Wyniki zawodów z miedzyczasami 17.09.2022 13:12:18
Mistrzostwa Małopokski - Middle
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.0km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-55 3-54 4-52 5-53 6-99
1 MOSZKOWICZ, Aleksandra 21.23 2.33/2 4.59/2 12.25/2 15.15/2 19.17/1* 21.09/1* 21.23/1*
WKS Wawel 2.33/2 2.26/2 7.26/2 2.50/2 4.02/1* 1.52/1* 0.14/3
2 WALAŚ, Emilia 22.11 2.10/1* 4.28/1* 11.03/1* 13.39/1* 20.04/2 21.59/2 22.11/2
WKS Wawel 2.10/1* 2.18/1* 6.35/1* 2.36/1* 6.25/4 1.55/2 0.12/1*
3 GUMULA, Weronika 34.14 3.00/4 10.22/3 20.39/3 25.27/3 31.51/3 33.57/3 34.14/3
WKS Wawel 3.00/4 7.22/3 10.17/3 4.48/4 6.24/3 2.06/4 0.17/4
4 BISKUPSKA, Maria 37.59 2.35/3 14.10/4 24.38/4 29.25/4 35.47/4 37.47/4 37.59/4
WKS Wawel 2.35/3 11.35/4 10.28/4 4.47/3 6.22/2 2.00/3 0.12/1*
DUPLAK, Sara DNF / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.8km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-34 3-36 4-41 5-46 6-57 7-44 8-37 9-58 10-56
11-99
1 BISKUPSKA, Małgorzata 25.10 1.52/2 3.17/2 4.52/2 7.42/1* 11.08/1* 12.28/1* 13.52/1* 19.47/1* 21.08/1* 23.02/1*
WKS Wawel 1.52/2 1.25/1* 1.35/8 2.50/1* 3.26/1* 1.20/1* 1.24/1* 5.55/1* 1.21/1* 1.54/1*
24.59/1* 25.10/1*
1.57/3 0.11/3
2 WALA, Małgorzata 27.11 1.34/1* 3.15/1* 4.23/1* 8.25/3 12.03/2 13.25/2 14.52/2 21.20/2 23.08/2 25.21/2
KS Kościelec Chrzanów 1.34/1* 1.41/2 1.08/1* 4.02/5 3.38/4 1.22/2 1.27/2 6.28/5 1.48/3 2.13/4
27.00/2 27.11/2
1.39/1* 0.11/3
3 RYCHŁOWSKA, Julia 28.36 1.57/3 3.38/3 5.06/3 8.15/2 12.38/3 14.33/3 16.08/3 22.17/3 24.34/4 26.31/3
KS Kościelec Chrzanów 1.57/3 1.41/2 1.28/6 3.09/2 4.23/6 1.55/6 1.35/3 6.09/4 2.17/7 1.57/2
28.26/3 28.36/3
1.55/2 0.10/2
4 DEPTA, Helena 34.05 2.10/4 4.22/6 5.46/6 9.42/4 13.18/4 14.52/4 16.28/4 22.35/4 24.26/3 31.19/4
WKS Wawel 2.10/4 2.12/6 1.24/3 3.56/3 3.36/2 1.34/3 1.36/4 6.07/3 1.51/4 6.53/8
33.56/4 34.05/4
2.37/7 0.09/1*
5 BREKSA, Blanka 34.54 2.12/5 4.04/4 5.30/4 10.28/6 14.07/5 16.01/5 17.54/5 28.02/5 30.02/5 32.21/5
WKS Wawel 2.12/5 1.52/4 1.26/4 4.58/7 3.39/5 1.54/5 1.53/7 10.08/6 2.00/6 2.19/5
34.43/5 34.54/5
2.22/5 0.11/3
6 WALAŚ, Olga 40.08 2.50/8 10.19/9 11.45/8 15.43/8 19.20/8 20.55/8 22.31/8 28.37/6 30.28/6 37.22/6
WKS Wawel 2.50/8 7.29/9 1.26/4 3.58/4 3.37/3 1.35/4 1.36/4 6.06/2 1.51/4 6.54/9
39.57/6 40.08/6
2.35/6 0.11/3
7 HEBDA, Julia 42.37 2.15/6 4.10/5 5.39/5 9.54/5 14.48/6 16.56/6 19.21/6 33.28/7 36.18/7 39.10/7
KS Kościelec Chrzanów 2.15/6 1.55/5 1.29/7 4.15/6 4.54/8 2.08/7 2.25/8 14.07/7 2.50/8 2.52/6
42.21/7 42.37/7
3.11/8 0.16/8
8 DZIK, Zofia 42.50 2.44/7 5.38/7 7.00/7 12.03/7 16.44/7 19.55/7 21.47/7 36.49/8 38.15/8 40.24/8
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.44/7 2.54/7 1.22/2 5.03/8 4.41/7 3.11/8 1.52/6 15.02/8 1.26/2 2.09/3
42.37/8 42.50/8
2.13/4 0.13/7
9 CZAPLA, Julia 122.23 4.55/9 8.54/8 16.25/9 23.51/9 46.04/9 59.17/9 68.38/9 91.15/9 111.27/9 116.09/9
WKS Wawel 4.55/9 3.59/8 7.31/9 7.26/9 22.13/9 13.13/9 9.21/9 22.37/9 20.12/9 4.42/7
121.53/9 122.23/9
5.44/9 0.30/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.1km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-43 3-35 4-44 5-45 6-46 7-39 8-41 9-37 10-58
11-59 12-99
1 WALA, Aleksandra 28.46 2.23/4 4.15/2 6.38/3 9.53/3 11.09/3 12.08/3 16.13/3 17.54/3 23.36/3 25.10/3
KS Kościelec Chrzanów 2.23/4 1.52/2 2.23/5 3.15/3 1.16/5 0.59/4 4.05/5 1.41/5 5.42/4 1.34/5
27.24/3 28.38/3 28.46/3
2.14/5 1.14/4 0.08/1*
2 MOSZKOWICZ, Julia 29.14 2.15/3 8.53/5 11.05/5 14.51/4 15.46/4 16.31/4 19.06/4 20.40/4 24.52/4 26.08/4
WKS Wawel 2.15/3 6.38/6 2.12/2 3.46/4 0.55/2 0.45/2 2.35/2 1.34/4 4.12/3 1.16/3
27.49/4 29.05/4 29.14/4
1.41/3 1.16/5 0.09/2
3 PODGÓRSKA, Gabriela 33.35 2.28/5 6.05/4 8.25/4 15.19/5 16.29/5 17.43/5 21.26/5 22.52/5 28.46/5 30.12/5
KS Kościelec Chrzanów 2.28/5 3.37/4 2.20/3 6.54/6 1.10/3 1.14/5 3.43/4 1.26/3 5.54/5 1.26/4
32.07/5 33.24/5 33.35/5
1.55/4 1.17/6 0.11/6
4 PORADA, Jagoda 43.36 2.50/6 9.26/6 12.29/6 18.32/6 19.47/6 22.00/6 29.00/6 31.42/6 37.48/6 39.47/6
UKS REFLEX Rybnik 2.50/6 6.36/5 3.03/6 6.03/5 1.15/4 2.13/7 7.00/7 2.42/6 6.06/6 1.59/7
42.18/6 43.26/6 43.36/6
2.31/7 1.08/2 0.10/4
5 ZELEK, Martyna 48.51 3.30/7 10.55/7 14.20/7 25.12/7 27.00/7 28.32/7 33.58/7 36.45/7 42.52/7 44.49/7
Patria Młynne 3.30/7 7.25/7 3.25/7 10.52/7 1.48/6 1.32/6 5.26/6 2.47/7 6.07/7 1.57/6
47.19/7 48.41/7 48.51/7
2.30/6 1.22/7 0.10/4
GROCHAL, Nina NKL-bPK 2.35/ / 6.55/ 12.19/ 13.20/ 14.33/ 17.24/ 19.50/ 25.22/ 26.35/
KS Kościelec Chrzanów 2.35/ / / 5.24/ 1.01/ 1.13/ 2.51/ 2.26/ 5.32/ 1.13/
28.08/ 29.37/ 29.48/
1.33/ 1.29/ 0.11/
7 BISKUPSKA, Julia PK 21.55 2.14/2 3.46/1* 6.08/1* 9.17/2 10.05/1* 10.47/1* 13.11/1* 14.32/1* 18.07/1* 19.17/1*
WKS Wawel 2.14/2 1.32/1* 2.22/4 3.09/2 0.48/1* 0.42/1* 2.24/1* 1.21/1* 3.35/2 1.10/1*
20.50/1* 21.46/1* 21.55/1*
1.33/1* 0.56/1* 0.09/2
8 OLEJNIK, Jaśmina PK 23.26 2.05/1* 4.24/3 6.27/2 9.11/1* 10.59/2 11.50/2 14.28/2 15.51/2 19.20/2 20.30/2
WKS Wawel 2.05/1* 2.19/3 2.03/1* 2.44/1* 1.48/6 0.51/3 2.38/3 1.23/2 3.29/1* 1.10/1*
22.06/2 23.15/2 23.26/2
1.36/2 1.09/3 0.11/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.0km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-34 3-37 4-44 5-45 6-41 7-39 8-46 9-47 10-48
11-58 12-59 13-99
1 PODGÓRSKA, Marta 39.30 3.07/3 6.01/4 8.35/4 12.46/2 14.09/2 17.18/2 19.24/2 23.08/2 30.32/2 31.28/2
KS Kościelec Chrzanów 3.07/3 2.54/4 2.34/2 4.11/1* 1.23/2 3.09/2 2.06/1* 3.44/2 7.24/3 0.56/4
36.08/2 38.00/2 39.19/2 39.30/2
4.40/1* 1.52/1* 1.19/3 0.11/3
2 STANIAK, Joanna 46.01 2.24/2 4.21/2 7.28/2 16.12/4 18.26/4 22.13/4 25.00/4 30.08/4 36.31/3 37.26/3
Harpagan 2.24/2 1.57/1* 3.07/4 8.44/4 2.14/4 3.47/4 2.47/2 5.08/4 6.23/2 0.55/3
42.37/3 44.42/3 45.52/3 46.01/3
5.11/3 2.05/3 1.10/2 0.09/1*
3 FITRZYK, Magdalena 66.14 3.14/4 5.45/3 8.22/3 13.54/3 15.19/3 18.52/3 22.03/3 26.19/3 43.59/4 44.42/4
Patria Młynne 3.14/4 2.31/3 2.37/3 5.32/3 1.25/3 3.33/3 3.11/3 4.16/3 17.40/4 0.43/1*
60.43/4 64.25/4 66.05/4 66.14/4
16.01/4 3.42/4 1.40/4 0.09/1*
4 SŁOŃSKA, Antonina PK 35.00 2.03/1* 4.19/1* 6.12/1* 10.36/1* 11.42/1* 14.01/1* 18.05/1* 20.54/1* 25.53/1* 26.42/1*
WKS Wawel 2.03/1* 2.16/2 1.53/1* 4.24/2 1.06/1* 2.19/1* 4.04/4 2.49/1* 4.59/1* 0.49/2
31.43/1* 33.40/1* 34.49/1* 35.00/1*
5.01/2 1.57/2 1.09/1* 0.11/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18+ 4.3km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-34 3-58 4-48 5-47 6-44 7-46 8-40 9-39 10-41
11-33 12-60 13-35 14-37 15-59 16-99
1 WICHA, Małgorzata 38.56 1.39/1* 3.33/2 7.13/2 11.19/2 12.34/2 16.35/2 18.35/2 21.18/2 22.35/2 24.34/2
WKS Wawel 1.39/1* 1.54/2 3.40/4 4.06/1* 1.15/5 4.01/2 2.00/2 2.43/3 1.17/5 1.59/2
27.04/2 29.51/2 33.09/2 34.35/2 37.25/2 38.43/2 38.56/2
2.30/2 2.47/5 3.18/4 1.26/1* 2.50/3 1.18/2 0.13/5
2 PUDEŁEK, Jowita 41.20 2.33/5 4.29/3 7.36/3 11.57/3 12.58/3 17.15/3 19.23/3 21.51/3 22.49/3 27.09/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.33/5 1.56/3 3.07/2 4.21/3 1.01/2 4.17/3 2.08/3 2.28/2 0.58/2 4.20/7
30.05/3 32.20/3 35.22/3 36.57/3 39.46/3 41.09/3 41.20/3
2.56/5 2.15/2 3.02/2 1.35/3 2.49/2 1.23/3 0.11/2
3 LAMPARSKA, Maja 45.30 2.10/3 6.49/6 10.14/5 14.29/4 15.42/4 22.11/4 24.45/4 27.39/4 28.44/4 30.46/4
WKS Wawel 2.10/3 4.39/6 3.25/3 4.15/2 1.13/4 6.29/6 2.34/5 2.54/4 1.05/4 2.02/3
33.30/4 36.03/4 39.20/4 41.01/4 43.53/4 45.19/4 45.30/4
2.44/3 2.33/3 3.17/3 1.41/4 2.52/4 1.26/4 0.11/2
4 GANEEVA, Julia 53.12 2.29/4 4.57/4 9.02/4 17.56/5 19.26/5 24.40/5 28.04/5 31.00/5 32.33/5 35.46/5
Laika 2.29/4 2.28/5 4.05/5 8.54/6 1.30/6 5.14/4 3.24/7 2.56/5 1.33/7 3.13/6
38.41/5 41.20/5 45.27/5 47.30/5 51.19/5 52.58/5 53.12/5
2.55/4 2.39/4 4.07/5 2.03/5 3.49/6 1.39/7 0.14/7
5 FRĄCZEK, Justyna 58.31 2.59/6 7.43/7 14.24/7 23.57/7 25.06/7 30.31/7 32.41/6 35.42/6 36.43/6 39.03/6
WKS Wawel 2.59/6 4.44/7 6.41/7 9.33/7 1.09/3 5.25/5 2.10/4 3.01/6 1.01/3 2.20/4
42.20/6 45.18/6 50.46/6 53.19/6 56.50/6 58.18/6 58.31/6
3.17/6 2.58/6 5.28/7 2.33/6 3.31/5 1.28/5 0.13/5
6 SEREDYŃSKA, Wiktoria 68.37 3.45/7 6.08/5 11.09/6 18.54/6 20.31/6 30.17/6 33.17/7 39.04/7 40.22/7 43.29/7
UKS Patria Młynne 3.45/7 2.23/4 5.01/6 7.45/5 1.37/7 9.46/7 3.00/6 5.47/7 1.18/6 3.07/5
49.50/7 53.32/7 58.05/7 61.11/7 66.56/7 68.26/7 68.37/7
6.21/7 3.42/7 4.33/6 3.06/7 5.45/7 1.30/6 0.11/2
PORADA, Lilka NKL-bPK 29.36/ 38.49/ 42.13/ 47.35/ 48.42/ 62.21/ 65.04/ 68.09/ 69.22/ /
UKS REFLEX Rybnik 29.36/ 9.13/ 3.24/ 5.22/ 1.07/ 13.39/ 2.43/ 3.05/ 1.13/ /
/ 32.17/ / / / 84.54/ 85.05/
/ / / / / / 0.11/
8 KURTYCZ, Natalia PK 34.33 1.43/2 3.19/1* 5.45/1* 10.47/1* 11.44/1* 15.09/1* 17.06/1* 19.17/1* 20.12/1* 22.06/1*
WKS Wawel 1.43/2 1.36/1* 2.26/1* 5.02/4 0.57/1* 3.25/1* 1.57/1* 2.11/1* 0.55/1* 1.54/1*
24.14/1* 26.15/1* 29.04/1* 30.38/1* 33.18/1* 34.24/1* 34.33/1*
2.08/1* 2.01/1* 2.49/1* 1.34/2 2.40/1* 1.06/1* 0.09/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 4.0km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-34 3-37 4-48 5-47 6-44 7-45 8-46 9-40 10-41
11-43 12-35 13-58 14-59 15-99
1 OLEJNIK, Ewa 43.37 3.21/5 6.50/4 9.39/3 15.25/2 16.44/2 22.00/3 23.22/3 24.28/2 27.17/1* 29.34/1*
WKS Wawel 3.21/5 3.29/5 2.49/1* 5.46/2 1.19/4 5.16/2 1.22/3 1.06/1* 2.49/1* 2.17/4
33.24/1* 36.18/1* 39.28/1* 41.57/1* 43.24/1* 43.37/1*
3.50/2 2.54/1* 3.10/1* 2.29/3 1.27/3 0.13/1*
2 MYKHAILOVA, Natalia 46.10 2.42/3 5.15/2 8.33/2 14.21/1* 15.30/1* 21.22/2 22.33/2 24.16/1* 27.55/2 30.09/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.42/3 2.33/3 3.18/3 5.48/3 1.09/2 5.52/3 1.11/1* 1.43/3 3.39/3 2.14/3
34.59/2 38.51/2 42.31/2 44.38/2 45.57/2 46.10/2
4.50/3 3.52/4 3.40/4 2.07/1* 1.19/1* 0.13/1*
3 KOZŁOWSKA, Jolanta 49.45 2.36/2 4.49/1* 7.54/1* 15.45/3 16.53/3 21.18/1* 22.31/1* 27.18/3 31.07/3 33.01/3
Patria Młynne 2.36/2 2.13/1* 3.05/2 7.51/6 1.08/1* 4.25/1* 1.13/2 4.47/6 3.49/4 1.54/1*
38.12/3 41.37/3 45.06/3 47.44/3 49.28/3 49.45/3
5.11/4 3.25/2 3.29/3 2.38/4 1.44/4 0.17/6
4 WALAŚ, Maria 57.33 4.16/6 7.09/5 13.39/5 21.02/5 22.44/5 29.43/4 31.17/4 33.28/5 36.32/4 39.13/5
WKS Wawel 4.16/6 2.53/4 6.30/5 7.23/4 1.42/5 6.59/4 1.34/5 2.11/4 3.04/2 2.41/5
42.57/4 48.33/4 52.44/4 55.33/4 57.18/4 57.33/4
3.44/1* 5.36/5 4.11/5 2.49/5 1.45/5 0.15/4
5 SEREDA, Ganna 59.55 2.49/4 5.19/3 11.42/4 17.23/4 18.39/4 30.22/5 31.46/5 32.55/4 36.57/5 39.06/4
WKS Wawel 2.49/4 2.30/2 6.23/4 5.41/1* 1.16/3 11.43/6 1.24/4 1.09/2 4.02/5 2.09/2
48.53/5 52.35/5 56.03/5 58.20/5 59.42/5 59.55/5
9.47/5 3.42/3 3.28/2 2.17/2 1.22/2 0.13/1*
6 MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata 92.40 2.18/1* 7.16/6 16.24/6 24.10/6 26.43/6 37.04/6 39.19/6 42.09/6 47.12/6 52.52/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.18/1* 4.58/6 9.08/6 7.46/5 2.33/6 10.21/5 2.15/6 2.50/5 5.03/6 5.40/6
69.49/6 80.08/6 86.36/6 90.21/6 92.25/6 92.40/6
16.57/6 10.19/6 6.28/6 3.45/6 2.04/6 0.15/4
DARGACZ, Anna DNF 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6
WKS Wawel 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4
92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6 92.40/6
0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4 0.15/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 4.0km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-31 3-33 4-41 5-40 6-45 7-44 8-48 9-42 10-59
11-38 12-35 13-58 14-59 15-99
1 WYSOCKA, Jolanta 43.22 2.56/1* 4.34/1* 5.34/1* 9.00/1* 11.11/1* 13.28/1* 14.47/1* 19.36/1* 20.36/1* 28.10/1*
UKS Kometa Gliwice 2.56/1* 1.38/1* 1.00/1* 3.26/2 2.11/2 2.17/1* 1.19/1* 4.49/1* 1.00/1* 7.34/1*
32.59/1* 36.02/1* 39.18/1* 41.35/1* 43.10/1* 43.22/1*
4.49/2 3.03/1* 3.16/1* 2.17/1* 1.35/1* 0.12/1*
2 CZERKAWSKA, Urszula 47.39 3.18/2 5.00/2 6.14/2 9.32/2 11.38/2 14.16/2 15.59/2 21.05/2 22.24/2 30.03/2
UKS Sparta Czyżowice 3.18/2 1.42/2 1.14/2 3.18/1* 2.06/1* 2.38/2 1.43/2 5.06/2 1.19/2 7.39/2
34.48/2 38.12/2 42.48/2 45.29/2 47.21/2 47.39/2
4.45/1* 3.24/2 4.36/2 2.41/2 1.52/2 0.18/2
3 PUŁCZYŃSKA, Aga 118.49 7.25/3 12.16/3 16.40/3 32.32/3 37.16/3 43.39/3 48.17/3 65.04/3 67.15/3 85.24/3
WKS Wawel 7.25/3 4.51/3 4.24/3 15.52/3 4.44/3 6.23/3 4.38/3 16.47/3 2.11/3 18.09/3
94.46/3 103.34/3 110.40/3 114.57/3 118.24/3 118.49/3
9.22/3 8.48/3 7.06/3 4.17/3 3.27/3 0.25/3
WOJARSKA, Kamilla DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
BUGAJ, Teresa DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 2.3km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-50 3-51 4-52 5-53 6-99
1 SUŁKOWSKI, Dominik 23.27 0b.PK 1.35/2 3.38/1* 7.39/1* 17.20/1* 21.48/1* 23.15/1* 23.27/1*
Patria Młynne 1.35/2 2.03/1* 4.01/1* 9.41/8 4.28/2 1.27/1* 0.12/1*
2 SAJDAK, Michał 28.00 0b.PK 5.36/16 8.42/9 13.17/7 20.41/4 26.11/3 27.48/3 28.00/2
Patria Młynne 5.36/16 3.06/6 4.35/3 7.24/1* 5.30/6 1.37/2 0.12/1*
3 TUREK, Alicja 28.01 0b.PK 1.40/3 6.33/5 11.28/5 20.20/3 25.23/2 27.29/2 28.01/3
WKS Wawel 1.40/3 4.53/10 4.55/4 8.52/2 5.03/4 2.06/6 0.32/17
4 STYPUŁA, Szymon 29.52 0b.PK 1.45/6 9.41/11 13.48/9 23.25/8 27.52/6 29.36/4 29.52/4
Patria Młynne 1.45/6 7.56/14 4.07/2 9.37/6 4.27/1* 1.44/3 0.16/7
5 ZABOROWSKI, Robert 30.10 0b.PK 1.58/8 5.14/4 10.31/4 20.59/5 27.33/5 29.55/5 30.10/5
Patria Młynne 1.58/8 3.16/7 5.17/7 10.28/9 6.34/12 2.22/11 0.15/6
6 STYRYLSKI, Igor 31.21 0b.PK 2.10/12 8.31/8 13.31/8 22.32/6 27.07/4 31.07/6 31.21/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.10/12 6.21/13 5.00/5 9.01/3 4.35/3 4.00/16 0.14/3
7 KURNYTA, Aleksandra 31.35 0b.PK 2.00/10 5.02/3 10.29/3 23.03/7 28.54/7 31.15/7 31.35/7
Patria Młynne 2.00/10 3.02/4 5.27/8 12.34/15 5.51/8 2.21/9 0.20/12
8 ŁUPUSZANSKI, Kiril 32.36 0b.PK 1.44/5 4.30/2 9.31/2 19.11/2 30.30/8 32.20/8 32.36/8
1.44/5 2.46/2 5.01/6 9.40/7 11.19/18 1.50/4 0.16/7
9 STYPUŁA, Anna 33.28 0b.PK 3.55/13 6.57/6 12.25/6 25.01/9 30.48/9 33.12/9 33.28/9
Patria Młynne 3.55/13 3.02/4 5.28/9 12.36/16 5.47/7 2.24/13 0.16/7
10 BREKSA, Pia 39.10 1b.PK 2.05/11 / 14.06/10 25.26/10 31.54/10 33.56/10 34.10/10
WKS Wawel 2.05/11 / / 11.20/12 6.28/10 2.02/5 0.14/3
11 DUPLAK, Milena 40.16 0b.PK 1.34/1* 10.18/13 18.30/14 30.57/14 37.37/12 40.00/11 40.16/12
Patria Młynne 1.34/1* 8.44/15 8.12/15 12.27/13 6.40/14 2.23/12 0.16/7
12 GANEEV, Danis 40.46 0b.PK 5.09/14 9.30/10 18.21/12 29.28/13 37.48/14 40.23/13 40.46/13
Laika 5.09/14 4.21/8 8.51/17 11.07/11 8.20/16 2.35/14 0.23/15
13 GANEEV, Erik 40.47 0b.PK 5.11/15 9.41/11 18.27/13 29.19/12 37.47/13 40.22/12 40.47/14
Laika 5.11/15 4.30/9 8.46/16 10.52/10 8.28/17 2.35/14 0.25/16
14 MYKHAILOVA, Kateryna 42.13 0b.PK 1.48/7 12.14/14 20.25/15 33.03/15 39.31/15 41.52/14 42.13/15
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.48/7 10.26/16 8.11/14 12.38/17 6.28/10 2.21/9 0.21/13
15 PISZCZEK, Wanda 44.14 0b.PK 1.43/4 14.21/15 22.28/16 35.01/16 41.40/16 43.57/15 44.14/16
Patria Młynne 1.43/4 12.38/17 8.07/13 12.33/14 6.39/13 2.17/7 0.17/11
16 MIŚKIEWICZ, Adam 45.09 1b.PK 1.59/9 8.16/7 15.09/11 28.55/11 35.37/11 / 40.09/11
1.59/9 6.17/12 6.53/11 13.46/18 6.42/15 / /
17 MIŚKIEWICZ, Jacek 70.14 0b.PK 38.36/17 44.01/16 50.48/17 59.56/17 65.59/17 70.00/16 70.14/17
WKS Wawel 38.36/17 5.25/11 6.47/10 9.08/4 6.03/9 4.01/17 0.14/3
18 MICHURA, Damian 73.07 0b.PK 44.55/18 47.54/17 55.51/18 65.13/18 70.27/18 72.45/17 73.07/18
Patria Młynne 44.55/18 2.59/3 7.57/12 9.22/5 5.14/5 2.18/8 0.22/14
SZTUKA, Helena DNF / / / / / / /
Niezłe Sztuki / / / / / / /
SZTUKA, Henryk DNF / / / / / / /
Niezłe Sztuki / / / / / / /
RAUDNER-FORYSTEK, Katarzyna DNF / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM12-14B 2.7km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-55 3-36 4-41 5-57 6-54 7-56 8-99
1 MIKOŁAJCZYK, Stanisław 36.13 3.31/1* 5.13/1* 14.01/1* 20.00/1* 24.39/1* 27.38/1* 33.50/1* 36.02/1* 36.13/1*
Indywidualnie 3.31/1* 1.42/1* 8.48/1* 5.59/1* 4.39/1* 2.59/1* 6.12/1* 2.12/1* 0.11/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.9km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-36 3-54 4-52 5-56 6-99
1 RYGIEL, Aleksander 21.53 4.36/1* 6.21/1* 11.57/1* 14.35/1* 19.20/1* 21.42/1* 21.53/1*
WKS Wawel 4.36/1* 1.45/1* 5.36/1* 2.38/2 4.45/1* 2.22/1* 0.11/1*
2 STYRYLSKI, Kacper 35.13 7.37/4 9.24/3 16.59/2 19.34/2 31.13/2 35.01/2 35.13/2
7.37/4 1.47/2 7.35/2 2.35/1* 11.39/3 3.48/3 0.12/2
3 BUBLIK, Maciek 35.33 8.20/5 502.31/6 23.28/4 27.11/4 / 35.19/3 35.33/3
WKS Wawel 8.20/5 494.11/6 / 3.43/5 / / 0.14/4
4 KRYSTIAN, Król 37.26 5.22/2 8.01/2 19.02/3 21.43/3 33.11/3 37.14/4 37.26/4
Patria Młynne 5.22/2 2.39/3 11.01/3 2.41/3 11.28/2 4.03/4 0.12/2
5 ZELEK, Bartłomiej 57.20 22.08/6 24.48/5 38.16/6 41.33/6 54.29/5 57.04/5 57.20/5
Patria Młynne 22.08/6 2.40/4 13.28/4 3.17/4 12.56/5 2.35/2 0.16/5
6 URYGA, Adam 57.31 7.21/3 12.01/4 34.21/5 40.28/5 52.29/4 57.15/6 57.31/6
WKS Wawel 7.21/3 4.40/5 22.20/5 6.07/6 12.01/4 4.46/5 0.16/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.5km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-36 3-41 4-45 5-44 6-37 7-56 8-99
1 HUNDT, David 25.36 3.05/1* 4.38/3 9.11/3 11.55/3 14.02/2 21.03/2 23.23/1* 25.27/1* 25.36/1*
WKS Wawel 3.05/1* 1.33/3 4.33/4 2.44/2 2.07/3 7.01/1* 2.20/2 2.04/2 0.09/1*
2 URYGA, Artur 27.47 3.07/2 4.31/1* 7.51/1* 10.53/1* 15.09/3 23.20/3 25.38/2 27.37/2 27.47/2
WKS Wawel 3.07/2 1.24/2 3.20/1* 3.02/3 4.16/4 8.11/3 2.18/1* 1.59/1* 0.10/3
3 DEDA, Bartosz 28.12 3.08/3 4.31/1* 8.45/2 11.49/2 13.09/1* 20.11/1* 25.39/3 28.03/3 28.12/3
KS Kościelec Chrzanów 3.08/3 1.23/1* 4.14/3 3.04/4 1.20/1* 7.02/2 5.28/4 2.24/4 0.09/1*
4 MOSZKOWICZ, Michał 37.48 5.30/5 7.23/5 14.38/5 17.18/5 19.15/5 32.05/5 35.30/4 37.34/4 37.48/4
WKS Wawel 5.30/5 1.53/4 7.15/5 2.40/1* 1.57/2 12.50/5 3.25/3 2.04/2 0.14/4
5 CHABRZYK, Wojciech 39.30 3.40/4 6.24/4 10.17/4 13.45/4 18.21/4 29.23/4 36.37/5 39.03/5 39.30/5
ChabTeam 3.40/4 2.44/5 3.53/2 3.28/5 4.36/5 11.02/4 7.14/5 2.26/5 0.27/5
TUREK, Andrzej NKL-bPK 5.22/ 12.40/ 19.33/ 27.19/ 29.15/ / 93.14/ 97.26/ 97.41/
WKS Wawel 5.22/ 7.18/ 6.53/ 7.46/ 1.56/ / / 4.12/ 0.15/
MOSZKOWICZ, Michał DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / /
ZASADZKI, Tymoteusz DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.2km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-34 3-35 4-44 5-46 6-39 7-41 8-33 9-58 10-59
11-99
1 CHODLEWSKI, Antoni 21.37 1.28/1* 3.05/1* 3.37/1* 6.45/1* 8.06/1* 10.40/1* 12.16/1* 14.34/1* 18.52/1* 20.35/1*
KS Kościelec Chrzanów 1.28/1* 1.37/1* 0.32/1* 3.08/1* 1.21/1* 2.34/1* 1.36/1* 2.18/2 4.18/1* 1.43/1*
21.28/1* 21.37/1*
0.53/1* 0.09/2
2 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 28.48 1.54/3 4.28/2 5.05/2 8.28/2 10.12/2 13.35/2 15.33/2 19.27/2 25.15/2 27.25/2
WKS Wawel 1.54/3 2.34/2 0.37/2 3.23/2 1.44/3 3.23/3 1.58/3 3.54/5 5.48/3 2.10/3
28.38/2 28.48/2
1.13/3 0.10/3
3 MORDARSKI, Oskar 30.59 1.48/2 6.02/3 11.11/5 14.59/3 16.31/3 19.10/3 20.50/3 23.00/3 27.33/3 29.41/3
Patria Młynne 1.48/2 4.14/4 5.09/6 3.48/3 1.32/2 2.39/2 1.40/2 2.10/1* 4.33/2 2.08/2
30.51/3 30.59/3
1.10/2 0.08/1*
4 KURNYTA, Dawid 48.01 2.40/4 7.34/4 8.34/3 17.36/4 19.57/4 26.44/4 29.43/4 33.29/4 41.33/4 45.32/4
Patria Młynne 2.40/4 4.54/5 1.00/3 9.02/4 2.21/4 6.47/5 2.59/5 3.46/4 8.04/4 3.59/6
47.47/4 48.01/4
2.15/6 0.14/6
5 WYZNAKIEWICZ, Piotr 51.31 6.32/6 10.29/6 11.45/6 23.30/6 26.33/6 31.04/5 33.58/5 39.23/6 47.41/6 49.55/5
LKS Górzanka Nawojowa Góra 6.32/6 3.57/3 1.16/4 11.45/6 3.03/5 4.31/4 2.54/4 5.25/6 8.18/5 2.14/4
51.18/5 51.31/5
1.23/4 0.13/5
6 KRÓL, Maksymilian 53.58 3.54/5 9.34/5 11.06/4 20.22/5 23.49/5 32.40/6 35.45/6 39.20/5 47.39/5 51.34/6
Patria Młynne 3.54/5 5.40/6 1.32/5 9.16/5 3.27/6 8.51/6 3.05/6 3.35/3 8.19/6 3.55/5
53.46/6 53.58/6
2.12/5 0.12/4
FORYSTEK, Szymon DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.0km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-31 3-33 4-34 5-35 6-44 7-46 8-39 9-41 10-47
11-42 12-59 13-99
1 STANIAK, Paweł 43.41 5.54/2 8.17/1* 9.39/1* 11.52/1* 13.10/1* 16.56/1* 19.09/1* 24.19/1* 26.18/1* 34.25/1*
Harpagan 5.54/2 2.23/1* 1.22/2 2.13/1* 1.18/2 3.46/1* 2.13/1* 5.10/2 1.59/1* 8.07/2
35.49/1* 42.33/1* 43.33/1* 43.41/1*
1.24/2 6.44/1* 1.00/1* 0.08/1*
2 MIGACZ, Dawid 45.22 5.05/1* 10.18/2 11.16/2 14.09/2 14.55/2 18.44/2 21.16/2 24.52/2 27.07/2 35.12/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.05/1* 5.13/2 0.58/1* 2.53/2 0.46/1* 3.49/2 2.32/2 3.36/1* 2.15/2 8.05/1*
36.18/2 44.02/2 45.12/2 45.22/2
1.06/1* 7.44/2 1.10/2 0.10/2
ZAKHAROV, Artem NKL-bPK 2.32/ 4.30/ / 7.40/ 10.27/ 30.14/ 32.51/ 37.32/ 41.56/ 53.12/
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.32/ 1.58/ / / 2.47/ 19.47/ 2.37/ 4.41/ 4.24/ 11.16/
54.43/ 61.23/ 62.26/ 62.37/
1.31/ 6.40/ 1.03/ 0.11/
TARNOWSKI, Przemek DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18+ 4.8km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-60 3-43 4-44 5-47 6-42 7-41 8-39 9-46 10-57
11-35 12-34 13-37 14-58 15-59 16-99
1 GAJKOWSKI, Bartek 29.55 1.27/2 2.12/3 3.24/1* 7.19/1* 10.13/1* 11.07/1* 16.21/1* 17.44/1* 19.44/1* 20.42/1*
WKS Wawel 1.27/2 0.45/4 1.12/1* 3.55/3 2.54/2 0.54/2 5.14/2 1.23/1* 2.00/1* 0.58/2
24.20/1* 24.58/1* 26.30/1* 27.23/1* 28.47/1* 29.46/1* 29.55/1*
3.38/1* 0.38/1* 1.32/1* 0.53/1* 1.24/1* 0.59/1* 0.09/1*
2 WOJARSKI, Michał 31.43 1.29/3 1.59/1* 4.59/3 8.24/2 11.17/2 12.09/2 16.39/2 18.12/2 20.55/2 21.51/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.29/3 0.30/1* 3.00/5 3.25/1* 2.53/1* 0.52/1* 4.30/1* 1.33/2 2.43/4 0.56/1*
25.31/2 26.09/2 27.55/2 28.56/2 30.25/2 31.33/2 31.43/2
3.40/2 0.38/1* 1.46/2 1.01/2 1.29/2 1.08/4 0.10/3
3 SEREDYŃSKI, Tomasz 38.35 1.41/4 4.17/5 5.52/4 9.40/4 13.45/4 15.01/4 20.40/4 22.26/4 25.30/4 26.57/4
Indywidualnie 1.41/4 2.36/6 1.35/3 3.48/2 4.05/6 1.16/4 5.39/4 1.46/6 3.04/6 1.27/6
31.48/4 32.29/4 34.20/4 35.38/4 37.21/4 38.26/3 38.35/3
4.51/4 0.41/3 1.51/4 1.18/4 1.43/3 1.05/2 0.09/1*
4 GANEEV, Kamil 38.44 1.56/5 2.40/4 4.13/2 9.09/3 12.42/3 14.02/3 20.39/3 22.16/3 25.07/3 26.27/3
Laika 1.56/5 0.44/3 1.33/2 4.56/6 3.33/5 1.20/5 6.37/6 1.37/3 2.51/5 1.20/5
31.31/3 32.19/3 34.05/3 35.15/3 37.07/3 38.30/4 38.44/4
5.04/6 0.48/6 1.46/2 1.10/3 1.52/5 1.23/6 0.14/6
5 DZIK, Mirosław 40.34 1.24/1* 2.07/2 7.59/6 12.02/5 15.17/5 17.37/6 23.35/6 25.19/6 27.37/6 28.41/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.24/1* 0.43/2 5.52/6 4.03/4 3.15/3 2.20/6 5.58/5 1.44/5 2.18/2 1.04/3
32.47/6 33.33/6 36.15/6 37.33/6 39.18/5 40.24/5 40.34/5
4.06/3 0.46/4 2.42/6 1.18/4 1.45/4 1.06/3 0.10/3
6 OPIOŁA, Mariusz 40.50 3.18/6 5.53/6 7.58/5 12.21/6 15.43/6 16.43/5 22.07/5 23.50/5 26.18/5 27.26/5
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.18/6 2.35/5 2.05/4 4.23/5 3.22/4 1.00/3 5.24/3 1.43/4 2.28/3 1.08/4
32.22/5 33.08/5 35.08/5 36.27/5 39.24/6 40.40/6 40.50/6
4.56/5 0.46/4 2.00/5 1.19/6 2.57/6 1.16/5 0.10/3
BUBLIK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
WÓJCIK, Paweł DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.0km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-35 3-44 4-47 5-42 6-58 7-37 8-57 9-46 10-39
11-41 12-33 13-59 14-99
1 DARGACZ, Piotr 36.28 2.04/6 4.50/4 8.04/4 11.12/2 12.12/2 16.06/2 17.13/2 22.02/2 23.18/1* 26.08/1*
WKS Wawel 2.04/6 2.46/2 3.14/5 3.08/1* 1.00/2 3.54/2 1.07/1* 4.49/1* 1.16/1* 2.50/1*
27.57/1* 30.11/1* 35.11/1* 36.20/1* 36.28/1*
1.49/4 2.14/3 5.00/3 1.09/2 0.08/1*
2 MIKHAYLOV, Victor 36.34 1.58/4 4.16/1* 7.12/1* 10.46/1* 11.54/1* 15.31/1* 16.56/1* 21.52/1* 23.22/2 26.40/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.58/4 2.18/1* 2.56/1* 3.34/2 1.08/5 3.37/1* 1.25/3 4.56/2 1.30/4 3.18/4
28.23/2 30.35/2 35.18/2 36.25/2 36.34/2
1.43/3 2.12/1* 4.43/1* 1.07/1* 0.09/3
3 SEREDA, Oleksii 42.56 2.00/5 4.47/3 7.57/3 12.11/4 13.51/4 18.05/3 20.09/3 26.05/3 27.27/3 30.51/3
WKS Wawel 2.00/5 2.47/3 3.10/4 4.14/7 1.40/12 4.14/3 2.04/8 5.56/6 1.22/2 3.24/5
32.33/3 35.04/3 41.18/3 42.45/3 42.56/3
1.42/2 2.31/5 6.14/8 1.27/7 0.11/4
4 HEBDA, Ireneusz 44.41 2.06/7 5.34/5 9.15/5 16.02/7 17.06/6 21.30/5 23.07/4 28.52/4 30.18/4 33.46/4
KS Kościelec Chrzanów 2.06/7 3.28/7 3.41/6 6.47/11 1.04/3 4.24/5 1.37/5 5.45/5 1.26/3 3.28/6
36.24/4 38.37/4 43.21/4 44.30/4 44.41/4
2.38/12 2.13/2 4.44/2 1.09/2 0.11/4
5 MIGACZ, Marcin 49.46 1.45/2 6.18/7 13.14/9 16.53/9 18.02/9 24.04/8 25.57/7 32.29/7 34.40/7 37.52/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.45/2 4.33/9 6.56/12 3.39/4 1.09/7 6.02/10 1.53/7 6.32/8 2.11/12 3.12/2
39.46/7 42.07/6 48.05/5 49.35/5 49.46/5
1.54/5 2.21/4 5.58/5 1.30/8 0.11/4
6 CHABRZYK, Andrzej 49.47 2.09/8 6.35/8 11.32/7 15.50/6 17.11/7 21.27/4 23.11/5 28.54/5 30.34/5 37.34/6
ChabTeam 2.09/8 4.26/8 4.57/8 4.18/8 1.21/10 4.16/4 1.44/6 5.43/4 1.40/7 7.00/12
39.42/6 42.13/7 48.18/6 49.36/6 49.47/6
2.08/9 2.31/5 6.05/7 1.18/4 0.11/4
7 BISKUPSKI, Michał 50.51 1.41/1* 4.37/2 7.46/2 11.21/3 12.18/3 25.22/9 26.37/8 32.00/6 33.38/6 36.54/5
WKS Wawel 1.41/1* 2.56/4 3.09/3 3.35/3 0.57/1* 13.04/12 1.15/2 5.23/3 1.38/6 3.16/3
38.27/5 41.35/5 48.56/7 50.43/7 50.51/7
1.33/1* 3.08/8 7.21/10 1.47/12 0.08/1*
8 NIEWIAROWSKI, Andrzej 53.02 2.19/9 5.36/6 11.12/6 15.08/5 16.16/5 21.34/6 24.48/6 33.13/8 35.14/8 39.18/8
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.19/9 3.17/6 5.36/10 3.56/5 1.08/5 5.18/8 3.14/10 8.25/11 2.01/11 4.04/9
41.22/8 44.51/8 51.14/8 52.48/8 53.02/8
2.04/8 3.29/9 6.23/9 1.34/9 0.14/9
9 WÓJCIK, Grzegorz 54.29 1.49/3 9.37/11 12.34/8 16.47/8 17.54/8 23.26/7 28.34/9 34.56/9 36.33/9 40.21/9
WKS Wawel 1.49/3 7.48/12 2.57/2 4.13/6 1.07/4 5.32/9 5.08/12 6.22/7 1.37/5 3.48/8
42.50/9 46.47/9 52.50/9 54.15/9 54.29/9
2.29/11 3.57/10 6.03/6 1.25/6 0.14/9
10 DOMIN, Tomasz 58.49 5.20/11 8.36/9 15.14/11 23.50/11 24.59/11 30.01/11 31.32/11 38.34/10 40.29/10 44.48/10
- 5.20/11 3.16/5 6.38/11 8.36/12 1.09/7 5.02/6 1.31/4 7.02/10 1.55/9 4.19/10
46.48/10 51.26/11 57.16/10 58.36/10 58.49/10
2.00/7 4.38/12 5.50/4 1.20/5 0.13/8
11 STYRYLSKI, Zbigniew 60.41 2.45/10 9.23/10 13.35/10 19.03/10 20.40/10 27.36/10 30.40/10 39.25/11 41.23/11 45.08/11
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.45/10 6.38/10 4.12/7 5.28/10 1.37/11 6.56/11 3.04/9 8.45/12 1.58/10 3.45/7
47.29/11 50.10/10 58.44/11 60.25/11 60.41/11
2.21/10 2.41/7 8.34/12 1.41/11 0.16/11
12 WALAŚ, Waldemar 69.10 12.08/12 18.57/12 24.26/12 29.41/12 30.54/12 36.05/12 39.41/12 46.42/12 48.27/12 53.03/12
WKS Wawel 12.08/12 6.49/11 5.29/9 5.15/9 1.13/9 5.11/7 3.36/11 7.01/9 1.45/8 4.36/11
54.59/12 59.28/12 67.12/12 68.50/12 69.10/12
1.56/6 4.29/11 7.44/11 1.38/10 0.20/12
HUNDT, Tomasz NKL-bPK 1.41/ / 11.01/ 14.42/ 15.58/ 22.11/ 23.28/ 30.37/ 32.31/ 35.25/
WKS Wawel 1.41/ / / 3.41/ 1.16/ 6.13/ 1.17/ 7.09/ 1.54/ 2.54/
37.21/ 39.59/ 48.03/ 49.07/ 49.17/
1.56/ 2.38/ 8.04/ 1.04/ 0.10/
CZAPLA, Przemek NKL-bPK 1.27/ 3.43/ 6.31/ 9.55/ / 14.23/ 15.34/ 20.34/ 22.29/ 25.04/
WKS Wawel 1.27/ 2.16/ 2.48/ 3.24/ / / 1.11/ 5.00/ 1.55/ 2.35/
26.35/ 28.30/ 33.23/ 34.26/ 34.36/
1.31/ 1.55/ 4.53/ 1.03/ 0.10/
URYGA, Sławomir NKL-bPK 3.35/ 8.23/ 21.42/ 27.15/ 29.24/ 36.19/ 41.25/ 48.22/ 51.53/ 58.27/
WKS Wawel 3.35/ 4.48/ 13.19/ 5.33/ 2.09/ 6.55/ 5.06/ 6.57/ 3.31/ 6.34/
68.08/ 78.43/ / / 90.35/
9.41/ 10.35/ / / /
RYCHŁOWSKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
KS Kościelec Chrzanów / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
BADARYCZ, Piotr DNF / / / / / / / / / /
UKS REFLEX Rybnik / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
ZASADZKI, Mirosław DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 4.1km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-35 3-58 4-42 5-48 6-47 7-46 8-39 9-41 10-33
11-31 12-56 13-59 14-99
1 KOZŁOWSKI, Jacek 28.59 1.51/1* 3.57/1* 6.01/1* 9.22/2 10.02/1* 11.01/1* 15.25/1* 18.09/1* 19.45/1* 21.58/1*
Patria Młynne 1.51/1* 2.06/3 2.04/2 3.21/3 0.40/1* 0.59/4 4.24/1* 2.44/2 1.36/2 2.13/2
22.42/1* 26.35/1* 27.31/1* 28.44/1* 28.59/1*
0.44/7 3.53/1* 0.56/1* 1.13/4 0.15/14
2 ŁABUZIŃSKI, Sławomir 30.37 2.04/2 4.02/2 6.17/2 9.09/1* 10.43/2 11.34/2 16.22/2 18.53/2 20.26/2 23.17/2
WKS Wawel 2.04/2 1.58/1* 2.15/3 2.52/1* 1.34/12 0.51/1* 4.48/2 2.31/1* 1.33/1* 2.51/9
23.53/2 28.03/2 29.11/2 30.27/2 30.37/2
0.36/1* 4.10/2 1.08/6 1.16/6 0.10/3
3 URBANIAK, Krzysztof 32.33 2.11/6 4.44/6 7.09/6 10.52/5 11.46/4 12.48/4 17.48/4 20.57/4 22.52/5 25.12/4
Team 360 Warszawa 2.11/6 2.33/7 2.25/4 3.43/8 0.54/6 1.02/6 5.00/6 3.09/7 1.55/6 2.20/3
25.55/4 30.05/3 31.11/3 32.22/3 32.33/3
0.43/4 4.10/2 1.06/5 1.11/3 0.11/5
4 PORADA, Robert 32.59 2.07/4 4.08/3 6.53/4 10.01/3 11.16/3 12.12/3 17.09/3 20.07/3 21.51/3 24.22/3
UKS REFLEX Rybnik 2.07/4 2.01/2 2.45/6 3.08/2 1.15/8 0.56/3 4.57/4 2.58/4 1.44/5 2.31/4
25.03/3 30.18/4 31.41/4 32.47/4 32.59/4
0.41/3 5.15/7 1.23/11 1.06/1* 0.12/8
5 NIESSNER, Piotr 33.50 2.05/3 4.26/5 6.59/5 10.39/4 12.04/6 13.07/6 18.04/5 21.04/5 22.45/4 25.20/5
WKS Wawel 2.05/3 2.21/5 2.33/5 3.40/7 1.25/10 1.03/8 4.57/4 3.00/5 1.41/4 2.35/6
26.00/5 31.27/5 32.32/5 33.41/5 33.50/5
0.40/2 5.27/8 1.05/4 1.09/2 0.09/1*
6 WOJARSKI, Krzysztof 35.36 2.22/8 5.06/8 7.54/7 11.27/7 12.22/7 13.33/7 18.59/7 22.50/8 24.47/8 27.31/8
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.22/8 2.44/8 2.48/7 3.33/5 0.55/7 1.11/9 5.26/7 3.51/11 1.57/7 2.44/8
28.16/8 32.49/6 34.09/6 35.25/6 35.36/6
0.45/8 4.33/4 1.20/10 1.16/6 0.11/5
7 KRYJOMSKI, Jerzy 37.04 2.21/7 4.51/7 8.01/8 11.28/8 12.56/8 13.49/8 18.37/6 21.48/6 23.45/6 27.12/7
KS Kościelec Chrzanów 2.21/7 2.30/6 3.10/9 3.27/4 1.28/11 0.53/2 4.48/2 3.11/8 1.57/7 3.27/12
28.11/7 34.31/7 35.40/7 36.55/7 37.04/7
0.59/12 6.20/9 1.09/7 1.15/5 0.09/1*
8 SŁOŃSKI, Marek 37.09 2.10/5 4.24/4 6.27/3 11.03/6 11.56/5 12.58/5 19.54/8 22.49/7 24.29/7 26.37/6
WKS Wawel 2.10/5 2.14/4 2.03/1* 4.36/10 0.53/5 1.02/6 6.56/9 2.55/3 1.40/3 2.08/1*
27.20/6 34.37/8 35.41/8 36.57/8 37.09/8
0.43/4 7.17/11 1.04/3 1.16/6 0.12/8
9 FORYSTEK, Józef 41.46 2.47/10 5.36/9 9.09/9 14.37/11 15.27/10 16.49/10 24.27/10 27.43/10 30.13/10 33.14/10
WKS Wawel 2.47/10 2.49/9 3.33/10 5.28/11 0.50/3 1.22/12 7.38/10 3.16/9 2.30/11 3.01/10
33.59/10 39.08/9 40.18/9 41.34/9 41.46/9
0.45/8 5.09/6 1.10/8 1.16/6 0.12/8
10 POLEWSKI, Dariusz 42.04 4.12/14 7.12/12 10.09/11 13.44/9 14.31/9 15.32/9 21.23/9 25.07/9 28.15/9 30.51/9
Indywidualnie 4.12/14 3.00/10 2.57/8 3.35/6 0.47/2 1.01/5 5.51/8 3.44/10 3.08/14 2.36/7
31.37/9 39.31/10 40.33/10 41.53/10 42.04/10
0.46/10 7.54/12 1.02/2 1.20/12 0.11/5
11 SZAJNA, Abu 45.40 3.42/13 8.41/13 12.39/13 18.21/12 19.13/12 20.39/12 28.24/12 31.29/11 34.09/11 37.13/11
WKS Wawel 3.42/13 4.59/13 3.58/11 5.42/12 0.52/4 1.26/14 7.45/11 3.05/6 2.40/13 3.04/11
37.56/11 43.00/11 44.10/11 45.28/11 45.40/11
0.43/4 5.04/5 1.10/8 1.18/11 0.12/8
12 KRET, Jacek 51.10 2.39/9 5.41/10 9.51/10 14.11/10 17.45/11 19.00/11 26.55/11 33.11/12 35.26/12 37.57/12
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.39/9 3.02/11 4.10/12 4.20/9 3.34/14 1.15/11 7.55/13 6.16/14 2.15/10 2.31/4
41.27/12 48.01/12 49.40/12 50.57/12 51.10/12
3.30/14 6.34/10 1.39/13 1.17/10 0.13/12
13 CZERKAWSKI, Wacław 54.56 3.06/11 6.58/11 12.34/12 18.30/13 19.48/13 21.13/13 30.31/13 35.24/13 37.58/13 41.39/13
UKS Sparta Czyżowice 3.06/11 3.52/12 5.36/14 5.56/13 1.18/9 1.25/13 9.18/14 4.53/13 2.34/12 3.41/13
42.40/13 50.35/13 52.23/13 54.42/13 54.56/13
1.01/13 7.55/13 1.48/14 2.19/14 0.14/13
14 WYZNAKIEWICZ, Paweł 59.11 3.25/12 12.42/14 17.18/14 24.04/14 26.42/14 27.53/14 35.40/14 40.24/14 42.21/14 46.46/14
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.25/12 9.17/14 4.36/13 6.46/14 2.38/13 1.11/9 7.47/12 4.44/12 1.57/7 4.25/14
47.40/14 55.57/14 57.25/14 59.01/14 59.11/14
0.54/11 8.17/14 1.28/12 1.36/13 0.10/3
POŹNIAK, Szymon NKL-bPK 3.47/ 6.47/ 9.46/ 15.06/ 16.27/ 17.48/ 23.28/ 27.10/ 29.01/ 31.25/
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.47/ 3.00/ 2.59/ 5.20/ 1.21/ 1.21/ 5.40/ 3.42/ 1.51/ 2.24/
/ 40.54/ 42.06/ 43.13/ 43.24/
/ / 1.12/ 1.07/ 0.11/
KUDŁACZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
KTK Piekary Śląskie / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 2.6km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-60 3-33 4-41 5-40 6-44 7-35 8-37 9-58 10-59
11-99
1 KRUCZEK, Stanisław 30.31 2.38/1* 3.37/1* 6.24/1* 10.25/1* 12.29/1* 15.28/1* 21.17/1* 23.51/1* 25.42/1* 28.23/1*
WKS Wawel 2.38/1* 0.59/1* 2.47/1* 4.01/2 2.04/1* 2.59/1* 5.49/2 2.34/1* 1.51/1* 2.41/1*
30.14/1* 30.31/1*
1.51/2 0.17/2
2 WYSOCKI, Andrzej 33.17 2.56/2 4.35/2 8.42/2 12.05/2 14.09/2 17.47/2 23.21/2 26.17/2 28.19/2 31.14/2
UKS Kometa Gliwice 2.56/2 1.39/2 4.07/2 3.23/1* 2.04/1* 3.38/2 5.34/1* 2.56/2 2.02/2 2.55/2
33.03/2 33.17/2
1.49/1* 0.14/1*
BLIMKE, Roman DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ /
/ /
POŹNIAK, Szymon NKL / / / / / / / / / /
/ 0.59/ 2.47/ 4.01/ 2.04/ 2.59/ 5.49/ 2.34/ 1.51/ 2.41/
/ /
1.51/ 0.17/
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 4.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-55 3-40 4-45 5-57 6-42 7-58 8-34 9-36 10-54
11-56 12-99
1 TUREK, Wojciech 0b.PK 44.01 2.22/1* 4.40/1* 9.37/1* 11.53/1* 13.23/1* 19.47/1* 25.39/1* 29.50/1* 31.21/1* 33.51/1*
WKS Wawel 2.22/1* 2.18/2 4.57/1* 2.16/1* 1.30/1* 6.24/1* 5.52/1* 4.11/1* 1.31/1* 2.30/1*
41.51/1* 43.48/1* 44.01/1*
8.00/2 1.57/1* 0.13/1*
2 MIGACZ, Katarzyna 0b.PK 77.12 10.40/6 14.04/5 22.23/4 26.04/4 28.33/4 37.30/6 45.35/3 51.57/2 54.24/2 62.25/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 10.40/6 3.24/4 8.19/4 3.41/7 2.29/6 8.57/5 8.05/2 6.22/4 2.27/2 8.01/7
73.42/4 76.53/3 77.12/3
11.17/5 3.11/2 0.19/2
3 TOTOŃ, Tomasz 0b.PK 82.26 8.39/2 13.31/3 24.02/6 27.12/5 29.06/6 36.50/4 49.02/6 54.49/4 59.04/3 62.32/4
Nowy Styl 8.39/2 4.52/5 10.31/9 3.10/2 1.54/3 7.44/3 12.12/8 5.47/3 4.15/5 3.28/4
70.37/2 82.03/4 82.26/4
8.05/3 11.26/7 0.23/6
4 SZTUKA, Łukasz 0b.PK 82.28 8.56/3 14.08/6 23.54/5 27.15/6 29.01/5 36.55/5 48.46/5 54.16/3 59.09/4 62.29/3
Nowy Styl 8.56/3 5.12/6 9.46/6 3.21/4 1.46/2 7.54/4 11.51/7 5.30/2 4.53/8 3.20/3
70.45/3 82.05/5 82.28/5
8.16/4 11.20/6 0.23/6
5 KALINA, Anna 0b.PK 95.49 9.01/4 14.19/7 24.36/7 30.03/7 33.08/7 46.24/7 57.39/8 69.07/6 73.27/6 79.24/6
Nowy Styl 9.01/4 5.18/7 10.17/8 5.27/9 3.05/8 13.16/9 11.15/5 11.28/6 4.20/6 5.57/6
90.45/6 95.20/6 95.49/6
11.21/6 4.35/4 0.29/8
6 DRĄGOWSKA, Maria 0b.PK 95.56 9.02/5 15.13/8 24.40/8 30.05/8 33.12/8 46.26/8 57.37/7 69.09/7 73.29/7 79.25/7
Nowy Styl 9.02/5 6.11/8 9.27/5 5.25/8 3.07/9 13.14/8 11.11/4 11.32/7 4.20/6 5.56/5
90.46/7 95.21/7 95.56/7
11.21/6 4.35/4 0.35/9
7 MORGAŚ, Marcin 0b.PK 96.31 24.14/8 27.35/9 37.49/9 41.20/9 43.25/9 51.06/9 59.49/9 70.57/8 74.06/8 76.51/5
Indywidualnie 24.14/8 3.21/3 10.14/7 3.31/5 2.05/4 7.41/2 8.43/3 11.08/5 3.09/4 2.45/2
84.34/5 96.10/8 96.31/8
7.43/1* 11.36/8 0.21/4
8 BUZEK, Gabi 0b.PK 99.07 11.36/7 13.42/4 20.48/3 24.25/3 26.40/3 36.40/3 47.57/4 61.23/5 64.08/5 82.41/8
WKS Wawel 11.36/7 2.06/1* 7.06/2 3.37/6 2.15/5 10.00/7 11.17/6 13.26/8 2.45/3 18.33/8
94.40/8 98.46/9 99.07/9
11.59/8 4.06/3 0.21/4
9 WÓJCIKOWSKA-STANIAK, Ewa 4b.PK 57.49 64.19/9 5.32/2 13.06/2 16.18/2 18.55/2 28.19/2 40.36/2 / / /
- 64.19/9 / 7.34/3 3.12/3 2.37/7 9.24/6 12.17/9 / / /
/ 57.29/2 57.49/2
/ / 0.20/3
FORYSTEK, Marek DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
|