Końcowe wyniki zawodów 04.07.2022 12:24:54
LimanowaCup 2022 3.stage
===Podkarpacki OZOS================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10N 2.1km 40m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[39] PATEJKO, Zuzanna KOS Warszawa 23 0584 22.14 0b.PK
2.[182] STYPUŁA, Anna UKS Patria, Młynne 46 0574 23.36 0b.PK
3.[185] WIKTOR, Hanna UKS Patria, Młynne 46 0523 29.33 0b.PK
4.[146] SIERKOWSKA, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 43 0572 34.10 0b.PK
5.[173] KURNYTA, Aleksandra UKS Patria, Młynne 46 0527 34.46 0b.PK
6.[128] DUŻYŃSKA, Antonina UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 36.04 0b.PK
7.[145] SEŃ, Justyna UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 62.20 0b.PK
[64] MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojow 27 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.2km 40m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[61] WALA, Małgorzata KS Kościelec, Chrzan 26 0513 14.27 + 0.00
2.[54] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 26 0452 14.50 + 0.23
3.[58] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 26 0451 15.31 + 1.04
4.[176] MORDARSKA, Julita UKS Patria, Młynne 46 0458 17.27 + 3.00
5.[167] JUSZCZAK, Anna UKS Patria, Młynne 46 0458 19.22 + 4.55
6.[125] BISZKONT, Kinga UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 20.19 + 5.52
7.[32] STANNA, Katarzyna InO SCI 20 20.20 + 5.53
8.[112] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 40 5486 21.08 + 6.41
9.[69] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 28 0547 21.16 + 6.49
10.[126] BISZKONT, Monika UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 22.21 + 7.54
11.[121] ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut, Dębów 41 0540 22.30 + 8.03
12.[94] LARSSON, Hanna OK Gipen 99 26.35 + 12.08
13.[133] KARDASZ, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 43 0488 27.19 + 12.52
14.[114] KOWAL, Paulina UKS Azymut, Dębów 41 0539 28.42 + 14.15
15.[127] BISZKONT, Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 32.41 + 18.14
16.[150] ŻYBURA, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 35.39 + 21.12
17.[132] IRACKA, Maria UKS Azymut, Siedlisk 43 45.03 + 30.36
[164] DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria, Młynne 46 0518 NKL-bPK
[118] SZALA, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 41 0495 DNF
[213] CZAPLA, Julia WKS Wawel, Kraków 54 0508 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K14 2.7km 48m 16PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[229] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 54 0402 19.37 + 0.00
2.[56] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 26 0416 20.51 + 1.14
3.[194] PORADA, Jagoda UKS Reflex, Rybnik 47 0476 22.18 + 2.41
4.[60] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 26 0507 22.22 + 2.45
5.[52] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 26 0493 22.25 + 2.48
6.[193] KLIŚ, Weronika UKS Reflex, Rybnik 47 0562 22.56 + 3.19
7.[119] WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut, Dębów 41 0475 24.00 + 4.23
8.[13] PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 8 0492 25.01 + 5.24
9.[190] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 46 0363 25.49 + 6.12
10.[138] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 27.13 + 7.36
11.[113] KOWAL, Julia UKS Azymut, Dębów 41 0495 29.54 + 10.17
12.[124] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut, Siedlisk 43 0493 31.13 + 11.36
13.[89] SINKUNAITE, Vilte OSK Rudamina 34 31.22 + 11.45
[123] ADAMEK, Nikola UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 NKL-bPK
[48] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 25 0370 DNF
[236] SEREDA, Daria WKS Wawel, Kraków 54 0583 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K16 3.5km 54m 23PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[57] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 26 0361 30.53 + 0.00
2.[166] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 46 0362 35.54 + 5.01
3.[147] SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 41.08 + 10.15
4.[148] SUDAK, Oliwia UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 53.16 + 22.23
Końcowe wyniki zawodów: K18-20 3.6km 66m 26PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[63] MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 27 32.07 + 0.00
2.[227] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 54 0383 35.08 + 3.01
3.[75] SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 28 0372 39.51 + 7.44
[181] SROKA, Małgorzata UKS Patria, Młynne 46 0220 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K21 3.6km 70m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[207] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 52 0552 25.21 + 0.00
2.[43] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 25 0415 26.08 + 0.47
3.[158] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 45 0117 26.23 + 1.02
4.[239] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 54 0293 27.26 + 2.05
5.[159] PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl, I 45 0526 28.20 + 2.59
6.[105] WIGIER, Klara Stowarzyszenie Team 37 0008 35.54 + 10.33
7.[4] SKARŁUBOWUCZ, Karolina 17WBZ Międzyrzecz 4 45.44 + 20.23
8.[84] WIERCIŃSKA, Anna MKS Metalowiec, Łódź 31 0267 65.29 + 40.08
[38] PATEJKO, Patrycja KOS Warszawa 23 0054 DNF
[221] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 54 3716 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35 3.3km 68m 27PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[157] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta UKS Orientpark.pl, I 45 0428 29.06 + 0.00
2.[92] SINKUNIENE, Dovile OSK Rudamina 34 29.51 + 0.45
3.[23] IŻYKOWSKA, Agnieszka Indywidualny 15 30.22 + 1.16
4.[12] PAKULSKA, Mieczysława BKS Wataha, Warszawa 8 0492 32.43 + 3.37
5.[2] CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 2 33.50 + 4.44
6.[101] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 37 0234 49.00 + 19.54
7.[] WALIDUDA, Anna 59.03 + 29.57
[212] ZAJĄC, Honorata WKS Wawel 53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K40 3.2km 58m 23PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[237] SEREDA, Ganna WKS Wawel, Kraków 54 29.45 + 0.00
2.[] KOLESNIK, Kateryna 30.56 + 1.11
3.[49] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 25 0091 32.06 + 2.21
4.[102] TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 37 0269 36.12 + 6.27
[5] ADAMCZYK, Agata AKInO Kraków 5 DNF
[65] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 27 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K45-50 2.9km 62m 22PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[152] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 44 0414 29.57 + 0.00
2.[240] TOPÓR, Monika WKS Wawel, Kraków 54 0337 33.18 + 3.21
3.[73] NOWAK-SKORUPA, Magdalena LKS Górzanka, Nawojo 28 0224 34.56 + 4.59
4.[103] TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 37 0537 35.57 + 6.00
5.[44] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 25 0441 37.16 + 7.19
6.[226] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 54 0427 40.07 + 10.10
7.[234] PISAREK, Renata WKS Wawel, Kraków 54 53.36 + 23.39
[205] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 51 0240 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K60+ 2.3km 42m 23PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[155] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 44 0218 29.25 + 0.00
2.[201] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 50 0012 31.27 + 2.02
[81] ZENCHENKO, Tamara Master Dnipro 29 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10 2.1km 40m 9PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[108] MOKROSZ, Tomasz TJ TŽ Třinec 39 16.10 + 0.00
2.[228] MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel, Kraków 54 0522 19.01 + 2.51
3.[130] HALINOWSKI, Antoni UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 21.53 + 5.43
4.[169] KRÓL, Krystian UKS Patria, Młynne 46 0518 22.45 + 6.35
5.[188] ZELEK, Bartłomiej UKS Patria, Młynne 46 0518 31.11 + 15.01
6.[136] KOŁTUN, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 48.50 + 32.40
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 2.1km 40m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[161] BODURKA, Maria UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 24.20
2.[162] BODURKA, Zofia UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 24.54
3.[] PATEJKO, Jan 0b.PK 30.14
4.[187] ZABOROWSKI, Robert UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 35.44
5.[165] WIKTOR, Liliana UKS Patria, Młynne 46 0518 0b.PK 35.46
6.[21] SZABLA, Feliks Indywidualnie 13 0b.PK 37.44
7.[196] JURCZYK, Ida UKS Sparta Czyżowice 48 0b.PK 37.47
8.[20] SZABLA, Barbara Indywidualnie 13 0b.PK 37.51
9.[] ZABOROWSKI, Patryk 0b.PK 48.58
10.[] PIETROŃ, Wojtek 0b.PK 62.24
11.[] PIETROŃ, Tomek 0b.PK 63.09
[219] FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 54 NKL
Końcowe wyniki zawodów: M10N 2.1km 40m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[33] STANNY, Daniel InO SCI 20 22.14 0b.PK
2.[184] SUŁKOWSKI, Dominik UKS Patria, Młynne 46 0522 23.09 0b.PK
3.[183] STYPUŁA, Szymon UKS Patria, Młynne 46 0574 24.12 0b.PK
4.[134] KIECANA, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 26.02 0b.PK
5.[178] SAJDAK, Michał UKS Patria, Młynne 46 0574 27.50 0b.PK
6.[129] DZIDUCH, Kuba UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 28.15 0b.PK
7.[180] SOWA, Wojciech UKS Patria, Młynne 46 32.48 0b.PK
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.1km 40m 10PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[151] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 44 0414 12.13 + 0.00
2.[141] PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk 43 0493 14.55 + 2.42
3.[223] HUNDT, David WKS Wawel, Kraków 54 0579 15.02 + 2.49
4.[149] TUR, Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk 43 0549 15.53 + 3.40
5.[90] SINKUNAS, Gaudenis OSK Rudamina 34 16.26 + 4.13
6.[51] DEDA, Bartosz KS Kościelec, Chrzan 26 0513 16.50 + 4.37
7.[109] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 40 5487 16.56 + 4.43
8.[115] KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut, Dębów 41 0495 18.06 + 5.53
9.[120] ZIĘBA, Konrad UKS Azymut, Dębów 41 0540 18.34 + 6.21
10.[143] PYSZAK, Damian UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 21.38 + 9.25
11.[100] MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 37 0560 25.56 + 13.43
[131] HALINOWSKI, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0510 NKL-bPK
[144] RYBAK, Igor UKS Azymut, Siedlisk 43 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M14 2.9km 60m 20PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[107] MOKROSZ, Mateusz TJ TŽ Třinec 39 16.50 + 0.00
2.[160] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 46 0458 17.25 + 0.35
3.[15] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 8 17.49 + 0.59
4.[10] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 8 0494 20.40 + 3.50
5.[177] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 46 0362 23.09 + 6.19
6.[137] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut, Siedlisk 43 0488 24.06 + 7.16
7.[83] LEDERER, Shalev Menashe Lev Hasharon 30 25.27 + 8.37
8.[189] ZELEK, Filip UKS Patria, Młynne 46 0363 27.33 + 10.43
9.[174] KURNYTA, Dawid UKS Patria, Młynne 46 0362 30.49 + 13.59
10.[] WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojow 27 4496 32.27 + 15.37
11.[168] JUSZCZAK, Antoni UKS Patria, Młynne 46 0458 34.51 + 18.01
12.[135] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0443 35.37 + 18.47
13.[170] KRÓL, Maksymilian UKS Patria, Młynne 46 0362 35.58 + 19.08
14.[97] BŁACHUT, Olgierd Stowarzyszenie Team 37 0268 48.59 + 32.09
[218] FORYSTEK, Szymon WKS Wawel, Kraków 54 0393 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 3.6km 72m 26PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[232] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 54 0426 23.36 + 0.00
2.[77] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 28 0481 25.24 + 1.48
3.[50] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 25 26.26 + 2.50
4.[142] PIÓRO, Dawid UKS Azymut, Siedlisk 43 0440 27.03 + 3.27
5.[14] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 8 0409 27.21 + 3.45
6.[11] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha, Warszawa 8 0439 28.43 + 5.07
7.[116] LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 41 31.29 + 7.53
8.[222] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 54 0448 32.33 + 8.57
Końcowe wyniki zawodów: M18 4.3km 80m 31PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[242] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 0299 29.18 + 0.00
2.[153] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 44 0382 31.26 + 2.08
3.[244] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 54 0320 32.43 + 3.25
[243] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 54 0320 NKL-bPK
[139] MYRONENKO, Maksym UKS Azymut, Siedlisk 43 0572 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21 4.7km 90m 36PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[197] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta, Czyżowic 49 0193 26.44 + 0.00
2.[203] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 51 0203 27.58 + 1.14
3.[46] FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 25 0441 33.43 + 6.59
4.[66] SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 27 33.53 + 7.09
5.[3] KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 3 34.37 + 7.53
6.[] DRUIAREK, Jarosław 37.01 + 10.17
7.[34] STANNY, Jakub InO SCI 20 38.15 + 11.31
8.[] TSCHIRCH, Krzysztof Indywidualnie 13 41.23 + 14.39
9.[17] OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Gó 10 42.17 + 15.33
10.[36] SZABLA, Rafał Inżynieria Biegania 22 44.10 + 17.26
[79] WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 28 0110 DNF
[86] KLUSKA, Rafał MKS Skarmat, Toruń 32 0149 DNF
[220] GARBACIK, Michał WKS Wawel, Kraków 54 0158 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 4.1km 80m 31PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[204] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 51 0390 26.40 + 0.00
2.[117] SIWEK, Marcin UKS Azymut, Dębów 41 0477 31.58 + 5.18
3.[95] NAGÓREK, Kamil Słupsk 36 32.07 + 5.27
4.[35] BIJOK, Marcin InOSCI 21 34.34 + 7.54
[8] NIEZGODA, Przemysław Baraniok 7 DNF
[211] ZAJĄC, Bartosz WKS Wawel 53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 3.9km 76m 31PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[24] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 16 0289 28.48 + 0.00
2.[29] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 18 0468 31.56 + 3.08
3.[82] LEDERER, Hagai Menashe Lev Hasharon 30 32.43 + 3.55
4.[19] KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualni Małopol 12 0526 33.21 + 4.33
5.[] GROCHAL, Marcin KS Kościelec, Chrzan 26 0483 35.54 + 7.06
6.[70] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 28 0431 37.21 + 8.33
7.[9] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 8 0494 37.58 + 9.10
8.[91] SINKUNAS, Rimvydas OSK Rudamina 34 38.18 + 9.30
[59] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec, Chrzan 26 0518 NKL-bPK
[28] STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 18 0153 NKL-bPK
[192] KLIŚ, Maciej UKS Reflex, Rybnik 47 NKL-bPK
[6] ADAMCZYK, Bartosz AKInO Kraków 5 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 3.8km 70m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[25] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 16 0130 24.06 + 0.00
2.[] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 37 0269 24.15 + 0.09
3.[96] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 37 0267 26.52 + 2.46
4.[230] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 0082 27.28 + 3.22
5.[215] CZAPLA, Tomasz WKS Wawel, Kraków 54 0343 28.16 + 4.10
6.[18] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 11 0286 29.05 + 4.59
7.[209] DARGACZ, Piotr WKS Wawel 53 29.57 + 5.51
8.[26] BALMOWSKI, Radosław Indywidualny Kujawsk 17 0543 30.17 + 6.11
9.[45] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 25 0441 30.24 + 6.18
10.[224] HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków 54 0578 30.27 + 6.21
11.[154] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 44 0414 31.10 + 7.04
12.[27] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 18 0437 32.21 + 8.15
13.[241] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 54 0319 32.34 + 8.28
14.[214] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 54 0293 32.37 + 8.31
15.[104] WIECZOREK, Piotr Stowarzyszenie Team 37 0301 35.43 + 11.37
16.[210] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel 53 36.16 + 12.10
17.[238] SEREDA, Oleksii WKS Wawel, Kraków 54 37.04 + 12.58
[53] HEBDA, Ireneusz KS Kościelec, Chrzan 26 0526 NKL-bPK
[72] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka, Nawojo 28 0577 DNF
[74] RUSINEK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 28 0542 DNF
[191] BADARYCZ, Piotr UKS Reflex, Rybnik 47 0565 DNF
[206] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 51 0206 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 3.5km 62m 29PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[47] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 25 0090 24.40 + 0.00
2.[76] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 28 0100 26.51 + 2.11
3.[198] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 50 0074 29.43 + 5.03
4.[] WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojow 27 5430 51.15 + 26.35
[42] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 24 0130 NKL-bPK
[68] DZIK, Mirosław LKS Górzanka, Nawojo 28 0119 NKL-bPK
[87] KLUSKA, Wojciech MKS Skarmat, Toruń 32 0525 DNF
[98] KRASUSKI, Bartłomiej Stowarzyszenie Team 37 0221 DNF
[195] PORADA, Robert UKS Reflex, Rybnik 47 0208 DNF
[225] JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel, Kraków 54 0426 DNF
[233] PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 0458 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 3.6km 56m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[62] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 27 31.08 + 0.00
2.[216] FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 54 0208 32.14 + 1.06
3.[122] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 42 0068 43.23 + 12.15
4.[22] MALARZ, Zbigniew Indywidualnie Opole 14 45.53 + 14.45
[245] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 54 0366 NKL-bPK
[231] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 2725 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 3.0km 52m 24PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[200] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 50 0078 25.20 + 0.00
2.[78] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka, Nawojo 28 0112 26.28 + 1.08
3.[55] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 26 0096 29.15 + 3.55
4.[30] POLEWSKI, Dariusz Indywidualny Opolski 19 0425 38.20 + 13.00
[80] SIDOROV, Sergij Master Dnipro 29 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 2.9km 48m 24PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[65] LARSSON, Urban OK Gipen 99 28.05 + 0.00
2.[71] KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 28 0372 28.07 + 0.02
3.[37] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 23 0052 29.06 + 1.01
4.[41] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 24 0132 29.57 + 1.52
5.[85] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 31 0110 32.32 + 4.27
[7] MAŃKA, Zbigniew AZS UMCS, Lublin 6 0056 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M70+ 2.6km 40m 23PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[250] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 54 31.21 + 0.00
2.[199] BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN, Ostróda 50 0013 32.02 + 0.41
3.[40] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 24 0132 32.03 + 0.42
4.[67] BLIMKE, Roman LKS Górzanka, Nawojo 28 0018 39.37 + 8.16
5.[156] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 44 0269 40.54 + 9.33
6.[202] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 50 0013 48.33 + 17.12
Końcowe wyniki zawodów: NO
--------------------------------------------------------------------------------------------
[88] CHMIEL, Dominika Nie zrzeszona 33 DNF
[171] KRZAK, Agnieszka UKS Patria, Młynne 46 DNF
[172] KRZAK, Jakub UKS Patria, Młynne 46 DNF
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 2.5km 62m 17PK
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.[93] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 35 0002 0b.PK 19.01
2.[31] STANNA, Ewa InO SCI 20 0b.PK 26.22
3.[1] ŚLEBIODA, Piotr 10 BKpanc 1 0b.PK 28.38
4.[110] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 40 5763 0b.PK 30.31
5.[111] GOŚCINIAK, Leszek UKS Arkady, Raszków 40 0b.PK 30.32
6.[] ŻELAZO, Jacek 1b.PK 38.56
[106] CHWIEJCZAK, Dorota Team360 38 NKL
[140] NIMANIKHINA, Sofiia UKS Azymut, Siedlisk 43 0572 NKL
[179] SOCHACKI, Bartłomiej UKS Patria, Młynne 46 NKL
[208] DARGACZ, Anna WKS Wawel 53 NKL
[217] FORYSTEK, Marek WKS Wawel, Kraków 54 0262 NKL
|