Final total class results 31.07.2022 14:42:27
Sudety Cup 2022 4.E
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================================Orienteering Organiser===
Final total class results : K10 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ZVĚŘINOVÁ, Nina OK Lokomotiva Pardub 85 22.35/4 27.15/2 49.50/2 25.45/5 75.35/1 23.24/2 98.59/1
2.LÉTALOVÁ, Eva O-RUNNAŘI Beskydy 96 16.50/1 25.41/1 42.31/1 33.42/13 76.13/2 22.48/1 99.01/2
3.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 1555223 21.40/2 28.22/4 50.02/3 28.17/9 78.19/4 29.12/6 107.31/3
4.KOZÁKOVÁ, Zuzana KOS Tesla Brno 47 24.10/8 28.08/3 52.18/4 24.45/4 77.03/3 30.56/9 107.59/4
5.POZDÍLKOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Králové 79 26.28/11 33.08/8 59.36/9 22.50/1 82.26/5 29.20/7 111.46/5
6.NOVOTNA, Anna OK 99 Hradec Králové 79 26.39/12 31.44/7 58.23/7 25.59/6 84.22/6 27.30/5 111.52/6
7.TOMÍČKOVÁ, Ivana KOS Tesla Brno 47 24.07/7 38.52/12 62.59/10 23.20/2 86.19/8 27.01/3 113.20/7
8.KLOSE, Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 96 24.58/9 34.30/9 59.28/8 26.44/7 86.12/7 27.10/4 113.22/8
9.DOUSKOVA, Daniela KOS Tesla Brno 47 30.30/14 35.41/10 66.11/11 28.23/10 94.34/10 29.58/8 124.32/9
10.WALAŚ, Emilia WKS Wawel Kraków 1555093 23.13/5 45.19/14 68.32/13 28.15/8 96.47/11 38.25/13 135.12/10
11.SVOBODOVA, Natalie SKOB Zlin 115 23.57/6 42.22/13 66.19/12 33.54/14 100.13/12 35.00/12 135.13/11
12.HANČOVÁ, Alice TAP Tretra Praha 127 31.42/16 37.18/11 69.00/14 32.55/11 101.55/13 33.19/10 135.14/12
13.GORZELNIAK, Maja HKS Azymut Mochy 25 5791 27.37/13 53.14/17 80.51/16 65.14/18 146.05/16 42.42/15 188.47/13
14.KRASAUSKAITE, Fauste Medeina OK 63 35.49/18 62.19/19 98.08/18 42.48/16 140.56/15 48.18/16 189.14/14
15.LIPPA, Anna LUKS Azymek Zdzieszo 60 5648 43.39/19 51.23/16 95.02/17 39.56/15 134.58/14 69.42/19 204.40/15
16.BREKSA, Pia WKS Wawel Kraków 1555213 57.29/21 62.35/20 120.04/20 44.01/17 164.05/17 66.46/18 230.51/16
HRUŠOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Králové 79 21.46/3 31.33/6 53.19/5 MISPUNCH / DISQ / 39.49/14 DISQ /
KUTLVAŠROVÁ, Marta OOS TJ Spartak Vrchl 93 25.34/10 28.52/5 54.26/6 33.10/12 87.36/9 DNF / DISQ /
SIDLOVA, Dorota SKOB Zlin 115 30.57/15 49.02/15 79.59/15 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 1555091 47.48/20 62.13/18 110.01/19 DNF / DISQ / 54.08/17 DISQ /
PTACKOVA, Lucie KOS Tesla Brno 47 24.13/3 / 33.42/11 /
KNUTH, Kamilla OLV Potsdam 89 31.56/17 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
Final total class results : K12 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PANCHENKO, Ivanna KS Hades Poznań 51 5765 20.26/1 33.38/2 54.04/1 24.08/1 78.12/1 28.18/1 106.30/1
2.TOMÍČKOVÁ, Eliška KOS Tesla Brno 47 32.34/8 31.45/1 64.19/3 24.50/2 89.09/2 30.19/3 119.28/2
3.KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan Gdańsk 99 4954 24.32/2 37.55/4 62.27/2 42.45/15 105.12/4 29.17/2 134.29/3
4.WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 1484547 30.31/5 42.44/5 73.15/5 28.41/3 101.56/3 32.39/4 134.35/4
5.CHUDÍKOVÁ, Magdalena SKOB Frýdek-Místek 114 34.38/10 36.54/3 71.32/4 36.19/12 107.51/5 36.31/5 144.22/5
6.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut Mochy 25 4903 30.11/4 45.08/8 75.19/6 36.07/11 111.26/7 39.18/7 150.44/6
7.BOHNE, Amelia HKS Azymut Mochy 25 4904 29.02/3 48.33/9 77.35/7 31.23/7 108.58/6 41.50/10 150.48/7
8.ZAMIARA, Gabriela KS Hades Poznań 51 4690 37.37/11 51.42/11 89.19/9 30.53/6 120.12/9 44.23/11 164.35/8
8.ZAJDOWICZ, Maria LUKS Azymek Zdzieszo 60 5404 45.13/16 44.01/6 89.14/8 30.36/4 119.50/8 44.45/12 164.35/8
10.BREKSA, Blanka WKS Wawel Kraków 1554268 39.40/13 49.45/10 89.25/10 34.37/9 124.02/10 41.30/9 165.32/10
11.DANKOVA, Inna KS Hades Poznań 51 5729 31.02/7 62.19/14 93.21/12 30.49/5 124.10/11 48.15/14 172.25/11
12.DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 58 5474 41.24/15 65.26/15 106.50/15 32.55/8 139.45/12 52.35/16 192.20/12
13.POHLOVÁ, Sandra KOB Tretra Praha 45 30.43/6 81.36/19 112.19/16 38.43/13 151.02/14 44.54/13 195.56/13
14.WALAŚ, Olga WKS Wawel Kraków 1555092 40.47/14 71.38/17 112.25/17 34.55/10 147.20/13 51.32/15 198.52/14
15.OLIINYK, Hanna WKS Wawel Kraków 1554929 45.33/17 54.40/13 100.13/13 66.43/17 166.56/16 65.04/18 232.00/15
16.DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut Mochy 25 5751 39.07/12 53.49/12 92.56/11 67.52/18 160.48/15 81.38/20 242.26/16
17.TRZASKO, Martyna PKO Harpagan Gdańsk 99 4966 50.26/18 72.12/18 122.38/18 68.30/19 191.08/17 57.15/17 248.23/17
KURFÜRSTOVÁ, Marie FS Praha 24 33.18/9 70.02/16 103.20/14 MISPUNCH / DISQ / 39.05/6 DISQ /
MELLER, Zofia KS Hades Poznań 51 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / 43.55/16 DISQ / 78.39/19 DISQ /
WIATROWSKA, Zuzanna LUKS Azymek Zdzieszo 60 5482 DNF / 44.16/7 DISQ / 40.51/14 DISQ / 40.08/8 DISQ /
Final total class results : K14 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ČECHOVÁ, Johana KOS Tesla Brno 47 30.12/2 43.28/2 73.40/3 26.59/1 100.39/1 28.18/2 128.57/1
2.OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 1553938 26.50/1 43.43/3 70.33/1 30.34/8 101.07/2 28.10/1 129.17/2
3.KUTLVAŠROVÁ, Pavla OOS TJ Spartak Vrchl 93 34.38/5 38.56/1 73.34/2 29.19/5 102.53/3 33.43/4 136.36/3
4.ROKITA, Antonina PKO Harpagan Gdańsk 99 4848 37.08/8 45.59/4 83.07/7 28.41/4 111.48/4 38.57/8 150.45/4
5.MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 25 3575 34.28/4 47.58/6 82.26/5 30.16/7 112.42/5 38.21/7 151.03/5
6.OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 1554023 31.47/3 50.37/7 82.24/4 34.51/11 117.15/7 34.24/5 151.39/6
7.MASLANOVA, Ema SKOB Zlin 115 42.16/11 73.29/12 115.45/11 28.37/3 144.22/8 35.55/6 180.17/7
8.JANATOVÁ, Viola TJ Tatran Jablonec n 133 45.03/14 79.19/15 124.22/13 36.44/13 161.06/11 43.20/9 204.26/8
9.KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 25 4638 43.54/12 66.41/11 110.35/10 47.08/20 157.43/10 60.48/14 218.31/9
10.TRZASKO, Alicja PKO Harpagan Gdańsk 99 4965 46.25/15 82.24/17 128.49/14 35.26/12 164.15/12 57.49/13 222.04/10
11.CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 65 4312 49.26/17 80.59/16 130.25/15 43.45/16 174.10/14 55.52/12 230.02/11
12.POZDÍLKOVÁ, Zuzana OK 99 Hradec Králové 79 49.03/16 74.09/13 123.12/12 45.11/17 168.23/13 79.40/17 248.03/12
13.WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 1405025 61.00/18 84.37/19 145.37/17 43.30/15 189.07/16 66.13/15 255.20/13
14.STEHLÍKOVÁ, Josefína TJ Tatran Jablonec n 133 63.17/19 76.34/14 139.51/16 45.50/19 185.41/15 84.58/18 270.39/14
15.MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45 Gdynia 1355015 67.32/20 128.12/22 195.44/20 64.15/22 259.59/18 67.19/16 327.18/15
PATEREK, Hanna HKS Azymut Mochy 25 5047 40.59/10 66.24/10 107.23/9 37.19/14 144.42/9 MISPUNCH / DISQ /
NOWAK, Zofia KS Hades Poznań 51 3702 80.59/22 83.01/18 164.00/18 48.58/21 212.58/17 DNF / DISQ /
ČÍŽKOVÁ, Alena OK 99 Hradec Králové 79 69.17/21 119.10/21 188.27/19 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
ZĘBALA, Martyna PKO Harpagan Gdańsk 99 5280 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
ZURYNKOVÁ, Lenka TJ Tatran Jablonec n 133 44.37/13 MISPUNCH / DISQ / 45.22/18 DISQ / 47.15/10 DISQ /
SAŁACKA, Joanna UNTS Warszawa 1485510 MISPUNCH / 95.43/20 DISQ / 64.16/23 DISQ / 49.54/11 DISQ /
MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Kraków 1554022 36.11/6 46.30/5 82.41/6 30.10/6 112.51/6 MISPUNCH / DISQ /
PTACKOVA, Julie KOS Tesla Brno 47 27.58/2 / 29.42/3 /
DUTKIEWICZ, Wiktoria MKS Paulinum Jelenia 66 3881 36.31/7 33.26/10 /
KUNARTOVÁ, Dominika OK 99 Hradec Králové 79 38.31/9 59.34/9 98.05/8
BALCAROVÁ, Olga TJ Start Náchod 132 56.21/8 / 32.16/9 /
Final total class results : K16 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel Kraków 1553190 30.51/1 54.42/1 85.33/1 33.53/1 119.26/1 42.46/4 162.12/1
2.ORANYOVÁ, Sylva OK Jihlava 81 40.45/7 56.21/2 97.06/4 38.03/4 135.09/4 37.22/1 172.31/2
3.KUREČKOVÁ, Klára KOS Tesla Brno 47 36.03/3 63.11/6 99.14/5 35.10/2 134.24/3 38.11/2 172.35/3
4.PAULICKOVA, Tereza SOB Olomouc 120 32.13/2 59.20/4 91.33/2 40.59/8 132.32/2 48.36/9 181.08/4
5.CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1544290 38.30/5 58.24/3 96.54/3 39.19/5 136.13/5 48.32/8 184.45/5
6.DARGACZ, Paulina PKO Harpagan Gdańsk 99 4488 44.23/13 62.00/5 106.23/6 36.31/3 142.54/6 44.40/5 187.34/6
7.MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 1483554 41.01/8 67.15/7 108.16/7 39.31/6 147.47/7 42.00/3 189.47/7
8.CHABIERA, Filomena UNTS Warszawa 1483856 41.21/9 67.26/8 108.47/8 45.01/11 153.48/8 44.58/6 198.46/8
9.RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 1404880 38.25/4 76.45/11 115.10/10 41.04/9 156.14/9 49.09/10 205.23/9
10.SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk Wrocław 1542911 39.12/6 74.47/9 113.59/9 47.15/14 161.14/10 49.48/11 211.02/10
11.KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 25 3574 44.39/14 77.55/12 122.34/12 44.42/10 167.16/11 46.39/7 213.55/11
12.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 25 4635 42.47/10 76.38/10 119.25/11 53.45/18 173.10/13 52.56/13 226.06/12
13.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 52 3611 42.56/11 80.00/13 122.56/13 49.20/17 172.16/12 53.56/14 226.12/13
14.PANCHENKO, Daniela KS Hades Poznań 51 5766 47.12/15 88.25/15 135.37/14 40.34/7 176.11/14 54.14/15 230.25/14
15.PALÁTOVÁ, Renáta KOB Alfa Brno 41 43.48/12 91.55/16 135.43/15 48.41/16 184.24/16 56.00/16 240.24/15
16.KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk Wrocław 1544651 49.14/18 87.50/14 137.04/16 47.06/13 184.10/15 56.43/17 240.53/16
17.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 1413573 48.45/17 115.21/17 164.06/17 62.01/20 226.07/17 57.19/18 283.26/17
DVOŘÁKOVÁ, Lucie Beta Ursus Rosice 11 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ / 87.37/19 DISQ /
KUCIEL, Hanna WKS Śląsk Wrocław 1544295 53.25/19 MISPUNCH / DISQ / 54.04/19 DISQ / 52.35/12 DISQ /
DURKA, Martyna MKS Paulinum Jelenia 66 5011 48.43/16 47.44/15 /
LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum Jelenia 66 4740 45.13/12 /
Final total class results : K18 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 1462764 34.53/2 62.00/1 96.53/1 37.28/1 134.21/1 47.54/2 182.15/1
2.PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 58 3998 35.46/3 62.18/2 98.04/2 39.03/2 137.07/2 48.21/3 185.28/2
3.CHATELON, Louna OE42 78 32.50/1 66.31/3 99.21/3 46.13/5 145.34/3 46.13/1 191.47/3
4.SEREDA, Olha WKS Wawel Kraków 1555788 37.01/5 67.40/5 104.41/5 43.07/4 147.48/5 49.16/4 197.04/4
5.KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków 1554021 36.53/4 67.39/4 104.32/4 41.35/3 146.07/4 52.07/5 198.14/5
6.OTRESHKO, Eva Maria OK Slavia Hradec Krá 86 38.29/7 68.50/7 107.19/7 46.41/6 154.00/6 55.00/6 209.00/6
7.ZASČIURINSKAITE, Elada Medeina OK 63 37.26/6 68.43/6 106.09/6 47.58/7 154.07/7 55.13/7 209.20/7
8.DE HEIJ, Laura OB Říčany 73 41.06/8 68.57/8 110.03/8 48.22/8 158.25/8 62.19/9 220.44/8
9.LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków 1553832 49.20/9 77.34/9 126.54/9 57.41/11 184.35/9 65.17/12 249.52/9
10.KOPECKÁ, Martina OK 99 Hradec Králové 79 54.30/14 80.41/10 135.11/10 56.11/9 191.22/10 65.57/13 257.19/10
11.DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 1373835 51.22/10 88.33/13 139.55/12 57.48/13 197.43/11 66.19/14 264.02/11
12.RYGIELSKA, Kinga UMKS Kwidzyn 1464506 52.27/11 92.53/14 145.20/14 56.24/10 201.44/12 64.00/11 265.44/12
13.SKUNDAITE, Auguste SM Gaja 118 52.59/12 85.42/11 138.41/11 66.37/16 205.18/13 61.25/8 266.43/13
14.KRZYŻOSTANEK, Partycja UKS Grom Sokolniki 1373838 58.27/17 86.52/12 145.19/13 61.51/14 207.10/14 63.15/10 270.25/14
15.ŠELKOVSKYTE, Vilte SM Gaja 118 58.20/16 100.12/15 158.32/16 63.02/15 221.34/15 79.26/15 301.00/15
16.FLANCZEWSKA, Maja PKO Harpagan Gdańsk 99 5576 54.14/13 112.05/17 166.19/17 57.41/11 224.00/16 81.34/17 305.34/16
17.SAPIŽOVAITE, Skaiva SM Gaja 118 55.50/15 102.28/16 158.18/15 71.57/17 230.15/17 80.45/16 311.00/17
MILASAUSKAITE, Morta OSK Sakas 97 DNF / DNF / DISQ / / DISQ / DNF / DISQ /
KOTENKO, Olesya PKO Harpagan Gdańsk 99 5804 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
Final total class results : K20 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 51 4153 30.54/1 74.03/1 104.57/1 39.32/1 144.29/1 53.50/2 198.19/1
2.SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel Kraków 1553191 37.41/2 84.52/2 122.33/2 44.13/4 166.46/2 53.19/1 220.05/2
3.WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk Wrocław 1543152 40.28/4 90.48/3 131.16/3 41.33/2 172.49/3 57.47/3 230.36/3
4.DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 1403854 40.08/3 92.49/4 132.57/4 44.07/3 177.04/4 66.05/5 243.09/4
5.CHABIERA, Lena UNTS Warszawa 1482391 45.58/5 121.45/6 167.43/6 60.45/5 228.28/5 65.42/4 294.10/5
JELÍNKOVÁ, Adéla OK Lokomotiva Pardub 85 67.46/6 94.22/5 162.08/5 80.11/6 242.19/6 MISPUNCH / DISQ /
SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk Wrocław 1543491 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
nC.LEŚNICKA, Agnieszka nC 50.59/
Final total class results : K21 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ZVĚŘINOVÁ, Martina OK Lokomotiva Pardub 85 28.17/1 51.23/1 79.40/1 34.40/2 114.20/1 43.02/4 157.22/1
2.CHMELAŘOVÁ, Michaela OK Slavia Hradec Krá 86 30.58/2 57.12/5 88.10/4 34.35/1 122.45/3 40.14/2 162.59/2
3.HEPNEROVÁ, Martina OK 99 Hradec Králové 79 31.15/4 53.51/2 85.06/2 37.47/5 122.53/4 40.07/1 163.00/3
4.NOVÁKOVÁ, Zuzana SK LOB Nová Paka 107 31.11/3 54.13/3 85.24/3 36.08/3 121.32/2 41.56/3 163.28/4
5.BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś Łódź 140384 33.10/5 59.28/6 92.38/6 38.12/6 130.50/5 49.39/10 180.29/5
6.MATYBA, Anna KS Hades Poznań 51 1569 34.23/6 63.34/9 97.57/7 39.06/7 137.03/7 46.20/5 183.23/6
7.JEŘÁBKOVÁ, Jitka SKOB Zlín 116 37.52/11 64.42/10 102.34/11 37.18/4 139.52/8 49.22/8 189.14/7
8.ĎOUBALOVÁ, Věra KOB Dobruška 43 38.48/14 61.28/7 100.16/9 48.20/15 148.36/10 49.35/9 198.11/8
9.MORAWSKA, Anna Indywidualni Pomorsk 28 234 42.04/15 71.57/16 114.01/15 40.36/8 154.37/12 50.50/11 205.27/9
10.HANČOVÁ, Marie TAP Tretra Praha 127 43.36/17 73.20/18 116.56/16 44.37/10 161.33/13 48.56/7 210.29/10
11.ODEHNALOVÁ, Klára SK Žabovřesky Brno 113 37.59/12 68.51/14 106.50/12 45.12/11 152.02/11 60.10/20 212.12/11
12.JAUGELAITE, Ona Medeina OK 63 42.25/16 69.13/15 111.38/13 50.52/17 162.30/14 56.27/18 218.57/12
13.JANÝŠKOVÁ, Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy 96 50.05/21 67.25/12 117.30/18 50.57/18 168.27/17 51.05/12 219.32/13
14.BUGAJ, Katarzyna PKO Harpagan Gdańsk 99 1528 37.42/10 79.24/20 117.06/17 49.51/16 166.57/15 53.24/14 220.21/14
15.METELKOVÁ, Taťána OK 99 Hradec Králové 79 52.43/22 72.52/17 125.35/21 47.04/14 172.39/19 54.37/15 227.16/15
16.GAJDA-MORAWSKA, Monika UNTS Warszawa 148 46.07/19 78.11/19 124.18/20 46.19/13 170.37/18 59.54/19 230.31/16
17.FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły NDM 1021927 60.56/26 85.21/26 146.17/25 62.16/25 208.33/22 55.49/16 264.22/17
18.KLEIBEROVÁ, Eliška KOB Chocen 42 43.38/18 68.01/13 111.39/14 56.45/23 168.24/16 100.02/27 268.26/18
19.BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan Gdańsk 99 4215 56.08/23 84.20/25 140.28/23 55.16/21 195.44/20 74.32/23 270.16/19
20.LE CAM, Miti CRCO 18 60.15/25 93.56/28 154.11/26 52.21/19 206.32/21 77.17/24 283.49/20
21.URBÁNKOVÁ, Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 96 69.10/27 114.10/29 183.20/27 64.56/26 248.16/23 91.35/25 339.51/21
PLASKOVA, Anna KOB Alfa Brno 41 46.57/20 83.25/22 130.22/22 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
JACHYMIAK, Joanna KU AZS WAT Warszawa 53 5696 DNF / DNF / DISQ / 62.03/24 DISQ / 66.42/22 DISQ /
AZEBOVÁ, Nina OK 99 Hradec Králové 79 36.15/8 63.27/8 99.42/8 DNF / DISQ / 47.16/6 DISQ /
GÓRSKA, Kinga OK! Sport Warszawa 88 747 59.40/24 86.11/27 145.51/24 DNF / DISQ / 52.20/13 DISQ /
LUŠTICKÁ, Lucie OOB TJ Turnov 90 37.21/9 55.00/4 92.21/5 43.33/9 135.54/6 MISPUNCH / DISQ /
JANCOVA, Jana SK Sklenarovi 112 MISPUNCH / 83.42/23 DISQ / 54.22/20 DISQ / 65.10/21 DISQ /
PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 136355 38.38/13 82.12/21 120.50/19 DNF / DISQ / 55.59/17 DISQ /
MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa 1482096 35.45/7 66.23/11 102.08/10 45.30/12 147.38/9 MISPUNCH / DISQ /
KUFEL, Agata MKS Paulinum Jelenia 66 56.22/22 / 93.02/26 /
SMUTNÁ, Pavla OOB Vamberk 92 84.04/24 / DNF / /
Final total class results : K21E 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.TEPLÁ, Karolína OK Slavia Hradec Krá 86 36.29/2 72.48/1 109.17/1 38.40/1 147.57/1 47.49/1 195.46/1
2.CHALOUPSKA, Barbora OK 99 Hradec Králové 79 33.53/1 77.05/3 110.58/2 41.30/3 152.28/2 50.47/2 203.15/2
3.KOZÁKOVÁ, Zdenka KOS Tesla Brno 47 40.54/4 76.29/2 117.23/3 42.54/4 160.17/3 56.20/4 216.37/3
4.PETEROVÁ, Jana OK Lokomotiva Pardub 85 43.42/9 92.17/9 135.59/6 41.02/2 177.01/5 56.35/5 233.36/4
5.PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl Iw 1391177 45.09/10 91.40/8 136.49/8 49.09/8 185.58/6 61.27/10 247.25/5
6.SZRAMA, Zuzanna PUKS Młode Orły NDM 1021664 45.43/11 96.21/15 142.04/9 50.11/10 192.15/8 63.22/12 255.37/6
7.WICHA, Iwona PUKS Młode Orły NDM 102485 50.58/17 94.17/11 145.15/13 53.16/12 198.31/10 59.46/7 258.17/7
8.GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan Gdańsk 99 4764 46.31/12 90.00/7 136.31/7 51.35/11 188.06/7 75.32/21 263.38/8
9.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1541827 47.33/15 102.37/18 150.10/14 54.33/15 204.43/12 62.27/11 267.10/9
10.OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 140376 42.03/6 101.27/17 143.30/12 56.17/16 199.47/11 67.37/15 267.24/10
11.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 1552935 50.47/16 102.44/19 153.31/17 54.25/14 207.56/13 65.32/13 273.28/11
12.GVILDYTE, Tekle Emilija Medeina OK 63 47.23/14 95.51/14 143.14/11 53.29/13 196.43/9 78.56/23 275.39/12
13.SKLENAROVA, Radka SK Sklenarovi 112 51.44/18 100.10/16 151.54/15 58.39/20 210.33/14 70.49/18 281.22/13
14.DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy 25 3584 59.34/23 93.25/10 152.59/16 65.13/24 218.12/15 66.14/14 284.26/14
15.PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl Iw 1395264 61.34/24 110.15/21 171.49/18 59.28/21 231.17/16 71.11/19 302.28/15
16.WICHA, Małgorzata WKS Wawel Kraków 155484 57.58/19 116.35/23 174.33/19 62.35/22 237.08/17 77.02/22 314.10/16
17.BIAŁA, Weronika indywidualnie 30 69.06/25 108.51/20 177.57/20 74.15/28 252.12/18 69.49/16 322.01/17
18.HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 51 930 59.28/22 122.35/24 182.03/21 71.32/27 253.35/20 69.58/17 323.33/18
19.MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka Rumia 1432434 69.37/26 113.58/22 183.35/22 69.50/25 253.25/19 87.15/25 340.40/19
20.KALATA, Agnieszka MKS Paulinum Jelenia 66 3803 58.41/21 133.47/25 192.28/23 70.41/26 263.09/21 91.02/27 354.11/20
LEUNG, Ka Ki Hong Kong Island Ori 26 76.50/27 141.19/26 218.09/24 MISPUNCH / DISQ / 117.31/28 DISQ /
ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport Warszawa 88 3480 MISPUNCH / 81.23/6 DISQ / 43.39/5 DISQ / 51.47/3 DISQ /
RUFFEROVÁ, Iva OOB TJ Turnov 90 42.17/7 81.05/5 123.22/5 44.17/6 167.39/4 MISPUNCH / DISQ /
ODEHNALOVÁ, Tereza SK Žabovřesky Brno 113 46.47/13 95.26/13 142.13/10 MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
JIRCAKOVA, Martina TJ Slovan Luhacovice 131 37.34/3 DNF / DISQ / 64.48/23 DISQ / 58.02/6 DISQ /
GARCZAREK, Justyna UKS Grom Sokolniki 1372542 58.36/20 MISPUNCH / DISQ / 58.38/19 DISQ / 82.06/24 DISQ /
MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocienie 145328 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
GORCZYCA, Maria WKS Grunwald Poznań 1532971 MISPUNCH / 94.29/12 DISQ / 58.12/18 DISQ / 71.39/20 DISQ /
PAULAVA, Hanna WKS Śląsk Wrocław 1545520 42.25/8 MISPUNCH / DISQ / 49.32/9 DISQ / 60.05/9 DISQ /
UDRZALOVA, Pavla OK Lokomotiva Pardub 85 45.25/7 / 60.00/8 /
KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk Wrocław 1542046 56.59/17 / 87.48/26 /
LATASTE, Lucie CO Colmar 17 40.56/5 80.19/4 121.15/4
Final total class results : K35 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JANATOVÁ, Lucie TJ Tatran Jablonec n 133 33.45/2 60.35/1 94.20/1 36.09/1 130.29/1 46.25/5 176.54/1
2.VÍTKOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Králové 79 33.44/1 66.18/2 100.02/2 39.09/3 139.11/2 43.49/1 183.00/2
3.KOLÍNOVÁ, Kristýna Oddíl OB Kotlářka 76 35.37/3 66.29/3 102.06/3 39.56/5 142.02/3 45.28/4 187.30/3
4.NOVOTNA, Katka OK 99 Hradec Králové 79 37.43/5 73.36/4 111.19/4 40.32/6 151.51/4 51.40/10 203.31/4
5.BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra PKO Harpagan Gdańsk 99 5146 41.23/9 76.48/7 118.11/7 41.20/9 159.31/5 45.09/3 204.40/5
6.MARCINIAK, Maria Anna KS Hades Poznań 51 4683 41.13/8 80.58/10 122.11/9 38.43/2 160.54/7 44.12/2 205.06/6
7.TIHONOVÁ, Martina OK 99 Hradec Králové 79 40.09/6 76.52/8 117.01/6 43.41/11 160.42/6 49.30/8 210.12/7
8.LÉTALOVÁ, Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 96 46.41/13 76.35/6 123.16/11 40.42/7 163.58/9 47.18/6 211.16/8
9.CHATELON, Lucile OE42 78 35.41/4 83.54/11 119.35/8 44.35/13 164.10/10 50.22/9 214.32/9
10.MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 141483 43.22/11 79.33/9 122.55/10 40.54/8 163.49/8 54.16/11 218.05/10
11.KRASAUSKE, Giedre Medeina OK 63 43.15/10 83.58/12 127.13/12 46.01/14 173.14/12 64.04/17 237.18/11
12.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 1252347 50.55/15 87.07/14 138.02/13 48.45/16 186.47/13 59.22/14 246.09/12
13.DARUK, Agnieszka OK! Sport Warszawa 88 508 43.32/12 107.20/20 150.52/16 42.09/10 193.01/15 57.11/12 250.12/13
14.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta UKS Orientpark.pl Iw 1394287 61.55/21 84.20/13 146.15/14 43.56/12 190.11/14 60.11/15 250.22/14
15.MULÍČKOVÁ, Eva KOB Alfa Brno 41 40.43/7 76.11/5 116.54/5 47.44/15 164.38/11 86.39/24 251.17/15
16.KOZIOŁEK, Julia WKS Śląsk Wrocław 154722 50.33/14 100.51/18 151.24/17 52.07/18 203.31/16 63.39/16 267.10/16
17.GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź 1402128 51.48/16 94.56/16 146.44/15 62.20/24 209.04/17 71.34/21 280.38/17
18.LESISZ, Agata PKO Harpagan Gdańsk 99 5575 61.56/22 94.16/15 156.12/18 57.35/20 213.47/18 66.58/18 280.45/18
19.OLIINYK, Alona WKS Wawel Kraków 1553652 57.03/17 108.29/21 165.32/20 58.49/21 224.21/19 68.43/20 293.04/19
20.KURIATNYK, Natalia KS Hades Poznań 51 5773 61.51/20 134.46/22 196.37/22 59.55/22 256.32/20 74.48/23 331.20/20
21.NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl Iw 1394973 59.35/19 134.54/23 194.29/21 66.08/25 260.37/21 73.49/22 334.26/21
22.IŻYKOWSKA, Agnieszka 6BPD 5 70.19/24 160.43/24 231.02/23 56.51/19 287.53/22 67.06/19 354.59/22
23.DZIKA, Natalia 15GBZ 2 68.28/23 168.24/25 236.52/24 61.47/23 298.39/23 92.41/25 391.20/23
CIARKOWSKA, Magdalena 15BZ 1 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
MAJASOW, Agata WKS Śląsk Wrocław 1541029 DNF / 95.01/17 DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
PTACKOVA, Veronika KOS Tesla Brno 47 39.22/4 / 47.39/7 /
KRUCZEK, Anna Kruczek 49 49.43/17 / 59.13/13 /
SIKORA, Natalia indywidualnie 30 58.18/18 103.07/19 161.25/19 DNF / DISQ /
Final total class results : K40 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PEKARKOVA, Eva SKOB Zlin 115 32.17/1 55.37/1 87.54/1 38.52/4 126.46/1 41.21/1 168.07/1
2.MASLANOVA, Hana SKOB Zlin 115 37.51/3 56.35/2 94.26/2 37.14/2 131.40/2 44.44/5 176.24/2
3.KUTLVAŠROVÁ, Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchl 93 36.03/2 59.56/3 95.59/3 37.23/3 133.22/3 43.32/3 176.54/3
4.TOMÍČKOVÁ, Dana KOS Tesla Brno 47 39.44/5 61.00/4 100.44/4 39.30/5 140.14/4 46.17/7 186.31/4
5.SLOVACKOVA, Vera SKOB Zlin 115 40.03/6 68.05/7 108.08/6 37.08/1 145.16/5 45.36/6 190.52/5
6.LIBROVÁ, Lucie Orientační Běh Opava 94 37.54/4 63.06/5 101.00/5 49.13/12 150.13/6 43.14/2 193.27/6
7.POGANY-WESOLOWSKA, Borbala indywidualnie 30 41.31/7 70.04/9 111.35/7 48.41/11 160.16/9 44.43/4 204.59/7
8.GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel Kraków 1553716 42.46/9 73.07/10 115.53/11 40.13/6 156.06/7 50.43/9 206.49/8
9.VALÍKOVÁ, Petra Orientační Běh Opava 94 45.59/12 68.34/8 114.33/9 45.19/10 159.52/8 50.29/8 210.21/9
10.HOLASOVÁ, Šárka Orientační Běh Opava 94 45.54/11 67.24/6 113.18/8 49.51/13 163.09/10 50.46/10 213.55/10
11.VENCLOVÁ, Veronika OB Sokol Žamberk 74 43.52/10 83.01/14 126.53/13 41.09/7 168.02/12 52.25/11 220.27/11
12.PLACHÁ, Andrea Oddíl OS SK Prostějo 77 46.35/13 77.11/13 123.46/12 42.26/8 166.12/11 55.49/13 222.01/12
13.KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel Kraków 1555330 41.36/8 74.02/11 115.38/10 57.57/18 173.35/13 56.14/15 229.49/13
14.JEŽKOVÁ, Dana SNA 119 52.02/17 84.38/15 136.40/17 44.02/9 180.42/15 55.52/14 236.34/14
15.KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační Běh Opava 94 51.14/16 76.49/12 128.03/14 52.26/15 180.29/14 58.38/16 239.07/15
16.MRÁZKOVÁ, Jana OB Kotlářka 71 49.10/15 87.18/17 136.28/16 50.42/14 187.10/16 54.53/12 242.03/16
17.LEMKE, Katarzyna KS Hades Poznań 51 5258 47.38/14 84.56/16 132.34/15 65.29/24 198.03/17 66.44/18 264.47/17
18.CHUDÍKOVÁ, Pavla SKOB Frýdek-Místek 114 64.35/22 100.39/19 165.14/21 54.00/17 219.14/19 64.45/17 283.59/18
19.MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45 Gdynia 1355609 54.27/19 103.10/20 157.37/18 60.31/20 218.08/18 70.42/20 288.50/19
20.PABIAN, Patrycja UMKS Kwidzyn 1464188 64.36/23 98.47/18 163.23/20 60.06/19 223.29/20 68.46/19 292.15/20
21.PIETRZAK, Katarzyna HKS Azymut Mochy 25 5748 63.49/21 121.38/23 185.27/23 62.05/22 247.32/23 87.01/22 334.33/21
KURFÜRSTOVÁ, Magdalena FS Praha 24 56.39/20 103.16/21 159.55/19 65.21/23 225.16/21 DNF / DISQ /
ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 51 915 65.11/24 118.56/22 184.07/22 61.27/21 245.34/22 MISPUNCH / DISQ /
KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 53 4907 52.59/18 MISPUNCH / DISQ / 53.21/16 DISQ / 78.20/21 DISQ /
Final total class results : K45 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOSOVÁ, Michaela OK 99 Hradec Králové 79 32.44/1 57.09/2 89.53/2 41.47/2 131.40/1 42.17/3 173.57/1
2.BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 1482178 35.18/4 63.03/5 98.21/4 44.30/7 142.51/3 39.58/1 182.49/2
3.BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań 51 944 34.53/3 57.58/3 92.51/3 43.32/4 136.23/2 46.54/6 183.17/3
4.RADOVÁ, Martina KOB Alfa Brno 41 36.14/5 69.02/10 105.16/6 46.14/8 151.30/6 41.37/2 193.07/4
5.OLEJNIK, Ewa WKS Wawel Kraków 1554120 40.22/9 60.54/4 101.16/5 44.26/6 145.42/4 49.10/10 194.52/5
6.ČECHOVÁ, Marcela KOS Tesla Brno 47 41.07/10 67.06/8 108.13/8 42.44/3 150.57/5 44.19/4 195.16/6
7.PTÁČKOVÁ, Kateřina SK Praga 109 43.56/12 65.22/6 109.18/9 43.48/5 153.06/7 47.08/7 200.14/7
8.ROSZAK, Maja UMKS Kwidzyn 1464192 43.51/11 70.13/11 114.04/12 41.08/1 155.12/8 45.04/5 200.16/8
9.KOZŁOWSKA, Jolanta Patria Młynne 98 40.03/7 67.56/9 107.59/7 50.29/10 158.28/9 47.53/8 206.21/9
10.MALEČKOVÁ, Iva USK Praha 149 45.33/14 67.01/7 112.34/11 53.08/15 165.42/10 48.04/9 213.46/10
11.SYVORONOVA DANKOVA, Olga KS Hades Poznań 51 5728 37.27/6 72.34/12 110.01/10 60.13/18 170.14/13 50.51/12 221.05/11
12.KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační Běh Opava 94 44.39/13 73.13/13 117.52/14 51.35/11 169.27/12 56.59/15 226.26/12
13.MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 1482405 40.17/8 75.13/14 115.30/13 51.36/12 167.06/11 59.22/17 226.28/13
14.DRZKOVA, Marketa LPU 59 49.23/17 78.05/16 127.28/16 49.53/9 177.21/14 51.17/13 228.38/14
15.KLOSE, Petra O-RUNNAŘI Beskydy 96 47.35/16 77.12/15 124.47/15 52.38/14 177.25/15 56.01/14 233.26/15
16.NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 1432729 47.31/15 82.02/18 129.33/17 52.19/13 181.52/16 61.13/20 243.05/16
17.LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 1554272 53.07/19 80.49/17 133.56/18 66.02/22 199.58/17 60.47/18 260.45/17
18.DOUSKOVA, Klara KOS Tesla Brno 47 62.31/23 90.53/20 153.24/19 53.15/16 206.39/18 58.06/16 264.45/18
19.TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków 1553372 52.52/18 104.53/23 157.45/20 57.17/17 215.02/19 60.54/19 275.56/19
20.ZIAREK, Joanna UMKS Kwidzyn 1464549 71.10/26 87.31/19 158.41/21 61.40/19 220.21/20 65.57/23 286.18/20
21.WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 1484548 57.44/20 102.17/21 160.01/22 65.23/21 225.24/21 64.24/21 289.48/21
22.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 51 4413 59.43/22 103.21/22 163.04/23 76.01/23 239.05/22 64.38/22 303.43/22
23.ROKITA, Anna PKO Harpagan Gdańsk 99 5580 94.25/29 156.41/29 251.06/28 115.47/27 366.53/25 104.48/24 471.41/23
HÁJKOVÁ KLÍČOVÁ, Kateřina KOS Tesla Brno 47 62.32/24 112.41/25 175.13/24 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
PATEREK, Honorata KS Hades Poznań 51 193 33.59/2 53.34/1 87.33/1 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
BOHÁČOVÁ, Alena OB Kunvald 72 79.12/27 129.24/27 208.36/26 78.21/24 286.57/23 MISPUNCH / DISQ /
ČÍŽKOVÁ, Dana OK Slavia Hradec Krá 86 70.33/25 112.38/24 183.11/25 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KÁŇOVÁ, Hana O-RUNNAŘI Beskydy 96 81.38/28 127.27/26 209.05/27 89.13/25 298.18/24 OVERTIME / DISQ /
LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan Gdańsk 99 4847 DNF / DNF / DISQ / 62.29/20 DISQ / 50.42/11 DISQ /
KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel Kraków 1555204 DNF / 141.38/28 DISQ / 106.55/26 DISQ / 112.53/25 DISQ /
SOTER, Johanna OLV Potsdam 89 58.31/21 / / DNF / /
Final total class results : K50 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.DEPTA, Monika MKS Paulinum Jelenia 66 165 27.47/1 42.43/1 70.30/1 26.08/1 96.38/1 34.43/1 131.21/1
2.CHALOUPSKA, Pavlina OK 99 Hradec Králové 79 36.11/4 44.44/2 80.55/2 31.17/3 112.12/2 37.38/3 149.50/2
3.KOPECKÁ, Marcela OK 99 Hradec Králové 79 32.14/2 50.29/4 82.43/3 30.37/2 113.20/3 39.57/5 153.17/3
4.ECKARDT, Cornelia USV TU Dresden 150 33.40/3 49.08/3 82.48/4 32.30/5 115.18/4 41.51/6 157.09/4
5.SMUTNÁ, Jana OOB Vamberk 92 38.45/7 56.54/5 95.39/5 37.49/8 133.28/6 39.36/4 173.04/5
6.NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 25 1222 43.18/11 56.57/6 100.15/6 32.50/6 133.05/5 45.05/9 178.10/6
7.LE CAM, Muriel CRCO 18 37.47/6 62.34/9 100.21/7 39.09/9 139.30/8 46.19/13 185.49/7
8.WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 1481208 36.36/5 65.08/11 101.44/8 36.57/7 138.41/7 49.19/16 188.00/8
9.RYKALOVÁ, Jitka OOB Vamberk 92 42.51/10 65.15/13 108.06/9 40.19/12 148.25/9 50.15/17 198.40/9
10.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 148112 48.10/16 62.23/8 110.33/10 45.20/19 155.53/13 46.16/11 202.09/10
11.VRIČANOVÁ, Sylva OB Havířov 69 41.37/8 70.16/17 111.53/11 41.32/15 153.25/11 49.02/15 202.27/11
12.MYSLIVCOVÁ, Lenka OK Slavia Hradec Krá 86 55.08/27 62.38/10 117.46/17 43.24/17 161.10/17 42.13/7 203.23/12
13.WAŃCZYK, Magdalena PUKS Młode Orły NDM 1021485 44.51/12 67.08/14 111.59/12 47.53/23 159.52/15 44.22/8 204.14/13
14.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 135238 42.10/9 70.34/18 112.44/14 39.44/10 152.28/10 51.56/19 204.24/14
15.BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 1553313 45.01/13 67.27/15 112.28/13 47.12/22 159.40/14 45.23/10 205.03/15
16.BERNATÍKOVÁ, Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 96 53.05/23 60.03/7 113.08/15 40.45/13 153.53/12 56.51/24 210.44/16
17.KADĚROVÁ, Barbora OB Havířov 69 49.27/17 77.40/24 127.07/22 42.26/16 169.33/19 50.36/18 220.09/17
18.KAVALÍROVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Králové 79 48.08/15 75.12/21 123.20/19 40.09/11 163.29/18 56.47/23 220.16/18
19.ODEHNALOVÁ, Kamila KOB Alfa Brno 41 51.02/20 65.14/12 116.16/16 43.45/18 160.01/16 60.59/32 221.00/19
20.JAUGELIENE, Rasa Medeina OK 63 49.49/19 77.14/23 127.03/21 48.47/27 175.50/23 46.16/11 222.06/20
21.FENCLOVÁ, Markéta OK Lokomotiva Pardub 85 49.27/17 72.55/20 122.22/18 47.59/24 170.21/20 56.58/25 227.19/21
22.ŘEHÁKOVÁ, Jana SKOB Frýdek-Místek 114 55.22/28 68.39/16 124.01/20 48.09/25 172.10/21 59.39/30 231.49/22
23.OTRUSINOVÁ, Helena KOB Alfa Brno 41 52.38/21 75.46/22 128.24/23 45.51/20 174.15/22 58.54/28 233.09/23
24.LUKASOVA, Lenka KOS Tesla Brno 47 59.03/33 78.44/26 137.47/26 48.20/26 186.07/24 56.59/26 243.06/24
25.GORCZYCA, Magdalena KS Hades Poznań 51 3306 59.46/35 78.29/25 138.15/27 49.42/28 187.57/25 59.30/29 247.27/25
26.ŠTORKOVÁ, Simona Oddíl OS SK Prostějo 77 64.24/36 82.55/28 147.19/31 46.35/21 193.54/27 55.43/21 249.37/26
27.ILLNEROVÁ, Daniela Oddíl OB Kotlářka 76 56.47/30 72.27/19 129.14/24 59.33/31 188.47/26 64.28/33 253.15/27
28.MIKOVA, Iva KOS Tesla Brno 47 55.03/26 87.35/31 142.38/29 58.21/30 200.59/28 60.23/31 261.22/28
29.PISAREK, Renata WKS Wawel Kraków 155 66.51/37 87.25/30 154.16/33 56.52/29 211.08/29 69.16/35 280.24/29
30.NADERA, Agata CX80 Kalisz 19 59.31/34 86.35/29 146.06/30 67.36/33 213.42/30 70.05/36 283.47/30
31.TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 1252691 58.32/31 91.29/33 150.01/32 65.02/32 215.03/32 69.08/34 284.11/31
32.ROMANOW-PĘKAL, Ewa UMKS Kwidzyn 1465477 53.00/22 89.36/32 142.36/28 71.29/34 214.05/31 78.11/37 292.16/32
33.SPRATKOVÁ, Iva OB Havířov 69 69.58/39 148.15/36 218.13/35 76.43/36 294.56/33 97.12/40 392.08/33
34.PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel Kraków 1555198 104.15/40 162.55/37 267.10/36 115.23/37 382.33/34 122.52/41 505.25/34
BEAUVIR, Laurence BCCO 10 67.58/38 MISPUNCH / DISQ / 73.27/35 DISQ / 57.13/27 DISQ /
TOMASZEWSKA, Monika CX80 Kalisz 19 58.40/32 DNF / DISQ / DNF / DISQ / 81.25/38 DISQ /
KRÁLOVÁ, Gabriela OB Havířov 69 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
AZEBOVÁ, Martina OK 99 Hradec Králové 79 56.38/29 99.03/34 155.41/34 DNF / DISQ / 52.24/20 DISQ /
MAŇÁKOVÁ, Silvie OK 99 Hradec Králové 79 45.29/14 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / 55.51/22 DISQ /
PODMOLIKOVA, Dagmar SKOB Zlin 115 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KRUNKOVÁ, Bohuslava TJ Start Náchod 132 MISPUNCH / 104.02/35 DISQ / DNF / DISQ / 83.53/39 DISQ /
KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 1544745 54.01/24 MISPUNCH / DISQ / 41.07/14 DISQ / 47.58/14 DISQ /
VANDASOVÁ, Markéta OB Vamberk 75 31.23/4 / 34.55/2 /
LATASTE, Jana CO Colmar 17 54.03/25 80.56/27 134.59/25
Final total class results : K55 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.STODULKOVA, Lena 157 157 36.49/2 37.19/2 74.08/2 38.47/1 112.55/1 39.13/1 152.08/1
2.HRSTKOVÁ, Dana JHB 37 39.53/5 36.22/1 76.15/3 40.27/2 116.42/2 41.27/2 158.09/2
3.MÜLLEROVÁ, Zorka Báječné ženy v orien 8 38.16/4 43.50/4 82.06/4 44.56/5 127.02/3 44.48/5 171.50/3
4.MISIUNIENE, Irina Medeina OK 63 41.25/7 48.40/5 90.05/5 44.21/4 134.26/4 43.45/4 178.11/4
5.TEPLÁ, Hana OK Slavia Hradec Krá 86 40.19/6 50.21/6 90.40/6 50.47/7 141.27/6 47.46/6 189.13/5
6.NOVOTNÁ, Ivana OK Hradec Králové 80 38.08/3 57.09/8 95.17/7 42.19/3 137.36/5 56.04/8 193.40/6
7.BIKELIENE, Ema Labirintas OK 54 48.28/9 65.33/9 114.01/9 57.54/9 171.55/7 55.20/7 227.15/7
8.WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 1483556 62.40/12 67.00/11 129.40/11 71.30/10 201.10/9 67.01/10 268.11/8
9.NOIMAN, Anat Lev Hsharon Menashe 56 62.06/11 66.00/10 128.06/10 71.53/11 199.59/8 87.56/12 287.55/9
10.SCHAFEROVA, Jana SKOB Zlin 115 84.48/13 75.00/12 159.48/12 83.16/12 243.04/10 78.33/11 321.37/10
ROUDNA, Eva OK Lokomotiva Pardub 85 48.29/10 56.48/7 105.17/8 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
CHMELAŘOVÁ, Marie OK Slavia Hradec Krá 86 44.12/8 DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KLAPALOVÁ, Jana OOB Vamberk 92 45.09/6 / 43.33/3 /
VEVERKOVÁ, Iveta OOB Vamberk 92 57.07/8 / 65.36/9 /
JAROŠOVÁ, Petra Oddíl OS SK Prostějo 77 34.05/1 37.53/3 71.58/1
Final total class results : K60 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MORAWSKA, Irena Indywidualni Pomorsk 28 160 34.40/1 39.15/1 73.55/1 39.58/2 113.53/1 40.05/1 153.58/1
2.KUTKIENE, Violeta Medeina OK 63 38.40/2 40.08/2 78.48/2 44.29/3 123.17/2 41.17/2 164.34/2
3.ŽIAUKIENE, Daiva Medeina OK 63 39.08/3 46.59/3 86.07/3 38.57/1 125.04/3 43.16/3 168.20/3
4.KRÁLOVÁ, Zdenka SK Severka Šumperk 110 42.28/4 54.28/5 96.56/4 47.27/4 144.23/4 46.38/4 191.01/4
5.CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 1441495 54.18/5 54.57/6 109.15/5 51.12/7 160.27/5 67.41/8 228.08/5
6.GIPIENE, Ina Medeina OK 63 69.27/8 51.38/4 121.05/6 49.01/5 170.06/6 59.26/6 229.32/6
7.BRETTSCHNEIDER, Gudrun Kaulsdorfer OLV Berl 39 68.39/7 57.15/7 125.54/7 50.56/6 176.50/7 58.15/5 235.05/7
8.SOCHOROVÁ, Hana OB Havířov 69 67.42/6 65.42/8 133.24/8 85.05/9 218.29/8 65.44/7 284.13/8
9.VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka TJ Start Náchod 132 75.48/9 71.59/9 147.47/9 70.53/8 218.40/9 103.02/9 321.42/9
Final total class results : K65 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.STANEVICIENE, Ruta Labirintas OK 54 32.25/1 41.08/2 73.33/2 37.49/2 111.22/1 33.34/1 144.56/1
2.GVILDIENE, Virginija Medeina OK 63 33.32/2 39.08/1 72.40/1 39.14/3 111.54/2 38.37/2 150.31/2
3.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 1382181 34.14/3 44.08/3 78.22/3 41.05/4 119.27/3 42.04/5 161.31/3
4.DAMBRAUSKIENE, Genute SM Gaja 118 39.54/4 45.15/4 85.09/4 41.22/5 126.31/4 57.25/8 183.56/4
5.MRÁZKOVÁ, Ivana OB Kotlářka 71 50.26/9 50.16/5 100.42/8 48.20/8 149.02/7 39.54/3 188.56/5
6.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 1255436 43.12/7 50.19/6 93.31/6 47.36/7 141.07/6 51.55/7 193.02/6
7.KALIBÁNOVÁ, Jiřina SK LOB Nová Paka 107 52.25/10 56.21/9 108.46/10 46.22/6 155.08/8 59.09/9 214.17/7
8.OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 35 229 104.37/12 116.09/13 220.46/12 105.48/10 326.34/9 101.32/11 428.06/8
MARGIT, Jenei BÖF Budaörs 13 46.12/8 59.54/11 106.06/9 DNF / DISQ / 47.18/6 DISQ /
BĚHOUNOVÁ, Jiřina OK 99 Hradec Králové 79 40.05/5 50.45/7 90.50/5 DNF / DISQ / 40.21/4 DISQ /
NOVOTNÁ, Jiřina OK Lokomotiva Pardub 85 40.59/6 57.21/10 98.20/7 37.15/1 135.35/5 MISPUNCH / DISQ /
MIKYSKOVA, Hana TJ Start Náchod 132 DNF / 65.45/12 DISQ / 63.19/9 DISQ / 64.47/10 DISQ /
CHODUROVÁ, Milena O-RUNNAŘI Beskydy 96 68.32/11 53.51/8 122.23/11
Final total class results : K70 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KRASUCKIENE, Egle Labirintas OK 54 38.49/1 43.46/1 82.35/1 49.39/1 132.14/1 45.22/1 177.36/1
2.RUFFEROVÁ, Iva TJ Start Náchod 132 57.31/3 52.29/3 110.00/3 62.38/2 172.38/2 59.47/2 232.25/2
SIKOROVÁ, Marie TJ Baník Ostrava 129 54.46/2 49.59/2 104.45/2 DNF / DISQ / 62.37/3 DISQ /
Final total class results : K80 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STARÁ, Pavla TJ Baník Ostrava 129 51.34/1 47.40/1 99.14/1 MISPUNCH / DISQ / 50.38/1 DISQ /
Final total class results : Krótka 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SKLENAROVA, Dita SK Sklenarovi 112 0mp 30.28/5 0mp 30.41/2 0mp 61.09/1 0mp 36.18/2 0mp 97.27/1 0mp 36.07/4 0mp133.34/1
2.PALÁTOVÁ, Hana KOB Alfa Brno 41 0mp 40.00/14 0mp 33.52/4 0mp 73.52/7 0mp 36.23/3 0mp110.15/3 0mp 34.42/3 0mp144.57/2
3.WALAŚ, Waldemar WKS Wawel Kraków 155 0mp 30.18/4 0mp 37.20/7 0mp 67.38/5 0mp 51.44/17 0mp119.22/6 0mp 32.57/1 0mp152.19/3
4.KANIKOWSKA, Dominika UKS Orientpark.pl Iw 139 0mp 30.00/3 0mp 40.33/11 0mp 70.33/6 0mp 47.05/10 0mp117.38/5 0mp 39.25/7 0mp157.03/4
5.POZDÍLKOVÁ, Alena OK 99 Hradec Králové 79 0mp 34.07/8 0mp 43.12/12 0mp 77.19/9 0mp 42.33/7 0mp119.52/7 0mp 40.38/9 0mp160.30/5
6.JORDANOVA, Blanka SK Jordanovi 106 0mp 41.15/15 0mp 38.07/8 0mp 79.22/11 0mp 42.06/5 0mp121.28/8 0mp 42.03/10 0mp163.31/6
7.CHUDÍK, Michael SKOB Frýdek-Místek 114 0mp 32.44/7 0mp 43.33/13 0mp 76.17/8 0mp 49.18/13 0mp125.35/9 0mp 40.36/8 0mp166.11/7
8.WALAŚ, Maria WKS Wawel Kraków 155 0mp 36.54/9 0mp 47.47/16 0mp 84.41/13 0mp 51.08/16 0mp135.49/10 0mp 39.13/6 0mp175.02/8
9.KOŤÁTKOVÁ, Barbora O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 39.51/13 0mp 49.33/17 0mp 89.24/14 0mp 48.29/11 0mp137.53/11 0mp 44.19/12 0mp182.12/9
10.DAVID, Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 49.35/17 0mp 54.04/19 0mp103.39/16 0mp 50.58/14 0mp154.37/13 0mp 42.22/11 0mp196.59/10
11.MURAWSKA, Ewa HKS Azymut Mochy 25 5392 0mp 45.58/16 0mp 51.40/18 0mp 97.38/15 0mp 53.33/19 0mp151.11/12 0mp 50.16/15 0mp201.27/11
12.DAVIDOVÁ, Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 50.11/18 0mp 67.50/25 0mp118.01/19 0mp 50.58/14 0mp168.59/16 0mp 50.28/16 0mp219.27/12
13.ŠOPF, Ondřej KOB Alfa Brno 41 0mp 51.34/19 0mp 65.35/24 0mp117.09/17 0mp 46.41/8 0mp163.50/14 0mp 55.48/18 0mp219.38/13
14.MEGA, Robin KOB Alfa Brno 41 0mp 53.37/20 0mp 65.33/23 0mp119.10/20 0mp 46.47/9 0mp165.57/15 0mp 55.57/19 0mp221.54/14
15.DAVIDOVÁ, Petra O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 71.57/28 0mp 55.53/20 0mp127.50/21 0mp 51.47/18 0mp179.37/17 0mp 51.11/17 0mp230.48/15
16.TOMASZEWSKA, Agnieszka DKC Dzik Świdnica 21 0mp 58.07/23 0mp 59.15/21 0mp117.22/18 0mp 68.47/20 0mp186.09/18 0mp 88.15/26 0mp274.24/16
17.CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa 53 0mp 71.07/27 0mp 80.18/28 0mp151.25/26 0mp 84.10/21 0mp235.35/19 0mp 69.50/22 0mp305.25/17
18.LEWANDOWSKA, Luiza indywidualnie 30 0mp 69.18/25 0mp 85.36/ 0mp154.54/ 0mp 90.39/22 0mp245.33/20 0mp 77.19/23 0mp322.52/18
19.DOLEŽAL, Lukáš OK Slavia Hradec Krá 86 1mp 46.38/33 0mp 30.05/1 1mp 76.43/28 0mp 30.23/1 1mp107.06/21 0mp 33.42/2 1mp140.48/19
20.ŁUBISZ, Beata UKS Azymut Pabianice 136 0mp 82.49/32 0mp128.39/30 0mp211.28/27 3mp122.39/24 3mp334.07/22 0mp 80.58/24 3mp415.05/20
SKARŁUBOWICZ, Karolina 17WBZ 3 / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / / DISQ /
VERBIN, Amit ASA Tel Aviv 6 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
KOZLOVA, Slavka KOB Alfa Brno 41 0mp 39.18/12 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / 0mp 48.47/14 DISQ /
SPILISZEWSKA, Róża KS Artemis Wrocław 50 2146 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
MAČIUKUNIENE, Daina Medeina OK 63 0mp 70.17/26 1mp 70.27/31 1mp140.44/29 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
KOŤÁTKOVÁ, Dana O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 82.17/31 0mp 65.28/22 0mp147.45/24 DISQ / DISQ / 0mp 60.07/20 DISQ /
DUDEK, Izabela PUKS Młode Orły NDM 1024819 0mp 27.10/1 0mp 35.02/6 0mp 62.12/3 0mp 48.47/12 0mp110.59/4 DISQ / DISQ /
CHWIEJCZAK, Dorota Stowarzyszenie Team 125 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
FRAJ, David TJ Růžená 130 0mp 39.01/10 0mp 40.17/9 0mp 79.18/10 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
FRAJOVÁ, Kamila TJ Růžená 130 0mp 54.21/21 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
JELÍNEK, Luboš TJ Růžená 130 0mp 55.16/22 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
JELÍNKOVÁ, Jana TJ Růžená 130 0mp 39.14/11 0mp 40.25/10 0mp 79.39/12 DISQ / DISQ / / DISQ /
MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 1413908 0mp 81.57/30 0mp 46.40/15 0mp128.37/22 DISQ / DISQ / 0mp 46.00/13 DISQ /
RZECZYCKA, Lucyna Wilanowska 152 MISPUNCH / DISQ / 0mp 88.07/25 DISQ /
JAVORA, Paulina DISQ / DISQ /
POHLOVÁ, Petra KOB Tretra Praha 45 0mp127.31/23 / 0mp 66.38/21 /
PRACHAŘ, Dušan SK Severka Šumperk 110 0mp 46.19/14 / 0mp 42.23/6 / 0mp 37.43/5 /
KUŚ, Agnieszka 0mp 91.28/29 /
LŽÍČAŘOVÁ, Iveta KOB Dobruška 43 DISQ / DISQ /
JOHANIS, Viktor OK 99 Hradec Králové 79 0mp 30.48/6 0mp 34.00/5 0mp 64.48/4
MALA, Daniela OK Jilemnice 82 0mp 27.36/2 0mp 33.44/3 0mp 61.20/2 0mp 40.48/4 0mp102.08/2
KOCUROVÁ, Sylva O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 76.59/29 0mp 73.18/27 0mp150.17/25
URBANCOVÁ, Iva O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 65.28/24 0mp 73.15/26 0mp138.43/23
Final total class results : M10 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SIDLA, Dalibor SKOB Zlin 115 14.03/1 18.35/1 32.38/1 16.02/1 48.40/1 18.42/1 67.22/1
2.GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum Jelenia 66 5415 14.16/2 18.38/2 32.54/2 22.56/3 55.50/2 22.59/4 78.49/2
3.SMOLA, Stepan SKOB Zlin 115 23.34/5 34.03/3 57.37/3 23.31/5 81.08/3 21.15/2 102.23/3
4.UDRZAL, Lukas OK Lokomotiva Pardub 85 20.21/3 39.21/4 59.42/4 21.58/2 81.40/4 22.31/3 104.11/4
5.VÍTEK, Michal OK 99 Hradec Králové 79 22.02/4 44.06/6 66.08/5 23.23/4 89.31/5 36.27/8 125.58/5
6.DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut Mochy 25 5747 27.02/6 48.01/7 75.03/6 24.26/6 99.29/6 34.58/7 134.27/6
7.MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45 Gdynia 1355068 36.52/9 42.11/5 79.03/7 27.11/8 106.14/7 34.01/6 140.15/7
8.VINTR, Otakar SKOB Zlin 115 27.43/7 63.49/12 91.32/9 24.45/7 116.17/8 28.08/5 144.25/8
9.KOLÍN, Jonáš Oddíl OB Kotlářka 76 30.36/8 59.11/11 89.47/8 29.21/9 119.08/9 49.04/9 168.12/9
MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 46 5540 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
GOS, Łukasz PUKS Młode Orły NDM 1025216 MISPUNCH / 49.57/8 DISQ / 44.56/10 DISQ / 51.04/11 DISQ /
KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły NDM 1024533 52.12/10 52.51/9 105.03/10 DNF / DISQ / 49.21/10 DISQ /
URYGA, Adam WKS Wawel Kraków 1555200 DNF / 54.38/10 DISQ / 61.22/11 DISQ / DNF / DISQ /
WOLNY, Piotr WKS Wawel Kraków 1555329 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
Final total class results : M12 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KUTLVAŠR, Vladimír OOS TJ Spartak Vrchl 93 17.52/2 24.02/2 41.54/2 21.05/4 62.59/1 23.42/3 86.41/1
2.JANATA, Matej TJ Tatran Jablonec n 133 22.34/4 26.08/4 48.42/5 20.38/3 69.20/2 23.02/1 92.22/2
3.BASUS, Ondrej OK Kamenice 84 22.35/5 25.37/3 48.12/4 22.40/8 70.52/3 26.10/5 97.02/3
4.PĘKAL, Paweł UMKS Kwidzyn 1464444 18.21/3 29.42/6 48.03/3 23.43/9 71.46/4 25.40/4 97.26/4
5.MASLAN, Prokop SKOB Zlin 115 29.52/14 27.56/5 57.48/9 20.21/1 78.09/5 23.12/2 101.21/5
6.WYRWA, Fabian HKS Azymut Mochy 25 5521 23.43/9 34.56/10 58.39/10 20.26/2 79.05/6 27.33/7 106.38/6
7.PAVELEC, Daniel SK LOB Nová Paka 107 27.37/13 35.01/11 62.38/11 22.27/7 85.05/8 27.54/8 112.59/7
8.JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn 1464509 23.15/8 32.38/9 55.53/7 30.37/16 86.30/9 27.12/6 113.42/8
9.KOZÁK, Vojtěch KOS Tesla Brno 47 22.42/6 31.06/7 53.48/6 29.58/15 83.46/7 33.40/9 117.26/9
10.LÉTAL, Hynek O-RUNNAŘI Beskydy 96 24.34/10 31.53/8 56.27/8 33.40/18 90.07/10 35.04/10 125.11/10
11.FRANC, Julian Emilian HKS Azymut Mochy 25 4640 26.25/11 36.44/12 63.09/12 27.30/12 90.39/11 35.10/12 125.49/11
12.NEŠKUDLA, Jan OK Kamenice 84 26.37/12 39.22/13 65.59/13 27.46/13 93.45/12 35.06/11 128.51/12
13.KLOSE, Albert O-RUNNAŘI Beskydy 96 38.47/19 43.06/17 81.53/16 21.46/5 103.39/15 37.55/13 141.34/13
14.BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań 51 5389 32.35/16 41.08/16 73.43/14 25.53/10 99.36/14 43.09/15 142.45/14
15.ZURYNEK, Tomáš TJ Tatran Jablonec n 133 34.32/17 39.51/14 74.23/15 22.01/6 96.24/13 58.03/22 154.27/15
16.DROŃ, Wojciech UMKS Kwidzyn 1464510 30.07/15 53.46/22 83.53/17 33.45/19 117.38/16 40.27/14 158.05/16
17.HÜBNER, Václav KOS Tesla Brno 47 48.16/21 48.40/20 96.56/21 38.40/20 135.36/18 48.11/19 183.47/17
18.VĚŽNÍK, Roman OOB Třebíč 91 51.37/22 40.15/15 91.52/18 49.21/21 141.13/19 47.21/18 188.34/18
19.GROMADZKI, Szymon PKO Harpagan Gdańsk 99 5579 47.17/20 44.46/18 92.03/19 67.01/24 159.04/20 53.14/21 212.18/19
20.SIPAK, Kacper PUKS Młode Orły NDM 1025572 89.44/24 89.18/25 179.02/22 65.19/23 244.21/22 52.04/20 296.25/20
21.SMOLA, Jakub SKOB Zlin 115 79.24/23 105.54/26 185.18/23 51.29/22 236.47/21 95.00/25 331.47/21
KNAKIEWICZ, Szymon Knack Clinic 40 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
HÁJEK, Vojtěch KOS Tesla Brno 47 22.56/7 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
UDRZAL, Jakub OK Lokomotiva Pardub 85 38.46/18 54.55/23 93.41/20 32.24/17 126.05/17 MISPUNCH / DISQ /
CERNOCH, Jakub SKOB Zlin 115 MISPUNCH / 76.54/24 DISQ / DNF / DISQ / 78.58/24 DISQ /
PEKAREK, David SKOB Zlin 115 16.55/1 22.36/1 39.31/1 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 1554928 DNF / 47.31/19 DISQ / 29.23/14 DISQ / 43.26/16 DISQ /
PIETRZAK, Bruno HKS Azymut Mochy 25 5046 26.36/11 / 59.11/23 /
PRACHAŘ, Jáchym SK Severka Šumperk 110 52.58/21 / DNF / / 44.13/17 /
Final total class results : M14 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 65 4002 28.32/4 33.05/1 61.37/1 25.40/1 87.17/1 28.19/1 115.36/1
2.HÁJEK, Štěpán KOS Tesla Brno 47 24.53/1 39.59/6 64.52/2 26.50/3 91.42/2 36.29/9 128.11/2
3.PAVLIK, Adam SKOB Zlin 115 28.22/2 41.55/11 70.17/5 26.21/2 96.38/3 35.48/8 132.26/3
4.DOUSEK, Vilem KOS Tesla Brno 47 34.49/10 36.08/2 70.57/6 31.15/9 102.12/4 33.59/4 136.11/4
5.SLOVACEK, Ondrej SKOB Zlin 115 36.31/12 41.35/9 78.06/8 27.56/4 106.02/6 32.33/2 138.35/5
6.GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 1404878 30.58/6 40.26/7 71.24/7 33.02/10 104.26/5 36.57/11 141.23/6
7.ADAM, Zavadil OK Kamenice 84 38.25/14 42.24/13 80.49/11 34.59/11 115.48/11 32.45/3 148.33/7
8.LUČAN, Matěj OK Lokomotiva Pardub 85 35.12/11 44.20/14 79.32/10 30.56/7 110.28/7 38.10/13 148.38/8
9.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 1364402 41.14/16 40.57/8 82.11/13 30.57/8 113.08/9 36.29/9 149.37/9
10.SIKORA, Dawid PKO Harpagan Gdańsk 99 5279 42.14/18 42.12/12 84.26/15 30.34/6 115.00/10 34.40/6 149.40/10
11.TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 12 4577 44.11/19 38.23/4 82.34/14 29.26/5 112.00/8 43.54/16 155.54/11
12.CHATELON, Mae OE42 78 33.18/9 45.09/15 78.27/9 44.26/18 122.53/13 35.06/7 157.59/12
13.LÉTAL, Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy 96 45.39/20 41.39/10 87.18/17 35.39/12 122.57/14 37.30/12 160.27/13
14.DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom Sokolniki 1374388 37.52/13 46.58/16 84.50/16 37.26/14 122.16/12 46.31/18 168.47/14
15.TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 65 4916 51.26/24 48.53/17 100.19/19 38.16/15 138.35/15 42.24/15 180.59/15
16.PAVELEC, Michal SK LOB Nová Paka 107 38.45/15 58.15/20 97.00/18 45.41/19 142.41/17 44.57/17 187.38/16
17.SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły NDM 1024714 46.41/21 71.30/25 118.11/23 42.42/17 160.53/18 39.58/14 200.51/17
18.DRULIA, Tauras Medeina OK 63 51.53/25 50.53/19 102.46/20 38.45/16 141.31/16 64.17/21 205.48/18
19.GREBENCHUK, Yevheni KS Hades Poznań 51 5764 49.01/22 65.46/22 114.47/21 53.18/22 168.05/19 60.41/20 228.46/19
20.POKORSKI, Borys UMKS Kwidzyn 1465550 50.22/23 66.24/23 116.46/22 53.53/23 170.39/20 67.00/22 237.39/20
21.DRZKA, Filip LPU 59 55.48/26 81.25/27 137.13/25 50.51/21 188.04/21 60.23/19 248.27/21
22.MELLER, Jan KS Hades Poznań 51 4150 58.03/27 78.33/26 136.36/24 69.59/28 206.35/22 73.25/24 280.00/22
23.JONIEC, Hubert UMKS Kwidzyn 1463917 75.39/29 70.26/24 146.05/26 68.42/27 214.47/23 80.16/26 295.03/23
24.KĘDZIERSKI, Dawid HKS Azymut Mochy 25 5546 65.16/28 88.36/28 153.52/27 64.19/26 218.11/24 114.02/27 332.13/24
VERBIN, Idan ASA Tel Aviv 6 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó 52 3602 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
STEPAN, Zavadil OK Kamenice 84 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan Gdańsk 99 4804 DNF / DNF / DISQ / 36.22/13 DISQ / 34.30/5 DISQ /
HOZIK, Stepan SKOB Zlin 115 30.01/5 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
PERNICKA, Martin SKOB Zlin 115 28.22/2 37.11/3 65.33/3 DNF / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
WOLNY, Maciej WKS Wawel Kraków 1555328 MISPUNCH / 62.53/21 DISQ / DNF / DISQ / 74.14/25 DISQ /
KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS Wrocław 65 5705 55.54/24 / 71.17/23 /
WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS Wrocław 65 5706 55.58/25 / MISPUNCH / /
JOŃCZY, Michał MKS Paulinum Jelenia 66 3882 41.19/17 45.41/19 /
RÉMIŠ, Šimon OK Slavia Hradec Krá 86 31.00/7 50.49/18 81.49/12
RÉMIŠ, Štěpán OK Slavia Hradec Krá 86 31.49/8 38.23/4 70.12/4
Final total class results : M16 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl Iw 1393073 27.48/3 49.09/1 76.57/2 28.19/1 105.16/1 33.04/2 138.20/1
2.BULTROWICZ, Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 1543700 25.39/1 50.42/2 76.21/1 30.48/3 107.09/2 38.13/6 145.22/2
3.METELKA, Tomáš OK 99 Hradec Králové 79 27.10/2 63.01/5 90.11/3 35.43/9 125.54/4 30.02/1 155.56/3
4.DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan Gdańsk 99 4803 29.53/4 66.53/9 96.46/5 29.27/2 126.13/5 33.49/3 160.02/4
5.ČECH, Radan KOS Tesla Brno 47 32.31/5 58.03/3 90.34/4 31.39/4 122.13/3 37.53/5 160.06/5
6.ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 1363296 38.07/7 63.56/6 102.03/6 31.56/5 133.59/6 37.46/4 171.45/6
7.WODZICKI, Filip WKS Śląsk Wrocław 1544646 36.21/6 70.53/10 107.14/9 35.22/8 142.36/8 44.20/9 186.56/7
8.STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 12 4093 40.39/9 65.04/8 105.43/8 37.58/10 143.41/9 45.04/10 188.45/8
9.PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 1554263 57.15/17 62.52/4 120.07/10 35.09/7 155.16/10 40.37/7 195.53/9
10.RYGIELSKI, Wiktor UMKS Kwidzyn 1463570 46.11/14 79.47/11 125.58/11 47.31/13 173.29/11 51.40/14 225.09/10
11.STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojow 58 4815 42.53/11 97.48/14 140.41/14 44.38/11 185.19/14 44.03/8 229.22/11
12.DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 1463764 46.54/15 87.22/12 134.16/13 49.09/15 183.25/13 50.49/13 234.14/12
13.DRULIA, Aras Medeina OK 63 41.44/10 90.24/13 132.08/12 46.59/12 179.07/12 64.02/15 243.09/13
14.ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 1463567 44.57/13 102.53/15 147.50/15 53.52/18 201.42/15 47.33/12 249.15/14
15.STANIAK, Paweł PKO Harpagan Gdańsk 99 5583 54.31/16 104.54/17 159.25/16 50.10/16 209.35/16 72.30/18 282.05/15
16.PĘKAL, Mikołaj UMKS Kwidzyn 1463569 61.00/18 102.53/15 163.53/17 48.28/14 212.21/17 78.57/20 291.18/16
17.CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa 1484193 62.50/19 120.30/18 183.20/18 56.34/20 239.54/18 70.03/17 309.57/17
18.POHL, Lukáš KOB Tretra Praha 45 68.35/21 130.56/20 199.31/20 54.33/19 254.04/19 73.46/19 327.50/18
19.TARELA, Eimantas Medeina OK 63 64.45/20 124.41/19 189.26/19 68.01/22 257.27/20 81.28/21 338.55/19
20.KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk Wrocław 1544293 89.00/22 134.38/21 223.38/21 53.23/17 277.01/21 67.12/16 344.13/20
KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 46 4785 38.39/8 64.23/7 103.02/7 32.46/6 135.48/7 MISPUNCH / DISQ /
VALLA, Jakub SKOB Zlin 115 44.56/12 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / 46.45/11 DISQ /
POKORSKI, Igor UMKS Kwidzyn 1465549 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / 64.33/21 DISQ / 100.59/22 DISQ /
Final total class results : M18 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 1483174 28.46/1 69.56/1 98.42/1 38.15/4 136.57/1 41.46/2 178.43/1
2.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk Wrocław 1543502 32.37/4 71.25/2 104.02/2 35.23/1 139.25/2 47.05/6 186.30/2
3.ZURYNEK, Jan TJ Tatran Jablonec n 133 32.19/3 75.32/4 107.51/3 37.33/2 145.24/3 41.16/1 186.40/3
4.MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 1462578 30.28/2 77.59/7 108.27/4 40.32/8 148.59/4 43.53/4 192.52/4
5.WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 1483557 38.50/8 75.37/5 114.27/6 39.03/6 153.30/5 47.27/7 200.57/5
6.CHATELON, Titouan OE42 78 38.29/7 75.22/3 113.51/5 41.03/9 154.54/6 49.50/8 204.44/6
7.WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków 1552991 34.26/5 91.20/12 125.46/8 37.59/3 163.45/8 42.07/3 205.52/7
8.WAŻNY, Artur WKS Śląsk Wrocław 1544011 37.29/6 80.49/8 118.18/7 41.35/10 159.53/7 46.00/5 205.53/8
9.BUBLIK, Piotr WKS Wawel Kraków 1554018 39.38/10 91.06/11 130.44/9 40.28/7 171.12/9 63.29/10 234.41/9
10.BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 1432855 44.30/13 89.41/10 134.11/11 56.13/15 190.24/11 63.39/12 254.03/10
11.ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel Kraków 1553201 51.55/15 125.01/17 176.56/15 43.17/11 220.13/13 63.38/11 283.51/11
12.KREIŠMONAS, Gintaras SM Gaja 118 38.58/9 118.04/16 157.02/13 56.46/16 213.48/12 81.20/15 295.08/12
13.SKUNDA, Kristupas SM Gaja 118 45.35/14 101.31/14 147.06/12 75.55/18 223.01/14 85.26/17 308.27/13
14.PILECKAS, Justas SM Gaja 118 42.54/11 126.32/18 169.26/14 62.53/17 232.19/15 83.14/16 315.33/14
JELÍNEK, Filip OK Lokomotiva Pardub 85 MISPUNCH / 77.13/6 DISQ / 39.01/5 DISQ / 54.11/9 DISQ /
GINEIKA, Julius SM Gaja 118 MISPUNCH / 111.30/15 DISQ / 53.39/14 DISQ / 80.43/14 DISQ /
WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS Warszawa 1485690 MISPUNCH / 91.57/13 DISQ / 44.12/12 DISQ / 72.32/13 DISQ /
KVASENKO, Yehor WKS Śląsk Wrocław 1545846 43.49/12 87.19/9 131.08/10 45.20/13 176.28/10 MISPUNCH / DISQ /
ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel Kraków 1553200 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
Final total class results : M20 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław 1542141 27.02/2 77.16/2 104.18/1 34.34/1 138.52/1 48.23/2 187.15/1
2.KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin 46 3666 29.57/5 76.43/1 106.40/3 35.44/2 142.24/2 50.20/3 192.44/2
3.JELÍNEK, Kryštof OK Lokomotiva Pardub 85 29.04/4 77.58/3 107.02/4 40.21/5 147.23/3 50.23/4 197.46/3
4.SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 1402837 31.28/6 84.09/5 115.37/6 36.52/3 152.29/4 50.24/5 202.53/4
5.PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 1542376 27.29/3 86.03/6 113.32/5 42.02/6 155.34/5 48.07/1 203.41/5
6.ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk Wrocław 1543281 34.46/8 92.14/7 127.00/7 38.46/4 165.46/6 58.35/7 224.21/6
7.OBERNIKHIN, Alex Stowarzyszenie Team 125 46.51/9 117.37/10 164.28/8 52.53/10 217.21/7 66.17/8 283.38/7
SMÍTKA, Vít OB Říčany 73 MISPUNCH / 132.25/11 DISQ / 60.25/11 DISQ / 69.41/9 DISQ /
BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 1402127 MISPUNCH / 93.21/9 DISQ / 48.40/8 DISQ / DNF / DISQ /
JOŃCZY, Jakub WKS Śląsk Wrocław 1543104 32.45/7 MISPUNCH / DISQ / 49.33/9 DISQ / 56.51/6 DISQ /
LATASTE, Mathias CO Colmar 17 25.54/1 78.48/4 104.42/2
BALCAR, Jiří TJ Start Náchod 132 92.36/8 / 46.33/7 /
Final total class results : M21 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOLÍN, Jan Oddíl OB Kotlářka 76 36.12/1 69.33/2 105.45/1 40.58/2 146.43/1 57.50/6 204.33/1
2.VÍTEK, Petr OK 99 Hradec Králové 79 38.23/5 69.51/3 108.14/3 45.22/5 153.36/2 51.08/2 204.44/2
3.KHÝN, Vítězslav Magnus Orienteering 61 39.08/8 75.01/5 114.09/5 40.39/1 154.48/4 51.06/1 205.54/3
4.JANDA, Martin KOB Dobruška 43 37.53/4 69.09/1 107.02/2 47.32/7 154.34/3 57.58/7 212.32/4
5.PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan Gdańsk 99 1625 38.24/6 77.34/7 115.58/7 43.14/3 159.12/5 53.49/3 213.01/5
6.CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 140402 38.29/7 75.52/6 114.21/6 48.35/8 162.56/7 57.04/4 220.00/6
7.KARVÁNEK, Matouš OK Jiskra Nový Bor 83 36.31/2 83.58/10 120.29/8 43.34/4 164.03/8 57.49/5 221.52/7
8.HEPNER, David OK Slavia Hradec Krá 86 37.37/3 72.00/4 109.37/4 52.40/13 162.17/6 60.53/8 223.10/8
9.KRASUSKI, Marcin OK! Sport Warszawa 88 2688 42.31/16 80.16/8 122.47/10 51.16/10 174.03/9 62.55/12 236.58/9
10.SOCHOR, Jan OB Havířov 69 40.39/10 86.27/15 127.06/11 51.46/11 178.52/12 61.54/9 240.46/10
11.HANČ, Petr TAP Tretra Praha 127 41.19/12 89.44/17 131.03/15 47.01/6 178.04/10 64.49/14 242.53/11
12.BERNATÍK, Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy 96 41.40/13 89.32/16 131.12/16 49.08/9 180.20/13 62.35/11 242.55/12
13.KADEŘÁVEK, Petr OK 99 Hradec Králové 79 48.08/21 84.18/11 132.26/17 52.25/12 184.51/14 62.07/10 246.58/13
14.LEHMANN, Karsten Sommerkollektiv 121 45.22/20 91.46/21 137.08/21 60.09/17 197.17/16 66.17/16 263.34/14
15.PŘIKRYL, Petr KOB Alfa Brno 41 45.15/19 91.23/19 136.38/20 61.21/18 197.59/17 65.51/15 263.50/15
16.MADEJ, Mateusz UKS Orientpark.pl Iw 139705 44.30/17 89.47/18 134.17/18 65.24/23 199.41/18 68.25/17 268.06/16
17.PALÁT, Tomáš KOB Alfa Brno 41 42.05/14 85.56/12 128.01/13 73.27/26 201.28/19 72.55/19 274.23/17
18.SULC, Vaclav SK Sklenarovi 112 48.45/22 105.35/22 154.20/22 59.47/16 214.07/20 70.30/18 284.37/18
19.LŽÍČAŘ, Martin KOB Dobruška 43 49.31/23 110.58/24 160.29/23 65.13/21 225.42/21 77.28/21 303.10/19
20.JAUGELA, Petras Medeina OK 63 52.42/24 120.19/27 173.01/27 68.02/24 241.03/24 73.00/20 314.03/20
21.KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 1414250 60.12/28 112.20/26 172.32/26 69.01/25 241.33/25 89.24/27 330.57/21
22.HOLUSEK, Jiří Oddíl OS SK Prostějo 77 56.02/26 121.48/28 177.50/28 73.49/27 251.39/26 85.01/22 336.40/22
23.SZRAMA, Dariusz PUKS Młode Orły NDM 1024838 62.31/31 125.47/29 188.18/29 90.42/31 279.00/27 95.38/28 374.38/23
24.WAŁACHOWSKI, Piotr indywidualnie 30 62.02/30 150.10/33 212.12/31 77.25/29 289.37/29 89.22/26 378.59/24
25.RUTKOWSKI, Dariusz UKS Azymut Pabianice 1365637 75.20/33 131.03/30 206.23/30 75.57/28 282.20/28 119.01/31 401.21/25
26.KOZEL, Jiri KOB Alfa Brno 41 73.50/32 147.42/32 221.32/32 97.10/32 318.42/30 106.13/30 424.55/26
OLESIŃSKI, Rafał 2. ORel 4 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
GERGELY, Bugár BÖF Budaörs 13 57.55/27 DNF / DISQ / DNF / DISQ / 98.56/29 DISQ /
FLORIÁN, Vojtěch KOB Alfa Brno 41 55.56/25 109.32/23 165.28/24 64.34/19 230.02/22 MISPUNCH / DISQ /
ZEMAN, Jaroslav KOB Dobruška 43 MISPUNCH / 137.27/31 DISQ / 89.28/30 DISQ / 85.56/23 DISQ /
KOLEK, Petr Magnus Orienteering 61 60.59/29 111.07/25 172.06/25 64.46/20 236.52/23 DNF / DISQ /
MAŇÁK, Matěj OK 99 Hradec Králové 79 42.05/14 86.12/13 128.17/14 DNF / DISQ / 64.29/13 DISQ /
MAŇÁK, Michal OK 99 Hradec Králové 79 41.00/11 86.21/14 127.21/12 DNF / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
KRČÁL, Jaroslav OK Lokomotiva Pardub 85 39.14/9 82.47/9 122.01/9 56.06/14 178.07/11 DNF / DISQ /
ROUDNY, Vaclav OK Lokomotiva Pardub 85 44.45/18 91.33/20 136.18/19 59.09/15 195.27/15 DNF / DISQ /
HEJNA, Martin Tretra Praha 134 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
SZELIGA, Bartłomiej UKS Orientpark.pl Iw 139 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
SMUTNÝ, Šimon OOB Vamberk 92 86.31/24 /
ŠABATA, Radek Spartak Rychnov nad 122 65.14/22 / 88.06/25 /
ČERNÝ, Michal OK 99 Hradec Králové 79 DNF / DNF / DISQ /
PAWŁOWICZ, Adam UKS Orientpark.pl Iw 139 DNF / DNF / DISQ /
nC IWASZCZYSZYN, Joahim nC 68.56/33 nC /
Final total class results : M21E 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KUBELKA, Tomas OK Lokomotiva Pardub 85 30.46/1 72.12/1 102.58/1 41.59/2 144.57/1 63.37/4 208.34/1
2.ROUDNY, Martin OK Lokomotiva Pardub 85 34.23/8 78.49/3 113.12/3 40.49/1 154.01/2 60.49/1 214.50/2
3.KOZÁK, Osvald KOS Tesla Brno 47 36.48/16 82.38/6 119.26/6 42.43/4 162.09/4 62.37/3 224.46/3
4.METELKA, Ondřej OK 99 Hradec Králové 79 34.00/5 81.32/4 115.32/4 46.05/11 161.37/3 65.10/7 226.47/4
5.DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum Jelenia 66 1101 41.44/34 82.32/5 124.16/15 42.19/3 166.35/7 61.00/2 227.35/5
6.LUŠTICKÝ, Martin OOB TJ Turnov 90 34.13/7 85.12/8 119.25/5 44.23/6 163.48/5 65.14/8 229.02/6
7.ZVĚŘINA, Petr OK Lokomotiva Pardub 85 33.46/4 87.50/16 121.36/9 47.06/14 168.42/9 65.50/12 234.32/7
8.KALATA, Michał MKS Paulinum Jelenia 66 853 35.56/14 85.39/9 121.35/8 44.12/5 165.47/6 69.15/18 235.02/8
9.WOLF, Filip OOB TJ Turnov 90 35.16/11 87.36/15 122.52/11 46.49/12 169.41/10 65.26/10 235.07/9
10.UDRZAL, Tomas OK Lokomotiva Pardub 85 37.31/18 86.22/12 123.53/13 47.44/19 171.37/12 65.27/11 237.04/10
11.CHLOUPEK, Adam SK Sklenarovi 112 38.04/23 86.03/11 124.07/14 46.51/13 170.58/11 66.17/13 237.15/11
12.PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 136338 37.31/18 87.35/14 125.06/16 47.50/20 172.56/14 64.41/6 237.37/12
13.NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka Rumia 1431021 37.44/21 91.32/20 129.16/19 45.52/10 175.08/16 64.21/5 239.29/13
14.JANATA, Martin TJ Tatran Jablonec n 133 35.15/10 87.01/13 122.16/10 45.34/8 167.50/8 71.49/24 239.39/14
15.SMOLA, Michal SKOB Zlin 115 39.12/27 88.02/17 127.14/18 47.29/18 174.43/15 65.24/9 240.07/15
16.PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 1482672 34.01/6 85.55/10 119.56/7 57.45/36 177.41/18 68.58/17 246.39/16
17.LUČAN, Vladimír OK Lokomotiva Pardub 85 37.37/20 92.10/22 129.47/20 47.19/15 177.06/17 70.49/22 247.55/17
18.JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 1441936 35.03/9 99.20/27 134.23/25 45.41/9 180.04/20 69.31/20 249.35/18
19.PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl Iw 139704 39.40/30 96.14/25 135.54/27 47.55/21 183.49/25 68.49/16 252.38/19
20.SKLENAR, Martin SK Sklenarovi 112 38.15/24 95.16/24 133.31/24 49.10/24 182.41/23 70.21/21 253.02/20
21.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 1542226 40.13/31 89.51/19 130.04/21 50.57/29 181.01/22 73.40/25 254.41/21
22.ORANY, Vojtěch OK Jihlava 81 37.10/17 98.17/26 135.27/26 47.26/17 182.53/24 76.57/31 259.50/22
23.HEWELT, Maciej PKO Harpagan Gdańsk 99 162 39.07/26 103.31/28 142.38/28 48.59/23 191.37/26 77.27/33 269.04/23
24.HOFFMANN, Mateusz KS Hades Poznań 51 7 39.18/28 107.33/32 146.51/30 53.26/31 200.17/27 76.27/30 276.44/24
25.JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 16 42.45/36 107.59/33 150.44/32 52.30/30 203.14/28 75.28/28 278.42/25
26.KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1544836 46.07/42 109.30/35 155.37/36 50.11/27 205.48/29 74.29/26 280.17/26
27.VÁŇA, Martin OOB TJ Turnov 90 44.28/38 103.47/29 148.15/31 61.30/39 209.45/30 77.17/32 287.02/27
28.ĎOUBAL, Jan KOB Dobruška 43 45.06/39 112.54/39 158.00/37 57.08/34 215.08/33 77.30/34 292.38/28
29.GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa 12 1853 40.46/33 112.13/38 152.59/33 65.17/42 218.16/35 74.35/27 292.51/29
30.WOJARSKI, Michał LKS Górzanka Nawojow 58 1107 45.19/41 108.01/34 153.20/34 60.26/37 213.46/31 80.21/36 294.07/30
31.OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 1432118 45.10/40 116.33/41 161.43/39 61.39/40 223.22/36 78.07/35 301.29/31
32.KETTNER, Lukáš OK Kamenice 84 33.33/3 152.34/42 186.07/41 49.41/26 235.48/38 67.29/14 303.17/32
33.MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 1482980 47.46/44 110.54/37 158.40/38 66.47/43 225.27/37 85.09/37 310.36/33
34.HOLAS, Tomáš Orientační Běh Opava 94 43.30/37 110.27/36 153.57/35 60.51/38 214.48/32 96.21/39 311.09/34
BORGIEL, Jarosław AZS UMCS Lublin 7 1765 48.16/45 MISPUNCH / DISQ / 63.40/41 DISQ / MISPUNCH / DISQ /
SHÁNĚL, Jan KOB Chocen 42 39.21/29 93.11/23 132.32/23 48.22/22 180.54/21 MISPUNCH / DISQ /
SVADLENA, Michal KOB Chocen 42 41.47/35 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
ŠABATKA, Zdenek OK 99 Hradec Králové 79 37.46/22 DNF / DISQ / 47.23/16 DISQ / MISPUNCH / DISQ /
MACEK, Ondřej OK Lokomotiva Pardub 85 36.43/15 89.41/18 126.24/17 53.27/32 179.51/19 MISPUNCH / DISQ /
DŮREK, Milan OK Slavia Hradec Krá 86 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
REMEŠ, Petr OK Slavia Hradec Krá 86 DNF / 106.19/30 DISQ / 57.43/35 DISQ / 71.23/23 DISQ /
SMEHLIK, Eduard OK Slavia Hradec Krá 86 40.18/32 91.42/21 132.00/22 DNF / DISQ / 69.24/19 DISQ /
SZYDŁO, Tomasz poznańbezklubu 101 77.49/46 161.28/43 239.17/42 95.27/45 334.44/39 DNF / DISQ /
DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 1021171 35.48/13 107.05/31 142.53/29 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ /
BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 1484096 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KUCA, Kacper UNTS Warszawa 1482032 35.33/12 MISPUNCH / DISQ / 44.40/7 DISQ / 68.43/15 DISQ /
MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 154 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 1541402 38.19/25 85.08/7 123.27/12 49.16/25 172.43/13 MISPUNCH / DISQ /
ŠABATA, Milan Spartak Rychnov nad 122 67.42/44 / 93.23/38 /
DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 66 50.28/28 / 75.53/29 /
HUBACEK, Jonas Czech Orienteering T 20 30.46/1 77.36/2 108.22/2
MALY, Ales OK Jilemnice 82 47.35/43 115.40/40 163.15/40 54.11/33 217.26/34
Final total class results : M35 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ČECH, Radovan KOS Tesla Brno 47 28.46/2 70.57/1 99.43/1 36.07/1 135.50/1 49.40/1 185.30/1
2.PALÁT, Petr KOB Alfa Brno 41 31.42/4 74.15/2 105.57/2 43.14/6 149.11/3 50.24/2 199.35/2
3.SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa 53 715 27.59/1 79.45/3 107.44/3 41.10/4 148.54/2 56.06/5 205.00/3
4.CHATELON, David OE42 78 35.24/8 84.44/5 120.08/5 43.52/7 164.00/4 58.07/12 222.07/4
5.JAVUREK, Tomas HS Kremnicke Vrchy 27 34.06/6 96.13/9 130.19/8 40.46/2 171.05/5 57.59/11 229.04/5
6.LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 1483904 34.11/7 99.05/13 133.16/9 41.08/3 174.24/6 57.48/10 232.12/6
7.SEBERA, Josef O-RUNNAŘI Beskydy 96 36.36/10 88.43/6 125.19/6 49.17/14 174.36/7 57.37/8 232.13/7
8.DRZKA, Stepan LPU 59 37.42/13 91.04/7 128.46/7 47.01/11 175.47/8 56.47/6 232.34/8
9.KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan Gdańsk 99 4349 35.42/9 98.38/12 134.20/12 42.49/5 177.09/9 55.54/4 233.03/9
10.HÜBNER, Jan KOS Tesla Brno 47 37.43/14 99.11/14 136.54/13 46.50/10 183.44/12 52.46/3 236.30/10
11.FROM, Piotr UMKS Kwidzyn 1464856 32.54/5 100.56/17 133.50/11 53.12/21 187.02/14 57.19/7 244.21/11
12.SEBERA, Václav O-RUNNAŘI Beskydy 96 42.15/18 91.34/8 133.49/10 49.06/13 182.55/10 64.13/15 247.08/12
13.BEJR, Zdeněk SK LOB Nová Paka 107 36.45/11 101.47/18 138.32/14 45.23/8 183.55/13 65.02/16 248.57/13
14.MAŠATA, Roman OK 99 Hradec Králové 79 44.12/20 98.27/11 142.39/16 45.48/9 188.27/15 60.45/13 249.12/14
15.NOVÁK, Zdeněk SK LOB Nová Paka 107 41.07/17 100.10/16 141.17/15 49.29/15 190.46/16 62.00/14 252.46/15
16.DOUSEK, Robert KOS Tesla Brno 47 38.48/15 104.59/20 143.47/17 53.53/23 197.40/18 68.08/18 265.48/16
17.DRULIA, Mantas Medeina OK 63 49.06/24 99.20/15 148.26/19 51.49/20 200.15/20 65.51/17 266.06/17
18.NOVÁK, Jiří SK LOB Nová Paka 107 30.08/3 80.08/4 110.16/4 72.45/31 183.01/11 85.27/25 268.28/18
19.HANZL, Tomáš Sportcentrum Jičín 123 42.39/19 106.12/21 148.51/20 50.15/16 199.06/19 70.15/19 269.21/19
20.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy 25 4909 37.18/12 107.32/22 144.50/18 51.08/18 195.58/17 82.26/24 278.24/20
21.ŠATÁNEK, Martin O-RUNNAŘI Beskydy 96 45.38/22 111.12/23 156.50/22 51.16/19 208.06/21 71.41/22 279.47/21
22.ŁAZARSKI, Janusz 2. ORel 4 56.00/29 96.59/10 152.59/21 65.05/26 218.04/22 71.38/20 289.42/22
23.CWALINA, Karol OK! Sport Warszawa 88 3707 51.03/27 119.23/25 170.26/24 48.01/12 218.27/23 72.13/23 290.40/23
24.FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan Gdańsk 99 4370 49.49/25 122.20/26 172.09/25 66.55/28 239.04/26 85.57/26 325.01/24
25.WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 51 5078 47.36/23 130.08/27 177.44/26 58.11/24 235.55/25 89.57/27 325.52/25
26.MELLER, Błażej KS Hades Poznań 51 4746 49.58/26 130.09/28 180.07/27 66.48/27 246.55/27 98.29/30 345.24/26
27.KOŤÁTKO, Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 96 59.42/30 140.25/31 200.07/28 72.03/30 272.10/28 93.48/29 365.58/27
28.MACIEJEWSKI, Marcin indywidualnie 30 67.30/31 137.10/29 204.40/29 78.55/32 283.35/29 92.52/28 376.27/28
JAMRÓZ, Piotr indywidualnie 30 75.31/32 139.09/30 214.40/30 70.14/29 284.54/30 MISPUNCH / DISQ /
MULÍČEK, Ondřej KOB Alfa Brno 41 53.07/28 116.40/24 169.47/23 64.29/25 234.16/24 DNF / DISQ /
MARCINIAK, Tomasz KS Hades Poznań 51 4682 44.38/21 MISPUNCH / DISQ / 51.07/17 DISQ / 71.40/21 DISQ /
BENCÚR, Juraj Orientační Běh Opava 94 39.27/16 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
MILASAUSKAS, Darius OSK Sakas 97 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
ANTOŠ, Filip SK LOB Nová Paka 107 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 1541406 DNF / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
VEVERKA, Tomáš OOB Vamberk 92 102.10/19 / 53.34/22 / 57.37/8 /
Final total class results : M40 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MRÁZEK, Jiří OB Kotlářka 71 27.44/1 66.05/1 93.49/1 34.40/2 128.29/1 47.01/5 175.30/1
2.SLOVACEK, Tomas SKOB Zlin 115 29.30/2 70.51/4 100.21/3 36.56/6 137.17/2 47.12/6 184.29/2
3.PEKAREK, Evzen SKOB Zlin 115 33.32/6 68.05/3 101.37/4 39.16/9 140.53/3 48.42/8 189.35/3
4.NOVOTNY, Jiri SKOB Zlin 115 37.11/15 75.13/7 112.24/6 34.00/1 146.24/4 46.57/4 193.21/4
5.TIHON, Michal OK 99 Hradec Králové 79 33.02/5 81.59/16 115.01/10 34.57/3 149.58/7 45.02/2 195.00/5
6.SIDLA, Jan SKOB Zlin 115 32.46/4 66.43/2 99.29/2 48.19/29 147.48/5 58.05/18 205.53/6
7.ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 53 2852 34.13/8 75.49/8 110.02/5 39.45/11 149.47/6 60.27/25 210.14/7
8.LEHMAN, Piotr indywidualnie 30 35.26/10 79.27/12 114.53/8 36.43/5 151.36/8 58.52/22 210.28/8
9.BARTNIK, Konrad KU AZS WAT Warszawa 53 2520 34.06/7 80.50/14 114.56/9 41.16/14 156.12/9 54.25/10 210.37/9
10.PAULICEK, Michal SOB Olomouc 120 41.39/24 87.11/18 128.50/16 39.11/8 168.01/12 57.48/17 225.49/10
11.ZIMMER, Łukasz 2. ORel 4 32.20/3 89.18/22 121.38/12 46.37/28 168.15/13 58.32/21 226.47/11
12.NEŠKUDLA, Jan OK Kamenice 84 39.43/20 86.24/17 126.07/15 42.32/16 168.39/14 58.13/19 226.52/12
13.JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 1463694 36.28/13 87.11/18 123.39/13 43.58/17 167.37/11 59.38/23 227.15/13
14.LEŠTÍNSKÝ, Tomáš Orienteering Adventu 95 37.11/15 87.48/20 124.59/14 46.00/25 170.59/16 57.42/16 228.41/14
15.ZAMIARA, Piotr KS Hades Poznań 51 3698 45.02/30 89.13/21 134.15/21 45.57/24 180.12/20 55.27/11 235.39/15
16.KUtKIEWICZ, Marcin indywidualnie 30 40.17/23 93.25/23 133.42/19 45.07/21 178.49/18 57.27/14 236.16/16
17.STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny Lubuski 34 4684 39.54/22 99.26/28 139.20/22 41.52/15 181.12/21 55.46/12 236.58/17
18.VĚŽNÍK, Roman OOB Třebíč 91 37.47/17 96.06/27 133.53/20 45.45/23 179.38/19 57.41/15 237.19/18
19.VÁVRA, Jaroslav OK Lokomotiva Pardub 85 36.46/14 94.38/25 131.24/18 46.05/26 177.29/17 59.54/24 237.23/19
20.TOMÁŠEK, Jakub FS Praha 24 42.46/26 100.45/29 143.31/26 44.17/18 187.48/23 56.15/13 244.03/20
21.MASLAN, Jakub SKOB Zlin 115 39.49/21 102.20/31 142.09/23 44.59/20 187.08/22 58.14/20 245.22/21
22.SCHAFER, Michal SKOB Zlin 115 36.03/11 106.40/35 142.43/24 46.17/27 189.00/24 64.28/27 253.28/22
23.KIRAKOSOV, Kostiantyn HKS Azymut Mochy 25 5776 47.51/33 94.56/26 142.47/25 62.53/43 205.40/27 67.33/29 273.13/23
24.TOMÍČEK, Oldřich KOS Tesla Brno 47 42.21/25 105.53/34 148.14/28 57.41/39 205.55/28 69.11/31 275.06/24
25.KUJDA, Arkadiusz Indywidualny Kujawsk 33 3987 48.57/34 122.40/44 171.37/36 50.13/31 221.50/32 60.38/26 282.28/25
26.BĄK, Piotr WKS Śląsk Wrocław 1545005 39.41/19 122.48/45 162.29/33 51.21/33 213.50/31 71.04/33 284.54/26
27.WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz UNTS Warszawa 1485691 45.40/31 104.41/33 150.21/30 59.32/40 209.53/30 77.10/36 287.03/27
28.CERNOCH, Karel SKOB Zlin 115 51.45/37 126.08/46 177.53/39 49.45/30 227.38/34 65.35/28 293.13/28
29.SVOBODA, Petr SKOB Zlin 115 51.17/36 121.19/43 172.36/37 52.42/36 225.18/33 71.05/34 296.23/29
30.DURMAJ, Marcin 15GBZ 2 60.39/43 118.46/40 179.25/41 57.34/38 236.59/35 68.32/30 305.31/30
31.PIETRZAK, Patryk HKS Azymut Mochy 25 1229 51.49/38 119.36/41 171.25/35 67.46/44 239.11/36 78.35/37 317.46/31
32.DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 1374573 55.53/40 117.12/39 173.05/38 68.09/45 241.14/37 81.17/38 322.31/32
33.NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl Iw 1394974 58.27/41 119.49/42 178.16/40 70.53/46 249.09/38 84.32/39 333.41/33
34.HANOUSEK, Martin SK Chotebor 105 65.44/45 128.02/47 193.46/42 62.08/42 255.54/39 94.39/41 350.33/34
35.KNAKIEWICZ, Michał Knack Clinic 40 64.46/44 150.43/49 215.29/43 60.25/41 275.54/40 86.23/40 362.17/35
KURFÜRST, Pavel FS Praha 24 45.59/32 111.19/36 157.18/31 52.28/35 209.46/29 MISPUNCH / DISQ /
KUŽEL, Tomáš FS Praha 24 MISPUNCH / 76.22/10 DISQ / 40.24/13 DISQ / 47.26/7 DISQ /
PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 32 1304 MISPUNCH / 81.11/15 DISQ / 53.32/37 DISQ / 45.28/3 DISQ /
GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 32 2892 MISPUNCH / 74.02/5 DISQ / 35.03/4 DISQ / 44.32/1 DISQ /
KOCIUBA, Marek KU AZS WAT Warszawa 53 4985 36.19/12 94.19/24 130.38/17 39.16/9 169.54/15 DNF / DISQ /
KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojow 58 4317 59.17/42 DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
LIPPA, Grzegorz LUKS Azymek Zdzieszo 60 1620 50.04/35 111.32/37 161.36/32 MISPUNCH / DISQ / 71.27/35 DISQ /
NOVOTNY, Radek OK 99 Hradec Králové 79 MISPUNCH / 74.51/6 DISQ / 40.16/12 DISQ / 50.22/9 DISQ /
POZDÍLEK, Martin OK 99 Hradec Králové 79 53.13/39 112.46/38 165.59/34 MISPUNCH / DISQ / 70.26/32 DISQ /
GABROWSKI, Karol POLISPORTIVA 'G. MAS 100 43.16/27 102.11/30 145.27/27 51.05/32 196.32/25 MISPUNCH / DISQ /
PERNICKA, Petr SKOB Zlin 115 67.21/46 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
PODMOLIK, Tomas SKOB Zlin 115 MISPUNCH / 75.59/9 DISQ / 37.57/7 DISQ / MISPUNCH / DISQ /
MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45 Gdynia 1355610 75.24/47 OVERTIME / DISQ / 107.31/48 DISQ / MISPUNCH / DISQ /
WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 1405272 44.13/29 104.29/32 148.42/29 51.22/34 200.04/26 MISPUNCH / DISQ /
DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn 1464351 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław 154718 34.16/9 79.53/13 114.09/7 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KURYJ, Marek WKS Wawel Kraków 155 37.57/18 77.43/11 115.40/11 45.34/22 161.14/10 MISPUNCH / DISQ /
STEFANIAK, Marcin OK! Sport Warszawa 88 81.19/47 / OVERTIME / /
ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 1411673 44.01/28 44.52/19 /
KUŚ, Michał 000 132.39/48 /
Final total class results : M45 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SVADLENA, Pavel KOB Chocen 42 32.07/2 66.04/3 98.11/2 30.53/1 129.04/1 42.44/1 171.48/1
2.VALÍK, Luděk Orientační Běh Opava 94 31.47/1 64.28/1 96.15/1 33.01/2 129.16/2 50.45/9 180.01/2
3.POHL, Zdeněk KOB Tretra Praha 45 33.29/3 71.16/7 104.45/3 37.28/10 142.13/3 48.14/4 190.27/3
4.BASUS, Petr OK Sparta Praha 87 33.54/4 71.15/6 105.09/4 38.14/11 143.23/4 48.17/5 191.40/4
5.SMILGIUS, Audrius Takas OSK 126 37.07/9 70.01/5 107.08/5 37.11/9 144.19/5 47.30/3 191.49/5
6.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Złocienie 1452906 35.28/7 78.17/9 113.45/7 42.38/17 156.23/7 51.01/10 207.24/6
7.BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 1252679 39.32/12 80.00/11 119.32/10 37.06/8 156.38/8 51.40/11 208.18/7
8.MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 53 4993 37.36/10 75.34/8 113.10/6 45.16/22 158.26/10 49.54/6 208.20/8
9.CZAPLA, Przemysław WKS Wawel Kraków 1552933 36.41/8 80.27/12 117.08/9 40.44/14 157.52/9 50.44/8 208.36/9
10.BORUNSKÝ, Tomáš Orientační Běh Opava 94 34.58/6 81.07/13 116.05/8 36.52/6 152.57/6 56.14/17 209.11/10
11.SITNICKI, Mariusz Indywidualny Lubuski 34 4379 44.09/17 81.12/14 125.21/14 38.21/12 163.42/12 59.25/19 223.07/11
12.KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 1372547 41.57/15 85.56/20 127.53/15 40.47/15 168.40/14 54.32/13 223.12/12
13.BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 1482177 40.30/14 79.13/10 119.43/11 41.06/16 160.49/11 62.38/23 223.27/13
14.ORANY, Tomáš OK Jihlava 81 38.31/11 82.34/15 121.05/12 44.50/20 165.55/13 61.56/21 227.51/14
15.MYSLIVEC, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 86 44.08/16 85.53/19 130.01/17 42.55/19 172.56/16 55.00/15 227.56/15
16.CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa 1482521 45.52/20 84.03/18 129.55/16 40.43/13 170.38/15 67.20/30 237.58/16
17.SZMYT, Łukasz HKS Azymut Mochy 25 4634 47.01/21 86.57/21 133.58/18 49.17/33 183.15/17 58.29/18 241.44/17
18.CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 1541330 50.13/25 88.51/23 139.04/21 48.33/31 187.37/20 55.31/16 243.08/18
19.WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel Kraków 155 44.52/19 92.19/27 137.11/19 48.40/32 185.51/19 63.34/26 249.25/19
20.BÍLEK, Tomáš Sportcentrum Jičín 123 49.26/24 88.04/22 137.30/20 47.38/27 185.08/18 68.41/31 253.49/20
21.VINTR, Radek SKOB Zlin 115 54.27/30 91.09/25 145.36/22 47.58/28 193.34/21 64.39/27 258.13/21
22.DOBIECKI, Artur Indywidualni Zachodn 29 3661 61.25/39 89.10/24 150.35/26 48.16/30 198.51/25 61.29/20 260.20/22
23.SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 1404873 50.54/26 97.49/30 148.43/23 47.35/26 196.18/24 65.38/29 261.56/23
24.MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 1482068 57.05/34 94.13/28 151.18/27 51.26/37 202.44/27 62.42/24 265.26/24
25.KOLAR, Viktor OK Slavia Hradec Krá 86 49.07/23 100.08/32 149.15/25 46.43/23 195.58/23 80.15/38 276.13/25
26.VAITIEKUS, Arturas Medeina OK 63 47.48/22 101.23/33 149.11/24 44.51/21 194.02/22 84.00/42 278.02/26
27.WIECZOREK, Piotr Stowarzyszenie Team 1253016 59.33/36 96.48/29 156.21/30 55.38/41 211.59/28 69.38/32 281.37/27
28.TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan Gdańsk 99 1618 58.00/35 106.09/34 164.09/32 52.05/38 216.14/30 70.01/34 286.15/28
29.MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow 58 5774 60.44/38 110.46/38 171.30/33 51.02/36 222.32/32 71.42/35 294.14/29
30.KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan Gdańsk 99 985 53.16/27 98.31/31 151.47/28 66.46/45 218.33/31 80.07/37 298.40/30
31.MURAWSKI, Piotr HKS Azymut Mochy 25 3588 56.33/33 124.36/40 181.09/36 59.32/43 240.41/34 69.38/32 310.19/31
32.PAVEL, Zavadil OK Kamenice 84 69.59/43 108.26/37 178.25/35 56.13/42 234.38/33 83.04/41 317.42/32
33.DAVID, Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 96 67.13/41 107.01/36 174.14/34 66.47/46 241.01/35 81.23/40 322.24/33
34.URBÁNEK, Martin O-RUNNAŘI Beskydy 96 74.06/44 142.29/42 216.35/39 82.07/48 298.42/36 101.48/46 400.30/34
DVOŘÁK, Miloš Beta Ursus Rosice 11 84.19/45 124.10/39 208.29/38 MISPUNCH / DISQ / 90.40/43 DISQ /
REJMENT, Daniel Centrum OK 15 54.29/31 MISPUNCH / DISQ / 49.54/35 DISQ / 63.12/25 DISQ /
KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut Mochy 25 4636 60.07/37 MISPUNCH / DISQ / 42.47/18 DISQ / 53.57/12 DISQ /
MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy 25 2866 53.19/28 DNF / DISQ / 47.27/25 DISQ / 65.29/28 DISQ /
GBUR, Arkadiusz indywidualnie 30 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
SPILISZEWSKI, Piotr KS Artemis Wrocław 50 2145 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
CHOŁODY, Paweł KS Hades Poznań 51 4151 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 51 4414 44.42/18 MISPUNCH / DISQ / 48.07/29 DISQ / 62.31/22 DISQ /
GAIŽUTIS, Ramunas Medeina OK 63 69.06/42 129.56/41 199.02/37 MISPUNCH / DISQ / OVERTIME / DISQ /
ELYASS., Ilan NA 68 95.45/46 OVERTIME / DISQ / 92.00/49 DISQ / OVERTIME / DISQ /
SĘDŁAK, Krystian OK! Sport Warszawa 88 1130 MISPUNCH / 82.39/16 DISQ / 35.59/5 DISQ / 50.28/7 DISQ /
KUTLVAŠR, Ruda OOS TJ Spartak Vrchl 93 55.13/32 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KOVALČÍK, Tomáš Orientační Běh Opava 94 MISPUNCH / 65.22/2 DISQ / 35.12/3 DISQ / 45.30/2 DISQ /
LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan Gdańsk 99 4846 DNF / DNF / DISQ / 65.14/44 DISQ / 81.14/39 DISQ /
BADARYCZ, Piotr UKS Reflex Rybnik 1425651 62.21/40 91.46/26 154.07/29 47.18/24 201.25/26 MISPUNCH / DISQ /
WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa 1484546 DNF / DNF / DISQ / 49.26/34 DISQ / 90.51/44 DISQ /
GMUR, Karol WKS Śląsk Wrocław 1541237 MISPUNCH / 68.19/4 DISQ / 36.52/6 DISQ / 54.49/14 DISQ /
URYGA, Sławomir WKS Wawel Kraków 1555205 DNF / 156.55/43 DISQ / 71.13/47 DISQ / 95.42/45 DISQ /
WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków 1553195 55.12/40 / 80.03/36 /
JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum Jelenia 66 1298 34.03/5
DUTKIEWICZ, Damian MKS Paulinum Jelenia 66 1279 35.49/4 /
KUNART, Tomáš OK 99 Hradec Králové 79 39.33/13 83.44/17 123.17/13
SLAVIK, Pavel TJ Start Náchod 132 53.23/29 106.42/35 160.05/31 53.15/39 213.20/29
Final total class results : M50 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań 51 907 24.42/1 50.53/3 75.35/1 29.33/1 105.08/1 36.33/1 141.41/1
2.SCHMIEDEBERG, Nils Team Sonnenschein 128 28.21/2 49.52/1 78.13/2 32.32/2 110.45/2 39.50/4 150.35/2
3.BEAUVIR, Yannick BCCO 10 31.18/5 50.02/2 81.20/3 34.10/4 115.30/3 40.07/5 155.37/3
4.SOKOLÁŘ, Zdeněk SNA 119 30.06/3 54.58/6 85.04/4 35.45/5 120.49/4 40.09/6 160.58/4
5.ILLNER, Jakub Oddíl OB Kotlářka 76 34.28/11 54.35/5 89.03/8 36.49/7 125.52/7 37.02/2 162.54/5
6.DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 58 1195 30.27/4 55.15/7 85.42/5 39.58/10 125.40/6 38.59/3 164.39/6
7.BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 147743 31.58/8 56.16/8 88.14/7 35.59/6 124.13/5 45.01/10 169.14/7
8.WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 1541138 35.22/12 57.50/9 93.12/9 40.23/12 133.35/8 44.22/8 177.57/8
9.MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 1482981 38.38/19 63.42/14 102.20/15 37.47/8 140.07/11 44.56/9 185.03/9
10.GORCZYCA, Jacek KS Hades Poznań 51 3305 31.28/6 65.29/16 96.57/11 38.17/9 135.14/9 54.50/23 190.04/10
11.STASZAK, Artur UNTS Warszawa 1482013 31.52/7 63.25/13 95.17/10 40.19/11 135.36/10 54.46/22 190.22/11
12.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków 1553192 41.36/23 61.13/11 102.49/16 45.27/15 148.16/13 45.16/11 193.32/12
13.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 Gdynia 135158 33.06/9 53.32/4 86.38/6 62.29/27 149.07/14 46.49/12 195.56/13
14.FENCL, Jiří OK Lokomotiva Pardub 85 36.18/15 65.15/15 101.33/13 46.25/16 147.58/12 48.20/15 196.18/14
15.METELKA, Pavel OK 99 Hradec Králové 79 39.44/20 75.46/22 115.30/20 42.03/13 157.33/15 49.04/19 206.37/15
16.BUCHNAJZER, Mariusz CX80 Kalisz 19 5566 37.39/16 70.00/19 107.39/18 51.17/22 158.56/17 48.18/14 207.14/16
17.ODEHNAL, Roman KOB Alfa Brno 41 40.45/21 66.30/18 107.15/17 50.42/21 157.57/16 53.52/21 211.49/17
18.LEVÝ, Tomáš OB Sokol Žamberk 74 51.53/28 60.57/10 112.50/19 49.09/20 161.59/19 50.02/20 212.01/18
19.ZURYNEK, Jan Ekonom Praha 23 42.53/24 74.53/21 117.46/22 46.29/17 164.15/20 48.53/17 213.08/19
20.KUREČKA, Robert KOB Alfa Brno 41 43.49/25 72.58/20 116.47/21 42.58/14 159.45/18 60.23/25 220.08/20
21.ŽEBRÁK, Zbyněk lepus.cz 55 49.04/26 90.33/27 139.37/25 58.42/26 198.19/22 71.52/28 270.11/21
22.MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 1462577 51.58/29 90.08/26 142.06/26 65.57/28 208.03/23 77.22/30 285.25/22
23.PTÁČEK, Jan SK Praga 109 38.09/18 82.53/25 121.02/23 56.36/25 177.38/21 115.53/33 293.31/23
24.KRYSZCZAK, Adam 2. ORel 4 55.03/31 99.01/29 154.04/28 71.07/29 225.11/24 89.31/32 314.42/24
NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 19 33.48/10 MISPUNCH / DISQ / 51.38/23 DISQ / 49.03/18 DISQ /
WRZOSEK, Zbigniew Indywidualny Mazowsz 35 569 MISPUNCH / 79.46/23 DISQ / 54.26/24 DISQ / 84.25/31 DISQ /
RYCERSKI, Bogdan KS Artemis Wrocław 50 1302 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
MAČIUKUNAS, Gediminas Medeina OK 63 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / 82.36/30 DISQ / DNF / DISQ /
MÜLLER, Robert Orienteering Adventu 95 54.53/30 98.49/28 153.42/27 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ /
BERNATÍK, Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 96 36.17/14 62.00/12 98.17/12 MISPUNCH / DISQ / 48.01/13 DISQ /
KRASUSKI, Bartłomiej Stowarzyszenie Team 1252210 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
FINKENSTAEDT, Björn Team Sonnenschein 128 36.04/13 65.30/17 101.34/14 MISPUNCH / DISQ / 60.02/24 DISQ /
ZSCHÄCKEL, Raik Team Sonnenschein 128 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
JIROUS, Jiří Tretra Praha 134 38.02/17 MISPUNCH / DISQ / 48.25/19 DISQ / 62.53/26 DISQ /
JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice 1442928 50.09/27 82.39/24 132.48/24 DNF / DISQ / 69.25/27 DISQ /
SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 154717 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 1554588 41.00/22 MISPUNCH / DISQ / 47.00/18 DISQ / 48.37/16 DISQ /
GAPIŃŚKI, Włodzimierz UKS Orientuś Łódź 1402437 81.15/33 MISPUNCH / DISQ / DNF / DISQ / 75.41/29 DISQ /
PTACEK, Ondrej KOS Tesla Brno 47 34.01/3 / 42.26/7 /
KNUTH, David OLV Potsdam 89 58.10/32 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
SZYDŁO, Mariusz poznańbezklubu 101 108.25/31 /
Final total class results : M55 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.LE CAM, Raphaël CRCO 18 28.23/1 51.20/4 79.43/1 30.43/1 110.26/1 37.37/3 148.03/1
2.MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Kraków 155826 34.21/3 46.47/1 81.08/2 35.53/6 117.01/2 33.13/1 150.14/2
3.KOZŁOWSKI, Jacek Patria Młynne 98 31.53/2 50.09/2 82.02/3 36.37/7 118.39/3 36.56/2 155.35/3
4.DEPTA, Piotr MKS Paulinum Jelenia 66 148 36.46/7 50.58/3 87.44/4 34.42/4 122.26/4 41.16/8 163.42/4
5.GOSSEL, Heiko USV TU Dresden 150 37.48/9 51.29/5 89.17/5 39.05/12 128.22/5 38.36/5 166.58/5
6.WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 148113 35.53/5 57.23/8 93.16/7 36.53/8 130.09/6 42.46/11 172.55/6
7.BRETTSCHNEIDER, Gerhard Kaulsdorfer OLV Berl 39 38.33/12 56.35/7 95.08/9 37.40/9 132.48/7 41.27/9 174.15/7
8.CHMELAŘ, Pavel OK Slavia Hradec Krá 86 39.01/14 61.52/13 100.53/13 35.45/5 136.38/10 40.58/7 177.36/8
9.NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków 1552725 38.41/13 57.59/9 96.40/11 37.52/11 134.32/9 45.15/13 179.47/9
10.NOIMAN, Ziv Lev Hsharon Menashe 56 37.47/8 54.21/6 92.08/6 47.14/19 139.22/12 42.21/10 181.43/10
11.JORDANOV, Nikolaj SK Jordanovi 106 39.02/15 60.53/12 99.55/12 39.21/13 139.16/11 45.36/14 184.52/11
12.URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 125522 35.19/4 58.03/10 93.22/8 40.24/15 133.46/8 56.54/23 190.40/12
13.WOLF, Tobias BUS 14 37.58/10 71.56/21 109.54/18 41.24/16 151.18/16 43.37/12 194.55/13
14.SKLENAR, Josef SK Sklenarovi 112 44.09/22 64.31/16 108.40/16 42.01/17 150.41/14 49.29/17 200.10/14
15.SOCHOR, Tomáš OB Havířov 69 39.49/17 69.34/19 109.23/17 37.49/10 147.12/13 53.46/22 200.58/15
16.CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 53 65 42.11/18 63.36/15 105.47/15 49.32/22 155.19/17 49.08/16 204.27/16
17.HOLEC, Jan OB Honza Holec 70 38.28/11 74.25/23 112.53/21 45.28/18 158.21/18 49.43/18 208.04/17
18.TEPLÝ, Jiří OK Slavia Hradec Krá 86 43.17/21 67.18/18 110.35/19 40.18/14 150.53/15 60.38/25 211.31/18
19.MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 1251758 44.23/24 73.06/22 117.29/22 49.10/21 166.39/19 51.56/19 218.35/19
20.ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel Kraków 1553660 56.41/31 70.31/20 127.12/23 49.05/20 176.17/20 48.39/15 224.56/20
21.VALENTA, Jiří SK Severka Šumperk 110 44.21/23 84.55/29 129.16/24 50.23/23 179.39/21 62.02/26 241.41/21
22.BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 51 3699 56.22/29 76.10/24 132.32/27 58.04/27 190.36/22 53.24/21 244.00/22
23.WEISSMAN, Shaul Modiin O club 67 68.45/34 84.25/28 153.10/30 55.33/26 208.43/26 58.51/24 267.34/23
24.HLAVÁČEK, Luboš OK 99 Hradec Králové 79 56.40/30 91.42/30 148.22/29 53.36/25 201.58/23 67.54/28 269.52/24
25.NECHUSHTAN, Yaron Modiin O club 67 49.34/26 109.37/32 159.11/31 61.51/29 221.02/27 70.25/29 291.27/25
26.MALARZ, Zbigniew Indywidualnie Opole 31 50.12/28 79.36/26 129.48/25 75.24/32 205.12/24 111.15/31 316.27/26
27.JERLECKI, Mirosław RWT Balice 103 80.27/35 91.54/31 172.21/32 63.12/30 235.33/28 108.12/30 343.45/27
PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin 46 3670 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
SHEMA, Nati Modiin O club 67 43.03/20 MISPUNCH / DISQ / 53.08/24 DISQ / / DISQ /
KAMENICKY, Jan OK 99 Hradec Králové 79 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
KAVALÍR, Karel OK 99 Hradec Králové 79 MISPUNCH / DNF / DISQ / DNF / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
KARVÁNEK, Petr OK Jiskra Nový Bor 83 39.15/16 63.11/14 102.26/14 DNF / DISQ / DNF / DISQ /
LIBER, Vlastimil Orientační Běh Opava 94 60.21/33 77.20/25 137.41/28 70.50/31 208.31/25 MISPUNCH / DISQ /
SKLENAR, Miroslav SK Sklenarovi 112 46.03/25 66.19/17 112.22/20 MISPUNCH / DISQ / 62.24/27 DISQ /
MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 1403294 42.59/19 DNF / DISQ / DNF / DISQ / 53.13/20 DISQ /
WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 1483555 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ / MISPUNCH / DISQ /
WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk Wrocław 1541064 DNF / DNF / DISQ / 34.10/3 DISQ / 40.51/6 DISQ /
TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 19 5564 57.36/32 MISPUNCH / DISQ / 60.44/28 DISQ / MISPUNCH / DISQ /
VANDAS, Luděk OB Vamberk 75 32.50/2 / 38.20/4 /
LATASTE, Pierre CO Colmar 17 36.12/6 59.19/11 95.31/10
ŠTOREK, Petr Oddíl OS SK Prostějo 77 49.43/27 81.35/27 131.18/26
ŻEBROWSKI, Dariusz OK! Sport Warszawa 88 1532 DNF /
Final total class results : M60 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GREPL, Ladislav KOB Konice 44 34.08/5 43.35/1 77.43/1 33.54/1 111.37/1 36.42/3 148.19/1
2.URVALEK, Jiri KOS Tesla Brno 47 30.16/1 50.56/2 81.12/2 35.32/2 116.44/2 36.13/2 152.57/2
3.MORAWSKI, Paweł Indywidualni Pomorsk 28 145 30.33/2 56.04/6 86.37/3 40.29/6 127.06/3 37.19/4 164.25/3
4.DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel Kraków 1551533 39.47/10 54.01/4 93.48/7 37.07/4 130.55/4 41.47/7 172.42/4
5.GVILDYS, Jonas Gediminas Medeina OK 63 33.28/3 53.50/3 87.18/4 47.00/10 134.18/5 40.24/6 174.42/5
6.SMUTNÝ, Michal OOB Vamberk 92 35.10/6 63.00/11 98.10/9 38.59/5 137.09/7 43.37/10 180.46/6
7.WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły NDM 1021173 36.37/8 56.06/7 92.43/6 44.23/8 137.06/6 49.22/11 186.28/7
8.ROUDNY, Vaclav OK Lokomotiva Pardub 85 35.40/7 61.23/9 97.03/8 46.13/9 143.16/8 43.32/9 186.48/8
9.HARTMAN, Petr DVOA 22 38.01/9 60.36/8 98.37/10 47.40/11 146.17/9 43.26/8 189.43/9
10.CHLÁDEK, Josef OB Sokol Žamberk 74 55.15/15 62.52/10 118.07/11 43.31/7 161.38/10 56.33/14 218.11/10
11.NOVOTNÝ, Miroslav OK Lokomotiva Pardub 85 48.29/13 70.17/13 118.46/12 50.17/12 169.03/11 55.36/13 224.39/11
12.WOLLSTEIN, Danni Lev Hsharon Menashe 56 48.08/12 85.22/14 133.30/14 52.23/14 185.53/12 61.29/17 247.22/12
13.SHECHORY, Itai Modiin O club 67 59.38/16 67.01/12 126.39/13 67.53/17 194.32/13 57.34/15 252.06/13
14.LUX, Zdeněk OB Kunvald 72 44.28/11 110.52/17 155.20/16 51.51/13 207.11/15 52.27/12 259.38/14
15.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 1441496 52.23/14 91.06/15 143.29/15 58.32/15 202.01/14 64.52/18 266.53/15
16.HYJEK, Adam LUKS Azymek Zdzieszo 60 5647 72.07/17 111.52/18 183.59/17 62.24/16 246.23/16 61.24/16 307.47/16
17.MANOR, Moshe Modiin O club 67 85.44/18 101.59/16 187.43/18 84.23/18 272.06/17 82.51/19 354.57/17
KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 52 963 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
BIKELIS, Vytautas Labirintas OK 54 MISPUNCH / MISPUNCH / DISQ / 36.17/3 DISQ / 34.50/1 DISQ /
WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 58 1121 34.04/4 55.32/5 89.36/5 MISPUNCH / DISQ / 39.35/5 DISQ /
HOVAV, Shimon Modiin O club 67 97.47/19 / / DNF / / OVERTIME / /
Final total class results : M65 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JAKOBI, Zdeněk OB Havířov 69 29.51/1 41.37/1 71.28/1 30.28/2 101.56/1 35.40/4 137.36/1
2.BĚHOUN, Pavel OK 99 Hradec Králové 79 29.55/2 44.32/2 74.27/2 34.17/5 108.44/2 35.38/3 144.22/2
3.GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław 154716 39.37/6 48.38/4 88.15/3 32.15/4 120.30/3 34.03/2 154.33/3
4.KALIBÁN, Pavel TJ Start Náchod 132 30.41/3 63.54/9 94.35/6 31.18/3 125.53/5 33.50/1 159.43/4
5.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 50 1323 42.44/10 50.53/5 93.37/5 37.52/7 131.29/6 42.37/8 174.06/5
6.KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 48 528 38.36/5 53.57/6 92.33/4 42.41/10 135.14/7 38.56/5 174.10/6
7.SLOVACEK, Rudolf SKOB Zlin 115 40.01/7 54.53/7 94.54/7 40.25/8 135.19/8 39.11/6 174.30/7
8.WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź 64 1105 43.27/12 61.13/8 104.40/9 43.58/12 148.38/9 49.06/11 197.44/8
9.KRASUCKIS, Rimantas Labirintas OK 54 46.37/14 67.24/11 114.01/11 42.32/9 156.33/10 52.06/15 208.39/9
10.HRSTKA, Vladislav JHB 37 41.56/8 74.44/15 116.40/13 46.02/14 162.42/11 46.56/10 209.38/10
11.DAMBRAUSKAS, Algimantas SM Gaja 118 52.40/18 69.18/12 121.58/15 45.58/13 167.56/12 49.12/12 217.08/11
12.MUTINA, Vlastimil SKOB Frýdek-Místek 114 51.06/17 65.53/10 116.59/14 53.03/16 170.02/13 50.13/14 220.15/12
13.ZEMAN, Ludvík SK OB Frýdek Místek 108 48.03/16 84.16/19 132.19/17 42.51/11 175.10/14 45.15/9 220.25/13
14.JAVŮREK, Antonín KOS Tesla Brno 47 62.46/19 96.50/22 159.36/20 56.42/17 216.18/15 66.02/20 282.20/14
15.OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 35 228 69.33/21 82.38/18 152.11/18 65.20/19 217.31/16 65.26/19 282.57/15
16.HNYK, Petr TJ Start Náchod 132 66.21/20 91.02/21 157.23/19 61.59/18 219.22/17 65.04/18 284.26/16
JÓZSEF, Bugár BÖF Budaörs 13 42.32/9 73.06/14 115.38/12 DNF / DISQ / 56.50/16 DISQ /
ĎOUBAL, Jaromír KOB Dobruška 43 89.47/22 87.19/20 177.06/21 87.43/20 264.49/18 OVERTIME / DISQ /
EIMAITIS, Bernardas Labirintas OK 54 MISPUNCH / 75.43/16 DISQ / 37.24/6 DISQ / 41.49/7 DISQ /
HORNIK, Zbigniew LKO Leszno 57 1554 47.56/15 47.30/3 95.26/8 27.53/1 123.19/4 DNF / DISQ /
BÍLEK, Jaromír OB Kunvald 72 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
ZÁKRAVSKÝ, Zdeněk TJ Start Náchod 132 43.15/11 MISPUNCH / DISQ / 48.20/15 DISQ / 49.18/13 DISQ /
PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź 140383 46.01/13 76.15/17 122.16/16 MISPUNCH / DISQ / 59.18/17 DISQ /
SOUČEK, Pavel OK 99 Hradec Králové 79 37.52/4 70.32/13 108.24/10
Final total class results : M70 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HICKETHIER, Manfred SSV Planeta Radebeul 124 37.28/1 40.21/3 77.49/1 38.18/1 116.07/1 38.58/1 155.05/1
2.PILC, Oldrich SK SKI Sport Praděd 111 43.11/2 38.50/1 82.01/2 40.54/3 122.55/2 48.04/3 170.59/2
3.KALIBÁN, Jaroslav SK LOB Nová Paka 107 46.45/4 40.18/2 87.03/3 38.21/2 125.24/3 66.56/9 192.20/3
4.KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 155830 52.59/6 48.52/5 101.51/6 51.47/5 153.38/5 47.35/2 201.13/4
5.SIKORA, Miroslav TJ Baník Ostrava 129 46.20/3 45.58/4 92.18/4 54.06/7 146.24/4 55.33/4 201.57/5
6.GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 50 1324 51.11/5 48.54/6 100.05/5 62.18/8 162.23/7 60.53/7 223.16/6
7.ŠROLER, Zdeněk OB Kunvald 72 57.08/8 65.35/9 122.43/9 51.30/4 174.13/8 56.43/5 230.56/7
8.GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 1545303 60.13/9 52.32/8 112.45/8 71.50/9 184.35/9 59.06/6 243.41/8
9.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 1382697 66.28/10 68.55/10 135.23/10 76.58/10 212.21/10 66.16/8 278.37/9
ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 53 190 55.13/7 50.27/7 105.40/7 53.15/6 158.55/6 MISPUNCH / DISQ /
Final total class results : M75 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HROBAŘ, Rudolf SKP Rychnov nad Kněž 117 37.13/1 43.07/1 80.20/1 42.34/1 122.54/1 54.43/6 177.37/1
2.KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły NDM 10269 44.50/4 48.10/2 93.00/2 43.19/2 136.19/2 45.43/2 182.02/2
3.BAUER, Emil VSK Mendelu Brno 151 43.07/3 50.18/3 93.25/3 44.49/3 138.14/3 45.38/1 183.52/3
4.SOKOLÁŘ, Zdeněk TJ Start Náchod 132 48.15/6 51.12/5 99.27/6 45.36/4 145.03/4 54.29/5 199.32/4
5.KUTKA, Rimvydas Medeina OK 63 47.33/5 50.26/4 97.59/5 47.59/5 145.58/6 54.16/4 200.14/5
6.SIDLA, Antonin SKOB Zlin 115 40.26/2 54.54/6 95.20/4 50.30/6 145.50/5 59.46/8 205.36/6
7.PTACEK, Jiri Banik Ostrava 9 58.55/7 60.38/7 119.33/7 55.03/7 174.36/7 58.09/7 232.45/7
PROCHÁZKA, Aleš OB Kotlářka 71 63.32/8 61.41/8 125.13/8 DNF / DISQ / 46.47/3 DISQ /
WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły NDM 1021168 DNF / DNF / DISQ / DNF / DISQ / DNF / DISQ /
Final total class results : M80 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HAVLÍK, Jaroslav Sportcentrum Jičín 123 44.53/2 44.52/1 89.45/2 37.32/1 127.17/1 37.01/1 164.18/1
2.DURA, Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 154720 41.21/1 48.22/3 89.43/1 42.29/2 132.12/2 56.24/2 188.36/2
3.MIKULECKÝ, Jan OK 99 Hradec Králové 79 56.08/3 48.18/2 104.26/3 45.39/3 150.05/3 59.56/3 210.01/3
Final total class results : Rodzinna 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNY, Matous OK 99 Hradec Králové 79 0mp 21.00/4 0mp 31.11/2 0mp 52.11/2 0mp 22.00/1 0mp 74.11/1 0mp 26.23/1 0mp100.34/1
2.WOJCZYK, Agata UKS Orientuś Łódź 1405653 0mp 25.50/12 0mp 33.34/3 0mp 59.24/4 0mp 25.15/2 0mp 84.39/2 0mp 29.14/5 0mp113.53/2
3.HANČ, Marek TAP Tretra Praha 127 0mp 25.30/11 0mp 35.47/4 0mp 61.17/5 0mp 26.22/5 0mp 87.39/3 0mp 26.40/2 0mp114.19/3
4.ČECHOVSKÁ, Tereza Junior Prostějov 38 0mp 23.06/7 0mp 41.10/7 0mp 64.16/6 0mp 26.01/3 0mp 90.17/4 0mp 27.53/3 0mp118.10/4
5.KACZYŃSKA, Zofia PKO Harpagan Gdańsk 99 5578 0mp 20.53/3 0mp 44.17/10 0mp 65.10/7 0mp 34.30/16 0mp 99.40/5 0mp 29.07/4 0mp128.47/5
6.SEBEROVI, Eduard, Hugo O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 21.59/5 0mp 46.04/12 0mp 68.03/8 0mp 32.02/10 0mp100.05/6 0mp 29.43/6 0mp129.48/6
7.KOZÁKOVÁ, Michaela KOS Tesla Brno 47 0mp 26.42/13 0mp 42.57/8 0mp 69.39/9 0mp 33.27/12 0mp103.06/8 0mp 32.42/9 0mp135.48/7
8.MRÁZEK, Václav OB Kotlářka 71 0mp 29.38/18 0mp 43.37/9 0mp 73.15/11 0mp 27.27/6 0mp100.42/7 0mp 37.10/18 0mp137.52/8
9.BEJROVÁ, Anita SK LOB Nová Paka 107 0mp 24.46/9 0mp 49.15/16 0mp 74.01/12 0mp 30.18/8 0mp104.19/9 0mp 43.08/21 0mp147.27/9
10.WALAŚ, Helena WKS Wawel Kraków 155 0mp 30.14/20 0mp 48.54/15 0mp 79.08/13 0mp 34.01/13 0mp113.09/11 0mp 35.50/14 0mp148.59/10
11.JAVURKOVA, Julia HS Kremnicke Vrchy 27 0mp 23.02/6 0mp 48.22/13 0mp 71.24/10 0mp 53.24/23 0mp124.48/13 0mp 32.21/8 0mp157.09/11
12.TRZASKO, Oleg PKO Harpagan Gdańsk 99 0mp 29.48/19 0mp 49.56/17 0mp 79.44/14 0mp 27.59/7 0mp107.43/10 0mp 55.16/28 0mp162.59/12
13.KOZEL, Krystof KOB Alfa Brno 41 0mp 29.14/17 0mp 55.13/20 0mp 84.27/17 0mp 47.10/20 0mp131.37/14 0mp 35.16/11 0mp166.53/13
14.PIETRZAK, Inez HKS Azymut Mochy 25 0mp 24.18/8 0mp 55.39/21 0mp 79.57/15 0mp 41.55/17 0mp121.52/12 0mp 50.41/24 0mp172.33/14
15.SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia MKS MOS Wrocław 65 0mp 24.47/10 0mp 85.18/35 0mp110.05/26 0mp 34.02/14 0mp144.07/16 0mp 43.25/22 0mp187.32/15
16.VINTROVA, Matylda SKOB Zlin 115 0mp 39.37/24 0mp 61.25/26 0mp101.02/22 0mp 49.23/21 0mp150.25/17 0mp 37.50/19 0mp188.15/16
17.SVOBODA, Simon SKOB Zlin 115 0mp 36.36/23 0mp 59.07/24 0mp 95.43/21 0mp 46.00/19 0mp141.43/15 0mp 59.33/29 0mp201.16/17
18.LEHMAN, Oliwia indywidualnie 30 0mp 51.15/33 0mp 66.07/28 0mp117.22/30 0mp 52.47/22 0mp170.09/21 0mp 44.18/23 0mp214.27/18
19.KOLÍNOVÁ, Anita Oddíl OB Kotlářka 76 0mp 40.14/25 0mp 66.23/29 0mp106.37/25 0mp 57.13/25 0mp163.50/19 0mp 51.24/25 0mp215.14/19
20.HÜBNEROVÁ, Johana KOS Tesla Brno 47 0mp 34.38/22 0mp 75.41/33 0mp110.19/27 0mp 44.15/18 0mp154.34/18 0mp 61.04/31 0mp215.38/20
21.LIPPA, Jan LUKS Azymek Zdzieszo 60 0mp 56.16/34 0mp 89.22/36 0mp145.38/32 0mp 34.05/15 0mp179.43/22 0mp 36.09/15 0mp215.52/21
22.NOVÁK, Tadeáš SK LOB Nová Paka 107 0mp 40.45/26 0mp 72.28/31 0mp113.13/29 0mp 55.35/24 0mp168.48/20 0mp 59.51/30 0mp228.39/22
23.SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 125 4mp127.55/36 4mp126.45/40 8mp254.40/34 0mp 70.59/27 8mp325.39/23 0mp 88.41/35 8mp414.20/23
SCHODNICKI, Edward indywidualnie 30 DISQ / 0mp 82.41/34 DISQ / DISQ / DISQ / 0mp 67.53/32 DISQ /
PAULINEK, Magda i Jarek IWsp SZ 36 0mp 49.54/31 DISQ / DISQ / 0mp 71.48/28 DISQ / 0mp 67.54/33 DISQ /
MARCINIAK, Tadek i Dorotka KS Hades Poznań 51 0mp 50.20/32 1mp 69.27/38 1mp119.47/33 DISQ / DISQ / 0mp 67.54/33 DISQ /
MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojow 58 0mp 58.59/35 0mp 65.09/27 0mp124.08/31 DISQ / DISQ / 0mp 52.54/26 DISQ /
GAIŽUTIS, Gvidas Medeina OK 63 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
GAIŽUTYTE, Rusne Medeina OK 63 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
VĚŽNÍKOVÁ, Magda OOB Třebíč 91 0mp 26.46/14 0mp 54.09/19 0mp 80.55/16 DISQ / DISQ / 0mp 42.43/20 DISQ /
LÉTALOVÁ, Jana O-RUNNAŘI Beskydy 96 DISQ / 0mp 37.01/5 DISQ / 0mp 26.20/4 DISQ / 0mp 36.46/16 DISQ /
KOŤÁTKO, Albert O-RUNNAŘI Beskydy 96 0mp 29.02/16 0mp 58.58/23 0mp 88.00/20 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan Gdańsk 99 4889 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan Gdańsk 99 4890 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
MADEJ, Zofia UKS Orientpark.pl Iw 139 0mp 40.47/27 0mp 44.25/11 0mp 85.12/18 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
CHARUBA, Maria UKS Orientuś Łódź 1405660 0mp 44.41/29 0mp 68.10/30 0mp112.51/28 DISQ / DISQ / 0mp 53.48/27 DISQ /
SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 1405669 0mp 41.12/28 0mp 59.58/25 0mp101.10/23 DISQ / DISQ / 0mp 31.32/7 DISQ /
KRUCZEK, Ignacy Kruczek 49 0mp 32.31/11 / 0mp 35.33/12 /
KRUCZEK, Jan Kruczek 49 0mp 31.34/9 / 0mp 33.45/10 /
ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 1411673 0mp 48.50/14 / 0mp 35.41/13 /
MILEM, Javora 0mp 55.43/22 /
MARCINIAK, Tadek i Dorotka / 1mp 65.15/37 / DISQ / / DISQ / /
WYRZYKOWSKI, Igor 2mp 62.30/39 / DISQ / / 0mp 36.50/17 /
KURFÜRSTOVÁ, Anna FS Praha 24 0mp 20.32/2 0mp 37.17/6 0mp 57.49/3
LŽÍČAŘOVÁ, Valerie KOB Dobruška 43 DISQ / DISQ /
JOHANISOVÁ, Blanka OK 99 Hradec Králové 79 0mp 31.24/21 0mp 53.49/18 0mp 85.13/19 DISQ / DISQ /
JOHANISOVÁ, Nikola OK 99 Hradec Králové 79 0mp 28.50/15 0mp 72.45/32 0mp101.35/24 DISQ / DISQ /
HEPNER, Martin OK 99 Hradec Králové 79 0mp 16.09/1 0mp 25.46/1 0mp 41.55/1
SIKORA, Adam i Magdalena Sikorki 104 0mp 44.45/30 DISQ / DISQ / 0mp 68.12/26 DISQ /
Final total class results : Średnia 1.S 2.S Tot. 2.S 3.S Tot. 3.S 4.S Tot. 4.S
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SEREDYŃSKI, Tomasz Małopolska 62 0mp 29.39/1 0mp 54.36/1 0mp 84.15/1 0mp 42.46/7 0mp127.01/1 0mp 34.48/1 0mp161.49/1
2.KOZŁOWSKA, Maria Patria Młynne 98 0mp 37.37/8 0mp 63.01/2 0mp100.38/3 0mp 35.16/3 0mp135.54/2 0mp 43.35/4 0mp179.29/2
3.FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły NDM 10220 0mp 34.51/5 0mp 63.13/3 0mp 98.04/2 0mp 39.56/4 0mp138.00/4 0mp 42.06/3 0mp180.06/3
4.SORNAT, Paweł indywidualnie 30 0mp 31.46/4 0mp 71.22/7 0mp103.08/5 0mp 34.04/2 0mp137.12/3 0mp 49.21/8 0mp186.33/4
5.MĄDRY, Paweł indywidualnie 30 0mp 35.55/6 0mp 69.28/5 0mp105.23/6 0mp 43.13/8 0mp148.36/5 0mp 41.00/2 0mp189.36/5
6.KOZŁOWSKA, Olga indywidualnie 30 0mp 29.55/2 0mp 71.58/8 0mp101.53/4 0mp 47.50/10 0mp149.43/6 0mp 45.33/5 0mp195.16/6
7.LEDVINA, Martin KOB Alfa Brno 41 0mp 39.08/9 0mp 69.54/6 0mp109.02/7 0mp 45.19/9 0mp154.21/7 0mp 51.08/10 0mp205.29/7
8.SKLENAROVA, Dorothea SK Sklenarovi 112 0mp 41.59/12 0mp 74.00/9 0mp115.59/8 0mp 48.39/11 0mp164.38/9 0mp 50.29/9 0mp215.07/8
9.TOMASZEWSKI, Jacek DKC Dzik Świdnica 21 0mp 37.31/7 0mp 80.19/13 0mp117.50/10 0mp 48.47/12 0mp166.37/10 0mp 69.08/19 0mp235.45/9
10.BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 143 0mp 47.06/15 0mp 83.39/14 0mp130.45/12 0mp 60.24/14 0mp191.09/11 0mp 56.01/12 0mp247.10/10
11.BOLF, Vojtěch Tretra Praha 134 0mp 47.56/17 0mp 83.56/15 0mp131.52/14 0mp 65.36/17 0mp197.28/13 0mp 58.01/15 0mp255.29/11
12.MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 58 0mp 46.53/14 0mp 90.29/19 0mp137.22/16 0mp 54.34/13 0mp191.56/12 0mp 73.24/20 0mp265.20/12
13.SOKOŁOWSKA, Agnieszka 2. ORel 4 0mp 61.30/22 0mp 89.00/17 0mp150.30/20 0mp 66.00/18 0mp216.30/16 0mp 63.23/17 0mp279.53/13
14.ROMANIAK, Sebastian indywidualnie 30 0mp 75.54/24 0mp 76.57/11 0mp152.51/21 0mp 69.04/20 0mp221.55/17 0mp 65.52/18 0mp287.47/14
15.BIAŁA, Zosia indywidualnie 30 0mp 71.30/23 0mp128.15/23 0mp199.45/22 0mp 75.31/21 0mp275.16/18 0mp 87.36/21 0mp362.52/15
16.KOZŁOWSKA, Wiktoria Patria Młynne 98 0mp 39.25/11 0mp 77.00/12 0mp116.25/9 0mp 41.23/6 0mp157.48/8 1mp 51.40/22 1mp209.28/16
17.DVOŘÁK, Jakub Beta Ursus Rosice 11 0mp 47.50/16 0mp 91.08/20 0mp138.58/17 0mp 62.27/15 0mp201.25/14 1mp 66.47/23 1mp268.12/17
18.KORBELÁŘOVÁ, Johana OB Havířov 69 0mp 48.50/18 0mp 76.27/10 0mp125.17/11 1mp 46.44/23 1mp172.01/19 1mp 71.53/24 2mp243.54/18
19.PAULINEK, Ewa IWsp SZ 36 0mp 50.00/19 0mp 89.58/18 0mp139.58/18 0mp 62.45/16 0mp202.43/15 7mp 62.45/26 7mp265.28/19
HOROSZKIEWICZ, Ewelina indywidualnie 30 0mp 92.14/25 0mp137.52/24 0mp230.06/23 DISQ / DISQ / 2mp101.40/25 DISQ /
KAMIŃSKA-SULICH, Iwona KS Artemis Wrocław 50 DISQ / DISQ / 0mp 66.18/19 DISQ / 0mp 59.21/16 DISQ /
PÍŠOVÁ, Monika SK LOB Nová Paka 107 0mp 30.30/3 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / DISQ /
CHUDÍK, Martin SKOB Frýdek-Místek 114 0mp 60.25/21 DISQ / DISQ / DISQ / DISQ / 0mp 57.36/14 DISQ /
FRAJ, Oldřich TJ Růžená 130 0mp 52.31/20 0mp 94.09/21 0mp146.40/19 DISQ / DISQ / 0mp 57.05/13 DISQ /
OLIINYK, Illia WKS Wawel Kraków 1553653 0mp 39.19/10 0mp 95.07/22 0mp134.26/15 DISQ / DISQ / 0mp 46.23/6 DISQ /
PAULAU, Aliaksandr WKS Śląsk Wrocław 1545588 0mp 41.11/5 / 0mp 47.52/7 /
ZUTYNKOVA, Michaela Ekonom Praha 23 0mp 55.04/11 /
TYMCIO, Anna indywidualnie 30 0mp106.20/22 /
JAROŠ, Vojtěch Oddíl OS SK Prostějo 77 0mp 67.58/4 / 0mp 33.02/1 /
RÉMIŠ, Jaromír OK Slavia Hradec Krá 86 0mp 43.06/13 0mp 88.06/16 0mp131.12/13
|