Końcowe wyniki zawodów 2023-02-25 11:14:43
Mistrzostwa3PBOT
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K21 3.2km 0m 10PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.CZEPIEL, Sylwia 34 blp 34 43.49 + 0.00
2.MATŁOK, Karolina 33 blp 33b 46.08 + 2.19
3.PRACOŃ, Izabela 32 blp 32 68.49 + 25.00
4.SOKOŁOWSKA, Justyna 31 blp 31 70.12 + 26.23
Końcowe wyniki zawodów: K35+ 2.9km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.LIGĘSKA, Małgorzata 33 blp 33b 36.08 + 0.00
2.KANIA, Aleksandra 31 blp 31 38.10 + 2.02
3.SZYDŁO, Lidia 32 blp 32 38.25 + 2.17
WOJCIECHOWSKA, Paulina Dowództwo i samodzie DIS NKL-bPK
PK STADNIK, Jadwiga 32 blp 32 PK 29.52 + -6.16
Końcowe wyniki zawodów: M21 4.1km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.NOWOSIELSKI, Łukasz Dowództwo i samodzie DIS 48.49 + 0.00
2.ROKOSZ, Ryszard Dowództwo i samodzie DIS 49.39 + 0.50
3.ŁUCZAK, Sebastian 34 blp 34 49.43 + 0.54
4.MICHALSKI, Marcin 33 blp 33b 50.21 + 1.32
5.GARBACKI, Grzegorz 32 blp 32 66.20 + 17.31
6.PRZYDIAŁ, Jakub 31 blp 31 71.25 + 22.36
7.KYCIA, Andrzej 32 blp 32 75.05 + 26.16
8.KRÓWKA, Jakub 33 blp 33b 87.33 + 38.44
9.HRYŃ, Bartosz 34 blp 34 113.24 + 64.35
WOJTOWICZ, Tomasz 35 blp 35 DNF
PK KOWALCZYK, Janusz 31 blp 31 PK 76.38 + 27.49
PK TERESZKIEWICZ, Damian 31 blp 31 PK 38.03 + -10.46
PK BARSKI, Kacper 31 blp 31 PKNKL-bPK
PK KIEŁB, Patrycja UKS Azymut Dębów R22 PK 35.38 + -13.11
Końcowe wyniki zawodów: M35 4.0km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WALAT, Adrian 31 blp 31 33.47 + 0.00
2.MACH, Arkadiusz 31 blp 31 41.15 + 7.28
3.REC, Jan 33 blp 33b 76.12 + 42.25
4.WOŁOSZ, Marcin 34 blp 34 106.02 + 72.15
WINIARZ, Mariusz 33 blp 33b NKL-bPK
KUCZEK, Przemysław 32 blp 32 DNF
PK CZARNIK, Marcin 31 blp 31 PK 69.43 + 35.56
Końcowe wyniki zawodów: M40+ 3.9km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ŁUCZAK, Stanisław 32 blp 32 34.52 + 0.00
2.MIŁEK, Andrzej 31 blp 31 40.58 + 6.06
3.FINDYSZ, Sławomir 35 blp 35 53.21 + 18.29
4.LISOWSKI, Tomasz Dowództwo i samodzie DIS 55.42 + 20.50
5.DOŁOSZYCKI, Grzegorz 35 blp 35 61.20 + 26.28
6.TROJNACKI, Marcin 33 blp 33b 63.01 + 28.09
7.BEŁCH, Jakub 31 blp 31 65.04 + 30.12
8.GRZESIK, Janusz 34 blp 34 71.07 + 36.15
9.JAROMIN, Krzysztof 32 blp 32 80.07 + 45.15
10.SZARY, Marek Dowództwo i samodzie DIS 81.29 + 46.37
11.STRYCHARZ, Jarosław 33 blp 33b 98.58 + 64.06
12.KIPER, Maciej 34 blp 34 102.22 + 67.30
|