Lista startowa wg kategorii 09.07.2022 21:05:59
WawelCup 2022 5.stage
===Podkarpacki OZOS======================================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: M10 2.2km 0m 6PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1003] OBERNIKHIN, Stsiapan Team 360 3 8269039 0.00
2 [1006] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN Ostróda 6 0449 1419861 5.13
3 [1004] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 4 8285928 6.21
4 [1005] SOBIEPANEK, Marcel UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 1419866 33.22
5 [1001] KMIECŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły Nowy 1 4533 8006521 40.40
6 [1007] URYGA, Adam WKS Wawel 4 8120528 60.00
Lista startowa wg kategorii: M12 2.5km 0m 7PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1209] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 11 0414 8631667 17.00
2 [1218] WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 13 0440 8095410 23.51
3 [1213] RAUGAS, Jogaila SM Gaja 10 8004023 28.01
4 [1216] SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 9 0477 8418902 54.09
5 [1202] CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 8 886658 54.25
6 [1205] HUNDT, David WKS Wawel 4 8005031 55.47
7 [1206] KOJALA, Joris SM Gaja 10 8330733 66.31
8 [1207] KORULCZYK, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 9 8418900 77.00
9 [1204] GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 8195858 78.00
10 [1211] MITURA, Jan KU AZS UMCS Lublin 9 8418943 79.00
11 [1201] BUCZMA, Jakub Stowarzyszenie Team 7 0546 8007757 80.00
12 [1212] MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 7 8100770 81.00
13 [1203] FEKNER, Szymon KU AZS UMCS Lublin 9 5834 8418945 82.00
14 [1215] SIPAK, Kacper PUKS Młode Orły Nowy 1 5572 8006526 83.00
15 [1210] MIKOSZA, Antoni Stowarzyszenie Team 2 0486 8250678 84.00
16 [1208] LAL, Franciszek KU AZS UMCS Lublin 9 5458 8418941 85.00
17 [1219] ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 4 Tak 8006531 86.00
18 [1217] URYGA, Artur WKS Wawel 4 8051001 87.00
19 [1214] ŠINKUNAS, Gaudenis OSK Rudamina 12 201336 88.00
Lista startowa wg kategorii: M14 3.9km 0m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1412] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 21 4002 8644895 0.00
2 [1426] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 16 5024 8195833 16.53
3 [1417] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 24 0494 8106969 23.49
4 [1409] GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 16 4878 8623612 25.49
5 [1428] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar 5 0444 8093111 30.41
6 [1415] LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 22 0480 8230409 36.19
7 [1422] SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 22 0527 8516449 37.53
8 [1404] CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 16 3926 8093091 47.16
9 [1418] ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 13 0440 8078077 58.42
10 [1424] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy 1 4714 8006524 60.00
11 [1401] ANDRIUŠIS, Deimas SM Gaja 10 8085172 61.00
12 [1427] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 24 4577 8200809 62.00
13 [1420] OBERNIKHIN, Piotr Team 360 3 8136035 63.00
14 [1405] DOMAGAŁA, Jakub UKS GROM Sokolniki 17 0438 8003545 64.00
15 [1425] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 16 4220 8093095 65.00
16 [1413] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska 20 4885 8229164 66.00
17 [1414] KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0460 8004711 67.00
18 [1419] MARCINKEVIČIUS, Nojus SM Gaja 10 8071865 68.00
19 [1406] DZWONKOWSKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 1419857 69.00
20 [1416] LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 23 0473 8201266 70.00
21 [1407] GREBENCHUK , Yevheni KS Hades Poznań 18 0576 8076627 71.00
22 [1403] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 16 4217 8093093 72.00
23 [1423] SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 16 4874 8093096 73.00
24 [1408] GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 7 0407 8050709 74.00
25 [1411] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 20 0443 8229136 75.00
26 [1421] PUŁCZYŃSKI , Jeremi WKS Wawel 4 0401 8640905 76.00
27 [1410] JANAS, Aleksander UKS KOMETA Gliwice 19 0451 2035286 77.00
28 [1402] BANACH, Kacper WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 8006513 78.00
29 [1153] FORYSTEK, Szymon 8050908 79.00
Lista startowa wg kategorii: M16 4.4km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1603] DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 22 0480 8011107 12.00
2 [1608] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 29 0478 8003946 20.56
3 [1627] WODZICKI, Filip WKS Śląsk 34 4646 8006542 25.03
4 [1612] MACKEVIČIUS, Tadas oriens 30 8058035 33.03
5 [1609] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 13 0355 8035590 33.36
6 [1610] ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0329 8106111 38.58
7 [1622] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 13 0356 8071025 39.48
8 [1628] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań 18 0370 8000841 56.43
9 [1613] MOLNÁR , István SDS Salgótarján 26 8200703 61.16
10 [1616] PEČIULIS, Simas SM Gaja 10 8261335 62.39
11 [1611] ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 13 0416 8071013 64.10
12 [1626] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0387 8281100 72.00
13 [1607] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 13 0410 8071012 73.00
14 [1605] JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 28 8061404 74.00
15 [1601] ALB, Zalán SDS Salgótarján 26 8061215 75.00
16 [1617] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 32 3568 8271107 76.00
17 [1602] CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 27 0419 8291207 77.00
18 [1624] VILUTIS, Karolis SM Gaja 10 8330659 78.00
19 [1606] KELECKAS, Šarunas SM Gaja 10 8330745 79.00
20 [1614] NAROŻNY, Kacper UKS GOK Galewice 31 0411 8664615 80.00
21 [1615] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 24 4395 8198611 81.00
22 [1623] SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 9 0477 8418901 82.00
23 [1619] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź 16 3765 8667273 83.00
24 [1625] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 13 0445 8071024 84.00
25 [1621] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 24 4093 8220606 85.00
26 [1620] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 4815 8008230 86.00
27 [1604] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 4 8099100 87.00
Lista startowa wg kategorii: M18 5.6km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1814] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0317 8040213 55.00
2 [1803] DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kra 35 8656645 71.12
3 [1810] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 5 0278 8181204 79.36
4 [1802] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 8093113 93.20
5 [1812] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 5 0384 8093112 96.38
6 [1808] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 11 0382 8631676 98.49
7 [1809] MORÁVEK, Martin SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 8663144 115.00
8 [1811] STROLE, Salvijus oriens 30 8003278 116.00
9 [1801] ASTAPOVYCH, Mykhailo UNTS Warszawa 27 2127775 117.00
10 [1804] HRYCIUK, Mikołaj UKS GROM Sokolniki 17 0383 2048142 118.00
11 [1807] MAROSSZÉKY, Péter SDS Salgótarján 26 8123251 119.00
12 [1806] MAIER, Bendegúz SDS Salgótarján 26 8342086 120.00
13 [] ŻESŁAWSKI, Mateusz 121.00
14 [1813] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 4 8664651 122.00
Lista startowa wg kategorii: M20 6.2km 0m 13PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2007] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 16 2837 8646292 20.00
2 [2003] JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 38 8071294 34.18
3 [2006] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 40 3852 8220402 42.49
4 [2002] FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kra 35 8656641 43.17
5 [2008] SPUNDZEVIČIUS, Gytis oriens 30 8002569 80.00
6 [2004] KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 39 0484 7210454 81.00
7 [2010] OBERNIKHIN , Alex Stowarzyszenie Team 2 82.00
8 [2009] TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 38 8071293 83.00
9 [2001] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 16 2127 8656097 84.00
10 [2005] NOWAKOWSKI, Maciej BKS Wataha Warszawa 24 3150 7170974 85.00
Lista startowa wg kategorii: M21E 7.9km 0m 18PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [13] ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 8136028 1.00
2 [12] PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 8663181 2.00
3 [19] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0048 8640915 3.00
4 [02] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 16 2839 8640925 4.00
5 [16] SRUBAR, Michal Žabovřesky Brno 48 8002099 5.00
6 [11] Warmuz, Mateusz 7202769 6.00
7 [14] ŠABATKA, Zdeněk OK Slavia Hradec Kra 35 8660923 7.00
8 [08] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk Wrocław 45 0483 8648667 8.00
9 [10] PACHNIK, Wojciech UKS 47 0070 8210991 9.00
10 [15] ŠKLÍBA, Michal SOOB Spartak Rychnov 37 STE9 8516923 10.00
11 [06] KALATA , Michał 43 43 0085 8003380 31.00
12 [03] DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 41 1101 8650822 35.01
13 [20] HOVORKA, Lukáš Y01 8402048 49.30
14 [05] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 42 8640247 53.46
15 [17] TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kra 35 8670465 63.45
16 [18] WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 49 0110 8007229 73.57
17 [09] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii 46 0513 8037110 83.49
18 [04] HOFFMANN, Mateusz KS Hades Poznań 18 0000 8000827 85.44
19 [07] KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 44 0268 8060972 86.18
Lista startowa wg kategorii: M21S 3.9km 0m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2113] STORK, Mihály SDS Salgótarján 26 8123253 17.00
2 [2104] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 18 4415 8000832 28.23
3 [2112] PRZYWORSKI, Kamil 5 Lubuski pułk artyl 57 8636516 51.14
4 [2103] DRUCIAREK, Jaroslaw 10 BKPanc Świętoszów 41 8007390 56.49
5 [2114] STORK , Gábor SDS Salgótarján 26 8123252 68.48
6 [2109] KUREK, Jarosław Wojskowa Akademia Te 55 8010870 72.33
7 [2107] KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 51 8003528 77.00
8 [2116] WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie Legion 59 8629227 78.00
9 [2118] MQJDZIŃSKI, Konrad indywidualnie 53 8648771 79.00
10 [2108] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 54 54 8008234 80.00
11 [2106] GĄSIOROWSKI, MARIUSZ indywidualnie 53 7009294 81.00
12 [2110] PARFIANOWICZ, Adam Indywidualnie Warsza 56 8336011 82.00
13 [2105] FUTERA , Sylwester 11MPA 52 8062051 83.00
14 [2115] URANOWSKI, Marek 15GBZ 58 1452702 84.00
15 [2102] DOMAŃSKI, Dariusz 17WBZ 51 8003533 85.00
16 [2101] BUGÁR, Gergely BÖF Budaörs 50 8111103 86.00
Lista startowa wg kategorii: M35 6.2km 0m 13PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3522] ŠKLÍBA, Jan SOOB Spartak Rychnov 37 C 8515523 1.00
2 [3509] LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 27 0390 8150384 8.21
3 [3512] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 13 0265 8026570 14.12
4 [3515] MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 67 0194 7081975 40.55
5 [3523] SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kra 35 8000235 49.13
6 [3518] NAGÓREK, Kamil Słupsk 68 8012816 56.31
7 [3501] BERECZ, Gábor SDS Salgótarján 26 8664652 61.00
8 [3520] PIETRZAK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 9 0334 8667599 62.00
9 [3502] BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 45 3883 8093103 63.00
10 [3514] MALCZEWSKI, Daniel 10 BLog Opole 66 8474999 64.00
11 [3506] KOŁUCKI, Arkadiusz 12BZ 62 Brak 2016202 65.00
12 [3504] JĘDROCHA, ŁUKASZ RCI Kraków 61 1413973 66.00
13 [3507] KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 13 0523 2146554 67.00
14 [3513] MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie Wrocła 65 8217777 68.00
15 [3521] RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 58 1452722 69.00
16 [3510] LUBKIEWICZ, TOMASZ WKS Wawel 4 8000387 70.00
17 [3524] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 18 0507 8229205 71.00
18 [3505] KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 22 0434 8280284 72.00
19 [3503] JAMRÓZ, Piotr 60 60 8093118 73.00
20 [3508] LEHMANN, Karsten Sommerkollektiv 63 8076031 74.00
21 [3517] MIODUSZEWSKI, Mateusz Stowarzyszenie Team 2 0397 8012857 75.00
22 [] MAZUREK, Filip DyMano zzaWinkla 190 1010870 76.00
23 [3516] MIERZEJEWSKI, Krzysztof 15GBZ 58 1452728 77.00
Lista startowa wg kategorii: M35-49S 4.0km 0m 11PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3607] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 75 0546 8229156 3.00
2 [3609] SZŰCS, Péter KFKI Budapest 76 233641 28.30
3 [3606] LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 22 0484 8070673 41.36
4 [3604] KROCHMAL, Adam Bemowo Orienteering 73 8210586 53.03
5 [3605] LATÁK , Rudolf FŐMTERV 74 46132 53.50
6 [4517] HUNDT, Tomasz 8006536 62.58
7 [3611] WESOŁOWSKI, Rafał - 77 412237 63.00
8 [3601] DARUK, Mariusz Indywidualnie 70 2034196 64.00
9 [3608] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow 40 0577 8300042 65.00
10 [3610] URYGA, Sławek WKS Wawel 4 1010864 66.00
11 [3602] GOCYŁA, Mateusz KS Jurajskie Orły 71 1010883 67.00
12 [3603] HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanó 72 0526 886350 68.00
13 [] GOLDMAN, Robert 8432254 69.00
Lista startowa wg kategorii: M40 5.6km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4029] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN Ostróda 6 0090 8004715 30.00
2 [4007] GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 41 0289 8648666 44.09
3 [4020] OBERNIKHIN, Igor Team 360 3 8645000 62.58
4 [4022] PLESIŃSKI, Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 41 0130 8648670 70.29
5 [4011] KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Te 81 8010869 74.25
6 [4036] ZIMMER, Łukasz Packman Team 87 8211206 86.41
7 [4019] MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 83 8007737 90.00
8 [4012] KURYJ, Marek RCI Kraków 61 3252 8090102 91.00
9 [4025] ŠINKUNAS, Rimvydas OSK Rudamina 12 8005433 92.00
10 [4032] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 16 5272 8667275 93.00
11 [4014] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 61 0526 8008233 94.00
12 [4024] SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 22 0514 8516949 95.00
13 [4010] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 33 0431 8200108 96.00
14 [4028] SZUWARA, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0489 8099124 97.00
15 [4033] ZAMIARA, Piotr KS Hades Poznań 18 0369 8303003 98.00
16 [4009] JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 28 8154994 99.00
17 [4003] CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 8 Brak 9101799 100.00
18 [4015] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 24 0494 8206969 101.00
19 [4021] PIELACH, Piotr 1 batalion kawalerii 84 0559 8005033 102.00
20 [4006] DURMAJ, Marcin 15GBZ 58 8093110 103.00
21 [4013] KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 82 8020882 104.00
22 [4001] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 78 0481 8004713 105.00
23 [4005] DOMAGAŁA, Andrzej UKS GROM Sokolniki 17 0457 2086645 106.00
24 [4031] VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 86 416573 107.00
25 [4027] STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc Świętoszów 41 8007391 108.00
26 [4004] DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 80 8190824 109.00
27 [4008] GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanó 72 0483 8093116 110.00
28 [4023] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec Chrzanó 72 0518 8009313 111.00
29 [4026] STEFANIAK, Marcin OK!Sport Warszawa 44 8230779 112.00
30 [4030] TAINI, Juha Jämsän Retki-Veikot 85 1459034 113.00
31 [4002] BOBOWSKI, Michał 79 79 114.00
32 [4034] ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 4 1010866 115.00
Lista startowa wg kategorii: M45 5.3km 0m 13PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4510] FIEDOROWICZ , Szczepan UKS Traper Złocienie 91 0290 8220956 33.00
2 [4502] BALMOWSKI, Radosław Balmowski 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 8099120 44.05
3 [4522] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0265 8002652 53.23
4 [4527] MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 96 0499 8010973 56.57
5 [4541] SITNICKI , Mariusz 102 1020437 8648674 58.47
6 [4523] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS GROM Sokolniki 17 0254 8050888 66.42
7 [4521] KOWAL, Tomasz KOS BnO Szczecin 29 8648780 70.39
8 [4518] JANAS, Sebastian UKS KOMETA Gliwice 19 0451 8631681 77.17
9 [4512] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 18 4414 8000830 77.33
10 [4543] SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kra 35 9101117 81.54
11 [4535] PACYNA, Krzysztof UKS ENERGETYK Dychów 99 0485 8001098 84.46
12 [4545] WIŚNIEWSKI , Paweł 103 103 8136001 85.07
13 [4526] LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 23 0139 8260677 93.00
14 [4504] BARTKOWIAK, Rafał Ortimed Bydgoszcz 90 0554 8011073 94.00
15 [4542] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 16 4873 8667276 95.00
16 [4509] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0297 8010873 96.00
17 [4507] CICVAREK, Ivo Žabovřesky Brno 48 C 8516458 97.00
18 [4528] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 11 0414 8516950 98.00
19 [4530] MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 40 2108822 99.00
20 [4531] MOL, Krzysztof 5 pułk artylerii Sul 97 0286 8636515 100.00
21 [4514] GLISZCZYŃSKI, Janusz TRV Potrzanowo 92 887086 101.00
22 [4513] GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 16 5271 8667278 102.00
23 [4533] NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 40 1110262 103.00
24 [4537] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 32 4190 8007736 104.00
25 [4505] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 4 8640923 105.00
26 [4532] MOLNÁR, István SDS Salgótarján 26 8197710 106.00
27 [4519] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 13 0523 8653291 107.00
28 [4540] SEREDA , Oleksii WKS Wawel 4 7543210 108.00
29 [4525] KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 95 0210 8058864 109.00
30 [4547] Sioma, Grzegorz KU AZS UMCS Lublin 9 8012826 110.00
31 [4508] CZAPLA , Tomasz WKS Wawel 4 8625255 111.00
32 [4516] GRYDZIUSZKO, Marcin UKS ENERGETYK DYCHÓW 93 0393 8646247 112.00
33 [4524] KUBAK , Krzysztof biegusiem.pl 94 8012806 113.00
34 [4529] MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 27 2068 8270873 114.00
35 [4536] PANCERZ, Piotr 100 100 1010884 115.00
36 [4546] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 4 0319 8158815 116.00
37 [4501] BADARYCZ, Piotr UKS Reflex Rybnik 88 0565 8237793 117.00
38 [4503] BANACH, Robert WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 8006511 118.00
39 [4534] OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel Kraków 98 4270 886324 119.00
Lista startowa wg kategorii: M50 5.0km 0m 13PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5001] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 6 0074 8081268 19.00
2 [5031] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań 18 0091 8000840 31.43
3 [5013] KRAMSKI, Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 99 8414140 36.19
4 [5030] WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 1160113 8230111 36.31
5 [5018] NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 104 8195856 39.18
6 [5024] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 40 4339 8003253 42.15
7 [5022] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik 88 0208 8136034 42.35
8 [5025] RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 1150130 8061271 45.43
9 [5020] NOVOTNÝ, Tomáš TJ Zlaté Hory 113 8518353 46.33
10 [5014] KUZNETSOW, Uladzimir Indywidualnie Hawle 110 2046393 48.40
11 [5016] MAŽUOLIS, Vitalis Oriens 111 8667250 51.54
12 [5003] BUCHNAJZER, MARIUSZ CX80 Kalisz 104 8063509 65.14
13 [5027] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 16 3001 8667272 75.51
14 [5012] KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 38 8627 79.00
15 [5009] JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 108 8220016 80.00
16 [5010] JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 38 8071310 81.00
17 [5011] KŁAK, Andrzej 109 109 430372 82.00
18 [5008] GROCHOWALSKI, Tomasz Fluo Works 107 8136011 83.00
19 [5023] PORTKA, Mariusz 114 114 8636600 84.00
20 [5032] Czarołęcki, Krzysztof 1409365 85.00
21 [5034] HYNEK, Petr indywidualnie 53 301490 86.00
22 [5019] NECHUTA, Milan PZR Zdar nad Sazavou 112PZR7 8022374 87.00
23 [5021] PISAREK, Piotr WKS Wawel 4 8002651 88.00
24 [5004] DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha Warszawa 24 3143 8090572 89.00
25 [5007] GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 8099123 90.00
26 [5015] MARSZAŁEK, Marcin OK!Sport Warszawa 44 1970244 91.00
27 [5026] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojo 33 8008229 92.00
28 [5028] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 4 8172888 93.00
29 [5002] BARTŁOMIEJ, Krasuski Stowarzyszenie Team 7 0221 8040670 94.00
30 [5005] GNATIOUK, sergiy hvo 105 1392035 95.00
31 [5006] GORAL, Michał AZS UMCS Lublin 1060455 8001092 96.00
32 [5029] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 13 0482 1407621 97.00
Lista startowa wg kategorii: M55 4.9km 0m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5503] CZAJKOWSKI, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 8000391 37.00
2 [5515] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL 80 0272 8200663 38.51
3 [5522] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 27 0011 8000836 38.59
4 [5502] CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 96 0006 8020163 44.37
5 [5521] URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 1260052 8640904 46.51
6 [5510] KLASA, Tomasz KS Hades Poznań 18 0037 8229203 57.01
7 [5514] MOSSAKOWSKI, Przemek Stowarzyszenie Team 7 0175 8091816 75.07
8 [] PETRAITIS, Rolandas indywidualnie 53 8030068 94.05
9 [5505] DRĄGOWSKI, Marek OK!Sport Warszawa 44 8091819 97.00
10 [5518] STYPIŃSKI, MAREK GIBnO 125 300658 98.00
11 [5512] ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1220531 8229191 99.00
12 [5507] FORYSTEK, Józef WKS Wawel 4 0208 8066318 100.00
13 [5525] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel 4 3660 8013660 101.00
14 [5516] PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa 123 8008246 102.00
15 [5508] JERLECKI, Mirosław RCI Kraków 61 2086641 103.00
16 [5524] ZEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 44 8007223 104.00
17 [5509] KARSKI, Ryszard MKS Paulinum Jelenia 1203807 7777610 105.00
18 [5501] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 18 0369 9202014 106.00
19 [5520] TOMASZEWSKI, KRZYSZTOF CX80 Kalisz 104 2033041 107.00
20 [5506] FIALA, Petr ZOOB Rumburk 119 8018030 108.00
21 [5511] KOZŁOWSKI, Jacek UKS Patria Młynne 121 886357 109.00
22 [5523] ZARINŠ, Atis MONA 127 8220002 110.00
23 [5525] Król, Adrian 8000392 111.00
24 [5504] DENKOWSKI, Wojciech 118 118 7211305 112.00
25 [5517] PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 124 8117111 113.00
Lista startowa wg kategorii: M60 4.7km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6016] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 40 0112 8024910 47.00
2 [6015] WEILER, Zsolt MAF 134 8640220 52.31
3 [6014] WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły Nowy 1 0117 8230559 54.40
4 [6007] KHOLIAVKO, Yevhen O-club 131 1300297 59.41
5 [6002] CICENAS , Rimantas Oriens 111 8651324 60.04
6 [6010] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 72 0096 8032058 80.57
7 [6001] BELICA, Krzysztof 128 128 1010874 93.52
8 [6005] HORELYY, Dmytro O-club 131 1300159 100.44
9 [6009] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 96 076 8280359 103.07
10 [6012] MIKIELSKI, Marek UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 8664836 104.29
11 [6003] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 1290149 2036945 107.00
12 [6013] SYPUŁA, Sławomir 133 133 8091818 108.00
13 [6008] KONSTANCIAK, Andrzej OK!Sport Warszawa 44 8032103 109.00
Lista startowa wg kategorii: M65 4.0km 0m 11PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6511] ŠALKAUSKAS, Algirdas Oriens 111 8310270 52.00
2 [6505] HORNIK , Zbyszek 136 1361554 8007222 53.19
3 [6508] LARSSON , Urban OK Gipen 137 8101207 78.07
4 [6509] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 1381323 8062655 86.05
5 [6507] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 23 0052 8040156 94.17
6 [6504] GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 12 8664292 98.18
7 [6503] DUDA, Kostas OSK Rudamina 12 8420420 109.26
8 [6501] BUGÁR, József BÖF Budaörs 50 8447500 112.00
9 [6512] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan Harpagan Gdańsk 22 0088 8516947 113.00
10 [6513] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec 164 8000382 114.00
11 [6510] POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojo 33 Nie 8007752 115.00
12 [6502] CAPPER, Mike Limestone Cowboys 135 8191055 116.00
13 [6506] KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojo 33 0372 8003546 117.00
Lista startowa wg kategorii: M70 3.5km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7009] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa 96 0007 8001099 30.00
2 [7003] BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 8030152 77.13
3 [7001] BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 119 8444519 78.00
4 [7008] ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 413395 83.31
5 [7010] SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 142 8051255 89.38
6 [7011] TRZPIL, LECH OK!Sport Warszawa 44 0069 412311 90.00
7 [7013] WOŹNIAK, Józef KU AZS WAT Warszawa 96 8093120 91.00
8 [7006] KRUCZEK, Stanislaw WKS Wawel 4 2057145 92.00
9 [7014] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 11 8222893 93.00
10 [7002] BARTKOWIAK, Edward wks Grunwald Poznań 1400092 412412 94.00
11 [7012] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 2114920 95.00
12 [7004] DVORAK, Vlastimil 141 141 2113502 96.00
13 [7005] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 138D920 8072565 97.00
14 [7007] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 96 0019 8672019 98.00
Lista startowa wg kategorii: M75 2.6km 0m 8PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7503] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły Nowy 1 1168 8626617 5.00
2 [7501] BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojo 33 0018 2036941 52.17
3 [7502] PIETKIEWICZ, Waldemar 143 1430108 2023855 65.00
4 [7504] WRONICZ, Zygmunt LKS Górzanka, Nawojo 49 0497 2103970 66.00
Lista startowa wg kategorii: M80 2.6km 0m 8PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [8001] DURA, Kazimierz WKS Śląsk 34 0072 54119 0.00
Lista startowa wg kategorii: NO
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5017] MOSZKOWICZ, Pawel WKS Wawel 4 8180667
2 [5032] ZWONEK, Paweł 117 117
3 [1053] MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel 4 2114858
4 [9586] KOŁODZIK, Rafał 9 BWD DG RSZ X02
Lista startowa wg kategorii: OPENLong 5.5km 0m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [9051] CIURA, Krzysztof - 77 504042
2 [9052] FORYSTEK, Konrad WKS Wawel 4 0226 8270193
3 [9053] GROCHOWALSKI, Tomasz Fluo Works 107
4 [9054] JACKOWIAK, Jacek 17WBZ 51 8003530
5 [9569] KOWALCZYK, Sebastian 150 150 7203227
6 [9055] MEIER, Wolfgang 1409314
7 [9056] ZAKRZEWSKI, Piotr 8136021
8
9
Lista startowa wg kategorii: OPENShort 3.5km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [9551] ASTAPOVYCH, Larysa UNTS Warszawa 27
2 [9552] ASTAPOVYCH, Larysa UNTS Warszawa 27 2128261
3 [9553] BODZIONA, Daria 144 144 8007396
4 [9554] BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 13 2146573
5 [9555] CHACHURSKA , Magdalena KU AZS WAT Warszawa 96 8201278
6 [9556] CHWIEJCZAK, Dorota Team 360 3 8060874
7 [9557] CHYBCZYŃSKI, Wojciech Janosiki 145 7009295
8 [9558] CIUPA, Marcin UKS Orientuś Łódź 16 3927 8020578
9 [9559] CIURA, Marzena - 77 8032100
10 [9560] DARGACZ, Anna WKS WAWEL 80 2080320
11 [9561] DRĄGOWSKI, Paweł OK! Sport Warszawa 146 1419870
12 [9562] DROŃ, Anita 147 147 8007397
13 [9563] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły Nowy 1 8013838
14 [] Gabor 8123267
15 [9565] FORYSTEK, Marek WKS Wawel 4 0262 8241073
16 [9566] GARBACIK, Wojciech 148 148 8640909
17 [9567] KOŁODZIEJ, Jacek 149 149
18 [9568] KOREK, Anna UKS GROM Sokolniki 17 2048162
19 [9570] KUŚ, Agnieszka Klub InO Stowarzysze 82 8080582
20 [9571] MARCINIAK, Patryk UKS Azymut Pabianice 13 0035 9060601
21 [9572] MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki 151 8062053
22 [9573] MAZURKIEWICZ, Beata Smoleckie Syrenki/AL 152 8008235
23 [9574] MAZURKIEWICZ, Marta Smoleckie Syrenki 151 8008232
24 [9575] MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 1530496 8012845
25 [9576] MUSZKIEWICZ, Karolina UKS Azymut Pabianice 13 887216
26 [9577] NAGY, Eszter KFKI Budapest 76 1941824
27 [9578] OLIINYK, Illia WKS WAWEL 80 1 1391361
28 [9579] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel 4 1010876
29 [9580] SIKORSKA, Natalia Janosiki 145 7009293
30 [9583] ŚLEBIODA, Piotr 10 BKPanc Świętoszów 41 8003379
31 [9584] WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 3 0408 8051070
32 [9585] WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 3 0408 8070620
33 [9587] WALIDUDA, Anna 8003378
34 [9588] GOŁĄB, Paweł 1414204
35 [9564] SIKORA, Magdalena 2146663
36 [] WICHA, Małgorzata
Lista startowa wg kategorii: W10 2.2km 0m 6PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1052] HYNKOVÁ, Ann SKOB Ostrov 28 8008269 10.00
2 [1051] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 4 5096 8003384 23.35
3 [1055] RAUGAITE, Vytaute SM Gaja 10 8142198 38.04
4 [1054] OLIINYK, Arina WKS WAWEL 80 1 8003916 70.00
Lista startowa wg kategorii: W12 2.5km 0m 7PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1267] PANCHENKO, Ivanna KS Hades Poznań 18 0576 8066742 47.00
2 [1268] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0451 8032051 51.59
3 [1269] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 32 4179 8062064 52.05
4 [1271] WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 72 0513 8032055 57.21
5 [1257] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0452 8032060 63.17
6 [1260] KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 22 0495 8110107 68.58
7 [1259] JANAS, Agnieszka UKS KOMETA Gliwice 19 0451 8627431 77.50
8 [1253] BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 4 4748 8006535 78.48
9 [1255] DANKOVA, Inna KS Hades Poznań 18 0572 8089669 83.40
10 [1275] ZAMIARA, Gabrysia KS Hades Poznań 18 0469 8072552 83.46
11 [1258] HYNKOVA, Marie SKOB Ostrov 28 8008231 90.00
12 [1273] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 27 0454 8101219 92.24
13 [1270] TAINI, Iida Jämsän Retki-Veikot 85 8719069 92.29
14 [1256] GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 2 0469 8140111 98.28
15 [1251] BANIULYTE, Deimile SM Gaja 10 8651254 101.26
16 [1252] BELICA, Karolina 154 154 1010869 107.00
17 [1262] LARSSON , Hanna OK Gipen 137 8136033 108.00
18 [1261] KOSECKA, Natalia Ortimed Bydgoszcz 90 4626995 109.00
19 [1265] OLIINYK, Hanna WKS WAWEL 80 1 8006520 110.00
20 [1254] CZAPLA, Julia WKS Wawel 4 8010305 111.00
Lista startowa wg kategorii: W14 3.4km 0m 8PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1463] ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 22 0484 8190908 35.00
2 [] MOSZKOWICZ, Julia 8000389 36.38
3 [1460] OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL 80 1 8000587 44.31
4 [1453] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 72 0493 8032053 68.01
5 [1462] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 88 0476 8200899 68.07
6 [1452] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 16 5656 8093094 68.50
7 [1467] WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 72 0507 8032054 70.54
8 [1456] JUREVIČIUTE, Urte SM Gaja 10 8058019 73.07
9 [1461] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 72 0416 8032052 79.35
10 [1455] JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 28 8016054 80.05
11 [1468] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar 5 0425 886315 93.38
12 [1457] KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 13 0417 8051310 95.00
13 [1458] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 20 0436 8032118 96.00
14 [] MACINSKAITE, Meta 8330689 97.00
15 [1459] MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 16 5023 8093100 98.00
16 [1465] ŠINKUNAITE, Vilte OSK Rudamina 12 400306 99.00
17 [1469] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 5025 8093097 100.00
18 [1466] SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 5657 8093101 101.00
19 [] KRAPAUS KAITE, Guste indywidualnie 53 8330701 102.00
20 [1451] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 20 0493 8229151 103.00
21 [1454] JANULYTE, Aida oriens 30 8030086 104.00
Lista startowa wg kategorii: W16 4.3km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1662] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 29 0395 8300107 30.00
2 [1663] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 13 0459 8071021 37.44
3 [1661] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin 29 0396 8073012 43.37
4 [1658] KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 13 0459 8071022 43.50
5 [1660] MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 27 3554 8131207 56.27
6 [1666] PANCHENKO, Daniela KS Hades Poznań 18 0576 8089666 57.56
7 [1656] JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 38 8071305 60.13
8 [1671] SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk Wrocław 45 0291 8201402 62.15
9 [1667] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 72 0361 8664614 70.09
10 [1668] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 4880 8339310 70.15
11 [1655] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 5 0336 8062062 78.57
12 [1652] BELICA, Milena 155 155 895240 81.43
13 [1654] CEGIEŁKA, Milena UKS GROM Sokolniki 17 0411 8636597 87.10
14 [1664] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 4870 8339355 90.00
15 [1675] KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 34 4651 8000776 91.00
16 [1659] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 5 0357 8062060 92.00
17 [1651] BATALOVA, Viktorija Oriens 111 8030061 93.00
18 [1674] ŻUCZKOWSKA, Oliwia UKS GOK Galewice 31 0433 2086637 94.00
19 [1657] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 5 0454 8062061 95.00
20 [1665] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 4 8303011 96.00
21 [1669] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 4 8000395 97.00
22 [1670] STANIAK, Joanna Harpagan Gdańsk 22 8229122 98.00
23 [1653] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 4 8000584 99.00
24 [1672] WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 3 0408 8070511 100.00
Lista startowa wg kategorii: W18 4.6km 0m 11PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1864] MORÁVKOVÁ, Zuzana SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 8663139 13.00
2 [1865] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 40 3998 8210905 18.27
3 [1867] TAINI, Elli Jämsän Retki-Veikot 85 8680097 26.35
4 [1851] ČINČIKAITE, Migle oriens 30 8310268 34.39
5 [1855] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 16 3047 8667261 55.01
6 [1854] GAIŽIUNAITE, Toma oriens 30 8003942 58.36
7 [1857] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 16 4655 8667262 69.15
8 [1858] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS GROM Sokolniki 17 0383 8088009 73.00
9 [1856] KEVENAITE, Agile oriens 30 8330630 74.00
10 [1859] KUPRYTE, Gabriele oriens 30 8648802 75.00
11 [1853] DOMAGAŁA, Emilia UKS GROM Sokolniki 17 0383 2048188 76.00
12 [1863] MOLNÁR, Emese SDS Salgótarján 26 8200409 77.00
13 [1868] ŽEMAITYTE, Emilija SM Gaja 10 8668945 78.00
14 [1862] MIRGOS, Nikola UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 886359 79.00
15 [1852] DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha Warszawa 24 3158 1972059 80.00
Lista startowa wg kategorii: W20 5.3km 0m 13PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2052] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 18 4153 8000831 5.00
2 [2059] Malvina Girinskyte indywidualnie 53 8030060 19.22
3 [2053] NAGY, Szilvia SDS Salgótarján 26 8664630 28.19
4 [2056] THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kra 35 8670778 37.37
5 [2054] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 16 4869 8667267 65.00
6 [2051] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 16 3854 8195834 66.00
7 [2057] TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 38 8071311 67.00
Lista startowa wg kategorii: W21E 6.2km 0m 17PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [53] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk 34 8661597 3.00
2 [52] BIAŁA, Weronika 156 156 8001842 4.00
3 [59] KALATA , Agnieszka 158 1580380 8007400 5.00
4 [56] GÓRSKA, Kinga OK!Sport Warszawa 44 8081989 6.00
5 [58] HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 18 0093 8229200 7.00
6 [2163] SEKTA, Marta 165 165 1452708 8.00
7 [] FRĄCZEK, Justyna 9.00
8 [51] BALUTA-MAŁECKA, Edyta UKS Patria Młynne 121 10.00
9 [65] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK!Sport Warszawa 44 0348 8636522 33.00
10 [63] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 34 0552 8182064 38.35
11 [62] PACHNIK, Małgorzata Orientpark.pl Iwiny 159 8110693 39.24
12 [55] DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski pułk artyl 57 8636511 40.07
13 [68] Goldmann, Julia SDS Salgótarján 26 8123256 41.01
14 [57] GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 22 0476 8261196 61.14
15 [60] KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kra 35 8033223 84.24
Lista startowa wg kategorii: W21S 4.7km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2157] PANASZEK, Justyna Orientpark 1610526 8007399 58.00
2 [2153] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 13 0033 8071026 86.54
3 [2152] BILAWA, Karolina 17WBZ 51 8003532 93.36
4 [] KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Żlin Y02 9416043 93.44
5 [2151] BABUŠYTE, Gintare SM Gaja 10 2073631 118.00
6 [2155] MASYTE, Evelina SM Gaja 10 8004579 119.00
7 [2161] WAGRODZKA, Paulina 19 bdow 163 7203229 120.00
8 [2154] FUTERA, Milena 15GBZ 58 1452701 121.00
9 [2162] WIERCIŃSKA, Anna MKS Metalowiec 164 8000384 122.00
10 [2160] SKARŁUBOWUCZ, Karolina 17WBZ Międzyrzecz 162 8003387 123.00
11 [2156] MESIARKINOVA, Kamila Žabovřesky Brno 48 7200319 124.00
12 [] PATEJKO, Patrycja KOS Warszawa 23 8110588 125.00
Lista startowa wg kategorii: W35 4.8km 0m 11PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3563] PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 13 0033 8033071 45.00
2 [3560] LUBKIEWICZ, MAŁGORZATA WKS Wawel 4 8007761 60.13
3 [3565] ŠINKUNIENE, Dovile OSK Rudamina 12 8099126 77.55
4 [3553] DARUK, Agnieszka OK! Sport Warszawa 1460050 8007747 89.23
5 [3552] BUDNA, Emilia 17WBZ/Team 360 X010578 8003526 90.01
6 [3551] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Orientpark.pl Iwiny 159 8648669 91.08
7 [3568] SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 166 166 8091822 95.03
8 [3554] DYBKA, Katarzyna 12BZ 62 8648777 105.00
9 [3567] ŠKLÍBOVÁ, Jana SOOB Spartak Rychnov 37 C 8517323 106.00
10 [3561] NIKONOWICZ, Ewa 15GBZ 58 8119551 107.00
11 [3556] FIŁKA, Ewa 17WBZ 51 8003534 108.00
12 [3559] HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 28 8488887 109.00
13 [3558] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 4 8099122 110.00
14 [3555] DZIKA, Natalia 15GBZ 58 8093109 111.00
15 [3557] GAWRON, Kasia WKS Wawel 4 8000394 112.00
16 [3562] OLIINYK, Alona WKS Wawel 4 1 1391362 113.00
17 [3569] ZAJĄC, Honorata Zając WKS Wawel 4 8091846 114.00
Lista startowa wg kategorii: W35-49S 3.3km 0m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3651] CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 58 0390 8160987 45.00
2 [3653] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 16 366 8667279 65.20
3 [3655] LAMPARSKA , Iwona WKS Wawel 4 8012083 72.50
4 [3661] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel 4 1414200 105.00
5 [3652] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 18 4413 8430043 106.00
6 [3657] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 8062059 107.00
7 [3654] LACZKA, Edit KFKI Budapest 76 2126699 108.00
8 [3660] SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś Łódź 16 8667274 109.00
9 [3659] ROKITA, Anna Harpagan Gdańsk 22 0558 8180773 110.00
10 [3656] LAURINYECZ, Kata KFKI Budapest 76 8140876 111.00
11 [3658] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 40 0576 9777503 112.00
12 [3566] SIPAK, Marta PUKS Młode Orły Nowy 1 5593 8006527 113.00
Lista startowa wg kategorii: W40 4.4km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4063] TAINI, Mia Jämsän Retki-Veikot 85 8631663 35.00
2 [4057] KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 4 8013950 80.07
3 [4055] KOLESNYK, Kateryna 167 167 1427455 95.00
4 [4051] CICVÁRKOVÁ, Lucie Žabovřesky Brno 48 C 2067937 96.00
5 [4059] MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-KU AZS UMCS Lublin 9 0489 8418948 97.00
6 [4062] SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 1690269 8000599 98.00
7 [4058] LEMKE, Katarzyna KS Hades Poznań 18 0525 8183124 99.00
8 [4060] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś Łódź 16 5274 8667280 100.00
9 [4053] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Lubuski pułk artyl 57 0367 8636514 101.00
10 [4056] KOSECKA, Justyna Ortimed Bydgoszcz 90 0554 416218 102.00
11 [4018] MIKOSZA, Ewelina 8020982 103.00
12 [4054] JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 28 7209469 104.00
13 [4061] SEREDA, Ganna WKS Wawel 4 7000807 105.00
14 [4052] CIUPA, Monika UKS Orientuś Łódź 16 4654 8667277 106.00
15 []KARNIA-BISKUPSKA, Anna 8636595 107.00
Lista startowa wg kategorii: W45 4.3km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4558] KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 1700115 8006540 25.00
2 [4564] SHERENKOVSKA, Olena O-club 131 1395206 53.28
3 [4556] KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 13 0295 8071027 58.10
4 [4565] SYVORONOVA-DANKOVA, Olga KS Hades Poznań 18 0572 8089668 59.10
5 [4557] KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kra 35 8047123 81.26
6 [4561] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 11 0414 8631695 85.00
7 [4559] LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 22 0484 8010865 86.00
8 [4568] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 27 0454 8050373 87.00
9 [4554] JANAS, Irena UKS KOMETA Gliwice 19 0451 2035285 88.00
10 [4567] TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 7 0537 8221177 89.00
11 [4555] KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4 1010875 90.00
12 [4562] MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 27 2405 8000838 91.00
13 [4563] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel Kraków 98 4120 8650888 92.00
14 [4566] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice 13 0482 2043890 93.00
Lista startowa wg kategorii: W50 4.3km 0m 8PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5051] EBINGER, Mónika KFKI Budapest 76 8076664 50.00
2 [5062] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 27 0011 8000847 69.40
3 [5061] VIKSVIENE , Renata oriens 30 8654422 83.27
4 [5054] NAGY, Ákosné SDS Salgótarján 26 8123254 84.12
5 [5060] TRYKOZKO, Urszula Team 360 3 0269 8072469 110.00
6 [5059] TOMASZEWSKA, MONIKA CX80 Kalisz 104 1422867 111.00
7 [5053] NADERA, Agata CX80 Kalisz 104 8160375 112.00
8 [5056] PISAREK, Renata WKS WAWEL 80 2146666 113.00
9 [5052] KUCIŃSKA, MAGDALENA CX80 Kalisz 104 1010871 114.00
10 [5058] PUŁCZYŃSKA , Agnieszka WKS Wawel 4 0519 8013955 115.00
11 [5055] NECHUTOVA, Alena PZR Zdar nad Sazavou 112 8022352 116.00
Lista startowa wg kategorii: W55 4.0km 0m 11PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5551] BAGLYK, Olena O-club 131 1395207 55.00
2 [5557] WARDECKA , Dorota 171 1710019 2065650 79.40
3 [5554] ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1220531 8229190 114.43
4 [5552] BARGIEL, Beata OK!Sport Warszawa 44 2086530 115.00
5 [5556] MUSIAŁ, Anna OK!Sport Warszawa 44 412314 116.00
6 [5555] MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 124 8111211 117.00
7 [5553] CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 53 1369369 118.00
Lista startowa wg kategorii: W60 3.5km 0m 12PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6052] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 1290149 8007746 35.00
2 [6055] MIKIELSKA, Danuta UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 8664837 50.36
3 [6054] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 96 075 8080258 66.48
4 [6051] BARTNIK, Bożena kiu AZS WA Warszawa 172 9231058 95.00
5 [6056] WOJARSKA, Kamilla LKS Górzanka Nawojow 40 0336 8007228 96.00
Lista startowa wg kategorii: W65 2.7km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6555] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 11 8086619 10.00
2 [6552] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 7 0543 8093115 38.38
3 [6553] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN Ostróda 6 0129 8150455 40.09
4 [6551] JENEI, Margit BÖF Budaörs 50 4660121 64.34
5 [6554] ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 413394 70.00
Lista startowa wg kategorii: W70 2.7km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7052] SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 142 8051250 5.00
2 [7051] DUDIENE, Violeta OSK Rudamina 12 8004820 14.23
Lista startowa wg kategorii: WM10N 2.4km 0m 6PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1071] BEDNARCZYK, Wiktoria WKS Wawel 4 4406138
2 [1072] JANAS, Małgorzata UKS KOMETA Gliwice 19 0451 338916
3 [1073] KACZYŃSKA, Zofia Harpagan Gdańsk 22 brak 1407623
4 [1076] PATEJKO, Zuzanna KOS Warszawa 23 8160612
5 [1077] KUCIŃSKA, Morganne CX80 Kalisz 104 4626967
6 [1080] KREJCIK, Vit 416043
Lista startowa wg kategorii: WM10R 2.4km 0m 6PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [9581] SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 7 8093114
2 [102] CYGLER, Olga WKS Wawel 4 895234
3 [103] FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel 4 1966318
4 [104] GOCYŁA, Franciszek 173 173 4626981
5 [105] GOCYŁA, Jerzy KS Jurajskie Orły 71 4626994
6 [106] GOCYŁA, Wojciech KS Jurajskie Orły 71 4626977
7 [107] HYNKOVÁ, Johanka SKOB Ostrov 28 301492
8 [108] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś Łódź 16 5654 1409366
9 [109] KOMSA, Piotr UKS Orientuś Łódź 16 5666 1409380
10 [110] KOWALCZYK, Lilka UKS Azymut Pabianice 13 2146560
11 [111] KRAWCZYK, Anna UKS Azymut Pabianice 13 2146596
12 [112] LEMKE, Kaja KS Hades Poznań 18 4626988
13 [113] LENDZIOSZEK, Łucja KOS Warszawa 23 4642060
14 [115] ŁĄCKI, Adam UKS OSiR Góra Kalwar 5 1422870
15 [116] MAZURKIEWICZ, Aneta Smoleckie Syrenki/SS 174 8008242
16 [117] MOL, Magdalena HKS Azymut Mochy 153 8012847
17 [118] PUSTKOWSKA, Jagoda Harpagan Gdańsk 22 brak 8203503
18 [119] PUSTKOWSKA, Malina Harpagan Gdańsk 22 brak 8203504
19 [120] WESOŁOWSKA, Katarzyna 175 175 4626984
20 [121] WESOŁOWSKA, Magdalena 176 176 4626966
21 [122] WOJCZYK, Agata UKS Orientuś Łódź 16 5653 8093098
22 [1081] STYPIŃSKA, Matylda 4626987
23 [1158] Woźniak, Barłomiej WKS Wawel 4 1973024
24 [124] PATEJKO, Jan KOS Warszawa 23 8150216
25 [] KIZERWETTER, Oliwia
Lista startowa wg kategorii: WM12-14B 2.4km 0m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1152] CEGIEŁKA, Konrad UKS GOK Galewice 31 0433 2086643 15.00
2 [1155] JUŠKAITE, Kotryna SM Gaja 10 2073633 49.25
3 [1154] GOLOŠČAPOVAS, Danas SM Gaja 10 2073632 52.40
4 [1156] PAPALAUSKAITE, Gyte SM Gaja 10 2056226 75.00
5 [1151] ČEČINAITE, Fausta SM Gaja 10 1395420 76.00
6 [] FORYSTEK, Szymon 77.00
|