Końcowe wyniki kategorii 08.07.2022 14:17:30
WawelCup 2022 3.stage
===Podkarpacki OZOS==================================================================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1003] OBERNIKHIN, Stsiapan Team 360 3 36.47/5 35.31/2 72.18/3 41.30/1 113.48/1
2.[1006] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN Ostróda 6 0449 23.25/1 33.21/1 56.46/1 58.58/5 115.44/2
3.[1005] SOBIEPANEK, Marcel UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 31.17/4 42.22/5 73.39/5 47.16/2 120.55/3
4.[1001] KMIECŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły Nowy 1 4533 27.32/2 36.27/3 63.59/2 58.13/4 122.12/4
5.[1004] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 4 31.10/3 42.18/4 73.28/4 56.55/3 130.23/5
Vakant NKL-bPK / / NKL / / NKL /
[1007] URYGA, Adam WKS Wawel 4 DNF / 46.43/6 NKL / NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1209] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 11 0414 20.39/4 17.56/1 38.35/2 16.11/1 54.46/1
2.[1218] WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 13 0440 17.53/1 20.00/2 37.53/1 22.01/4 59.54/2
3.[1213] RAUGAS, Jogaila SM Gaja 10 18.57/2 21.22/3 40.19/3 23.29/5 63.48/3
4.[1205] HUNDT, David WKS Wawel 4 20.35/3 36.44/7 57.19/4 24.59/8 82.18/4
5.[1214] ŠINKUNAS, Gaudenis OSK Rudamina 12 30.10/8 30.29/5 60.39/5 22.00/3 82.39/5
6.[1202] CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 8 28.43/7 32.58/6 61.41/6 24.46/7 86.27/6
7.[1216] SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 9 0477 22.32/5 47.31/15 70.03/8 19.54/2 89.57/7
8.[1206] KOJALA, Joris SM Gaja 10 39.59/12 28.45/4 68.44/7 25.53/9 94.37/8
9.[1201] BUCZMA, Jakub Stowarzyszenie Team 7 0546 38.29/11 37.14/9 75.43/10 29.27/10 105.10/9
10.[1211] MITURA, Jan KU AZS UMCS Lublin 9 33.02/9 42.12/12 75.14/9 30.02/11 105.16/10
11.[1207] KORULCZYK, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 9 44.12/14 39.06/10 83.18/13 23.46/6 107.04/11
12.[1217] URYGA, Artur WKS Wawel 4 25.48/6 50.51/16 76.39/11 37.37/16 114.16/12
13.[1204] GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 45.48/15 37.09/8 82.57/12 31.22/12 114.19/13
14.[1212] MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 7 33.59/10 56.29/17 90.28/16 35.20/14 125.48/14
15.[1215] SIPAK, Kacper PUKS Młode Orły Nowy 1 5572 46.54/17 44.06/13 91.00/17 35.51/15 126.51/15
16.[1210] MIKOSZA, Antoni Stowarzyszenie Team 2 0486 46.14/16 41.16/11 87.30/15 49.42/17 137.12/16
17.[1203] FEKNER, Szymon KU AZS UMCS Lublin 9 5834 41.58/13 44.11/14 86.09/14 53.28/18 139.37/17
[1208] LAL, Franciszek KU AZS UMCS Lublin 9 5458 51.00/18 NKL-bPK / NKL / 32.40/13 NKL /
[1219] ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 4 Tak DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[1220] ZIMERMAN, Tymon LUKS Azymek Zdzieszo 14 0540 56.13/19
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1412] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 21 4002 27.54/1 24.03/2 51.57/1 24.39/1 76.36/1
2.[1426] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 16 5024 38.24/9 22.39/1 61.03/2 29.51/2 90.54/2
3.[1417] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 24 0494 36.03/7 27.41/3 63.44/5 30.08/3 93.52/3
4.[1409] GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 16 4878 35.49/6 29.26/4 65.15/6 31.09/4 96.24/4
5.[1428] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar 5 0444 31.45/2 31.35/7 63.20/3 33.12/7 96.32/5
6.[1415] LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 22 0480 32.49/4 30.45/6 63.34/4 42.25/14 105.59/6
7.[1422] SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 22 0527 35.40/5 30.06/5 65.46/7 44.47/16 110.33/7
8.[1404] CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 16 3926 37.52/8 36.07/8 73.59/9 39.30/10 113.29/8
9.[1418] ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 13 0440 41.31/10 46.10/19 87.41/13 34.13/8 121.54/9
10.[1424] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy 1 4714 44.14/13 45.32/17 89.46/14 32.58/6 122.44/10
11.[1405] DOMAGAŁA, Jakub UKS GROM Sokolniki 17 0438 42.04/12 40.23/14 82.27/10 40.41/12 123.08/11
12.[1420] OBERNIKHIN, Piotr Team 360 3 41.50/11 42.25/16 84.15/12 40.22/11 124.37/12
13.[1401] ANDRIUŠIS, Deimas SM Gaja 10 55.47/20 40.01/13 95.48/17 32.27/5 128.15/13
14.[1413] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska 20 4885 46.07/15 37.58/9 84.05/11 45.13/17 129.18/14
15.[1427] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 24 4577 32.14/3 40.48/15 73.02/8 57.59/22 131.01/15
16.[1414] KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0460 44.59/14 45.48/18 90.47/15 42.05/13 132.52/16
17.[1425] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 16 4220 58.39/23 38.52/10 97.31/19 37.45/9 135.16/17
18.[1419] MARCINKEVIČIUS, Nojus SM Gaja 10 57.44/21 39.38/11 97.22/18 43.04/15 140.26/18
19.[1406] DZWONKOWSKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 52.24/18 39.42/12 92.06/16 51.16/20 143.22/19
20.[1421] PUŁCZYŃSKI , Jeremi WKS Wawel 4 0401 54.12/19 50.27/22 104.39/20 46.26/18 151.05/20
21.[1416] LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 23 0473 68.20/26 48.47/21 117.07/23 53.08/21 170.15/21
22.[1407] GREBENCHUK , Yevheni KS Hades Poznań 18 0576 66.37/25 61.06/24 127.43/24 61.09/23 188.52/22
23.[1403] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 16 4217 68.57/27 72.20/25 141.17/26 48.47/19 190.04/23
24.[1423] SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 16 4874 57.50/22 57.46/23 115.36/22 82.36/26 198.12/24
25.[1408] GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 7 0407 48.18/16 85.11/26 133.29/25 65.08/24 198.37/25
26.[1411] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 20 0443 50.17/17 98.02/27 148.19/27 78.44/25 227.03/26
[1410] JANAS, Aleksander UKS KOMETA Gliwice 19 0451 65.20/24 47.15/20 112.35/21 NKL-LIM / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1603] DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 22 0480 44.20/1 26.29/1 70.49/1 33.54/3 104.43/1
2.[1608] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 29 0478 47.39/3 28.56/2 76.35/2 32.04/1 108.39/2
3.[1627] WODZICKI, Filip WKS Śląsk 34 4646 48.04/4 32.02/6 80.06/5 33.18/2 113.24/3
4.[1625] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 13 0445 48.14/5 31.19/4 79.33/4 36.40/5 116.13/4
5.[1609] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 13 0355 49.02/6 31.35/5 80.37/6 38.47/6 119.24/5
6.[1612] MACKEVIČIUS, Tadas oriens 30 49.18/7 29.54/3 79.12/3 42.02/10 121.14/6
7.[1622] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 13 0356 47.38/2 34.15/10 81.53/7 40.05/8 121.58/7
8.[1610] ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0329 51.45/13 32.50/7 84.35/8 39.24/7 123.59/8
9.[1628] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań 18 0370 51.31/10 45.55/17 97.26/12 41.17/9 138.43/9
10.[1611] ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 13 0416 59.02/14 35.59/12 95.01/11 43.46/12 138.47/10
11.[1616] PEČIULIS, Simas SM Gaja 10 50.26/8 43.37/14 94.03/10 45.02/13 139.05/11
12.[1613] MOLNÁR , István SDS Salgótarján 26 50.28/9 34.12/9 84.40/9 61.52/20 146.32/12
13.[1626] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0387 63.46/16 41.29/13 105.15/14 49.14/15 154.29/13
14.[1607] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 13 0410 59.54/15 45.19/16 105.13/13 51.48/17 157.01/14
15.[1605] JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 28 68.34/18 48.24/18 116.58/17 45.15/14 162.13/15
16.[1617] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 32 3568 67.44/17 44.11/15 111.55/15 58.33/19 170.28/16
17.[1601] ALB, Zalán SDS Salgótarján 26 71.11/20 53.26/20 124.37/19 51.56/18 176.33/17
18.[1602] CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 27 0419 70.37/19 69.05/24 139.42/20 49.43/16 189.25/18
19.[1624] VILUTIS, Karolis SM Gaja 10 73.04/21 49.53/19 122.57/18 78.12/22 201.09/19
20.[1621] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 24 4093 51.37/11 64.42/22 116.19/16 98.21/23 214.40/20
21.[1606] KELECKAS, Šarunas SM Gaja 10 98.54/23 55.56/21 154.50/21 73.06/21 227.56/21
[1614] NAROŻNY, Kacper UKS GOK Galewice 31 0411 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[1615] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 24 4395 NKL-bPK / 35.07/11 NKL / NKL-bPK / NKL /
[1619] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź 16 3765 148.33/24 115.31/25 264.04/22 NKL-LIM / NKL /
[1620] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 4815 51.43/12 NKL-bPK / NKL / 43.43/11 NKL /
[1623] SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 9 0477 NKL-bPK / 66.53/23 NKL / 117.26/24 NKL /
[1618] PISAREK, Kordian WKS Wawel 4 Tak 33.30/8 / 34.39/4 /
[1604] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 4 79.37/22
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1814] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0317 47.18/2 34.19/1 81.37/1 37.59/1 119.36/1
2.[1803] DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kra 35 47.15/1 34.56/2 82.11/2 38.27/2 120.38/2
3.[1810] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 5 0278 51.11/3 38.27/4 89.38/3 48.36/4 138.14/3
4.[1802] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 52.04/5 41.12/6 93.16/5 55.03/7 148.19/4
5.[1812] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 5 0384 63.09/8 43.54/8 107.03/8 45.29/3 152.32/5
6.[1806] MAIER, Bendegúz SDS Salgótarján 26 57.26/6 37.40/3 95.06/6 59.30/9 154.36/6
7.[1808] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 11 0382 63.34/9 42.43/7 106.17/7 49.34/5 155.51/7
8.[1811] STROLE, Salvijus oriens 30 61.02/7 47.03/10 108.05/9 50.00/6 158.05/8
9.[1809] MORÁVEK, Martin SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 67.23/10 44.53/9 112.16/10 64.53/10 177.09/9
10.[1801] ASTAPOVYCH, Mykhailo UNTS Warszawa 27 70.40/11 70.52/13 141.32/11 56.13/8 197.45/10
11.[1804] HRYCIUK, Mikołaj UKS GROM Sokolniki 17 0383 95.45/12 62.29/12 158.14/12 71.36/11 229.50/11
[1807] MAROSSZÉKY, Péter SDS Salgótarján 26 NKL-bPK / 90.18/14 NKL / 85.30/12 NKL /
[1805] LINDQVIST, Hannes IFK Enskede 36 DNF /
[1813] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 4 51.43/4 40.50/5 92.33/4
[1815] ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS Wawel 4 3200 DNF / 50.46/11 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2007] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 16 2837 65.14/2 36.30/1 101.44/1 47.33/1 149.17/1
2.[2003] JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 38 67.26/3 40.10/2 107.36/2 48.09/2 155.45/2
3.[2002] FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kra 35 61.01/1 53.44/4 114.45/4 49.07/3 163.52/3
4.[2006] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 40 3852 68.32/4 43.40/3 112.12/3 78.01/7 190.13/4
5.[2008] SPUNDZEVIČIUS, Gytis oriens 30 79.54/5 65.43/5 145.37/5 54.56/4 200.33/5
6.[2004] KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 39 0484 82.42/6 77.34/6 160.16/6 64.28/6 224.44/6
[2009] TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 38 64.02/5 /
PK.[2010] OBERNIKHIN , Alex Stowarzyszenie Team 2 PK 67.45/7 PKDNF / PKNKL / PKDNF / PKNKL /
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[06] KALATA , Michał 43 43 0085 56.52/1 39.03/2 95.55/1 45.06/2 141.01/1
2.[03] DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 41 1101 62.36/3 39.02/1 101.38/2 44.54/1 146.32/2
3.[20] HOVORKA, Lukáš Y01 59.15/2 43.06/3 102.21/3 46.38/3 148.59/3
4.[05] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 42 63.45/5 45.52/5 109.37/4 48.13/4 157.50/4
5.[08] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk Wrocław 45 0483 62.43/4 49.15/7 111.58/5 50.45/6 162.43/5
6.[17] TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kra 35 69.06/8 45.50/4 114.56/6 48.14/5 163.10/6
7.[18] WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 49 0110 69.37/9 48.37/6 118.14/8 53.25/8 171.39/7
8.[04] HOFFMANN, Mateusz KS Hades Poznań 18 0000 68.23/7 49.17/8 117.40/7 54.40/9 172.20/8
9.[07] KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 44 0268 72.36/10 52.34/10 125.10/10 52.12/7 177.22/9
10.[09] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii 46 0513 66.26/6 56.21/11 122.47/9 54.48/10 177.35/10
11.[12] PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 77.39/11 60.07/14 137.46/13 59.12/11 196.58/11
12.[13] ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 77.44/12 51.42/9 129.26/11 69.00/14 198.26/12
13.[15] ŠKLÍBA, Michal SOOB Spartak Rychnov 37 STE9 78.16/13 58.42/13 136.58/12 67.38/13 204.36/13
14.[02] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 16 2839 93.53/16 57.05/12 150.58/16 64.46/12 215.44/14
15.[19] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0048 79.00/15 60.28/15 139.28/14 78.54/15 218.22/15
16.[16] SRUBAR, Michal Žabovřesky Brno 48 78.47/14 66.32/17 145.19/15 84.50/16 230.09/16
Vakant DNF / / NKL / / NKL /
[14] ŠABATKA, Zdeněk OK Slavia Hradec Kra 35 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 93.58/17 NKL /
[9056] ZAKRZEWSKI, Piotr 136.23/18 /
[01] CYGLER, Sławomir WKS Wawel 4 0009 61.55/16 /
Końcowe wyniki kategorii : M21S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2113] STORK, Mihály SDS Salgótarján 26 53.24/1 34.17/1 87.41/1 31.37/2 119.18/1
2.[2104] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 18 4415 58.59/4 37.55/2 96.54/2 31.14/1 128.08/2
3.[2112] PRZYWORSKI, Kamil 5 Lubuski pułk artyl 57 58.40/3 43.16/5 101.56/3 40.46/3 142.42/3
4.[2103] DRUCIAREK, Jaroslaw 10 BKPanc Świętoszów 41 66.25/6 44.51/6 111.16/5 43.48/4 155.04/4
5.[2109] KUREK, Jarosław Wojskowa Akademia Te 55 69.36/8 42.50/4 112.26/6 50.06/5 162.32/5
6.[2114] STORK , Gábor SDS Salgótarján 26 60.31/5 41.36/3 102.07/4 61.08/8 163.15/6
7.[2107] KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 51 81.48/11 55.27/7 137.15/7 61.51/10 199.06/7
8.[2116] WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie Legion 59 84.48/12 57.47/8 142.35/9 57.33/7 200.08/8
9.[2118] MQJDZIŃSKI, Konrad indywidualnie 53 69.23/7 79.50/11 149.13/10 61.23/9 210.36/9
10.[2108] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 54 54 95.15/13 74.54/10 170.09/12 70.11/11 240.20/10
11.[2106] GĄSIOROWSKI, MARIUSZ indywidualnie 53 70.08/9 91.58/14 162.06/11 93.58/14 256.04/11
12.[2110] PARFIANOWICZ, Adam Indywidualnie Warsza 56 110.43/14 91.28/13 202.11/13 73.17/12 275.28/12
[2101] BUGÁR, Gergely BÖF Budaörs 50 78.48/10 63.09/9 141.57/8 DNF / NKL /
[2102] DOMAŃSKI, Dariusz 17WBZ 51 58.24/2 DNF / NKL / DNF / NKL /
[2105] FUTERA , Sylwester 11MPA 52 NKL-LIM / 85.23/12 NKL / 101.27/15 NKL /
[2115] URANOWSKI, Marek 15GBZ 58 NKL-bPK / 103.59/15 NKL / 87.10/13 NKL /
[2111] PLUTA, Marcin KS Hades Poznań 18 0578 56.45/6 /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3522] ŠKLÍBA, Jan SOOB Spartak Rychnov 37 C 59.28/2 43.31/2 102.59/1 46.53/2 149.52/1
2.[3509] LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 27 0390 56.30/1 47.46/4 104.16/3 50.07/5 154.23/2
3.[3512] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 13 0265 66.07/5 47.55/5 114.02/4 44.45/1 158.47/3
4.[3505] KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 22 0434 65.38/4 59.29/9 125.07/7 53.52/7 178.59/4
5.[3515] MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 67 0194 80.12/10 47.03/3 127.15/8 57.32/8 184.47/5
6.[3518] NAGÓREK, Kamil Słupsk 68 70.15/7 52.06/8 122.21/6 69.22/13 191.43/6
7.[3523] SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kra 35 70.11/6 50.39/7 120.50/5 73.33/15 194.23/7
8.[3501] BERECZ, Gábor SDS Salgótarján 26 81.47/11 59.34/10 141.21/10 64.15/11 205.36/8
9.[3520] PIETRZAK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 9 0334 75.22/8 59.48/11 135.10/9 76.10/16 211.20/9
10.[3514] MALCZEWSKI, Daniel 10 BLog Opole 66 88.26/12 60.31/12 148.57/11 63.13/10 212.10/10
11.[3502] BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 45 3883 78.54/9 75.18/15 154.12/12 69.06/12 223.18/11
12.[3511] ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 64 0572 104.58/16 72.42/14 177.40/15 69.42/14 247.22/12
13.[3506] KOŁUCKI, Arkadiusz 12BZ 62 Brak 88.58/13 66.29/13 155.27/13 97.56/22 253.23/13
14.[3504] JĘDROCHA, ŁUKASZ RCI Kraków 61 96.25/14 78.01/16 174.26/14 80.12/19 254.38/14
15.[3507] KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 13 0523 99.38/15 78.08/17 177.46/16 77.56/17 255.42/15
16.[3513] MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie Wrocła 65 129.47/18 80.16/18 210.03/17 78.44/18 288.47/16
17.[3521] RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 58 127.09/17 85.27/20 212.36/18 89.41/21 302.17/17
[3524] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 18 0507 NKL-bPK / 83.12/19 NKL / 84.12/20 NKL /
[3508] LEHMANN, Karsten Sommerkollektiv 63 49.44/6 / 48.58/4 /
[3525] Civera, Tommaso 000 50.20/6 /
[3527] Grassi, Paolo 000 47.26/3 /
[3528] Cortellazzi, Edoardo 000 63.12/9 /
[3519] PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 13 0033 59.49/3 43.17/1 103.06/2
PK.[3510] LUBKIEWICZ, TOMASZ WKS Wawel 4 PKDNF / PK 47.42/21 PKNKL / PKDNF / PKNKL /
Końcowe wyniki kategorii : M35-49S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3607] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 75 0546 41.06/1 40.06/2 81.12/2 53.21/1 134.33/1
2.[3609] SZŰCS, Péter KFKI Budapest 76 47.42/5 47.46/4 95.28/3 55.49/2 151.17/2
3.[3606] LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 22 0484 51.31/6 45.33/3 97.04/4 65.16/4 162.20/3
4.[3605] LATÁK , Rudolf FŐMTERV 74 56.05/7 55.18/5 111.23/6 68.14/5 179.37/4
5.[3604] KROCHMAL, Adam Bemowo Orienteering 73 46.35/4 57.38/6 104.13/5 76.51/7 181.04/5
6.[3611] WESOŁOWSKI, Rafał - 77 65.26/8 57.55/7 123.21/8 58.58/3 182.19/6
7.[4517] HUNDT, Tomasz 44.46/3 77.15/9 122.01/7 71.19/6 193.20/7
8.[3601] DARUK, Mariusz Indywidualnie 70 90.01/9 100.49/10 190.50/9 86.19/8 277.09/8
[3602] GOCYŁA, Mateusz KS Jurajskie Orły 71 41.54/2 33.15/1 75.09/1 NKL-bPK / NKL /
[3608] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow 40 0577 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[3610] URYGA, Sławek WKS Wawel 4 DNF / 61.01/8 NKL / NKL-bPK / NKL /
Vakant DNF / / NKL / / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4029] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN Ostróda 6 0090 48.02/1 33.31/1 81.33/1 37.54/1 119.27/1
2.[4007] GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 41 0289 54.16/2 36.14/2 90.30/2 38.15/2 128.45/2
3.[4020] OBERNIKHIN, Igor Team 360 3 56.15/3 43.38/5 99.53/4 44.23/4 144.16/3
4.[4022] PLESIŃSKI, Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 41 0130 59.11/7 43.32/4 102.43/5 52.04/7 154.47/4
5.[4011] KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Te 81 57.07/5 38.23/3 95.30/3 64.44/16 160.14/5
6.[4036] ZIMMER, Łukasz Packman Team 87 58.46/6 61.23/19 120.09/12 40.24/3 160.33/6
7.[4019] MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 83 57.04/4 48.02/7 105.06/6 60.22/12 165.28/7
8.[4012] KURYJ, Marek RCI Kraków 61 3252 63.36/12 59.21/16 122.57/13 48.38/5 171.35/8
9.[4032] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 16 5272 60.23/8 54.32/12 114.55/9 58.09/11 173.04/9
10.[4014] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 61 0526 62.13/10 63.03/20 125.16/15 48.59/6 174.15/10
11.[4025] ŠINKUNAS, Rimvydas OSK Rudamina 12 63.28/11 50.49/8 114.17/8 60.37/13 174.54/11
12.[4024] SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 22 0514 60.50/9 55.33/14 116.23/10 62.54/15 179.17/12
13.[4010] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 33 0431 66.44/14 52.55/11 119.39/11 66.48/18 186.27/13
14.[4033] ZAMIARA, Piotr KS Hades Poznań 18 0369 63.42/13 77.41/25 141.23/17 56.41/10 198.04/14
15.[4009] JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 28 70.20/17 54.32/12 124.52/14 73.49/21 198.41/15
16.[4015] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 24 0494 79.08/20 59.30/17 138.38/16 62.09/14 200.47/16
17.[4028] SZUWARA, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0489 94.08/25 52.28/10 146.36/20 55.14/9 201.50/17
18.[4003] CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 8 Brak 70.14/16 72.45/24 142.59/18 67.52/19 210.51/18
19.[4021] PIELACH, Piotr 1 batalion kawalerii 84 0559 93.56/24 57.08/15 151.04/22 68.04/20 219.08/19
20.[4006] DURMAJ, Marcin 15GBZ 58 78.21/19 66.20/21 144.41/19 78.18/23 222.59/20
21.[4013] KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 82 84.01/22 66.29/22 150.30/21 78.01/22 228.31/21
22.[4005] DOMAGAŁA, Andrzej UKS GROM Sokolniki 17 0457 89.14/23 68.36/23 157.50/23 89.19/24 247.09/22
23.[4001] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 78 0481 128.10/27 60.33/18 188.43/24 65.38/17 254.21/23
24.[4031] VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 86 106.22/26 91.08/26 197.30/25 89.31/25 287.01/24
[4027] STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc Świętoszów 41 68.52/15 44.16/6 113.08/7 NKL-bPK / NKL /
[4030] TAINI, Juha Jämsän Retki-Veikot 85 / 51.06/9 / 53.16/8 /
[4016] LIPPA, Grzegorz LUKS Azymek Zdzieszo 14 0162 78.10/18
[4035] ZIMERMAN, Adrian LUKS Azymek Zdzieszo 14 0532 79.27/21
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4510] FIEDOROWICZ , Szczepan UKS Traper Złocienie 91 0290 53.39/1 43.20/3 96.59/2 34.31/2 131.30/1
2.[4502] BALMOWSKI, Radosław Balmowski 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 53.49/2 42.07/2 95.56/1 41.32/9 137.28/2
3.[4527] MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 96 0499 62.14/11 44.37/5 106.51/6 31.18/1 138.09/3
4.[4522] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0265 59.26/9 41.18/1 100.44/3 37.35/3 138.19/4
5.[4541] SITNICKI , Mariusz 102 1020437 55.00/6 52.37/17 107.37/7 40.52/8 148.29/5
6.[4523] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS GROM Sokolniki 17 0254 73.24/16 43.23/4 116.47/10 40.19/7 157.06/6
7.[4504] BARTKOWIAK, Rafał Ortimed Bydgoszcz 90 0554 55.04/7 49.51/11 104.55/4 53.52/21 158.47/7
8.[4521] KOWAL, Tomasz KOS BnO Szczecin 29 66.49/13 53.23/18 120.12/12 40.14/6 160.26/8
9.[4512] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 18 4414 61.13/10 50.43/14 111.56/8 48.43/17 160.39/9
10.[4535] PACYNA, Krzysztof UKS ENERGETYK Dychów 99 0485 67.07/14 51.12/15 118.19/11 43.23/12 161.42/10
11.[4518] JANAS, Sebastian UKS KOMETA Gliwice 19 0451 65.18/12 48.33/8 113.51/9 48.33/16 162.24/11
12.[4545] WIŚNIEWSKI , Paweł 103 103 77.11/24 48.59/9 126.10/17 38.36/4 164.46/12
13.[4543] SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kra 35 71.04/15 50.01/12 121.05/13 45.55/14 167.00/13
14.[4516] GRYDZIUSZKO, Marcin UKS ENERGETYK DYCHÓW 93 0393 74.43/19 53.37/19 128.20/18 44.32/13 172.52/14
15.[4509] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0297 54.48/4 70.34/28 125.22/16 48.03/15 173.25/15
16.[4526] LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 23 0139 91.33/29 46.36/6 138.09/21 39.24/5 177.33/16
17.[4542] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 16 4873 76.46/23 47.12/7 123.58/14 56.47/24 180.45/17
18.[4528] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 11 0414 74.39/17 50.11/13 124.50/15 57.59/25 182.49/18
19.[4507] CICVAREK, Ivo Žabovřesky Brno 48 C 74.41/18 62.31/23 137.12/20 48.49/18 186.01/19
20.[4530] MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 40 76.24/21 63.08/24 139.32/22 51.15/20 190.47/20
21.[4531] MOL, Krzysztof 5 pułk artylerii Sul 97 0286 76.43/22 60.14/21 136.57/19 56.02/23 192.59/21
22.[4513] GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 16 5271 91.41/30 49.50/10 141.31/23 62.51/28 204.22/22
23.[4514] GLISZCZYŃSKI, Janusz TRV Potrzanowo 92 102.10/33 62.18/22 164.28/28 42.13/10 206.41/23
24.[4533] NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 40 76.23/20 72.34/29 148.57/26 61.03/26 210.00/24
25.[4537] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 32 4190 78.20/26 65.32/25 143.52/24 70.54/29 214.46/25
26.[4539] ROZUMEK, Adam UKS Energetyk Dychów 1010550 92.30/31 66.10/26 158.40/27 61.20/27 220.00/26
27.[4532] MOLNÁR, István SDS Salgótarján 26 88.41/28 59.58/20 148.39/25 76.59/31 225.38/27
28.[4544] SOCHACKI, Marcin UKS ENERGETYK DYCHÓW 93 0393 95.57/32 77.04/30 173.01/29 55.33/22 228.34/28
29.[4505] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 4 85.44/27 99.41/31 185.25/30 49.26/19 234.51/29
30.[4519] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 13 0523 138.08/34 68.57/27 207.05/31 75.27/30 282.32/30
[4508] CZAPLA , Tomasz WKS Wawel 4 54.28/3 DNF / NKL / DNF / NKL /
[4547] Sioma, Grzegorz KU AZS UMCS Lublin 9 59.24/8 DNF / NKL / DNF / NKL /
[4525] KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 95 0210 78.08/25 NKL-bPK / NKL / 42.43/11 NKL /
[4540] SEREDA , Oleksii WKS Wawel 4 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
[4506] BŁACHUT, Igor Team 360 3 0267 54.57/5 51.46/16 106.43/5
[4538] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice 11 301 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5017] MOSZKOWICZ, Pawel WKS Wawel 4 49.46/1 33.36/1 83.22/1 33.40/1 117.02/1
2.[5001] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 6 0074 56.24/6 39.14/2 95.38/2 34.21/2 129.59/2
3.[5013] KRAMSKI, Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 99 50.17/2 45.40/9 95.57/3 37.40/4 133.37/3
4.[5031] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań 18 0091 55.48/4 41.05/3 96.53/4 40.57/5 137.50/4
5.[5030] WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 1160113 52.57/3 51.16/14 104.13/9 36.21/3 140.34/5
6.[5024] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 40 4339 56.19/5 45.04/8 101.23/5 41.50/6 143.13/6
7.[5018] NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 104 57.35/8 44.05/7 101.40/6 43.20/10 145.00/7
8.[5022] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik 88 0208 60.11/11 43.10/6 103.21/8 44.23/12 147.44/8
9.[5025] RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 1150130 58.59/10 43.09/5 102.08/7 46.41/15 148.49/9
10.[5020] NOVOTNÝ, Tomáš TJ Zlaté Hory 113 62.28/12 45.45/10 108.13/11 43.06/9 151.19/10
11.[5014] KUZNETSOW, Uladzimir Indywidualnie Hawle 110 66.08/13 42.46/4 108.54/12 43.22/11 152.16/11
12.[5016] MAŽUOLIS, Vitalis Oriens 111 57.01/7 55.46/17 112.47/13 42.21/7 155.08/12
13.[5003] BUCHNAJZER, MARIUSZ CX80 Kalisz 104 57.53/9 48.26/11 106.19/10 51.51/17 158.10/13
14.[5021] PISAREK, Piotr WKS Wawel 4 76.52/15 48.53/12 125.45/14 42.41/8 168.26/14
15.[5009] JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 108 78.47/16 54.19/15 133.06/16 45.05/13 178.11/15
16.[5027] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 16 3001 78.47/16 54.48/16 133.35/17 45.10/14 178.45/16
17.[5012] KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 38 69.57/14 56.03/18 126.00/15 53.56/18 179.56/17
18.[5010] JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 38 83.26/18 61.29/20 144.55/18 55.10/19 200.05/18
19.[5011] KŁAK, Andrzej 109 109 101.07/23 50.16/13 151.23/20 55.52/20 207.15/19
20.[5008] GROCHOWALSKI, Tomasz Fluo Works 107 88.21/19 92.40/25 181.01/23 47.07/16 228.08/20
21.[5023] PORTKA, Mariusz 114 114 94.14/22 74.13/22 168.27/21 66.08/21 234.35/21
22.[5032] Czarołęcki, Krzysztof 89.16/20 82.53/24 172.09/22 67.57/23 240.06/22
[5019] NECHUTA, Milan PZR Zdar nad Sazavou 112PZR7 111.21/24 80.00/23 191.21/24 NKL-bPK / NKL /
[5034] HYNEK, Petr indywidualnie 53 93.03/21 58.10/19 151.13/19 DNF / NKL /
[5007] GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 DNF / / 67.04/22 /
[5028] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 4 68.17/21 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5521] URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 1260052 54.02/4 43.37/5 97.39/5 34.25/1 132.04/1
2.[5515] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL 80 0272 51.02/2 39.50/2 90.52/1 42.16/6 133.08/2
3.[5522] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 27 0011 54.27/5 42.04/3 96.31/4 36.50/3 133.21/3
4.[5503] CZAJKOWSKI, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 55.59/6 36.50/1 92.49/2 40.38/4 133.27/4
5.[5502] CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 96 0006 50.29/1 43.04/4 93.33/3 41.48/5 135.21/5
6.[5513] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 16 3294 52.53/3 46.48/7 99.41/6 43.05/7 142.46/6
7.[5510] KLASA, Tomasz KS Hades Poznań 18 0037 57.40/8 56.57/14 114.37/9 35.10/2 149.47/7
8.[5514] MOSSAKOWSKI, Przemek Stowarzyszenie Team 7 0175 58.22/9 52.46/11 111.08/8 47.04/9 158.12/8
9.[5518] STYPIŃSKI, MAREK GIBnO 125 67.05/12 52.24/10 119.29/11 43.15/8 162.44/9
10.[] PETRAITIS, Rolandas indywidualnie 53 64.52/10 53.43/12 118.35/10 53.19/11 171.54/10
11.[5507] FORYSTEK, Józef WKS Wawel 4 0208 70.49/13 58.18/15 129.07/14 50.20/10 179.27/11
12.[5505] DRĄGOWSKI, Marek OK!Sport Warszawa 44 64.54/11 60.26/16 125.20/12 54.12/12 179.32/12
13.[5512] ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1220531 74.44/14 52.13/9 126.57/13 60.30/15 187.27/13
14.[5525] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel 4 3660 57.07/7 46.23/6 103.30/7 97.37/20 201.07/14
15.[5516] PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa 123 85.57/15 68.54/18 154.51/16 55.18/13 210.09/15
16.[5508] JERLECKI, Mirosław RCI Kraków 61 100.40/20 61.50/17 162.30/17 58.27/14 220.57/16
17.[5524] ZEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 44 89.52/17 73.05/19 162.57/18 66.25/16 229.22/17
18.[5509] KARSKI, Ryszard MKS Paulinum Jelenia 1203807 91.13/18 56.55/13 148.08/15 86.35/18 234.43/18
19.[5501] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 18 0369 86.56/16 90.08/21 177.04/20 79.22/17 256.26/19
20.[5520] TOMASZEWSKI, KRZYSZTOF CX80 Kalisz 104 91.51/19 85.09/20 177.00/19 90.19/19 267.19/20
[5506] FIALA, Petr ZOOB Rumburk 119 NKL-bPK / 115.33/22 NKL / NKL-LIM / NKL /
[5519] TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 9 764 50.47/8 /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6016] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 40 0112 53.42/4 40.15/2 93.57/2 35.13/3 129.10/1
2.[6007] KHOLIAVKO, Yevhen O-club 131 50.30/2 47.32/7 98.02/5 34.13/1 132.15/2
3.[6002] CICENAS , Rimantas Oriens 111 47.29/1 43.12/4 90.41/1 42.55/8 133.36/3
4.[6014] WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły Nowy 1 0117 52.08/3 45.41/6 97.49/4 36.12/4 134.01/4
5.[6015] WEILER, Zsolt MAF 134 56.28/5 39.35/1 96.03/3 40.31/7 136.34/5
6.[6010] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 72 0096 57.22/6 67.11/11 124.33/9 37.16/5 161.49/6
7.[6005] HORELYY, Dmytro O-club 131 69.24/9 44.26/5 113.50/6 52.11/11 166.01/7
8.[6001] BELICA, Krzysztof 128 128 63.28/7 58.21/10 121.49/7 47.18/9 169.07/8
9.[6009] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 96 076 67.39/8 55.04/9 122.43/8 48.10/10 170.53/9
10.[6012] MIKIELSKI, Marek UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 93.28/11 49.21/8 142.49/10 39.07/6 181.56/10
11.[6003] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 1290149 95.07/12 70.20/12 165.27/11 55.35/13 221.02/11
12.[6013] SYPUŁA, Sławomir 133 133 87.02/10 111.03/14 198.05/12 53.08/12 251.13/12
[6008] KONSTANCIAK, Andrzej OK!Sport Warszawa 44 NKL-bPK / 72.48/13 NKL / 75.00/14 NKL /
Vakant DNF / / NKL / / NKL /
[6004] DRĄGOWSKI, Robert OK!Sport 130 43.08/3 / 34.26/2 /
[6006] HYJEK, Adam LUKS Azymek Zdzieszo 14 0564 95.42/13
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6511] ŠALKAUSKAS, Algirdas Oriens 111 39.10/2 36.58/2 76.08/2 28.36/1 104.44/1
2.[6505] HORNIK , Zbyszek 136 1361554 36.36/1 34.42/1 71.18/1 33.42/2 105.00/2
3.[6508] LARSSON , Urban OK Gipen 137 50.44/5 42.24/3 93.08/4 36.50/3 129.58/3
4.[6509] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 1381323 46.56/3 44.20/4 91.16/3 42.05/7 133.21/4
5.[6507] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 23 0052 47.44/4 48.23/6 96.07/5 40.21/6 136.28/5
6.[6504] GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 12 56.28/9 52.11/9 108.39/7 38.29/4 147.08/6
7.[6503] DUDA, Kostas OSK Rudamina 12 53.22/6 47.54/5 101.16/6 49.24/10 150.40/7
8.[6501] BUGÁR, József BÖF Budaörs 50 54.17/7 57.01/11 111.18/8 60.14/12 171.32/8
9.[6510] POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojo 33 Nie 85.17/13 49.56/7 135.13/11 39.39/5 174.52/9
10.[6502] CAPPER, Mike Limestone Cowboys 135 55.56/8 67.36/13 123.32/10 55.03/11 178.35/10
11.[6512] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan Harpagan Gdańsk 22 0088 79.47/11 60.39/12 140.26/13 42.36/8 183.02/11
12.[6513] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec 164 83.37/12 56.04/10 139.41/12 46.31/9 186.12/12
13.[6506] KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojo 33 0372 68.42/10 50.27/8 119.09/9 72.34/13 191.43/13
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7009] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa 96 0007 36.18/1 27.43/1 64.01/1 30.34/1 94.35/1
2.[7008] ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 46.46/5 41.51/4 88.37/3 40.32/2 129.09/2
3.[7001] BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 119 45.41/4 41.16/3 86.57/2 46.26/8 133.23/3
4.[7003] BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 47.16/6 45.30/8 92.46/5 43.02/3 135.48/4
5.[7010] SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 142 52.36/7 43.54/6 96.30/7 45.27/7 141.57/5
6.[7011] TRZPIL, LECH OK!Sport Warszawa 44 0069 53.32/9 39.38/2 93.10/6 49.04/9 142.14/6
7.[7013] WOŹNIAK, Józef KU AZS WAT Warszawa 96 55.21/10 42.46/5 98.07/8 44.36/5 142.43/7
8.[7006] KRUCZEK, Stanislaw WKS Wawel 4 52.52/8 56.21/9 109.13/9 45.17/6 154.30/8
9.[7014] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 11 62.18/11 58.06/10 120.24/10 44.02/4 164.26/9
10.[7002] BARTKOWIAK, Edward wks Grunwald Poznań 1400092 78.32/13 72.18/12 150.50/12 74.12/11 225.02/10
11.[7012] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 78.00/12 71.18/11 149.18/11 76.38/12 225.56/11
[7004] DVORAK, Vlastimil 141 141 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
[7005] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 138D920 44.40/3 NKL-bPK / NKL / 55.49/10 NKL /
[7007] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 96 0019 43.42/2 45.01/7 88.43/4 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M75 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7503] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły Nowy 1 1168 27.55/1 33.01/1 60.56/1 43.11/1 104.07/1
2.[7501] BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojo 33 0018 34.36/2 46.47/3 81.23/2 57.39/4 139.02/2
3.[7502] PIETKIEWICZ, Waldemar 143 1430108 43.58/3 45.06/2 89.04/3 51.36/3 140.40/3
4.[7504] WRONICZ, Zygmunt LKS Górzanka, Nawojo 49 0497 53.22/4 49.51/4 103.13/4 47.30/2 150.43/4
Końcowe wyniki kategorii : M80 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8001] DURA, Kazimierz WKS Śląsk 34 0072 31.42/1 52.53/1 84.35/1 93.50/1 178.25/1
Końcowe wyniki kategorii : NO 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[2159] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojow 40 3999
[54] CYGLER, Paulina WKS Wawel 4 0083
Końcowe wyniki kategorii : OPENLong 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9054] JACKOWIAK, Jacek 17WBZ 51 0b.PK 67.19/1 0b.PK 49.21/1 0b.PK116.40/1 0b.PK 53.19/1 0b.PK169.59/1
2.[9051] CIURA, Krzysztof - 77 0b.PK 80.25/3 0b.PK 61.00/2 0b.PK141.25/2 0b.PK 68.18/2 0b.PK209.43/2
[9055] MEIER, Wolfgang 0b.PK111.05/4 1b.PK 80.55/3 1b.PK192.00/3 NKL / NKL /
[9569] KOWALCZYK, Sebastian 150 150 0b.PK126.35/3 /
[9056] ZAKRZEWSKI, Piotr 0b.PK 71.35/2 NKL / /
Końcowe wyniki kategorii : OPENShort 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9571] MARCINIAK, Patryk UKS Azymut Pabianice 13 0035 0b.PK 33.13/3 0b.PK 43.14/2 0b.PK 76.27/1 0b.PK 35.29/3 0b.PK111.56/1
2.[9563] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły Nowy 1 0b.PK 29.47/1 0b.PK 52.20/7 0b.PK 82.07/4 0b.PK 31.37/2 0b.PK113.44/2
3.[9561] DRĄGOWSKI, Paweł OK! Sport Warszawa 146 0b.PK 33.37/5 0b.PK 52.04/6 0b.PK 85.41/6 0b.PK 37.57/4 0b.PK123.38/3
4.[9566] GARBACIK, Wojciech 148 148 0b.PK 31.44/2 0b.PK 46.43/3 0b.PK 78.27/2 0b.PK 47.24/8 0b.PK125.51/4
5.[9565] FORYSTEK, Marek WKS Wawel 4 0262 0b.PK 33.15/4 0b.PK 57.04/10 0b.PK 90.19/7 0b.PK 38.28/5 0b.PK128.47/5
6.[9575] MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 1530496 0b.PK 34.59/6 0b.PK 50.02/5 0b.PK 85.01/5 0b.PK 46.23/7 0b.PK131.24/6
7.[9573] MAZURKIEWICZ, Beata Smoleckie Syrenki/AL 152 0b.PK 38.48/9 0b.PK 56.34/9 0b.PK 95.22/8 0b.PK 42.00/6 0b.PK137.22/7
8.[9587] WALIDUDA, Anna 0b.PK 40.57/12 0b.PK 41.03/1 0b.PK 82.00/3 0b.PK 61.38/11 0b.PK143.38/8
9.[9554] BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 54.24/17 0b.PK 46.50/4 0b.PK101.14/10 0b.PK 51.43/9 0b.PK152.57/9
10.[9583] ŚLEBIODA, Piotr 10 BKPanc Świętoszów 41 0b.PK 41.46/13 0b.PK 54.37/8 0b.PK 96.23/9 0b.PK 66.01/13 0b.PK162.24/10
11.[9562] DROŃ, Anita 147 147 0b.PK 40.45/11 0b.PK 68.12/11 0b.PK108.57/11 0b.PK 58.39/10 0b.PK167.36/11
12.[9580] SIKORSKA, Natalia Janosiki 145 0b.PK 50.25/15 0b.PK 81.47/14 0b.PK132.12/13 0b.PK 68.07/16 0b.PK200.19/12
13.[9576] MUSZKIEWICZ, Karolina UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 63.25/21 0b.PK 76.30/13 0b.PK139.55/16 0b.PK 62.03/12 0b.PK201.58/13
14.[9574] MAZURKIEWICZ, Marta Smoleckie Syrenki 151 0b.PK 38.27/8 0b.PK 73.26/12 0b.PK111.53/12 0b.PK 92.29/21 0b.PK204.22/14
15.[9557] CHYBCZYŃSKI, Wojciech Janosiki 145 0b.PK 51.06/16 0b.PK 87.54/18 0b.PK139.00/15 0b.PK 67.42/15 0b.PK206.42/15
16.[9577] NAGY, Eszter KFKI Budapest 76 0b.PK 55.44/19 0b.PK 84.25/16 0b.PK140.09/17 0b.PK 70.59/17 0b.PK211.08/16
17.[9572] MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki 151 0b.PK 55.12/18 0b.PK 83.40/15 0b.PK138.52/14 0b.PK 97.38/22 0b.PK236.30/17
18.[9555] CHACHURSKA , Magdalena KU AZS WAT Warszawa 96 0b.PK 67.20/22 0b.PK 92.22/20 0b.PK159.42/20 0b.PK 86.40/19 0b.PK246.22/18
19.[9559] CIURA, Marzena - 77 0b.PK 67.57/23 0b.PK 95.00/22 0b.PK162.57/21 0b.PK 84.56/18 0b.PK247.53/19
20.[9568] KOREK, Anna UKS GROM Sokolniki 17 0b.PK 76.43/24 0b.PK108.01/24 0b.PK184.44/23 0b.PK 88.25/20 0b.PK273.09/20
21.[9570] KUŚ, Agnieszka Klub InO Stowarzysze 82 0b.PK 77.08/25 0b.PK112.12/25 0b.PK189.20/24 0b.PK105.21/23 0b.PK294.41/21
22.[9586] KOŁODZIK, Rafał 9 BWD DG RSZ X02 0b.PK 35.44/7 1b.PK 37.42/26 1b.PK 73.26/25 0b.PK 30.24/1 1b.PK103.50/22
23.[9552] ASTAPOVYCH, Larysa UNTS Warszawa 27 0b.PK 88.56/26 0b.PK 90.04/19 0b.PK179.00/22 0b.PK-1308.78/24 0b.PK-1128.18/23
[9553] BODZIONA, Daria 144 144 / NKL / NKL / NKL / NKL /
[9556] CHWIEJCZAK, Dorota Team 360 3 / NKL / NKL / NKL / NKL /
[9560] DARGACZ, Anna WKS WAWEL 80 NKL / NKL /
[9578] OLIINYK, Illia WKS WAWEL 80 1 / NKL / NKL / NKL / NKL /
[9584] WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 3 0408 / NKL / NKL / NKL / NKL /
[9585] WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 3 0408 / NKL / NKL / NKL / NKL /
[9588] GOŁĄB, Paweł 0b.PK 62.50/20 0b.PK 94.10/21 0b.PK157.00/19 NKL / NKL /
[9569] KOWALCZYK, Sebastian 150 150 0b.PK 48.10/14 0b.PK 98.40/23 0b.PK146.50/18
[9579] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel 4 0b.PK 39.19/10 0b.PK 67.14/14 /
[9582] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 0b.PK 84.54/17 /
Końcowe wyniki kategorii : W10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1052] HYNKOVÁ, Ann SKOB Ostrov 28 17.25/2 23.29/1 40.54/1 34.07/2 75.01/1
2.[1053] MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel 4 17.20/1 27.21/3 44.41/2 31.29/1 76.10/2
3.[1051] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 4 5096 22.23/3 26.14/2 48.37/3 36.10/3 84.47/3
4.[1055] RAUGAITE, Vytaute SM Gaja 10 24.01/4 30.31/4 54.32/4 54.11/4 108.43/4
[1054] OLIINYK, Arina WKS WAWEL 80 1 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W10N 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1080] KREJCIK, Vit 22.30 0b.PK/5 29.59 0b.PK/4 52.29 0b.PK/4 28.35 0b.PK/1 81.04 0b.PK/1
2.[1081] STYPIŃSKA, Matylda 16.55 0b.PK/2 34.36 0b.PK/5 51.31 0b.PK/3 33.15 0b.PK/2 84.46 0b.PK/2
3.[1077] KUCIŃSKA, Morganne CX80 Kalisz 104 14.34 0b.PK/1 27.22 0b.PK/2 41.56 0b.PK/1 47.35 0b.PK/4 89.31 0b.PK/3
4.[1076] PATEJKO, Zuzanna KOS Warszawa 23 29.21 0b.PK/7 29.32 0b.PK/3 58.53 0b.PK/5 34.32 0b.PK/3 93.25 0b.PK/4
5.[1072] JANAS, Małgorzata UKS KOMETA Gliwice 19 0451 24.56 0b.PK/6 52.22 0b.PK/6 77.18 0b.PK/6 95.49 0b.PK/5 173.07 0b.PK/5
6.[1073] KACZYŃSKA, Zofia Harpagan Gdańsk 22 brak 18.55 0b.PK/4 26.32 0b.PK/1 45.27 0b.PK/2 -1374.68 0b.PK/6 -1327.41 0b.PK/6
[1074] LIPPA, Anna LUKS Azymek Zdzieszo 14 0564 18.38 0b.PK/3
Końcowe wyniki kategorii : W12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1267] PANCHENKO, Ivanna KS Hades Poznań 18 0576 20.50/2 21.02/2 41.52/2 17.44/1 59.36/1
2.[1268] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0451 20.13/1 20.29/1 40.42/1 19.20/4 60.02/2
3.[1269] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 32 4179 21.28/3 22.30/4 43.58/3 20.08/5 64.06/3
4.[1271] WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 72 0513 24.19/5 22.07/3 46.26/4 18.16/3 64.42/4
5.[1257] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0452 27.13/9 27.33/8 54.46/8 17.53/2 72.39/5
6.[1260] KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 22 0495 25.23/7 26.56/7 52.19/6 22.19/8 74.38/6
7.[1259] JANAS, Agnieszka UKS KOMETA Gliwice 19 0451 25.24/8 26.23/6 51.47/5 25.04/11 76.51/7
8.[1275] ZAMIARA, Gabrysia KS Hades Poznań 18 0469 25.11/6 30.32/14 55.43/9 24.16/9 79.59/8
9.[1255] DANKOVA, Inna KS Hades Poznań 18 0572 33.25/12 28.25/10 61.50/11 22.17/7 84.07/9
10.[1273] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 27 0454 30.42/10 29.31/11 60.13/10 27.33/15 87.46/10
11.[1253] BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 4 4748 42.09/18 22.31/5 64.40/12 25.31/13 90.11/11
12.[1258] HYNKOVA, Marie SKOB Ostrov 28 34.02/13 33.21/16 67.23/14 26.17/14 93.40/12
13.[1256] GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 2 0469 38.17/14 28.15/9 66.32/13 28.21/16 94.53/13
14.[1270] TAINI, Iida Jämsän Retki-Veikot 85 49.42/21 29.45/12 79.27/17 21.48/6 101.15/14
15.[1264] ŁĄTKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 64 0572 39.04/16 39.40/17 78.44/16 24.43/10 103.27/15
16.[1251] BANIULYTE, Deimile SM Gaja 10 42.04/17 30.39/15 72.43/15 30.49/17 103.32/16
17.[1252] BELICA, Karolina 154 154 48.35/20 43.46/18 92.21/19 25.05/12 117.26/17
18.[1262] LARSSON , Hanna OK Gipen 137 38.28/15 52.52/20 91.20/18 35.35/18 126.55/18
19.[1261] KOSECKA, Natalia Ortimed Bydgoszcz 90 63.54/23 103.40/22 167.34/22 73.56/19 241.30/19
[1254] CZAPLA, Julia WKS Wawel 4 72.05/24 45.31/19 117.36/21 DNF / NKL /
[1265] OLIINYK, Hanna WKS WAWEL 80 1 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[1263] LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 13 0524 43.12/19 65.22/21 108.34/20
[1266] PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 13 0416 23.28/4 30.01/13 53.29/7
[1272] WIATROWSKA, Zuzanna LUKS Azymek Zdzieszo 14 0548 53.13/22
[1274] ZAJDOWICZ, Maria LUKS Azymek Zdzieszo 14 0540 31.29/11
Końcowe wyniki kategorii : W14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[] MOSZKOWICZ, Julia 33.26/1 32.22/2 65.48/1 42.45/2 108.33/1
2.[1463] ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 22 0484 38.36/3 34.05/4 72.41/3 37.47/1 110.28/2
3.[1460] OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL 80 1 36.18/2 33.09/3 69.27/2 44.17/4 113.44/3
4.[1455] JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 28 38.45/4 42.07/10 80.52/4 43.45/3 124.37/4
5.[1462] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 88 0476 42.20/5 38.51/7 81.11/5 50.07/7 131.18/5
6.[1452] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 16 5656 44.15/6 39.06/8 83.21/7 49.04/6 132.25/6
7.[1461] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 72 0416 49.09/13 42.19/11 91.28/13 48.07/5 139.35/7
8.[1453] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 72 0493 44.27/7 42.25/12 86.52/11 53.10/8 140.02/8
9.[1458] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 20 0436 45.58/8 39.30/9 85.28/10 55.39/11 141.07/9
10.[1468] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar 5 0425 47.23/11 37.06/6 84.29/8 57.17/13 141.46/10
11.[1467] WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 72 0507 46.02/9 44.53/13 90.55/12 53.14/9 144.09/11
12.[1456] JUREVIČIUTE, Urte SM Gaja 10 53.05/16 32.11/1 85.16/9 59.28/15 144.44/12
13.[1457] KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 13 0417 46.34/10 36.44/5 83.18/6 68.07/18 151.25/13
14.[1459] MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 16 5023 50.21/15 45.21/14 95.42/14 58.05/14 153.47/14
15.[] MACINSKAITE, Meta 56.41/18 60.24/19 117.05/19 53.14/9 170.19/15
16.[1466] SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 5657 49.06/12 59.29/18 108.35/17 63.09/17 171.44/16
17.[] KRAPAUS KAITE, Guste indywidualnie 53 55.30/17 48.28/16 103.58/15 75.40/20 179.38/17
18.[1465] ŠINKUNAITE, Vilte OSK Rudamina 12 49.24/14 62.54/20 112.18/18 69.21/19 181.39/18
19.[1469] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 5025 92.06/21 45.59/15 138.05/20 57.09/12 195.14/19
20.[1451] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 20 0493 89.28/20 78.40/21 168.08/21 59.40/16 227.48/20
[1454] JANULYTE, Aida oriens 30 57.59/19 48.30/17 106.29/16 NKL-bPK / NKL /
Vakant DNF / / NKL / / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1662] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 29 0395 51.35/1 34.12/2 85.47/1 32.01/1 117.48/1
2.[1663] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 13 0459 51.49/2 35.09/3 86.58/2 34.03/2 121.01/2
3.[1658] KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 13 0459 51.52/3 39.54/8 91.46/4 34.54/3 126.40/3
4.[1666] PANCHENKO, Daniela KS Hades Poznań 18 0576 55.11/6 36.59/4 92.10/5 39.10/5 131.20/4
5.[1661] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin 29 0396 56.28/8 37.33/5 94.01/6 38.15/4 132.16/5
6.[1656] JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 38 56.05/7 33.56/1 90.01/3 42.53/7 132.54/6
7.[1660] MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 27 3554 58.09/9 38.49/6 96.58/8 41.03/6 138.01/7
8.[1671] SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk Wrocław 45 0291 52.40/5 43.13/9 95.53/7 43.35/10 139.28/8
9.[1655] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 5 0336 61.38/12 43.52/10 105.30/11 45.08/11 150.38/9
10.[1668] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 4880 60.05/11 44.52/11 104.57/10 46.40/12 151.37/10
11.[1667] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 72 0361 52.37/4 46.01/12 98.38/9 55.39/14 154.17/11
12.[1652] BELICA, Milena 155 155 65.36/14 46.40/14 112.16/13 42.55/8 155.11/12
13.[1654] CEGIEŁKA, Milena UKS GROM Sokolniki 17 0411 61.44/13 49.30/16 111.14/12 48.36/13 159.50/13
14.[1664] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 4870 77.32/16 47.47/15 125.19/15 43.04/9 168.23/14
15.[1675] KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 34 4651 69.55/15 53.24/17 123.19/14 59.34/15 182.53/15
16.[1651] BATALOVA, Viktorija Oriens 111 91.53/17 46.30/13 138.23/16 76.07/16 214.30/16
17.[1659] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 5 0357 92.32/18 56.00/18 148.32/17 78.00/17 226.32/17
18.[1674] ŻUCZKOWSKA, Oliwia UKS GOK Galewice 31 0433 107.42/19 91.30/19 199.12/18 80.52/18 280.04/18
[1657] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 5 0454 59.33/10 DNF / NKL / DNF / NKL /
[1665] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 4 38.55/7 /
[1673] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 11 5646 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : W18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1864] MORÁVKOVÁ, Zuzana SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 54.57/3 33.20/1 88.17/1 35.08/1 123.25/1
2.[1865] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 40 3998 54.14/1 36.48/2 91.02/2 39.03/2 130.05/2
3.[1867] TAINI, Elli Jämsän Retki-Veikot 85 59.49/4 39.04/4 98.53/4 39.44/3 138.37/3
4.[1851] ČINČIKAITE, Migle oriens 30 54.45/2 41.56/5 96.41/3 49.46/8 146.27/4
5.[1854] GAIŽIUNAITE, Toma oriens 30 60.18/5 43.10/6 103.28/5 47.30/6 150.58/5
6.[1855] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 16 3047 69.42/7 44.09/7 113.51/6 43.29/4 157.20/6
7.[1857] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 16 4655 71.31/9 45.47/9 117.18/7 58.00/11 175.18/7
8.[1859] KUPRYTE, Gabriele oriens 30 72.59/10 53.56/12 126.55/9 55.34/10 182.29/8
9.[1858] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS GROM Sokolniki 17 0383 84.32/12 46.13/10 130.45/10 53.42/9 184.27/9
10.[1856] KEVENAITE, Agile oriens 30 70.37/8 68.43/14 139.20/11 47.45/7 187.05/10
11.[1853] DOMAGAŁA, Emilia UKS GROM Sokolniki 17 0383 78.37/11 44.09/7 122.46/8 69.33/13 192.19/11
12.[1863] MOLNÁR, Emese SDS Salgótarján 26 106.31/13 46.58/11 153.29/12 67.31/12 221.00/12
[1862] MIRGOS, Nikola UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 148.57/15 NKL-bPK / NKL / 111.47/14 NKL /
[1868] ŽEMAITYTE, Emilija SM Gaja 10 130.47/14 54.48/13 185.35/13 NKL-bPK / NKL /
[1860] KURTYCZ, Natalka WKS Wawel 4 37.16/3 / 44.20/5 /
[1861] LINDQVIST, Lovisa IFK Enskede 36 62.20/6
Końcowe wyniki kategorii : W20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2052] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 18 4153 53.47/1 39.49/1 93.36/1 33.45/1 127.21/1
2.[2059] Malvina Girinskyte indywidualnie 53 56.29/2 43.33/4 100.02/2 35.45/2 135.47/2
3.[2051] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 16 3854 59.15/3 43.13/3 102.28/3 38.29/4 140.57/3
4.[2053] NAGY, Szilvia SDS Salgótarján 26 64.03/4 50.20/6 114.23/5 37.52/3 152.15/4
5.[2056] THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kra 35 67.15/5 43.56/5 111.11/4 41.23/5 152.34/5
6.[2054] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 16 4869 110.02/6 132.14/7 242.16/6 81.42/7 323.58/6
[2057] TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 38 68.13/6 /
[2055] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel 4 41.08/2 /
Końcowe wyniki kategorii : W21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[55] DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski pułk artyl 57 64.45/5 42.26/5 107.11/4 42.46/1 149.57/1
2.[65] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK!Sport Warszawa 44 0348 63.59/1 40.08/1 104.07/1 46.48/4 150.55/2
3.[62] PACHNIK, Małgorzata Orientpark.pl Iwiny 159 64.43/4 41.40/3 106.23/3 46.00/3 152.23/3
4.[63] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 34 0552 64.03/2 41.55/4 105.58/2 47.53/5 153.51/4
5.[68] Goldmann, Julia SDS Salgótarján 26 65.05/7 46.08/6 111.13/5 44.27/2 155.40/5
6.[57] GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 22 0476 64.17/3 54.43/11 119.00/7 48.46/6 167.46/6
7.[60] KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kra 35 72.22/8 48.59/10 121.21/9 58.12/8 179.33/7
8.[53] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk 34 73.14/9 47.23/8 120.37/8 74.47/10 195.24/8
9.[52] BIAŁA, Weronika 156 156 98.13/11 48.19/9 146.32/10 52.51/7 199.23/9
10.[59] KALATA , Agnieszka 158 1580380 97.13/10 65.35/12 162.48/11 67.20/9 230.08/10
[56] GÓRSKA, Kinga OK!Sport Warszawa 44 65.02/6 46.20/7 111.22/6 DNF / NKL /
[54] CYGLER, Paulina WKS Wawel 4 0083 41.27/2 /
Końcowe wyniki kategorii : W21S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2157] PANASZEK, Justyna Orientpark 1610526 45.33/1 36.00/1 81.33/1 27.07/1 108.40/1
2.[2153] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 13 0033 51.33/3 44.11/3 95.44/3 33.30/3 129.14/2
3.[] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojo 33 56.30/5 36.25/2 92.55/2 41.04/5 133.59/3
4.[] KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Żlin Y02 50.09/2 46.39/4 96.48/4 39.12/4 136.00/4
5.[2152] BILAWA, Karolina 17WBZ 51 55.29/4 53.41/5 109.10/5 32.45/2 141.55/5
6.[2158] PORADA, Lilianna UKS Reflex Rybnik 88 0204 79.44/8 72.06/9 151.50/8 41.40/6 193.30/6
7.[2151] BABUŠYTE, Gintare SM Gaja 10 82.14/10 59.48/6 142.02/7 56.35/9 198.37/7
8.[2161] WAGRODZKA, Paulina 19 bdow 163 91.13/13 87.33/12 178.46/11 44.42/7 223.28/8
9.[2155] MASYTE, Evelina SM Gaja 10 87.10/11 71.18/8 158.28/10 65.01/11 223.29/9
10.[2163] SEKTA, Marta 165 165 80.07/9 78.17/10 158.24/9 65.37/12 224.01/10
[2154] FUTERA, Milena 15GBZ 58 88.04/12 NKL-bPK / NKL / 60.54/10 NKL /
[2156] MESIARKINOVA, Kamila Žabovřesky Brno 48 61.27/6 62.18/7 123.45/6 DNF / NKL /
[2160] SKARŁUBOWUCZ, Karolina 17WBZ Międzyrzecz 162 67.36/7 NKL-bPK / NKL / 56.11/8 NKL /
[2162] WIERCIŃSKA, Anna MKS Metalowiec 164 112.33/14 82.44/11 195.17/12 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3563] PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 13 0033 58.27/1 38.33/1 97.00/1 38.54/1 135.54/1
2.[3560] LUBKIEWICZ, MAŁGORZATA WKS Wawel 4 61.34/2 43.01/2 104.35/2 40.20/2 144.55/2
3.[3565] ŠINKUNIENE, Dovile OSK Rudamina 12 68.01/3 45.37/3 113.38/3 42.12/3 155.50/3
4.[3552] BUDNA, Emilia 17WBZ/Team 360 X010578 68.32/5 46.33/5 115.05/5 44.26/5 159.31/4
5.[3553] DARUK, Agnieszka OK! Sport Warszawa 1460050 68.23/4 45.54/4 114.17/4 54.51/9 169.08/5
6.[3551] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Orientpark.pl Iwiny 159 70.42/6 54.27/8 125.09/7 44.24/4 169.33/6
7.[3568] SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 166 166 74.27/7 49.00/6 123.27/6 48.24/6 171.51/7
8.[3567] ŠKLÍBOVÁ, Jana SOOB Spartak Rychnov 37 C 77.10/8 49.11/7 126.21/8 63.24/11 189.45/8
9.[3554] DYBKA, Katarzyna 12BZ 62 82.38/9 60.48/11 143.26/9 51.49/7 195.15/9
10.[3561] NIKONOWICZ, Ewa 15GBZ 58 85.40/10 76.47/12 162.27/11 53.51/8 216.18/10
11.[3556] FIŁKA, Ewa 17WBZ 51 88.00/11 58.21/9 146.21/10 77.55/12 224.16/11
12.[3559] HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 28 129.36/13 59.52/10 189.28/12 56.27/10 245.55/12
[3566] SIPAK, Marta PUKS Młode Orły Nowy 1 5593 137.52/14 93.00/13 230.52/13 NKL-LIM / NKL /
[3555] DZIKA, Natalia 15GBZ 58 111.23/12
Końcowe wyniki kategorii : W35-49S 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3651] CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 58 0390 47.41/1 47.37/1 95.18/1 39.52/1 135.10/1
2.[3655] LAMPARSKA , Iwona WKS Wawel 4 53.05/2 61.31/3 114.36/3 43.35/2 158.11/2
3.[3653] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 16 366 56.14/3 57.53/2 114.07/2 50.28/5 164.35/3
4.[3661] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel 4 67.10/4 71.17/4 138.27/4 49.44/4 188.11/4
5.[3652] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 18 4413 69.13/5 71.54/5 141.07/5 56.24/6 197.31/5
6.[3657] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 73.21/6 114.11/7 187.32/6 48.16/3 235.48/6
7.[3660] SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś Łódź 16 103.15/7 134.57/9 238.12/7 91.54/7 330.06/7
8.[3654] LACZKA, Edit KFKI Budapest 76 107.40/8 136.36/10 244.16/8 92.36/8 336.52/8
9.[3659] ROKITA, Anna Harpagan Gdańsk 22 0558 116.28/9 134.48/8 251.16/9 115.40/9 366.56/9
[3656] LAURINYECZ, Kata KFKI Budapest 76 NKL-bPK / 90.51/6 NKL / NKL-bPK / NKL /
[3658] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 40 0576 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4063] TAINI, Mia Jämsän Retki-Veikot 85 56.56/1 36.45/1 93.41/1 39.38/1 133.19/1
2.[4057] KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 4 72.40/2 45.59/2 118.39/2 53.33/4 172.12/2
3.[4055] KOLESNYK, Kateryna 167 167 73.26/3 54.27/4 127.53/3 65.12/7 193.05/3
4.[4051] CICVÁRKOVÁ, Lucie Žabovřesky Brno 48 C 89.01/6 51.32/3 140.33/4 57.36/5 198.09/4
5.[4059] MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-KU AZS UMCS Lublin 9 0489 84.19/5 63.51/6 148.10/5 51.45/3 199.55/5
6.[4062] SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 1690269 92.59/8 60.14/5 153.13/6 62.22/6 215.35/6
7.[4058] LEMKE, Katarzyna KS Hades Poznań 18 0525 89.46/7 94.49/11 184.35/8 47.33/2 232.08/7
8.[4060] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś Łódź 16 5274 108.23/10 95.14/12 203.37/9 97.17/10 300.54/8
[4053] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Lubuski pułk artyl 57 0367 NKL-bPK / 75.39/8 NKL / 73.10/9 NKL /
[4054] JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 28 97.54/9 68.13/7 166.07/7 NKL-bPK / NKL /
[4056] KOSECKA, Justyna Ortimed Bydgoszcz 90 0554 NKL-LIM / 91.14/10 NKL / NKL-LIM / NKL /
[4061] SEREDA, Ganna WKS Wawel 4 73.40/4 DNF / NKL / DNF / NKL /
[4018] MIKOSZA, Ewelina NKL-bPK / 79.15/9 NKL / 69.04/8 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4558] KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 1700115 50.40/1 38.04/1 88.44/1 41.17/1 130.01/1
2.[4564] SHERENKOVSKA, Olena O-club 131 63.08/4 41.45/3 104.53/2 42.32/2 147.25/2
3.[4556] KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 13 0295 65.56/5 41.20/2 107.16/4 47.23/3 154.39/3
4.[4565] SYVORONOVA-DANKOVA, Olga KS Hades Poznań 18 0572 60.01/2 45.35/4 105.36/3 49.51/4 155.27/4
5.[4557] KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kra 35 60.31/3 60.49/8 121.20/6 53.27/6 174.47/5
6.[4559] LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 22 0484 72.01/8 45.40/5 117.41/5 58.05/8 175.46/6
7.[4561] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 11 0414 67.18/6 55.33/7 122.51/7 54.57/7 177.48/7
8.[4568] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 27 0454 69.48/7 55.03/6 124.51/8 68.00/10 192.51/8
9.[4554] JANAS, Irena UKS KOMETA Gliwice 19 0451 81.17/9 64.52/9 146.09/9 53.03/5 199.12/9
10.[4567] TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 7 0537 122.54/11 90.25/11 213.19/10 63.37/9 276.56/10
[4553] GRZYWACZ, Agnieszka Stowarzyszenie Team 2 72.44/10 / 71.37/11 /
[4555] KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4 / 110.30/12 / 115.50/12 /
[4551] ČEČINAITE, Lina SM Gaja 10 NKL-bPK / DNF / NKL /
[4552] FARMONIKAITE, Jane SM Gaja 10 NKL-bPK / DNF / NKL /
[4560] LINDQVIST, Josefin IFK Enskede 36 87.44/10
Końcowe wyniki kategorii : W50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] EBINGER, Mónika KFKI Budapest 76 53.28/1 40.02/1 93.30/1 39.44/1 133.14/1
2.[5062] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 27 0011 61.34/3 42.33/2 104.07/2 46.00/2 150.07/2
3.[5054] NAGY, Ákosné SDS Salgótarján 26 57.13/2 47.48/4 105.01/3 47.13/3 152.14/3
4.[5061] VIKSVIENE , Renata oriens 30 63.19/4 44.29/3 107.48/4 53.59/5 161.47/4
5.[5060] TRYKOZKO, Urszula Team 360 3 0269 70.27/6 58.48/5 129.15/5 57.06/6 186.21/5
6.[5059] TOMASZEWSKA, MONIKA CX80 Kalisz 104 85.31/7 75.47/7 161.18/6 48.08/4 209.26/6
7.[5053] NADERA, Agata CX80 Kalisz 104 89.05/9 72.57/6 162.02/7 68.28/7 230.30/7
8.[5052] KUCIŃSKA, MAGDALENA CX80 Kalisz 104 86.04/8 99.14/9 185.18/8 70.04/8 255.22/8
9.[5056] PISAREK, Renata WKS WAWEL 80 105.13/10 80.21/8 185.34/9 80.14/10 265.48/9
[5055] NECHUTOVA, Alena PZR Zdar nad Sazavou 112 66.59/5 NKL-bPK / NKL / 73.02/9 NKL /
[5058] PUŁCZYŃSKA , Agnieszka WKS Wawel 4 0519 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[5057] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice 11 0246 112.04/11
Końcowe wyniki kategorii : W55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5551] BAGLYK, Olena O-club 131 55.49/1 57.21/1 113.10/1 45.21/1 158.31/1
2.[5557] WARDECKA , Dorota 171 1710019 65.27/3 63.17/2 128.44/2 46.10/2 174.54/2
3.[5554] ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1220531 64.57/2 75.45/3 140.42/3 67.02/3 207.44/3
4.[5552] BARGIEL, Beata OK!Sport Warszawa 44 83.28/4 84.19/4 167.47/4 79.53/4 247.40/4
5.[5556] MUSIAŁ, Anna OK!Sport Warszawa 44 122.56/5 141.41/5 264.37/5 119.12/5 383.49/5
[5555] MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 124 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6052] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 1290149 44.07/1 49.18/3 93.25/1 47.09/1 140.34/1
2.[6055] MIKIELSKA, Danuta UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 49.11/2 52.04/4 101.15/3 50.23/2 151.38/2
3.[6054] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 96 075 52.39/3 48.06/2 100.45/2 53.59/5 154.44/3
4.[6051] BARTNIK, Bożena kiu AZS WA Warszawa 172 55.33/4 55.49/5 111.22/4 53.32/4 164.54/4
5.[6056] WOJARSKA, Kamilla LKS Górzanka Nawojow 40 0336 64.45/5 66.52/6 131.37/5 71.08/6 202.45/5
[6053] DRĄGOWSKA, Marzena OK!Sport 130 46.46/1 / 50.23/2 /
Końcowe wyniki kategorii : W65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6555] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 11 39.10/1 38.06/1 77.16/1 30.32/1 107.48/1
2.[6553] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN Ostróda 6 0129 44.03/2 41.37/2 85.40/2 44.36/2 130.16/2
3.[6552] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 7 0543 50.06/3 47.15/3 97.21/3 45.51/3 143.12/3
4.[6551] JENEI, Margit BÖF Budaörs 50 55.34/4 50.54/4 106.28/4 48.05/4 154.33/4
5.[6554] ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 69.14/5 76.55/5 146.09/5 62.03/5 208.12/5
Końcowe wyniki kategorii : W70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7052] SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 142 59.43/2 50.44/1 110.27/1 42.57/1 153.24/1
2.[7051] DUDIENE, Violeta OSK Rudamina 12 49.50/1 71.49/2 121.39/2 44.39/2 166.18/2
Końcowe wyniki kategorii : WM10R 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[122] WOJCZYK, Agata UKS Orientuś Łódź 16 5653 0b.PK 20.50/3 0b.PK 26.32/1 0b.PK 47.22/1 0b.PK 35.07/2 0b.PK 82.29/1
2.[102] CYGLER, Olga WKS Wawel 4 0b.PK 17.03/1 0b.PK 38.52/7 0b.PK 55.55/3 0b.PK 41.20/3 0b.PK 97.15/2
3.[115] ŁĄCKI, Adam UKS OSiR Góra Kalwar 5 0b.PK 25.08/13 0b.PK 35.43/5 0b.PK 60.51/4 0b.PK 45.31/4 0b.PK106.22/3
4.[116] MAZURKIEWICZ, Aneta Smoleckie Syrenki/SS 174 0b.PK 23.47/8 0b.PK 44.44/9 0b.PK 68.31/7 0b.PK 49.04/5 0b.PK117.35/4
5.[117] MOL, Magdalena HKS Azymut Mochy 153 0b.PK 23.35/7 0b.PK 38.13/6 0b.PK 61.48/5 0b.PK 60.18/10 0b.PK122.06/5
6.[108] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś Łódź 16 5654 0b.PK 20.55/4 0b.PK 60.51/18 0b.PK 81.46/10 0b.PK 53.39/6 0b.PK135.25/6
7.[109] KOMSA, Piotr UKS Orientuś Łódź 16 5666 0b.PK 21.17/5 0b.PK 61.07/19 0b.PK 82.24/12 0b.PK 54.34/7 0b.PK136.58/7
8.[118] PUSTKOWSKA, Jagoda Harpagan Gdańsk 22 brak 0b.PK 27.59/14 0b.PK 55.33/15 0b.PK 83.32/13 0b.PK 55.27/8 0b.PK138.59/8
9.[103] FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel 4 0b.PK 31.48/17 0b.PK 54.27/14 0b.PK 86.15/15 0b.PK 63.40/11 0b.PK149.55/9
10.[104] GOCYŁA, Franciszek 173 173 0b.PK 23.54/9 0b.PK 58.13/16 0b.PK 82.07/11 0b.PK 67.59/12 0b.PK150.06/10
11.[120] WESOŁOWSKA, Katarzyna 175 175 0b.PK 23.58/11 0b.PK 48.42/11 0b.PK 72.40/8 0b.PK 80.07/15 0b.PK152.47/11
12.[121] WESOŁOWSKA, Magdalena 176 176 0b.PK 23.57/10 0b.PK 48.53/12 0b.PK 72.50/9 0b.PK 80.21/16 0b.PK153.11/12
13.[106] GOCYŁA, Wojciech KS Jurajskie Orły 71 0b.PK 38.41/19 0b.PK 60.23/17 0b.PK 99.04/16 0b.PK 68.54/13 0b.PK167.58/13
14.[110] KOWALCZYK, Lilka UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 17.48/2 0b.PK 31.58/4 0b.PK 49.46/2 1b.PK 48.45/19 1b.PK 98.31/14
15.[113] LENDZIOSZEK, Łucja KOS Warszawa 23 0b.PK 30.13/16 0b.PK 54.23/13 0b.PK 84.36/14 1b.PK 34.10/17 1b.PK118.46/15
16.[111] KRAWCZYK, Anna UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 22.38/6 0b.PK 40.22/8 0b.PK 63.00/6 1b.PK 79.48/21 1b.PK142.48/16
17.[119] PUSTKOWSKA, Malina Harpagan Gdańsk 22 brak 0b.PK 32.37/18 0b.PK 82.23/20 0b.PK115.00/17 1b.PK 71.11/20 1b.PK186.11/17
[9581] SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 7 0b.PK 52.02/20 NKL / NKL / 0b.PK 73.38/14 NKL /
[101] BANACH, Zuzanna, Zofia WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 NKL / NKL /
[105] GOCYŁA, Jerzy KS Jurajskie Orły 71 0b.PK 24.08/12 DNF / NKL / 0b.PK-1376.69/23 NKL /
[112] LEMKE, Kaja KS Hades Poznań 18 DNF / 0b.PK 28.41/2 NKL / 0b.PK 27.38/1 NKL /
[107] HYNKOVÁ, Johanka SKOB Ostrov 28 / 0b.PK 48.11/10 / 0b.PK 57.30/9 /
[1158] Woźniak, Barłomiej WKS Wawel 4 0b.PK 31.48/3 / 1b.PK 36.50/18 /
[] WYRZYKOWSKI, Igor 3b.PK 47.36/22 /
[114] LIPPA, Jan LUKS Azymek Zdzieszo 14 0b.PK 29.37/15
Końcowe wyniki kategorii : WM12-14B 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1152] CEGIEŁKA, Konrad UKS GOK Galewice 31 0433 21.23/1 37.50/2 59.13/1 25.07/1 84.20/1
2.[1154] GOLOŠČAPOVAS, Danas SM Gaja 10 29.30/2 35.01/1 64.31/2 36.03/2 100.34/2
3.[1155] JUŠKAITE, Kotryna SM Gaja 10 30.51/3 42.52/3 73.43/3 37.18/3 111.01/3
4.FORYSTEK, Szymon 32.26/4 46.18/4 78.44/4 37.49/4 116.33/4
5.[1156] PAPALAUSKAITE, Gyte SM Gaja 10 42.52/6 49.09/5 92.01/5 45.40/5 137.41/5
6.[1151] ČEČINAITE, Fausta SM Gaja 10 38.32/5 63.56/6 102.28/6 46.42/6 149.10/6
|