Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            01.04.2023 18:10:23
                                                           Kuyavia Cup 2023 1.etap
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.8km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-67      3-68      4-69      5-99    
  1 MOCZARSKA, Julia               36.27 36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1* 
    UKS Traper, Złocieniec               36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1*  36.27/1* 
  2 PIZIAK, Maja                   37.03 37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2  
    UKS Traper, Złocieniec               37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2   37.03/2  
  3 TRELA, Eliza                   39.27 39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3  
    UKS Traper, Złocieniec               39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3   39.27/3  
  4 PILEWSKA, Gabriela             42.25 42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4  
    UKS Traper, Złocieniec               42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4   42.25/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-48      3-50      4-49      5-51      6-68      7-99    
  1 KURKOWIAK, Jaśmina             40.25 40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6  
    WKS Grunwald, Poznań                 40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6   40.25/6  
  2 PIZIAK, Martyna                99.26 33.51/5   39.18/1*  44.18/1*  72.56/3   79.56/1*  87.27/1*  98.59/1*  99.26/1* 
    UKS Traper, Złocieniec               33.51/5    5.27/1*   5.00/2   28.38/3    7.00/1*   7.31/1*  11.32/2    0.27/2  
  3 MELLER, Zofia                 104.26 45.43/8   58.14/3   62.13/3   71.56/1*  85.59/3   95.35/2  103.58/2  104.26/2  
    KS Hades, Poznań                     45.43/8   12.31/3    3.59/1*   9.43/1*  14.03/3    9.36/2    8.23/1*   0.28/3  
  4 RYCHLIK, LAURA                111.19 43.39/7   49.38/2   56.35/2   72.34/2   83.03/2   98.04/3  110.54/3  111.19/3  
    UKS Arkady, Raszków                  43.39/7    5.59/2    6.57/3   15.59/2   10.29/2   15.01/3   12.50/3    0.25/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-53      3-58      4-54      5-49      6-44      7-45      8-55      9-99    
  1 WYSOCKA, Michalina             37.47  5.20/3   12.22/2   14.46/2   18.07/2   25.00/2   28.30/2   33.33/1*  36.02/1*  37.30/1*  37.47/1* 
    MKS MOS, Wrocław                      5.20/3    7.02/3    2.24/2    3.21/1*   6.53/8    3.30/3    5.03/1*   2.29/8    1.28/3    0.17/2  
  2 ROMAN, Antonia                 40.37  5.33/7   13.11/4   16.27/5   21.41/6   27.32/4   31.04/4   36.20/2   38.42/2   40.16/2   40.37/2  
    UKS Siódemka, Rumia                   5.33/7    7.38/4    3.16/10   5.14/17   5.51/1*   3.32/5    5.16/4    2.22/4    1.34/6    0.21/14 
  3 GORZELNIAK, Zofia              40.48  5.29/6   15.07/6   17.42/6   21.13/4   27.56/5   31.32/5   36.37/3   39.01/3   40.28/3   40.48/3  
    HKS Azymut, Mochy                     5.29/6    9.38/8    2.35/4    3.31/3    6.43/6    3.36/6    5.05/3    2.24/5    1.27/2    0.20/11 
  4 KAŹMIERCZAK, Magdalena         43.28  6.38/12  13.00/3   15.51/3   20.23/3   27.05/3   30.28/3   39.30/6   41.41/5   43.12/4   43.28/4  
    HKS Azymut, Mochy                     6.38/12   6.22/1*   2.51/5    4.32/7    6.42/5    3.23/1*   9.02/13   2.11/2    1.31/5    0.16/1* 
  5 MIŚ, Milena                    43.38  5.15/2   13.14/5   16.07/4   21.33/5   28.33/6   32.22/6   38.23/4   41.33/4   43.17/5   43.38/5  
    HKS Azymut, Mochy                     5.15/2    7.59/5    2.53/6    5.26/18   7.00/9    3.49/9    6.01/7    3.10/11   1.44/11   0.21/14 
  5 WALA, Małgorzata               43.38  5.35/8   15.37/7   19.33/9   24.43/10  30.36/7   34.07/7   39.23/5   41.44/6   43.19/6   43.38/5  
    KS Kościelec, Chrzanów                5.35/8   10.02/9    3.56/16   5.10/16   5.53/2    3.31/4    5.16/4    2.21/3    1.35/7    0.19/8  
  7 GROCHAL, Nina                  44.16  6.06/9   17.35/11  20.43/11  24.10/9   31.02/8   34.58/8   40.01/7   42.04/7   43.54/7   44.16/7  
    KS Kościelec, Chrzanów                6.06/9   11.29/12   3.08/8    3.27/2    6.52/7    3.56/10   5.03/1*   2.03/1*   1.50/17   0.22/16 
  8 KOŻYCZKOWSKA, Anna             48.42  5.01/1*  11.39/1*  13.58/1*  17.46/1*  24.02/1*  28.15/1*  44.18/8   46.58/8   48.22/8   48.42/8  
    UKS Siódemka, Rumia                   5.01/1*   6.38/2    2.19/1*   3.48/4    6.16/4    4.13/11  16.03/21   2.40/9    1.24/1*   0.20/11 
  9 ZAMIARA, Gabriela              49.39  6.55/13  21.42/15  25.39/15  30.45/15  36.39/11  40.05/9   45.22/9   47.48/9   49.17/9   49.39/9  
    KS Hades, Poznań                      6.55/13  14.47/17   3.57/17   5.06/15   5.54/3    3.26/2    5.17/6    2.26/7    1.29/4    0.22/16 
 10 DUDA, Kornelia                 53.34  5.22/4   16.29/9   19.03/7   23.03/7   38.02/15  41.41/13  48.06/10  51.16/10  53.05/10  53.34/10 
    UKS Traper, Złocieniec                5.22/4   11.07/11   2.34/3    4.00/5   14.59/20   3.39/7    6.25/8    3.10/11   1.49/15   0.29/19 
 11 TRELA, Wanessa                 55.30  6.13/10  18.26/12  21.40/12  26.45/12  36.17/10  40.44/11  50.09/12  53.18/11  55.10/11  55.30/11 
    UKS Traper, Złocieniec                6.13/10  12.13/13   3.14/9    5.05/13   9.32/11   4.27/12   9.25/14   3.09/10   1.52/18   0.20/11 
 12 KLIMCZAK, Oksana               55.37  7.21/15  15.46/8   19.25/8   24.07/8   34.47/9   40.43/10  49.18/11  53.32/12  55.19/12  55.37/12 
    UKS Siódemka, Rumia                   7.21/15   8.25/7    3.39/11   4.42/10  10.40/15   5.56/17   8.35/11   4.14/15   1.47/12   0.18/3  
 13 PODGÓRSKA, Gabriela            58.38 10.25/20  18.48/13  22.28/13  27.14/13  37.39/13  43.45/15  52.15/13  56.30/13  58.19/13  58.38/13 
    KS Kościelec, Chrzanów               10.25/20   8.23/6    3.40/12   4.46/11  10.25/14   6.06/19   8.30/10   4.15/16   1.49/15   0.19/8  
 14 PATEREK, Hanna                 60.39  6.30/11  16.45/10  19.52/10  24.57/11  37.49/14  41.33/12  55.17/15  58.34/14  60.17/14  60.39/14 
    HKS Azymut, Mochy                     6.30/11  10.15/10   3.07/7    5.05/13  12.52/19   3.44/8   13.44/19   3.17/13   1.43/10   0.22/16 
 15 UCIECHOWSKA, Oliwia            61.43  7.32/16  20.06/14  24.09/14  28.50/14  36.50/12  42.48/14  54.41/14  58.58/15  61.24/15  61.43/15 
    UKS Arkady, Raszków                   7.32/16  12.34/14   4.03/18   4.41/9    8.00/10   5.58/18  11.53/16   4.17/17   2.26/20   0.19/8  
 16 BOHNE, Amelia                  76.15  5.24/5   35.00/20  38.43/20  46.38/20  57.19/20  62.21/19  69.09/18  74.09/16  75.57/16  76.15/16 
    HKS Azymut, Mochy                     5.24/5   29.36/21   3.43/13   7.55/19  10.41/16   5.02/13   6.48/9    5.00/18   1.48/13   0.18/3  
 17 HEBDA, Julia                   76.24 10.12/19  23.36/16  33.40/18  38.20/16  48.19/16  53.44/16  65.42/16  74.12/17  76.06/17  76.24/17 
    KS Kościelec, Chrzanów               10.12/19  13.24/15  10.04/22   4.40/8    9.59/12   5.25/15  11.58/17   8.30/20   1.54/19   0.18/3  
 18 PRZYBYŁ, Zuzanna               76.53 12.01/21  26.29/18  32.24/17  40.32/18  56.33/19  63.34/20  72.22/19  74.47/18  76.35/18  76.53/18 
    HKS Azymut, Mochy                    12.01/21  14.28/16   5.55/19   8.08/20  16.01/21   7.01/20   8.48/12   2.25/6    1.48/13   0.18/3  
 19 GOŚCINIAK, Wiktoria            78.56  8.48/18  26.34/19  36.31/19  40.58/19  51.21/17  56.41/17  68.32/17  77.02/19  78.38/19  78.56/19 
    UKS Arkady, Raszków                   8.48/18  17.46/19   9.57/21   4.27/6   10.23/13   5.20/14  11.51/15   8.30/20   1.36/8    0.18/3  
 20 KURKOWIAK, Jagoda              82.15  7.50/17  24.56/17  28.48/16  38.50/17  51.37/18  59.30/18  73.13/20  78.51/20  81.43/20  82.15/20 
    WKS Grunwald, Poznań                  7.50/17  17.06/18   3.52/15  10.02/21  12.47/18   7.53/22  13.43/18   5.38/19   2.52/21   0.32/21 
 21 WAŚKO, Anna                    93.50  7.11/14  46.34/22  50.18/21  55.04/21  66.07/21  71.42/21  88.03/21  91.39/21  93.20/21  93.50/21 
    UKS Arkady, Raszków                   7.11/14  39.23/22   3.44/14   4.46/11  11.03/17   5.35/16  16.21/22   3.36/14   1.41/9    0.30/20 
 22 KOSECKA, Natalia              135.00 19.50/22  44.18/21  52.48/22  70.11/22  96.57/22 104.40/22 118.37/22 128.19/22 134.28/22 135.00/22 
    Indywidualny Kujawsko-Pomorskie      19.50/22  24.28/20   8.30/20  17.23/22  26.46/22   7.43/21  13.57/20   9.42/22   6.09/22   0.32/21 
    ŁĄTKOWSKA, Gabriela        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Hades, Poznań                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-32      3-58      4-56      5-41      6-42      7-59      8-44      9-45     10-55    
                                      11-99    
  1 PORZYCZ, Małgorzata            51.28  3.11/1*   5.53/1*  12.43/1*       /    22.23/1*  25.17/1*  35.52/1*  41.11/1*  46.26/1*  49.26/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   3.11/1*   2.42/2    6.50/1*       /         /     2.54/1*  10.35/1*   5.19/2    5.15/1*   3.00/6  
                                         51.05/1*  51.28/1* 
                                          1.39/4    0.23/10 
  2 BIELECKA, Marta                59.35  6.14/10   9.05/9   16.22/4        /    24.38/2   28.23/2   39.53/2   46.36/2   55.17/2   57.53/2  
    UKS Siódemka, Rumia                   6.14/10   2.51/3    7.17/2        /         /     3.45/3   11.30/2    6.43/11   8.41/11   2.36/4  
                                         59.17/2   59.35/2  
                                          1.24/1*   0.18/2  
  3 KUCIEL, Hanna                  60.58  4.38/6    7.47/4   15.22/3        /    25.58/3   31.24/3   44.22/3   49.56/3   55.45/3   58.27/3  
    WKS Śląsk, Wrocław                    4.38/6    3.09/4    7.35/3        /         /     5.26/9   12.58/6    5.34/6    5.49/3    2.42/5  
                                         60.38/3   60.58/3  
                                          2.11/11   0.20/8  
  4 STEMPNIEWSKA, Nadia            66.16  6.55/11  10.33/11  22.06/9        /    31.05/5   37.19/5   49.22/5   54.55/5   61.37/5   64.09/4  
    UKS Traper, Złocieniec                6.55/11   3.38/7   11.33/8        /         /     6.14/11  12.03/3    5.33/5    6.42/6    2.32/2  
                                         65.57/4   66.16/4  
                                          1.48/6    0.19/4  
  5 KLECHA, Weronika               68.28  4.13/4    8.11/6   17.01/5        /    29.14/4   33.40/4   47.31/4   53.13/4   61.24/4   66.10/5  
    HKS Azymut, Mochy                     4.13/4    3.58/9    8.50/5        /         /     4.26/4   13.51/8    5.42/7    8.11/9    4.46/10 
                                         68.09/5   68.28/5  
                                          1.59/9    0.19/4  
  6 KLIMCZAK, Olimpia              68.52  3.16/2    6.53/3   25.04/10       /    33.45/7   40.20/7   52.25/6   57.36/6   64.34/6   67.07/6  
    UKS Siódemka, Rumia                   3.16/2    3.37/6   18.11/12       /         /     6.35/12  12.05/4    5.11/1*   6.58/7    2.33/3  
                                         68.33/6   68.52/6  
                                          1.26/3    0.19/4  
  7 KRASZEWSKA, Olga               71.33  3.22/3    5.59/2   13.37/2        /    38.48/11  43.14/11  55.41/8   61.58/8   67.25/8   69.50/8  
    WKS Śląsk, Wrocław                    3.22/3    2.37/1*   7.38/4        /         /     4.26/4   12.27/5    6.17/9    5.27/2    2.25/1* 
                                         71.14/7   71.33/7  
                                          1.24/1*   0.19/4  
  8 SĄDEJ, Zofia                   72.03  4.45/7    8.54/8   17.53/6        /    33.07/6   38.29/6   53.29/7   58.52/7   66.02/7   69.47/7  
    UKS Siódemka, Rumia                   4.45/7    4.09/10   8.59/6        /         /     5.22/8   15.00/9    5.23/3    7.10/8    3.45/9  
                                         71.46/8   72.03/8  
                                          1.59/9    0.17/1* 
  9 BOREK, Alicja                  76.35  4.25/5    7.58/5   19.40/7        /    36.24/8   41.59/9   59.13/10  64.42/10  71.13/10  74.16/9  
    UKS Traper, Złocieniec                4.25/5    3.33/5   11.42/9        /         /     5.35/10  17.14/10   5.29/4    6.31/5    3.03/7  
                                         76.07/9   76.35/9  
                                          1.51/7    0.28/12 
 10 WALA, Aleksandra               77.29 12.19/12  17.05/12  26.04/11       /    38.14/10  42.43/10  56.31/9   62.14/9   70.26/9   75.15/10 
    KS Kościelec, Chrzanów               12.19/12   4.46/11   8.59/6        /         /     4.29/6   13.48/7    5.43/8    8.12/10   4.49/11 
                                         77.11/10  77.29/10 
                                          1.56/8    0.18/2  
 11 MOTYLIŃSKA, Anastazja          78.39  4.48/8    8.40/7   21.50/8        /    37.21/9   40.40/8   60.25/11  66.54/11  73.24/11  76.34/11 
    UKS Traper, Złocieniec                4.48/8    3.52/8   13.10/10       /         /     3.19/2   19.45/11   6.29/10   6.30/4    3.10/8  
                                         78.18/11  78.39/11 
                                          1.44/5    0.21/9  
 12 LEWANDOWSKA, Antonina          96.25  5.00/9   10.29/10  27.57/12       /    40.42/12  45.48/12  67.38/12  75.38/12  85.43/12  92.58/12 
    UKS Siódemka, Rumia                   5.00/9    5.29/12  17.28/11       /         /     5.06/7   21.50/12   8.00/12  10.05/12   7.15/12 
                                         96.02/12  96.25/12 
                                          3.04/12   0.23/10 
    STANIEC, Julia             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk, Wrocław                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K1821B      6.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-59      3-34      4-65      5-61      6-56      7-58      8-42      9-32     10-31    
                                      11-44     12-57     13-55     14-99    
  1 PIWOWAR, Lidia                 97.37  8.14/1*  16.02/1*  19.22/1*  26.24/1*  34.07/1*  42.34/1*  46.12/1*  58.16/1*  66.57/1*  71.07/1* 
    HKS Azymut, Mochy                     8.14/1*   7.48/2    3.20/2    7.02/1*   7.43/1*   8.27/1*   3.38/1*  12.04/1*   8.41/2    4.10/3  
                                         77.36/1*  82.40/1*  95.00/1*  97.14/1*  97.37/1* 
                                          6.29/1*   5.04/4   12.20/6    2.14/4    0.23/2  
  2 CICHY, Beata                  112.41 12.20/2   22.00/2   25.20/2   36.19/2   44.52/2   60.28/3   64.40/3   79.19/3   87.47/3   91.28/3  
    Brak                                 12.20/2    9.40/5    3.20/2   10.59/6    8.33/4   15.36/6    4.12/6   14.39/2    8.28/1*   3.41/2  
                                         98.05/2  102.46/2  110.07/2  112.17/2  112.41/2  
                                          6.37/2    4.41/2    7.21/1*   2.10/3    0.24/3  
  3 PODLEWSKA, Paulina            115.06 16.08/5   24.59/4   27.49/4   36.47/3   45.19/3   56.51/2   60.49/2   75.57/2   86.57/2   91.22/2  
    MKS Metalowiec Łódź                  16.08/5    8.51/3    2.50/1*   8.58/4    8.32/2   11.32/4    3.58/3   15.08/5   11.00/5    4.25/4  
                                         98.58/3  103.44/3  112.55/3  114.39/3  115.06/3  
                                          7.36/3    4.46/3    9.11/4    1.44/2    0.27/5  
  4 UCIECHOWSKA, Amelia           120.54 15.04/4   29.56/5   33.53/5   42.49/5   51.21/4   62.51/4   66.55/4   81.56/4   92.52/4   97.25/4  
    UKS Arkady, Raszków                  15.04/4   14.52/6    3.57/4    8.56/3    8.32/2   11.30/3    4.04/5   15.01/4   10.56/4    4.33/5  
                                        105.01/4  109.41/4  118.53/4  120.34/4  120.54/4  
                                          7.36/3    4.40/1*   9.12/5    1.41/1*   0.20/1* 
  5 MŁYNKOWIAK, Karolina          140.17 13.13/3   22.27/3   27.43/3   38.23/4   66.47/5   78.12/5   82.12/5   96.58/5  107.10/5  113.05/5  
    HKS Azymut, Mochy                    13.13/3    9.14/4    5.16/5   10.40/5   28.24/6   11.25/2    4.00/4   14.46/3   10.12/3    5.55/6  
                                        123.17/5  129.51/5  137.25/5  139.51/5  140.17/5  
                                         10.12/6    6.34/6    7.34/3    2.26/5    0.26/4  
  6 WALIŃSKA, Natalia             144.20 32.05/6   39.03/6   45.35/6   53.39/6   67.01/6   81.14/6   85.01/6  102.37/6  114.24/6  117.56/6  
    MKS Metalowiec Łódź                  32.05/6    6.58/1*   6.32/6    8.04/2   13.22/5   14.13/5    3.47/2   17.36/6   11.47/6    3.32/1* 
                                        126.48/6  132.52/6  140.13/6  143.22/6  144.20/6  
                                          8.52/5    6.04/5    7.21/1*   3.09/6    0.58/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E        8.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-61      3-35      4-40      5-65      6-34      7-53      8-41      9-42     10-63    
                                      11-32     12-31     13-44     14-62     15-45     16-46     17-99    
  1 CYCH, Agnieszka                70.16 10.00/1*  14.22/1*  22.40/1*  26.20/1*  31.01/1*  35.53/1*  39.18/1*  45.25/1*  48.01/1*  53.44/1* 
    WKS Śląsk, Wrocław                   10.00/1*   4.22/1*   8.18/1*   3.40/4    4.41/3    4.52/1*   3.25/1*   6.07/1*   2.36/1*   5.43/1* 
                                         55.46/1*  58.18/1*  61.22/1*  63.18/1*  65.39/1*  68.28/1*  69.56/1*  70.16/1* 
                                          2.02/1*   2.32/1*   3.04/1*   1.56/4    2.21/1*   2.49/1*   1.28/5    0.20/3  
  2 PAULAVA, Hanna                 81.51 10.13/2   15.12/2   25.08/2   28.22/2   32.40/2   37.49/2   43.45/2   50.26/2   54.14/2   60.54/2  
    WKS Śląsk, Wrocław                   10.13/2    4.59/3    9.56/3    3.14/2    4.18/1*   5.09/3    5.56/10   6.41/3    3.48/5    6.40/5  
                                         64.23/3   67.41/3   71.05/2   73.00/2   75.51/2   80.04/2   81.27/2   81.51/2  
                                          3.29/9    3.18/7    3.24/4    1.55/3    2.51/2    4.13/5    1.23/2    0.24/6  
  3 FILIPIAK, Adrianna             82.10 12.14/3   17.13/3   27.11/3   31.12/4   36.06/4   41.44/4   45.25/3   52.10/3   55.14/3   61.08/3  
    WKS Grunwald, Poznań                 12.14/3    4.59/3    9.58/4    4.01/5    4.54/4    5.38/5    3.41/4    6.45/4    3.04/3    5.54/3  
                                         63.51/2   66.33/2   71.37/3   73.20/3   76.17/3   80.25/3   81.51/3   82.10/3  
                                          2.43/2    2.42/3    5.04/8    1.43/1*   2.57/4    4.08/4    1.26/4    0.19/2  
  4 GRUCHALA, Natalia              84.28 17.03/5   21.28/7   31.47/7   35.10/7   39.37/5   45.06/5   48.31/4   55.02/4   59.11/4   65.00/4  
    PKO Harpagan, Gdańsk                 17.03/5    4.25/2   10.19/5    3.23/3    4.27/2    5.29/4    3.25/1*   6.31/2    4.09/10   5.49/2  
                                         68.06/4   70.46/4   74.02/4   75.47/4   79.00/4   82.56/4   84.11/4   84.28/4  
                                          3.06/4    2.40/2    3.16/2    1.45/2    3.13/5    3.56/3    1.15/1*   0.17/1* 
  5 MAZUREK, Agnieszka             86.20      /    18.11/4   27.53/4   30.59/3   35.54/3   40.56/3   50.27/5   57.20/5   60.18/5   66.37/5  
    WKS Śląsk, Wrocław                        /         /     9.42/2    3.06/1*   4.55/5    5.02/2    9.31/12   6.53/5    2.58/2    6.19/4  
                                         69.39/5   72.33/5   75.51/5   77.56/5   80.51/5   84.32/5   85.57/5   86.20/5  
                                          3.02/3    2.54/4    3.18/3    2.05/5    2.55/3    3.41/2    1.25/3    0.23/4  
  6 GALLA, Zofia                   95.12      /    19.53/6   30.32/6   34.48/6   40.09/7   47.39/7   52.02/7   59.39/7   63.23/7   70.35/6  
    HKS Azymut, Mochy                         /         /    10.39/7    4.16/6    5.21/7    7.30/8    4.23/5    7.37/6    3.44/4    7.12/6  
                                         73.49/6   77.12/6   81.32/6   83.50/6   87.40/6   92.38/6   94.46/6   95.12/6  
                                          3.14/5    3.23/8    4.20/5    2.18/7    3.50/7    4.58/6    2.08/10   0.26/9  
  7 MAZAN, Aleksandra              96.22      /    19.39/5   30.09/5   34.47/5   39.50/6   45.49/6   50.58/6   58.47/6   63.06/6   71.19/7  
    KOS BnO, Szczecin                         /         /    10.30/6    4.38/7    5.03/6    5.59/6    5.09/8    7.49/7    4.19/11   8.13/7  
                                         74.33/7   77.49/7   82.36/7   84.49/7   88.16/7   93.55/7   95.55/7   96.22/7  
                                          3.14/5    3.16/6    4.47/6    2.13/6    3.27/6    5.39/10   2.00/8    0.27/10 
  8 HOFFMANN, Barbara             110.12      /    22.48/8   37.43/10  43.00/10  48.41/10  56.51/10  61.28/10  70.16/10  74.14/9   83.29/8  
    KS Hades, Poznań                          /         /    14.55/11   5.17/11   5.41/8    8.10/11   4.37/6    8.48/8    3.58/7    9.15/9  
                                         86.58/8   90.40/8   95.27/8   98.00/8  102.00/8  107.21/8  109.43/8  110.12/8  
                                          3.29/9    3.42/10   4.47/6    2.33/9    4.00/9    5.21/7    2.22/12   0.29/12 
  9 MIŚKIEWICZ, Martyna           111.47      /    23.48/10  36.49/9   41.47/9   48.00/9   54.42/9   60.16/9   70.11/9   74.58/11  83.35/9  
    UKS Siódemka, Rumia                       /         /    13.01/9    4.58/10   6.13/12   6.42/7    5.34/9    9.55/12   4.47/12   8.37/8  
                                         87.04/9   90.43/9   96.04/9   99.05/9  102.57/9  109.11/9  111.23/9  111.47/9  
                                          3.29/9    3.39/9    5.21/10   3.01/10   3.52/8    6.14/11   2.12/11   0.24/6  
 10 RYGIELSKA, Kinga              117.13 15.38/4   23.35/9   35.31/8   40.13/8   46.03/8   54.09/8   57.47/8   67.19/8   71.17/8   87.40/10 
    PKO Harpagan, Gdańsk                 15.38/4    7.57/7   11.56/8    4.42/9    5.50/10   8.06/9    3.38/3    9.32/11   3.58/7   16.23/11 
                                         91.01/10  95.22/10 100.31/10 105.03/10 109.29/10 115.00/10 116.50/10 117.13/10 
                                          3.21/8    4.21/11   5.09/9    4.32/12   4.26/10   5.31/9    1.50/6    0.23/4  
 11 DOROCHOWICZ, Alicja           120.58 17.47/6   25.24/11  38.45/11  43.26/11  49.13/11  57.22/11  62.01/11  70.52/11  74.43/10  91.06/11 
    MKS Skarmat, Toruń                   17.47/6    7.37/6   13.21/10   4.41/8    5.47/9    8.09/10   4.39/7    8.51/9    3.51/6   16.23/11 
                                         94.23/11  98.49/11 105.01/11 108.10/11 112.56/11 118.25/11 120.30/11 120.58/11 
                                          3.17/7    4.26/12   6.12/11   3.09/11   4.46/12   5.29/8    2.05/9    0.28/11 
 12 KALATA, Agnieszka             138.01 25.24/7   32.21/12  50.00/12  59.11/12  65.05/12  73.19/12  80.43/12  90.09/12  94.11/12 105.09/12 
    Indywidualnie Dolnośląskie           25.24/7    6.57/5   17.39/12   9.11/12   5.54/11   8.14/12   7.24/11   9.26/10   4.02/9   10.58/10 
                                        112.15/12 115.22/12 121.56/12 124.22/12 129.03/12 135.42/12 137.36/12 138.01/12 
                                          7.06/12   3.07/5    6.34/12   2.26/8    4.41/11   6.39/12   1.54/7    0.25/8  
    DURZYŃSKA, Katarzyna       NKL-bPK   12.28/    18.41/    28.09/    32.15/    40.08/    46.28/    52.51/    60.18/    65.09/    76.19/   
    HKS Azymut, Mochy                    12.28/     6.13/     9.28/     4.06/     7.53/     6.20/     6.23/     7.27/     4.51/    11.10/   
                                         83.14/    87.39/         /         /         /         /         /    98.02/   
                                          6.55/     4.25/         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         6.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-58      3-56      4-43      5-60      6-50      7-42      8-41      9-34     10-45    
                                      11-55     12-99    
  1 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta      70.45 10.06/3   12.39/2   15.19/1*  20.43/1*  23.59/1*  38.06/1*  42.45/1*  45.46/1*  57.30/1*  65.48/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                  10.06/3    2.33/1*   2.40/1*   5.24/2    3.16/1*  14.07/1*   4.39/1*   3.01/1*  11.44/1*   8.18/2  
                                         68.36/1*  70.24/1*  70.45/1* 
                                          2.48/4    1.48/5    0.21/3  
  2 PORZYCZ, Agnieszka             81.01  8.16/1*  11.34/1*  17.43/4   24.16/3   27.53/3   43.21/2   49.21/2   53.51/2   68.27/3   76.13/2  
    UKS Siódemka, Rumia                   8.16/1*   3.18/5    6.09/6    6.33/4    3.37/2   15.28/2    6.00/3    4.30/5   14.36/3    7.46/1* 
                                         78.52/2   80.36/2   81.01/2  
                                          2.39/3    1.44/4    0.25/4  
  3 BUDNA, Emilia                  83.44  9.52/2   12.39/2   15.48/2   22.15/2   27.32/2   43.40/3   51.40/3   55.01/3   68.04/2   77.31/3  
    17WBZ / TEAM 360                      9.52/2    2.47/2    3.09/3    6.27/3    5.17/5   16.08/3    8.00/6    3.21/2   13.03/2    9.27/4  
                                         81.36/3   83.16/3   83.44/3  
                                          4.05/5    1.40/3    0.28/6  
  4 MAJASOW, Agata                 94.52 10.30/4   13.20/4   17.36/3   26.54/4   31.02/4   50.09/4   56.33/4   61.35/4   79.01/4   88.04/4  
    WKS Śląsk, Wrocław                   10.30/4    2.50/3    4.16/4    9.18/5    4.08/3   19.07/6    6.24/4    5.02/6   17.26/4    9.03/3  
                                         92.21/4   94.26/4   94.52/4  
                                          4.17/6    2.05/6    0.26/5  
  5 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka       97.06 11.11/5   15.41/5   18.39/5   28.19/5   33.12/5   52.17/5   59.22/5   62.55/5   81.14/5   92.48/5  
    KOS BnO, Szczecin                    11.11/5    4.30/6    2.58/2    9.40/6    4.53/4   19.05/5    7.05/5    3.33/3   18.19/6   11.34/5  
                                         95.18/5   96.46/5   97.06/5  
                                          2.30/1*   1.28/2    0.20/2  
  6 KACZYŃSKA, Ewelina            108.54 20.45/6   24.01/6   29.01/6   34.13/6   41.44/6   60.36/6   66.22/6   70.30/6   87.58/6  104.44/6  
    Indywidualni Pomorskie               20.45/6    3.16/4    5.00/5    5.12/1*   7.31/6   18.52/4    5.46/2    4.08/4   17.28/5   16.46/6  
                                        107.15/6  108.35/6  108.54/6  
                                          2.31/2    1.20/1*   0.19/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         5.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-63      3-54      4-56      5-61      6-65      7-34      8-53      9-32     10-44    
                                      11-64     12-99    
  1 RATAJCZAK, Izabela             73.24  3.50/1*   9.27/2   15.51/2        /    28.38/1*  37.31/1*  44.51/1*  49.32/1*  59.06/1*  65.37/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   3.50/1*   5.37/2    6.24/3        /         /     8.53/1*   7.20/3    4.41/1*   9.34/2    6.31/1* 
                                         70.55/1*  72.58/1*  73.24/1* 
                                          5.18/1*   2.03/1*   0.26/3  
  2 LEMKE, Katarzyna               76.45  3.53/2    9.25/1*  15.55/3        /    29.42/2   39.59/2   47.04/2   52.30/2   61.27/2   68.12/2  
    KS Hades, Poznań                      3.53/2    5.32/1*   6.30/4        /         /    10.17/2    7.05/2    5.26/3    8.57/1*   6.45/2  
                                         73.46/2   76.21/2   76.45/2  
                                          5.34/2    2.35/3    0.24/1* 
  3 GOLINOWSKA, Elżbieta           88.21  4.10/4   10.28/4   15.56/4        /    32.04/4   42.26/3   49.30/3   54.17/3   69.59/3   78.15/3  
    HKS Azymut, Mochy                     4.10/4    6.18/4    5.28/2        /         /    10.22/3    7.04/1*   4.47/2   15.42/4    8.16/4  
                                         84.40/3   87.57/3   88.21/3  
                                          6.25/4    3.17/4    0.24/1* 
  4 OWCZAREK, Monika               89.55  4.06/3    9.55/3   15.02/1*       /    31.13/3   45.16/4   55.08/4   62.41/4   73.27/4   80.47/4  
    HKS Azymut, Mochy                     4.06/3    5.49/3    5.07/1*       /         /    14.03/4    9.52/4    7.33/4   10.46/3    7.20/3  
                                         87.11/4   89.28/4   89.55/4  
                                          6.24/3    2.17/2    0.27/4  
  5 KOSECKA, Justyna              143.33  6.15/5   13.59/5   32.14/5        /    51.59/5   67.31/5   91.07/5  102.07/5  118.15/5  127.08/5  
    Indywidualny Kujawsko-Pomorskie       6.15/5    7.44/5   18.15/5        /         /    15.32/5   23.36/5   11.00/5   16.08/5    8.53/5  
                                        137.35/5  143.00/5  143.33/5  
                                         10.27/5    5.25/5    0.33/5  
    WIKTORSKA, Andżelika       NKL-bPK    6.09/    12.25/    18.35/         /    34.09/    43.27/    51.02/    58.02/    69.43/    76.01/   
    MKS Metalowiec, Łódź                  6.09/     6.16/     6.10/         /         /     9.18/     7.35/     7.00/    11.41/     6.18/   
                                         82.08/         /    84.50/   
                                          6.07/         /         /   
    BOREK, Monika              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Traper, Złocieniec                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    KURKOWIAK, Patrycja        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Grunwald, Poznań                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         5.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-65      3-43      4-58      5-54      6-63      7-34      8-64      9-55     10-99    
                                     
  1 BULTROWICZ, Agnieszka          64.20  9.29/1*  15.59/1*  23.20/1*  32.42/1*  36.57/1*  42.42/1*  49.34/1*  58.56/1*  62.12/1*  63.53/1* 
    KS Hades, Poznań                      9.29/1*   6.30/1*   7.21/1*   9.22/1*   4.15/1*   5.45/1*   6.52/2    9.22/1*   3.16/1*   1.41/1* 
                                         64.20/1* 
                                          0.27/3  
  2 SZEWCZYK, Joanna               88.08 12.11/2   19.47/2   30.56/2   51.37/2   56.26/2   64.06/2   70.38/2   81.14/2   85.59/2   87.48/2  
    Skarmat Toruń                        12.11/2    7.36/2   11.09/2   20.41/3    4.49/2    7.40/2    6.32/1*  10.36/2    4.45/2    1.49/2  
                                         88.08/2  
                                          0.20/1* 
  3 FILIPIAK, Agnieszka           111.35 15.30/3   24.29/3   40.13/3   55.14/3   65.26/3   75.16/3   90.14/3  103.07/3  108.50/3  111.11/3  
    KS Hades, Poznań                     15.30/3    8.59/3   15.44/3   15.01/2   10.12/4    9.50/3   14.58/4   12.53/3    5.43/3    2.21/3  
                                        111.35/3  
                                          0.24/2  
  4 MICHAŁOWSKA, Agata            149.03 16.19/4   31.10/4   61.07/4   83.13/4   92.46/4  108.16/4  120.02/4  135.26/4  145.24/4  148.24/4  
    PKO Harpagan, Gdańsk                 16.19/4   14.51/4   29.57/4   22.06/4    9.33/3   15.30/4   11.46/3   15.24/4    9.58/4    3.00/4  
                                        149.03/4  
                                          0.39/4  
    SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia  NKL-bPK   19.53/    36.35/    55.09/   111.02/   119.23/         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk, Wrocław                   19.53/    16.42/    18.34/    55.53/     8.21/         /         /         /         /         /   
                                        167.38/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         5.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-61      3-65      4-34      5-59      6-50      7-31      8-44      9-45     10-55    
                                      11-99    
  1 NOWAK, Beata                   53.32      /    17.07/1*  25.09/1*  32.22/1*  34.10/1*  39.00/1*  42.06/1*  45.22/1*  49.39/1*  51.48/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                       /         /     8.02/1*   7.13/4    1.48/1*   4.50/1*   3.06/1*   3.16/1*   4.17/1*   2.09/1* 
                                         53.12/1*  53.32/1* 
                                          1.24/1*   0.20/1* 
  2 WOŁEK, Ewa                     62.41      /    18.58/2   27.48/2   34.31/2   39.00/2   44.30/2   48.21/2   52.11/2   57.58/2   60.44/2  
    UNTS, Warszawa                            /         /     8.50/2    6.43/1*   4.29/5    5.30/2    3.51/4    3.50/2    5.47/2    2.46/2  
                                         62.18/2   62.41/2  
                                          1.34/2    0.23/2  
  3 WYSOCKA, Joanna                69.22      /    21.09/3   31.14/3   37.59/3   40.23/3   47.16/3   51.55/3   56.48/3   63.04/3   66.20/3  
    WKS Śląsk, Wrocław                        /         /    10.05/5    6.45/2    2.24/3    6.53/5    4.39/5    4.53/3    6.16/3    3.16/4  
                                         68.56/3   69.22/3  
                                          2.36/6    0.26/3  
  4 NOWAK, Barbara                 70.50      /    23.47/4   33.11/4   40.14/4   42.15/4   48.34/4   52.18/4   58.45/4   65.34/4   68.26/4  
    HKS Azymut, Mochy                         /         /     9.24/3    7.03/3    2.01/2    6.19/3    3.44/2    6.27/6    6.49/4    2.52/3  
                                         70.18/4   70.50/4  
                                          1.52/3    0.32/5  
  5 LEMAŃCZYK, Aleksandra          88.00      /    29.58/5   40.22/5   52.16/5   56.47/5   63.30/5   67.16/5   73.32/5   80.38/5   85.06/5  
    PKO Harpagan, Gdańsk                      /         /    10.24/6   11.54/6    4.31/6    6.43/4    3.46/3    6.16/5    7.06/5    4.28/6  
                                         87.32/5   88.00/5  
                                          2.26/5    0.28/4  
  6 DEPTULSKA, Agnieszka           92.42      /    33.03/6   42.53/6   52.36/6   56.48/6   65.27/6   71.58/6   77.53/6   86.15/6   90.02/6  
    Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient      /         /     9.50/4    9.43/5    4.12/4    8.39/6    6.31/6    5.55/4    8.22/6    3.47/5  
                                         92.08/6   92.42/6  
                                          2.06/4    0.34/6  
    KUSSOWSKA, Hanna           NKL-bPK   33.53/    43.21/    90.33/         /         /         /         /         /         /         /   
    PKO Harpagan, Gdańsk                 33.53/     9.28/    47.12/         /         /         /         /         /         /         /   
                                        125.16/   126.04/   
                                              /     0.48/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60+        4.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-41      3-42      4-58      5-33      6-50      7-44      8-57      9-55     10-99    
                                     
  1 LEWOŃ, Ewa                     80.28 15.52/2   26.06/1*  31.34/1*  43.48/1*  51.48/1*  57.43/1*  65.55/1*  70.54/1*  77.44/1*  79.58/1* 
    UMKS ORKAN, Ostróda                  15.52/2   10.14/1*   5.28/1*  12.14/1*   8.00/1*   5.55/2    8.12/1*   4.59/1*   6.50/1*   2.14/1* 
                                         80.28/1* 
                                          0.30/1* 
  2 GALLA, Barbara                 92.46 14.56/1*  26.28/2   37.34/2   50.50/2   59.52/2   65.38/2   75.36/2   81.35/2   89.21/2   92.13/2  
    HKS Azymut, Mochy                    14.56/1*  11.32/2   11.06/2   13.16/2    9.02/2    5.46/1*   9.58/2    5.59/2    7.46/2    2.52/2  
                                         92.46/2  
                                          0.33/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.8km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-67      3-68      4-69      5-99    
  1 ŁUKIJAŃSKI, Karol              31.06 31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1* 
    UKS Traper, Złocieniec               31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1*  31.06/1* 
  2 MAZAN, Kacper                  33.55 33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2  
    KOS BnO, Szczecin                    33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2   33.55/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         3.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-51      3-49      4-50      5-47      6-57      7-99    
  1 BULTROWICZ, Franciszek         35.19  2.57/5    7.58/3   10.48/3   18.20/1*  24.10/1*  30.51/1*  34.59/1*  35.19/1* 
    KS Hades, Poznań                      2.57/5    5.01/4    2.50/4    7.32/3    5.50/3    6.41/3    4.08/3    0.20/3  
  2 SZYMANOWSKI, Natan             35.39  2.43/4    6.09/1*   8.31/1*  21.30/3   26.40/2   32.04/2   35.23/2   35.39/2  
    UKS Traper, Złocieniec                2.43/4    3.26/1*   2.22/1*  12.59/4    5.10/1*   5.24/2    3.19/2    0.16/1* 
  3 DUDA, Łukasz                   38.08 38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8  
    UKS Traper, Złocieniec               38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8   38.08/8  
  4 SZUTKO, Aleksander             38.39  2.30/3    7.10/2    9.44/2   24.31/4   29.52/4   35.10/3   38.20/3   38.39/3  
    UKS Traper, Złocieniec                2.30/3    4.40/3    2.34/2   14.47/5    5.21/2    5.18/1*   3.10/1*   0.19/2  
  5 PRZYMĘCKI, Konrad              44.11  4.03/6   11.10/4   13.50/4   21.18/2   28.42/3   38.22/4   43.51/4   44.11/4  
    MKS MOS, Wrocław                      4.03/6    7.07/5    2.40/3    7.28/2    7.24/5    9.40/5    5.29/5    0.20/3  
  6 MACIACZYK, Ignacy              57.58 23.21/7   27.26/5   31.20/5   38.42/5   44.38/5   53.15/5   57.30/5   57.58/5  
    MacOdkrywcy                          23.21/7    4.05/2    3.54/5    7.22/1*   5.56/4    8.37/4    4.15/4    0.28/5  
    BOREK, Adam                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Traper, Złocieniec                    /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-54      4-56      5-33      6-44      7-57      8-99    
  1 KREFFT, Adam                   41.04  4.02/7   11.31/3   16.44/3        /    26.57/2   32.08/1*  37.45/2   40.43/1*  41.04/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   4.02/7    7.29/2    5.13/3        /         /     5.11/1*   5.37/6    2.58/1*   0.21/9  
  2 LEMAŃCZYK, Witold              41.20  3.37/3   10.36/1*  15.18/1*       /    27.56/3   34.13/2   37.20/1*  41.02/2   41.20/2  
    PKO Harpagan, Gdańsk                  3.37/3    6.59/1*   4.42/2        /         /     6.17/3    3.07/1*   3.42/5    0.18/6  
  3 WYRWA, Fabian                  43.16  3.18/1*  10.47/2   15.24/2        /    26.36/1*  34.28/3   38.18/3   43.00/3   43.16/3  
    HKS Azymut, Mochy                     3.18/1*   7.29/2    4.37/1*       /         /     7.52/4    3.50/2    4.42/10   0.16/1* 
  4 NIEDZIELSKI, Mikołaj           44.23  4.52/10  12.54/6   19.42/6        /    30.09/5   35.42/4   40.44/4   44.04/4   44.23/4  
    HKS Azymut, Mochy                     4.52/10   8.02/4    6.48/8        /         /     5.33/2    5.02/5    3.20/4    0.19/7  
  5 PIETRZAK, Bruno                47.07  3.35/2   11.59/4   17.45/4   22.01/1*  29.21/4   37.27/5   43.47/5   46.50/5   47.07/5  
    HKS Azymut, Mochy                     3.35/2    8.24/5    5.46/4    4.16/1*   7.20/1*   8.06/5    6.20/10   3.03/2    0.17/3  
  6 GOLINOWSKI, Piotr              50.06  3.56/6   14.16/8   20.44/7   25.02/2   33.51/6   42.28/6   46.40/6   49.49/6   50.06/6  
    Zielona Góra                          3.56/6   10.20/8    6.28/7    4.18/2    8.49/2    8.37/8    4.12/4    3.09/3    0.17/3  
  7 FRANC, Julian Emilian          55.01  3.54/5   13.03/7   18.50/5        /    36.13/7   44.37/7   50.25/7   54.45/7   55.01/7  
    HKS Azymut, Mochy                     3.54/5    9.09/7    5.47/5        /         /     8.24/6    5.48/8    4.20/8    0.16/1* 
  8 MELLER, Jan                    58.20  3.51/4   12.28/5   21.49/8        /    39.15/8   47.49/8   53.27/8   58.03/8   58.20/8  
    KS Hades, Poznań                      3.51/4    8.37/6    9.21/10       /         /     8.34/7    5.38/7    4.36/9    0.17/3  
  9 MŁYNKOWIAK, Fabian             61.14  4.16/8   18.17/9   24.28/9        /    41.31/9   50.25/9   56.38/9   60.52/9   61.14/9  
    HKS Azymut, Mochy                     4.16/8   14.01/9    6.11/6        /         /     8.54/9    6.13/9    4.14/7    0.22/10 
 10 DEDA, Bartosz                  66.08  4.23/9   22.06/10  30.17/10  36.42/3   46.42/10  57.27/10  61.37/10  65.49/10  66.08/10 
    KS Kościelec, Chrzanów                4.23/9   17.43/10   8.11/9    6.25/3   10.00/3   10.45/10   4.10/3    4.12/6    0.19/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-43      3-60      4-65      5-34      6-63      7-54      8-42      9-32     10-31    
                                      11-44     12-62     13-45     14-46     15-99    
  1 KOCIUBA, Wiktor                58.57  6.48/1*  12.29/1*  15.03/1*  22.20/1*  27.26/1*  32.43/1*  36.16/1*  39.27/1*  44.12/1*  46.45/1* 
    WKS Śląsk, Wrocław                    6.48/1*   5.41/1*   2.34/2    7.17/3    5.06/1*   5.17/5    3.33/1*   3.11/1*   4.45/1*   2.33/1* 
                                         50.01/1*  51.40/1*  54.14/1*  57.28/1*  58.40/1*  58.57/1* 
                                          3.16/2    1.39/1*   2.34/2    3.14/1*   1.12/1*   0.17/4  
  2 LENDZIOSZEK, Roman             68.04  6.55/2   14.27/3   17.40/3   25.17/4   30.57/2   35.32/2   39.20/2   42.45/2   48.02/2   51.28/2  
    BKS Wataha, Warszawa                  6.55/2    7.32/3    3.13/4    7.37/4    5.40/2    4.35/2    3.48/2    3.25/2    5.17/2    3.26/4  
                                         54.55/2   56.46/2   61.21/2   66.27/2   67.46/2   68.04/2  
                                          3.27/3    1.51/2    4.35/7    5.06/6    1.19/2    0.18/6  
  3 CHODLEWSKI, Antoni             68.26  7.17/4   14.21/2   17.22/2   23.55/2   32.23/4   37.11/4   41.35/4   46.18/4   51.45/4   54.28/4  
    KS Kościelec, Chrzanów                7.17/4    7.04/2    3.01/3    6.33/2    8.28/5    4.48/3    4.24/3    4.43/7    5.27/3    2.43/2  
                                         57.42/4   59.34/3   62.00/3   66.45/3   68.10/3   68.26/3  
                                          3.14/1*   1.52/3    2.26/1*   4.45/5    1.25/5    0.16/1* 
  4 MOTAŁA, Piotr                  68.55  7.56/5   16.15/5   18.43/5   25.11/3   31.23/3   35.47/3   40.31/3   43.58/3   49.37/3   53.06/3  
    UKS Siódemka, Rumia                   7.56/5    8.19/6    2.28/1*   6.28/1*   6.12/4    4.24/1*   4.44/5    3.27/3    5.39/6    3.29/6  
                                         57.24/3   59.34/3   63.03/4   67.19/4   68.39/4   68.55/4  
                                          4.18/6    2.10/5    3.29/5    4.16/2    1.20/3    0.16/1* 
  5 DOMARUS, Aleksander            75.04 10.10/6   18.16/6   21.45/6   29.32/6   35.27/5   41.51/5   46.33/5   50.09/5   55.41/5   59.09/5  
    UKS Siódemka, Rumia                  10.10/6    8.06/5    3.29/6    7.47/6    5.55/3    6.24/7    4.42/4    3.36/4    5.32/4    3.28/5  
                                         63.26/5   65.38/5   69.06/5   73.22/5   74.44/5   75.04/5  
                                          4.17/5    2.12/6    3.28/4    4.16/2    1.22/4    0.20/8  
  6 SIKORA, Dawid                  83.22  7.14/3   15.09/4   18.35/4   26.19/5   39.50/6   45.06/6   54.06/6   58.23/6   63.59/6   66.55/6  
    PKO Harpagan, Gdańsk                  7.14/3    7.55/4    3.26/5    7.44/5   13.31/9    5.16/4    9.00/7    4.17/5    5.36/5    2.56/3  
                                         71.48/6   73.55/6   77.15/6   81.37/6   83.05/6   83.22/6  
                                          4.53/7    2.07/4    3.20/3    4.22/4    1.28/6    0.17/4  
  7 STEFAŃCZAK, Tymon              96.43 11.13/7   19.46/7   27.43/7   38.04/7   47.12/7   53.07/7   60.59/7   65.17/7   71.56/7   76.04/7  
    WKS Śląsk, Wrocław                   11.13/7    8.33/7    7.57/9   10.21/7    9.08/6    5.55/6    7.52/6    4.18/6    6.39/7    4.08/7  
                                         81.42/7   84.35/7   89.03/7   94.37/7   96.24/7   96.43/7  
                                          5.38/8    2.53/7    4.28/6    5.34/7    1.47/7    0.19/7  
  8 LENDZIOSZEK, Leszek           134.16 14.20/8   26.08/8   31.28/8   46.18/8   57.18/8   71.31/8   81.38/8   97.08/8  104.15/8  108.56/8  
    KOS Warszawa                         14.20/8   11.48/8    5.20/7   14.50/8   11.00/8   14.13/8   10.07/8   15.30/9    7.07/8    4.41/8  
                                        112.56/8  117.19/8  122.00/8  131.53/8  134.00/8  134.16/8  
                                          4.00/4    4.23/9    4.41/8    9.53/8    2.07/8    0.16/1* 
  9 CHMURA, Patryk                174.59 37.03/9   52.58/9   59.44/9   75.10/9   86.03/9  100.27/9  111.28/9  118.11/9  127.06/9  134.19/9  
    UKS Arkady, Raszków                  37.03/9   15.55/9    6.46/8   15.26/9   10.53/7   14.24/9   11.01/9    6.43/8    8.55/9    7.13/9  
                                        142.09/9  145.38/9  159.02/9  171.29/9  174.28/9  174.59/9  
                                          7.50/9    3.29/8   13.24/9   12.27/9    2.59/9    0.31/9  
    KĘDZIERSKI, Dawid          NKL-bPK   11.55/    23.50/    27.55/    39.04/    57.51/    68.53/    75.45/    81.45/    89.57/    95.09/   
    HKS Azymut, Mochy                    11.55/    11.55/     4.05/    11.09/    18.47/    11.02/     6.52/     6.00/     8.12/     5.12/   
                                        102.55/   107.19/         /         /   128.01/   128.22/   
                                          7.46/     4.24/         /         /         /     0.21/   
    ZIELIŃSKI, Tomasz          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Hades, Poznań                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         7.3km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-58      3-56      4-61      5-35      6-40      7-54      8-32      9-52     10-62    
                                      11-55     12-99    
  1 WAŻNY, Artur                   58.17  5.23/2    8.41/1*  10.26/1*  16.42/1*  25.22/1*  28.37/1*  40.37/1*  44.13/1*  47.51/1*  52.36/1* 
    WKS Śląsk, Wrocław                    5.23/2    3.18/1*   1.45/1*   6.16/2    8.40/1*   3.15/2   12.00/1*   3.36/2    3.38/1*   4.45/2  
                                         56.45/1*  57.58/1*  58.17/1* 
                                          4.09/1*   1.13/1*   0.19/1* 
  2 KOCIUBA, Kajetan               60.15  5.20/1*  10.39/2   13.15/2   18.17/2   27.43/2   30.42/2   43.46/2   47.08/2   50.48/2   54.20/2  
    Indywidualnie                         5.20/1*   5.19/2    2.36/2    5.02/1*   9.26/2    2.59/1*  13.04/2    3.22/1*   3.40/2    3.32/1* 
                                         58.32/2   59.54/2   60.15/2  
                                          4.12/2    1.22/2    0.21/2  
    KURDZIEL, Szymon           NKL-bPK    9.12/    18.51/    30.09/    40.58/    69.59/         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk, Wrocław                    9.12/     9.39/    11.18/    10.49/    29.01/         /         /         /         /         /   
                                              /   107.31/   107.54/   
                                              /         /     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2021B      8.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-61      3-35      4-40      5-65      6-34      7-53      8-41      9-42     10-63    
                                      11-32     12-31     13-44     14-62     15-45     16-46     17-99    
  1 CICHY, Piotr                  103.08 15.07/1*  21.23/1*  34.03/1*  38.14/1*  43.27/1*  50.18/1*  57.38/1*  66.19/1*  70.33/1*  78.16/1* 
    Brak                                 15.07/1*   6.16/2   12.40/2    4.11/1*   5.13/1*   6.51/2    7.20/3    8.41/2    4.14/2    7.43/2  
                                         81.34/1*  85.09/1*  89.23/1*  92.43/1*  95.55/1* 100.44/1* 102.42/1* 103.08/1* 
                                          3.18/2    3.35/4    4.14/1*   3.20/2    3.12/1*   4.49/1*   1.58/3    0.26/2  
  2 KUNIKOWSKI, Dominik           123.48 18.35/2   24.33/2   36.48/2   41.04/2   47.36/2   54.54/2   61.39/2   72.24/2   78.07/2   87.35/2  
    MKS Metalowiec, Łódź                 18.35/2    5.58/1*  12.15/1*   4.16/2    6.32/4    7.18/3    6.45/2   10.45/4    5.43/3    9.28/3  
                                         91.08/2   94.31/2  104.03/2  108.28/2  114.23/2  121.16/2  123.25/2  123.48/2  
                                          3.33/3    3.23/3    9.32/4    4.25/3    5.55/3    6.53/3    2.09/4    0.23/1* 
  3 OMER, Wiktor                  151.25 43.31/4   51.23/4   67.13/4   74.32/4   79.53/4   86.13/4   94.01/4  103.17/4  106.32/3  118.20/3  
    MKS Metalowiec Łódź                  43.31/4    7.52/3   15.50/3    7.19/3    5.21/2    6.20/1*   7.48/4    9.16/3    3.15/1*  11.48/4  
                                        125.20/4  128.06/4  135.04/4  137.24/3  142.01/3  148.49/3  150.44/3  151.25/3  
                                          7.00/4    2.46/1*   6.58/3    2.20/1*   4.37/2    6.48/2    1.55/2    0.41/4  
  4 GOLONKA, Marcin               160.16 18.44/3   29.28/3   57.57/3   68.07/3   74.28/3   85.59/3   92.22/3  100.13/3  114.05/4  121.40/4  
    100. bł                              18.44/3   10.44/4   28.29/4   10.10/4    6.21/3   11.31/4    6.23/1*   7.51/1*  13.52/4    7.35/1* 
                                        124.55/3  127.58/3  132.48/3  138.28/4  150.59/4  157.56/4  159.44/4  160.16/4  
                                          3.15/1*   3.03/2    4.50/2    5.40/4   12.31/4    6.57/4    1.48/1*   0.32/3  
    LEWANDOWSKI, Marek         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind. Bydgoszcz                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E       12.0km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-43      3-61      4-37      5-36      6-38      7-39      8-40      9-41     10-42    
                                      11-63     12-53     13-56     14-54     15-32     16-31     17-52     18-62     19-45     20-46    
                                      21-99    
  1 TOBOREK, Jakub                 81.49 10.03/2   11.39/2   13.12/2   23.59/2   26.00/2   27.56/2   32.50/3   37.09/3   49.10/4   51.24/4  
    WKS Śląsk, Wrocław                   10.03/2    1.36/5    1.33/1*  10.47/5    2.01/1*   1.56/2    4.54/11   4.19/4   12.01/3    2.14/3  
                                         55.54/4   58.35/4   61.13/3   64.37/3   68.00/2   70.10/2   71.49/1*  74.19/1*  77.26/2   80.30/1* 
                                          4.30/1*   2.41/7    2.38/1*   3.24/1*   3.23/3    2.10/1*   1.39/1*   2.30/1*   3.07/8    3.04/2  
                                         81.27/1*  81.49/1* 
                                          0.57/1*   0.22/7  
  2 KALATA, Michał                 82.11      /         /    14.13/6   24.40/4   26.41/4   28.35/3   33.10/4   37.11/4   48.21/3   50.31/3  
    UMKS Kwidzyn                              /         /         /    10.27/2    2.01/1*   1.54/1*   4.35/8    4.01/3   11.10/1*   2.10/1* 
                                         55.06/2   57.32/2        /    65.19/4   68.27/4   71.11/4   72.57/4   75.27/3   77.35/3   80.41/2  
                                          4.35/2    2.26/2        /         /     3.08/1*   2.44/9    1.46/2    2.30/1*   2.08/2    3.06/4  
                                         81.51/2   82.11/2  
                                          1.10/3    0.20/3  
  3 KULA, Mateusz                  82.49 10.33/3   11.59/4   13.39/3   24.19/3   26.30/3   28.45/4   32.24/2   36.21/2   47.58/2   50.10/1* 
    Indywidualnie                        10.33/3    1.26/2    1.40/4   10.40/4    2.11/4    2.15/6    3.39/1*   3.57/1*  11.37/2    2.12/2  
                                         54.45/1*  57.22/1*  60.34/1*  64.04/1*  67.14/1*  69.29/1*  71.50/2   74.25/2   76.27/1*  81.19/3  
                                          4.35/2    2.37/5    3.12/5    3.30/4    3.10/2    2.15/3    2.21/7    2.35/3    2.02/1*   4.52/10 
                                         82.31/3   82.49/3  
                                          1.12/5    0.18/2  
  4 HEWELT, Maciej                 83.07  9.24/1*  10.54/1*  12.41/1*  23.17/1*  25.25/1*  27.32/1*  31.27/1*  35.24/1*  47.34/1*  50.15/2  
    PKO Harpagan, Gdańsk                  9.24/1*   1.30/3    1.47/6   10.36/3    2.08/3    2.07/4    3.55/2    3.57/1*  12.10/4    2.41/6  
                                         55.17/3   57.54/3   61.00/2   64.26/2   68.01/3   70.21/3   72.09/3   75.57/4   78.35/4   81.36/4  
                                          5.02/6    2.37/5    3.06/4    3.26/3    3.35/6    2.20/5    1.48/3    3.48/11   2.38/5    3.01/1* 
                                         82.46/4   83.07/4  
                                          1.10/3    0.21/6  
  5 DVORNIKOV, Danylo              89.38      /         /         /    27.54/10  30.12/9   32.30/7   37.23/8   41.56/7   54.37/7   56.54/6  
    Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient      /         /         /         /     2.18/5    2.18/7    4.53/10   4.33/6   12.41/8    2.17/4  
                                         61.56/6   64.41/6        /    71.12/7   74.42/6   77.25/7   79.29/6   82.19/5   84.46/5   87.50/5  
                                          5.02/6    2.45/8        /         /     3.30/5    2.43/8    2.04/4    2.50/6    2.27/3    3.04/2  
                                         89.16/5   89.38/5  
                                          1.26/9    0.22/7  
  6 MAZAN, Bartłomiej              90.22 10.35/4   12.16/5   13.56/5   26.05/6   29.14/7   31.33/6   35.40/6   40.12/6   53.17/6   57.20/7  
    KOS BnO, Szczecin                    10.35/4    1.41/6    1.40/4   12.09/10   3.09/9    2.19/8    4.07/4    4.32/5   13.05/9    4.03/13 
                                         62.16/7   64.52/7   67.40/4   71.05/6   74.43/7   77.08/6   79.23/5   82.41/6   85.20/6   88.42/6  
                                          4.56/4    2.36/4    2.48/2    3.25/2    3.38/7    2.25/6    2.15/6    3.18/9    2.39/6    3.22/7  
                                         90.00/6   90.22/6  
                                          1.18/6    0.22/7  
  7 DUTKOWSKI, Mikołaj             94.49 11.29/6   13.33/6   15.39/8   27.35/9   29.55/8   32.40/8   37.06/7   41.56/7   55.24/8   58.09/8  
    WKS Śląsk Wrocław                    11.29/6    2.04/7    2.06/9   11.56/9    2.20/6    2.45/10   4.26/7    4.50/8   13.28/11   2.45/8  
                                         64.18/8   67.30/9        /    74.49/9   78.59/9   81.39/9   83.45/8   86.50/8   89.45/8   92.58/7  
                                          6.09/11   3.12/11       /         /     4.10/10   2.40/7    2.06/5    3.05/7    2.55/7    3.13/5  
                                         94.22/7   94.49/7  
                                          1.24/8    0.27/13 
  8 FILIPIAK, Mateusz              95.46 13.10/9   14.45/9   16.20/9   27.57/11  30.43/10  33.52/9   38.57/10  44.19/9   56.32/9   59.20/9  
    KS Hades, Poznań                     13.10/9    1.35/4    1.35/3   11.37/8    2.46/8    3.09/11   5.05/12   5.22/10  12.13/6    2.48/10 
                                         64.28/9   66.58/8   70.35/5   74.44/8   78.22/8   80.35/8   83.21/7   86.29/7   89.40/7   93.23/8  
                                          5.08/8    2.30/3    3.37/6    4.09/5    3.38/7    2.13/2    2.46/9    3.08/8    3.11/11   3.43/9  
                                         95.22/8   95.46/8  
                                          1.59/12   0.24/10 
  8 HOFFMANN, Mateusz              95.46 11.36/7   11.58/3   13.45/4   25.01/5   28.44/5   30.42/5   34.50/5   39.38/5   52.52/5   55.22/5  
    KS Hades, Poznań                     11.36/7    0.22/1*   1.47/6   11.16/6    3.43/10   1.58/3    4.08/5    4.48/7   13.14/10   2.30/5  
                                         60.39/5   63.30/5        /    70.30/5   73.53/5   76.50/5   84.33/9   87.19/9   90.55/9   94.08/9  
                                          5.17/10   2.51/9        /         /     3.23/3    2.57/11   7.43/13   2.46/5    3.36/12   3.13/5  
                                         95.26/9   95.46/8  
                                          1.18/6    0.20/3  
 10 NIEWIEDZIAŁA, Robert           96.43 11.41/8   14.37/8   16.32/10  26.45/8   32.50/11  35.12/11  39.35/11  44.39/10  57.16/10  60.00/10 
    UKS Siódemka, Rumia                  11.41/8    2.56/9    1.55/8   10.13/1*   6.05/12   2.22/9    4.23/6    5.04/9   12.37/7    2.44/7  
                                         65.00/10  68.06/10  71.04/6   77.09/10  80.50/10  83.05/10  86.10/10  88.50/10  91.58/10  95.25/10 
                                          5.00/5    3.06/10   2.58/3    6.05/7    3.41/9    2.15/3    3.05/10   2.40/4    3.08/9    3.27/8  
                                         96.26/10  96.43/10 
                                          1.01/2    0.17/1* 
 11 OGDOWSKI, Bartłomiej          107.56 11.04/5   13.38/7   15.12/7   26.34/7   29.05/6   34.26/10  38.23/9   50.17/11  62.28/11  65.13/11 
    UKS Siódemka, Rumia                  11.04/5    2.34/8    1.34/2   11.22/7    2.31/7    5.21/12   3.57/3   11.54/13  12.11/5    2.45/8  
                                         70.24/11  72.49/11  78.39/7   83.09/11  87.33/11  90.26/11  94.51/11  98.32/11 101.05/11 106.00/11 
                                          5.11/9    2.25/1*   5.50/7    4.30/6    4.24/11   2.53/10   4.25/12   3.41/10   2.33/4    4.55/11 
                                        107.30/11 107.56/11 
                                          1.30/10   0.26/12 
 12 SAWOŚCIANIK, Jakub            119.16      /    16.20/10  18.45/11  30.55/12  34.47/12  37.01/12  41.47/12  50.27/12  65.07/12  68.12/12 
    UKS Traper, Złocieniec                    /         /     2.25/10  12.10/11   3.52/11   2.14/5    4.46/9    8.40/12  14.40/12   3.05/11 
                                         74.51/12  79.18/12       /    91.24/12  97.46/12 101.23/12 103.59/12 107.56/12 111.04/12 117.13/12 
                                          6.39/12   4.27/12       /         /     6.22/13   3.37/13   2.36/8    3.57/12   3.08/9    6.09/13 
                                        118.52/12 119.16/12 
                                          1.39/11   0.24/10 
 13 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof          166.26 21.56/10  26.37/11  29.22/12  48.58/13  55.58/13  62.13/13  69.42/13  76.35/13  98.12/13 102.10/13 
    Indywidualny Wielkopolskie           21.56/10   4.41/10   2.45/11  19.36/12   7.00/13   6.15/13   7.29/13   6.53/11  21.37/13   3.58/12 
                                        110.49/13 116.33/13 127.34/8  134.04/13 140.15/13 143.51/13 147.18/13 153.33/13 157.47/13 163.52/13 
                                          8.39/13   5.44/13  11.01/8    6.30/8    6.11/12   3.36/12   3.27/11   6.15/13   4.14/13   6.05/12 
                                        166.06/13 166.26/13 
                                          2.14/13   0.20/3  
    PATEREK, Mikołaj           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk, Wrocław                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    PLUTA, Marcin              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Hades, Poznań                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         9.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-40      3-36      4-38      5-39      6-37      7-35      8-61      9-49     10-50    
                                      11-54     12-59     13-34     14-55     15-99    
  1 KOŻYCZKOWSKI, Edward           68.07  7.23/1*  17.21/1*  20.45/1*  22.38/1*  27.32/1*  30.30/1*  33.27/1*  40.20/1*  47.43/1*  50.13/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   7.23/1*   9.58/1*   3.24/6    1.53/1*   4.54/5    2.58/3    2.57/3    6.53/1*   7.23/1*   2.30/1* 
                                         53.11/1*  58.07/1*  60.00/1*  66.21/1*  67.47/1*  68.07/1* 
                                          2.58/1*   4.56/1*   1.53/1*   6.21/1*   1.26/4    0.20/3  
  2 WENSŁAW, Mateusz               74.17  7.57/3   20.06/4   22.58/4   25.14/3   29.46/3   32.34/3   35.25/2   43.03/2   51.04/2   54.02/2  
    UKS Azymut 45, Gdynia                 7.57/3   12.09/5    2.52/4    2.16/3    4.32/3    2.48/1*   2.51/2    7.38/3    8.01/3    2.58/3  
                                         57.00/2   62.52/2   65.48/2   72.35/2   73.52/2   74.17/2  
                                          2.58/1*   5.52/3    2.56/5    6.47/3    1.17/3    0.25/6  
  3 KACZYŃSKI, Piotr               77.42  7.46/2   19.30/2   22.34/3   25.01/2   29.14/2   32.10/2   36.33/3   45.12/3   53.05/3   55.51/3  
    PKO Harpagan, Gdańsk                  7.46/2   11.44/3    3.04/5    2.27/4    4.13/1*   2.56/2    4.23/7    8.39/4    7.53/2    2.46/2  
                                         59.25/3   65.25/3   67.27/3   76.09/3   77.21/3   77.42/3  
                                          3.34/3    6.00/4    2.02/2    8.42/5    1.12/2    0.21/4  
  4 ŁUBIS, Michał                  81.33  9.33/6   21.38/6   24.28/6   27.23/6   31.46/5   35.09/4   38.34/4   47.15/5   55.57/5   59.11/5  
    UKS Azymut, Pabianice                 9.33/6   12.05/4    2.50/3    2.55/6    4.23/2    3.23/4    3.25/5    8.41/5    8.42/4    3.14/4  
                                         62.55/5   68.41/4   71.24/4   79.33/4   81.08/4   81.33/4  
                                          3.44/5    5.46/2    2.43/3    8.09/4    1.35/5    0.25/6  
  5 KUNIKOWSKI, Tomasz             82.33  8.36/5   19.43/3   22.24/2   25.22/4   29.55/4   36.52/6   39.33/5   47.01/4   55.53/4   59.08/4  
    MKS Metalowiec, Łódź                  8.36/5   11.07/2    2.41/1*   2.58/7    4.33/4    6.57/8    2.41/1*   7.28/2    8.52/5    3.15/5  
                                         62.49/4   70.28/5   74.22/5   81.07/5   82.15/5   82.33/5  
                                          3.41/4    7.39/6    3.54/8    6.45/2    1.08/1*   0.18/2  
  6 WYRZYKOWSKI, Patryk           100.08 11.30/8   26.09/8   29.34/8   32.19/8   37.53/8   42.40/8   45.57/7   56.06/7   65.51/7   69.23/6  
    KS Hades, Poznań                     11.30/8   14.39/7    3.25/7    2.45/5    5.34/6    4.47/7    3.17/4   10.09/7    9.45/6    3.32/6  
                                         73.27/6   81.59/6   85.50/6   98.08/6   99.44/6  100.08/6  
                                          4.04/6    8.32/7    3.51/7   12.18/6    1.36/6    0.24/5  
  7 OLECH, Przemysław             103.25  9.52/7   24.41/7   28.09/7   31.09/7   36.44/7   40.49/7   44.49/6   54.44/6   64.47/6   69.39/7  
    UKS Siódemka, Rumia                   9.52/7   14.49/8    3.28/8    3.00/8    5.35/7    4.05/6    4.00/6    9.55/6   10.03/7    4.52/8  
                                         74.21/7   84.46/7   87.59/7  101.03/7  102.54/7  103.25/7  
                                          4.42/8   10.25/8    3.13/6   13.04/7    1.51/8    0.31/8  
  8 POKRZYWINSKI, Zbigniew        115.48  8.28/4   20.39/5   23.27/5   25.39/5   32.12/6   35.55/5   48.32/8   64.58/8   79.03/8   83.03/8  
    12 DZ Szczecin                        8.28/4   12.11/6    2.48/2    2.12/2    6.33/8    3.43/5   12.37/8   16.26/8   14.05/8    4.00/7  
                                         87.37/8   94.13/8   96.57/8  113.52/8  115.31/8  115.48/8  
                                          4.34/7    6.36/5    2.44/4   16.55/8    1.39/7    0.17/1* 
    POCIERZNICKI, Rafał        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualni Zachodniopomorskie           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         8.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-58      3-43      4-40      5-37      6-35      7-41      8-42      9-63     10-59    
                                      11-34     12-57     13-55     14-99    
  1 MAJASOW, Kostiantyn            65.15  6.00/1*   7.56/1*       /    24.41/1*  27.25/1*  30.43/1*  43.22/1*  45.52/1*  51.21/1*  54.32/1* 
    WKS Śląsk, Wrocław                    6.00/1*   1.56/1*       /         /     2.44/9    3.18/8   12.39/2    2.30/1*   5.29/2    3.11/4  
                                         56.32/1*  61.08/1*  63.46/1*  64.55/1*  65.15/1* 
                                          2.00/1*   4.36/2    2.38/1*   1.09/1*   0.20/3  
  2 GORZELNIAK, Karol              74.14  7.13/3    9.35/2   16.00/1*  29.22/4   31.55/4   35.02/3   48.30/3   51.36/3   57.22/2   61.38/3  
    HKS Azymut, Mochy                     7.13/3    2.22/6    6.25/6   13.22/5    2.33/8    3.07/3   13.28/4    3.06/9    5.46/4    4.16/10 
                                         64.08/2   69.18/2   72.41/2   73.55/2   74.14/2  
                                          2.30/2    5.10/6    3.23/7    1.14/3    0.19/1* 
  3 BARTNIK, Konrad                74.41  7.38/4    9.55/3   16.54/3   29.19/3   31.37/3   35.14/4   48.44/4   52.47/4   58.37/4   61.46/4  
    KU AZS WAT, Warszawa                  7.38/4    2.17/3    6.59/7   12.25/3    2.18/4    3.37/10  13.30/5    4.03/14   5.50/5    3.09/3  
                                         64.51/3   69.30/3   72.51/3   74.14/3   74.41/3  
                                          3.05/9    4.39/4    3.21/5    1.23/8    0.27/12 
  4 CYCH, Piotr                    74.50  8.13/7   10.33/6   17.33/6   29.06/2   31.13/2   33.59/2   47.11/2   50.06/2   58.00/3   60.55/2  
    WKS Śląsk, Wrocław                    8.13/7    2.20/5    7.00/8   11.33/1*   2.07/2    2.46/1*  13.12/3    2.55/5    7.54/11   2.55/1* 
                                         65.09/4   69.46/4   73.08/4   74.28/4   74.50/4  
                                          4.14/15   4.37/3    3.22/6    1.20/6    0.22/7  
  5 KRZEMIŃSKI, Paweł              76.37  9.14/9   11.20/8   17.30/4   30.22/5   32.30/5   35.33/5   50.03/5   53.14/5   59.20/5   62.33/5  
    KU AZS WAT, Warszawa                  9.14/9    2.06/2    6.10/3   12.52/4    2.08/3    3.03/2   14.30/8    3.11/11   6.06/6    3.13/5  
                                         67.05/6   71.50/5   74.47/5   76.12/5   76.37/5  
                                          4.32/17   4.45/5    2.57/4    1.25/10   0.25/10 
  6 WOJCIECH, Sebastian            78.11  6.49/2   15.04/13  20.58/10  32.46/9   34.49/9   37.57/9   52.13/7   55.00/7   60.37/7   63.52/7  
    KS Hades, Poznań                      6.49/2    8.15/20   5.54/1*  11.48/2    2.03/1*   3.08/4   14.16/7    2.47/2    5.37/3    3.15/6  
                                         67.40/7   73.45/6   76.34/6   77.49/6   78.11/6  
                                          3.48/14   6.05/10   2.49/2    1.15/4    0.22/7  
  7 SIKORA, Roger                  80.28  7.41/5   10.23/4   16.33/2   31.42/7   34.13/7   37.31/6   54.23/8   57.12/8   62.38/8   65.41/8  
    PKO Harpagan, Gdańsk                  7.41/5    2.42/9    6.10/3   15.09/13   2.31/7    3.18/8   16.52/14   2.49/3    5.26/1*   3.03/2  
                                         70.32/8   75.06/7   78.54/7   80.07/7   80.28/7  
                                          4.51/19   4.34/1*   3.48/11   1.13/2    0.21/5  
  8 GOLINOWSKI, Paweł              83.35  7.52/6   10.27/5   17.31/5   31.12/6   33.31/6   37.35/8   56.21/10  59.17/10  65.37/9   69.03/9  
    Indywidualny Dolnośląskie             7.52/6    2.35/7    7.04/9   13.41/7    2.19/5    4.04/11  18.46/16   2.56/6    6.20/8    3.26/8  
                                         71.53/9   77.48/8   81.23/8   83.01/8   83.35/8  
                                          2.50/6    5.55/9    3.35/9    1.38/11   0.34/20 
  9 KIRAKOSOV, Kostiantyn          84.49  9.30/10  11.48/9   20.01/8   34.05/10  37.42/11  40.53/10  56.26/11  59.26/11  65.41/10  70.27/10 
    HKS Azymut, Mochy                     9.30/10   2.18/4    8.13/12  14.04/9    3.37/14   3.11/5   15.33/10   3.00/8    6.15/7    4.46/11 
                                         73.09/10  80.12/10  83.08/9   84.30/9   84.49/9  
                                          2.42/4    7.03/14   2.56/3    1.22/7    0.19/1* 
 10 MUSIAŁ, Krzysztof              86.50  9.47/11  12.25/10  18.29/7   31.54/8   34.20/8   37.33/7   51.04/6   53.54/6   60.32/6   63.47/6  
    8pplot Koszalin                       9.47/11   2.38/8    6.04/2   13.25/6    2.26/6    3.13/6   13.31/6    2.50/4    6.38/9    3.15/6  
                                         66.19/5   79.19/9   84.47/10  86.29/10  86.50/10 
                                          2.32/3   13.00/20   5.28/15   1.42/13   0.21/5  
 11 MAŁECKI, Bartłomiej            86.54  9.54/12  15.26/16  21.42/11  35.24/12  38.09/12  41.25/11  56.01/9   58.59/9   68.09/12  73.03/11 
    Indywidualny lubuskie                 9.54/12   5.32/18   6.16/5   13.42/8    2.45/10   3.16/7   14.36/9    2.58/7    9.10/14   4.54/12 
                                         75.55/11  81.27/11  85.07/11  86.31/11  86.54/11 
                                          2.52/7    5.32/8    3.40/10   1.24/9    0.23/9  
 12 KURKOWIAK, Grzegorz            90.12  8.23/8   11.12/7   20.04/9   34.25/11  37.15/10  45.19/12  57.55/12  61.09/12  68.04/11  73.35/12 
    WKS Grunwald, Poznań                  8.23/8    2.49/11   8.52/13  14.21/10   2.50/11   8.04/19  12.36/1*   3.14/12   6.55/10   5.31/17 
                                         77.16/12  85.09/12  88.37/12  89.52/12  90.12/12 
                                          3.41/13   7.53/15   3.28/8    1.15/4    0.20/3  
 13 KRACZKOWSKI, Przemysław       101.28 11.08/13  15.01/12  23.00/12  40.01/13  44.09/13  49.54/14  67.15/14  71.29/14  79.40/13  84.52/13 
    14 ZBOT / 142BLP                     11.08/13   3.53/16   7.59/11  17.01/14   4.08/17   5.45/17  17.21/15   4.14/15   8.11/12   5.12/14 
                                         87.48/13  94.19/14  98.44/13 100.58/13 101.28/13 
                                          2.56/8    6.31/11   4.25/13   2.14/17   0.30/17 
 14 TOMECKI, Tomasz               102.03 16.44/20  21.32/19  29.12/16  44.11/15  49.36/15  53.43/15  69.21/15  73.13/15  81.32/15  85.29/14 
    MKS Metalowiec, Łódź                 16.44/20   4.48/17   7.40/10  14.59/12   5.25/20   4.07/12  15.38/11   3.52/13   8.19/13   3.57/9  
                                         88.56/14  94.11/13  99.56/14 101.37/14 102.03/14 
                                          3.27/11   5.15/7    5.45/16   1.41/12   0.26/11 
 15 STĘŻYCKI, Grzegorz            106.14 11.47/16  15.07/14  26.39/15  41.14/14  44.56/14  49.38/13  66.21/13  69.31/13  81.31/14  88.43/15 
    Indywidualny lubuskie                11.47/16   3.20/13  11.32/16  14.35/11   3.42/15   4.42/14  16.43/13   3.10/10  12.00/17   7.12/18 
                                         91.32/15  98.11/15 104.02/15 105.47/15 106.14/15 
                                          2.49/5    6.39/12   5.51/18   1.45/15   0.27/12 
 16 PIETRZAK, Patryk              113.41 15.15/17  19.01/18  31.24/17  49.52/19  53.24/18  58.10/18  78.03/18  82.33/18  91.44/16  96.59/16 
    HKS Azymut, Mochy                    15.15/17   3.46/15  12.23/17  18.28/16   3.32/13   4.46/15  19.53/17   4.30/17   9.11/15   5.15/15 
                                        100.25/16 107.25/16 111.29/16 113.12/16 113.41/16 
                                          3.26/10   7.00/13   4.04/12   1.43/14   0.29/16 
 17 LENDZIOSZEK, Michał           117.34 11.41/15  15.18/15  26.11/14  47.55/17  51.48/17  55.57/16  76.22/17  81.39/17  92.22/17  97.51/17 
    BKS Wataha, Warszawa                 11.41/15   3.37/14  10.53/15  21.44/18   3.53/16   4.09/13  20.25/18   5.17/18  10.43/16   5.29/16 
                                        101.18/17 109.31/17 114.54/17 117.07/17 117.34/17 
                                          3.27/11   8.13/16   5.23/14   2.13/16   0.27/12 
 18 KAMIONKA, Andrzej             143.29 15.44/18  23.18/20  40.11/19  61.01/20  64.32/20  72.56/20  94.20/19  98.34/19 113.02/19 120.26/19 
    14ZBOT/141blp                        15.44/18   7.34/19  16.53/19  20.50/17   3.31/12   8.24/20  21.24/19   4.14/15  14.28/20   7.24/19 
                                        124.58/19 133.26/19 139.12/18 143.01/18 143.29/18 
                                          4.32/17   8.28/17   5.46/17   3.49/20   0.28/15 
 19 BOREK, Krzysztof              143.59 15.59/19  18.41/17  31.56/18  49.16/18  53.55/19  58.52/19  74.45/16  80.44/16  94.14/18  99.12/18 
    UKS Traper, Złocieniec               15.59/19   2.42/9   13.15/18  17.20/15   4.39/19   4.57/16  15.53/12   5.59/20  13.30/19   4.58/13 
                                        120.00/18 131.14/18 141.04/19 143.28/19 143.59/19 
                                         20.48/20  11.14/19   9.50/20   2.24/18   0.31/18 
 20 STACHOWSKI, Paweł             149.33 11.09/14  14.12/11  24.00/13  46.29/16  50.43/16  56.47/17  96.02/20 101.56/20 113.58/20 122.42/20 
    17WBZ / TEAM 360                     11.09/14   3.03/12   9.48/14  22.29/19   4.14/18   6.04/18  39.15/20   5.54/19  12.02/18   8.44/20 
                                        127.11/20 138.12/20 145.45/20 149.00/20 149.33/20 
                                          4.29/16  11.01/18   7.33/19   3.15/19   0.33/19 
    KUŚTA, Łukasz              NKL-bPK   52.13/    59.06/    77.04/         /         /         /    91.30/    96.21/         /   119.41/   
    100BŁ                                52.13/     6.53/    17.58/         /         /         /         /     4.51/         /         /   
                                        132.53/   145.54/   156.18/   159.52/   160.50/   
                                         13.12/    13.01/    10.24/     3.34/     0.58/   
    GUZIKOWSKI, Tomasz         NKL-bPK   30.17/    55.30/    69.44/   100.36/   103.22/   109.56/         /         /         /         /   
    14ZBOT                               30.17/    25.13/    14.14/    30.52/     2.46/     6.34/         /         /         /         /   
                                              /         /         /   156.36/   157.08/   
                                              /         /         /         /     0.32/   
    ZAMIARA, Piotr             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Hades, Poznań                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         8.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-61      3-35      4-40      5-41      6-42      7-32      8-63      9-34     10-64    
                                      11-55     12-99    
  1 NOWAK, Jacek                   58.57      /    14.02/1*  21.16/1*  24.18/1*  36.22/1*  38.47/1*  43.03/1*  45.17/1*  49.32/1*  55.19/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                       /         /     7.14/1*   3.02/1*  12.04/1*   2.25/1*   4.16/2    2.14/1*   4.15/1*   5.47/2  
                                         57.19/1*  58.37/1*  58.57/1* 
                                          2.00/1*   1.18/2    0.20/3  
  2 GMUR, Karol                    66.04      /    14.19/2   21.52/2   28.49/2   42.24/2   45.11/2   49.20/2   51.56/2   56.38/2   62.22/2  
    WKS Śląsk, Wrocław                        /         /     7.33/2    6.57/9   13.35/2    2.47/2    4.09/1*   2.36/2    4.42/2    5.44/1* 
                                         64.34/2   65.43/2   66.04/2  
                                          2.12/2    1.09/1*   0.21/4  
  3 MOL, Krzysztof                 81.01      /    16.41/3   26.07/3   30.25/3   45.39/3   49.07/3   54.47/3   57.35/3   68.08/3   76.11/3  
    HKS Azymut, Mochy                         /         /     9.26/3    4.18/4   15.14/4    3.28/5    5.40/5    2.48/3   10.33/8    8.03/5  
                                         79.23/3   80.43/3   81.01/3  
                                          3.12/6    1.20/3    0.18/1* 
  4 SZMYT, Łukasz                  82.33      /    22.06/7   33.30/6   36.43/5   50.53/4   54.39/4   59.29/4   64.53/4   70.15/4   77.39/4  
    HKS Azymut, Mochy                         /         /    11.24/6    3.13/2   14.10/3    3.46/6    4.50/3    5.24/9    5.22/3    7.24/3  
                                         80.26/4   82.12/4   82.33/4  
                                          2.47/4    1.46/7    0.21/4  
  5 GLISZCZYŃSKI, Janusz           87.16      /    18.18/4   29.00/4   33.07/4   51.23/5   55.40/5   62.05/5   66.23/5   73.39/5   82.10/5  
    Indywidualny Wielkopolskie                /         /    10.42/4    4.07/3   18.16/7    4.17/10   6.25/7    4.18/7    7.16/6    8.31/6  
                                         85.00/5   86.48/5   87.16/5  
                                          2.50/5    1.48/8    0.28/10 
  6 DUDA, Tomasz                   87.44      /    19.36/5   30.18/5   38.23/6   56.04/6   59.16/6   65.32/6   69.13/6   74.56/6   82.23/6  
    UKS Traper, Złocieniec                    /         /    10.42/4    8.05/11  17.41/5    3.12/3    6.16/6    3.41/4    5.43/4    7.27/4  
                                         85.45/6   87.21/6   87.44/6  
                                          3.22/7    1.36/4    0.23/6  
  7 FILIPIAK, Michał              102.43      /    25.54/8   37.45/7   42.42/7   62.58/7   66.50/7   73.40/7   80.21/8   87.22/7   96.35/7  
    Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskin      /         /    11.51/7    4.57/5   20.16/9    3.52/7    6.50/10   6.41/10   7.01/5    9.13/7  
                                        100.14/7  102.16/7  102.43/7  
                                          3.39/8    2.02/9    0.27/9  
  8 STROIŃSKI, Cezary             108.42      /    27.07/10  42.21/9   47.51/9   66.15/9   70.15/9   76.53/9   81.49/9   92.30/9  102.45/8  
    HKS Azymut Mochy                          /         /    15.14/9    5.30/8   18.24/8    4.00/8    6.38/9    4.56/8   10.41/9   10.15/9  
                                        106.45/8  108.23/8  108.42/8  
                                          4.00/9    1.38/5    0.19/2  
  9 HEBDA, Ireneusz               110.13      /    20.33/6   44.48/10  50.11/10  70.36/10  73.50/10  79.24/10  88.35/10  95.59/10 105.27/9  
    KS Kościelec, Chrzanów                    /         /    24.15/11   5.23/7   20.25/10   3.14/4    5.34/4    9.11/11   7.24/7    9.28/8  
                                        108.07/9  109.47/9  110.13/9  
                                          2.40/3    1.40/6    0.26/8  
 10 KUSSOWSKI, Andrzej            116.10      /    26.17/9   40.23/8   45.26/8   63.23/8   67.26/8   74.36/8   78.29/7   90.53/8  108.43/10 
    PKO Harpagan, Gdańsk                      /         /    14.06/8    5.03/6   17.57/6    4.03/9    7.10/11   3.53/5   12.24/11  17.50/11 
                                        112.57/10 115.45/10 116.10/10 
                                          4.14/10   2.48/11   0.25/7  
 11 PANCERZ, Piotr                159.27      /    64.19/11  82.23/11  89.59/11 112.08/11 117.33/11 124.04/11 128.06/11 138.52/11 152.10/11 
    Indywidualny Wielkopolskie                /         /    18.04/10   7.36/10  22.09/11   5.25/11   6.31/8    4.02/6   10.46/10  13.18/10 
                                        156.55/11 158.59/11 159.27/11 
                                          4.45/11   2.04/10   0.28/10 
    BORZYSZKOWSKI, Jacek       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Siódemka, Rumia                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         7.3km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-43      3-60      4-65      5-34      6-59      7-42      8-41      9-54     10-32    
                                      11-31     12-44     13-57     14-45     15-46     16-99    
  1 PORZYCZ, Janusz                65.18  9.32/4   15.15/3   18.22/2   25.43/1*  30.44/1*  32.11/1*  40.15/1*  43.11/1*  45.31/1*  49.29/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   9.32/4    5.43/1*   3.07/4    7.21/2    5.01/3    1.27/1*   8.04/2    2.56/5    2.20/2    3.58/3  
                                         52.19/1*  55.28/1*  58.30/1*  59.49/1*  63.37/1*  64.55/1*  65.18/1* 
                                          2.50/4    3.09/1*   3.02/3    1.19/2    3.48/1*   1.18/1*   0.23/7  
  2 SĘDŁAK, Krystian               68.56  8.59/2   15.13/2   18.17/1*  26.03/2   31.25/2   33.07/2   42.17/2   45.10/2   47.53/2   51.56/2  
    OK! Sport, Warszawa                   8.59/2    6.14/3    3.04/3    7.46/4    5.22/4    1.42/3    9.10/5    2.53/4    2.43/5    4.03/5  
                                         54.57/2   58.42/2   61.50/3   63.13/2   67.10/2   68.33/2   68.56/2  
                                          3.01/5    3.45/6    3.08/5    1.23/3    3.57/3    1.23/2    0.23/7  
  3 MARCINKIEWICZ, Marcin          69.26  7.51/1*  14.13/1*  19.19/4   28.16/3   32.59/3   34.34/3   43.02/3   45.42/3   48.39/3   52.33/3  
    KU AZS WAT, Warszawa                  7.51/1*   6.22/4    5.06/10   8.57/7    4.43/1*   1.35/2    8.28/3    2.40/1*   2.57/6    3.54/1* 
                                         55.40/3   58.53/3   61.48/2   63.17/3   67.37/3   69.07/3   69.26/3  
                                          3.07/7    3.13/2    2.55/1*   1.29/7    4.20/5    1.30/5    0.19/1* 
  4 STASZAK, Artur                 72.43  9.13/3   15.22/4   18.23/3   28.53/4   33.53/4   35.38/4   43.29/4   47.46/4   50.48/4   55.41/4  
    UNTS, Warszawa                        9.13/3    6.09/2    3.01/2   10.30/9    5.00/2    1.45/4    7.51/1*   4.17/11   3.02/7    4.53/10 
                                         58.12/4   61.59/4   65.00/4   66.28/4   70.48/4   72.23/4   72.43/4  
                                          2.31/1*   3.47/7    3.01/2    1.28/6    4.20/5    1.35/7    0.20/2  
  5 FILIPIAK, Marek                77.33 11.51/8   19.34/6   22.29/5   30.05/5   41.05/5   43.40/5   52.45/5   55.28/5   57.43/5   61.38/5  
    KS Hades, Poznań                     11.51/8    7.43/6    2.55/1*   7.36/3   11.00/13   2.35/8    9.05/4    2.43/2    2.15/1*   3.55/2  
                                         64.19/5   67.36/5   70.38/5   71.55/5   75.44/5   77.07/5   77.33/5  
                                          2.41/2    3.17/3    3.02/3    1.17/1*   3.49/2    1.23/2    0.26/10 
  6 KRAMSKI, Mariusz               86.45  9.58/5   16.34/5   28.18/7   36.44/7   42.20/6   47.52/7   57.13/6   60.36/6   63.00/6   67.10/6  
    UKS Energetyk, Dychów                 9.58/5    6.36/5   11.44/14   8.26/6    5.36/5    5.32/14   9.21/6    3.23/7    2.24/3    4.10/7  
                                         70.11/6   73.51/6   77.31/6   79.26/6   84.53/6   86.23/6   86.45/6  
                                          3.01/5    3.40/4    3.40/8    1.55/9    5.27/7    1.30/5    0.22/5  
  7 MAZUREK, Piotr                 90.39 11.28/6   19.57/7   31.17/10  38.10/8   44.02/7   47.09/6   59.02/7   61.59/7   65.32/7   69.39/7  
    WKS Śląsk, Wrocław                   11.28/6    8.29/7   11.20/13   6.53/1*   5.52/7    3.07/12  11.53/10   2.57/6    3.33/8    4.07/6  
                                         72.58/7   77.53/7   81.17/7   84.41/7   88.52/7   90.19/7   90.39/7  
                                          3.19/9    4.55/8    3.24/6    3.24/14   4.11/4    1.27/4    0.20/2  
  8 BARTKOWIAK, Rafał              99.56 11.28/6   32.29/12  35.41/11  49.51/13  55.32/12  57.51/12  67.57/10  70.48/9   73.24/9   77.23/9  
    Indywidualny Kujawsko-Pomorskie      11.28/6   21.01/14   3.12/5   14.10/13   5.41/6    2.19/7   10.06/7    2.51/3    2.36/4    3.59/4  
                                         80.05/9   83.49/8   87.25/8   88.51/8   97.30/8   99.36/8   99.56/8  
                                          2.42/3    3.44/5    3.36/7    1.26/5    8.39/13   2.06/8    0.20/2  
  9 GRAJEK, Grzegorz              100.24 12.07/9   20.43/8   24.42/6   34.46/6   50.59/9   53.02/9   63.49/8   68.05/8   71.46/8   76.25/8  
    Indywidualny Kujawsko-Pomorskie      12.07/9    8.36/8    3.59/7   10.04/8   16.13/14   2.03/5   10.47/8    4.16/10   3.41/9    4.39/8  
                                         79.44/8   85.08/9   89.08/9   92.00/9   97.45/9   99.59/9  100.24/9  
                                          3.19/9    5.24/9    4.00/9    2.52/13   5.45/8    2.14/10   0.25/9  
 10 KRZYMINIEWSKI, Sławomir       111.41 15.41/11  25.12/9   29.31/8   40.37/9   48.42/8   52.41/8   69.35/12  73.32/10  78.18/10  84.39/11 
    100. bł                              15.41/11   9.31/9    4.19/8   11.06/10   8.05/10   3.59/13  16.54/13   3.57/8    4.46/14   6.21/14 
                                         88.39/11  94.56/10  99.43/10 102.01/10 108.49/10 111.15/10 111.41/10 
                                          4.00/12   6.17/10   4.47/12   2.18/12   6.48/9    2.26/13   0.26/10 
 11 KOSICKI, Tomasz               115.14 15.08/10  25.40/10  30.07/9   46.00/11  53.34/11  56.28/11  68.55/11  74.29/11  78.28/11  83.55/10 
    OK! Sport, Warszawa                  15.08/10  10.32/10   4.27/9   15.53/14   7.34/9    2.54/10  12.27/11   5.34/13   3.59/12   5.27/11 
                                         87.23/10  97.48/11 102.38/12 104.26/12 112.28/11 114.45/11 115.14/11 
                                          3.28/11  10.25/13   4.50/13   1.48/8    8.02/12   2.17/11   0.29/13 
 12 MALEC, Mariusz                116.05 18.42/13  32.59/14  36.19/13  44.20/10  51.11/10  53.15/10  64.44/9   78.55/13  82.36/13  87.21/13 
    141 BLP 14 ZBOT                      18.42/13  14.17/13   3.20/6    8.01/5    6.51/8    2.04/6   11.29/9   14.11/14   3.41/9    4.45/9  
                                         90.28/13  98.01/12 102.20/11 103.44/11 113.28/12 115.38/12 116.05/12 
                                          3.07/7    7.33/11   4.19/10   1.24/4    9.44/14   2.10/9    0.27/12 
 13 STRYJAK, Tomasz               118.15 16.41/12  30.25/11  35.53/12  48.05/12  56.50/13  59.37/13  72.27/13  76.40/12  80.24/12  86.08/12 
    MKS Skarmat, Toruń                   16.41/12  13.44/12   5.28/12  12.12/11   8.45/12   2.47/9   12.50/12   4.13/9    3.44/11   5.44/12 
                                         90.19/12 101.00/13 105.22/13 107.38/13 115.24/13 117.53/13 118.15/13 
                                          4.11/13  10.41/14   4.22/11   2.16/11   7.46/10   2.29/14   0.22/5  
 14 CZEREPIUK, Krzysztof          128.58 20.24/14  32.47/13  38.04/14  51.07/14  59.42/14  62.43/14  81.33/14  86.30/14  90.53/14  97.05/14 
    Indywidualny Kujawsko-Pomorskie      20.24/14  12.23/11   5.17/11  13.03/12   8.35/11   3.01/11  18.50/14   4.57/12   4.23/13   6.12/13 
                                        101.39/14 111.02/14 116.01/14 118.15/14 126.02/14 128.24/14 128.58/14 
                                          4.34/14   9.23/12   4.59/14   2.14/10   7.47/11   2.22/12   0.34/14 
    LEMAŃCZYK, Dariusz         NKL-bPK   30.04/    39.17/    44.22/    55.44/    62.37/    65.19/         /         /         /         /   
    PKO Harpagan, Gdańsk                 30.04/     9.13/     5.05/    11.22/     6.53/     2.42/         /         /         /         /   
                                              /    72.54/    77.13/    79.28/    85.41/    88.05/    88.30/   
                                              /         /     4.19/     2.15/     6.13/     2.24/     0.25/   
    SOBCZYŃSKI, Kalikst        NKL-bPK   10.03/    17.17/    20.39/    29.59/    37.54/         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk, Wrocław                   10.03/     7.14/     3.22/     9.20/     7.55/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /    55.21/    55.56/   
                                              /         /         /         /         /         /     0.35/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         6.7km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-60      3-43      4-58      5-50      6-42      7-41      8-34      9-64     10-55    
                                      11-99    
  1 BARTCZAK, Jarosław             63.07  2.26/1*  15.22/1*  17.09/1*  24.12/1*  31.32/1*  35.49/1*  38.35/1*  51.16/1*  58.48/1*  61.21/1* 
    UMKS ORKAN, Ostróda                   2.26/1*  12.56/1*   1.47/1*   7.03/1*   7.20/1*   4.17/1*   2.46/2   12.41/2    7.32/3    2.33/1* 
                                         62.42/1*  63.07/1* 
                                          1.21/1*   0.25/5  
  2 WRZESIŃSKI, Krzysztof          72.22  3.01/2   16.20/2   18.27/2   27.02/2   35.25/2   40.32/2   43.44/2   59.18/2   66.43/2   70.33/2  
    WKS Śląsk, Wrocław                    3.01/2   13.19/3    2.07/2    8.35/2    8.23/3    5.07/3    3.12/3   15.34/6    7.25/1*   3.50/4  
                                         72.01/2   72.22/2  
                                          1.28/2    0.21/1* 
  3 MŁYNARCZYK, Piotr              75.37  3.23/4   19.40/5   22.09/5   31.50/5   39.20/5   46.46/5   50.10/5   62.27/4   69.54/3   73.38/3  
    UKS Orientuś, Łódź                    3.23/4   16.17/5    2.29/4    9.41/7    7.30/2    7.26/7    3.24/4   12.17/1*   7.27/2    3.44/3  
                                         75.15/3   75.37/3  
                                          1.37/3    0.22/2  
  4 PŁYTNIK, Stanisław             77.06  3.20/3   16.38/3   19.42/3   28.22/3   37.27/3   46.17/4   49.02/4   62.57/5   71.55/5   75.01/4  
    KOS BnO, Szczecin                     3.20/3   13.18/2    3.04/6    8.40/3    9.05/4    8.50/8    2.45/1*  13.55/3    8.58/4    3.06/2  
                                         76.42/4   77.06/4  
                                          1.41/4    0.24/4  
  5 KLASA, Tomasz                  78.42  3.24/5   17.29/4   19.58/4   28.55/4   38.33/4   44.01/3   48.00/3   61.58/3   71.01/4   76.14/5  
    KS Hades, Poznań                      3.24/5   14.05/4    2.29/4    8.57/4    9.38/5    5.28/4    3.59/6   13.58/4    9.03/5    5.13/7  
                                         78.11/5   78.42/5  
                                          1.57/7    0.31/7  
  6 SZULC, Tadeusz                 95.22  4.34/7   22.25/6   24.40/6   33.40/6   51.18/6   58.22/7   62.00/6   79.17/7   88.37/6   93.08/6  
    22 ODN, Bydgoszcz                     4.34/7   17.51/6    2.15/3    9.00/5   17.38/8    7.04/6    3.38/5   17.17/8    9.20/6    4.31/6  
                                         94.59/6   95.22/6  
                                          1.51/5    0.23/3  
  7 WYSOCKI, Romuald               99.00  4.28/6   22.51/7   26.02/7   35.32/7   52.48/7   57.43/6   63.46/7   77.50/6   91.49/7   95.41/7  
    MKS MOS, Wrocław                      4.28/6   18.23/7    3.11/7    9.30/6   17.16/7    4.55/2    6.03/8   14.04/5   13.59/8    3.52/5  
                                         98.29/7   99.00/7  
                                          2.48/8    0.31/7  
  8 DEPTULSKI, Tomasz             103.26  5.21/8   29.10/8   33.28/8   45.38/8   56.30/8   63.14/8   68.02/8   84.11/8   95.43/8  101.01/8  
    Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient  5.21/8   23.49/8    4.18/8   12.10/8   10.52/6    6.44/5    4.48/7   16.09/7   11.32/7    5.18/8  
                                        102.56/8  103.26/8  
                                          1.55/6    0.30/6  
    BURCHARDT, Sławomir        NKL-bPK    5.09/    19.48/    23.07/    32.39/    49.56/         /    60.54/    74.59/    88.54/    92.45/   
    KS Hades, Poznań                      5.09/    14.39/     3.19/     9.32/    17.17/         /         /    14.05/    13.55/     3.51/   
                                         95.33/    96.01/   
                                          2.48/     0.28/   
    KLUZA, Piotr               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskin      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60/65      5.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-61      3-56      4-58      5-50      6-42      7-41      8-63      9-62     10-57    
                                      11-55     12-99    
  1 MOTAŁA, Michał                 56.21  7.28/1*  12.51/1*       /    20.24/1*  27.07/1*  31.37/1*  34.54/1*  42.35/1*  48.42/1*  51.12/1* 
    UKS Siódemka, Rumia                   7.28/1*   5.23/1*       /         /     6.43/1*   4.30/1*   3.17/1*   7.41/2    6.07/1*   2.30/3  
                                         54.21/1*  55.57/1*  56.21/1* 
                                          3.09/1*   1.36/1*   0.24/2  
  2 KRYJOMSKI, Jerzy               76.08  8.14/2   16.20/2        /    31.21/2   41.35/2   47.45/2   52.02/2   59.36/2   66.05/2   67.59/2  
    KS Kościelec, Chrzanów                8.14/2    8.06/2        /         /    10.14/2    6.10/2    4.17/4    7.34/1*   6.29/2    1.54/1* 
                                         73.53/2   75.46/2   76.08/2  
                                          5.54/5    1.53/2    0.22/1* 
  3 PIETRUSIŃSKI, Marek            88.22 10.18/3   19.45/3        /    32.33/4   43.45/3   50.18/3   54.25/3   70.37/3   79.13/3   81.17/3  
    KS Artemis, Wrocław                  10.18/3    9.27/3        /         /    11.12/3    6.33/3    4.07/2   16.12/4    8.36/3    2.04/2  
                                         85.58/3   87.52/3   88.22/3  
                                          4.41/2    1.54/3    0.30/4  
  4 WIERCIŃSKI, Piotr              98.38 11.08/4   20.41/4        /    32.13/3   45.15/4   52.35/4   56.51/4   77.42/4   87.08/4   89.50/4  
    MKS Metalowiec, Łódź                 11.08/4    9.33/4        /         /    13.02/5    7.20/4    4.16/3   20.51/5    9.26/4    2.42/5  
                                         94.53/4   98.11/4   98.38/4  
                                          5.03/3    3.18/4    0.27/3  
  5 LEWOŃ, Bogdan                 102.43 13.17/5   23.22/5        /    38.06/5   50.37/5   59.26/5   66.20/5   80.01/5   90.15/5   92.51/5  
    UMKS ORKAN, Ostróda                  13.17/5   10.05/5        /         /    12.31/4    8.49/5    6.54/5   13.41/3   10.14/5    2.36/4  
                                         98.41/5  102.08/5  102.43/5  
                                          5.50/4    3.27/5    0.35/5  
  6 SIKORA, Tomasz                145.51 14.36/6   29.27/6        /    55.29/6   70.26/6   82.55/6   92.36/6  116.21/6  127.47/6  131.26/6  
    Indywidualni Zachodniopomorskie      14.36/6   14.51/6        /         /    14.57/6   12.29/6    9.41/6   23.45/6   11.26/6    3.39/6  
                                        139.08/6  145.11/6  145.51/6  
                                          7.42/6    6.03/6    0.40/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+        4.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-58      3-54      4-41      5-42      6-33      7-31      8-62      9-64     10-55    
                                      11-99    
  1 FALTYŃSKI, Władysław           74.28  9.08/1*  15.25/1*  20.56/1*  24.06/1*  28.11/1*  37.16/1*  48.13/1*  56.10/1*  67.51/1*  72.12/1* 
    WKS Grunwald, Poznań                  9.08/1*   6.17/1*   5.31/2    3.10/1*   4.05/1*   9.05/1*  10.57/2    7.57/2   11.41/2    4.21/1* 
                                         73.59/1*  74.28/1* 
                                          1.47/1*   0.29/2  
  2 GLIŃSKI, Henryk                94.09  9.58/2   24.38/2   29.21/2   32.43/2   41.17/2   62.59/2   72.27/2   78.50/2   84.07/2   91.13/2  
    KS Artemis, Wrocław                   9.58/2   14.40/2    4.43/1*   3.22/2    8.34/2   21.42/2    9.28/1*   6.23/1*   5.17/1*   7.06/2  
                                         93.44/2   94.09/2  
                                          2.31/2    0.25/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN A      8.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-61      3-35      4-40      5-65      6-34      7-53      8-41      9-42     10-63    
                                      11-32     12-31     13-44     14-62     15-45     16-46     17-99    
  1 FRĄTCZAK, Sławomir         0b.PK121.36      /    30.53/2   43.59/2   48.46/2   55.06/1*  62.56/1*  67.59/1*  76.47/1*  80.47/1*  89.31/1* 
    PKO Harpagan, Gdańsk                      /         /    13.06/1*   4.47/2    6.20/1*   7.50/2    5.03/1*   8.48/2    4.00/2    8.44/2  
                                         96.22/1* 100.03/1* 105.37/1* 109.02/1* 112.27/1* 119.16/1* 121.10/1* 121.36/1* 
                                          6.51/2    3.41/1*   5.34/1*   3.25/1*   3.25/1*   6.49/2    1.54/2    0.26/1* 
  2 MACIACZYK, Wojciech        0b.PK127.11      /    25.51/1*  43.03/1*  46.41/1*  58.26/2   65.05/2   76.33/2   84.14/2   87.50/2   96.29/2  
    MacOdkrywcy                               /         /    17.12/2    3.38/1*  11.45/2    6.39/1*  11.28/2    7.41/1*   3.36/1*   8.39/1* 
                                        100.25/2  104.18/2  112.59/2  116.26/2  120.12/2  125.19/2  126.43/2  127.11/2  
                                          3.56/1*   3.53/2    8.41/2    3.27/2    3.46/2    5.07/1*   1.24/1*   0.28/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN B      4.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-58      3-54      4-41      5-42      6-33      7-31      8-62      9-64     10-55    
                                      11-99    
  1 JANKOWSKI, Kacper          0b.PK 79.35  9.21/1*  16.14/1*  21.56/2   27.09/2   31.23/1*  53.35/2   61.38/3   68.26/3   72.40/2   76.32/2  
    12BZ                                  9.21/1*   6.53/2    5.42/3    5.13/6    4.14/1*  22.12/7    8.03/2    6.48/2    4.14/1*   3.52/2  
                                         79.17/3   79.35/2  
                                          2.45/3    0.18/1* 
  2 RYCHLIK, ADRIAN            0b.PK 79.39  9.58/2   16.34/2   21.46/1*  25.02/1*  34.45/2   43.13/1*  52.37/2   61.56/2   71.59/1*  76.08/1* 
    UKS Arkady, Raszków                   9.58/2    6.36/1*   5.12/2    3.16/1*   9.43/9    8.28/1*   9.24/4    9.19/5   10.03/6    4.09/4  
                                         79.09/2   79.39/3  
                                          3.01/6    0.30/4  
  3 EWERT - KRZEMIENIEWSKA, Linda  0b.PK 92.00 16.14/4   33.14/5   39.05/4   43.37/4   48.32/4   65.51/4   73.51/5   80.38/4   84.52/3   88.45/3  
    12 BZ                                16.14/4   17.00/6    5.51/4    4.32/4    4.55/2   17.19/3    8.00/1*   6.47/1*   4.14/1*   3.53/3  
                                         91.32/4   92.00/4  
                                          2.47/4    0.28/2  
  4 MELLER, Błażej             0b.PK100.20 14.27/3   25.13/3   33.06/3   37.42/3   46.30/3   60.53/3   71.41/4   81.41/5   89.44/4   96.30/4  
    KS Hades, Poznań                     14.27/3   10.46/4    7.53/5    4.36/5    8.48/7   14.23/2   10.48/5   10.00/6    8.03/4    6.46/7  
                                         99.18/5  100.20/5  
                                          2.48/5    1.02/8  
  5 DOROCHOWICZ, Mateusz       0b.PK113.52 17.40/5   34.56/6   39.51/5   44.17/5   50.02/5   76.30/6   85.08/6   92.07/6  106.12/5  111.23/5  
    Indywidualnie                        17.40/5   17.16/8    4.55/1*   4.26/3    5.45/5   26.28/8    8.38/3    6.59/3   14.05/7    5.11/6  
                                        113.24/6  113.52/6  
                                          2.01/1*   0.28/2  
  6 KOZŁOWSKI, Szymon          0b.PK128.37 19.55/7   31.43/4   40.41/6   49.40/6   54.48/6   75.29/5  106.30/9  118.06/9  123.06/7  125.46/6  
    KS Tęcza                             19.55/7   11.48/5    8.58/6    8.59/9    5.08/3   20.41/5   31.01/9   11.36/8    5.00/3    2.40/1* 
                                        128.04/7  128.37/7  
                                          2.18/2    0.33/6  
  7 MUSZKIEWICZ, Karolina      0b.PK131.50 19.12/6   39.40/9   53.46/9   62.36/9   71.35/9   91.38/9  104.30/8  111.45/7  120.57/6  126.05/7  
    UKS Azymut, Pabianice                19.12/6   20.28/9   14.06/9    8.50/8    8.59/8   20.03/4   12.52/6    7.15/4    9.12/5    5.08/5  
                                        131.19/8  131.50/8  
                                          5.14/8    0.31/5  
  8 BANASZEWSKA, Joanna        0b.PK141.35 21.33/8   38.33/8   51.36/8   57.20/8   62.32/8   84.22/7  102.59/7  113.01/8  129.12/8  136.12/8  
    Skarmat Toruń                        21.33/8   17.00/6   13.03/8    5.44/7    5.12/4   21.50/6   18.37/7   10.02/7   16.11/8    7.00/8  
                                        140.41/9  141.35/9  
                                          4.29/7    0.54/7  
  9 SZUTKO, Tomasz             2b.PK175.14 28.08/9   35.42/7   47.56/7   51.33/7   58.02/7   88.40/8  113.54/10 143.16/10       /   169.24/9  
    UKS Traper, Złocieniec               28.08/9    7.34/3   12.14/7    3.37/2    6.29/6   30.38/9   25.14/8   29.22/10       /         /   
                                              /   175.14/10 
                                              /         /   
 10 DEPTULSKI, Mateusz         8b.PK 59.41      /         /         /         /         /         /    25.40/1*  43.06/1*       /         /   
    Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient      /         /         /         /         /         /         /    17.26/9        /         /   
                                         58.20/1*  59.41/1* 
                                              /     1.21/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN C      2.0km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-72      4-99    
  1 UCIECHOWSKA, Anna          0b.PK 29.53 29.53/3   29.53/3   29.53/3   29.53/3   29.53/3  
    UKS Arkady, Raszków                  29.53/3   29.53/3   29.53/3   29.53/3   29.53/3  
  2 PORZYCZ, Jan               0b.PK 30.55 30.55/4   30.55/4   30.55/4   30.55/4   30.55/4  
    UKS Siódemka, Rumia                  30.55/4   30.55/4   30.55/4   30.55/4   30.55/4  
  3 RATAJCZAK, Jaś i Iga       0b.PK 31.15 31.15/5   31.15/5   31.15/5   31.15/5   31.15/5  
    UKS Siódemka, Rumia                  31.15/5   31.15/5   31.15/5   31.15/5   31.15/5  
  4 MAJASOW, Inka              0b.PK 53.59 53.59/6   53.59/6   53.59/6   53.59/6   53.59/6  
    WKS Śląsk Wrocław                    53.59/6   53.59/6   53.59/6   53.59/6   53.59/6  
  5 LEWANDOWSKA, Martyna       0b.PK 59.38 18.15/2   31.35/2   42.52/1*  58.29/1*  59.38/1* 
    Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 18.15/2   13.20/2   11.17/1*  15.37/1*   1.09/2  
  6 Leszki                     0b.PK104.15 13.07/1*  23.39/1*  86.51/2  103.42/2  104.15/2  
                                         13.07/1*  10.32/1*  63.12/2   16.51/2    0.33/1*