Wyniki zawodów z miedzyczasami 2022-06-26 12:18:25
Puchar Podkarpacia Runda III
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-53 3-31 4-43 5-33 6-42 7-100
1 GETMAN,Blanka 77.26 5.40/1* 28.05/1* 48.36/1* 51.23/1* 66.25/1* 69.02/1* 77.08/1* 77.26/1*
San Jarosław 5.40/1* 22.25/3 20.31/2 2.47/1* 15.02/2 2.37/2 8.06/1* 0.18/2
2 KRYCZYŃSKA,Natalia 79.42 9.36/2 30.03/2 50.32/2 53.33/2 68.30/2 71.07/2 79.25/2 79.42/2
San Jarosław 9.36/2 20.27/2 20.29/1* 3.01/3 14.57/1* 2.37/2 8.18/2 0.17/1*
3 ŁASZKIEWICZ,Lena 81.48 12.09/3 31.56/3 52.29/3 55.25/3 70.35/3 73.01/3 81.28/3 81.48/3
San Jarosław 12.09/3 19.47/1* 20.33/3 2.56/2 15.10/3 2.26/1* 8.27/3 0.20/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 3.0km 0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-33 3-38 4-37 5-49 6-31 7-43 8-100
1 BISZKONT,Wiktoria 47.09 3.43/1* 8.48/1* 18.29/1* 26.17/1* 29.08/1* 40.06/1* 42.56/2 46.50/1* 47.09/1*
UKS Azymut, Siedliska 3.43/1* 5.05/5 9.41/1* 7.48/3 2.51/6 10.58/7 2.50/7 3.54/3 0.19/9
2 GÓRSKA,Aleksandra 47.46 4.47/3 9.22/2 22.49/4 35.51/6 38.30/6 41.11/2 42.49/1* 47.32/2 47.46/2
UKS Azymut, Siedliska 4.47/3 4.35/1* 13.27/8 13.02/7 2.39/3 2.41/2 1.38/1* 4.43/6 0.14/5
3 MORDARSKA,Julita 49.47 3.56/2 9.46/3 24.40/5 38.02/7 40.41/7 43.15/4 44.59/3 49.34/3 49.47/3
UKS Patria, Młynne 3.56/2 5.50/9 14.54/9 13.22/9 2.39/3 2.34/1* 1.44/2 4.35/5 0.13/3
4 BISZKONT,Kinga 50.36 7.55/5 12.46/5 22.33/2 30.01/2 32.52/2 44.27/6 47.06/5 50.22/4 50.36/4
UKS Azymut, Siedliska 7.55/5 4.51/3 9.47/3 7.28/1* 2.51/6 11.35/9 2.39/4 3.16/1* 0.14/5
5 JAMROŻY,Olga 51.30 10.49/7 16.02/7 26.51/7 35.19/5 38.10/5 44.19/5 47.07/6 51.18/5 51.30/5
UKS Azymut, Dębów 10.49/7 5.13/6 10.49/4 8.28/4 2.51/6 6.09/6 2.48/6 4.11/4 0.12/1*
6 SUDOŁ,Julia 52.49 5.59/4 11.26/4 22.43/3 34.30/4 37.07/4 42.20/3 46.27/4 52.35/6 52.49/6
San Jarosław 5.59/4 5.27/8 11.17/5 11.47/5 2.37/1* 5.13/4 4.07/8 6.08/9 0.14/5
7 KOWAL,Paulina 53.32 8.50/6 13.27/6 26.51/7 39.54/8 42.39/8 45.49/7 48.36/7 53.19/7 53.32/7
UKS Azymut, Dębów 8.50/6 4.37/2 13.24/7 13.03/8 2.45/5 3.10/3 2.47/5 4.43/6 0.13/3
8 ŻYBURA,Karolina 54.53 12.03/8 16.55/8 26.36/6 34.11/3 37.02/3 48.31/8 51.09/8 54.38/8 54.53/8
UKS Azymut, Siedliska 12.03/8 4.52/4 9.41/1* 7.35/2 2.51/6 11.29/8 2.38/3 3.29/2 0.15/8
9 SZALA,Wiktoria 60.45 14.04/9 19.23/9 30.40/9 42.27/9 45.05/9 50.22/9 54.30/9 60.33/9 60.45/9
UKS Azymut, Dębów 14.04/9 5.19/7 11.17/5 11.47/5 2.38/2 5.17/5 4.08/9 6.03/8 0.12/1*
ZYGADŁO,Marcelina NKL-bPK / / 19.55/ 2.23/ / 10.17/ 13.42/ 75.35/ 76.09/
UKS Azymut, Dębów / / / / / / 3.25/ 61.53/ 0.34/
DYMNICKA,Aleksandra NKL-bPK 10.11/ 16.33/ 27.03/ 48.10/ 51.39/ 56.30/ / 67.20/ 67.47/
San Jarosław 10.11/ 6.22/ 10.30/ 21.07/ 3.29/ 4.51/ / / 0.27/
BALICKA,Maja NKL-bPK 16.01/ 22.28/ 33.00/ 54.01/ 57.35/ 62.09/ / 73.18/ 73.44/
San Jarosław 16.01/ 6.27/ 10.32/ 21.01/ 3.34/ 4.34/ / / 0.26/
TUREK,Gabriela NKL-bPK / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.6km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-51 3-33 4-39 5-38 6-37 7-34 8-40 9-49 10-100
1 MIELKO,Zuzanna 49.08 5.38/4 7.53/4 11.58/4 22.26/1* 24.44/1* 35.58/1* 39.17/1* 41.45/1* 45.02/1* 48.55/1* 49.08/1*
UKS Azymut, Siedliska 5.38/4 2.15/4 4.05/3 10.28/2 2.18/3 11.14/5 3.19/1* 2.28/1* 3.17/1* 3.53/2 0.13/3
2 ZELEK,Martyna 53.12 3.04/1* 4.38/1* 8.58/2 27.18/2 30.03/2 36.50/2 41.11/2 44.26/2 48.25/2 53.00/2 53.12/2
UKS Patria, Młynne 3.04/1* 1.34/2 4.20/4 18.20/3 2.45/4 6.47/1* 4.21/4 3.15/3 3.59/3 4.35/4 0.12/2
3 WOJCIECHOWSKA,Honorata 55.07 4.20/3 5.49/3 9.42/3 29.14/3 32.00/3 38.51/3 43.09/3 46.25/3 50.24/3 54.57/3 55.07/3
UKS Azymut, Dębów 4.20/3 1.29/1* 3.53/1* 19.32/4 2.46/5 6.51/2 4.18/3 3.16/4 3.59/3 4.33/3 0.10/1*
4 BURKOVSKA,Katia 65.52 3.08/2 4.48/2 8.45/1* 41.21/5 42.45/5 50.12/5 55.06/5 57.52/4 62.33/4 65.36/4 65.52/4
WTEM 3.08/2 1.40/3 3.57/2 32.36/5 1.24/1* 7.27/3 4.54/5 2.46/2 4.41/5 3.03/1* 0.16/5
5 KOWAL,Julia 75.01 12.45/5 18.40/5 23.50/5 33.08/4 34.48/4 43.06/4 47.18/4 66.02/5 69.34/5 74.47/5 75.01/5
UKS Azymut, Dębów 12.45/5 5.55/5 5.10/5 9.18/1* 1.40/2 8.18/4 4.12/2 18.44/5 3.32/2 5.13/5 0.14/4
ADAMIAK,Amelia NKL-bPK 6.24/ 9.02/ 13.38/ / / 72.02/ / / / 91.00/ 91.15/
UKS Azymut, Siedliska 6.24/ 2.38/ 4.36/ / / / / / / / 0.15/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.6km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-34 3-36 4-47 5-45 6-32 7-50 8-52 9-39 10-43 11-31
12-38 13-51 14-100
1 KOTLIŃSKA,Kamila 56.05 3.54/1* 6.16/1* 11.24/1* 16.57/1* 23.00/2 29.30/2 31.46/2 34.51/1* 37.52/1* 41.52/1* 43.49/1*
UKS Azymut, Dębów 3.54/1* 2.22/1* 5.08/2 5.33/1* 6.03/3 6.30/2 2.16/2 3.05/1* 3.01/1* 4.00/3 1.57/3
47.18/1* 52.01/1* 55.53/1* 56.05/1*
3.29/2 4.43/2 3.52/3 0.12/1*
2 FITRZYK,Magdalena 58.46 5.01/2 7.47/2 12.16/2 18.29/2 20.18/1* 26.16/1* 29.54/1* 39.11/3 42.43/2 45.54/2 47.17/2
UKS Patria, Młynne 5.01/2 2.46/2 4.29/1* 6.13/2 1.49/1* 5.58/1* 3.38/3 9.17/3 3.32/2 3.11/1* 1.23/1*
50.08/2 55.26/2 58.34/2 58.46/2
2.51/1* 5.18/3 3.08/1* 0.12/1*
3 SUDAK,Oliwia 65.09 5.41/3 9.15/3 14.47/3 24.38/3 26.36/3 33.06/3 35.09/3 38.43/2 44.12/3 47.38/3 49.18/3
UKS Azymut, Siedliska 5.41/3 3.34/3 5.32/3 9.51/3 1.58/2 6.30/2 2.03/1* 3.34/2 5.29/3 3.26/2 1.40/2
57.01/3 61.24/3 64.53/3 65.09/3
7.43/3 4.23/1* 3.29/2 0.16/3
JUCHA,Weronika DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Dębów / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
WYCZARSKA,Maria DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Dębów / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
SIERKOWSKA,Marta DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Siedliska / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21 5.1km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-41 3-32 4-50 5-52 6-37 7-40 8-49 9-35 10-44 11-45
12-46 13-100
1 ORZECHOWSKA,Aleksandra 55.08 5.43/4 8.21/3 12.39/1* 14.03/1* 16.42/1* 24.04/1* 28.07/1* 30.23/1* 38.46/1* 47.47/1* 51.11/1*
UKS Azymut, Dębów 5.43/4 2.38/2 4.18/1* 1.24/1* 2.39/1* 7.22/1* 4.03/6 2.16/1* 8.23/6 9.01/2 3.24/2
53.04/1* 54.58/1* 55.08/1*
1.53/5 1.54/4 0.10/3
2 CZEPIEL,Sylwia 57.07 3.51/2 8.07/2 13.38/2 15.30/2 18.40/2 26.37/2 30.04/2 32.25/2 40.43/2 49.44/2 53.12/2
3 PBOT / UKS Azymut, Dębów 3.51/2 4.16/4 5.31/2 1.52/6 3.10/2 7.57/3 3.27/3 2.21/4 8.18/3 9.01/2 3.28/5
55.01/2 56.57/2 57.07/2
1.49/1* 1.56/6 0.10/3
3 KIEŁB,Wiktoria 59.06 4.56/3 7.04/1* 15.43/3 17.25/3 20.45/3 29.04/3 31.51/3 34.22/3 42.40/3 51.48/3 55.14/3
UKS Azymut, Dębów 4.56/3 2.08/1* 8.39/5 1.42/2 3.20/5 8.19/5 2.47/1* 2.31/5 8.18/3 9.08/5 3.26/3
57.05/3 58.56/3 59.06/3
1.51/3 1.51/2 0.10/3
4 KIEŁB,Patrycja 63.02 3.49/1* 11.06/5 19.37/4 21.25/4 24.43/4 32.33/4 36.09/4 38.27/4 46.44/4 55.34/4 59.08/4
UKS Azymut, Dębów 3.49/1* 7.17/6 8.31/3 1.48/5 3.18/4 7.50/2 3.36/4 2.18/3 8.17/2 8.50/1* 3.34/6
60.59/4 62.53/4 63.02/4
1.51/3 1.54/4 0.09/1*
5 PIESTRAK,Aleksandra 64.59 5.52/5 13.04/6 21.41/5 23.26/5 26.43/5 34.57/5 38.07/5 40.24/5 48.45/5 57.47/5 61.13/5
UKS Azymut, Dębów 5.52/5 7.12/5 8.37/4 1.45/3 3.17/3 8.14/4 3.10/2 2.17/2 8.21/5 9.02/4 3.26/3
63.02/5 64.50/5 64.59/5
1.49/1* 1.48/1* 0.09/1*
6 PRACOŃ,Izabela 122.30 6.05/6 9.59/4 23.30/6 25.16/6 30.54/6 61.11/6 65.01/6 68.30/6 75.53/6 85.57/6 88.42/6
3 PBOT 6.05/6 3.54/3 13.31/6 1.46/4 5.38/6 30.17/6 3.50/5 3.29/6 7.23/1* 10.04/6 2.45/1*
120.23/6 122.15/6 122.30/6
31.41/6 1.52/3 0.15/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+ 5.0km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-46 3-45 4-47 5-36 6-41 7-39 8-52 9-50 10-51 11-49
12-37 13-100
1 STAROŃSKA,Anna 60.19 3.42/1* 7.17/1* 9.09/2 10.47/2 16.35/1* 41.10/2 42.46/2 45.29/2 48.39/2 51.06/1* 55.33/1*
Stalowowolski Klub Biegacza 3.42/1* 3.35/2 1.52/4 1.38/3 5.48/1* 24.35/4 1.36/2 2.43/1* 3.10/1* 2.27/1* 4.27/1*
57.53/1* 60.04/1* 60.19/1*
2.20/3 2.11/2 0.15/2
2 PAWLOS,Elżbieta 72.15 3.49/2 7.21/2 8.55/1* 10.36/1* 18.31/2 39.37/1* 41.09/1* 44.13/1* 47.39/1* 61.00/2 66.56/3
16bsap 3.49/2 3.32/1* 1.34/1* 1.41/4 7.55/4 21.06/3 1.32/1* 3.04/2 3.26/2 13.21/4 5.56/4
69.15/2 71.57/2 72.15/2
2.19/2 2.42/3 0.18/3
3 SZYDŁO,Lidia 72.28 4.04/3 19.55/3 21.29/3 22.40/3 28.56/3 42.29/3 44.17/3 47.47/3 51.28/3 61.01/3 65.37/2
3 PBOT 4.04/3 15.51/3 1.34/1* 1.11/1* 6.16/2 13.33/1* 1.48/3 3.30/4 3.41/3 9.33/3 4.36/2
70.23/3 72.14/3 72.28/3
4.46/4 1.51/1* 0.14/1*
4 STADNIK,Jadwiga 75.14 4.22/4 25.46/4 27.36/4 29.11/4 35.53/4 51.15/4 53.07/4 56.27/4 60.13/4 63.10/4 68.13/4
3 PBOT 4.22/4 21.24/4 1.50/3 1.35/2 6.42/3 15.22/2 1.52/4 3.20/3 3.46/4 2.57/2 5.03/3
70.23/3 74.56/4 75.14/4
2.10/1* 4.33/4 0.18/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 1.8km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-31 3-42 4-100
1 POLACZEK,Jan 12.03 1.06/1* 2.32/1* 8.11/1* 11.41/1* 12.03/1*
WTEM 1.06/1* 1.26/1* 5.39/1* 3.30/1* 0.22/4
2 MICHURA,Damian 21.10 1.22/5 4.43/4 13.40/2 20.48/2 21.10/2
UKS Patria, Młynne 1.22/5 3.21/4 8.57/3 7.08/4 0.22/4
3 WIKTOR,Hanna 23.10 1.32/6 7.27/5 15.01/3 22.44/3 23.10/3
UKS Patria, Młynne 1.32/6 5.55/5 7.34/2 7.43/6 0.26/7
4 KURNYTA,Aleksandra 25.13 1.36/7 3.59/2 16.25/4 24.50/4 25.13/4
UKS Patria, Młynne 1.36/7 2.23/2 12.26/7 8.25/7 0.23/6
5 PISZCZEK,Wanda 25.30 1.10/3 8.17/7 18.37/6 25.13/5 25.30/5
UKS Patria, Młynne 1.10/3 7.07/7 10.20/5 6.36/2 0.17/3
6 SUŁKOWSKI,Dominik 27.23 1.19/4 8.15/6 17.47/5 27.10/6 27.23/6
UKS Patria, Młynne 1.19/4 6.56/6 9.32/4 9.23/9 0.13/1*
7 STYPUŁA,Szymon 29.21 1.37/8 4.02/3 19.53/7 29.06/7 29.21/7
UKS Patria, Młynne 1.37/8 2.25/3 15.51/9 9.13/8 0.15/2
8 STYPUŁA,Anna 37.52 1.43/9 17.01/8 30.42/8 37.21/8 37.52/8
UKS Patria, Młynne 1.43/9 15.18/8 13.41/8 6.39/3 0.31/8
9 SOWA,Wojciech 69.48 1.09/2 50.17/9 61.41/9 69.15/9 69.48/9
UKS Patria, Młynne 1.09/2 49.08/9 11.24/6 7.34/5 0.33/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.5km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-53 3-31 4-43 5-33 6-42 7-100
1 ZELEK,Bartłomiej 39.01 2.25/1* 17.51/1* 20.52/1* 23.16/1* 29.24/1* 31.48/1* 38.47/1* 39.01/1*
UKS Patria, Młynne 2.25/1* 15.26/1* 3.01/2 2.24/1* 6.08/2 2.24/3 6.59/2 0.14/1*
2 KRÓL,Krystian 40.38 4.49/3 21.47/3 24.34/2 27.18/2 33.20/2 35.37/2 40.24/2 40.38/2
UKS Patria, Młynne 4.49/3 16.58/3 2.47/1* 2.44/2 6.02/1* 2.17/1* 4.47/1* 0.14/1*
3 HANAS,Sebastian 68.40 2.53/2 19.50/2 40.21/3 43.20/3 58.32/3 60.50/3 68.26/3 68.40/3
San Jarosław 2.53/2 16.57/2 20.31/3 2.59/3 15.12/3 2.18/2 7.36/3 0.14/1*
SAJDAK,Michał NKL-bPK / / / / / / / /
UKS Patria, Młynne / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 3.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-40 3-53 4-31 5-43 6-48 7-38 8-33 9-42 10-51 11-100
1 MATWIEJCZUK,Kamil 26.47 1.56/1* 4.45/1* 6.34/1* 8.37/1* 10.10/1* 11.23/1* 14.11/1* 18.34/1* 20.11/1* 24.28/1* 26.35/1*
UKS Azymut, Siedliska 1.56/1* 2.49/2 1.49/1* 2.03/1* 1.33/1* 1.13/1* 2.48/4 4.23/1* 1.37/1* 4.17/1* 2.07/1*
26.47/1*
0.12/2
2 PYSZAK,Damian 39.51 7.58/4 11.05/3 14.19/3 16.32/2 18.57/3 21.06/3 24.18/3 31.13/2 33.01/2 37.32/2 39.40/2
UKS Azymut, Siedliska 7.58/4 3.07/4 3.14/5 2.13/2 2.25/6 2.09/6 3.12/5 6.55/4 1.48/3 4.31/2 2.08/2
39.51/2
0.11/1*
3 ZIĘBA,Konrad 44.03 6.19/2 9.37/2 12.46/2 16.40/3 18.47/2 20.06/2 22.50/2 33.44/4 36.15/4 41.30/3 43.51/3
UKS Azymut, Dębów 6.19/2 3.18/5 3.09/4 3.54/8 2.07/3 1.19/2 2.44/2 10.54/7 2.31/6 5.15/4 2.21/3
44.03/3
0.12/2
4 PARUCH,Bartłomiej 45.12 12.08/6 14.45/6 16.53/6 20.30/6 22.52/6 24.14/6 26.45/5 32.44/3 34.29/3 41.41/4 44.56/4
UKS Azymut, Siedliska 12.08/6 2.37/1* 2.08/2 3.37/7 2.22/4 1.22/3 2.31/1* 5.59/3 1.45/2 7.12/6 3.15/6
45.12/4
0.16/5
5 BURKOVSKI,Dima 51.11 9.04/5 11.58/5 15.00/4 17.43/4 20.36/4 22.07/4 24.51/4 37.30/5 39.49/5 46.56/5 50.52/5
WTEM 9.04/5 2.54/3 3.02/3 2.43/5 2.53/8 1.31/4 2.44/2 12.39/8 2.19/5 7.07/5 3.56/8
51.11/5
0.19/7
6 JĘDRUCH,Jakub 56.44 7.45/3 11.38/4 16.12/5 18.42/5 21.06/5 23.20/5 31.39/6 42.24/6 45.15/6 53.16/6 56.27/6
San Jarosław 7.45/3 3.53/6 4.34/6 2.30/4 2.24/5 2.14/8 8.19/7 10.45/5 2.51/8 8.01/7 3.11/5
56.44/6
0.17/6
7 KOWALIK-MOTYKA,Jan 61.08 13.34/7 22.19/8 34.44/8 37.28/8 39.17/8 41.09/8 45.15/8 51.12/7 53.00/7 57.31/7 60.56/7
UKS Azymut, Dębów 13.34/7 8.45/8 12.25/8 2.44/6 1.49/2 1.52/5 4.06/6 5.57/2 1.48/3 4.31/2 3.25/7
61.08/7
0.12/2
8 PIENIĄŻEK,Jan 66.46 16.02/8 21.36/7 26.10/7 28.34/7 31.03/7 33.13/7 41.42/7 52.27/8 55.13/8 63.18/8 66.24/8
San Jarosław 16.02/8 5.34/7 4.34/6 2.24/3 2.29/7 2.10/7 8.29/8 10.45/5 2.46/7 8.05/8 3.06/4
66.46/8
0.22/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.8km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-40 3-34 4-43 5-31 6-39 7-32 8-33 9-50 10-51 11-100
1 MORDARSKI,Oskar 42.01 6.09/4 11.07/3 14.22/3 22.06/2 23.10/2 27.02/2 31.12/2 33.37/2 35.35/2 39.26/1* 41.47/1*
UKS Patria, Młynne 6.09/4 4.58/3 3.15/2 7.44/1* 1.04/1* 3.52/2 4.10/1* 2.25/1* 1.58/1* 3.51/3 2.21/2
42.01/1*
0.14/4
2 KURNYTA,Dawid 43.48 4.02/1* 7.35/1* 10.34/1* 18.18/1* 19.30/1* 23.21/1* 27.51/1* 32.48/1* 34.57/1* 40.45/2 43.32/2
UKS Patria, Młynne 4.02/1* 3.33/1* 2.59/1* 7.44/1* 1.12/2 3.51/1* 4.30/2 4.57/6 2.09/2 5.48/6 2.47/4
43.48/2
0.16/6
3 KOŚĆ,Krystian 51.08 4.05/2 8.14/2 12.55/2 22.45/3 24.53/3 30.09/3 38.42/3 43.03/3 45.39/3 48.39/3 50.58/3
UKS Azymut, Siedliska 4.05/2 4.09/2 4.41/4 9.50/3 2.08/5 5.16/5 8.33/3 4.21/5 2.36/4 3.00/1* 2.19/1*
51.08/3
0.10/1*
4 KIERSZTYN,Jakub 55.25 4.41/3 12.47/4 16.58/4 26.56/4 28.59/4 34.12/4 42.53/4 47.08/4 49.43/4 52.50/4 55.13/4
UKS Azymut, Siedliska 4.41/3 8.06/4 4.11/3 9.58/4 2.03/3 5.13/3 8.41/4 4.15/4 2.35/3 3.07/2 2.23/3
55.25/4
0.12/2
5 KRÓL,Maksymilian 72.16 6.28/5 16.59/5 23.11/5 35.51/5 37.59/5 43.12/5 58.07/5 61.50/5 64.41/5 68.58/5 72.02/5
UKS Patria, Młynne 6.28/5 10.31/6 6.12/6 12.40/6 2.08/5 5.13/3 14.55/5 3.43/2 2.51/5 4.17/5 3.04/6
72.16/5
0.14/4
6 CWYNAR,Filip 82.23 17.14/6 27.15/6 33.24/6 45.59/6 48.02/6 53.18/6 68.19/6 72.09/6 75.10/6 79.15/6 82.10/6
San Jarosław 17.14/6 10.01/5 6.09/5 12.35/5 2.03/3 5.16/5 15.01/6 3.50/3 3.01/6 4.05/4 2.55/5
82.23/6
0.13/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 5.0km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-46 3-45 4-47 5-36 6-41 7-39 8-52 9-50 10-51 11-49
12-37 13-100
1 PIÓRO,Dawid 54.51 3.31/3 10.00/2 11.05/2 12.30/2 18.46/2 37.12/1* 38.31/1* 41.12/1* 44.33/1* 46.50/1* 51.18/1*
UKS Azymut, Siedliska 3.31/3 6.29/2 1.05/2 1.25/3 6.16/2 18.26/2 1.19/3 2.41/1* 3.21/1* 2.17/1* 4.28/3
52.49/1* 54.41/1* 54.51/1*
1.31/2 1.52/2 0.10/1*
2 LIS,Antoni 56.50 3.17/2 6.30/1* 7.42/1* 9.02/1* 14.31/1* 39.13/2 40.24/2 43.07/2 46.32/2 48.49/2 53.15/2
UKS Azymut, Dębów 3.17/2 3.13/1* 1.12/3 1.20/2 5.29/1* 24.42/3 1.11/2 2.43/2 3.25/2 2.17/1* 4.26/2
54.48/2 56.40/2 56.50/2
1.33/3 1.52/2 0.10/1*
3 MAZUREK,Maciej 61.56 3.04/1* 15.50/3 16.52/3 17.58/3 25.53/3 40.15/3 41.15/3 47.18/3 52.16/3 54.43/3 58.37/3
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 3.04/1* 12.46/3 1.02/1* 1.06/1* 7.55/3 14.22/1* 1.00/1* 6.03/3 4.58/3 2.27/3 3.54/1*
60.01/3 61.45/3 61.56/3
1.24/1* 1.44/1* 0.11/3
KRUK,Wojciech DNF / / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Dębów / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21 6.1km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-52 3-50 4-37 5-45 6-44 7-36 8-35 9-49 10-39 11-32
12-46 13-100
1 WALAT,Adrian 60.24 4.56/1* 7.20/1* 12.31/1* 18.54/1* 22.52/1* 25.28/1* 29.58/1* 31.57/1* 40.05/1* 45.49/1* 51.17/1*
3 PBOT 4.56/1* 2.24/1* 5.11/2 6.23/1* 3.58/1* 2.36/1* 4.30/1* 1.59/1* 8.08/1* 5.44/1* 5.28/1*
59.08/1* 60.14/1* 60.24/1*
7.51/2 1.06/1* 0.10/1*
2 KRUK,Jakub 77.07 7.18/2 11.02/2 16.12/2 24.19/2 30.37/2 35.40/2 43.30/2 47.24/2 56.11/2 62.14/2 69.10/2
UKS Azymut, Dębów 7.18/2 3.44/2 5.10/1* 8.07/2 6.18/2 5.03/2 7.50/2 3.54/2 8.47/2 6.03/2 6.56/2
75.28/2 76.56/2 77.07/2
6.18/1* 1.28/2 0.11/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-45 5.4km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-35 3-36 4-44 5-45 6-37 7-31 8-43 9-52 10-41 11-38
12-50 13-46 14-100
1 SIWEK,Marcin 35.20 3.22/1* 6.24/1* 8.33/1* 11.48/1* 13.22/1* 17.17/1* 20.03/1* 21.11/1* 24.15/1* 26.03/1* 27.26/1*
UKS Azymut, Dębów 3.22/1* 3.02/1* 2.09/2 3.15/2 1.34/2 3.55/2 2.46/2 1.08/1* 3.04/1* 1.48/1* 1.23/3
30.24/1* 33.50/1* 35.08/1* 35.20/1*
2.58/2 3.26/1* 1.18/1* 0.12/1*
2 ŁUCZAK,Stanisław 38.33 4.57/4 9.02/4 10.59/3 13.52/3 15.11/2 18.50/2 21.24/2 22.32/2 25.36/2 27.30/2 29.23/2
3 PBOT 4.57/4 4.05/4 1.57/1* 2.53/1* 1.19/1* 3.39/1* 2.34/1* 1.08/1* 3.04/1* 1.54/2 1.53/4
32.19/2 36.21/2 38.21/2 38.33/2
2.56/1* 4.02/3 2.00/3 0.12/1*
3 ULICKI,Piotr 74.54 3.33/2 7.04/2 9.26/2 13.34/2 15.17/3 24.01/4 27.04/3 28.18/3 31.48/3 64.53/4 66.15/4
3 bsp 3.33/2 3.31/2 2.22/3 4.08/3 1.43/3 8.44/4 3.03/3 1.14/3 3.30/3 33.05/4 1.22/1*
69.26/4 73.11/3 74.40/3 74.54/3
3.11/3 3.45/2 1.29/2 0.14/3
4 MACIEJ Paweł 81.56 4.32/3 8.35/3 11.10/4 15.23/4 19.03/4 23.47/3 27.23/4 29.11/4 38.25/4 58.56/3 60.18/3
23 4.32/3 4.03/3 2.35/4 4.13/4 3.40/4 4.44/3 3.36/4 1.48/4 9.14/4 20.31/3 1.22/1*
63.54/3 79.30/4 81.39/4 81.56/4
3.36/4 15.36/4 2.09/4 0.17/4
MORĄG,BOHDAN NKL-bPK 3.02/ 6.45/ 9.41/ 13.10/ 14.52/ 18.50/ 21.48/ 23.06/ 26.37/ 28.21/ 30.32/
14 DAS 3.02/ 3.43/ 2.56/ 3.29/ 1.42/ 3.58/ 2.58/ 1.18/ 3.31/ 1.44/ 2.11/
34.08/ 38.15/ / 39.37/
3.36/ 4.07/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50+ 5.1km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-41 3-32 4-50 5-52 6-37 7-40 8-49 9-35 10-44 11-45
12-46 13-100
1 KLIMASZ,Józef 44.18 3.21/2 4.45/2 12.06/4 13.14/4 15.08/1* 21.59/2 24.32/2 26.32/2 32.20/2 37.28/2 40.33/2
Szarotki Rzeszów 3.21/2 1.24/2 7.21/5 1.08/2 1.54/1* 6.51/2 2.33/2 2.00/1* 5.48/1* 5.08/2 3.05/4
42.35/1* 44.05/1* 44.18/1*
2.02/3 1.30/2 0.13/1*
2 JAKLIK,Andrzej 47.33 2.44/1* 4.05/1* 8.22/1* 9.54/1* 16.05/2 21.48/1* 24.00/1* 26.10/1* 32.14/1* 37.08/1* 39.55/1*
Dreptak Krosno 2.44/1* 1.21/1* 4.17/1* 1.32/4 6.11/4 5.43/1* 2.12/1* 2.10/2 6.04/2 4.54/1* 2.47/3
45.51/2 47.20/2 47.33/2
5.56/4 1.29/1* 0.13/1*
3 PODOLAK,Zbigniew 52.09 3.23/3 9.07/6 14.10/5 15.54/5 19.15/4 27.47/3 30.38/3 32.58/3 39.49/3 46.16/3 48.28/3
Gwiazdy Przemyśl 3.23/3 5.44/6 5.03/3 1.44/5 3.21/2 8.32/4 2.51/3 2.20/3 6.51/4 6.27/4 2.12/1*
50.20/3 51.55/3 52.09/3
1.52/2 1.35/4 0.14/3
4 MOTYKA,Mariusz 56.15 3.59/6 5.52/4 11.28/3 12.54/2 20.46/5 28.28/4 31.22/4 36.04/4 43.09/4 49.06/4 52.34/4
23 3.59/6 1.53/4 5.36/4 1.26/3 7.52/6 7.42/3 2.54/4 4.42/6 7.05/5 5.57/3 3.28/5
54.08/4 55.59/4 56.15/4
1.34/1* 1.51/6 0.16/5
5 SOCHACKI,Witold 77.30 3.44/4 6.09/5 11.11/2 12.57/3 17.18/3 31.44/5 43.15/5 46.16/5 53.02/5 60.08/5 62.35/5
UKS Patria, Młynne 3.44/4 2.25/5 5.02/2 1.46/6 4.21/3 14.26/5 11.31/6 3.01/5 6.46/3 7.06/5 2.27/2
75.31/5 77.15/5 77.30/5
12.56/6 1.44/5 0.15/4
6 MAZUREK,Jan 83.53 3.54/5 5.37/3 23.19/6 24.26/6 31.44/6 47.15/6 50.12/6 52.37/6 60.06/6 68.38/6 73.17/6
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 3.54/5 1.43/3 17.42/6 1.07/1* 7.18/5 15.31/6 2.57/5 2.25/4 7.29/6 8.32/6 4.39/6
82.03/6 83.37/6 83.53/6
8.46/5 1.34/3 0.16/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 4.5km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-49 3-37 4-47 5-45 6-32 7-38 8-41 9-50 10-43 11-51
12-100
1 KRUK,Zbigniew 40.00 2.03/1* 4.07/1* 5.44/1* 11.18/1* 15.18/1* 19.45/1* 24.23/1* 27.00/1* 32.13/1* 35.28/1* 37.17/1*
Wydry Galicja 2.03/1* 2.04/1* 1.37/1* 5.34/1* 4.00/5 4.27/1* 4.38/1* 2.37/2 5.13/1* 3.15/1* 1.49/2
39.47/1* 40.00/1*
2.30/1* 0.13/1*
2 MAJKOWSKA,Anna 47.57 2.50/3 5.36/2 7.48/2 15.21/3 18.28/3 25.48/2 30.26/2 33.02/2 38.17/2 41.45/2 43.33/2
Wataha Rzeszów 2.50/3 2.46/2 2.12/3 7.33/4 3.07/3 7.20/2 4.38/1* 2.36/1* 5.15/2 3.28/2 1.48/1*
47.36/2 47.57/2
4.03/4 0.21/4
3 OLEKSAK,Marek 56.38 2.43/2 5.46/3 7.49/3 15.16/2 18.21/2 27.22/3 34.48/3 37.25/3 45.06/3 49.55/3 52.42/3
Wydry Galicja 2.43/2 3.03/5 2.03/2 7.27/3 3.05/2 9.01/3 7.26/3 2.37/2 7.41/4 4.49/3 2.47/3
56.24/3 56.38/3
3.42/3 0.14/2
4 ŻELAZO,Artur 70.10 3.05/4 6.04/4 10.58/4 18.05/4 21.40/4 31.56/4 39.30/4 42.41/4 49.26/4 57.40/4 66.32/4
MORUS RZESZÓW 3.05/4 2.59/4 4.54/6 7.07/2 3.35/4 10.16/4 7.34/4 3.11/4 6.45/3 8.14/5 8.52/6
69.44/4 70.10/4
3.12/2 0.26/5
5 BAĆ,Wiesław 74.50 4.04/6 8.34/6 12.43/6 23.00/6 25.41/5 37.09/5 46.12/5 53.06/5 61.48/5 67.11/5 70.20/5
Wydry Galicja 4.04/6 4.30/6 4.09/4 10.17/6 2.41/1* 11.28/5 9.03/6 6.54/5 8.42/5 5.23/4 3.09/4
74.31/5 74.50/5
4.11/5 0.19/3
6 ŻELAZO,Jacek 96.19 3.57/5 6.54/5 11.22/5 21.23/5 29.46/6 47.48/6 56.30/6 64.21/6 73.50/6 84.10/6 89.23/6
Start Brysia Głogów Małopolski 3.57/5 2.57/3 4.28/5 10.01/5 8.23/6 18.02/6 8.42/5 7.51/6 9.29/6 10.20/6 5.13/5
95.43/6 96.19/6
6.20/6 0.36/6
ZACHARA,Maciej DNF / / / / / / / / / / /
IPA Rzeszów / / / / / / / / / / /
/ /
/ /
WOŹNIAK Bogdan NKL / / / / / / / / / / /
23 / / / / / / / / / / /
/ 0.00/
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 1.8km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-31 3-42 4-100
1 Gromada 30.03 4.12/2 6.36/1* 18.51/1* 29.35/1* 30.03/1*
Gromada 4.12/2 2.24/1* 12.15/1* 10.44/2 0.28/1*
2 MOTYKA 52.11 2.15/1* 18.05/2 37.42/2 44.51/2 52.11/2
WTEM 2.15/1* 15.50/2 19.37/2 7.09/1* 7.20/2
|