Końcowe wyniki zawodów 2022-04-10 23:10:36
CEYOC2022 - Wawel Spring Cup
===Podkarpacki OZOS====================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.1km 0m 7PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1001] BALABANOV, Mikhail KOS BnO Szczecin X17 20.40 + 0.00
2.[1002] GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum Jelenia X30 36.59 + 16.19
3.[1003] KRÓL, Krystian Patria Młynne X33 40.29 + 19.49
4.[1008] ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne X33 66.24 + 45.44
Bublik Maciej Indywidualnie X14 NKL-bPK
[1005] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel BnO X56 DNF
[1006] SAJDAK, Michał Patria Młynne X33 DNF
[1007] URYGA, Adam WKS Wawel BnO X56 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M10N 1.9km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1022] MICHURA, Damian Patria Młynne X33 39.27 0b.PK
2.[1025] SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne X33 41.44 0b.PK
3.[1023] STANNY, Daniel InO SCI X15 49.04 0b.PK
4.[1024] STYPUŁA, Szymon Patria Młynne X33 59.56 2b.PK
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.3km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1206] JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn X52 28.53 + 0.00
2.[1208] PACHNIK, Antoni UKS ORIENTPARK.PL IW X45 32.43 + 3.50
3.[1209] PĘKAL, Paweł UMKS Kwidzyn X52 33.51 + 4.58
4.[1207] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice X44 34.10 + 5.17
5.[1201] CHABRZYK, Wojciech ChabTeam X07 40.18 + 11.25
6.[1215] SOBOLIVSKYI, Makar UNTS Warszawa X53 40.23 + 11.30
7.[1203] GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwar X47 41.08 + 12.15
8.[1212] WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice X42 49.40 + 20.47
9.KIZZERWATTER, Mikołaj 51.09 + 22.16
10.[1204] HUNDT, David WKS Wawel BnO X56 51.52 + 22.59
11.[1205] JESIONKIEWICZ, Kacper Team 360 Warszawa X39 57.11 + 28.18
[1202] DROŃ, Wojciech UMKS Kwidzyn X52 NKL-bPK
[1210] SZYMANOWSKI, Natan UKS TRAPER Złocienie X51 DNF
[1211] URYGA, Artur WKS Wawel BnO X56 DNF
[1213] ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel BnO X56 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.8km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1408] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław X29 37.05 + 0.00
2.[1415] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa X06 38.24 + 1.19
3.[1401] BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne X33 39.25 + 2.20
4.[1431] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar X47 40.34 + 3.29
5.[1414] LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk X11 42.27 + 5.22
6.[1405] GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź X46 45.54 + 8.49
7.[1402] BATA, Bálint Hungary2 Y05 47.33 + 10.28
8.[1416] ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum Jelenia X30 47.46 + 10.41
9.[1404] GÓRSKI, Igor MKS Paulinum Jelenia X30 50.06 + 13.01
10.[1427] SUGTA BÁLA , Barnabás Hungary2 Y05 58.28 + 21.23
11.[1409] KONIK, Robert UKS Reflex Rybnik X48 61.22 + 24.17
12.[1422] PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel BnO X56 63.09 + 26.04
13.[1411] KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice X42 65.01 + 27.56
14.[1433] ZELEK, Filip Patria Młynne X33 68.12 + 31.07
15.[1419] MORDARSKI, Oskar Patria Młynne X33 68.26 + 31.21
16.[1426] STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS Wrocław X29 72.37 + 35.32
17.[1417] ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice X42 72.54 + 35.49
18.[1424] SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź X46 79.34 + 42.29
19.[1429] TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław X29 80.46 + 43.41
20.[1410] KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik X48 81.31 + 44.26
21.[1425] STAŚKIEWICZ, Miłosz MKS MOS Wrocław X29 84.28 + 47.23
22.[1421] POKORSKI, Borys UMKS Kwidzyn X52 85.20 + 48.15
23.[1413] KURNYTA, Dawid Patria Młynne X33 91.36 + 54.31
24.[1412] KRÓL, Maksymilian Patria Młynne X33 103.48 + 66.43
[1407] JOŃCZY, Michał MKS Paulinum Jelenia X30 NKL-bPK
[1406] JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice X44 DNF
[1418] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[1423] SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk X11 DNF
[1428] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[1434] FORYSTEK, Szymon WKS Wawel BnO X56 DNF
[8049] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[8048] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
PK [162] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź X46 PK 63.16 + 26.11
Końcowe wyniki zawodów: M20 5.3km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2017] SZTRANEK, Jan Polish Junior Orient X34 42.07 + 0.00
2.[2018] TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław X55 42.38 + 0.31
3.[2004] KULA, Mateusz Polish Junior Orient X34 48.04 + 5.57
4.[2003] JOŃCZY, Jakub Polish Junior Orient X35 48.14 + 6.07
5.[2007] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka Rumia X49 48.45 + 6.38
6.[2012] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź X46 51.27 + 9.20
7.[2015] STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk Wrocław X55 54.24 + 12.17
8.[2009] PACHNIK, Stanisław Polish Junior Orient X34 54.35 + 12.28
9.[2006] ŁAGODA, Franciszek Polish Junior Orient X35 56.50 + 14.43
10.[8062] BALABANOV, Gleb KOS BnO Szczecin X17 59.26 + 17.19
11.[208] BUBLIK, Piotr WKS Wawel BnO X56 59.49 + 17.42
12.[2008] OBERNICHIN, Alex Team 360 Warszawa X39 60.40 + 18.33
13.[2014] ŠTOREK, David Indywidualnie X14 64.28 + 22.21
14.[8056] BARCHUK, Maksym 64.41 + 22.34
15.[2002] GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn X52 84.58 + 42.51
16.[2016] SZABÓ, Márton Hungary2 Y05 94.07 + 52.00
[2020] WYCZÓŁKOWSKI , Wojciech UNTS Warszawa X53 NKL-bPK
[2001] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź X46 DNF
[2005] KURZYP, Stanisław Polish Junior Orient X35 DNF
[2010] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa X06 DNF
[2011] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[2013] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa X06 DNF
[2019] TURK, Nejc Slovenia Y13 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21E 6.8km 0m 26PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mazurek Filip Indywidualnie X14 15.07 + 0.00
2.[2111] KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław X55 42.50 + 27.43
3.[2101] BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa X53 46.50 + 31.43
4.[2118] NAVRÁTIL, Šimon TSM Praha Y20 48.20 + 33.13
5.[2126] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa X25 50.51 + 35.44
6.[2125] PRÁŠIL, Marek TSM Pardubice Y19 51.23 + 36.16
7.[2105] CAHEL, Marek TSM Valašsko Y21 52.35 + 37.28
8.[2122] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś Łódź X46 53.16 + 38.09
9.[2107] CHROMÝ, Adam KOS Tesla Brno X18 53.43 + 38.36
10.[2112] LEVYTSKYI, Nazar KSO IF DEAF Y06 56.24 + 41.17
11.[2119] NIEWIEDZIAŁA , Robert UKS Siódemka Rumia X49 56.58 + 41.51
12.[2121] PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice X42 57.16 + 42.09
13.[2106] CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź X46 59.13 + 44.06
14.[2124] PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk X11 59.31 + 44.24
15.[2108] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar X47 60.18 + 45.11
16.[2102] BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel BnO X56 61.12 + 46.05
17.[2113] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław X55 65.56 + 50.49
18.[2116] MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa X53 67.47 + 52.40
19.[2103] BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice X50 68.18 + 53.11
20.[2110] JAROSZEK, Radoslaw Team 360 Warszawa X39 73.48 + 58.41
21.[2115] MĚŠŤAN, Ondřej TSM Praha Y20 74.04 + 58.57
22.Bluza Łukasz Indywidualnie X14 76.01 + 60.54
23.[2117] MIŚTAL, Mateusz HS Team X13 80.29 + 65.22
24.[2127] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa X53 86.34 + 71.27
25.[2120] OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Gó X10 122.02 + 106.55
[2104] BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia X40 DNF
[2114] MELICHAR, Vojtech LOK-o Liberec Y07 DNF
[2123] PETERKA, Vojtech LOK-o Liberec Y07 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 5.3km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3503] ČECH, Radovan KOS Tesla Brno X18 38.57 + 0.00
2.[3504] EHL, Jiří KOS Tesla Brno X18 45.06 + 6.09
3.[3501] BARTNIK, Konrad KU AZS WAT Warszawa X25 45.10 + 6.13
4.[4015] MAJASOW , Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław X55 46.15 + 7.18
5.[3513] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT Warszawa X26 46.53 + 7.56
6.[3507] KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk X11 48.33 + 9.36
7.[3510] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice X42 49.10 + 10.13
8.[3515] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań X22 60.55 + 21.58
9.[3512] RYMINIECKI, Robert UKS Orientuś Łódź X46 82.49 + 43.52
10.[3502] BROSCH, Petr RBK SK Radioklub Bla Y12 91.06 + 52.09
11.[3505] FRĄTCZAK, Sławomir Harpagan Gdańsk X11 92.50 + 53.53
12.[3506] JAMRÓZ, Piotr Indywidualnie X14 108.29 + 69.32
[3509] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa X25 NKL-bPK
[3511] MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice X42 NKL-bPK
[3508] LUBKIEWICZ, Tomasz WKS Wawel BnO X56 DNF
[3514] SURMA, Grzegorz Harpagan Gdańsk X11 DNF
[3516] ZAJĄC, Bartosz 5 bdow X03 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 5.1km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4022] TICHÁČEK, Radek TSM Královehradecko Y17 45.19 + 0.00
2.[4013] KRZEMIŃSKI , Paweł KU AZS WAT Warszawa X25 48.15 + 2.56
3.[4019] SITNICKI , Mariusz 10 BKPanc Świętoszów X01 52.13 + 6.54
4.[4008] GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów X01 53.36 + 8.17
5.[4001] BALABANOV, Peter KOS BnO Szczecin X17 56.33 + 11.14
6.[4010] JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn X52 58.42 + 13.23
7.[4021] STĘŻYCKI, GRZEGORZ 10 BKPanc Świętoszów X01 64.18 + 18.59
8.[8043] GOCYŁA, Mateusz 65.06 + 19.47
9.[4502] BIOLIK, Grzegorz 65.10 + 19.51
10.[4003] DARGACZ, Piotr WKS Wawel BnO X56 66.11 + 20.52
11.[4007] DROŃ, Grzegorz UMKS Kwidzyn X52 68.51 + 23.32
12.[4018] SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk X11 70.42 + 25.23
13.[4006] DRĄGOWSKI, Piotr KS OK!Sport Warszawa X24 70.49 + 25.30
14.[] KURYJ, Marek 72.21 + 27.02
15.[4004] DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki X43 75.55 + 30.36
16.[4024] WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz UNTS Warszawa X53 77.09 + 31.50
17.[4017] RYCHŁOWSKI , Tomasz KS Kościelec Chrzanó X23 78.39 + 33.20
17.[4020] STANNY, Kuba InO SCI X15 78.39 + 33.20
19.[4023] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź X46 80.03 + 34.44
20.[4002] CHABRZYK, Andrzej ChabTeam X07 81.53 + 36.34
21.[4014] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa X06 83.08 + 37.49
22.[4011] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojow X27 83.10 + 37.51
23.[4025] KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualnie X14 88.29 + 43.10
24.[4012] KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Te X57 94.49 + 49.30
[4016] PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice X42 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 4.9km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4525] NOWAK, Jacek UKS Siódemka Rumia X49 41.39 + 0.00
2.[4512] GMUR , Karol WKS Śląsk Wrocław X55 43.48 + 2.09
3.[4504] BŁACHUT, Igor Team 360 Warszawa X39 51.04 + 9.25
4.[4510] FIEDOROWICZ , Szczepan UKS TRAPER Złocienie X51 51.33 + 9.54
5.[4531] WALUGA, Ireneusz Team 360 Warszawa X39 52.59 + 11.20
6.[4506] CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław X55 54.18 + 12.39
7.[4522] MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa X53 54.21 + 12.42
8.[4515] JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum Jelenia X30 54.36 + 12.57
9.[4505] CHABIERA, Tomasz UNTS Warszawa X53 58.19 + 16.40
10.[4501] BADARYCZ, Piotr Indywidualnie X14 59.01 + 17.22
11.[8061] SEROCKI, Wojciech UMKS Kwidzyn X52 59.08 + 17.29
12.[4527] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź X46 60.19 + 18.40
13.[4507] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel BnO X56 61.14 + 19.35
14.[4511] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań X22 61.49 + 20.10
15.[4508] CZAPLA, Tomasz WKS Wawel BnO X56 64.36 + 22.57
16.[4519] LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa X19 68.29 + 26.50
17.[4513] HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanó X23 68.47 + 27.08
18.[4528] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel BnO X56 70.03 + 28.24
19.[4526] NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź X46 70.20 + 28.41
20.[4514] HUNDT, Tomasz WKS Wawel BnO X56 70.24 + 28.45
21.[4521] MAUER, Lajos Hungary2 Y05 70.25 + 28.46
22.[4509] DOMIN, Tomasz sevencoins.pl X37 74.02 + 32.23
23.[4518] LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk X11 74.39 + 33.00
24.[4529] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel BnO X56 76.38 + 34.59
25.[4520] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice X44 79.24 + 37.45
26.[4503] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel BnO X56 86.03 + 44.24
[4517] KRZYŻOSTANEK , Jarosław Indywidualnie X14 NKL-bPK
[4516] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice X42 DNF
[4523] MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[4524] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
[4530] WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa X53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 4.6km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[] MOSZKOWICZ , Paweł WKS Wawel BnO X56 40.39 + 0.00
2.[5018] SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław X55 45.09 + 4.30
3.[5005] MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa X53 48.00 + 7.21
4.[5015] RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin X31 48.45 + 8.06
5.[5013] PTÁČEK, Ondřej KOS Tesla Brno X18 51.10 + 10.31
6.[5009] PACHNIK, Dariusz UKS ORIENTPARK.PL IW X45 53.44 + 13.05
7.[5003] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź X46 58.13 + 17.34
8.[5023] WOJTCZAK, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław X55 58.50 + 18.11
9.[5008] NADERA, Dariusz CX80 Kalisz X09 60.38 + 19.59
10.[5001] DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow X27 61.11 + 20.32
11.[5014] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow X27 65.36 + 24.57
12.[5012] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik X48 69.21 + 28.42
13.[5004] MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław X55 69.35 + 28.56
14.[5016] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś Łódź X46 69.43 + 29.04
15.[5011] PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO X56 75.18 + 34.39
16.[5020] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice X42 76.48 + 36.09
17.[5019] SZAJNA, Abu WKS Wawel BnO X56 79.46 + 39.07
18.[5022] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź X28 85.50 + 45.11
19.[5002] JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO X56 88.18 + 47.39
[5006] MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn X52 DNF
[5007] NADERA, Dariusz Indywidualnie X14 DNF
[5010] PEKÁREK, Evžen TSM Valašsko Y21 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 4.2km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5511] WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk Wrocław X55 52.07 + 0.00
2.[5507] NIESSNER, Piotr WKS Wawel BnO X56 52.08 + 0.01
3.[5510] URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa X39 56.52 + 4.45
4.[5506] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź X46 58.38 + 6.31
5.[5504] ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze X16 75.25 + 23.18
6.[5505] MALARZ, Zbigniew Indywidualnie X14 81.51 + 29.44
7.[5503] JERLECKI, Mirosław Indywidualnie X14 89.21 + 37.14
8.[5502] FORYSTEK, Józef WKS Wawel BnO X56 102.12 + 50.05
[5501] BUJDOSÓ, István Hungary2 Y05 DNF
[5509] ŠTOREK, Petr Indywidualnie X14 DNF
[5512] WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa X53 DNF
[5513] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa X53 DNF
[5514] ŻEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa X32 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 3.8km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6003] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó X23 44.59 + 0.00
2.[6005] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow X27 47.08 + 2.09
3.[6004] POLEWSKI, Dariusz Indywidualnie X14 69.10 + 24.11
4.[6001] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice X50 84.22 + 39.23
[8047] MALINOWSKI, Wiktor DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 3.5km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6502] KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojow X27 46.10 + 0.00
2.[6501] GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław X55 47.01 + 0.51
3.[6503] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław X21 53.08 + 6.58
[6505] MISZEWSKI, Romuald Indywidualnie X14 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M70 2.9km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7003] SIKORA, Miroslav Baník Ostrava Y01 60.49 + 0.00
2.[7002] GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław X55 71.54 + 11.05
3.[7004] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice X44 72.00 + 11.11
4.[7001] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław X21 73.46 + 12.57
Końcowe wyniki zawodów: M75 2.9km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojow X27 85.51 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: OPEN Long 5.1km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9007] KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa X26 43.04 + 0.00
2.[9006] KÖLNER, Blaž Orientacijski klub K Y11 46.37 + 3.33
3.[9003] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar X47 60.51 + 17.47
4.[9015] JACHYMIAK, Joanna KU AZS WAT Warszawa X25 66.55 + 23.51
5.[8040] ZAKRZEWSKI, Piotr 69.51 + 26.47
6.[9002] DARCHUK, Oleksandr Indywidualnie X14 70.11 + 27.07
7.[9010] STANNA, Ewa InO SCI X15 113.27 + 70.23
[9011] STANNA, Karolina InO SCI X15 NKL-bPK
[] HOROSZKIEWICZ, Adrian NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: OPEN Short 3.3km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9509] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice X44 33.33 + 0.00
2.[9514] WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar X47 39.40 + 6.07
3.[9515] WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław X55 42.19 + 8.46
4.[29] KIS, Kende Ágoston Hungary2 Y05 45.21 + 11.48
5.[223] KATONA, Marcell Hungary2 Y05 45.28 + 11.55
6.[129] JANIAK, Lena UKS Reflex Rybnik X48 46.36 + 13.03
7.[9510] PORADA, Lilianna UKS Reflex Rybnik X48 46.54 + 13.21
8.[356] ZAJĄC, Basia UKS Reflex Rybnik X48 47.31 + 13.58
9.[9513] WALAŚ, Waldemar Indywidualnie X14 50.29 + 16.56
10.[9508] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice X44 53.26 + 19.53
11.[9503] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice X44 55.42 + 22.09
12.[8050] NADERA, Łukasz 57.49 + 24.16
13.[9506] OLIINYK, Illia WKS Wawel BnO X56 62.17 + 28.44
14.[9502] BUZEK, Gabi WKS Wawel BnO X56 98.34 + 65.01
[8057] FEDOROVSKYI, Oleksandr NKL-bPK
[9512] SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team X38 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W10 2.1km 0m 7PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1054] OLIINYK, Arina WKS Wawel BnO X56 55.43 + 0.00
2.[1055] WALAŚ, Emilia WKS Wawel BnO X56 59.18 + 3.35
3.[1052] DUPLAK, Sara Patria Młynne X33 62.56 + 7.13
[1051] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel BnO X56 NKL-bPK
[1053] MARCINIAK, Alicja UMKS Kwidzyn X52 DNF
[] MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel BnO X56 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W10N 1.9km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1064] MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice X42 43.49 0b.PK
2.[1068] STYPUŁA, Anna Patria Młynne X33 61.07 2b.PK
3.[1066] PISZCZEK , Wanda Patria Młynne X33 62.03 2b.PK
4.[1063] KURNYTA , Aleksandra Patria Młynne X33 100.53 0b.PK
5.[1062] JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice X44 102.20 2b.PK
Końcowe wyniki zawodów: W12 2.3km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1277] WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław X29 31.58 + 0.00
2.[1260] HOLCZINGER , Blanka Hungary2 Y05 33.02 + 1.04
3.[1272] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó X23 33.10 + 1.12
4.[1265] KOVÁCS-PATAKI , Borostyán Hungary2 Y05 33.15 + 1.17
5.[1252] BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel BnO X56 33.48 + 1.50
6.[1259] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó X23 35.36 + 3.38
7.[1274] WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó X23 37.08 + 5.10
8.[1268] MARCINIAK, Klaudia UMKS Kwidzyn X52 37.43 + 5.45
9.[1273] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn X52 41.52 + 9.54
10.[1266] KUBACKA, Sandra UMKS Kwidzyn X52 47.36 + 15.38
11.[1263] KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk X11 48.48 + 16.50
12.[1256] DANKOVA, Inna OC O-Kompas Kharkiv Y08 49.55 + 17.57
13.[1271] ROMBEL, Gabriela UMKS Kwidzyn X52 50.29 + 18.31
14.[1264] KAWECKA, Amelia UMKS Kwidzyn X52 51.35 + 19.37
15.[1270] PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice X42 51.36 + 19.38
16.[1276] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa X53 55.26 + 23.28
17.[1267] LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice X42 60.50 + 28.52
18.[1262] JAROS, Abigail UKS Azymut Pabianice X42 73.44 + 41.46
19.[1261] JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice X44 80.32 + 48.34
20.[1269] OLIINYK, Hanna WKS Wawel BnO X56 88.06 + 56.08
21.[1275] WALAŚ, Olga WKS Wawel BnO X56 96.17 + 64.19
[1254] BROSCHOVÁ, Alžběta RBK SK Radioklub Bla Y12 NKL-bPK
[1253] BREKSA, Blanka WKS Wawel BnO X56 DNF
[1258] DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 3.5km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1462] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka Rumia X49 41.46 + 0.00
2.[1460] MAUER, Luca Hungary2 Y05 42.47 + 1.01
3.[8059] MAHAS, Yevheniia 44.06 + 2.20
4.[1468] WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó X23 46.38 + 4.52
5.[1465] SĄDEJ , Zosia UKS Siódemka Rumia X49 51.39 + 9.53
6.[1453] HETNAR, Oliwia UKS ORIENTPARK.PL IW X45 54.32 + 12.46
7.[1451] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław X29 54.34 + 12.48
8.[8058] YENKALO, Olha 54.52 + 13.06
9.[1464] ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk X11 57.42 + 15.56
10.[1452] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó X23 62.06 + 20.20
11.[1466] STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław X29 65.46 + 24.00
12.[1473] ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik X48 67.56 + 26.10
13.[1461] MOHAI, Zita Hungary2 Y05 74.28 + 32.42
14.[1456] JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik X48 78.11 + 36.25
15.[1471] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź X46 83.33 + 41.47
16.[1472] ZELEK, Martyna Patria Młynne X33 90.14 + 48.28
17.[1455] JAŻDŻYK, Aniela MKS MOS Wrocław X29 92.15 + 50.29
18.[1469] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar X47 94.19 + 52.33
[1459] KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice X42 NKL-bPK
[1463] REDZYNIA, Zofia UKS Azymut Pabianice X42 NKL-bPK
[1467] SZENDRA, Iwona UKS Reflex Rybnik X48 NKL-bPK
[1454] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO Szczecin X17 DNF
[1457] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia X49 DNF
[] MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel BnO X56 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W20 4.9km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2058] KREMPIŃSKA, Julia Polish Junior Orient X34 54.50 + 0.00
2.[2065] SUDOŁ , Hanna Polish Junior Orient X35 55.15 + 0.25
3.[349] SEREDA, Olha WKS Wawel BnO X56 57.11 + 2.21
4.[2055] GIELEC, Zuzanna Polish Junior Orient X34 61.09 + 6.19
5.[2054] FILIPIAK, Adrianna Polish Junior Orient X34 62.42 + 7.52
6.[2053] DOREŃ, Wiktoria Polish Junior Orient X34 63.42 + 8.52
7.[2061] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice X44 66.40 + 11.50
8.[2063] SŁOŃSKA, Zofia Polish Junior Orient X34 67.08 + 12.18
9.Sobel Natalia UKS Kometa Gliwice X44 70.44 + 15.54
10.[2059] NITSCH, Aleksandra UNTS Warszawa X53 72.36 + 17.46
11.[2057] KISS, Boglárka Hungary2 Y05 76.26 + 21.36
12.[8060] DENESIUK, Yuliia 84.22 + 29.32
13.[2060] PESTA, Anna UKS Azymut 45 Gdynia X40 84.34 + 29.44
14.[2064] SROKA, Małgorzata Patria Młynne X33 86.47 + 31.57
15.[2062] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź X46 129.43 + 74.53
[2052] DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwar X47 NKL-bPK
[2056] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice X42 NKL-bPK
[2051] CHABIERA , Lena UNTS Warszawa X53 DNF
[2066] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel BnO X56 DNF
[2067] WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk Wrocław X55 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21E 5.8km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2170] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk Wrocław X55 56.14 + 0.00
2.[2172] WICHA, Iwona PUKS Młode Orły Nowy X36 60.35 + 4.21
3.[2155] DANKOVA, Olena OC O-Kompas Kharkiv Y08 60.43 + 4.29
4.[2154] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław X55 67.21 + 11.07
5.[2164] MAZAN, Aleksandra UKS TRAPER Złocienie X51 68.54 + 12.40
6.[2158] GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk X11 74.14 + 18.00
7.[8055] MYRONRNKO, Olena 75.48 + 19.34
8.[2152] CHROMÁ, Adéla KOS Tesla Brno X18 78.02 + 21.48
9.[2167] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka Rumia X49 78.29 + 22.15
10.[2168] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś Łódź X46 79.06 + 22.52
11.[2169] PANASZEK, Justyna 10 BKPanc Świętoszów X01 83.42 + 27.28
12.[2161] LISEWSKA, Agnieszka Team 360 Warszawa X39 83.43 + 27.29
13.[2163] MAKOVINYI , Dorottya Hungary2 Y05 85.06 + 28.52
14.[2173] ZŁOŚNIK - KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia X30 108.42 + 52.28
15.[2157] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald X54 115.56 + 59.42
[2162] LOHUNOVSKA, Anastasiia OC O-Kompas Kharkiv Y08 NKL-bPK
[2151] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa X53 DNF
[2153] CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław X55 DNF
[2159] HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań X22 DNF
[2165] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław X55 DNF
[2166] MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa X53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W35 4.2km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3557] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, ANNA Stowarzyszenie Team X38 47.42 + 0.00
2.[3565] PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice X42 52.56 + 5.14
3.[3552] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice X42 53.29 + 5.47
4.[3566] ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team 360 Warszawa X39 54.04 + 6.22
5.[3564] OLIINYK, Alona WKS Wawel BnO X56 56.33 + 8.51
6.[4551] BIOLIK, Agnieszka 59.25 + 11.43
7.[3561] LUBKIEWICZ, Małgorzata WKS Wawel BnO X56 60.33 + 12.51
8.[3558] GRZYMKIEWICZ, Liliana UKS Orientuś Łódź X46 64.09 + 16.27
9.[3553] CIARKOWSKA, Magdalena 15BZ X02 65.45 + 18.03
10.[3551] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10 BKPanc Świętoszów X01 71.24 + 23.42
11.[3569] LESISZ, Agata Harpagan Gdańsk X11 72.01 + 24.19
12.[3560] KURIATNYK, Nataliia OC O-Kompas Kharkiv Y08 74.46 + 27.04
13.[3556] GAWRON, Kasia WKS Wawel BnO X56 76.12 + 28.30
[3559] JESIONKIEWICZ, Magda Team 360 Warszawa X39 NKL-bPK
[3554] DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO X04 DNF
[3555] DYBKA, Katarzyna AKTYWNE CHOSZCZNO X04 DNF
[3563] MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice X42 DNF
[3567] ZAJĄC, Honorata WKS Wawel BnO X56 DNF
[3568] JACHYMIAK, Joanna KU AZS WAT Warszawa X25 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W40 3.8km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4056] SÁRECZ , Éva Hungary2 Y05 43.35 + 0.00
2.[4057] SZABÓ , Ágnes Hungary2 Y05 58.20 + 14.45
3.[4054] KOSINSKA, Zofia WKS Wawel BnO X56 58.27 + 14.52
4.[4058] WALIDUDA, Anna Kotwica Brzeg X20 122.40 + 79.05
[4051] BALABANOV, Irina KOS BnO Szczecin X17 DNF
[4052] FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel BnO X56 DNF
[4053] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO X56 DNF
[4055] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow X27 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W45 3.2km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4564] ŠVÍGLEROVÁ, Pavla TSM Pardubice Y19 41.11 + 0.00
2.[4552] BROSCHOVÁ, Lucie RBK SK Radioklub Bla Y12 47.12 + 6.01
3.[4561] MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa X53 47.40 + 6.29
4.[4557] KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice X42 49.18 + 8.07
5.[4565] WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna MariaMKS Paulinum Jelenia X30 49.30 + 8.19
6.[4553] DANKOVA, Olga OC O-Kompas Kharkiv Y08 51.10 + 9.59
7.[] OLEJNIK, Ewa 53.41 + 12.30
8.[4560] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice X44 56.35 + 15.24
9.[4559] LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk X11 65.37 + 24.26
10.[4566] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa X53 68.40 + 27.29
11.[4556] JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice X44 70.51 + 29.40
12.[4555] HYLA, Bogumiła UKS Kometa Gliwice X44 76.33 + 35.22
13.[4554] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań X22 80.45 + 39.34
[4562] PETERKOVA, Viktorie LOK-o Liberec Y07 NKL-bPK
[4558] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel BnO X56 DNF
[4563] RĘDZIŃSKA, Dorota UMKS Kwidzyn X52 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 3.2km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5060] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław X55 46.05 + 0.00
2.[5055] NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy X12 47.54 + 1.49
3.[5052] CHALOUPSKÁ, Pavlína TSM Královehradecko Y17 55.56 + 9.51
4.[5053] FAJKUSOVÁ, Jitka Indywidualnie X14 59.01 + 12.56
5.[5057] ŠTORKOVÁ, Simona Indywidualnie X14 62.56 + 16.51
6.[5058] TRYKOZKO, Urszula Team 360 Warszawa X39 72.13 + 26.08
7.[5051] BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team 360 Warszawa X39 88.45 + 42.40
8.[5056] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel BnO X56 140.47 + 94.42
[5054] NADERA, Agata CX80 Kalisz X09 DNF
[5059] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa X53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W55 3.2km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5552] ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze X16 56.04 + 0.00
[5551] CYWINSKA, Katarzyna Indywidualnie X14 DNF
[5553] WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa X53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W60 2.6km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6052] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice X50 44.47 + 0.00
2.[6056] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice X44 44.57 + 0.10
3.[6054] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team X38 59.35 + 14.48
4.[6055] WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team X05 93.19 + 48.32
[6051] BARTNIK, Bożena KU AZS WAT Warszawa X25 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W70 2.3km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7051] SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava Y01 93.08 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: WM10R 1.9km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1075] MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin X17 0b.PK 19.09
2.[1072] CHROMÝ, Filip KOS Tesla Brno X18 0b.PK 38.04
3.[1071] CHROMÁ, Klára KOS Tesla Brno X18 0b.PK 45.13
4.[1076] MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice X42 0b.PK 65.45
5.[1073] DRĄGOWSKI, Wojtek KS OK!Sport Warszawa X24 0b.PK 66.28
Końcowe wyniki zawodów: WM12-14B 2.0km 0m 7PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1106] LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa X19 25.57 + 0.00
2.[1458] KLIŚ, Weronika UKS Reflex Rybnik X48 26.03 + 0.06
3.[1104] JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice X44 28.04 + 2.07
4.[1105] KAMIŃSKI, Marcin MKS MOS Wrocław X29 30.32 + 4.35
5.[1110] WIDZIEWICZ, Damian MKS MOS Wrocław X29 32.02 + 6.05
6.[1108] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó X23 33.11 + 7.14
7.[1107] MORDARSKA, Julita Patria Młynne X33 35.10 + 9.13
8.[1103] HYLA, Natalia UKS Kometa Gliwice X44 36.10 + 10.13
9.[1102] GOŁĘBIOWSKA, Marta MKS MOS Wrocław X29 44.46 + 18.49
10.[1101] BAJ, Zuzanna UKS Reflex Rybnik X48 52.11 + 26.14
11.[1109] STANNA, Katarzyna InO SCI X15 57.57 + 32.00
|