Wyniki zawodów z miedzyczasami 10.04.2022 13:53:50
Kuyavia Cup 2022 2.stage
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.3km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-60 3-42 4-61 5-31 6-99
1 PANCHENKO, Ivanna 19.36 2.58/3 5.27/1* 8.34/1* 12.16/2 16.24/1* 18.10/1* 19.36/1*
KS Hades, Poznań 2.58/3 2.29/2 3.07/2 3.42/7 4.08/3 1.46/1* 1.26/8
2 KOŻYCZKOWSKA, Anna 20.52 2.47/1* 5.31/2 10.46/5 13.14/4 17.40/3 19.42/3 20.52/2
UKS Siódemka, Rumia 2.47/1* 2.44/4 5.15/9 2.28/2 4.26/4 2.02/3 1.10/2
3 BOHNE, Amelia 20.59 4.27/13 7.11/9 10.17/4 12.48/3 17.18/2 19.28/2 20.59/3
HKS Azymut, Mochy 4.27/13 2.44/4 3.06/1* 2.31/3 4.30/5 2.10/5 1.31/12
4 ROMAN, Antonia 22.34 3.14/6 5.51/5 11.52/6 15.54/6 19.31/5 21.20/4 22.34/4
UKS Siódemka, Rumia 3.14/6 2.37/3 6.01/10 4.02/8 3.37/1* 1.49/2 1.14/4
5 WALA, Małgorzata 22.48 3.16/7 5.33/3 8.51/2 12.01/1* 19.21/4 21.29/5 22.48/5
KS Kościelec, Chrzanów 3.16/7 2.17/1* 3.18/3 3.10/6 7.20/14 2.08/4 1.19/5
6 ŁĄTKOWSKA, Gabrysia 25.09 5.18/15 8.59/12 13.12/9 15.37/5 21.04/6 23.58/6 25.09/6
KB MANIAC Poznań 5.18/15 3.41/12 4.13/7 2.25/1* 5.27/7 2.54/11 1.11/3
7 RYCHŁOWSKA, Julia 26.32 3.12/5 6.01/6 13.01/8 16.04/7 23.09/9 25.23/7 26.32/7
KS Kościelec, Chrzanów 3.12/5 2.49/7 7.00/11 3.03/5 7.05/13 2.14/6 1.09/1*
8 HEBDA, Julia 27.11 2.54/2 5.40/4 9.14/3 18.50/10 22.39/7 25.39/8 27.11/8
KS Kościelec, Chrzanów 2.54/2 2.46/6 3.34/4 9.36/13 3.49/2 3.00/12 1.32/13
9 PABICH, Hanna 27.32 4.03/10 11.01/14 15.08/11 17.45/8 23.02/8 26.02/9 27.32/9
UKS Azymut, Pabianice 4.03/10 6.58/15 4.07/6 2.37/4 5.17/6 3.00/12 1.30/11
10 MIODUSZEWSKA, Janina 28.59 4.05/11 7.36/10 12.08/7 18.09/9 24.24/10 27.32/10 28.59/10
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Wars 4.05/11 3.31/11 4.32/8 6.01/10 6.15/12 3.08/14 1.27/9
11 GOŚCINIAK, Wiktoria 34.41 7.36/16 13.16/15 17.10/13 21.14/11 31.00/11 33.22/11 34.41/11
UKS Arkady, Raszków 7.36/16 5.40/13 3.54/5 4.04/9 9.46/16 2.22/7 1.19/5
12 DANKOVA, Inna 36.43 3.39/9 6.51/8 18.09/14 26.30/13 32.29/12 35.04/12 36.43/12
KS Hades, Poznań 3.39/9 3.12/9 11.18/14 8.21/12 5.59/9 2.35/9 1.39/14
13 LORENC, Sara 42.21 4.26/12 7.39/11 16.06/12 26.11/12 34.46/13 39.55/13 42.21/13
UKS Azymut, Pabianice 4.26/12 3.13/10 8.27/13 10.05/14 8.35/15 5.09/15 2.26/16
14 GORZELNIAK, Zofia 47.43 3.08/4 9.46/13 27.29/15 38.28/15 43.56/14 46.20/14 47.43/14
HKS Azymut, Mochy 3.08/4 6.38/14 17.43/16 10.59/15 5.28/8 2.24/8 1.23/7
15 GROMADZKA, Lena 48.46 4.44/14 13.45/16 30.16/16 38.27/14 44.32/15 47.18/15 48.46/15
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Wars 4.44/14 9.01/16 16.31/15 8.11/11 6.05/10 2.46/10 1.28/10
16 WÓJTOWICZ, Hanna 55.57 3.29/8 6.35/7 14.26/10 39.58/16 46.11/16 54.10/16 55.57/16
UNTS, Warszawa 3.29/8 3.06/8 7.51/12 25.32/16 6.13/11 7.59/16 1.47/15
JAROS, Abigail NKL-bPK 5.31/ 12.52/ / / / / 148.08/
UKS Azymut, Pabianice 5.31/ 7.21/ / / / / /
ZAMIARA, Gabriela NKL-bPK 4.38/ 7.43/ 13.19/ 16.56/ 20.40/ / 24.50/
KS Hades, Poznań 4.38/ 3.05/ 5.36/ 3.37/ 3.44/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.7km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-58 3-44 4-43 5-41 6-40 7-51 8-55 9-99
1 PORZYCZ, Małgorzata 17.44 1.24/2 3.00/2 5.32/2 6.55/2 8.39/2 9.39/2 12.36/2 13.59/2 16.35/1* 17.44/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.24/1* 1.36/1* 2.32/4 1.23/3 1.44/2 1.00/1* 2.57/1* 1.23/1* 2.36/1* 1.09/4
2 DUDA, Kornelia 19.16 1.30/4 3.42/5 6.24/6 7.46/6 9.38/5 10.48/4 13.55/4 15.32/4 18.10/2 19.16/2
UKS Traper, Złocieniec 1.30/3 2.12/6 2.42/7 1.22/2 1.52/5 1.10/3 3.07/3 1.37/5 2.38/2 1.06/1*
3 SUPLICKA, Weronika 19.59-11.45/1* -8.65/1* -0.80/1* -0.57/1* 1.34/1* 3.23/1* 10.01/1* 12.31/1* 18.37/3 19.59/3
UKS Arkady, Raszków / 3.20/13 8.15/17 2.23/16 2.31/15 1.49/15 6.38/17 2.30/18 6.06/19 1.22/13
4 MOTYLIŃSKA, Anastazja 20.28 1.36/7 3.30/3 5.49/3 7.19/3 9.11/3 10.17/3 13.37/3 15.10/3 19.08/4 20.28/4
UKS Traper, Złocieniec 1.36/6 1.54/2 2.19/1* 1.30/9 1.52/5 1.06/2 3.20/4 1.33/4 3.58/13 1.20/12
5 YENKALO, OLHA 20.59 1.29/3 3.42/5 6.10/4 7.45/4 9.27/4 11.00/5 14.37/6 16.07/5 19.53/6 20.59/5
Ukraine 1.29/2 2.13/7 2.28/3 1.35/10 1.42/1* 1.33/12 3.37/7 1.30/3 3.46/11 1.06/1*
6 STEMPNIEWSKA, Nadia 21.11 1.31/5 3.40/4 6.16/5 7.45/4 9.55/6 11.06/6 14.33/5 16.13/6 19.37/5 21.11/6
UKS Traper, Złocieniec 1.31/4 2.09/3 2.36/5 1.29/8 2.10/12 1.11/4 3.27/5 1.40/6 3.24/10 1.34/17
7 WALA, Aleksandra 22.12 1.41/9 4.48/12 7.30/9 8.58/8 10.47/7 11.59/7 15.35/7 17.44/7 20.42/7 22.12/7
KS Kościelec, Chrzanów 1.41/8 3.07/12 2.42/7 1.28/7 1.49/4 1.12/5 3.36/6 2.09/14 2.58/6 1.30/16
8 KAŹMIERCZAK, Magdalena 22.54 1.41/9 5.01/14 7.21/8 8.47/7 11.42/10 13.25/10 17.18/10 18.58/10 21.44/9 22.54/8
HKS Azymut, Mochy 1.41/8 3.20/13 2.20/2 1.26/5 2.55/16 1.43/14 3.53/10 1.40/6 2.46/4 1.10/5
9 KLIMCZAK, Olimpia 22.59 1.50/14 3.59/7 6.55/7 9.10/9 11.18/8 12.50/8 16.43/8 18.29/8 21.40/8 22.59/9
UKS Siódemka, Rumia 1.50/13 2.09/3 2.56/9 2.15/13 2.08/10 1.32/10 3.53/10 1.46/9 3.11/8 1.19/10
10 UCIECHOWSKA, Oliwia 23.14 1.46/12 4.29/9 7.54/10 9.33/10 11.29/9 13.02/9 16.57/9 18.45/9 21.56/10 23.14/10
UKS Arkady, Raszków 1.46/11 2.43/9 3.25/11 1.39/11 1.56/8 1.33/12 3.55/12 1.48/10 3.11/8 1.18/8
11 MAHAS, YEVHENIIA 23.15 1.34/6 7.45/17 10.23/13 11.44/13 13.28/12 14.47/12 17.53/11 19.17/11 22.05/11 23.15/11
Ukraine 1.34/5 6.11/18 2.38/6 1.21/1* 1.44/2 1.19/8 3.06/2 1.24/2 2.48/5 1.10/5
12 PATEREK, Hanna 25.53 1.36/7 8.23/18 11.26/15 12.52/15 14.45/14 15.57/14 19.34/12 21.45/12 24.30/12 25.53/12
HKS Azymut, Mochy 1.36/6 6.47/19 3.03/10 1.26/5 1.53/7 1.12/5 3.37/7 2.11/15 2.45/3 1.23/14
13 GROCHAL, Nina 27.38 1.43/11 4.49/13 9.07/12 10.32/12 13.50/13 15.12/13 20.11/14 22.32/14 26.20/13 27.38/13
KS Kościelec, Chrzanów 1.43/10 3.06/11 4.18/15 1.25/4 3.18/17 1.22/9 4.59/14 2.21/16 3.48/12 1.18/8
14 KLIMCZAK, Oksana 28.32 1.58/15 4.43/11 8.09/11 10.29/11 12.47/11 14.43/11 19.55/13 22.02/13 27.07/14 28.32/14
UKS Siódemka, Rumia 1.58/14 2.45/10 3.26/12 2.20/14 2.18/13 1.56/16 5.12/16 2.07/13 5.05/16 1.25/15
15 PAKULSKA, Natalia 33.19 2.21/17 6.51/15 10.27/14 12.49/14 15.19/15 16.51/15 24.01/15 26.26/15 31.33/16 33.19/15
BKS Wataha, Warszawa 2.21/16 4.30/16 3.36/13 2.22/15 2.30/14 1.32/10 7.10/18 2.25/17 5.07/17 1.46/18
16 WOJCZYK, Zofia 34.03 1.48/13 4.20/8 12.31/16 14.56/16 17.04/16 18.22/16 25.57/16 27.40/16 32.51/17 34.03/16
UKS Orientuś, Łódź 1.48/12 2.32/8 8.11/16 2.25/17 2.08/10 1.18/7 7.35/19 1.43/8 5.11/18 1.12/7
17 PODGÓRSKA, Gabriela 36.42 5.27/19 9.08/19 12.50/17 15.49/17 20.01/18 25.14/18 29.01/18 31.03/18 35.23/18 36.42/17
KS Kościelec, Chrzanów 5.27/18 3.41/15 3.42/14 2.59/18 4.12/18 5.13/19 3.47/9 2.02/12 4.20/15 1.19/10
18 MĄDRA, Klaudia 42.57 2.41/18 7.36/16 16.16/19 21.46/19 26.32/19 29.12/19 34.13/19 37.30/19 41.49/19 42.57/18
UKS Arkady, Raszków 2.41/17 4.55/17 8.40/18 5.30/19 4.46/19 2.40/17 5.01/15 3.17/19 4.19/14 1.08/3
19 WAŚKO, Anna 49.02 2.19/16 4.30/10 15.12/18 17.05/18 19.03/17 22.03/17 26.39/17 28.28/17 31.30/15 49.02/19
UKS Arkady, Raszków 2.19/15 2.11/5 10.42/19 1.53/12 1.58/9 3.00/18 4.36/13 1.49/11 3.02/7 17.32/19
SPIRINA, SOFIA DNF / / / / / / / / / /
Ukraine / / / / / / / / / /
ŚWITAŁA, Nikola DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-57 4-59 5-43 6-41 7-35 8-39 9-40 10-52
11-51 12-63 13-99
1 BOREK, Alicja 24.21 3.10/2 4.04/1* 5.07/1* 6.22/1* 7.48/1* 10.05/3 12.36/2 13.30/3 15.27/2 17.02/2
UKS Traper, Złocieniec 3.10/2 0.54/3 1.03/3 1.15/2 1.26/7 2.17/16 2.31/2 0.54/6 1.57/1* 1.35/1*
18.26/2 21.04/2 23.06/1* 24.21/1*
1.24/2 2.38/4 2.02/1* 1.15/5
2 MIANOWSKA, Antonina 25.21 3.07/1* 4.08/2 5.11/2 6.30/2 8.12/3 10.00/2 12.36/2 13.22/2 15.28/3 17.29/3
UNTS, Warszawa 3.07/1* 1.01/4 1.03/3 1.19/4 1.42/14 1.48/4 2.36/4 0.46/2 2.06/3 2.01/7
18.51/3 21.17/3 24.11/3 25.21/2
1.22/1* 2.26/1* 2.54/9 1.10/4
2 PANCHENKO, Daniela 25.21 3.28/5 4.21/4 5.22/3 6.41/3 8.02/2 9.39/1* 12.00/1* 12.51/1* 14.54/1* 16.46/1*
KS Hades, Poznań 3.28/5 0.53/2 1.01/1* 1.19/4 1.21/3 1.37/1* 2.21/1* 0.51/3 2.03/2 1.52/4
18.10/1* 20.50/1* 23.55/2 25.21/2
1.24/2 2.40/6 3.05/12 1.26/15
4 RAWECKA, Zofia 27.31 3.58/14 5.16/12 6.21/9 7.45/10 9.11/10 11.10/9 13.41/5 14.36/5 17.00/5 18.50/4
UKS Orientuś, Łódź 3.58/14 1.18/9 1.05/5 1.24/9 1.26/7 1.59/9 2.31/2 0.55/7 2.24/8 1.50/3
20.17/4 22.54/4 26.00/4 27.31/4
1.27/5 2.37/3 3.06/13 1.31/17
5 SZMYT, Aleksandra 27.35 3.32/7 5.02/10 6.07/6 7.35/7 9.02/8 11.06/8 13.44/6 14.51/7 17.11/6 19.07/5
HKS Azymut, Mochy 3.32/7 1.30/13 1.05/5 1.28/12 1.27/9 2.04/11 2.38/6 1.07/16 2.20/6 1.56/6
20.51/6 23.38/6 26.12/5 27.35/5
1.44/13 2.47/11 2.34/6 1.23/13
6 DENESIUK, YULIIA 27.52 3.48/11 5.24/14 6.36/13 7.56/11 9.18/11 11.10/9 13.46/7 14.49/6 17.11/6 19.18/6
Ukraine 3.48/11 1.36/15 1.12/7 1.20/6 1.22/5 1.52/6 2.36/4 1.03/13 2.22/7 2.07/10
20.47/5 23.27/5 26.31/6 27.52/6
1.29/6 2.40/6 3.04/11 1.21/9
7 KASPRZYK, Marta 28.11 3.20/3 4.47/5 6.05/5 7.25/5 8.46/6 10.30/5 13.40/4 14.33/4 16.57/4 20.35/8
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.20/3 1.27/10 1.18/12 1.20/6 1.21/3 1.44/3 3.10/12 0.53/5 2.24/8 3.38/18
22.07/8 24.49/8 27.02/7 28.11/7
1.32/9 2.42/8 2.13/2 1.09/1*
8 DZWONKOWSKA, Paulina 28.54 3.39/8 4.50/6 6.14/8 7.37/9 8.57/7 11.11/11 16.00/12 16.44/12 19.16/12 21.03/11
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.39/8 1.11/7 1.24/16 1.23/8 1.20/2 2.14/15 4.49/17 0.44/1* 2.32/12 1.47/2
22.41/11 25.20/10 27.45/8 28.54/8
1.38/11 2.39/5 2.25/5 1.09/1*
9 MŁYNARCZYK, Kaja 29.06 3.49/13 4.55/7 6.08/7 7.36/8 9.06/9 11.02/7 14.04/8 15.06/8 17.37/8 19.38/7
UKS Azymut, Pabianice 3.49/13 1.06/5 1.13/8 1.28/12 1.30/10 1.56/8 3.02/11 1.02/12 2.31/10 2.01/7
21.12/7 23.46/7 27.57/9 29.06/9
1.34/10 2.34/2 4.11/19 1.09/1*
10 PODGÓRSKA, Marta 29.19 3.30/6 4.17/3 6.22/10 7.30/6 8.43/5 10.22/4 14.38/9 15.34/9 17.42/9 20.55/10
KS Kościelec, Chrzanów 3.30/6 0.47/1* 2.05/18 1.08/1* 1.13/1* 1.39/2 4.16/16 0.56/8 2.08/4 3.13/17
22.19/10 25.34/11 27.58/10 29.19/10
1.24/2 3.15/14 2.24/4 1.21/9
11 KUCIEL, Hanna 29.37 3.45/10 5.14/11 6.27/11 8.58/15 10.33/14 12.42/14 15.20/11 16.20/11 18.34/11 20.42/9
WKS Śląsk, Wrocław 3.45/10 1.29/11 1.13/8 2.31/19 1.35/11 2.09/12 2.38/6 1.00/10 2.14/5 2.08/11
22.12/9 24.55/9 28.14/11 29.37/11
1.30/8 2.43/9 3.19/15 1.23/13
12 SZCZYGIEŁ, Hanna 29.50 3.39/8 5.52/15 7.07/15 8.33/14 10.11/13 12.03/12 14.57/10 15.56/10 18.29/10 21.15/12
WKS Śląsk, Wrocław 3.39/8 2.13/17 1.15/10 1.26/10 1.38/13 1.52/6 2.54/8 0.59/9 2.33/13 2.46/15
23.29/12 26.15/12 28.34/12 29.50/12
2.14/17 2.46/10 2.19/3 1.16/6
13 ŁĄCKA, Julia 32.40 4.06/15 7.51/18 9.08/17 10.35/17 12.19/17 14.09/17 17.06/15 18.06/14 20.42/14 23.12/14
UKS OSiR, Góra Kalwaria 4.06/15 3.45/18 1.17/11 1.27/11 1.44/15 1.50/5 2.57/9 1.00/10 2.36/14 2.30/13
25.37/14 28.26/13 31.18/13 32.40/13
2.25/18 2.49/12 2.52/8 1.22/12
14 UCIECHOWSKA, Amelia 33.34 5.27/18 6.56/16 8.19/16 9.49/16 11.43/16 13.54/16 17.57/16 18.48/16 21.19/16 23.14/15
UKS Arkady, Raszków 5.27/18 1.29/11 1.23/15 1.30/14 1.54/17 2.11/13 4.03/15 0.51/3 2.31/10 1.55/5
25.02/13 29.16/15 32.13/14 33.34/14
1.48/14 4.14/18 2.57/10 1.21/9
15 NOWAK, Anna 33.51 3.48/11 4.58/8 6.30/12 8.21/12 11.21/15 13.39/15 17.05/14 18.23/15 21.18/15 23.40/16
UKS Siódemka, Rumia 3.48/11 1.10/6 1.32/17 1.51/17 3.00/19 2.18/17 3.26/13 1.18/19 2.55/17 2.22/12
25.38/15 29.04/14 32.13/14 33.51/15
1.58/15 3.26/16 3.09/14 1.38/18
16 CHABIERA, Filomena 35.55 3.25/4 4.58/8 6.00/4 7.17/4 8.40/4 10.40/6 20.02/18 21.06/18 23.52/17 26.45/17
UNTS, Warszawa 3.25/4 1.33/14 1.02/2 1.17/3 1.23/6 2.00/10 9.22/19 1.04/15 2.46/16 2.53/16
28.14/17 31.46/17 34.35/17 35.55/16
1.29/6 3.32/17 2.49/7 1.20/7
16 HAJDUK, Maria 35.55 4.12/17 5.23/13 6.45/14 8.27/13 10.02/12 12.37/13 16.29/13 17.32/13 20.15/13 22.20/13
HKS Azymut, Mochy 4.12/17 1.11/7 1.22/14 1.42/16 1.35/11 2.35/18 3.52/14 1.03/13 2.43/15 2.05/9
27.23/16 30.41/16 34.10/16 35.55/16
5.03/19 3.18/15 3.29/16 1.45/19
18 NOWAK, Hanna 39.16 4.11/16 9.48/19 11.07/19 12.45/19 14.29/19 16.40/18 19.37/17 20.51/17 26.52/18 29.23/18
UKS Orientuś, Łódź 4.11/16 5.37/19 1.19/13 1.38/15 1.44/15 2.11/13 2.57/9 1.14/18 6.01/19 2.31/14
31.06/18 34.20/18 37.56/18 39.16/18
1.43/12 3.14/13 3.36/17 1.20/7
19 MŁYNKOWIAK, Karolina 47.56 5.53/19 7.31/17 9.43/18 12.08/18 14.21/18 17.33/19 23.44/19 24.57/19 28.53/19 32.53/19
HKS Azymut, Mochy 5.53/19 1.38/16 2.12/19 2.25/18 2.13/18 3.12/19 6.11/18 1.13/17 3.56/18 4.00/19
34.57/19 42.43/19 46.29/19 47.56/19
2.04/16 7.46/19 3.46/18 1.27/16
KOZUŃ, Marika DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 3.8km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-53 5-42 6-35 7-38 8-40 9-61 10-47
11-99
1 OTRESHKO, YEVA-MARIIA 32.47 1.52/2 4.18/3 5.37/3 7.35/2 9.41/2 17.23/1* 19.15/1* 21.58/1* 24.42/1* 28.41/1*
Ukraine 1.52/2 2.26/3 1.19/3 1.58/2 2.06/5 7.42/4 1.52/3 2.43/4 2.44/3 3.59/3
31.37/1* 32.47/1*
2.56/2 1.10/1*
2 WOJCZYK, Marta 34.45 1.40/1* 3.36/1* 5.04/1* 12.02/4 14.01/4 20.21/3 22.18/3 24.42/2 27.34/3 30.34/2
UKS Orientuś, Łódź 1.40/1* 1.56/1* 1.28/4 6.58/5 1.59/3 6.20/2 1.57/5 2.24/2 2.52/5 3.00/1*
33.30/2 34.45/2
2.56/2 1.15/3
3 GIELEC, Julia 34.49 1.52/2 3.58/2 5.27/2 7.23/1* 9.11/1* 20.59/4 22.35/4 24.57/3 27.25/2 30.40/3
UKS Orientuś, Łódź 1.52/2 2.06/2 1.29/5 1.56/1* 1.48/1* 11.48/5 1.36/1* 2.22/1* 2.28/1* 3.15/2
33.35/3 34.49/3
2.55/1* 1.14/2
4 DOBROŚ, Aleksandra 37.05 2.04/4 8.21/4 9.34/4 11.41/3 13.43/3 19.56/2 21.44/2 25.05/4 27.55/4 32.41/4
UKS Arkady, Raszków 2.04/4 6.17/4 1.13/1* 2.07/3 2.02/4 6.13/1* 1.48/2 3.21/5 2.50/4 4.46/5
35.41/4 37.05/4
3.00/5 1.24/4
5 KOMOROWSKA, Marta 38.58 3.56/5 10.14/5 11.32/5 13.46/5 15.40/5 23.20/5 25.12/5 27.50/5 30.32/5 34.37/5
UKS Orientuś, Łódź 3.56/5 6.18/5 1.18/2 2.14/4 1.54/2 7.40/3 1.52/3 2.38/3 2.42/2 4.05/4
37.33/5 38.58/5
2.56/2 1.25/5
UHLEMANN, Livia DNF / / / / / / / / / /
OLV Potsdam / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 4.4km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-57 4-59 5-53 6-50 7-36 8-62 9-38 10-40
11-51 12-63 13-99
1 WRZEŚNIAK, Zofia 36.52 3.40/1* 5.28/1* 6.29/1* 7.44/1* 9.01/1* 10.52/1* 19.49/1* 20.48/1* 22.59/1* 25.23/1*
WKS Śląsk, Wrocław 3.40/1* 1.48/1* 1.01/1* 1.15/1* 1.17/1* 1.51/1* 8.57/1* 0.59/1* 2.11/1* 2.24/1*
28.54/1* 32.39/1* 35.40/1* 36.52/1*
3.31/1* 3.45/1* 3.01/1* 1.12/1*
CHABIERA, Lena DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
RUTKOWSKA, Magdalena DNF / / / / / / / / / /
TSRS / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 4.4km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-57 4-59 5-53 6-50 7-36 8-62 9-38 10-40
11-51 12-63 13-99
1 GALLA, Zofia 36.55 3.42/1* 4.43/1* 5.55/1* 7.19/1* 8.43/1* 10.50/1* 19.34/1* 20.29/1* 23.18/1* 25.57/1*
HKS Azymut, Mochy 3.42/1* 1.01/1* 1.12/1* 1.24/1* 1.24/1* 2.07/1* 8.44/2 0.55/1* 2.49/1* 2.39/1*
29.36/1* 32.42/1* 35.16/1* 36.55/1*
3.39/1* 3.06/1* 2.34/2 1.39/2
2 MIANOWSKA, Julia 37.44 3.52/2 5.04/2 6.35/2 8.08/2 9.36/2 11.46/2 20.14/2 21.13/2 24.14/2 27.03/2
UNTS, Warszawa 3.52/2 1.12/2 1.31/2 1.33/2 1.28/2 2.10/2 8.28/1* 0.59/2 3.01/2 2.49/2
30.46/2 33.53/2 36.20/2 37.44/2
3.43/2 3.07/2 2.27/1* 1.24/1*
3 DEPTULSKA, Maria 51.10 4.50/3 6.16/3 7.54/3 10.05/3 12.05/3 14.42/3 26.21/3 27.30/3 31.15/3 36.13/3
TSRS 4.50/3 1.26/3 1.38/3 2.11/3 2.00/3 2.37/3 11.39/3 1.09/3 3.45/3 4.58/3
41.08/3 45.59/3 49.30/3 51.10/3
4.55/3 4.51/3 3.31/3 1.40/3
PANASZEK, Justyna DNF / / / / / / / / / /
20 / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 5.0km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-59 5-60 6-41 7-35 8-62 9-38 10-39
11-40 12-61 13-42 14-53 15-54 16-46 17-47 18-31 19-99
1 SUDOŁ, Hanna 31.27 1.29/1* 2.53/1* 4.55/12 5.56/7 7.21/3 8.43/3 10.43/2 11.46/1* 13.27/1* 13.56/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.29/1* 1.24/2 2.02/19 1.01/1* 1.25/1* 1.22/1* 2.00/1* 1.03/1* 1.41/1* 0.29/1*
15.35/1* 17.34/1* 19.27/1* 21.11/1* 23.34/1* 25.17/1* 27.42/1* 29.03/1* 30.23/1* 31.27/1*
1.39/1* 1.59/1* 1.53/1* 1.44/2 2.23/3 1.43/8 2.25/4 1.21/1* 1.20/2 1.04/3
2 GIELEC, Zuzanna 32.55 1.33/3 2.55/2 4.00/1* 5.04/1* 6.36/1* 7.58/1* 10.53/3 12.00/3 13.56/3 14.27/2
UKS Orientuś, Łódź 1.33/3 1.22/1* 1.05/1* 1.04/2 1.32/2 1.22/1* 2.55/14 1.07/2 1.56/3 0.31/2
16.12/2 18.11/2 20.36/3 22.25/3 24.44/2 26.27/2 28.55/2 30.25/2 31.55/2 32.55/2
1.45/2 1.59/1* 2.25/9 1.49/4 2.19/1* 1.43/8 2.28/6 1.30/2 1.30/7 1.00/2
3 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 34.47 1.35/4 3.23/6 4.36/3 5.50/4 7.23/4 9.00/4 11.08/4 12.44/5 14.32/5 15.06/4
Team 360 1.35/4 1.48/13 1.13/2 1.14/8 1.33/4 1.37/5 2.08/3 1.36/17 1.48/2 0.34/4
17.11/5 19.23/5 21.41/5 23.30/5 26.19/4 27.59/4 30.25/3 32.00/3 33.31/3 34.47/3
2.05/10 2.12/7 2.18/6 1.49/4 2.49/8 1.40/3 2.26/5 1.35/4 1.31/8 1.16/9
4 MYRONENKO, OLENA 34.57 1.44/8 3.33/13 4.48/7 5.55/6 7.32/6 9.10/6 11.38/6 12.51/6 14.56/6 15.35/6
Ukraine 1.44/8 1.49/14 1.15/3 1.07/3 1.37/6 1.38/6 2.28/10 1.13/5 2.05/8 0.39/16
17.38/7 19.45/6 21.44/6 23.26/4 26.04/3 27.44/3 30.52/4 32.37/4 33.58/4 34.57/4
2.03/7 2.07/4 1.59/2 1.42/1* 2.38/5 1.40/3 3.08/11 1.45/8 1.21/3 0.59/1*
5 PODZIŃSKA, Weronika 35.31 1.37/5 3.13/4 4.37/5 5.52/5 7.40/7 9.19/7 11.40/7 12.58/7 15.07/8 15.41/8
WKS Śląsk, Wrocław 1.37/5 1.36/4 1.24/8 1.15/10 1.48/11 1.39/7 2.21/5 1.18/9 2.09/9 0.34/4
17.36/6 19.45/6 22.00/7 23.54/6 27.02/6 28.44/6 31.12/5 32.57/5 34.24/5 35.31/5
1.55/6 2.09/5 2.15/3 1.54/8 3.08/10 1.42/5 2.28/6 1.45/8 1.27/5 1.07/4
6 CIURA, Aleksandra 36.04 1.37/5 3.24/7 4.53/9 6.03/8 7.50/9 9.25/8 11.48/8 13.04/8 15.02/7 15.38/7
WKS Śląsk, Wrocław 1.37/5 1.47/12 1.29/13 1.10/5 1.47/10 1.35/4 2.23/7 1.16/6 1.58/5 0.36/9
17.48/8 20.27/8 22.42/8 24.30/8 26.51/5 28.33/5 31.54/7 33.35/7 34.54/7 36.04/6
2.10/16 2.39/15 2.15/3 1.48/3 2.21/2 1.42/5 3.21/13 1.41/7 1.19/1* 1.10/6
7 KREMPIŃSKA, Julia 36.06 1.30/2 3.01/3 4.22/2 5.33/2 7.05/2 8.36/2 10.42/1* 11.50/2 13.54/2 14.27/2
UKS Azymut, Pabianice 1.30/2 1.31/3 1.21/7 1.11/6 1.32/2 1.31/3 2.06/2 1.08/3 2.04/6 0.33/3
16.14/3 18.13/3 20.29/2 22.19/2 27.54/7 29.28/7 31.40/6 33.13/6 34.47/6 36.06/7
1.47/3 1.59/1* 2.16/5 1.50/6 5.35/18 1.34/2 2.12/2 1.33/3 1.34/11 1.19/14
8 FILIPIAK, Adrianna 36.12 1.42/7 3.19/5 4.36/3 5.47/3 7.23/4 9.03/5 11.23/5 12.34/4 14.31/4 15.06/4
KS Hades, Poznań 1.42/7 1.37/5 1.17/4 1.11/6 1.36/5 1.40/9 2.20/4 1.11/4 1.57/4 0.35/8
16.59/4 19.09/4 21.29/4 24.13/7 27.57/8 29.45/8 32.00/8 33.38/8 35.01/8 36.12/8
1.53/4 2.10/6 2.20/7 2.44/18 3.44/16 1.48/12 2.15/3 1.38/5 1.23/4 1.11/7
9 DOREŃ, Wiktoria 37.01 1.45/10 3.26/8 4.55/12 6.04/10 8.03/12 9.51/13 12.13/9 13.29/9 15.47/9 16.21/9
UKS Orientuś, Łódź 1.45/10 1.41/8 1.29/13 1.09/4 1.59/16 1.48/12 2.22/6 1.16/6 2.18/13 0.34/4
18.30/9 20.48/9 23.25/9 25.18/9 28.05/9 29.47/9 32.26/9 34.18/9 35.53/9 37.01/9
2.09/14 2.18/10 2.37/12 1.53/7 2.47/7 1.42/5 2.39/9 1.52/14 1.35/12 1.08/5
10 CIESIÓŁKA, Katarzyna 37.44 1.57/17 3.36/14 4.53/9 6.07/11 7.53/10 9.32/9 12.40/13 13.59/13 16.03/12 16.37/12
WKS Śląsk, Wrocław 1.57/17 1.39/6 1.17/4 1.14/8 1.46/9 1.39/7 3.08/15 1.19/10 2.04/6 0.34/4
18.30/9 20.50/10 24.11/13 26.13/13 29.14/11 31.01/11 33.12/10 35.00/10 36.32/10 37.44/10
1.53/4 2.20/11 3.21/17 2.02/10 3.01/9 1.47/11 2.11/1* 1.48/12 1.32/9 1.12/8
11 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 38.10 1.45/10 3.27/9 4.47/6 6.03/8 7.46/8 9.35/10 12.54/14 14.15/14 16.44/14 17.22/14
UKS Siódemka, Rumia 1.45/10 1.42/9 1.20/6 1.16/11 1.43/7 1.49/14 3.19/17 1.21/12 2.29/17 0.38/12
19.25/14 21.39/14 24.06/12 26.01/12 28.35/10 30.08/10 33.46/12 35.24/11 36.53/11 38.10/11
2.03/7 2.14/8 2.27/10 1.55/9 2.34/4 1.33/1* 3.38/16 1.38/5 1.29/6 1.17/10
12 HOFFMANN, Barbara 39.05 1.44/8 3.30/12 5.25/15 6.46/14 8.30/14 10.14/14 12.39/12 13.55/12 16.13/13 16.51/13
KS Hades, Poznań 1.44/8 1.46/11 1.55/18 1.21/14 1.44/8 1.44/10 2.25/8 1.16/6 2.18/13 0.38/12
18.55/13 21.15/12 23.38/11 25.45/11 29.17/12 31.02/12 33.31/11 35.29/12 37.47/12 39.05/12
2.04/9 2.20/11 2.23/8 2.07/12 3.32/13 1.45/10 2.29/8 1.58/16 2.18/18 1.18/11
13 EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja 41.02 1.54/14 3.52/15 5.20/14 6.52/15 8.44/15 10.51/15 14.07/15 15.39/15 18.07/15 18.44/15
UKS Orientuś, Łódź 1.54/14 1.58/15 1.28/12 1.32/16 1.52/14 2.07/17 3.16/16 1.32/15 2.28/16 0.37/11
20.52/15 23.32/15 26.24/15 28.37/15 31.20/15 33.22/15 36.01/13 37.54/13 39.34/13 41.02/13
2.08/11 2.40/16 2.52/14 2.13/14 2.43/6 2.02/15 2.39/9 1.53/15 1.40/13 1.28/16
14 EWIAK, Natalia 41.11 1.45/10 3.27/9 4.51/8 6.09/12 8.00/11 9.48/11 12.21/11 13.43/10 15.56/10 16.34/10
UKS Orientuś, Łódź 1.45/10 1.42/9 1.24/8 1.18/12 1.51/13 1.48/12 2.33/11 1.22/13 2.13/10 0.38/12
18.44/11 21.19/13 24.26/14 27.02/14 30.43/14 33.02/14 36.30/15 38.21/15 39.53/15 41.11/14
2.10/16 2.35/14 3.07/15 2.36/17 3.41/15 2.19/17 3.28/14 1.51/13 1.32/9 1.18/11
15 PABICH, Maria 41.14 1.48/13 3.27/9 4.54/11 6.14/13 8.04/13 9.50/12 12.16/10 13.46/11 16.00/11 16.36/11
UKS Azymut, Pabianice 1.48/13 1.39/6 1.27/10 1.20/13 1.50/12 1.46/11 2.26/9 1.30/14 2.14/12 0.36/9
18.45/12 21.02/11 23.33/10 25.39/10 30.15/13 32.07/13 36.22/14 38.08/14 39.48/14 41.14/15
2.09/14 2.17/9 2.31/11 2.06/11 4.36/17 1.52/14 4.15/18 1.46/10 1.40/13 1.26/15
16 DERA, Dominika 47.06 1.56/16 3.57/16 5.26/16 8.43/18 10.36/16 12.30/16 17.00/17 18.34/17 21.12/17 21.52/17
UKS Arkady, Raszków 1.56/16 2.01/16 1.29/13 3.17/19 1.53/15 1.54/15 4.30/19 1.34/16 2.38/18 0.40/17
24.00/16 26.43/16 29.55/16 32.24/16 35.48/16 37.51/16 41.06/16 43.28/16 45.37/16 47.06/16
2.08/11 2.43/17 3.12/16 2.29/16 3.24/12 2.03/16 3.15/12 2.22/17 2.09/16 1.29/18
17 NIKITCZENKO, Natasza 47.33 1.55/15 10.15/19 11.42/19 13.11/19 15.13/19 17.24/19 20.15/19 21.34/19 23.47/18 24.25/18
UKS Orientuś, Łódź 1.55/15 8.20/19 1.27/10 1.29/15 2.02/17 2.11/19 2.51/13 1.19/10 2.13/10 0.38/12
26.33/17 29.00/17 31.44/17 33.52/17 37.28/17 39.18/17 42.46/17 44.32/17 46.15/17 47.33/17
2.08/11 2.27/13 2.44/13 2.08/13 3.36/14 1.50/13 3.28/14 1.46/10 1.43/15 1.18/11
18 DOROCHOWICZ, Alicja 55.35 2.32/19 4.56/18 6.33/18 8.41/17 10.44/17 12.50/17 15.29/16 17.18/16 19.40/16 20.37/16
MKS Skarmat, Toruń 2.32/19 2.24/18 1.37/16 2.08/18 2.03/18 2.06/16 2.39/12 1.49/18 2.22/15 0.57/19
28.19/18 33.37/19 36.58/18 39.22/18 42.42/18 45.14/18 49.10/18 51.53/18 54.07/18 55.35/18
7.42/19 5.18/19 3.21/17 2.24/15 3.20/11 2.32/18 3.56/17 2.43/18 2.14/17 1.28/16
19 PUHACH, MARIIA 62.59 2.19/18 4.29/17 6.08/17 7.49/16 12.17/18 14.27/18 17.50/18 20.39/18 24.48/19 25.43/19
Ukraine 2.19/18 2.10/17 1.39/17 1.41/17 4.28/19 2.10/18 3.23/18 2.49/19 4.09/19 0.55/18
29.41/19 33.01/18 37.14/19 41.15/19 47.12/19 50.03/19 55.00/19 57.45/19 60.44/19 62.59/19
3.58/18 3.20/18 4.13/19 4.01/19 5.57/19 2.51/19 4.57/19 2.45/19 2.59/19 2.15/19
DURZYŃSKA, Katarzyna NKL-bPK 2.05/ 3.57/ 5.24/ 6.51/ 8.41/ 10.43/ 13.15/ 14.58/ 17.11/ 20.36/
HKS Azymut, Mochy 2.05/ 1.52/ 1.27/ 1.27/ 1.50/ 2.02/ 2.32/ 1.43/ 2.13/ 3.25/
22.42/ 25.10/ 28.03/ 30.09/ / 34.11/ 38.40/ 40.38/ 42.28/ 43.55/
2.06/ 2.28/ 2.53/ 2.06/ / / 4.29/ 1.58/ 1.50/ 1.27/
DOROCHOWICZ, Alicja DNF / / / / / / / / / /
MKS Skarmat, Toruń / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 3.8km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-53 5-42 6-35 7-38 8-40 9-61 10-47
11-99
1 BINIECKA, Małgorzata 30.18 2.04/2 4.02/2 5.51/2 7.45/2 9.44/1* 15.11/1* 17.25/1* 19.59/1* 22.31/1* 25.40/1*
UKS Azymut, Pabianice 2.04/2 1.58/1* 1.49/3 1.54/1* 1.59/1* 5.27/1* 2.14/3 2.34/1* 2.32/1* 3.09/1*
28.57/1* 30.18/1*
3.17/1* 1.21/1*
2 PORZYCZ, Agnieszka 32.25 1.55/1* 3.59/1* 5.27/1* 7.27/1* 9.56/2 16.00/2 17.46/2 20.45/2 23.31/2 27.22/2
UKS Siódemka, Rumia 1.55/1* 2.04/2 1.28/1* 2.00/2 2.29/3 6.04/2 1.46/1* 2.59/2 2.46/2 3.51/2
30.56/2 32.25/2
3.34/2 1.29/2
3 KURIATNYK, Natalia 43.32 2.23/3 5.39/4 7.37/4 10.21/4 12.57/4 21.09/3 23.29/3 27.09/3 31.10/3 35.31/3
KS Hades, Poznań 2.23/3 3.16/5 1.58/5 2.44/4 2.36/4 8.12/4 2.20/4 3.40/3 4.01/4 4.21/3
41.30/3 43.32/3
5.59/5 2.02/5
4 KOMSA, Małgorzata 43.40 3.08/5 5.42/5 7.37/4 10.28/5 13.04/5 21.14/4 24.50/5 28.35/4 32.34/4 37.01/4
UKS Orientuś, Łódź 3.08/5 2.34/3 1.55/4 2.51/5 2.36/4 8.10/3 3.36/6 3.45/4 3.59/3 4.27/4
41.39/4 43.40/4
4.38/4 2.01/4
5 OWCZAREK, Monika 45.06 2.31/4 5.35/3 7.20/3 9.29/3 11.41/3 21.26/5 23.30/4 30.13/5 34.27/5 39.08/5
Indywidualnie Dąbrowa 2.31/4 3.04/4 1.45/2 2.09/3 2.12/2 9.45/5 2.04/2 6.43/6 4.14/5 4.41/5
43.36/5 45.06/5
4.28/3 1.30/3
6 MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena 76.33 4.31/6 8.26/6 11.49/6 17.21/6 24.08/6 39.17/6 42.50/6 49.05/6 61.29/6 67.29/6
UKS OSiR, Góra Kalwaria 4.31/6 3.55/6 3.23/6 5.32/6 6.47/6 15.09/6 3.33/5 6.15/5 12.24/6 6.00/6
74.08/6 76.33/6
6.39/6 2.25/6
BIOLIK, Agnieszka NKL-bPK 1.53/ 3.45/ 5.24/ 7.15/ 9.03/ 14.40/ 16.08/ 18.50/ 21.43/ /
UNTS, Warszawa 1.53/ 1.52/ 1.39/ 1.51/ 1.48/ 5.37/ 1.28/ 2.42/ 2.53/ /
28.18/ 29.37/
/ 1.19/
BAŃSKA-BODZIONA, Aneta DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientpark.pl, Iwiny / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 3.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-57 4-59 5-43 6-41 7-35 8-39 9-40 10-52
11-51 12-63 13-99
1 RATAJCZAK, Izabela 30.46 3.44/1* 5.10/1* 6.24/1* 7.48/1* 9.21/1* 11.21/1* 16.05/1* 17.04/1* 19.27/1* 21.31/1*
UKS Siódemka, Rumia 3.44/1* 1.26/3 1.14/1* 1.24/2 1.33/1* 2.00/2 4.44/4 0.59/2 2.23/1* 2.04/2
23.04/1* 25.55/1* 29.06/1* 30.46/1*
1.33/2 2.51/2 3.11/3 1.40/4
2 BOREK, Monika 31.45 3.45/2 5.10/1* 6.42/2 8.01/2 10.51/3 12.29/2 18.45/4 19.32/4 22.24/4 24.07/3
UKS Traper, Złocieniec 3.45/2 1.25/2 1.32/3 1.19/1* 2.50/6 1.38/1* 6.16/6 0.47/1* 2.52/3 1.43/1*
25.16/3 27.46/2 30.38/2 31.45/2
1.09/1* 2.30/1* 2.52/2 1.07/1*
3 LEMKE, Katarzyna 32.27 4.10/3 5.18/3 6.54/3 8.33/3 10.49/2 12.49/3 16.49/2 17.52/2 20.32/2 22.56/2
KS Hades Poznań 4.10/3 1.08/1* 1.36/5 1.39/3 2.16/5 2.00/2 4.00/2 1.03/3 2.40/2 2.24/3
25.02/2 28.08/3 30.56/3 32.27/3
2.06/4 3.06/3 2.48/1* 1.31/3
4 GOLINOWSKA, Elżbieta 34.11 4.25/4 6.57/4 8.20/4 10.02/4 11.44/4 13.55/4 17.34/3 18.39/3 21.32/3 24.11/4
HKS Azymut, Mochy 4.25/4 2.32/5 1.23/2 1.42/4 1.42/2 2.11/4 3.39/1* 1.05/4 2.53/4 2.39/4
26.04/4 29.35/4 32.48/4 34.11/4
1.53/3 3.31/4 3.13/4 1.23/2
5 MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 41.09 5.08/5 6.58/5 8.46/5 11.00/5 12.57/5 16.24/5 21.22/5 22.36/5 25.56/5 28.48/5
UKS Orientuś, Łódź 5.08/5 1.50/4 1.48/6 2.14/6 1.57/3 3.27/5 4.58/5 1.14/5 3.20/5 2.52/5
31.02/5 35.47/5 39.27/5 41.09/5
2.14/5 4.45/6 3.40/5 1.42/5
6 CIUPA, Monika 56.42 12.52/6 15.26/6 16.59/6 18.55/6 20.59/6 24.31/6 29.07/6 34.28/6 38.53/6 42.37/6
UKS Orientuś, Łódź 12.52/6 2.34/6 1.33/4 1.56/5 2.04/4 3.32/6 4.36/3 5.21/6 4.25/6 3.44/6
45.34/6 50.11/6 54.47/6 56.42/6
2.57/6 4.37/5 4.36/6 1.55/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 3.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-57 4-59 5-43 6-41 7-35 8-39 9-40 10-52
11-51 12-63 13-99
1 NOWAK, Beata 25.12 3.19/1* 4.21/1* 5.29/1* 6.50/1* 8.11/1* 9.55/1* 12.14/1* 13.14/1* 15.19/1* 17.30/1*
UKS Siódemka, Rumia 3.19/1* 1.02/1* 1.08/1* 1.21/1* 1.21/1* 1.44/1* 2.19/1* 1.00/4 2.05/1* 2.11/3
18.54/1* 21.47/1* 23.53/1* 25.12/1*
1.24/1* 2.53/3 2.06/1* 1.19/1*
2 BULTROWICZ, Agnieszka 28.48 3.32/2 4.43/2 6.01/2 7.25/2 8.50/2 10.48/2 15.31/2 16.22/2 18.36/2 20.34/2
KS Hades, Poznań 3.32/2 1.11/2 1.18/2 1.24/2 1.25/2 1.58/2 4.43/5 0.51/1* 2.14/2 1.58/1*
22.20/2 24.59/2 27.21/2 28.48/2
1.46/5 2.39/1* 2.22/2 1.27/2
3 KONC, Katarzyna 31.45 4.24/3 6.30/5 7.57/5 9.27/4 10.58/4 13.00/4 17.29/4 18.21/4 20.58/4 22.58/3
UKS Azymut, Pabianice 4.24/3 2.06/9 1.27/4 1.30/3 1.31/3 2.02/3 4.29/4 0.52/2 2.37/3 2.00/2
24.38/3 27.20/3 30.16/3 31.45/3
1.40/3 2.42/2 2.56/4 1.29/3
4 DANKOVA, Olga 33.30 4.27/4 5.44/3 7.04/3 8.48/3 10.29/3 12.50/3 16.02/3 17.13/3 20.47/3 23.12/4
KS Hades, Poznań 4.27/4 1.17/3 1.20/3 1.44/5 1.41/4 2.21/4 3.12/2 1.11/7 3.34/7 2.25/5
25.00/4 28.02/4 31.55/4 33.30/4
1.48/6 3.02/4 3.53/7 1.35/4
5 FILIPIAK, Agnieszka 37.21 5.06/6 6.38/6 8.14/6 10.30/6 12.41/5 15.04/5 20.34/5 21.30/5 24.55/5 27.43/5
KS Hades, Poznań 5.06/6 1.32/5 1.36/7 2.16/9 2.11/6 2.23/5 5.30/7 0.56/3 3.25/5 2.48/6
29.23/5 32.51/5 35.35/5 37.21/5
1.40/3 3.28/6 2.44/3 1.46/6
6 WÓJTOWICZ, Katarzyna 41.41 5.24/10 7.14/9 8.45/8 10.47/8 13.30/6 16.14/7 20.37/6 21.55/6 25.16/6 29.13/6
UNTS, Warszawa 5.24/10 1.50/7 1.31/6 2.02/7 2.43/8 2.44/8 4.23/3 1.18/9 3.21/4 3.57/10
31.32/7 35.25/6 39.52/6 41.41/6
2.19/10 3.53/7 4.27/9 1.49/8
7 GRZYWACZ, Agnieszka 41.58 4.57/5 6.26/4 7.54/4 10.02/5 13.34/7 16.13/6 21.31/7 22.33/7 26.26/7 29.15/7
Team 360 4.57/5 1.29/4 1.28/5 2.08/8 3.32/11 2.39/6 5.18/6 1.02/5 3.53/9 2.49/7
31.04/6 35.26/7 40.12/7 41.58/7
1.49/7 4.22/9 4.46/10 1.46/6
8 MIANOWSKA, Dorota 43.35 5.10/8 9.36/10 11.34/10 13.15/10 15.08/10 17.48/10 26.22/9 27.25/9 30.57/9 33.21/9
UNTS, Warszawa 5.10/8 4.26/11 1.58/10 1.41/4 1.53/5 2.40/7 8.34/9 1.03/6 3.32/6 2.24/4
34.59/9 38.07/8 41.52/8 43.35/8
1.38/2 3.08/5 3.45/6 1.43/5
9 IRYNA, BILYK 45.32 5.08/7 7.08/8 9.00/9 11.31/9 13.48/8 16.36/8 23.27/8 25.06/8 28.43/8 32.06/8
Ukraine 5.08/7 2.00/8 1.52/9 2.31/10 2.17/7 2.48/9 6.51/8 1.39/10 3.37/8 3.23/9
34.14/8 39.21/9 43.17/9 45.32/9
2.08/9 5.07/10 3.56/8 2.15/10
10 KUSSOWSKA, Hanna 53.00 5.22/9 7.02/7 8.39/7 10.36/7 13.50/9 16.50/9 31.44/10 32.59/10 38.07/10 41.26/10
PKO Harpagan, Gdańsk 5.22/9 1.40/6 1.37/8 1.57/6 3.14/9 3.00/10 14.54/10 1.15/8 5.08/10 3.19/8
43.19/10 47.29/10 50.55/10 53.00/10
1.53/8 4.10/8 3.26/5 2.05/9
11 SŁOMCZYŃSKA, Ewa 131.02 43.17/11 46.19/11 49.22/11 52.08/11 55.26/11 60.14/11 79.55/11 82.53/11 88.04/11 95.20/11
UKS Orientuś, Łódź 43.17/11 3.02/10 3.03/11 2.46/11 3.18/10 4.48/11 19.41/11 2.58/11 5.11/11 7.16/11
100.03/11 119.47/11 128.28/11 131.02/11
4.43/11 19.44/11 8.41/11 2.34/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50+ 3.3km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-58 3-60 4-40 5-65 6-39 7-41 8-50 9-55 10-31
11-99
1 WOŁEK, Ewa 28.21 1.45/1* 3.34/1* 6.12/1* 8.43/1* 10.00/1* 13.06/1* 15.10/1* 18.47/1* 21.46/1* 25.04/1*
UNTS, Warszawa 1.45/1* 1.49/1* 2.38/1* 2.31/1* 1.17/1* 3.06/3 2.04/1* 3.37/1* 2.59/1* 3.18/4
26.53/1* 28.21/1*
1.49/1* 1.28/2
2 WOŁOWCZYK, Mariola 36.24 1.59/2 4.11/2 7.46/2 11.31/2 13.12/2 18.46/3 21.00/3 26.31/3 31.16/2 33.01/2
UNTS, Warszawa 1.59/2 2.12/2 3.35/2 3.45/2 1.41/3 5.34/5 2.14/3 5.31/3 4.45/2 1.45/2
34.52/2 36.24/2
1.51/2 1.32/3
3 DEPTULSKA, Agnieszka 41.34 2.37/3 5.48/3 10.42/4 14.42/3 16.07/3 18.15/2 20.24/2 24.31/2 36.20/4 38.03/4
TSRS 2.37/3 3.11/3 4.54/4 4.00/3 1.25/2 2.08/1* 2.09/2 4.07/2 11.49/5 1.43/1*
40.09/3 41.34/3
2.06/3 1.25/1*
4 KROCHMAL, Małgorzata 42.12 2.42/4 6.15/4 10.30/3 15.28/4 17.43/4 20.14/4 23.21/4 29.06/4 34.00/3 36.42/3
KU AZS WAT, Warszawa 2.42/4 3.33/4 4.15/3 4.58/4 2.15/4 2.31/2 3.07/4 5.45/4 4.54/3 2.42/3
40.33/4 42.12/4
3.51/4 1.39/4
5 ZYKOVA, LILIIA 61.35 3.42/5 7.59/5 14.45/5 21.55/5 25.01/5 28.36/5 33.32/5 43.03/5 50.07/5 54.21/5
Ukraine 3.42/5 4.17/5 6.46/5 7.10/5 3.06/5 3.35/4 4.56/5 9.31/5 7.04/4 4.14/5
58.30/5 61.35/5
4.09/5 3.05/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10 2.0km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-81 3-82 4-83 5-84
1 SZUTKO, Aleksander 16.19 4.09/2 7.00/2 10.35/2 13.13/2 15.03/1* 16.19/1*
UKS Traper, Złocieniec 4.09/2 2.51/1* 3.35/1* 2.38/2 1.50/1* 1.16/1*
2 BOREK, Adam 25.32 3.12/1* 6.27/1* 10.23/1* 13.00/1* 24.13/2 25.32/2
UKS Traper, Złocieniec 3.12/1* 3.15/2 3.56/2 2.37/1* 11.13/3 1.19/2
3 CIUPA, Wojciech 26.53 6.56/3 12.25/3 18.23/3 21.39/3 24.24/3 26.53/3
UKS Orientuś, Łódź 6.56/3 5.29/3 5.58/3 3.16/3 2.45/2 2.29/3
RATAJCZAK, Jan NKL-bPK 6.28/ / / 20.45/ 24.54/ 28.43/
6.28/ / / / 4.09/ 3.49/
RATAJCZAK, Iga NKL-bPK 6.49/ / 14.52/ 21.11/ 25.04/ 28.43/
6.49/ / / 6.19/ 3.53/ 3.39/
GOS, Łukasz DNF / / / / / /
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowieck / / / / / /
KMIECIŃSKI, Franciszek DNF / / / / / /
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowieck / / / / / /
LIPIEC, Błażej DNF / / / / / /
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowieck / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.3km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-44 3-42 4-52 5-31 6-99
1 NIEDZIELSKI, Mikołaj 18.03 3.22/3 5.03/2 8.23/1* 10.24/1* 14.48/1* 16.40/1* 18.03/1*
HKS Azymut, Mochy 3.22/3 1.41/1* 3.20/2 2.01/2 4.24/1* 1.52/1* 1.23/3
2 SZYMANOWSKI, Natan 23.00 3.12/1* 5.37/3 9.19/2 14.30/3 19.42/2 21.46/2 23.00/2
UKS Traper, Złocieniec 3.12/1* 2.25/5 3.42/3 5.11/6 5.12/2 2.04/2 1.14/2
3 WYRWA, Fabian 23.35 3.12/1* 5.02/1* 10.40/3 12.33/2 20.07/4 22.25/3 23.35/3
HKS Azymut, Mochy 3.12/1* 1.50/2 5.38/4 1.53/1* 7.34/4 2.18/3 1.10/1*
4 GÓRSKI, Seweryn 24.12 7.12/6 9.11/5 12.27/5 14.32/4 20.01/3 22.47/4 24.12/4
UKS OSiR, Góra Kalwaria 7.12/6 1.59/3 3.16/1* 2.05/3 5.29/3 2.46/5 1.25/4
5 MŁYNKOWIAK, Fabian 28.06 3.57/4 6.19/4 12.06/4 16.08/5 24.19/5 26.38/5 28.06/5
HKS Azymut, Mochy 3.57/4 2.22/4 5.47/5 4.02/4 8.11/5 2.19/4 1.28/5
6 GOŚCINIAK, Kacper 61.48 6.43/5 20.48/6 27.26/6 32.11/6 40.37/6 45.17/6 61.48/6
UKS Arkady, Raszków 6.43/5 14.05/6 6.38/6 4.45/5 8.26/6 4.40/6 16.31/6
BULTROWICZ, Franciszek DNF / / / / / / /
KS Hades, Poznań / / / / / / /
WIŚNIEWSKI, Adam DNF / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-59 3-60 4-40 5-65 6-39 7-41 8-42 9-51 10-55
11-99
1 LUTSIV, LUBOMYR 23.08 1.32/4 3.39/3 5.53/3 8.27/1* 9.38/1* 11.01/1* 13.19/2 15.40/2 18.11/1* 19.32/1*
Ukraine 1.32/4 2.07/3 2.14/5 2.34/1* 1.11/2 1.23/1* 2.18/3 2.21/2 2.31/1* 1.21/2
22.04/1* 23.08/1*
2.32/3 1.04/1*
2 CHODLEWSKI, Antoni 24.27 1.19/2 3.21/2 4.55/1* 8.33/2 9.52/2 11.15/2 13.01/1* 15.12/1* 19.43/2 20.59/2
KS Kościelec, Chrzanów 1.19/2 2.02/1* 1.34/1* 3.38/3 1.19/3 1.23/1* 1.46/1* 2.11/1* 4.31/7 1.16/1*
23.20/2 24.27/2
2.21/1* 1.07/2
3 LENDZIOSZEK, Roman 27.56 1.14/1* 3.19/1* 5.29/2 9.34/3 10.42/3 12.09/3 15.02/3 17.27/3 22.31/3 24.16/3
BKS Wataha, Warszawa 1.14/1* 2.05/2 2.10/3 4.05/7 1.08/1* 1.27/3 2.53/7 2.25/3 5.04/9 1.45/6
26.41/3 27.56/3
2.25/2 1.15/4
4 FEDOROVSKYI, OLEKSANDR 28.34 1.39/5 5.10/7 7.25/7 11.29/7 12.58/7 14.48/7 17.23/7 20.02/7 22.57/5 24.47/5
Ukraine 1.39/5 3.31/7 2.15/6 4.04/6 1.29/5 1.50/4 2.35/5 2.39/4 2.55/2 1.50/7
27.26/4 28.34/4
2.39/4 1.08/3
5 WASILEWSKI, Antoni 29.50 1.45/7 5.09/6 7.20/6 10.17/4 11.49/4 13.40/4 15.46/4 18.34/4 24.11/7 25.49/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.45/7 3.24/6 2.11/4 2.57/2 1.32/6 1.51/5 2.06/2 2.48/5 5.37/10 1.38/4
28.31/5 29.50/5
2.42/5 1.19/5
6 ŁUBISZ, Łukasz 30.05 1.24/3 3.49/4 6.29/4 10.29/5 12.01/5 13.55/5 16.40/5 19.51/6 23.29/6 25.04/6
UKS Azymut, Pabianice 1.24/3 2.25/4 2.40/7 4.00/5 1.32/6 1.54/7 2.45/6 3.11/7 3.38/4 1.35/3
28.46/7 30.05/6
3.42/8 1.19/5
7 KRAWCZYK, Piotr 30.07 1.44/6 4.58/5 7.07/5 10.56/6 12.17/6 14.08/6 16.42/6 19.37/5 22.52/4 24.30/4
UKS Azymut, Pabianice 1.44/6 3.14/5 2.09/2 3.49/4 1.21/4 1.51/5 2.34/4 2.55/6 3.15/3 1.38/4
28.37/6 30.07/7
4.07/11 1.30/9
8 BARTOS, Ryszard 42.15 2.27/10 6.47/9 9.49/8 16.39/8 18.41/9 21.14/8 24.46/8 30.10/8 35.02/8 37.00/8
UKS Orientuś, Łódź 2.27/10 4.20/9 3.02/8 6.50/10 2.02/9 2.33/8 3.32/8 5.24/9 4.52/8 1.58/10
40.39/8 42.15/8
3.39/6 1.36/10
9 LENDZIOSZEK, Leszek 46.28 1.52/9 6.11/8 11.36/9 16.44/9 18.40/8 22.17/9 27.17/9 35.34/9 39.25/9 41.15/9
KOS Warszawa 1.52/9 4.19/8 5.25/9 5.08/8 1.56/8 3.37/9 5.00/10 8.17/11 3.51/5 1.50/7
45.08/9 46.28/9
3.53/10 1.20/7
10 NASTASENKO, NIKITA 65.28 1.51/8 14.39/11 22.01/11 28.32/10 31.36/10 47.07/11 50.43/11 54.22/10 58.22/10 60.17/10
Ukraine 1.51/8 12.48/11 7.22/11 6.31/9 3.04/11 15.31/11 3.36/9 3.39/8 4.00/6 1.55/9
64.05/10 65.28/10
3.48/9 1.23/8
11 STEFAŃSKI, Marek 69.00 3.46/11 10.48/10 16.28/10 33.28/11 36.16/11 42.41/10 48.26/10 54.31/11 61.40/11 63.38/11
UKS Arkady, Raszków 3.46/11 7.02/10 5.40/10 17.00/11 2.48/10 6.25/10 5.45/11 6.05/10 7.09/11 1.58/10
67.18/11 69.00/11
3.40/7 1.42/11
GROMADZKI, Wiktor NKL-bPK 2.47/ 8.21/ 14.32/ 26.32/ 30.01/ / 46.42/ 55.09/ 66.59/ 69.41/
Team 360 2.47/ 5.34/ 6.11/ 12.00/ 3.29/ / / 8.27/ 11.50/ 2.42/
76.02/ 77.29/
6.21/ 1.27/
CHMURA, Patryk DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
GREBENCHUK, Yevgeni DNF / / / / / / / / / /
KS Hades, Poznań / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.2km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-54 3-59 4-65 5-35 6-62 7-49 8-40 9-42 10-61
11-51 12-63 13-31 14-99
1 BULTROWICZ, Tymoteusz 24.09 1.22/2 2.39/1* 5.12/1* 8.36/1* 9.26/1* 10.24/1* 12.04/1* 14.16/1* 16.20/1* 17.54/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.22/2 1.17/1* 2.33/1* 3.24/1* 0.50/2 0.58/1* 1.40/1* 2.12/1* 2.04/2 1.34/2
18.42/1* 20.46/1* 21.51/1* 23.11/1* 24.09/1*
0.48/5 2.04/2 1.05/2 1.20/4 0.58/4
2 RZEŃCA, Tomasz 25.27 1.23/3 2.56/2 6.00/2 9.43/2 10.30/2 11.31/2 13.11/2 16.10/2 18.06/2 19.38/2
UKS Orientuś, Łódź 1.23/3 1.33/4 3.04/3 3.43/4 0.47/1* 1.01/2 1.40/1* 2.59/12 1.56/1* 1.32/1*
20.20/2 22.19/2 23.22/2 24.31/2 25.27/2
0.42/1* 1.59/1* 1.03/1* 1.09/1* 0.56/3
3 WODZICKI, Filip 27.54 1.32/6 3.01/4 6.05/3 9.43/2 10.37/3 11.42/3 13.32/3 16.24/3 18.35/3 21.33/3
WKS Śląsk, Wrocław 1.32/6 1.29/2 3.04/3 3.38/3 0.54/4 1.05/4 1.50/3 2.52/10 2.11/4 2.58/15
22.19/3 24.31/3 25.36/3 26.49/3 27.54/3
0.46/2 2.12/4 1.05/2 1.13/3 1.05/6
4 BARCHUK, MAKSYM 29.19 2.47/18 4.38/11 8.15/8 12.00/7 13.13/7 14.29/7 16.20/7 18.51/7 20.57/7 22.50/7
Ukraine 2.47/18 1.51/7 3.37/8 3.45/5 1.13/13 1.16/7 1.51/4 2.31/5 2.06/3 1.53/5
23.44/7 25.48/6 27.09/6 28.20/5 29.19/4
0.54/6 2.04/2 1.21/9 1.11/2 0.59/5
5 WESOŁOWSKI, Oskar 29.23 2.28/17 4.01/7 7.02/6 11.01/6 11.54/5 13.04/5 15.11/5 18.30/6 20.42/6 22.31/5
UKS Azymut, Pabianice 2.28/17 1.33/4 3.01/2 3.59/7 0.53/3 1.10/5 2.07/6 3.19/17 2.12/5 1.49/3
23.29/5 25.41/4 26.54/4 28.14/4 29.23/5
0.58/8 2.12/4 1.13/5 1.20/4 1.09/7
6 ŁĄCKI, Jakub 29.48 1.27/4 2.57/3 6.46/5 10.31/4 11.26/4 13.49/6 15.52/6 18.27/5 20.41/5 22.31/5
UKS Azymut, Pabianice 1.27/4 1.30/3 3.49/10 3.45/5 0.55/5 2.23/19 2.03/5 2.35/6 2.14/6 1.50/4
23.29/5 25.41/4 27.00/5 28.35/6 29.48/6
0.58/8 2.12/4 1.19/8 1.35/12 1.13/14
7 ŁUBISZ, Dominik 31.48 1.30/5 3.13/5 6.34/4 10.42/5 11.54/5 12.55/4 15.07/4 17.32/4 20.01/4 22.01/4
UKS Azymut, Pabianice 1.30/5 1.43/6 3.21/6 4.08/9 1.12/12 1.01/2 2.12/8 2.25/2 2.29/8 2.00/7
22.59/4 27.25/7 29.10/7 30.37/7 31.48/7
0.58/8 4.26/19 1.45/16 1.27/8 1.11/10
8 KIELNIEROWSKI, Wojciech 33.30 1.55/12 3.49/6 7.57/7 12.20/8 13.20/8 14.37/8 17.11/8 20.15/8 23.22/8 25.21/8
UKS Azymut, Pabianice 1.55/12 1.54/8 4.08/13 4.23/10 1.00/7 1.17/8 2.34/12 3.04/14 3.07/15 1.59/6
26.25/8 28.44/8 29.52/8 32.21/9 33.30/8
1.04/16 2.19/7 1.08/4 2.29/19 1.09/7
9 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 33.50 1.46/9 6.41/19 9.46/13 13.49/12 14.50/10 16.10/10 18.19/10 20.57/10 23.41/9 25.47/9
BKS Wataha Warszawa 1.46/9 4.55/20 3.05/5 4.03/8 1.01/8 1.20/10 2.09/7 2.38/7 2.44/10 2.06/10
26.46/9 29.17/9 30.39/9 32.14/8 33.50/9
0.59/11 2.31/12 1.22/10 1.35/12 1.36/20
10 KOROTKYI, DMYTRO 35.54 1.17/1* 5.59/17 9.24/11 14.23/14 15.34/14 17.07/14 19.33/14 22.20/13 25.08/12 28.10/11
Ukraine 1.17/1* 4.42/18 3.25/7 4.59/14 1.11/11 1.33/14 2.26/11 2.47/8 2.48/12 3.02/16
28.56/11 31.29/10 33.08/10 34.40/10 35.54/10
0.46/2 2.33/13 1.39/13 1.32/11 1.14/16
11 MEDVIEDIEV, KYRYLO 36.13 1.35/7 4.14/10 9.42/12 14.07/13 15.11/13 16.40/12 19.22/12 22.15/12 25.02/11 27.07/10
Ukraine 1.35/7 2.39/13 5.28/15 4.25/11 1.04/9 1.29/11 2.42/14 2.53/11 2.47/11 2.05/9
28.08/10 32.14/11 33.32/11 35.02/11 36.13/11
1.01/13 4.06/18 1.18/7 1.30/10 1.11/10
12 WYRWA, Tobiasz 36.53 2.06/13 4.04/9 10.02/14 15.43/15 16.41/15 18.18/15 20.53/15 23.22/15 26.10/14 28.31/12
HKS Azymut, Mochy 2.06/13 1.58/9 5.58/18 5.41/18 0.58/6 1.37/16 2.35/13 2.29/4 2.48/12 2.21/12
29.30/12 32.24/12 34.15/12 35.44/12 36.53/12
0.59/11 2.54/15 1.51/17 1.29/9 1.09/7
13 ZIELIŃSKI, Tomasz 37.23 1.44/8 4.01/7 8.43/9 13.19/9 14.29/9 15.59/9 18.11/9 20.39/9 25.17/13 29.19/14
KS Hades, Poznań 1.44/8 2.17/10 4.42/14 4.36/13 1.10/10 1.30/12 2.12/8 2.28/3 4.38/19 4.02/17
30.05/13 33.08/13 34.32/13 36.11/13 37.23/13
0.46/2 3.03/16 1.24/11 1.39/14 1.12/12
14 KURZYP, Michał 37.39 1.48/10 6.22/18 10.06/15 13.38/11 15.03/11 16.16/11 19.23/13 23.18/14 27.12/15 29.53/15
WKS Śląsk, Wrocław 1.48/10 4.34/17 3.44/9 3.32/2 1.25/15 1.13/6 3.07/18 3.55/18 3.54/18 2.41/13
31.04/15 33.25/14 34.42/14 36.48/14 37.39/14
1.11/18 2.21/8 1.17/6 2.06/17 0.51/1*
15 KURDZIEL, Szymon 38.45 2.09/14 7.00/20 10.50/16 15.52/16 17.43/16 19.02/16 21.45/16 25.57/16 29.12/17 31.13/16
WKS Śląsk, Wrocław 2.09/14 4.51/19 3.50/11 5.02/16 1.51/18 1.19/9 2.43/15 4.12/19 3.15/16 2.01/8
32.14/16 34.49/16 36.29/15 37.50/15 38.45/15
1.01/13 2.35/14 1.40/15 1.21/6 0.55/2
16 MIODUSZEWSKI, Władysław 41.03 2.24/16 5.10/13 9.07/10 13.34/10 15.03/11 16.44/13 19.02/11 22.01/11 24.28/10 29.12/13
Team 360 2.24/16 2.46/15 3.57/12 4.27/12 1.29/17 1.41/17 2.18/10 2.59/12 2.27/7 4.44/19
30.14/14 34.17/15 37.57/17 39.49/16 41.03/16
1.02/15 4.03/17 3.40/20 1.52/15 1.14/16
17 IVANCHYKHIN, DANYIL 41.27 2.21/15 5.00/12 11.12/17 16.12/17 19.52/19 21.23/19 24.15/19 27.33/19 30.05/18 32.14/18
Ukraine 2.21/15 2.39/13 6.12/19 5.00/15 3.40/19 1.31/13 2.52/16 3.18/16 2.32/9 2.09/11
33.21/17 35.46/17 37.11/16 40.15/17 41.27/17
1.07/17 2.25/9 1.25/12 3.04/20 1.12/12
18 CIUPA, Jan 41.39 3.18/20 5.45/15 11.24/18 16.47/18 18.10/17 19.55/17 22.57/17 26.12/17 29.08/16 31.56/17
UKS Orientuś, Łódź 3.18/20 2.27/11 5.39/16 5.23/17 1.23/14 1.45/18 3.02/17 3.15/15 2.56/14 2.48/14
33.59/18 36.29/18 38.32/18 40.26/18 41.39/18
2.03/19 2.30/10 2.03/18 1.54/16 1.13/14
19 PETERENKO, Volodymyr 42.25 1.54/11 5.39/14 11.58/20 17.45/19 19.10/18 20.44/18 24.06/18 26.55/18 30.34/19 34.39/19
Ukraine 1.54/11 3.45/16 6.19/20 5.47/19 1.25/15 1.34/15 3.22/19 2.49/9 3.39/17 4.05/18
35.35/19 38.05/19 39.44/19 41.09/19 42.25/19
0.56/7 2.30/10 1.39/13 1.25/7 1.16/18
20 SŁOMCZYŃSKI, Filip 73.14 3.14/19 5.46/16 11.26/19 23.26/20 29.37/20 32.39/20 37.59/20 45.31/20 50.48/20 59.07/20
UKS Orientuś, Łódź 3.14/19 2.32/12 5.40/17 12.00/20 6.11/20 3.02/20 5.20/20 7.32/20 5.17/20 8.19/20
61.34/20 66.37/20 69.13/20 71.40/20 73.14/20
2.27/20 5.03/20 2.36/19 2.27/18 1.34/19
BARTCZAK, Jonasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KREMPIŃSKI, Franciszek DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
SZTRANEK, Maciej DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
WIŚNIEWSKI, Jakub DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 5.1km 0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-53 5-54 6-46 7-52 8-40 9-38 10-62
11-36 12-35 13-41 14-42 15-55 16-63 17-99
1 MAJOWSKI, Jan 29.10 1.17/2 2.32/1* 3.37/1* 4.52/1* 7.56/1* 9.08/1* 12.40/1* 14.18/1* 16.16/1* 17.32/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.17/2 1.15/1* 1.05/2 1.15/1* 3.04/5 1.12/1* 3.32/1* 1.38/1* 1.58/1* 1.16/1*
18.16/1* 19.16/1* 21.11/1* 23.07/1* 25.36/1* 26.26/1* 28.09/1* 29.10/1*
0.44/4 1.00/4 1.55/1* 1.56/1* 2.29/2 0.50/2 1.43/1* 1.01/5
2 PODWORSKI, Kacper 32.41 1.31/4 2.52/4 3.57/3 5.53/4 8.23/3 9.59/2 13.49/2 15.40/2 18.11/2 19.40/2
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.31/4 1.21/4 1.05/2 1.56/8 2.30/2 1.36/4 3.50/2 1.51/4 2.31/5 1.29/6
21.21/3 22.12/3 24.45/3 26.57/2 29.14/2 29.59/2 31.44/2 32.41/2
1.41/9 0.51/1* 2.33/6 2.12/2 2.17/1* 0.45/1* 1.45/2 0.57/3
3 KLYMENKO, Maksym 36.26 1.40/8 3.11/7 4.20/6 5.58/5 8.30/4 10.29/5 16.32/7 18.24/6 20.59/6 22.29/6
Ukraine 1.40/8 1.31/7 1.09/5 1.38/5 2.32/3 1.59/7 6.03/8 1.52/6 2.35/6 1.30/7
23.19/6 24.20/5 26.39/5 29.16/5 32.20/4 33.24/4 35.21/3 36.26/3
0.50/6 1.01/5 2.19/5 2.37/7 3.04/7 1.04/6 1.57/3 1.05/7
4 DĄBROWSKI, Karol 36.28 1.15/1* 2.45/3 4.00/5 6.16/7 8.38/5 10.09/3 14.49/3 16.32/3 18.45/3 20.07/3
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.15/1* 1.30/6 1.15/7 2.16/9 2.22/1* 1.31/3 4.40/5 1.43/2 2.13/3 1.22/4
20.43/2 21.38/2 24.15/2 27.25/3 30.11/3 32.28/3 35.23/4 36.28/4
0.36/1* 0.55/3 2.37/7 3.10/9 2.46/3 2.17/9 2.55/9 1.05/7
5 KUTOVYI, ARTUR 36.45 1.19/3 2.38/2 3.50/2 5.35/3 9.14/7 10.36/7 15.13/4 17.00/4 20.22/4 21.39/4
Ukraine 1.19/3 1.19/2 1.12/6 1.45/6 3.39/8 1.22/2 4.37/3 1.47/3 3.22/7 1.17/2
22.21/4 24.23/6 26.34/4 29.00/4 32.35/5 33.33/5 35.45/5 36.45/5
0.42/3 2.02/9 2.11/2 2.26/3 3.35/9 0.58/4 2.12/5 1.00/4
6 WÓJTOWICZ, Krzysztof 36.46 1.35/7 3.06/6 4.30/7 6.00/6 8.38/5 10.34/6 17.13/8 19.04/7 21.23/7 22.50/7
UNTS, Warszawa 1.35/7 1.31/7 1.24/9 1.30/4 2.38/4 1.56/6 6.39/9 1.51/4 2.19/4 1.27/5
23.41/7 24.35/7 27.17/6 29.50/6 32.49/6 33.52/6 35.54/6 36.46/6
0.51/8 0.54/2 2.42/8 2.33/5 2.59/5 1.03/5 2.02/4 0.52/2
7 TYWONEK, Jan 40.22 3.09/9 4.28/9 5.34/9 6.50/9 9.58/8 11.43/8 16.22/6 18.15/5 20.26/5 21.58/5
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.09/9 1.19/2 1.06/4 1.16/2 3.08/7 1.45/5 4.39/4 1.53/7 2.11/2 1.32/8
22.38/5 23.39/4 30.16/7 32.49/7 35.50/7 36.41/7 39.09/7 40.22/7
0.40/2 1.01/5 6.37/9 2.33/5 3.01/6 0.51/3 2.28/6 1.13/9
8 GÓRSKI, Patryk 42.14 1.34/6 2.56/5 3.57/3 5.15/2 8.21/2 10.27/4 15.43/5 20.04/8 26.27/8 27.48/8
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.34/6 1.22/5 1.01/1* 1.18/3 3.06/6 2.06/8 5.16/6 4.21/8 6.23/9 1.21/3
28.38/8 29.51/8 32.06/8 34.43/8 37.34/8 38.39/8 41.10/8 42.14/8
0.50/6 1.13/7 2.15/4 2.37/7 2.51/4 1.05/7 2.31/7 1.04/6
9 WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech 51.34 1.33/5 3.11/7 4.31/8 6.26/8 15.29/9 19.11/9 24.56/9 30.16/9 34.52/9 37.12/9
UNTS Warszawa 1.33/5 1.38/9 1.20/8 1.55/7 9.03/9 3.42/9 5.45/7 5.20/9 4.36/8 2.20/9
37.59/9 39.20/9 41.32/9 43.58/9 47.05/9 48.11/9 50.52/9 51.34/9
0.47/5 1.21/8 2.12/3 2.26/3 3.07/8 1.06/8 2.41/8 0.42/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 5.4km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-48 3-57 4-59 5-60 6-40 7-49 8-37 9-36 10-35
11-65 12-41 13-50 14-53 15-54 16-46 17-47 18-31 19-99
1 SZTRANEK, Jan 29.41 1.42/2 3.45/2 4.30/2 5.22/2 6.34/2 8.16/1* 10.28/1* 12.01/1* 12.56/1* 13.49/1*
UKS Azymut, Pabianice 1.42/2 2.03/3 0.45/1* 0.52/1* 1.12/1* 1.42/1* 2.12/2 1.33/2 0.55/2 0.53/3
14.32/1* 15.57/1* 18.59/2 20.24/2 22.10/1* 23.45/1* 26.02/1* 27.33/1* 28.42/1* 29.41/1*
0.43/2 1.25/2 3.02/4 1.25/2 1.46/1* 1.35/3 2.17/2 1.31/4 1.09/2 0.59/3
2 NOWAK, Grzegorz 30.15 1.33/1* 3.28/1* 4.15/1* 5.14/1* 6.30/1* 8.16/1* 10.36/2 12.18/2 13.14/2 14.04/2
UKS Siódemka, Rumia 1.33/1* 1.55/1* 0.47/2 0.59/6 1.16/3 1.46/2 2.20/4 1.42/5 0.56/3 0.50/2
14.47/2 16.14/2 18.47/1* 20.17/1* 22.43/2 23.57/2 26.39/2 27.56/2 29.13/2 30.15/2
0.43/2 1.27/3 2.33/2 1.30/4 2.26/5 1.14/1* 2.42/4 1.17/1* 1.17/5 1.02/5
3 ŁAGODA, Franciszek 30.53 1.50/4 3.51/3 4.39/3 5.34/3 6.57/3 9.01/3 11.20/4 12.58/4 13.56/4 14.45/3
WKS Śląsk, Wrocław 1.50/4 2.01/2 0.48/4 0.55/4 1.23/5 2.04/5 2.19/3 1.38/3 0.58/5 0.49/1*
15.30/3 17.05/3 19.33/3 21.01/3 23.19/3 24.44/3 27.20/3 28.44/3 29.52/3 30.53/3
0.45/4 1.35/5 2.28/1* 1.28/3 2.18/3 1.25/2 2.36/3 1.24/3 1.08/1* 1.01/4
4 JOŃCZY, Jakub 31.27 1.59/6 5.23/6 6.12/6 7.04/6 8.19/6 10.08/5 12.28/5 13.55/5 14.47/5 15.51/5
WKS Śląsk, Wrocław 1.59/6 3.24/6 0.49/5 0.52/1* 1.15/2 1.49/3 2.20/4 1.27/1* 0.52/1* 1.04/4
16.29/5 17.53/5 20.59/5 22.19/5 24.08/4 25.50/4 28.04/4 29.27/4 30.37/4 31.27/4
0.38/1* 1.24/1* 3.06/5 1.20/1* 1.49/2 1.42/5 2.14/1* 1.23/2 1.10/3 0.50/1*
5 TOBOREK, Jakub 32.41 1.47/3 4.07/4 4.54/4 5.48/4 7.10/4 9.03/4 11.12/3 12.53/3 13.50/3 15.29/4
WKS Śląsk, Wrocław 1.47/3 2.20/4 0.47/2 0.54/3 1.22/4 1.53/4 2.09/1* 1.41/4 0.57/4 1.39/6
16.17/4 17.46/4 20.24/4 22.00/4 24.18/5 25.53/5 28.53/5 30.26/5 31.38/5 32.41/5
0.48/5 1.29/4 2.38/3 1.36/6 2.18/3 1.35/3 3.00/6 1.33/5 1.12/4 1.03/6
6 STRUGAREK, Łukasz 36.08 1.50/4 5.03/5 5.53/5 6.48/5 8.14/5 10.42/6 13.23/6 15.22/6 16.22/6 17.31/6
WKS Śląsk, Wrocław 1.50/4 3.13/5 0.50/6 0.55/4 1.26/6 2.28/6 2.41/6 1.59/6 1.00/6 1.09/5
18.25/6 20.03/6 23.26/6 24.58/6 27.26/6 29.15/6 32.03/6 33.46/6 35.15/6 36.08/6
0.54/6 1.38/6 3.23/6 1.32/5 2.28/6 1.49/6 2.48/5 1.43/6 1.29/6 0.53/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 5.4km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-48 3-57 4-59 5-60 6-40 7-49 8-37 9-36 10-35
11-65 12-41 13-50 14-53 15-54 16-46 17-47 18-31 19-99
1 KROCHMAL, Adam 61.49 3.21/2 7.40/1* 9.17/1* 11.04/1* 13.54/1* 18.11/1* 25.01/1* 28.23/1* 31.49/1* 33.24/1*
UNTS Warszawa 3.21/2 4.19/2 1.37/3 1.47/2 2.50/2 4.17/2 6.50/3 3.22/3 3.26/3 1.35/2
34.50/1* 37.59/1* 42.49/1* 45.37/1* 49.46/1* 52.29/1* 55.44/1* 58.15/1* 60.22/1* 61.49/1*
1.26/3 3.09/2 4.50/3 2.48/3 4.09/2 2.43/2 3.15/1* 2.31/2 2.07/2 1.27/3
2 RUTKOWSKI, Dariusz 69.44 7.57/3 11.10/2 12.12/2 17.20/2 22.05/2 29.49/2 32.57/2 35.38/2 37.17/2 38.26/2
UKS Azymut, Pabianice 7.57/3 3.13/1* 1.02/1* 5.08/3 4.45/3 7.44/3 3.08/1* 2.41/1* 1.39/1* 1.09/1*
39.29/2 41.29/2 45.16/2 47.04/2 56.50/2 59.13/2 64.23/2 66.27/2 68.43/2 69.44/2
1.03/1* 2.00/1* 3.47/1* 1.48/1* 9.46/4 2.23/1* 5.10/3 2.04/1* 2.16/3 1.01/1*
3 HOROSZKIEWICZ, Adrian 74.07 3.01/1* 22.50/4 24.04/3 25.31/3 27.41/3 30.57/3 34.21/3 37.29/3 39.19/3 41.34/3
UKS Orientuś, Łódź 3.01/1* 19.49/4 1.14/2 1.27/1* 2.10/1* 3.16/1* 3.24/2 3.08/2 1.50/2 2.15/3
42.54/3 49.31/3 53.45/3 56.04/3 59.32/3 62.17/3 67.14/3 70.49/3 72.43/3 74.07/3
1.20/2 6.37/4 4.14/2 2.19/2 3.28/1* 2.45/3 4.57/2 3.35/3 1.54/1* 1.24/2
4 DEPTULSKI, Mateusz 119.56 9.42/4 19.38/3 24.14/4 30.08/4 35.21/4 43.06/4 51.13/4 59.01/4 63.05/4 67.17/4
TSRS 9.42/4 9.56/3 4.36/4 5.54/4 5.13/4 7.45/4 8.07/4 7.48/4 4.04/4 4.12/4
70.06/4 75.11/4 87.01/4 91.44/4 97.00/4 103.06/4 109.00/4 112.47/4 117.18/4 119.56/4
2.49/4 5.05/3 11.50/4 4.43/4 5.16/3 6.06/4 5.54/4 3.47/4 4.31/4 2.38/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 6.1km 0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-48 3-44 4-43 5-40 6-39 7-49 8-37 9-36 10-35
11-41 12-50 13-51 14-52 15-53 16-54 17-46 18-47 19-55 20-31
21-99
1 PABICH, Mariusz 32.37 1.40/3 3.38/5 4.45/5 5.46/4 7.32/3 9.12/4 9.55/4 11.28/3 12.24/3 13.11/3
UKS Azymut, Pabianice 1.40/3 1.58/4 1.07/5 1.01/5 1.46/2 1.40/7 0.43/1* 1.33/2 0.56/5 0.47/5
14.59/3 17.20/3 19.20/3 20.15/3 23.08/3 25.12/3 26.29/2 28.48/1* 29.33/1* 30.38/1*
1.48/6 2.21/2 2.00/8 0.55/1* 2.53/2 2.04/4 1.17/2 2.19/6 0.45/2 1.05/3
31.41/1* 32.37/1*
1.03/4 0.56/5
2 KURZYP, Stanisław 32.41 1.43/5 3.43/6 4.47/6 5.47/5 7.34/4 9.10/3 9.54/3 11.33/4 12.27/4 13.16/4
WKS Śląsk, Wrocław 1.43/5 2.00/6 1.04/3 1.00/3 1.47/3 1.36/6 0.44/3 1.39/5 0.54/4 0.49/6
15.07/4 17.55/4 19.38/4 20.37/4 23.43/4 25.26/4 26.57/4 28.58/3 29.44/3 30.46/2
1.51/8 2.48/10 1.43/3 0.59/4 3.06/6 1.43/1* 1.31/8 2.01/4 0.46/3 1.02/1*
31.48/2 32.41/2
1.02/3 0.53/4
3 DZIOBA, Mateusz 32.43 1.40/3 3.32/2 4.37/2 5.37/3 7.29/2 8.57/2 9.41/2 11.17/2 12.14/2 12.56/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.40/3 1.52/2 1.05/4 1.00/3 1.52/4 1.28/1* 0.44/3 1.36/4 0.57/6 0.42/1*
14.39/2 17.00/1* 18.35/1* 19.31/1* 22.34/1* 24.53/2 26.20/1* 28.53/2 29.39/2 30.47/3
1.43/1* 2.21/2 1.35/2 0.56/2 3.03/4 2.19/7 1.27/5 2.33/10 0.46/3 1.08/5
31.51/3 32.43/3
1.04/5 0.52/3
4 LEVYTSKYI, Nazar 32.54 1.46/7 3.30/1* 4.32/1* 5.26/1* 7.10/1* 8.42/1* 9.25/1* 10.55/1* 11.46/1* 12.32/1*
KSO IF DEAF 1.46/7 1.44/1* 1.02/2 0.54/1* 1.44/1* 1.32/2 0.43/1* 1.30/1* 0.51/1* 0.46/4
14.15/1* 17.17/2 18.49/2 19.50/2 22.40/2 24.51/1* 26.41/3 29.05/4 29.51/4 30.56/4
1.43/1* 3.02/11 1.32/1* 1.01/7 2.50/1* 2.11/5 1.50/12 2.24/8 0.46/3 1.05/3
31.56/4 32.54/4
1.00/1* 0.58/7
5 KALATA, Michał 33.17 1.39/2 3.37/4 4.37/2 5.34/2 7.54/6 9.39/6 10.25/6 12.04/6 12.56/6 13.53/6
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.39/2 1.58/4 1.00/1* 0.57/2 2.20/11 1.45/10 0.46/7 1.39/5 0.52/2 0.57/10
15.40/5 18.00/5 19.43/5 20.57/5 24.03/5 26.14/5 27.29/5 29.27/5 30.13/5 31.17/5
1.47/3 2.20/1* 1.43/3 1.14/10 3.06/6 2.11/5 1.15/1* 1.58/3 0.46/3 1.04/2
32.18/5 33.17/5
1.01/2 0.59/8
6 WENSŁAW, Mateusz 35.16 1.38/1* 3.34/3 4.41/4 5.50/6 7.42/5 9.23/5 10.11/5 11.56/5 12.53/5 13.47/5
UKS Azymut 45, Gdynia 1.38/1* 1.56/3 1.07/5 1.09/10 1.52/4 1.41/8 0.48/8 1.45/7 0.57/6 0.54/9
15.47/6 18.16/6 19.59/6 21.01/6 24.48/6 27.24/6 28.52/6 30.53/6 31.47/6 32.58/6
2.00/9 2.29/5 1.43/3 1.02/8 3.47/11 2.36/9 1.28/6 2.01/4 0.54/8 1.11/7
34.09/6 35.16/6
1.11/8 1.07/12
7 KRASZEWSKI, Przemysław 36.29 1.53/11 4.14/9 5.37/8 6.38/8 8.39/8 10.32/9 11.32/9 13.17/8 14.17/8 15.06/8
WKS Śląsk, Wrocław 1.53/11 2.21/8 1.23/9 1.01/5 2.01/9 1.53/11 1.00/14 1.45/7 1.00/11 0.49/6
16.56/7 19.25/7 21.15/7 22.14/7 25.13/7 27.50/7 29.25/7 32.09/8 33.04/8 34.20/8
1.50/7 2.29/5 1.50/7 0.59/4 2.59/3 2.37/10 1.35/9 2.44/11 0.55/9 1.16/8
35.33/7 36.29/7
1.13/9 0.56/5
8 MICHALAK, Kacper 36.35 1.51/9 4.07/7 5.17/7 6.25/7 8.25/7 10.09/7 10.54/7 12.43/7 13.40/7 14.44/7
UNTS, Warszawa 1.51/9 2.16/7 1.10/7 1.08/9 2.00/7 1.44/9 0.45/5 1.49/9 0.57/6 1.04/11
17.11/9 19.45/9 22.07/9 23.10/9 26.28/9 28.28/8 30.05/8 31.58/7 32.53/7 34.14/7
2.27/12 2.34/9 2.22/10 1.03/9 3.18/10 2.00/2 1.37/10 1.53/1* 0.55/9 1.21/10
35.33/7 36.35/8
1.19/10 1.02/10
9 GŁADECKI, Dawid 37.40 1.45/6 4.10/8 5.43/9 6.47/9 8.47/9 10.20/8 11.15/8 14.15/10 15.08/10 16.00/10
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.45/6 2.25/9 1.33/13 1.04/7 2.00/7 1.33/3 0.55/12 3.00/14 0.53/3 0.52/8
18.04/10 20.31/10 22.17/10 24.46/11 27.50/10 30.20/11 31.42/11 33.37/10 34.21/9 35.44/9
2.04/10 2.27/4 1.46/6 2.29/14 3.04/5 2.30/8 1.22/3 1.55/2 0.44/1* 1.23/12
36.50/9 37.40/9
1.06/6 0.50/1*
10 PASZYŃSKI, Piotr 38.00 1.48/8 4.36/10 6.30/11 7.52/11 10.17/11 11.52/11 12.44/11 15.00/11 16.19/11 17.04/11
UKS Orientuś, Łódź 1.48/8 2.48/12 1.54/14 1.22/11 2.25/13 1.35/5 0.52/11 2.16/12 1.19/14 0.45/2
18.51/11 21.23/11 23.42/11 24.41/10 27.55/11 29.55/10 31.17/10 33.41/11 34.31/10 35.52/11
1.47/3 2.32/8 2.19/9 0.59/4 3.14/9 2.00/2 1.22/3 2.24/8 0.50/7 1.21/10
37.00/10 38.00/10
1.08/7 1.00/9
11 KUNIKOWSKI, Tomasz 38.31 2.09/12 4.42/11 6.14/10 7.36/10 9.33/10 11.07/10 11.55/10 13.30/9 14.27/9 15.12/9
MKS Metalowiec, Łódź 2.09/12 2.33/10 1.32/12 1.22/11 1.57/6 1.34/4 0.48/8 1.35/3 0.57/6 0.45/2
16.59/8 19.28/8 21.57/8 22.55/8 26.02/8 29.00/9 31.11/9 33.30/9 34.35/11 35.45/10
1.47/3 2.29/5 2.29/11 0.58/3 3.07/8 2.58/13 2.11/13 2.19/6 1.05/12 1.10/6
37.41/11 38.31/11
1.56/13 0.50/1*
12 DEREDOS, Bruno 47.39 2.30/14 5.14/12 6.38/12 8.28/14 10.35/12 12.35/12 13.23/12 15.19/12 16.29/12 17.36/12
UKS Orientuś, Łódź 2.30/14 2.44/11 1.24/10 1.50/14 2.07/10 2.00/12 0.48/8 1.56/11 1.10/12 1.07/13
21.22/13 24.35/12 27.06/12 28.28/12 32.43/12 36.24/12 38.12/12 41.34/12 43.20/12 44.54/12
3.46/14 3.13/12 2.31/12 1.22/11 4.15/13 3.41/14 1.48/11 3.22/14 1.46/14 1.34/13
46.34/12 47.39/12
1.40/12 1.05/11
13 FROM, Piotr 48.55 1.51/9 5.57/14 7.10/14 8.17/13 10.39/13 13.56/14 14.41/14 16.33/14 17.32/13 18.39/13
CSLog 1.51/9 4.06/14 1.13/8 1.07/8 2.22/12 3.17/14 0.45/5 1.52/10 0.59/10 1.07/13
21.05/12 27.33/14 31.24/14 32.50/14 36.41/14 39.35/14 41.03/14 43.56/14 44.59/14 46.17/14
2.26/11 6.28/14 3.51/14 1.26/12 3.51/12 2.54/12 1.28/6 2.53/13 1.03/11 1.18/9
47.47/13 48.55/13
1.30/11 1.08/13
14 WOŁOWCZYK, Krzysztof 49.37 2.18/13 5.15/13 6.45/13 8.12/12 10.48/14 13.00/13 13.57/13 16.18/13 17.36/14 18.42/14
UNTS, Warszawa 2.18/13 2.57/13 1.30/11 1.27/13 2.36/14 2.12/13 0.57/13 2.21/13 1.18/13 1.06/12
21.25/14 24.56/13 27.31/13 29.01/13 33.37/13 36.30/13 40.20/13 43.06/13 44.35/13 46.13/13
2.43/13 3.31/13 2.35/13 1.30/13 4.36/14 2.53/11 3.50/14 2.46/12 1.29/13 1.38/14
48.11/14 49.37/14
1.58/14 1.26/14
OMER, Wiktor NKL-bPK 3.07/ 7.12/ 10.48/ 13.00/ 15.37/ 17.42/ / 23.03/ 25.41/ 27.17/
MKS Metalowiec, Łódź 3.07/ 4.05/ 3.36/ 2.12/ 2.37/ 2.05/ / / 2.38/ 1.36/
30.32/ 35.04/ 37.44/ 39.07/ 44.02/ 50.39/ 54.01/ 57.59/ 60.51/ 63.45/
3.15/ 4.32/ 2.40/ 1.23/ 4.55/ 6.37/ 3.22/ 3.58/ 2.52/ 2.54/
73.50/ 75.01/
10.05/ 1.11/
JANKOWIAK, Paweł NKL-bPK 2.03/ 4.03/ 5.10/ 6.04/ 8.13/ 11.21/ 12.02/ 13.52/ / 15.47/
Chyże BnO 2.03/ 2.00/ 1.07/ 0.54/ 2.09/ 3.08/ 0.41/ 1.50/ / /
17.41/ 20.19/ 22.05/ 23.04/ 26.16/ 28.15/ 29.45/ 31.59/ 32.51/ 33.55/
1.54/ 2.38/ 1.46/ 0.59/ 3.12/ 1.59/ 1.30/ 2.14/ 0.52/ 1.04/
35.10/ 36.12/
1.15/ 1.02/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.4km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-48 3-57 4-59 5-60 6-40 7-49 8-37 9-36 10-35
11-65 12-41 13-50 14-53 15-54 16-46 17-47 18-31 19-99
1 WOJCIECH, Sebastian 34.48 2.04/1* 4.20/1* 5.12/1* 6.14/1* 7.42/1* 9.56/1* 12.36/1* 14.29/1* 15.29/1* 16.25/1*
KS Hades, Poznań 2.04/1* 2.16/1* 0.52/1* 1.02/1* 1.28/1* 2.14/1* 2.40/2 1.53/1* 1.00/1* 0.56/1*
17.33/1* 19.45/1* 22.53/1* 24.34/1* 26.55/1* 28.21/1* 30.43/1* 32.24/1* 33.42/1* 34.48/1*
1.08/8 2.12/6 3.08/2 1.41/3 2.21/1* 1.26/2 2.22/2 1.41/3 1.18/1* 1.06/3
2 MAJASOW, Kostiantyn 36.42 2.11/3 4.38/3 5.35/2 6.42/2 8.12/2 10.28/2 13.06/2 15.14/2 16.21/2 17.28/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.11/3 2.27/2 0.57/3 1.07/2 1.30/2 2.16/4 2.38/1* 2.08/5 1.07/2 1.07/4
18.24/2 20.15/2 23.34/2 25.20/2 28.00/2 30.18/2 32.28/2 33.59/2 35.34/2 36.42/2
0.56/3 1.51/2 3.19/5 1.46/5 2.40/4 2.18/7 2.10/1* 1.31/1* 1.35/7 1.08/4
3 GORZELNIAK, Karol 37.56 2.09/2 4.36/2 5.37/3 6.48/4 8.22/4 10.37/3 14.05/4 16.40/4 18.12/5 19.31/5
HKS Azymut, Mochy 2.09/2 2.27/2 1.01/4 1.11/4 1.34/4 2.15/3 3.28/8 2.35/9 1.32/8 1.19/7
20.20/5 22.14/5 25.17/4 26.58/4 29.43/3 31.26/3 34.01/3 35.32/3 36.53/3 37.56/3
0.49/1* 1.54/3 3.03/1* 1.41/3 2.45/5 1.43/3 2.35/5 1.31/1* 1.21/3 1.03/2
4 ŁUBIS, Michał 39.27 2.18/5 4.45/5 5.53/5 7.05/5 8.36/5 10.50/4 13.56/3 15.58/3 17.10/3 18.21/3
UKS Azymut, Pabianice 2.18/5 2.27/2 1.08/6 1.12/5 1.31/3 2.14/1* 3.06/5 2.02/4 1.12/5 1.11/5
19.35/3 21.18/3 25.00/3 26.50/3 29.55/4 32.07/4 34.51/4 36.48/4 38.12/4 39.27/4
1.14/10 1.43/ 3.42/8 1.50/6 3.05/6 2.12/6 2.44/6 1.57/6 1.24/4 1.15/7
5 MIODUSZEWSKI, Mateusz 41.01 2.11/3 4.42/4 5.38/4 6.45/3 8.20/3 11.56/6 18.04/7 20.01/7 21.10/7 22.14/7
Team 360 2.11/3 2.31/5 0.56/2 1.07/2 1.35/5 3.36/11 6.08/11 1.57/2 1.09/4 1.04/3
23.29/7 25.35/7 28.52/6 30.32/6 32.56/6 34.20/6 36.42/5 38.27/5 39.46/5 41.01/5
1.15/11 2.06/5 3.17/3 1.40/2 2.24/2 1.24/1* 2.22/2 1.45/5 1.19/2 1.15/7
6 WDOWCZYK, Piotr 42.25 2.23/6 5.05/6 6.11/6 7.31/6 9.15/6 11.41/5 14.39/5 16.40/4 17.47/4 19.06/4
2 pinz 2.23/6 2.42/6 1.06/5 1.20/8 1.44/7 2.26/5 2.58/4 2.01/3 1.07/2 1.19/7
20.00/4 22.00/4 25.22/5 27.17/5 30.40/5 32.36/5 37.58/6 39.41/6 41.06/6 42.25/6
0.54/2 2.00/4 3.22/6 1.55/7 3.23/8 1.56/5 5.22/11 1.43/4 1.25/5 1.19/10
7 WYRZYKOWSKI, Patryk 47.14 3.15/10 6.17/8 7.34/9 8.53/8 10.47/8 13.28/8 16.42/6 18.53/6 20.24/6 22.01/6
KS Hades, Poznań 3.15/10 3.02/8 1.17/8 1.19/7 1.54/8 2.41/7 3.14/6 2.11/6 1.31/7 1.37/10
23.08/6 25.27/6 28.57/7 30.56/7 36.18/7 38.50/7 42.14/7 44.15/7 45.54/7 47.14/7
1.07/7 2.19/8 3.30/7 1.59/9 5.22/12 2.32/9 3.24/7 2.01/7 1.39/9 1.20/11
8 GOLARZ, Tomasz 48.43 2.31/7 6.17/8 7.28/8 10.00/10 11.56/10 19.36/12 22.27/11 24.56/10 26.22/9 27.39/9
2 Pułk Inżynieryjny 2.31/7 3.46/10 1.11/7 2.32/12 1.56/9 7.40/12 2.51/3 2.29/8 1.26/6 1.17/6
28.36/9 30.50/8 34.44/8 36.22/8 38.57/8 41.20/8 43.53/8 45.58/8 47.34/8 48.43/8
0.57/4 2.14/7 3.54/9 1.38/1* 2.35/3 2.23/8 2.33/4 2.05/8 1.36/8 1.09/6
9 FRĄTCZAK, Sławomir 52.56 2.32/8 5.33/7 6.53/7 8.06/7 10.04/7 13.22/7 18.46/9 21.14/8 26.46/10 28.16/10
PKO Harpagan, Gdańsk 2.32/8 3.01/7 1.20/9 1.13/6 1.58/10 3.18/9 5.24/9 2.28/7 5.32/12 1.30/9
29.20/10 31.39/9 34.56/9 37.23/9 41.06/9 42.59/9 47.01/9 49.55/9 51.48/9 52.56/9
1.04/5 2.19/8 3.17/3 2.27/12 3.43/10 1.53/4 4.02/9 2.54/11 1.53/11 1.08/4
10 KRAWCZYK, Marcin 57.53 3.21/11 6.47/10 8.09/10 9.35/9 11.40/9 14.56/9 18.20/8 21.28/9 23.18/8 25.40/8
UKS Azymut, Pabianice 3.21/11 3.26/9 1.22/10 1.26/9 2.05/11 3.16/8 3.24/7 3.08/11 1.50/10 2.22/12
26.52/8 33.19/10 37.42/10 39.57/10 43.30/10 46.13/10 51.25/10 54.38/10 56.37/10 57.53/10
1.12/9 6.27/12 4.23/11 2.15/10 3.33/9 2.43/10 5.12/10 3.13/12 1.59/12 1.16/9
11 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 61.40 2.57/9 6.51/11 8.28/11 10.03/11 12.09/11 15.31/10 21.34/10 26.19/11 28.23/11 30.09/11
KB MANIAC Poznań 2.57/9 3.54/11 1.37/11 1.35/11 2.06/12 3.22/10 6.03/10 4.45/12 2.04/11 1.46/11
31.52/11 36.09/11 40.55/11 42.50/11 47.11/11 50.29/11 56.15/11 58.24/11 60.15/11 61.40/11
1.43/12 4.17/11 4.46/12 1.55/7 4.21/11 3.18/11 5.46/12 2.09/9 1.51/10 1.25/12
12 PIOTROWSKI, Jarosław 62.47 3.59/12 9.04/12 11.21/12 12.50/12 14.29/12 16.58/11 31.37/12 34.16/12 35.50/12 36.48/12
MKS Metalowiec, Łódź 3.59/12 5.05/12 2.17/12 1.29/10 1.39/6 2.29/6 14.39/12 2.39/10 1.34/9 0.58/2
37.54/12 41.01/12 45.02/12 47.27/12 50.33/12 54.08/12 58.02/12 60.18/12 61.51/12 62.47/12
1.06/6 3.07/10 4.01/10 2.25/11 3.06/7 3.35/12 3.54/8 2.16/10 1.33/6 0.56/1*
RYMINIECKI, Robert DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 5.1km 0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-53 5-54 6-46 7-52 8-40 9-38 10-62
11-36 12-35 13-41 14-42 15-55 16-63 17-99
1 GOLINOWSKI, Paweł 34.04 1.34/1* 3.00/1* 4.16/1* 5.35/1* 8.17/1* 9.52/1* 13.44/1* 16.15/1* 19.18/1* 20.33/1*
Indywidualny Dolnośląskie 1.34/1* 1.26/1* 1.16/3 1.19/1* 2.42/3 1.35/1* 3.52/1* 2.31/11 3.03/4 1.15/1*
21.18/1* 22.22/1* 25.07/1* 27.09/1* 29.44/1* 30.42/1* 32.43/1* 34.04/1*
0.45/3 1.04/2 2.45/6 2.02/1* 2.35/1* 0.58/1* 2.01/2 1.21/11
2 ZAMIARA, Piotr 39.16 1.39/3 3.25/3 4.45/3 6.19/2 9.24/2 11.44/2 17.12/4 19.20/3 21.52/2 23.22/2
KS Hades, Poznań 1.39/3 1.46/6 1.20/5 1.34/2 3.05/6 2.20/10 5.28/9 2.08/6 2.32/1* 1.30/4
24.16/2 25.40/2 28.49/4 31.32/4 34.31/3 35.42/2 37.59/2 39.16/2
0.54/7 1.24/10 3.09/10 2.43/9 2.59/4 1.11/6 2.17/6 1.17/9
3 BĄK, Piotr 39.28 2.07/10 4.20/10 6.09/9 8.14/9 10.27/4 12.15/3 16.34/2 18.20/2 23.44/5 25.30/5
WKS Śląsk, Wrocław 2.07/10 2.13/8 1.49/14 2.05/11 2.13/1* 1.48/4 4.19/2 1.46/2 5.24/10 1.46/7
26.46/5 27.59/5 30.27/5 32.37/5 35.19/4 36.26/4 38.29/3 39.28/3
1.16/15 1.13/5 2.28/3 2.10/2 2.42/2 1.07/4 2.03/3 0.59/2
4 PABICH, Tomasz 40.24 2.00/7 3.38/5 5.04/5 6.54/5 10.48/6 12.42/6 17.36/5 19.37/4 22.27/4 24.04/4
UKS Azymut, Pabianice 2.00/7 1.38/3 1.26/6 1.50/6 3.54/9 1.54/6 4.54/6 2.01/4 2.50/3 1.37/5
25.01/4 26.06/3 28.48/3 31.19/3 34.17/2 36.20/3 38.57/4 40.24/4
0.57/9 1.05/3 2.42/4 2.31/6 2.58/3 2.03/13 2.37/9 1.27/12
5 KIRAKOSOV, Kostiantyn 43.14 1.38/2 3.55/7 5.08/6 6.48/4 10.43/5 12.31/5 17.05/3 19.44/5 22.21/3 24.02/3
ambitracing team 1.38/2 2.17/11 1.13/1* 1.40/4 3.55/10 1.48/4 4.34/4 2.39/14 2.37/2 1.41/6
24.58/3 26.08/4 28.31/2 30.48/2 38.01/5 39.44/5 41.59/5 43.14/5
0.56/8 1.10/4 2.23/1* 2.17/3 7.13/16 1.43/12 2.15/5 1.15/8
6 KUJDA, Arkadiusz 44.46 2.08/11 4.33/11 6.15/10 8.12/8 12.04/9 14.21/9 19.59/8 22.25/8 26.01/7 27.53/7
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 2.08/11 2.25/14 1.42/10 1.57/8 3.52/8 2.17/9 5.38/10 2.26/10 3.36/5 1.52/10
28.51/7 30.05/7 33.00/8 35.31/8 38.51/6 41.31/7 43.39/6 44.46/6
0.58/10 1.14/6 2.55/7 2.31/6 3.20/6 2.40/15 2.08/4 1.07/5
7 WOJCZYK, Sebastian 44.58 2.04/8 3.47/6 7.29/14 9.12/13 11.48/8 13.28/7 19.13/7 21.29/7 26.11/8 28.05/8
UKS Orientuś, Łódź 2.04/8 1.43/5 3.42/16 1.43/5 2.36/2 1.40/3 5.45/11 2.16/7 4.42/9 1.54/11
28.51/7 30.07/8 32.50/7 35.24/6 40.37/8 41.37/8 43.56/8 44.58/7
0.46/4 1.16/8 2.43/5 2.34/8 5.13/14 1.00/2 2.19/7 1.02/3
8 LENDZIOSZEK, Michał 45.24 1.57/5 3.59/8 5.43/7 7.41/6 10.24/3 12.26/4 17.47/6 20.28/6 24.46/6 26.32/6
BKS Wataha, Warszawa 1.57/5 2.02/7 1.44/12 1.58/9 2.43/4 2.02/7 5.21/7 2.41/15 4.18/8 1.46/7
27.40/6 29.05/6 32.31/6 35.24/6 39.11/7 40.18/6 43.49/7 45.24/8
1.08/13 1.25/11 3.26/12 2.53/10 3.47/9 1.07/4 3.31/15 1.35/15
9 MUSIAŁ, Krzysztof 47.02 1.43/4 3.14/2 4.33/2 10.21/14 13.13/12 17.01/12 21.50/11 23.42/10 30.50/10 32.16/10
8pplot Koszalin 1.43/4 1.31/2 1.19/4 5.48/16 2.52/5 3.48/16 4.49/5 1.52/3 7.08/13 1.26/3
33.04/10 33.59/10 36.26/10 38.43/9 42.01/9 43.04/9 45.57/9 47.02/9
0.48/6 0.55/1* 2.27/2 2.17/3 3.18/5 1.03/3 2.53/12 1.05/4
10 BEK, Michał 48.49 2.23/13 4.44/12 6.27/11 8.38/11 13.04/11 15.40/11 21.34/10 24.08/11 27.56/9 29.54/9
Indywidualny Łódzkie 2.23/13 2.21/13 1.43/11 2.11/13 4.26/12 2.36/14 5.54/12 2.34/12 3.48/7 1.58/12
31.29/9 32.51/9 36.08/9 39.15/10 43.21/10 44.45/10 47.20/10 48.49/10
1.35/16 1.22/9 3.17/11 3.07/12 4.06/12 1.24/9 2.35/8 1.29/14
11 BOREK, Krzysztof 51.38 1.58/6 3.36/4 4.50/4 6.29/3 18.22/14 20.01/13 24.30/12 26.14/12 34.51/13 36.06/13
UKS Traper, Złocieniec 1.58/6 1.38/3 1.14/2 1.39/3 11.53/16 1.39/2 4.29/3 1.44/1* 8.37/14 1.15/1*
36.52/12 38.06/12 41.12/11 43.37/11 47.30/11 48.49/11 50.46/11 51.38/11
0.46/4 1.14/6 3.06/9 2.25/5 3.53/11 1.19/8 1.57/1* 0.52/1*
12 GROCHAL, Marcin 53.18 2.17/12 4.47/14 6.28/12 8.22/10 12.26/10 14.32/10 25.11/13 27.33/13 31.12/11 34.11/11
KS Kościelec, Chrzanów 2.17/12 2.30/15 1.41/9 1.54/7 4.04/11 2.06/8 10.39/16 2.22/9 3.39/6 2.59/15
34.54/11 37.39/11 41.14/12 44.24/12 47.57/12 49.26/12 52.11/12 53.18/12
0.43/2 2.45/16 3.35/14 3.10/13 3.33/8 1.29/10 2.45/10 1.07/5
13 TOMECKI, Tomasz 59.27 2.46/15 12.13/16 13.51/16 16.28/16 23.05/16 25.27/16 30.50/15 32.53/15 38.46/14 40.35/14
MKS Metalowiec, Łódź 2.46/15 9.27/16 1.38/8 2.37/14 6.37/13 2.22/12 5.23/8 2.03/5 5.53/11 1.49/9
41.40/14 43.18/14 46.19/13 49.31/13 53.49/13 55.04/13 58.00/13 59.27/13
1.05/11 1.38/12 3.01/8 3.12/14 4.18/13 1.15/7 2.56/13 1.27/12
14 STACHOWSKI, Paweł 63.52 2.05/9 4.18/9 5.52/8 8.01/7 11.40/7 14.08/8 20.37/9 23.13/9 33.58/12 36.04/12
Indywidualny lubuskie 2.05/9 2.13/8 1.34/7 2.09/12 3.39/7 2.28/13 6.29/13 2.36/13 10.45/15 2.06/13
37.09/13 39.13/13 48.38/14 51.42/14 55.31/14 58.33/14 62.04/14 63.52/14
1.05/11 2.04/13 9.25/16 3.04/11 3.49/10 3.02/16 3.31/15 1.48/16
15 RYCHŁOWSKI, Tomasz 65.18 2.28/14 4.46/13 6.38/13 8.42/12 18.13/13 20.34/14 27.27/14 29.47/14 43.09/16 46.15/16
KS Kościelec, Chrzanów 2.28/14 2.18/12 1.52/15 2.04/10 9.31/14 2.21/11 6.53/15 2.20/8 13.22/16 3.06/16
46.57/16 49.38/16 53.12/16 56.24/15 59.49/15 61.21/15 64.11/15 65.18/15
0.42/1* 2.41/15 3.34/13 3.12/14 3.25/7 1.32/11 2.50/11 1.07/5
16 MATACZYŃSKI, Marcin 71.29 3.46/16 6.00/15 7.46/15 10.39/15 21.58/15 24.50/15 31.36/16 34.50/16 41.50/15 44.24/15
Indywidualnie 3.46/16 2.14/10 1.46/13 2.53/15 11.19/15 2.52/15 6.46/14 3.14/16 7.00/12 2.34/14
45.32/15 47.45/15 52.50/15 58.23/16 64.58/16 67.02/16 70.09/16 71.29/16
1.08/13 2.13/14 5.05/15 5.33/16 6.35/15 2.04/14 3.07/14 1.20/10
MAŁECKI, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny lubuskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
TKACZUK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut, Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 4.6km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-48 3-44 4-43 5-53 6-52 7-40 8-49 9-39 10-41
11-50 12-55 13-63 14-99
1 NOWAK, Jacek 25.31 2.35/1* 3.19/1* 4.33/1* 5.34/1* 7.32/1* 10.28/1* 12.04/1* 14.16/1* 14.59/1* 16.36/1*
UKS Siódemka, Rumia 2.35/1* 0.44/1* 1.14/1* 1.01/1* 1.58/1* 2.56/1* 1.36/1* 2.12/1* 0.43/1* 1.37/2
19.15/1* 21.36/1* 22.26/1* 24.29/1* 25.31/1*
2.39/1* 2.21/5 0.50/1* 2.03/4 1.02/2
2 GMUR, Karol 27.04 2.50/3 3.39/3 4.55/2 6.02/2 8.10/2 11.08/2 13.02/2 15.30/2 16.17/2 17.53/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.50/3 0.49/3 1.16/2 1.07/2 2.08/2 2.58/2 1.54/3 2.28/2 0.47/2 1.36/1*
20.37/2 22.45/2 23.36/2 25.58/2 27.04/2
2.44/2 2.08/2 0.51/2 2.22/6 1.06/5
3 PORZYCZ, Janusz 28.15 2.47/2 3.34/2 4.59/3 6.13/3 8.30/3 11.43/3 13.42/3 16.19/3 17.11/3 18.57/3
UKS Siódemka, Rumia 2.47/2 0.47/2 1.25/7 1.14/4 2.17/4 3.13/3 1.59/6 2.37/3 0.52/4 1.46/5
21.53/3 23.53/3 24.49/3 26.51/3 28.15/3
2.56/5 2.00/1* 0.56/3 2.02/2 1.24/17
4 SĘDŁAK, Krystian 30.26 3.01/4 3.52/4 5.13/4 6.24/4 8.35/4 12.36/4 14.33/4 17.25/4 18.24/4 20.10/5
OK! Sport, Warszawa 3.01/4 0.51/4 1.21/5 1.11/3 2.11/3 4.01/9 1.57/5 2.52/6 0.59/7 1.46/5
23.22/4 25.56/4 27.05/4 29.18/4 30.26/4
3.12/6 2.34/7 1.09/7 2.13/5 1.08/8
5 SZMYT, Łukasz 31.02 3.22/8 4.15/7 5.45/8 7.06/8 9.42/8 13.01/7 15.01/7 17.45/7 19.06/7 20.57/7
HKS Azymut, Mochy 3.22/8 0.53/6 1.30/8 1.21/6 2.36/9 3.19/4 2.00/8 2.44/4 1.21/19 1.51/8
23.52/7 26.47/7 27.58/6 30.00/5 31.02/5
2.55/4 2.55/13 1.11/8 2.02/2 1.02/2
6 MOL, Krzysztof 31.13 3.06/5 4.02/5 5.33/6 6.50/5 9.30/7 13.00/6 14.59/6 17.44/6 18.41/6 20.30/6
HKS Azymut, Mochy 3.06/5 0.56/8 1.31/9 1.17/5 2.40/10 3.30/6 1.59/6 2.45/5 0.57/6 1.49/7
23.47/5 26.32/6 27.39/5 30.08/6 31.13/6
3.17/10 2.45/11 1.07/5 2.29/11 1.05/4
7 FIEDOROWICZ, Szczepan 31.29 3.25/9 4.20/9 5.41/7 7.04/7 9.22/6 12.48/5 14.44/5 17.36/5 18.27/5 20.06/4
UKS Traper, Złocieniec 3.25/9 0.55/7 1.21/5 1.23/8 2.18/5 3.26/5 1.56/4 2.52/6 0.51/3 1.39/3
23.50/6 26.05/5 28.28/7 30.29/7 31.29/7
3.44/12 2.15/4 2.23/24 2.01/1* 1.00/1*
8 BIOLIK, Grzegorz 34.45 3.34/12 4.33/11 6.22/13 7.48/11 11.08/12 14.56/9 17.06/9 20.16/8 21.19/8 23.17/8
UNTS, Warszawa 3.34/12 0.59/10 1.49/17 1.26/9 3.20/18 3.48/8 2.10/12 3.10/12 1.03/10 1.58/11
27.04/8 29.40/8 30.53/8 33.22/8 34.45/8
3.47/13 2.36/10 1.13/9 2.29/11 1.23/15
9 DUDA, Tomasz 35.50 3.20/7 4.17/8 6.06/9 7.27/9 10.11/9 13.47/8 15.52/8 21.05/9 22.18/9 24.32/10
UKS Traper, Złocieniec 3.20/7 0.57/9 1.49/17 1.21/6 2.44/11 3.36/7 2.05/11 5.13/20 1.13/14 2.14/13
27.53/10 30.53/10 32.21/10 34.43/9 35.50/9
3.21/11 3.00/15 1.28/20 2.22/6 1.07/7
10 KIELNIEROWSKI, Paweł 35.54 3.37/13 5.16/16 7.04/15 8.42/15 11.40/13 15.58/11 17.58/11 21.14/10 22.19/10 24.16/9
UKS Azymut, Pabianice 3.37/13 1.39/19 1.48/15 1.38/15 2.58/12 4.18/11 2.00/8 3.16/13 1.05/12 1.57/10
27.31/9 30.37/9 31.51/9 34.48/10 35.54/10
3.15/8 3.06/17 1.14/11 2.57/17 1.06/5
11 MIANOWSKI, Rafał 36.09 3.25/9 4.31/10 6.11/10 7.55/13 10.17/10 16.35/13 18.45/13 21.42/11 22.59/11 25.47/12
UNTS, Warszawa 3.25/9 1.06/12 1.40/12 1.44/19 2.22/6 6.18/19 2.10/12 2.57/8 1.17/16 2.48/21
29.03/11 31.17/11 32.34/11 34.56/11 36.09/11
3.16/9 2.14/3 1.17/14 2.22/6 1.13/11
12 CHABIERA, Tomasz 37.28 3.16/6 4.07/6 5.23/5 6.51/6 9.16/5 18.28/17 20.28/16 23.30/15 24.25/15 26.49/15
UNTS, Warszawa 3.16/6 0.51/4 1.16/2 1.28/11 2.25/7 9.12/23 2.00/8 3.02/10 0.55/5 2.24/17
30.01/14 32.32/12 33.38/12 36.05/12 37.28/12
3.12/6 2.31/6 1.06/4 2.27/10 1.23/15
13 FILIPIAK, Marek 37.57 3.40/14 5.36/17 7.23/17 9.02/17 12.03/17 16.37/14 19.11/14 22.38/14 23.41/14 25.58/14
KS Hades, Poznań 3.40/14 1.56/21 1.47/14 1.39/16 3.01/14 4.34/14 2.34/19 3.27/14 1.03/10 2.17/15
29.58/13 32.57/15 34.15/13 36.40/13 37.57/13
4.00/16 2.59/14 1.18/15 2.25/9 1.17/13
14 KREMPIŃSKI, Piotr 38.32 3.25/9 4.43/12 6.20/12 7.54/12 12.00/16 16.19/12 18.40/12 22.29/13 23.28/13 25.55/13
UKS Azymut, Pabianice 3.25/9 1.18/16 1.37/11 1.34/14 4.06/21 4.19/12 2.21/16 3.49/17 0.59/7 2.27/18
30.03/15 32.52/13 34.27/14 37.07/14 38.32/14
4.08/17 2.49/12 1.35/22 2.40/14 1.25/18
15 PACYNA, Krzysztof 38.38 3.42/15 4.43/12 6.14/11 7.47/10 11.04/11 15.31/10 17.48/10 22.08/12 23.10/12 25.43/11
UKS Energetyk, Dychów 3.42/15 1.01/11 1.31/9 1.33/12 3.17/16 4.27/13 2.17/15 4.20/18 1.02/9 2.33/19
29.33/12 32.56/14 34.27/14 37.26/15 38.38/15
3.50/15 3.23/18 1.31/21 2.59/19 1.12/10
16 MACIEJEWSKI, Mikołaj 41.33 3.59/18 5.07/15 7.16/16 8.49/16 11.48/15 17.41/15 20.11/15 25.20/17 26.45/17 29.01/17
BKS Wataha, Warszawa 3.59/18 1.08/13 2.09/20 1.33/12 2.59/13 5.53/18 2.30/18 5.09/19 1.25/20 2.16/14
33.09/17 35.43/16 36.58/16 39.48/16 41.33/16
4.08/17 2.34/7 1.15/12 2.50/16 1.45/24
17 NOWAK, Paweł 42.01 4.14/19 5.44/18 7.54/19 9.45/19 13.27/18 18.08/16 20.55/17 24.28/16 25.44/16 28.21/16
UKS Orientuś, Łódź 4.14/19 1.30/18 2.10/21 1.51/22 3.42/19 4.41/15 2.47/22 3.33/15 1.16/15 2.37/20
32.44/16 36.30/17 37.57/17 40.39/17 42.01/17
4.23/19 3.46/19 1.27/18 2.42/15 1.22/14
18 GBUR, Arkadiusz 46.16 5.38/22 7.32/21 14.06/22 15.53/22 18.57/22 23.03/20 24.52/20 27.53/18 34.17/21 35.59/21
Indywidualnie 5.38/22 1.54/20 6.34/24 1.47/21 3.04/15 4.06/10 1.49/2 3.01/9 6.24/24 1.42/4
38.51/20 41.25/18 42.33/18 45.06/18 46.16/18
2.52/3 2.34/7 1.08/6 2.33/13 1.10/9
19 STRYJAK, Tomasz 48.34 4.51/21 6.15/20 8.10/20 10.08/20 14.07/19 19.03/18 21.41/18 28.36/19 30.07/18 32.55/18
Indywidualni Bydgoszcz 4.51/21 1.24/17 1.55/19 1.58/23 3.59/20 4.56/17 2.38/20 6.55/23 1.31/22 2.48/21
38.00/18 42.37/19 44.04/20 47.02/19 48.34/19
5.05/22 4.37/22 1.27/18 2.58/18 1.32/22
20 GIELEC, Artur 48.39 3.46/16 5.58/19 7.46/18 9.28/18 14.18/20 26.16/22 28.57/22 32.32/21 33.52/20 35.48/20
UKS Orientuś, Łódź 3.46/16 2.12/22 1.48/15 1.42/18 4.50/22 11.58/24 2.41/21 3.35/16 1.20/18 1.56/9
39.35/21 42.39/20 43.52/19 47.25/20 48.39/20
3.47/13 3.04/16 1.13/9 3.33/22 1.14/12
21 WÓJTOWICZ, Grzegorz 52.32 3.51/17 5.04/14 6.48/14 8.27/14 11.46/14 19.25/19 21.52/19 32.49/22 34.17/21 36.29/22
UNTS, Warszawa 3.51/17 1.13/15 1.44/13 1.39/16 3.19/17 7.39/20 2.27/17 10.57/24 1.28/21 2.12/12
41.09/22 46.32/22 47.47/21 50.53/21 52.32/21
4.40/21 5.23/23 1.15/12 3.06/20 1.39/23
22 HEBDA, Ireneusz 52.55 4.42/20 10.09/22 11.29/21 12.56/21 15.31/21 24.39/21 26.50/21 29.53/20 31.01/19 33.18/19
KS Kościelec, Chrzanów 4.42/20 5.27/24 1.20/4 1.27/10 2.35/8 9.08/22 2.11/14 3.03/11 1.08/13 2.17/15
38.44/19 45.39/21 47.48/22 51.27/22 52.55/22
5.26/23 6.55/24 2.09/23 3.39/23 1.28/20
23 KUSSOWSKI, Andrzej 58.03 11.58/24 13.07/23 15.19/23 17.05/23 23.46/23 28.28/23 31.15/23 37.22/23 38.41/23 43.24/23
PKO Harpagan, Gdańsk 11.58/24 1.09/14 2.12/22 1.46/20 6.41/24 4.42/16 2.47/22 6.07/22 1.19/17 4.43/24
47.51/23 51.43/23 53.04/23 56.32/23 58.03/23
4.27/20 3.52/20 1.21/16 3.28/21 1.31/21
24 GROMADZKI, Emil 68.30 7.48/23 13.10/24 16.40/24 19.22/24 24.15/24 33.10/24 37.05/24 42.43/24 45.16/24 48.52/24
Team 360 7.48/23 5.22/23 3.30/23 2.42/24 4.53/23 8.55/21 3.55/24 5.38/21 2.33/23 3.36/23
55.26/24 59.40/24 61.06/24 67.05/24 68.30/24
6.34/24 4.14/21 1.26/17 5.59/24 1.25/18
BORZYSZKOWSKI, Jacek DNF / / / / / / / / / /
UKS Siódemka, Rumia / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
PANCERZ, Piotr DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Wielkopolskie / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
UHLEMANN, Andreas DNF / / / / / / / / / /
ESV Lok Berlin-Schöneweide / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 4.4km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-54 3-58 4-60 5-40 6-38 7-62 8-35 9-41 10-50
11-51 12-63 13-99
1 SOBCZYŃSKI, Kalikst 30.04 1.29/1* 3.05/1* 5.41/1* 7.41/1* 9.48/1* 13.13/2 14.43/1* 16.34/2 19.34/2 22.17/2
WKS Śląsk, Wrocław 1.29/1* 1.36/1* 2.36/2 2.00/1* 2.07/1* 3.25/7 1.30/1* 1.51/7 3.00/4 2.43/1*
24.23/2 26.56/1* 29.02/1* 30.04/1*
2.06/2 2.33/1* 2.06/2 1.02/1*
2 STASZAK, Artur 30.50 1.33/2 3.22/2 5.51/2 8.12/2 10.37/2 13.02/1* 14.58/2 16.20/1* 18.43/1* 21.54/1*
UNTS, Warszawa 1.33/2 1.49/2 2.29/1* 2.21/3 2.25/2 2.25/1* 1.56/9 1.22/1* 2.23/1* 3.11/3
23.58/1* 27.43/2 29.40/2 30.50/2
2.04/1* 3.45/13 1.57/1* 1.10/5
3 MICHALAK, Tomasz 32.48 1.51/5 4.16/7 7.22/6 9.46/4 12.12/4 14.38/3 16.12/3 17.42/3 20.06/3 23.39/3
UNTS, Warszawa 1.51/5 2.25/8 3.06/5 2.24/4 2.26/3 2.26/2 1.34/2 1.30/2 2.24/2 3.33/5
27.01/3 29.39/3 31.46/3 32.48/3
3.22/9 2.38/2 2.07/3 1.02/1*
4 ZIELIŃSKI, Paweł 37.22 1.52/6 4.06/5 7.17/5 10.17/6 13.20/5 16.22/5 18.13/5 19.59/4 23.07/4 27.17/4
KS Hades, Poznań 1.52/6 2.14/6 3.11/7 3.00/9 3.03/6 3.02/5 1.51/7 1.46/6 3.08/7 4.10/11
30.01/4 32.49/4 35.41/4 37.22/4
2.44/5 2.48/4 2.52/8 1.41/12
5 MOSSAKOWSKI, Przemysław 37.39 2.07/7 4.12/6 7.28/7 10.12/5 13.26/6 16.45/6 18.25/6 20.49/6 23.51/6 27.50/6
Team 360 2.07/7 2.05/4 3.16/8 2.44/6 3.14/9 3.19/6 1.40/4 2.24/12 3.02/6 3.59/8
30.26/5 33.22/5 36.04/5 37.39/5
2.36/3 2.56/6 2.42/6 1.35/11
6 LEDZION, Grzegorz 37.44 1.36/3 3.38/3 6.17/3 8.36/3 11.21/3 15.57/4 17.33/4 21.50/7 25.09/8 28.13/7
UKS Orientuś, Łódź 1.36/3 2.02/3 2.39/3 2.19/2 2.45/5 4.36/13 1.36/3 4.17/15 3.19/9 3.04/2
30.55/7 34.03/7 36.29/6 37.44/6
2.42/4 3.08/8 2.26/4 1.15/7
7 SZARLIK, Przemysław 38.05 1.49/4 3.57/4 7.07/4 10.34/7 13.37/8 17.06/7 18.54/7 20.36/5 23.34/5 27.26/5
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.49/4 2.08/5 3.10/6 3.27/11 3.03/6 3.29/8 1.48/6 1.42/4 2.58/3 3.52/6
30.49/6 33.34/6 36.40/7 38.05/7
3.23/10 2.45/3 3.06/11 1.25/9
8 KOSICKI, Tomasz 39.17 2.20/9 4.38/8 8.39/9 12.23/10 15.35/9 18.30/9 20.22/9 22.00/8 25.01/7 29.08/8
OK! Sport, Warszawa 2.20/9 2.18/7 4.01/13 3.44/12 3.12/8 2.55/4 1.52/8 1.38/3 3.01/5 4.07/10
31.55/8 34.56/8 37.45/8 39.17/8
2.47/8 3.01/7 2.49/7 1.32/10
9 SZTRANEK, Paweł 40.39 2.56/12 5.37/10 8.22/8 10.47/8 13.26/6 17.57/8 19.42/8 23.54/10 27.23/10 30.53/10
UKS Azymut, Pabianice 2.56/12 2.41/9 2.45/4 2.25/5 2.39/4 4.31/12 1.45/5 4.12/14 3.29/10 3.30/4
33.38/10 36.31/9 39.31/10 40.39/9
2.45/6 2.53/5 3.00/10 1.08/4
10 SŁOMCZYŃSKI, Robert 40.48 2.42/11 6.23/12 10.10/12 13.08/12 16.40/12 19.24/10 21.41/10 23.26/9 26.41/9 30.37/9
UKS Orientuś, Łódź 2.42/11 3.41/13 3.47/12 2.58/8 3.32/11 2.44/3 2.17/10 1.45/5 3.15/8 3.56/7
33.23/9 36.35/10 39.27/9 40.48/10
2.46/7 3.12/10 2.52/8 1.21/8
11 CHMURA, Jarosław 45.16 3.02/13 5.54/11 9.18/10 12.04/9 16.06/10 19.54/12 22.24/12 24.44/12 28.27/11 33.20/11
UKS Arkady, Raszków 3.02/13 2.52/11 3.24/10 2.46/7 4.02/13 3.48/10 2.30/12 2.20/9 3.43/12 4.53/12
38.05/12 41.36/12 44.14/11 45.16/11
4.45/12 3.31/11 2.38/5 1.02/1*
12 SZCZYGIEŁ, Marcin 46.48 2.15/8 6.26/13 9.43/11 12.53/11 16.12/11 19.42/11 22.06/11 24.28/11 28.37/12 33.48/12
WKS Śląsk, Wrocław 2.15/8 4.11/14 3.17/9 3.10/10 3.19/10 3.30/9 2.24/11 2.22/11 4.09/13 5.11/13
37.32/11 41.09/11 44.58/12 46.48/12
3.44/11 3.37/12 3.49/14 1.50/13
13 BARTOS, Maciej 55.24 2.36/10 5.20/9 11.22/13 15.07/13 19.11/13 23.02/13 25.41/13 28.02/13 32.57/13 40.32/13
UKS Orientuś, Łódź 2.36/10 2.44/10 6.02/14 3.45/13 4.04/14 3.51/11 2.39/14 2.21/10 4.55/14 7.35/15
46.18/13 50.18/13 53.27/13 55.24/13
5.46/14 4.00/14 3.09/12 1.57/14
14 GRAJEK, Grzegorz 59.44 5.17/15 8.55/15 12.25/14 19.54/15 23.38/14 30.15/14 32.45/14 34.58/14 38.27/14 42.32/14
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 5.17/15 3.38/12 3.30/11 7.29/15 3.44/12 6.37/14 2.30/12 2.13/8 3.29/10 4.05/9
51.55/14 55.04/14 58.33/14 59.44/14
9.23/15 3.09/9 3.29/13 1.11/6
15 CZEREPIUK, Krzysztof 83.01 3.31/14 8.21/14 14.30/15 18.41/14 37.27/15 47.29/15 50.54/15 53.45/15 59.16/15 66.33/15
Indywidualnie 3.31/14 4.50/15 6.09/15 4.11/14 18.46/15 10.02/15 3.25/15 2.51/13 5.31/15 7.17/14
72.18/15 76.44/15 80.58/15 83.01/15
5.45/13 4.26/15 4.14/15 2.03/15
NADERA, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
WDOWIAK, Robert DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Łódzkie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 4.1km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-48 3-59 4-53 5-52 6-35 7-39 8-40 9-50 10-31
11-99
1 MŁYNARCZYK, Piotr 30.08 1.57/2 4.39/1* 6.53/2 8.10/1* 12.14/2 16.40/2 17.38/2 19.48/2 23.16/2 27.21/2
UKS Orientuś, Łódź 1.57/2 2.42/1* 2.14/2 1.17/1* 4.04/2 4.26/2 0.58/1* 2.10/2 3.28/1* 4.05/1*
28.53/1* 30.08/1*
1.32/1* 1.15/1*
2 WOŁOWCZYK, Marek 30.25 1.47/1* 4.41/2 6.50/1* 8.11/2 11.50/1* 16.12/1* 17.13/1* 19.22/1* 23.03/1* 27.20/1*
UNTS, Warszawa 1.47/1* 2.54/2 2.09/1* 1.21/2 3.39/1* 4.22/1* 1.01/2 2.09/1* 3.41/2 4.17/2
28.57/2 30.25/2
1.37/2 1.28/2
3 KLASA, Tomasz 35.34 1.57/2 5.14/3 7.58/3 9.19/3 14.03/3 19.02/3 20.14/3 22.58/3 27.11/3 31.53/3
KS Hades, Poznań 1.57/2 3.17/3 2.44/3 1.21/2 4.44/3 4.59/3 1.12/3 2.44/3 4.13/3 4.42/3
33.53/3 35.34/3
2.00/3 1.41/3
4 DEPTULSKI, Tomasz 43.52 2.56/4 7.08/4 10.38/4 12.23/4 17.58/4 23.59/4 25.19/4 28.59/4 33.39/4 39.56/4
TSRS 2.56/4 4.12/4 3.30/4 1.45/4 5.35/4 6.01/4 1.20/4 3.40/4 4.40/4 6.17/4
42.11/4 43.52/4
2.15/4 1.41/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 3.8km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-58 3-44 4-43 5-40 6-35 7-39 8-41 9-42 10-51
11-63 12-99
1 KRYJOMSKI, Jerzy 31.01 1.50/2 3.55/2 6.26/1* 8.09/1* 11.54/1* 14.32/1* 15.29/1* 17.50/1* 20.46/1* 23.50/1*
KS Kościelec, Chrzanów 1.50/2 2.05/1* 2.31/1* 1.43/1* 3.45/2 2.38/1* 0.57/1* 2.21/2 2.56/1* 3.04/1*
26.39/1* 29.40/1* 31.01/1*
2.49/1* 3.01/2 1.21/1*
2 KROCHMAL, Grzegorz 34.08 2.56/4 5.22/4 8.22/3 10.05/3 13.51/3 16.35/2 17.37/2 19.56/2 23.15/2 26.36/2
KU AZS WAT, Warszawa 2.56/4 2.26/4 3.00/2 1.43/1* 3.46/3 2.44/2 1.02/2 2.19/1* 3.19/2 3.21/2
29.42/2 32.27/2 34.08/2
3.06/2 2.45/1* 1.41/2
3 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 36.57 1.41/1* 3.54/1* 7.39/2 9.43/2 13.11/2 16.45/3 17.59/3 20.48/3 24.25/3 28.20/3
MKS Skarmat, Toruń 1.41/3 2.13/2 3.45/3 2.04/4 3.28/1* 3.34/4 1.14/4 2.49/4 3.37/3 3.55/3
31.51/3 35.05/3 36.57/3
3.31/3 3.14/3 1.52/4
4 FIJOR, Waldemar 43.43 2.12/3 4.33/3 11.39/4 13.26/4 17.31/4 20.59/4 22.11/4 24.57/4 28.51/4 33.18/4
MKS Skarmat, Toruń 2.12/3 2.21/3 7.06/4 1.47/3 4.05/4 3.28/3 1.12/3 2.46/3 3.54/4 4.27/4
37.49/4 41.57/4 43.43/4
4.31/4 4.08/4 1.46/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 3.8km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-58 3-44 4-43 5-40 6-35 7-39 8-41 9-42 10-51
11-63 12-99
1 HORNIK, Zbigniew 26.14 1.31/1* 3.02/1* 4.57/1* 6.11/1* 9.09/1* 11.11/1* 12.03/1* 13.47/1* 15.59/1* 18.34/1*
LKO, Leszno 1.31/1* 1.31/1* 1.55/1* 1.14/1* 2.58/2 2.02/1* 0.52/1* 1.44/1* 2.12/1* 2.35/1*
23.10/1* 25.05/1* 26.14/1*
4.36/4 1.55/1* 1.09/1*
2 GUGA, Romuald 32.49 1.38/2 4.00/2 6.46/2 8.30/2 12.52/2 15.40/2 16.49/2 19.08/2 22.07/2 25.29/2
WKS Śląsk, Wrocław 1.38/2 2.22/3 2.46/2 1.44/2 4.22/5 2.48/2 1.09/3 2.19/2 2.59/2 3.22/2
28.51/2 31.30/2 32.49/2
3.22/1* 2.39/2 1.19/2
3 PIETRUSIŃSKI, Marek 36.03 2.06/4 5.06/5 7.53/4 9.48/3 13.20/3 16.43/3 17.52/3 20.30/3 24.00/3 27.49/4
KS Artemis, Wrocław 2.06/4 3.00/5 2.47/3 1.55/3 3.32/3 3.23/4 1.09/3 2.38/4 3.30/4 3.49/4
31.27/4 34.22/3 36.03/3
3.38/3 2.55/3 1.41/4
4 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 36.20 1.47/3 4.02/3 6.57/3 11.59/5 14.50/5 17.40/4 18.43/4 21.11/4 24.11/4 27.37/3
UMKS, Kwidzyn 1.47/3 2.15/2 2.55/4 5.02/5 2.51/1* 2.50/3 1.03/2 2.28/3 3.00/3 3.26/3
31.10/3 34.51/4 36.20/4
3.33/2 3.41/5 1.29/3
5 LEWOŃ, Bogdan 43.23 2.11/5 4.58/4 8.34/5 10.42/4 14.32/4 18.21/5 19.49/5 22.34/5 26.31/5 33.07/5
UMKS ORKAN, Ostróda 2.11/5 2.47/4 3.36/5 2.08/4 3.50/4 3.49/5 1.28/5 2.45/5 3.57/5 6.36/5
37.43/5 41.19/5 43.23/5
4.36/4 3.36/4 2.04/5
SUDOŁ, Jerzy DNF / / / / / / / / / /
Bytów indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+ 3.1km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-58 3-59 4-44 5-60 6-42 7-40 8-52 9-51 10-31
11-99
1 GLIŃSKI, Henryk 27.48 3.22/1* 4.59/1* 5.58/1* 8.09/1* 9.33/1* 12.40/1* 15.39/1* 18.49/1* 20.33/1* 23.59/1*
KS Artemis, Wrocław 3.22/1* 1.37/1* 0.59/2 2.11/2 1.24/1* 3.07/2 2.59/1* 3.10/2 1.44/1* 3.26/1*
26.06/1* 27.48/1*
2.07/2 1.42/2
2 FALTYŃSKI, Władysław 33.25 7.45/3 10.59/3 11.54/2 13.59/2 15.33/2 18.37/2 21.45/2 24.36/2 26.25/2 29.56/2
WKS Grunwald, Poznań 7.45/3 3.14/3 0.55/1* 2.05/1* 1.34/2 3.04/1* 3.08/2 2.51/1* 1.49/2 3.31/2
31.54/2 33.25/2
1.58/1* 1.31/1*
3 GORAJSKI, Andrzej 40.45 5.36/2 7.33/2 12.31/3 16.11/3 17.53/3 22.04/3 26.40/3 30.12/3 32.05/3 36.02/3
WKS Śląsk, Wrocław 5.36/2 1.57/2 4.58/3 3.40/3 1.42/3 4.11/3 4.36/3 3.32/3 1.53/3 3.57/3
39.01/3 40.45/3
2.59/3 1.44/3
KMIECIŃSKI, Józef DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowieck / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN A 4.2km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-54 3-59 4-65 5-35 6-62 7-49 8-40 9-42 10-61
11-51 12-63 13-31 14-99
1 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 0b.PK 43.46 2.32/1* 5.52/2 9.54/2 15.41/2 17.10/2 19.26/2 22.38/2 26.45/2 30.18/1* 33.07/1*
KS Osobowice 2.32/1* 3.20/2 4.02/1* 5.47/2 1.29/2 2.16/2 3.12/2 4.07/2 3.33/1* 2.49/1*
34.32/1* 38.01/1* 39.49/1* 41.53/1* 43.46/1*
1.25/2 3.29/2 1.48/2 2.04/2 1.53/2
2 PLUTA, Marcin 0b.PK 45.19 2.44/2 4.53/1* 9.33/1* 14.40/1* 15.52/1* 17.24/1* 20.07/1* 23.24/1* 30.49/2 36.51/2
- 2.44/2 2.09/1* 4.40/2 5.07/1* 1.12/1* 1.32/1* 2.43/1* 3.17/1* 7.25/2 6.02/2
37.54/2 40.43/2 42.11/2 43.56/2 45.19/2
1.03/1* 2.49/1* 1.28/1* 1.45/1* 1.23/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN B 3.8km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-34 3-57 4-53 5-42 6-35 7-38 8-40 9-61 10-47
11-99
1 ANTONOWICZ, Jerzy 0b.PK 34.38 2.03/1* 4.02/1* 5.36/1* 7.22/1* 9.15/1* 17.04/1* 18.39/1* 21.47/1* 25.37/1* 28.51/1*
Team 360 2.03/1* 1.59/1* 1.34/1* 1.46/1* 1.53/1* 7.49/1* 1.35/1* 3.08/1* 3.50/2 3.14/1*
33.05/1* 34.38/1*
4.14/1* 1.33/4
2 KUJDA, Tymoteusz 0b.PK 47.24 2.33/2 5.17/2 7.13/2 9.56/2 12.11/2 26.31/2 28.49/2 32.06/2 36.55/2 41.23/2
Indywidualnie 2.33/2 2.44/2 1.56/2 2.43/3 2.15/3 14.20/3 2.18/2 3.17/2 4.49/5 4.28/3
45.55/2 47.24/2
4.32/2 1.29/3
3 GAŃCZAK, Dawid 0b.PK 55.03 7.53/6 10.59/4 13.50/4 16.17/4 18.31/4 36.36/4 38.54/3 42.24/3 44.46/3 48.17/3
7.53/6 3.06/4 2.51/5 2.27/2 2.14/2 18.05/4 2.18/2 3.30/3 2.22/1* 3.31/2
53.49/3 55.03/3
5.32/4 1.14/1*
4 GOŚCINIAK, Karolina 0b.PK 75.46 3.16/3 17.20/6 20.06/6 23.34/5 27.14/5 48.52/5 51.32/5 55.31/4 59.46/4 66.19/4
UKS Arkady, Raszków 3.16/3 14.04/7 2.46/3 3.28/6 3.40/4 21.38/7 2.40/4 3.59/5 4.15/3 6.33/5
73.57/4 75.46/4
7.38/6 1.49/5
5 UCIECHOWSKA, Anna 0b.PK 75.59 3.29/4 17.28/7 20.19/7 23.43/6 27.28/6 49.02/6 51.45/6 55.41/5 59.59/5 66.29/5
UKS Arkady, Raszków 3.29/4 13.59/6 2.51/5 3.24/4 3.45/5 21.34/6 2.43/5 3.56/4 4.18/4 6.30/4
74.06/5 75.59/5
7.37/5 1.53/6
6 MUSZKIEWICZ, Karolina 0b.PK 85.55 3.34/5 6.38/3 9.28/3 12.52/3 18.07/3 30.08/3 51.28/4 58.50/6 71.52/6 79.55/6
UKS Azymut, Pabianice 3.34/5 3.04/3 2.50/4 3.24/4 5.15/6 12.01/2 21.20/7 7.22/7 13.02/6 8.03/7
84.36/6 85.55/6
4.41/3 1.19/2
7 PIENTKA, Jerzy 0b.PK105.36 9.20/7 14.20/5 18.33/5 31.13/7 36.57/7 56.13/7 59.50/7 65.28/7 87.37/7 94.50/7
brak 9.20/7 5.00/5 4.13/7 12.40/7 5.44/7 19.16/5 3.37/6 5.38/6 22.09/7 7.13/6
102.51/7 105.36/7
8.01/7 2.45/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN C 1.6km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-85 2-86 3-83 4-84
1 FIEDLER, Liam 0b.PK 18.01 2.41/1* 7.30/1* 13.28/2 16.14/2 18.01/1*
RCV - Rugby Club Velten 2.41/1* 4.49/3 5.58/8 2.46/2 1.47/2
2 WOJCZYK, Agata 0b.PK 18.04 2.54/3 7.40/3 13.24/1* 16.23/3 18.04/2
UKS Orientuś, Łódź 2.54/3 4.46/2 5.44/6 2.59/4 1.41/1*
3 PASZYŃSKA, Klara 0b.PK 18.45 2.44/2 7.38/2 13.30/3 16.32/4 18.45/4
UKS Orientuś, Łódź 2.44/2 4.54/4 5.52/7 3.02/5 2.13/3
4 KOMSA, Aleksandra 0b.PK 19.29 3.29/6 8.28/4 14.09/5 17.02/5 19.29/5
UKS Orientuś, Łódź 3.29/6 4.59/5 5.41/5 2.53/3 2.27/5
5 FIEDLER, Damian 0b.PK 20.56 3.21/5 8.45/5 14.11/6 17.25/6 20.56/6
RCV - Rugby Club Velten 3.21/5 5.24/7 5.26/3 3.14/6 3.31/9
6 PIENTKA, Bogusława 0b.PK 21.34 3.31/7 8.49/6 14.19/7 18.04/7 21.34/7
brak 3.31/7 5.18/6 5.30/4 3.45/8 3.30/8
7 ŁYSENO, Masha 0b.PK 23.18 3.53/8 11.31/8 16.25/8 20.31/8 23.18/8
3.53/8 7.38/9 4.54/2 4.06/10 2.47/6
8 ŁĄCKI, Łukasz 0b.PK 27.33 5.31/10 11.30/7 18.24/9 23.17/9 27.33/9
UKS OSiR, Góra Kalwaria 5.31/10 5.59/8 6.54/9 4.53/13 4.16/15
9 DERING, Antoni 0b.PK 31.28 17.18/15 20.32/13 25.21/14 28.39/13 31.28/11
UKS Arkady, Raszków 17.18/15 3.14/1* 4.49/1* 3.18/7 2.49/7
10 DWOJAK, Dawid 0b.PK 31.31 5.28/9 15.20/9 22.44/11 27.23/10 31.31/12
WKS Śląsk, Wrocław 5.28/9 9.52/13 7.24/10 4.39/11 4.08/14
11 PAWLAK, Gabrysia 0b.PK 32.11 6.07/12 15.49/12 23.26/12 28.09/12 32.11/13
Sports Entertainment 6.07/12 9.42/12 7.37/11 4.43/12 4.02/13
12 CHERNOMOR, Sofiia 0b.PK 32.55 6.09/13 15.36/10 25.10/13 29.00/14 32.55/14
UKS Arkady, Raszków 6.09/13 9.27/10 9.34/12 3.50/9 3.55/12
13 CZAJKA, Katarzyna 0b.PK 34.49 6.14/14 15.43/11 26.10/15 31.03/15 34.49/15
UKS Arkady, Raszków 6.14/14 9.29/11 10.27/13 4.53/13 3.46/11
14 PASZYŃSKI, Wojciech 1b.PK 18.33 3.04/4 / 13.32/4 16.12/1* 18.33/3
UKS Orientuś, Łódź 3.04/4 / / 2.40/1* 2.21/4
15 DWOJAK, Nina 1b.PK 31.23 5.32/11 / 22.37/10 27.43/11 31.23/10
WKS Śląsk, Wrocław 5.32/11 / / 5.06/15 3.40/10
16 MIELEWCZYK, Wiktor 4b.PK120.02 / / / / 120.02/16
TSRS / / / / /
|