Classes start list for stages 04.06.2022 12:33:54
Pomorze Sprint Cup 2022 4.etap
===Podkarpacki OZOS=============================================================Orienteering Organiser===
Classes start list for stages: 10R
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [103]MAZUR, Matylda UKS Azymut, Pabianic 3 5242 2146625 3.00 59.50
2 [104]MELLER, Zofia KS Hades, Poznań 4 2067846 7.00
3 [105]PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 5 8032146 9.00 3.23
4 [101]DARGACZ, Angelika PKO Harpagan, Gdańsk 1 8032095 11.00 6.35
5 [107]PIOTROWSKI, Filip UMKS, Kwidzyn 6 332521 17.00
6 [106]PUSTKOWSKA, Malina PKO Harpagan, Gdańsk 1 8203504 43.00 56.52
7 [102]LENDZIOSZEK, Łucja KOS Warszawa 2
8 Vakant
9 []MĄCZYŃSKA, Karolina 8.47
Classes start list for stages: M10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 1.00 10.00 1.00
2 [1060]SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 12 4919 8650896 1.00 10.00 15.00 10.00
3 [1052]CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 7 5267 8020578 2.00 7.00 19.00 9.00
4 [1056]OBERNIKHIN, Stsiapan Stowarzyszenie Team 10 250512 3.00 12.00 18.00 13.00
5 [1059]SAGRERA, Leon UMKS, Kwidzyn 6 5551 332542 4.00 2.00 16.00 5.00
6 [1055]MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 9 5068 8032128 5.00 9.00 20.00 6.00
7 [1062]WOJARSKI, Przemysław UMKS, Kwidzyn 6 5599 332518 6.00 6.00 22.00 3.00
8 [1057]ROUTSI, Rafael Rasti-Jyry 11 1411440 7.00 3.00 12.00 11.00
9 [1051]CICHEWICZ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 6 5556 332515 8.00 8.00 11.00 12.00
10 [1061]URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 13 5200 8120528 9.00 5.00 14.00 2.00
11 [1053]KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły, Now 8 4533 8006521 10.00 13.00 17.00 4.00
12 [1058]SAGRERA, Brunon UMKS, Kwidzyn 6 5552 332545 11.00 4.00 13.00 8.00
13 [1054]LIPIEC, Błażej PUKS Młode Orły, Now 8 5561 8006523 12.00 11.00 21.00 7.00
Classes start list for stages: M12
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1278]STEFANIAK, Jakub UNTS, Warszawa 14 5684 1418724 0.00 80.00 82.00 106.00
2 [1266]LENCZOWSKI, Krzysztof Stowarzyszenie Team 10 4075 1409311 1.00 94.00 85.00 89.00
3 [1261]GÓRALSKI, Brunon UNTS, Warszawa 14 5680 2128264 2.00 95.00 72.00 112.00
4 [1281]TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 19 5301 2139255 3.00 100.00 83.00 107.00
5 [1272]NIEDBAŁ, Mikołaj MKS MOS, Wrocław 18 5491 8412297 4.00 89.00 70.00 103.00
6 [1251]BUCZMA, Jakub Stowarzyszenie Team 10 5463 8007757 5.00 105.00 88.00 81.00
7 [1258]GAWLIKOWSKI, Mikołaj UNTS, Warszawa 14 5681 1412015 6.00 101.00 84.00 104.00
8 [1276]SIPAK, Kacper PUKS Młode Orły, Now 8 5572 8006526 7.00 92.00 59.00 109.00
9 [1269]MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 17 4148 8631667 8.00 76.00 87.00 99.00
10 [1256]DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 12 4142 8220954 9.00 97.00 90.00 110.00
11 [1271]MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 10 5604 8100770 10.00 85.00 60.00 108.00
12 [1257]GAJDA, Szczepan UNTS, Warszawa 14 5505 1415356 11.00 87.00 62.00 86.00
13 [1262]GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR, Góra Kalwa 16 5321 8195858 12.00 96.00 69.00 105.00
14 [1280]SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 12 4920 8220955 13.00 91.00 77.00 92.00
15 [1268]MACIAŚ, Kacper UNTS, Warszawa 14 5688 2128259 14.00 86.00 91.00 96.00
16 [1273]PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 6 4444 8201403 15.00 99.00 75.00 83.00
17 [1270]MATYSIAK, Jakub UNTS, Warszawa 14 5735 2128251 16.00 93.00 57.00 93.00
18 [1274]PIETRZAK, Bruno HKS Azymut, Mochy 5 5046 8032144 17.00 79.00 66.00 95.00
19 [1282]URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 13 4928 8051001 18.00 83.00 68.00 113.00
20 [1265]JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 6 4509 8091815 19.00 106.00 73.00 97.00
21 [1275]POTRZEBSKI, Tytus UNTS, Warszawa 14 2127777 20.00 88.00 89.00 90.00
22 [1285]ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 13 4749 8006531 21.00 81.00 61.00 98.00
23 [1253]CZERNICKI, Julian UNTS, Warszawa 14 5737 2128253 22.00 110.00 74.00 100.00
24 [1263]GROMADZKI, Szymon PKO Harpagan, Gdańsk 1 5579 1416913 23.00 109.00 86.00 87.00
25 [1277]SOBOLIVSKYI, Makar UNTS, Warszawa 14 5741 8237705 24.00 84.00 78.00 88.00
26 [1279]SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 10 5378 8230111 25.00 107.00 58.00 101.00
27 [1255]DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 6 4510 8130910 26.00 103.00 71.00 111.00
28 [1254]DOPIERAŁA, Adam UNTS, Warszawa 14 5736 4644461 27.00 90.00 76.00 80.00
29 [1267]LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 8 5076 8181205 28.00 108.00 81.00 91.00
30 [1284]WIŚNIEWSKI, Maksymilian UNTS, Warszawa 14 5676 4644469 29.00 77.00 80.00 102.00
31 [1264]HUNDT, Dawid WKS Wawel, Kraków 13 8005031 30.00 102.00 63.00 85.00
32 [1259]GŁĘBIEWSKI, Emil UNTS, Warszawa 14 1412016 31.00 78.00 65.00 84.00
33 [1283]WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 3 4406 8095410 32.00 98.00 79.00 94.00
34 [1252]CENDROWSKI, Nikodem UNTS, Warszawa 14 5738 1415361 33.00 82.00 67.00 82.00
35 [1260]GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 15 5487 104.00 64.00
Classes start list for stages: M14
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1460]KAWECKI, Michał UMKS, Kwidzyn 6 5553 332522 20.00 57.00 88.00 102.00
2 [1462]KREFFT, Adam UKS Siódemka, Rumia 20 5531 8024913 21.00 51.00 69.00 96.00
3 [1455]GREBENCHUK, Yevheni KS Hades, Poznań 4 5764 8076627 22.00 36.00 56.00 77.00
4 [1484]STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS, Wrocław 18 4344 8412292 23.00 38.00 80.00 69.00
5 [1465]LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 2 4736 24.00 87.00 82.00
6 [1474]OBERNIKHIN, Piotr Stowarzyszenie Team 10 2076555 24.00 39.00 83.00 98.00
7 [1472]MELLER, Jan KS Hades, Poznań 4 4150 8229199 25.00 46.00 84.00 79.00
8 [1481]SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 1 5279 8516449 26.00 35.00 79.00 104.00
9 [1451]CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 15 4994 27.00 81.00
10 [1454]GAJDA, Ignacy Tadeusz UNTS, Warszawa 14 4825 2128260 27.00 50.00 59.00 73.00
11 [1463]LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 1 4804 8230409 28.00 45.00 60.00 80.00
12 [1466]LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 21 4944 8106969 29.00 20.00 64.00 84.00
13 [1483]STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS, Wrocław 18 4915 8409263 30.00 49.00 77.00 71.00
14 [1482]SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 7 4874 8093095 31.00 29.00 70.00 74.00
15 [1468]ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 3 4402 8078077 32.00 42.00 53.00 100.00
16 [1457]GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś, Łódź 7 4878 8623612 33.00 48.00 90.00 101.00
17 [1467]LEŚNIAK, Alexander UNTS, Warszawa 14 4559 2128257 34.00 28.00 68.00 86.00
18 [1453]DZWONKOWSKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 16 5692 1419857 35.00 40.00 66.00 76.00
19 [1452]CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 7 3926 8093091 36.00 37.00 55.00 87.00
20 [1475]PALAK, Jakub UNTS, Warszawa 14 4841 2128254 37.00 47.00 91.00 83.00
21 [1486]TOMALA, Maciej MKS MOS, Wrocław 18 4916 8338242 38.00 25.00 82.00 91.00
22 [1464]LENCZOWSKI, Adam Stowarzyszenie Team 10 4073 1409305 39.00 18.00 57.00 85.00
23 [1469]MACIAŚ, Jakub UNTS, Warszawa 14 4839 1415367 40.00 23.00 76.00 94.00
24 [1473]MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 20 4552 8006515 41.00 56.00 93.00 106.00
25 [1485]STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 15 4034 41.00 54.00
26 [1456]GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 10 4072 8050709 42.00 52.00 92.00 78.00
27 [1490]WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS, Wrocław 18 5706 8413339 43.00 17.00 71.00 89.00
28 [1491]WOJDA, Grzegorz UNTS, Warszawa 14 4570 8032143 44.00 55.00 78.00 88.00
29 [1477]POKORSKI, Borys UMKS, Kwidzyn 6 5550 332529 45.00 26.00 74.00 70.00
30 [1471]MATUSZEWSKI, Dawid UNTS, Warszawa 14 4611 2128268 46.00 32.00 63.00 75.00
31 [1459]KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS, Wrocław 18 5705 8413313 47.00 33.00 73.00 103.00
32 [1458]JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 6 3917 2111030 48.00 44.00 67.00 99.00
33 [1476]POBRATYN, Błażej UNTS, Warszawa 14 4566 2128256 49.00 53.00 72.00 92.00
34 [1487]TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 7 5024 8195833 50.00 22.00 75.00 97.00
35 [1479]PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel, Kraków 13 4019 8640905 51.00 54.00 89.00 90.00
36 [1470]MAŚLANKA, Mateusz BKS Wataha, Warszawa 21 4581 8366997 52.00 31.00 62.00 95.00
37 [1489]UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 9 3120 8032123 53.00 34.00 65.00 81.00
38 [1461]KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 18 4002 8644895 54.00 19.00 85.00 105.00
39 [1480]RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 6 5065 1422448 55.00 21.00 86.00 93.00
40 [1478]POLEWIAK, Paweł UNTS, Warszawa 14 4567 2128267 56.00 30.00 61.00 68.00
41 [1488]TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 21 4577 8200809 57.00 43.00 58.00 72.00
42 []MACZYŃŚKI, Mirosław 58.00 58.00 94.00 107.00
Classes start list for stages: M16
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1669]RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 6 3570 8666001 52.00 84.00 8.00 128.00
2 [1659]KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 3 3559 8035590 53.00 85.00 24.00 131.00
3 [1672]STANIAK, Paweł PKO Harpagan, Gdańsk 1 5583 8229175 54.00 78.00 1.00 118.00
4 [1665]PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 6 3568 8271107 55.00 79.00 23.00 122.00
5 [1656]DUBRO, Lev UKS Traper, Złocieni 12 4829 8650883 56.00 58.00 19.00 112.00
6 [1657]GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 13 4481 8099100 57.00 69.00 4.00 130.00
7 [1664]MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 23 5605 8119511 58.00 75.00 6.00 117.00
8 [1654]DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk 1 4803 8011107 59.00 59.00 25.00 124.00
9 [1663]MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha, Warszawa 21 3943 8092006 60.00 65.00 16.00 135.00
10 [1652]CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 14 4193 8291207 61.00 76.00 2.00 115.00
11 [1668]POKORSKI, Igor UMKS, Kwidzyn 6 5549 8032081 62.00 66.00 27.00 129.00
12 [1661]LENDZIOSZEK, Antoni KOS Warszawa 2 3640 63.00 7.00 116.00
13 [1670]RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 7 3712 8412209 63.00 68.00 14.00 113.00
14 [1677]ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 6 3567 8000578 64.00 77.00 10.00 132.00
15 [1678]ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 4 3701 8000841 65.00 61.00 22.00 134.00
16 [1653]DOMARUS, Aleksander UKS Siódemka, Rumia 20 5362 9201529 66.00 82.00 3.00 136.00
17 [1673]SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 3 3562 8071025 67.00 60.00 28.00 137.00
18 [1679]CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 9 8666003 68.00 83.00 11.00 125.00
19 [1651]BULTROWICZ, Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław 22 3700 8024885 69.00 62.00 13.00 120.00
20 [1662]ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 3 3296 8106111 70.00 67.00 5.00 127.00
21 [1666]PĘKAL, Mikołaj UMKS, Kwidzyn 6 3569 8664842 71.00 64.00 21.00 123.00
22 [1671]SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 7 3765 8667270 72.00 57.00 12.00 119.00
23 [1658]KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 3 4105 8071012 73.00 74.00 20.00 114.00
24 [1674]WDOWCZYK, Paweł UKS Arkady, Raszków 15 4036 73.00 17.00
25 [1667]PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 13 4263 8640921 74.00 71.00 18.00 133.00
26 [1675]WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 3 4458 8071024 75.00 72.00 26.00 126.00
27 [1655]DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 6 3764 8070528 76.00 70.00 29.00 111.00
28 [1676]WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 3 3879 8281100 77.00 80.00 15.00 121.00
29 []STRONSKI, Kacper LOK Grudziądz lok 78.00 86.00 30.00 138.00
30 []MACZYNSKI, Dawid LOK Grudziądz lok 79.00 87.00 31.00 139.00
31 [1660]KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 15 4030 81.00 9.00
Classes start list for stages: M18
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1853]MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 17 3823 8631702 39.00 48.00 32.00 109.00
2 [1857]TYWONEK, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3841 8093112 40.00 44.00 34.00 97.00
3 [1854]MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 6 2578 8040409 41.00 45.00 30.00 106.00
4 [1858]WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR, Góra Kalwa 16 2779 8195857 42.00 49.00 31.00 102.00
5 [1859]WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 14 3557 8000845 43.00 53.00 38.00 104.00
6 [1851]DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3907 8093113 44.00 47.00 36.00 99.00
7 [1856]TENGOWSKI, Mateusz UMKS, Kwidzyn 6 5250 45.00 52.00 35.00 108.00
8 [1862]ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 13 3201 8073201 46.00 43.00 41.00 105.00
9 [1861]WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 14 3174 8040213 47.00 55.00 40.00 100.00
10 [1860]WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 13 2991 8664651 48.00 54.00 33.00 107.00
11 [1852]DVORNIKOV, Danylo Tczewskie Stowarzysz 24 5809 8001091 49.00 46.00 42.00 98.00
12 [1863]ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 13 3200 8043200 50.00 51.00 37.00 101.00
13 [1855]SEMPRYKH, Andrian PKO Harpagan, Gdańsk 1 5787 8229140 51.00 50.00 39.00 103.00
Classes start list for stages: M20
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 36.00 43.00 91.00
2 [2055]SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 7 2837 8646292 1.00 39.00 48.00 92.00
3 [2053]NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 20 2370 8032788 2.00 40.00 45.00 96.00
4 [2051]BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 7 2127 8656097 3.00 41.00 46.00 94.00
5 [2054]OBERNIKHIN, Alex Stowarzyszenie Team 10 5619 8269039 4.00 38.00 47.00 93.00
6 [2052]KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 7 4098 8667265 5.00 37.00 44.00 95.00
Classes start list for stages: M21A
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2161]TOIVONEN, Vilhelm Kangasala SK 31 8631662 60.00 69.00 58.00 75.00
2 [2162]URANOWSKI, Marek 15GBZ 32 1452702 61.00 70.00 59.00 73.00
3 [2157]LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 29 1070644 62.00 65.00 54.00 71.00
4 [2164]KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa, Gliwice 17 8631692 63.00 74.00 57.00 80.00
5 [2153]GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 3 3558 8071011 64.00 66.00 53.00 77.00
6 [2158]MADEJ, Mateusz UKS Orientpark.pl, I 30 705 8040291 65.00 71.00 51.00 72.00
7 [2155]HALUCH, Karol KU AZS WAT Warszawa 28 8005195 66.00 73.00 52.00 74.00
8 [2152]GAJOS, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 26 5338 8005194 67.00 67.00 55.00 78.00
9 [2154]GÓRSKI, Maciej Warszawa 27 8221993 68.00 68.00 56.00 81.00
10 [2160]SZYSZKA, Kacper KU AZS WAT Warszawa 28 8062058 69.00 75.00 50.00 76.00
11 [2159]ONYEHI, Chinedu Darlinton Team Nigeria 25 70.00
12 [2156]HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 7 5285 8667279 71.00 72.00 49.00 79.00
13 [2151]ANENECHUKWU, Ebuka Michael Team Nigeria 25 72.00
14 []MRÓZ, Bartosz LOK Grudziądz lok 101.00 76.00 60.00 82.00
15 []PARFIANOWCZ, Adam 8032092 102.00 77.00 48.00 83.00
Classes start list for stages: M21E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [78]PAWLAK, Bartosz WKS Grunwald, Poznań 39 898 8645200 10.00 103.00 63.00 99.00
2 [51]BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk, Wrocław 22 1402 61.00 86.00
3 [77]PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 22 2376 8062044 73.00 81.00 97.00
4 [66]LUCKY, Abrahim Chioma Team Nigeria 25 74.00
5 [57]DOMAŃSKI, Dariusz 17 WBZ 36 8003533 75.00 82.00 69.00 109.00
6 [64]IKEKPEAZU, Stephen Chiemela Team Nigeria 25 76.00
7 [60]FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 4 4415 8000832 77.00 80.00 81.00 92.00
8 [72]PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 3 338 8281288 78.00 87.00 79.00 100.00
9 [53]BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45, Gdyni 9 2726 8062035 79.00 88.00 62.00 87.00
10 [62]GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3729 8664844 80.00 83.00 80.00 111.00
11 [70]OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 20 2118 8650887 81.00 86.00 70.00 110.00
12 [82]SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 3 2653 8002653 82.00 85.00 67.00 98.00
13 [54]CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 7 369 83.00
14 [67]MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 14 2980 8655941 83.00 84.00 77.00 85.00
15 [69]NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 20 1021 8516905 84.00 89.00 75.00 107.00
16 [73]PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 7 4297 8195831 85.00 90.00 84.00 108.00
17 [58]DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 37 1101 8650822 86.00 91.00 72.00 112.00
18 [52]BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 13 1508 8070598 87.00 92.00 85.00 101.00
19 [68]MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 14 1115 8220398 88.00 93.00 68.00 89.00
20 [56]DAVÎDOV, Iaroslav Moldova national tea 35 8032704 89.00 94.00 74.00 84.00
21 [65]KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 14 2032 8636525 90.00 95.00 83.00 104.00
22 [76]PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 7 423 8093099 91.00 96.00 76.00 90.00
23 [81]RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 7 2129 8229121 92.00 97.00 82.00 103.00
24 [59]FEDOSIEIENKO, Volodymyr KSO If Deaf 38 8006818 93.00 98.00 64.00 93.00
25 [63]GOLOVEI, Andrei Moldova national tea 35 8032705 94.00 99.00 60.00 102.00
26 [55]ĆWIDAK, Paweł SKPT Gdańsk 34 95.00
27 [83]WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 14 488 8640915 95.00 100.00 65.00 91.00
28 [61]FOMICIOV, Anatoli Moldova national tea 35 8032700 96.00 101.00 66.00 88.00
29 [80]RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 7 1725 96.00
30 [84]PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 14 2672 8013946 97.00 102.00 71.00 106.00
31 [75]PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 14 102 8000843 99.00 104.00 73.00 82.00
32 [71]OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 39 340 8032096 100.00 105.00 78.00 94.00
33 [74]PAŁKA, Szymon UKS Orientuś, Łódź 7 370 105.00
Classes start list for stages: M35
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3555]LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 14 3904 8150384 6.00 21.00 35.00 79.00
2 [3552]KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 1 4349 8280284 7.00 33.00
3 [3556]ŁĄTKOWSKI, Krzysztof Indywidualny Wielkop 41 5725 8100179 8.00 30.00 32.00 77.00
4 [3566]ZAJĄC, Bartosz Jednostka wojskowa 2 43 8091862 9.00 26.00 34.00 86.00
5 [3563]WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45, Gdyni 9 153 8000590 10.00 31.00 36.00 87.00
6 [3558]MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 4 4746 8229198 11.00 34.00 27.00 90.00
7 [3559]MUZIOŁ, Łukasz PKO Harpagan, Gdańsk 1 5577 8013956 12.00 24.00 24.00 78.00
8 [3553]KOŻYCZKOWSKI, Edward UKS Siódemka, Rumia 20 5358 8062050 13.00 28.00 33.00 80.00
9 [3551]FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 1 4370 8270584 14.00 29.00 26.00 82.00
10 [3565]WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 4 5078 8229205 15.00 27.00 23.00 88.00
11 [3557]MAZUR, Michał UKS Azymut, Pabianic 3 2952 1403086 16.00 23.00 30.00 81.00
12 [3562]SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 26 715 8667186 17.00 25.00 25.00 85.00
13 [3561]RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 42 1452722 18.00 20.00 28.00 89.00
14 [3554]KROCHMAL, Adam UNTS Warszawa 40 8210586 19.00 32.00 31.00 83.00
15 [3564]WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 4 4542 22.00 29.00
16 [3560]OLECH, Przemysław UKS Siódemka, Rumia 20 1564 84.00
Classes start list for stages: M40
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4069]WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 7 5272 2.00 51.00 63.00
2 [4057]GROCHAL, Marcin KS Kościelec, Chrzan 47 4830 8093116 20.00 8.00 53.00 76.00
3 [4059]KOCIUBA, Marek KU AZS WAT, Warszawa 26 4985 8010869 21.00 17.00 47.00 73.00
4 [4058]IEFYMENKO, oleksandr indywidualnie 48 1300272 22.00 14.00 49.00 67.00
5 [4068]TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 3 3253 8000525 23.00 10.00 38.00 74.00
6 [4064]PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 5 1229 8070581 24.00 9.00 43.00 68.00
7 [4052]BIAŁOGRODZKI, Jakub UKS Azymut 45, Gdyni 9 5611 8656096 25.00 12.00 37.00 59.00
8 [4055]FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 19 3873 8001704 26.00 5.00 52.00 61.00
9 [4062]MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 9 5610 8032116 27.00 6.00 45.00 71.00
10 [4065]PISARSKI, Patryk UKS Siódemka, Rumia 20 4692 8432222 28.00 15.00 39.00 69.00
11 Vakant 29.00 4.00 41.00 75.00
12 [4051]BANASZEWSKI, Michał Parkrun Grudziądz 44 332208 30.00
13 [4056]GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 46 2892 8648666 31.00 13.00 40.00 66.00
14 [4054]DAMAZYN, Damian JW1109 45 8211206 32.00 11.00 44.00 72.00
15 [4063]OBERNIKHIN, Igor Stowarzyszenie Team 10 8645000 33.00 16.00 54.00 58.00
16 [4053]CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 22 718 8418731 34.00 18.00 64.00
17 [4067]STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 49 1536 8640920 35.00 1.00 42.00 65.00
18 [4070] 36.00 7.00 48.00 62.00
19 [4060]KURKOWIAK, Grzegorz WKS Grunwald, Poznań 39 5732 249945 37.00 3.00 46.00 60.00
20 [4066]SIKORA, Roger PKO Harpagan, Gdańsk 1 5145 8516949 38.00 0.00 50.00 70.00
Classes start list for stages: M45
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4578]SUNTLA, Juha Turun Metsänkävijät 201 8441912 44.00 49.00 45.00 0.00
2 [4561]HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków 13 8006536 45.00 75.00 49.00 20.00
3 [4563]LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 1 4846 8070673 46.00 69.00 46.00 5.00
4 [4567]NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 20 143 8100276 47.00 64.00 52.00 17.00
5 [4572]POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 17 301 8516950 48.00 62.00 57.00 23.00
6 [4556]CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 13 2933 8281274 49.00 56.00 63.00 28.00
7 [4560]FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 4 4414 8000830 50.00 51.00 71.00 10.00
8 [4559]FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 12 2906 8220956 51.00 68.00 61.00 25.00
9 [4569]PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 52 3905 8032121 52.00 66.00 48.00 11.00
10 [4518]LENCKOWSKI, Piotr Indywidualnie 54 7010920 53.00 27.00
11 [4558]DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 12 4529 8032147 54.00 74.00 47.00 4.00
12 [4564]LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 2 1391 55.00 53.00 7.00
13 [4565]MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 14 2068 8270873 55.00 65.00 72.00 6.00
14 [4568]NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 7 3930 8012842 56.00 72.00 67.00 26.00
15 [4553]BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 10 2679 8030173 57.00 67.00 66.00 1.00
16 [4555]CHABIERA, Tomasz UNTS, Warszawa 14 2521 8093117 58.00 76.00 50.00 12.00
17 [4571]PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 46 1304 8648670 59.00 53.00 51.00 21.00
18 [4552]BIOLIK, Grzegorz UNTS, Warszawa 14 2177 8210276 60.00 73.00 59.00 16.00
19 [4554]BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 20 3307 8635800 61.00 61.00 56.00 19.00
20 [4557]DARGACZ, Arkadiusz PKO Harpagan, Gdańsk 1 4591 8260174 62.00 71.00 68.00 15.00
21 [4573]PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 20 232 8000588 63.00 54.00 58.00 14.00
22 [4551]BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 51 1440 8071974 64.00 57.00 69.00 24.00
23 [4570]PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 46 1304 8648670 65.00 63.00 70.00 8.00
24 [4574]SIUDEK, Konrad UKS Orientuś, Łódź 7 4873 8667275 66.00 52.00 64.00 22.00
25 [4566]MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 5 2866 8636515 67.00 50.00 55.00 13.00
26 [4576]WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 53 5254 8135791 68.00 58.00 60.00 18.00
27 [4577]WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 14 4546 8150473 69.00 70.00 65.00 3.00
28 [4562]KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 3 2652 8002652 70.00 59.00 62.00 9.00
29 [4575]URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 13 5205 8006534 71.00 60.00 54.00 2.00
Classes start list for stages: M50
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5055]MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 14 2981 8180169 72.00 90.00 89.00 26.00
2 [5067]WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 59 7204615 73.00 85.00 76.00 24.00
3 [5054]MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 55 5606 8119522 74.00 80.00 82.00 30.00
4 [5059]RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 57 1302 8061271 75.00 79.00 79.00 32.00
5 [5052]GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 4 3305 8000834 76.00 88.00 73.00 28.00
6 [5064]SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 3 4827 1407621 77.00 78.00 84.00 22.00
7 [5060]RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 7 2438 8667276 78.00 91.00 78.00 23.00
8 [5058]RUTKOWSKI, Remigiusz Tczewskie Stowarzysz 56 2856 9102641 79.00 87.00 83.00 35.00
9 [5061]SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 7 3001 8667271 80.00 84.00 74.00 25.00
10 [5057]PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 13 4588 8002651 81.00 93.00 86.00 27.00
11 [5053] UKS Orientuś, Łódź 7 4657 82.00 81.00 31.00
12 [5068]ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 4 913 8000840 82.00 92.00 87.00 37.00
13 [5066]WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 9 158 8150570 83.00 86.00 75.00 36.00
14 [5062]SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 13 3192 8172888 84.00 83.00 88.00 29.00
15 [5063]STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 14 2013 8123777 85.00 95.00 80.00 38.00
16 [5056]NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 4 907 8000833 86.00 94.00 77.00 34.00
17 [5065]UDRIS, Anthony South Yorkshire Orie 58 8712019 87.00 81.00 85.00 33.00
18 [5051]CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 15 4995 89.00 90.00
Classes start list for stages: M55
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5553]DEPTULSKI, Tomasz Tczewskie Stowarzysz 60 2368 8631515 87.00 13.00 46.00 16.00
2 [5557]MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 7 3294 8195855 88.00 6.00 44.00 12.00
3 [5555]KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 3 682 7021213 89.00 4.00 40.00 17.00
4 [5554]GAPIŃSKI, Włodzimierz UKS Orientuś, Łódź 7 2437 8054100 90.00 9.00 49.00 15.00
5 [5561]SEEFELD, Karl-Heinz OLV, Uslar 63 7160653 91.00 3.00 52.00 19.00
6 [5564]ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 13 3660 8013660 92.00 14.00 45.00 13.00
7 [5560]PRIETO, Jose Manuel Malarruta 62 8220467 93.00 15.00 47.00 21.00
8 [5559]NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 13 2725 8200663 94.00 10.00 41.00 11.00
9 [5558]MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 10 1758 8091816 95.00 8.00 43.00 18.00
10 [5552]CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 26 65 8020163 96.00 11.00 39.00 8.00
11 [5562]URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 10 522 8640904 97.00 12.00 48.00 20.00
12 [5556]LICKIEWICZ, Jarosław Indywidualny Podlask 61 1663 8103045 98.00 7.00 50.00 14.00
13 [5563]WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 14 113 8000836 99.00 5.00 51.00 10.00
14 [5551]BURCHARDT, Sławomir KS Hades, Poznań 4 3699 9202014 100.00 2.00 42.00 9.00
15 []PARFIANOWICZ, Marcin 8032080 101.00 1.00 54.00 23.00
16 [5505]TOIVONEN, Mikko 16.00 53.00 22.00
Classes start list for stages: M60
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6057]SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 66 5116 1426964 25.00 30.00 12.00 6.00
2 [6054]NIEMI, Karl- Hauhon Sisu 64
3 [6058]ZIAZIULIA, Ivanas OK SAULE 67 8650727 26.00 23.00 13.00 4.00
4 [6054]NIEMI, Kari-Veli Hauhon Sisu 64 7207154 27.00 26.00 10.00 2.00
5 [6056]ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 65 8668950 28.00 28.00 11.00 7.00
6 [6051]KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 51 134 8140361 29.00 24.00 14.00 5.00
7 [6052]KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 26 76 8280359 30.00 25.00 8.00 1.00
8 [6053]LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 51 789 8655943 31.00 27.00 7.00 3.00
9 [6059]CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 9 32.00 29.00 9.00 0.00
10 []CZERKAWSKI ,Wacław 435239 64.00 31.00 4.00 64.00
Classes start list for stages: M65
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 12.00 10.00 15.00 34.00
2 [6551]GAWEL, Jiri Expres Czech Tean 68 8666873 13.00 17.00 25.00 43.00
3 [6561]PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 57 1323 8062655 14.00 22.00 17.00 41.00
4 [6552]HAUTALA, Matti ONMKY 69 8201923 15.00 12.00 24.00 44.00
5 [6554]KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 71 3723 8003546 16.00 16.00 19.00 36.00
6 [6556]MALINEN, Jouko Rajamäen Rykmentti 72 8012270 17.00 15.00 26.00 35.00
7 [6558]OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 73 228 8198201 18.00 11.00 27.00 37.00
8 [6562]WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 74 1105 8000382 19.00 18.00 18.00 46.00
9 [6555]KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 2 528 8040156 20.00 13.00 16.00 42.00
10 [6560]PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 7 383 8010866 21.00 14.00 23.00 39.00
11 [6557]MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 52 142 8003548 22.00 21.00 21.00 40.00
12 [6559]PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 14 101 8660491 23.00 20.00 20.00 45.00
13 [6553]HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 70 1554 8007222 24.00 19.00 22.00 38.00
Classes start list for stages: M70
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7056]JANOWSKI, Konrad KOS Warszawa 2 525 9080017 1.00 3.00 71.00 28.00
2 [7051]BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN, Ostróda 51 135 8030152 2.00 2.00 62.00 24.00
3 [7057]LIUKKALA, Pekka Hauhon Sisu 64 8101009 3.00 5.00 68.00 27.00
4 [7055]JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 53 179 8631450 4.00 9.00 69.00 31.00
5 [7054]HYYRYLÄINEN, Raimo Juvan Urheilijat 76 8680033 5.00 4.00 66.00 30.00
6 [7053]HIIRIJOKI, Pentti Suunta-Sepot 75 8111637 6.00 6.00 63.00 25.00
7 [7060]WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 17 2697 8222893 7.00 0.00 65.00 26.00
8 [7052]GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 57 1324 8072565 8.00 1.00 67.00 33.00
9 [7058]RAILIMO, Matti SOC 77 8012275 9.00 8.00 70.00 32.00
10 [7059]WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 51 131 2114920 10.00 7.00 64.00 29.00
Classes start list for stages: M75
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 11.00 80.00 2.00 47.00
2 [7554]TEPPO, jJaakko Aron Haka 80 8680074 12.00 85.00 3.00 48.00
3 [7555]WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 8 1168 8626617 13.00 82.00 5.00 49.00
4 [7552]LUOMA, Simo Pihkaniskat 78 1405610 14.00 81.00 4.00 50.00
5 [7551]KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 8 69 8000572 15.00 84.00 7.00 52.00
6 [7553]PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 79 8201943 16.00 83.00 6.00 51.00
Classes start list for stages: M80
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [8051]PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 79 8201935 17.00 87.00 0.00 53.00
Classes start list for stages: NO
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [77]PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 22 2376 0.00
2 [3552]KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 1 4349
3 [4053]CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 22 718 0.00
4 [15]OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 7 376
5 [3560]OLECH, Przemysław UKS Siódemka, Rumia 20 1564
6 [1260]GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 15 5487
7 [4051]BANASZEWSKI, Michał Parkrun Grudziądz 44
8 [203]GOSTKIEWICZ, Marzena Indywidualnie 54 3.00 22.00 0.00
9 [1436]UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 15 4416
10 [251]BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 7 384
11 [1660]KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 15 4030
12 [3510]LESISZ, Agata PKO Harpagan, Gdańsk 1 5575
13 [51]BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk, Wrocław 22 1402
14 [1443]WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 7 5025 8093098 8.00
15 [4518]LENCKOWSKI, Piotr Indywidualnie 54
16 [1805]KEDZIOR, Alicja indywidualnie 48 8000574 9.00 24.00 0.00
17 [1465]LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 2 4736
18 [2107]KUŹBA, Justyna UKS Siódemka, Rumia 20 1349
19 [80]RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 7 1725
20 [5051]CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 15 4995
21 [64]IKEKPEAZU, Stephen Chiemela Team Nigeria 25
22 [3564]WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 4 4542
23 [1451]CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 15 4994
24 [6054]NIEMI, Karl- Hauhon Sisu 64
25 [2101]FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 8
26 [6501]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 10 5436
27 [66]LUCKY, Abrahim Chioma Team Nigeria 25 18.00 0.00
28 [1622]UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 15 4035
29 [2103]CHMARA, Magdalena SKPT Gdańsk 34
30 [256]ŻOŁNOWSKI, Edward Indiwidualnie 84
31 [2151]ANENECHUKWU, Ebuka Michael Team Nigeria 25
32 [55]ĆWIDAK, Paweł SKPT Gdańsk 34
33 [3515]TRZECIAK, Izabela UKS Arkady, Raszków 15 5761
34 [2159]ONYEHI, Chinedu Darlinton Team Nigeria 25
35 [5053] UKS Orientuś, Łódź 7 4657
36 [3505]GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 15 5763
37 [1661]LENDZIOSZEK, Antoni KOS Warszawa 2 3640
38 [253]KĘDZIOR, Katarzyna indywidualnie 48
39 [4014]PAULINEK, Ewa CSlog 89
40 [1485]STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 15 4034
41 [4564]LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 2 1391
42 [1674]WDOWCZYK, Paweł UKS Arkady, Raszków 15 4036
43 [102]LENDZIOSZEK, Łucja KOS Warszawa 2
44 [1435]MĄDRA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 15 5488
45 [1236]WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 18 4012
46 [3516]UCIECHOWSKA, Anna UKS Arkady, Raszków 15 5758
47 [202]GOSTKIEWICZ, Maria UMKS Kwidzyn 81
48 [1439]WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 15 5049
49 [4069]WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 7 5272 8667268 37.00
50 [1211]GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 15 5486
51 [54]CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 7 369
52 [74]PAŁKA, Szymon UKS Orientuś, Łódź 7 370
53 [1816]WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 7 4877
Classes start list for stages: OPEN1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [201]CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT, Warszawa 26 8201278 39.00 19.57
2 [202]GOSTKIEWICZ, Maria UMKS Kwidzyn 81
3 [203]GOSTKIEWICZ, Marzena Indywidualnie 54
4 []MAJER, Oliwia LOK Grudziądz lok
Classes start list for stages: OPEN2
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [254]MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 82 332507 2.00
2 [256]ŻOŁNOWSKI, Edward Indiwidualnie 84 2.06
3 [] GARCZAREK, Justyna UKS Grom Sokolniki 200 9980407 89.00 96.39
4 [251]BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 7 384
5 [252]FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 8 8013838 61.22
6 [253]KĘDZIOR, Katarzyna indywidualnie 48
7 [255]WIŚNIEWSKI, Łukasz MikiMisiuTeam 83
Classes start list for stages: W10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 14.00 17.00 0.00 15.00
2 [1001]BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 13 5096 8003384 15.00 23.00 5.00 16.00
3 [1004]MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 6 5247 2102489 16.00 18.00 8.00 17.00
4 [1002]BREKSA, Pia WKS Wawel, Kraków 13 5213 8003916 17.00 25.00 1.00 18.00
5 [1003]KACZYŃSKA, Zofia PKO Harpagan, Gdańsk 1 5578 1407623 18.00 19.00 2.00 22.00
6 [1007]WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 13 5093 8229143 19.00 21.00 3.00 23.00
7 [1008]WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 6 5246 1413975 20.00 20.00 4.00 21.00
8 [1005]MAZUR, Marta UKS Azymut, Pabianic 3 5243 553469 21.00 24.00 7.00 20.00
9 [1006]SEROCKA, Liilianna UMKS, Kwidzyn 6 5600 332546 22.00 22.00 6.00 19.00
Classes start list for stages: W12
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1211]GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 15 5486 57.00 43.00
2 [1236]WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 18 4012 70.00 40.00 29.00
3 [1238]ZIĘBA, Zofia UNTS, Warszawa 14 5686 1415372 73.00 71.00 41.00 12.00
4 [1227]ROMAN, Antonia UKS Siódemka, Rumia 20 5052 8013932 74.00 50.00 34.00 31.00
5 [1221]MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 6 4505 8032079 75.00 65.00 49.00 35.00
6 [1233]WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 13 5092 8229149 76.00 74.00 52.00 36.00
7 [1239]KŁOS, Amelia UMKS Kwidzyn 81 5808 332528 77.00 47.00 25.00 1.00
8 [1235]WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 14 4547 8101219 78.00 48.00 37.00 25.00
9 [1216]KOŻYCZKOWSKA, Anna UKS Siódemka, Rumia 20 5727 8006516 79.00 55.00 45.00 13.00
10 [1237]ZIENTARA, Alicja UNTS, Warszawa 14 1418725 80.00 40.00 31.00 18.00
11 [1206]DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 13 5084 8003917 81.00 39.00 46.00 5.00
12 [1212]GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 10 4693 8140111 82.00 53.00 32.00 15.00
13 [1231]SZYMAŃSKA, Amelia UNTS, Warszawa 14 1415366 83.00 68.00 24.00 4.00
14 [1213]KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 1 4954 8110107 84.00 72.00 27.00 17.00
15 [1223]MIERUCKA, Julia UNTS, Warszawa 14 5674 1415357 85.00 49.00 35.00 8.00
16 [1218]KUBACKA, Sandra UMKS, Kwidzyn 6 5555 332543 86.00 38.00 47.00 9.00
17 [1204]CIOŁKOWSKA, Olga UNTS, Warszawa 14 5677 1418728 87.00 64.00 50.00 0.00
18 [1226]RAWECKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 7 5097 8093094 88.00 46.00 38.00 7.00
19 [1234]WOJDA, Katarzyna UNTS, Warszawa 14 5502 1418730 89.00 54.00 19.00 33.00
20 [1232]TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 1 4966 8010311 90.00 69.00 29.00 37.00
21 [1207]DERLETA, Jagoda UNTS, Warszawa 14 5678 1415370 91.00 45.00 48.00 20.00
22 [1205]DANKOVA, Inna KS Hades, Poznań 4 5729 8089669 92.00 58.00 28.00 32.00
23 [1228]ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 6 4502 8140310 93.00 63.00 20.00 3.00
24 [1220]MACIAK, Weronika UNTS, Warszawa 14 5675 1418731 94.00 60.00 44.00 2.00
25 [1225]PANCHENKO, Ivanna KS Hades, Poznań 4 5765 8066742 95.00 56.00 30.00 14.00
26 [1201]BIAŁOŃ, Emilia UNTS, Warszawa 14 5739 2111027 96.00 73.00 22.00 22.00
27 [1229]SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 6 4179 8062064 97.00 67.00 18.00 24.00
28 [1208]DERLETA, Oliwia UNTS, Warszawa 14 5679 1414195 98.00 43.00 39.00 10.00
29 [1202]BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 13 4748 8006535 99.00 37.00 23.00 16.00
30 [1209]DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 71 5474 8003267 100.00 62.00 21.00 26.00
31 [1224]MIODUSZEWSKA, Janina Stowarzyszenie Team 10 4828 8058788 101.00 59.00 53.00 34.00
32 [1215]KOSIŃSKA, Martyna UNTS, Warszawa 14 5682 1415380 102.00 52.00 56.00 30.00
33 [1210]FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 19 4854 2087502 103.00 42.00 36.00 27.00
34 [1217]KROLSKA, Dagmara UNTS, Warszawa 14 1414199 104.00 41.00 33.00 6.00
35 [1203]BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 13 4268 8006520 105.00 75.00 55.00 21.00
36 [1219]KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald, Poznań 39 5731 1394892 106.00 61.00 42.00 11.00
37 [1230]SZINDLER, Maja UNTS, Warszawa 14 5685 1415374 107.00 51.00 26.00 28.00
38 [1214]KAWECKA, Amelia UMKS, Kwidzyn 6 5554 332509 108.00 44.00 51.00 19.00
39 [1222]MICHALSKA, Magda UNTS, Warszawa 14 5734 1414194 109.00 66.00 54.00 23.00
Classes start list for stages: W14
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1412]KOBUS, Nikola UNTS, Warszawa 14 4610 2128252 66.00 93.00 0.00 111.00
2 [1408]KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 5 4638 8229177 67.00 75.00 29.00 137.00
3 [1428]SIWIOREK, Zofia UNTS, Warszawa 14 4569 2128258 68.00 89.00 17.00 140.00
4 [1418]MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 12 4528 8220949 69.00 67.00 21.00 134.00
5 [1426]SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 20 5051 8001128 70.00 71.00 38.00 108.00
6 [1433]TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 12 5019 8148613 71.00 83.00 27.00 115.00
7 [1440]WINCZURA, Zuzanna UNTS, Warszawa 14 5539 2128266 72.00 100.00 24.00 121.00
8 [1419]PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 21 4924 1986008 73.00 68.00 34.00 120.00
9 Vakant 74.00 63.00 9.00 145.00
10 [1429]SZAFRAN, Karolina MKS MOS, Wrocław 18 4009 8413315 75.00 74.00 31.00 112.00
11 [1424]SAŁACKA, Joanna UNTS, Warszawa 14 5510 1713100 76.00 73.00 22.00 138.00
12 [1421]REDZYNIA, Zofia UKS Azymut, Pabianic 3 4595 8007219 77.00 92.00 20.00 132.00
13 [1407]GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 47 4935 8032053 78.00 94.00 25.00 113.00
14 [1404]CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 18 4312 8412293 79.00 65.00 5.00 139.00
15 [1432]TOMASZEWSKA, Zofia UKS Włóczykij, Osiek 19 5625 2139256 80.00 64.00 41.00 136.00
16 [1444]ZBROŚ, Maria UKS OSiR, Góra Kalwa 16 5694 338295 81.00 103.00 1.00 143.00
17 [1415]MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 9 5015 8032117 82.00 85.00 11.00 107.00
18 [1431]ŚMIGIELSKA, Martyna MKS Metalowiec, Łódź 74 4372 8000384 83.00 81.00 35.00 125.00
19 [1430]SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 12 5018 8148612 84.00 101.00 36.00 117.00
20 [1434]TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 1 4965 8121008 85.00 79.00 4.00 109.00
21 [1438]WASILEWSKA, Olga UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4251 886315 86.00 96.00 15.00 127.00
22 [1413]KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut, Pabianic 3 4171 8051310 87.00 95.00 6.00 116.00
23 [1436]UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 15 4416 87.00 40.00
24 [1417]MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 13 4022 8000389 88.00 66.00 14.00 118.00
25 [1420]PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 20 4252 8515505 89.00 61.00 28.00 133.00
26 [1406]GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS, Wrocław 18 5704 8413340 90.00 88.00 10.00 114.00
27 [1435]MĄDRA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 15 5488 90.00 43.00
28 [1411]KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 20 4482 8091820 91.00 91.00 3.00 130.00
29 [1441]WITKOWSKA, Agata Łódź 59 8007221 92.00 98.00 16.00 110.00
30 [1437]WARUSZEWSKA, Laura UNTS, Warszawa 14 4612 2128263 93.00 76.00 39.00 128.00
31 [1403]BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 20 4398 8004714 94.00 69.00 33.00 122.00
32 [1409]KISIEL, Gabriela UNTS, Warszawa 14 4557 2128255 95.00 102.00 32.00 119.00
33 [1427]SEMPRYKH, Tereza PKO Harpagan, Gdańsk 1 5786 8229153 96.00 82.00 2.00 135.00
34 [1425]SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 6 5064 8072538 97.00 99.00 19.00 124.00
35 [1443]WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 7 5025 97.00 26.00 123.00
36 [1422]ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 1 4848 8190908 98.00 80.00 30.00 131.00
37 [1416]MIŚ, Milena HKS Azymut, Mochy 5 3575 8062029 99.00 62.00 18.00 144.00
38 [1410]KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 20 4960 8013959 100.00 84.00 8.00 141.00
39 [1423]SAGANOWSKA, Kinga MKS Metalowiec, Łódź 74 5054 8007739 101.00 86.00 12.00 147.00
40 [1405]DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 12 4141 8220950 102.00 72.00 42.00 146.00
41 [1401]BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś, Łódź 7 5656 8093093 103.00 77.00 37.00 142.00
42 Vakant 104.00 93.00 13.00 126.00
43 [1439]WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 15 5049 104.00 23.00
44 [1442]WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 12 3546 8220948 105.00 78.00 7.00 129.00
45 []MACZYŃSKA, Karolina LOK Grudziądz lok 106.00 105.00 44.00 148.00
Classes start list for stages: W16
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1606]KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4540 8062061 0.00 16.00 32.00 106.00
2 [1605]EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 19 4175 2139253 1.00 9.00 33.00 102.00
3 [1604]DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3366 8062062 2.00 18.00 47.00 94.00
4 [1603]DARGACZ, Paulina PKO Harpagan, Gdańsk 1 4488 8070720 3.00 17.00 28.00 95.00
5 [1617]PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 74 4384 8229185 4.00 0.00 49.00 92.00
6 [1611]MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 3 4596 8071021 5.00 4.00 40.00 97.00
7 [1613]NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 20 2858 8270206 6.00 5.00 43.00 101.00
8 [1601]BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 13 3646 8000584 7.00 3.00 38.00 96.00
9 [1614]NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 7 4870 8339355 8.00 7.00 31.00 103.00
10 [1622]UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 15 4035 8.00 39.00
11 [1610]MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 14 3554 8131207 9.00 22.00 42.00 91.00
12 [1615]OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 13 3938 8348977 10.00 13.00 36.00 105.00
13 [1612]MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut, Mochy 5 3262 8062023 11.00 14.00 30.00 93.00
14 [1618]POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 17 2461 8516450 12.00 23.00 29.00 107.00
15 [1608]KLECHA, Weronika HKS Azymut, Mochy 5 3574 8062022 13.00 12.00 51.00 100.00
16 [1619]RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 7 4880 8339310 14.00 21.00 50.00 89.00
17 [1620]SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 13 3190 8000395 15.00 1.00 48.00 108.00
18 [1616]PANCHENKO, Daniela KS Hades, Poznań 4 5766 8089666 16.00 19.00 35.00 87.00
19 [1602]CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 14 3856 8181201 17.00 15.00 45.00 99.00
20 [1609]KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 3 4599 8071022 18.00 11.00 34.00 88.00
21 [1621]SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 5 4635 8516904 19.00 10.00 41.00 104.00
22 [1607]KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 17 4933 8631699 20.00 2.00 37.00 98.00
23 [1623]UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 9 3121 8032101 21.00 20.00 46.00 90.00
24 [1624]ZHYLYK, Anna UKS Kometa, Gliwice 17 5646 8629804 22.00 6.00 44.00 109.00
25 []BANASZEWSKA, Maja LOK Grudziądz lok 332540 24.00 25.00 52.00 70.00
26 []PRYLIŃSKA, Agnieszka LOK Grudziądz lok 38.00 42.00 68.00 64.00
Classes start list for stages: W18
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1809]LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 13 3832 8000394 23.00 29.00 63.00 80.00
2 [1801]CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 9 4183 8667680 25.00 35.00 66.00 79.00
3 [1802]FLANCZEWSKA, Maja PKO Harpagan, Gdańsk 1 5576 8515547 26.00 32.00 59.00 81.00
4 [1811]MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 6 2764 8051213 27.00 26.00 64.00 75.00
5 [1813]PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 71 3998 8210905 28.00 27.00 54.00 74.00
6 [1803]GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 14 4136 1414202 29.00 28.00 53.00 82.00
7 [1806]KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 7 4655 8667262 30.00 33.00 58.00 86.00
8 [1814]RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 6 4506 8013941 31.00 37.00 55.00 78.00
9 [1808]KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 13 4021 8000583 32.00 38.00 57.00 76.00
10 [1804]GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 7 3047 8667261 33.00 39.00 61.00 73.00
11 [1815]SEREDA, Olha WKS Wawel, Kraków 13 8014409 34.00 40.00 67.00 83.00
12 [1810]MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 5 4967 8062027 35.00 30.00 60.00 84.00
13 [1812]PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 6 3363 8090574 36.00 31.00 62.00 72.00
14 [1816]WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 7 4877 36.00 65.00 85.00
15 [1807]KOTENKO, Olesya PKO Harpagan, Gdańsk 1 5804 8110378 37.00 34.00 56.00 77.00
16 [1805]KEDZIOR, Alicja indywidualnie 48 71.00
Classes start list for stages: W20
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2002]GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 3 4604 8071023 39.00 47.00 73.00 67.00
2 [2005]SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś, Łódź 7 4869 8667274 40.00 43.00 71.00 68.00
3 [2001]DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR, Góra Kalwa 16 5323 8037111 41.00 46.00 70.00 66.00
4 [2004]RUTKOWSKA, Magdalena Tczewskie Stowarzysz 85 2854 9102640 42.00 45.00 72.00 69.00
5 [2003]POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa, Gliwice 17 2462 8629802 43.00 44.00 69.00 65.00
Classes start list for stages: W21A
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2103]CHMARA, Magdalena SKPT Gdańsk 34 32.00
2 [2107]KUŹBA, Justyna UKS Siódemka, Rumia 20 1349 33.00
3 [2106]KREFT, Oliwia UKS Siódemka, Rumia 20 2203 8650815 100.00 89.00 6.00 36.00
4 [2105]FUTERA, Milena 15GBZ 32 1452701 101.00 91.00 5.00 29.00
5 [2109]TOIVONEN, Sirra Kangasala SK 31 8631585 102.00 86.00 3.00 34.00
6 [2102]BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 1 4215 8281192 103.00 90.00 4.00 31.00
7 [2108]MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 14 2096 8221001 104.00 88.00 1.00 35.00
8 [2101]FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 8 8016838 105.00
9 [2104]DAWIDOWSKA, Natalia UKS Siódemka, Rumia 20 2202 8650816 106.00 87.00 2.00 30.00
10 []PARFIANOWICZ, Katarzyna 8336011 107.00 114.00 0.00 37.00
Classes start list for stages: W21E
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [16]PANASZEK, Justyna UKS Orientpark.pl, I 30 5264 8007399 78.00 92.00 25.00 44.00
2 [21]ZIAZIULYTE, Goda OK Perkunas 86 8001472 79.00 93.00 24.00 40.00
3 [14]NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 7 3250 8667263 80.00 98.00 13.00 48.00
4 [19]RIBEDIUC, Galina Moldova national tea 35 8041989 81.00 96.00 19.00 38.00
5 [6]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 10 91 8240668 82.00 97.00 22.00 55.00
6 [10]JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 5 4044 8229162 83.00 94.00 10.00 51.00
7 [20]SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 13 3191 8120514 84.00 95.00 16.00 46.00
8 [13]MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 20 2434 8660530 85.00 99.00 17.00 39.00
9 [17]PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 22 1586 8640917 86.00 100.00 23.00 42.00
10 [11]KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 3 2651 8640908 87.00 101.00 12.00 54.00
11 [22]FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 4 4153 8000831 88.00 102.00 21.00 45.00
12 [2]DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 7 3854 8195834 89.00 103.00 18.00 56.00
13 [1]CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 22 2099 8000775 90.00 104.00 15.00 52.00
14 [8]HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 4 930 8229200 91.00 105.00 9.00 47.00
15 [12]MANCHEVICI, Olesea Moldova national tea 35 8032699 92.00 106.00 7.00 41.00
16 [7]GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 1 4764 8261196 93.00 107.00 20.00 53.00
17 [3]DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 5 3584 8636511 94.00 108.00 26.00 37.00
18 [5]GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 7 3046 8093092 95.00 109.00 11.00 50.00
19 [4]FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 14 2836 8664090 96.00 110.00 8.00 43.00
20 [18]POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 14 1962 8007759 97.00 111.00 27.00 49.00
21 [15]OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 7 376 8646294 98.00 112.00
22 [9]HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 39 1524 8645196 99.00 113.00 14.00 57.00
Classes start list for stages: W35
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 19.00 68.00 55.00 50.00
2 [3508]KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 20 1990 8001129 20.00 72.00 60.00 58.00
3 [3504]CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 32 8160987 21.00 74.00 69.00 62.00
4 [3502]BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 3 339 8071026 22.00 71.00 63.00 61.00
5 [3501]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta UKS Orientpark.pl, I 30 4287 8648669 23.00 82.00 61.00 53.00
6 [3513]SIPAK, Marta PUKS Młode Orły, Now 8 5593 8006527 24.00 77.00 70.00 60.00
7 [3510]LESISZ, Agata PKO Harpagan, Gdańsk 1 5575 8089645 25.00
8 [3512]PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 3 330 8033071 26.00 76.00 68.00 51.00
9 [3503]BUDNA, Emilia Indywidualny lubuski 49 5785 8003526 27.00 73.00 64.00 52.00
10 [3509]KURIATNYK, Natalia KS Hades, Poznań 4 5773 8066741 28.00 79.00 65.00 59.00
11 [3506]GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś, Łódź 7 2128 8667273 29.00 83.00 62.00 55.00
12 [3514]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 10 2347 8121278 30.00 70.00 56.00 54.00
13 [3511]MAZUR, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 3 350 505002 31.00 81.00 58.00 56.00
14 [3507]KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 7 366 8667278 32.00 80.00 67.00 57.00
15 [3516]UCIECHOWSKA, Anna UKS Arkady, Raszków 15 5758 69.00 57.00
16 [3505]GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 15 5763 75.00 59.00
17 [3515]TRZECIAK, Izabela UKS Arkady, Raszków 15 5761 78.00 66.00
Classes start list for stages: W40
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 34.00 48.00 71.00 30.00
2 [4008]KURKOWIAK, Patrycja WKS Grunwald, Poznań 39 5730 553475 35.00 65.00 76.00 43.00
3 [4011]MIKOSZA, Ewelina Stowarzyszenie Team 10 4865 8013930 36.00 61.00 84.00 37.00
4 [4009]MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 9 5609 8032115 37.00 62.00 86.00 47.00
5 [4005]GRIGALIUNAITE, Agne OK LEVUO 88 8646225 38.00 53.00 89.00 32.00
6 [4010]MICHAŁOWSKA, Agata PKO Harpagan, Gdańsk 1 2894 8516447 39.00 60.00 83.00 41.00
7 [4002]CIUPA, Monika UKS Orientuś, Łódź 7 4654 8667267 40.00 55.00 81.00 35.00
8 [4006]KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 13 828 8640923 41.00 51.00 85.00 49.00
9 [4018]TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 10 2691 8072469 42.00 66.00 80.00 48.00
10 [4015]RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 1 4890 8203503 43.00 54.00 79.00 36.00
11 [4004]GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 5 3675 8229135 44.00 56.00 87.00 33.00
12 [4017]SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 10 2690 8000599 45.00 59.00 73.00 42.00
13 [4014]PAULINEK, Ewa CSlog 89 46.00
14 [4016]SOKOŁOWSKA, Agnieszka Jw1109 90 7009293 46.00 63.00 88.00 45.00
15 [4001]CALLAND, Sally Derwent Valley Orien 87 8643405 47.00 64.00 72.00 38.00
16 [4003]DUBIŃSKA, Monika Stowarzyszenie Team 10 4253 8310181 48.00 57.00 82.00 44.00
17 [4007]KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 26 4907 8667181 49.00 49.00 78.00 40.00
18 [4012]MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 7 5274 8667277 50.00 50.00 74.00 34.00
19 [4019]ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 4 915 8000829 51.00 58.00 77.00 31.00
20 [4013]OBERNIKHINA, Iryna Stowarzyszenie Team 10 1409302 52.00 52.00 75.00 39.00
Classes start list for stages: W45
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 54.00 29.00 0.00 50.00
2 [4504]KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 3 2953 8071027 55.00 40.00 11.00 54.00
3 [4510]ROKITA, Anna PKO Harpagan, Gdańsk 1 5580 8180773 56.00 42.00 10.00 55.00
4 [4503]KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 13 5204 8006532 57.00 39.00 8.00 66.00
5 [4508]NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka, Rumia 20 2729 8300185 58.00 45.00 12.00 60.00
6 [4513] 59.00 32.00 14.00 59.00
7 [4505]LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 1 4847 8010865 60.00 30.00 5.00 61.00
8 [4514]SYVORONOVA DANKOVA, Olga KS Hades, Poznań 4 5728 8089668 61.00 37.00 9.00 58.00
9 [4515]SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 3 4826 2043890 62.00 38.00 16.00 67.00
10 [4511]ROUTSI, Anastasia Rasti-Jyry 11 7208425 63.00 33.00 2.00 56.00
11 [4506]MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 14 2405 8000838 64.00 36.00 15.00 51.00
12 [4516]TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 10 5377 8221177 65.00 41.00 13.00 62.00
13 [4507]NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 20 144 8200273 66.00 34.00 3.00 65.00
14 [4517]WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 14 4548 8050373 67.00 43.00 6.00 53.00
15 [4509]OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 13 4120 8650888 68.00 44.00 1.00 64.00
16 [4502]BIOLIK, Agnieszka UNTS, Warszawa 14 2178 8197778 69.00 31.00 4.00 63.00
17 [4501]BANACH, Janina UMKS ORKAN, Ostróda 51 4498 8122376 70.00 35.00 7.00 57.00
18 [4512]SAGANOWSKA, Aleksandra MKS Metalowiec, Łódź 74 5127 8005037 71.00 46.00 17.00 52.00
Classes start list for stages: W50
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5008]WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 9 238 8130303 74.00 18.00 28.00 42.00
2 [5011]WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 22 1400 8424159 75.00 21.00 30.00 40.00
3 [5007]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel, Kraków 13 5198 8013955 76.00 20.00 31.00 48.00
4 [5005]NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 5 1222 8516404 77.00 23.00 33.00 46.00
5 [5003]DEPTULSKA, Agnieszka Tczewskie Stowarzysz 91 2367 8001093 78.00 25.00 37.00 49.00
6 [5010]WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 14 112 8000847 79.00 19.00 34.00 39.00
7 [5006]POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 17 2460 8517350 80.00 17.00 32.00 45.00
8 [5001]BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 13 3313 8000390 81.00 22.00 35.00 43.00
9 [5009]WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 14 1208 8655942 82.00 24.00 29.00 41.00
10 [5002]DEL CAMPO, Cristina Malarruta 62 8074007 83.00 26.00 36.00 47.00
11 [5004]GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 4 3306 8229202 84.00 27.00 38.00 44.00
Classes start list for stages: W55
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5503]PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 14 100 8000842 67.00 37.00 0.00 67.00
2 [5501]HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 39 1296 8105269 68.00 34.00 1.00 68.00
3 [5504]WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 14 3556 8340034 69.00 35.00 3.00 70.00
4 [5502]KANERVA, Auli Suunta-Sepot 75 8111642 70.00 36.00 2.00 69.00
Classes start list for stages: W60
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 64.00
2 [6001]KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 26 75 8080258 65.00 32.00 5.00 65.00
Classes start list for stages: W65
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6504]OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 73 229 886663 0.00 69.00 22.00 62.00
2 [6503]LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 51 129 8150455 1.00 73.00 24.00 58.00
3 [6505]SAARI, Marita Suunta-Sepot 75 8061456 2.00 70.00 25.00 60.00
4 [6502]KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 80 8008509 3.00 71.00 23.00 61.00
5 [6506]WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 17 2181 8086619 4.00 72.00 26.00 63.00
6 [6501]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 10 5436 59.00
Classes start list for stages: W70
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7001]HAUTALA, Tuula ONMKY 69 8201924 6.00 78.00 15.00 54.00
2 [7002]KAJAVA, Ritva HlS 92 8681408 7.00 77.00 17.00 57.00
3 [7004]MONONEN, Ritva Hämeenlinnan Suunnis 93 354049 8.00 76.00 16.00 56.00
4 [7003]LUOMA, Helena Pihkaniskat 78 1405609 9.00 75.00 18.00 55.00
|