Wyniki zawodów z miedzyczasami 2022-04-10 23:01:07
CEYOC2022 - Wawel Spring Cup
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.1km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-83 3-37 4-84 5-82 6-79 7-100
1 [1001] BALABANOV, Mikhail 20.40 4.21/1* 6.56/1* 8.25/1* / 12.46/1* 15.29/1* 20.17/1* 20.40/1*
KOS BnO Szczecin 4.21/1* 2.35/1* 1.29/1* / / 2.43/1* 4.48/1* 0.23/1*
2 [1002] GÓRSKI, Krzesimir 36.59 12.30/4 16.12/4 22.09/4 / 26.25/2 29.28/2 36.33/2 36.59/2
MKS Paulinum Jelenia Góra 12.30/4 3.42/2 5.57/3 / / 3.03/2 7.05/3 0.26/2
3 [1003] KRÓL, Krystian 40.29 11.58/3 16.07/3 18.55/2 / 28.00/3 33.34/3 40.03/3 40.29/3
Patria Młynne 11.58/3 4.09/3 2.48/2 / / 5.34/4 6.29/2 0.26/2
4 [1008] ZELEK, Bartłomiej 66.24 7.13/2 12.29/2 19.23/3 / 46.28/4 50.43/4 65.57/4 66.24/4
Patria Młynne 7.13/2 5.16/4 6.54/4 / / 4.15/3 15.14/4 0.27/4
Bublik Maciej NKL-bPK 18.38/ 27.05/ 89.14/ / 100.52/ / 121.37/ 122.07/
Indywidualnie 18.38/ 8.27/ 62.09/ / / / / 0.30/
[1005] RYGIEL, Aleksander DNF / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / /
[1006] SAJDAK, Michał DNF / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / /
[1007] URYGA, Adam DNF / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 1.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-83 3-84 4-82 5-81 6-100
1 [1022] MICHURA, Damian 39.27 0b.PK 3.55/3 11.39/2 / 26.18/2 34.23/2 38.58/1* 39.27/1*
Patria Młynne 3.55/3 7.44/1* / / 8.05/1* 4.35/2 0.29/2
2 [1025] SUŁKOWSKI, Dominik 41.44 0b.PK 2.45/1* 10.30/1* / 25.15/1* 33.28/1* 41.19/2 41.44/2
Patria Młynne 2.45/1* 7.45/2 / / 8.13/2 7.51/3 0.25/1*
3 [1023] STANNY, Daniel 49.04 0b.PK 3.30/2 12.08/3 17.48/1* / 46.41/4 48.33/3 49.04/3
InO SCI 3.30/2 8.38/4 5.40/1* / / 1.52/1* 0.31/4
4 [1024] STYPUŁA, Szymon 59.56 2b.PK 4.31/4 13.03/4 / / 41.24/3 49.26/4 49.56/4
Patria Młynne 4.31/4 8.32/3 / / / 8.02/4 0.30/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.3km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-85 2-38 3-83 4-37 5-42 6-82 7-79 8-59 9-64 10-100
1 [1206] JĘDRAS, Jakub 28.53 3.48/6 7.53/3 11.11/3 12.46/3 17.20/1* 20.16/1* 22.38/1* 25.15/1* 27.18/1* 28.34/1*
UMKS Kwidzyn 3.48/6 4.05/3 3.18/6 1.35/3 4.34/1* 2.56/2 2.22/4 2.37/2 2.03/3 1.16/3
28.53/1*
0.19/3
2 [1208] PACHNIK, Antoni 32.43 3.21/3 7.23/2 10.33/2 12.38/2 20.59/3 24.16/3 26.34/3 29.13/2 31.16/2 32.25/2
UKS ORIENTPARK.PL IWINY 3.21/3 4.02/2 3.10/4 2.05/6 8.21/7 3.17/7 2.18/3 2.39/4 2.03/3 1.09/2
32.43/2
0.18/1*
3 [1209] PĘKAL, Paweł 33.51 3.04/2 5.59/1* 8.50/1* 10.25/1* 18.34/2 21.58/2 25.24/2 30.06/4 32.10/3 33.29/3
UMKS Kwidzyn 3.04/2 2.55/1* 2.51/2 1.35/3 8.09/5 3.24/8 3.26/9 4.42/9 2.04/5 1.19/5
33.51/3
0.22/5
4 [1207] MARSZAŁEK, Dawid 34.10 3.52/7 8.16/4 12.09/4 17.09/8 22.19/5 25.15/4 27.16/4 29.49/3 32.44/4 33.52/4
UKS Kometa Gliwice 3.52/7 4.24/4 3.53/8 5.00/11 5.10/3 2.56/2 2.01/1* 2.33/1* 2.55/7 1.08/1*
34.10/4
0.18/1*
5 [1201] CHABRZYK, Wojciech 40.18 3.38/5 9.20/6 12.58/5 15.27/4 22.03/4 28.31/5 31.30/5 36.10/6 38.21/5 39.53/5
ChabTeam 3.38/5 5.42/7 3.38/7 2.29/8 6.36/4 6.28/10 2.59/7 4.40/8 2.11/6 1.32/8
40.18/5
0.25/10
6 [1215] SOBOLIVSKYI, Makar 40.23 3.02/1* 12.23/9 15.11/8 16.45/6 26.42/7 29.50/6 31.57/6 34.54/5 38.42/6 39.59/6
UNTS Warszawa 3.02/1* 9.21/9 2.48/1* 1.34/2 9.57/8 3.08/6 2.07/2 2.57/5 3.48/10 1.17/4
40.23/6
0.24/9
7 [1203] GÓRSKI, Seweryn 41.08 4.13/8 17.54/10 22.05/10 24.51/10 29.30/9 32.26/9 34.52/7 37.29/7 39.26/7 40.48/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.13/8 13.41/10 4.11/9 2.46/10 4.39/2 2.56/2 2.26/5 2.37/2 1.57/2 1.22/6
41.08/7
0.20/4
8 [1212] WIŚNIEWSKI, Adam 49.40 4.31/9 20.30/11 23.35/11 25.03/11 37.00/11 39.48/10 42.16/10 46.02/10 47.48/8 49.17/8
UKS Azymut Pabianice 4.31/9 15.59/11 3.05/3 1.28/1* 11.57/9 2.48/1* 2.28/6 3.46/7 1.46/1* 1.29/7
49.40/8
0.23/7
9 KIZZERWATTER, Mikołaj 51.09 5.18/11 10.48/7 15.15/9 17.32/9 25.49/6 31.07/7 34.57/8 45.17/9 49.02/9 50.47/9
5.18/11 5.30/6 4.27/10 2.17/7 8.17/6 5.18/9 3.50/10 10.20/11 3.45/9 1.45/10
51.09/9
0.22/5
10 [1204] HUNDT, David 51.52 5.10/10 11.25/8 14.40/7 16.39/5 28.56/8 32.03/8 35.21/9 43.45/8 49.50/10 51.29/10
WKS Wawel BnO 5.10/10 6.15/8 3.15/5 1.59/5 12.17/10 3.07/5 3.18/8 8.24/10 6.05/11 1.39/9
51.52/10
0.23/7
11 [1205] JESIONKIEWICZ, Kacper 57.11 3.32/4 8.29/5 14.09/6 16.46/7 36.05/10 43.23/11 47.48/11 51.17/11 54.35/11 56.43/11
Team 360 Warszawa 3.32/4 4.57/5 5.40/11 2.37/9 19.19/11 7.18/11 4.25/11 3.29/6 3.18/8 2.08/11
57.11/11
0.28/11
[1202] DROŃ, Wojciech NKL-bPK 6.23/ 14.25/ 19.37/ 30.34/ 39.49/ 45.58/ 49.46/ 55.38/ / 64.35/
UMKS Kwidzyn 6.23/ 8.02/ 5.12/ 10.57/ 9.15/ 6.09/ 3.48/ 5.52/ / /
65.02/
0.27/
[1210] SZYMANOWSKI, Natan DNF / / / / / / / / / /
UKS TRAPER Złocieniec / / / / / / / / / /
/
/
[1211] URYGA, Artur DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/
/
[1213] ZASADZKI, Tymoteusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.8km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-77 2-85 3-78 4-37 5-83 6-61 7-34 8-71 9-67 10-35
11-38 12-52 13-33 14-72 15-64 16-100
1 [1408] KOCIUBA, Wiktor 37.05 1.48/1* 2.33/1* 3.04/1* 5.46/1* 7.13/1* 9.35/1* 12.07/1* 13.39/1* 20.32/5 21.35/4
MKS MOS Wrocław 1.48/1* 0.45/2 0.31/2 2.42/1* 1.27/3 2.22/4 2.32/3 1.32/1* 6.53/21 1.03/1*
23.50/3 30.27/1* 31.57/1* 32.52/1* 35.46/1* 36.48/1* 37.05/1*
2.15/1* 6.37/1* 1.30/1* 0.55/16 2.54/1* 1.02/2 0.17/4
2 [1415] LENDZIOSZEK, Roman 38.24 1.59/2 2.45/3 3.24/3 6.24/3 7.49/2 10.08/2 12.37/2 14.33/2 17.21/1* 18.45/1*
BKS Wataha Warszawa 1.59/2 0.46/3 0.39/4 3.00/5 1.25/1* 2.19/2 2.29/2 1.56/7 2.48/2 1.24/6
21.28/1* 31.20/2 33.04/2 33.48/2 36.55/2 38.06/2 38.24/2
2.43/3 9.52/5 1.44/3 0.44/9 3.07/3 1.11/11 0.18/8
3 [1401] BAŁAZIŃSKI, Antoni 39.25 2.32/12 3.41/10 4.29/9 8.12/9 9.53/8 11.59/6 14.31/5 16.17/5 20.04/3 21.14/3
Patria Młynne 2.32/12 1.09/10 0.48/11 3.43/9 1.41/6 2.06/1* 2.32/3 1.46/4 3.47/7 1.10/2
24.13/4 32.09/4 34.16/3 34.49/3 38.04/3 39.09/3 39.25/3
2.59/5 7.56/2 2.07/9 0.33/1* 3.15/5 1.05/5 0.16/1*
4 [1431] WASILEWSKI, Antoni 40.34 2.19/6 3.13/6 4.07/6 7.18/6 8.44/5 11.41/5 14.35/6 16.53/6 21.18/6 22.41/6
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.19/6 0.54/6 0.54/15 3.11/6 1.26/2 2.57/6 2.54/5 2.18/11 4.25/8 1.23/5
25.35/6 33.36/5 35.18/4 36.02/4 39.14/4 40.14/4 40.34/4
2.54/4 8.01/3 1.42/2 0.44/9 3.12/4 1.00/1* 0.20/12
5 [1414] LEMAŃCZYK, Witold 42.27 2.01/3 2.49/4 3.39/4 6.33/4 9.06/6 12.49/7 15.45/7 17.25/7 20.10/4 21.40/5
Harpagan Gdańsk 2.01/3 0.48/5 0.50/12 2.54/3 2.33/18 3.43/12 2.56/6 1.40/2 2.45/1* 1.30/11
24.43/5 35.21/6 37.17/6 38.00/6 41.05/5 42.11/5 42.27/5
3.03/6 10.38/9 1.56/5 0.43/7 3.05/2 1.06/6 0.16/1*
6 [1405] GRZYMKIEWICZ, Mateusz 45.54 2.14/5 3.01/5 3.58/5 6.45/5 8.17/4 10.39/4 13.39/4 16.02/4 22.37/8 24.03/7
UKS Orientuś Łódź 2.14/5 0.47/4 0.57/16 2.47/2 1.32/4 2.22/4 3.00/7 2.23/13 6.35/20 1.26/8
26.36/7 37.03/7 39.09/7 39.52/7 44.18/6 45.34/6 45.54/6
2.33/2 10.27/7 2.06/8 0.43/7 4.26/11 1.16/15 0.20/12
7 [1402] BATA, Bálint 47.33 2.02/4 2.43/2 3.15/2 6.09/2 7.57/3 10.16/3 12.39/3 14.52/3 17.52/2 19.12/2
Hungary2 2.02/4 0.41/1* 0.32/3 2.54/3 1.48/7 2.19/2 2.23/1* 2.13/10 3.00/3 1.20/3
23.28/2 31.57/3 36.21/5 36.57/5 46.09/7 47.17/7 47.33/7
4.16/12 8.29/4 4.24/21 0.36/2 9.12/24 1.08/8 0.16/1*
8 [1416] ŁADOMIRSKI, Szymon 47.46 2.21/7 3.28/8 4.15/8 8.00/7 9.37/7 12.55/8 16.47/8 19.22/8 22.36/7 24.04/8
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.21/7 1.07/9 0.47/10 3.45/10 1.37/5 3.18/8 3.52/17 2.35/15 3.14/4 1.28/10
29.07/8 39.49/8 41.47/8 42.38/8 46.15/8 47.26/8 47.46/8
5.03/16 10.42/10 1.58/6 0.51/12 3.37/6 1.11/11 0.20/12
9 [1404] GÓRSKI, Igor 50.06 2.44/13 4.24/14 5.07/13 8.54/12 10.45/10 14.08/9 17.27/9 20.23/9 25.05/10 26.35/10
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.44/13 1.40/16 0.43/6 3.47/11 1.51/8 3.23/10 3.19/13 2.56/19 4.42/13 1.30/11
30.40/9 41.44/9 43.36/9 44.32/9 48.15/9 49.44/9 50.06/9
4.05/11 11.04/12 1.52/4 0.56/17 3.43/8 1.29/20 0.22/17
10 [1427] SUGTA BÁLA , Barnabás 58.28 2.22/8 3.25/7 4.07/6 8.05/8 11.45/13 15.07/12 18.17/11 20.23/9 32.43/15 34.08/15
Hungary2 2.22/8 1.03/7 0.42/5 3.58/12 3.40/20 3.22/9 3.10/10 2.06/8 12.20/23 1.25/7
38.57/13 49.13/10 51.12/10 52.01/10 57.04/10 58.10/10 58.28/10
4.49/15 10.16/6 1.59/7 0.49/11 5.03/16 1.06/6 0.18/8
11 [1409] KONIK, Robert 61.22 3.13/17 5.03/18 5.55/15 10.26/15 12.48/14 18.15/14 21.26/14 24.30/15 29.15/12 30.45/11
UKS Reflex Rybnik 3.13/17 1.50/19 0.52/13 4.31/15 2.22/15 5.27/21 3.11/11 3.04/23 4.45/15 1.30/11
34.29/10 50.31/11 52.48/11 53.28/11 59.39/11 61.00/11 61.22/11
3.44/7 16.02/20 2.17/11 0.40/4 6.11/18 1.21/18 0.22/17
12 [1422] PUŁCZYŃSKI, Jeremi 63.09 3.40/19 4.54/16 7.47/20 12.23/17 14.44/16 20.10/18 23.19/16 26.22/16 31.09/13 32.42/13
WKS Wawel BnO 3.40/19 1.14/11 2.53/25 4.36/17 2.21/14 5.26/20 3.09/9 3.03/22 4.47/16 1.33/14
36.27/11 52.26/13 54.45/13 55.25/12 61.41/13 62.52/13 63.09/12
3.45/8 15.59/18 2.19/13 0.40/4 6.16/19 1.11/11 0.17/4
13 [1411] KRAWCZYK, Piotr 65.01 2.31/10 4.14/11 4.58/11 8.32/11 15.00/17 18.47/16 21.53/15 23.37/13 37.00/19 38.26/19
UKS Azymut Pabianice 2.31/10 1.43/17 0.44/7 3.34/7 6.28/21 3.47/14 3.06/8 1.44/3 13.23/24 1.26/8
42.54/16 53.39/15 56.23/15 57.05/15 63.25/14 64.42/14 65.01/14
4.28/13 10.45/11 2.44/17 0.42/6 6.20/20 1.17/16 0.19/10
14 [1433] ZELEK, Filip 68.12 5.21/22 6.24/20 7.10/19 12.05/16 29.09/23 32.52/22 36.11/21 37.58/21 41.33/20 42.54/20
Patria Młynne 5.21/22 1.03/7 0.46/8 4.55/18 17.04/25 3.43/12 3.19/13 1.47/6 3.35/6 1.21/4
46.46/19 57.20/16 59.38/16 61.41/16 66.43/15 67.51/15 68.12/15
3.52/10 10.34/8 2.18/12 2.03/23 5.02/15 1.08/8 0.21/15
15 [1419] MORDARSKI, Oskar 68.26 2.22/8 3.37/9 4.44/10 8.24/10 10.22/9 14.32/10 20.22/12 23.10/12 27.37/11 32.10/12
Patria Młynne 2.22/8 1.15/12 1.07/19 3.40/8 1.58/11 4.10/16 5.50/22 2.48/17 4.27/9 4.33/25
36.40/12 52.15/12 54.31/12 55.57/13 66.43/15 68.05/16 68.26/16
4.30/14 15.35/17 2.16/10 1.26/22 10.46/25 1.22/19 0.21/15
16 [1426] STEFAŃCZAK, Tymon 72.37 3.04/16 4.19/12 5.05/12 9.18/13 11.19/11 14.34/11 17.45/10 20.44/11 24.07/9 26.02/9
MKS MOS Wrocław 3.04/16 1.15/12 0.46/8 4.13/14 2.01/12 3.15/7 3.11/11 2.59/20 3.23/5 1.55/19
43.20/17 58.09/17 66.35/18 67.33/18 71.16/18 72.20/17 72.37/17
17.18/25 14.49/15 8.26/25 0.58/19 3.43/8 1.04/3 0.17/4
17 [1417] ŁUBISZ, Łukasz 72.54 2.54/14 8.04/23 8.34/21 13.36/20 16.00/19 19.48/17 26.06/19 28.13/19 32.45/16 34.26/16
UKS Azymut Pabianice 2.54/14 5.10/24 0.30/1* 5.02/19 2.24/16 3.48/15 6.18/23 2.07/9 4.32/10 1.41/17
42.31/15 60.10/18 62.31/17 63.32/17 71.10/17 72.30/18 72.54/18
8.05/21 17.39/24 2.21/15 1.01/20 7.38/21 1.20/17 0.24/22
18 [1424] SIUDEK, Krzysztof 79.34 3.22/18 5.20/19 6.36/18 12.35/19 15.32/18 20.37/19 24.22/17 27.33/18 46.09/21 48.13/21
UKS Orientuś Łódź 3.22/18 1.58/21 1.16/23 5.59/20 2.57/19 5.05/19 3.45/15 3.11/24 18.36/25 2.04/22
53.29/21 67.56/21 72.37/20 73.34/20 77.20/20 79.12/19 79.34/19
5.16/19 14.27/14 4.41/22 0.57/18 3.46/10 1.52/22 0.22/17
19 [1429] TOMALA, Maciej 80.46 2.59/15 4.38/15 6.00/16 12.29/18 14.24/15 18.35/15 24.24/18 27.12/17 31.46/14 34.05/14
MKS MOS Wrocław 2.59/15 1.39/15 1.22/24 6.29/21 1.55/9 4.11/17 5.49/21 2.48/17 4.34/11 2.19/23
51.22/20 66.12/20 74.35/21 75.37/21 79.17/21 80.27/20 80.46/20
17.17/24 14.50/16 8.23/24 1.02/21 3.40/7 1.10/10 0.19/10
20 [1410] KRAJCARZ, Szymon 81.31 4.39/21 7.24/21 8.38/23 16.16/23 18.28/20 23.06/20 26.53/20 29.18/20 35.30/18 38.14/18
UKS Reflex Rybnik 4.39/21 2.45/23 1.14/22 7.38/22 2.12/13 4.38/18 3.47/16 2.25/14 6.12/19 2.44/24
43.23/18 63.24/19 69.06/19 72.30/19 77.19/19 81.09/21 81.31/21
5.09/18 20.01/25 5.42/23 3.24/24 4.49/14 3.50/25 0.22/17
21 [1425] STAŚKIEWICZ, Miłosz 84.28 6.52/24 8.48/24 9.59/24 13.57/21 21.18/22 30.17/21 41.13/22 42.59/22 49.03/22 50.36/22
MKS MOS Wrocław 6.52/24 1.56/20 1.11/20 3.58/12 7.21/22 8.59/24 10.56/24 1.46/4 6.04/18 1.33/14
56.04/22 72.42/22 75.01/22 78.31/23 83.07/22 84.11/22 84.28/22
5.28/20 16.38/23 2.19/13 3.30/25 4.36/13 1.04/3 0.17/4
22 [1421] POKORSKI, Borys 85.20 5.25/23 7.38/22 8.37/22 18.17/24 20.42/21 34.04/23 45.08/24 48.28/24 53.12/24 54.50/24
UMKS Kwidzyn 5.25/23 2.13/22 0.59/18 9.40/25 2.25/17 13.22/25 11.04/25 3.20/25 4.44/14 1.38/16
58.38/23 74.37/23 76.58/23 77.34/22 83.44/23 84.57/23 85.20/23
3.48/9 15.59/18 2.21/15 0.36/2 6.10/17 1.13/14 0.23/21
23 [1413] KURNYTA, Dawid 91.36 3.45/20 5.01/17 6.13/17 14.15/22 29.34/24 37.36/24 42.18/23 44.40/23 49.48/23 51.46/23
Patria Młynne 3.45/20 1.16/14 1.12/21 8.02/24 15.19/24 8.02/23 4.42/18 2.22/12 5.08/17 1.58/20
60.47/24 76.59/24 80.35/24 81.29/24 89.08/24 91.11/24 91.36/24
9.01/22 16.12/21 3.36/20 0.54/14 7.39/22 2.03/23 0.25/23
24 [1412] KRÓL, Maksymilian 103.48 8.57/25 17.31/25 18.29/25 26.30/25 41.42/25 49.41/25 54.34/25 57.10/25 61.50/25 63.49/25
Patria Młynne 8.57/25 8.34/25 0.58/17 8.01/23 15.12/23 7.59/22 4.53/19 2.36/16 4.40/12 1.59/21
72.51/25 89.06/25 92.37/25 93.31/25 101.16/25 103.23/25 103.48/25
9.02/23 16.15/22 3.31/19 0.54/14 7.45/23 2.07/24 0.25/23
[1407] JOŃCZY, Michał NKL-bPK 3.18/ 4.25/ 5.03/ / 27.12/ 30.58/ 34.00/ 35.50/ 39.35/ 40.40/
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.18/ 1.07/ 0.38/ / / 3.46/ 3.02/ 1.50/ 3.45/ 1.05/
44.53/ 55.22/ 57.41/ 58.55/ 76.05/ 77.46/ 78.11/
4.13/ 10.29/ 2.19/ 1.14/ 17.10/ 1.41/ 0.25/
[1406] JANAS, Aleksander DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[1418] MIGACZ, Dawid DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[1423] SIKORA, Dawid DNF / / / / / / / / / /
Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[1428] ŚLUSARCZYK, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[1434] FORYSTEK, Szymon DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[8049] JAWORSKI, Antoni DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[8048] JAWORSKI, Stanisław DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
33 [162] NOWAK, Hanna PK 63.16 2.31/10 4.19/12 5.12/14 9.43/14 11.40/12 15.08/13 20.47/13 23.46/14 33.22/17 35.13/17
UKS Orientuś Łódź 2.31/10 1.48/18 0.53/14 4.31/15 1.57/10 3.28/11 5.39/20 2.59/20 9.36/22 1.51/18
40.21/14 52.31/14 55.34/14 56.27/14 61.00/12 62.50/12 63.16/13
5.08/17 12.10/13 3.03/18 0.53/13 4.33/12 1.50/21 0.26/25
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 5.3km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-35 3-67 4-32 5-31 6-52 7-41 8-33 9-58 10-54
11-56 12-55 13-65 14-74 15-75 16-49 17-44 18-53 19-100
1 [2017] SZTRANEK, Jan 42.07 2.43/7 5.35/3 6.28/2 9.48/2 10.19/2 13.35/2 14.32/2 15.16/1* 19.45/1* 20.26/1*
Polish Junior Orienteering Team 2.43/7 2.52/2 0.53/4 3.20/3 0.31/2 3.16/3 0.57/7 0.44/2 4.29/1* 0.41/13
23.02/2 26.53/2 27.42/2 32.47/2 33.59/2 35.38/2 38.55/2 40.56/1* 41.51/1* 42.07/1*
2.36/11 3.51/5 0.49/3 5.05/5 1.12/2 1.39/2 3.17/1* 2.01/1* 0.55/1* 0.16/3
2 [2018] TOBOREK, Jakub 42.38 2.36/5 5.47/8 6.50/7 9.48/2 10.23/3 13.32/1* 14.29/1* 15.19/2 20.33/2 21.14/2
WKS Śląsk Wrocław 2.36/5 3.11/8 1.03/8 2.58/2 0.35/5 3.09/2 0.57/7 0.50/4 5.14/3 0.41/13
22.56/1* 26.27/1* 27.17/1* 31.54/1* 33.23/1* 35.01/1* 38.38/1* 40.58/2 42.20/2 42.38/2
1.42/3 3.31/2 0.50/5 4.37/1* 1.29/11 1.38/1* 3.37/4 2.20/5 1.22/11 0.18/7
3 [2004] KULA, Mateusz 48.04 2.30/3 5.39/5 6.29/4 10.20/4 10.59/4 14.07/3 14.52/3 15.50/3 21.27/3 22.05/3
Polish Junior Orienteering Team 2.30/3 3.09/7 0.50/1* 3.51/6 0.39/8 3.08/1* 0.45/3 0.58/10 5.37/5 0.38/5
24.17/3 30.07/5 31.35/5 36.29/4 37.55/4 39.41/3 44.12/3 46.37/3 47.50/3 48.04/3
2.12/10 5.50/13 1.28/11 4.54/3 1.26/10 1.46/3 4.31/10 2.25/6 1.13/3 0.14/1*
4 [2003] JOŃCZY, Jakub 48.14 2.29/2 5.09/1* 6.11/1* 11.56/8 12.28/8 16.43/7 17.27/7 18.12/6 23.20/5 23.51/5
Polish Junior Orienteering Team - WKS Śl 2.29/2 2.40/1* 1.02/7 5.45/14 0.32/3 4.15/6 0.44/1* 0.45/3 5.08/2 0.31/1*
26.42/5 30.06/4 30.59/4 36.59/5 38.09/5 40.11/4 44.26/4 46.39/4 47.56/4 48.14/4
2.51/13 3.24/1* 0.53/7 6.00/8 1.10/1* 2.02/8 4.15/6 2.13/4 1.17/6 0.18/7
5 [2007] NOWAK, Grzegorz 48.45 2.21/1* 5.36/4 6.28/2 10.41/6 11.11/5 14.55/4 15.43/4 16.38/4 22.42/4 23.20/4
UKS Siódemka Rumia 2.21/1* 3.15/9 0.52/3 4.13/8 0.30/1* 3.44/4 0.48/4 0.55/6 6.04/8 0.38/5
24.58/4 28.41/3 29.23/3 35.27/3 36.43/3 41.35/5 45.00/5 47.09/5 48.26/5 48.45/5
1.38/2 3.43/4 0.42/1* 6.04/9 1.16/3 4.52/16 3.25/2 2.09/2 1.17/6 0.19/11
6 [2012] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 51.27 2.40/6 5.42/7 6.33/5 9.28/1* 10.10/1* 16.17/6 17.19/6 18.15/7 24.13/6 24.53/6
UKS Orientuś Łódź 2.40/6 3.02/5 0.51/2 2.55/1* 0.42/11 6.07/13 1.02/10 0.56/8 5.58/7 0.40/10
26.50/6 30.44/6 32.54/6 38.40/6 39.59/6 41.52/6 46.34/6 49.54/6 51.08/6 51.27/6
1.57/6 3.54/6 2.10/13 5.46/6 1.19/4 1.53/4 4.42/14 3.20/14 1.14/4 0.19/11
7 [2015] STRUGAREK, Łukasz 54.24 2.48/8 6.06/9 7.14/8 10.39/5 11.21/6 15.58/5 16.59/5 18.03/5 25.22/7 26.01/7
WKS Śląsk Wrocław 2.48/8 3.18/10 1.08/9 3.25/4 0.42/11 4.37/9 1.01/9 1.04/12 7.19/11 0.39/8
28.03/7 32.29/7 35.16/7 42.20/7 43.43/7 46.10/8 50.36/8 52.46/8 54.06/7 54.24/7
2.02/7 4.26/9 2.47/15 7.04/12 1.23/8 2.27/10 4.26/9 2.10/3 1.20/9 0.18/7
8 [2009] PACHNIK, Stanisław 54.35 2.49/9 5.41/6 6.49/6 11.43/7 12.21/7 20.38/10 21.27/10 22.10/9 27.32/8 28.09/8
Polish Junior Orienteering Team 2.49/9 2.52/2 1.08/9 4.54/11 0.38/7 8.17/16 0.49/5 0.43/1* 5.22/4 0.37/4
30.19/8 36.18/8 37.35/8 42.38/8 43.57/8 45.50/7 50.14/7 52.44/7 54.09/8 54.35/8
2.10/9 5.59/15 1.17/9 5.03/4 1.19/4 1.53/4 4.24/8 2.30/7 1.25/13 0.26/16
9 [2006] ŁAGODA, Franciszek 56.50 2.33/4 5.31/2 16.33/15 20.43/15 21.17/15 25.07/14 25.51/13 26.46/13 32.38/13 33.17/13
Polish Junior Orienteering Team - WKS Śl 2.33/4 2.58/4 11.02/15 4.10/7 0.34/4 3.50/5 0.44/1* 0.55/6 5.52/6 0.39/8
35.00/12 38.37/11 39.19/11 45.26/10 46.47/10 48.42/9 52.18/9 55.12/9 56.28/9 56.50/9
1.43/4 3.37/3 0.42/1* 6.07/10 1.21/7 1.55/7 3.36/3 2.54/12 1.16/5 0.22/14
10 [8062] BALABANOV, Gleb 59.26 2.55/10 8.06/14 8.59/11 14.21/11 15.01/11 21.06/12 21.59/11 22.53/11 31.25/11 32.00/11
KOS BnO Szczecin 2.55/10 5.11/15 0.53/4 5.22/13 0.40/9 6.05/12 0.53/6 0.54/5 8.32/13 0.35/2
33.53/11 38.10/10 39.13/10 45.06/9 46.31/9 51.02/11 55.17/10 57.54/10 59.12/10 59.26/10
1.53/5 4.17/7 1.03/8 5.53/7 1.25/9 4.31/15 4.15/6 2.37/8 1.18/8 0.14/1*
11 [208] BUBLIK, Piotr 59.49 3.29/14 6.37/10 9.33/12 13.06/9 13.41/9 18.11/8 19.15/8 20.32/8 31.19/10 31.54/10
WKS Wawel BnO 3.29/14 3.08/6 2.56/14 3.33/5 0.35/5 4.30/7 1.04/11 1.17/15 10.47/14 0.35/2
33.31/10 38.51/12 39.40/12 46.30/11 48.07/11 50.50/10 55.28/11 58.08/11 59.31/11 59.49/11
1.37/1* 5.20/11 0.49/3 6.50/11 1.37/13 2.43/12 4.38/11 2.40/11 1.23/12 0.18/7
12 [2008] OBERNICHIN, Alex 60.40 3.41/15 7.24/13 8.40/10 13.45/10 14.33/10 20.01/9 21.10/9 22.14/10 29.00/9 29.38/9
Team 360 Warszawa 3.41/15 3.43/12 1.16/12 5.05/12 0.48/15 5.28/11 1.09/12 1.04/12 6.46/10 0.38/5
32.14/9 36.38/9 38.04/9 47.36/12 49.22/12 51.39/12 56.17/12 58.55/12 60.15/12 60.40/12
2.36/11 4.24/8 1.26/10 9.32/16 1.46/14 2.17/9 4.38/11 2.38/9 1.20/9 0.25/15
13 [2014] ŠTOREK, David 64.28 3.07/12 9.08/16 10.09/13 14.49/12 15.33/12 20.55/11 22.32/12 23.36/12 31.42/12 32.38/12
Indywidualnie 3.07/12 6.01/16 1.01/6 4.40/10 0.44/14 5.22/10 1.37/14 1.04/12 8.06/12 0.56/16
35.57/13 40.33/13 42.02/13 49.15/13 51.05/13 53.51/13 59.32/13 62.30/13 64.12/13 64.28/13
3.19/14 4.36/10 1.29/12 7.13/13 1.50/16 2.46/13 5.41/16 2.58/13 1.42/15 0.16/3
14 [8056] BARCHUK, Maksym 64.41 3.12/13 6.39/11 7.49/9 15.41/13 16.23/13 22.43/13 26.34/14 27.31/14 38.47/14 39.27/14
3.12/13 3.27/11 1.10/11 7.52/16 0.42/11 6.20/15 3.51/15 0.57/9 11.16/15 0.40/10
41.30/14 46.57/14 47.49/14 52.38/14 53.58/14 55.51/14 60.05/14 62.44/14 64.22/14 64.41/14
2.03/8 5.27/12 0.52/6 4.49/2 1.20/6 1.53/4 4.14/5 2.39/10 1.38/14 0.19/11
15 [2002] GĄSIOR, Rafał 84.58 3.00/11 7.01/12 19.44/16 24.13/16 24.54/16 29.30/16 37.33/16 38.35/16 45.11/15 45.51/15
UMKS Kwidzyn 3.00/11 4.01/13 12.43/16 4.29/9 0.41/10 4.36/8 8.03/16 1.02/11 6.36/9 0.40/10
49.31/15 55.23/15 58.47/15 67.45/15 69.17/15 71.52/15 77.09/15 83.35/15 84.41/15 84.58/15
3.40/15 5.52/14 3.24/16 8.58/15 1.32/12 2.35/11 5.17/15 6.26/15 1.06/2 0.17/5
16 [2016] SZABÓ, Márton 94.07 4.12/16 8.55/15 10.52/14 17.56/14 19.13/14 25.26/15 26.47/15 28.06/15 45.53/16 46.39/16
Hungary2 4.12/16 4.43/14 1.57/13 7.04/15 1.17/16 6.13/14 1.21/13 1.19/16 17.47/16 0.46/15
50.55/16 62.37/16 65.22/16 74.01/16 75.50/16 78.54/16 83.34/16 91.39/16 93.50/16 94.07/16
4.16/16 11.42/16 2.45/14 8.39/14 1.49/15 3.04/14 4.40/13 8.05/16 2.11/16 0.17/5
[2020] WYCZÓŁKOWSKI , Wojciech NKL-bPK 3.47/ 8.11/ 9.25/ 22.06/ 23.00/ 28.13/ 29.32/ 30.41/ 39.06/ 39.49/
UNTS Warszawa 3.47/ 4.24/ 1.14/ 12.41/ 0.54/ 5.13/ 1.19/ 1.09/ 8.25/ 0.43/
42.33/ 51.16/ 53.50/ 60.41/ 62.06/ / 69.10/ 72.56/ 74.16/ 74.36/
2.44/ 8.43/ 2.34/ 6.51/ 1.25/ / / 3.46/ 1.20/ 0.20/
[2001] BARTOS, Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[2005] KURZYP, Stanisław DNF / / / / / / / / / /
Polish Junior Orienteering Team - WKS Śl / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[2010] PACHUCKI, Tymoteusz DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[2011] PUDEŁEK, Błażej DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[2013] STOPCZYŃSKI, Bartosz DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[2019] TURK, Nejc DNF / / / / / / / / / /
Slovenia / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 6.8km 0m 26k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-35 3-32 4-37 5-34 6-71 7-62 8-33 9-72 10-59
11-58 12-54 13-45 14-55 15-65 16-73 17-46 18-74 19-75 20-49
21-63 22-44 23-50 24-43 25-60 26-100
1 Mazurek Filip 15.07-40.87/1* -38.77/1* -34.84/1* -33.65/1* -27.84/1* -25.50/1* -23.50/1* -18.74/1* -17.54/1* -12.60/1*
Indywidualnie / 1.50/22 4.07/14 0.41/16 6.19/23 1.26/18 2.00/13 5.24/12 0.40/16 5.06/18
-10.62/1* -9.47/1* -6.53/1* -2.88/1* -1.77/1* -0.68/1* -0.82/1* 1.08/1* 2.30/1* 5.10/1*
2.02/22 0.45/20 3.06/16 4.35/19 0.49/13 2.51/23 2.14/14 2.26/11 1.22/15 2.40/16
7.07/1* 10.15/1* 11.49/1* 12.53/1* 14.04/1* 14.50/1* 15.07/1*
1.57/18 3.08/15 1.34/10 1.04/11 1.11/4 0.46/10 0.17/15
2 [2111] KOWALSKI, Wojciech 42.50 3.31/2 4.43/2 7.31/2 7.59/2 11.12/2 12.12/2 13.34/2 17.17/2 17.46/2 20.07/2
WKS Śląsk Wrocław 3.31/1* 1.12/1* 2.48/1* 0.28/1* 3.13/1* 1.00/1* 1.22/1* 3.43/1* 0.29/2 2.21/1*
21.16/2 21.45/2 23.25/2 26.07/2 27.31/2 28.53/2 30.26/2 32.48/2 33.51/2 35.08/2
1.09/1* 0.29/1* 1.40/1* 2.42/1* 1.24/22 1.22/1* 1.33/1* 2.22/10 1.03/1* 1.17/1*
36.18/2 38.57/2 40.09/2 40.56/2 42.00/2 42.38/2 42.50/2
1.10/1* 2.39/2 1.12/1* 0.47/2 1.04/1* 0.38/2 0.12/2
3 [2101] BEDNARSKI, Jan 46.50 3.47/5 5.04/3 8.05/4 8.37/4 12.30/4 13.42/4 15.06/3 19.57/5 20.29/5 23.04/4
UNTS Warszawa 3.47/4 1.17/2 3.01/4 0.32/6 3.53/5 1.12/5 1.24/2 4.51/8 0.32/6 2.35/3
24.13/4 24.50/4 26.49/4 30.05/4 30.45/4 32.08/4 34.21/3 36.07/3 37.14/3 38.52/3
1.09/1* 0.37/15 1.59/6 3.16/5 0.40/3 1.23/2 2.13/13 1.46/2 1.07/2 1.38/4
40.03/3 42.47/3 43.59/3 44.47/3 46.03/3 46.39/3 46.50/3
1.11/2 2.44/5 1.12/1* 0.48/3 1.16/8 0.36/1* 0.11/1*
4 [2118] NAVRÁTIL, Šimon 48.20 3.46/3 5.09/5 8.08/5 8.41/5 12.32/5 13.50/5 15.21/5 19.08/3 19.37/3 21.59/3
TSM Praha 3.46/2 1.23/4 2.59/3 0.33/9 3.51/2 1.18/11 1.31/3 3.47/2 0.29/2 2.22/2
23.18/3 23.49/3 25.51/3 29.05/3 29.49/3 31.32/3 34.30/4 36.13/4 37.31/4 39.01/4
1.19/3 0.31/3 2.02/8 3.14/4 0.44/6 1.43/14 2.58/17 1.43/1* 1.18/7 1.30/2
41.18/4 43.56/4 45.13/4 46.10/4 47.23/4 48.04/4 48.20/4
2.17/24 2.38/1* 1.17/3 0.57/6 1.13/5 0.41/4 0.16/11
5 [2126] SOKALSKI, Dariusz 50.51 4.31/16 5.55/13 8.58/9 9.30/8 13.34/8 14.42/8 16.17/6 20.38/6 21.12/6 24.11/5
KU AZS WAT Warszawa 4.31/15 1.24/5 3.03/5 0.32/6 4.04/8 1.08/2 1.35/6 4.21/5 0.34/10 2.59/8
25.53/5 26.26/5 28.15/5 31.28/5 32.11/5 33.51/5 35.51/5 39.16/7 40.34/7 42.12/6
1.42/15 0.33/6 1.49/4 3.13/2 0.43/5 1.40/11 2.00/7 3.25/21 1.18/7 1.38/4
43.34/6 46.21/6 47.43/5 48.45/5 49.58/5 50.37/5 50.51/5
1.22/3 2.47/6 1.22/6 1.02/10 1.13/5 0.39/3 0.14/4
6 [2125] PRÁŠIL, Marek 51.23 3.55/6 5.22/6 8.37/6 9.08/6 14.02/9 15.31/10 17.02/8 21.57/9 22.30/9 25.20/8
TSM Pardubice 3.55/5 1.27/8 3.15/8 0.31/5 4.54/16 1.29/19 1.31/3 4.55/9 0.33/7 2.50/6
26.45/8 27.18/8 29.33/8 33.04/8 33.45/8 35.20/8 37.20/8 39.15/6 40.28/6 41.59/5
1.25/6 0.33/6 2.15/11 3.31/9 0.41/4 1.35/6 2.00/7 1.55/3 1.13/6 1.31/3
43.24/5 46.15/5 47.54/6 48.58/6 50.21/6 51.07/6 51.23/6
1.25/4 2.51/10 1.39/14 1.04/11 1.23/9 0.46/10 0.16/11
7 [2105] CAHEL, Marek 52.35 3.59/8 5.26/8 8.41/7 9.13/7 13.21/6 14.40/7 17.03/9 21.15/7 21.50/7 24.51/7
TSM Valašsko 3.59/7 1.27/8 3.15/8 0.32/6 4.08/9 1.19/13 2.23/18 4.12/4 0.35/12 3.01/9
26.16/6 26.55/7 29.01/6 32.39/6 33.23/6 35.00/6 36.56/6 39.00/5 40.19/5 42.14/7
1.25/6 0.39/18 2.06/10 3.38/11 0.44/6 1.37/7 1.56/6 2.04/6 1.19/10 1.55/12
43.42/7 47.01/7 48.39/7 49.47/7 51.29/7 52.18/7 52.35/7
1.28/6 3.19/19 1.38/12 1.08/15 1.42/16 0.49/15 0.17/15
8 [2122] PASZYŃSKI, Piotr 53.16 3.58/7 5.24/7 11.04/17 11.32/17 15.23/16 16.32/14 18.11/13 23.57/12 24.28/12 27.15/9
UKS Orientuś Łódź 3.58/6 1.26/7 5.40/23 0.28/1* 3.51/2 1.09/3 1.39/9 5.46/16 0.31/5 2.47/5
28.41/9 29.11/9 30.54/9 34.10/9 34.57/9 36.24/9 38.10/9 40.39/8 41.47/8 44.51/9
1.26/8 0.30/2 1.43/3 3.16/5 0.47/12 1.27/3 1.46/5 2.29/12 1.08/3 3.04/20
46.22/9 49.02/9 50.22/9 51.12/9 52.20/8 53.01/8 53.16/8
1.31/9 2.40/3 1.20/5 0.50/5 1.08/2 0.41/4 0.15/6
9 [2107] CHROMÝ, Adam 53.43 5.51/24 7.15/23 10.20/14 10.55/15 14.49/11 15.59/11 17.34/11 21.32/8 22.05/8 24.45/6
KOS Tesla Brno 5.51/23 1.24/5 3.05/6 0.35/12 3.54/6 1.10/4 1.35/6 3.58/3 0.33/7 2.40/4
26.18/7 26.52/6 29.20/7 32.51/7 33.37/7 35.15/7 37.15/7 40.48/9 42.07/9 43.59/8
1.33/9 0.34/8 2.28/14 3.31/9 0.46/11 1.38/10 2.00/7 3.33/22 1.19/10 1.52/9
45.34/8 48.21/8 49.55/8 50.55/8 52.40/9 53.25/9 53.43/9
1.35/12 2.47/6 1.34/10 1.00/8 1.45/18 0.45/9 0.18/17
10 [2112] LEVYTSKYI, Nazar 56.24 4.04/9 5.35/10 8.49/8 9.30/8 13.21/6 14.38/6 16.52/7 25.26/17 25.59/16 29.04/13
KSO IF DEAF 4.04/8 1.31/14 3.14/7 0.41/16 3.51/2 1.17/10 2.14/16 8.34/23 0.33/7 3.05/10
30.38/12 31.10/11 33.03/11 36.16/10 37.00/10 38.27/10 40.03/10 42.44/10 43.53/10 45.47/10
1.34/10 0.32/5 1.53/5 3.13/2 0.44/6 1.27/3 1.36/2 2.41/17 1.09/4 1.54/11
47.24/10 50.13/10 52.56/10 53.40/10 55.29/10 56.10/10 56.24/10
1.37/13 2.49/9 2.43/24 0.44/1* 1.49/20 0.41/4 0.14/4
11 [2119] NIEWIEDZIAŁA , Robert 56.58 4.38/18 6.07/17 10.26/15 10.54/14 15.15/14 16.30/12 18.51/15 24.35/14 25.11/14 28.47/11
UKS Siódemka Rumia 4.38/17 1.29/11 4.19/16 0.28/1* 4.21/10 1.15/9 2.21/17 5.44/15 0.36/14 3.36/12
30.23/11 30.57/10 33.00/10 36.48/11 37.25/11 39.05/11 41.07/11 43.39/11 45.08/11 47.50/11
1.36/11 0.34/8 2.03/9 3.48/13 0.37/1* 1.40/11 2.02/10 2.32/15 1.29/17 2.42/17
49.18/11 52.18/11 53.43/11 54.49/11 56.02/11 56.43/11 56.58/11
1.28/6 3.00/12 1.25/8 1.06/14 1.13/5 0.41/4 0.15/6
12 [2121] PABICH, Mariusz 57.16 3.46/3 5.04/3 7.56/3 8.24/3 12.24/3 13.36/3 15.12/4 19.33/4 20.07/4 31.19/17
UKS Azymut Pabianice 3.46/2 1.18/3 2.52/2 0.28/1* 4.00/7 1.12/5 1.36/8 4.21/5 0.34/10 11.12/25
32.39/17 33.10/17 34.51/15 38.09/15 38.53/14 40.22/13 42.07/13 44.36/13 45.46/12 48.50/13
1.20/4 0.31/3 1.41/2 3.18/8 0.44/6 1.29/5 1.45/4 2.29/12 1.10/5 3.04/20
50.19/12 53.01/12 54.20/12 55.09/12 56.19/12 57.00/12 57.16/12
1.29/8 2.42/4 1.19/4 0.49/4 1.10/3 0.41/4 0.16/11
13 [2106] CHARUBA, Łukasz 59.13 4.21/13 5.57/14 10.11/13 10.48/13 15.11/13 16.31/13 18.25/14 24.20/13 24.55/13 29.00/12
UKS Orientuś Łódź 4.21/12 1.36/17 4.14/15 0.37/13 4.23/12 1.20/16 1.54/12 5.55/17 0.35/12 4.05/13
30.58/13 31.32/13 33.49/13 37.57/13 38.48/13 40.25/14 43.27/16 45.47/16 47.16/15 49.05/14
1.58/19 0.34/8 2.17/12 4.08/15 0.51/15 1.37/7 3.02/18 2.20/9 1.29/17 1.49/8
50.32/14 53.40/13 55.30/14 56.31/13 58.11/13 58.58/13 59.13/13
1.27/5 3.08/15 1.50/18 1.01/9 1.40/14 0.47/13 0.15/6
14 [2124] PIOTROWSKI, Radosław 59.31 4.06/11 5.35/10 9.04/10 9.38/10 14.11/10 15.30/9 17.10/10 22.15/10 24.12/11 28.43/10
Harpagan Gdańsk 4.06/10 1.29/11 3.29/10 0.34/11 4.33/14 1.19/13 1.40/10 5.05/10 1.57/23 4.31/17
30.20/10 31.13/12 33.35/12 38.02/14 39.04/15 40.58/15 43.02/14 45.33/15 46.52/14 48.49/12
1.37/12 0.53/22 2.22/13 4.27/17 1.02/18 1.54/17 2.04/11 2.31/14 1.19/10 1.57/13
50.22/13 53.41/14 55.19/13 56.32/14 58.24/14 59.16/14 59.31/14
1.33/10 3.19/19 1.38/12 1.13/16 1.52/22 0.52/19 0.15/6
15 [2108] GŁADECKI, Dawid 60.18 4.04/9 5.34/9 9.33/11 10.22/11 15.19/15 16.33/15 18.06/12 23.14/11 23.42/10 30.25/15
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.04/8 1.30/13 3.59/12 0.49/22 4.57/17 1.14/7 1.33/5 5.08/11 0.28/1* 6.43/22
31.45/15 32.28/15 34.27/14 37.43/12 38.40/12 40.17/12 41.57/12 43.55/12 48.21/16 50.01/16
1.20/4 0.43/19 1.59/6 3.16/5 0.57/17 1.37/7 1.40/3 1.58/4 4.26/25 1.40/6
51.42/15 54.47/15 56.26/15 57.53/15 59.20/15 60.06/15 60.18/15
1.41/14 3.05/14 1.39/14 1.27/19 1.27/11 0.46/10 0.12/2
16 [2102] BIEDERMAN, Marcin 61.12 5.18/22 6.53/21 10.37/16 11.22/16 16.03/17 17.26/18 19.08/16 25.14/16 26.00/17 29.32/14
WKS Wawel BnO 5.18/21 1.35/16 3.44/11 0.45/19 4.41/15 1.23/17 1.42/11 6.06/18 0.46/17 3.32/11
31.10/14 31.45/14 34.55/16 38.34/16 39.26/16 41.08/16 43.19/15 45.22/14 46.41/13 49.57/15
1.38/13 0.35/13 3.10/17 3.39/12 0.52/16 1.42/13 2.11/12 2.03/5 1.19/10 3.16/24
51.52/16 54.55/16 56.34/16 58.26/16 60.07/16 60.56/16 61.12/16
1.55/16 3.03/13 1.39/14 1.52/23 1.41/15 0.49/15 0.16/11
17 [2113] MAZAN, Bartłomiej 65.56 4.36/17 6.04/16 10.07/12 10.47/12 15.08/12 16.54/16 20.08/18 26.44/18 27.14/18 31.34/18
WKS Śląsk Wrocław 4.36/16 1.28/10 4.03/13 0.40/15 4.21/10 1.46/22 3.14/24 6.36/20 0.30/4 4.20/15
33.14/18 33.48/18 37.16/17 41.07/17 43.51/18 45.35/17 48.28/18 50.34/17 51.53/17 55.56/18
1.40/14 0.34/8 3.28/19 3.51/14 2.44/25 1.44/15 2.53/16 2.06/7 1.19/10 4.03/25
57.40/17 60.51/17 62.18/17 63.23/17 64.49/17 65.37/17 65.56/17
1.44/15 3.11/17 1.27/9 1.05/13 1.26/10 0.48/14 0.19/18
18 [2116] MICHALAK, Kacper 67.47 4.23/14 5.54/12 11.11/19 11.44/18 16.11/18 17.25/17 19.57/17 24.43/15 25.19/15 30.51/16
UNTS Warszawa 4.23/13 1.31/14 5.17/21 0.33/9 4.27/13 1.14/7 2.32/20 4.46/7 0.36/14 5.32/19
32.34/16 33.09/16 40.26/20 46.13/20 46.51/20 48.36/20 51.38/19 53.52/19 55.10/19 56.54/19
1.43/16 0.35/13 7.17/25 5.47/22 0.38/2 1.45/16 3.02/18 2.14/8 1.18/7 1.44/7
58.27/19 61.23/18 63.02/18 64.52/18 66.43/18 67.32/18 67.47/18
1.33/10 2.56/11 1.39/14 1.50/22 1.51/21 0.49/15 0.15/6
19 [2103] BORGIEL, Jarosław 68.18 4.27/15 6.08/18 11.16/20 11.54/19 17.50/21 19.08/21 21.16/20 26.46/19 27.34/19 33.09/20
UKS Sparta Czyżowice 4.27/14 1.41/18 5.08/20 0.38/14 5.56/21 1.18/11 2.08/14 5.30/13 0.48/19 5.35/20
35.14/20 35.51/20 38.25/18 42.45/18 43.35/17 45.35/17 48.19/17 51.30/18 53.04/18 55.39/17
2.05/23 0.37/15 2.34/15 4.20/16 0.50/14 2.00/18 2.44/15 3.11/20 1.34/19 2.35/15
57.53/18 61.51/19 63.49/19 65.12/19 66.54/19 67.58/19 68.18/19
2.14/22 3.58/24 1.58/20 1.23/18 1.42/16 1.04/24 0.20/20
20 [2110] JAROSZEK, Radoslaw 73.48 4.20/12 6.01/15 11.38/21 12.26/21 17.45/20 19.04/20 21.52/21 29.29/22 33.08/23 36.06/21
Team 360 Warszawa 4.20/11 1.41/18 5.37/22 0.48/21 5.19/20 1.19/13 2.48/22 7.37/22 3.39/24 2.58/7
38.04/21 38.38/21 43.36/21 48.04/21 48.48/21 52.42/21 56.09/22 58.49/21 60.14/21 62.07/21
1.58/19 0.34/8 4.58/24 4.28/18 0.44/6 3.54/25 3.27/21 2.40/16 1.25/16 1.53/10
64.12/21 67.26/21 69.21/21 71.03/21 72.34/20 73.25/20 73.48/20
2.05/19 3.14/18 1.55/19 1.42/21 1.31/12 0.51/18 0.23/23
21 [2115] MĚŠŤAN, Ondřej 74.04 4.53/19 6.37/19 11.08/18 12.11/20 17.12/19 18.45/19 21.09/19 27.20/20 28.06/20 32.28/19
TSM Praha 4.53/18 1.44/20 4.31/18 1.03/25 5.01/18 1.33/21 2.24/19 6.11/19 0.46/17 4.22/16
34.25/19 35.02/19 39.10/19 44.10/19 45.18/19 47.54/19 51.55/20 55.51/20 57.25/20 60.39/20
1.57/17 0.37/15 4.08/22 5.00/20 1.08/19 2.36/21 4.01/22 3.56/24 1.34/19 3.14/23
62.46/20 66.24/20 68.48/20 70.27/20 72.42/21 73.39/21 74.04/21
2.07/20 3.38/22 2.24/23 1.39/20 2.15/23 0.57/21 0.25/25
22 Bluza Łukasz 76.01 5.02/20 6.47/20 12.36/24 13.19/24 18.35/22 20.05/22 23.33/23 29.13/21 33.02/22 37.17/22
Indywidualnie 5.02/19 1.45/21 5.49/24 0.43/18 5.16/19 1.30/20 3.28/25 5.40/14 3.49/25 4.15/14
39.18/22 40.07/22 44.28/22 49.39/22 50.55/22 53.03/22 56.06/21 58.59/22 60.59/22 63.15/22
2.01/21 0.49/21 4.21/23 5.11/21 1.16/20 2.08/20 3.03/20 2.53/18 2.00/23 2.16/14
65.11/22 68.47/22 70.48/22 73.01/22 74.47/22 75.42/22 76.01/22
1.56/17 3.36/21 2.01/21 2.13/24 1.46/19 0.55/20 0.19/18
23 [2117] MIŚTAL, Mateusz 80.29 5.21/23 7.21/24 11.44/22 12.33/22 18.41/23 20.35/23 22.47/22 29.51/23 30.41/21 38.57/23
HS Team 5.21/22 2.00/24 4.23/17 0.49/22 6.08/22 1.54/23 2.12/15 7.04/21 0.50/20 8.16/24
40.54/23 41.47/23 45.41/23 51.34/23 52.52/23 54.58/23 59.22/23 62.31/23 64.23/23 67.07/23
1.57/17 0.53/22 3.54/21 5.53/23 1.18/21 2.06/19 4.24/23 3.09/19 1.52/21 2.44/18
69.14/23 73.08/23 75.28/23 76.43/23 79.08/23 80.09/23 80.29/23
2.07/20 3.54/23 2.20/22 1.15/17 2.25/24 1.01/22 0.20/20
24 [2127] WOŁOWCZYK, Krzysztof 86.34 5.02/20 6.53/21 11.57/23 12.44/23 19.20/24 21.32/24 24.16/24 33.10/24 34.16/24 40.10/24
UNTS Warszawa 5.02/19 1.51/23 5.04/19 0.47/20 6.36/24 2.12/25 2.44/21 8.54/24 1.06/22 5.54/21
42.33/24 43.47/24 47.28/24 55.11/24 56.43/24 60.30/24 65.50/24 69.36/24 72.05/24 75.13/24
2.23/24 1.14/25 3.41/20 7.43/25 1.32/23 3.47/24 5.20/24 3.46/23 2.29/24 3.08/22
78.23/24 81.11/24 82.34/24 83.31/24 85.10/24 86.12/24 86.34/24
3.10/25 2.48/8 1.23/7 0.57/6 1.39/13 1.02/23 0.22/22
25 [2120] OPIOŁA, Mariusz 122.02 6.58/25 9.33/25 17.06/25 18.06/25 26.22/25 28.32/25 31.32/25 40.52/25 41.56/25 49.59/25
Górzanka Nawojowa Góra 6.58/24 2.35/25 7.33/25 1.00/24 8.16/25 2.10/24 3.00/23 9.20/25 1.04/21 8.03/23
56.14/25 57.14/25 60.29/25 67.40/25 69.21/25 72.11/25 86.00/25 93.50/25 95.49/25 98.48/25
6.15/25 1.00/24 3.15/18 7.11/24 1.41/24 2.50/22 13.49/25 7.50/25 1.59/22 2.59/19
101.04/25 107.37/25 112.04/25 115.40/25 120.30/25 121.38/25 122.02/25
2.16/23 6.33/25 4.27/25 3.36/25 4.50/25 1.08/25 0.24/24
[2104] BYRCZEK, Jan DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut 45 Gdynia / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[2114] MELICHAR, Vojtech DNF / / / / / / / / / /
LOK-o Liberec / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[2123] PETERKA, Vojtech DNF / / / / / / / / / /
LOK-o Liberec / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.3km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-35 3-67 4-32 5-31 6-52 7-41 8-33 9-58 10-54
11-56 12-55 13-65 14-74 15-75 16-49 17-44 18-53 19-100
1 [3503] ČECH, Radovan 38.57 2.31/1* 5.24/1* 6.18/1* 8.56/1* 9.30/1* 12.31/1* 13.17/1* 14.12/1* 18.44/1* 19.20/1*
KOS Tesla Brno 2.31/1* 2.53/1* 0.54/1* 2.38/1* 0.34/1* 3.01/1* 0.46/1* 0.55/4 4.32/2 0.36/4
20.46/1* 24.18/1* 25.02/1* 29.40/1* 30.54/1* 32.31/1* 35.47/1* 37.40/1* 38.35/1* 38.57/1*
1.26/1* 3.32/1* 0.44/1* 4.38/2 1.14/1* 1.37/1* 3.16/1* 1.53/1* 0.55/1* 0.22/12
2 [3504] EHL, Jiří 45.06 2.49/4 5.50/3 6.47/3 11.46/7 12.23/7 15.55/7 19.27/7 20.11/7 24.31/7 25.06/7
KOS Tesla Brno 2.49/4 3.01/2 0.57/2 4.59/10 0.37/7 3.32/6 3.32/11 0.44/1* 4.20/1* 0.35/2
26.38/7 30.30/6 31.19/6 35.44/6 37.01/6 38.38/4 41.57/4 43.51/2 44.49/2 45.06/2
1.32/2 3.52/2 0.49/5 4.25/1* 1.17/2 1.37/1* 3.19/2 1.54/2 0.58/2 0.17/5
3 [3501] BARTNIK, Konrad 45.10 2.40/2 5.41/2 6.43/2 9.45/2 10.20/2 13.44/3 14.36/3 15.38/3 20.21/2 20.59/2
KU AZS WAT Warszawa 2.40/2 3.01/2 1.02/5 3.02/3 0.35/3 3.24/4 0.52/5 1.02/6 4.43/3 0.38/5
22.49/3 27.51/3 28.39/3 34.23/3 35.49/3 37.35/3 41.40/3 43.53/3 44.55/3 45.10/3
1.50/6 5.02/8 0.48/4 5.44/5 1.26/3 1.46/3 4.05/7 2.13/3 1.02/4 0.15/3
4 [4015] MAJASOW , Kostiantyn 46.15 2.49/4 5.52/5 6.49/4 9.46/3 10.22/3 13.34/2 14.20/2 15.08/2 20.31/3 21.12/3
WKS Śląsk Wrocław 2.49/4 3.03/5 0.57/2 2.57/2 0.36/5 3.12/2 0.46/1* 0.48/2 5.23/5 0.41/10
22.47/2 26.59/2 27.49/2 34.00/2 35.26/2 37.15/2 40.50/2 44.55/4 45.55/4 46.15/4
1.35/3 4.12/3 0.50/6 6.11/7 1.26/3 1.49/4 3.35/3 4.05/10 1.00/3 0.20/9
5 [3513] SOKALSKI, Krzysztof 46.53 2.50/6 5.51/4 6.54/5 10.09/4 10.43/4 14.03/4 14.53/4 15.47/4 21.20/4 21.58/4
KU AZS WAT Warszawa 2.50/6 3.01/2 1.03/6 3.15/4 0.34/1* 3.20/3 0.50/4 0.54/3 5.33/7 0.38/5
23.46/4 28.28/4 29.12/4 35.16/5 36.55/4 38.50/5 42.41/5 45.24/5 46.38/5 46.53/5
1.48/5 4.42/7 0.44/1* 6.04/6 1.39/8 1.55/5 3.51/5 2.43/5 1.14/7 0.15/3
6 [3507] KACZYŃSKI, Piotr 48.33 2.44/3 5.53/6 6.54/5 10.44/5 11.20/5 14.50/5 15.47/5 16.48/5 22.07/5 22.41/5
Harpagan Gdańsk 2.44/3 3.09/6 1.01/4 3.50/6 0.36/5 3.30/5 0.57/7 1.01/5 5.19/4 0.34/1*
24.26/5 28.43/5 29.41/5 34.37/4 37.00/5 39.07/6 42.44/6 47.01/6 48.15/6 48.33/6
1.45/4 4.17/4 0.58/7 4.56/3 2.23/12 2.07/6 3.37/4 4.17/11 1.14/7 0.18/7
7 [3510] ŁUBIS, Michał 49.10 3.01/8 6.24/7 7.30/7 11.13/6 11.53/6 15.51/6 16.56/6 17.59/6 23.29/6 24.09/6
UKS Azymut Pabianice 3.01/8 3.23/7 1.06/8 3.43/5 0.40/10 3.58/7 1.05/8 1.03/7 5.30/6 0.40/9
26.09/6 30.50/7 31.34/7 37.04/7 38.33/7 41.22/7 45.19/7 47.46/7 48.51/7 49.10/7
2.00/7 4.41/6 0.44/1* 5.30/4 1.29/5 2.49/7 3.57/6 2.27/4 1.05/5 0.19/8
8 [3515] WYRZYKOWSKI, Patryk 60.55 3.15/9 7.54/11 9.07/10 13.17/9 14.00/9 18.24/8 19.59/8 21.29/8 29.15/8 30.00/8
KS Hades Poznań 3.15/9 4.39/11 1.13/9 4.10/7 0.43/11 4.24/8 1.35/9 1.30/12 7.46/9 0.45/11
33.05/8 38.44/8 39.48/8 46.44/8 48.36/8 51.28/8 56.01/8 59.20/8 60.38/8 60.55/8
3.05/9 5.39/9 1.04/8 6.56/8 1.52/10 2.52/8 4.33/8 3.19/6 1.18/11 0.17/5
9 [3512] RYMINIECKI, Robert 82.49 3.19/10 7.00/9 8.04/9 16.05/10 16.43/10 21.36/9 27.41/9 28.45/9 41.40/10 42.15/10
UKS Orientuś Łódź 3.19/10 3.41/9 1.04/7 8.01/11 0.38/9 4.53/9 6.05/12 1.04/9 12.55/12 0.35/2
46.34/10 55.43/10 57.20/10 66.01/9 67.43/9 73.03/9 77.45/9 81.21/9 82.35/9 82.49/9
4.19/12 9.09/12 1.37/12 8.41/9 1.42/9 5.20/12 4.42/9 3.36/8 1.14/7 0.14/1*
10 [3502] BROSCH, Petr 91.06 2.57/7 6.28/8 8.02/8 12.12/8 12.49/8 29.12/10 29.58/10 31.01/10 37.01/9 37.40/9
RBK SK Radioklub Blansko 2.57/7 3.31/8 1.34/10 4.10/7 0.37/7 16.23/11 0.46/1* 1.03/7 6.00/8 0.39/7
41.40/9 46.18/9 47.47/9 76.50/11 78.27/11 81.21/11 86.11/10 89.36/10 90.46/10 91.06/10
4.00/11 4.38/5 1.29/11 29.03/12 1.37/6 2.54/9 4.50/10 3.25/7 1.10/6 0.20/9
11 [3505] FRĄTCZAK, Sławomir 92.50 11.02/12 16.05/12 17.51/11 26.02/11 26.37/11 44.08/12 45.04/12 46.25/12 55.17/12 56.05/12
Harpagan Gdańsk 11.02/12 5.03/12 1.46/11 8.11/12 0.35/3 17.31/12 0.56/6 1.21/11 8.52/10 0.48/12
59.35/12 65.46/12 67.06/12 75.55/10 77.49/10 81.13/10 87.39/11 91.22/11 92.36/11 92.50/11
3.30/10 6.11/10 1.20/10 8.49/10 1.54/11 3.24/10 6.26/11 3.43/9 1.14/7 0.14/1*
12 [3506] JAMRÓZ, Piotr 108.29 3.24/11 7.30/10 23.08/12 27.38/12 29.10/12 36.27/11 38.11/11 39.22/11 49.03/11 49.42/11
Indywidualnie 3.24/11 4.06/10 15.38/12 4.30/9 1.32/12 7.17/10 1.44/10 1.11/10 9.41/11 0.39/7
52.28/11 58.48/11 60.00/11 87.23/12 89.01/12 93.20/12 99.59/12 106.39/12 108.09/12 108.29/12
2.46/8 6.20/11 1.12/9 27.23/11 1.38/7 4.19/11 6.39/12 6.40/12 1.30/12 0.20/9
[3509] ŁONIEWSKI, Grzegorz NKL-bPK 2.50/ 5.46/ 6.50/ 10.32/ 11.10/ 27.11/ 27.53/ 28.34/ 34.42/ 35.24/
KU AZS WAT Warszawa 2.50/ 2.56/ 1.04/ 3.42/ 0.38/ 16.01/ 0.42/ 0.41/ 6.08/ 0.42/
39.03/ 43.45/ 46.00/ / / / / / / /
3.39/ 4.42/ 2.15/ / / / / / / /
[3511] MAZUR, Michał NKL-bPK 3.28/ 7.35/ 8.52/ / / 29.53/ 30.57/ 32.49/ 41.36/ 42.16/
UKS Azymut Pabianice 3.28/ 4.07/ 1.17/ / / / 1.04/ 1.52/ 8.47/ 0.40/
44.24/ 50.04/ 50.55/ 58.18/ 59.44/ 63.02/ 69.27/ 72.29/ 73.42/ 74.03/
2.08/ 5.40/ 0.51/ 7.23/ 1.26/ 3.18/ 6.25/ 3.02/ 1.13/ 0.21/
[3508] LUBKIEWICZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[3514] SURMA, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[3516] ZAJĄC, Bartosz DNF / / / / / / / / / /
5 bdow / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 5.1km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-77 2-38 3-39 4-35 5-67 6-71 7-34 8-32 9-31 10-33
11-72 12-59 13-56 14-57 15-51 16-63 17-65 18-43 19-100
1 [4022] TICHÁČEK, Radek 45.19 1.45/1* 4.07/1* 6.06/1* 7.48/1* 8.49/1* 14.03/6 15.46/4 20.23/3 21.03/3 24.26/3
TSM Královehradecko 1.45/1* 2.22/2 1.59/1* 1.42/4 1.01/3 5.14/23 1.43/2 4.37/1* 0.40/5 3.23/1*
25.02/2 28.06/2 31.24/1* 32.25/1* 33.50/1* 35.39/1* 38.29/1* 42.37/1* 44.57/1* 45.19/1*
0.36/1* 3.04/2 3.18/2 1.01/4 1.25/3 1.49/2 2.50/1* 4.08/1* 2.20/18 0.22/13
2 [4013] KRZEMIŃSKI , Paweł 48.15 1.48/2 4.26/2 6.43/2 8.21/2 9.23/2 11.39/1* 13.24/1* 19.12/2 19.53/2 23.46/2
KU AZS WAT Warszawa 1.48/2 2.38/4 2.17/3 1.38/2 1.02/5 2.16/2 1.45/4 5.48/5 0.41/6 3.53/2
24.33/1* 27.36/1* 31.33/2 32.46/2 34.20/2 36.29/2 39.33/2 46.02/2 47.54/2 48.15/2
0.47/6 3.03/1* 3.57/4 1.13/10 1.34/5 2.09/5 3.04/3 6.29/6 1.52/3 0.21/9
3 [4019] SITNICKI , Mariusz 52.13 2.24/8 5.35/8 10.18/16 12.11/12 13.09/10 15.37/8 17.28/7 23.16/5 23.50/5 27.52/5
10 BKPanc Świętoszów 2.24/8 3.11/12 4.43/21 1.53/6 0.58/1* 2.28/3 1.51/6 5.48/5 0.34/2 4.02/4
28.36/5 31.40/3 35.35/3 36.43/3 38.24/3 40.32/3 43.35/3 50.11/3 51.56/3 52.13/3
0.44/3 3.04/2 3.55/3 1.08/7 1.41/11 2.08/4 3.03/2 6.36/9 1.45/1* 0.17/2
4 [4008] GOLINOWSKI, Paweł 53.36 1.50/3 4.32/3 6.52/3 8.31/3 9.30/3 12.34/2 14.00/2 18.59/1* 19.37/1* 23.31/1*
10 BKPanc Świętoszów 1.50/3 2.42/5 2.20/5 1.39/3 0.59/2 3.04/8 1.26/1* 4.59/2 0.38/3 3.54/3
27.26/3 34.00/5 37.16/4 38.13/4 39.35/4 41.31/4 44.50/4 51.20/4 53.13/4 53.36/4
3.55/22 6.34/15 3.16/1* 0.57/2 1.22/1* 1.56/3 3.19/5 6.30/7 1.53/5 0.23/18
5 [4001] BALABANOV, Peter 56.33 1.54/4 4.37/4 6.57/4 8.54/4 10.05/4 14.01/5 16.12/5 21.51/4 22.35/4 27.01/4
KOS BnO Szczecin 1.54/4 2.43/6 2.20/5 1.57/8 1.11/7 3.56/13 2.11/11 5.39/3 0.44/11 4.26/5
27.45/4 33.07/4 37.29/5 38.37/5 40.17/5 43.21/5 48.24/5 54.04/5 56.16/5 56.33/5
0.44/3 5.22/13 4.22/7 1.08/7 1.40/10 3.04/18 5.03/23 5.40/4 2.12/15 0.17/2
6 [4010] JĘDRAS, Przemysław 58.42 3.22/19 5.41/9 7.58/6 9.29/5 10.30/5 12.34/2 14.17/3 27.54/12 28.23/11 33.20/10
UMKS Kwidzyn 3.22/19 2.19/1* 2.17/3 1.31/1* 1.01/3 2.04/1* 1.43/2 13.37/22 0.29/1* 4.57/9
34.18/7 37.56/6 43.52/7 45.05/6 46.27/6 48.14/6 51.30/6 56.39/6 58.25/6 58.42/6
0.58/10 3.38/5 5.56/18 1.13/10 1.22/1* 1.47/1* 3.16/4 5.09/2 1.46/2 0.17/2
7 [4021] STĘŻYCKI, GRZEGORZ 64.18 2.13/5 5.06/5 7.55/5 9.49/6 11.05/6 14.00/4 17.03/6 24.17/6 25.03/6 31.00/7
10 BKPanc Świętoszów 2.13/5 2.53/8 2.49/8 1.54/7 1.16/9 2.55/7 3.03/24 7.14/11 0.46/13 5.57/16
34.52/8 38.44/7 43.11/6 45.19/7 46.56/7 49.51/7 54.52/7 61.30/7 63.56/7 64.18/7
3.52/21 3.52/6 4.27/8 2.08/24 1.37/7 2.55/14 5.01/21 6.38/10 2.26/19 0.22/13
8 [8043] GOCYŁA, Mateusz 65.06 2.56/17 5.32/6 9.06/9 11.37/9 13.05/8 17.35/12 19.45/12 28.30/15 29.11/14 34.11/11
2.56/17 2.36/3 3.34/16 2.31/16 1.28/16 4.30/21 2.10/10 8.45/19 0.41/6 5.00/12
34.54/9 39.12/8 46.06/10 47.43/10 49.28/11 51.55/9 55.33/9 62.21/8 64.47/9 65.06/8
0.43/2 4.18/8 6.54/22 1.37/18 1.45/13 2.27/7 3.38/9 6.48/11 2.26/19 0.19/6
9 [4502] BIOLIK, Grzegorz 65.10 2.14/6 5.54/12 10.43/17 12.54/15 14.14/14 17.22/11 19.27/10 26.40/8 27.21/8 32.20/8
2.14/6 3.40/18 4.49/22 2.11/10 1.20/10 3.08/9 2.05/7 7.13/10 0.41/6 4.59/10
36.57/12 41.39/11 46.08/11 47.47/11 49.24/10 51.56/10 56.00/10 62.35/9 64.45/8 65.10/9
4.37/24 4.42/10 4.29/10 1.39/21 1.37/7 2.32/10 4.04/13 6.35/8 2.10/14 0.25/21
10 [4003] DARGACZ, Piotr 66.11 3.34/22 6.55/18 10.45/18 12.57/16 14.28/15 17.15/10 19.29/11 27.01/10 27.49/10 32.24/9
WKS Wawel BnO 3.34/22 3.21/16 3.50/18 2.12/11 1.31/17 2.47/4 2.14/12 7.32/12 0.48/15 4.35/8
36.48/10 40.48/10 45.04/8 46.10/8 48.01/8 50.29/8 55.26/8 63.35/10 65.49/10 66.11/10
4.24/23 4.00/7 4.16/5 1.06/6 1.51/14 2.28/8 4.57/20 8.09/16 2.14/17 0.22/13
11 [4007] DROŃ, Grzegorz 68.51 2.41/13 5.54/12 9.44/12 13.12/17 14.35/16 18.41/18 21.41/19 28.47/16 29.31/16 34.40/12
UMKS Kwidzyn 2.41/13 3.13/13 3.50/18 3.28/21 1.23/13 4.06/14 3.00/23 7.06/9 0.44/11 5.09/14
36.49/11 44.05/13 48.23/13 50.03/13 52.54/13 55.45/13 59.21/13 66.22/11 68.29/11 68.51/11
2.09/15 7.16/22 4.18/6 1.40/22 2.51/21 2.51/13 3.36/8 7.01/13 2.07/11 0.22/13
12 [4018] SIKORA, Roger 70.42 2.37/12 7.24/21 10.48/19 12.39/14 14.01/12 18.12/15 20.21/14 26.44/9 27.25/9 39.15/17
Harpagan Gdańsk 2.37/12 4.47/22 3.24/14 1.51/5 1.22/12 4.11/16 2.09/9 6.23/7 0.41/6 11.50/23
40.10/16 46.56/15 52.07/14 53.26/14 55.05/14 57.24/14 61.11/14 68.28/13 70.24/13 70.42/12
0.55/9 6.46/17 5.11/15 1.19/12 1.39/9 2.19/6 3.47/11 7.17/15 1.56/7 0.18/5
13 [4006] DRĄGOWSKI, Piotr 70.49 2.15/7 5.34/7 8.15/7 10.24/7 11.50/7 15.02/7 17.35/8 24.19/7 25.13/7 30.12/6
KS OK!Sport Warszawa 2.15/7 3.19/15 2.41/7 2.09/9 1.26/15 3.12/10 2.33/17 6.44/8 0.54/17 4.59/10
33.15/6 40.27/9 45.52/9 46.52/9 48.56/9 52.01/11 56.39/11 67.41/12 70.21/12 70.49/13
3.03/19 7.12/20 5.25/17 1.00/3 2.04/17 3.05/19 4.38/16 11.02/20 2.40/22 0.28/24
14 [] KURYJ, Marek 72.21 2.54/16 5.42/10 11.10/21 15.43/23 16.48/23 27.02/24 29.09/24 37.26/22 38.08/22 44.38/22
2.54/16 2.48/7 5.28/24 4.33/22 1.05/6 10.14/24 2.07/8 8.17/18 0.42/10 6.30/18
45.26/22 48.38/17 53.20/16 54.42/16 56.17/15 59.31/15 63.01/15 70.09/14 72.01/14 72.21/14
0.48/7 3.12/4 4.42/12 1.22/15 1.35/6 3.14/20 3.30/6 7.08/14 1.52/3 0.20/8
15 [4004] DOMAGAŁA, Andrzej 75.55 2.52/15 7.02/19 12.04/23 14.45/22 16.18/22 20.29/21 23.27/22 34.06/21 34.52/21 41.17/19
UKS Grom Sokolniki 2.52/15 4.10/21 5.02/23 2.41/17 1.33/18 4.11/16 2.58/22 10.39/20 0.46/13 6.25/17
43.36/19 48.38/17 54.48/18 56.23/18 59.42/18 63.21/18 67.39/18 73.21/16 75.33/15 75.55/15
2.19/16 5.02/12 6.10/20 1.35/17 3.19/22 3.39/23 4.18/14 5.42/5 2.12/15 0.22/13
16 [4024] WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz 77.09 2.50/14 6.25/16 10.06/15 12.35/13 14.09/13 18.28/17 20.56/18 37.28/23 38.22/23 42.49/21
UNTS Warszawa 2.50/14 3.35/17 3.41/17 2.29/15 1.34/19 4.19/19 2.28/14 16.32/24 0.54/17 4.27/6
44.56/21 51.57/20 56.27/20 58.04/20 60.44/19 63.41/19 67.19/17 72.48/15 76.48/16 77.09/16
2.07/14 7.01/18 4.30/11 1.37/18 2.40/18 2.57/15 3.38/9 5.29/3 4.00/24 0.21/9
17 [4017] RYCHŁOWSKI , Tomasz 78.39 3.15/18 8.05/23 12.08/24 14.32/21 16.11/20 20.31/22 22.59/20 39.24/24 40.20/24 44.51/23
KS Kościelec Chrzanów 3.15/18 4.50/23 4.03/20 2.24/14 1.39/21 4.20/20 2.28/14 16.25/23 0.56/21 4.31/7
46.57/23 53.59/23 58.27/21 60.05/21 62.47/22 65.50/23 69.22/20 76.11/18 78.20/18 78.39/17
2.06/13 7.02/19 4.28/9 1.38/20 2.42/19 3.03/16 3.32/7 6.49/12 2.09/12 0.19/6
17 [4020] STANNY, Kuba 78.39 4.37/24 7.45/22 10.51/20 13.40/18 15.00/18 17.48/13 20.14/13 27.57/13 28.58/13 36.29/14
InO SCI 4.37/24 3.08/11 3.06/10 2.49/18 1.20/10 2.48/5 2.26/13 7.43/13 1.01/23 7.31/19
39.10/15 45.46/14 53.14/15 54.05/15 56.47/16 59.50/16 64.37/16 76.09/17 78.18/17 78.39/17
2.41/17 6.36/16 7.28/23 0.51/1* 2.42/19 3.03/16 4.47/18 11.32/21 2.09/12 0.21/9
19 [4023] WOJCZYK, Sebastian 80.03 4.04/23 7.06/20 9.15/10 13.59/19 16.06/19 18.56/19 20.45/16 32.16/20 32.54/20 46.46/24
UKS Orientuś Łódź 4.04/23 3.02/10 2.09/2 4.44/23 2.07/23 2.50/6 1.49/5 11.31/21 0.38/3 13.52/24
47.32/24 52.11/21 60.12/24 61.21/23 63.16/23 65.46/22 69.38/21 77.51/19 79.48/19 80.03/19
0.46/5 4.39/9 8.01/24 1.09/9 1.55/15 2.30/9 3.52/12 8.13/17 1.57/8 0.15/1*
20 [4002] CHABRZYK, Andrzej 81.53 3.26/20 8.22/24 11.28/22 14.21/20 16.17/21 20.24/20 23.13/21 31.25/18 32.19/18 41.32/20
ChabTeam 3.26/20 4.56/24 3.06/10 2.53/19 1.56/22 4.07/15 2.49/20 8.12/17 0.54/17 9.13/21
42.43/18 47.37/16 53.54/17 55.21/17 58.51/17 62.30/17 68.38/19 78.19/20 81.29/20 81.53/20
1.11/11 4.54/11 6.17/21 1.27/16 3.30/23 3.39/23 6.08/24 9.41/18 3.10/23 0.24/19
21 [4014] LENDZIOSZEK, Michał 83.08 2.36/11 6.24/15 9.45/13 12.05/11 13.41/11 18.16/16 20.55/17 28.57/17 30.30/17 40.48/18
BKS Wataha Warszawa 2.36/11 3.48/19 3.21/13 2.20/13 1.36/20 4.35/22 2.39/18 8.02/15 1.33/24 10.18/22
43.45/20 50.58/19 56.02/19 58.02/19 62.00/21 65.19/21 70.04/23 80.08/21 82.44/21 83.08/21
2.57/18 7.13/21 5.04/14 2.00/23 3.58/24 3.19/22 4.45/17 10.04/19 2.36/21 0.24/19
22 [4011] KACZMARSKI, Paweł 83.10 2.28/9 6.17/14 9.16/11 11.35/8 14.38/17 17.51/14 20.39/15 28.28/14 29.22/15 35.01/13
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.28/9 3.49/20 2.59/9 2.19/12 3.03/24 3.13/11 2.48/19 7.49/14 0.54/17 5.39/15
36.59/13 42.54/12 47.37/12 48.58/12 50.42/12 53.31/12 57.54/12 80.47/22 82.49/22 83.10/22
1.58/12 5.55/14 4.43/13 1.21/13 1.44/12 2.49/12 4.23/15 22.53/24 2.02/10 0.21/9
23 [4025] KUTKIEWICZ, Marcin 88.29 2.35/10 5.49/11 8.55/8 11.52/10 13.06/9 16.27/9 19.20/9 27.29/11 28.27/12 37.25/15
Indywidualnie 2.35/10 3.14/14 3.06/10 2.57/20 1.14/8 3.21/12 2.53/21 8.09/16 0.58/22 8.58/20
40.49/17 53.11/22 59.11/22 60.16/22 61.49/20 65.07/20 69.57/22 86.11/23 88.04/23 88.29/23
3.24/20 12.22/23 6.00/19 1.05/5 1.33/4 3.18/21 4.50/19 16.14/22 1.53/5 0.25/21
24 [4012] KOCIUBA, Marek 94.49 3.29/21 6.29/17 9.56/14 17.44/24 19.07/24 23.19/23 25.51/23 31.36/19 32.26/19 37.26/16
Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 3.29/21 3.00/9 3.27/15 7.48/24 1.23/13 4.12/18 2.32/16 5.45/4 0.50/16 5.00/12
38.17/14 54.50/24 60.03/23 61.24/24 63.23/24 66.04/24 71.06/24 92.22/24 94.22/24 94.49/24
0.51/8 16.33/24 5.13/16 1.21/13 1.59/16 2.41/11 5.02/22 21.16/23 2.00/9 0.27/23
[4016] PABICH, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 4.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-31 3-32 4-38 5-35 6-67 7-36 8-34 9-42 10-72
11-58 12-54 13-51 14-63 15-44 16-50 17-64 18-100
1 [4525] NOWAK, Jacek 41.39 2.32/1* 3.40/1* 4.12/1* 6.40/1* 9.04/1* 9.57/1* 12.54/1* 14.15/1* 18.48/1* 20.25/1*
UKS Siódemka Rumia 2.32/1* 1.08/1* 0.32/1* 2.28/1* 2.24/1* 0.53/1* 2.57/3 1.21/1* 4.33/2 1.37/1*
24.12/1* 24.49/1* 28.09/1* 30.24/1* 33.43/1* 35.16/1* 40.16/1* 41.20/1* 41.39/1*
3.47/1* 0.37/3 3.20/1* 2.15/5 3.19/1* 1.33/1* 5.00/22 1.04/5 0.19/11
2 [4512] GMUR , Karol 43.48 2.51/3 4.07/3 4.42/3 7.34/2 9.59/2 10.56/2 14.19/2 16.06/2 21.16/2 22.57/2
WKS Śląsk Wrocław 2.51/3 1.16/2 0.35/2 2.52/3 2.25/2 0.57/3 3.23/10 1.47/8 5.10/6 1.41/2
27.27/2 28.13/2 32.32/2 34.32/2 38.08/2 39.41/2 42.36/2 43.32/2 43.48/2
4.30/3 0.46/18 4.19/8 2.00/1* 3.36/4 1.33/1* 2.55/2 0.56/1* 0.16/4
3 [4504] BŁACHUT, Igor 51.04 3.54/20 5.11/15 5.50/13 8.55/7 11.49/7 12.50/5 16.05/4 17.37/4 23.28/5 28.56/6
Team 360 Warszawa 3.54/20 1.17/3 0.39/8 3.05/5 2.54/5 1.01/4 3.15/8 1.32/3 5.51/9 5.28/22
33.26/5 34.04/5 37.58/5 40.14/5 43.38/3 45.58/3 49.44/3 50.49/3 51.04/3
4.30/3 0.38/5 3.54/2 2.16/6 3.24/2 2.20/17 3.46/8 1.05/6 0.15/2
4 [4510] FIEDOROWICZ , Szczepan 51.33 3.44/19 5.26/18 6.03/15 9.54/10 12.43/8 13.38/6 16.42/5 18.08/5 22.36/3 30.54/9
UKS TRAPER Złocieniec 3.44/19 1.42/17 0.37/5 3.51/10 2.49/3 0.55/2 3.04/7 1.26/2 4.28/1* 8.18/25
35.06/7 35.48/7 39.47/7 41.49/7 45.47/6 47.31/4 50.16/4 51.18/4 51.33/4
4.12/2 0.42/10 3.59/3 2.02/3 3.58/6 1.44/4 2.45/1* 1.02/4 0.15/2
5 [4531] WALUGA, Ireneusz 52.59 3.20/13 4.43/11 5.33/10 9.28/9 13.11/9 14.48/9 18.57/10 20.43/10 27.32/8 29.42/7
Team 360 Warszawa 3.20/13 1.23/7 0.50/16 3.55/13 3.43/19 1.37/21 4.09/13 1.46/7 6.49/14 2.10/5
35.22/8 36.04/8 40.09/8 42.37/8 46.28/7 48.11/6 51.45/5 52.43/5 52.59/5
5.40/12 0.42/10 4.05/5 2.28/7 3.51/5 1.43/3 3.34/7 0.58/2 0.16/4
6 [4506] CISZEK, Marcin 54.18 3.07/8 4.38/9 7.30/22 10.49/15 13.46/11 14.48/9 17.43/9 19.42/8 27.56/9 30.34/8
WKS Śląsk Wrocław 3.07/8 1.31/13 2.52/26 3.19/8 2.57/6 1.02/5 2.55/1* 1.59/20 8.14/23 2.38/14
35.39/9 36.18/9 40.47/9 43.22/9 47.51/8 49.37/8 52.34/6 53.59/6 54.18/6
5.05/6 0.39/7 4.29/12 2.35/11 4.29/14 1.46/5 2.57/3 1.25/21 0.19/11
7 [4522] MIANOWSKI, Rafał 54.21 3.09/9 4.30/6 5.18/7 8.09/4 11.10/5 12.22/3 15.23/3 17.02/3 22.51/4 25.29/3
UNTS Warszawa 3.09/9 1.21/6 0.48/13 2.51/2 3.01/10 1.12/10 3.01/5 1.39/4 5.49/8 2.38/14
31.08/3 31.46/3 37.03/4 40.23/6 44.47/5 48.08/5 52.40/7 54.00/7 54.21/7
5.39/11 0.38/5 5.17/20 3.20/24 4.24/10 3.21/21 4.32/21 1.20/16 0.21/13
8 [4515] JOŃCZY, Daniel 54.36 2.39/2 3.56/2 4.32/2 7.39/3 10.36/3 13.51/7 16.50/6 18.29/6 25.32/7 27.31/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.39/2 1.17/3 0.36/4 3.07/6 2.57/6 3.15/24 2.59/4 1.39/4 7.03/15 1.59/4
33.38/6 34.14/6 38.13/6 40.13/4 43.38/3 49.11/7 53.03/8 54.13/8 54.36/8
6.07/15 0.36/2 3.59/3 2.00/1* 3.25/3 5.33/24 3.52/11 1.10/8 0.23/18
9 [4505] CHABIERA, Tomasz 58.19 3.11/10 4.31/7 5.19/8 8.29/6 11.29/6 12.35/4 17.36/8 19.28/7 24.30/6 26.44/4
UNTS Warszawa 3.11/10 1.20/5 0.48/13 3.10/7 3.00/8 1.06/7 5.01/16 1.52/13 5.02/3 2.14/7
31.54/4 32.37/4 37.01/3 39.55/3 50.43/9 52.32/9 56.50/9 58.01/9 58.19/9
5.10/7 0.43/13 4.24/10 2.54/17 10.48/24 1.49/6 4.18/18 1.11/9 0.18/9
10 [4501] BADARYCZ, Piotr 59.01 2.52/4 4.18/5 5.07/5 9.19/8 13.13/10 14.25/8 17.21/7 20.16/9 30.05/12 34.19/15
Indywidualnie 2.52/4 1.26/9 0.49/15 4.12/17 3.54/23 1.12/10 2.56/2 2.55/26 9.49/24 4.14/21
39.44/15 40.28/15 44.37/11 47.10/10 51.10/10 53.00/10 57.26/10 58.37/10 59.01/10
5.25/10 0.44/15 4.09/6 2.33/8 4.00/7 1.50/7 4.26/20 1.11/9 0.24/21
11 [8061] SEROCKI, Wojciech 59.08 3.04/7 4.45/12 5.41/11 15.07/22 18.22/22 20.03/21 23.05/19 24.56/19 30.51/16 33.16/14
UMKS Kwidzyn 3.04/7 1.41/16 0.56/20 9.26/23 3.15/16 1.41/22 3.02/6 1.51/11 5.55/10 2.25/9
39.37/14 40.10/14 45.10/14 48.20/14 52.21/13 54.20/11 57.53/11 58.51/11 59.08/11
6.21/18 0.33/1* 5.00/18 3.10/21 4.01/8 1.59/14 3.33/6 0.58/2 0.17/7
12 [4527] SIUDEK, Konrad 60.19 3.43/18 6.42/22 7.20/21 10.45/14 14.10/12 15.52/14 21.00/13 23.14/13 31.12/17 34.32/16
UKS Orientuś Łódź 3.43/18 2.59/26 0.38/7 3.25/9 3.25/18 1.42/23 5.08/18 2.14/23 7.58/19 3.20/20
40.32/16 41.12/16 45.54/16 48.34/15 52.58/14 54.51/13 58.50/12 60.02/12 60.19/12
6.00/14 0.40/8 4.42/14 2.40/12 4.24/10 1.53/11 3.59/14 1.12/11 0.17/7
13 [4507] CZAPLA, Przemysław 61.14 3.19/12 5.17/16 6.16/16 10.24/12 14.11/13 15.33/11 19.20/11 21.27/11 29.18/10 31.45/10
WKS Wawel BnO 3.19/12 1.58/23 0.59/24 4.08/15 3.47/21 1.22/16 3.47/12 2.07/21 7.51/18 2.27/11
38.07/11 39.20/11 44.02/10 47.13/11 51.55/11 56.06/14 59.33/13 60.50/13 61.14/13
6.22/19 1.13/25 4.42/14 3.11/22 4.42/16 4.11/23 3.27/5 1.17/15 0.24/21
14 [4511] FILIPIAK, Marek 61.49 3.12/11 4.40/10 5.24/9 11.15/17 14.26/14 15.39/13 20.14/12 22.08/12 29.39/11 32.04/11
KS Hades Poznań 3.12/11 1.28/11 0.44/10 5.51/21 3.11/13 1.13/13 4.35/14 1.54/15 7.31/16 2.25/9
38.22/12 39.20/11 44.40/12 47.32/12 52.16/12 54.31/12 59.38/14 61.25/14 61.49/14
6.18/17 0.58/23 5.20/21 2.52/16 4.44/17 2.15/16 5.07/23 1.47/26 0.24/21
15 [4508] CZAPLA, Tomasz 64.36 2.53/6 4.35/8 5.12/6 8.12/5 11.03/4 15.35/12 23.46/21 25.29/20 30.33/15 32.17/12
WKS Wawel BnO 2.53/6 1.42/17 0.37/5 3.00/4 2.51/4 4.32/26 8.11/26 1.43/6 5.04/4 1.44/3
37.12/10 37.58/10 45.41/15 47.53/13 55.34/16 58.51/15 63.07/15 64.14/15 64.36/15
4.55/5 0.46/18 7.43/24 2.12/4 7.41/21 3.17/20 4.16/17 1.07/7 0.22/16
16 [4519] LENDZIOSZEK, Paweł 68.29 3.22/14 5.09/14 6.00/14 12.52/21 16.01/19 17.33/19 22.46/17 24.42/17 37.58/25 40.31/24
KOS Warszawa 3.22/14 1.47/20 0.51/18 6.52/22 3.09/11 1.32/19 5.13/19 1.56/16 13.16/26 2.33/13
47.01/23 48.24/23 53.21/22 56.17/21 60.34/18 62.43/16 66.31/16 68.06/16 68.29/16
6.30/20 1.23/26 4.57/17 2.56/18 4.17/9 2.09/15 3.48/9 1.35/24 0.23/18
17 [4513] HEBDA, Ireneusz 68.47 9.45/26 11.44/26 12.28/26 18.16/25 21.33/25 22.38/25 27.44/25 29.33/25 34.37/22 36.47/20
KS Kościelec Chrzanów 9.45/26 1.59/24 0.44/10 5.48/20 3.17/17 1.05/6 5.06/17 1.49/9 5.04/4 2.10/5
42.08/17 42.53/17 47.16/17 50.06/17 61.03/20 62.55/18 66.59/18 68.26/18 68.47/17
5.21/9 0.45/17 4.23/9 2.50/15 10.57/25 1.52/8 4.04/15 1.27/22 0.21/13
18 [4528] WIŚNIEWSKI, Paweł 70.03 5.30/24 6.56/23 7.41/23 12.01/18 15.14/18 16.21/17 22.57/18 24.47/18 30.29/14 33.10/13
WKS Wawel BnO 5.30/24 1.26/9 0.45/12 4.20/18 3.13/14 1.07/8 6.36/24 1.50/10 5.42/7 2.41/17
38.50/13 39.34/13 45.03/13 48.45/16 54.43/15 64.24/19 68.20/19 69.36/19 70.03/18
5.40/12 0.44/15 5.29/22 3.42/25 5.58/19 9.41/25 3.56/12 1.16/14 0.27/25
19 [4526] NOWAK, Paweł 70.20 3.37/15 5.23/17 6.19/17 10.10/11 14.34/16 16.04/16 22.05/16 24.14/16 32.19/19 41.03/25
UKS Orientuś Łódź 3.37/15 1.46/19 0.56/20 3.51/10 4.24/26 1.30/18 6.01/23 2.09/22 8.05/21 8.44/26
48.42/24 49.25/24 54.00/23 56.33/22 61.00/19 62.54/17 66.45/17 68.09/17 70.20/19
7.39/22 0.43/13 4.35/13 2.33/8 4.27/12 1.54/13 3.51/10 1.24/20 2.11/26
20 [4514] HUNDT, Tomasz 70.24 4.10/22 6.58/24 7.48/24 12.43/19 16.26/20 20.40/23 25.20/23 27.35/24 35.33/23 38.48/22
WKS Wawel BnO 4.10/22 2.48/25 0.50/16 4.55/19 3.43/19 4.14/25 4.40/15 2.15/24 7.58/19 3.15/19
44.07/21 44.57/21 49.23/19 52.10/19 62.55/22 64.48/20 68.53/21 70.08/21 70.24/20
5.19/8 0.50/21 4.26/11 2.47/14 10.45/23 1.53/11 4.05/16 1.15/12 0.16/4
21 [4521] MAUER, Lajos 70.25 2.52/4 4.17/4 4.57/4 15.57/23 18.57/23 20.09/22 25.42/24 27.33/23 33.53/21 36.10/19
Hungary2 2.52/4 1.25/8 0.40/9 11.00/24 3.00/8 1.12/10 5.33/22 1.51/11 6.20/11 2.17/8
42.23/18 43.15/19 52.13/21 57.02/23 61.34/21 65.36/21 68.44/20 70.04/20 70.25/21
6.13/16 0.52/22 8.58/25 4.49/26 4.32/15 4.02/22 3.08/4 1.20/16 0.21/13
22 [4509] DOMIN, Tomasz 74.02 4.05/21 5.45/20 6.36/19 10.27/13 14.33/15 15.58/15 21.28/15 23.26/14 30.10/13 35.56/18
sevencoins.pl 4.05/21 1.40/15 0.51/18 3.51/10 4.06/24 1.25/17 5.30/21 1.58/19 6.44/13 5.46/23
42.26/19 43.14/18 47.58/18 50.32/18 56.13/17 67.55/23 72.17/22 73.39/22 74.02/22
6.30/20 0.48/20 4.44/16 2.34/10 5.41/18 11.42/26 4.22/19 1.22/19 0.23/18
23 [4518] LEMAŃCZYK, Dariusz 74.39 4.30/23 6.06/21 7.04/20 11.01/16 15.11/17 16.43/18 23.45/20 25.42/21 35.59/24 39.13/23
Harpagan Gdańsk 4.30/23 1.36/14 0.58/23 3.57/14 4.10/25 1.32/19 7.02/25 1.57/17 10.17/25 3.14/18
46.58/22 48.00/22 54.29/24 57.43/24 64.23/23 66.47/22 72.42/23 74.21/23 74.39/23
7.45/23 1.02/24 6.29/23 3.14/23 6.40/20 2.24/19 5.55/25 1.39/25 0.18/9
24 [4529] WÓJCIK, Grzegorz 76.38 3.40/17 5.28/19 6.29/18 18.50/26 22.04/26 23.24/26 28.52/26 30.44/26 38.56/26 41.26/26
WKS Wawel BnO 3.40/17 1.48/21 1.01/25 12.21/26 3.14/15 1.20/15 5.28/20 1.52/13 8.12/22 2.30/12
57.05/26 57.46/26 61.57/25 64.37/25 69.04/25 70.56/24 74.53/24 76.14/24 76.38/24
15.39/26 0.41/9 4.11/7 2.40/12 4.27/12 1.52/8 3.57/13 1.21/18 0.24/21
25 [4520] MARSZAŁEK, Waldemar 79.24 3.38/16 5.07/13 5.42/12 16.59/24 20.08/24 21.21/24 24.38/22 26.35/22 33.00/20 35.40/17
UKS Kometa Gliwice 3.38/16 1.29/12 0.35/2 11.17/25 3.09/11 1.13/13 3.17/9 1.57/17 6.25/12 2.40/16
43.55/20 44.32/20 49.41/20 52.41/20 69.02/24 71.24/25 77.42/25 79.10/25 79.24/25
8.15/24 0.37/3 5.09/19 3.00/19 16.21/26 2.22/18 6.18/26 1.28/23 0.14/1*
26 [4503] BISKUPSKI, Michał 86.03 5.55/25 7.45/25 8.41/25 12.49/20 16.37/21 17.46/20 21.25/14 23.56/15 31.37/18 38.19/21
WKS Wawel BnO 5.55/25 1.50/22 0.56/20 4.08/15 3.48/22 1.09/9 3.39/11 2.31/25 7.41/17 6.42/24
53.08/25 53.50/25 63.20/26 66.23/26 76.46/26 78.38/26 84.26/26 85.41/26 86.03/26
14.49/25 0.42/10 9.30/26 3.03/20 10.23/22 1.52/8 5.48/24 1.15/12 0.22/16
[4517] KRZYŻOSTANEK , Jarosław NKL-bPK 3.31/ 5.01/ 5.55/ 10.57/ 13.38/ 15.15/ / 19.59/ 25.54/ 27.55/
Indywidualnie 3.31/ 1.30/ 0.54/ 5.02/ 2.41/ 1.37/ / / 5.55/ 2.01/
33.33/ 34.01/ 38.14/ 41.02/ 44.45/ 47.57/ 50.48/ 52.04/ 52.26/
5.38/ 0.28/ 4.13/ 2.48/ 3.43/ 3.12/ 2.51/ 1.16/ 0.22/
[4516] KREMPIŃSKI, Piotr DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4523] MIGACZ, Marcin DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4524] MIKHAYLOV, Victor DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4530] WÓJTOWICZ, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 4.6km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-35 3-61 4-34 5-71 6-37 7-31 8-41 9-72 10-76
11-54 12-45 13-44 14-43 15-60 16-100
1 [] MOSZKOWICZ , Paweł 40.39 4.30/1* 6.05/1* 9.08/1* 11.15/1* 12.35/1* 16.00/1* 17.13/1* 22.00/1* 24.03/1* 28.32/1*
WKS Wawel BnO 4.30/1* 1.35/1* 3.03/1* 2.07/1* 1.20/1* 3.25/1* 1.13/1* 4.47/1* 2.03/10 4.29/1*
29.33/1* 32.51/1* 35.58/1* 38.03/1* 39.32/1* 40.22/1* 40.39/1*
1.01/1* 3.18/6 3.07/1* 2.05/2 1.29/2 0.50/1* 0.17/3
2 [5018] SOBCZYŃSKI, Kalikst 45.09 4.41/3 6.28/2 9.37/2 11.47/2 13.44/2 17.39/2 20.21/2 25.15/2 26.25/2 31.30/2
WKS Śląsk Wrocław 4.41/3 1.47/2 3.09/2 2.10/2 1.57/10 3.55/2 2.42/17 4.54/3 1.10/1* 5.05/3
32.34/2 34.47/2 38.12/2 42.00/2 43.56/2 44.52/2 45.09/2
1.04/2 2.13/ 3.25/4 3.48/10 1.56/6 0.56/5 0.17/3
3 [5005] MICHALAK, Tomasz 48.00 4.55/4 6.43/4 10.12/3 12.52/3 14.26/3 18.57/3 20.33/3 26.04/3 28.25/3 34.55/3
UNTS Warszawa 4.55/4 1.48/3 3.29/3 2.40/8 1.34/3 4.31/8 1.36/7 5.31/6 2.21/13 6.30/9
36.10/3 38.54/3 42.22/3 44.48/3 46.42/3 47.40/3 48.00/3
1.15/8 2.44/3 3.28/5 2.26/3 1.54/5 0.58/6 0.20/9
4 [5015] RYCERSKI, Bogdan 48.45 4.40/2 6.37/3 11.30/7 13.50/6 15.32/6 19.42/4 20.59/4 29.14/6 30.30/5 35.17/4
MNC NE Szczecin 4.40/2 1.57/8 4.53/12 2.20/5 1.42/4 4.10/4 1.17/2 8.15/17 1.16/2 4.47/2
36.22/4 40.55/4 44.07/4 46.08/4 47.36/4 48.26/4 48.45/4
1.05/4 4.33/11 3.12/2 2.01/1* 1.28/1* 0.50/1* 0.19/6
5 [5013] PTÁČEK, Ondřej 51.10 7.39/16 9.38/15 14.03/11 16.41/11 18.30/9 22.52/8 24.15/8 29.13/5 31.30/6 37.17/6
KOS Tesla Brno 7.39/16 1.59/9 4.25/9 2.38/7 1.49/7 4.22/5 1.23/3 4.58/4 2.17/11 5.47/6
38.31/6 41.02/5 44.31/5 47.34/5 49.43/5 50.49/5 51.10/5
1.14/6 2.31/2 3.29/6 3.03/6 2.09/9 1.06/10 0.21/13
6 [5009] PACHNIK, Dariusz 53.44 5.06/6 6.59/6 11.03/5 13.18/4 14.51/4 22.25/7 23.59/7 29.19/7 31.38/7 37.02/5
UKS ORIENTPARK.PL IWINY 5.06/6 1.53/5 4.04/6 2.15/3 1.33/2 7.34/15 1.34/6 5.20/5 2.19/12 5.24/4
38.27/5 42.32/7 46.01/6 49.51/6 52.14/6 53.27/6 53.44/6
1.25/12 4.05/10 3.29/6 3.50/11 2.23/11 1.13/12 0.17/3
7 [5003] LEDZION, Grzegorz 58.13 4.55/4 6.48/5 10.54/4 13.57/7 16.29/7 20.37/5 23.32/6 33.47/10 37.15/12 42.42/9
UKS Orientuś Łódź 4.55/4 1.53/5 4.06/7 3.03/12 2.32/16 4.08/3 2.55/18 10.15/19 3.28/15 5.27/5
43.50/9 47.47/8 52.25/9 55.08/7 57.01/7 57.54/7 58.13/7
1.08/5 3.57/9 4.38/10 2.43/4 1.53/4 0.53/3 0.19/6
8 [5023] WOJTCZAK, Krzysztof 58.50 8.45/19 10.36/16 14.56/14 19.00/15 20.43/14 25.35/12 29.12/14 34.04/11 35.39/9 41.37/8
WKS Śląsk Wrocław 8.45/19 1.51/4 4.20/8 4.04/19 1.43/5 4.52/10 3.37/19 4.52/2 1.35/6 5.58/7
42.59/8 47.52/9 51.44/8 55.16/8 57.14/8 58.34/8 58.50/8
1.22/10 4.53/13 3.52/8 3.32/7 1.58/7 1.20/14 0.16/1*
9 [5008] NADERA, Dariusz 60.38 6.03/11 12.02/19 16.39/16 19.16/16 21.09/15 25.39/13 27.21/12 35.17/13 36.41/11 44.17/12
CX80 Kalisz 6.03/11 5.59/19 4.37/10 2.37/6 1.53/9 4.30/7 1.42/8 7.56/16 1.24/4 7.36/12
45.47/11 49.24/11 54.05/11 56.58/10 59.06/9 60.17/9 60.38/9
1.30/13 3.37/8 4.41/12 2.53/5 2.08/8 1.11/11 0.21/13
10 [5001] DZIK, Mirosław 61.11 5.21/7 7.14/7 11.08/6 13.25/5 15.13/5 21.10/6 23.01/5 28.43/4 30.28/4 38.00/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.21/7 1.53/5 3.54/5 2.17/4 1.48/6 5.57/12 1.51/9 5.42/7 1.45/9 7.32/11
39.04/7 41.48/6 47.47/7 55.38/9 59.43/10 60.48/10 61.11/10
1.04/2 2.44/3 5.59/17 7.51/17 4.05/17 1.05/9 0.23/16
11 [5014] PUDEŁEK, Paweł 65.36 5.54/9 8.26/11 14.08/12 17.12/12 19.21/12 25.06/11 27.09/11 32.51/9 34.32/8 43.41/10
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.54/9 2.32/13 5.42/14 3.04/13 2.09/13 5.45/11 2.03/11 5.42/7 1.41/8 9.09/15
45.05/10 48.09/10 52.48/10 59.36/11 63.51/11 65.05/11 65.36/11
1.24/11 3.04/5 4.39/11 6.48/16 4.15/18 1.14/13 0.31/19
12 [5012] PORADA, Robert 69.21 5.37/8 7.52/8 16.59/17 19.57/17 22.05/16 28.47/15 30.18/15 37.11/15 38.31/14 44.40/13
UKS Reflex Rybnik 5.37/8 2.15/12 9.07/18 2.58/11 2.08/12 6.42/13 1.31/5 6.53/12 1.20/3 6.09/8
46.00/12 57.03/14 60.25/13 64.08/12 68.05/13 68.59/12 69.21/12
1.20/9 11.03/19 3.22/3 3.43/9 3.57/16 0.54/4 0.22/15
13 [5004] MAZUREK, Piotr 69.35 5.54/9 7.54/9 12.48/8 16.05/9 18.35/11 23.04/9 24.33/9 30.20/8 38.17/13 50.31/14
WKS Śląsk Wrocław 5.54/9 2.00/11 4.54/13 3.17/17 2.30/15 4.29/6 1.29/4 5.47/9 7.57/19 12.14/18
51.45/14 55.18/13 61.36/14 66.23/14 68.12/14 69.15/13 69.35/13
1.14/6 3.33/7 6.18/18 4.47/13 1.49/3 1.03/8 0.20/9
14 [5016] RZEŃCA, Piotr 69.43 6.13/12 8.46/12 14.51/13 17.55/13 20.00/13 26.50/14 28.59/13 34.55/12 36.33/10 44.10/11
UKS Orientuś Łódź 6.13/12 2.33/14 6.05/16 3.04/13 2.05/11 6.50/14 2.09/12 5.56/10 1.38/7 7.37/13
46.01/13 51.29/12 56.41/12 65.04/13 68.02/12 69.27/14 69.43/14
1.51/18 5.28/16 5.12/14 8.23/19 2.58/14 1.25/15 0.16/1*
15 [5011] PISAREK, Piotr 75.18 6.22/14 8.21/10 12.59/9 15.42/8 17.34/8 33.27/17 35.24/16 41.21/16 46.42/17 54.05/16
WKS Wawel BnO 6.22/14 1.59/9 4.38/11 2.43/9 1.52/8 15.53/19 1.57/10 5.57/11 5.21/18 7.23/10
55.35/16 61.38/16 65.48/15 69.23/15 73.03/15 74.55/15 75.18/15
1.30/13 6.03/17 4.10/9 3.35/8 3.40/15 1.52/19 0.23/16
16 [5020] SZTRANEK, Paweł 76.48 6.22/14 9.15/14 13.07/10 16.14/10 18.34/10 23.12/10 25.42/10 35.53/14 39.22/15 53.43/15
UKS Azymut Pabianice 6.22/14 2.53/17 3.52/4 3.07/15 2.20/14 4.38/9 2.30/14 10.11/18 3.29/16 14.21/19
55.13/15 61.17/15 66.10/16 72.31/16 75.03/16 76.29/16 76.48/16
1.30/13 6.04/18 4.53/13 6.21/15 2.32/13 1.26/16 0.19/6
17 [5019] SZAJNA, Abu 79.46 8.42/18 11.52/18 21.02/19 23.59/19 27.38/18 37.10/18 39.35/18 47.14/18 50.22/18 59.15/18
WKS Wawel BnO 8.42/18 3.10/18 9.10/19 2.57/10 3.39/18 9.32/18 2.25/13 7.39/14 3.08/14 8.53/14
60.49/18 66.01/18 71.45/18 75.56/18 78.22/17 79.23/17 79.46/17
1.34/16 5.12/14 5.44/15 4.11/12 2.26/12 1.01/7 0.23/16
18 [5022] WITKOWSKI, Zbigniew 85.50 8.39/17 11.28/17 17.21/18 21.15/18 23.47/17 33.02/16 35.35/17 43.16/17 44.47/16 54.57/17
Łódź 8.39/17 2.49/16 5.53/15 3.54/18 2.32/16 9.15/17 2.33/15 7.41/15 1.31/5 10.10/17
57.10/17 62.35/17 68.33/17 73.54/17 84.00/18 85.30/18 85.50/18
2.13/19 5.25/15 5.58/16 5.21/14 10.06/19 1.30/17 0.20/9
19 [5002] JAMROZIK, Krzysiek 88.18 6.21/13 9.01/13 15.36/15 18.51/14 29.22/19 38.18/19 40.52/19 48.07/19 52.02/19 62.07/19
WKS Wawel BnO 6.21/13 2.40/15 6.35/17 3.15/16 10.31/19 8.56/16 2.34/16 7.15/13 3.55/17 10.05/16
63.54/19 68.29/19 75.44/19 83.53/19 86.07/19 87.58/19 88.18/19
1.47/17 4.35/12 7.15/19 8.09/18 2.14/10 1.51/18 0.20/9
[5006] MULLER, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UMKS Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[5007] NADERA, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[5010] PEKÁREK, Evžen DNF / / / / / / / / / /
TSM Valašsko / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 4.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-38 3-78 4-31 5-37 6-33 7-59 8-44 9-63 10-48
11-54 12-76 13-50 14-53 15-100
1 [5511] WIDZIEWICZ, Remigiusz 52.07 3.20/1* 5.04/2 8.46/2 10.25/2 12.56/2 17.49/2 24.11/2 30.34/1* 35.29/1* 36.51/1*
WKS Śląsk Wrocław 3.20/1* 1.44/3 3.42/3 1.39/3 2.31/7 4.53/3 6.22/3 6.23/3 4.55/2 1.22/1*
41.41/1* 43.08/1* 48.05/2 50.07/1* 51.43/1* 52.07/1*
4.50/1* 1.27/3 4.57/4 2.02/2 1.36/3 0.24/6
2 [5507] NIESSNER, Piotr 52.08 3.20/1* 4.54/1* 8.28/1* 10.03/1* 12.18/1* 16.46/1* 21.53/1* 30.57/3 35.42/2 37.05/2
WKS Wawel BnO 3.20/1* 1.34/2 3.34/1* 1.35/2 2.15/4 4.28/1* 5.07/1* 9.04/5 4.45/1* 1.23/2
42.05/2 43.23/2 47.35/1* 50.27/2 51.46/2 52.08/2
5.00/2 1.18/1* 4.12/1* 2.52/3 1.19/1* 0.22/2
3 [5510] URBANIAK, Krzysztof 56.52 4.38/6 6.09/6 9.43/3 11.59/3 14.26/3 19.11/3 24.23/3 30.35/2 37.55/3 39.45/3
Team 360 Warszawa 4.38/6 1.31/1* 3.34/1* 2.16/6 2.27/6 4.45/2 5.12/2 6.12/1* 7.20/4 1.50/4
45.41/3 47.06/3 51.36/3 54.41/3 56.29/3 56.52/3
5.56/4 1.25/2 4.30/2 3.05/4 1.48/4 0.23/4
4 [5506] MŁYNARCZYK, Piotr 58.38 3.40/3 5.25/3 11.18/6 12.51/6 15.15/6 20.35/4 28.18/5 34.37/4 40.32/4 42.18/4
UKS Orientuś Łódź 3.40/3 1.45/4 5.53/6 1.33/1* 2.24/5 5.20/4 7.43/5 6.19/2 5.55/3 1.46/3
48.02/4 49.41/4 54.32/4 56.30/4 58.20/4 58.38/4
5.44/3 1.39/4 4.51/3 1.58/1* 1.50/5 0.18/1*
5 [5504] ŁASKI, Tomasz 75.25 4.03/4 6.06/5 10.28/5 12.32/5 14.41/5 20.40/5 28.11/4 42.17/5 51.03/5 53.06/5
KInO Stowarzysze 4.03/4 2.03/6 4.22/4 2.04/4 2.09/2 5.59/5 7.31/4 14.06/8 8.46/6 2.03/6
61.11/5 62.54/5 68.07/5 72.53/5 75.02/5 75.25/5
8.05/7 1.43/5 5.13/5 4.46/6 2.09/7 0.23/4
6 [5505] MALARZ, Zbigniew 81.51 5.08/7 7.16/7 14.08/7 19.43/8 21.52/8 29.11/8 37.29/8 49.42/8 57.11/6 59.26/6
Indywidualnie 5.08/7 2.08/7 6.52/7 5.35/8 2.09/2 7.19/8 8.18/6 12.13/7 7.29/5 2.15/8
66.58/6 69.18/6 75.23/6 79.24/6 81.26/6 81.51/6
7.32/6 2.20/8 6.05/6 4.01/5 2.02/6 0.25/7
7 [5503] JERLECKI, Mirosław 89.21 5.34/8 7.45/8 15.24/8 18.43/7 21.23/7 28.17/7 36.35/7 46.15/7 60.24/7 62.24/7
Indywidualnie 5.34/8 2.11/8 7.39/8 3.19/7 2.40/8 6.54/7 8.18/6 9.40/6 14.09/7 2.00/5
72.43/7 74.49/7 80.55/7 86.14/7 88.51/7 89.21/7
10.19/8 2.06/7 6.06/7 5.19/8 2.37/8 0.30/8
8 [5502] FORYSTEK, Józef 102.12 4.10/5 6.04/4 10.27/4 12.31/4 14.32/4 20.54/6 36.18/6 45.16/6 77.25/8 79.33/8
WKS Wawel BnO 4.10/5 1.54/5 4.23/5 2.04/4 2.01/1* 6.22/6 15.24/8 8.58/4 32.09/8 2.08/7
86.46/8 88.41/8 95.26/8 100.25/8 101.50/8 102.12/8
7.13/5 1.55/6 6.45/8 4.59/7 1.25/2 0.22/2
[5501] BUJDOSÓ, István DNF / / / / / / / / / /
Hungary2 / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[5509] ŠTOREK, Petr DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[5512] WOŁEK, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[5513] WOŁOWCZYK, Marek DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[5514] ŻEBROWSKI, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
OK!Sport Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 3.8km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-77 2-85 3-78 4-37 5-83 6-61 7-34 8-71 9-67 10-35
11-38 12-52 13-33 14-72 15-64 16-100
1 [6003] KRYJOMSKI, Jerzy 44.59 2.14/1* 3.09/1* 3.54/1* 7.43/2 9.19/2 12.00/2 14.39/2 16.36/2 19.16/1* 20.43/1*
KS Kościelec Chrzanów 2.14/1* 0.55/1* 0.45/1* 3.49/3 1.36/2 2.41/2 2.39/1* 1.57/2 2.40/1* 1.27/1*
24.37/2 34.20/1* 36.24/1* 37.13/1* 43.28/1* 44.38/1* 44.59/1*
3.54/2 9.43/1* 2.04/2 0.49/2 6.15/4 1.10/1* 0.21/1*
2 [6005] WOJARSKI, Krzysztof 47.08 2.15/2 3.10/2 4.07/2 7.14/1* 8.47/1* 11.26/1* 14.31/1* 16.21/1* 19.40/2 21.20/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.15/2 0.55/1* 0.57/2 3.07/1* 1.33/1* 2.39/1* 3.05/3 1.50/1* 3.19/2 1.40/3
24.35/1* 38.09/2 40.14/2 41.00/2 45.26/2 46.42/2 47.08/2
3.15/1* 13.34/2 2.05/3 0.46/1* 4.26/1* 1.16/2 0.26/3
3 [6004] POLEWSKI, Dariusz 69.10 2.38/3 3.42/3 4.42/3 8.27/3 10.11/3 25.21/4 28.13/4 30.12/4 34.02/3 35.38/3
Indywidualnie 2.38/3 1.04/3 1.00/3 3.45/2 1.44/3 15.10/4 2.52/2 1.59/3 3.50/3 1.36/2
39.56/3 59.36/3 61.27/3 62.31/3 67.25/3 68.48/3 69.10/3
4.18/3 19.40/4 1.51/1* 1.04/3 4.54/2 1.23/3 0.22/2
4 [6001] CZERKAWSKI, Wacław 84.22 3.01/4 4.20/4 5.28/4 9.47/4 12.18/4 16.05/3 20.16/3 22.53/3 45.59/4 50.34/4
UKS Sparta Czyżowice 3.01/4 1.19/4 1.08/4 4.19/4 2.31/4 3.47/3 4.11/4 2.37/4 23.06/4 4.35/4
55.30/4 70.57/4 74.32/4 75.44/4 81.30/4 83.39/4 84.22/4
4.56/4 15.27/3 3.35/4 1.12/4 5.46/3 2.09/4 0.43/4
[8047] MALINOWSKI, Wiktor DNF / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 3.5km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-32 3-83 4-62 5-61 6-33 7-72 8-58 9-54 10-56
11-57 12-44 13-53 14-100
1 [6502] KRET, Jacek 46.10 3.45/2 6.38/1* 9.27/1* 12.39/2 14.49/1* 22.59/1* 24.02/1* 30.28/1* 31.17/1* 33.51/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.45/2 2.53/1* 2.49/2 3.12/2 2.10/2 8.10/2 1.03/3 6.26/2 0.49/1* 2.34/2
34.55/1* 39.07/1* 44.02/1* 45.48/1* 46.10/1*
1.04/1* 4.12/1* 4.55/3 1.46/2 0.22/1*
2 [6501] GUGA, Romuald 47.01 3.28/1* 8.58/3 11.20/3 15.12/3 17.06/3 25.06/2 26.06/2 32.31/2 33.32/2 35.57/2
WKS Śląsk Wrocław 3.28/1* 5.30/3 2.22/1* 3.52/3 1.54/1* 8.00/1* 1.00/2 6.25/1* 1.01/2 2.25/1*
37.14/2 41.40/2 44.40/2 46.39/2 47.01/2
1.17/2 4.26/2 3.00/1* 1.59/3 0.22/1*
3 [6503] PIETRUSIŃSKI, Marek 53.08 4.12/3 7.12/2 10.10/2 12.26/1* 14.54/2 28.40/3 29.35/3 36.49/3 37.51/3 40.50/3
KS Artemis Wrocław 4.12/3 3.00/2 2.58/3 2.16/1* 2.28/3 13.46/3 0.55/1* 7.14/3 1.02/3 2.59/3
42.38/3 47.10/3 50.58/3 52.41/3 53.08/3
1.48/3 4.32/3 3.48/2 1.43/1* 0.27/3
[6505] MISZEWSKI, Romuald DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 2.9km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-85 2-78 3-31 4-67 5-35 6-38 7-42 8-33 9-59 10-60
11-100
1 [7003] SIKORA, Miroslav 60.49 3.45/2 4.46/2 7.06/2 19.12/1* 20.55/1* 25.08/1* 39.54/2 42.00/2 52.29/1* 58.53/1*
Baník Ostrava 3.45/2 1.01/1* 2.20/2 12.06/1* 1.43/1* 4.13/2 14.46/4 2.06/2 10.29/1* 6.24/2
60.22/1* 60.49/1*
1.29/1* 0.27/2
2 [7002] GORAJSKI, Andrzej 71.54 4.07/3 5.38/3 8.06/3 23.00/3 26.19/3 33.41/3 46.44/3 49.02/3 60.46/2 68.51/2
WKS Śląsk Wrocław 4.07/3 1.31/4 2.28/3 14.54/3 3.19/3 7.22/4 13.03/3 2.18/3 11.44/3 8.05/3
71.24/2 71.54/2
2.33/3 0.30/4
3 [7004] WYSOCKI, Andrzej 72.00 5.01/4 6.19/4 8.47/4 31.47/4 34.01/4 39.32/4 50.40/4 53.08/4 63.53/4 69.07/3
UKS Kometa Gliwice 5.01/4 1.18/3 2.28/3 23.00/4 2.14/2 5.31/3 11.08/2 2.28/4 10.45/2 5.14/1*
71.34/3 72.00/3
2.27/2 0.26/1*
4 [7001] GLIŃSKI, Henryk 73.46 3.11/1* 4.21/1* 6.33/1* 20.52/2 24.33/2 27.54/2 36.46/1* 38.29/1* 62.26/3 70.40/4
KS Artemis Wrocław 3.11/1* 1.10/2 2.12/1* 14.19/2 3.41/4 3.21/1* 8.52/1* 1.43/1* 23.57/4 8.14/4
73.18/4 73.46/4
2.38/4 0.28/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 2.9km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-85 2-78 3-31 4-67 5-35 6-38 7-42 8-33 9-59 10-60
11-100
1 [7501] BLIMKE, Roman 85.51 5.46/1* 8.33/1* 11.08/1* 28.57/1* 31.36/1* 40.09/1* 58.39/1* 62.23/1* 76.53/1* 83.05/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.46/1* 2.47/1* 2.35/1* 17.49/1* 2.39/1* 8.33/1* 18.30/1* 3.44/1* 14.30/1* 6.12/1*
85.07/1* 85.51/1*
2.02/1* 0.44/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN Long 5.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-83 3-39 4-80 5-78 6-42 7-82 8-79 9-81 10-53
11-55 12-48 13-57 14-100
1 [9007] KUREK, Jarosław 43.04 4.01/1* 5.36/1* 9.44/1* 12.15/1* 14.37/1* 18.41/1* 20.47/1* 22.15/1* 24.06/1* 28.36/1*
KU AZS WAT Warszawa 4.01/1* 1.35/3 4.08/2 2.31/1* 2.22/4 4.04/1* 2.06/2 1.28/1* 1.51/2 4.30/4
32.00/1* 37.17/1* 38.54/1* 42.47/1* 43.04/1*
3.24/1* 5.17/2 1.37/1* 3.53/1* 0.17/1*
2 [9006] KÖLNER, Blaž 46.37 4.20/2 5.45/2 10.27/2 13.02/2 14.49/2 22.13/2 24.11/2 25.40/2 27.37/2 32.00/2
Orientacijski klub Komenda 4.20/2 1.25/2 4.42/5 2.35/2 1.47/1* 7.24/6 1.58/1* 1.29/2 1.57/3 4.23/3
35.31/2 40.41/2 42.24/2 46.17/2 46.37/2
3.31/2 5.10/1* 1.43/2 3.53/1* 0.20/3
3 [9003] DĄBROWSKI, Karol 60.51 5.17/3 7.37/3 11.23/3 14.44/3 21.57/3 28.22/3 31.56/3 35.15/3 36.51/3 41.01/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.17/3 2.20/5 3.46/1* 3.21/3 7.13/7 6.25/3 3.34/3 3.19/4 1.36/1* 4.10/1*
45.07/3 53.22/3 55.31/3 60.31/3 60.51/3
4.06/3 8.15/6 2.09/5 5.00/3 0.20/3
4 [9015] JACHYMIAK, Joanna 66.55 5.37/4 11.09/4 20.56/6 24.47/6 27.00/6 32.31/5 36.16/4 40.16/4 42.21/4 46.33/4
KU AZS WAT Warszawa 5.37/4 5.32/7 9.47/6 3.51/5 2.13/3 5.31/2 3.45/4 4.00/6 2.05/4 4.12/2
52.57/4 58.31/4 60.33/4 66.34/4 66.55/4
6.24/6 5.34/4 2.02/4 6.01/5 0.21/6
5 [8040] ZAKRZEWSKI, Piotr 69.51 9.51/5 11.35/5 15.54/4 22.25/4 24.36/4 31.44/4 37.35/5 40.45/5 42.51/5 49.50/6
9.51/5 1.44/4 4.19/4 6.31/7 2.11/2 7.08/5 5.51/7 3.10/3 2.06/5 6.59/7
55.28/6 61.23/6 63.45/6 69.31/5 69.51/5
5.38/4 5.55/5 2.22/6 5.46/4 0.20/3
6 [9002] DARCHUK, Oleksandr 70.11 14.08/7 15.22/7 19.38/5 23.11/5 26.10/5 32.35/6 38.20/6 41.57/6 44.35/6 49.37/5
Indywidualnie 14.08/7 1.14/1* 4.16/3 3.33/4 2.59/5 6.25/3 5.45/6 3.37/5 2.38/6 5.02/5
55.26/5 60.59/5 62.55/5 69.52/6 70.11/6
5.49/5 5.33/3 1.56/3 6.57/6 0.19/2
7 [9010] STANNA, Ewa 113.27 11.11/6 15.12/6 30.29/7 35.16/7 39.08/7 56.57/7 62.19/7 70.02/7 73.23/7 80.00/7
InO SCI 11.11/6 4.01/6 15.17/7 4.47/6 3.52/6 17.49/7 5.22/5 7.43/7 3.21/7 6.37/6
88.46/7 100.42/7 104.49/7 113.00/7 113.27/7
8.46/7 11.56/7 4.07/7 8.11/7 0.27/7
[9011] STANNA, Karolina NKL-bPK / / / / / / / / / /
InO SCI / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[] HOROSZKIEWICZ, Adrian NKL-bPK 9.45/ 12.04/ 17.05/ 55.40/ / 64.32/ 70.47/ 74.38/ 76.35/ /
9.45/ 2.19/ 5.01/ 38.35/ / / 6.15/ 3.51/ 1.57/ /
/ / / 78.02/ 78.21/
/ / / / 0.19/
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN Short 3.3km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-83 3-39 4-70 5-80 6-77 7-42 8-82 9-79 10-81
11-100
1 [9509] POLEWKA, Tomasz 33.33 5.39/2 7.24/1* 11.25/1* 14.13/1* 15.19/1* 16.46/1* 23.45/1* 27.05/1* 29.28/1* 31.27/1*
UKS Kometa Gliwice 5.39/2 1.45/1* 4.01/1* 2.48/4 1.06/2 1.27/7 6.59/3 3.20/5 2.23/3 1.59/1*
33.11/1* 33.33/1*
1.44/6 0.22/9
2 [9514] WASILEWSKI, Mikołaj 39.40 5.22/1* 9.07/3 15.53/5 18.59/5 20.41/5 21.56/3 28.41/2 32.06/2 35.14/2 37.21/2
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.22/1* 3.45/11 6.46/8 3.06/5 1.42/10 1.15/1* 6.45/2 3.25/6 3.08/8 2.07/4
39.19/2 39.40/2
1.58/7 0.21/8
3 [9515] WIDZIEWICZ, Aleksandra 42.19 7.21/6 9.11/4 15.37/4 17.38/2 19.03/2 20.28/2 32.01/3 35.17/4 37.42/3 40.14/3
WKS Śląsk Wrocław 7.21/6 1.50/2 6.26/7 2.01/1* 1.25/6 1.25/6 11.33/10 3.16/2 2.25/4 2.32/8
41.55/3 42.19/3
1.41/5 0.24/10
4 [29] KIS, Kende Ágoston 45.21 7.22/7 15.57/13 20.36/8 24.55/8 26.08/9 27.26/9 35.01/5 38.18/5 40.32/5 42.37/4
Hungary2 7.22/7 8.35/14 4.39/2 4.19/9 1.13/3 1.18/3 7.35/4 3.17/3 2.14/2 2.05/2
45.07/4 45.21/4
2.30/12 0.14/1*
5 [223] KATONA, Marcell 45.28 7.25/8 15.54/12 20.40/9 25.00/9 26.05/8 27.20/8 35.05/6 38.23/6 40.31/4 42.40/5
Hungary2 7.25/8 8.29/13 4.46/3 4.20/10 1.05/1* 1.15/1* 7.45/5 3.18/4 2.08/1* 2.09/5
45.09/5 45.28/5
2.29/11 0.19/3
6 [129] JANIAK, Lena 46.36 6.05/3 8.07/2 14.24/2 18.33/3 19.49/3 21.57/4 32.10/4 34.50/3 40.56/6 44.49/6
UKS Reflex Rybnik 6.05/3 2.02/3 6.17/6 4.09/8 1.16/4 2.08/12 10.13/9 2.40/1* 6.06/13 3.53/13
46.17/6 46.36/6
1.28/2 0.19/3
7 [9510] PORADA, Lilianna 46.54 6.35/4 10.00/5 15.28/3 18.43/4 20.28/4 21.57/4 35.25/7 39.36/7 42.42/7 45.03/7
UKS Reflex Rybnik 6.35/4 3.25/9 5.28/4 3.15/6 1.45/12 1.29/8 13.28/13 4.11/8 3.06/7 2.21/7
46.35/7 46.54/7
1.32/4 0.19/3
8 [356] ZAJĄC, Basia 47.31 7.16/5 10.23/6 16.00/6 19.28/6 21.10/6 22.40/6 36.06/8 40.22/8 43.24/8 45.44/8
UKS Reflex Rybnik 7.16/5 3.07/7 5.37/5 3.28/7 1.42/10 1.30/9 13.26/12 4.16/9 3.02/6 2.20/6
47.14/8 47.31/8
1.30/3 0.17/2
9 [9513] WALAŚ, Waldemar 50.29 8.05/9 11.09/8 21.05/10 23.30/7 25.07/7 26.31/7 36.07/9 41.20/9 44.50/9 48.02/9
Indywidualnie 8.05/9 3.04/6 9.56/11 2.25/2 1.37/9 1.24/5 9.36/8 5.13/12 3.30/9 3.12/9
50.00/9 50.29/9
1.58/7 0.29/12
10 [9508] POLEWKA, Julianna 53.26 8.25/10 10.33/7 20.22/7 26.08/10 27.43/10 29.45/10 38.42/10 43.33/10 47.27/10 50.59/10
UKS Kometa Gliwice 8.25/10 2.08/4 9.49/10 5.46/11 1.35/7 2.02/10 8.57/7 4.51/11 3.54/11 3.32/11
53.06/10 53.26/10
2.07/10 0.20/6
11 [9503] KASZOWSKA, Zofia 55.42 8.51/11 12.23/9 22.19/11 28.21/11 29.57/11 32.00/11 40.55/11 45.45/11 49.40/11 53.14/11
UKS Kometa Gliwice 8.51/11 3.32/10 9.56/11 6.02/13 1.36/8 2.03/11 8.55/6 4.50/10 3.55/12 3.34/12
55.17/11 55.42/11
2.03/9 0.25/11
12 [8050] NADERA, Łukasz 57.49 13.07/14 18.19/14 35.55/14 38.26/13 39.45/13 41.04/13 47.43/13 51.22/13 54.00/12 56.06/12
13.07/14 5.12/12 17.36/13 2.31/3 1.19/5 1.19/4 6.39/1* 3.39/7 2.38/5 2.06/3
57.29/12 57.49/12
1.23/1* 0.20/6
13 [9506] OLIINYK, Illia 62.17 11.05/13 13.43/10 22.40/12 28.39/12 31.13/12 33.47/12 45.55/12 51.21/12 54.53/13 58.22/13
WKS Wawel BnO 11.05/13 2.38/5 8.57/9 5.59/12 2.34/13 2.34/13 12.08/11 5.26/13 3.32/10 3.29/10
61.24/13 62.17/13
3.02/13 0.53/14
14 [9502] BUZEK, Gabi 98.34 10.57/12 14.04/11 35.18/13 43.13/14 45.56/14 52.34/14 73.03/14 84.10/14 90.27/14 94.43/14
WKS Wawel BnO 10.57/12 3.07/7 21.14/14 7.55/14 2.43/14 6.38/14 20.29/14 11.07/14 6.17/14 4.16/14
97.59/14 98.34/14
3.16/14 0.35/13
[8057] FEDOROVSKYI, Oleksandr NKL-bPK 5.25/ 7.16/ 15.06/ 17.08/ 18.51/ / 38.48/ 41.58/ 44.22/ 46.51/
5.25/ 1.51/ 7.50/ 2.02/ 1.43/ / / 3.10/ 2.24/ 2.29/
75.38/ 76.58/
28.47/ 1.20/
[9512] SOCHA, Stanisław NKL-bPK 25.00/ 37.27/ 57.34/ 68.07/ 71.40/ 75.45/ / 98.58/ 118.09/ 107.37/
Stowarzyszenie Team 360 stopni 25.00/ 12.27/ 20.07/ 10.33/ 3.33/ 4.05/ / / 19.11/ /
129.44/ 130.46/
22.07/ 1.02/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10 2.1km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-83 3-37 4-84 5-82 6-79 7-100
1 [1054] OLIINYK, Arina 55.43 6.12/1* 11.18/1* 24.58/2 / 34.59/1* 47.46/1* 55.10/1* 55.43/1*
WKS Wawel BnO 6.12/1* 5.06/1* 13.40/3 / / 12.47/1* 7.24/3 0.33/3
2 [1055] WALAŚ, Emilia 59.18 9.14/2 17.45/2 23.14/1* / 39.04/2 51.57/2 58.52/2 59.18/2
WKS Wawel BnO 9.14/2 8.31/3 5.29/1* / / 12.53/2 6.55/2 0.26/2
3 [1052] DUPLAK, Sara 62.56 13.12/3 21.42/3 27.17/3 / 42.56/3 55.50/3 62.31/3 62.56/3
Patria Młynne 13.12/3 8.30/2 5.35/2 / / 12.54/3 6.41/1* 0.25/1*
[1051] BISKUPSKA, Maria DNF / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / /
[1053] MARCINIAK, Alicja DNF / / / / / / / /
UMKS Kwidzyn / / / / / / / /
[] MOSZKOWICZ, Aleksandra DNF / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10N 1.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-83 3-84 4-82 5-81 6-100
1 [1064] MAZUR, Marta 43.49 0b.PK 3.53/1* 10.18/1* / 29.07/1* 38.41/1* 43.13/1* 43.49/1*
UKS Azymut Pabianice 3.53/1* 6.25/1* / / 9.34/2 4.32/3 0.36/4
2 [1068] STYPUŁA, Anna 61.07 2b.PK 5.39/2 14.12/2 / / 47.45/2 50.33/2 51.07/2
Patria Młynne 5.39/2 8.33/2 / / / 2.48/2 0.34/1*
3 [1066] PISZCZEK , Wanda 62.03 2b.PK 6.39/3 15.29/3 / / 48.44/3 51.28/3 52.03/3
Patria Młynne 6.39/3 8.50/3 / / / 2.44/1* 0.35/3
4 [1063] KURNYTA , Aleksandra 100.53 0b.PK 9.00/5 21.47/5 / 75.22/2 93.44/5 100.19/4 100.53/5
Patria Młynne 9.00/5 12.47/4 / / 18.22/3 6.35/4 0.34/1*
5 [1062] JANAS, Małgorzata 102.20 2b.PK 6.57/4 21.38/4 / 79.12/3 87.48/4 / 92.20/4
UKS Kometa Gliwice 6.57/4 14.41/5 / / 8.36/1* / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12 2.3km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-85 2-38 3-83 4-37 5-42 6-82 7-79 8-59 9-64 10-100
1 [1277] WYSOCKA, Michalina 31.58 3.08/2 7.19/2 10.23/3 12.13/3 17.26/2 20.52/3 23.37/3 26.57/2 30.20/1* 31.39/1*
MKS MOS Wrocław 3.08/2 4.11/4 3.04/4 1.50/3 5.13/5 3.26/6 2.45/8 3.20/1* 3.23/12 1.19/2
31.58/1*
0.19/8
2 [1260] HOLCZINGER , Blanka 33.02 3.40/10 7.51/5 11.24/5 13.26/5 18.45/4 22.26/4 24.40/4 28.16/4 31.36/3 32.45/2
Hungary2 3.40/10 4.11/4 3.33/11 2.02/6 5.19/6 3.41/8 2.14/3 3.36/3 3.20/11 1.09/1*
33.02/2
0.17/1*
3 [1272] RYCHŁOWSKA, Julia 33.10 3.27/7 9.48/14 13.04/11 15.30/10 18.46/5 22.32/5 25.44/6 29.12/5 31.34/2 32.53/3
KS Kościelec Chrzanów 3.27/7 6.21/16 3.16/7 2.26/11 3.16/1* 3.46/9 3.12/9 3.28/2 2.22/6 1.19/2
33.10/3
0.17/1*
4 [1265] KOVÁCS-PATAKI , Borostyán 33.15 3.35/8 7.25/3 10.21/2 11.47/2 17.37/3 20.44/2 22.47/2 27.18/3 31.36/3 32.57/4
Hungary2 3.35/8 3.50/3 2.56/3 1.26/1* 5.50/9 3.07/3 2.03/1* 4.31/6 4.18/16 1.21/5
33.15/4
0.18/5
5 [1252] BISKUPSKA , Małgorzata 33.48 4.18/15 9.08/10 12.23/9 14.31/6 19.41/7 23.00/6 25.21/5 30.03/6 31.52/5 33.23/5
WKS Wawel BnO 4.18/15 4.50/8 3.15/6 2.08/9 5.10/4 3.19/4 2.21/4 4.42/8 1.49/4 1.31/11
33.48/5
0.25/17
6 [1259] HEBDA, Julia 35.36 4.20/16 7.44/4 10.27/4 12.17/4 21.51/8 24.49/8 27.18/7 31.55/7 33.41/6 35.17/6
KS Kościelec Chrzanów 4.20/16 3.24/1* 2.43/1* 1.50/3 9.34/17 2.58/1* 2.29/7 4.37/7 1.46/1* 1.36/14
35.36/6
0.19/8
7 [1274] WALA, Małgorzata 37.08 4.17/13 9.47/13 13.09/12 18.42/14 22.19/9 26.34/9 28.56/9 33.04/8 35.29/7 36.51/7
KS Kościelec Chrzanów 4.17/13 5.30/11 3.22/9 5.33/20 3.37/2 4.15/10 2.22/5 4.08/5 2.25/7 1.22/6
37.08/7
0.17/1*
8 [1268] MARCINIAK, Klaudia 37.43 4.15/12 13.10/19 16.22/16 18.29/13 23.56/11 26.54/10 29.17/10 34.06/9 35.55/8 37.22/8
UMKS Kwidzyn 4.15/12 8.55/21 3.12/5 2.07/8 5.27/7 2.58/1* 2.23/6 4.49/9 1.49/4 1.27/8
37.43/8
0.21/15
9 [1273] SZAFAREWICZ, Katarzyna 41.52 2.55/1* 6.42/1* 9.25/1* 11.07/1* 16.42/1* 20.12/1* 22.21/1* 26.28/1* 40.11/9 41.33/9
UMKS Kwidzyn 2.55/1* 3.47/2 2.43/1* 1.42/2 5.35/8 3.30/7 2.09/2 4.07/4 13.43/21 1.22/6
41.52/9
0.19/8
10 [1266] KUBACKA, Sandra 47.36 3.58/11 9.38/12 14.38/14 16.44/12 25.06/13 29.57/13 33.35/13 43.57/12 45.43/10 47.18/10
UMKS Kwidzyn 3.58/11 5.40/13 5.00/16 2.06/7 8.22/13 4.51/15 3.38/12 10.22/14 1.46/1* 1.35/13
47.36/10
0.18/5
11 [1263] KACZYŃSKA, Amelia 48.48 3.37/9 8.30/9 11.59/7 14.50/9 19.00/6 23.24/7 28.52/8 41.21/10 47.08/11 48.28/11
Harpagan Gdańsk 3.37/9 4.53/9 3.29/10 2.51/14 4.10/3 4.24/11 5.28/17 12.29/15 5.47/17 1.20/4
48.48/11
0.20/13
12 [1256] DANKOVA, Inna 49.55 3.13/3 9.28/11 12.44/10 14.41/8 26.51/14 30.11/14 33.25/12 43.39/11 47.52/12 49.35/12
OC O-Kompas Kharkiv 3.13/3 6.15/15 3.16/7 1.57/5 12.10/18 3.20/5 3.14/10 10.14/12 4.13/15 1.43/18
49.55/12
0.20/13
13 [1271] ROMBEL, Gabriela 50.29 3.18/5 8.20/8 14.02/13 16.16/11 24.22/12 29.41/12 37.20/15 45.09/13 48.39/13 50.10/13
UMKS Kwidzyn 3.18/5 5.02/10 5.42/18 2.14/10 8.06/11 5.19/17 7.39/20 7.49/11 3.30/13 1.31/11
50.29/13
0.19/8
14 [1264] KAWECKA, Amelia 51.35 7.53/20 13.40/20 18.36/18 21.30/16 29.00/16 33.55/16 37.42/16 47.59/15 49.47/15 51.17/15
UMKS Kwidzyn 7.53/20 5.47/14 4.56/15 2.54/15 7.30/10 4.55/16 3.47/15 10.17/13 1.48/3 1.30/10
51.35/14
0.18/5
15 [1270] PABICH, Hanna 51.36 3.19/6 7.58/7 12.09/8 14.37/7 23.13/10 27.59/11 31.39/11 46.30/14 49.34/14 51.13/14
UKS Azymut Pabianice 3.19/6 4.39/6 4.11/14 2.28/12 8.36/15 4.46/14 3.40/13 14.51/18 3.04/10 1.39/15
51.36/15
0.23/16
16 [1276] WÓJTOWICZ, Hanna 55.26 5.08/18 12.01/15 16.11/15 18.43/15 27.12/15 31.51/15 35.40/14 50.39/16 53.38/16 55.07/16
UNTS Warszawa 5.08/18 6.53/17 4.10/13 2.32/13 8.29/14 4.39/12 3.49/16 14.59/19 2.59/8 1.29/9
55.26/16
0.19/8
17 [1267] LORENC, Sara 60.50 4.57/17 12.09/17 17.43/17 22.32/17 30.42/17 37.49/17 45.42/17 53.23/17 57.09/17 60.23/17
UKS Azymut Pabianice 4.57/17 7.12/18 5.34/17 4.49/19 8.10/12 7.07/18 7.53/21 7.41/10 3.46/14 3.14/21
60.50/17
0.27/18
18 [1262] JAROS, Abigail 73.44 6.23/19 12.02/16 24.52/20 29.11/20 45.16/20 50.01/19 53.47/19 68.35/19 71.36/18 73.16/18
UKS Azymut Pabianice 6.23/19 5.39/12 12.50/21 4.19/18 16.05/19 4.45/13 3.46/14 14.48/17 3.01/9 1.40/16
73.44/18
0.28/19
19 [1261] JANAS, Agnieszka 80.32 3.13/3 7.53/6 11.34/6 26.29/19 35.50/18 50.04/20 53.41/18 67.40/18 77.29/19 80.15/19
UKS Kometa Gliwice 3.13/3 4.40/7 3.41/12 14.55/21 9.21/16 14.14/21 3.37/11 13.59/16 9.49/18 2.46/20
80.32/19
0.17/1*
20 [1269] OLIINYK, Hanna 88.06 4.17/13 12.40/18 21.02/19 24.55/18 41.21/19 48.47/18 55.57/20 73.16/20 85.54/20 87.37/20
WKS Wawel BnO 4.17/13 8.23/20 8.22/20 3.53/16 16.26/20 7.26/20 7.10/19 17.19/20 12.38/19 1.43/18
88.06/20
0.29/20
21 [1275] WALAŚ, Olga 96.17 12.21/21 20.43/21 29.04/21 32.57/21 49.28/21 56.50/21 63.53/21 81.22/21 94.01/21 95.43/21
WKS Wawel BnO 12.21/21 8.22/19 8.21/19 3.53/16 16.31/21 7.22/19 7.03/18 17.29/21 12.39/20 1.42/17
96.17/21
0.34/21
[1254] BROSCHOVÁ, Alžběta NKL-bPK 3.18/ 8.37/ 12.22/ / 30.14/ 37.39/ 42.16/ 45.45/ 50.06/ 51.25/
RBK SK Radioklub Blansko 3.18/ 5.19/ 3.45/ / / 7.25/ 4.37/ 3.29/ 4.21/ 1.19/
51.44/
0.19/
[1253] BREKSA, Blanka DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/
/
[1258] DZIK, Zofia DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14 3.5km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-32 3-83 4-62 5-61 6-33 7-72 8-58 9-54 10-56
11-57 12-44 13-53 14-100
1 [1462] PORZYCZ, Małgorzata 41.46 2.42/1* 6.15/2 7.58/2 9.29/2 11.28/2 20.30/2 21.09/2 28.03/3 29.00/3 31.26/2
UKS Siódemka Rumia 2.42/1* 3.33/11 1.43/1* 1.31/2 1.59/3 9.02/8 0.39/3 6.54/6 0.57/11 2.26/3
32.38/2 36.38/2 39.24/1* 41.29/1* 41.46/1*
1.12/5 4.00/4 2.46/1* 2.05/13 0.17/4
2 [1460] MAUER, Luca 42.47 3.23/4 5.45/1* 7.33/1* 9.10/1* 10.48/1* 19.24/1* 20.03/1* 25.13/1* 26.00/1* 28.49/1*
Hungary2 3.23/4 2.22/2 1.48/2 1.37/3 1.38/1* 8.36/7 0.39/3 5.10/1* 0.47/4 2.49/6
29.50/1* 33.41/1* 40.33/2 42.29/2 42.47/2
1.01/2 3.51/3 6.52/13 1.56/12 0.18/6
3 [8059] MAHAS, Yevheniia 44.06 3.31/5 6.21/3 11.27/10 12.57/7 17.30/9 23.40/4 24.28/4 30.51/4 31.52/4 34.38/4
3.31/5 2.50/6 5.06/14 1.30/1* 4.33/13 6.10/1* 0.48/10 6.23/3 1.01/13 2.46/5
35.48/4 39.11/4 42.25/3 43.47/3 44.06/3
1.10/4 3.23/1* 3.14/3 1.22/3 0.19/7
4 [1468] WALA, Aleksandra 46.38 5.26/17 7.47/10 9.35/3 11.12/3 12.52/3 21.26/3 22.06/3 27.16/2 28.07/2 32.18/3
KS Kościelec Chrzanów 5.26/17 2.21/1* 1.48/2 1.37/3 1.40/2 8.34/6 0.40/5 5.10/1* 0.51/9 4.11/14
34.09/3 39.05/3 43.43/4 46.16/4 46.38/4
1.51/11 4.56/8 4.38/5 2.33/17 0.22/15
5 [1465] SĄDEJ , Zosia 51.39 4.07/11 7.33/9 9.58/4 11.50/4 16.27/6 24.13/6 24.59/5 34.19/5 35.03/5 37.24/5
UKS Siódemka Rumia 4.07/11 3.26/8 2.25/4 1.52/7 4.37/14 7.46/2 0.46/7 9.20/11 0.44/2 2.21/1*
38.55/5 44.48/5 50.02/5 51.23/5 51.39/5
1.31/8 5.53/17 5.14/8 1.21/2 0.16/3
6 [1453] HETNAR, Oliwia 54.32 3.59/9 12.35/16 20.11/16 22.00/16 24.02/15 32.06/12 32.58/11 39.46/8 40.33/8 44.53/9
UKS ORIENTPARK.PL IWINY 3.59/9 8.36/17 7.36/15 1.49/6 2.02/5 8.04/3 0.52/11 6.48/5 0.47/4 4.20/16
46.28/9 50.03/8 52.59/8 54.18/7 54.32/6
1.35/10 3.35/2 2.56/2 1.19/1* 0.14/1*
7 [1451] CIASTOŃ, Oliwia 54.34 3.44/7 7.10/5 11.56/11 14.02/10 16.30/8 27.00/7 27.58/6 35.53/6 37.11/6 40.45/6
MKS MOS Wrocław 3.44/7 3.26/8 4.46/13 2.06/11 2.28/8 10.30/9 0.58/13 7.55/7 1.18/18 3.34/13
41.52/6 47.03/6 51.42/6 54.14/6 54.34/7
1.07/3 5.11/10 4.39/6 2.32/16 0.20/9
8 [8058] YENKALO, Olha 54.52 3.20/3 7.59/11 10.37/6 12.54/6 15.36/5 23.53/5 28.24/7 37.03/7 37.43/7 42.23/7
3.20/3 4.39/12 2.38/5 2.17/12 2.42/10 8.17/5 4.31/18 8.39/8 0.40/1* 4.40/17
43.22/7 47.30/7 52.55/7 54.33/8 54.52/8
0.59/1* 4.08/5 5.25/9 1.38/8 0.19/7
9 [1464] ROKITA, Antonina 57.42 2.57/2 9.56/12 18.12/14 19.59/14 22.00/14 30.11/10 30.57/9 40.14/9 40.58/9 43.22/8
Harpagan Gdańsk 2.57/2 6.59/14 8.16/18 1.47/5 2.01/4 8.11/4 0.46/7 9.17/10 0.44/2 2.24/2
44.53/8 50.35/9 56.00/9 57.22/9 57.42/9
1.31/8 5.42/16 5.25/9 1.22/3 0.20/9
10 [1452] GROCHAL, Nina 62.06 3.43/6 6.28/4 10.06/5 13.24/8 16.28/7 36.05/14 36.52/14 43.30/10 44.47/10 47.28/10
KS Kościelec Chrzanów 3.43/6 2.45/3 3.38/10 3.18/17 3.04/11 19.37/17 0.47/9 6.38/4 1.17/17 2.41/4
48.58/10 54.32/10 60.03/10 61.44/10 62.06/10
1.30/7 5.34/14 5.31/11 1.41/9 0.22/15
11 [1466] STANIEC, Julia 65.46 4.13/13 7.10/5 11.04/9 13.46/9 19.59/11 31.57/11 35.26/13 47.13/13 48.16/13 51.15/11
MKS MOS Wrocław 4.13/13 2.57/7 3.54/11 2.42/16 6.13/18 11.58/11 3.29/17 11.47/13 1.03/15 2.59/7
53.06/11 58.08/11 62.36/11 65.22/11 65.46/11
1.51/11 5.02/9 4.28/4 2.46/18 0.24/18
12 [1473] ŻUCHOWICZ, Inga 67.56 3.59/9 11.01/14 15.17/12 17.46/12 20.16/12 34.23/13 35.06/12 45.35/11 46.39/11 53.53/13
UKS Reflex Rybnik 3.59/9 7.02/15 4.16/12 2.29/13 2.30/9 14.07/12 0.43/6 10.29/12 1.04/16 7.14/18
55.22/12 60.07/12 65.51/12 67.36/12 67.56/12
1.29/6 4.45/7 5.44/12 1.45/10 0.20/9
13 [1461] MOHAI, Zita 74.28 4.12/12 12.29/15 16.01/13 18.06/13 20.20/13 44.18/15 44.55/15 53.43/14 54.42/14 58.04/14
Hungary2 4.12/12 8.17/16 3.32/9 2.05/10 2.14/6 23.58/18 0.37/2 8.48/9 0.59/12 3.22/12
60.03/14 67.08/15 72.08/13 74.13/13 74.28/13
1.59/14 7.05/18 5.00/7 2.05/13 0.15/2
14 [1456] JUREK, Marta 78.11 4.40/15 7.25/8 10.47/8 12.42/5 15.01/4 29.55/8 30.29/8 55.16/15 56.04/15 60.17/15
UKS Reflex Rybnik 4.40/15 2.45/3 3.22/8 1.55/8 2.19/7 14.54/13 0.34/1* 24.47/18 0.48/6 4.13/15
62.08/15 66.18/14 75.28/14 77.51/14 78.11/14
1.51/11 4.10/6 9.10/14 2.23/15 0.20/9
15 [1471] WOJCZYK, Zofia 83.33 3.50/8 7.21/7 10.41/7 15.30/11 18.48/10 30.05/9 31.52/10 46.59/12 48.00/12 51.15/11
UKS Orientuś Łódź 3.50/8 3.31/10 3.20/7 4.49/18 3.18/12 11.17/10 1.47/16 15.07/14 1.01/13 3.15/11
58.54/13 64.34/13 81.18/15 83.13/15 83.33/15
7.39/18 5.40/15 16.44/18 1.55/11 0.20/9
16 [1472] ZELEK, Martyna 90.14 4.23/14 11.00/13 19.10/15 21.41/15 27.38/16 46.34/16 47.37/16 64.28/16 65.17/16 68.27/16
Patria Młynne 4.23/14 6.37/13 8.10/16 2.31/14 5.57/16 18.56/14 1.03/15 16.51/16 0.49/8 3.10/9
71.36/16 77.01/16 88.35/16 89.57/16 90.14/16
3.09/17 5.25/11 11.34/17 1.22/3 0.17/4
17 [1455] JAŻDŻYK, Aniela 92.15 16.13/18 18.58/18 21.39/17 23.37/17 29.32/17 48.36/17 49.35/17 66.25/17 67.19/17 70.26/17
MKS MOS Wrocław 16.13/18 2.45/3 2.41/6 1.58/9 5.55/15 19.04/16 0.59/14 16.50/15 0.54/10 3.07/8
73.34/17 79.06/17 90.29/17 91.53/17 92.15/17
3.08/16 5.32/13 11.23/15 1.24/6 0.22/15
18 [1469] WASILEWSKA, Olga 94.19 5.16/16 14.58/17 23.09/18 25.40/18 31.46/18 50.42/18 51.39/18 68.33/18 69.21/18 72.32/18
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.16/16 9.42/18 8.11/17 2.31/14 6.06/17 18.56/14 0.57/12 16.54/17 0.48/6 3.11/10
75.39/18 81.04/18 92.34/18 93.59/18 94.19/18
3.07/15 5.25/11 11.30/16 1.25/7 0.20/9
[1459] KOWALCZYK, Kalina NKL-bPK 4.33/ 9.34/ 13.31/ 15.27/ 18.06/ 49.13/ 49.58/ 58.48/ 60.00/ 77.59/
UKS Azymut Pabianice 4.33/ 5.01/ 3.57/ 1.56/ 2.39/ 31.07/ 0.45/ 8.50/ 1.12/ 17.59/
80.20/ 86.35/ / / /
2.21/ 6.15/ / / /
[1463] REDZYNIA, Zofia NKL-bPK 5.16/ 10.23/ 36.01/ 38.23/ 41.11/ / 67.02/ / / /
UKS Azymut Pabianice 5.16/ 5.07/ 25.38/ 2.22/ 2.48/ / / / / /
/ / / 74.29/ 74.50/
/ / / / 0.21/
[1467] SZENDRA, Iwona NKL-bPK 4.31/ 7.22/ 19.30/ 21.29/ 24.10/ 55.17/ 55.59/ 64.49/ 66.03/ 84.00/
UKS Reflex Rybnik 4.31/ 2.51/ 12.08/ 1.59/ 2.41/ 31.07/ 0.42/ 8.50/ 1.14/ 17.57/
86.20/ 92.37/ / / /
2.20/ 6.17/ / / /
[1454] IWANOWSKA, Michalina DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[1457] KLIMCZAK, Olimpia DNF / / / / / / / / / /
UKS Siódemka Rumia / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[] MOSZKOWICZ , Julia DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20 4.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-31 3-32 4-38 5-35 6-67 7-36 8-34 9-42 10-72
11-58 12-54 13-51 14-63 15-44 16-50 17-64 18-100
1 [2058] KREMPIŃSKA, Julia 54.50 3.03/2 4.50/4 5.48/5 10.10/4 13.26/3 14.36/2 17.52/2 20.01/2 26.43/1* 28.56/1*
Polish Junior Orienteering Team 3.03/2 1.47/7 0.58/10 4.22/5 3.16/2 1.10/8 3.16/2 2.09/11 6.42/4 2.13/3
35.27/1* 36.20/1* 40.59/1* 43.40/1* 47.54/1* 50.27/1* 53.12/1* 54.28/1* 54.50/1*
6.31/5 0.53/5 4.39/5 2.41/6 4.14/3 2.33/7 2.45/1* 1.16/6 0.22/8
2 [2065] SUDOŁ , Hanna 55.15 2.50/1* 4.10/1* 4.46/1* 7.11/1* 9.47/1* 10.50/1* 14.11/1* 15.57/1* 29.50/3 31.59/3
Polish Junior Orienteering Team - WKS Śl 2.50/1* 1.20/1* 0.36/1* 2.25/1* 2.36/1* 1.03/2 3.21/3 1.46/2 13.53/13 2.09/2
36.54/2 37.39/2 41.33/2 44.04/2 48.43/2 50.34/2 53.41/2 54.56/2 55.15/2
4.55/1* 0.45/1* 3.54/1* 2.31/3 4.39/6 1.51/1* 3.07/5 1.15/4 0.19/1*
3 [349] SEREDA, Olha 57.11 3.09/3 5.22/12 6.01/7 9.39/2 13.31/4 14.37/3 21.06/5 22.47/4 28.34/2 31.02/2
WKS Wawel BnO 3.09/3 2.13/13 0.39/2 3.38/2 3.52/10 1.06/3 6.29/13 1.41/1* 5.47/1* 2.28/6
36.55/3 37.44/3 42.09/3 44.34/3 48.45/3 51.04/3 55.37/3 56.52/3 57.11/3
5.53/2 0.49/3 4.25/3 2.25/1* 4.11/2 2.19/2 4.33/7 1.15/4 0.19/1*
4 [2055] GIELEC, Zuzanna 61.09 3.14/6 5.34/13 6.28/12 11.57/8 15.38/7 17.11/8 20.35/4 23.05/5 30.18/4 33.09/4
Polish Junior Orienteering Team 3.14/6 2.20/15 0.54/5 5.29/8 3.41/7 1.33/13 3.24/4 2.30/14 7.13/7 2.51/8
39.57/4 41.01/4 46.13/4 49.01/4 53.18/4 56.31/4 59.32/4 60.48/4 61.09/4
6.48/8 1.04/13 5.12/10 2.48/8 4.17/4 3.13/10 3.01/2 1.16/6 0.21/4
5 [2054] FILIPIAK, Adrianna 62.42 3.09/3 4.42/3 5.30/2 15.35/10 19.07/10 20.08/10 23.42/8 25.34/8 31.48/6 36.01/7
Polish Junior Orienteering Team 3.09/3 1.33/3 0.48/3 10.05/11 3.32/6 1.01/1* 3.34/5 1.52/4 6.14/3 4.13/11
42.43/6 43.46/7 48.00/5 50.31/5 54.33/5 58.09/5 61.11/5 62.22/5 62.42/5
6.42/7 1.03/11 4.14/2 2.31/3 4.02/1* 3.36/11 3.02/4 1.11/2 0.20/3
6 [2053] DOREŃ, Wiktoria 63.42 3.16/8 4.59/6 5.47/4 10.33/7 13.58/5 15.15/5 18.21/3 20.07/3 33.51/8 35.59/6
Polish Junior Orienteering Team 3.16/8 1.43/5 0.48/3 4.46/6 3.25/3 1.17/10 3.06/1* 1.46/2 13.44/12 2.08/1*
42.37/5 43.27/5 48.00/5 50.41/6 55.21/6 58.15/6 62.00/6 63.19/6 63.42/6
6.38/6 0.50/4 4.33/4 2.41/6 4.40/7 2.54/8 3.45/6 1.19/10 0.23/12
7 [2061] POGODA, Kinga 66.40 3.12/5 4.38/2 5.34/3 10.25/6 15.36/6 16.44/6 21.42/6 23.41/6 31.29/5 35.36/5
UKS Kometa Gliwice 3.12/5 1.26/2 0.56/8 4.51/7 5.11/14 1.08/5 4.58/8 1.59/5 7.48/8 4.07/10
42.44/7 43.44/6 48.35/7 51.23/7 56.05/7 60.11/7 65.02/7 66.18/7 66.40/7
7.08/11 1.00/8 4.51/6 2.48/8 4.42/8 4.06/13 4.51/9 1.16/6 0.22/8
8 [2063] SŁOŃSKA, Zofia 67.08 3.23/12 5.08/8 6.03/8 10.15/5 15.48/8 17.02/7 22.36/7 24.57/7 34.09/9 36.33/8
Polish Junior Orienteering Team 3.23/12 1.45/6 0.55/7 4.12/4 5.33/15 1.14/9 5.34/11 2.21/13 9.12/11 2.24/5
43.24/8 44.10/8 53.09/9 55.34/8 59.55/8 62.20/8 65.21/8 66.46/8 67.08/8
6.51/9 0.46/2 8.59/14 2.25/1* 4.21/5 2.25/6 3.01/2 1.25/12 0.22/8
9 Sobel Natalia 70.44 3.20/10 5.12/9 6.16/9 15.02/9 18.44/9 19.52/9 24.05/10 26.06/10 32.54/7 38.38/9
UKS Kometa Gliwice 3.20/10 1.52/9 1.04/13 8.46/9 3.42/8 1.08/5 4.13/7 2.01/7 6.48/5 5.44/12
46.42/9 47.43/9 52.38/8 55.38/9 60.22/9 64.12/9 69.03/9 70.21/9 70.44/9
8.04/14 1.01/9 4.55/7 3.00/10 4.44/9 3.50/12 4.51/9 1.18/9 0.23/12
10 [2059] NITSCH, Aleksandra 72.36 3.15/7 5.06/7 7.52/14 17.05/11 20.34/11 21.43/11 25.51/11 27.54/11 34.45/10 40.35/10
UNTS Warszawa 3.15/7 1.51/8 2.46/15 9.13/10 3.29/4 1.09/7 4.08/6 2.03/8 6.51/6 5.50/13
48.28/10 49.33/10 54.46/10 58.28/10 63.43/10 66.02/10 71.05/10 72.15/10 72.36/10
7.53/12 1.05/14 5.13/11 3.42/13 5.15/10 2.19/2 5.03/12 1.10/1* 0.21/4
11 [2057] KISS, Boglárka 76.26 3.22/11 4.58/5 5.52/6 9.56/3 13.25/2 14.58/4 23.44/9 25.52/9 41.45/11 44.04/11
Hungary2 3.22/11 1.36/4 0.54/5 4.04/3 3.29/4 1.33/13 8.46/15 2.08/9 15.53/15 2.19/4
50.29/11 51.22/11 56.19/11 58.54/11 64.18/11 68.25/11 74.27/11 75.58/11 76.26/11
6.25/4 0.53/5 4.57/8 2.35/5 5.24/12 4.07/14 6.02/14 1.31/14 0.28/15
12 [8060] DENESIUK, Yuliia 84.22 3.40/14 5.54/14 6.53/13 26.19/14 30.42/14 32.07/14 37.24/13 39.32/13 47.35/14 50.22/13
3.40/14 2.14/14 0.59/11 19.26/14 4.23/11 1.25/12 5.17/9 2.08/9 8.03/10 2.47/7
56.26/13 57.29/13 63.33/12 67.31/12 73.16/12 76.13/12 82.10/12 84.00/12 84.22/12
6.04/3 1.03/11 6.04/12 3.58/15 5.45/13 2.57/9 5.57/13 1.50/15 0.22/8
13 [2060] PESTA, Anna 84.34 3.25/13 5.21/11 6.21/11 25.54/13 29.36/13 30.54/13 37.54/14 39.53/14 45.53/13 52.38/14
UKS Azymut 45 Gdynia 3.25/13 1.56/11 1.00/12 19.33/15 3.42/8 1.18/11 7.00/14 1.59/5 6.00/2 6.45/14
60.31/14 61.33/14 66.41/14 70.25/14 75.41/13 78.04/13 82.59/13 84.13/13 84.34/13
7.53/12 1.02/10 5.08/9 3.44/14 5.16/11 2.23/5 4.55/11 1.14/3 0.21/4
14 [2064] SROKA, Małgorzata 86.47 3.18/9 5.20/10 6.16/9 24.13/12 28.50/12 29.56/12 35.13/12 37.30/12 45.31/12 48.24/12
Patria Młynne 3.18/9 2.02/12 0.56/8 17.57/13 4.37/13 1.06/3 5.17/9 2.17/12 8.01/9 2.53/9
55.28/12 56.38/12 64.49/13 68.11/13 76.01/14 80.19/14 85.07/14 86.26/14 86.47/14
7.04/10 1.10/15 8.11/13 3.22/11 7.50/14 4.18/15 4.48/8 1.19/10 0.21/4
15 [2062] SIUDEK, Agnieszka 129.43 14.49/15 16.41/15 18.19/15 32.53/15 37.22/15 39.06/15 44.59/15 47.30/15 62.22/15 69.16/15
UKS Orientuś Łódź 14.49/15 1.52/9 1.38/14 14.34/12 4.29/12 1.44/15 5.53/12 2.31/15 14.52/14 6.54/15
91.44/15 92.40/15 102.37/15 106.16/15 119.09/15 121.30/15 127.52/15 129.19/15 129.43/15
22.28/15 0.56/7 9.57/15 3.39/12 12.53/15 2.21/4 6.22/15 1.27/13 0.24/14
[2052] DOBOSZ, Aleksandra NKL-bPK 5.48/ 7.34/ 8.18/ 13.15/ 26.04/ 27.19/ 30.30/ 32.52/ 50.29/ 52.59/
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.48/ 1.46/ 0.44/ 4.57/ 12.49/ 1.15/ 3.11/ 2.22/ 17.37/ 2.30/
/ / / / / / / 73.13/ 73.38/
/ / / / / / / / 0.25/
[2056] GROCHOWALSKA, Alicja NKL-bPK 3.30/ 5.33/ 6.31/ 12.52/ 16.57/ 18.16/ 22.02/ 24.22/ 31.39/ /
UKS Azymut Pabianice 3.30/ 2.03/ 0.58/ 6.21/ 4.05/ 1.19/ 3.46/ 2.20/ 7.17/ /
45.59/ 47.06/ / / / / / 54.55/ 55.29/
/ 1.07/ / / / / / / 0.34/
[2051] CHABIERA , Lena DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[2066] WÓJCIK, Natalia DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[2067] WRZEŚNIAK, Zofia DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E 5.8km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-35 4-62 5-37 6-31 7-52 8-33 9-72 10-76
11-54 12-56 13-57 14-65 15-73 16-46 17-74 18-75 19-51 20-44
21-43 22-60 23-100
1 [2170] PAULAVA, Hanna 56.14 3.43/3 5.50/2 7.37/2 9.41/1* 12.18/1* 13.40/1* 17.44/2 19.25/2 20.02/2 25.25/1*
WKS Śląsk Wrocław 3.43/3 2.07/2 1.47/6 2.04/1* 2.37/4 1.22/5 4.04/4 1.41/3 0.37/2 5.23/2
26.43/1* 29.01/1* 30.01/1* 34.59/1* 37.33/1* 40.16/1* 42.55/1* 44.30/1* 46.53/1* 50.41/1*
1.18/6 2.18/11 1.00/4 4.58/5 2.34/6 2.43/4 2.39/3 1.35/5 2.23/3 3.48/1*
53.22/1* 54.59/1* 55.53/1* 56.14/1*
2.41/2 1.37/3 0.54/3 0.21/11
2 [2172] WICHA, Iwona 60.35 3.45/4 5.46/1* 7.20/1* 10.06/2 12.44/2 13.52/2 18.15/3 20.18/3 23.13/3 28.15/3
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.45/4 2.01/1* 1.34/1* 2.46/5 2.38/5 1.08/1* 4.23/7 2.03/8 2.55/14 5.02/1*
29.40/3 31.36/3 32.58/3 37.40/3 40.05/2 42.52/3 45.40/3 47.07/3 49.31/2 53.54/2
1.25/9 1.56/5 1.22/9 4.42/2 2.25/5 2.47/5 2.48/4 1.27/2 2.24/4 4.23/3
57.20/2 59.13/2 60.15/2 60.35/2
3.26/8 1.53/4 1.02/10 0.20/7
3 [2155] DANKOVA, Olena 60.43 3.42/2 5.54/3 7.37/2 10.24/3 12.46/3 13.56/3 17.34/1* 19.01/1* 19.39/1* 26.12/2
OC O-Kompas Kharkiv 3.42/2 2.12/3 1.43/4 2.47/6 2.22/1* 1.10/2 3.38/1* 1.27/1* 0.38/3 6.33/9
27.20/2 29.09/2 32.53/2 37.38/2 40.13/3 42.46/2 45.12/2 46.51/2 50.02/3 55.00/3
1.08/2 1.49/3 3.44/15 4.45/3 2.35/7 2.33/2 2.26/1* 1.39/7 3.11/10 4.58/4
57.58/3 59.30/3 60.24/3 60.43/3
2.58/5 1.32/1* 0.54/3 0.19/3
4 [2154] CIURA, Aleksandra 67.21 3.55/5 6.48/6 8.51/6 11.25/4 14.12/4 16.32/4 20.50/4 22.42/4 23.25/4 29.11/4
WKS Śląsk Wrocław 3.55/5 2.53/9 2.03/10 2.34/3 2.47/7 2.20/13 4.18/6 1.52/5 0.43/7 5.46/6
30.24/4 32.11/4 33.09/4 38.48/4 42.19/4 46.06/5 49.00/5 50.35/5 55.21/5 60.39/4
1.13/5 1.47/2 0.58/3 5.39/8 3.31/13 3.47/8 2.54/5 1.35/5 4.46/13 5.18/8
64.05/4 66.07/4 67.02/4 67.21/4
3.26/8 2.02/6 0.55/6 0.19/3
5 [2164] MAZAN, Aleksandra 68.54 4.00/7 6.34/5 8.25/5 12.55/8 15.58/7 17.26/6 22.09/6 25.17/7 27.13/6 32.40/6
UKS TRAPER Złocieniec 4.00/7 2.34/6 1.51/7 4.30/14 3.03/9 1.28/6 4.43/8 3.08/14 1.56/13 5.27/3
33.48/6 35.46/6 37.29/6 42.36/6 45.35/6 49.37/6 52.43/6 54.23/6 57.20/6 62.21/6
1.08/2 1.58/6 1.43/12 5.07/6 2.59/10 4.02/9 3.06/7 1.40/8 2.57/7 5.01/6
65.05/5 67.40/5 68.34/5 68.54/5
2.44/3 2.35/10 0.54/3 0.20/7
6 [2158] GRUCHAŁA, Natalia 74.14 3.41/1* 9.42/13 11.16/12 14.04/11 16.35/8 18.22/7 22.01/5 24.11/5 27.55/8 34.20/7
Harpagan Gdańsk 3.41/1* 6.01/15 1.34/1* 2.48/7 2.31/3 1.47/10 3.39/2 2.10/9 3.44/15 6.25/7
35.39/7 38.24/7 39.33/7 43.56/7 50.32/8 53.14/7 56.27/7 57.53/7 59.53/7 68.52/7
1.19/7 2.45/13 1.09/7 4.23/1* 6.36/15 2.42/3 3.13/9 1.26/1* 2.00/1* 8.59/15
71.38/7 73.12/6 74.00/6 74.14/6
2.46/4 1.34/2 0.48/1* 0.14/1*
7 [8055] MYRONRNKO, Olena 75.48 5.01/12 10.35/14 12.18/13 14.52/13 17.39/11 18.58/9 22.37/7 24.15/6 24.54/5 30.25/5
5.01/12 5.34/14 1.43/4 2.34/3 2.47/7 1.19/4 3.39/2 1.38/2 0.39/4 5.31/4
31.33/5 33.22/5 34.16/5 39.32/5 42.49/5 45.17/4 48.52/4 50.19/4 54.08/4 60.51/5
1.08/2 1.49/3 0.54/1* 5.16/7 3.17/12 2.28/1* 3.35/11 1.27/2 3.49/11 6.43/14
70.50/6 74.36/7 75.31/7 75.48/7
9.59/15 3.46/15 0.55/6 0.17/2
8 [2152] CHROMÁ, Adéla 78.02 5.44/14 8.40/11 10.49/11 13.50/9 17.15/10 18.55/8 27.45/12 30.38/13 31.37/13 38.57/12
KOS Tesla Brno 5.44/14 2.56/10 2.09/12 3.01/9 3.25/12 1.40/7 8.50/15 2.53/13 0.59/8 7.20/12
40.22/12 42.29/12 44.05/11 50.05/11 52.28/11 55.48/8 59.29/9 61.21/9 64.24/9 69.23/8
1.25/9 2.07/9 1.36/11 6.00/9 2.23/4 3.20/7 3.41/12 1.52/12 3.03/9 4.59/5
73.54/8 76.17/8 77.36/8 78.02/8
4.31/11 2.23/8 1.19/15 0.26/15
9 [2167] MIŚKIEWICZ, Martyna 78.29 4.37/11 7.18/8 9.31/9 14.01/10 17.45/12 19.38/11 24.51/9 27.17/9 28.22/9 35.34/9
UKS Siódemka Rumia 4.37/11 2.41/7 2.13/14 4.30/14 3.44/13 1.53/12 5.13/9 2.26/10 1.05/9 7.12/10
37.49/9 40.34/9 42.08/10 48.34/10 51.43/10 56.14/9 59.28/8 61.10/8 63.59/8 69.57/9
2.15/15 2.45/13 1.34/10 6.26/12 3.09/11 4.31/10 3.14/10 1.42/9 2.49/5 5.58/12
74.51/9 76.54/9 78.05/9 78.29/9
4.54/13 2.03/7 1.11/13 0.24/14
10 [2168] NIKITCZENKO, Natasza 79.06 3.58/6 6.27/4 8.20/4 12.02/5 15.12/6 16.52/5 24.48/8 26.46/8 27.28/7 34.43/8
UKS Orientuś Łódź 3.58/6 2.29/5 1.53/8 3.42/13 3.10/11 1.40/7 7.56/14 1.58/6 0.42/5 7.15/11
36.48/8 38.50/8 39.50/8 45.54/8 48.40/7 59.31/11 62.39/10 64.25/10 67.22/10 72.23/10
2.05/14 2.02/7 1.00/4 6.04/10 2.46/8 10.51/14 3.08/8 1.46/10 2.57/7 5.01/6
75.03/10 77.47/10 78.46/10 79.06/10
2.40/1* 2.44/12 0.59/9 0.20/7
11 [2169] PANASZEK, Justyna 83.42 4.14/9 7.04/7 9.14/7 12.16/7 21.04/13 22.19/13 27.57/13 30.31/12 31.36/12 41.40/13
10 BKPanc Świętoszów 4.14/9 2.50/8 2.10/13 3.02/10 8.48/15 1.15/3 5.38/10 2.34/11 1.05/9 10.04/14
43.18/13 45.26/13 46.38/13 53.59/13 56.19/13 60.55/12 64.37/12 66.33/12 72.58/13 77.16/13
1.38/12 2.08/10 1.12/8 7.21/13 2.20/2 4.36/11 3.42/13 1.56/13 6.25/15 4.18/2
80.28/12 82.21/12 83.19/11 83.42/11
3.12/6 1.53/4 0.58/8 0.23/12
12 [2161] LISEWSKA, Agnieszka 83.43 4.03/8 7.21/9 9.16/8 12.10/6 14.52/5 21.29/12 27.10/11 29.52/11 30.57/11 37.24/11
Team 360 Warszawa 4.03/8 3.18/11 1.55/9 2.54/8 2.42/6 6.37/15 5.41/11 2.42/12 1.05/9 6.27/8
38.59/11 41.21/11 44.17/12 51.40/12 54.00/12 58.36/10 63.03/11 64.49/11 69.03/11 74.26/11
1.35/11 2.22/12 2.56/14 7.23/14 2.20/2 4.36/11 4.27/14 1.46/10 4.14/12 5.23/10
79.10/11 82.16/11 83.23/12 83.43/12
4.44/12 3.06/13 1.07/11 0.20/7
13 [2163] MAKOVINYI , Dorottya 85.06 4.25/10 8.24/10 10.27/10 14.06/12 17.10/9 19.01/10 26.50/10 28.49/10 29.31/10 37.03/10
Hungary2 4.25/10 3.59/13 2.03/10 3.39/12 3.04/10 1.51/11 7.49/13 1.59/7 0.42/5 7.32/13
38.44/10 40.49/10 41.49/9 47.57/9 50.49/9 61.36/13 64.37/12 66.33/12 69.28/12 75.07/12
1.41/13 2.05/8 1.00/4 6.08/11 2.52/9 10.47/13 3.01/6 1.56/13 2.55/6 5.39/11
81.00/13 83.39/13 84.47/13 85.06/13
5.53/14 2.39/11 1.08/12 0.19/3
14 [2173] ZŁOŚNIK - KRASKA, Sandra 108.42 5.36/13 9.18/12 14.45/14 17.54/14 24.10/14 26.34/14 32.55/14 36.28/14 37.33/14 50.46/14
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.36/13 3.42/12 5.27/15 3.09/11 6.16/14 2.24/14 6.21/12 3.33/15 1.05/9 13.13/15
52.09/14 56.16/14 58.51/14 66.17/14 70.24/14 81.50/14 87.14/14 89.20/14 94.15/14 100.41/14
1.23/8 4.07/15 2.35/13 7.26/15 4.07/14 11.26/15 5.24/15 2.06/15 4.55/14 6.26/13
104.37/14 107.04/14 108.19/14 108.42/14
3.56/10 2.27/9 1.15/14 0.23/12
15 [2157] GORCZYCA, Maria 115.56 60.38/15 62.52/15 64.33/15 66.39/15 69.09/15 70.49/15 74.56/15 76.39/15 77.15/15 82.52/15
WKS Grunwald 60.38/15 2.14/4 1.41/3 2.06/2 2.30/2 1.40/7 4.07/5 1.43/4 0.36/1* 5.37/5
83.53/15 85.31/15 86.26/15 91.12/15 93.00/15 96.13/15 98.51/15 100.23/15 102.23/15 107.41/15
1.01/1* 1.38/1* 0.55/2 4.46/4 1.48/1* 3.13/6 2.38/2 1.32/4 2.00/1* 5.18/8
111.02/15 114.46/15 115.37/15 115.56/15
3.21/7 3.44/14 0.51/2 0.19/3
[2162] LOHUNOVSKA, Anastasiia NKL-bPK 3.51/ 7.05/ 9.13/ 12.09/ 14.51/ / 20.08/ 21.46/ 22.25/ 28.22/
OC O-Kompas Kharkiv 3.51/ 3.14/ 2.08/ 2.56/ 2.42/ / / 1.38/ 0.39/ 5.57/
29.56/ 32.09/ 33.15/ 38.20/ 41.27/ 44.22/ 47.15/ 48.54/ 51.26/ 56.29/
1.34/ 2.13/ 1.06/ 5.05/ 3.07/ 2.55/ 2.53/ 1.39/ 2.32/ 5.03/
58.57/ 61.35/ 62.28/ 62.49/
2.28/ 2.38/ 0.53/ 0.21/
[2151] BEDNARSKA, Zuzanna DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[2153] CIESIÓŁKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[2159] HOFFMANN, Barbara DNF / / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[2165] MAZUREK, Agnieszka DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[2166] MIANOWSKA, Julia DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35 4.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-38 3-78 4-31 5-37 6-33 7-59 8-44 9-63 10-48
11-54 12-76 13-50 14-53 15-100
1 [3557] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, ANNA 47.42 3.18/1* 4.41/1* 7.12/1* 8.32/1* 10.46/1* 15.48/2 20.19/1* 25.34/1* 30.48/1* 32.10/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni 3.18/1* 1.23/1* 2.31/1* 1.20/1* 2.14/8 5.02/8 4.31/1* 5.15/1* 5.14/3 1.22/1*
37.07/1* 38.13/1* 42.43/1* 46.00/1* 47.21/1* 47.42/1*
4.57/1* 1.06/1* 4.30/3 3.17/8 1.21/4 0.21/4
2 [3565] PABICH, Maria 52.56 3.23/3 4.55/3 7.56/2 9.36/2 11.07/2 15.37/1* 22.13/3 27.51/2 32.38/2 36.54/3
UKS Azymut Pabianice 3.23/3 1.32/2 3.01/2 1.40/7 1.31/1* 4.30/3 6.36/6 5.38/2 4.47/1* 4.16/13
42.24/2 43.48/2 48.12/2 50.47/2 52.31/2 52.56/2
5.30/3 1.24/4 4.24/1* 2.35/5 1.44/11 0.25/9
3 [3552] BINIECKA, Małgorzata 53.29 3.21/2 4.54/2 7.57/3 9.36/2 11.15/3 17.18/4 25.21/5 31.06/4 35.57/4 38.05/4
UKS Azymut Pabianice 3.21/2 1.33/3 3.03/3 1.39/5 1.39/3 6.03/11 8.03/11 5.45/3 4.51/2 2.08/9
43.45/4 45.24/4 49.50/3 51.46/3 53.11/3 53.29/3
5.40/4 1.39/7 4.26/2 1.56/1* 1.25/6 0.18/1*
4 [3566] ŚLIWCZYŃSKA , Ilona 54.04 3.38/6 5.24/5 8.33/4 10.11/4 12.48/5 17.30/5 23.38/4 29.34/3 35.02/3 36.36/2
Team 360 Warszawa 3.38/6 1.46/6 3.09/4 1.38/3 2.37/10 4.42/5 6.08/4 5.56/4 5.28/5 1.34/2
42.27/3 44.07/3 49.59/4 52.24/4 53.43/4 54.04/4
5.51/6 1.40/8 5.52/9 2.25/3 1.19/2 0.21/4
5 [3564] OLIINYK, Alona 56.33 3.33/5 6.07/7 9.35/6 11.13/6 13.18/6 18.14/6 25.35/6 31.59/6 37.19/5 38.58/5
WKS Wawel BnO 3.33/5 2.34/12 3.28/6 1.38/3 2.05/5 4.56/6 7.21/9 6.24/6 5.20/4 1.39/4
45.51/6 47.37/6 52.43/5 54.47/5 56.09/5 56.33/5
6.53/9 1.46/9 5.06/4 2.04/2 1.22/5 0.24/8
6 [4551] BIOLIK, Agnieszka 59.25 3.39/7 5.13/4 9.16/5 10.44/5 12.16/4 16.31/3 21.27/2 31.13/5 38.19/6 39.59/6
3.39/7 1.34/4 4.03/10 1.28/2 1.32/2 4.15/2 4.56/2 9.46/12 7.06/12 1.40/5
45.07/5 46.25/5 55.14/6 57.39/6 58.59/6 59.25/6
5.08/2 1.18/3 8.49/13 2.25/3 1.20/3 0.26/10
7 [3561] LUBKIEWICZ, Małgorzata 60.33 8.26/12 10.09/12 13.27/12 17.19/13 18.58/12 23.03/11 30.04/10 36.02/9 41.43/9 43.18/8
WKS Wawel BnO 8.26/12 1.43/5 3.18/5 3.52/13 1.39/3 4.05/1* 7.01/7 5.58/5 5.41/7 1.35/3
49.03/7 50.30/7 56.05/7 58.55/7 60.10/7 60.33/7
5.45/5 1.27/5 5.35/8 2.50/6 1.15/1* 0.23/6
8 [3558] GRZYMKIEWICZ, Liliana 64.09 3.53/8 5.48/6 9.53/7 11.53/8 14.04/7 20.47/9 28.16/9 35.26/7 41.31/8 43.49/9
UKS Orientuś Łódź 3.53/8 1.55/7 4.05/11 2.00/10 2.11/6 6.43/12 7.29/10 7.10/7 6.05/10 2.18/11
50.35/9 52.34/9 57.45/9 62.04/8 63.46/8 64.09/8
6.46/8 1.59/11 5.11/5 4.19/10 1.42/10 0.23/6
9 [3553] CIARKOWSKA, Magdalena 65.45 4.25/10 6.24/9 10.02/9 12.07/9 14.46/9 19.27/7 25.50/7 36.44/10 42.42/10 44.42/10
15BZ 4.25/10 1.59/9 3.38/7 2.05/11 2.39/11 4.41/4 6.23/5 10.54/13 5.58/9 2.00/7
51.54/10 53.27/10 58.40/10 63.36/9 65.25/9 65.45/9
7.12/10 1.33/6 5.13/6 4.56/11 1.49/12 0.20/3
10 [3551] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 71.24 3.26/4 6.08/8 10.00/8 11.42/7 16.28/11 21.49/10 27.30/8 35.26/7 40.55/7 43.04/7
10 BKPanc Świętoszów 3.26/4 2.42/13 3.52/8 1.42/8 4.46/13 5.21/9 5.41/3 7.56/9 5.29/6 2.09/10
50.17/8 52.21/8 57.37/8 69.25/10 70.57/10 71.24/10
7.13/11 2.04/12 5.16/7 11.48/13 1.32/7 0.27/12
11 [3569] LESISZ, Agata 72.01 4.22/9 6.33/10 10.33/10 12.12/10 14.32/8 19.31/8 32.40/11 40.01/11 45.50/11 47.53/11
Harpagan Gdańsk 4.22/9 2.11/10 4.00/9 1.39/5 2.20/9 4.59/7 13.09/13 7.21/8 5.49/8 2.03/8
54.08/11 55.57/11 63.20/11 70.06/11 71.42/11 72.01/11
6.15/7 1.49/10 7.23/12 6.46/12 1.36/9 0.19/2
12 [3560] KURIATNYK, Nataliia 74.46 4.52/11 7.07/11 11.25/11 13.46/11 15.58/10 25.47/13 32.56/12 41.13/12 48.43/12 50.31/12
OC O-Kompas Kharkiv 4.52/11 2.15/11 4.18/13 2.21/12 2.12/7 9.49/13 7.09/8 8.17/10 7.30/13 1.48/6
59.53/12 62.01/12 68.36/12 71.48/12 74.17/12 74.46/12
9.22/12 2.08/13 6.35/10 3.12/7 2.29/13 0.29/13
13 [3556] GAWRON, Kasia 76.12 8.34/13 10.30/13 14.39/13 16.26/12 19.06/13 25.01/12 33.33/13 42.50/13 49.10/13 52.18/13
WKS Wawel BnO 8.34/13 1.56/8 4.09/12 1.47/9 2.40/12 5.55/10 8.32/12 9.17/11 6.20/11 3.08/12
62.32/13 63.45/13 70.53/13 74.12/13 75.46/13 76.12/13
10.14/13 1.13/2 7.08/11 3.19/9 1.34/8 0.26/10
[3559] JESIONKIEWICZ, Magda NKL-bPK 3.49/ 5.53/ 9.49/ 12.18/ 14.39/ 22.58/ 30.07/ / / /
Team 360 Warszawa 3.49/ 2.04/ 3.56/ 2.29/ 2.21/ 8.19/ 7.09/ / / /
/ / 40.22/ 46.18/ 47.43/ 48.09/
/ / / 5.56/ 1.25/ 0.26/
[3554] DYBKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
AKTYWNE CHOSZCZNO / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[3555] DYBKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
AKTYWNE CHOSZCZNO / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[3563] MAZUR, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[3567] ZAJĄC, Honorata DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[3568] JACHYMIAK, Joanna DNF / / / / / / / / / /
KU AZS WAT Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40 3.8km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-77 2-85 3-78 4-37 5-83 6-61 7-34 8-71 9-67 10-35
11-38 12-52 13-33 14-72 15-64 16-100
1 [4056] SÁRECZ , Éva 43.35 2.22/1* 3.12/1* 3.58/1* 7.05/1* 8.35/1* 10.54/1* 13.28/1* 15.15/1* 21.43/1* 23.03/1*
Hungary2 2.22/1* 0.50/1* 0.46/2 3.07/1* 1.30/1* 2.19/1* 2.34/1* 1.47/1* 6.28/2 1.20/1*
26.32/1* 34.53/1* 37.03/1* 38.07/1* 41.41/1* 43.10/1* 43.35/1*
3.29/2 8.21/1* 2.10/2 1.04/4 3.34/1* 1.29/2 0.25/2
2 [4057] SZABÓ , Ágnes 58.20 2.44/3 3.40/3 4.19/2 10.04/3 14.21/3 17.35/3 21.01/2 22.59/2 26.38/2 28.11/2
Hungary2 2.44/3 0.56/2 0.39/1* 5.45/3 4.17/4 3.14/2 3.26/2 1.58/3 3.39/1* 1.33/3
31.17/2 49.10/3 51.18/3 52.02/3 56.10/2 57.55/2 58.20/2
3.06/1* 17.53/4 2.08/1* 0.44/2 4.08/2 1.45/4 0.25/2
3 [4054] KOSINSKA, Zofia 58.27 2.36/2 3.34/2 4.28/3 9.13/2 10.50/2 15.57/2 22.43/3 24.35/3 33.12/3 34.34/3
WKS Wawel BnO 2.36/2 0.58/3 0.54/3 4.45/2 1.37/2 5.07/4 6.46/4 1.52/2 8.37/3 1.22/2
38.42/3 48.11/2 50.36/2 51.29/2 56.41/3 58.06/3 58.27/3
4.08/3 9.29/2 2.25/3 0.53/3 5.12/3 1.25/1* 0.21/1*
4 [4058] WALIDUDA, Anna 122.40 12.44/4 13.47/4 14.51/4 43.17/4 45.15/4 49.11/4 53.03/4 55.35/4 73.16/4 74.57/4
Kotwica Brzeg 12.44/4 1.03/4 1.04/4 28.26/4 1.58/3 3.56/3 3.52/3 2.32/4 17.41/4 1.41/4
81.54/4 96.37/4 112.10/4 112.53/4 120.42/4 122.12/4 122.40/4
6.57/4 14.43/3 15.33/4 0.43/1* 7.49/4 1.30/3 0.28/4
[4051] BALABANOV, Irina DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[4052] FRĄCZEK, Justyna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[4053] GRABOWSKA, Joanna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[4055] MYKHAILOVA, Natalia DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45 3.2km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-35 3-67 4-36 5-61 6-83 7-32 8-31 9-42 10-41
11-59 12-60 13-100
1 [4564] ŠVÍGLEROVÁ, Pavla 41.11 5.53/1* 9.16/3 10.46/3 14.55/1* 16.46/1* 19.15/1* 22.15/1* 23.07/1* 26.10/1* 30.24/1*
TSM Pardubice 5.53/1* 3.23/8 1.30/5 4.09/3 1.51/5 2.29/3 3.00/2 0.52/5 3.03/1* 4.14/6
35.55/1* 39.39/1* 40.50/1* 41.11/1*
5.31/1* 3.44/7 1.11/2 0.21/1*
2 [4552] BROSCHOVÁ, Lucie 47.12 6.11/4 8.27/2 9.49/2 16.27/3 18.16/3 22.40/5 28.17/7 29.02/6 32.09/5 36.26/4
RBK SK Radioklub Blansko 6.11/4 2.16/1* 1.22/3 6.38/7 1.49/2 4.24/13 5.37/12 0.45/3 3.07/2 4.17/8
42.28/2 45.42/2 46.50/2 47.12/2
6.02/2 3.14/2 1.08/1* 0.22/2
3 [4561] MIANOWSKA, Dorota 47.40 6.56/6 9.29/4 11.19/4 16.50/4 18.40/4 21.04/3 26.14/4 26.57/4 30.07/2 34.22/2
UNTS Warszawa 6.56/6 2.33/4 1.50/8 5.31/4 1.50/4 2.24/1* 5.10/10 0.43/1* 3.10/3 4.15/7
42.36/3 45.55/3 47.13/3 47.40/3
8.14/6 3.19/5 1.18/3 0.27/10
4 [4557] KONC, Katarzyna 49.18 6.00/2 8.16/1* 9.35/1* 17.56/6 19.45/6 22.20/4 24.59/3 25.47/3 32.01/4 34.54/3
UKS Azymut Pabianice 6.00/2 2.16/1* 1.19/2 8.21/11 1.49/2 2.35/4 2.39/1* 0.48/4 6.14/12 2.53/1*
44.36/5 47.32/4 48.52/4 49.18/4
9.42/10 2.56/1* 1.20/4 0.26/8
5 [4565] WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 49.30 7.32/7 10.44/8 13.02/8 19.40/7 21.47/7 25.00/7 28.03/6 29.15/7 34.04/7 37.22/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 7.32/7 3.12/7 2.18/12 6.38/7 2.07/8 3.13/5 3.03/4 1.12/12 4.49/5 3.18/2
44.25/4 47.40/5 49.00/5 49.30/5
7.03/3 3.15/3 1.20/4 0.30/12
6 [4553] DANKOVA, Olga 51.10 7.50/10 10.15/5 12.01/6 17.33/5 19.35/5 23.05/6 27.09/5 28.12/5 33.46/6 37.47/6
OC O-Kompas Kharkiv 7.50/10 2.25/3 1.46/7 5.32/5 2.02/6 3.30/8 4.04/9 1.03/9 5.34/10 4.01/5
44.54/6 49.20/6 50.44/6 51.10/6
7.07/4 4.26/10 1.24/7 0.26/8
7 [] OLEJNIK, Ewa 53.41 6.05/3 14.20/11 15.29/10 22.54/10 24.33/8 26.59/8 32.12/8 32.55/8 36.17/8 40.15/7
6.05/3 8.15/13 1.09/1* 7.25/9 1.39/1* 2.26/2 5.13/11 0.43/1* 3.22/4 3.58/4
48.35/7 51.53/7 53.14/7 53.41/7
8.20/7 3.18/4 1.21/6 0.27/10
8 [4560] MARSZAŁEK, Maria 56.35 6.45/5 10.19/6 11.42/5 15.10/2 17.12/2 20.44/2 23.44/2 24.42/2 30.53/3 42.37/8
UKS Kometa Gliwice 6.45/5 3.34/10 1.23/4 3.28/1* 2.02/6 3.32/9 3.00/2 0.58/6 6.11/11 11.44/10
49.48/8 54.42/8 56.11/8 56.35/8
7.11/5 4.54/11 1.29/9 0.24/3
9 [4559] LEMAŃCZYK, Aleksandra 65.37 7.49/9 11.13/9 12.56/7 25.39/11 28.12/11 31.52/11 35.42/11 36.40/11 43.48/12 47.31/9
Harpagan Gdańsk 7.49/9 3.24/9 1.43/6 12.43/13 2.33/9 3.40/11 3.50/8 0.58/6 7.08/13 3.43/3
60.10/9 63.44/9 65.12/9 65.37/9
12.39/12 3.34/6 1.28/8 0.25/6
10 [4566] WÓJTOWICZ, Katarzyna 68.40 11.40/12 14.36/12 16.30/11 22.18/8 27.40/10 31.02/10 34.20/10 35.19/10 40.17/10 52.46/11
UNTS Warszawa 11.40/12 2.56/6 1.54/10 5.48/6 5.22/13 3.22/6 3.18/6 0.59/8 4.58/8 12.29/11
61.57/10 66.20/10 68.15/10 68.40/10
9.11/9 4.23/9 1.55/11 0.25/6
11 [4556] JANAS, Irena 70.51 15.38/13 19.49/13 21.42/13 25.47/12 29.01/12 32.50/12 36.12/12 37.16/12 42.13/11 54.59/13
UKS Kometa Gliwice 15.38/13 4.11/12 1.53/9 4.05/2 3.14/11 3.49/12 3.22/7 1.04/10 4.57/6 12.46/13
64.09/11 68.28/11 70.19/11 70.51/11
9.10/8 4.19/8 1.51/10 0.32/13
12 [4555] HYLA, Bogumiła 76.33 9.03/11 12.51/10 14.56/9 22.31/9 25.34/9 29.09/9 32.21/9 33.31/9 38.28/9 51.03/10
UKS Kometa Gliwice 9.03/11 3.48/11 2.05/11 7.35/10 3.03/10 3.35/10 3.12/5 1.10/11 4.57/6 12.35/12
68.49/13 73.57/12 76.09/12 76.33/12
17.46/13 5.08/12 2.12/12 0.24/3
13 [4554] FILIPIAK, Agnieszka 80.45 7.41/8 10.22/7 20.40/12 30.13/13 33.37/13 37.01/13 42.38/13 43.59/13 49.22/13 53.50/12
KS Hades Poznań 7.41/8 2.41/5 10.18/13 9.33/12 3.24/12 3.24/7 5.37/12 1.21/13 5.23/9 4.28/9
65.29/12 77.59/13 80.21/13 80.45/13
11.39/11 12.30/13 2.22/13 0.24/3
[4562] PETERKOVA, Viktorie NKL-bPK 15.48/ 19.52/ 22.28/ / / 28.49/ 36.23/ 38.06/ 46.15/ 57.54/
LOK-o Liberec 15.48/ 4.04/ 2.36/ / / / 7.34/ 1.43/ 8.09/ 11.39/
/ 64.39/ 67.22/ 68.05/
/ / 2.43/ 0.43/
[4558] LAMPARSKA, Iwona DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel BnO / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[4563] RĘDZIŃSKA, Dorota DNF / / / / / / / / / /
UMKS Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50 3.2km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-35 3-67 4-36 5-61 6-83 7-32 8-31 9-42 10-41
11-59 12-60 13-100
1 [5060] WYSOCKA, Joanna 46.05 6.24/2 9.03/3 10.30/2 16.04/2 17.56/2 20.40/1* 23.52/1* 24.43/1* 28.54/1* 31.57/1*
WKS Śląsk Wrocław 6.24/2 2.39/3 1.27/2 5.34/3 1.52/2 2.44/2 3.12/4 0.51/1* 4.11/2 3.03/1*
38.40/1* 44.22/1* 45.43/1* 46.05/1*
6.43/1* 5.42/5 1.21/1* 0.22/2
2 [5055] NOWAK, Barbara 47.54 6.00/1* 8.14/1* 9.34/1* 18.25/3 20.15/3 22.48/3 25.58/3 27.00/3 30.34/3 34.05/3
HKS Azymut Mochy 6.00/1* 2.14/1* 1.20/1* 8.51/5 1.50/1* 2.33/1* 3.10/3 1.02/3 3.34/1* 3.31/3
41.57/2 45.53/2 47.32/2 47.54/2
7.52/4 3.56/2 1.39/3 0.22/2
3 [5052] CHALOUPSKÁ, Pavlína 55.56 6.34/3 8.58/2 11.32/3 15.34/1* 17.51/1* 21.03/2 24.30/2 25.31/2 29.49/2 32.52/2
TSM Královehradecko 6.34/3 2.24/2 2.34/4 4.02/1* 2.17/4 3.12/3 3.27/5 1.01/2 4.18/3 3.03/1*
50.01/3 53.48/3 55.25/3 55.56/3
17.09/7 3.47/1* 1.37/2 0.31/6
4 [5053] FAJKUSOVÁ, Jitka 59.01 7.29/4 10.33/4 12.09/4 20.33/4 22.38/4 28.51/5 31.47/4 32.51/4 39.30/4 45.13/4
Indywidualnie 7.29/4 3.04/5 1.36/3 8.24/4 2.05/3 6.13/7 2.56/1* 1.04/4 6.39/7 5.43/5
52.08/4 56.49/4 58.36/4 59.01/4
6.55/2 4.41/4 1.47/5 0.25/5
5 [5057] ŠTORKOVÁ, Simona 62.56 8.20/5 11.10/5 15.50/6 25.00/6 28.06/6 33.03/6 35.59/6 37.03/5 43.40/6 49.25/6
Indywidualnie 8.20/5 2.50/4 4.40/7 9.10/6 3.06/6 4.57/5 2.56/1* 1.04/4 6.37/6 5.45/6
56.25/5 60.48/5 62.32/5 62.56/5
7.00/3 4.23/3 1.44/4 0.24/4
6 [5058] TRYKOZKO, Urszula 72.13 8.52/6 12.38/6 15.16/5 20.45/5 23.47/5 28.08/4 35.51/5 37.10/6 42.52/5 47.56/5
Team 360 Warszawa 8.52/6 3.46/6 2.38/5 5.29/2 3.02/5 4.21/4 7.43/7 1.19/6 5.42/4 5.04/4
60.12/6 69.55/6 71.52/6 72.13/6
12.16/6 9.43/8 1.57/6 0.21/1*
7 [5051] BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 88.45 10.05/7 15.18/7 17.58/7 34.35/7 37.59/7 43.10/7 48.43/7 50.08/7 56.17/7 67.15/7
Team 360 Warszawa 10.05/7 5.13/7 2.40/6 16.37/7 3.24/7 5.11/6 5.33/6 1.25/7 6.09/5 10.58/7
79.16/7 85.55/7 88.08/7 88.45/7
12.01/5 6.39/6 2.13/8 0.37/7
8 [5056] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 140.47 16.50/8 23.47/8 32.11/8 58.15/8 66.22/8 74.02/8 82.13/8 84.47/8 95.45/8 109.16/8
WKS Wawel BnO 16.50/8 6.57/8 8.24/8 26.04/8 8.07/8 7.40/8 8.11/8 2.34/8 10.58/8 13.31/8
129.01/8 137.49/8 139.55/8 140.47/8
19.45/8 8.48/7 2.06/7 0.52/8
[5054] NADERA, Agata DNF / / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[5059] WOŁOWCZYK, Mariola DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55 3.2km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-35 3-67 4-36 5-61 6-83 7-32 8-31 9-42 10-41
11-59 12-60 13-100
1 [5552] ŁASKA, Renata 56.04 7.13/1* 9.54/1* 11.35/1* 16.14/1* 19.10/1* 23.10/1* 26.47/1* 27.48/1* 32.16/1* 36.09/1*
KInO Stowarzysze 7.13/1* 2.41/1* 1.41/1* 4.39/1* 2.56/1* 4.00/1* 3.37/1* 1.01/1* 4.28/1* 3.53/1*
48.44/1* 53.44/1* 55.41/1* 56.04/1*
12.35/1* 5.00/1* 1.57/1* 0.23/1*
[5551] CYWINSKA, Katarzyna DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[5553] WOŁEK, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W60 2.6km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-32 3-37 4-62 5-61 6-42 7-72 8-59 9-60 10-100
1 [6052] CZERKAWSKA, Urszula 44.47 5.46/3 10.11/1* 11.25/1* 16.30/2 19.36/2 28.01/1* 31.53/1* 38.10/1* 42.17/1* 44.09/1*
UKS Sparta Czyżowice 5.46/3 4.25/1* 1.14/2 5.05/2 3.06/2 8.25/1* 3.52/2 6.17/1* 4.07/2 1.52/2
44.47/1*
0.38/3
2 [6056] WYSOCKA, Jolanta 44.57 5.21/1* 11.09/2 12.09/2 16.24/1* 19.18/1* 29.10/2 32.09/2 39.16/2 42.59/2 44.32/2
UKS Kometa Gliwice 5.21/1* 5.48/3 1.00/1* 4.15/1* 2.54/1* 9.52/3 2.59/1* 7.07/2 3.43/1* 1.33/1*
44.57/2
0.25/1*
3 [6054] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 59.35 5.39/2 11.10/3 12.48/3 18.44/3 23.01/3 31.29/3 43.49/3 51.41/3 56.41/3 59.08/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni 5.39/2 5.31/2 1.38/3 5.56/3 4.17/3 8.28/2 12.20/4 7.52/3 5.00/3 2.27/4
59.35/3
0.27/2
4 [6055] WOJARSKA, Kamilla 93.19 9.51/4 23.15/4 25.29/4 35.21/4 39.44/4 54.10/4 59.30/4 83.37/4 90.12/4 92.35/4
Bielsko-Biała O-Team 9.51/4 13.24/4 2.14/4 9.52/4 4.23/4 14.26/4 5.20/3 24.07/4 6.35/4 2.23/3
93.19/4
0.44/4
[6051] BARTNIK, Bożena DNF / / / / / / / / / /
KU AZS WAT Warszawa / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W70 2.3km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-35 3-62 4-83 5-42 6-33 7-41 8-81 9-64 10-100
1 [7051] SIKOROVÁ, Marie 93.08 / / 30.37/1* / 50.01/1* / / / 89.04/1* 92.18/1*
Baník Ostrava / / / / / / / / / 3.14/1*
93.08/1*
0.50/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: WM10R 1.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-83 3-84 4-82 5-81 6-100
1 [1075] MAZAN, Kacper 0b.PK 19.09 2.37/1* 7.25/1* / 13.46/1* 17.02/1* 18.47/1* 19.09/1*
KOS BnO Szczecin 2.37/1* 4.48/1* / / 3.16/1* 1.45/1* 0.22/1*
2 [1072] CHROMÝ, Filip 0b.PK 38.04 5.02/2 13.22/2 / 25.09/2 32.06/2 37.35/2 38.04/2
KOS Tesla Brno 5.02/2 8.20/2 / / 6.57/2 5.29/3 0.29/2
3 [1071] CHROMÁ, Klára 0b.PK 45.13 6.07/3 19.53/3 / 32.53/3 40.02/3 44.01/3 45.13/3
KOS Tesla Brno 6.07/3 13.46/4 / / 7.09/3 3.59/2 1.12/4
4 [1076] MAZUR, Matylda 0b.PK 65.45 7.31/4 20.39/4 / 43.26/4 56.40/4 65.02/5 65.45/4
UKS Azymut Pabianice 7.31/4 13.08/3 / / 13.14/5 8.22/5 0.43/3
5 [1073] DRĄGOWSKI, Wojtek 0b.PK 66.28 8.07/5 24.51/5 / 47.53/5 59.26/5 65.00/4 66.28/5
KS OK!Sport Warszawa 8.07/5 16.44/5 / / 11.33/4 5.34/4 1.28/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: WM12-14B 2.0km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-38 3-84 4-82 5-79 6-81 7-100
1 [1106] LENDZIOSZEK, Leszek 25.57 3.12/9 6.24/7 / 17.57/4 21.15/2 23.52/2 25.39/1* 25.57/1*
KOS Warszawa 3.12/9 3.12/7 / / 3.18/6 2.37/2 1.47/4 0.18/2
2 [1458] KLIŚ, Weronika 26.03 3.06/6 7.31/8 / 17.54/3 20.47/1* 23.28/1* 25.42/2 26.03/2
UKS Reflex Rybnik 3.06/6 4.25/8 / / 2.53/2 2.41/3 2.14/8 0.21/5
3 [1104] JABŁOŃSKA, Alicja 28.04 3.18/10 6.03/6 / 19.52/6 22.48/4 25.29/3 27.40/3 28.04/3
UKS Kometa Gliwice 3.18/10 2.45/6 / / 2.56/3 2.41/3 2.11/7 0.24/8
4 [1105] KAMIŃSKI, Marcin 30.32 2.44/3 4.43/2 / 14.19/1* 22.33/3 28.40/4 30.14/4 30.32/4
MKS MOS Wrocław 2.44/3 1.59/1* / / 8.14/10 6.07/9 1.34/2 0.18/2
5 [1110] WIDZIEWICZ, Damian 32.02 2.37/2 4.38/1* / 15.21/2 22.52/5 29.57/5 31.44/5 32.02/5
MKS MOS Wrocław 2.37/2 2.01/2 / / 7.31/8 7.05/10 1.47/4 0.18/2
6 [1108] PODGÓRSKA, Gabriela 33.11 2.32/1* 4.57/3 / 26.19/7 29.00/7 31.24/6 32.55/6 33.11/6
KS Kościelec Chrzanów 2.32/1* 2.25/5 / / 2.41/1* 2.24/1* 1.31/1* 0.16/1*
7 [1107] MORDARSKA, Julita 35.10 2.49/4 5.00/4 / 18.44/5 23.46/6 31.40/7 34.46/7 35.10/7
Patria Młynne 2.49/4 2.11/4 / / 5.02/7 7.54/11 3.06/10 0.24/8
8 [1103] HYLA, Natalia 36.10 3.06/6 7.56/9 / 27.55/8 30.51/8 33.32/8 35.48/8 36.10/8
UKS Kometa Gliwice 3.06/6 4.50/9 / / 2.56/3 2.41/3 2.16/9 0.22/6
9 [1102] GOŁĘBIOWSKA, Marta 44.46 3.02/5 5.09/5 / 36.18/10 39.34/9 42.43/9 44.20/9 44.46/9
MKS MOS Wrocław 3.02/5 2.07/3 / / 3.16/5 3.09/6 1.37/3 0.26/10
10 [1101] BAJ, Zuzanna 52.11 5.50/11 11.40/11 / 34.53/9 42.46/10 48.02/10 51.40/10 52.11/10
UKS Reflex Rybnik 5.50/11 5.50/11 / / 7.53/9 5.16/7 3.38/11 0.31/11
11 [1109] STANNA, Katarzyna 57.57 3.11/8 8.06/10 / 40.49/11 49.51/11 55.29/11 57.35/11 57.57/11
InO SCI 3.11/8 4.55/10 / / 9.02/11 5.38/8 2.06/6 0.22/6
|