Wyniki zawodów z miedzyczasami 2022-05-15 15:33:40
Mistrzostwa Podkarpacia
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.1km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-32 3-33 4-31 5-49 6-100
1 WALAŚ,Emilia 19.20 1.00/1* 6.48/1* 9.57/1* 15.47/1* 17.45/1* 18.51/1* 19.20/1*
WKS Wawel, Kraków 1.00/1* 5.48/1* 3.09/2 5.50/2 1.58/1* 1.06/2 0.29/1*
2 PIOTROWSKA,Pola 21.22 2.36/2 8.52/2 11.59/2 17.48/2 19.48/2 20.52/2 21.22/2
Ultramind 2.36/2 6.16/2 3.07/1* 5.49/1* 2.00/2 1.04/1* 0.30/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.3km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-44 4-45 5-33 6-31 7-50 8-49 9-100
1 JAMROŻY,Olga 24.26 0.43/1* 3.12/1* 6.14/1* 11.46/1* 13.34/1* 16.23/1* 18.40/1* 22.50/1* 23.58/1* 24.26/1*
UKS Azymut, Dębów 0.43/1* 2.29/3 3.02/2 5.32/7 1.48/4 2.49/2 2.17/4 4.10/11 1.08/4 0.28/4
2 BISZKONT,Kinga 25.28 1.24/3 4.40/3 8.09/2 13.51/2 15.29/2 18.30/2 20.40/2 23.52/2 25.02/2 25.28/2
UKS Azymut, Siedliska 1.24/3 3.16/4 3.29/3 5.42/11 1.38/1* 3.01/4 2.10/3 3.12/6 1.10/6 0.26/1*
3 CZAPLA,Julia 29.15 3.17/8 6.42/6 10.37/4 15.41/3 17.40/3 20.45/3 23.52/3 27.25/3 28.42/3 29.15/3
WKS Wawel, Kraków 3.17/8 3.25/5 3.55/6 5.04/5 1.59/8 3.05/8 3.07/10 3.33/9 1.17/8 0.33/13
4 BISZKONT,Wiktoria 29.36 1.47/5 8.28/8 12.04/5 17.45/4 19.35/4 22.40/4 24.46/4 27.57/4 29.07/4 29.36/4
UKS Azymut, Siedliska 1.47/5 6.41/8 3.36/4 5.41/10 1.50/6 3.05/8 2.06/2 3.11/5 1.10/6 0.29/9
5 GÓRSKA,Aleksandra 31.44 3.38/9 7.36/7 9.32/3 20.22/6 22.07/6 24.58/6 26.49/6 29.53/5 31.16/5 31.44/5
UKS Azymut, Siedliska 3.38/9 3.58/6 1.56/1* 10.50/14 1.45/3 2.51/3 1.51/1* 3.04/4 1.23/10 0.28/4
6 ZYGADŁO,Marcelina 32.13 3.08/7 10.07/9 14.20/6 19.46/5 21.30/5 24.16/5 26.36/5 30.52/6 31.46/6 32.13/6
UKS Azymut, Dębów 3.08/7 6.59/12 4.13/10 5.26/6 1.44/2 2.46/1* 2.20/5 4.16/12 0.54/1* 0.27/2
7 KARDASZ,Karolina 37.05 7.18/12 14.14/11 18.11/9 23.49/10 25.43/7 28.46/7 31.44/7 35.20/7 36.37/7 37.05/7
UKS Azymut, Siedliska 7.18/12 6.56/9 3.57/7 5.38/9 1.54/7 3.03/5 2.58/8 3.36/10 1.17/8 0.28/4
8 KOWAL,Paulina 39.17 9.26/13 16.24/12 20.16/11 25.48/11 27.37/8 30.41/8 33.46/8 37.17/8 38.43/8 39.17/8
UKS Azymut, Dębów 9.26/13 6.58/11 3.52/5 5.32/7 1.49/5 3.04/6 3.05/9 3.31/7 1.26/12 0.34/14
9 DOŁEMSKA,Karolina 57.00 5.24/11 12.34/10 16.34/7 25.55/12 39.07/9 43.15/9 47.26/9 55.34/9 56.32/9 57.00/9
San Jarosław 5.24/11 7.10/13 4.00/8 9.21/13 13.12/9 4.08/11 4.11/12 8.08/13 0.58/2 0.28/4
10 WALAŚ,Olga 60.42 3.54/10 5.53/4 20.21/12 23.29/9 50.02/11 53.06/11 56.24/11 59.02/10 60.11/10 60.42/10
WKS Wawel, Kraków 3.54/10 1.59/1* 14.28/13 3.08/2 26.33/11 3.04/6 3.18/11 2.38/1* 1.09/5 0.31/12
11 SUDOŁ,Julia 63.01 11.34/14 18.30/13 22.32/13 31.52/14 45.05/10 49.12/10 53.23/10 61.31/11 62.33/11 63.01/11
San Jarosław 11.34/14 6.56/9 4.02/9 9.20/12 13.13/10 4.07/10 4.11/12 8.08/13 1.02/3 0.28/4
12 ŻYBURA,Karolina 71.27 0.52/2 6.10/5 17.28/8 21.40/7 57.08/12 62.06/12 64.34/12 67.24/12 70.58/12 71.27/12
UKS Azymut, Siedliska 0.52/2 5.18/7 11.18/12 4.12/4 35.28/12 4.58/13 2.28/7 2.50/3 3.34/13 0.29/9
13 SZALA,Wiktoria 74.03 2.05/6 4.17/2 19.22/10 23.05/8 59.22/13 64.14/13 68.37/13 72.09/13 73.34/13 74.03/13
UKS Azymut, Dębów 2.05/6 2.12/2 15.05/14 3.43/3 36.17/13 4.52/12 4.23/14 3.32/8 1.25/11 0.29/9
14 BISZKONT,Monika 79.19 1.42/4 20.38/14 25.31/14 28.33/13 65.03/14 70.07/14 72.31/14 75.14/14 78.52/14 79.19/14
UKS Azymut, Siedliska 1.42/4 18.56/14 4.53/11 3.02/1* 36.30/14 5.04/14 2.24/6 2.43/2 3.38/14 0.27/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.1km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-36 3-41 4-46 5-33 6-44 7-32 8-31 9-50 10-100
1 WOJCIECHOWSKA,Honorata 26.33 1.34/2 2.27/2 4.25/1* 584.50/1* 11.21/1* 12.45/1* 15.53/1* 20.58/1* 23.32/1* 26.09/1*
UKS Azymut, Dębów 1.34/2 0.53/1* 1.58/1* 580.25/3 / 1.24/1* 3.08/2 5.05/1* 2.34/2 2.37/4
26.33/1*
0.24/1*
2 KOWAL,Julia 30.39 1.55/4 4.57/4 7.30/4 587.27/4 13.50/4 15.38/3 19.22/3 24.59/2 27.37/2 30.11/2
UKS Azymut, Dębów 1.55/4 3.02/4 2.33/3 579.57/2 / 1.48/3 3.44/3 5.37/2 2.38/4 2.34/3
30.39/2
0.28/3
3 MIELKO,Zuzanna 30.58 1.46/3 3.25/3 5.28/2 585.08/2 11.28/2 12.55/2 16.02/2 26.22/3 27.59/3 30.31/3
UKS Azymut, Siedliska 1.46/3 1.39/3 2.03/2 579.40/1* / 1.27/2 3.07/1* 10.20/4 1.37/1* 2.32/2
30.58/3
0.27/2
4 BURKOVSKA,Katia 33.33 1.23/1* 2.20/1* 5.57/3 586.54/3 13.04/3 17.03/4 21.48/4 28.20/4 30.57/4 33.03/4
WTEM 1.23/1* 0.57/2 3.37/4 580.57/4 / 3.59/4 4.45/4 6.32/3 2.37/3 2.06/1*
33.33/4
0.30/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.0km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-38 3-40 4-41 5-46 6-45 7-81 8-32 9-31 10-50
11-100
1 JUCHA,Weronika 38.04 2.42/4 7.12/3 9.19/2 12.10/2 591.51/1* 17.45/1* 21.35/1* 28.27/1* 33.10/1* 35.37/1*
UKS Azymut, Dębów 2.42/4 4.30/3 2.07/1* 2.51/1* 579.41/2 / 3.50/1* 6.52/3 4.43/2 2.27/4
37.38/1* 38.04/1*
2.01/1* 0.26/1*
2 SUDAK,Oliwia 40.27 2.19/2 7.27/4 11.23/3 14.18/3 594.06/2 19.50/2 23.42/2 30.32/2 35.18/2 37.42/2
UKS Azymut, Siedliska 2.19/2 5.08/4 3.56/3 2.55/3 579.48/3 / 3.52/3 6.50/1* 4.46/3 2.24/2
39.59/2 40.27/2
2.17/4 0.28/4
3 WYCZARSKA,Maria 42.11 2.31/3 6.45/2 13.20/4 16.12/4 595.51/4 21.48/3 25.39/3 32.30/3 37.12/3 39.38/3
UKS Azymut, Dębów 2.31/3 4.14/1* 6.35/4 2.52/2 579.39/1* / 3.51/2 6.51/2 4.42/1* 2.26/3
41.45/3 42.11/3
2.07/2 0.26/1*
4 KOTLIŃSKA,Kamila 53.00 2.08/1* 6.34/1* 8.49/1* 11.45/1* 595.38/3 26.06/4 30.56/4 43.05/4 48.25/4 50.26/4
UKS Azymut, Dębów 2.08/1* 4.26/2 2.15/2 2.56/4 583.53/4 / 4.50/4 12.09/4 5.20/4 2.01/1*
52.33/4 53.00/4
2.07/2 0.27/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21 3.4km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-39 3-38 4-81 5-46 6-47 7-31 8-50 9-49 10-44
11-52 12-51 13-100
1 GRODZICKA,Izabela 49.05 4.09/4 11.38/4 12.50/4 18.33/1* 598.23/1* 24.04/1* 31.06/1* 32.28/1* 33.16/1* 38.13/1*
AZS UMCS, Lublin 4.09/4 7.29/4 1.12/1* 5.43/1* 579.50/1* / 7.02/4 1.22/2 0.48/1* 4.57/3
40.54/1* 47.07/1* 48.41/1* 49.05/1*
2.41/1* 6.13/2 1.34/1* 0.24/1*
2 ORZECHOWSKA,Aleksandra 57.49 3.06/3 6.45/2 10.36/2 19.59/2 601.46/2 29.15/2 35.46/2 38.19/2 40.17/3 44.23/2
UKS Azymut, Dębów 3.06/3 3.39/2 3.51/4 9.23/2 581.47/4 / 6.31/2 2.33/4 1.58/4 4.06/2
48.03/2 55.00/2 57.19/2 57.49/2
3.40/3 6.57/4 2.19/4 0.30/3
3 PANASZEK,Justyna 61.27 2.02/2 4.09/ 5.27/1* 25.24/3 605.47/3 31.11/3 37.18/3 38.22/3 39.26/2 50.05/3
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.02/2 2.07/1* 1.18/2 19.57/4 580.23/2 / 6.07/1* 1.04/1* 1.04/2 10.39/4
53.37/3 59.06/3 60.54/3 61.27/3
3.32/2 5.29/1* 1.48/2 0.33/4
4 PIESTRAK,Aleksandra 63.43 1.57/1* 9.09/3 11.21/3 26.49/4 608.26/4 35.25/4 42.07/4 44.34/4 46.20/4 50.24/4
UKS Azymut, Dębów 1.57/1* 7.12/3 2.12/3 15.28/3 581.37/3 / 6.42/3 2.27/3 1.46/3 4.04/1*
54.19/4 61.07/4 63.19/4 63.43/4
3.55/4 6.48/3 2.12/3 0.24/1*
CZEPIEL,Sylwia DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Dębów / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+ 3.0km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-38 3-40 4-41 5-46 6-45 7-81 8-32 9-31 10-50
11-100
1 BAŃSKA-BODZIONA,Aneta 33.52 2.03/1* 4.14/1* 6.12/1* 9.01/1* 588.12/1* 13.02/1* 18.08/1* 23.11/1* 29.55/1* 31.32/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.03/1* 2.11/1* 1.58/1* 2.49/1* 579.11/2 / 5.06/3 5.03/1* 6.44/3 1.37/1*
33.21/1* 33.52/1*
1.49/1* 0.31/1*
2 GAWRON,Katarzyna 49.32 3.30/4 6.00/3 12.38/3 15.53/3 594.54/2 19.34/2 24.29/2 36.24/3 43.46/3 46.37/3
WKS Wawel, Kraków 3.30/4 2.30/2 6.38/3 3.15/2 579.01/1* / 4.55/2 11.55/4 7.22/4 2.51/4
48.58/2 49.32/2
2.21/2 0.34/3
3 STAROŃSKA,Anna 54.53 2.14/2 5.21/2 7.41/2 11.13/2 598.52/3 24.01/3 29.19/3 36.02/2 41.45/2 43.33/2
Stalowowolski Klub Biegacza 2.14/2 3.07/3 2.20/2 3.32/3 587.39/4 / 5.18/4 6.43/2 5.43/1* 1.48/2
54.22/3 54.53/3
10.49/4 0.31/1*
4 TARNAWSKA,Ewa 55.52 2.38/3 6.42/4 18.38/4 25.05/4 605.20/4 31.05/4 35.44/4 43.27/4 49.16/4 52.03/4
AZS UMCS, Lublin 2.38/3 4.04/4 11.56/4 6.27/4 580.15/3 / 4.39/1* 7.43/3 5.49/2 2.47/3
55.12/4 55.52/4
3.09/3 0.40/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 0.9km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-32 3-33 4-100
1 TUREK,Gabriela 21.53 0.52/1* 3.46/1* 15.54/2 21.20/1* 21.53/1*
San Jarosław 0.52/1* 2.54/1* 12.08/3 5.26/2 0.33/3
2 TWARDOWSKI,Filip 24.11 2.46/4 9.11/2 15.05/1* 23.40/2 24.11/2
San Jarosław 2.46/4 6.25/2 5.54/2 8.35/3 0.31/1*
3 MANAS,Sebastian 26.03 2.36/3 11.01/4 16.51/3 25.32/3 26.03/3
San Jarosław 2.36/3 8.25/4 5.50/1* 8.41/4 0.31/1*
4 DYMNICKA,Aleksa 30.56 1.05/2 9.25/3 25.34/4 30.15/4 30.56/4
San Jarosław 1.05/2 8.20/3 16.09/4 4.41/1* 0.41/4
BALICKA,Maja DNF / / / / /
San Jarosław / / / / /
ŁASZKIEWICZ,Lena DNF / / / / /
San Jarosław / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-32 3-81 4-45 5-33 6-31 7-50 8-51 9-100
1 ZIĘBA,Konrad 40.50 1.09/7 2.47/1* 5.37/1* 10.23/1* 12.12/1* 14.54/1* 16.27/1* 38.20/1* 40.24/1* 40.50/1*
UKS Azymut, Dębów 1.09/7 1.38/1* 2.50/1* 4.46/3 1.49/5 2.42/6 1.33/1* 21.53/7 2.04/4 0.26/1*
2 PARUCH,Bartłomiej 41.28 0.40/2 6.06/4 8.56/3 13.24/2 15.05/2 17.10/2 19.23/2 39.20/2 40.55/2 41.28/2
UKS Azymut, Siedliska 0.40/2 5.26/5 2.50/1* 4.28/2 1.41/3 2.05/1* 2.13/4 19.57/4 1.35/1* 0.33/6
3 HUNDT,David 42.51 0.43/3 5.02/2 7.54/2 14.31/3 16.10/3 18.32/3 20.16/3 40.17/3 42.20/3 42.51/3
WKS Wawel, Kraków 0.43/3 4.19/2 2.52/3 6.37/5 1.39/1* 2.22/4 1.44/2 20.01/5 2.03/3 0.31/3
4 TUR,Mikołaj 46.55 0.46/4 10.02/8 14.21/5 17.19/4 19.01/4 21.11/4 23.27/4 44.10/4 46.26/4 46.55/4
UKS Azymut, Siedliska 0.46/4 9.16/8 4.19/5 2.58/1* 1.42/4 2.10/2 2.16/5 20.43/6 2.16/5 0.29/2
5 BURKOVSKI,Dmitro 54.37 0.52/5 6.13/5 9.52/4 18.15/5 19.55/5 22.22/5 24.13/5 52.12/5 54.03/5 54.37/5
WTEM 0.52/5 5.21/4 3.39/4 8.23/6 1.40/2 2.27/5 1.51/3 27.59/8 1.51/2 0.34/7
6 MATWIEJCZUK,Kamil 84.50 0.39/1* 5.39/3 17.14/6 56.54/7 64.21/6 66.33/6 70.10/6 76.08/6 84.19/6 84.50/6
UKS Azymut, Siedliska 0.39/1* 5.00/3 11.35/6 39.40/8 7.27/7 2.12/3 3.37/6 5.58/1* 8.11/8 0.31/3
7 CWYNAR,Filip 102.10 0.56/6 9.14/7 33.09/7 38.17/6 74.26/7 79.17/7 83.43/7 96.04/7 101.34/7 102.10/7
San Jarosław 0.56/6 8.18/7 23.55/7 5.08/4 36.09/8 4.51/7 4.26/8 12.21/2 5.30/7 0.36/8
8 PIENIĄŻEK,Jan 104.12 1.31/8 7.15/6 53.53/8 71.47/8 74.27/8 81.02/8 85.20/8 101.01/8 103.40/8 104.12/8
San Jarosław 1.31/8 5.44/6 46.38/8 17.54/7 2.40/6 6.35/8 4.18/7 15.41/3 2.39/6 0.32/5
GEMBROWICZ,Maciej DNF / / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / / /
JĘDRUCH,Jakub DNF / / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.9km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-38 3-40 4-41 5-81 6-33 7-45 8-32 9-31 10-50
11-51 12-100
1 KOŚĆ,Krystian 55.31 2.20/2 5.12/1* 7.41/1* 12.34/1* 16.09/1* 24.30/1* 25.50/1* 35.28/1* 40.32/1* 42.39/1*
UKS Azymut, Siedliska 2.20/2 2.52/1* 2.29/3 4.53/3 3.35/1* 8.21/1* 1.20/1* 9.38/3 5.04/1* 2.07/1*
53.26/1* 55.07/1* 55.31/1*
10.47/3 1.41/3 0.24/3
2 SZAREK,Wiktor 59.30 2.02/1* 5.39/2 7.59/2 12.48/2 19.09/2 28.39/2 30.14/2 39.32/2 44.36/2 46.43/2
UKS Azymut, Siedliska 2.02/1* 3.37/2 2.20/2 4.49/1* 6.21/3 9.30/2 1.35/3 9.18/2 5.04/1* 2.07/1*
57.29/2 59.07/2 59.30/2
10.46/1* 1.38/1* 0.23/1*
3 KIERSZTYN,Jakub 61.30 2.41/3 7.37/3 9.55/3 14.46/3 21.04/3 30.51/3 32.19/3 41.31/3 46.35/3 48.43/3
UKS Azymut, Siedliska 2.41/3 4.56/3 2.18/1* 4.51/2 6.18/2 9.47/3 1.28/2 9.12/1* 5.04/1* 2.08/3
59.29/3 61.07/3 61.30/3
10.46/1* 1.38/1* 0.23/1*
FORYSTEK,Szymon DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 3.5km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-38 3-39 4-41 5-81 6-32 7-35 8-42 9-45 10-47
11-31 12-51 13-100
1 KRUK,Wojciech 47.50 2.15/2 3.52/2 5.10/2 8.00/1* 14.51/2 17.58/1* 21.21/1* 26.04/1* 28.48/1* 32.38/1*
UKS Azymut, Dębów 2.15/2 1.37/5 1.18/1* 2.50/2 6.51/4 3.07/2 3.23/2 4.43/2 2.44/4 3.50/3
40.53/1* 45.05/1* 47.26/1* 47.50/1*
8.15/2 4.12/1* 2.21/1* 0.24/2
2 LIS,Antoni 51.49 4.27/3 6.01/3 8.18/3 11.54/3 18.50/3 21.56/3 25.22/3 30.06/3 32.43/3 36.36/2
UKS Azymut, Dębów 4.27/3 1.34/3 2.17/5 3.36/3 6.56/5 3.06/1* 3.26/3 4.44/3 2.37/3 3.53/4
44.51/2 49.03/2 51.26/2 51.49/2
8.15/2 4.12/1* 2.23/2 0.23/1*
3 PIÓRO,Dawid 55.29 13.16/5 14.44/5 16.20/5 19.02/5 20.55/4 29.48/5 32.05/5 37.35/5 39.25/4 42.11/4
UKS Azymut, Siedliska 13.16/5 1.28/2 1.36/3 2.42/1* 1.53/2 8.53/5 2.17/1* 5.30/5 1.50/1* 2.46/1*
47.17/3 51.42/3 55.03/3 55.29/3
5.06/1* 4.25/4 3.21/5 0.26/5
4 MAZUREK,Maciej 59.22 2.07/1* 3.42/1* 5.04/1* 9.36/2 11.09/1* 18.11/2 23.41/2 27.29/2 29.43/2 42.05/3
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient 2.07/1* 1.35/4 1.22/2 4.32/4 1.33/1* 7.02/4 5.30/4 3.48/1* 2.14/2 12.22/5
51.26/4 55.44/4 58.57/4 59.22/4
9.21/5 4.18/3 3.13/3 0.25/3
5 CZERNIEJ,Mikołaj 61.29 5.59/4 7.26/4 9.41/4 14.49/4 21.06/5 26.15/4 31.47/4 36.59/4 41.38/5 45.00/5
UKS Azymut, Siedliska 5.59/4 1.27/1* 2.15/4 5.08/5 6.17/3 5.09/3 5.32/5 5.12/4 4.39/5 3.22/2
53.23/5 57.51/5 61.04/5 61.29/5
8.23/4 4.28/5 3.13/3 0.25/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21 4.3km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-40 4-46 5-47 6-31 7-35 8-81 9-33 10-52
11-45 12-51 13-50 14-100
1 GOLINOWSKI,Paweł 31.04 2.32/1* 3.25/1* 4.02/1* 585.11/1* 10.04/1* 13.59/1* 18.10/1* 20.14/1* 21.55/1* 22.42/1*
10 BKPanc 2.32/1* 0.53/1* 0.37/1* 581.09/1* / 3.55/1* 4.11/1* 2.04/1* 1.41/1* 0.47/1*
24.11/1* 27.26/1* 28.58/1* 30.36/1* 31.04/1*
1.29/1* 3.15/1* 1.32/1* 1.38/5 0.28/5
2 MACH,Arkadiusz 60.23 3.49/2 5.16/4 7.36/4 589.44/2 16.23/3 22.55/2 28.47/3 32.55/2 40.33/2 42.01/2
AZS Uniwersytet Rzeszowski 3.49/2 1.27/4 2.20/5 582.08/3 / 6.32/2 5.52/4 4.08/2 7.38/6 1.28/4
44.39/2 55.07/2 58.25/2 59.57/2 60.23/2
2.38/5 10.28/5 3.18/2 1.32/2 0.26/2
3 KRUK,Jakub 67.16 3.53/3 5.13/2 6.18/3 591.28/4 18.17/4 26.14/4 41.45/4 47.15/3 50.47/3 52.25/3
UKS Azymut, Dębów 3.53/3 1.20/3 1.05/3 585.10/4 / 7.57/5 15.31/5 5.30/4 3.32/5 1.38/6
54.11/3 61.50/3 65.13/3 66.49/3 67.16/3
1.46/3 7.39/4 3.23/3 1.36/3 0.27/4
4 HEJSAK,Maciej 69.12 4.05/4 5.13/2 5.57/2 591.40/5 20.22/5 28.14/5 44.00/5 49.28/4 52.50/4 54.27/4
San Jarosław 4.05/4 1.08/2 0.44/2 585.43/5 / 7.52/4 15.46/6 5.28/3 3.22/4 1.37/5
56.10/4 63.43/4 67.12/4 68.49/4 69.12/4
1.43/2 7.33/2 3.29/4 1.37/4 0.23/1*
5 WALAT,Adrian 72.44 4.25/5 6.06/5 8.32/5 590.25/3 15.54/2 23.02/3 27.42/2 54.16/5 56.33/5 57.43/5
3PBOT 4.25/5 1.41/5 2.26/6 581.53/2 / 7.08/3 4.40/2 26.34/6 2.17/2 1.10/2
59.42/5 67.15/5 71.00/5 72.18/5 72.44/5
1.59/4 7.33/2 3.45/5 1.18/1* 0.26/2
6 LENAR,Michał 83.57 4.55/6 11.56/6 13.34/6 607.56/6 34.39/6 45.47/6 51.07/6 57.45/6 60.11/6 61.27/6
14 Das 4.55/6 7.01/6 1.38/4 594.22/6 / 11.08/6 5.20/3 6.38/5 2.26/3 1.16/3
64.57/6 77.24/6 81.42/6 83.23/6 83.57/6
3.30/6 12.27/6 4.18/6 1.41/6 0.34/6
KAWA,Kacper NKL-bPK 8.27/ 11.05/ 12.00/ 598.10/ 31.02/ 41.21/ 48.09/ 54.10/ 67.28/ 76.06/
WTEM 8.27/ 2.38/ 0.55/ 586.10/ / 10.19/ 6.48/ 6.01/ 13.18/ 8.38/
79.25/ / 98.31/ 101.16/ 102.00/
3.19/ / / 2.45/ 0.44/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-45 3.9km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-41 3-35 4-37 5-38 6-81 7-32 8-52 9-42 10-46
11-47 12-31 13-51 14-100
1 SIWEK,Marcin 34.43 2.19/2 4.42/2 7.06/2 8.07/1* 9.39/1* 13.23/1* 16.22/1* 19.11/1* 21.24/1* 599.18/1*
UKS Azymut, Dębów / SKB 2.19/2 2.23/1* 2.24/5 1.01/1* 1.32/1* 3.44/1* 2.59/1* 2.49/5 2.13/1* 577.54/1*
24.39/1* 29.03/1* 33.05/1* 34.16/1* 34.43/1*
/ 4.24/1* 4.02/5 1.11/1* 0.27/2
2 CZAPLA,Przemysław 45.13 2.33/4 5.10/3 7.33/3 11.05/3 12.52/3 19.13/2 24.40/2 27.19/2 30.13/2 608.32/2
WKS Wawel, Kraków 2.33/4 2.37/3 2.23/4 3.32/9 1.47/2 6.21/4 5.27/5 2.39/2 2.54/5 578.19/6
34.06/2 39.31/2 43.12/2 44.44/2 45.13/2
/ 5.25/5 3.41/4 1.32/4 0.29/7
3 STĘŻYCKI,Grzegorz 45.43 3.07/5 8.41/5 10.48/4 12.28/4 15.04/4 21.03/3 25.49/3 28.22/3 30.52/3 608.53/3
Indywidualnie lubuskie 3.07/5 5.34/6 2.07/2 1.40/5 2.36/6 5.59/3 4.46/3 2.33/1* 2.30/2 578.01/4
34.27/3 39.35/3 43.55/3 45.16/3 45.43/3
/ 5.08/3 4.20/7 1.21/3 0.27/2
4 MAREK,Mirosław 48.44 1.59/1* 4.32/1* 6.57/1* 8.19/2 10.47/2 25.09/5 29.35/4 32.20/4 34.56/4 613.13/4
InO.Maniak Nowa Dęba 1.59/1* 2.33/2 2.25/6 1.22/3 2.28/4 14.22/9 4.26/2 2.45/4 2.36/3 578.17/5
38.49/4 43.39/4 47.08/4 48.22/4 48.44/4
/ 4.50/2 3.29/3 1.14/2 0.22/1*
5 HUNDT,Tomasz 58.01 5.06/7 8.00/4 11.16/5 14.37/6 16.24/6 22.07/4 32.44/5 35.23/5 39.36/5 617.32/5
WKS Wawel, Kraków 5.06/7 2.54/4 3.16/7 3.21/8 1.47/2 5.43/2 10.37/9 2.39/2 4.13/8 577.56/3
45.57/5 51.46/5 54.58/5 57.34/5 58.01/5
/ 5.49/6 3.12/2 2.36/7 0.27/2
6 ULICKI,Piotr 65.12 2.19/2 13.55/9 15.56/7 17.18/7 19.53/7 32.05/8 37.22/7 45.25/8 48.11/8 628.03/8
3 bsp 2.19/2 11.36/9 2.01/1* 1.22/3 2.35/5 12.12/8 5.17/4 8.03/9 2.46/4 579.52/8
53.41/8 58.57/7 61.51/7 64.42/6 65.12/6
/ 5.16/4 2.54/1* 2.51/8 0.30/8
7 MORĄG,Bohdan 65.29 7.14/9 10.52/7 16.04/8 17.46/8 20.29/8 29.06/7 38.10/8 41.32/7 44.50/6 622.45/6
14 das 7.14/9 3.38/5 5.12/8 1.42/6 2.43/7 8.37/5 9.04/8 3.22/6 3.18/6 577.55/2
48.52/6 57.29/6 61.46/6 65.02/7 65.29/7
/ 8.37/8 4.17/6 3.16/9 0.27/2
8 DOBROWOLSKI,Piotr 67.40 3.10/6 9.57/6 12.04/6 13.13/5 15.56/5 28.04/6 35.56/6 39.57/6 45.36/7 624.06/7
AZS UMCS, Lublin 3.10/6 6.47/7 2.07/2 1.09/2 2.43/7 12.08/7 7.52/7 4.01/8 5.39/9 578.30/7
49.34/7 60.35/8 65.33/8 67.12/8 67.40/8
/ 11.01/9 4.58/9 1.39/5 0.28/6
9 WALAŚ,Waldemar 69.58 5.34/8 13.06/8 19.17/9 21.16/9 25.33/9 36.09/9 42.17/9 46.00/9 49.24/9 629.50/9
WKS Wawel, Kraków 5.34/8 7.32/8 6.11/9 1.59/7 4.17/9 10.36/6 6.08/6 3.43/7 3.24/7 580.26/9
56.22/9 62.59/9 67.26/9 69.26/9 69.58/9
/ 6.37/7 4.27/8 2.00/6 0.32/9
KAWA,Paweł NKL-bPK 5.34/ 10.26/ 17.11/ 19.13/ 25.21/ / / / / /
WTEM 5.34/ 4.52/ 6.45/ 2.02/ 6.08/ / / / / /
/ / / / 36.49/
/ / / / /
WISNIEWSKI,Paweł NKL-bPK 3.08/ 7.22/ 9.35/ 10.33/ 12.19/ / 17.57/ 20.38/ 25.07/ 604.41/
WKS Wawel, Kraków 3.08/ 4.14/ 2.13/ 0.58/ 1.46/ / / 2.41/ 4.29/ 579.34/
30.30/ 36.30/ 39.45/ 42.11/ 42.39/
/ 6.00/ 3.15/ 2.26/ 0.28/
ŁUCZAK,Stanisław DNF / / / / / / / / / /
3PBOT / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
SZCZUDŁO,Dionizy DNF / / / / / / / / / /
Maratończyk Dębica / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50+ 3.5km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-38 3-39 4-41 5-81 6-32 7-35 8-42 9-45 10-47
11-31 12-51 13-100
1 SZURYGA,Hubert 43.48 2.48/5 4.06/3 6.28/4 10.36/3 14.08/3 18.40/3 21.31/3 25.25/2 28.14/2 32.01/2
AZS UMCS, Lublin 2.48/5 1.18/3 2.22/7 4.08/3 3.32/5 4.32/4 2.51/4 3.54/4 2.49/6 3.47/5
37.29/1* 42.00/2 43.21/1* 43.48/1*
5.28/2 4.31/5 1.21/1* 0.27/2
2 PISAREK,Piotr 44.03 2.36/4 9.46/9 11.29/7 15.58/6 18.04/5 21.42/5 24.55/4 28.32/4 30.36/4 33.33/3
WKS Wawel, Kraków 2.36/4 7.10/10 1.43/3 4.29/6 2.06/2 3.38/3 3.13/6 3.37/2 2.04/1* 2.57/1*
38.45/2 41.50/1* 43.34/2 44.03/2
5.12/1* 3.05/2 1.44/5 0.29/6
3 KLIMASZ,Józef 44.38 2.10/3 3.31/2 4.55/1* 8.24/1* 14.26/4 18.02/2 20.33/2 23.30/1* 26.31/1* 29.55/1*
Szarotki Rzeszów 2.10/3 1.21/4 1.24/1* 3.29/1* 6.02/6 3.36/2 2.31/1* 2.57/1* 3.01/9 3.24/4
39.41/3 42.28/3 44.07/3 44.38/3
9.46/7 2.47/1* 1.39/3 0.31/8
4 FORYSTEK,Józef 51.23 2.56/6 6.01/5 7.30/5 11.08/4 12.50/2 19.24/4 25.14/5 31.09/5 33.51/5 37.44/5
WKS Wawel, Kraków 2.56/6 3.05/7 1.29/2 3.38/2 1.42/1* 6.34/6 5.50/10 5.55/9 2.42/5 3.53/7
44.16/5 49.02/4 50.56/4 51.23/4
6.32/5 4.46/7 1.54/6 0.27/2
5 PODOLAK,Zbigniew 52.18 2.09/2 3.23/1* 5.18/2 9.29/2 11.35/1* 14.33/1* 17.31/1* 27.51/3 30.23/3 33.41/4
Gwiazdy Przemyśl 2.09/2 1.14/2 1.55/4 4.11/4 2.06/2 2.58/1* 2.58/5 10.20/10 2.32/4 3.18/3
39.53/4 50.12/5 51.52/5 52.18/5
6.12/4 10.19/10 1.40/4 0.26/1*
6 GORAL,Michał 55.59 4.52/7 6.03/6 8.21/6 12.46/5 26.12/8 30.48/6 33.34/6 37.26/6 40.15/6 44.02/6
AZS UMCS, Lublin 4.52/7 1.11/1* 2.18/6 4.25/5 13.26/9 4.36/5 2.46/2 3.52/3 2.49/6 3.47/5
49.31/6 54.05/6 55.29/6 55.59/6
5.29/3 4.34/6 1.24/2 0.30/7
7 JAKLIK,Andrzej 78.13 1.59/1* 4.10/4 6.09/3 16.27/7 24.09/7 33.05/7 35.54/7 41.40/7 44.38/7 47.45/7
Dreptak Krosno 1.59/1* 2.11/6 1.59/5 10.18/9 7.42/8 8.56/7 2.49/3 5.46/8 2.58/8 3.07/2
69.28/7 75.36/7 77.45/7 78.13/7
21.43/10 6.08/8 2.09/7 0.28/4
8 PUKA,Hubert 80.25 6.43/9 8.24/7 12.03/9 16.51/8 39.35/10 49.10/9 52.45/9 56.52/9 60.07/9 64.40/9
Ujadające Okratki 6.43/9 1.41/5 3.39/10 4.48/7 22.44/10 9.35/8 3.35/7 4.07/6 3.15/10 4.33/8
71.53/9 76.18/8 79.53/8 80.25/8
7.13/6 4.25/4 3.35/10 0.32/9
9 MOTYKA,Mariusz 84.30 5.09/8 8.37/8 11.40/8 17.44/9 20.54/6 35.38/8 39.28/8 43.25/8 45.55/8 52.50/8
JGB 5.09/8 3.28/8 3.03/8 6.04/8 3.10/4 14.44/9 3.50/8 3.57/5 2.30/3 6.55/10
71.01/8 80.50/9 83.57/9 84.30/9
18.11/9 9.49/9 3.07/9 0.33/10
10 MIŁEK,Andrzej 90.39 12.50/10 17.29/10 20.37/10 31.53/10 39.17/9 54.53/10 58.43/10 63.20/10 65.43/10 71.39/10
SST Lubcza 12.50/10 4.39/9 3.08/9 11.16/10 7.24/7 15.36/10 3.50/8 4.37/7 2.23/2 5.56/9
83.35/10 87.12/10 90.11/10 90.39/10
11.56/8 3.37/3 2.59/8 0.28/4
DZIEDZIAK,Marek NKL-bPK 2.28/ 3.52/ 14.23/ 57.53/ / / / / 86.05/ /
Gorlicka Grupa Biegowa 2.28/ 1.24/ 10.31/ 43.30/ / / / / / /
105.55/ / 109.44/ 110.19/
/ / / 0.35/
MAZUREK,Jan DNF / / / / / / / / / /
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorient / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
MAŃKA,Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
AZS UMCS, Lublin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
FEDUŚ,Wiesław DNF / / / / / / / / / /
114 Szpital Wojskowy / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
TARNAWSKI,Mirosław DNF / / / / / / / / / /
AZS UMCS, Lublin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.9km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-39 3-38 4-41 5-81 6-45 7-42 8-46 9-47 10-31
11-50 12-51 13-100
1 KRUK,Zbigniew 46.49 1.53/3 4.12/1* 6.18/1* 9.22/1* 12.11/1* 17.30/1* 19.56/1* 598.48/1* 25.11/1* 31.35/1*
Wydry Galicja 1.53/3 2.19/2 2.06/2 3.04/1* 2.49/1* 5.19/2 2.26/3 578.52/4 / 6.24/2
36.29/1* 44.08/1* 46.23/1* 46.49/1*
4.54/8 7.39/7 2.15/2 0.26/2
2 OLEKSAK,Marek 55.20 2.05/4 5.03/4 8.13/3 13.46/3 22.18/3 24.37/2 28.00/2 606.40/2 35.55/2 43.24/2
Wydry Galicja 2.05/4 2.58/4 3.10/3 5.33/5 8.32/7 2.19/1* 3.23/5 578.40/2 / 7.29/4
45.26/2 52.23/3 54.44/2 55.20/2
2.02/4 6.57/6 2.21/3 0.36/5
3 RAJNIK,Michał 56.59 1.28/1* 4.30/2 14.29/7 18.38/4 22.12/2 28.25/4 31.10/3 610.41/3 37.42/4 48.45/5
UKS Azymut, Dębów 1.28/1* 3.02/5 9.59/8 4.09/3 3.34/3 6.13/6 2.45/4 579.31/5 / 11.03/6
50.41/5 54.47/4 56.34/3 56.59/3
1.56/3 4.06/1* 1.47/1* 0.25/1*
4 PIOTROWSKI,Maciej 58.50 3.23/7 5.26/5 6.50/2 10.03/2 26.18/7 32.15/7 34.21/7 613.00/5 39.36/5 45.59/4
Ultramind 3.23/7 2.03/1* 1.24/1* 3.13/2 16.15/8 5.57/5 2.06/1* 578.39/1* / 6.23/1*
47.37/4 52.03/2 58.17/4 58.50/4
1.38/1* 4.26/2 6.14/8 0.33/4
5 MAJKOWSKA,Anna 59.00 1.44/2 4.37/3 14.21/6 18.47/5 24.20/6 29.39/5 32.04/4 610.50/4 37.22/3 43.52/3
Wataha Rzeszów 1.44/2 2.53/3 9.44/7 4.26/4 5.33/5 5.19/2 2.25/2 578.46/3 / 6.30/3
45.44/3 55.24/5 58.31/5 59.00/5
1.52/2 9.40/8 3.07/5 0.29/3
6 ZACHARA,Maciej 68.11 4.14/8 8.15/7 14.35/8 20.21/7 24.07/5 30.45/6 34.18/6 615.07/6 44.52/6 52.54/6
IPA Rzeszów 4.14/8 4.01/6 6.20/6 5.46/6 3.46/4 6.38/7 3.33/6 580.49/6 / 8.02/5
57.38/6 62.39/6 67.18/6 68.11/6
4.44/7 5.01/3 4.39/7 0.53/6
7 ŻELAZO,JACEK 92.15 3.03/6 7.35/6 12.44/4 19.27/6 22.56/4 28.20/3 32.16/5 625.32/7 57.39/7 78.45/7
Brysia Głogów Małopolski 3.03/6 4.32/7 5.09/5 6.43/7 3.29/2 5.24/4 3.56/7 593.16/8 / 21.06/8
81.44/7 87.56/7 91.17/7 92.15/7
2.59/5 6.12/4 3.21/6 0.58/8
8 BAĆ,Wiesław 114.22 2.14/5 10.19/8 14.03/5 49.23/8 56.20/8 66.50/8 71.34/8 657.57/8 89.02/8 100.46/8
Wydry Galicja 2.14/5 8.05/8 3.44/4 35.20/8 6.57/6 10.30/8 4.44/8 586.23/7 / 11.44/7
104.15/8 110.37/8 113.28/8 114.22/8
3.29/6 6.22/5 2.51/4 0.54/7
BAĆ,Hubert NKL-bPK 2.22/ 6.00/ 12.48/ 32.43/ / 54.35/ 59.22/ 639.00/ 79.50/ 89.47/
Indywidualnie 2.22/ 3.38/ 6.48/ 19.55/ / / 4.47/ 579.38/ / 9.57/
92.45/ 101.13/ 104.19/ 105.06/
2.58/ 8.28/ 3.06/ 0.47/
SKUBIDA,Ewa NKL-bPK 2.04/ 6.01/ 15.08/ 64.32/ / / / / / /
Ujadające Okratki 2.04/ 3.57/ 9.07/ 49.24/ / / / / / /
/ / 98.49/ 99.51/
/ / / 1.02/
BARAN,Marlena NKL-bPK 2.44/ 20.11/ 23.38/ 30.25/ 48.54/ 56.54/ 63.40/ 643.19/ 96.17/ /
Brysia Głogów Małopolski 2.44/ 17.27/ 3.27/ 6.47/ 18.29/ 8.00/ 6.46/ 579.39/ / /
/ / 108.33/ 109.31/
/ / / 0.58/
ŻELAZO,Jakub NKL-bPK 2.54/ 6.13/ 9.33/ 16.27/ 34.52/ 42.55/ 49.29/ 629.15/ 82.13/ /
Brysia Głogów Małopolski 2.54/ 3.19/ 3.20/ 6.54/ 18.25/ 8.03/ 6.34/ 579.46/ / /
/ / 94.29/ 95.30/
/ / / 1.01/
MÜLLER,Piotr NKL-bPK 3.19/ 8.52/ 88.13/ 117.55/ / / / / / /
Indywidualnie 3.19/ 5.33/ 79.21/ 29.42/ / / / / / /
/ / / /
/ / / /
GUZEK,Michał NKL-bPK 1.35/ 5.23/ 68.15/ 97.56/ / / / / / /
Indywidualnie 1.35/ 3.48/ 62.52/ 29.41/ / / / / / /
/ / / /
/ / / /
ŁYSZCZASZ,Marek NKL-bPK 4.22/ 16.58/ / 69.37/ / / / / / /
Indywidualnie 4.22/ 12.36/ / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
FORYSTEK,Marek DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
WOŹNIAK,Mariusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
NOWAK,Łukasz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA 0.9km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-32 3-33 4-100
1 ŻELAZO,Artur 14.03 1.54/2 5.56/3 9.55/3 13.30/1* 14.03/1*
MORUS Rzeszów 1.54/2 4.02/3 3.59/1* 3.35/1* 0.33/1*
2 PIOTROWSKI,MaciejiPola 15.18 2.46/3 4.41/1* 8.48/1* 14.39/2 15.18/2
Ultramind 2.46/3 1.55/1* 4.07/2 5.51/3 0.39/2
3 WALAŚ,Helena 15.54 1.17/1* 5.14/2 9.46/2 15.11/3 15.54/3
WKS Wawel, Kraków 1.17/1* 3.57/2 4.32/3 5.25/2 0.43/3
4 POTERA,Kamil 33.33 2.53/4 14.33/4 21.47/4 32.15/4 33.33/4
Indywidualnie 2.53/4 11.40/4 7.14/4 10.28/4 1.18/4
RAUDNER-FORYSTEK,Katarzyn NKL-bPK -1.62/ / 2.36/ 10.57/ 12.13/
WKS Wawel, Kraków / / / 8.21/ 1.16/
|