Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 03.07.2022 14:47:26
LimanowaCup 2022 2.stage
===Podkarpacki OZOS============================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K10N 1.6km 0m 6PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[185] WIKTOR, Hanna UKS Patria, Młynne 46 0523 22.29 0b.PK
2>[39] PATEJKO, Zuzanna KOS Warszawa 23 0584 23.40 0b.PK
3>[182] STYPUŁA, Anna UKS Patria, Młynne 46 0574 24.34 0b.PK
4>[173] KURNYTA, AleksandraUKS Patria, Młynne 46 0527 28.19 0b.PK
5>[145] SEŃ, Justyna UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 31.42 0b.PK
6>[146] SIERKOWSKA, KarolinaUKS Azymut, Siedlisk 43 0572 42.21 0b.PK
7>[128] DUŻYŃSKA, Antonina UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 44.43 0b.PK
[64] MYKHAILOVA, KaterynaLKS Górzanka Nawojow 27 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K12 1.8km 0m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[54] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 26 0452 15.02 + 0.00
2>[61] WALA, Małgorzata KS Kościelec, Chrzan 26 0513 15.22 + 0.20
3>[69] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 28 0547 18.28 + 3.26
4>[58] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 26 0451 21.01 + 5.59
5>[176] MORDARSKA, Julita UKS Patria, Młynne 46 0458 22.39 + 7.37
6>[121] ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut, Dębów 41 0540 24.28 + 9.26
7>[126] BISZKONT, Monika UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 28.28 + 13.26
8>[167] JUSZCZAK, Anna UKS Patria, Młynne 46 0458 39.13 + 24.11
9>[32] STANNA, Katarzyna InO SCI 20 40.10 + 25.08
10>[114] KOWAL, Paulina UKS Azymut, Dębów 41 0539 42.10 + 27.08
11>[112] GOŚCINIAK, WiktoriaUKS Arkady, Raszków 40 5486 43.23 + 28.21
12>[133] KARDASZ, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 43 0488 46.09 + 31.07
13>[164] DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria, Młynne 46 0518 47.58 + 32.56
14>[125] BISZKONT, Kinga UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 58.56 + 43.54
15>[127] BISZKONT, Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 64.55 + 49.53
16>[150] ŻYBURA, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 73.54 + 58.52
[132] IRACKA, Maria UKS Azymut, Siedlisk 43 NKL-bPK
[118] SZALA, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 41 0495 DNF
[213] CZAPLA, Julia WKS Wawel, Kraków 54 0508 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K14 3.7km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[229] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 54 0402 47.05 + 0.00
2>[60] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 26 0507 55.53 + 8.48
3>[52] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 26 0493 59.26 + 12.21
3>[194] PORADA, Jagoda UKS Reflex, Rybnik 47 0476 59.26 + 12.21
5>[193] KLIŚ, Weronika UKS Reflex, Rybnik 47 0562 61.53 + 14.48
6>[119] WOJCIECHOWSKA, HonorataUKS Azymut, Dębów 41 0475 62.27 + 15.22
7>[89] SINKUNAITE, Vilte OSK Rudamina 34 64.03 + 16.58
8>[56] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 26 0416 73.00 + 25.55
9>[138] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 75.40 + 28.35
10>[113] KOWAL, Julia UKS Azymut, Dębów 41 0495 77.18 + 30.13
11>[190] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 46 0363 78.35 + 31.30
12>[13] PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 8 0492 100.17 + 53.12
[123] ADAMEK, Nikola UKS Azymut, Siedlisk 43 0584 NKL-bPK
[124] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut, Siedlisk 43 0493 NKL-bPK
[48] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 25 0370 DNF
[236] SEREDA, Daria WKS Wawel, Kraków 54 0583 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K16 5.1km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[57] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 26 0361 71.23 + 0.00
2>[166] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 46 0362 74.50 + 3.27
[147] SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 NKL-bPK
[148] SUDAK, Oliwia UKS Azymut, Siedlisk 43 0436 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: K18-20 5.9km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[227] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 54 0383 93.22 + 0.00
2>[75] SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 28 0372 102.56 + 9.34
[181] SROKA, Małgorzata UKS Patria, Młynne 46 0220 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K21 6.7km 0m 24PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[207] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 52 0552 64.31 + 0.00
2>[158] PACHNIK, MałgorzataUKS Orientpark.pl, I 45 0117 64.58 + 0.27
3>[43] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 25 0415 75.07 + 10.36
4>[105] WIGIER, Klara Stowarzyszenie Team 37 0008 81.12 + 16.41
5>[239] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 54 0293 81.31 + 17.00
6>[159] PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl, I 45 0526 82.47 + 18.16
7>[38] PATEJKO, Patrycja KOS Warszawa 23 0054 86.42 + 22.11
8>[221] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 54 3716 103.17 + 38.46
[4] SKARŁUBOWUCZ, Karolina17WBZ Międzyrzecz 4 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K35 6.2km 0m 25PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[92] SINKUNIENE, Dovile OSK Rudamina 34 71.21 + 0.00
2>[157] BAŃSKA-BODZIONA, AnetaUKS Orientpark.pl, I 45 0428 77.44 + 6.23
3>[23] IŻYKOWSKA, AgnieszkaIndywidualny 15 107.06 + 35.45
4>[2] CIARKOWSKA, Magdalena15GBZ 2 112.38 + 41.17
5>[12] PAKULSKA, MieczysławaBKS Wataha, Warszawa 8 0492 126.22 + 55.01
[] WALIDUDA, Anna NKL-bPK
[101] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 37 0234 NKL-bPK
[212] ZAJĄC, Honorata WKS Wawel 53 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K40 5.7km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[49] ZBROJA-NOWAK, JustynaKS Hades, Poznań 25 0091 99.09 + 0.00
2>[237] SEREDA, Ganna WKS Wawel, Kraków 54 110.39 + 11.30
3>[102] TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 37 0269 134.36 + 35.27
[5] ADAMCZYK, Agata AKInO Kraków 5 NKL-bPK
[65] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 27 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K45-50 5.1km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[152] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 44 0414 68.08 + 0.00
2>[73] NOWAK-SKORUPA, MagdalenaLKS Górzanka, Nawojo 28 0224 70.37 + 2.29
3>[240] TOPÓR, Monika WKS Wawel, Kraków 54 0337 73.44 + 5.36
4>[205] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 51 0240 82.46 + 14.38
5>[226] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 54 0427 90.51 + 22.43
6>[234] PISAREK, Renata WKS Wawel, Kraków 54 92.28 + 24.20
7>[103] TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 37 0537 94.14 + 26.06
8>[44] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 25 0441 102.55 + 34.47
Wstepne wyniki zawodów: K60+ 3.8km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[155] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 44 0218 57.11 + 0.00
2>[81] ZENCHENKO, Tamara Master Dnipro 29 71.00 + 13.49
3>[201] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 50 0012 78.46 + 21.35
Wstepne wyniki zawodów: KM10 1.6km 0m 6PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[108] MOKROSZ, Tomasz TJ TŽ Třinec 39 12.53 + 0.00
2>[228] MOSZKOWICZ, AleksandraWKS Wawel, Kraków 54 0522 16.41 + 3.48
3>[169] KRÓL, Krystian UKS Patria, Młynne 46 0518 21.56 + 9.03
4>[188] ZELEK, Bartłomiej UKS Patria, Młynne 46 0518 26.11 + 13.18
5>[136] KOŁTUN, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 29.39 + 16.46
6>[130] HALINOWSKI, Antoni UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 35.55 + 23.02
Wstepne wyniki zawodów: KM10R 1.6km 0m 6PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[165] WIKTOR, Liliana UKS Patria, Młynne 46 0518 0b.PK 9.30
2>[187] ZABOROWSKI, Robert UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 23.45
3>[162] BODURKA, Zofia UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 23.50
4>[161] BODURKA, Maria UKS Patria, Młynne 46 0b.PK 23.55
5>[] ZABOROWSKI, Patryk 0b.PK 25.10
6>[21] SZABLA, Feliks Indywidualnie 13 0b.PK 40.22
7>[20] SZABLA, Barbara Indywidualnie 13 0b.PK 42.49
8>[219] FORYSTEK-RAUDNER, KatarzynaWKS Wawel, Kraków 54 0b.PK 46.13
9>[196] JURCZYK, Ida UKS Sparta Czyżowice 48 0b.PK 55.18
Wstepne wyniki zawodów: M10N 1.6km 0m 6PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[33] STANNY, Daniel InO SCI 20 19.55 0b.PK
2>[180] SOWA, Wojciech UKS Patria, Młynne 46 20.56 0b.PK
3>[183] STYPUŁA, Szymon UKS Patria, Młynne 46 0574 24.03 0b.PK
4>[178] SAJDAK, Michał UKS Patria, Młynne 46 0574 24.57 0b.PK
5>[184] SUŁKOWSKI, Dominik UKS Patria, Młynne 46 0522 30.52 0b.PK
6>[129] DZIDUCH, Kuba UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 38.58 0b.PK
7>[134] KIECANA, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 47.22 0b.PK
Wstepne wyniki zawodów: M12 1.8km 0m 8PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[151] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 44 0414 11.50 + 0.00
2>[90] SINKUNAS, Gaudenis OSK Rudamina 34 15.21 + 3.31
3>[223] HUNDT, David WKS Wawel, Kraków 54 0579 20.36 + 8.46
4>[51] DEDA, Bartosz KS Kościelec, Chrzan 26 0513 20.51 + 9.01
5>[120] ZIĘBA, Konrad UKS Azymut, Dębów 41 0540 22.54 + 11.04
6>[131] HALINOWSKI, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0510 25.19 + 13.29
7>[141] PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk 43 0493 25.46 + 13.56
8>[115] KOWALIK-MOTYKA, JanUKS Azymut, Dębów 41 0495 28.55 + 17.05
9>[149] TUR, Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk 43 0549 30.20 + 18.30
10>[143] PYSZAK, Damian UKS Azymut, Siedlisk 43 0571 31.58 + 20.08
11>[109] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 40 5487 35.46 + 23.56
12>[144] RYBAK, Igor UKS Azymut, Siedlisk 43 41.00 + 29.10
[100] MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 37 0560 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M14 4.3km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[107] MOKROSZ, Mateusz TJ TŽ Třinec 39 44.58 + 0.00
2>[10] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 8 0494 45.04 + 0.06
3>[177] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 46 0362 51.29 + 6.31
4>[160] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 46 0458 52.08 + 7.10
5>[15] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 8 59.31 + 14.33
6>[189] ZELEK, Filip UKS Patria, Młynne 46 0363 61.52 + 16.54
7>[137] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut, Siedlisk 43 0488 64.45 + 19.47
8>[174] KURNYTA, Dawid UKS Patria, Młynne 46 0362 83.56 + 38.58
9>[168] JUSZCZAK, Antoni UKS Patria, Młynne 46 0458 90.36 + 45.38
10>[170] KRÓL, Maksymilian UKS Patria, Młynne 46 0362 96.31 + 51.33
11>[97] BŁACHUT, Olgierd Stowarzyszenie Team 37 0268 167.55 + 122.57
[83] LEDERER, Shalev Menashe Lev Hasharon 30 NKL-bPK
[135] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 43 0443 NKL-bPK
[218] FORYSTEK, Szymon WKS Wawel, Kraków 54 0393 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M16 5.7km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[232] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 54 0426 60.46 + 0.00
2>[14] STOPCZYŃSKI, BartoszBKS Wataha, Warszawa 8 0409 60.51 + 0.05
3>[50] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 25 64.00 + 3.14
4>[11] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha, Warszawa 8 0439 73.55 + 13.09
5>[77] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 28 0481 74.28 + 13.42
6>[116] LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 41 74.35 + 13.49
7>[142] PIÓRO, Dawid UKS Azymut, Siedlisk 43 0440 83.40 + 22.54
8>[222] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 54 0448 93.38 + 32.52
Wstepne wyniki zawodów: M18 6.2km 0m 25PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[153] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 44 0382 65.55 + 0.00
2>[244] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 54 0320 73.37 + 7.42
3>[242] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 0299 76.38 + 10.43
4>[243] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 54 0320 80.57 + 15.02
[139] MYRONENKO, Maksym UKS Azymut, Siedlisk 43 0572 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M21 7.6km 0m 29PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[203] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 51 0203 51.51 + 0.00
2>[197] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta, Czyżowic 49 0193 59.07 + 7.16
3>[79] WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 28 0110 65.41 + 13.50
4>[86] KLUSKA, Rafał MKS Skarmat, Toruń 32 0149 75.55 + 24.04
5>[46] FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 25 0441 76.45 + 24.54
6>[220] GARBACIK, Michał WKS Wawel, Kraków 54 0158 86.57 + 35.06
7>[34] STANNY, Jakub InO SCI 20 92.06 + 40.15
8>[66] SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 27 96.02 + 44.11
9>[17] OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Gó 10 96.49 + 44.58
10>[36] SZABLA, Rafał Inżynieria Biegania 22 114.07 + 62.16
11>[] DRUIAREK, Jarosław 123.22 + 71.31
[3] KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 3 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M35 7.0km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[204] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 51 0390 63.31 + 0.00
2>[117] SIWEK, Marcin UKS Azymut, Dębów 41 0477 69.16 + 5.45
3>[35] BIJOK, Marcin InOSCI 21 88.54 + 25.23
4>[95] NAGÓREK, Kamil Słupsk 36 96.30 + 32.59
5>[8] NIEZGODA, Przemysław Baraniok 7 99.48 + 36.17
[211] ZAJĄC, Bartosz WKS Wawel 53 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M40 6.7km 0m 24PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[24] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 16 0289 56.02 + 0.00
2>[209] DARGACZ, Piotr WKS Wawel 53 70.21 + 14.19
3>[29] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 18 0468 71.34 + 15.32
4>[82] LEDERER, Hagai Menashe Lev Hasharon 30 73.40 + 17.38
5>[19] KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualni Małopol 12 0526 76.26 + 20.24
6>[59] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec, Chrzan 26 0518 77.42 + 21.40
7>[91] SINKUNAS, Rimvydas OSK Rudamina 34 77.54 + 21.52
8>[70] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 28 0431 90.23 + 34.21
9>[192] KLIŚ, Maciej UKS Reflex, Rybnik 47 95.40 + 39.38
10>[9] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 8 0494 103.52 + 47.50
11>[6] ADAMCZYK, Bartosz AKInO Kraków 5 117.30 + 61.28
[28] STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 18 0153 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M45 6.4km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[230] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel, Kraków 54 0082 53.28 + 0.00
2>[215] CZAPLA, Tomasz WKS Wawel, Kraków 54 0343 62.01 + 8.33
3>[25] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 16 0130 62.16 + 8.48
4>[96] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 37 0267 63.07 + 9.39
5>[18] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 11 0286 64.53 + 11.25
6>[74] RUSINEK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 28 0542 67.40 + 14.12
7>[27] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 18 0437 67.49 + 14.21
8>[214] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 54 0293 72.12 + 18.44
9>[45] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 25 0441 72.26 + 18.58
10>[26] BALMOWSKI, Radosław Indywidualny Kujawsk 17 0543 73.56 + 20.28
11>[154] MARSZAŁEK, WaldemarUKS Kometa, Gliwice 44 0414 75.00 + 21.32
12>[206] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 51 0206 75.26 + 21.58
13>[238] SEREDA, Oleksii WKS Wawel, Kraków 54 76.48 + 23.20
14>[53] HEBDA, Ireneusz KS Kościelec, Chrzan 26 0526 78.08 + 24.40
15>[210] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel 53 78.24 + 24.56
16>[241] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 54 0319 78.30 + 25.02
17>[224] HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków 54 0578 81.42 + 28.14
18>[104] WIECZOREK, Piotr Stowarzyszenie Team 37 0301 89.25 + 35.57
[72] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka, Nawojo 28 0577 NKL-bPK
[191] BADARYCZ, Piotr UKS Reflex, Rybnik 47 0565 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M50 5.7km 0m 23PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[47] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 25 0090 48.35 + 0.00
2>[68] DZIK, Mirosław LKS Górzanka, Nawojo 28 0119 55.11 + 6.36
3>[76] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 28 0100 61.24 + 12.49
4>[233] PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 0458 61.28 + 12.53
5>[42] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 24 0130 64.32 + 15.57
6>[195] PORADA, Robert UKS Reflex, Rybnik 47 0208 71.18 + 22.43
7>[87] KLUSKA, Wojciech MKS Skarmat, Toruń 32 0525 93.39 + 45.04
8>[225] JAMROZIK, KrzysztofWKS Wawel, Kraków 54 0426 93.57 + 45.22
[198] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 50 0074 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M55 5.4km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[245] ŻESŁAWSKI, WojciechWKS Wawel, Kraków 54 0366 83.35 + 0.00
2>[216] FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 54 0208 84.27 + 0.52
3>[22] MALARZ, Zbigniew Indywidualnie Opole 14 90.46 + 7.11
4>[122] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 42 0068 128.35 + 45.00
[231] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 54 2725 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M60 5.1km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[200] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 50 0078 56.47 + 0.00
2>[78] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka, Nawojo 28 0112 61.24 + 4.37
3>[30] POLEWSKI, Dariusz Indywidualny Opolski 19 0425 65.41 + 8.54
4>[55] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 26 0096 83.37 + 26.50
5>[80] SIDOROV, Sergij Master Dnipro 29 121.11 + 64.24
Wstepne wyniki zawodów: M65 4.5km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[41] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 24 0132 57.21 + 0.00
2>[7] MAŃKA, Zbigniew AZS UMCS, Lublin 6 0056 66.18 + 8.57
3>[37] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 23 0052 68.44 + 11.23
4>[71] KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 28 0372 70.32 + 13.11
5>[85] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 31 0110 97.04 + 39.43
Wstepne wyniki zawodów: M70+ 3.8km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[199] BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN, Ostróda 50 0013 54.30 + 0.00
2>[250] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 54 58.41 + 4.11
3>[40] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 24 0132 68.49 + 14.19
4>[156] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 44 0269 69.27 + 14.57
5>[67] BLIMKE, Roman LKS Górzanka, Nawojo 28 0018 83.30 + 29.00
6>[202] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 50 0013 99.47 + 45.17
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 4.2km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------
1>[93] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 35 0002 0b.PK 48.41
2>[179] SOCHACKI, BartłomiejUKS Patria, Młynne 46 0b.PK 53.17
3>TYCZYŃSKI, Bartosz 0b.PK 62.53
4>[1] ŚLEBIODA, Piotr 10 BKpanc 1 0b.PK 86.31
5>[99] MEIER, Wolfgang Stowarzyszenie Team 37 0537 0b.PK 96.41
6>[110] GOŚCINIAK, KarolinaUKS Arkady, Raszków 40 5763 0b.PK112.50
7>[111] GOŚCINIAK, Leszek UKS Arkady, Raszków 40 0b.PK112.55
8>[31] STANNA, Ewa InO SCI 20 0b.PK129.39
9>[106] CHWIEJCZAK, Dorota Team360 38 0b.PK135.52
10 [208] DARGACZ, Anna WKS Wawel 53 2b.PK101.05
|