.04/11 2.37/9 0.26/6 0.11/2
4 [681]KURZYP, Stanisław 101.06 5.26/14 7.49/14 19.12/9 21.35/8 25.00/6 40.13/5 47.45/4 52.12/8 57.41/8 64.58/7
WKS Śląsk, Wrocław 5.26/14 2.23/19 11.23/8 2.23/7 3.25/2 15.13/4 7.32/5 4.27/19 5.29/12 7.17/10
72.53/6 75.31/5 78.34/6 91.34/4 96.58/4 97.55/4 100.27/4 100.55/4 101.06/4
7.55/1* 2.38/9 3.03/13 13.00/1* 5.24/1* 0.57/1* 2.32/5 0.28/10 0.11/2
5 [477]RZEŃCA, Piotr (jr) 102.30 5.05/7 8.48/21 20.05/15 23.13/18 26.59/16 41.54/9 49.11/6 50.37/5 57.39/7 65.07/9
UKS Orientuś, Łódź 5.05/7 3.43/27 11.17/7 3.08/23 3.46/6 14.55/2 7.17/3 1.26/5 7.02/19 7.28/13
74.25/9 76.49/7 79.36/7 93.00/7 98.39/5 99.41/5 101.58/5 102.19/5 102.30/5
9.18/11 2.24/4 2.47/9 13.24/2 5.39/5 1.02/6 2.17/1* 0.21/1* 0.11/2
6 [677]KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 103.51 5.14/11 7.16/10 18.24/5 20.59/5 25.18/8 42.11/10 49.49/8 51.41/7 57.21/6 64.18/6
WKS Śląsk, Wrocław 5.14/11 2.02/14 11.08/5 2.35/12 4.19/18 16.53/11 7.38/6 1.52/12 5.40/14 6.57/6
73.06/7 75.34/6 78.19/5 92.40/5 99.16/6 100.30/6 103.08/6 103.38/6 103.51/6
8.48/8 2.28/5 2.45/8 14.21/6 6.36/12 1.14/15 2.38/10 0.30/13 0.13/9
7 [641]WOŁOWCZYK, Krzysztof 104.05 5.23/13 7.24/11 19.10/8 21.38/10 25.49/10 41.15/6 49.00/5 50.15/4 55.16/4 61.47/4
UNTS, Warszawa 5.23/13 2.01/11 11.46/10 2.28/10 4.11/15 15.26/5 7.45/7 1.15/4 5.01/5 6.31/3
71.01/4 73.47/4 76.41/4 92.49/6 99.17/7 100.33/7 103.17/7 103.49/7 104.05/7
9.14/10 2.46/10 2.54/11 16.08/10 6.28/10 1.16/17 2.44/12 0.32/16 0.16/25
8 [381]PABICH, Mariusz 104.36 4.45/1* 6.43/4 17.49/3 20.04/3 23.53/4 40.01/4 51.53/14 53.03/11 58.07/9 64.58/7
UKS Azymut, Pabianice 4.45/1* 1.58/9 11.06/4 2.15/4 3.49/9 16.08/7 11.52/26 1.10/1* 5.04/6 6.51/5
73.12/8 78.01/8 80.32/8 94.46/8 100.24/8 101.26/8 104.01/8 104.25/8 104.36/8
8.14/3 4.49/20 2.31/5 14.14/4 5.38/4 1.02/6 2.35/7 0.24/3 0.11/2
9 [470]PASZYŃSKI, Piotr 108.18 4.53/2 6.24/1* 17.16/1* 19.30/2 23.40/3 41.37/8 49.51/9 51.01/6 56.23/5 63.37/5
UKS Orientuś, Łódź 4.53/2 1.31/2 10.52/2 2.14/3 4.10/14 17.57/15 8.14/11 1.10/1* 5.22/11 7.14/9
71.56/5 78.12/9 80.54/9 96.24/9 104.03/9 105.02/9 107.40/9 108.06/9 108.18/9
8.19/5 6.16/25 2.42/7 15.30/9 7.39/17 0.59/2 2.38/10 0.26/6 0.12/8
10 [578]KALATA, Michał 108.34 5.14/11 6.33/2 18.52/7 21.15/7 25.02/7 41.19/7 49.23/7 56.26/14 61.17/13 68.21/11
UMKS, Kwidzyn 5.14/11 1.19/1* 12.19/17 2.23/7 3.47/8 16.17/8 8.04/9 7.03/24 4.51/2 7.04/7
76.42/11 79.03/11 81.28/10 98.00/10 104.14/10 105.16/10 107.50/10 108.20/10 108.34/10
8.21/6 2.21/3 2.25/3 16.32/11 6.14/8 1.02/6 2.34/6 0.30/13 0.14/15
11 [665]DUTKOWSKI, Mikołaj 110.41 5.10/9 6.59/6 19.34/13 22.34/13 26.33/13 43.12/12 51.32/12 53.02/10 58.48/10 66.28/10
WKS Śląsk, Wrocław 5.10/9 1.49/6 12.35/18 3.00/20 3.59/11 16.39/9 8.20/13 1.30/6 5.46/15 7.40/16
76.23/10 78.55/10 81.44/11 99.45/11 105.47/11 106.49/11 110.00/11 110.28/11 110.41/11
9.55/17 2.32/7 2.49/10 18.01/19 6.02/6 1.02/6 3.11/18 0.28/10 0.13/9
12 [497]GŁADECKI, Dawid 114.10 7.03/22 8.40/20 20.19/16 22.58/15 26.44/14 44.14/15 51.20/11 52.54/9 64.51/16 72.35/15
UKS OSiR, Góra Kalwaria 7.03/22 1.37/3 11.39/9 2.39/14 3.46/6 17.30/14 7.06/2 1.34/7 11.57/27 7.44/17
82.22/15 84.34/14 87.09/13 102.07/12 109.54/12 110.58/12 113.33/12 113.59/12 114.10/12
9.47/15 2.12/1* 2.35/6 14.58/8 7.47/19 1.04/11 2.35/7 0.26/6 0.11/2
13 [670]JURCZYK, Tomasz 115.22 4.59/4 7.06/8 19.19/11 21.36/9 25.40/9 42.41/11 51.49/13 54.57/12 60.09/11 69.05/13
WKS Śląsk, Wrocław 4.59/4 2.07/15 12.13/15 2.17/5 4.04/12 17.01/12 9.08/15 3.08/17 5.12/9 8.56/21
77.39/12 84.20/13 87.53/14 104.30/13 110.34/13 111.56/13 114.44/13 115.09/13 115.22/13
8.34/7 6.41/26 3.33/18 16.37/12 6.04/7 1.22/19 2.48/14 0.25/4 0.13/9
14 [290]PIŁKOWSKI, Tadeusz 117.52 5.40/15 8.18/18 20.26/17 22.59/16 27.04/17 45.54/16 54.10/16 59.03/15 64.34/15 71.56/14
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.40/15 2.38/23 12.08/13 2.33/11 4.05/13 18.50/18 8.16/12 4.53/20 5.31/13 7.22/12
81.37/14 84.57/15 88.55/15 106.00/15 112.31/14 113.40/14 117.11/14 117.39/14 117.52/14
9.41/14 3.20/15 3.58/21 17.05/16 6.31/11 1.09/13 3.31/22 0.28/10 0.13/9
15 [247]PIOTROWSKI, Radosław 118.42 5.43/17 7.27/12 19.32/12 21.56/11 26.08/11 43.34/14 53.23/15 55.03/13 61.12/12 68.24/12
PKO Harpagan, Gdańsk 5.43/17 1.44/4 12.05/12 2.24/9 4.12/16 17.26/13 9.49/19 1.40/9 6.09/16 7.12/8
79.26/13 82.43/12 86.03/12 105.41/14 113.26/15 114.42/15 117.49/15 118.27/15 118.42/15
11.02/24 3.17/14 3.20/15 19.38/21 7.45/18 1.16/17 3.07/17 0.38/24 0.15/19
16 [706]BIEDERMAN, Marcin 118.57 5.10/9 7.56/16 20.50/18 23.10/17 28.14/18 47.42/19 57.06/18 59.12/16 64.20/14 74.11/16
WKS Wawel, Kraków 5.10/9 2.46/25 12.54/20 2.20/6 5.04/26 19.28/20 9.24/17 2.06/14 5.08/8 9.51/25
84.38/18 87.15/16 90.17/16 107.02/16 114.25/16 115.28/16 118.13/16 118.43/16 118.57/16
10.27/19 2.37/8 3.02/12 16.45/14 7.23/16 1.03/10 2.45/13 0.30/13 0.14/15
17 [535]NIEWIEDZIAŁA, Robert 119.13 6.59/21 9.29/22 21.37/20 24.38/20 28.32/19 46.53/18 57.13/19 62.10/20 67.25/19 74.46/19
UKS Siódemka, Rumia 6.59/21 2.30/20 12.08/13 3.01/21 3.54/10 18.21/17 10.20/21 4.57/22 5.15/10 7.21/11
84.35/17 87.41/17 91.44/17 108.51/17 115.07/17 116.06/17 118.35/17 119.00/17 119.13/17
9.49/16 3.06/11 4.03/22 17.07/17 6.16/9 0.59/2 2.29/3 0.25/4 0.13/9
18 [228]HEWELT, Maciej 122.02 5.03/6 6.57/5 19.15/10 22.18/12 26.52/15 46.15/17 55.24/17 60.18/17 67.10/18 74.45/18
PKO Harpagan, Gdańsk 5.03/6 1.54/8 12.18/16 3.03/22 4.34/19 19.23/19 9.09/16 4.54/21 6.52/18 7.35/14
84.25/16 88.30/18 93.33/19 110.13/19 117.04/18 118.18/18 121.13/18 121.48/18 122.02/18
9.40/13 4.05/17 5.03/27 16.40/13 6.51/14 1.14/15 2.55/15 0.35/19 0.14/15
19 [443]CHARUBA, Łukasz 122.33 5.58/20 8.31/19 22.32/22 25.54/22 30.54/23 51.33/22 60.22/22 62.08/19 67.06/17 74.44/17
UKS Orientuś, Łódź 5.58/20 2.33/22 14.01/23 3.22/26 5.00/25 20.39/23 8.49/14 1.46/11 4.58/4 7.38/15
85.34/19 88.46/19 93.14/18 110.07/18 117.25/19 118.37/19 121.43/19 122.18/19 122.33/19
10.50/21 3.12/12 4.28/24 16.53/15 7.18/15 1.12/14 3.06/16 0.35/19 0.15/19
20 [619]MARCHUK, Valery 129.27 5.40/15 7.41/13 21.11/19 23.53/19 28.42/20 48.29/20 58.01/20 60.24/18 67.28/20 78.06/20
UNTS, Warszawa 5.40/15 2.01/11 13.30/22 2.42/15 4.49/22 19.47/21 9.32/18 2.23/16 7.04/20 10.38/26
87.35/20 90.48/20 94.07/20 114.19/20 123.20/20 124.54/20 128.38/20 129.13/20 129.27/20
9.29/12 3.13/13 3.19/14 20.12/22 9.01/22 1.34/24 3.44/24 0.35/19 0.14/15
21 [538]OGDOWSKI, Bartłomiej 137.51 5.57/19 7.50/15 19.51/14 22.46/14 26.28/12 43.16/13 50.42/10 63.22/21 73.30/22 81.55/22
UKS Siódemka, Rumia 5.57/19 1.53/7 12.01/11 2.55/17 3.42/5 16.48/10 7.26/4 12.40/27 10.08/26 8.25/19
92.57/22 97.23/22 101.06/22 119.38/21 132.07/21 133.39/21 137.01/21 137.36/21 137.51/21
11.02/24 4.26/18 3.43/20 18.32/20 12.29/27 1.32/23 3.22/20 0.35/19 0.15/19
22 [494]ZUCHMAŃSKI, Przemysław 143.28 7.20/23 9.59/24 25.01/24 28.14/24 33.07/24 53.16/23 63.35/23 65.30/23 73.37/23 82.30/23
UKS Orientuś, Łódź 7.20/23 2.39/24 15.02/24 3.13/24 4.53/24 20.09/22 10.19/20 1.55/13 8.07/21 8.53/20
94.54/23 99.39/23 103.50/23 127.38/22 137.28/22 139.15/22 142.33/22 143.13/22 143.28/22
12.24/26 4.45/19 4.11/23 23.48/25 9.50/23 1.47/27 3.18/19 0.40/25 0.15/19
23 [624]MICHALAK, Kacper 148.13 5.51/18 8.02/17 23.53/23 26.31/23 30.46/22 48.49/21 59.27/21 64.44/22 71.19/21 79.23/21
UNTS, Warszawa 5.51/18 2.11/17 15.51/25 2.38/13 4.15/17 18.03/16 10.38/22 5.17/23 6.35/17 8.04/18
89.18/21 94.38/21 98.19/21 133.53/24 141.59/23 143.24/23 147.23/23 147.58/23 148.13/23
9.55/17 5.20/21 3.41/19 35.34/27 8.06/20 1.25/22 3.59/27 0.35/19 0.15/19
24 [628]OLSZEWSKI, Bartłomiej 149.21 7.34/24 9.34/23 22.21/21 25.19/21 29.53/21 55.05/24 65.49/24 73.38/24 83.16/24 92.22/24
UNTS, Warszawa 7.34/24 2.00/10 12.47/19 2.58/19 4.34/19 25.12/26 10.44/23 7.49/25 9.38/25 9.06/22
103.17/24 109.06/24 112.37/24 133.19/23 143.39/24 145.01/24 148.32/24 149.05/24 149.21/24
10.55/22 5.49/23 3.31/17 20.42/24 10.20/25 1.22/19 3.31/22 0.33/17 0.16/25
25 [348]PORZYCZ, Grzegorz 155.21 8.50/26 11.22/26 28.27/25 31.23/25 36.01/25 61.07/25 71.52/25 79.44/26 89.19/26 98.26/25
UKS Azymut 45, Gdynia 8.50/26 2.32/21 17.05/26 2.56/18 4.38/21 25.06/25 10.45/24 7.52/26 9.35/24 9.07/23
109.22/25 115.14/25 118.44/25 139.22/25 149.43/25 151.07/25 154.33/25 155.06/25 155.21/25
10.56/23 5.52/24 3.30/16 20.38/23 10.21/26 1.24/21 3.26/21 0.33/17 0.15/19
26 [054]PRZYWORSKI, Kamil 158.44 13.31/27 15.45/27 29.08/26 33.07/26 37.57/26 67.58/27 79.39/27 81.19/27 90.44/27 100.20/27
HKS Azymut, Mochy 13.31/27 2.14/18 13.23/21 3.59/27 4.50/23 30.01/27 11.41/25 1.40/9 9.25/22 9.36/24
111.07/26 121.19/27 126.13/27 144.03/26 152.27/26 154.02/26 157.50/26 158.34/26 158.44/26
10.47/20 10.12/27 4.54/26 17.50/18 8.24/21 1.35/25 3.48/25 0.44/26 0.10/1*
27 [501]PIEKARSKI, Ryszard 163.31 8.12/25 11.10/25 30.29/27 33.49/27 39.08/27 62.42/26 75.51/26 78.08/25 87.35/25 98.59/26
UKS OSiR, Góra Kalwaria 8.12/25 2.58/26 19.19/27 3.20/25 5.19/27 23.34/24 13.09/27 2.17/15 9.27/23 11.24/27
112.15/27 117.40/26 122.13/26 146.52/27 156.55/27 158.38/27 162.31/27 163.15/27 163.31/27
13.16/27 5.25/22 4.33/25 24.39/26 10.03/24 1.43/26 3.53/26 0.44/26 0.16/25
[346]PETERSBURSKI, Krystian NKL-bPK 7.05/ 9.44/ 23.34/ 27.48/ 33.49/ 54.50/ 64.54/ 72.24/ / /
UKS Azymut 45, Gdynia 7.05/ 2.39/ 13.50/ 4.14/ 6.01/ 21.01/ 10.04/ 7.30/ / /
/ / / / / / / / 101.55/
/ / / / / / / / /
[520]SERDIUK, Yurii NKL-bPK 6.37/ 9.33/ 29.19/ 33.54/ 41.58/ 77.59/ / / / /
UKS Reflex, Rybnik 6.37/ 2.56/ 19.46/ 4.35/ 8.04/ 36.01/ / / / /
/ / / 84.10/ 99.27/ 101.35/ 106.09/ 106.51/ 107.09/
/ / / / 15.17/ 2.08/ 4.34/ 0.42/ 0.18/
[073]ŁĄTKOWSKI, Krzysztof NKL-LIM 9.24/ 14.15/ 36.13/ 42.40/ 49.38/ 75.23/ 88.17/ 96.14/ 105.24/ 118.58/
Indywidualny Wielkopolskie 9.24/ 4.51/ 21.58/ 6.27/ 6.58/ 25.45/ 12.54/ 7.57/ 9.10/ 13.34/
135.36/ 148.24/ 154.36/ 186.29/ 200.55/ 203.22/ 208.14/ 209.05/ 209.21/
16.38/ 12.48/ 6.12/ 31.53/ 14.26/ 2.27/ 4.52/ 0.51/ 0.16/
[447]DEREDOS, Bruno NKL-LIM 10.33/ 12.17/ 27.57/ 32.18/ 39.26/ 64.39/ 75.20/ 76.59/ 88.33/ 107.01/
UKS Orientuś, Łódź 10.33/ 1.44/ 15.40/ 4.21/ 7.08/ 25.13/ 10.41/ 1.39/ 11.34/ 18.28/
127.51/ 133.47/ 140.40/ 164.24/ 177.30/ 178.43/ 181.47/ 182.23/ 182.35/
20.50/ 5.56/ 6.53/ 23.44/ 13.06/ 1.13/ 3.04/ 0.36/ 0.12/
[611]BEDNARSKI, Jan DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 8.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-60 3-73 4-71 5-52 6-48 7-49 8-46 9-45 10-59
11-47 12-74 13-65 14-43 15-70 16-100
1 [127]SOKALSKI, Dariusz 72.45 3.49/1* 6.02/1* 9.04/1* 10.11/1* 16.36/1* 22.06/1* 26.30/1* 31.23/1* 52.02/1* 54.31/1*
KU AZS WAT, Warszawa 3.49/1* 2.13/1* 3.02/1* 1.07/3 6.25/1* 5.30/2 4.24/10 4.53/1* 20.39/6 2.29/1*
57.10/1* 64.50/1* 68.58/1* 71.19/1* 71.48/1* 72.33/1* 72.45/1*
2.39/5 7.40/2 4.08/1* 2.21/5 0.29/2 0.45/3 0.12/2
2 [360]GRYZIO, Łukasz 76.16 5.10/7 8.08/5 11.47/6 12.56/2 20.28/2 27.04/3 28.28/2 36.15/3 53.42/2 56.27/2
UKS Azymut, Pabianice 5.10/7 2.58/6 3.39/4 1.09/4 7.32/3 6.36/7 1.24/1* 7.47/8 17.27/1* 2.45/3
59.00/2 67.07/2 72.50/2 74.53/2 75.22/2 76.04/2 76.16/2
2.33/4 8.07/6 5.43/5 2.03/3 0.29/2 0.42/2 0.12/2
3 [529]KOŻYCZKOWSKI, Edward 78.15 4.34/3 7.24/3 10.51/2 13.19/3 21.28/4 26.25/2 29.03/3 35.00/2 55.15/3 58.45/3
UKS Siódemka, Rumia 4.34/3 2.50/5 3.27/2 2.28/11 8.09/7 4.57/1* 2.38/9 5.57/2 20.15/5 3.30/9
61.38/3 68.46/3 74.03/3 76.45/3 77.12/3 78.02/3 78.15/3
2.53/7 7.08/1* 5.17/3 2.42/9 0.27/1* 0.50/5 0.13/8
4 [278]JASKUŁA, Kornel 80.07 4.43/5 7.43/4 11.32/4 13.21/4 21.52/5 27.52/4 / 37.26/4 57.10/4 59.58/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.43/5 3.00/7 3.49/5 1.49/10 8.31/10 6.00/6 / / 19.44/3 2.48/4
62.21/4 70.22/4 76.20/4 78.32/4 79.07/4 79.55/4 80.07/4
2.23/3 8.01/5 5.58/8 2.12/4 0.35/6 0.48/4 0.12/2
5 [165]KUNIKOWSKI, Tomasz 81.22 4.35/4 8.32/7 12.36/7 13.48/5 21.15/3 28.04/5 30.26/4 38.08/5 58.15/5 61.41/5
MKS Metalowiec, Łódź 4.35/4 3.57/13 4.04/6 1.12/5 7.27/2 6.49/13 2.22/8 7.42/7 20.07/4 3.26/8
64.00/5 71.47/5 78.02/6 80.04/6 80.33/6 81.11/5 81.22/5
2.19/2 7.47/3 6.15/9 2.02/2 0.29/2 0.38/1* 0.11/1*
6 [006]GALICZ, Karol 81.45 4.13/2 6.50/2 10.58/3 16.41/10 24.45/9 30.35/8 / 40.24/7 59.49/6 62.38/6
BKS Wataha, Warszawa 4.13/2 2.37/3 4.08/7 5.43/15 8.04/6 5.50/4 / / 19.25/2 2.49/5
64.47/6 72.42/6 77.39/5 79.38/5 80.18/5 81.33/6 81.45/6
2.09/1* 7.55/4 4.57/2 1.59/1* 0.40/10 1.15/15 0.12/2
7 [232]KACZYŃSKI, Piotr 90.50 6.55/10 9.19/10 15.15/9 16.10/6 24.04/6 30.48/9 32.37/6 39.51/6 63.55/7 66.50/7
PKO Harpagan, Gdańsk 6.55/10 2.24/2 5.56/13 0.55/2 7.54/5 6.44/10 1.49/4 7.14/4 24.04/11 2.55/6
70.26/7 80.49/7 86.40/7 89.02/7 89.37/7 90.34/7 90.50/7
3.36/11 10.23/10 5.51/6 2.22/7 0.35/6 0.57/9 0.16/11
8 [093]MARCINIAK, Tomasz 92.16 6.01/9 8.49/8 15.23/10 16.11/7 24.20/8 30.14/7 36.22/8 44.17/9 66.39/9 69.17/8
KS Hades, Poznań 6.01/9 2.48/4 6.34/14 0.48/1* 8.09/7 5.54/5 6.08/12 7.55/9 22.22/10 2.38/2
71.58/8 82.04/8 87.39/8 90.00/8 91.11/8 92.04/8 92.16/8
2.41/6 10.06/9 5.35/4 2.21/5 1.11/15 0.53/6 0.12/2
9 [372]ŁUBIS, Michał 94.11 7.41/13 10.46/11 15.31/11 16.43/11 25.05/10 31.41/10 34.02/7 41.58/8 64.15/8 69.32/9
UKS Azymut, Pabianice 7.41/13 3.05/9 4.45/9 1.12/5 8.22/9 6.36/7 2.21/7 7.56/10 22.17/9 5.17/14
73.30/9 82.43/9 89.19/9 92.15/9 92.53/9 93.53/9 94.11/9
3.58/14 9.13/7 6.36/10 2.56/12 0.38/8 1.00/12 0.18/15
10 [618]LESISZ, Kamil 94.52 5.00/6 8.11/6 11.45/5 16.15/8 24.04/6 29.44/6 31.16/5 46.07/11 67.40/10 71.11/10
UNTS, Warszawa 5.00/6 3.11/10 3.34/3 4.30/14 7.49/4 5.40/3 1.32/2 14.51/13 21.33/7 3.31/10
74.23/10 83.40/10 90.49/10 93.14/10 93.43/10 94.36/10 94.52/10
3.12/9 9.17/8 7.09/11 2.25/8 0.29/2 0.53/6 0.16/11
11 [511]KLIŚ, Maciej 103.22 6.58/11 11.05/13 16.21/12 19.48/13 28.20/12 35.06/12 36.39/9 46.35/13 68.25/11 72.29/11
UKS Reflex, Rybnik 6.58/11 4.07/14 5.16/12 3.27/13 8.32/11 6.46/12 1.33/3 9.56/11 21.50/8 4.04/13
75.31/11 86.30/11 98.15/11 101.12/11 102.11/11 103.10/11 103.22/11
3.02/8 10.59/11 11.45/14 2.57/13 0.59/13 0.59/10 0.12/2
12 [059]WISNIEWSKI, Paweł 104.20 5.44/8 8.57/9 13.28/8 16.36/9 25.58/11 32.38/11 39.03/11 46.22/12 72.39/13 75.54/12
Indywidualne 5.44/8 3.13/11 4.31/8 3.08/12 9.22/12 6.40/9 6.25/13 7.19/6 26.17/12 3.15/7
79.14/12 90.38/12 99.44/13 102.32/12 103.13/12 104.06/12 104.20/12
3.20/10 11.24/12 9.06/12 2.48/10 0.41/11 0.53/6 0.14/10
13 [101]WYRZYKOWSKI, Patryk 104.39 9.25/14 12.26/14 17.39/13 19.14/12 28.59/13 35.52/13 38.02/10 44.42/10 72.11/12 75.58/13
KS Hades, Poznań 9.25/14 3.01/8 5.13/11 1.35/7 9.45/13 6.53/14 2.10/6 6.40/3 27.29/13 3.47/12
79.54/13 93.52/13 99.43/12 102.37/13 103.15/13 104.23/13 104.39/13
3.56/13 13.58/14 5.51/6 2.54/11 0.38/8 1.08/13 0.16/11
14 [224]FRĄTCZAK, Sławomir 114.56 7.20/12 10.58/12 21.02/14 22.47/14 35.05/14 41.50/14 43.59/12 51.17/14 81.21/14 84.59/14
PKO Harpagan, Gdańsk 7.20/12 3.38/12 10.04/15 1.45/9 12.18/14 6.45/11 2.09/5 7.18/5 30.04/14 3.38/11
88.44/14 100.15/14 109.48/14 112.57/14 113.44/14 114.43/14 114.56/14
3.45/12 11.31/13 9.33/13 3.09/14 0.47/12 0.59/10 0.13/8
15 [069]MACIEJEWSKI, Marcin 137.30 12.13/15 16.46/15 21.49/15 23.25/15 36.23/15 45.54/15 51.51/13 62.24/15 93.11/15 98.41/15
Indywidualny Łódzkie 12.13/15 4.33/15 5.03/10 1.36/8 12.58/15 9.31/15 5.57/11 10.33/12 30.47/15 5.30/15
103.02/15 117.17/15 131.22/15 135.07/15 136.06/15 137.14/15 137.30/15
4.21/15 14.15/15 14.05/15 3.45/15 0.59/13 1.08/13 0.16/11
[689]PANCEROWICZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 7.3km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-62 4-51 5-45 6-72 7-52 8-54 9-56 10-33
11-70 12-58 13-100
1 [383]PABICH, Tomasz 64.34 6.36/1* 7.17/1* 15.49/1* 21.47/1* 25.56/1* 31.22/1* 45.56/1* 50.43/1* 59.34/1* 61.17/1*
UKS Azymut, Pabianice 6.36/1* 0.41/1* 8.32/1* 5.58/1* 4.09/2 5.26/37 14.34/1* 4.47/4 8.51/24 1.43/4
63.27/1* 63.55/1* 64.21/1* 64.34/1*
2.10/1* 0.28/1* 0.26/3 0.13/18
2 [574]FROM, Piotr 65.34 8.22/11 9.06/10 19.44/5 27.09/4 31.11/3 33.06/2 47.57/2 52.28/2 60.34/3 62.08/2
UMKS, Kwidzyn 8.22/11 0.44/4 10.38/8 7.25/5 4.02/1* 1.55/2 14.51/2 4.31/1* 8.06/16 1.34/1*
64.23/2 64.55/2 65.22/2 65.34/2
2.15/3 0.32/10 0.27/5 0.12/9
3 [685]MAJASOW, Kostiantyn 65.51 7.05/2 7.53/2 17.04/2 27.33/5 31.53/5 34.04/5 49.10/3 53.52/3 60.20/2 62.08/2
WKS Śląsk, Wrocław 7.05/2 0.48/7 9.11/2 10.29/25 4.20/5 2.11/4 15.06/3 4.42/3 6.28/2 1.48/7
64.41/3 65.10/3 65.39/3 65.51/3
2.33/10 0.29/2 0.29/8 0.12/9
4 [125]ŁONIEWSKI, Grzegorz 68.13 7.27/4 8.36/5 20.15/8 30.36/14 34.49/10 36.40/9 52.16/6 56.53/4 62.46/4 64.54/4
KU AZS WAT, Warszawa 7.27/4 1.09/24 11.39/15 10.21/24 4.13/4 1.51/1* 15.36/4 4.37/2 5.53/1* 2.08/12
67.08/4 67.39/4 68.02/4 68.13/4
2.14/2 0.31/5 0.23/1* 0.11/1*
5 [577]JĘDRAS, Przemysław 69.17 7.39/5 8.32/4 19.15/3 26.44/3 31.07/2 33.12/3 51.31/4 57.04/5 63.41/5 65.38/5
UMKS, Kwidzyn 7.39/5 0.53/13 10.43/9 7.29/6 4.23/6 2.05/3 18.19/14 5.33/8 6.37/3 1.57/9
68.02/5 68.35/5 69.05/5 69.17/5
2.24/5 0.33/14 0.30/10 0.12/9
6 [100]WOJCIECH, Sebastian 71.51 9.23/18 10.17/18 20.23/10 27.41/7 32.07/6 34.39/6 52.00/5 58.01/6 66.42/7 68.19/6
KS Hades, Poznań 9.23/18 0.54/15 10.06/5 7.18/4 4.26/7 2.32/12 17.21/8 6.01/14 8.41/22 1.37/2
70.41/6 71.12/6 71.40/6 71.51/6
2.22/4 0.31/5 0.28/7 0.11/1*
7 [121]KOCIUBA, Marek 73.16 8.39/13 9.34/14 19.33/4 26.42/2 31.42/4 33.56/4 52.21/7 58.44/7 66.03/6 68.49/7
KU AZS WAT, Warszawa 8.39/13 0.55/19 9.59/3 7.09/3 5.00/10 2.14/5 18.25/16 6.23/19 7.19/10 2.46/32
71.50/7 72.25/7 72.59/7 73.16/7
3.01/21 0.35/20 0.34/20 0.17/34
7 [124]KRZEMIŃSKI, Paweł 73.16 8.02/8 8.58/9 20.09/7 29.04/9 34.17/9 36.46/10 53.56/9 60.02/9 67.12/8 68.57/8
KU AZS WAT, Warszawa 8.02/8 0.56/21 11.11/11 8.55/15 5.13/15 2.29/11 17.10/7 6.06/15 7.10/7 1.45/5
71.57/8 72.28/8 73.05/8 73.16/7
3.00/20 0.31/5 0.37/25 0.11/1*
9 [245]MUZIOŁ, Łukasz 73.17 9.13/17 9.55/15 20.24/11 27.53/8 32.59/7 35.32/7 53.34/8 60.10/10 67.13/9 69.29/9
PKO Harpagan, Gdańsk 9.13/17 0.42/2 10.29/7 7.29/6 5.06/12 2.33/13 18.02/11 6.36/21 7.03/6 2.16/19
72.04/9 72.36/9 73.05/8 73.17/9
2.35/12 0.32/10 0.29/8 0.12/9
10 [068]STĘŻYCKI, Grzegorz 74.40 8.46/15 10.02/16 21.20/12 30.43/15 35.22/14 38.30/14 55.31/12 60.23/11 67.49/10 70.35/10
Indywidualny lubuskie 8.46/15 1.16/29 11.18/13 9.23/18 4.39/8 3.08/28 17.01/6 4.52/5 7.26/12 2.46/32
73.18/10 73.53/10 74.26/10 74.40/10
2.43/15 0.35/20 0.33/17 0.14/23
11 [288]OBERNIKHIN, Igor 74.53 7.53/6 8.48/6 19.54/6 27.40/6 33.18/8 35.45/8 54.07/10 60.42/12 68.59/11 71.04/11
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.53/6 0.55/19 11.06/10 7.46/8 5.38/20 2.27/10 18.22/15 6.35/20 8.17/19 2.05/11
73.35/11 74.12/11 74.42/11 74.53/11
2.31/8 0.37/24 0.30/10 0.11/1*
12 [117]BARTNIK, Konrad 75.21 7.11/3 8.05/3 21.33/14 29.47/10 34.59/12 37.21/11 54.20/11 59.57/8 69.19/12 71.38/12
KU AZS WAT, Warszawa 7.11/3 0.54/15 13.28/25 8.14/10 5.12/14 2.22/7 16.59/5 5.37/10 9.22/28 2.19/22
74.04/12 74.38/12 75.08/12 75.21/12
2.26/6 0.34/16 0.30/10 0.13/18
13 [128]SOKALSKI, Krzysztof 75.49 8.43/14 9.33/13 21.43/15 29.53/11 35.21/13 37.59/13 56.33/14 61.45/13 70.33/13 72.12/13
KU AZS WAT, Warszawa 8.43/14 0.50/9 12.10/17 8.10/9 5.28/18 2.38/22 18.34/17 5.12/6 8.48/23 1.39/3
74.42/13 75.13/13 75.38/13 75.49/13
2.30/7 0.31/5 0.25/2 0.11/1*
14 [391]TKACZUK, Tomasz 78.43 8.11/9 8.54/8 22.34/17 33.05/21 37.15/16 39.49/16 57.51/16 63.40/16 72.38/15 74.38/15
UKS Azymut, Pabianice 8.11/9 0.43/3 13.40/27 10.31/27 4.10/3 2.34/14 18.02/11 5.49/13 8.58/26 2.00/10
77.25/14 77.57/14 78.30/14 78.43/14
2.47/16 0.32/10 0.33/17 0.13/18
15 [652]KURKOWIAK, Grzegorz 79.04 12.57/32 13.45/30 23.48/23 32.04/17 37.26/17 39.52/17 58.07/17 63.23/15 70.34/14 74.06/14
WKS Grunwald, Poznań 12.57/32 0.48/7 10.03/4 8.16/11 5.22/17 2.26/8 18.15/13 5.16/7 7.11/8 3.32/37
77.33/15 78.03/15 78.53/15 79.04/15
3.27/28 0.30/3 0.50/37 0.11/1*
16 [036]KIRAKOSOV, Kostiantyn 79.24 8.16/10 9.09/11 20.21/9 30.06/12 34.57/11 37.32/12 55.33/13 66.10/17 73.11/16 74.57/16
HKS Azymut, Mochy 8.16/10 0.53/13 11.12/12 9.45/19 4.51/9 2.35/17 18.01/10 10.37/37 7.01/5 1.46/6
78.12/16 78.42/16 79.12/16 79.24/16
3.15/25 0.30/3 0.30/10 0.12/9
17 [103]ZAMIARA, Piotr 81.25 9.36/22 10.30/21 22.51/18 31.52/16 36.52/15 39.28/15 57.04/15 63.15/14 74.44/17 77.28/17
KS Hades, Poznań 9.36/22 0.54/15 12.21/18 9.01/16 5.00/10 2.36/19 17.36/9 6.11/18 11.29/37 2.44/31
80.05/17 80.42/17 81.13/17 81.25/17
2.37/13 0.37/24 0.31/14 0.12/9
18 [691]PYRA, Bartłomiej 84.39 10.00/24 10.54/23 23.33/21 32.50/19 38.22/20 40.58/19 60.48/18 69.29/18 77.53/18 80.23/18
WKS Śląsk, Wrocław 10.00/24 0.54/15 12.39/19 9.17/17 5.32/19 2.36/19 19.50/21 8.41/34 8.24/21 2.30/25
83.10/18 83.46/18 84.23/18 84.39/18
2.47/16 0.36/23 0.37/25 0.16/31
19 [462]MARCJANEK, Maciej 85.14 13.09/33 13.59/31 28.40/30 36.56/27 42.15/22 47.08/23 66.57/23 72.30/22 79.27/20 81.22/20
UKS Orientuś, Łódź 13.09/33 0.50/9 14.41/32 8.16/11 5.19/16 4.53/33 19.49/20 5.33/8 6.57/4 1.55/8
83.55/19 84.29/19 85.02/19 85.14/19
2.33/10 0.34/16 0.33/17 0.12/9
20 [377]MAZUR, Michał 85.32 9.25/19 10.23/19 23.04/19 32.59/20 38.08/18 43.19/20 66.04/21 71.44/20 78.55/19 81.13/19
UKS Azymut, Pabianice 9.25/19 0.58/23 12.41/20 9.55/20 5.09/13 5.11/34 22.45/28 5.40/11 7.11/8 2.18/21
84.17/20 84.48/20 85.19/20 85.32/20
3.04/22 0.31/5 0.31/14 0.13/18
21 [166]PIELACH, Piotr 86.17 10.05/25 11.17/24 24.04/24 36.34/24 42.34/23 45.08/21 65.17/20 71.25/19 79.35/21 81.45/21
MKS Metalowiec, Łódź 10.05/25 1.12/27 12.47/21 12.30/29 6.00/24 2.34/14 20.09/22 6.08/16 8.10/17 2.10/14
84.55/21 85.28/21 86.03/21 86.17/21
3.10/24 0.33/14 0.35/22 0.14/23
22 [324]KRÓL, Adam 87.07 9.41/23 10.28/20 22.15/16 32.31/18 38.12/19 40.38/18 64.12/19 71.47/21 81.05/23 83.26/23
UKS Arkady, Raszków 9.41/23 0.47/6 11.47/16 10.16/23 5.41/21 2.26/8 23.34/29 7.35/27 9.18/27 2.21/23
85.58/23 86.30/23 86.56/22 87.07/22
2.32/9 0.32/10 0.26/3 0.11/1*
23 [604]WDOWCZYK, Piotr 87.14 7.57/7 8.49/7 26.08/26 34.33/22 40.33/21 46.15/22 66.46/22 72.56/23 80.30/22 83.04/22
UMKS, Kwidzyn 7.57/7 0.52/12 17.19/36 8.25/13 6.00/24 5.42/38 20.31/24 6.10/17 7.34/13 2.34/27
85.54/22 86.28/22 87.02/23 87.14/23
2.50/18 0.34/16 0.34/20 0.12/9
24 [486]TREPCZYŃSKI, Jarosław 91.23 9.06/16 10.02/16 21.22/13 36.41/25 43.01/24 47.20/24 68.49/24 75.52/24 84.06/24 86.41/24
UKS Orientuś, Łódź 9.06/16 0.56/21 11.20/14 15.19/38 6.20/30 4.19/32 21.29/26 7.03/24 8.14/18 2.35/28
90.01/24 90.36/24 91.08/24 91.23/24
3.20/27 0.35/20 0.32/16 0.15/27
25 [251]SIKORA, Roger 94.42 12.09/29 12.59/29 23.19/20 30.27/13 53.15/36 55.52/35 75.13/30 81.01/26 88.22/26 90.37/26
PKO Harpagan, Gdańsk 12.09/29 0.50/9 10.20/6 7.08/2 22.48/39 2.37/21 19.21/19 5.48/12 7.21/11 2.15/17
93.17/26 93.51/25 94.27/25 94.42/25
2.40/14 0.34/16 0.36/23 0.15/27
26 [490]WOJCZYK, Sebastian 95.10 8.29/12 9.15/12 31.40/36 40.30/29 46.29/28 49.03/27 69.19/25 76.00/25 87.28/25 89.42/25
UKS Orientuś, Łódź 8.29/12 0.46/5 22.25/38 8.50/14 5.59/23 2.34/14 20.16/23 6.41/22 11.28/36 2.14/16
92.40/25 94.30/26 94.57/26 95.10/26
2.58/19 1.50/39 0.27/5 0.13/18
27 [172]TOMECKI, Tomasz 99.23 21.19/39 22.37/39 36.39/38 46.40/37 53.43/37 56.18/37 77.35/32 84.28/30 92.18/30 94.33/28
MKS Metalowiec, Łódź 21.19/39 1.18/30 14.02/28 10.01/22 7.03/33 2.35/17 21.17/25 6.53/23 7.50/15 2.15/17
97.49/28 98.31/28 99.08/27 99.23/27
3.16/26 0.42/28 0.37/25 0.15/27
27 [212]DRĄGOWSKI, Piotr 99.23 9.29/21 11.20/25 26.47/27 36.46/26 44.20/25 47.55/26 75.00/28 82.54/28 92.35/31 94.43/29
OK! Sport, Warszawa 9.29/21 1.51/38 15.27/33 9.59/21 7.34/35 3.35/31 27.05/36 7.54/31 9.41/32 2.08/12
97.48/27 98.28/27 99.08/27 99.23/27
3.05/23 0.40/27 0.40/29 0.15/27
29 [255]SURMA, Grzegorz 99.56 10.56/26 12.42/27 25.55/25 39.24/28 45.33/26 55.51/34 75.10/29 82.58/29 91.15/27 93.26/27
PKO Harpagan, Gdańsk 10.56/26 1.46/37 13.13/23 13.29/33 6.09/28 10.18/39 19.19/18 7.48/29 8.17/19 2.11/15
98.25/29 99.04/29 99.44/29 99.56/29
4.59/37 0.39/26 0.40/29 0.12/9
30 [460]MALCZEWSKI, Wojciech 100.46 12.53/31 14.02/32 28.27/29 41.13/30 47.13/29 50.07/28 74.56/27 82.11/27 91.46/28 95.26/31
UKS Orientuś, Łódź 12.53/31 1.09/24 14.25/31 12.46/32 6.00/24 2.54/24 24.49/32 7.15/25 9.35/30 3.40/39
99.06/30 99.49/30 100.30/30 100.46/30
3.40/32 0.43/32 0.41/31 0.16/31
31 [365]KRAWCZYK, Marcin 102.17 9.27/20 10.50/22 23.39/22 35.43/23 45.36/27 47.53/25 69.47/26 84.34/31 92.12/29 94.55/30
UKS Azymut, Pabianice 9.27/20 1.23/35 12.49/22 12.04/28 9.53/37 2.17/6 21.54/27 14.47/39 7.38/14 2.43/30
100.10/31 100.58/31 102.01/31 102.17/31
5.15/39 0.48/37 1.03/39 0.16/31
32 [163]ZIMERMAN, Adrian 102.46 15.29/36 16.51/36 30.09/32 43.40/33 50.00/31 53.05/31 77.42/33 85.29/33 94.24/32 97.03/32
LUKS Azymek, Zdzieszowice 15.29/36 1.22/33 13.18/24 13.31/34 6.20/30 3.05/27 24.37/31 7.47/28 8.55/25 2.39/29
101.05/32 101.50/32 102.32/32 102.46/32
4.02/35 0.45/35 0.42/33 0.14/23
33 [052]PIETRZAK, Patryk 103.31 11.47/28 12.56/28 30.56/34 41.26/31 47.53/30 51.04/29 76.36/31 85.14/32 95.54/33 98.24/33
HKS Azymut, Mochy 11.47/28 1.09/24 18.00/37 10.30/26 6.27/32 3.11/29 25.32/34 8.38/33 10.40/34 2.30/25
101.59/33 102.41/33 103.20/33 103.31/33
3.35/31 0.42/28 0.39/28 0.11/1*
34 [403]DOMAGAŁA, Andrzej 105.22 13.54/34 15.16/34 28.51/31 43.59/34 50.08/32 52.55/30 78.13/34 87.44/34 97.12/34 100.09/34
UKS Grom, Sokolniki 13.54/34 1.22/33 13.35/26 15.08/37 6.09/28 2.47/23 25.18/33 9.31/36 9.28/29 2.57/35
103.37/34 104.24/34 105.05/34 105.22/34
3.28/29 0.47/36 0.41/31 0.17/34
35 [756]WALAŚ, Waldemar 106.49 18.56/38 20.10/38 34.31/37 47.11/38 53.11/35 56.05/36 80.33/35 88.06/35 97.43/35 101.17/35
WKS Wawel, Kraków 18.56/38 1.14/28 14.21/30 12.40/30 6.00/24 2.54/24 24.28/30 7.33/26 9.37/31 3.34/38
105.04/35 105.46/35 106.29/35 106.49/35
3.47/33 0.42/28 0.43/35 0.20/37
36 [067]STACHOWSKI, Paweł 109.47 12.47/30 14.30/33 31.02/35 45.04/35 50.47/34 53.43/32 81.51/36 91.17/36 102.12/36 104.29/36
17WBZ/Ind. Lubuskie 12.47/30 1.43/36 16.32/35 14.02/35 5.43/22 2.56/26 28.08/37 9.26/35 10.55/35 2.17/20
108.02/36 108.45/36 109.27/36 109.47/36
3.33/30 0.43/32 0.42/33 0.20/37
37 [012]LENDZIOSZEK, Michał 113.28 10.59/27 12.20/26 28.00/28 46.17/36 54.06/38 57.36/38 83.55/37 92.31/37 105.31/38 107.55/38
BKS Wataha, Warszawa 10.59/27 1.21/31 15.40/34 18.17/39 7.49/36 3.30/30 26.19/35 8.36/32 13.00/38 2.24/24
111.42/37 112.26/37 113.14/38 113.28/37
3.47/33 0.44/34 0.48/36 0.14/23
37 [668]HAJDAS, Przemysław 113.28 15.08/35 16.29/35 30.37/33 43.17/32 50.20/33 55.39/33 86.47/38 94.36/38 104.52/37 107.39/37
WKS Śląsk, Wrocław 15.08/35 1.21/31 14.08/29 12.40/30 7.03/33 5.19/35 31.08/38 7.49/30 10.16/33 2.47/34
111.53/38 112.35/38 113.11/37 113.28/37
4.14/36 0.42/28 0.36/23 0.17/34
39 [244]MARSZAŁEK, Michał 149.19 16.11/37 18.23/37 42.23/39 57.22/39 68.36/39 73.56/39 110.17/39 123.53/39 138.49/39 141.52/39
PKO Harpagan, Gdańsk 16.11/37 2.12/39 24.00/39 14.59/36 11.14/38 5.20/36 36.21/39 13.36/38 14.56/39 3.03/36
146.53/39 147.59/39 148.57/39 149.19/39
5.01/38 1.06/38 0.58/38 0.22/39
[319]DRYGAS, Dariusz NKL-bPK 19.13/ 20.32/ 44.59/ 66.11/ 80.01/ 83.42/ 125.49/ 136.09/ 150.18/ /
UKS Arkady, Raszków 19.13/ 1.19/ 24.27/ 21.12/ 13.50/ 3.41/ 42.07/ 10.20/ 14.09/ /
/ / 165.23/ 165.42/
/ / / 0.19/
[675]KRASULAK, Daniel DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 6.7km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-73 3-71 4-52 5-45 6-51 7-74 8-56 9-57 10-65
11-70 12-100
1 [537]NOWAK, Jacek 54.29 5.15/1* 8.37/1* 9.30/1* 17.30/1* 29.43/1* 32.14/1* 44.20/1* 49.57/1* 51.00/1* 51.36/1*
UKS Siódemka, Rumia 5.15/1* 3.22/1* 0.53/2 8.00/5 12.13/2 2.31/1* 12.06/1* 5.37/4 1.03/1* 0.36/1*
53.31/1* 54.17/1* 54.29/1*
1.55/2 0.46/2 0.12/2
2 [202]JOŃCZY, Daniel 60.04 7.25/8 11.58/8 13.07/6 20.48/3 32.59/2 36.36/2 49.59/2 55.20/2 56.27/2 57.11/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 7.25/8 4.33/13 1.09/4 7.41/2 12.11/1* 3.37/11 13.23/2 5.21/2 1.07/2 0.44/4
59.09/2 59.53/2 60.04/2
1.58/3 0.44/1* 0.11/1*
3 [666]GMUR, Karol 61.18 8.24/18 11.48/7 12.35/4 22.39/7 34.52/4 37.59/4 51.30/4 56.18/3 57.31/3 58.16/3
WKS Śląsk, Wrocław 8.24/18 3.24/2 0.47/1* 10.04/21 12.13/2 3.07/3 13.31/3 4.48/1* 1.13/3 0.45/5
60.16/3 61.06/3 61.18/3
2.00/5 0.50/8 0.12/2
4 [301]WALUGA, Ireneusz 65.01 7.06/4 10.47/2 12.18/2 20.13/2 34.02/3 37.46/3 51.23/3 59.43/4 61.07/4 62.11/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.06/4 3.41/4 1.31/15 7.55/3 13.49/5 3.44/14 13.37/4 8.20/16 1.24/12 1.04/29
64.02/4 64.49/4 65.01/4
1.51/1* 0.47/5 0.12/2
5 [285]MIODUSZEWSKI, Mateusz 65.29 6.30/2 11.02/4 12.25/3 22.28/6 36.24/7 39.59/6 53.49/6 60.29/5 61.42/5 62.21/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 6.30/2 4.32/11 1.23/9 10.03/20 13.56/6 3.35/9 13.50/5 6.40/7 1.13/3 0.39/2
64.20/5 65.16/5 65.29/5
1.59/4 0.56/14 0.13/11
6 [198]DUTKIEWICZ, Damian 67.41 7.37/9 11.39/6 12.57/5 22.07/5 38.28/10 41.55/10 56.02/7 61.57/6 63.19/6 64.13/6
MKS Paulinum, Jelenia Góra 7.37/9 4.02/7 1.18/7 9.10/11 16.21/15 3.27/7 14.07/6 5.55/5 1.22/11 0.54/14
66.32/6 67.29/6 67.41/6
2.19/8 0.57/17 0.12/2
7 [712]CZAPLA, Przemysław 67.49 7.45/11 12.17/10 13.25/8 23.25/11 37.38/8 40.51/8 56.38/8 62.34/7 63.51/7 64.36/7
WKS Wawel, Kraków 7.45/11 4.32/11 1.08/3 10.00/19 14.13/8 3.13/5 15.47/13 5.56/6 1.17/7 0.45/5
66.41/7 67.37/7 67.49/7
2.05/7 0.56/14 0.12/2
8 [283]ŁAWECKI, Szymon 69.14 6.56/3 10.57/3 14.47/15 23.34/12 38.57/11 41.53/9 57.51/11 63.17/8 64.33/8 65.21/8
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 6.56/3 4.01/6 3.50/36 8.47/8 15.23/11 2.56/2 15.58/15 5.26/3 1.16/6 0.48/9
68.01/8 69.00/8 69.14/8
2.40/20 0.59/20 0.14/17
9 [056]WALICKI, Rafał 69.49 9.19/26 12.58/15 14.22/13 21.42/4 35.40/5 39.11/5 53.46/5 63.31/9 64.56/9 65.44/9
HKS Azymut, Mochy 9.19/26 3.39/3 1.24/10 7.20/1* 13.58/7 3.31/8 14.35/8 9.45/26 1.25/13 0.48/9
68.17/9 69.28/9 69.49/9
2.33/16 1.11/36 0.21/40
10 [141]RUSINEK, Piotr 70.43 7.13/5 13.04/17 14.54/16 23.39/13 39.07/12 42.44/11 57.14/9 64.48/10 66.08/10 66.48/10
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 7.13/5 5.51/30 1.50/24 8.45/7 15.28/12 3.37/11 14.30/7 7.34/8 1.20/9 0.40/3
69.36/10 70.30/10 70.43/10
2.48/23 0.54/11 0.13/11
11 [055]SZMYT, Łukasz 74.51 8.14/14 13.10/18 15.12/19 23.08/10 36.11/6 40.29/7 57.34/10 68.34/11 70.01/11 71.02/11
HKS Azymut, Mochy 8.14/14 4.56/18 2.02/28 7.56/4 13.03/4 4.18/20 17.05/20 11.00/31 1.27/16 1.01/28
73.44/11 74.37/11 74.51/11
2.42/21 0.53/9 0.14/17
12 [655]BĄK, Piotr 76.55 7.44/10 12.30/11 13.55/9 24.14/16 39.36/13 44.47/13 60.12/12 70.40/12 72.23/12 73.17/12
WKS Śląsk, Wrocław 7.44/10 4.46/16 1.25/11 10.19/26 15.22/10 5.11/26 15.25/9 10.28/29 1.43/26 0.54/14
75.46/12 76.41/12 76.55/12
2.29/14 0.55/12 0.14/17
13 [613]BIOLIK, Grzegorz 78.17 8.01/13 12.51/13 14.05/10 24.01/15 41.40/16 45.15/14 64.10/14 71.56/13 73.23/13 74.17/13
UNTS, Warszawa 8.01/13 4.50/17 1.14/5 9.56/17 17.39/19 3.35/9 18.55/28 7.46/11 1.27/16 0.54/14
76.55/13 78.01/13 78.17/13
2.38/19 1.06/29 0.16/27
14 [041]MOL, Krzysztof 80.00 7.21/6 11.23/5 13.15/7 23.02/9 38.00/9 45.24/15 64.52/15 73.33/14 75.21/14 76.29/15
HKS Azymut, Mochy 7.21/6 4.02/7 1.52/25 9.47/15 14.58/9 7.24/37 19.28/31 8.41/20 1.48/31 1.08/31
78.54/15 79.47/14 80.00/14
2.25/11 0.53/9 0.13/11
14 [369]KREMPIŃSKI, Piotr 80.00 8.33/21 13.12/19 14.33/14 24.46/17 40.46/14 47.33/18 65.52/17 73.52/15 75.23/15 76.23/14
UKS Azymut, Pabianice 8.33/21 4.39/14 1.21/8 10.13/23 16.00/14 6.47/35 18.19/24 8.00/13 1.31/19 1.00/25
78.48/14 79.47/14 80.00/14
2.25/11 0.59/20 0.13/11
16 [397]PODGRUSZEWSKI, Paweł 81.33 8.00/12 12.56/14 16.41/23 29.33/27 46.20/22 50.29/20 67.00/21 74.58/16 76.47/16 77.43/16
UKS Energetyk, Dychów 8.00/12 4.56/18 3.45/35 12.52/35 16.47/16 4.09/18 16.31/17 7.58/12 1.49/33 0.56/21
80.12/16 81.17/16 81.33/16
2.29/14 1.05/28 0.16/27
17 [550]DUDA, Tomasz 82.06 8.15/15 13.15/20 14.57/17 24.53/18 44.10/18 47.29/17 66.20/20 75.23/18 77.07/19 77.56/17
UKS Traper, Złocieniec 8.15/15 5.00/22 1.42/20 9.56/17 19.17/28 3.19/6 18.51/27 9.03/23 1.44/28 0.49/11
80.57/18 81.52/17 82.06/17
3.01/30 0.55/12 0.14/17
18 [409]JANAS, Sebastian 82.10 8.32/20 13.02/16 14.16/11 23.59/14 42.30/17 46.14/16 65.23/16 75.14/17 76.57/17 78.14/19
UKS Kometa, Gliwice 8.32/20 4.30/10 1.14/5 9.43/14 18.31/24 3.44/14 19.09/29 9.51/27 1.43/26 1.17/34
80.51/17 81.53/18 82.10/18
2.37/17 1.02/25 0.17/34
19 [154]LIPPA, Grzegorz 82.45 8.45/22 17.31/29 19.01/27 28.12/25 46.20/22 50.39/22 66.05/18 76.36/22 77.55/22 78.50/22
LUKS Azymek, Zdzieszowice 8.45/22 8.46/37 1.30/14 9.11/12 18.08/23 4.19/21 15.26/10 10.31/30 1.19/8 0.55/19
81.34/20 82.32/20 82.45/19
2.44/22 0.58/19 0.13/11
19 [551]FIEDOROWICZ, Szczepan 82.45 8.54/23 14.10/22 16.06/20 25.03/19 41.01/15 44.39/12 60.24/13 75.30/20 77.01/18 78.05/18
UKS Traper, Złocieniec 8.54/23 5.16/25 1.56/26 8.57/9 15.58/13 3.38/13 15.45/11 15.06/38 1.31/19 1.04/29
81.24/19 82.27/19 82.45/19
3.19/33 1.03/26 0.18/39
21 [479]SIUDEK, Konrad 83.09 9.56/27 14.40/23 16.25/21 26.53/21 44.43/21 50.34/21 67.08/22 76.05/21 77.49/21 78.49/20
UKS Orientuś, Łódź 9.56/27 4.44/15 1.45/22 10.28/29 17.50/21 5.51/31 16.34/19 8.57/22 1.44/28 1.00/25
82.08/21 82.57/21 83.09/21
3.19/33 0.49/7 0.12/2
22 []LENCZOWSKI, Jan 83.14 9.00/24 14.40/23 16.49/24 26.04/20 44.37/19 50.04/19 66.16/19 75.28/19 77.16/20 78.49/20
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.00/24 5.40/27 2.09/30 9.15/13 18.33/25 5.27/29 16.12/16 9.12/24 1.48/31 1.33/37
82.15/22 83.01/22 83.14/22
3.26/36 0.46/2 0.13/11
23 [266]BENESZ, Rafał 84.41 9.15/25 14.49/25 16.31/22 28.41/26 47.48/25 52.39/25 70.40/26 78.19/24 79.44/23 80.31/23
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.15/25 5.34/26 1.42/20 12.10/33 19.07/27 4.51/24 18.01/22 7.39/9 1.25/13 0.47/8
83.23/23 84.29/23 84.41/23
2.52/26 1.06/29 0.12/2
24 [003]SIOMA, Grzegorz 85.22 8.19/16 13.28/21 17.29/25 27.18/22 48.05/26 51.15/24 70.27/25 78.42/25 80.15/25 81.09/25
AZS UMCS, Lublin 8.19/16 5.09/24 4.01/38 9.49/16 20.47/30 3.10/4 19.12/30 8.15/15 1.33/21 0.54/14
83.57/24 85.06/24 85.22/24
2.48/23 1.09/35 0.16/27
24 [660]CISZEK, Marcin 85.22 7.22/7 16.49/27 19.22/29 29.35/28 46.35/24 51.10/23 69.15/23 77.54/23 79.55/24 80.50/24
WKS Śląsk, Wrocław 7.22/7 9.27/38 2.33/33 10.13/23 17.00/17 4.35/22 18.05/23 8.39/19 2.01/35 0.55/19
83.59/25 85.07/25 85.22/24
3.09/31 1.08/33 0.15/22
26 [395]GRYDZIUSZKO, Marcin 87.40 10.43/29 21.56/37 23.25/36 32.25/33 50.21/29 54.29/27 70.15/24 81.31/27 83.00/27 84.19/27
UKS Energetyk, Dychów 10.43/29 11.13/39 1.29/13 9.00/10 17.56/22 4.08/17 15.46/12 11.16/33 1.29/18 1.19/35
86.41/27 87.28/27 87.40/26
2.22/9 0.47/5 0.12/2
26 [505]BADARYCZ, Piotr 87.40 8.26/19 12.44/12 15.08/18 27.18/22 48.45/27 55.02/28 72.09/27 80.46/26 82.22/26 83.22/26
UKS Reflex, Rybnik 8.26/19 4.18/9 2.24/32 12.10/33 21.27/32 6.17/32 17.07/21 8.37/18 1.36/23 1.00/25
86.20/26 87.24/26 87.40/26
2.58/28 1.04/27 0.16/27
28 [615]CHABIERA, Tomasz 88.32 8.22/17 12.11/9 14.19/12 22.50/8 44.41/20 59.06/32 74.54/29 82.35/29 84.00/28 84.56/28
UNTS, Warszawa 8.22/17 3.49/5 2.08/29 8.31/6 21.51/33 14.25/39 15.48/14 7.41/10 1.25/13 0.56/21
87.18/28 88.15/28 88.32/28
2.22/9 0.57/17 0.17/34
29 [760]WÓJCIK, Grzegorz 88.56 14.43/39 19.40/35 25.03/37 35.24/36 52.28/31 56.44/29 73.16/28 82.31/28 84.16/29 85.02/29
WKS Wawel, Kraków 14.43/39 4.57/21 5.23/39 10.21/28 17.04/18 4.16/19 16.32/18 9.15/25 1.45/30 0.46/7
87.39/29 88.40/29 88.56/29
2.37/17 1.01/24 0.16/27
30 [710]BISKUPSKI, Michał 92.26 14.36/37 20.20/36 21.54/35 34.52/35 52.32/32 59.55/33 78.41/30 86.48/30 88.09/30 89.17/30
WKS Wawel, Kraków 14.36/37 5.44/28 1.34/17 12.58/37 17.40/20 7.23/36 18.46/26 8.07/14 1.21/10 1.08/31
91.18/30 92.14/30 92.26/30
2.01/6 0.56/14 0.12/2
31 [601]SEROCKI, Wojciech 95.58 12.40/33 19.24/34 20.58/34 31.38/32 52.20/30 57.52/30 80.59/33 89.44/32 91.20/32 92.10/31
UMKS, Kwidzyn 12.40/33 6.44/33 1.34/17 10.40/30 20.42/29 5.32/30 23.07/35 8.45/21 1.36/23 0.50/12
94.38/31 95.44/31 95.58/31
2.28/13 1.06/29 0.14/17
32 [590]PERFIKOWSKI, Piotr 97.52 13.19/35 18.26/32 20.49/33 31.09/31 53.23/33 61.28/34 80.13/32 88.45/31 90.52/31 92.53/32
UMKS, Kwidzyn 13.19/35 5.07/23 2.23/31 10.20/27 22.14/34 8.05/38 18.45/25 8.32/17 2.07/38 2.01/38
95.50/32 97.35/32 97.52/32
2.57/27 1.45/39 0.17/34
33 [399]SOCHACKI, Marcin 100.52 12.52/34 19.15/33 20.41/31 30.56/30 53.46/34 58.58/31 82.07/34 94.08/33 95.21/33 96.37/33
UKS Energetyk, Dychów 12.52/34 6.23/32 1.26/12 10.15/25 22.50/35 5.12/27 23.09/36 12.01/35 1.13/3 1.16/33
99.37/33 100.36/33 100.52/33
3.00/29 0.59/20 0.16/27
34 [398]ROZUMEK, Adam 102.15 10.40/28 17.28/28 19.05/28 30.06/29 49.02/28 52.57/26 79.18/31 94.57/34 96.38/34 97.29/34
UKS Energetyk, Dychów 10.40/28 6.48/34 1.37/19 11.01/31 18.56/26 3.55/16 26.21/38 15.39/39 1.41/25 0.51/13
101.14/34 102.00/34 102.15/34
3.45/39 0.46/2 0.15/22
35 [467]NOWAK, Paweł 103.34 11.19/30 16.15/26 17.47/26 27.59/24 58.33/36 63.29/36 84.43/35 95.55/35 97.29/35 98.27/35
UKS Orientuś, Łódź 11.19/30 4.56/18 1.32/16 10.12/22 30.34/40 4.56/25 21.14/32 11.12/32 1.34/22 0.58/24
102.09/35 103.17/35 103.34/35
3.42/38 1.08/33 0.17/34
36 [233]KALSZTEIN, Karol 106.17 12.06/31 18.06/30 20.05/30 33.02/34 56.12/35 61.29/35 85.53/36 98.29/36 100.30/36 101.26/36
PKO Harpagan, Gdańsk 12.06/31 6.00/31 1.59/27 12.57/36 23.10/36 5.17/28 24.24/37 12.36/37 2.01/35 0.56/21
104.48/36 106.02/36 106.17/36
3.22/35 1.14/37 0.15/22
37 [273]GROMADZKI, Emil 111.35 14.06/36 22.22/38 26.16/38 39.24/38 65.32/39 72.10/38 94.04/38 104.01/38 105.56/38 106.50/37
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 14.06/36 8.16/36 3.54/37 13.08/38 26.08/37 6.38/34 21.54/34 9.57/28 1.55/34 0.54/14
110.20/37 111.19/37 111.35/37
3.30/37 0.59/20 0.16/27
38 [014]MACIEJEWSKI, Mikołaj 115.24 12.25/32 18.12/31 20.47/32 36.53/37 63.41/38 68.24/37 90.05/37 102.24/37 105.21/37 110.53/38
BKS Wataha, Warszawa 12.25/32 5.47/29 2.35/34 16.06/40 26.48/38 4.43/23 21.41/33 12.19/36 2.57/40 5.32/40
113.43/38 115.09/38 115.24/38
2.50/25 1.26/38 0.15/22
39 [236]KUSSOWSKI, Andrzej 135.30 14.40/38 28.01/39 29.49/39 41.42/39 62.48/37 87.00/39 114.49/39 126.36/39 128.39/39 130.54/39
PKO Harpagan, Gdańsk 14.40/38 13.21/40 1.48/23 11.53/32 21.06/31 24.12/40 27.49/40 11.47/34 2.03/37 2.15/39
134.08/39 135.15/39 135.30/39
3.14/32 1.07/32 0.15/22
40 [009]KUPISZ, Sławomir 164.14 39.42/40 47.36/40 53.44/40 68.43/40 96.33/40 103.09/40 130.01/40 154.16/40 156.32/40 157.56/40
BKS Wataha, Warszawa 39.42/40 7.54/35 6.08/40 14.59/39 27.50/39 6.36/33 26.52/39 24.15/40 2.16/39 1.24/36
162.12/40 163.57/40 164.14/40
4.16/40 1.45/39 0.17/34
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 5.7km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-73 3-50 4-59 5-47 6-63 7-57 8-65 9-58 10-100
1 [214]KRASUSKI, Marcin 52.01 5.54/2 11.20/2 24.03/1* 29.32/1* 32.06/1* 40.57/1* 47.44/1* 48.20/1* 51.20/1* 51.48/1*
OK! Sport, Warszawa 5.54/2 5.26/7 12.43/1* 5.29/4 2.34/1* 8.51/1* 6.47/6 0.36/2 3.00/8 0.28/4
52.01/1*
0.13/9
2 [095]NOWAK, Remigiusz 52.19 7.08/14 11.42/5 24.57/4 30.11/2 33.08/3 42.08/2 47.56/2 48.35/2 51.28/2 52.04/2
KS Hades, Poznań 7.08/14 4.34/2 13.15/2 5.14/2 2.57/13 9.00/2 5.48/1* 0.39/4 2.53/4 0.36/28
52.19/2
0.15/33
3 [540]PORZYCZ, Janusz 54.44 6.06/3 11.45/6 25.45/5 30.43/4 34.06/5 44.24/6 50.26/3 51.00/3 53.57/3 54.31/3
UKS Siódemka, Rumia 6.06/3 5.39/9 14.00/7 4.58/1* 3.23/24 10.18/16 6.02/2 0.34/1* 2.57/5 0.34/20
54.44/3
0.13/9
4 [130]DZIK, Mirosław 55.08 6.08/4 12.16/8 25.45/5 32.04/7 34.40/6 44.13/4 51.00/5 51.38/4 54.23/4 54.55/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.08/4 6.08/14 13.29/4 6.19/14 2.36/2 9.33/7 6.47/6 0.38/3 2.45/3 0.32/11
55.08/4
0.13/9
5 [215]SĘDŁAK, Krystian 55.38 6.09/5 11.27/3 24.44/2 30.19/3 32.56/2 42.09/3 50.47/4 51.43/5 54.50/5 55.24/5
OK! Sport, Warszawa 6.09/5 5.18/6 13.17/3 5.35/5 2.37/3 9.13/4 8.38/26 0.56/21 3.07/15 0.34/20
55.38/5
0.14/19
6 [126]MARCINKIEWICZ, Marcin 56.59 5.53/1* 10.52/1* 24.48/3 30.54/5 33.45/4 44.16/5 52.00/6 53.02/6 56.14/6 56.47/6
KU AZS WAT, Warszawa 5.53/1* 4.59/3 13.56/6 6.06/10 2.51/10 10.31/19 7.44/19 1.02/29 3.12/19 0.33/14
56.59/6
0.12/3
7 [693]SOBCZYŃSKI, Kalikst 57.09 6.52/13 12.00/7 26.21/7 31.37/6 35.10/7 46.28/8 52.32/7 53.37/7 56.21/7 56.55/7
WKS Śląsk, Wrocław 6.52/13 5.08/5 14.21/8 5.16/3 3.33/27 11.18/23 6.04/3 1.05/30 2.44/2 0.34/20
57.09/7
0.14/19
8 [267]BŁACHUT, Igor 57.49 7.15/17 14.40/19 28.11/11 34.06/9 36.48/9 46.19/7 53.24/8 54.29/8 57.09/8 57.38/8
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.15/17 7.25/25 13.31/5 5.55/9 2.42/4 9.31/6 7.05/10 1.05/30 2.40/1* 0.29/6
57.49/8
0.11/1*
9 [140]PUDEŁEK, Paweł 59.17 8.13/26 14.42/20 29.57/17 35.43/13 38.41/11 48.21/9 54.32/9 55.28/9 58.29/9 59.03/9
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 8.13/26 6.29/19 15.15/18 5.46/6 2.58/14 9.40/8 6.11/4 0.56/21 3.01/9 0.34/20
59.17/9
0.14/19
10 [623]MIANOWSKI, Rafał 59.58 8.09/25 14.07/16 28.45/13 35.14/11 38.46/12 48.36/12 55.23/10 56.07/10 59.14/10 59.46/10
UNTS, Warszawa 8.09/25 5.58/13 14.38/10 6.29/16 3.32/26 9.50/12 6.47/6 0.44/6 3.07/15 0.32/11
59.58/10
0.12/3
11 [085]FILIPIAK, Marek 60.19 7.22/19 12.24/11 26.59/8 33.11/8 36.17/8 48.35/11 55.47/11 56.29/11 59.31/11 60.04/11
KS Hades, Poznań 7.22/19 5.02/4 14.35/9 6.12/12 3.06/18 12.18/32 7.12/15 0.42/5 3.02/11 0.33/14
60.19/11
0.15/33
12 [750]SŁOŃSKI, Marek 61.09 7.11/15 12.43/13 29.23/14 35.13/10 38.12/10 48.29/10 55.59/12 56.55/12 60.25/12 60.56/12
WKS Wawel, Kraków 7.11/15 5.32/8 16.40/24 5.50/7 2.59/15 10.17/15 7.30/16 0.56/21 3.30/25 0.31/9
61.09/12
0.13/9
13 [344]PESTA, Adam 61.49 6.39/11 12.33/12 28.20/12 37.49/18 40.42/18 49.46/13 56.53/13 57.59/13 60.57/13 61.35/13
UKS Azymut 45, Gdynia 6.39/11 5.54/11 15.47/21 9.29/35 2.53/12 9.04/3 7.07/11 1.06/33 2.58/6 0.38/32
61.49/13
0.14/19
14 [086]GORCZYCA, Jacek 62.57 8.39/30 17.09/30 32.19/23 38.35/21 41.26/19 51.10/16 58.01/14 58.59/14 62.15/14 62.44/14
KS Hades, Poznań 8.39/30 8.30/32 15.10/15 6.16/13 2.51/10 9.44/9 6.51/9 0.58/24 3.16/22 0.29/6
62.57/14
0.13/9
15 [519]PORADA, Robert 63.27 6.11/6 12.19/9 29.33/15 35.40/12 39.07/13 50.26/15 58.07/15 59.39/15 62.42/15 63.13/15
UKS Reflex, Rybnik 6.11/6 6.08/14 17.14/29 6.07/11 3.27/25 11.19/24 7.41/18 1.32/41 3.03/12 0.31/9
63.27/15
0.14/19
16 [625]MICHALAK, Tomasz 63.51 6.27/9 12.21/10 27.37/9 37.05/16 39.49/16 51.40/19 58.50/16 59.51/16 63.05/16 63.38/16
UNTS, Warszawa 6.27/9 5.54/11 15.16/19 9.28/34 2.44/6 11.51/31 7.10/13 1.01/28 3.14/21 0.33/14
63.51/16
0.13/9
17 [400]ŻAK, Tomasz 64.41 7.12/16 11.37/4 28.05/10 36.46/15 39.28/14 49.51/14 59.17/17 60.01/17 63.49/17 64.27/17
UKS Energetyk, Dychów 7.12/16 4.25/1* 16.28/22 8.41/30 2.42/4 10.23/17 9.26/31 0.44/6 3.48/31 0.38/32
64.41/17
0.14/19
18 [002]GORAL, Michał 64.48 8.04/22 14.23/17 29.35/16 36.23/14 39.41/15 51.16/17 59.36/20 60.36/19 63.55/18 64.31/18
AZS UMCS, Lublin 8.04/22 6.19/17 15.12/16 6.48/19 3.18/21 11.35/28 8.20/23 1.00/26 3.19/23 0.36/28
64.48/18
0.17/39
19 [721]HUNDT, Tomasz 64.59 6.15/7 13.32/15 31.16/19 37.07/17 40.07/17 51.35/18 59.19/18 60.10/18 64.18/19 64.46/19
WKS Wawel, Kraków 6.15/7 7.17/23 17.44/30 5.51/8 3.00/16 11.28/26 7.44/19 0.51/16 4.08/33 0.28/4
64.59/19
0.13/9
20 [688]MAZUREK, Piotr 65.15 8.37/29 20.05/37 34.58/30 41.30/28 44.35/26 54.03/25 60.28/21 61.27/21 64.32/21 65.02/20
WKS Śląsk, Wrocław 8.37/29 11.28/39 14.53/14 6.32/17 3.05/17 9.28/5 6.25/5 0.59/25 3.05/13 0.30/8
65.15/20
0.13/9
21 [406]KRZYŻOSTANEK, Jarosław 65.19 7.20/18 15.06/21 30.19/18 39.49/23 42.38/23 52.22/20 59.31/19 60.42/20 64.27/20 65.02/20
UKS Grom, Sokolniki 7.20/18 7.46/28 15.13/17 9.30/36 2.49/8 9.44/9 7.09/12 1.11/36 3.45/28 0.35/25
65.19/21
0.17/39
22 [634]STASZAK, Artur 65.20 6.44/12 17.01/29 33.45/27 41.00/24 43.48/24 53.41/24 60.51/22 61.35/22 64.34/22 65.06/22
UNTS, Warszawa 6.44/12 10.17/35 16.44/25 7.15/22 2.48/7 9.53/13 7.10/13 0.44/6 2.59/7 0.32/11
65.20/22
0.14/19
23 [310]NOVOTNÝ, Tomáš 66.48 8.07/24 15.06/21 31.52/21 38.25/19 42.05/20 53.37/23 61.57/24 62.46/24 65.55/23 66.34/23
Indywidualnie 8.07/24 6.59/21 16.46/26 6.33/18 3.40/29 11.32/27 8.20/23 0.49/15 3.09/17 0.39/36
66.48/23
0.14/19
24 [458]LEDZION, Grzegorz 66.58 10.18/39 17.19/31 32.00/22 39.07/22 42.25/22 53.10/22 61.34/23 62.18/23 66.09/24 66.45/24
UKS Orientuś, Łódź 10.18/39 7.01/22 14.41/11 7.07/21 3.18/21 10.45/20 8.24/25 0.44/6 3.51/32 0.36/28
66.58/24
0.13/9
25 [207]SZARLIK, Przemysław 69.12 9.17/32 16.51/27 33.30/26 41.24/26 45.13/28 56.23/27 64.19/26 65.10/25 68.20/25 68.58/25
MKS Paulinum, Jelenia Góra 9.17/32 7.34/26 16.39/23 7.54/25 3.49/34 11.10/22 7.56/21 0.51/16 3.10/18 0.38/32
69.12/25
0.14/19
26 [143]SKORUPA, Mariusz 69.25 6.20/8 13.16/14 35.02/31 41.27/27 44.42/27 56.08/26 64.15/25 65.35/26 68.36/26 69.11/26
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.20/8 6.56/20 21.46/41 6.25/15 3.15/20 11.26/25 8.07/22 1.20/38 3.01/9 0.35/25
69.25/26
0.14/19
27 [396]PACYNA, Krzysztof 71.10 10.03/38 16.25/25 34.44/28 43.14/31 46.03/30 57.48/28 65.23/27 66.11/27 70.23/27 70.56/27
UKS Energetyk, Dychów 10.03/38 6.22/18 18.19/33 8.30/28 2.49/8 11.45/30 7.35/17 0.48/14 4.12/36 0.33/14
71.10/27
0.14/19
28 [005]DOLIŃSKI, Grzegorz 71.39 8.20/27 14.36/18 31.41/20 38.29/20 42.09/21 53.06/21 66.20/28 67.07/28 70.54/28 71.27/28
BKS Wataha, Warszawa 8.20/27 6.16/16 17.05/28 6.48/19 3.40/29 10.57/21 13.14/43 0.47/12 3.47/30 0.33/14
71.39/28
0.12/3
29 [435]PACHNIK, Dariusz 73.00 7.25/20 20.26/38 35.10/32 45.00/32 48.34/33 59.00/30 68.16/30 69.01/29 72.21/29 72.48/29
UKS Orientpark.pl, Iwiny 7.25/20 13.01/42 14.44/12 9.50/38 3.34/28 10.26/18 9.16/29 0.45/11 3.20/24 0.27/2
73.00/29
0.12/3
30 [020]BUCHNAJZER, Mariusz 74.26 8.05/23 15.29/23 32.32/24 41.06/25 44.28/25 58.17/29 68.12/29 69.12/30 73.25/30 74.12/30
CX80 Kalisz 8.05/23 7.24/24 17.03/27 8.34/29 3.22/23 13.49/37 9.55/33 1.00/26 4.13/37 0.47/40
74.26/30
0.14/19
31 [351]WITKOWSKI, Adam 76.04 6.29/10 17.45/32 33.05/25 48.00/37 51.45/37 61.32/34 71.27/35 72.21/34 75.26/32 75.53/31
UKS Azymut 45, Gdynia 6.29/10 11.16/36 15.20/20 14.55/43 3.45/32 9.47/11 9.55/33 0.54/20 3.05/13 0.27/2
76.04/31
0.11/1*
32 [482]SŁOMCZYŃSKI, Robert 76.07 8.47/31 16.33/26 35.43/33 43.02/30 47.29/31 60.43/31 70.44/32 71.36/32 75.19/31 75.54/32
UKS Orientuś, Łódź 8.47/31 7.46/28 19.10/36 7.19/24 4.27/39 13.14/35 10.01/36 0.52/19 3.43/26 0.35/25
76.07/32
0.13/9
33 [305]WIECZOREK, Piotr 76.38 9.48/36 15.30/24 34.47/29 42.05/29 45.49/29 61.10/33 70.28/31 71.34/31 75.52/33 76.26/33
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.48/36 5.42/10 19.17/38 7.18/23 3.44/31 15.21/39 9.18/30 1.06/33 4.18/38 0.34/20
76.38/33
0.12/3
34 [457]KRZYŻANOWSKI, Maciej 76.50 9.19/33 18.02/34 36.20/34 45.03/33 48.12/32 61.04/32 71.02/33 72.09/33 75.55/34 76.35/34
UKS Orientuś, Łódź 9.19/33 8.43/33 18.18/32 8.43/31 3.09/19 12.52/33 9.58/35 1.07/35 3.46/29 0.40/37
76.50/34
0.15/33
35 [303]WĄSIEWICZ, Piotr 78.33 8.32/28 18.07/35 37.04/36 45.11/34 49.30/34 62.24/36 71.58/36 73.16/36 77.35/35 78.17/35
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.32/28 9.35/34 18.57/35 8.07/26 4.19/38 12.54/34 9.34/32 1.18/37 4.19/39 0.42/39
78.33/35
0.16/36
36 [280]KRASUSKI, Bartłomiej 78.53 9.24/34 16.59/28 36.50/35 46.40/36 50.39/35 62.22/35 71.18/34 72.44/35 77.46/36 78.37/36
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 9.24/34 7.35/27 19.51/39 9.50/38 3.59/35 11.43/29 8.56/27 1.26/39 5.02/42 0.51/42
78.53/36
0.16/36
37 [313]CHMURA, Jarosław 79.01 13.37/43 26.34/43 41.24/40 51.11/41 54.58/41 65.12/37 74.27/37 75.11/37 78.23/37 78.49/37
UKS Arkady, Raszków 13.37/43 12.57/40 14.50/13 9.47/37 3.47/33 10.14/14 9.15/28 0.44/6 3.12/19 0.26/1*
79.01/37
0.12/3
38 [644]WÓJTOWICZ, Grzegorz 84.40 7.53/21 21.34/40 40.03/38 49.58/38 54.06/38 68.41/38 79.17/38 80.04/38 83.47/38 84.24/38
UNTS, Warszawa 7.53/21 13.41/43 18.29/34 9.55/40 4.08/36 14.35/38 10.36/38 0.47/12 3.43/26 0.37/31
84.40/38
0.16/36
39 [699]SZCZYGIEŁ, Marcin 88.37 9.37/35 17.49/33 40.47/39 50.12/39 54.49/40 70.42/40 81.29/39 83.00/39 87.20/39 88.15/39
WKS Śląsk, Wrocław 9.37/35 8.12/30 22.58/42 9.25/33 4.37/40 15.53/40 10.47/40 1.31/40 4.20/40 0.55/43
88.37/39
0.22/43
40 [238]LEMAŃCZYK, Dariusz 88.51 10.41/41 22.04/41 42.03/41 50.21/40 54.29/39 71.31/41 82.11/40 83.46/41 87.56/40 88.37/40
PKO Harpagan, Gdańsk 10.41/41 11.23/38 19.59/40 8.18/27 4.08/36 17.02/41 10.40/39 1.35/42 4.10/34 0.41/38
88.51/40
0.14/19
41 [745]RYGIEL, Ryszard 89.27 11.05/42 19.29/36 37.13/37 46.23/35 51.13/36 70.26/39 82.15/41 83.06/40 88.21/41 89.10/41
WKS Wawel, Kraków 11.05/42 8.24/31 17.44/30 9.10/32 4.50/41 19.13/43 11.49/42 0.51/16 5.15/43 0.49/41
89.27/41
0.17/39
42 [390]SZTRANEK, Paweł 92.11 10.39/40 23.36/42 42.51/42 55.13/42 60.05/42 73.40/42 85.05/42 87.10/42 91.21/42 91.54/42
UKS Azymut, Pabianice 10.39/40 12.57/40 19.15/37 12.22/42 4.52/42 13.35/36 11.25/41 2.05/43 4.11/35 0.33/14
92.11/42
0.17/39
43 [476]RZEŃCA, Piotr 104.45 9.55/37 21.11/39 45.29/43 55.57/43 69.45/43 87.58/43 98.20/43 99.25/43 103.53/43 104.31/43
UKS Orientuś, Łódź 9.55/37 11.16/36 24.18/43 10.28/41 13.48/43 18.13/42 10.22/37 1.05/30 4.28/41 0.38/32
104.45/43
0.14/19
[416]MARSZAŁEK, Waldemar DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa, Gliwice / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 5.5km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-73 3-54 4-50 5-72 6-63 7-64 8-57 9-70 10-100
1 [728]ŁABUZIŃSKI, Sławomir 50.26 8.15/3 12.20/2 14.28/1* 26.43/1* 28.44/1* 38.51/1* 45.12/1* 46.43/1* 49.27/1* 50.14/1*
WKS Wawel, Kraków 8.15/3 4.05/5 2.08/2 12.15/2 2.01/1* 10.07/4 6.21/4 1.31/2 2.44/2 0.47/1*
50.26/1*
0.12/1*
2 [732]MOSZKOWICZ, Paweł 51.03 7.26/1* 10.50/1* 15.42/2 27.22/2 29.39/2 38.58/2 45.18/2 47.08/2 49.56/2 50.49/2
WKS Wawel, Kraków 7.26/1* 3.24/1* 4.52/17 11.40/1* 2.17/4 9.19/2 6.20/3 1.50/4 2.48/3 0.53/7
51.03/2
0.14/4
3 [702]WIDZIEWICZ, Remigiusz 51.14 10.16/9 13.42/3 15.52/3 28.46/3 30.51/3 40.30/3 46.13/3 47.33/3 50.11/3 51.02/3
WKS Śląsk, Wrocław 10.16/9 3.26/2 2.10/3 12.54/3 2.05/2 9.39/3 5.43/1* 1.20/1* 2.38/1* 0.51/3
51.14/3
0.12/1*
4 [663]CYCH, Piotr 54.14 7.26/1* 15.42/10 17.31/7 30.53/4 32.58/4 42.00/4 48.17/4 50.12/4 53.10/4 54.01/4
WKS Śląsk, Wrocław 7.26/1* 8.16/17 1.49/1* 13.22/4 2.05/2 9.02/1* 6.17/2 1.55/5 2.58/5 0.51/3
54.14/4
0.13/3
5 [300]URBANIAK, Krzysztof 60.37 10.09/8 14.01/5 16.48/5 32.18/5 35.04/5 46.58/5 54.02/5 56.13/5 59.31/5 60.23/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 10.09/8 3.52/4 2.47/12 15.30/8 2.46/7 11.54/6 7.04/7 2.11/10 3.18/8 0.52/6
60.37/5
0.14/4
6 [463]MŁYNARCZYK, Piotr 63.48 10.37/10 15.23/8 17.41/8 34.49/9 37.19/7 51.17/7 58.04/7 59.45/6 62.37/6 63.34/6
UKS Orientuś, Łódź 10.37/10 4.46/10 2.18/6 17.08/10 2.30/5 13.58/10 6.47/5 1.41/3 2.52/4 0.57/9
63.48/6
0.14/4
7 [195]DEPTA, Piotr 65.04 9.05/5 15.07/7 19.53/11 33.46/7 36.19/6 48.05/6 57.44/6 59.57/7 63.49/7 64.47/7
MKS Paulinum, Jelenia Góra 9.05/5 6.02/13 4.46/16 13.53/5 2.33/6 11.46/5 9.39/16 2.13/11 3.52/13 0.58/11
65.04/7
0.17/15
8 [135]MONIAK, Andrzej 66.25 8.20/4 14.31/6 17.08/6 34.55/10 38.21/10 53.22/10 60.19/8 62.17/8 65.21/8 66.11/8
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 8.20/4 6.11/14 2.37/11 17.47/11 3.26/15 15.01/14 6.57/6 1.58/6 3.04/6 0.50/2
66.25/8
0.14/4
9 [193]WYSOCKI, Romuald 68.20 9.45/6 13.57/4 16.15/4 34.29/8 37.36/8 51.20/8 60.42/9 63.33/10 67.10/9 68.06/9
MKS MOS, Wrocław 9.45/6 4.12/6 2.18/6 18.14/14 3.07/12 13.44/9 9.22/14 2.51/17 3.37/9 0.56/8
68.20/9
0.14/4
10 [004]SZURYGA, Hubert 68.37 11.29/13 16.10/12 18.20/9 33.04/6 38.29/11 54.01/12 62.14/12 64.18/11 67.32/10 68.23/10
AZS UMCS, Lublin 11.29/13 4.41/9 2.10/3 14.44/6 5.25/19 15.32/17 8.13/9 2.04/7 3.14/7 0.51/3
68.37/10
0.14/4
11 [763]ŻESŁAWSKI, Wojciech 69.17 11.39/14 15.23/8 23.03/16 38.05/12 41.09/12 53.26/11 61.23/10 63.30/9 68.04/11 69.02/11
WKS Wawel, Kraków 11.39/14 3.44/3 7.40/19 15.02/7 3.04/11 12.17/7 7.57/8 2.07/9 4.34/18 0.58/11
69.17/11
0.15/11
12 [022]NADERA, Dariusz 69.46 11.07/11 15.54/11 19.14/10 35.03/11 38.05/9 53.11/9 62.11/11 64.48/12 68.34/12 69.31/12
CX80 Kalisz 11.07/11 4.47/11 3.20/14 15.49/9 3.02/9 15.06/15 9.00/13 2.37/15 3.46/12 0.57/9
69.46/12
0.15/11
13 [090]KLASA, Tomasz 73.59 10.06/7 18.04/13 20.16/12 42.04/17 45.11/17 58.24/13 66.48/13 68.53/13 72.37/13 73.42/13
KS Hades, Poznań 10.06/7 7.58/16 2.12/5 21.48/18 3.07/12 13.13/8 8.24/11 2.05/8 3.44/10 1.05/16
73.59/13
0.17/15
14 [287]MOSSAKOWSKI, Przemysław 74.40 12.27/16 18.48/15 22.51/15 40.57/15 43.53/15 58.45/15 67.05/14 69.23/14 73.22/14 74.25/14
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 12.27/16 6.21/15 4.03/15 18.06/13 2.56/8 14.52/13 8.20/10 2.18/12 3.59/14 1.03/14
74.40/14
0.15/11
15 [104]ZIELIŃSKI, Paweł 76.33 13.24/17 19.08/16 21.31/14 40.14/14 43.21/14 58.44/14 68.23/15 70.48/15 74.53/15 76.14/15
KS Hades, Poznań 13.24/17 5.44/12 2.23/9 18.43/16 3.07/12 15.23/16 9.39/16 2.25/14 4.05/15 1.21/19
76.33/15
0.19/19
16 [492]ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 78.18 11.23/12 20.52/18 23.13/17 41.01/16 44.33/16 59.19/16 68.57/16 72.27/16 76.59/16 78.04/16
UKS Orientuś, Łódź 11.23/12 9.29/18 2.21/8 17.48/12 3.32/16 14.46/11 9.38/15 3.30/19 4.32/17 1.05/16
78.18/16
0.14/4
17 [586]MULLER, Tomasz 79.36 14.08/18 18.40/14 21.15/13 39.52/13 42.55/13 59.35/17 71.16/17 74.08/17 78.15/17 79.18/17
UMKS, Kwidzyn 14.08/18 4.32/7 2.35/10 18.37/15 3.03/10 16.40/18 11.41/19 2.52/18 4.07/16 1.03/14
79.36/17
0.18/17
18 [716]FORYSTEK, Józef 81.50 14.34/19 19.13/17 24.35/18 46.16/18 50.46/18 65.36/18 74.30/18 76.52/18 80.37/18 81.35/18
WKS Wawel, Kraków 14.34/19 4.39/8 5.22/18 21.41/17 4.30/18 14.50/12 8.54/12 2.22/13 3.45/11 0.58/11
81.50/18
0.15/11
19 [637]WOŁEK, Andrzej 94.45 12.17/15 27.40/19 30.32/19 53.42/19 57.52/19 75.07/19 85.54/19 88.37/19 93.12/19 94.27/19
UNTS, Warszawa 12.17/15 15.23/19 2.52/13 23.10/19 4.10/17 17.15/19 10.47/18 2.43/16 4.35/19 1.15/18
94.45/19
0.18/17
[025]TOMASZEWSKI, Krzysztof NKL-bPK 15.01/ 30.23/ 33.30/ / / / 59.57/ 64.12/ 71.34/ 74.20/
CX80 Kalisz 15.01/ 15.22/ 3.07/ / / / / 4.15/ 7.22/ 2.46/
75.04/
0.44/
[150]WYZNAKIEWICZ, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 5.1km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-67 4-50 5-72 6-62 7-74 8-42 9-43 10-100
1 [533]MOTAŁA, Michał 51.49 6.17/1* 8.38/1* 20.09/1* 26.09/1* 29.46/1* 40.48/1* 42.20/2 48.10/2 50.13/1* 51.36/1*
UKS Siódemka, Rumia 6.17/1* 2.21/1* 11.31/2 6.00/1* 3.37/6 11.02/2 1.32/3 5.50/2 2.03/1* 1.23/1*
51.49/1*
0.13/1*
2 [733]NIESSNER, Piotr 52.24 7.02/2 9.44/2 21.00/2 27.08/2 29.51/2 40.48/1* 42.14/1* 47.42/1* 50.46/2 52.10/2
WKS Wawel, Kraków 7.02/2 2.42/3 11.16/1* 6.08/3 2.43/1* 10.57/1* 1.26/1* 5.28/1* 3.04/8 1.24/2
52.24/2
0.14/3
3 [642]WOŁOWCZYK, Marek 54.41 7.36/4 10.00/4 22.33/3 28.34/3 31.32/3 43.12/3 44.41/3 50.36/3 52.50/3 54.28/3
UNTS, Warszawa 7.36/4 2.24/2 12.33/3 6.01/2 2.58/3 11.40/3 1.29/2 5.55/3 2.14/2 1.38/7
54.41/3
0.13/1*
4 [715]DYZIO, Włodzimierz 57.21 7.15/3 9.58/3 23.39/4 30.36/4 33.27/4 45.13/4 46.54/4 53.05/4 55.38/4 57.05/4
WKS Wawel, Kraków 7.15/3 2.43/4 13.41/4 6.57/4 2.51/2 11.46/4 1.41/5 6.11/4 2.33/4 1.27/3
57.21/4
0.16/6
5 [148]WOJARSKI, Krzysztof 65.47 9.47/7 13.17/7 27.37/6 35.27/5 38.44/5 53.17/5 54.53/5 61.37/5 64.04/5 65.32/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 9.47/7 3.30/6 14.20/7 7.50/5 3.17/4 14.33/6 1.36/4 6.44/5 2.27/3 1.28/4
65.47/5
0.15/5
6 [122]KROCHMAL, Grzegorz 70.30 9.43/6 13.13/6 27.32/5 36.48/6 40.52/6 55.27/6 57.37/6 65.45/6 68.48/6 70.16/6
KU AZS WAT, Warszawa 9.43/6 3.30/6 14.19/6 9.16/6 4.04/7 14.35/7 2.10/8 8.08/7 3.03/7 1.28/4
70.30/6
0.14/3
7 [338]ANDRZEJEWSKI, Leszek 79.28 9.37/5 12.50/5 33.43/8 44.59/8 48.30/7 62.24/7 64.09/7 74.07/7 77.01/7 79.12/7
UKS Azymut 45, Gdynia 9.37/5 3.13/5 20.53/9 11.16/10 3.31/5 13.54/5 1.45/6 9.58/10 2.54/5 2.11/9
79.28/7
0.16/6
8 [072]POLEWSKI, Dariusz 83.23 11.00/8 17.35/9 31.41/7 41.04/7 49.15/8 69.00/8 71.21/8 78.30/8 81.26/8 83.02/8
Indywidualny Opolskie 11.00/8 6.35/10 14.06/5 9.23/7 8.11/10 19.45/9 2.21/9 7.09/6 2.56/6 1.36/6
83.23/8
0.21/9
9 [545]CZERKAWSKI, Wacław 89.36 11.39/9 16.28/8 37.47/10 48.35/10 53.48/10 71.46/10 73.44/9 82.33/9 87.08/9 89.15/9
UKS Sparta, Czyżowice 11.39/9 4.49/8 21.19/10 10.48/9 5.13/9 17.58/8 1.58/7 8.49/8 4.35/9 2.07/8
89.36/9
0.21/9
10 [361]KŁOS, Józef 93.29 13.25/10 19.18/10 34.57/9 45.16/9 50.20/9 70.37/9 75.40/10 85.36/10 90.12/10 93.11/10
UKS Azymut, Pabianice 13.25/10 5.53/9 15.39/8 10.19/8 5.04/8 20.17/10 5.03/10 9.56/9 4.36/10 2.59/10
93.29/10
0.18/8
[320]DUTKOWSKI, Adam NKL-bPK / / / / / / 99.39/ / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 4.5km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-73 4-67 5-61 6-74 7-65 8-58 9-100
1 [667]GUGA, Romuald 55.57 5.59/3 9.08/2 17.01/2 27.51/1* 40.40/1* 44.27/1* 51.17/1* 54.53/1* 55.39/1* 55.57/1*
WKS Śląsk, Wrocław 5.59/3 3.09/2 7.53/1* 10.50/1* 12.49/2 3.47/1* 6.50/1* 3.36/1* 0.46/4 0.18/4
2 [110]KRYJOMSKI, Jerzy 58.44 8.53/5 11.58/5 19.56/5 30.47/3 43.24/3 47.14/2 54.13/2 57.49/2 58.26/2 58.44/2
KS Kościelec, Chrzanów 8.53/5 3.05/1* 7.58/2 10.51/2 12.37/1* 3.50/2 6.59/2 3.36/1* 0.37/2 0.18/4
3 [080]PIETRUSIŃSKI, Marek 65.31 7.28/4 10.49/4 19.30/4 33.05/5 47.31/5 51.40/5 60.27/4 64.30/3 65.16/3 65.31/3
KS Artemis, Wrocław 7.28/4 3.21/3 8.41/6 13.35/6 14.26/3 4.09/3 8.47/4 4.03/3 0.46/4 0.15/2
4 [078]KROCHMAL, Andrzej 65.52 5.43/2 9.29/3 17.58/3 30.59/4 46.07/4 50.52/4 60.07/3 64.43/4 65.32/4 65.52/4
KOS Warszawa 5.43/2 3.46/6 8.29/4 13.01/5 15.08/5 4.45/6 9.15/6 4.36/6 0.49/6 0.20/6
5 [133]KRET, Jacek 66.18 10.16/6 13.45/6 22.00/6 33.50/6 49.04/6 53.13/6 61.17/5 65.24/5 66.03/5 66.18/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 10.16/6 3.29/5 8.15/3 11.50/4 15.14/7 4.09/3 8.04/3 4.07/4 0.39/3 0.15/2
6 [582]MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 68.23 4.23/1* 7.47/1* 16.17/1* 27.56/2 43.08/2 47.40/3 62.15/6 67.39/6 68.10/6 68.23/6
UMKS, Kwidzyn 4.23/1* 3.24/4 8.30/5 11.39/3 15.12/6 4.32/5 14.35/7 5.24/7 0.31/1* 0.13/1*
7 [071]OLBRYCHT, Janusz 78.11 13.47/7 18.24/7 28.20/7 43.13/7 58.06/7 63.08/7 72.17/7 76.52/7 77.50/7 78.11/7
Indywidualny Mazowsze 13.47/7 4.37/7 9.56/7 14.53/7 14.53/4 5.02/7 9.09/5 4.35/5 0.58/7 0.21/7
[074]SKONIECZNY, Andrzej NKL-bPK / 11.37/ / 31.21/ / 75.49/ / / 88.13/ 88.35/
KInO ORIENTOP, Wrocław / / / / / / / / / 0.22/
[174]WIERCIŃSKI, Piotr DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
[629]PARFIANOWICZ, Ludomir DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 3.9km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-37 3-71 4-54 5-63 6-62 7-42 8-43 9-58 10-100
1 [218]TRZPIL, Lech 59.18 5.05/1* 8.54/1* 21.23/1* 23.14/1* 39.23/1* 42.54/1* 52.43/1* 56.05/1* 58.01/1* 58.59/1*
OK! Sport, Warszawa 5.05/1* 3.49/2 12.29/5 1.51/1* 16.09/1* 3.31/4 9.49/2 3.22/3 1.56/3 0.58/5
59.18/1*
0.19/3
2 [137]POŹNIAK, Szymon 62.42 7.50/2 12.03/2 22.16/2 24.14/2 41.12/2 43.18/2 54.47/2 58.37/2 61.43/2 62.26/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 7.50/2 4.13/3 10.13/1* 1.58/5 16.58/3 2.06/2 11.29/3 3.50/5 3.06/5 0.43/2
62.42/2
0.16/1*
3 [256]ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 66.08 8.56/3 12.31/3 23.45/3 25.38/3 42.11/3 47.15/3 60.51/3 63.42/3 65.03/3 65.40/3
PKO Harpagan, Gdańsk 8.56/3 3.35/1* 11.14/2 1.53/2 16.33/2 5.04/5 13.36/4 2.51/1* 1.21/1* 0.37/1*
66.08/3
0.28/5
4 [225]GACKOWSKI, Bogdan 71.20 13.05/4 20.29/4 32.54/4 34.48/4 52.47/4 56.06/4 65.28/4 68.33/4 70.07/4 71.00/4
PKO Harpagan, Gdańsk 13.05/4 7.24/5 12.25/4 1.54/3 17.59/4 3.19/3 9.22/1* 3.05/2 1.34/2 0.53/4
71.20/4
0.20/4
5 [079]GLIŃSKI, Henryk 88.25 18.04/5 22.31/5 34.53/5 36.50/5 62.45/5 64.43/5 81.44/5 85.21/5 87.25/5 88.08/5
KS Artemis, Wrocław 18.04/5 4.27/4 12.22/3 1.57/4 25.55/5 1.58/1* 17.01/5 3.37/4 2.04/4 0.43/2
88.25/5
0.17/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 3.1km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-34 3-63 4-62 5-42 6-70 7-100
1 [075]WASILEWSKI, Stanisław 45.21 8.30/1* 11.23/1* 25.54/1* 29.17/1* 38.29/1* 43.53/1* 45.05/1* 45.21/1*
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 8.30/1* 2.53/1* 14.31/1* 3.23/2 9.12/1* 5.24/2 1.12/2 0.16/1*
2 [724]KRUCZEK, Stanisław 55.37 8.33/2 13.00/2 29.47/2 35.23/2 45.43/2 53.24/2 55.12/2 55.37/2
WKS Wawel, Kraków 8.33/2 4.27/5 16.47/3 5.36/5 10.20/2 7.41/5 1.48/5 0.25/5
3 [129]BLIMKE, Roman 62.48 12.12/3 15.58/3 34.17/3 39.12/3 54.49/3 60.47/3 62.25/3 62.48/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 12.12/3 3.46/3 18.19/4 4.55/4 15.37/3 5.58/3 1.38/4 0.23/3
4 [592]POKORA, Edward 67.42 21.03/5 24.32/5 41.09/4 44.22/4 62.20/4 66.18/4 67.24/4 67.42/4
UMKS, Kwidzyn 21.03/5 3.29/2 16.37/2 3.13/1* 17.58/5 3.58/1* 1.06/1* 0.18/2
5 [149]WRONICZ, Zygmunt 75.26 19.59/4 23.47/4 43.01/5 47.32/5 63.59/5 73.38/5 75.02/5 75.26/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 19.59/4 3.48/4 19.14/5 4.31/3 16.27/4 9.39/6 1.24/3 0.24/4
6 [649]BARTKOWIAK, Edward 96.17 23.46/6 30.39/6 60.39/6 66.15/6 86.41/6 93.27/6 95.49/6 96.17/6
WKS Grunwald, Poznań 23.46/6 6.53/6 30.00/6 5.36/5 20.26/6 6.46/4 2.22/6 0.28/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80 2.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-37 3-36 4-35 5-43 6-58 7-100
1 [664]DURA, Kazimierz 43.04 6.51/1* 11.52/1* 23.22/1* 26.03/1* 35.31/1* 41.33/1* 42.46/1* 43.04/1*
WKS Śląsk, Wrocław 6.51/1* 5.01/1* 11.30/2 2.41/1* 9.28/1* 6.02/2 1.13/1* 0.18/1*
2 [023]PIETKIEWICZ, Waldemar 47.00 8.43/2 14.21/2 25.35/2 30.49/2 42.17/2 45.22/2 46.35/2 47.00/2
CX80 Kalisz 8.43/2 5.38/2 11.14/1* 5.14/2 11.28/2 3.05/1* 1.13/1* 0.25/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 2.3km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-37 4-42 5-40 6-100
1 [307]WIGIER, Helena 0b.PK 36.22 8.52/5 12.56/1* 18.52/1* 27.33/3 31.27/3 35.55/1* 36.22/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 8.52/5 4.04/1* 5.56/1* 8.41/10 3.54/2 4.28/16 0.27/24
2 []SIUDEK, Piotr 0b.PK 37.12 8.37/4 14.39/7 22.17/4 29.21/4 33.52/5 36.57/3 37.12/2
UKS Orientuś, Łódź 8.37/4 6.02/10 7.38/5 7.04/4 4.31/7 3.05/2 0.15/1*
3 []PASZYŃSKI, Wojciech 0b.PK 37.15 9.36/13 13.46/5 20.45/2 29.45/6 33.21/4 36.54/2 37.15/3
UKS Orientuś, Łódź 9.36/13 4.10/2 6.59/3 9.00/11 3.36/1* 3.33/10 0.21/14
4 [516]OSTAŁOWSKA, Alicja 0b.PK 37.57 8.59/8 13.37/3 22.40/7 29.32/5 34.15/6 37.39/4 37.57/4
UKS Reflex, Rybnik 8.59/8 4.38/3 9.03/8 6.52/2 4.43/8 3.24/7 0.18/7
5 []KRAWCZYK, Anna 0b.PK 39.08 8.14/2 15.43/11 22.24/5 30.25/9 35.43/8 38.50/5 39.08/5
UKS Azymut, Pabianice 8.14/2 7.29/12 6.41/2 8.01/8 5.18/11 3.07/3 0.18/7
6 []MAZUR, Matylda 0b.PK 39.11 8.28/3 15.06/8 22.26/6 30.33/10 36.11/10 38.50/5 39.11/6
UKS Azymut, Pabianice 8.28/3 6.38/11 7.20/4 8.07/9 5.38/16 2.39/1* 0.21/14
7 [513]KORUS, Zofia 0b.PK 39.27 8.58/7 13.44/4 23.11/9 30.17/8 35.45/9 39.10/7 39.27/7
UKS Reflex, Rybnik 8.58/7 4.46/5 9.27/11 7.06/5 5.28/14 3.25/8 0.17/5
8 []PASZYŃSKA, Klara 0b.PK 39.33 7.56/1* 12.56/1* 20.49/3 29.55/7 34.54/7 39.18/8 39.33/8
UKS Orientuś, Łódź 7.56/1* 5.00/6 7.53/6 9.06/12 4.59/10 4.24/15 0.15/1*
9 []PRZYBYŁO, Justyna 0b.PK 40.38 9.22/12 14.34/6 22.51/8 32.27/11 36.52/11 40.17/9 40.38/9
WKS Wawel, Kraków 9.22/12 5.12/7 8.17/7 9.36/14 4.25/5 3.25/8 0.21/14
10 [183]KRZYŻANOWSKA, Weronika 0b.PK 43.28 9.01/9 17.03/13 27.13/12 34.38/14 39.56/14 43.11/12 43.28/12
MKS MOS, Wrocław 9.01/9 8.02/14 10.10/12 7.25/6 5.18/11 3.15/4 0.17/5
11 [180]KHARCHENKO, Danylo 0b.PK 43.31 8.54/6 16.55/12 27.07/11 33.36/12 39.50/12 43.13/13 43.31/13
MKS MOS, Wrocław 8.54/6 8.01/13 10.12/13 6.29/1* 6.14/20 3.23/5 0.18/7
12 [187]SKURAK, Zuzanna 0b.PK 43.35 9.01/9 17.04/14 27.16/13 34.12/13 39.54/13 43.17/14 43.35/14
MKS MOS, Wrocław 9.01/9 8.03/15 10.12/13 6.56/3 5.42/17 3.23/5 0.18/7
13 [507]JESZKA, Maria 0b.PK 49.35 9.57/14 15.13/9 30.01/14 39.52/15 45.10/15 49.13/15 49.35/15
UKS Reflex, Rybnik 9.57/14 5.16/8 14.48/17 9.51/15 5.18/11 4.03/14 0.22/19
14 []KORUS, Joanna 0b.PK 53.42 9.21/11 15.19/10 27.05/10 42.00/16 47.46/16 53.22/16 53.42/16
UKS Reflex, Rybnik 9.21/11 5.58/9 11.46/16 14.55/23 5.46/18 5.36/18 0.20/12
15 []LIPPA, Jan 0b.PK 55.03 16.36/24 21.20/17 37.10/18 44.43/17 49.01/17 54.38/17 55.03/17
LUKS Azymek Zdzieszowice 16.36/24 4.44/4 15.50/21 7.33/7 4.18/3 5.37/19 0.25/21
16 []MARCINKIEWICZ, Dorota Tadeusz 0b.PK 55.33 16.34/22 24.49/20 34.13/15 45.41/18 50.25/18 55.05/18 55.33/18
16.34/22 8.15/17 9.24/10 11.28/18 4.44/9 4.40/17 0.28/25
17 []LIS, Aleksandra 0b.PK 55.57 11.23/15 21.06/15 36.36/16 47.20/19 51.40/19 55.36/19 55.57/19
UKS Arkady, Raszków 11.23/15 9.43/21 15.30/18 10.44/17 4.20/4 3.56/12 0.21/14
18 []RUBACH, Jagoda 0b.PK 56.02 11.25/16 21.07/16 36.39/17 47.22/20 51.48/20 55.39/20 56.02/20
UKS Arkady, Raszków 11.25/16 9.42/20 15.32/19 10.43/16 4.26/6 3.51/11 0.23/20
19 []KRAKOWIAK, Zofia 0b.PK 69.05 31.07/26 40.09/26 49.15/22 58.39/24 64.49/24 68.45/23 69.05/23
UKS Orientpark.pl, Iwiny 31.07/26 9.02/19 9.06/9 9.24/13 6.10/19 3.56/12 0.20/12
20 []WALAŚ, Helena 0b.PK 69.29 15.35/21 24.11/18 41.32/20 54.07/21 62.38/21 69.03/24 69.29/24
WKS Wawel, Kraków 15.35/21 8.36/18 17.21/22 12.35/19 8.31/21 6.25/23 0.26/23
21 [506]DEMINGER, Amelia 0b.PK 70.07 14.17/17 31.46/24 43.20/21 58.25/23 63.59/22 69.42/25 70.07/25
UKS Reflex, Rybnik 14.17/17 17.29/26 11.34/15 15.05/24 5.34/15 5.43/21 0.25/21
22 []KOMSA, Aleksandra 0b.PK 71.14 16.34/22 24.40/19 40.20/19 55.42/22 64.19/23 70.53/26 71.14/26
UKS Orientuś, Łódź 16.34/22 8.06/16 15.40/20 15.22/25 8.37/22 6.34/25 0.21/14
23 [186]PUSHKAR, Katerina 0b.PK 78.41 14.40/19 31.29/22 50.07/24 63.28/26 72.41/26 78.25/27 78.41/27
MKS MOS, Wrocław 14.40/19 16.49/24 18.38/24 13.21/22 9.13/24 5.44/22 0.16/3
24 [181]KHARCHENKO, Dmytro 0b.PK 78.46 14.17/17 31.25/21 49.56/23 63.00/25 72.00/25 78.30/28 78.46/28
MKS MOS, Wrocław 14.17/17 17.08/25 18.31/23 13.04/21 9.00/23 6.30/24 0.16/3
25 [182]KOVPAN, Anna 0b.PK 78.50 15.01/20 31.36/23 50.44/25 63.29/27 72.49/27 78.31/29 78.50/29
MKS MOS, Wrocław 15.01/20 16.35/23 19.08/25 12.45/20 9.20/25 5.42/20 0.19/11
26 []DRĄGOWSKI, Wojciech 0b.PK109.56 23.31/25 34.37/25 58.14/26 86.47/28 101.06/28 109.20/30 109.56/30
OK! Sport, Warszawa 23.31/25 11.06/22 23.37/26 28.33/26 14.19/28 8.14/26 0.36/28
27 []MAJASOW, Ina 3b.PK 41.45 / / / 17.31/2 30.41/1* 41.11/11 41.45/10
WKS Śląsk Wrocław / / / / 13.10/26 10.30/28 0.34/26
28 []ŁONIEWSKA, Nela 3b.PK 41.49 / / / 17.23/1* 30.47/2 41.07/10 41.49/11
/ / / / 13.24/27 10.20/27 0.42/30
29 []PABICH, Wojtek 5b.PK 63.10 / / / / / 62.35/21 63.10/21
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / 0.35/27
30 []PABICH, Piotr 5b.PK 63.22 / / / / / 62.41/22 63.22/22
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / 0.41/29
[510]KLIŚ, Amelia NKL / / / / / / /
UKS Reflex, Rybnik / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Średnia 3.7km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-57 3-37 4-41 5-44 6-31 7-36 8-35 9-70 10-100
1 []FILIPCZAK, Jagoda 0b.PK 42.56 2.47/1* 5.10/1* 8.38/1* 18.07/1* 20.57/1* 25.03/1* 33.45/1* 35.40/1* 41.36/1* 42.39/1*
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 2.47/1* 2.23/2 3.28/1* 9.29/2 2.50/3 4.06/2 8.42/3 1.55/3 5.56/1* 1.03/2
42.56/1*
0.17/3
2 [439]PANASZEK, Justyna 0b.PK 44.48 4.12/9 6.01/3 9.38/2 19.20/2 22.18/3 25.56/2 34.54/2 36.48/2 43.27/2 44.33/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 4.12/9 1.49/1* 3.37/2 9.42/3 2.58/4 3.38/1* 8.58/4 1.54/2 6.39/3 1.06/4
44.48/2
0.15/1*
3 [001]WALIDUDA, Anna 0b.PK 47.09 4.08/8 7.08/5 11.09/4 19.49/3 22.06/2 28.21/3 36.47/3 38.37/3 45.54/3 46.51/3
1psap 4.08/8 3.00/5 4.01/4 8.40/1* 2.17/1* 6.15/8 8.26/1* 1.50/1* 7.17/6 0.57/1*
47.09/3
0.18/7
4 []UKLEJA, Marcin 0b.PK 49.54 3.39/5 6.36/4 11.02/3 22.20/4 25.05/4 29.40/4 39.02/4 41.18/4 48.22/4 49.35/4
PKO Harpagan, Gdańsk 3.39/5 2.57/4 4.26/8 11.18/8 2.45/2 4.35/4 9.22/6 2.16/5 7.04/5 1.13/6
49.54/4
0.19/9
5 []ORŁOWSKI, Andrzej 0b.PK 59.06 5.33/14 9.27/12 13.35/10 23.39/5 29.51/6 35.27/6 46.08/6 48.57/6 57.16/6 58.42/7
1psap 5.33/14 3.54/9 4.08/6 10.04/4 6.12/13 5.36/5 10.41/8 2.49/9 8.19/10 1.26/13
59.06/6
0.24/15
6 []ZOK, Patrycja 0b.PK 59.09 5.28/13 9.29/13 13.30/9 23.39/5 29.51/6 35.28/7 46.25/7 49.04/7 57.20/7 58.41/6
1psap 5.28/13 4.01/10 4.01/4 10.09/5 6.12/13 5.37/7 10.57/10 2.39/7 8.16/9 1.21/11
59.09/7
0.28/16
7 []CHABIERA, Lena 0b.PK 60.05 2.53/2 7.28/7 11.26/6 26.19/8 32.23/10 37.59/8 49.41/9 51.49/9 58.41/8 59.48/8
UNTS, Warszawa 2.53/2 4.35/13 3.58/3 14.53/10 6.04/12 5.36/5 11.42/12 2.08/4 6.52/4 1.07/5
60.05/8
0.17/3
8 []WIELEWIS, Emilia 0b.PK 69.13 5.06/12 14.57/15 21.55/15 32.35/10 37.24/12 41.52/12 54.51/10 58.12/10 67.35/10 68.56/10
5.06/12 9.51/15 6.58/15 10.40/7 4.49/7 4.28/3 12.59/14 3.21/12 9.23/12 1.21/11
69.13/10
0.17/3
9 []BUKALA, Anatol 0b.PK 73.41 5.37/15 17.43/16 22.40/16 43.27/14 47.55/16 54.39/15 63.18/15 65.57/14 72.02/11 73.21/11
Indywidualne 5.37/15 12.06/16 4.57/9 20.47/11 4.28/6 6.44/9 8.39/2 2.39/7 6.05/2 1.19/9
73.41/11
0.20/12
10 [170]SAGANOWSKI, Rafał 0b.PK 76.51 4.01/6 8.08/9 13.10/8 35.59/12 41.08/14 49.12/13 59.58/13 64.39/12 74.38/12 76.29/12
MKS Metalowiec, Łódź 4.01/6 4.07/11 5.02/10 22.49/14 5.09/8 8.04/12 10.46/9 4.41/15 9.59/15 1.51/15
76.51/12
0.22/13
11 [168]SAGANOWSKA, Aleksandra 0b.PK 77.18 4.31/10 8.45/11 13.55/11 36.27/13 41.39/15 49.37/14 60.41/14 65.09/13 75.06/13 76.56/13
MKS Metalowiec, Łódź 4.31/10 4.14/12 5.10/11 22.32/13 5.12/9 7.58/11 11.04/11 4.28/14 9.57/14 1.50/14
77.18/13
0.22/13
12 []MIESZAŁA, Julia 0b.PK 78.52 3.38/4 7.12/6 15.47/13 26.07/7 31.33/9 41.12/11 57.44/12 61.21/11 77.19/14 78.34/14
UKS GOK, Galewice 3.38/4 3.34/6 8.35/16 10.20/6 5.26/10 9.39/15 16.32/15 3.37/13 15.58/16 1.15/7
78.52/14
0.18/7
13 [493]ZUCHMAŃSKA, Julia 0b.PK 85.15 4.01/6 7.44/8 13.59/12 35.27/11 40.58/13 58.21/16 70.37/16 73.57/15 83.38/16 84.58/15
UKS Orientuś, Łódź 4.01/6 3.43/7 6.15/14 21.28/12 5.31/11 17.23/16 12.16/13 3.20/11 9.41/13 1.20/10
85.15/15
0.17/3
14 []MAJ, Krzysztof 0b.PK 91.19 6.23/16 11.31/14 17.02/14 29.27/9 33.20/11 40.14/10 57.17/11 74.40/16 82.44/15 91.00/16
Indywidualny Dolnośląskie 6.23/16 5.08/14 5.31/13 12.25/9 3.53/5 6.54/10 17.03/16 17.23/16 8.04/8 8.16/16
91.19/16
0.19/9
15 []ANTONOWICZ, Jerzy 1b.PK 54.36 3.17/3 5.59/2 11.25/5 / 25.33/5 33.51/5 42.52/5 45.18/5 53.00/5 54.17/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.17/3 2.42/3 5.26/12 / / 8.18/14 9.01/5 2.26/6 7.42/7 1.17/8
54.36/5
0.19/9
16 []WIGIER, Marcin 1b.PK 61.52 4.33/11 8.25/10 12.36/7 / 30.06/8 38.13/9 48.46/8 51.45/8 60.33/9 61.37/9
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.33/11 3.52/8 4.11/7 / / 8.07/13 10.33/7 2.59/10 8.48/11 1.04/3
61.52/9
0.15/1*
[454]HOROSZKIEWICZ, Adrian NKL / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/
/
[]KRUPA, Łukasz NKL / / / / / / / / / /
Indywidualne / / / / / / / / / /
/
/
|