Lista Startowa na etapy 21.04.2023 01:24:34
KMP2023 - R1
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
Lista Startowa na etapy: Długa
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [061]ZADROŻNY, Marcin Indywidualny 9
2 [116]WALENDOWSKA, Patrycja KU AZS WAT Warszawa 23 8005192
3 [118]CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 24 1942 8010862
4 [119]GAJOS, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 24 5338 8005194
5 [120]KANKOWSKA, Dominika KU AZS WAT, Warszawa 24 3290 8010868
6 [164]KUNIKOWSKI, Dominik MKS Metalowiec, Łódź 27 5965
7 [167]PODLEWSKA, Paulina MKS Metalowiec, Łódź 27
8 [173]WALIŃSKA, Natalia MKS Metalowiec, Łódź 27
9 [328]RYCHLIK, Adrian UKS Arkady, Raszków 34 6071
10 [438]PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 43 704
11 []IŻYKOWSKA, Agnieszka Indywidualne 7
12 []CHMIEL, Dominika Indywidualne 7
13 []KRUPA, Łukasz Indywidualne 7 8120690
Lista Startowa na etapy: K10
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [376]MAZUR, Marta UKS Azymut, Pabianic 37 5243 8044574 0.00 36.00
2 [719]GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 54 5095 0.00
3 [741]PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 54 5207 1.00 33.00
4 [558]PIZIAK, Maja UKS Traper, Złocieni 49 5921 8500665 2.00 15.00
5 [709]BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 54 5096 8003384 3.00 6.00
6 [488]WOJCZYK, Agata UKS Orientuś, Łódź 44 5653 8195854 4.00 9.00
7 [753]WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 54 5093 8229143 5.00 12.00
8 [557]PILEWSKA, Gabriela UKS Traper, Złocieni 49 5920 8500653 6.00 3.00
9 [737]OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 54 5091 8003916 7.00 39.00
10 [567]TRELA, Eliza UKS Traper, Złocieni 49 5069 8500626 8.00 42.00
11 [729]MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel, Kraków 54 5223 2114859 9.00 27.00
12 [033]GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 6 5791 8229162 10.00 30.00
13 [427]HETNAR, Emilia UKS Orientpark.pl, I 43 5854 2025011 11.00 21.00
14 [507]JESZKA, Maria UKS Reflex, Rybnik 46 5938 886623 12.00
15 [231]KACZYŃSKA, Zofia PKO Harpagan, Gdańsk 31 5578 1407623 13.00 18.00
16 [555]MOCZARSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 49 5922 8500657 14.00 24.00
17 [425]DWOJAK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 43 5855 2025008 15.00 45.00
Lista Startowa na etapy: K12
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [315]CIEŚLAK, Zofia UKS Arkady, Raszków 34 6051 553467 27.00 83.00
2 [229]JUREK, Milena PKO Harpagan, Gdańsk 31 5875 1416920 28.00 104.00
3 [322]JACKOWSKA, Bernardetta UKS Arkady, Raszków 34 6058 2037841 29.00 77.00
4 [636]WOJDA, Katarzyna UNTS, Warszawa 51 5502 1418730 30.00 161.00
5 [269]BUCZMA, Lena Stowarzyszenie Team 32 5645 1409302 31.00 80.00
6 [330]STEFAŃSKA, Maja UKS Arkady, Raszków 34 6074 2016195 32.00
7 [569]BLOKOWSKA, Michalina UMKS, Kwidzyn 50 5890 8032071 33.00 71.00
8 [342]OLEK-DEJNECKA, Gabriela UKS Azymut 45, Gdyni 35 5607 8516448 34.00 44.00
9 [429]HYSKA, Pola UKS Orientpark.pl, I 43 5898 2025006 35.00 146.00
10 [325]KRÓL, Hanna UKS Arkady, Raszków 34 5009 2037825 36.00 89.00
11 [370]LORENC, Sara UKS Azymut, Pabianic 37 5241 887245 37.00 68.00
12 [337]ZIELIŃSKA, Patrycja UKS Arkady, Raszków 34 6078 2037831 38.00 116.00
13 [575]GIMIŃSKA, Maria UMKS, Kwidzyn 50 5884 8032094 39.00 107.00
14 [329]RYCHLIK, Laura UKS Arkady, Raszków 34 6072 8102673 40.00 95.00
15 [178]GONDEK, Maja MKS MOS, Wrocław 28 5893 2016282 41.00 125.00
16 [580]KŁOS, Amelia UMKS, Kwidzyn 50 5808 8032075 42.00 41.00
17 [272]GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 32 4693 8140111 43.00 155.00
18 [738]OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 54 4929 8006520 44.00 134.00
19 [186]PUSHKAR, Katerina MKS MOS, Wrocław 28 6014 2016292 45.00
20 [653]KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald, Poznań 52 5731 8501717 46.00 62.00
21 [187]SKURAK, Zuzanna MKS MOS, Wrocław 28 6013 2016290 47.00
22 [160]WIATROWSKA, Zuzanna LUKS Azymek, Zdziesz 26 5482 8032162 48.00 53.00
23 [379]PABICH, Hanna UKS Azymut, Pabianic 37 4168 8071012 49.00 113.00
24 [430]KRAKOWIAK, Lena UKS Orientpark.pl, I 43 5853 2025001 50.00 152.00
25 [153]LIPPA, Anna LUKS Azymek, Zdziesz 26 5648 8058865 51.00 59.00
26 [547]BOROWIEC, Izabela UKS Traper, Złocieni 49 5584 8105271 52.00 98.00
27 [627]ODNORALOVA, Wiktoriia UNTS, Warszawa 51 5902 53.00 86.00
28 [258]TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 31 4966 8010311 54.00 110.00
29 [559]PIZIAK, Martyna UKS Traper, Złocieni 49 5803 8500654 55.00 137.00
30 [184]MAGOTT, Julia MKS MOS, Wrocław 28 5894 2016283 56.00 119.00
31 [284]MIODUSZEWSKA, Janina Stowarzyszenie Team 32 4828 8058788 57.00 122.00
32 [182]KOVPAN, Anna MKS MOS, Wrocław 28 6010 2016286 58.00
33 [605]WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 50 5246 8001096 59.00 140.00
34 [459]MALCZEWSKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 44 5099 8442644 60.00 143.00
35 [083]DANKOVA, Inna KS Hades, Poznań 21 5729 8089669 61.00 56.00
36 [159]RYCZKOWSKA, Julia LUKS Azymek, Zdziesz 26 5408 8058866 62.00 74.00
37 [230]KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 31 4954 8110107 63.00 50.00
38 [510]KLIŚ, Amelia UKS Reflex, Rybnik 46 5941 14551070 64.00
39 [426]GŁADYSZ, Milena UKS Orientpark.pl, I 43 5899 2025018 65.00 65.00
40 [341]NOVIKAVA, Amalia UKS Azymut 45, Gdyni 35 5961 8032128 66.00 101.00
41 [516]OSTAŁOWSKA, Alicja UKS Reflex, Rybnik 46 5939 1451066 67.00
42 [755]WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 54 5092 8229149 68.00 47.00
43 [513]KORUS, Zofia UKS Reflex, Rybnik 46 5937 1451062 69.00
44 [162]ZAJDOWICZ, Maria LUKS Azymek, Zdziesz 26 5404 8032161 70.00 92.00
45 [506]DEMINGER, Amelia UKS Reflex, Rybnik 46 5940 1451064 71.00
46 [484]TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 44 5286 8195851 72.00 149.00
47 [440]ZIOBER, Julia UKS Orientpark.pl, I 43 5856 2025013 73.00 128.00
48 [265]BENESZ, Olga Stowarzyszenie Team 32 5376 131.00
49 [407]JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 41 4516 158.00
Lista Startowa na etapy: K14
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [323]KICZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 34 4998 2016200 20.00
2 [131]DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 25 5474 428768 21.00 42.00
3 [525]KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 47 4960 8013959 22.00 108.00
4 [335]UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 34 4416 8132009 23.00 51.00
5 [035]KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 6 4638 8229177 24.00 117.00
6 [169]SAGANOWSKA, Kinga MKS Metalowiec, Łódź 27 5054 8007739 25.00
7 [312]CHERNOMOR, Sofiia UKS Arkady, Raszków 34 5757 553465 26.00
8 [102]ZAMIARA, Gabriela KS Hades, Poznań 21 4690 8072552 27.00 27.00
9 [321]GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 34 5486 8028100 28.00 45.00
10 [421]BROSZCZAK, Edyta UKS Lotna, Zdzieszow 42 5041 8093105 29.00 6.00
11 [581]MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 50 4505 8032076 30.00 81.00
12 [326]MICHALAK, Marika UKS Arkady, Raszków 34 6061 553464 31.00 93.00
13 [512]KLIŚ, Weronika UKS Reflex, Rybnik 46 5624 8211221 32.00 33.00
14 [097]PANCHENKO, Ivanna KS Hades, Poznań 21 5765 8196056 33.00 18.00
15 [600]SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 50 5064 8072538 34.00 48.00
16 [332]TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 34 4999 8091403 35.00 9.00
17 [528]KOŻYCZKOWSKA, Anna UKS Siódemka, Rumia 47 5727 8006516 36.00 78.00
18 [115]WALA, Małgorzata KS Kościelec, Chrzan 22 5133 8032055 37.00 126.00
19 [713]DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 54 5084 8003917 38.00 12.00
20 [177]GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS, Wrocław 28 5704 8413340 39.00 66.00
21 [602]SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 50 4179 8062064 40.00 57.00
22 [108]GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 22 4935 8032053 41.00 96.00
23 [423]OLEŚNIEWICZ, Hanna UKS Lotna, Zdzieszow 42 5042 8093104 42.00 87.00
24 [542]ROMAN, Antonia UKS Siódemka, Rumia 47 5052 8013932 43.00 24.00
25 [053]PRZYBYŁ, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 6 5877 8500224 44.00 0.00
26 [565]SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 49 5018 8148612 45.00 72.00
27 [472]RAWECKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 44 5097 8007742 46.00 132.00
28 [047]PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 6 5047 8636183 47.00 135.00
29 [708]BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 54 4748 8006535 48.00 105.00
30 [057]WALIGÓRSKA, Dominika HKS Azymut, Mochy 6 5878 8032133 49.00 21.00
31 [109]HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 22 4520 8032056 50.00 36.00
32 [183]KRZYŻANOWSKA, Weronika MKS MOS, Wrocław 28 6012 2016289 51.00
33 [111]PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 22 4164 8032052 52.00 54.00
34 [645]WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 51 4547 8101219 53.00 75.00
35 [433]NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 43 4975 8013957 54.00 39.00
36 [027]BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 6 4904 8229169 55.00 90.00
37 [113]RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 22 4519 8032051 56.00 120.00
38 [508]JUREK, Marta UKS Reflex, Rybnik 46 4941 8136024 57.00 3.00
39 [596]ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 50 4502 8140310 58.00 30.00
40 [568]TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 49 5019 8148613 59.00 123.00
41 [579]KAWECKA, Amelia UMKS, Kwidzyn 50 5554 8410187 60.00 114.00
42 [422]KWOCZAŁA, Emilia UKS Lotna, Zdzieszow 42 5040 8093106 61.00 63.00
43 [034]GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 6 4903 8032144 62.00 111.00
44 [363]KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut, Pabianic 37 4171 8051310 63.00 99.00
45 [491]WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 44 5025 8500245 64.00 69.00
46 [243]MARSZAŁEK, Marta PKO Harpagan, Gdańsk 31 5015 8500252 65.00 60.00
47 [192]WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 28 4012 8345992 66.00 102.00
48 [038]MIŚ, Milena HKS Azymut, Mochy 6 3575 8062029 67.00 15.00
49 [548]DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 49 4141 8220950 68.00 84.00
50 [428]HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 43 4726 8090517 69.00 138.00
51 [336]WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 34 5049 129.00
Lista Startowa na etapy: K16
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [531]LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 47 4468 26.00
2 [734]NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 54 3651 48.00
3 [331]ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 34 4418 895245 53.00
4 [197]DURKA, Martyna MKS Paulinum, Jeleni 29 5011 54.00
5 [205]LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum, Jeleni 29 4740 8032127 54.00 70.00
6 [304]WĄSIEWICZ, Urszula Stowarzyszenie Team 32 4082 8070511 55.00 74.00
7 [473]RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 44 4880 8339310 56.00 16.00
8 [554]MIŁASZEWICZ, Magdalena UKS Traper, Złocieni 49 3887 8220947 57.00 6.00
9 [253]STANIAK, Joanna PKO Harpagan, Gdańsk 31 5582 8229122 58.00 18.00
10 [517]PORADA, Jagoda UKS Reflex, Rybnik 46 4760 8200899 59.00 20.00
11 [264]WINIAREK, Laura PKO Harpagan, Gdańsk 31 5014 8516447 60.00 84.00
12 [522]ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex, Rybnik 46 5503 8136022 61.00 32.00
13 [707]BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 54 3646 8000584 62.00 0.00
14 [114]WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 22 5077 8032054 63.00 80.00
15 [747]SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 54 3190 8000395 65.00 92.00
16 [526]KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 47 4482 8091820 66.00 14.00
17 [730]MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 54 4022 8000389 67.00 52.00
18 [543]SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 47 5051 8001128 68.00 82.00
19 [220]DARGACZ, Paulina PKO Harpagan, Gdańsk 31 4488 8070720 69.00 66.00
20 [063]KULA, Maja Indywidualny Dolnośl 10 3962 8002349 70.00 78.00
21 [199]DUTKIEWICZ, Wiktoria MKS Paulinum, Jeleni 29 3881 8170608 71.00 94.00
22 [521]SZENDRA, Iwona UKS Reflex, Rybnik 46 5623 8136008 72.00 90.00
23 [483]SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 44 5657 8500246 73.00 46.00
24 [561]STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 49 4139 8220951 74.00 10.00
25 [385]REDZYNIA, Zofia UKS Azymut, Pabianic 37 4595 8007219 75.00 50.00
26 [620]MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 51 3554 8131207 76.00 76.00
27 [541]PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 47 4252 8515505 77.00 4.00
28 [037]KLECHA, Weronika HKS Azymut, Mochy 6 3574 8062022 78.00 56.00
29 [257]TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 31 4965 8121008 79.00 88.00
30 [066]MIKUŁA, Iga Indywidualny Dolnośl 10 3959 8300107 80.00 22.00
31 [736]OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 54 3938 8348977 81.00 60.00
32 [556]MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 49 4528 8220949 82.00 42.00
33 [466]NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 44 4870 8339355 83.00 30.00
34 [065]MIKUŁA, Daria Indywidualny Dolnośl 10 3960 8073012 84.00 86.00
35 [503]WASILEWSKA, Olga UKS OSiR, Góra Kalwa 45 4251 8044693 85.00 58.00
36 [523]BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 47 4398 8004714 86.00 68.00
37 [698]SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 53 2911 8201402 87.00 36.00
38 [633]SAŁACKA, Joanna UNTS, Warszawa 51 5510 8032105 88.00 8.00
39 [432]NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 43 4783 8013972 89.00 38.00
40 [263]WIĘCKOWSKA, Nicola PKO Harpagan, Gdańsk 31 6085 8516947 90.00 34.00
41 [614]CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 51 3856 8181201 91.00 24.00
42 [515]KRUCZKOWSKA, Alicja UKS Reflex, Rybnik 46 4394 8136007 92.00 2.00
43 [441]BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś, Łódź 44 5656 8500244 93.00 12.00
44 [694]STANIEC, Julia WKS Śląsk, Wrocław 53 4346 8062039 94.00 28.00
45 [112]PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 22 3611 8664614 95.00 64.00
46 [676]KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk, Wrocław 53 4651 8000776 96.00 72.00
47 [739]OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 54 4023 8000587 97.00 44.00
48 [678]KUCIEL, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 53 4295 8000774 98.00 40.00
Lista Startowa na etapy: K18
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [450]GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 44 3047 8667261 19.00 116.00
2 [262]UKLEJA, Patrycja PKO Harpagan, Gdańsk 31 3121 8500251 20.00 150.00
3 [333]UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 34 4035 8060202 21.00 128.00
4 [386]STAŃCZAK, Hanna UKS Azymut, Pabianic 37 6050 2146625 22.00 136.00
5 [234]KOTENKO, Olesya PKO Harpagan, Gdańsk 31 5804 8518349 23.00 156.00
6 [378]MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 37 4596 8071021 24.00 154.00
7 [659]CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 53 4290 8654388 25.00 140.00
8 [499]KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 45 4540 8062061 26.00 144.00
9 [096]PANCHENKO, Daniela KS Hades, Poznań 21 5766 27.00 110.00
10 [671]KARELINA, Sofya WKS Śląsk, Wrocław 53 5966 8000140 28.00 122.00
11 [585]MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 50 2764 8051213 29.00 118.00
12 [357]PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 36 4460 8062053 30.00 132.00
13 [461]MARAMAROSI, Rita UKS Orientuś, Łódź 44 6022 8052213 31.00 160.00
14 [276]GWIAZDA, Barbara Stowarzyszenie Team 32 5928 8658333 32.00 130.00
15 [402]CEGIEŁKA, Milena UKS Grom, Sokolniki 40 4115 8003547 33.00 114.00
16 [042]MUREK, Emilia HKS Azymut, Mochy 6 3579 8636184 34.00 138.00
17 [489]WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 44 4877 8007226 35.00 108.00
18 [040]MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut, Mochy 6 3262 8062023 36.00 120.00
19 [455]KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 44 4655 8667262 37.00 112.00
20 [138]PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 25 3998 8210905 38.00 124.00
21 [249]RYGIELSKA, Kinga PKO Harpagan, Gdańsk 31 4506 8013941 39.00 134.00
22 [725]KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 54 4021 8000583 40.00 148.00
23 [223]FLANCZEWSKA, Maja PKO Harpagan, Gdańsk 31 5576 8515547 41.00 106.00
24 [727]LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 54 3832 8636994 42.00 104.00
25 [352]KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 36 3845 8062055 43.00 146.00
26 [562]SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 49 3545 8650885 44.00 126.00
27 [353]KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut, Dębów 36 4056 8636596 45.00 158.00
28 [364]KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 37 4599 8071022 46.00 142.00
29 [496]DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 8062062 47.00 152.00
Lista Startowa na etapy: K20
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [410]LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 41 3406 8631700 1.00
2 [142]SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 25 3724 8008253 2.00 96.00
3 [704]WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk, Wrocław 53 3152 8230203 3.00 90.00
4 [359]GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 37 4604 8071023 4.00 102.00
5 [697]SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 53 3491 8650388 5.00 81.00
6 [345]PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 35 2741 8656100 6.00 108.00
7 [367]KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 37 2651 8640908 7.00 84.00
8 [588]PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 50 3363 8653296 8.00 93.00
9 [136]MONIAK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 25 4709 8008252 9.00 105.00
10 [650]FILIPIAK, Adrianna WKS Grunwald, Poznań 52 4153 8000831 10.00 111.00
11 [448]DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 44 3854 8646297 11.00 99.00
12 [155]OGRODNIK, Magdalena LUKS Azymek, Zdziesz 26 3478 8032164 12.00
13 [746]SEREDA, Olha WKS Wawel, Kraków 54 5788 8014409 13.00 87.00
14 [317]DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 34 3060 78.00
Lista Startowa na etapy: K21
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [757]WICHA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 54 484 58.00
2 [661]CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 53 3696 8661597 61.00 130.00
3 [209]ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra MKS Paulinum, Jeleni 29 5495 1110259 62.00 133.00
4 [419]SOBEL, Natalia UKS Kometa, Gliwice 41 2491 8631683 63.00
5 [316]DERA, Dominika UKS Arkady, Raszków 34 1362 8032098 64.00 112.00
6 [690]PAULAVA, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 53 5520 8182064 65.00 118.00
7 [518]PORADA, Lilianna UKS Reflex, Rybnik 46 2045 8136034 66.00 52.00
8 [167]PODLEWSKA, Paulina MKS Metalowiec, Łódź 27 8005040 67.00
9 [157]OLEŚNIEWICZ, Karolina LUKS Azymek, Zdziesz 26 3330 8032165 68.00
10 [658]CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 53 1827 69.00 91.00
11 [622]MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 51 2096 8221001 70.00 55.00
12 [451]GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 44 3046 8640927 71.00 97.00
13 [158]POLEWSKA, Joanna LUKS Azymek, Zdziesz 26 252 8093107 72.00
14 [028]DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 6 3584 8636511 73.00 70.00
15 [382]PABICH, Marta UKS Azymut, Pabianic 37 355 887236 74.00
16 [418]POGODA, Kinga UKS Kometa, Gliwice 41 2490 8631688 75.00
17 [751]TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 54 2935 8650894 76.00 73.00
18 [609]BABYCZ, Olena UNTS, Warszawa 51 5783 77.00 127.00
19 [227]GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 31 4764 8261196 78.00 115.00
20 [465]NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 44 3250 8667263 79.00 64.00
21 [749]SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 54 3191 79.00
22 [355]LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 36 2611 8008007 80.00
23 [662]CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 53 2099 81.00 103.00
24 [493]ZUCHMAŃSKA, Julia UKS Orientuś, Łódź 44 5658 8195843 82.00
25 [632]POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 51 1962 8444924 83.00 76.00
26 [219]BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 31 4215 8281192 84.00 106.00
27 [687]MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 53 2223 8007379 85.00 67.00
28 [139]PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 25 3999 8000305 86.00 121.00
29 [089]HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 21 930 8229200 87.00 88.00
30 [173]WALIŃSKA, Natalia MKS Metalowiec, Łódź 27 8037102 88.00
31 [532]MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 47 2434 8660530 89.00 82.00
32 [343]PATASSIOVA, Michaela UKS Azymut 45, Gdyni 35 5496 8670509 90.00 139.00
33 [439]PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl, I 43 5264 8007399 91.00
34 [156]OLESZEK, Aleksandra LUKS Azymek, Zdziesz 26 2641 8032166 92.00
35 [437]PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 43 1177 8110693 93.00 61.00
36 [088]GORCZYCA, Maria KS Hades, Poznań 21 2971 8645197 94.00 94.00
37 [216]ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 30 3480 8636522 95.00 100.00
38 [631]PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 51 37 8664090 96.00 136.00
39 [246]PIOTROWSKA, Katarzyna PKO Harpagan, Gdańsk 31 1528 8000388 97.00 85.00
40 [380]PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 37 330 109.00
41 [213]GÓRSKA, Kinga OK! Sport, Warszawa 30 747 124.00
Lista Startowa na etapy: K35
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [240]LESISZ, Agata PKO Harpagan, Gdańsk 31 5575 8089645 2.00 129.00
2 [684]MAJASOW, Agata WKS Śląsk, Wrocław 53 1029 3.00 162.00
3 [270]BUDNA, Emilia Stowarzyszenie Team 32 5785 8003526 4.00 117.00
4 [754]WALAŚ, Maria WKS Wawel, Kraków 54 6087 8430792 5.00 114.00
5 [452]GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś, Łódź 44 2128 8195835 6.00
6 [674]KOZIOŁEK, Julia WKS Śląsk, Wrocław 53 722 2016466 7.00 126.00
7 [474]ROETHEL, Alicja UKS Orientuś, Łódź 44 5655 8195845 8.00 147.00
8 [380]PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 37 330 8033071 9.00
9 [539]PORZYCZ, Agnieszka UKS Siódemka, Rumia 47 1626 8080184 10.00 132.00
10 [339]BIAŁOGRODZKA, Jagoda UKS Azymut 45, Gdyni 35 5956 8007225 11.00 138.00
11 [306]WIELEBA, Marlena Stowarzyszenie Team 32 167 8271088 12.00 123.00
12 [717]GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 54 4680 8000394 13.00 120.00
13 [358]BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 37 339 8071026 14.00 144.00
14 [449]EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś, Łódź 44 363 8229158 15.00 135.00
15 [683]MACHOWSKA-KRUPA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 53 483 8101686 16.00 153.00
16 [456]KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 44 366 8195838 17.00 159.00
17 [092]MARCINIAK, Maria Anna KS Hades, Poznań 21 4683 8000825 18.00 150.00
18 [211]DRĄGOWSKA, Malwina OK! Sport, Warszawa 30 786 8033244 19.00 156.00
19 [210]DARUK, Agnieszka OK! Sport, Warszawa 30 508 141.00
Lista Startowa na etapy: K40
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [334]UCIECHOWSKA, Anna UKS Arkady, Raszków 34 5758 8201795 70.00 62.00
2 [217]TROJECKA, Marta OK! Sport, Warszawa 30 1610 71.00
3 [722]KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 54 828 8640923 71.00 68.00
4 [091]LEMKE, Katarzyna KS Hades, Poznań 21 5258 8183124 72.00 95.00
5 [291]PUCEK-MIODUSZEWSKA, AleksandraStowarzyszenie Team 32 5971 8500594 73.00 44.00
6 [424]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta UKS Orientpark.pl, I 43 4287 8648669 74.00 77.00
7 [076]BALABANOV, Irina KOS BnO, Szczecin 18 5701 8681441 75.00 32.00
8 [723]KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 54 5330 8013950 76.00 86.00
9 [298]TKACZUK, Anna Stowarzyszenie Team 32 5934 8136014 77.00 83.00
10 [051]PIETRZAK, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 6 5748 8032155 78.00 74.00
11 [308]WIGIER, Klara Stowarzyszenie Team 32 86 8060066 79.00 38.00
12 [175]WIKTORSKA, Andżelika MKS Metalowiec, Łódź 27 5123 8037103 80.00 65.00
13 [527]KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 47 1990 8521993 81.00 41.00
14 [242]MARSZAŁEK, Maria PKO Harpagan, Gdańsk 31 5609 7810225 82.00 80.00
15 [464]MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 44 5274 8195844 83.00 50.00
16 [031]GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 6 3675 8636514 84.00 89.00
17 [293]SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 32 4274 8220380 85.00 35.00
18 [045]OWCZAREK, Monika HKS Azymut, Mochy 6 5814 8089663 86.00 56.00
19 [375]MAZUR, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 37 350 8501692 87.00 47.00
20 [260]UKLEJA, Ewa PKO Harpagan, Gdańsk 31 3714 8260506 88.00 59.00
21 [296]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 32 2347 8121278 89.00 53.00
22 [327]RUBACH, Karolina UKS Arkady, Raszków 34 6069 92.00
23 [718]GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 54 3716 98.00
Lista Startowa na etapy: K45
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [362]KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 37 2953 8071027 0.00 146.00
2 [081]BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 21 944 8000826 1.00 101.00
3 [275]GRZYWACZ, Agnieszka Stowarzyszenie Team 32 4277 8250374 2.00 104.00
4 [414]MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 41 4147 8631695 3.00 143.00
5 [735]OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 54 4120 8650888 4.00 134.00
6 [612]BIOLIK, Agnieszka UNTS, Warszawa 51 2178 8197778 5.00 119.00
7 [098]PATEREK, Honorata KS Hades, Poznań 21 193 8089665 6.00 116.00
8 [597]ROSZAK, Maja UMKS, Kwidzyn 50 4192 8000574 7.00 113.00
9 [099]SYVORONOVA DANKOVA, Olga KS Hades, Poznań 21 5728 8089668 8.00 137.00
10 [387]SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 37 4826 2043890 9.00 125.00
11 [084]FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 21 4413 8430043 10.00 107.00
12 [408]JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 41 4514 2035285 11.00 122.00
13 [692]SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia WKS Śląsk, Wrocław 53 5970 12.00 131.00
14 [748]SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 54 3655 8229154 13.00 140.00
15 [295]SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 32 2690 8000599 14.00 110.00
16 [621]MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 51 2405 8000838 15.00 128.00
17 [297]ŚWIERCZEWSKA-GWIAZDA, AgnieszkaStowarzyszenie Team 32 5927 8502555 16.00 155.00
18 [008]KUPISZ, Joanna BKS Wataha, Warszawa 3 6042 8500593 17.00 152.00
19 [168]SAGANOWSKA, Aleksandra MKS Metalowiec, Łódź 27 5127 8005037 18.00
20 [208]WŁODARCZYK, Anna Maria MKS Paulinum, Jeleni 29 1122 8500233 19.00 149.00
Lista Startowa na etapy: K50
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [595]ROMANOW-PĘKAL, Ewa UMKS, Kwidzyn 50 5477 8664842 21.00 151.00
2 [350]WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 35 238 8130303 22.00 142.00
3 [044]NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 6 1222 8516404 23.00 139.00
4 [237]LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 31 4847 8221973 24.00 121.00
5 [087]GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 21 3306 8229202 25.00 157.00
6 [235]KUSSOWSKA, Hanna PKO Harpagan, Gdańsk 31 5581 8141073 26.00 145.00
7 [302]WĄSIEWICZ, Marzena Stowarzyszenie Team 32 4080 8051070 27.00 133.00
8 [311]BIENIEK, Iwona UKS Arkady, Raszków 34 5832 2037836 28.00
9 [021]NADERA, Agata CX80 Kalisz 4 5003 8160375 29.00 115.00
10 [299]TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 32 2691 8072469 30.00 127.00
11 [742]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel, Kraków 54 5198 8013955 31.00 130.00
12 [248]ROKITA, Anna PKO Harpagan, Gdańsk 31 5580 8180773 32.00 136.00
13 [194]DEPTA, Monika MKS Paulinum, Jeleni 29 165 8632430 33.00 118.00
14 [646]WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 51 4548 8050373 34.00 124.00
15 [705]WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 53 1400 8424159 35.00 148.00
16 [726]LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 54 4272 154.00
Lista Startowa na etapy: K55
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [714]DYZIO, Anna WKS Wawel, Kraków 54 3433 40.00
2 [639]WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 51 3556 8340034 52.00 22.00
3 [271]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 32 91 8240668 53.00 37.00
4 [643]WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 51 112 8000847 54.00 34.00
5 [711]BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 54 3313 8000390 55.00 25.00
6 [024]TOMASZEWSKA, Monika CX80 Kalisz 4 5563 1422867 56.00 19.00
7 [638]WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 51 1208 8655942 57.00 28.00
8 [680]KURZYP, Anna WKS Śląsk, Wrocław 53 4745 58.00 31.00
9 [651]HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 52 1296 8105269 59.00 16.00
Lista Startowa na etapy: K60
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [147]WOJARSKA, Kamilla LKS Górzanka, Nawojo 25 3369 8007228 6.00 46.00
2 [347]PORZYCZ, Agata UKS Azymut 45, Gdyni 35 151 8290960 7.00
3 [544]CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 48 1495 8007746 8.00 43.00
Lista Startowa na etapy: K65
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [279]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 32 5436 8093115 2.00 20.00
2 [420]WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 41 2181 8086619 3.00 17.00
3 [070]OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 13 229 886663 4.00 23.00
4 [123]KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 24 75 8080258 5.00 14.00
Lista Startowa na etapy: K70
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [007]GALICZ, Krystyna BKS Wataha, Warszawa 3 3142 8199570 1.00 8.00
Lista Startowa na etapy: K75
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [277]HNATKÓW, Maria Stowarzyszenie Team 32 5852 8200891 0.00 11.00
Lista Startowa na etapy: Krótka
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [060]CYWIŃSKA, Katarzyna indywidualnie 8 1369369
2 [152]HYJEK, Adam LUKS Azymek, Zdziesz 26 5647
3 [292]SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 32 5935 8093114
4 [307]WIGIER, Helena Stowarzyszenie Team 32 5616 412555
5 [509]KAUS, Joanna UKS Reflex, Rybnik 46 2048164
Lista Startowa na etapy: M10
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [603]URBANOWICZ, Artur UMKS, Kwidzyn 50 5892 8032080 17.00 72.00
2 [077]BALABANOV, Mikhail KOS BnO, Szczecin 18 5702 8268893 18.00 75.00
3 [744]RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 54 5206 8285928 19.00 69.00
4 [181]KHARCHENKO, Dmytro MKS MOS, Wrocław 28 6009 2016285 20.00
5 [221]DRAPELLA, Łukasz PKO Harpagan, Gdańsk 31 5860 1416919 21.00 57.00
6 [446]CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 44 5267 8007745 22.00 54.00
7 [259]TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 31 5947 2057121 23.00 48.00
8 [606]WOJARSKI, Przemysław UMKS, Kwidzyn 50 5599 8032081 24.00 66.00
9 [340]CHYCZEWSKI, Stanisław UKS Azymut 45, Gdyni 35 5957 8660493 25.00 63.00
10 [570]CICHEWICZ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 50 5556 8032072 26.00 51.00
11 [553]ŁUKIJAŃSKI, Karol UKS Traper, Złocieni 49 5923 8064566 27.00 60.00
Lista Startowa na etapy: M12
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [046]PABICH, Sebastian HKS Azymut, Mochy 6 5547 8500225 69.00 70.00
2 [318]DRYGAS, Cezary UKS Arkady, Raszków 34 6052 895239 70.00 127.00
3 [616]GAJDA, Szczepan UNTS, Warszawa 51 5505 1415356 71.00 151.00
4 [201]GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum, Jeleni 29 5415 8032113 72.00 106.00
5 [189]STRYZHAK, Damyr MKS MOS, Wrocław 28 6015 2016293 73.00 103.00
6 [161]WINCZA, Maciej LUKS Azymek, Zdziesz 26 6030 8004712 74.00
7 [226]GROMADZKI, Szymon PKO Harpagan, Gdańsk 31 5579 1416918 75.00 112.00
8 [720]HUNDT, David WKS Wawel, Kraków 54 5790 8005031 76.00 118.00
9 [196]DUDZIK, Kacper MKS Paulinum, Jeleni 29 5792 8229160 77.00 124.00
10 [740]PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 54 5208 78.00 100.00
11 [563]SZULC, Adam UKS Traper, Złocieni 49 5073 8500634 79.00 154.00
12 [731]MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel, Kraków 54 5196 80.00 109.00
13 [564]SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 49 4919 8650896 81.00 148.00
14 [185]PRZYMĘCKI, Konrad MKS MOS, Wrocław 28 5879 8412293 82.00 97.00
15 [608]ŻAKOWSKI, Leon UMKS, Kwidzyn 50 5886 8032082 83.00 64.00
16 [241]MARSZAŁEK, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 31 5068 7170512 84.00 73.00
17 [048]PIASECKI, Bogusław HKS Azymut, Mochy 6 6094 8516904 85.00 133.00
18 [584]MOKROSZ, Tomasz UMKS, Kwidzyn 50 5882 8183137 86.00 136.00
19 [384]PILARSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 37 6049 2146588 87.00 130.00
20 [576]JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 50 4509 8091815 88.00 94.00
21 [294]SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 32 5378 8230111 89.00 76.00
22 [617]KUTA, Antoni UNTS, Warszawa 51 5683 90.00 121.00
23 [552]LEWICKI, Szymon UKS Traper, Złocieni 49 5586 8079952 91.00 139.00
24 [204]LEWANDOWSKI, Ksawery MKS Paulinum, Jeleni 29 5417 8032125 92.00 82.00
25 [566]SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 49 4920 8220955 93.00 67.00
26 [082]BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 21 5389 8229206 94.00 79.00
27 [759]WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 5329 2044870 95.00 85.00
28 [549]DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 49 4142 8502522 96.00 91.00
29 [405]DOMAGAŁA, Konrad UKS Grom, Sokolniki 40 5800 2048188 97.00 145.00
30 [546]BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 49 4144 8220953 98.00 115.00
31 [176]GAJEK, Damian MKS MOS, Wrocław 28 6007 2016284 99.00 88.00
32 [282]LENCZOWSKI, Krzysztof Stowarzyszenie Team 32 4075 8120711 100.00 142.00
Lista Startowa na etapy: M14
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [190]TOMALA, Maciej MKS MOS, Wrocław 28 4916 8338242 57.00 114.00
2 [593]POKORSKI, Borys UMKS, Kwidzyn 50 5550 8240709 58.00 93.00
3 [094]MELLER, Jan KS Hades, Poznań 21 4150 8229199 59.00 81.00
4 [039]MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut, Mochy 6 4791 8032130 60.00 51.00
5 [572]DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 50 4510 8130910 61.00 132.00
6 [401]CEGIEŁKA, Konrad UKS GOK, Galewice 39 4336 2086643 62.00 75.00
7 [191]WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS, Wrocław 28 5706 8413339 63.00 84.00
8 [289]OBERNIKHIN, Piotr Stowarzyszenie Team 32 5909 64.00 78.00
9 [050]PIETRZAK, Bruno HKS Azymut, Mochy 6 5046 8062030 65.00 123.00
10 [268]BUCZMA, Jakub Stowarzyszenie Team 32 5463 8007757 66.00 63.00
11 [043]NIEDZIELSKI, Mikołaj HKS Azymut, Mochy 6 4792 8062025 67.00 147.00
12 [145]ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 25 4494 8008229 68.00 66.00
13 [309]WIGIER, Stanisław Stowarzyszenie Team 32 5617 8070920 69.00 36.00
14 [530]KREFFT, Adam UKS Siódemka, Rumia 47 5531 69.00
15 [107]DEDA, Bartosz KS Kościelec, Chrzan 22 5132 8032059 70.00 117.00
16 [179]KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS, Wrocław 28 5705 8413313 71.00 102.00
17 [758]WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 54 5328 2044866 72.00 111.00
18 [411]ŁĘCKI, Bartosz UKS Kometa, Gliwice 41 6084 8631677 73.00
19 [188]STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS, Wrocław 28 4915 8409263 74.00 30.00
20 [417]MIODEK, Mateusz UKS Kometa, Gliwice 41 6083 8631701 75.00
21 [132]JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 25 4958 2118338 76.00 48.00
22 [498]GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR, Góra Kalwa 45 5321 8195858 77.00 60.00
23 [635]WOJDA, Grzegorz UNTS, Warszawa 51 4570 8032143 78.00 144.00
24 [032]GOLINOWSKI, Piotr HKS Azymut, Mochy 6 4046 8500225 79.00 138.00
25 [206]ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 29 4737 8140609 80.00 39.00
26 [239]LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 31 4804 8230409 81.00 42.00
27 [485]TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 44 4220 8007743 82.00 135.00
28 [434]PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 43 4299 1396727 83.00 90.00
29 [393]WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 37 4406 8095410 84.00 150.00
30 [180]KHARCHENKO, Danylo MKS MOS, Wrocław 28 6011 2016287 85.00
31 [274]GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 32 4072 8050709 86.00 141.00
32 [583]MOKROSZ, Mateusz UMKS, Kwidzyn 50 5883 8014500 87.00 99.00
33 [480]SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 44 4874 8195849 88.00 87.00
34 [752]URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 54 4928 8051001 89.00 126.00
35 [413]MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 41 4148 8631667 90.00 153.00
36 [029]FRANC, Julian Emilian HKS Azymut, Mochy 6 4640 8666008 91.00 33.00
37 [374]ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 37 4402 8078077 92.00 120.00
38 [762]ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 54 4749 8006531 93.00 45.00
39 [058]WYRWA, Fabian HKS Azymut, Mochy 6 5521 8229171 94.00 72.00
40 [011]KUŹMA, Kacper BKS Wataha, Warszawa 3 4578 8101117 95.00 57.00
41 [743]PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel, Kraków 54 4019 8636993 96.00 54.00
42 [010]KUPISZ, Wojciech BKS Wataha, Warszawa 3 5532 8136013 97.00 96.00
43 [151]WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 25 4496 2121115 98.00 108.00
44 [049]PIASECKI, Maciej HKS Azymut, Mochy 6 6093 8517304 99.00 129.00
45 [591]PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 50 4444 8201403 100.00 105.00
Lista Startowa na etapy: M16
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [673]KOWALSKI, Antoni WKS Śląsk, Wrocław 53 5522 10.00
2 [018]SUCHECKI, Szymon BKS Wataha, Warszawa 3 6080 1452921 25.00 115.00
3 [504]WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR, Góra Kalwa 45 4441 8093111 26.00 16.00
4 [134]MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 25 4495 2300232 27.00 4.00
5 [366]KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut, Pabianic 37 4606 8004711 28.00 118.00
6 [695]STEFAŃCZAK, Tymon WKS Śląsk, Wrocław 53 4344 8007381 29.00 73.00
7 [314]CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 34 4994 8080904 30.00 49.00
8 [203]JOŃCZY, Michał MKS Paulinum, Jeleni 29 3882 8058863 31.00 31.00
9 [534]MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 47 4552 8006515 32.00 70.00
10 [106]CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 22 3602 8032060 33.00 58.00
11 [019]TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 3 4577 1986008 34.00 79.00
12 [146]TARNOWSKI, Przemysław LKS Górzanka, Nawojo 25 3939 2300284 35.00 67.00
13 [281]LENCZOWSKI, Adam Stowarzyszenie Team 32 4073 8261008 36.00 37.00
14 [598]RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 50 5065 8032078 37.00 97.00
15 [453]GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś, Łódź 44 4878 8623612 38.00 88.00
16 [016]PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha, Warszawa 3 4395 1986007 39.00 103.00
17 [354]KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów 36 4090 8008239 40.00 76.00
18 [250]SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 31 5279 8516449 41.00 64.00
19 [356]LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 36 4249 8008238 42.00 43.00
20 [571]DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 50 3764 8070528 43.00 91.00
21 [105]ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 21 3701 8000841 44.00 34.00
22 [514]KRACJARZ, Szymon UKS Reflex, Rybnik 46 4943 8631701 45.00 82.00
23 [404]DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom, Sokolniki 40 4388 8003545 46.00 55.00
24 [672]KOCIUBA, Wiktor WKS Śląsk, Wrocław 53 4002 8420669 47.00 46.00
25 [478]RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 44 3712 8412209 48.00 112.00
26 [703]WODZICKI, Filip WKS Śląsk, Wrocław 53 4646 8006542 49.00 100.00
27 [487]TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 44 5024 8195833 50.00 25.00
28 [261]UKLEJA, Krzysztof PKO Harpagan, Gdańsk 31 3120 8500250 51.00 40.00
29 [394]WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 37 3879 8281100 52.00 28.00
30 [222]DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk 31 4803 8011107 53.00 13.00
31 [368]KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 37 3559 8505414 54.00 52.00
32 [200]GÓRSKI, Igor MKS Paulinum, Jeleni 29 5013 8032125 55.00 121.00
33 [599]RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 50 3570 8666001 56.00 7.00
34 [445]CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 44 3926 8007227 57.00 19.00
35 [589]PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 50 3568 8271107 58.00 85.00
36 [252]SOIMA, Andrej PKO Harpagan, Gdańsk 31 5881 8229153 59.00 94.00
37 [607]ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 50 3567 8000578 60.00 1.00
38 [015]MAŚLANKA, Mateusz BKS Wataha, Warszawa 3 4581 8366997 61.00 61.00
39 [594]POKORSKI, Igor UMKS, Kwidzyn 50 5549 8136015 62.00 109.00
40 [013]LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 3 4944 8106969 63.00 22.00
41 [524]DOMARUS, Aleksander UKS Siódemka, Rumia 47 5362 106.00
42 [254]STANIAK, Paweł PKO Harpagan, Gdańsk 31 5583 124.00
Lista Startowa na etapy: M18
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [389]SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 37 3562 8071025 41.00 15.00
2 [761]WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 2991 8664651 42.00 27.00
3 [686]MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk, Wrocław 53 3502 8661594 43.00 5.00
4 [415]MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 41 3823 8631676 44.00 11.00
5 [701]WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 53 4011 8062043 45.00 35.00
6 [144]STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 25 4815 8008230 46.00 9.00
7 [436]PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 43 3073 8000568 47.00 37.00
8 [502]PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 8181204 48.00 21.00
9 [373]ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut, Pabianic 37 4169 8071013 49.00 7.00
10 [500]MACIEJEWSKI, Bartłomiej UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3943 8092006 50.00 3.00
11 [286]MIODUSZEWSKI, Władysław Stowarzyszenie Team 32 5306 7207195 51.00 17.00
12 [062]KOCIUBA, Kajetan Indywidualny Dolnośl 10 4785 8003946 52.00 1.00
13 [657]BULTROWICZ, Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław 53 3700 8024885 53.00 31.00
14 [495]DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3907 8093113 54.00 25.00
15 [679]KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk, Wrocław 53 4293 8062040 55.00 13.00
16 [392]WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 37 4458 8071024 56.00 19.00
17 [017]STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 3 4093 8220606 57.00 29.00
18 [371]ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 37 3296 8106111 58.00 33.00
19 [654]BALABANOV, Gleb WKS Śląsk, Wrocław 53 5700 8660075 59.00 23.00
Lista Startowa na etapy: M20
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [388]SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 37 2653 8002653 22.00 57.00
2 [682]ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 53 3281 8024886 23.00 51.00
3 [442]BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 44 2127 8656097 24.00 53.00
4 [536]NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 47 2370 8032788 25.00 69.00
5 [647]WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 51 3174 8040213 26.00 71.00
6 [481]SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 44 2837 8646292 27.00 49.00
7 [648]WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 51 5690 8002885 28.00 61.00
8 [587]MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 50 2578 8040409 29.00 63.00
9 [669]JOŃCZY, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 53 3104 8071103 30.00 59.00
10 [064]KULA, Mateusz Indywidualny Dolnośl 10 3666 8636996 31.00 65.00
11 [468]PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 44 4297 8195831 32.00 73.00
12 [700]TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 53 2141 8030803 33.00 55.00
13 [640]WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 51 3557 8000845 34.00 67.00
14 [696]STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 53 4160 8083077 35.00 47.00
Lista Startowa na etapy: M21
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [443]CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 44 402 8054100 57.00 72.00
2 [328]RYCHLIK, Adrian UKS Arkady, Raszków 34 6071 2037839 58.00
3 [346]PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45, Gdyni 35 3452 8303043 59.00 42.00
4 [471]PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś, Łódź 44 410 8640912 60.00
5 [706]BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 54 1508 8070598 61.00 45.00
6 [477]RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 44 2129 8640924 62.00 60.00
7 [290]PIŁKOWSKI, Tadeusz Stowarzyszenie Team 32 689 8653083 63.00 66.00
8 [470]PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 44 423 8093099 64.00 39.00
9 [626]MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 51 1115 8220398 65.00
10 [475]RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 44 1725 66.00
11 [624]MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 51 2980 8655941 67.00 69.00
12 [381]PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 37 338 8281288 68.00 48.00
13 [641]WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 51 488 8640915 69.00 126.00
14 [520]SERDIUK, Yurii UKS Reflex, Rybnik 46 4114 8654367 70.00 36.00
15 [073]ŁĄTKOWSKI, Krzysztof Indywidualny Wielkop 15 5725 8100179 71.00 90.00
16 [454]HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 44 5285 8195836 72.00
17 [610]BABYCZ, Serhiy UNTS, Warszawa 51 5782 73.00 117.00
18 [573]DZIOBA, Mateusz UMKS, Kwidzyn 50 1101 8650822 74.00 87.00
19 [171]SULIGA, Filip MKS Metalowiec, Łódź 27 5121 8037101 75.00 33.00
20 [578]KALATA, Michał UMKS, Kwidzyn 50 853 8003380 76.00 93.00
21 [247]PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 31 1625 8000386 77.00 120.00
22 [535]NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 47 1021 8516905 78.00 63.00
23 [054]PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 6 3589 8636516 79.00 84.00
24 [469]PAŁKA, Szymon UKS Orientuś, Łódź 44 370 8195845 80.00
25 [438]PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 43 704 8210991 81.00
26 [560]SAWOŚCIANIK, Jakub UKS Traper, Złocieni 49 1425 8501968 82.00
27 [228]HEWELT, Maciej PKO Harpagan, Gdańsk 31 162 8190908 83.00 30.00
28 [665]DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 53 774 8010192 84.00 99.00
29 [619]MARCHUK, Valery UNTS, Warszawa 51 6095 8004304 85.00 54.00
30 [447]DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 44 2839 8640925 86.00 78.00
31 [630]PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 51 102 8000843 87.00 102.00
32 [681]KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 53 2225 88.00 108.00
33 [164]KUNIKOWSKI, Dominik MKS Metalowiec, Łódź 27 5965 8005042 89.00
34 [611]BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 51 4096 8040198 90.00 96.00
35 [494]ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś, Łódź 44 1724 8646296 91.00 111.00
36 [628]OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 51 2572 8181202 92.00 81.00
37 [538]OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 47 2118 8650887 93.00 105.00
38 [497]GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3729 8664844 94.00 51.00
39 [431]MADEJ, Mateusz UKS Orientpark.pl, I 43 705 8040291 95.00
40 [501]PIEKARSKI, Ryszard UKS OSiR, Góra Kalwa 45 693 1419862 96.00 114.00
41 [677]KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 53 2226 97.00 57.00
42 [348]PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 35 2371 8310820 98.00 75.00
43 [670]JURCZYK, Tomasz WKS Śląsk, Wrocław 53 1936 8640246 99.00 123.00
Lista Startowa na etapy: M35
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [069]MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualny Łódzkie 12 5995 8217777 1.00 13.00
2 [511]KLIŚ, Maciej UKS Reflex, Rybnik 46 6032 8136012 2.00 25.00
3 [618]LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 51 3904 8150384 3.00 7.00
4 [093]MARCINIAK, Tomasz KS Hades, Poznań 21 4682 4.00 40.00
5 [444]CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 44 369 8195834 5.00
6 [656]BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk, Wrocław 53 3883 8093103 6.00
7 [372]ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 37 2657 8026570 7.00 31.00
8 [278]JASKUŁA, Kornel Stowarzyszenie Team 32 2685 8404281 8.00 4.00
9 [360]GRYZIO, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 37 336 8071011 9.00 16.00
10 [529]KOŻYCZKOWSKI, Edward UKS Siódemka, Rumia 47 5358 8062050 10.00 10.00
11 [232]KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 31 4349 8280284 11.00 37.00
12 [101]WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 21 5078 8229205 12.00 28.00
13 [689]PANCEROWICZ, Tomasz WKS Śląsk, Wrocław 53 2207 889175 13.00 19.00
14 [224]FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 31 4370 8270584 14.00 22.00
15 [127]SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 24 715 8667186 15.00 43.00
16 [006]GALICZ, Karol BKS Wataha, Warszawa 3 1853 8198611 16.00 1.00
17 [165]KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 27 5130 34.00
18 [059]WISNIEWSKI, Paweł Indywidualne 7
Lista Startowa na etapy: M40
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [255]SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 31 5147 8301103 1.00 86.00
2 [052]PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 6 1229 8070581 2.00 56.00
3 [251]SIKORA, Roger PKO Harpagan, Gdańsk 31 5145 8260179 3.00 5.00
4 [166]PIELACH, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 27 5594 8005033 4.00 38.00
5 [685]MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 53 1406 5.00 119.00
6 [391]TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 37 3253 8160579 6.00 98.00
7 [403]DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom, Sokolniki 40 4573 2048143 7.00 74.00
8 [490]WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 44 5272 8195853 8.00 2.00
9 [068]STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 11 4684 8007391 9.00 113.00
10 [574]FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 50 4856 8091814 10.00 8.00
11 [460]MALCZEWSKI, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 44 6026 8195841 11.00 89.00
12 [100]WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 21 4542 8229201 12.00 110.00
13 [577]JĘDRAS, Przemysław UMKS, Kwidzyn 50 3694 8032074 13.00 53.00
14 [125]ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 24 2852 8230882 14.00 116.00
15 [036]KIRAKOSOV, Kostiantyn HKS Azymut, Mochy 6 5776 8061082 15.00 41.00
16 [288]OBERNIKHIN, Igor Stowarzyszenie Team 32 6112 8645000 16.00 71.00
17 [652]KURKOWIAK, Grzegorz WKS Grunwald, Poznań 52 5732 8501131 17.00 20.00
18 [067]STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 11 1536 8640920 18.00 50.00
19 [163]ZIMERMAN, Adrian LUKS Azymek, Zdziesz 26 5324 8032167 19.00 101.00
20 [128]SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 24 565 8207050 20.00 65.00
21 [462]MARCJANEK, Maciej UKS Orientuś, Łódź 44 2345 8195842 21.00 104.00
22 [121]KOCIUBA, Marek KU AZS WAT, Warszawa 24 4985 8010869 22.00 59.00
23 [486]TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 44 4221 8195852 23.00 44.00
24 [675]KRASULAK, Daniel WKS Śląsk, Wrocław 53 709 23.00
25 [124]KRZEMIŃSKI, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 24 87 8032141 24.00 32.00
26 [412]MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa, Gliwice 41 631 8631673 25.00
27 [365]KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut, Pabianic 37 5233 2146554 26.00 92.00
28 [244]MARSZAŁEK, Michał PKO Harpagan, Gdańsk 31 5610 7090510 27.00 14.00
29 [756]WALAŚ, Waldemar WKS Wawel, Kraków 54 6102 8340406 28.00 83.00
30 [245]MUZIOŁ, Łukasz PKO Harpagan, Gdańsk 31 5577 8013956 29.00 80.00
31 [691]PYRA, Bartłomiej WKS Śląsk, Wrocław 53 1716 29.00
32 [324]KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 34 4715 8032097 30.00 95.00
33 [117]BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 24 2520 8206023 31.00 11.00
34 [319]DRYGAS, Dariusz UKS Arkady, Raszków 34 6053 8102131 32.00 107.00
35 [103]ZAMIARA, Piotr KS Hades, Poznań 21 3698 8303003 33.00 26.00
36 [604]WDOWCZYK, Piotr UMKS, Kwidzyn 50 4186 8099118 34.00 77.00
37 [377]MAZUR, Michał UKS Azymut, Pabianic 37 2952 8500785 35.00 35.00
38 [012]LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 3 4945 8206969 36.00 17.00
39 [383]PABICH, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 37 331 8649635 37.00 47.00
40 [172]TOMECKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 27 5122 62.00
41 [668]HAJDAS, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 53 1717 68.00
42 [212]DRĄGOWSKI, Piotr OK! Sport, Warszawa 30 687 122.00
Lista Startowa na etapy: M45
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 []LENCZOWSKI, Jan Stowarzyszenie Team 32 4074 8050976 21.00 37.00
2 [590]PERFIKOWSKI, Piotr UMKS, Kwidzyn 50 4190 8007736 22.00 106.00
3 [399]SOCHACKI, Marcin UKS Energetyk, Dychó 38 3934 2023826 23.00 118.00
4 [551]FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 49 2906 8220956 24.00 85.00
5 [395]GRYDZIUSZKO, Marcin UKS Energetyk, Dychó 38 3933 8646247 25.00 142.00
6 [550]DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 49 4529 8032147 26.00 130.00
7 [236]KUSSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 31 5355 8092774 27.00 145.00
8 [283]ŁAWECKI, Szymon Stowarzyszenie Team 32 2109 8655944 28.00 94.00
9 [615]CHABIERA, Tomasz UNTS, Warszawa 51 2521 8093117 29.00 121.00
10 [285]MIODUSZEWSKI, Mateusz Stowarzyszenie Team 32 3970 8012857 30.00 55.00
11 [712]CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 54 2933 8281274 31.00 115.00
12 [613]BIOLIK, Grzegorz UNTS, Warszawa 51 2177 8210276 32.00 103.00
13 [398]ROZUMEK, Adam UKS Energetyk, Dychó 38 5509 886317 33.00 97.00
14 [055]SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 6 4634 8666007 34.00 136.00
15 [233]KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 31 985 8081074 35.00 127.00
16 [009]KUPISZ, Sławomir BKS Wataha, Warszawa 3 6039 8301183 36.00 43.00
17 [505]BADARYCZ, Piotr UKS Reflex, Rybnik 46 5651 8237793 37.00 133.00
18 [273]GROMADZKI, Emil Stowarzyszenie Team 32 5261 8300677 38.00 88.00
19 [710]BISKUPSKI, Michał WKS Wawel, Kraków 54 5203 8006534 39.00 49.00
20 [198]DUTKIEWICZ, Damian MKS Paulinum, Jeleni 29 1279 8040477 40.00 73.00
21 [601]SEROCKI, Wojciech UMKS, Kwidzyn 50 3695 8032095 41.00 100.00
22 [666]GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 53 1237 8664977 42.00 148.00
23 [409]JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 41 4512 2035286 43.00 124.00
24 [014]MACIEJEWSKI, Mikołaj BKS Wataha, Warszawa 3 3944 8300176 44.00 82.00
25 [660]CISZEK, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 53 1330 8654383 45.00 37.00
26 [056]WALICKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 6 3438 8270678 46.00 151.00
27 [141]RUSINEK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 25 5429 8003257 47.00 58.00
28 [537]NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 47 143 8100276 48.00 64.00
29 [655]BĄK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 53 5005 8007384 49.00 70.00
30 [202]JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 29 1298 8020375 50.00 139.00
31 [397]PODGRUSZEWSKI, Paweł UKS Energetyk, Dychó 38 6099 8500591 51.00 46.00
32 [301]WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 32 2692 8030193 52.00 76.00
33 [154]LIPPA, Grzegorz LUKS Azymek, Zdziesz 26 1620 8024912 53.00 91.00
34 [369]KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 37 2652 8002652 54.00 61.00
35 [760]WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 54 3195 8158815 55.00 40.00
36 [479]SIUDEK, Konrad UKS Orientuś, Łódź 44 4873 8195847 56.00 67.00
37 [003]SIOMA, Grzegorz AZS UMCS, Lublin 2 5309 8667597 57.00 79.00
38 [041]MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 6 2866 8636515 58.00 52.00
39 [467]NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 44 3930 8012842 59.00 109.00
40 [170]SAGANOWSKI, Rafał MKS Metalowiec, Łódź 27 5964 8000384 60.00
41 [266]BENESZ, Rafał Stowarzyszenie Team 32 3753 112.00
Lista Startowa na etapy: M50
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [721]HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków 54 5789 8006536 37.00 45.00
2 [130]DZIK, Mirosław LKS Górzanka, Nawojo 25 1195 8003267 38.00 57.00
3 [207]SZARLIK, Przemysław MKS Paulinum, Jeleni 29 4905 8006538 39.00 147.00
4 [086]GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 21 3305 8000834 40.00 105.00
5 [140]PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 25 4339 8003253 41.00 108.00
6 [625]MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 51 2981 8180169 42.00 144.00
7 [519]PORADA, Robert UKS Reflex, Rybnik 46 2084 8000391 43.00 69.00
8 [435]PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 43 706 8170969 44.00 141.00
9 [396]PACYNA, Krzysztof UKS Energetyk, Dychó 38 4857 8001098 45.00 39.00
10 [351]WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 35 158 8150570 46.00 36.00
11 [688]MAZUREK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 53 4453 8062046 47.00 102.00
12 [005]DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha, Warszawa 3 3143 8090572 48.00 72.00
13 [406]KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom, Sokolniki 40 2547 8050888 49.00 42.00
14 [623]MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 51 2068 8270873 50.00 114.00
15 [390]SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 37 4827 1407621 51.00 138.00
16 [085]FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 21 4414 8000830 52.00 87.00
17 [303]WĄSIEWICZ, Piotr Stowarzyszenie Team 32 4081 8070620 53.00 153.00
18 [344]PESTA, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 35 2857 8518348 54.00 90.00
19 [002]GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 2 4551 8001092 55.00 123.00
20 [644]WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 51 4546 8150473 56.00 51.00
21 [693]SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 53 717 8100101 57.00 75.00
22 [267]BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 32 2679 8030173 58.00 48.00
23 [126]MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT, Warszawa 24 4993 8010973 59.00 33.00
24 [400]ŻAK, Tomasz UKS Energetyk, Dychó 38 3242 8414136 60.00 132.00
25 [750]SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 54 3192 8172888 61.00 60.00
26 [143]SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 25 1004 8505411 62.00 63.00
27 [476]RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 44 2438 8195846 63.00 99.00
28 [416]MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 41 4146 8631705 64.00 81.00
29 [699]SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 53 4648 8229197 65.00 66.00
30 [214]KRASUSKI, Marcin OK! Sport, Warszawa 30 2688 8060972 66.00 84.00
31 [540]PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 47 232 8000588 67.00 30.00
32 [020]BUCHNAJZER, Mariusz CX80 Kalisz 4 5566 8063509 68.00 54.00
33 [313]CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 34 4995 8032099 69.00 135.00
34 [280]KRASUSKI, Bartłomiej Stowarzyszenie Team 32 2210 8040670 70.00 96.00
35 [634]STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 51 2013 8123777 71.00 27.00
36 [458]LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 44 4657 8093119 72.00 120.00
37 [305]WIECZOREK, Piotr Stowarzyszenie Team 32 3016 8013935 73.00 129.00
38 [457]KRZYŻANOWSKI, Maciej UKS Orientuś, Łódź 44 1290 8195839 74.00 93.00
39 [310]NOVOTNÝ, Tomáš Indywidualnie 33 8518353 75.00 111.00
40 [482]SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 44 3001 8195850 76.00 78.00
41 [238]LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 31 4846 8070673 77.00 150.00
42 [095]NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 21 907 8000833 78.00 117.00
43 [215]SĘDŁAK, Krystian OK! Sport, Warszawa 30 1130 126.00
44 [745]RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 54
Lista Startowa na etapy: M55
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [763]ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 54 3660 41.00
2 [025]TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 4 5564 2033041 81.00 11.00
3 [728]ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS Wawel, Kraków 54 1409 8010867 82.00 23.00
4 [135]MONIAK, Andrzej LKS Górzanka, Nawojo 25 4326 8008251 83.00 26.00
5 [732]MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 826 8180667 84.00 5.00
6 [193]WYSOCKI, Romuald MKS MOS, Wrocław 28 6016 8418731 85.00 59.00
7 [195]DEPTA, Piotr MKS Paulinum, Jeleni 29 148 8670951 86.00 35.00
8 [022]NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 4 5002 8195856 87.00 44.00
9 [287]MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 32 1758 8091816 88.00 2.00
10 [150]WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 25 5430 2133394 89.00 17.00
11 [104]ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 21 913 8000840 90.00 47.00
12 [702]WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk, Wrocław 53 1064 91.00 56.00
13 [090]KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 21 3730 8229203 92.00 53.00
14 [716]FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 54 2080 8066318 93.00 32.00
15 [463]MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 44 3294 8150264 94.00 14.00
16 [300]URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 32 522 8640904 95.00 8.00
17 [004]SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 2 683 8667591 96.00 50.00
18 [637]WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 51 3555 8200600 97.00 62.00
19 [586]MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 50 2577 8230568 98.00 29.00
20 [492]ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 44 3986 8195855 99.00 20.00
21 [663]CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 53 718 8091968 100.00 38.00
Lista Startowa na etapy: M60
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [715]DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 54 1533 5.00
2 [533]MOTAŁA, Michał UKS Siódemka, Rumia 47 1563 8.00
3 [338]ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45, Gdyni 35 1624 8516948 39.00 29.00
4 [122]KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 24 76 8280359 40.00 2.00
5 [320]DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady, Raszków 34 780 8110092 41.00
6 [642]WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 51 113 8000836 42.00 26.00
7 [361]KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 37 682 7021213 43.00 23.00
8 [072]POLEWSKI, Dariusz Indywidualny Opolski 14 4258 8024911 44.00 17.00
9 [733]NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 2725 8200663 45.00 20.00
10 [152]HYJEK, Adam LUKS Azymek, Zdziesz 26 5647 1392571 46.00
11 [545]CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 48 1496 2036945 47.00 14.00
12 [349]PORZYCZ, Jerzy UKS Azymut 45, Gdyni 35 154 8300561 48.00
13 [148]WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka, Nawojo 25 1121 8024910 49.00 11.00
14 [030]GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 6 1230 8666009 50.00
Lista Startowa na etapy: M65
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [078]KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 19 528 8040156 14.00 27.00
2 [133]KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 25 3723 8003546 15.00 18.00
3 [174]WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 27 1105 8000382 16.00 6.00
4 [074]SKONIECZNY, Andrzej KInO ORIENTOP, Wrocł 16 2979 1401456 17.00 12.00
5 [667]GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 53 716 8006972 18.00 3.00
6 [080]PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 20 1323 8062655 19.00 21.00
7 [110]KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 22 963 8032058 20.00 0.00
8 [582]MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 50 2885 8000573 21.00 24.00
9 [629]PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 51 101 8660491 22.00 9.00
10 [071]OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 13 228 8198201 23.00 15.00
11 [026]GAWEL, Jiri Expres Czech Team 5
Lista Startowa na etapy: M70
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [137]POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka, Nawojo 25 5768 8007752 9.00 1.00
2 [079]GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 20 1324 8072565 10.00 10.00
3 [256]ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 31 885 8101953 11.00 13.00
4 [218]TRZPIL, Lech OK! Sport, Warszawa 30 691 412312 12.00 7.00
5 [225]GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 31 846 8220753 13.00 4.00
Lista Startowa na etapy: M75
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [149]WRONICZ, Zygmunt LKS Górzanka, Nawojo 25 4970 2103970 13.00 32.00
2 [724]KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 54 830 2057145 14.00 35.00
3 [592]POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 50 1503 8032077 15.00 41.00
4 [075]WASILEWSKI, Stanisław KOS Azymut, Nowy Dwó 17 1168 8006524 16.00 38.00
5 [129]BLIMKE, Roman LKS Górzanka, Nawojo 25 189 2036941 17.00 26.00
6 [649]BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald, Poznań 52 925 412412 18.00 29.00
Lista Startowa na etapy: M80
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [023]PIETKIEWICZ, Waldemar CX80 Kalisz 4 1084 2023855 10.00 5.00
2 [664]DURA, Kazimierz WKS Śląsk, Wrocław 53 720 54119 11.00 2.00
Lista Startowa na etapy: Rodzinna
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [180]KHARCHENKO, Danylo MKS MOS, Wrocław 28 6011
2 [181]KHARCHENKO, Dmytro MKS MOS, Wrocław 28 6009
3 [182]KOVPAN, Anna MKS MOS, Wrocław 28 6010
4 [183]KRZYŻANOWSKA, Weronika MKS MOS, Wrocław 28 6012
5 [186]PUSHKAR, Katerina MKS MOS, Wrocław 28 6014
6 [187]SKURAK, Zuzanna MKS MOS, Wrocław 28 6013
7 [507]JESZKA, Maria UKS Reflex, Rybnik 46 5938
8 [510]KLIŚ, Amelia UKS Reflex, Rybnik 46 5941
9 [513]KORUS, Zofia UKS Reflex, Rybnik 46 5937
10 [516]OSTAŁOWSKA, Alicja UKS Reflex, Rybnik 46 5939
11 []LIPPA, Jan LUKS Azymek Zdzieszo 55
12 []DRĄGOWSKI, Wojciech OK! Sport, Warszawa 30 6086 338920
13 []LIS, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 34
14 []RUBACH, Jagoda UKS Arkady, Raszków 34 6068
15 []KRAWCZYK, Anna UKS Azymut, Pabianic 37 6046 553469
16 []MAZUR, Matylda UKS Azymut, Pabianic 37 5242 8044575
17 []PABICH, Piotr UKS Azymut, Pabianic 37
18 []PABICH, Wojtek UKS Azymut, Pabianic 37
19 []KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 44 5654 8195837
20 []PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś, Łódź 44 5287 8093100
21 []PASZYŃSKI, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 44 5673 8093101
22 []SIUDEK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 44 5669 8195848
23 []KORUS, Joanna UKS Reflex, Rybnik 46 5942 1451061
24 []MAJASOW, Ina WKS Śląsk Wrocław 56 502257
25 []PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 54 8093108
26 []WALAŚ, Helena WKS Wawel, Kraków 54
Lista Startowa na etapy: Średnia
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 [001]WALIDUDA, Anna 1psap 1
2 [168]SAGANOWSKA, Aleksandra MKS Metalowiec, Łódź 27 5127
3 [170]SAGANOWSKI, Rafał MKS Metalowiec, Łódź 27 5964
4 [439]PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl, I 43 5264
5 [454]HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 44 5285
6 [493]ZUCHMAŃSKA, Julia UKS Orientuś, Łódź 44 5658
7 [626]MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 51 1115
8 []ORŁOWSKI, Andrzej 1psap 1
9 []ZOK, Patrycja 1psap 1
10 []MAJ, Krzysztof Indywidualny Dolnośl 10
11 []FILIPCZAK, Jagoda KOS Azymut, Nowy Dwó 17 20 8013838
12 []UKLEJA, Marcin PKO Harpagan, Gdańsk 31 2057126
13 []ANTONOWICZ, Jerzy Stowarzyszenie Team 32 90
14 []WIGIER, Marcin Stowarzyszenie Team 32 5618
15 []MIESZAŁA, Julia UKS GOK, Galewice 39
16 []CHABIERA, Lena UNTS, Warszawa 51 8444999
17 []KRUPA, Łukasz Indywidualne 7
18 []WIELEWIS, Emilia
|