Końcowe wyniki zawodów                                             02.04.2023 13:33:20
                               Kuyavia Cup 2023 2.etap
===Podkarpacki OZOS==========================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.1km    0m 6PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.PILEWSKA, Gabriela       UKS Traper, Złocieni 2  5920         31.22  +      0.00
  2.PIZIAK, Maja             UKS Traper, Złocieni 2  5921         39.22  +      8.00
  3.TRELA, Eliza             UKS Traper, Złocieni 2  5069         54.34  +     23.12
  4.MOCZARSKA, Julia         UKS Traper, Złocieni 2  5922         56.34  +     25.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.1km    0m 6PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KURKOWIAK, Jaśmina       WKS Grunwald, Poznań 3  5731         28.44  +      0.00
  2.PIZIAK, Martyna          UKS Traper, Złocieni 2  5803         63.54  +     35.10
  3.MELLER, Zofia            KS Hades, Poznań     4              135.15  +    106.31
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.5km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.ROMAN, Antonia           UKS Siódemka, Rumia  7  5052         23.21  +      0.00
  2.GORZELNIAK, Zofia        HKS Azymut, Mochy    1  4903         24.35  +      1.14
  3.DUDA, Kornelia           UKS Traper, Złocieni 2  4141         25.05  +      1.44
  4.WYSOCKA, Michalina       MKS MOS, Wrocław     9  4012         25.48  +      2.27
  5.WALA, Małgorzata         KS Kościelec, Chrzan 6  5133         26.04  +      2.43
  6.KOŻYCZKOWSKA, Anna       UKS Siódemka, Rumia  7  5727         26.15  +      2.54
  7.PATEREK, Hanna           HKS Azymut, Mochy    1  5047         27.07  +      3.46
  8.BOHNE, Amelia            HKS Azymut, Mochy    1  4904         27.42  +      4.21
  9.MIŚ, Milena              HKS Azymut, Mochy    1  3575         29.30  +      6.09
 10.UCIECHOWSKA, Oliwia      UKS Arkady, Raszków  5  4416         29.39  +      6.18
 11.KAŹMIERCZAK, Magdalena   HKS Azymut, Mochy    1  4638         30.07  +      6.46
 12.TRELA, Wanessa           UKS Traper, Złocieni 2  5019         30.21  +      7.00
 13.GOŚCINIAK, Wiktoria      UKS Arkady, Raszków  5  5486         33.04  +      9.43
 14.PRZYBYŁ, Zuzanna         HKS Azymut, Mochy    1  5877         33.45  +     10.24
 15.PODGÓRSKA, Gabriela      KS Kościelec, Chrzan 6  4164         34.02  +     10.41
 16.HEBDA, Julia             KS Kościelec, Chrzan 6  4520         35.11  +     11.50
 17.GROCHAL, Nina            KS Kościelec, Chrzan 6  4935         35.27  +     12.06
 18.KLIMCZAK, Oksana         UKS Siódemka, Rumia  7  4960         36.02  +     12.41
 19.ZAMIARA, Gabriela        KS Hades, Poznań     4  4690         37.04  +     13.43
 20.ŁĄTKOWSKA, Gabriela      KS Hades, Poznań     4  5726         42.38  +     19.17
    KOSECKA, Natalia         Indywidualny Kujawsk 8  5936     NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.4km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.PORZYCZ, Małgorzata      UKS Siódemka, Rumia  7  4252         33.19  +      0.00
  2.BIELECKA, Marta          UKS Siódemka, Rumia  7  4398         33.41  +      0.22
  3.KRASZEWSKA, Olga         WKS Śląsk, Wrocław   10 4651         35.17  +      1.58
  4.KUCIEL, Hanna            WKS Śląsk, Wrocław   10 4295         38.33  +      5.14
  5.KLIMCZAK, Olimpia        UKS Siódemka, Rumia  7  4482         39.19  +      6.00
  6.KLECHA, Weronika         HKS Azymut, Mochy    1  3574         43.21  +     10.02
  7.SĄDEJ, Zofia             UKS Siódemka, Rumia  7  5051         45.58  +     12.39
  8.WALA, Aleksandra         KS Kościelec, Chrzan 6  5077         48.48  +     15.29
  9.WŁODARCZYK, Wiktoria     UKS Traper, Złocieni 2               51.20  +     18.01
 10.MOTYLIŃSKA, Anastazja    UKS Traper, Złocieni 2  4528         51.27  +     18.08
 11.STEMPNIEWSKA, Nadia      UKS Traper, Złocieni 2  4139         60.25  +     27.06
    LEWANDOWSKA, Antonina    UKS Siódemka, Rumia  7  4468     NKL-bPK           
    BOREK, Alicja            UKS Traper, Złocieni 2  3314     DNF               
    STANIEC, Julia           WKS Śląsk, Wrocław   10 4346     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K1821B      4.0km    0m 12PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.MŁYNKOWIAK, Karolina     HKS Azymut, Mochy    1  3262         62.14  +      0.00
  2.PIWOWAR, Lidia           HKS Azymut, Mochy    1  2374         64.57  +      2.43
  3.CICHY, Beata             Brak                 11              68.51  +      6.37
  4.WALIŃSKA, Natalia        MKS Metalowiec Łódź  12              81.52  +     19.38
  5.PODLEWSKA, Paulina       MKS Metalowiec Łódź  12              89.58  +     27.44
    SIEG, Dominika           100. BŁ              60          NKL-bPK           
    UCIECHOWSKA, Amelia      UKS Arkady, Raszków  5  4035     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21E        4.4km    0m 14PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.CYCH, Agnieszka          WKS Śląsk, Wrocław   10 2099         37.38  +      0.00
  2.MAZUREK, Agnieszka       WKS Śląsk, Wrocław   10 2223         37.56  +      0.18
  3.FILIPIAK, Adrianna       WKS Grunwald, Poznań 3  4153         39.16  +      1.38
  4.GALLA, Zofia             HKS Azymut, Mochy    1  1539         42.00  +      4.22
  5.MAZAN, Aleksandra        KOS BnO, Szczecin    16              47.50  +     10.12
  6.RYGIELSKA, Kinga         PKO Harpagan, Gdańsk 14 4506         49.36  +     11.58
  7.HOFFMANN, Barbara        KS Hades, Poznań     4  930          52.28  +     14.50
  8.DURZYŃSKA, Katarzyna     HKS Azymut, Mochy    1  3584         53.00  +     15.22
  9.GRUCHALA, Natalia        PKO Harpagan, Gdańsk 14 4764         55.12  +     17.34
 10.MIŚKIEWICZ, Martyna      UKS Siódemka, Rumia  7  2434         58.38  +     21.00
 11.KALATA, Agnieszka        Indywidualnie Dolnoś 15              62.32  +     24.54
 12.DOROCHOWICZ, Alicja      MKS Skarmat, Toruń   13 4971         72.07  +     34.29
    PAULAVA, Hanna           WKS Śląsk, Wrocław   10 5520     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         3.9km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KONKOL-KLIMCZAK, WiolettaUKS Siódemka, Rumia  7  1990         37.39  +      0.00
  2.PORZYCZ, Agnieszka       UKS Siódemka, Rumia  7  1626         49.50  +     12.11
  3.MAJASOW, Agata           WKS Śląsk, Wrocław   10 1029         51.09  +     13.30
  4.KACZYŃSKA, Ewelina       Indywidualni Pomorsk 18 5903         56.22  +     18.43
  5.BUDNA, Emilia            17WBZ / TEAM 360     98 5785         56.45  +     19.06
  6.ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin    16 3743         58.46  +     21.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         3.5km    0m 14PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.RATAJCZAK, Izabela       UKS Siódemka, Rumia  7  2891         39.10  +      0.00
  2.OWCZAREK, Monika         HKS Azymut, Mochy    1  5814         41.18  +      2.08
  3.WIKTORSKA, Andżelika     MKS Metalowiec, Łódź 19 5123         45.17  +      6.07
  4.GOLINOWSKA, Elżbieta     HKS Azymut, Mochy    1  3675         49.11  +     10.01
  5.LEMKE, Katarzyna         KS Hades, Poznań     4  5258         59.21  +     20.11
  6.KOSECKA, Justyna         Indywidualny Kujawsk 8  5545        127.57  +     88.47
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         3.2km    0m 12PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.BULTROWICZ, Agnieszka    KS Hades, Poznań     4  944          36.24  +      0.00
  2.SZEWCZYK, Joanna         Skarmat Toruń        20              44.50  +      8.26
  3.FILIPIAK, Agnieszka      KS Hades, Poznań     4  4413         64.37  +     28.13
  4.MICHAŁOWSKA, Agata       PKO Harpagan, Gdańsk 14 2894         75.10  +     38.46
  5.SEMENIUK-PRZYMĘCKA, SylwiaWKS Śląsk, Wrocław   10 5970        116.16  +     79.52
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         2.9km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.NOWAK, Beata             UKS Siódemka, Rumia  7  144          28.19  +      0.00
  2.WOŁEK, Ewa               UNTS, Warszawa       22 1208         31.19  +      3.00
  3.NOWAK, Barbara           HKS Azymut, Mochy    1  1222         35.31  +      7.12
  4.WYSOCKA, Joanna          WKS Śląsk, Wrocław   10 1400         38.39  +     10.20
  5.DEPTULSKA, Agnieszka     Tczewskie Stowarzysz 21 2367         40.03  +     11.44
  6.KUSSOWSKA, Hanna         PKO Harpagan, Gdańsk 14 5581         42.21  +     14.02
  7.LEMAŃCZYK, Aleksandra    PKO Harpagan, Gdańsk 14 4847         51.39  +     23.20
 
Końcowe wyniki zawodów: K60+        2.7km    0m 9PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.LEWOŃ, Ewa               UMKS ORKAN, Ostróda  23 129          52.23  +      0.00
  2.GALLA, Barbara           HKS Azymut, Mochy    1  203          57.12  +      4.49
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.1km    0m 6PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.MAZAN, Kacper            KOS BnO, Szczecin    16 5540         34.34  +      0.00
  2.ŁUKIJAŃSKI, Karol        UKS Traper, Złocieni 2  5923         36.32  +      1.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.3km    0m 8PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.SZYMANOWSKI, Natan       UKS Traper, Złocieni 2  4920         22.17  +      0.00
  2.DUDA, Łukasz             UKS Traper, Złocieni 2  4142         23.01  +      0.44
  3.BULTROWICZ, Franciszek   KS Hades, Poznań     4  5389         35.21  +     13.04
  4.SZUTKO, Aleksander       UKS Traper, Złocieni 2  4919         36.07  +     13.50
    PRZYMĘCKI, Konrad        MKS MOS, Wrocław     9  5879     NKL-bPK           
    BOREK, Adam              UKS Traper, Złocieni 2  4144     DNF               
    MACIACZYK, Ignacy        MacOdkrywcy          24          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.1km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.LEMAŃCZYK, Witold        PKO Harpagan, Gdańsk 14 4804         34.24  +      0.00
  2.NIEDZIELSKI, Mikołaj     HKS Azymut, Mochy    1  4792         38.55  +      4.31
  3.GOLINOWSKI, Piotr        HKS Azymut Mochy     47              39.51  +      5.27
  4.KREFFT, Adam             UKS Siódemka, Rumia  7  5531         40.07  +      5.43
  5.PIETRZAK, Bruno          HKS Azymut, Mochy    1  5046         41.50  +      7.26
  6.WYRWA, Fabian            HKS Azymut, Mochy    1  5521         43.27  +      9.03
  7.MELLER, Jan              KS Hades, Poznań     4  4150         43.42  +      9.18
  8.FRANC, Julian Emilian    HKS Azymut, Mochy    1  4640         46.24  +     12.00
  9.MŁYNKOWIAK, Fabian       HKS Azymut, Mochy    1  4791         48.23  +     13.59
 10.DEDA, Bartosz            KS Kościelec, Chrzan 6  5132         59.36  +     25.12
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.8km    0m 12PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOCIUBA, Wiktor          WKS Śląsk, Wrocław   10 4002         29.09  +      0.00
  2.LENDZIOSZEK, Roman       BKS Wataha, Warszawa 27 4944         31.14  +      2.05
  3.MOTAŁA, Piotr            UKS Siódemka, Rumia  7  4552         32.47  +      3.38
  4.STEFAŃCZAK, Tymon        WKS Śląsk, Wrocław   10 4344         38.54  +      9.45
  5.CHODLEWSKI, Antoni       KS Kościelec, Chrzan 6  3602         40.19  +     11.10
  6.SIKORA, Dawid            PKO Harpagan, Gdańsk 14 5279         48.37  +     19.28
  7.DOMARUS, Aleksander      UKS Siódemka, Rumia  7  5362         56.08  +     26.59
  8.LENDZIOSZEK, Leszek      KOS Warszawa         26 4736         66.07  +     36.58
  9.KĘDZIERSKI, Dawid        HKS Azymut, Mochy    1  5546         73.52  +     44.43
    ZIELIŃSKI, Tomasz        KS Hades, Poznań     4  3701     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         4.1km    0m 12PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOCIUBA, Kajetan         Indywidualnie        56 4785         29.46  +      0.00
  2.WAŻNY, Artur             WKS Śląsk, Wrocław   10 4011         30.55  +      1.09
  3.KURDZIEL, Szymon         WKS Śląsk, Wrocław   10 4293         61.44  +     31.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M2021B      4.6km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.CICHY, Piotr             Brak                 11              54.30  +      0.00
  2.GOLONKA, Marcin          100. bł              29              76.28  +     21.58
    LEWANDOWSKI, Marek       ind. Bydgoszcz       30          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        5.4km    0m 18PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KALATA, Michał           UMKS Kwidzyn         31              32.45  +      0.00
  2.HORNIK, Aleksandra                                            33.01  +      0.16
  3.NIEWIEDZIAŁA, Robert     UKS Siódemka, Rumia  7  1021         34.17  +      1.32
  4.TOBOREK, Jakub           WKS Śląsk, Wrocław   10 2141         34.45  +      2.00
  5.KULA, Mateusz            Indywidualnie        56 3666         34.46  +      2.01
  6.HOFFMANN, Mateusz        KS Hades, Poznań     4  7            35.08  +      2.23
  7.HEWELT, Maciej           PKO Harpagan, Gdańsk 14 162          35.32  +      2.47
  8.DUTKOWSKI, Mikołaj       WKS Śląsk Wrocław    65              37.47  +      5.02
  9.OGDOWSKI, Bartłomiej     UKS Siódemka, Rumia  7  2118         38.25  +      5.40
 10.MAZAN, Bartłomiej        KOS BnO, Szczecin    16              39.07  +      6.22
 11.DVORNIKOV, Danylo        Tczewskie Stowarzysz 28 5809         48.12  +     15.27
 12.ŁĄTKOWSKI, Krzysztof     Indywidualny Wielkop 32 5725         73.16  +     40.31
    FILIPIAK, Mateusz        KS Hades, Poznań     4  4415     DNF               
    PATEREK, Mikołaj         WKS Śląsk, Wrocław   10 2376     DNF               
    PLUTA, Marcin            KS Hades, Poznań     4  5784     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         4.4km    0m 15PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOŻYCZKOWSKI, Edward     UKS Siódemka, Rumia  7  5358         30.04  +      0.00
  2.ŁUBIS, Michał            UKS Azymut, Pabianic 33 2657         34.52  +      4.48
  3.WENSŁAW, Mateusz         UKS Azymut 45, Gdyni 36 153          35.00  +      4.56
  4.KACZYŃSKI, Piotr         PKO Harpagan, Gdańsk 14 4349         35.28  +      5.24
  5.WYRZYKOWSKI, Patryk      KS Hades, Poznań     4  5078         38.03  +      7.59
  6.POKRZYWINSKI, Zbigniew   12 DZ Szczecin       35              40.37  +     10.33
    OLECH, Przemysław        UKS Siódemka, Rumia  7  1564     NKL-bPK           
    KUNIKOWSKI, Tomasz       MKS Metalowiec, Łódź 19 5130     DNF               
    POCIERZNICKI, Rafał      Indywidualni Zachodn 34 3668     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         4.1km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.MAJASOW, Kostiantyn      WKS Śląsk, Wrocław   10 1406         29.44  +      0.00
  2.WOJCIECH, Sebastian      KS Hades, Poznań     4  4542         31.15  +      1.31
  3.CYCH, Piotr              WKS Śląsk, Wrocław   10 718          31.22  +      1.38
  4.BARTNIK, Konrad          KU AZS WAT, Warszawa 37 2520         36.03  +      6.19
  5.MUSIAŁ, Krzysztof        8pplot Koszalin      42              36.47  +      7.03
  6.ZAMIARA, Piotr           KS Hades, Poznań     4  3698         36.49  +      7.05
  7.KIRAKOSOV, Kostiantyn    HKS Azymut, Mochy    1  5776         38.05  +      8.21
  8.GOLINOWSKI, Paweł        Indywidualny Dolnośl 38 2892         38.27  +      8.43
  9.GORZELNIAK, Karol        HKS Azymut, Mochy    1  4909         40.27  +     10.43
 10.KRZEMIŃSKI, Paweł        KU AZS WAT, Warszawa 37 87           41.13  +     11.29
 11.STĘŻYCKI, Grzegorz       Indywidualny lubuski 43 4684         43.00  +     13.16
 12.SIKORA, Roger            PKO Harpagan, Gdańsk 14 5145         44.03  +     14.19
 13.PIETRZAK, Patryk         HKS Azymut, Mochy    1  1229         50.06  +     20.22
 14.LENDZIOSZEK, Michał      BKS Wataha, Warszawa 27 4945         50.13  +     20.29
 15.KURKOWIAK, Grzegorz      WKS Grunwald, Poznań 3  5732         51.56  +     22.12
 16.KAMIONKA, Andrzej        14ZBOT/141blp        39              59.12  +     29.28
 17.KRACZKOWSKI, Przemysław  14 ZBOT / 142BLP     40              61.45  +     32.01
 18.STACHOWSKI, Paweł        17WBZ / TEAM 360     98 1536         69.39  +     39.55
 19.WŁODARCZYK, Łukasz       UKS Traper, Złocieni 2               72.12  +     42.28
    KUŚTA, Łukasz            100BŁ                41          NKL-bPK           
    GUZIKOWSKI, Tomasz       14ZBOT               99          NKL-bPK           
    WDOWCZYK, Piotr          UMKS, Kwidzyn        44 4186     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         3.9km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.NOWAK, Jacek             UKS Siódemka, Rumia  7  143          27.21  +      0.00
  2.GMUR, Karol              WKS Śląsk, Wrocław   10 1237         34.21  +      7.00
  3.GLISZCZYŃSKI, Janusz     Indywidualny Wielkop 32 4653         37.14  +      9.53
  4.MOL, Krzysztof           HKS Azymut, Mochy    1  2866         38.30  +     11.09
  5.PODGRUSZEWSKI, Paweł     indywidualnie        48              40.07  +     12.46
  6.SZMYT, Łukasz            HKS Azymut, Mochy    1  4634         42.23  +     15.02
  7.WOJCIECHOWSKI, Krzysztof                                      43.24  +     16.03
  8.DUDA, Tomasz             UKS Traper, Złocieni 2  4529         45.14  +     17.53
  9.PANCERZ, Piotr           Indywidualny Wielkop 32 2974         50.40  +     23.19
 10.FILIPIAK, Michał         Wielkopolski Klub Ta 45              52.05  +     24.44
 11.HEBDA, Ireneusz          KS Kościelec, Chrzan 6  5266         54.22  +     27.01
 12.STROIŃSKI, Cezary        HKS Azymut Mochy     47              54.48  +     27.27
 13.KUSSOWSKI, Andrzej       PKO Harpagan, Gdańsk 14 5355         56.47  +     29.26
    BORZYSZKOWSKI, Jacek     UKS Siódemka, Rumia  7  3307     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         3.6km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.PORZYCZ, Janusz          UKS Siódemka, Rumia  7  232          29.58  +      0.00
  2.STASZAK, Artur           UNTS, Warszawa       22 2013         31.04  +      1.06
  3.SĘDŁAK, Krystian         OK! Sport, Warszawa  49 1130         34.07  +      4.09
  4.FILIPIAK, Marek          KS Hades, Poznań     4  4414         34.36  +      4.38
  5.KRAMSKI, Mariusz         UKS Energetyk, Dychó 50 1690         35.19  +      5.21
  6.BARTKOWIAK, Rafał        Indywidualny Kujawsk 8  5544         36.53  +      6.55
  7.PACYNA, Krzysztof        UKS Energetyk, Dychó 50 4857         36.59  +      7.01
  8.MARCINKIEWICZ, Marcin    KU AZS WAT, Warszawa 37 4993         38.19  +      8.21
  9.MAZUREK, Piotr           WKS Śląsk, Wrocław   10 4453         42.14  +     12.16
 10.KOSICKI, Tomasz          OK! Sport, Warszawa  49 1522         45.40  +     15.42
 11.KRZYMINIEWSKI, Sławomir  100. bł              29              48.50  +     18.52
 12.LEMAŃCZYK, Dariusz       PKO Harpagan, Gdańsk 14 4846         48.56  +     18.58
 13.STRYJAK, Tomasz          MKS Skarmat, Toruń   13 1802         63.49  +     33.51
 14.CZEREPIUK, Krzysztof     Indywidualny Kujawsk 8  5439         63.57  +     33.59
 15.MALEC, Mariusz           141 BLP 14 ZBOT      46              91.48  +     61.50
    SOBCZYŃSKI, Kalikst      WKS Śląsk, Wrocław   10 717      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         3.4km    0m 11PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.PŁYTNIK, Stanisław       KOS BnO, Szczecin    16 3670         33.45  +      0.00
  2.WRZESIŃSKI, Krzysztof    WKS Śląsk, Wrocław   10 1138         34.10  +      0.25
  3.BARTCZAK, Jarosław       UMKS ORKAN, Ostróda  23 743          35.34  +      1.49
  4.MŁYNARCZYK, Piotr        UKS Orientuś, Łódź   53 3294         37.07  +      3.22
  5.WYSOCKI, Romuald         MKS MOS, Wrocław     9  6016         41.20  +      7.35
  6.KLASA, Tomasz            KS Hades, Poznań     4  3730         43.32  +      9.47
  7.BURCHARDT, Sławomir      KS Hades, Poznań     4  3699         43.37  +      9.52
  8.DEPTULSKI, Tomasz        Tczewskie Stowarzysz 51 2368         61.35  +     27.50
    KLUZA, Piotr             Wielkopolski Klub Ta 52          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60/65      3.1km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.MOTAŁA, Michał           UKS Siódemka, Rumia  7  1563         29.29  +      0.00
  2.PIETRUSIŃSKI, Marek      KS Artemis, Wrocław  54 1323         42.56  +     13.27
  3.KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec, Chrzan 6  963          44.30  +     15.01
  4.LEWOŃ, Bogdan            UMKS ORKAN, Ostróda  23 130          46.18  +     16.49
  5.WIERCIŃSKI, Piotr        MKS Metalowiec, Łódź 19 1105         53.13  +     23.44
    SIKORA, Tomasz           Indywidualni Zachodn 34 5116     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M70+        3.0km    0m 10PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.GLIŃSKI, Henryk          KS Artemis, Wrocław  54 1324         59.20  +      0.00
  2.FALTYŃSKI, Władysław     WKS Grunwald, Poznań 3  911          61.45  +      2.25
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN A      4.4km    0m 14PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.FRĄTCZAK, Sławomir       PKO Harpagan, Gdańsk 14 4370     0b.PK 63.33         
    MACIACZYK, Wojciech      MacOdkrywcy          24          NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN B      3.9km    0m 13PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.TRELA, Emilian                                            0b.PK 69.06         
  2.MELLER, Błażej           KS Hades, Poznań     4  4746     0b.PK 72.34         
  3.EWERT - KRZEMIENIEWSKA, Linda12 BZ                63          0b.PK 77.55         
  4.DOROCHOWICZ, Mateusz     Indywidualnie        56          0b.PK 82.43         
  5.MUSZKIEWICZ, Karolina    UKS Azymut, Pabianic 33          0b.PK111.35         
  6.BANASZEWSKA, Joanna      Skarmat Toruń        20          0b.PK117.57         
  7.SZUTKO, Tomasz           UKS Traper, Złocieni 2           0b.PK123.38         
  8.JANKOWSKI, Kacper        12BZ                 57          1b.PK 60.22         
    DEPTULSKI, Mateusz       Tczewskie Stowarzysz 55 2164     NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN C      1.8km    0m 4PK  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.PORZYCZ, Jan             UKS Siódemka, Rumia  7           0b.PK 28.03         
  2.RATAJCZAK, Jaś i Iga     UKS Siódemka, Rumia  7           0b.PK 28.36         
  3.Kaja Oliwia Paweł                                         0b.PK 31.34         
  4.RADTKE, Karolina         Tczewskie Stowarzysz 59 5622     3b.PK 62.14         
    Leszki                                                    DNF               
    LEWANDOWSKA, Martyna     Tczewskie Stowarzysz 58 5819     NKL               
    UCIECHOWSKA, Anna        UKS Arkady, Raszków  5  5758     NKL               
    MAJASOW, Inka            WKS Śląsk Wrocław    65          NKL