Wyniki zawodów z miedzyczasami 02.04.2023 13:33:34
Kuyavia Cup 2023 2.etap
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.1km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-49 3-50 4-51 5-62 6-66
1 PILEWSKA, Gabriela 31.22 4.57/1* 16.52/1* 21.26/1* 27.11/1* 29.40/1* 31.03/1* 31.22/1*
UKS Traper, Złocieniec 4.57/1* 11.55/1* 4.34/1* 5.45/2 2.29/1* 1.23/1* 0.19/1*
2 PIZIAK, Maja 39.22 5.58/2 24.47/2 29.26/2 35.06/2 37.38/2 39.03/2 39.22/2
UKS Traper, Złocieniec 5.58/2 18.49/4 4.39/2 5.40/1* 2.32/2 1.25/2 0.19/1*
3 TRELA, Eliza 54.34 16.22/3 30.50/3 40.59/3 47.47/3 52.22/3 54.12/3 54.34/3
UKS Traper, Złocieniec 16.22/3 14.28/3 10.09/3 6.48/3 4.35/3 1.50/4 0.22/3
4 MOCZARSKA, Julia 56.34 18.22/4 32.44/4 43.00/4 49.50/4 54.27/4 56.06/4 56.34/4
UKS Traper, Złocieniec 18.22/4 14.22/2 10.16/4 6.50/4 4.37/4 1.39/3 0.28/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.1km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-33 3-49 4-43 5-44 6-66
1 KURKOWIAK, Jaśmina 28.44 8.37/2 11.38/1* 13.48/1* 20.23/1* 25.42/1* 28.26/1* 28.44/1*
WKS Grunwald, Poznań 8.37/2 3.01/1* 2.10/1* 6.35/1* 5.19/1* 2.44/1* 0.18/1*
2 PIZIAK, Martyna 63.54 13.29/3 25.51/2 30.07/2 43.44/2 56.19/2 63.34/2 63.54/2
UKS Traper, Złocieniec 13.29/3 12.22/2 4.16/3 13.37/2 12.35/2 7.15/3 0.20/2
3 MELLER, Zofia 135.15 8.27/1* 59.01/3 62.23/3 108.00/3 129.22/3 134.51/3 135.15/3
KS Hades, Poznań 8.27/1* 50.34/3 3.22/2 45.37/3 21.22/3 5.29/2 0.24/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.5km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-57 3-35 4-55 5-42 6-56 7-43 8-58 9-59 10-66
1 ROMAN, Antonia 23.21 2.24/4 5.49/3 7.42/3 10.28/1* 13.46/1* 15.36/1* 16.58/1* 19.13/1* 21.38/1* 23.02/1*
UKS Siódemka, Rumia 2.24/4 3.25/7 1.53/2 2.46/2 3.18/12 1.50/1* 1.22/4 2.15/6 2.25/4 1.24/8
23.21/1*
0.19/17
2 GORZELNIAK, Zofia 24.35 2.47/9 6.08/5 8.14/5 11.32/3 14.28/3 16.40/2 18.19/2 20.34/2 22.53/2 24.18/2
HKS Azymut, Mochy 2.47/9 3.21/5 2.06/7 3.18/4 2.56/3 2.12/6 1.39/17 2.15/6 2.19/3 1.25/10
24.35/2
0.17/11
3 DUDA, Kornelia 25.05 3.24/15 7.37/12 9.46/11 12.39/7 15.44/7 17.47/5 19.26/4 21.24/3 23.39/3 24.48/3
UKS Traper, Złocieniec 3.24/15 4.13/11 2.09/9 2.53/3 3.05/9 2.03/2 1.39/17 1.58/2 2.15/2 1.09/2
25.05/3
0.17/11
4 WYSOCKA, Michalina 25.48 2.57/11 6.16/7 8.19/6 11.43/4 14.34/4 17.03/3 18.38/3 21.24/3 24.17/4 25.32/4
MKS MOS, Wrocław 2.57/11 3.19/4 2.03/5 3.24/5 2.51/2 2.29/12 1.35/14 2.46/17 2.53/10 1.15/5
25.48/4
0.16/5
5 WALA, Małgorzata 26.04 3.14/14 6.08/5 8.08/4 10.50/2 13.53/2 18.23/7 19.49/6 22.04/5 24.30/5 25.49/5
KS Kościelec, Chrzanów 3.14/14 2.54/1* 2.00/3 2.42/1* 3.03/5 4.30/16 1.26/6 2.15/6 2.26/5 1.19/6
26.04/5
0.15/2
6 KOŻYCZKOWSKA, Anna 26.15 2.19/2 5.19/1* 7.08/1* 12.19/6 15.03/6 18.11/6 19.33/5 22.15/6 24.54/6 25.56/6
UKS Siódemka, Rumia 2.19/2 3.00/2 1.49/1* 5.11/17 2.44/1* 3.08/14 1.22/4 2.42/14 2.39/8 1.02/1*
26.15/6
0.19/17
7 PATEREK, Hanna 27.07 3.06/13 6.40/9 9.17/10 14.26/11 17.45/11 19.54/8 21.28/8 23.25/8 25.35/7 26.48/7
HKS Azymut, Mochy 3.06/13 3.34/8 2.37/15 5.09/16 3.19/13 2.09/4 1.34/13 1.57/1* 2.10/1* 1.13/4
27.07/7
0.19/17
8 BOHNE, Amelia 27.42 2.31/5 5.53/4 8.20/7 11.49/5 14.58/5 17.10/4 21.32/9 23.45/9 26.14/8 27.25/8
HKS Azymut, Mochy 2.31/5 3.22/6 2.27/11 3.29/8 3.09/10 2.12/6 4.22/20 2.13/5 2.29/7 1.11/3
27.42/8
0.17/11
9 MIŚ, Milena 29.30 2.19/2 5.35/2 7.37/2 15.35/13 18.35/13 20.42/10 22.18/10 24.42/10 27.26/10 29.04/9
HKS Azymut, Mochy 2.19/2 3.16/3 2.02/4 7.58/20 3.00/4 2.07/3 1.36/15 2.24/10 2.44/9 1.38/12
29.30/9
0.26/20
10 UCIECHOWSKA, Oliwia 29.39 2.04/1* 6.34/8 8.46/9 12.45/8 15.48/8 19.55/9 21.07/7 23.17/7 27.19/9 29.22/10
UKS Arkady, Raszków 2.04/1* 4.30/14 2.12/10 3.59/11 3.03/5 4.07/15 1.12/1* 2.10/3 4.02/15 2.03/18
29.39/10
0.17/11
11 KAŹMIERCZAK, Magdalena 30.07 2.38/7 6.40/9 8.45/8 13.51/10 16.54/10 22.23/12 23.51/12 26.02/12 28.28/11 29.52/11
HKS Azymut, Mochy 2.38/7 4.02/10 2.05/6 5.06/15 3.03/5 5.29/19 1.28/7 2.11/4 2.26/5 1.24/8
30.07/11
0.15/2
12 TRELA, Wanessa 30.21 2.44/8 7.13/11 9.48/12 13.12/9 16.35/9 21.25/11 22.53/11 25.38/11 28.42/12 30.03/12
UKS Traper, Złocieniec 2.44/8 4.29/13 2.35/14 3.24/5 3.23/14 4.50/17 1.28/7 2.45/16 3.04/11 1.21/7
30.21/12
0.18/15
13 GOŚCINIAK, Wiktoria 33.04 2.56/10 7.52/14 10.43/14 16.59/14 21.27/16 23.51/15 25.19/15 27.46/15 30.55/13 32.49/13
UKS Arkady, Raszków 2.56/10 4.56/15 2.51/17 6.16/18 4.28/20 2.24/11 1.28/7 2.27/11 3.09/12 1.54/15
33.04/13
0.15/2
14 PRZYBYŁ, Zuzanna 33.45 3.03/12 9.26/16 11.53/15 15.17/12 18.32/12 23.51/15 25.03/14 27.34/14 31.54/15 33.29/14
HKS Azymut, Mochy 3.03/12 6.23/17 2.27/11 3.24/5 3.15/11 5.19/18 1.12/1* 2.31/12 4.20/17 1.35/11
33.45/14
0.16/5
15 PODGÓRSKA, Gabriela 34.02 3.29/17 7.43/13 9.50/13 17.41/16 20.44/15 22.53/13 24.23/13 27.06/13 31.28/14 33.46/15
KS Kościelec, Chrzanów 3.29/17 4.14/12 2.07/8 7.51/19 3.03/5 2.09/4 1.30/11 2.43/15 4.22/18 2.18/19
34.02/15
0.16/5
16 HEBDA, Julia 35.11 2.32/6 13.44/19 16.35/19 20.13/19 23.39/19 25.53/18 27.11/18 30.01/18 33.10/16 34.55/16
KS Kościelec, Chrzanów 2.32/6 11.12/19 2.51/17 3.38/10 3.26/17 2.14/9 1.18/3 2.50/18 3.09/12 1.45/13
35.11/16
0.16/5
17 GROCHAL, Nina 35.27 3.49/18 9.23/15 13.21/17 18.20/18 21.45/17 23.57/17 25.28/16 27.50/16 33.13/17 35.09/17
KS Kościelec, Chrzanów 3.49/18 5.34/16 3.58/20 4.59/14 3.25/16 2.12/6 1.31/12 2.22/9 5.23/19 1.56/16
35.27/17
0.18/15
18 KLIMCZAK, Oksana 36.02 5.55/20 9.50/17 12.22/16 17.04/15 20.42/14 23.43/14 26.12/17 29.09/17 33.24/18 35.46/18
UKS Siódemka, Rumia 5.55/20 3.55/9 2.32/13 4.42/13 3.38/18 3.01/13 2.29/19 2.57/19 4.15/16 2.22/20
36.02/18
0.16/5
19 ZAMIARA, Gabriela 37.04 4.02/19 15.34/20 18.32/20 22.09/20 25.32/20 27.49/19 29.17/19 31.49/19 35.00/19 36.48/19
KS Hades, Poznań 4.02/19 11.32/20 2.58/19 3.37/9 3.23/14 2.17/10 1.28/7 2.32/13 3.11/14 1.48/14
37.04/19
0.16/5
20 ŁĄTKOWSKA, Gabriela 42.38 3.25/16 11.07/18 13.54/18 18.17/17 22.29/18 28.17/20 29.55/20 34.39/20 40.25/20 42.24/20
KS Hades, Poznań 3.25/16 7.42/18 2.47/16 4.23/12 4.12/19 5.48/20 1.38/16 4.44/20 5.46/20 1.59/17
42.38/20
0.14/1*
KOSECKA, Natalia NKL-bPK 7.06/ / / / / / / / / 67.07/
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 7.06/ / / / / / / / / /
67.34/
0.27/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-34 4-37 5-61 6-48 7-42 8-43 9-46 10-59
11-66
1 PORZYCZ, Małgorzata 33.19 2.11/2 5.55/3 9.07/1* 13.05/1* 16.06/1* 18.57/1* 21.26/1* 23.33/1* 29.09/1* 31.50/1*
UKS Siódemka, Rumia 2.11/2 3.44/6 3.12/1* 3.58/4 3.01/4 2.51/2 2.29/2 2.07/1* 5.36/2 2.41/9
33.01/1* 33.19/1*
1.11/3 0.18/9
2 BIELECKA, Marta 33.41 2.26/3 5.24/2 11.42/7 14.51/6 17.12/4 20.05/4 22.30/3 24.46/2 30.49/2 32.20/2
UKS Siódemka, Rumia 2.26/3 2.58/2 6.18/10 3.09/1* 2.21/1* 2.53/3 2.25/1* 2.16/2 6.03/3 1.31/3
33.27/2 33.41/2
1.07/2 0.14/1*
3 KRASZEWSKA, Olga 35.17 2.28/4 5.18/1* 9.50/3 13.45/3 16.36/3 19.15/2 22.13/2 26.59/5 32.31/3 33.58/3
WKS Śląsk, Wrocław 2.28/4 2.50/1* 4.32/7 3.55/3 2.51/3 2.39/1* 2.58/4 4.46/10 5.32/1* 1.27/1*
35.03/3 35.17/3
1.05/1* 0.14/1*
4 KUCIEL, Hanna 38.33 2.56/7 6.07/5 10.35/6 14.44/5 17.57/5 20.58/5 24.03/5 26.40/4 35.04/4 36.58/4
WKS Śląsk, Wrocław 2.56/7 3.11/4 4.28/5 4.09/7 3.13/5 3.01/4 3.05/5 2.37/5 8.24/5 1.54/4
38.14/4 38.33/4
1.16/6 0.19/11
5 KLIMCZAK, Olimpia 39.19 2.38/6 6.03/4 9.34/2 13.41/2 16.29/2 19.49/3 23.02/4 25.32/3 35.50/5 37.48/5
UKS Siódemka, Rumia 2.38/6 3.25/5 3.31/2 4.07/6 2.48/2 3.20/5 3.13/6 2.30/4 10.18/8 1.58/6
39.03/5 39.19/5
1.15/5 0.16/6
6 KLECHA, Weronika 43.21 3.36/9 7.26/8 12.27/8 16.26/8 20.02/7 24.39/7 27.57/7 30.58/7 39.43/6 41.39/6
HKS Azymut, Mochy 3.36/9 3.50/8 5.01/8 3.59/5 3.36/6 4.37/9 3.18/9 3.01/6 8.45/7 1.56/5
43.04/6 43.21/6
1.25/8 0.17/7
7 SĄDEJ, Zofia 45.58 3.00/8 6.10/6 10.22/4 14.04/4 18.40/6 22.57/6 25.40/6 27.59/6 41.35/7 44.25/7
UKS Siódemka, Rumia 3.00/8 3.10/3 4.12/4 3.42/2 4.36/8 4.17/8 2.43/3 2.19/3 13.36/11 2.50/11
45.44/7 45.58/7
1.19/7 0.14/1*
8 WALA, Aleksandra 48.48 3.53/11 8.20/10 14.29/10 19.28/10 24.05/9 29.18/9 32.32/9 35.52/8 44.20/8 47.05/8
KS Kościelec, Chrzanów 3.53/11 4.27/10 6.09/9 4.59/10 4.37/9 5.13/10 3.14/7 3.20/8 8.28/6 2.45/10
48.31/8 48.48/8
1.26/9 0.17/7
9 WŁODARCZYK, Wiktoria 51.20 2.06/1* 9.32/11 14.03/9 18.47/9 28.52/10 32.46/10 37.46/10 40.55/10 48.25/10 49.52/10
UKS Traper, Złocieniec 2.06/1* 7.26/11 4.31/6 4.44/8 10.05/10 3.54/6 5.00/11 3.09/7 7.30/4 1.27/1*
51.06/9 51.20/9
1.14/4 0.14/1*
10 MOTYLIŃSKA, Anastazja 51.27 3.47/10 7.36/9 14.32/11 19.39/11 23.18/8 27.20/8 31.55/8 36.59/9 47.42/9 49.43/9
UKS Traper, Złocieniec 3.47/10 3.49/7 6.56/11 5.07/11 3.39/7 4.02/7 4.35/10 5.04/11 10.43/9 2.01/7
51.09/10 51.27/10
1.26/9 0.18/9
11 STEMPNIEWSKA, Nadia 60.25 2.32/5 6.22/7 10.28/5 15.18/7 29.06/11 38.37/11 41.53/11 45.24/11 56.27/11 58.35/11
UKS Traper, Złocieniec 2.32/5 3.50/8 4.06/3 4.50/9 13.48/11 9.31/11 3.16/8 3.31/9 11.03/10 2.08/8
60.10/11 60.25/11
1.35/11 0.15/5
LEWANDOWSKA, Antonina NKL-bPK 4.35/ 9.44/ 24.05/ 41.51/ 46.49/ 56.01/ 61.06/ / / /
UKS Siódemka, Rumia 4.35/ 5.09/ 14.21/ 17.46/ 4.58/ 9.12/ 5.05/ / / /
106.10/ 106.31/
/ 0.21/
BOREK, Alicja DNF / / / / / / / / / /
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / / / / /
-3.53/ -3.74/
/ 0.21/
STANIEC, Julia DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K1821B 4.0km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-54 3-60 4-37 5-36 6-48 7-42 8-40 9-46 10-44
11-45 12-66
1 MŁYNKOWIAK, Karolina 62.14 4.32/5 8.46/4 13.18/3 20.34/3 24.53/2 29.03/1* 33.46/2 39.50/1* 53.56/1* 55.11/1*
HKS Azymut, Mochy 4.32/5 4.14/4 4.32/2 7.16/4 4.19/3 4.10/3 4.43/5 6.04/3 14.06/2 1.15/2
59.08/1* 61.51/1* 62.14/1*
3.57/2 2.43/4 0.23/3
2 PIWOWAR, Lidia 64.57 2.52/1* 6.44/1* 15.25/4 27.28/4 30.45/4 34.14/4 37.59/4 44.02/4 57.45/2 58.57/2
HKS Azymut, Mochy 2.52/1* 3.52/3 8.41/5 12.03/5 3.17/1* 3.29/1* 3.45/1* 6.03/2 13.43/1* 1.12/1*
62.40/2 64.38/2 64.57/2
3.43/1* 1.58/1* 0.19/1*
3 CICHY, Beata 68.51 3.38/3 7.27/3 12.12/2 18.46/2 23.03/1* 29.09/2 33.33/1* 40.36/2 58.59/3 61.24/3
Brak 3.38/3 3.49/1* 4.45/3 6.34/2 4.17/2 6.06/5 4.24/2 7.03/4 18.23/4 2.25/4
65.55/3 68.32/3 68.51/3
4.31/3 2.37/3 0.19/1*
4 WALIŃSKA, Natalia 81.52 3.01/2 6.52/2 10.49/1* 15.40/1* 25.55/3 30.11/3 34.42/3 41.48/3 63.48/4 68.05/4
MKS Metalowiec Łódź 3.01/2 3.51/2 3.57/1* 4.51/1* 10.15/4 4.16/4 4.31/3 7.06/5 22.00/5 4.17/5
76.58/4 81.23/4 81.52/4
8.53/5 4.25/5 0.29/5
5 PODLEWSKA, Paulina 89.58 4.31/4 17.31/5 25.47/5 32.25/5 49.14/5 52.54/5 57.33/5 63.25/5 78.35/5 80.12/5
MKS Metalowiec Łódź 4.31/4 13.00/5 8.16/4 6.38/3 16.49/5 3.40/2 4.39/4 5.52/1* 15.10/3 1.37/3
87.06/5 89.32/5 89.58/5
6.54/4 2.26/2 0.26/4
SIEG, Dominika NKL-bPK 6.36/ 10.27/ 19.10/ 56.14/ 62.12/ 66.35/ 70.16/ 76.09/ / /
100. BŁ 6.36/ 3.51/ 8.43/ 37.04/ 5.58/ 4.23/ 3.41/ 5.53/ / /
/ 137.42/ 138.36/
/ / 0.54/
UCIECHOWSKA, Amelia DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 4.4km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-60 4-37 5-57 6-61 7-43 8-58 9-46 10-55
11-42 12-56 13-59 14-66
1 CYCH, Agnieszka 37.38 2.06/1* 5.28/1* 7.34/2 10.56/1* 11.59/1* 13.59/2 18.56/1* 23.03/3 27.13/2 29.41/1*
WKS Śląsk, Wrocław 2.06/1* 3.22/2 2.06/4 3.22/2 1.03/1* 2.00/5 4.57/1* 4.07/12 4.10/1* 2.28/1*
32.04/1* 33.50/1* 36.15/1* 37.20/1* 37.38/1*
2.23/1* 1.46/3 2.25/1* 1.05/1* 0.18/3
2 MAZUREK, Agnieszka 37.56 2.15/2 5.35/2 7.29/1* 11.02/2 12.15/2 13.43/1* 19.11/2 21.08/1* 27.02/1* 30.06/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.15/2 3.20/1* 1.54/2 3.33/3 1.13/2 1.28/1* 5.28/2 1.57/2 5.54/7 3.04/4
32.37/2 33.56/2 36.30/2 37.38/2 37.56/2
2.31/2 1.19/1* 2.34/2 1.08/2 0.18/3
3 FILIPIAK, Adrianna 39.16 2.16/3 5.52/3 7.52/3 11.28/3 12.54/3 14.36/3 20.13/3 22.30/2 27.22/3 30.15/3
WKS Grunwald, Poznań 2.16/3 3.36/3 2.00/3 3.36/4 1.26/5 1.42/3 5.37/3 2.17/4 4.52/2 2.53/2
32.53/3 34.58/3 37.49/3 39.00/3 39.16/3
2.38/3 2.05/5 2.51/4 1.11/3 0.16/2
4 GALLA, Zofia 42.00 2.22/4 6.44/4 9.09/4 12.53/4 14.13/4 15.42/4 22.08/4 24.31/4 29.28/4 32.29/4
HKS Azymut, Mochy 2.22/4 4.22/5 2.25/7 3.44/5 1.20/4 1.29/2 6.26/4 2.23/5 4.57/3 3.01/3
35.28/4 37.11/4 40.16/4 41.39/4 42.00/4
2.59/4 1.43/2 3.05/5 1.23/5 0.21/6
5 MAZAN, Aleksandra 47.50 2.47/5 6.53/5 9.14/5 14.05/6 15.48/6 19.12/7 25.56/5 28.09/5 33.19/5 37.22/5
KOS BnO, Szczecin 2.47/5 4.06/4 2.21/5 4.51/10 1.43/9 3.24/11 6.44/5 2.13/3 5.10/4 4.03/7
40.28/5 42.50/5 46.03/5 47.29/5 47.50/5
3.06/6 2.22/6 3.13/6 1.26/6 0.21/6
6 RYGIELSKA, Kinga 49.36 3.11/9 7.41/7 10.28/9 15.16/9 16.53/7 19.07/6 26.15/6 28.50/6 35.14/6 38.55/6
PKO Harpagan, Gdańsk 3.11/9 4.30/7 2.47/10 4.48/8 1.37/7 2.14/7 7.08/7 2.35/7 6.24/9 3.41/5
42.09/6 44.02/6 47.48/6 49.17/6 49.36/6
3.14/7 1.53/4 3.46/9 1.29/7 0.19/5
7 HOFFMANN, Barbara 52.28 2.54/6 7.22/6 10.00/7 14.39/7 17.12/9 19.35/8 26.43/7 29.42/7 35.26/7 39.29/7
KS Hades, Poznań 2.54/6 4.28/6 2.38/9 4.39/6 2.33/12 2.23/8 7.08/7 2.59/11 5.44/6 4.03/7
43.21/8 46.45/7 50.24/7 52.05/7 52.28/7
3.52/9 3.24/8 3.39/8 1.41/11 0.23/9
8 DURZYŃSKA, Katarzyna 53.00 5.24/12 9.56/11 12.27/10 17.14/10 18.50/10 20.53/9 27.53/8 30.22/8 35.38/8 39.42/8
HKS Azymut, Mochy 5.24/12 4.32/8 2.31/8 4.47/7 1.36/6 2.03/6 7.00/6 2.29/6 5.16/5 4.04/10
43.00/7 47.10/8 50.59/8 52.32/8 53.00/8
3.18/8 4.10/12 3.49/10 1.33/8 0.28/12
9 GRUCHALA, Natalia 55.12 3.09/8 7.55/8 9.47/6 13.08/5 14.26/5 16.12/5 28.33/9 30.29/9 39.32/9 43.53/9
PKO Harpagan, Gdańsk 3.09/8 4.46/9 1.52/1* 3.21/1* 1.18/3 1.46/4 12.21/12 1.56/1* 9.03/12 4.21/11
46.58/9 50.54/9 53.44/9 54.57/9 55.12/9
3.05/5 3.56/11 2.50/3 1.13/4 0.15/1*
10 MIŚKIEWICZ, Martyna 58.38 3.28/10 8.49/10 12.44/11 19.35/11 21.19/11 23.52/10 31.49/10 34.43/10 41.39/10 45.42/10
UKS Siódemka, Rumia 3.28/10 5.21/11 3.55/12 6.51/11 1.44/10 2.33/10 7.57/10 2.54/10 6.56/10 4.03/7
50.12/10 53.01/10 56.37/10 58.16/10 58.38/10
4.30/12 2.49/7 3.36/7 1.39/9 0.22/8
11 KALATA, Agnieszka 62.32 3.02/7 8.05/9 10.26/8 15.14/8 17.03/8 26.30/11 33.51/11 36.36/11 42.36/11 47.02/11
Indywidualnie Dolnośląskie 3.02/7 5.03/10 2.21/5 4.48/8 1.49/11 9.27/12 7.21/9 2.45/8 6.00/8 4.26/12
51.09/11 54.38/11 60.27/11 62.07/11 62.32/11
4.07/10 3.29/10 5.49/11 1.40/10 0.25/10
12 DOROCHOWICZ, Alicja 72.07 3.35/11 20.10/12 23.11/12 30.02/12 31.40/12 34.09/12 42.08/12 44.53/12 52.08/12 56.09/12
MKS Skarmat, Toruń 3.35/11 16.35/12 3.01/11 6.51/11 1.38/8 2.29/9 7.59/11 2.45/8 7.15/11 4.01/6
60.29/12 63.53/12 69.49/12 71.41/12 72.07/12
4.20/11 3.24/8 5.56/12 1.52/12 0.26/11
PAULAVA, Hanna DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 3.9km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-39 4-37 5-61 6-55 7-35 8-40 9-41 10-42
11-48 12-59 13-66
1 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 37.39 5.06/1* 8.29/1* 9.41/1* 12.29/1* 15.31/1* 18.05/1* 21.13/1* 25.23/1* 29.05/1* 31.30/1*
UKS Siódemka, Rumia 5.06/1* 3.23/1* 1.12/1* 2.48/1* 3.02/1* 2.34/3 3.08/1* 4.10/1* 3.42/1* 2.25/1*
33.42/1* 36.01/1* 37.20/1* 37.39/1*
2.12/1* 2.19/1* 1.19/3 0.19/2
2 PORZYCZ, Agnieszka 49.50 5.22/2 8.58/2 13.32/2 17.54/3 23.52/3 26.53/3 30.13/3 34.27/3 38.47/3 41.52/2
UKS Siódemka, Rumia 5.22/2 3.36/2 4.34/6 4.22/4 5.58/6 3.01/6 3.20/2 4.14/3 4.20/3 3.05/3
44.40/2 47.49/2 49.26/2 49.50/2
2.48/4 3.09/6 1.37/6 0.24/6
3 MAJASOW, Agata 51.09 8.05/5 12.08/3 13.49/3 17.37/2 20.43/2 23.39/2 27.24/2 31.52/2 37.05/2 43.47/3
WKS Śląsk, Wrocław 8.05/5 4.03/3 1.41/2 3.48/3 3.06/2 2.56/5 3.45/5 4.28/4 5.13/5 6.42/6
46.35/3 49.18/3 50.46/3 51.09/3
2.48/4 2.43/3 1.28/5 0.23/4
4 KACZYŃSKA, Ewelina 56.22 15.13/6 20.35/6 23.09/6 29.09/6 32.21/6 34.49/6 38.16/6 42.29/5 46.45/5 49.37/5
Indywidualni Pomorskie 15.13/6 5.22/4 2.34/5 6.00/5 3.12/3 2.28/1* 3.27/4 4.13/2 4.16/2 2.52/2
52.01/4 54.37/4 56.04/4 56.22/4
2.24/2 2.36/2 1.27/4 0.18/1*
5 BUDNA, Emilia 56.45 6.24/3 15.45/4 17.38/4 21.03/4 26.42/4 29.22/4 32.44/4 40.29/4 45.44/4 49.32/4
17WBZ / TEAM 360 6.24/3 9.21/5 1.53/3 3.25/2 5.39/5 2.40/4 3.22/3 7.45/6 5.15/6 3.48/5
52.14/5 55.04/5 56.22/5 56.45/5
2.42/3 2.50/4 1.18/1* 0.23/4
6 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 58.46 8.04/4 17.44/5 19.45/5 28.10/5 31.22/5 33.52/5 37.46/5 42.35/6 47.09/6 50.19/6
KOS BnO, Szczecin 8.04/4 9.40/6 2.01/4 8.25/6 3.12/3 2.30/2 3.54/6 4.49/5 4.34/4 3.10/4
54.05/6 57.09/6 58.27/6 58.46/6
3.46/6 3.04/5 1.18/1* 0.19/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 3.5km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-54 3-32 4-39 5-35 6-36 7-57 8-61 9-48 10-42
11-43 12-58 13-44 14-66
1 RATAJCZAK, Izabela 39.10 2.19/3 6.11/1* 7.37/1* 11.01/1* 13.21/1* 17.21/1* 19.16/1* 21.36/1* 24.51/1* 28.11/1*
UKS Siódemka, Rumia 2.19/3 3.52/1* 1.26/2 3.24/1* 2.20/1* 4.00/3 1.55/2 2.20/4 3.15/2 3.20/4
30.53/1* 33.20/1* 36.47/1* 38.52/1* 39.10/1*
2.42/3 2.27/3 3.27/4 2.05/1* 0.18/2
2 OWCZAREK, Monika 41.18 2.04/2 8.23/5 9.29/2 13.04/2 15.30/2 19.27/2 21.12/2 23.40/2 27.04/2 30.20/2
HKS Azymut, Mochy 2.04/2 6.19/5 1.06/1* 3.35/2 2.26/2 3.57/2 1.45/1* 2.28/5 3.24/4 3.16/3
32.57/2 35.25/2 38.44/2 41.00/2 41.18/2
2.37/1* 2.28/4 3.19/1* 2.16/2 0.18/2
3 WIKTORSKA, Andżelika 45.17 2.33/4 7.26/3 12.53/5 17.19/4 20.05/4 23.24/3 25.30/3 27.46/3 31.00/3 33.32/3
MKS Metalowiec, Łódź 2.33/4 4.53/2 5.27/6 4.26/3 2.46/3 3.19/1* 2.06/3 2.16/3 3.14/1* 2.32/1*
36.59/3 39.19/3 42.40/3 44.57/3 45.17/3
3.27/5 2.20/2 3.21/2 2.17/3 0.20/4
4 GOLINOWSKA, Elżbieta 49.11 1.56/1* 7.24/2 11.12/4 17.38/5 20.49/5 27.28/4 29.38/4 31.50/4 35.09/4 38.15/4
HKS Azymut, Mochy 1.56/1* 5.28/3 3.48/5 6.26/6 3.11/5 6.39/4 2.10/4 2.12/1* 3.19/3 3.06/2
40.54/4 43.12/4 46.35/4 48.55/4 49.11/4
2.39/2 2.18/1* 3.23/3 2.20/4 0.16/1*
5 LEMKE, Katarzyna 59.21 2.39/5 8.21/4 10.06/3 15.52/3 18.44/3 29.42/5 32.07/5 34.21/5 38.51/5 43.34/5
KS Hades, Poznań 2.39/5 5.42/4 1.45/3 5.46/5 2.52/4 10.58/6 2.25/5 2.14/2 4.30/5 4.43/5
46.29/5 49.25/5 56.02/5 59.01/5 59.21/5
2.55/4 2.56/5 6.37/5 2.59/5 0.20/4
6 KOSECKA, Justyna 127.57 3.43/6 12.01/6 14.21/6 20.00/6 31.40/6 38.33/6 49.04/6 57.01/6 88.48/6 100.02/6
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 3.43/6 8.18/6 2.20/4 5.39/4 11.40/6 6.53/5 10.31/6 7.57/6 31.47/6 11.14/6
107.18/6 113.30/6 122.21/6 127.27/6 127.57/6
7.16/6 6.12/6 8.51/6 5.06/6 0.30/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 3.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-53 3-37 4-61 5-55 6-40 7-41 8-42 9-56 10-43
11-59 12-66
1 BULTROWICZ, Agnieszka 36.24 2.08/1* 3.08/1* 5.42/1* 8.56/1* 11.46/1* 16.47/1* 20.52/1* 24.47/1* 27.54/1* 29.37/1*
KS Hades, Poznań 2.08/1* 1.00/1* 2.34/1* 3.14/1* 2.50/2 5.01/1* 4.05/1* 3.55/3 3.07/1* 1.43/2
34.09/1* 36.01/1* 36.24/1*
4.32/1* 1.52/1* 0.23/3
2 SZEWCZYK, Joanna 44.50 2.22/2 3.40/2 6.26/2 9.51/2 12.23/2 20.52/2 26.55/2 29.45/2 33.14/2 35.11/2
Skarmat Toruń 2.22/2 1.18/2 2.46/2 3.25/2 2.32/1* 8.29/3 6.03/2 2.50/1* 3.29/3 1.57/3
41.46/2 44.32/2 44.50/2
6.35/2 2.46/5 0.18/1*
3 FILIPIAK, Agnieszka 64.37 2.38/3 4.03/3 11.11/3 15.26/3 18.51/3 26.43/3 42.42/3 46.29/3 52.12/3 53.46/3
KS Hades, Poznań 2.38/3 1.25/3 7.08/4 4.15/3 3.25/3 7.52/2 15.59/4 3.47/2 5.43/5 1.34/1*
61.52/3 64.18/3 64.37/3
8.06/4 2.26/3 0.19/2
4 MICHAŁOWSKA, Agata 75.10 3.19/4 11.40/5 15.40/4 24.45/4 34.10/4 44.45/4 53.11/4 58.13/4 61.35/4 64.10/4
PKO Harpagan, Gdańsk 3.19/4 8.21/5 4.00/3 9.05/5 9.25/4 10.35/5 8.26/3 5.02/4 3.22/2 2.35/4
72.00/4 74.37/4 75.10/4
7.50/3 2.37/4 0.33/4
5 SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia 116.16 4.35/5 7.17/4 22.20/5 29.41/5 46.56/5 56.53/5 86.48/5 93.13/5 98.31/5 102.08/5
WKS Śląsk, Wrocław 4.35/5 2.42/4 15.03/5 7.21/4 17.15/5 9.57/4 29.55/5 6.25/5 5.18/4 3.37/5
113.36/5 115.43/5 116.16/5
11.28/5 2.07/2 0.33/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 2.9km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-32 4-39 5-37 6-61 7-48 8-43 9-58 10-59
11-66
1 NOWAK, Beata 28.19 4.37/4 7.46/3 8.52/3 11.15/2 14.03/1* 16.36/1* 19.26/1* 22.06/1* 24.25/1* 26.42/1*
UKS Siódemka, Rumia 4.37/4 3.09/1* 1.06/1* 2.23/1* 2.48/1* 2.33/1* 2.50/1* 2.40/1* 2.19/2 2.17/1*
28.02/1* 28.19/1*
1.20/2 0.17/1*
2 WOŁEK, Ewa 31.19 2.51/1* 6.43/1* 7.49/1* 12.57/3 15.57/3 18.43/3 21.49/2 24.53/2 27.06/2 29.42/2
UNTS, Warszawa 2.51/1* 3.52/2 1.06/1* 5.08/5 3.00/3 2.46/2 3.06/2 3.04/2 2.13/1* 2.36/2
30.58/2 31.19/2
1.16/1* 0.21/2
3 NOWAK, Barbara 35.31 3.04/2 7.01/2 8.24/2 11.04/1* 14.44/2 18.03/2 21.51/3 25.40/3 28.08/3 33.12/3
HKS Azymut, Mochy 3.04/2 3.57/3 1.23/3 2.40/2 3.40/5 3.19/5 3.48/4 3.49/3 2.28/3 5.04/7
35.03/3 35.31/3
1.51/3 0.28/6
4 WYSOCKA, Joanna 38.39 4.15/3 8.34/4 10.01/4 15.40/5 19.24/5 22.41/5 26.25/5 30.30/5 33.14/5 36.21/4
WKS Śląsk, Wrocław 4.15/3 4.19/6 1.27/4 5.39/6 3.44/6 3.17/3 3.44/3 4.05/6 2.44/5 3.07/3
38.15/4 38.39/4
1.54/4 0.24/3
5 DEPTULSKA, Agnieszka 40.03 6.05/6 10.02/5 11.42/5 15.03/4 17.59/4 21.19/4 25.50/4 29.43/4 32.29/4 37.29/5
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 6.05/6 3.57/3 1.40/6 3.21/3 2.56/2 3.20/6 4.31/6 3.53/5 2.46/6 5.00/6
39.39/5 40.03/5
2.10/6 0.24/3
6 KUSSOWSKA, Hanna 42.21 8.07/7 12.05/6 13.38/6 17.01/6 20.20/6 23.38/6 28.05/6 31.55/6 34.37/6 39.32/6
PKO Harpagan, Gdańsk 8.07/7 3.58/5 1.33/5 3.23/4 3.19/4 3.18/4 4.27/5 3.50/4 2.42/4 4.55/5
41.57/6 42.21/6
2.25/7 0.24/3
7 LEMAŃCZYK, Aleksandra 51.39 4.37/4 14.06/7 15.51/7 23.16/7 27.08/7 33.17/7 37.56/7 42.31/7 45.30/7 49.10/7
PKO Harpagan, Gdańsk 4.37/4 9.29/7 1.45/7 7.25/7 3.52/7 6.09/7 4.39/7 4.35/7 2.59/7 3.40/4
51.09/7 51.39/7
1.59/5 0.30/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60+ 2.7km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-39 4-35 5-36 6-61 7-48 8-56 9-66
1 LEWOŃ, Ewa 52.23 7.53/1* 13.10/1* 15.59/1* 19.10/1* 30.36/1* 32.59/1* 40.28/1* 44.32/1* 51.56/1* 52.23/1*
UMKS ORKAN, Ostróda 7.53/1* 5.17/1* 2.49/1* 3.11/1* 11.26/2 2.23/1* 7.29/1* 4.04/2 7.24/1* 0.27/1*
2 GALLA, Barbara 57.12 10.46/2 16.32/2 21.22/2 25.48/2 33.47/2 37.19/2 45.31/2 49.06/2 56.43/2 57.12/2
HKS Azymut, Mochy 10.46/2 5.46/2 4.50/2 4.26/2 7.59/1* 3.32/2 8.12/2 3.35/1* 7.37/2 0.29/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.1km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-49 3-50 4-51 5-62 6-66
1 MAZAN, Kacper 34.34 5.40/1* 10.00/1* 18.24/1* 30.28/1* 32.45/1* 34.13/1* 34.34/1*
KOS BnO, Szczecin 5.40/1* 4.20/1* 8.24/1* 12.04/1* 2.17/1* 1.28/2 0.21/2
2 ŁUKIJAŃSKI, Karol 36.32 7.35/2 11.58/2 20.23/2 32.29/2 34.56/2 36.12/2 36.32/2
UKS Traper, Złocieniec 7.35/2 4.23/2 8.25/2 12.06/2 2.27/2 1.16/1* 0.20/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.3km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-33 3-49 4-41 5-56 6-43 7-59 8-66
1 SZYMANOWSKI, Natan 22.17 3.02/2 4.30/2 6.18/2 9.14/1* 13.06/1* 14.37/1* 20.43/2 22.02/1* 22.17/1*
UKS Traper, Złocieniec 3.02/2 1.28/3 1.48/2 2.56/1* 3.52/2 1.31/1* 6.06/2 1.19/1* 0.15/1*
2 DUDA, Łukasz 23.01 4.10/3 5.32/3 7.52/3 11.19/3 14.42/2 16.28/2 20.31/1* 22.45/2 23.01/2
UKS Traper, Złocieniec 4.10/3 1.22/1* 2.20/3 3.27/3 3.23/1* 1.46/3 4.03/1* 2.14/3 0.16/2
3 BULTROWICZ, Franciszek 35.21 5.31/4 6.54/4 9.28/4 12.57/4 21.07/4 22.38/3 33.21/4 35.03/3 35.21/3
KS Hades, Poznań 5.31/4 1.23/2 2.34/4 3.29/4 8.10/4 1.31/1* 10.43/4 1.42/2 0.18/3
4 SZUTKO, Aleksander 36.07 2.58/1* 4.27/1* 6.13/1* 9.30/2 15.26/3 26.38/4 33.20/3 35.49/4 36.07/4
UKS Traper, Złocieniec 2.58/1* 1.29/4 1.46/1* 3.17/2 5.56/3 11.12/4 6.42/3 2.29/4 0.18/3
PRZYMĘCKI, Konrad NKL-bPK 4.13/ 6.06/ 21.33/ / / / / 59.28/ 59.58/
MKS MOS, Wrocław 4.13/ 1.53/ 15.27/ / / / / / 0.30/
BOREK, Adam DNF / / / / / / / / /
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / / / /
MACIACZYK, Ignacy DNF / / / / / / / / /
MacOdkrywcy / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.1km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-54 3-34 4-37 5-36 6-47 7-48 8-42 9-43 10-66
1 LEMAŃCZYK, Witold 34.24 2.24/7 6.54/5 10.57/3 16.20/3 19.34/2 22.48/2 24.28/2 26.54/2 28.57/2 34.10/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 2.24/7 4.30/4 4.03/6 5.23/5 3.14/1* 3.14/9 1.40/5 2.26/1* 2.03/2 5.13/3
34.24/1*
0.14/2
2 NIEDZIELSKI, Mikołaj 38.55 2.10/4 6.56/6 11.20/4 19.50/7 25.15/5 27.10/5 28.45/5 31.48/5 33.44/4 38.41/2
HKS Azymut, Mochy 2.10/4 4.46/6 4.24/7 8.30/9 5.25/4 1.55/1* 1.35/3 3.03/5 1.56/1* 4.57/2
38.55/2
0.14/2
3 GOLINOWSKI, Piotr 39.51 2.09/3 8.06/7 11.21/5 15.35/2 21.38/3 24.01/3 25.35/3 28.29/3 31.58/3 39.36/3
HKS Azymut Mochy 2.09/3 5.57/7 3.15/1* 4.14/2 6.03/5 2.23/3 1.34/2 2.54/4 3.29/10 7.38/9
39.51/3
0.15/4
4 KREFFT, Adam 40.07 2.49/9 6.19/2 12.45/7 21.49/9 27.04/7 29.04/6 30.32/6 33.18/6 35.21/6 39.49/4
UKS Siódemka, Rumia 2.49/9 3.30/1* 6.26/10 9.04/10 5.15/3 2.00/2 1.28/1* 2.46/3 2.03/2 4.28/1*
40.07/4
0.18/10
5 PIETRZAK, Bruno 41.50 2.25/8 9.19/9 13.16/9 17.34/5 23.43/4 26.07/4 27.44/4 30.48/4 34.02/5 41.35/5
HKS Azymut, Mochy 2.25/8 6.54/9 3.57/3 4.18/3 6.09/6 2.24/4 1.37/4 3.04/6 3.14/8 7.33/8
41.50/5
0.15/4
6 WYRWA, Fabian 43.27 1.55/1* 6.05/1* 9.58/1* 13.46/1* 17.15/1* 19.53/1* 21.57/1* 25.06/1* 27.59/1* 43.14/6
HKS Azymut, Mochy 1.55/1* 4.10/2 3.53/2 3.48/1* 3.29/2 2.38/8 2.04/7 3.09/7 2.53/4 15.15/10
43.27/6
0.13/1*
7 MELLER, Jan 43.42 2.00/2 6.31/3 10.55/2 16.21/4 26.51/6 29.23/7 31.27/7 34.58/7 37.58/7 43.27/7
KS Hades, Poznań 2.00/2 4.31/5 4.24/7 5.26/6 10.30/9 2.32/7 2.04/7 3.31/9 3.00/6 5.29/4
43.42/7
0.15/4
8 FRANC, Julian Emilian 46.24 2.20/6 6.32/4 12.48/8 18.22/6 28.48/8 31.16/8 33.32/8 37.04/8 40.01/8 46.09/8
HKS Azymut, Mochy 2.20/6 4.12/3 6.16/9 5.34/7 10.26/8 2.28/5 2.16/10 3.32/10 2.57/5 6.08/6
46.24/8
0.15/4
9 MŁYNKOWIAK, Fabian 48.23 2.19/5 8.25/8 12.24/6 20.10/8 30.53/10 33.21/9 35.29/9 38.59/9 42.00/9 48.08/9
HKS Azymut, Mochy 2.19/5 6.06/8 3.59/4 7.46/8 10.43/10 2.28/5 2.08/9 3.30/8 3.01/7 6.08/6
48.23/9
0.15/4
10 DEDA, Bartosz 59.36 3.47/10 14.37/10 18.37/10 23.20/10 30.07/9 46.10/10 47.50/10 50.32/10 53.47/10 59.20/10
KS Kościelec, Chrzanów 3.47/10 10.50/10 4.00/5 4.43/4 6.47/7 16.03/10 1.40/5 2.42/2 3.15/9 5.33/5
59.36/10
0.16/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 3.8km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-32 3-34 4-39 5-35 6-36 7-42 8-41 9-40 10-47
11-44 12-66
1 KOCIUBA, Wiktor 29.09 2.00/3 5.08/1* 6.43/1* 8.01/1* 9.54/1* 12.04/1* 15.19/1* 17.03/1* 20.23/1* 25.39/1*
WKS Śląsk, Wrocław 2.00/3 3.08/1* 1.35/2 1.18/3 1.53/2 2.10/1* 3.15/1* 1.44/1* 3.20/2 5.16/1*
27.19/1* 28.54/1* 29.09/1*
1.40/2 1.35/2 0.15/5
2 LENDZIOSZEK, Roman 31.14 1.57/2 5.45/3 7.25/2 8.53/2 10.35/2 13.21/2 17.31/2 19.23/2 22.16/2 27.46/2
BKS Wataha, Warszawa 1.57/2 3.48/4 1.40/3 1.28/4 1.42/1* 2.46/3 4.10/6 1.52/2 2.53/1* 5.30/3
29.17/2 31.00/2 31.14/2
1.31/1* 1.43/5 0.14/1*
3 MOTAŁA, Piotr 32.47 2.02/4 5.44/2 8.09/3 9.21/3 11.39/3 14.16/3 18.15/3 20.07/3 23.38/3 28.55/3
UKS Siódemka, Rumia 2.02/4 3.42/3 2.25/7 1.12/2 2.18/5 2.37/2 3.59/5 1.52/2 3.31/4 5.17/2
30.56/3 32.33/3 32.47/3
2.01/6 1.37/4 0.14/1*
4 STEFAŃCZAK, Tymon 38.54 5.28/8 10.10/8 12.16/7 14.06/6 16.22/5 19.49/5 23.19/5 25.34/5 29.21/5 35.15/4
WKS Śląsk, Wrocław 5.28/8 4.42/7 2.06/6 1.50/5 2.16/4 3.27/5 3.30/2 2.15/4 3.47/6 5.54/5
37.04/4 38.40/4 38.54/4
1.49/4 1.36/3 0.14/1*
5 CHODLEWSKI, Antoni 40.19 2.14/5 7.53/6 9.27/5 11.20/5 18.29/7 21.42/6 25.13/6 27.28/6 30.59/6 36.47/5
KS Kościelec, Chrzanów 2.14/5 5.39/9 1.34/1* 1.53/6 7.09/9 3.13/4 3.31/3 2.15/4 3.31/4 5.48/4
38.30/5 40.02/5 40.19/5
1.43/3 1.32/1* 0.17/7
6 SIKORA, Dawid 48.37 1.54/1* 6.58/4 8.56/4 9.56/4 11.53/4 15.54/4 19.38/4 23.15/4 26.38/4 44.21/6
PKO Harpagan, Gdańsk 1.54/1* 5.04/8 1.58/4 1.00/1* 1.57/3 4.01/7 3.44/4 3.37/8 3.23/3 17.43/9
46.20/6 48.20/6 48.37/6
1.59/5 2.00/8 0.17/7
7 DOMARUS, Aleksander 56.08 7.14/9 10.33/9 12.36/8 16.58/8 20.13/8 28.45/7 33.25/7 36.53/7 41.38/7 50.02/7
UKS Siódemka, Rumia 7.14/9 3.19/2 2.03/5 4.22/7 3.15/8 8.32/8 4.40/7 3.28/7 4.45/7 8.24/6
54.00/7 55.53/7 56.08/7
3.58/8 1.53/6 0.15/5
8 LENDZIOSZEK, Leszek 66.07 5.27/7 9.49/7 20.58/9 27.07/9 30.06/9 34.04/9 39.44/9 43.32/9 51.23/9 60.53/9
KOS Warszawa 5.27/7 4.22/6 11.09/9 6.09/9 2.59/6 3.58/6 5.40/8 3.48/9 7.51/9 9.30/8
63.58/8 65.53/8 66.07/8
3.05/7 1.55/7 0.14/1*
9 KĘDZIERSKI, Dawid 73.52 3.06/6 7.18/5 10.45/6 15.08/7 18.10/6 29.12/8 37.08/8 40.23/8 45.25/8 54.39/8
HKS Azymut, Mochy 3.06/6 4.12/5 3.27/8 4.23/8 3.02/7 11.02/9 7.56/9 3.15/6 5.02/8 9.14/7
71.11/9 73.35/9 73.52/9
16.32/9 2.24/9 0.17/7
ZIELIŃSKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
KS Hades, Poznań / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 4.1km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-60 4-35 5-55 6-47 7-61 8-40 9-41 10-42
11-44 12-66
1 KOCIUBA, Kajetan 29.46 2.12/1* 4.50/1* 6.23/1* 9.19/1* 11.39/1* 12.44/1* 14.11/1* 19.10/1* 22.17/1* 23.56/1*
Indywidualnie 2.12/1* 2.38/1* 1.33/1* 2.56/2 2.20/2 1.05/1* 1.27/1* 4.59/1* 3.07/2 1.39/1*
28.03/1* 29.31/1* 29.46/1*
4.07/2 1.28/2 0.15/2
2 WAŻNY, Artur 30.55 2.13/2 5.08/2 7.04/2 9.48/2 11.40/2 13.37/2 15.22/2 21.15/2 23.49/2 25.43/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.13/2 2.55/2 1.56/2 2.44/1* 1.52/1* 1.57/2 1.45/2 5.53/2 2.34/1* 1.54/2
29.17/2 30.41/2 30.55/2
3.34/1* 1.24/1* 0.14/1*
3 KURDZIEL, Szymon 61.44 3.03/3 7.33/3 9.54/3 16.31/3 25.35/3 30.08/3 32.07/3 39.59/3 44.03/3 46.25/3
WKS Śląsk, Wrocław 3.03/3 4.30/3 2.21/3 6.37/3 9.04/3 4.33/3 1.59/3 7.52/3 4.04/3 2.22/3
53.18/3 61.29/3 61.44/3
6.53/3 8.11/3 0.15/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2021B 4.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-54 3-32 4-61 5-46 6-58 7-43 8-42 9-41 10-40
11-55 12-48 13-66
1 CICHY, Piotr 54.30 2.44/2 7.04/1* 8.21/1* 15.54/1* 20.37/1* 26.51/1* 29.24/1* 32.59/1* 36.08/1* 40.33/1*
Brak 2.44/2 4.20/1* 1.17/2 7.33/1* 4.43/1* 6.14/1* 2.33/1* 3.35/1* 3.09/2 4.25/1*
49.00/1* 50.01/1* 54.09/1* 54.30/1*
8.27/2 1.01/1* 4.08/1* 0.21/1*
2 GOLONKA, Marcin 76.28 2.15/1* 11.24/2 12.29/2 22.24/2 35.20/2 42.04/2 45.08/2 49.29/2 52.15/2 58.52/2
100. bł 2.15/1* 9.09/2 1.05/1* 9.55/2 12.56/2 6.44/2 3.04/2 4.21/2 2.46/1* 6.37/2
66.46/2 68.19/2 76.00/2 76.28/2
7.54/1* 1.33/2 7.41/2 0.28/2
LEWANDOWSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
ind. Bydgoszcz / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 5.4km 0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-34 4-39 5-35 6-36 7-37 8-38 9-40 10-41
11-42 12-43 13-44 14-46 15-47 16-48 17-45 18-66
1 KALATA, Michał 32.45 1.34/1* 3.55/1* 5.13/1* 5.57/1* 7.11/1* 9.09/1* 11.12/1* 14.35/1* 16.39/1* 18.48/1*
UMKS Kwidzyn 1.34/1* 2.21/1* 1.18/3 0.44/1* 1.14/1* 1.58/5 2.03/5 3.23/1* 2.04/2 2.09/1*
20.27/1* 21.56/1* 25.16/2 26.27/1* 27.33/1* 28.48/1* 31.27/1* 32.28/1* 32.45/1*
1.39/4 1.29/1* 3.20/10 1.11/4 1.06/2 1.15/8 2.39/1* 1.01/2 0.17/7
2 HORNIK, Aleksandra 33.01 1.47/6 4.21/5 5.45/4 6.38/4 7.57/2 9.45/2 11.35/2 15.05/2 17.12/2 19.30/2
1.47/6 2.34/3 1.24/5 0.53/4 1.19/4 1.48/3 1.50/1* 3.30/4 2.07/3 2.18/3
21.08/2 22.42/2 25.11/1* 26.40/2 27.40/2 28.48/1* 31.38/2 32.44/2 33.01/2
1.38/3 1.34/4 2.29/2 1.29/10 1.00/1* 1.08/4 2.50/4 1.06/4 0.17/7
3 NIEWIEDZIAŁA, Robert 34.17 1.34/1* 4.10/3 5.40/2 6.35/2 8.12/5 10.00/4 12.05/4 15.46/3 18.10/5 20.38/3
UKS Siódemka, Rumia 1.34/1* 2.36/5 1.30/9 0.55/6 1.37/10 1.48/3 2.05/7 3.41/6 2.24/8 2.28/5
22.14/3 23.44/3 26.40/3 27.51/3 29.00/3 30.02/3 32.56/3 34.02/3 34.17/3
1.36/2 1.30/3 2.56/7 1.11/4 1.09/3 1.02/2 2.54/5 1.06/4 0.15/3
4 TOBOREK, Jakub 34.45 1.47/6 4.31/7 5.48/5 6.39/5 8.11/4 10.22/6 12.17/5 15.48/5 18.08/3 20.39/4
WKS Śląsk, Wrocław 1.47/6 2.44/8 1.17/2 0.51/3 1.32/9 2.11/8 1.55/4 3.31/5 2.20/6 2.31/6
22.21/4 23.58/4 26.50/5 27.55/4 29.29/4 30.38/4 33.24/4 34.30/4 34.45/4
1.42/8 1.37/5 2.52/6 1.05/1* 1.34/10 1.09/5 2.46/2 1.06/4 0.15/3
5 KULA, Mateusz 34.46 1.35/3 4.01/2 6.42/8 7.41/8 8.57/8 11.44/9 14.03/9 17.32/8 19.35/7 21.52/7
Indywidualnie 1.35/3 2.26/2 2.41/12 0.59/8 1.16/2 2.47/11 2.19/9 3.29/2 2.03/1* 2.17/2
23.31/7 25.00/7 27.25/7 28.44/7 29.54/6 30.53/6 33.40/5 34.33/5 34.46/5
1.39/4 1.29/1* 2.25/1* 1.19/9 1.10/4 0.59/1* 2.47/3 0.53/1* 0.13/1*
6 HOFFMANN, Mateusz 35.08 3.19/11 6.02/11 7.25/10 8.10/9 9.27/9 11.27/8 13.19/7 16.48/6 18.57/6 21.19/6
KS Hades, Poznań 3.19/11 2.43/7 1.23/4 0.45/2 1.17/3 2.00/6 1.52/2 3.29/2 2.09/4 2.22/4
22.58/6 24.38/6 27.21/6 28.28/6 29.38/5 30.52/5 33.47/6 34.52/6 35.08/6
1.39/4 1.40/6 2.43/4 1.07/3 1.10/4 1.14/7 2.55/6 1.05/3 0.16/6
7 HEWELT, Maciej 35.32 1.45/5 4.20/4 5.44/3 6.37/3 8.06/3 9.52/3 11.56/3 15.47/4 18.09/4 20.40/5
PKO Harpagan, Gdańsk 1.45/5 2.35/4 1.24/5 0.53/4 1.29/7 1.46/2 2.04/6 3.51/8 2.22/7 2.31/6
22.27/5 24.12/5 26.49/4 28.22/5 29.56/7 31.00/7 34.06/7 35.15/7 35.32/7
1.47/10 1.45/10 2.37/3 1.33/11 1.34/10 1.04/3 3.06/8 1.09/7 0.17/7
8 DUTKOWSKI, Mikołaj 37.47 1.51/9 4.29/6 5.53/6 6.56/6 8.27/7 10.28/7 12.48/6 17.00/7 19.49/8 22.44/8
WKS Śląsk Wrocław 1.51/9 2.38/6 1.24/5 1.03/9 1.31/8 2.01/7 2.20/10 4.12/9 2.49/11 2.55/10
24.30/8 26.15/8 28.59/8 30.15/8 31.34/8 32.56/8 36.01/8 37.23/8 37.47/8
1.46/9 1.45/10 2.44/5 1.16/6 1.19/8 1.22/10 3.05/7 1.22/11 0.24/12
9 OGDOWSKI, Bartłomiej 38.25 1.41/4 4.47/8 6.02/7 7.00/7 8.19/6 10.00/4 13.33/8 17.57/9 20.21/9 23.22/10
UKS Siódemka, Rumia 1.41/4 3.06/9 1.15/1* 0.58/7 1.19/4 1.41/1* 3.33/11 4.24/11 2.24/8 3.01/11
24.47/9 26.27/9 29.37/9 30.42/9 31.55/9 33.13/9 36.55/9 38.12/9 38.25/9
1.25/1* 1.40/6 3.10/9 1.05/1* 1.13/6 1.18/9 3.42/11 1.17/10 0.13/1*
10 MAZAN, Bartłomiej 39.07 1.49/8 5.49/10 7.16/9 8.29/10 9.56/10 12.09/10 14.22/10 18.04/10 20.21/9 23.12/9
KOS BnO, Szczecin 1.49/8 4.00/11 1.27/8 1.13/10 1.27/6 2.13/9 2.13/8 3.42/7 2.17/5 2.51/9
25.07/10 26.47/10 30.23/10 31.41/10 33.01/10 34.29/10 37.41/10 38.50/10 39.07/10
1.55/11 1.40/6 3.36/11 1.18/8 1.20/9 1.28/11 3.12/10 1.09/7 0.17/7
11 DVORNIKOV, Danylo 48.12 2.02/10 5.35/9 8.07/11 17.42/12 19.20/12 21.57/11 23.50/11 28.08/11 30.39/11 33.24/11
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 2.02/10 3.33/10 2.32/11 9.35/12 1.38/11 2.37/10 1.53/3 4.18/10 2.31/10 2.45/8
35.05/11 36.46/11 39.51/11 41.07/11 42.22/11 43.31/11 46.42/11 47.54/11 48.12/11
1.41/7 1.41/9 3.05/8 1.16/6 1.15/7 1.09/5 3.11/9 1.12/9 0.18/11
12 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 73.16 6.01/12 11.23/12 13.44/12 15.32/11 18.46/11 23.25/12 28.52/12 37.35/12 41.34/12 46.40/12
Indywidualny Wielkopolskie 6.01/12 5.22/12 2.21/10 1.48/11 3.14/12 4.39/12 5.27/12 8.43/12 3.59/12 5.06/12
49.34/12 53.23/12 58.04/12 60.07/12 62.39/12 65.00/12 71.06/12 73.01/12 73.16/12
2.54/12 3.49/12 4.41/12 2.03/12 2.32/12 2.21/12 6.06/12 1.55/12 0.15/3
FILIPIAK, Mateusz DNF / / / / / / / / / /
KS Hades, Poznań / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
PATEREK, Mikołaj DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
PLUTA, Marcin DNF / / / / / / / / / /
KS Hades, Poznań / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 4.4km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-54 3-34 4-37 5-61 6-55 7-35 8-40 9-41 10-42
11-56 12-43 13-59 14-45 15-66
1 KOŻYCZKOWSKI, Edward 30.04 1.21/1* 4.03/1* 6.29/1* 9.05/1* 10.54/1* 12.20/1* 14.30/1* 17.01/1* 19.50/1* 21.31/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.21/1* 2.42/1* 2.26/1* 2.36/1* 1.49/1* 1.26/1* 2.10/1* 2.31/1* 2.49/1* 1.41/1*
23.33/1* 24.30/1* 27.16/1* 28.39/1* 29.48/1* 30.04/1*
2.02/5 0.57/1* 2.46/1* 1.23/1* 1.09/1* 0.16/2
2 ŁUBIS, Michał 34.52 1.32/3 4.14/2 6.45/2 10.56/3 13.09/4 14.50/4 17.19/4 20.09/3 23.11/3 25.07/2
UKS Azymut, Pabianice 1.32/3 2.42/1* 2.31/2 4.11/4 2.13/3 1.41/5 2.29/3 2.50/4 3.02/4 1.56/3
26.50/3 28.01/3 31.14/2 32.56/2 34.31/2 34.52/2
1.43/3 1.11/4 3.13/2 1.42/3 1.35/5 0.21/5
3 WENSŁAW, Mateusz 35.00 1.34/4 4.20/3 6.51/3 9.37/2 11.52/2 14.23/2 16.55/2 19.51/2 22.46/2 25.09/3
UKS Azymut 45, Gdynia 1.34/4 2.46/3 2.31/2 2.46/2 2.15/5 2.31/6 2.32/4 2.56/5 2.55/3 2.23/5
26.43/2 27.55/2 31.14/2 32.58/3 34.34/3 35.00/3
1.34/2 1.12/5 3.19/4 1.44/5 1.36/6 0.26/6
4 KACZYŃSKI, Piotr 35.28 1.37/5 4.31/4 7.49/4 12.34/5 15.20/5 16.49/5 19.10/5 21.51/5 24.41/5 26.32/4
PKO Harpagan, Gdańsk 1.37/5 2.54/4 3.18/6 4.45/5 2.46/6 1.29/2 2.21/2 2.41/3 2.50/2 1.51/2
28.05/4 29.04/4 32.18/4 33.58/4 35.09/4 35.28/4
1.33/1* 0.59/2 3.14/3 1.40/2 1.11/2 0.19/4
5 WYRZYKOWSKI, Patryk 38.03 1.59/6 5.08/5 8.07/5 11.09/4 13.04/3 14.35/3 17.17/3 20.57/4 24.28/4 27.39/5
KS Hades, Poznań 1.59/6 3.09/5 2.59/5 3.02/3 1.55/2 1.31/3 2.42/5 3.40/6 3.31/6 3.11/6
29.23/5 30.57/5 34.26/5 36.15/5 37.47/5 38.03/5
1.44/4 1.34/6 3.29/5 1.49/6 1.32/4 0.16/2
6 POKRZYWINSKI, Zbigniew 40.37 1.26/2 7.03/6 9.51/6 14.38/6 16.52/6 18.26/6 21.09/6 23.49/6 26.54/6 29.06/6
12 DZ Szczecin 1.26/2 5.37/6 2.48/4 4.47/6 2.14/4 1.34/4 2.43/6 2.40/2 3.05/5 2.12/4
31.08/6 32.14/6 37.19/6 39.01/6 40.23/6 40.37/6
2.02/5 1.06/3 5.05/6 1.42/3 1.22/3 0.14/1*
OLECH, Przemysław NKL-bPK 1.45/ 6.40/ 11.08/ 16.48/ 21.12/ / / / / /
UKS Siódemka, Rumia 1.45/ 4.55/ 4.28/ 5.40/ 4.24/ / / / / /
/ / / / / 29.36/
/ / / / / /
KUNIKOWSKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
POCIERZNICKI, Rafał DNF / / / / / / / / / /
Indywidualni Zachodniopomorskie / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 4.1km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-54 3-60 4-37 5-57 6-61 7-47 8-55 9-40 10-41
11-42 12-43 13-66
1 MAJASOW, Kostiantyn 29.44 1.38/1* 3.47/1* 6.09/1* 9.40/1* 10.48/1* 12.37/1* 13.57/1* 15.03/1* 18.42/1* 21.32/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.38/1* 2.09/1* 2.22/1* 3.31/2 1.08/3 1.49/7 1.20/2 1.06/2 3.39/2 2.50/2
23.37/1* 25.19/1* 29.28/1* 29.44/1*
2.05/6 1.42/2 4.09/4 0.16/3
2 WOJCIECH, Sebastian 31.15 1.40/2 3.59/2 6.53/3 11.27/4 12.30/4 13.42/2 14.58/2 16.03/2 20.44/3 23.37/3
KS Hades, Poznań 1.40/2 2.19/2 2.54/9 4.34/7 1.03/1* 1.12/1* 1.16/1* 1.05/1* 4.41/11 2.53/3
25.30/3 27.13/3 30.58/2 31.15/2
1.53/2 1.43/3 3.45/2 0.17/5
3 CYCH, Piotr 31.22 1.52/4 5.09/9 7.41/6 11.01/3 12.09/3 13.47/3 15.14/3 16.31/3 20.35/2 23.14/2
WKS Śląsk, Wrocław 1.52/4 3.17/12 2.32/4 3.20/1* 1.08/3 1.38/4 1.27/5 1.17/5 4.04/5 2.39/1*
24.53/2 26.28/2 31.06/3 31.22/3
1.39/1* 1.35/1* 4.38/8 0.16/3
4 BARTNIK, Konrad 36.03 1.49/3 4.10/3 6.38/2 10.14/2 11.28/2 17.23/7 19.00/7 20.16/7 24.00/6 26.54/6
KU AZS WAT, Warszawa 1.49/3 2.21/3 2.28/3 3.36/3 1.14/7 5.55/16 1.37/6 1.16/4 3.44/3 2.54/4
28.52/5 30.39/4 35.44/4 36.03/4
1.58/3 1.47/4 5.05/12 0.19/13
5 MUSIAŁ, Krzysztof 36.47 2.24/12 4.48/4 7.14/4 13.25/8 14.47/8 16.26/6 18.13/6 19.27/5 23.04/5 26.37/4
8pplot Koszalin 2.24/12 2.24/4 2.26/2 6.11/15 1.22/11 1.39/5 1.47/11 1.14/3 3.37/1* 3.33/6
29.09/6 31.33/6 36.30/5 36.47/5
2.32/10 2.24/9 4.57/11 0.17/5
6 ZAMIARA, Piotr 36.49 1.59/7 5.03/6 7.50/8 12.01/5 13.13/5 14.56/4 16.42/4 18.17/4 22.32/4 26.47/5
KS Hades, Poznań 1.59/7 3.04/9 2.47/6 4.11/5 1.12/6 1.43/6 1.46/10 1.35/7 4.15/8 4.15/11
28.50/4 30.53/5 36.32/6 36.49/6
2.03/5 2.03/7 5.39/15 0.17/5
7 KIRAKOSOV, Kostiantyn 38.05 2.11/8 5.03/6 7.40/5 12.24/6 13.38/6 17.53/9 19.41/9 21.16/9 25.33/9 29.15/9
HKS Azymut, Mochy 2.11/8 2.52/5 2.37/5 4.44/8 1.14/7 4.15/14 1.48/12 1.35/7 4.17/9 3.42/9
31.27/8 33.27/8 37.48/7 38.05/7
2.12/7 2.00/5 4.21/6 0.17/5
8 GOLINOWSKI, Paweł 38.27 2.17/9 5.15/10 8.02/9 12.49/7 14.00/7 16.11/5 17.54/5 19.32/6 24.02/7 27.48/8
Indywidualny Dolnośląskie 2.17/9 2.58/7 2.47/6 4.47/9 1.11/5 2.11/9 1.43/9 1.38/12 4.30/10 3.46/10
30.45/7 33.09/7 37.56/8 38.27/8
2.57/13 2.24/9 4.47/10 0.31/18
9 GORZELNIAK, Karol 40.27 2.22/11 6.21/12 12.54/16 16.46/13 18.03/12 19.39/10 21.32/10 23.08/10 27.01/10 31.42/10
HKS Azymut, Mochy 2.22/11 3.59/16 6.33/17 3.52/4 1.17/9 1.36/3 1.53/13 1.36/9 3.53/4 4.41/13
33.44/9 36.32/10 40.10/9 40.27/9
2.02/4 2.48/12 3.38/1* 0.17/5
10 KRZEMIŃSKI, Paweł 41.13 1.55/5 4.58/5 7.47/7 15.04/10 16.11/9 17.43/8 19.07/8 20.26/8 24.36/8 27.32/7
KU AZS WAT, Warszawa 1.55/5 3.03/8 2.49/8 7.17/17 1.07/2 1.32/2 1.24/3 1.19/6 4.10/6 2.56/5
34.31/10 36.31/9 40.49/10 41.13/10
6.59/19 2.00/5 4.18/5 0.24/15
11 STĘŻYCKI, Grzegorz 43.00 3.28/16 6.25/13 9.30/10 14.55/9 16.29/10 19.47/11 21.44/11 23.20/11 28.02/11 32.49/11
Indywidualny lubuskie 3.28/16 2.57/6 3.05/10 5.25/13 1.34/13 3.18/12 1.57/14 1.36/9 4.42/12 4.47/15
35.19/11 37.59/11 42.37/11 43.00/11
2.30/9 2.40/11 4.38/8 0.23/14
12 SIKORA, Roger 44.03 2.21/10 7.14/16 15.27/17 19.49/17 21.28/16 23.53/14 25.35/14 27.11/13 31.22/13 35.03/12
PKO Harpagan, Gdańsk 2.21/10 4.53/18 8.13/18 4.22/6 1.39/15 2.25/10 1.42/8 1.36/9 4.11/7 3.41/8
37.47/12 40.00/12 43.49/12 44.03/12
2.44/11 2.13/8 3.49/3 0.14/1*
13 PIETRZAK, Patryk 50.06 5.33/18 8.43/18 12.30/15 17.27/14 19.05/14 21.14/12 23.21/12 25.17/12 30.56/12 35.50/13
HKS Azymut, Mochy 5.33/18 3.10/11 3.47/13 4.57/10 1.38/14 2.09/8 2.07/15 1.56/14 5.39/15 4.54/16
39.40/13 43.01/13 49.52/13 50.06/13
3.50/16 3.21/13 6.51/19 0.14/1*
14 LENDZIOSZEK, Michał 50.13 2.45/13 6.02/11 10.41/12 16.00/11 17.43/11 23.06/13 25.21/13 27.19/14 33.06/14 37.50/14
BKS Wataha, Warszawa 2.45/13 3.17/12 4.39/14 5.19/12 1.43/17 5.23/15 2.15/17 1.58/15 5.47/16 4.44/14
40.57/14 44.23/14 49.56/14 50.13/14
3.07/14 3.26/14 5.33/14 0.17/5
15 KURKOWIAK, Grzegorz 51.56 1.58/6 5.07/8 11.30/13 16.36/12 18.15/13 26.56/17 28.20/16 30.22/16 35.30/15 39.07/15
WKS Grunwald, Poznań 1.58/6 3.09/10 6.23/16 5.06/11 1.39/15 8.41/18 1.24/3 2.02/17 5.08/13 3.37/7
42.01/15 47.04/15 51.38/15 51.56/15
2.54/12 5.03/19 4.34/7 0.18/11
16 KAMIONKA, Andrzej 59.12 6.07/19 12.14/19 15.59/18 21.43/18 23.06/17 26.42/16 29.06/17 32.07/17 39.21/17 45.30/17
14ZBOT/141blp 6.07/19 6.07/19 3.45/12 5.44/14 1.23/12 3.36/13 2.24/18 3.01/19 7.14/18 6.09/19
49.34/16 53.22/16 58.42/16 59.12/16
4.04/17 3.48/16 5.20/13 0.30/17
17 KRACZKOWSKI, Przemysław 61.45 2.56/15 6.58/15 10.03/11 19.15/16 21.23/15 24.24/15 27.25/15 29.26/15 38.42/16 42.59/16
14 ZBOT / 142BLP 2.56/15 4.02/17 3.05/10 9.12/18 2.08/18 3.01/11 3.01/19 2.01/16 9.16/19 4.17/12
49.43/17 54.23/17 61.08/17 61.45/17
6.44/18 4.40/18 6.45/18 0.37/19
18 STACHOWSKI, Paweł 69.39 2.53/14 6.42/14 11.35/14 17.59/15 32.08/18 39.15/18 41.26/18 43.35/18 50.06/18 55.14/18
17WBZ / TEAM 360 2.53/14 3.49/14 4.53/15 6.24/16 14.09/19 7.07/17 2.11/16 2.09/18 6.31/17 5.08/18
58.24/18 62.32/18 69.12/18 69.39/18
3.10/15 4.08/17 6.40/17 0.27/16
19 WŁODARCZYK, Łukasz 72.12 4.30/17 8.19/17 19.32/19 33.43/19 35.01/19 45.41/19 47.19/19 49.08/19 54.38/19 59.34/19
UKS Traper, Złocieniec 4.30/17 3.49/14 11.13/19 14.11/19 1.18/10 10.40/19 1.38/7 1.49/13 5.30/14 4.56/17
62.03/19 65.29/19 71.54/19 72.12/19
2.29/8 3.26/14 6.25/16 0.18/11
KUŚTA, Łukasz NKL-bPK 6.38/ 11.41/ 24.30/ 33.50/ 40.27/ / / 57.17/ / /
100BŁ 6.38/ 5.03/ 12.49/ 9.20/ 6.37/ / / / / /
67.29/ / 119.10/ 119.39/
/ / / 0.29/
GUZIKOWSKI, Tomasz NKL-bPK 15.09/ 19.02/ 27.42/ 33.47/ 36.26/ 43.19/ 55.24/ 57.27/ 68.51/ /
14ZBOT 15.09/ 3.53/ 8.40/ 6.05/ 2.39/ 6.53/ 12.05/ 2.03/ 11.24/ /
/ / 141.06/ 141.35/
/ / / 0.29/
WDOWCZYK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
UMKS, Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 3.9km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-34 4-37 5-61 6-48 7-44 8-46 9-55 10-42
11-43 12-45 13-66
1 NOWAK, Jacek 27.21 1.42/1* 4.39/1* 6.06/1* 8.48/1* 10.33/1* 12.38/1* 14.49/1* 16.45/1* 18.53/1* 20.58/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.42/1* 2.57/1* 1.27/1* 2.42/1* 1.45/1* 2.05/1* 2.11/1* 1.56/5 2.08/1* 2.05/1*
22.36/1* 25.55/1* 27.03/1* 27.21/1*
1.38/1* 3.19/2 1.08/2 0.18/5
2 GMUR, Karol 34.21 3.27/10 7.31/7 10.16/8 12.59/5 15.01/4 17.57/4 21.07/4 22.47/2 25.14/2 27.42/2
WKS Śląsk, Wrocław 3.27/10 4.04/6 2.45/8 2.43/2 2.02/2 2.56/4 3.10/7 1.40/3 2.27/2 2.28/3
29.33/2 32.47/2 34.01/2 34.21/2
1.51/2 3.14/1* 1.14/3 0.20/6
3 GLISZCZYŃSKI, Janusz 37.14 2.08/3 6.08/3 8.03/4 11.36/2 14.47/2 17.31/2 20.13/2 23.04/3 26.14/3 29.06/3
Indywidualny Wielkopolskie 2.08/3 4.00/5 1.55/3 3.33/3 3.11/4 2.44/3 2.42/5 2.51/12 3.10/7 2.52/6
31.02/3 35.19/3 36.51/3 37.14/3
1.56/4 4.17/6 1.32/7 0.23/10
4 MOL, Krzysztof 38.30 1.59/2 5.07/2 7.15/2 12.50/4 16.25/5 19.00/5 21.40/5 24.21/5 27.13/4 30.58/5
HKS Azymut, Mochy 1.59/2 3.08/2 2.08/6 5.35/11 3.35/7 2.35/2 2.40/4 2.41/10 2.52/3 3.45/11
33.14/4 36.55/4 38.14/4 38.30/4
2.16/7 3.41/4 1.19/4 0.16/1*
5 PODGRUSZEWSKI, Paweł 40.07 2.33/6 6.21/4 8.01/3 11.37/3 14.53/3 17.49/3 21.00/3 24.19/4 27.25/5 30.09/4
indywidualnie 2.33/6 3.48/4 1.40/2 3.36/4 3.16/6 2.56/4 3.11/8 3.19/13 3.06/6 2.44/5
33.50/5 38.20/5 39.47/5 40.07/5
3.41/13 4.30/8 1.27/6 0.20/6
6 SZMYT, Łukasz 42.23 2.44/7 7.40/8 9.40/6 13.27/6 17.06/6 24.07/7 26.21/6 28.11/6 31.26/6 34.47/7
HKS Azymut, Mochy 2.44/7 4.56/8 2.00/4 3.47/5 3.39/8 7.01/13 2.14/3 1.50/4 3.15/8 3.21/10
36.40/6 40.25/6 42.06/6 42.23/6
1.53/3 3.45/5 1.41/8 0.17/4
7 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 43.24 2.09/4 8.44/10 12.09/10 17.16/10 23.47/11 27.24/11 29.37/10 31.09/10 34.02/9 36.24/8
2.09/4 6.35/12 3.25/11 5.07/8 6.31/12 3.37/9 2.13/2 1.32/2 2.53/4 2.22/2
38.28/8 42.01/7 43.08/7 43.24/7
2.04/6 3.33/3 1.07/1* 0.16/1*
8 DUDA, Tomasz 45.14 2.45/8 6.31/5 8.47/5 15.20/8 21.58/10 25.01/10 28.15/9 30.15/9 33.49/8 36.45/9
UKS Traper, Złocieniec 2.45/8 3.46/3 2.16/7 6.33/13 6.38/13 3.03/7 3.14/9 2.00/6 3.34/10 2.56/7
39.11/9 43.28/8 44.54/8 45.14/8
2.26/10 4.17/6 1.26/5 0.20/6
9 PANCERZ, Piotr 50.40 4.50/13 10.27/13 13.18/12 17.39/11 20.39/8 24.16/8 30.06/11 32.16/11 36.19/11 40.09/10
Indywidualny Wielkopolskie 4.50/13 5.37/11 2.51/9 4.21/6 3.00/3 3.37/9 5.50/11 2.10/7 4.03/12 3.50/12
42.46/10 48.12/9 50.11/9 50.40/9
2.37/11 5.26/11 1.59/12 0.29/12
10 FILIPIAK, Michał 52.05 3.24/9 8.25/9 10.26/9 16.05/9 19.52/7 23.15/6 26.42/7 29.32/8 35.00/10 41.01/11
Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskin 3.24/9 5.01/10 2.01/5 5.39/12 3.47/9 3.23/8 3.27/10 2.50/11 5.28/13 6.01/13
44.02/11 50.00/10 51.44/10 52.05/10
3.01/12 5.58/12 1.44/9 0.21/9
11 HEBDA, Ireneusz 54.22 2.26/5 6.43/6 10.01/7 15.19/7 21.49/9 24.49/9 27.45/8 29.12/7 32.09/7 34.39/6
KS Kościelec, Chrzanów 2.26/5 4.17/7 3.18/10 5.18/9 6.30/11 3.00/6 2.56/6 1.27/1* 2.57/5 2.30/4
36.42/7 50.54/11 53.53/11 54.22/11
2.03/5 14.12/13 2.59/13 0.29/12
12 STROIŃSKI, Cezary 54.48 3.53/12 8.53/11 13.11/11 18.43/12 24.15/12 28.53/12 35.45/12 38.23/12 41.56/12 45.05/12
HKS Azymut Mochy 3.53/12 5.00/9 4.18/12 5.32/10 5.32/10 4.38/12 6.52/13 2.38/9 3.33/9 3.09/9
47.30/12 52.36/12 54.32/12 54.48/12
2.25/9 5.06/9 1.56/11 0.16/1*
13 KUSSOWSKI, Andrzej 56.47 3.36/11 10.22/12 19.01/13 23.52/13 27.06/13 31.29/13 37.50/13 40.20/13 43.58/13 47.01/13
PKO Harpagan, Gdańsk 3.36/11 6.46/13 8.39/13 4.51/7 3.14/5 4.23/11 6.21/12 2.30/8 3.38/11 3.03/8
49.20/13 54.33/13 56.23/13 56.47/13
2.19/8 5.13/10 1.50/10 0.24/11
BORZYSZKOWSKI, Jacek DNF / / / / / / / / / /
UKS Siódemka, Rumia / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 3.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-60 4-39 5-37 6-61 7-46 8-44 9-48 10-42
11-43 12-45 13-66
1 PORZYCZ, Janusz 29.58 1.51/1* 4.27/1* 7.10/1* 8.37/1* 11.19/1* 14.08/1* 16.38/1* 18.03/1* 20.24/1* 23.01/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.51/1* 2.36/1* 2.43/2 1.27/1* 2.42/4 2.49/7 2.30/3 1.25/7 2.21/4 2.37/5
24.56/1* 28.14/1* 29.38/1* 29.58/1*
1.55/2 3.18/1* 1.24/5 0.20/9
2 STASZAK, Artur 31.04 2.11/5 5.12/4 8.10/4 10.00/3 12.39/2 15.08/3 17.35/2 18.37/2 20.53/2 23.37/2
UNTS, Warszawa 2.11/5 3.01/7 2.58/6 1.50/4 2.39/3 2.29/4 2.27/2 1.02/2 2.16/3 2.44/7
26.01/2 29.23/2 30.45/2 31.04/2
2.24/7 3.22/2 1.22/4 0.19/7
3 SĘDŁAK, Krystian 34.07 2.07/3 4.47/2 7.25/2 8.58/2 12.39/2 15.03/2 18.28/3 19.28/3 24.47/5 27.05/3
OK! Sport, Warszawa 2.07/3 2.40/2 2.38/1* 1.33/2 3.41/10 2.24/2 3.25/7 1.00/1* 5.19/15 2.18/2
29.00/3 32.31/3 33.48/3 34.07/3
1.55/2 3.31/4 1.17/1* 0.19/7
4 FILIPIAK, Marek 34.36 2.09/4 4.56/3 7.46/3 12.07/7 14.34/5 16.59/4 19.23/4 22.35/6 24.45/4 27.25/5
KS Hades, Poznań 2.09/4 2.47/3 2.50/3 4.21/10 2.27/1* 2.25/3 2.24/1* 3.12/15 2.10/1* 2.40/6
29.30/4 32.58/4 34.18/4 34.36/4
2.05/4 3.28/3 1.20/2 0.18/4
5 KRAMSKI, Mariusz 35.19 2.20/6 5.18/5 8.17/6 12.01/6 14.53/6 17.26/6 21.21/6 22.25/5 24.57/6 27.18/4
UKS Energetyk, Dychów 2.20/6 2.58/6 2.59/7 3.44/9 2.52/6 2.33/5 3.55/11 1.04/3 2.32/5 2.21/3
29.38/5 33.40/5 35.01/5 35.19/5
2.20/5 4.02/7 1.21/3 0.18/4
6 BARTKOWIAK, Rafał 36.53 2.34/8 5.24/6 8.16/5 10.22/4 14.57/7 17.56/7 21.38/7 22.51/7 25.33/7 28.40/7
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 2.34/8 2.50/5 2.52/4 2.06/5 4.35/14 2.59/8 3.42/10 1.13/4 2.42/6 3.07/9
31.16/7 35.11/7 36.35/6 36.53/6
2.36/8 3.55/6 1.24/5 0.18/4
7 PACYNA, Krzysztof 36.59 3.13/9 6.01/7 9.11/7 10.53/5 13.50/4 17.21/5 20.22/5 21.38/4 24.24/3 27.58/6
UKS Energetyk, Dychów 3.13/9 2.48/4 3.10/8 1.42/3 2.57/7 3.31/9 3.01/5 1.16/5 2.46/8 3.34/12
30.21/6 34.42/6 36.42/7 36.59/7
2.23/6 4.21/9 2.00/10 0.17/1*
8 MARCINKIEWICZ, Marcin 38.19 2.02/2 6.38/9 9.31/8 16.56/11 19.27/10 21.46/9 24.44/9 26.12/9 28.24/9 30.28/9
KU AZS WAT, Warszawa 2.02/2 4.36/11 2.53/5 7.25/13 2.31/2 2.19/1* 2.58/4 1.28/8 2.12/2 2.04/1*
32.20/8 36.22/8 38.02/8 38.19/8
1.52/1* 4.02/7 1.40/7 0.17/1*
9 MAZUREK, Piotr 42.14 2.22/7 6.24/8 9.40/9 12.24/8 16.01/8 18.47/8 22.20/8 24.25/8 27.09/8 29.44/8
WKS Śląsk, Wrocław 2.22/7 4.02/9 3.16/9 2.44/7 3.37/9 2.46/6 3.33/8 2.05/12 2.44/7 2.35/4
36.22/9 40.10/9 41.57/9 42.14/9
6.38/15 3.48/5 1.47/8 0.17/1*
10 KOSICKI, Tomasz 45.40 5.36/15 9.40/13 13.23/13 16.45/10 19.33/11 23.12/10 26.15/10 27.35/10 31.19/10 34.58/10
OK! Sport, Warszawa 5.36/15 4.04/10 3.43/11 3.22/8 2.48/5 3.39/11 3.03/6 1.20/6 3.44/11 3.39/13
37.56/10 43.10/10 45.14/10 45.40/10
2.58/9 5.14/11 2.04/12 0.26/13
11 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 48.50 3.53/12 8.32/11 12.41/11 15.07/9 18.12/9 24.52/11 29.15/12 30.44/11 34.10/11 38.22/12
100. bł 3.53/12 4.39/12 4.09/12 2.26/6 3.05/8 6.40/14 4.23/13 1.29/9 3.26/9 4.12/15
41.21/12 46.25/11 48.30/11 48.50/11
2.59/10 5.04/10 2.05/13 0.20/9
12 LEMAŃCZYK, Dariusz 48.56 3.46/11 7.30/10 11.03/10 17.34/12 21.21/12 25.14/12 28.53/11 30.59/12 34.28/12 37.23/11
PKO Harpagan, Gdańsk 3.46/11 3.44/8 3.33/10 6.31/11 3.47/12 3.53/12 3.39/9 2.06/13 3.29/10 2.55/8
40.58/11 46.45/12 48.36/12 48.56/12
3.35/12 5.47/12 1.51/9 0.20/9
13 STRYJAK, Tomasz 63.49 3.44/10 8.35/12 13.07/12 29.16/14 33.21/14 36.53/14 41.09/14 42.51/14 47.06/14 50.32/14
MKS Skarmat, Toruń 3.44/10 4.51/13 4.32/13 16.09/15 4.05/13 3.32/10 4.16/12 1.42/10 4.15/13 3.26/11
53.56/14 60.26/13 63.22/13 63.49/13
3.24/11 6.30/13 2.56/15 0.27/14
14 CZEREPIUK, Krzysztof 63.57 5.35/14 10.31/14 15.48/14 22.34/13 28.27/13 33.11/13 38.22/13 40.38/13 45.04/13 48.54/13
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 5.35/14 4.56/14 5.17/14 6.46/12 5.53/15 4.44/13 5.11/14 2.16/14 4.26/14 3.50/14
52.35/13 61.03/14 63.25/14 63.57/14
3.41/13 8.28/15 2.22/14 0.32/15
15 MALEC, Mariusz 91.48 4.34/13 12.49/15 25.39/15 38.07/15 41.53/15 58.06/15 67.41/15 69.45/15 73.49/15 77.09/15
141 BLP 14 ZBOT 4.34/13 8.15/15 12.50/15 12.28/14 3.46/11 16.13/15 9.35/15 2.04/11 4.04/12 3.20/10
81.31/15 89.22/15 91.24/15 91.48/15
4.22/14 7.51/14 2.02/11 0.24/12
SOBCZYŃSKI, Kalikst DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 3.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-54 3-60 4-37 5-61 6-48 7-42 8-43 9-46 10-59
11-66
1 PŁYTNIK, Stanisław 33.45 2.32/3 5.43/2 8.52/2 12.21/1* 16.39/2 19.31/2 22.09/2 24.51/2 30.22/2 32.14/1*
KOS BnO, Szczecin 2.32/3 3.11/2 3.09/2 3.29/1* 4.18/7 2.52/4 2.38/2 2.42/7 5.31/2 1.52/1*
33.27/1* 33.45/1*
1.13/2 0.18/1*
2 WRZESIŃSKI, Krzysztof 34.10 2.27/2 5.18/1* 8.30/1* 12.49/2 15.31/1* 18.14/1* 21.40/1* 23.57/1* 30.15/1* 32.30/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.27/2 2.51/1* 3.12/3 4.19/2 2.42/3 2.43/2 3.26/7 2.17/1* 6.18/5 2.15/7
33.52/2 34.10/2
1.22/6 0.18/1*
3 BARTCZAK, Jarosław 35.34 2.25/1* 7.55/5 10.46/5 17.04/5 19.35/5 22.24/4 24.36/4 26.55/4 32.09/3 34.08/3
UMKS ORKAN, Ostróda 2.25/1* 5.30/8 2.51/1* 6.18/7 2.31/2 2.49/3 2.12/1* 2.19/2 5.14/1* 1.59/3
35.15/3 35.34/3
1.07/1* 0.19/3
4 MŁYNARCZYK, Piotr 37.07 2.47/5 6.41/4 10.14/3 14.44/3 17.14/3 19.56/3 23.20/3 25.56/3 33.24/4 35.34/4
UKS Orientuś, Łódź 2.47/5 3.54/4 3.33/4 4.30/3 2.30/1* 2.42/1* 3.24/6 2.36/5 7.28/7 2.10/6
36.47/4 37.07/4
1.13/2 0.20/4
5 WYSOCKI, Romuald 41.20 2.37/4 6.19/3 10.28/4 15.52/4 19.08/4 25.51/5 29.08/5 31.32/5 37.40/5 39.39/5
MKS MOS, Wrocław 2.37/4 3.42/3 4.09/6 5.24/5 3.16/5 6.43/8 3.17/4 2.24/3 6.08/4 1.59/3
40.58/5 41.20/5
1.19/5 0.22/5
6 KLASA, Tomasz 43.32 6.18/8 10.25/8 14.22/7 19.02/7 22.32/7 26.36/6 29.53/6 32.31/6 39.34/6 41.31/6
KS Hades, Poznań 6.18/8 4.07/5 3.57/5 4.40/4 3.30/6 4.04/5 3.17/4 2.38/6 7.03/6 1.57/2
43.02/6 43.32/6
1.31/7 0.30/6
7 BURCHARDT, Sławomir 43.37 2.56/6 7.57/6 12.33/6 18.01/6 21.16/6 27.55/7 31.11/7 33.37/7 39.43/7 41.45/7
KS Hades, Poznań 2.56/6 5.01/7 4.36/7 5.28/6 3.15/4 6.39/7 3.16/3 2.26/4 6.06/3 2.02/5
43.03/7 43.37/7
1.18/4 0.34/8
8 DEPTULSKI, Tomasz 61.35 4.36/7 9.24/7 16.38/8 27.43/8 32.27/8 36.59/8 41.00/8 46.24/8 56.00/8 58.35/8
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 4.36/7 4.48/6 7.14/8 11.05/8 4.44/8 4.32/6 4.01/8 5.24/8 9.36/8 2.35/8
61.03/8 61.35/8
2.28/8 0.32/7
KLUZA, Piotr DNF / / / / / / / / / /
Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskin / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60/65 3.1km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-54 3-34 4-37 5-36 6-47 7-55 8-42 9-43 10-66
1 MOTAŁA, Michał 29.29 1.39/1* 5.19/1* 8.42/1* 12.44/1* 16.04/1* 17.59/1* 19.27/1* 22.13/1* 24.11/1* 29.10/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.39/1* 3.40/1* 3.23/1* 4.02/1* 3.20/1* 1.55/1* 1.28/1* 2.46/1* 1.58/1* 4.59/1*
29.29/1*
0.19/1*
2 PIETRUSIŃSKI, Marek 42.56 2.21/2 7.21/2 14.25/3 20.58/3 24.36/3 27.32/3 29.44/3 33.17/2 36.04/2 42.30/2
KS Artemis, Wrocław 2.21/2 5.00/2 7.04/4 6.33/5 3.38/2 2.56/3 2.12/3 3.33/3 2.47/2 6.26/3
42.56/2
0.26/4
3 KRYJOMSKI, Jerzy 44.30 2.43/4 9.43/5 16.09/4 21.02/4 26.44/4 29.27/4 31.32/4 35.01/4 37.48/3 44.09/3
KS Kościelec, Chrzanów 2.43/4 7.00/5 6.26/3 4.53/2 5.42/4 2.43/2 2.05/2 3.29/2 2.47/2 6.21/2
44.30/3
0.21/2
4 LEWOŃ, Bogdan 46.18 2.41/3 8.20/3 13.22/2 19.15/2 23.41/2 26.48/2 29.41/2 34.50/3 38.05/4 45.52/4
UMKS ORKAN, Ostróda 2.41/3 5.39/3 5.02/2 5.53/4 4.26/3 3.07/4 2.53/4 5.09/5 3.15/4 7.47/4
46.18/4
0.26/4
5 WIERCIŃSKI, Piotr 53.13 2.48/5 9.26/4 17.01/5 22.09/5 29.08/5 32.16/5 35.34/5 40.31/5 44.24/5 52.52/5
MKS Metalowiec, Łódź 2.48/5 6.38/4 7.35/5 5.08/3 6.59/5 3.08/5 3.18/5 4.57/4 3.53/5 8.28/5
53.13/5
0.21/2
SIKORA, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualni Zachodniopomorskie / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+ 3.0km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-32 3-39 4-61 5-47 6-42 7-43 8-58 9-59 10-66
1 GLIŃSKI, Henryk 59.20 2.37/1* 15.55/2 27.09/2 36.47/2 42.12/2 48.56/1* 51.32/1* 54.11/1* 57.14/1* 58.59/1*
KS Artemis, Wrocław 2.37/1* 13.18/2 11.14/2 9.38/1* 5.25/1* 6.44/1* 2.36/1* 2.39/1* 3.03/1* 1.45/2
59.20/1*
0.21/1*
2 FALTYŃSKI, Władysław 61.45 3.04/2 7.55/1* 11.24/1* 34.52/1* 40.21/1* 50.38/2 53.38/2 56.37/2 59.44/2 61.20/2
WKS Grunwald, Poznań 3.04/2 4.51/1* 3.29/1* 23.28/2 5.29/2 10.17/2 3.00/2 2.59/2 3.07/2 1.36/1*
61.45/2
0.25/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN A 4.4km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-60 4-37 5-57 6-61 7-43 8-58 9-46 10-55
11-42 12-56 13-59 14-66
1 FRĄTCZAK, Sławomir 0b.PK 63.33 3.23/1* 9.29/1* 14.08/1* 20.44/1* 22.18/1* 24.53/1* 34.58/1* 37.27/1* 42.55/1* 47.30/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 3.23/1* 6.06/1* 4.39/1* 6.36/1* 1.34/1* 2.35/1* 10.05/1* 2.29/1* 5.28/1* 4.35/1*
50.59/1* 54.46/1* 61.47/1* 63.15/1* 63.33/1*
3.29/1* 3.47/1* 7.01/1* 1.28/1* 0.18/1*
MACIACZYK, Wojciech NKL / / / / / / / / / /
MacOdkrywcy / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN B 3.9km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-39 4-37 5-61 6-55 7-35 8-40 9-41 10-42
11-48 12-59 13-66
1 TRELA, Emilian 0b.PK 69.06 7.39/2 12.00/2 13.51/2 17.24/2 23.40/2 27.04/1* 46.31/4 52.00/3 56.13/3 60.07/3
7.39/2 4.21/2 1.51/1* 3.33/2 6.16/5 3.24/1* 19.27/7 5.29/2 4.13/1* 3.54/2
63.26/2 66.43/2 68.45/2 69.06/2
3.19/2 3.17/2 2.02/3 0.21/2
2 MELLER, Błażej 0b.PK 72.34 11.58/6 17.51/5 19.47/3 25.03/4 30.13/4 33.53/2 39.08/2 46.03/2 54.21/2 59.34/2
KS Hades, Poznań 11.58/6 5.53/4 1.56/2 5.16/5 5.10/4 3.40/3 5.15/2 6.55/6 8.18/6 5.13/4
63.44/3 69.12/3 71.43/3 72.34/3
4.10/3 5.28/3 2.31/4 0.51/8
3 EWERT - KRZEMIENIEWSKA, Linda 0b.PK 77.55 8.32/3 15.16/3 20.49/4 24.52/3 28.06/3 34.20/3 46.22/3 52.53/4 57.44/4 61.34/4
12 BZ 8.32/3 6.44/5 5.33/5 4.03/4 3.14/2 6.14/4 12.02/6 6.31/5 4.51/2 3.50/1*
66.44/4 72.12/4 77.30/4 77.55/4
5.10/4 5.28/3 5.18/7 0.25/5
4 DOROCHOWICZ, Mateusz 0b.PK 82.43 12.26/7 17.37/4 22.20/5 25.55/5 30.18/5 45.26/4 49.45/5 55.36/5 61.11/5 65.09/5
Indywidualnie 12.26/7 5.11/3 4.43/4 3.35/3 4.23/3 15.08/7 4.19/1* 5.51/3 5.35/3 3.58/3
77.31/5 80.23/5 82.19/5 82.43/5
12.22/8 2.52/1* 1.56/2 0.24/3
5 MUSZKIEWICZ, Karolina 0b.PK111.35 11.05/5 19.01/6 24.39/6 30.38/6 46.48/6 56.50/5 64.33/6 73.43/6 87.36/6 93.59/6
UKS Azymut, Pabianice 11.05/5 7.56/6 5.38/6 5.59/6 16.10/8 10.02/6 7.43/4 9.10/8 13.53/8 6.23/7
101.41/6 107.31/6 111.02/6 111.35/6
7.42/7 5.50/5 3.31/6 0.33/6
6 BANASZEWSKA, Joanna 0b.PK117.57 20.21/8 30.06/7 36.51/7 48.28/7 55.34/7 62.20/6 71.48/7 79.24/7 89.32/7 95.36/7
Skarmat Toruń 20.21/8 9.45/7 6.45/7 11.37/7 7.06/6 6.46/5 9.28/5 7.36/7 10.08/7 6.04/6
103.09/7 110.25/7 117.09/7 117.57/7
7.33/6 7.16/6 6.44/8 0.48/7
7 SZUTKO, Tomasz 0b.PK123.38 10.36/4 45.45/8 52.55/8 64.58/8 73.05/8 76.35/7 83.20/8 88.07/8 94.18/8 103.27/8
UKS Traper, Złocieniec 10.36/4 35.09/8 7.10/8 12.03/8 8.07/7 3.30/2 6.45/3 4.47/1* 6.11/4 9.09/8
110.53/8 120.15/8 123.14/8 123.38/8
7.26/5 9.22/7 2.59/5 0.24/3
8 JANKOWSKI, Kacper 1b.PK 60.22 5.55/1* 9.58/1* 13.50/1* 16.49/1* 19.56/1* / 25.54/1* 31.47/1* 39.19/1* 44.54/1*
12BZ 5.55/1* 4.03/1* 3.52/3 2.59/1* 3.07/1* / / 5.53/4 7.32/5 5.35/5
47.50/1* 58.12/1* 60.07/1* 60.22/1*
2.56/1* 10.22/8 1.55/1* 0.15/1*
DEPTULSKI, Mateusz NKL / / / / / / / / / /
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN C 1.8km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-65 3-51 4-66
1 PORZYCZ, Jan 0b.PK 28.03 4.15/1* 9.52/2 22.29/1* 27.38/1* 28.03/1*
UKS Siódemka, Rumia 4.15/1* 5.37/2 12.37/2 5.09/2 0.25/1*
2 RATAJCZAK, Jaś i Iga 0b.PK 28.36 4.33/2 9.43/1* 22.55/2 28.03/2 28.36/2
UKS Siódemka, Rumia 4.33/2 5.10/1* 13.12/3 5.08/1* 0.33/4
3 Kaja Oliwia Paweł 0b.PK 31.34 8.34/3 16.13/3 24.55/3 31.05/3 31.34/3
8.34/3 7.39/3 8.42/1* 6.10/3 0.29/2
4 RADTKE, Karolina 3b.PK 62.14 / / / 61.42/4 62.14/4
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient / / / / 0.32/3
Leszki DNF / / / / /
/ / / / /
LEWANDOWSKA, Martyna NKL / / / / /
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient / / / / /
UCIECHOWSKA, Anna NKL / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / /
MAJASOW, Inka NKL / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / /
|