Końcowe wyniki zawodów 2022-10-29 15:42:34
Biegusiem przez las IV RPP
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.2km 0m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków K30 19.07 + 0.00
2.SEŃ, Justyna UKS Azymut, Siedlisk 3 25.40 + 6.33
3.SZAREK, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 26.15 + 7.08
4.DARCZUK, Karolina UKS Patria, Młynne K31 27.54 + 8.47
5.GÓRSKA, Agata UKS Azymut, Siedlisk 3 30.21 + 11.14
6.STYPUŁA, Anna UKS Patria, Młynne K31 32.18 + 13.11
7.KOŁTUN, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 36.43 + 17.36
8.KURNYTA, Aleksandra UKS Patria, Młynne K31 37.58 + 18.51
9.DYMNICKA, Aleksandra MKS" San" Jarosław R24 98.05 + 78.58
KRYCZYŃSKA, Natalia MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
DUŻYŃSKA, Antonina UKS Azymut, Siedlisk 3 DNF
PISZCZEK, Wanda UKS Patria, Młynne K31 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.9km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut, Dębów R22 27.23 + 0.00
2.MORDARSKA, Julita UKS Patria, Młynne K31 31.26 + 4.03
3.GÓRSKA, Aleksandra UKS Azymut, Siedlisk 3 33.29 + 6.06
4.SZALA, Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 35.41 + 8.18
5.ŻYBURA, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 3 37.36 + 10.13
6.BISZKONT, Kinga UKS Azymut, Siedlisk 3 38.21 + 10.58
7.KOWAL, Paulina UKS Azymut, Dębów R22 41.11 + 13.48
8.BISZKONT, Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk 3 42.02 + 14.39
9.BISZKONT, Monika UKS Azymut, Siedlisk 3 44.25 + 17.02
10.WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków K30 82.47 + 55.24
11.DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria, Młynne K31 86.41 + 59.18
PUZIO, Emilia MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
GETMAN, Blanka MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.6km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut, Dębów R22 36.47 + 0.00
2.KOWAL, Julia UKS Azymut, Dębów R22 39.04 + 2.17
3.ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne K31 39.43 + 2.56
4.MIELKO, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 54.12 + 17.25
5.BISZCZANIK, Michalina UKS Azymut, Siedlisk 3 58.11 + 21.24
RUCHAŁA, Julia UKS Azymut, Dębów R22 DNF
SUDOŁ, Julia MKS" San" Jarosław R24 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K16 4.6km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne K31 42.25 + 0.00
2.KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut, Dębów R22 45.07 + 2.42
3.SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut, Siedlisk 3 46.25 + 4.00
4.JUCHA, Weronika UKS Azymut, Dębów R22 51.31 + 9.06
5.SUDAK, Oliwia UKS Azymut, Siedlisk 3 64.24 + 21.59
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 4.9km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów R22 39.32 + 0.00
2.ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 41.10 + 1.38
3.KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 48.44 + 9.12
4.PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 50.44 + 11.12
Końcowe wyniki zawodów: K35+ 4.6km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ZELEK, Urszula UKS Patria, Młynne K31 61.28 + 0.00
2.WALAŚ, Maria WKS Wawel, Kraków K30 75.58 + 14.30
3.STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 6 83.39 + 22.11
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.2km 0m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KRÓL, Krystian UKS Patria, Młynne K31 18.23 + 0.00
2.KOŚĆ, Kacper UKS Azymut, Siedlisk 3 20.58 + 2.35
3.SAJDAK, Michał UKS Patria, Młynne K31 22.37 + 4.14
4.STYPUŁA, Szymon UKS Patria, Młynne K31 22.55 + 4.32
5.KIECANA, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 25.14 + 6.51
6.DZIDUCH, Kuba UKS Azymut, Siedlisk 3 26.05 + 7.42
7.SUŁKOWSKI, Dominik UKS Patria, Młynne K31 26.18 + 7.55
8.ZELEK, Bartłomiej UKS Patria, Młynne K31 26.20 + 7.57
9.MICHURA, Damian UKS Patria, Młynne K31 26.30 + 8.07
10.SOWA, Wojciech UKS Patria, Młynne K31 28.40 + 10.17
11.LIS, Jan UKS Azymut, Dębów R22 53.30 + 35.07
Końcowe wyniki zawodów: M12 3.1km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut, Siedlisk 3 27.25 + 0.00
2.HUNDT, David WKS Wawel, Kraków K30 29.05 + 1.40
3.PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk 3 30.39 + 3.14
4.PYSZAK, Damian UKS Azymut, Siedlisk 3 31.11 + 3.46
5.KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut, Dębów R22 33.09 + 5.44
6.ZIĘBA, Konrad UKS Azymut, Dębów R22 33.21 + 5.56
7.CZUBA, Igor MKS" San" Jarosław R24 52.28 + 25.03
KRUK, Adrian MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.8km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne K31 25.16 + 0.00
2.MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne K31 35.08 + 9.52
3.ZELEK, Filip UKS Patria, Młynne K31 47.41 + 22.25
4.KURNYTA, Dawid UKS Patria, Młynne K31 48.12 + 22.56
5.KRÓL, Maksymilian UKS Patria, Młynne K31 52.07 + 26.51
6.KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 54.25 + 29.09
GEMBOWICZ, Maciej MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
JĘDRUCH, Jakub MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
PIENIĄŻEK, Jan MKS" San" Jarosław R24 NKL-bPK
CWYNAR, Filip MKS" San" Jarosław R24 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 5.2km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów R22 43.14 + 0.00
2.KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów R22 47.15 + 4.01
3.PARUCH, Paweł Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 53.47 + 10.33
MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 7 NKL-bPK
PIÓRO, Dawid UKS Azymut, Siedlisk 3 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 5.7km 0m 15PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WALAT, Adrian 3PBOT 8 42.19 + 0.00
2.HEJSAK, Maciej MKS" San" Jarosław R24 49.27 + 7.08
3.MACH, Arkadiusz AZS Uniwersytet Rzes 9 53.19 + 11.00
4.KRUK, Jakub UKS Azymut, Dębów R22 71.15 + 28.56
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 5.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK, Marcin SKB / UKS Azymut, Dę 10 31.27 + 0.00
2.MAREK, Mirosław InO.Maniak 11 35.20 + 3.53
3.ULICKI, Piotr 20 PBOT 13 37.43 + 6.16
4.MORĄG, Bohdan 14das 12 38.03 + 6.36
5.HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków K30 38.19 + 6.52
6.ŁUCZAK, Stanisław 3PBOT 8 41.04 + 9.37
7.WALAŚ, Waldemar WKS Wawel, Kraków K30 46.19 + 14.52
Końcowe wyniki zawodów: M50+ 5.2km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 15 42.44 + 0.00
2.KLIMASZ, Józef Szarotki Rzeszów 17 44.23 + 1.39
3.PODOLAK, Zbigniew Gwiady Przemyśl 16 53.40 + 10.56
4.MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 14 76.59 + 34.15
SOCHACKI, Witold UKS Patria, Młynne K31 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Open 3.5km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.RAJNIK, Michał UKS Azymut, Dębów R22 45.07 + 0.00
2.BAĆ, Wiesław Wydry Galicja 21 55.01 + 9.54
3.ŻELAZO, Artur MORUS Rzeszów 20 59.15 + 14.08
4.KOWALCZYK, Janusz JK 22 62.05 + 16.58
5.MAZUREK, Jakub Tczewskie Stowarzysz G06 67.25 + 22.18
6.ŻELAZO, JACEK BRYSIA GŁOGÓW MAŁOPO 18 73.58 + 28.51
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna 2.3km 0m 8PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MAZUR, Jolanta MKS" San" Jarosław R24 0b.PK 42.51
2.KOT, Maksymilian Indywidualni 23 0b.PK 60.17
3.LONC, Sebastian Indywidualni 23 0b.PK 60.19
|