Końcowe wyniki zawodów 22.04.2022 19:42:53
KMP - R1
===Podkarpacki OZOS=================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: DŁUGA 2.2km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[]PAULAU, Aliaksandr WKS Śląsk, Wrocław 8 5588 31.03 + 0.00
2.[5008]KOSICKI, Tomasz OK! Sport, Warszawa 47 1522 32.08 + 1.05
3.[]NAWROCKA, Monika 23 PA 10 34.21 + 3.18
4.[]DUBIEL, Anna Indywidualny Dolnośl 1 4837 40.42 + 9.39
5.[]PISAREK, Renata WKS Wawel, Kraków 12 43.10 + 12.07
6.[]WALIDUDA, ANNA Kotwica Brzeg 13 brak 49.41 + 18.38
7.[]JAMRÓZ, Gracjan 4 4 49.43 + 18.40
Końcowe wyniki zawodów: K10 1.2km 0m 7PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1057]WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 17 5246 11.16 + 0.00
2.[1051]BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 12 5096 13.24 + 2.08
3.[1053]MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 17 5247 14.10 + 2.54
4.[1056]WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 12 5093 15.19 + 4.03
5.[1052]GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 6 5791 15.24 + 4.08
6.[1055]OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 12 5091 16.23 + 5.07
7.[1054]MAZUR, Marta UKS Azymut, Pabianic 18 5243 21.25 + 10.09
Końcowe wyniki zawodów: K12 1.4km 0m 11PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1283]SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 17 4179 10.11 + 0.00
2.[1289]WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 29 4012 10.23 + 0.12
3.[1286]WALA, Małgorzata KS Kościelec, Chrzan 23 5133 10.30 + 0.19
4.[1278]PANCHENKO, Ivanna KS Hades, Poznań 21 5765 10.40 + 0.29
5.[1279]ROMAN, Antonia UKS Siódemka, Rumia 26 5052 11.22 + 1.11
6.[1263]HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 23 4520 11.31 + 1.20
7.[1253]BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 6 4904 11.36 + 1.25
7.[1273]MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 17 4505 11.36 + 1.25
9.[1290]ZAMIARA, Gabriela KS Hades, Poznań 21 4690 12.17 + 2.06
10.[1254]BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 12 4268 12.30 + 2.19
11.[1252]BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 12 4748 12.31 + 2.20
12.[1277]PABICH, Hanna UKS Azymut, Pabianic 18 4168 12.46 + 2.35
13.[1281]RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 23 4519 12.55 + 2.44
14.[1267]KOŻYCZKOWSKA, Anna UKS Siódemka, Rumia 26 5727 13.23 + 3.12
15.[1288]WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 15 4547 13.38 + 3.27
16.[1271]LORENC, Sara UKS Azymut, Pabianic 18 5241 13.41 + 3.30
17.[1282]SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 6 5394 13.43 + 3.32
18.[1272]ŁADOMIRSKA, Maja MKS Paulinum, Jeleni 28 5500 14.08 + 3.57
19.[1280]ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 17 4502 14.14 + 4.03
20.[1265]KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 25 4954 14.17 + 4.06
21.[1261]GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 20 5486 14.26 + 4.15
22.[1274]MIODUSZEWSKA, Janina Team 360 stopni, War 19 4828 14.31 + 4.20
23.[1264]JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 24 4516 15.24 + 5.13
24.[1266]KAWECKA, Amelia UMKS, Kwidzyn 17 5554 16.09 + 5.58
25.[1257]DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 12 5084 16.29 + 6.18
26.[1260]GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 6 4903 16.39 + 6.28
27.[1262]GROMADZKA, Lena Team 360 stopni, War 19 4693 17.10 + 6.59
28.[1259]DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 22 5474 17.17 + 7.06
29.[1284]SZLACHTA, Wiktoria MKS Paulinum, Jeleni 28 5419 18.25 + 8.14
30.[1276]OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 12 4929 18.56 + 8.45
31.[1285]TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 25 4966 19.24 + 9.13
32.[1268]KRÓL, Hanna UKS Arkady, Raszków 20 5009 21.45 + 11.34
33.[1269]KUBACKA, Sandra UMKS, Kwidzyn 17 5555 22.19 + 12.08
34.[1255]CZAJKA, Katarzyna UKS Arkady, Raszków 20 5755 24.49 + 14.38
35.[1287]WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 12 5092 26.53 + 16.42
36.[1275]NALEPA, Hanna MKS Paulinum, Jeleni 28 5420 33.38 + 23.27
[1270]KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald, Poznań 27 5731 NKL-bPK
[1256]DANKOVA, Inna KS Hades, Poznań 21 5729 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K14 1.4km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[14107]WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 32 3546 10.11 + 0.00
2.[1486]ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 25 4848 10.32 + 0.21
3.[1484]PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 26 4252 10.48 + 0.37
4.[1476]NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 33 4975 10.56 + 0.45
5.[1457]DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 32 4141 11.18 + 1.07
6.[1475]MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 32 4528 11.42 + 1.31
7.[1461]HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 33 4726 11.49 + 1.38
8.[1477]OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 12 4023 11.51 + 1.40
9.[1465]KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 6 4638 12.13 + 2.02
10.[1474]MIŚ, Milena HKS Azymut, Mochy 6 3575 12.24 + 2.13
11.[1493]STANIEC, Julia MKS MOS, Wrocław 29 4346 12.32 + 2.21
12.[14101]TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 25 4965 12.41 + 2.30
13.[1489]SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 17 5064 12.43 + 2.32
14.[14106]WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 20 5049 13.04 + 2.53
15.[1460]GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 23 4935 13.16 + 3.05
15.[1467]KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 26 4482 13.16 + 3.05
17.[1482]PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 23 4164 13.22 + 3.11
18.[1462]IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 34 5080 13.25 + 3.14
19.[1453]BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 26 4398 13.38 + 3.27
20.[1488]SAŁACKA, Joanna UNTS, Warszawa 15 5510 13.43 + 3.32
21.[14100]TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 32 5019 13.59 + 3.48
21.[14108]WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut, Dębów 38 4751 13.59 + 3.48
23.[1466]KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 26 4960 14.18 + 4.07
23.[1483]PORADA, Jagoda UKS Reflex, Rybnik 30 4760 14.18 + 4.07
25.[1456]CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 29 4312 14.21 + 4.10
26.[1464]JUREK, Marta UKS Reflex, Rybnik 30 4941 14.26 + 4.15
27.[1494]STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 32 4139 14.31 + 4.20
28.[1452]BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś, Łódź 2 5656 14.35 + 4.24
28.[1468]KLIŚ, Weronika UKS Reflex, Rybnik 30 5624 14.35 + 4.24
30.[1459]GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS, Wrocław 29 5704 14.51 + 4.40
30.[14111]ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex, Rybnik 30 5503 14.51 + 4.40
32.[14110]ZĘBALA, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 25 5280 14.54 + 4.43
33.[14105]WASILEWSKA, Olga UKS OSiR, Góra Kalwa 7 4251 15.25 + 5.14
34.[1490]SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 26 5051 15.45 + 5.34
35.[14104]WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 23 5077 16.17 + 6.06
36.[1485]REDZYNIA, Zofia UKS Azymut, Pabianic 18 4595 16.20 + 6.09
37.[1479]PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 6 5047 16.22 + 6.11
38.[1480]PIETROWSKA, Matylda UKS Dąb, Leszno 36 4229 16.31 + 6.20
39.[1491]SEMPRYKH, Tereza PKO Harpagan, Gdańsk 25 5786 17.06 + 6.55
40.[1478]PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 35 4924 17.15 + 7.04
41.[1481]PIOTROWSKA, Wiktoria KS Hades, Poznań 21 5541 17.17 + 7.06
42.[1492]SKORUPKA, Julia HKS Azymut, Mochy 6 5749 17.29 + 7.18
43.[14103]UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 20 4416 17.39 + 7.28
44.[1469]KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut, Pabianic 18 4171 17.55 + 7.44
44.[1497]SZENDRA, Iwona UKS Reflex, Rybnik 30 5623 17.55 + 7.44
46.[14109]WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 2 5025 17.57 + 7.46
47.[14102]TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 20 4999 18.02 + 7.51
48.[1463]JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa, Gliwice 24 5224 18.13 + 8.02
49.[1499]ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 20 4418 18.37 + 8.26
50.[1472]LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 26 4468 18.52 + 8.41
51.[1454]CHAŁUPKA, Zuzanna UKS Grom, Sokolniki 31 5434 19.01 + 8.50
52.[1471]KURKOWIAK, Jagoda WKS Grunwald, Poznań 27 5733 19.02 + 8.51
53.[1496]SZAFRAN, Karolina MKS MOS, Wrocław 29 4009 19.06 + 8.55
54.[1470]KRUCZKOWSKA, Alicja UKS Reflex, Rybnik 30 4394 19.24 + 9.13
55.[1487]SAGANOWSKA, Kinga MKS Metalowiec, Łódź 37 5054 19.44 + 9.33
56.[1473]MĄDRA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 20 5488 23.00 + 12.49
57.[1451]BAJ, Zuzanna UKS Reflex, Rybnik 30 4392 24.27 + 14.16
58.[1455]CHERNOMOR, Sofiia UKS Arkady, Raszków 20 5757 29.10 + 18.59
[1498]SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 32 5018 NKL-bPK
[1458]DUTKIEWICZ, Wiktoria MKS Paulinum, Jeleni 28 3881 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K16 1.8km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1653]CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 15 3856 15.52 + 0.00
2.[1667]KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 34 3962 18.05 + 2.13
3.[1651]BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 32 3314 18.08 + 2.16
4.[1664]KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 18 4599 18.29 + 2.37
5.[1680]RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 2 4880 18.36 + 2.44
6.[1656]DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 7 3366 18.38 + 2.46
7.[1684]SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 6 4635 18.50 + 2.58
8.[1687]UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 39 3121 19.00 + 3.08
9.[1683]SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 8 2911 19.17 + 3.25
10.[1677]PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 23 3611 19.22 + 3.30
11.[1654]DARGACZ, Paulina PKO Harpagan, Gdańsk 25 4488 19.29 + 3.37
11.[1688]ZHYLYK, Anna UKS Kometa, Gliwice 24 5646 19.29 + 3.37
13.[1676]PANCHENKO, Daniela KS Hades, Poznań 21 5766 19.32 + 3.40
14.[1674]NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 26 2858 19.34 + 3.42
15.[1652]CEGIEŁKA, Milena UKS Grom, Sokolniki 31 4115 20.24 + 4.32
16.[1669]MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 18 4596 20.45 + 4.53
17.[1661]KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 7 4540 20.47 + 4.55
18.[1655]DURKA, Martyna MKS Paulinum, Jeleni 28 5011 20.52 + 5.00
19.[1663]KLECHA, Weronika HKS Azymut, Mochy 6 3574 21.01 + 5.09
20.[1675]NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 2 4870 21.14 + 5.22
21.[1658]HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 6 3257 21.21 + 5.29
22.[1686]UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 20 4035 21.33 + 5.41
23.[1666]KUCIEL, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 8 4295 21.48 + 5.56
24.[1681]STANIAK, Joanna PKO Harpagan, Gdańsk 25 5582 23.00 + 7.08
25.[1672]MUREK, Emilia HKS Azymut, Mochy 6 3579 23.05 + 7.13
26.[1662]KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 24 4933 23.12 + 7.20
27.[1678]POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 24 2461 23.28 + 7.36
28.[1668]MIKOŁAJCZAK, Iga UKS Dąb, Leszno 36 4248 23.59 + 8.07
29.[1679]PRAIS, Julia UKS Dąb, Leszno 36 4225 25.03 + 9.11
30.[1670]MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut, Mochy 6 3262 25.46 + 9.54
31.[1659]JANIAK, Lena UKS Reflex, Rybnik 30 4391 27.39 + 11.47
32.[1682]SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 20 4423 28.44 + 12.52
33.[1657]GREMBOWSKA, Julia UKS Dąb, Leszno 36 4223 29.35 + 13.43
34.[1660]JUCHA, Weronika UKS Azymut, Dębów 38 4752 31.37 + 15.45
35.[1689]ŻUCZKOWSKA, Oliwia UKS GOK, Galewice 40 4335 32.47 + 16.55
[1685]TEICHERT, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 6 5752 NKL-bPK
[1665]KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk, Wrocław 8 4651 DNF
[1671]MUCHACZOW, Hanna MKS Paulinum, Jeleni 28 4988 DNF
[1673]NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 33 4783 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: K18 2.2km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1865]SEREDA, Olha WKS Wawel, Kraków 12 5788 19.43 + 0.00
2.[1862]LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 24 3406 19.54 + 0.11
3.[1861]LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 12 3832 19.56 + 0.13
4.[1859]KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 2 4655 20.34 + 0.51
5.[1851]CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 39 4183 20.45 + 1.02
6.[1863]POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR, Góra Kalwa 7 2781 21.39 + 1.56
7.[1866]SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 22 3724 22.30 + 2.47
8.[1869]URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 32 2910 22.59 + 3.16
9.[1852]DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 20 3060 23.16 + 3.33
10.[1857]KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 38 3845 23.18 + 3.35
11.[1858]KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 38 3413 24.09 + 4.26
12.[1864]RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 17 4506 24.27 + 4.44
13.[1860]KRZYŻOSTANEK, Partycja UKS Grom, Sokolniki 31 3838 25.12 + 5.29
14.[1856]GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 15 4136 25.21 + 5.38
15.[1868]SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 32 3545 27.06 + 7.23
[1855]FLANCZEWSKA, Maja PKO Harpagan, Gdańsk 25 5576 NKL-bPK
[1853]DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha, Warszawa 35 3158 DNF
[1854]DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom, Sokolniki 31 3835 DNF
[1867]STEFAŃSKA, Agnieszka UKS Arkady, Raszków 20 4033 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K20 2.2km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2056]KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 18 2651 17.10 + 0.00
2.[2054]GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 2 3046 17.35 + 0.25
3.[2063]SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 12 3191 17.59 + 0.49
4.[2052]DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 2 3854 18.17 + 1.07
5.[2053]FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 21 4153 18.49 + 1.39
6.[2059]PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 39 2741 19.14 + 2.04
7.[2061]POGODA, Kinga UKS Kometa, Gliwice 24 2490 19.42 + 2.32
8.[2066]WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk, Wrocław 8 3152 20.29 + 3.19
9.[2051]CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 39 4182 22.06 + 4.56
10.[]LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 38 2611 22.36 + 5.26
11.[2055]GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 18 4604 23.19 + 6.09
12.[2064]SOBEL, Natalia UKS Kometa, Gliwice 24 2491 24.06 + 6.56
13.[2062]SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś, Łódź 2 4869 24.20 + 7.10
14.[2060]PIETROWSKA, Dobrochna UKS Dąb, Leszno 36 4228 27.30 + 10.20
[2058]MONIAK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 22 4709 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: K21 2.4km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2151]BABYCH, Olena UNTS, Warszawa 15 5783 17.08 + 0.00
2.[2177]OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 2 376 17.11 + 0.03
3.[2184]SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 8 3491 17.35 + 0.27
4.[2159]CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 8 2099 17.58 + 0.50
5.[2158]CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 8 3696 18.30 + 1.22
6.[2183]POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 15 1962 18.53 + 1.45
7.[2152]BALAS, Anna UNTS, Warszawa 15 5780 19.09 + 2.01
8.[2182]PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 8 1586 19.15 + 2.07
9.[2163]FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 15 2836 19.34 + 2.26
10.[2157]CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 8 1827 20.10 + 3.02
10.[2181]PAULAVA, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 8 5520 20.10 + 3.02
12.[2186]TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 12 2935 20.16 + 3.08
13.[2169]KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 26 1990 20.21 + 3.13
14.[2165]GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 25 4764 21.53 + 4.45
15.[2180]PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 15 37 22.03 + 4.55
16.[2160]DAWIDOWSKA, Natalia UKS Siódemka, Rumia 26 2202 22.20 + 5.12
17.[2185]SZRAMA, Zuzanna PUKS Młode Orły, Now 43 1664 22.23 + 5.15
18.[2170]LISEWSKA, Agnieszka Team 360 stopni, War 19 2091 22.28 + 5.20
19.[2162]EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś, Łódź 2 363 22.48 + 5.40
20.[2155]BUGAJ, Katarzyna PKO Harpagan, Gdańsk 25 1528 22.51 + 5.43
21.[2187]WICHA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 12 484 23.08 + 6.00
22.[2156]CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 41 1942 23.10 + 6.02
23.[2174]MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 26 2434 24.00 + 6.52
24.[2154]BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka, Rumia 26 2163 24.21 + 7.13
25.[2168]KANKOWSKA, Dominka KU AZS WAT, Warszawa 41 3290 24.28 + 7.20
26.[2164]GARCZAREK, Justyna UKS Grom, Sokolniki 31 2542 25.30 + 8.22
27.[2153]BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 25 4215 25.44 + 8.36
28.[2188]WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 8 2224 25.47 + 8.39
29.[2167]KALATA, Agnieszka MKS Paulinum Jelenia 42 3803 26.48 + 9.40
30.[2175]MŁYNARCZYK, Julia UKS Orientuś, Łódź 2 5658 33.52 + 16.44
[2166]HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 21 930 DNF
[2171]MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 32 328 DNF
[2172]MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 8 2223 DNF
[2176]NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 2 3250 DNF
[2179]PABICH, Marta UKS Azymut, Pabianic 18 355 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35 2.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3568]PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 18 330 18.03 + 0.00
2.[3572]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 stopni, War 19 2347 19.47 + 1.44
3.[3569]PORZYCZ, Agnieszka UKS Siódemka, Rumia 26 1626 20.51 + 2.48
4.[3570]RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 39 4181 21.07 + 3.04
5.[3551]BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 18 339 21.44 + 3.41
6.[3553]GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 12 4680 22.09 + 4.06
7.[3561]LESISZ, Agata PKO Harpagan, Gdańsk 25 5575 22.26 + 4.23
8.[3556]JESIONKIEWICZ, Madga Team 360 stopni, War 19 5570 23.46 + 5.43
9.[3567]MAZUR, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 18 350 24.49 + 6.46
10.[3557]KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 2 366 25.05 + 7.02
11.[3571]SUCHENIA, Iwona UKS Siódemka, Rumia 26 5518 29.29 + 11.26
12.[3559]KURIATNYK, Natalia KS Hades, Poznań 21 5773 29.41 + 11.38
13.[3560]KUŹMA, Elżbieta BKS Wataha, Warszawa 35 4579 32.07 + 14.04
14.[3554]GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 20 5763 46.15 + 28.12
[3555]GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś, Łódź 2 2128 NKL-bPK
[3562]MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR, Góra Kalwa 7 483 DNF
[3563]MAJASOW, Agata WKS Śląsk, Wrocław 8 1029 DNF
[3565]MARCINIAK, Maria Anna KS Hades, Poznań 21 4683 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K40 1.5km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4055]GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 12 3716 15.33 + 0.00
2.[4052]BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 25 5146 15.42 + 0.09
3.[4053]BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 32 4531 16.30 + 0.57
4.[4051]BALABANOVA, Irina KOS BnO, Szczecin 34 5701 16.53 + 1.20
5.[4058]KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 12 5330 17.28 + 1.55
6.[4056]KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 12 828 17.32 + 1.59
7.[4061]SZEWCZYKOWSKA, Anna Team 360 stopni, War 19 4274 18.09 + 2.36
8.[4062]UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 39 3714 19.02 + 3.29
9.[4063]WIGIER, Klara Team 360 stopni, War 19 86 21.25 + 5.52
10.[4057]KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 41 4907 24.02 + 8.29
11.[4060]PABIAN, Patrycja UMKS, Kwidzyn 17 4188 25.03 + 9.30
12.[4054]CIUPA, Monika UKS Orientuś, Łódź 2 4654 26.22 + 10.49
[4059]MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 2 5274 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K45 1.4km 0m 11PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4551]BIOLIK, Agnieszka UNTS, Warszawa 15 2178 11.17 + 0.00
2.[4567]ROSZAK, Maja UMKS, Kwidzyn 17 4192 11.41 + 0.24
3.[4552]BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 21 944 11.45 + 0.28
4.[4561]NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 26 144 12.35 + 1.18
5.[4565]PATEREK, Honorata KS Hades, Poznań 21 193 12.42 + 1.25
6.[4555]KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 18 2953 12.46 + 1.29
7.[4560]MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 15 2405 13.23 + 2.06
8.[4571]SYVORONOVA DANKOVA, Olga KS Hades, Poznań 21 5728 13.27 + 2.10
9.[4574]WŁODARCZYK, Anna Maria MKS Paulinum, Jeleni 28 1122 14.13 + 2.56
10.[4575]WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 15 4548 14.19 + 3.02
11.[4563]NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka, Rumia 26 2729 14.26 + 3.09
12.[4554]JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 24 4514 16.47 + 5.30
13.[4558]ŁUKASZYK, Sylwia UKS Dąb, Leszno 36 4235 17.07 + 5.50
14.[4569]SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 12 3655 17.10 + 5.53
15.[4556]LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 12 4272 17.25 + 6.08
16.[4557]LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 25 4847 17.45 + 6.28
17.[4566]ROKITA, Anna PKO Harpagan, Gdańsk 25 5580 19.55 + 8.38
18.[4553]GRZYWACZ, Agnieszka Team 360 stopni, War 19 4277 22.48 + 11.31
19.[4562]NOWAK, Magdalena UKS Orientuś, Łódź 2 4876 25.10 + 13.53
20.[4568]SAGANOWSKA, Aleksandra MKS Metalowiec, Łódź 37 5127 25.32 + 14.15
[4559]MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 24 4147 NKL-bPK
[4573]TURSKA, Magdalena Team 360 stopni, War 19 5377 NKL-bPK
[4570]SPILISZEWSKA, Róża KS Artemis, Wrocław 44 2146 DNF
[4572]SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 18 4826 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K50 1.4km 0m 11PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5056]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team 360 stopni, War 19 91 11.02 + 0.00
2.[5060]NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 6 1222 11.47 + 0.45
3.[5066]WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 15 1208 12.26 + 1.24
4.[5068]WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 8 1400 12.33 + 1.31
5.[5067]WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 15 112 13.23 + 2.21
6.[5065]WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 39 238 13.32 + 2.30
7.[5057]KURZYP, Anna WKS Śląsk, Wrocław 8 4745 14.17 + 3.15
8.[5053]BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 12 3313 15.28 + 4.26
9.[5064]TRYKOZKO, Urszula Team 360 stopni, War 19 2691 16.19 + 5.17
10.[5059]NADERA, Agata CX80 Kalisz 45 5003 19.36 + 8.34
11.[5058]MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 6 5392 21.49 + 10.47
12.[5052]BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team 360 stopni, War 19 2245 22.18 + 11.16
13.[5063]ROMANOW-PĘKAL, Ewa UMKS, Kwidzyn 17 5477 23.09 + 12.07
14.[5062]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel, Kraków 12 5198 23.19 + 12.17
15.[5061]POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 24 2460 23.45 + 12.43
16.[]ZYKOVA, Liliia WKS Śląsk, Wrocław 8 25.18 + 14.16
Końcowe wyniki zawodów: K55 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5553]WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 15 3556 20.36 + 0.00
[5552]PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 15 100 DNF
[5551]HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 27 1296 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: K60 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6053]KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 stopni, War 19 5436 14.32 + 0.00
2.[6054]WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 24 2181 14.46 + 0.14
3.[6051]CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 46 1495 16.39 + 2.07
Końcowe wyniki zawodów: K70 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7051]GALICZ, Krystyna BKS Wataha, Warszawa 35 3142 28.36 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 1.2km 0m 7PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[]KACZYŃSKA, Zofia PKO Harpagan, Gdańsk 25 5578 17.42 + 0.00
2.[]TRZASKO, Oleg PKO Harpagan 48 17.46 + 0.04
3.[]JANAS, Małgorzata UKS Kometa, Gliwice 24 4513 27.46 + 10.04
Końcowe wyniki zawodów: KRÓTKA 1.4km 0m 8PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[]BARCHUK, Maksym Ukraine 3 9.05 + 0.00
2.[]ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 12 3660 12.34 + 3.29
3.[]PORADA, Lilianna UKS Reflex, Rybnik 30 2045 12.38 + 3.33
4.[]WALAŚ, Waldemar WKS Wawel, Kraków 12 15.45 + 6.40
5.[]ZAJĄC, Barbara UKS Reflex, Rybnik 30 4393 16.58 + 7.53
6.[]SOCHA, Stanisław Team 360 stopni, War 19 35.46 + 26.41
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.2km 0m 7PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1001]BALABANOV, Mikhail KOS BnO, Szczecin 34 5702 7.35 + 0.00
2.[1005]GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum, Jeleni 28 5415 8.16 + 0.41
3.[1009]SZULC, Adam UKS Traper, Złocieni 32 5073 10.43 + 3.08
4.[1010]SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 32 4919 13.58 + 6.23
5.[1002]BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 32 4144 14.28 + 6.53
6.[1003]CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 2 5267 15.18 + 7.43
7.[1006]SAGRERA, Brunon UMKS, Kwidzyn 17 5552 16.07 + 8.32
8.[1007]SAGRERA, Leon UMKS, Kwidzyn 17 5551 20.31 + 12.56
9.[1008]SOBIEPANEK, Marcel UKS OSiR, Góra Kalwa 7 5322 33.57 + 26.22
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.4km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1229]WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 18 4406 11.22 + 0.00
2.[1225]SOBOLIVSKYI, Makar UNTS, Warszawa 15 5741 11.41 + 0.19
3.[1222]PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 33 4299 12.03 + 0.41
4.[1217]MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 24 4148 12.23 + 1.01
5.[1221]NIEDZIELSKI, Mikołaj HKS Azymut, Mochy 6 4792 12.39 + 1.17
6.[1207]FRANC, Julian Emilian HKS Azymut, Mochy 6 4640 13.15 + 1.53
7.[1213]JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 17 4509 13.17 + 1.55
8.[1204]DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 17 4510 14.41 + 3.19
9.[1230]WYRWA, Fabian HKS Azymut, Mochy 6 5521 15.11 + 3.49
10.[1226]SZEWCZYKOWSKI, Rafał Team 360 stopni, War 19 5378 15.26 + 4.04
11.[1202]BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 21 5389 15.31 + 4.09
12.[1228]URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 12 4928 16.17 + 4.55
13.[1231]ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 12 4749 16.50 + 5.28
14.[1220]NIEDBAŁ, Mikołaj MKS MOS, Wrocław 29 5491 16.54 + 5.32
15.[1227]SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 32 4920 17.22 + 6.00
16.[1219]MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut, Mochy 6 4791 17.25 + 6.03
17.[]DOMAGAŁA, Konrad UKS Grom, Sokolniki 31 5800 17.44 + 6.22
18.[1209]GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 20 5487 19.59 + 8.37
19.[1205]DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 32 4142 20.22 + 9.00
20.[1214]KUŹMA, Kacper BKS Wataha, Warszawa 35 4578 20.27 + 9.05
21.[1215]LENCZOWSKI, Krzysztof Team 360 stopni, War 19 4075 21.01 + 9.39
22.[1216]DUDZIK, Kacper MKS Paulinum, Jeleni 28 5792 22.13 + 10.51
23.[1208]GAJDA, Szczepan UNTS, Warszawa 15 5505 23.10 + 11.48
24.[1203]CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 32 4918 23.24 + 12.02
25.[1218]MIZIOŁEK, Jerzy Team 360 stopni, War 19 5604 31.54 + 20.32
26.[1206]DWOJAK, Jan MKS Paulinum, Jeleni 28 5501 32.41 + 21.19
27.[1224]PIOTROWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 21 5542 63.22 + 52.00
[1210]GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR, Góra Kalwa 7 5321 NKL-bPK
[1201]BUCZMA, Jakub Team 360 stopni, War 19 5463 DNF
[1212]HUNDT, Dawid WKS Wawel, Kraków 12 5790 DNF
[1223]PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 17 4444 DNF
[1211]GROMADZKI, Szymon PKO Harpagan, Gdańsk 25 5579 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M14 1.5km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1406]CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 23 3602 10.46 + 0.00
2.[1419]KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 29 4002 11.00 + 0.14
3.[1443]TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 2 5024 12.00 + 1.14
4.[1426]LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 35 4944 12.17 + 1.31
5.[1407]CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 2 3926 12.21 + 1.35
6.[1444]TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 35 4577 12.32 + 1.46
7.[1417]JOŃCZY, Michał MKS Paulinum, Jeleni 28 3882 12.38 + 1.52
8.[1427]ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 28 4737 12.42 + 1.56
9.[1445]UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 39 3120 12.50 + 2.04
10.[1424]LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 25 4804 12.51 + 2.05
11.[1446]WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR, Góra Kalwa 7 4441 12.56 + 2.10
12.[1436]SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 25 5279 14.16 + 3.30
13.[1439]STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS, Wrocław 29 4344 14.19 + 3.33
14.[1429]MAŚLANKA, Mateusz BKS Wataha, Warszawa 35 4581 14.51 + 4.05
15.[1434]PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel, Kraków 12 4019 14.54 + 4.08
16.[1441]TOMALA, Maciej MKS MOS, Wrocław 29 4916 15.15 + 4.29
17.[1435]RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 17 5065 15.19 + 4.33
18.[1428]ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 18 4402 15.35 + 4.49
19.[1432]MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 26 4552 15.40 + 4.54
20.[1422]KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut, Pabianic 18 4606 16.17 + 5.31
21.[1440]STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 20 4034 16.23 + 5.37
22.[1413]GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś, Łódź 2 4878 16.49 + 6.03
23.[1408]DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom, Sokolniki 31 4388 17.07 + 6.21
24.[1410]GÓRSKI, Igor MKS Paulinum, Jeleni 28 5013 17.11 + 6.25
25.[1438]STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS, Wrocław 29 4915 17.23 + 6.37
26.[1442]TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 2 4220 17.43 + 6.57
27.[1437]SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 2 4874 18.11 + 7.25
28.[1412]GROMADZKI, Wiktor Team 360 stopni, War 19 4072 18.36 + 7.50
28.[1423]KREFFT, Adam UKS Siódemka, Rumia 26 5531 18.36 + 7.50
30.[1430]MELLER, Jan KS Hades, Poznań 21 4150 19.26 + 8.40
31.[1431]MIKOŁAJCZAK, Tymon UKS Dąb, Leszno 36 4224 19.46 + 9.00
32.[1409]DZWONKOWSKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 7 5692 20.10 + 9.24
33.[1425]LENCZOWSKI, Adam Team 360 stopni, War 19 4073 20.28 + 9.42
34.[1420]KONIK, Robert UKS Reflex, Rybnik 30 4942 20.30 + 9.44
35.[1402]BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 2 4217 20.55 + 10.09
36.[1447]WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS, Wrocław 29 5706 20.56 + 10.10
37.[1411]GREBENCHUK, Yevheni KS Hades, Poznań 21 5764 22.14 + 11.28
38.[1433]POKORSKI, Borys UMKS, Kwidzyn 17 5550 23.22 + 12.36
39.[1416]JESIONKIEWICZ, Kacper Team 360 stopni, War 19 5568 25.15 + 14.29
40.[1418]KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS, Wrocław 29 5705 25.45 + 14.59
41.[1421]KRACJARZ, Szymon UKS Reflex, Rybnik 30 4943 29.33 + 18.47
42.[]NASTASENKO, Nikita WKS Śląsk, Wrocław 8 30.39 + 19.53
43.[1403]BŁACHUT, Olgierd Team 360 stopni, War 19 2682 31.27 + 20.41
[1404]CEGIEŁKA, Konrad UKS GOK, Galewice 40 4336 NKL-bPK
[1405]CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 20 4994 NKL-bPK
[1414]JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 24 4515 DNF
[1415]JAŃCZAK, Igor UKS Arkady, Raszków 20 5000 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 2.1km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1603]CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 39 4184 14.45 + 0.00
2.[1625]PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 12 4263 15.21 + 0.36
3.[1636]WODZICKI, Filip WKS Śląsk, Wrocław 8 4646 15.55 + 1.10
4.[1609]KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 34 4785 15.56 + 1.11
5.[1615]KURZYP, Michał WKS Śląsk, Wrocław 8 3271 16.51 + 2.06
6.[1610]KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 34 3664 17.47 + 3.02
7.[1621]NAROŻNY, Kacper UKS GOK, Galewice 40 4119 17.54 + 3.09
8.[1638]ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 17 3567 18.04 + 3.19
9.[1639]ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 21 3701 18.11 + 3.26
10.[1632]STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 35 4093 18.13 + 3.28
11.[]KOROTKYI, Dmytro WKS Śląsk, Wrocław 8 18.16 + 3.31
12.[1631]STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 22 4815 18.25 + 3.40
13.[]PETRENKO, Volodymyr WKS Śląsk, Wrocław 8 18.44 + 3.59
14.[1637]WYRWA, Tobiasz HKS Azymut, Mochy 6 3865 18.47 + 4.02
15.[1628]RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 17 3570 18.48 + 4.03
16.[1622]PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha, Warszawa 35 4395 18.51 + 4.06
17.[]IVANCHYKHIN, Danyil WKS Śląsk, Wrocław 8 19.05 + 4.20
17.[1623]PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 17 3568 19.05 + 4.20
19.[]TARNOWSKI, Przemysław LKS Górzanka, Nawojo 22 19.24 + 4.39
20.[1605]DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 17 3764 19.49 + 5.04
20.[1617]ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 18 3296 19.49 + 5.04
22.[1611]KOZEL, Mikołaj PKO Harpagan, Gdańsk 25 4130 19.50 + 5.05
23.[1633]SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 18 3562 20.19 + 5.34
24.[1634]WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 18 4458 20.23 + 5.38
25.[1606]GIL, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 28 4741 20.52 + 6.07
26.[1635]WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 18 3879 20.55 + 6.10
27.[1627]RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 34 4786 21.36 + 6.51
28.[1613]KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 20 4030 21.42 + 6.57
29.[1612]KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 34 4934 21.52 + 7.07
30.[1608]KLAKLA, Kacper KS Kościelec, Chrzan 23 3608 22.11 + 7.26
31.[1618]MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 22 4495 22.31 + 7.46
32.[1607]KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 18 4105 23.25 + 8.40
33.[1614]KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów 38 4090 23.42 + 8.57
34.[1619]MIODUSZEWSKI, Władysław Team 360 stopni, War 19 5306 24.40 + 9.55
35.[1601]BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 20 5001 25.11 + 10.26
36.[1602]BIAŁASIK, Bartosz UKS Dąb, Leszno 36 4230 27.27 + 12.42
37.[1604]DOMARUS, Aleksander UKS Siódemka, Rumia 26 5362 27.46 + 13.01
38.[1620]MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 6 3578 28.29 + 13.44
39.[1616]LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 38 4249 29.57 + 15.12
40.[1630]STANIAK, Paweł PKO Harpagan, Gdańsk 25 5583 29.58 + 15.13
41.[1624]PĘKAL, Mikołaj UMKS, Kwidzyn 17 3569 30.11 + 15.26
42.[1629]SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 2 3765 30.38 + 15.53
43.[1626]POKORSKI, Igor UMKS, Kwidzyn 17 5549 34.12 + 19.27
[]MEDVIEDIEV, Kyrylo WKS Śląsk, Wrocław 8 DNF
[1640]ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO, Szczecin 34 4788 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18 2.3km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1813]TYWONEK, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 7 3841 18.25 + 0.00
2.[1814]WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 8 4011 18.28 + 0.03
3.[1807]GÓRSKI, Patryk UKS OSiR, Góra Kalwa 7 4541 18.32 + 0.07
4.[]KLYMENKO, Maksym WKS Śląsk, Wrocław 8 19.09 + 0.44
5.[1809]MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 24 3823 19.14 + 0.49
6.[1815]ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 12 3201 19.19 + 0.54
7.[1812]SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR, Góra Kalwa 7 3759 19.20 + 0.55
7.[1816]ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 12 3200 19.20 + 0.55
9.[1802]BALABANOV, Gleb KOS BnO, Szczecin 34 5700 19.47 + 1.22
10.[1805]DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR, Góra Kalwa 7 3907 20.37 + 2.12
11.[1804]BUBLIK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4018 21.22 + 2.57
12.[1806]ERTEL, Jacek MUKS Junior, Ochędzy 50 5476 21.49 + 3.24
13.[1808]HRYCIUK, Mikołaj UKS Grom, Sokolniki 31 3836 25.04 + 6.39
14.[1803]BIELECKI, Michał UKS Siódemka, Rumia 26 2855 25.51 + 7.26
[1801]ASTAPOVYCH, Mykhailo UNTS, Warszawa 15 5775 DNF
[1810]PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 7 2780 DNF
[1811]SEMPRYKH, Andrian PKO Harpagan, Gdańsk 25 5787 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M20 2.3km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2003]KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 34 3666 15.04 + 0.00
2.[2002]JOŃCZY, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 8 3104 15.47 + 0.43
3.[2011]SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 2 2837 15.50 + 0.46
4.[2006]NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 26 2370 16.09 + 1.05
5.[2015]TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 8 2141 16.24 + 1.20
6.[2013]SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 18 2653 16.35 + 1.31
7.[2009]PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 8 2376 17.00 + 1.56
8.[2005]ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 8 3281 17.39 + 2.35
9.[2012]STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 8 4160 18.14 + 3.10
10.[2010]PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 22 3852 19.17 + 4.13
11.[2007]NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 2 3929 19.47 + 4.43
12.[2001]BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 2 2127 20.32 + 5.28
[2008]PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 2 4297 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21 2.4km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2128]OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 27 340 14.22 + 0.00
2.[2119]KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 8 710 14.46 + 0.24
3.[2110]DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 28 1101 14.58 + 0.36
4.[2123]KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 8 2225 15.29 + 1.07
5.[2103]BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 15 4096 15.40 + 1.18
6.[2101]BABYCH, Serhiy UNTS, Warszawa 15 5782 15.41 + 1.19
7.[2140]PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 15 2672 15.46 + 1.24
8.[2108]DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum, Jeleni 28 684 16.01 + 1.39
9.[2102]BALAS, Maksym UNTS, Warszawa 15 5781 16.06 + 1.44
10.[2130]PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 18 338 16.11 + 1.49
11.[2141]RULKA, Miron UNTS, Warszawa 15 5689 16.13 + 1.51
12.[2105]BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45, Gdyni 39 2726 16.28 + 2.06
12.[2126]NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 26 1021 16.28 + 2.06
14.[2148]PAWLAK, Bartosz 898 16.35 + 2.13
15.[2109]DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 8 774 16.36 + 2.14
16.[2118]KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 28 853 16.47 + 2.25
17.[2142]RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 2 1725 16.56 + 2.34
18.[2124]MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 15 2980 17.37 + 3.15
19.[2134]PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45, Gdyni 39 3452 17.39 + 3.17
20.[2139]PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś, Łódź 2 410 17.44 + 3.22
21.[2132]PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 2 423 17.54 + 3.32
22.[2114]HEWELT, Maciej PKO Harpagan, Gdańsk 25 162 18.11 + 3.49
23.[2104]BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 12 1508 18.20 + 3.58
24.[2137]PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 25 1625 18.49 + 4.27
25.[2106]CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 2 402 19.11 + 4.49
26.[2120]KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 8 4836 19.26 + 5.04
27.[2136]PIŁKOWSKI, Tadeusz Team 360 stopni, War 19 689 19.57 + 5.35
28.[2107]DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 2 2839 20.18 + 5.56
29.[2129]ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś, Łódź 2 1724 20.23 + 6.01
30.[2143]SAWOŚCIANIK, Jakub UKS Traper, Złocieni 32 1425 20.49 + 6.27
31.[2127]OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 26 2118 21.10 + 6.48
32.[2138]PLUTA, Marcin KS Hades, Poznań 21 5784 22.31 + 8.09
33.[2116]JAROSZEK, Radosław Team 360 stopni, War 19 1494 22.46 + 8.24
34.[2147]WOŁOWCZYK, Michał UNTS, Warszawa 15 489 24.52 + 10.30
35.[2145]SZRAMA, Dariusz PUKS Młode Orły, Now 43 4838 27.00 + 12.38
36.[2135]PIEKARSKI, Ryszard UKS OSiR, Góra Kalwa 7 693 30.37 + 16.15
37.[2115]HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 2 5285 41.31 + 27.09
[2112]FLEISS, Sebastian KOS BnO, Szczecin 34 5006 DISQ
[2117]JURCZYK, Tomasz UKS Sparta, Czyżowic 46 1936 NKL-bPK
[2131]PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 15 102 NKL-bPK
[2111]FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 21 4415 DNF
[2113]GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 7 3729 DNF
[2121]KRUPA, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 7 4250 DNF
[2122]KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 15 2032 DNF
[2125]MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 15 1115 DNF
[2133]PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 39 2742 DNF
[2146]WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 15 488 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 2.3km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3526]WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45, Gdyni 39 153 15.20 + 0.00
2.[3522]SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 41 715 15.22 + 0.02
3.[3509]KOŻYCZKOWSKI, Edward UKS Siódemka, Rumia 26 5358 16.27 + 1.07
4.[3505]GALICZ, Karol BKS Wataha, Warszawa 35 1853 16.36 + 1.16
5.[3514]MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 8 1406 16.37 + 1.17
6.[3510]LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 15 3904 16.56 + 1.36
7.[3517]MUZIOŁ, Łukasz PKO Harpagan, Gdańsk 25 5577 16.59 + 1.39
8.[3512]ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 18 2657 17.43 + 2.23
9.[3506]GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 6 4909 17.45 + 2.25
10.[3501]CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 2 369 17.50 + 2.30
11.[3521]SEWERYN, Grzegorz HKS Azymut, Mochy 6 5393 18.36 + 3.16
12.[3508]KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 25 4349 18.50 + 3.30
13.[3519]PILIPCZUK, Marcin Team 360 stopni, War 19 5228 19.13 + 3.53
14.[3513]MAGIER, Andrzej BKS Wataha, Warszawa 35 4923 19.26 + 4.06
15.[3515]MAZUR, Michał UKS Azymut, Pabianic 18 2952 19.57 + 4.37
16.[3528]WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 21 5078 20.06 + 4.46
17.[3524]TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 2 4221 20.48 + 5.28
18.[3503]FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 25 4370 23.34 + 8.14
19.[3516]MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 21 4746 24.15 + 8.55
[3504]FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 17 4856 NKL-bPK
[3507]JASKUŁA, Kornel Team 360 stopni, War 19 2685 DNF
[3518]PANCEROWICZ, Tomasz WKS Śląsk, Wrocław 8 2207 DNF
[3520]RYMINIECKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 2 5670 DNF
[3525]WDOWCZYK, Piotr UMKS, Kwidzyn 17 4186 DNF
[3527]WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 21 4542 DNF
[3511]ŁĄTKOWSKI, Krzysztof Indywidualny Wielkop 51 5725 DISQ
[3523]SZULC, Tomasz UKS Traper, Złocieni 32 5591 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M40 2.1km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4018]ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 41 2852 14.45 + 0.00
2.[4013]KOCIUBA, Marek KU AZS WAT, Warszawa 41 4985 14.50 + 0.05
3.[4019]MIODUSZEWSKI, Mateusz Team 360 stopni, War 19 3970 14.52 + 0.07
4.[4016]KURYJ, Marek WKS Wawel, Kraków 12 3252 15.01 + 0.16
5.[4027]SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 41 565 15.31 + 0.46
6.[4002]BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 41 2520 15.32 + 0.47
7.[4011]JĘDRAS, Przemysław UMKS, Kwidzyn 17 3694 15.43 + 0.58
8.[4003]BĄK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 8 5005 15.57 + 1.12
9.[4026]SIKORA, Roger PKO Harpagan, Gdańsk 25 5145 16.10 + 1.25
10.[4015]KRZEMIŃSKI, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 41 87 16.52 + 2.07
11.[4032]WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 2 5272 17.01 + 2.16
12.[4028]SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 26 4990 17.19 + 2.34
13.[4031]WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 32 3889 17.28 + 2.43
14.[4001]BALABANOV, Peter KOS BnO, Szczecin 34 5703 17.39 + 2.54
15.[]KIRAKOSOV, Kostiantyn HKS Azymut, Mochy 6 5776 18.13 + 3.28
16.[4033]ZAMIARA, Piotr KS Hades, Poznań 21 3698 18.20 + 3.35
17.[4014]KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 20 4715 18.44 + 3.59
18.[4008]DROŃ, Grzegorz UMKS, Kwidzyn 17 4351 19.00 + 4.15
19.[4009]IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 34 5441 19.06 + 4.21
20.[4020]PABICH, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 18 331 19.19 + 4.34
21.[4021]PATEJKO, Przemysław KOS Warszawa 52 530 20.14 + 5.29
22.[4023]PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 6 1229 20.38 + 5.53
23.[4004]BOREK, Krzysztof UKS Traper, Złocieni 32 5592 20.40 + 5.55
24.[4006]DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom, Sokolniki 31 4573 20.58 + 6.13
[4010]JESIONKIEWICZ, Przemysław Team 360 stopni, War 19 5571 DNF
[4012]KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 22 4317 DNF
[4017]LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 35 4945 DISQ
[4029]TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 18 3253 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M45 1.9km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4515]GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 8 1237 15.41 + 0.00
2.[4532]NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 26 143 15.59 + 0.18
3.[4504]BŁACHUT, Igor Team 360 stopni, War 19 2679 17.00 + 1.19
4.[4520]JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 28 1298 17.01 + 1.20
5.[4509]DOBROWOLSKI, Piotr AZS UMCS, Lublin 53 2972 18.05 + 2.24
6.[4539]SIUDEK, Konrad UKS Orientuś, Łódź 2 4873 18.21 + 2.40
7.[4542]SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 6 4634 18.22 + 2.41
8.[4536]PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 26 232 18.58 + 3.17
9.[4522]KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 18 2652 19.01 + 3.20
10.[4523]KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom, Sokolniki 31 2547 19.31 + 3.50
11.[4526]MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT, Warszawa 41 4993 19.38 + 3.57
12.[4512]FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 32 2906 19.48 + 4.07
13.[4510]DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 32 4529 20.02 + 4.21
14.[4535]POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 24 301 20.05 + 4.24
15.[4507]CISZEK, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 8 1330 20.06 + 4.25
16.[4528]MASTELA, Rafał UKS Reflex, Rybnik 30 1759 20.10 + 4.29
17.[4545]WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 55 5254 20.30 + 4.49
18.[4525]LENCZOWSKI, Jan Team 360 stopni, War 19 4074 20.32 + 4.51
19.[4511]DUTKIEWICZ, Damian MKS Paulinum, Jeleni 28 1279 20.46 + 5.05
20.[4519]JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 24 4512 20.55 + 5.14
21.[4508]CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 12 2933 21.01 + 5.20
22.[4543]TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 25 1618 21.09 + 5.28
23.[4529]MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 15 2068 21.10 + 5.29
24.[4505]BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 26 3307 21.27 + 5.46
25.[4527]MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 24 4146 21.31 + 5.50
26.[4530]MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 6 2866 21.35 + 5.54
27.[4506]CHABIERA, Tomasz UNTS, Warszawa 15 2521 21.46 + 6.05
28.[4503]BIOLIK, Grzegorz UNTS, Warszawa 15 2177 21.52 + 6.11
29.[4524]LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 25 4846 22.17 + 6.36
30.[4501]BADARYCZ, Piotr UKS Reflex, Rybnik 30 5651 22.24 + 6.43
31.[4514]GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 2 5271 22.47 + 7.06
32.[4517]GRYDZIUSZKO, Marcin UKS Energetyk, Dychó 54 3933 22.58 + 7.17
33.[4533]NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 2 3930 23.07 + 7.26
34.[4540]SOCHACKI, Marcin UKS Energetyk, Dychó 54 3934 23.30 + 7.49
35.[4537]SEROCKI, Wojciech UMKS, Kwidzyn 17 3695 23.57 + 8.16
36.[4518]HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków 12 5789 24.28 + 8.47
37.[4531]MURAWSKI, Piotr HKS Azymut, Mochy 6 3588 24.37 + 8.56
38.[4521]KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 25 985 26.21 + 10.40
39.[4546]WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 15 4546 26.53 + 11.12
[4516]GROMADZKI, Emil Team 360 stopni, War 19 5261 DNF
[4541]SPILISZEWSKI, Piotr KS Artemis, Wrocław 44 2145 DNF
[4513]FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 21 4414 DISQ
[4544]WALUGA, Ireneusz Team 360 stopni, War 19 2692 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M50 2.0km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5002]CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 8 718 15.32 + 0.00
2.[5016]NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 21 907 15.41 + 0.09
3.[5023]SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 8 717 15.51 + 0.19
4.[5024]STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 15 2013 16.41 + 1.09
5.[5021]SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 22 1004 17.23 + 1.51
6.[5017]PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4588 18.08 + 2.36
7.[5019]PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 22 4339 18.10 + 2.38
8.[5005]DZIK, Mirosław LKS Górzanka, Nawojo 22 1195 18.11 + 2.39
9.[5013]MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 15 2981 18.22 + 2.50
10.[5006]GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 53 4551 18.54 + 3.22
11.[5015]NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 45 5002 18.59 + 3.27
12.[5029]WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 39 158 19.09 + 3.37
13.[5004]DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha, Warszawa 35 3143 19.19 + 3.47
14.[5011]LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 2 4657 19.26 + 3.54
15.[5025]SZARLIK, Przemysław MKS Paulinum, Jeleni 28 4905 20.05 + 4.33
16.[5020]RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 2 2438 20.22 + 4.50
17.[5018]PORADA, Robert UKS Reflex, Rybnik 30 2084 20.34 + 5.02
18.[5028]SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 53 683 20.35 + 5.03
19.[5032]ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 21 913 20.43 + 5.11
20.[5012]MAZUREK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 8 4453 21.09 + 5.37
21.[5014]MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 17 2577 22.14 + 6.42
22.[5027]SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 18 4827 22.18 + 6.46
23.[5022]SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 56 3001 23.12 + 7.40
24.[5007]KLUSKA, Wojciech MKS Skarmat, Toruń 55 5256 23.25 + 7.53
25.[5010]KRASUSKI, Bartłomiej Team 360 stopni, War 19 2210 23.35 + 8.03
26.[5001]BARTOS, Maciej UKS Orientuś, Łódź 2 4218 27.02 + 11.30
[5026]SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 8 4648 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M55 1.5km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5508]WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk, Wrocław 8 1064 13.17 + 0.00
2.[5507]URBANIAK, Krzysztof Team 360 stopni, War 19 522 14.11 + 0.54
3.[5505]NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 2725 14.19 + 1.02
3.[5506]PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 34 3670 14.19 + 1.02
5.[5510]WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 15 113 14.53 + 1.36
6.[5502]KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 21 3730 15.10 + 1.53
7.[5511]ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 2 3986 15.17 + 2.00
8.[5503]MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 2 3294 16.16 + 2.59
9.[5501]FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 12 2080 17.12 + 3.55
10.[5509]WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 15 3555 17.39 + 4.22
11.[5504]MONIAK, Andrzej LKS Górzanka, Nawojo 22 4326 20.15 + 6.58
Końcowe wyniki zawodów: M60 1.3km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6004]DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 12 1533 12.37 + 0.00
2.[6005]KLAWCZYŃSKI, Zbigniew MKS Skarmat, Toruń 55 3895 13.19 + 0.42
3.[6006]KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 23 963 13.56 + 1.19
4.[6001]CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 39 4180 15.16 + 2.39
5.[6002]CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 46 1496 18.37 + 6.00
[6007]MALINOWSKI, Wiktor MKS Metalowiec, Łódź 37 1236 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6502]GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 8 716 11.35 + 0.00
2.[6505]MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 17 2885 11.45 + 0.10
3.[6508]PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 44 1323 13.11 + 1.36
4.[6504]KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 52 528 13.27 + 1.52
5.[6510]ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 25 885 14.55 + 3.20
6.[6503]KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 22 3723 15.02 + 3.27
7.[6501]GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 25 846 16.28 + 4.53
8.[6507]PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 2 383 19.05 + 7.30
[6511]WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 37 1105 NKL-bPK
[6506]PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 15 101 DNF
[6509]POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka, Nawojo 22 5768 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M70 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7003]JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 55 179 12.28 + 0.00
2.[7001]GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 44 1324 14.39 + 2.11
3.[7010]WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 24 2697 15.26 + 2.58
4.[7009]WOLLENBERG, Bernd KOS BnO, Szczecin 34 5007 18.59 + 6.31
5.[7002]GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk, Wrocław 8 5303 20.03 + 7.35
6.[7005]KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 12 830 23.45 + 11.17
7.[7004]JANOWSKI, Konrad KOS Warszawa 52 525 25.16 + 12.48
[7006]ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT, Warszawa 41 190 DNF
[7007]MICHAŁEK, Janusz UKS Energetyk, Dychó 54 742 DISQ
[7008]PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT, Warszawa 41 72 DISQ
Końcowe wyniki zawodów: M75 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7504]WOŁOCHOWICZ, Władysław KOS BnO, Szczecin 34 886 18.52 + 0.00
2.[7501]BLIMKE, Roman LKS Górzanka, Nawojo 22 189 20.13 + 1.21
3.[7503]POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 17 1503 22.17 + 3.25
4.[7502]PIETKIEWICZ, Waldemar indywidualny Dolnośl 57 1084 23.10 + 4.18
[7505]WRONICZ, Zygmunt LKS Górzanka, Nawojo 22 4970 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M80 1.4km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8001]DURA, Kazimierz WKS Śląsk, Wrocław 8 720 18.27 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA 1.2km 0m 7PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.[]MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 34 5540 10.14 + 0.00
2.[]MELLER, Zofia KS Hades, Poznań 21 19.41 + 9.27
3.[]WALAŚ, Helena WKS Wawel, Kraków 12 21.03 + 10.49
4.[]KRAKOWIAK, Lena ` 5 23.12 + 12.58
5.[]ZIOBER, Julia ` 5 23.15 + 13.01
6.[]MAZUR, Matylda UKS Azymut, Pabianic 18 5242 29.16 + 19.02
|