Wyniki zawodów z miedzyczasami 2022-03-19 13:45:29
Puchar Młodej
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: LESIA 3.7km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-48 3-47 4-49 5-50 6-44 7-42 8-41 9-38 10-34
11-35 12-36 13-39 14-37 15-40 16-33 17-32 18-31 19-100
1 Michał MARKOWSKI 35.23 1.17/1* 2.59/1* 5.20/1* 7.08/1* 9.53/3 12.35/4 16.08/3 17.46/2 20.01/1* 20.53/1*
Misiek - The Real One 1.17/1* 1.42/1* 2.21/7 1.48/8 2.45/11 2.42/6 3.33/4 1.38/2 2.15/1* 0.52/4
24.16/2 26.37/2 27.20/2 27.56/2 29.51/2 31.51/1* 32.36/1* 33.28/1* 34.55/1* 35.23/1*
3.23/10 2.21/6 0.43/4 0.36/2 1.55/4 2.00/3 0.45/6 0.52/1* 1.27/7 0.28/11
2 Patrycja KIEŁB 35.24 1.31/2 3.42/3 7.53/6 8.56/6 10.07/5 12.28/3 15.35/1* 17.41/1* 20.01/1* 20.56/2
UKS Misiaczki Dębów 1.31/2 2.11/4 4.11/12 1.03/1* 1.11/4 2.21/3 3.07/2 2.06/6 2.20/3 0.55/5
22.02/1* 24.14/1* 25.08/1* 25.44/1* 29.44/1* 32.01/2 32.37/2 33.50/2 35.04/2 35.24/2
1.06/5 2.12/5 0.54/8 0.36/2 4.00/11 2.17/6 0.36/3 1.13/7 1.14/3 0.20/6
3 Dawid PIÓRO 40.51 4.10/13 7.27/13 9.40/11 11.42/9 12.42/7 14.56/6 17.49/5 19.40/4 22.50/4 23.38/3
UKS Azymut Siedliska 4.10/13 3.17/11 2.13/4 2.02/11 1.00/3 2.14/2 2.53/1* 1.51/3 3.10/9 0.48/2
25.57/4 33.09/6 33.32/4 33.57/4 36.20/4 38.02/3 38.37/3 39.34/3 40.33/3 40.51/3
2.19/9 7.12/12 0.23/1* 0.25/1* 2.23/6 1.42/1* 0.35/1* 0.57/2 0.59/1* 0.18/3
4 Antonio BANDERAS LIS 42.20 3.39/11 5.39/9 11.38/12 12.48/11 15.59/12 18.45/12 22.04/9 24.00/7 26.34/7 27.21/5
UKS Misiaczki Dębów 3.39/11 2.00/3 5.59/13 1.10/2 3.11/12 2.46/7 3.19/3 1.56/4 2.34/4 0.47/1*
30.58/7 32.16/5 33.39/6 34.29/6 36.18/3 39.03/4 39.50/4 40.48/4 42.02/4 42.20/4
3.37/11 1.18/1* 1.23/12 0.50/9 1.49/2 2.45/7 0.47/9 0.58/3 1.14/3 0.18/3
5 Wojtek KRUK 43.22 1.44/5 4.08/4 6.21/3 8.20/5 9.32/2 12.01/2 16.00/2 18.35/3 21.16/3 23.58/4
UKS Misiaczki Dębów GIGA CHAD 1.44/5 2.24/5 2.13/4 1.59/10 1.12/5 2.29/4 3.59/7 2.35/8 2.41/5 2.42/11
24.50/3 29.06/3 29.55/3 30.35/3 37.51/5 40.07/5 40.42/5 41.43/5 43.02/5 43.22/5
0.52/2 4.16/9 0.49/6 0.40/6 7.16/14 2.16/5 0.35/1* 1.01/5 1.19/6 0.20/6
6 Marta SIERKOWSKA 45.01 2.02/6 5.00/7 7.01/5 8.19/4 13.41/8 17.19/7 21.20/6 23.36/6 26.29/6 29.05/8
UKS Azymut Siedliska 2.02/6 2.58/9 2.01/3 1.18/4 5.22/13 3.38/12 4.01/8 2.16/7 2.53/8 2.36/10
29.55/6 34.25/7 35.08/7 36.02/7 37.53/6 40.38/6 41.23/6 42.58/6 44.42/6 45.01/6
0.50/1* 4.30/10 0.43/4 0.54/10 1.51/3 2.45/7 0.45/6 1.35/10 1.44/12 0.19/5
7 Zbigniew KRUK 45.04 2.05/7 4.49/6 6.45/4 7.57/3 9.13/1* 11.50/1* 23.32/11 24.50/8 27.09/8 28.00/6
Wydry Galicja 2.05/7 2.44/7 1.56/2 1.12/3 1.16/6 2.37/5 11.42/14 1.18/1* 2.19/2 0.51/3
29.03/5 31.29/4 33.37/5 34.16/5 39.54/7 41.58/7 42.34/7 43.33/7 44.44/7 45.04/7
1.03/4 2.26/7 2.08/13 0.39/5 5.38/12 2.04/4 0.36/3 0.59/4 1.11/2 0.20/6
8 Kamila KOTLIŃSKA 48.57 1.39/3 4.20/5 11.55/13 13.17/12 14.39/10 17.58/10 24.51/13 27.31/11 31.48/11 32.46/11
UKS Misiaczki Dębów 1.39/3 2.41/6 7.35/14 1.22/5 1.22/7 3.19/9 6.53/11 2.40/9 4.17/13 0.58/6
34.11/9 35.56/8 36.52/8 37.37/8 40.13/8 43.45/8 44.30/8 45.45/8 48.29/8 48.57/8
1.25/8 1.45/4 0.56/9 0.45/8 2.36/7 3.32/11 0.45/6 1.15/8 2.44/13 0.28/11
9 Jakub KIERSZTYN 49.25 2.12/8 6.15/10 9.09/10 10.44/8 12.06/6 17.43/9 24.42/12 30.40/12 35.16/12 36.58/12
UKS Azymut Siedliska 2.12/8 4.03/13 2.54/10 1.35/7 1.22/7 5.37/13 6.59/12 5.58/12 4.36/14 1.42/8
38.06/11 41.12/12 41.35/12 42.15/11 44.20/10 46.12/9 46.52/9 47.54/9 49.10/9 49.25/9
1.08/6 3.06/8 0.23/1* 0.40/6 2.05/5 1.52/2 0.40/5 1.02/6 1.16/5 0.15/1*
10 Wiesław SOPEL 53.26 3.46/12 7.06/12 8.55/9 10.22/7 16.41/14 19.40/13 23.15/10 25.15/9 28.04/9 31.05/9
TSRS 3.46/12 3.20/12 1.49/1* 1.27/6 6.19/14 2.59/8 3.35/5 2.00/5 2.49/7 3.01/12
31.58/8 36.36/10 39.05/10 42.56/12 46.04/12 49.20/10 50.07/10 51.29/10 53.03/10 53.26/10
0.53/3 4.38/11 2.29/14 3.51/14 3.08/8 3.16/10 0.47/9 1.22/9 1.34/8 0.23/10
11 Krystian KOŚĆ 54.52 1.40/4 3.35/2 5.56/2 7.53/2 9.59/4 13.27/5 17.45/4 21.39/5 25.15/5 28.34/7
UKS Azymut Siedliska 1.40/4 1.55/2 2.21/7 1.57/9 2.06/10 3.28/10 4.18/9 3.54/10 3.36/11 3.19/14
34.26/10 36.00/9 37.07/9 38.13/9 41.54/9 50.08/11 51.04/11 53.00/11 54.35/11 54.52/11
5.52/12 1.34/3 1.07/10 1.06/12 3.41/10 8.14/13 0.56/11 1.56/12 1.35/9 0.17/2
12 Zuzanna MIELKO 59.03 2.13/9 5.26/8 8.27/7 12.23/10 13.57/9 17.29/8 21.50/8 25.45/10 29.19/10 32.34/10
UKS Azymut Siedliska 2.13/9 3.13/10 3.01/11 3.56/13 1.34/9 3.32/11 4.21/10 3.55/11 3.34/10 3.15/13
38.28/12 39.57/11 41.11/11 42.13/10 45.50/11 54.11/12 55.15/12 57.02/12 58.41/12 59.03/12
5.54/13 1.29/2 1.14/11 1.02/11 3.37/9 8.21/14 1.04/14 1.47/11 1.39/11 0.22/9
13 Maciej MAZUREK 78.25 3.26/10 6.16/11 8.33/8 15.15/14 16.02/13 18.05/11 21.45/7 37.12/13 41.06/13 42.05/13
TSRS 3.26/10 2.50/8 2.17/6 6.42/14 0.47/1* 2.03/1* 3.40/6 15.27/14 3.54/12 0.59/7
55.56/14 63.14/13 64.06/13 64.44/13 66.24/13 70.26/13 71.27/13 75.05/13 77.57/13 78.25/13
13.51/14 7.18/13 0.52/7 0.38/4 1.40/1* 4.02/12 1.01/12 3.38/14 2.52/14 0.28/11
14 Jan MAZUREK 80.50 5.26/14 9.41/14 12.07/14 14.27/13 15.17/11 29.51/14 36.55/14 48.15/14 51.02/14 53.12/14
TSRS 5.26/14 4.15/14 2.26/9 2.20/12 0.50/2 14.34/14 7.04/13 11.20/13 2.47/6 2.10/9
54.36/13 64.56/14 65.33/14 66.44/14 72.29/14 75.38/14 76.40/14 78.46/14 80.22/14 80.50/14
1.24/7 10.20/14 0.37/3 1.11/13 5.45/13 3.09/9 1.02/13 2.06/13 1.36/10 0.28/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: MŁODA 1.4km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-51 3-43 4-32 5-100
1 Julia KOWAL 15.52 2.30/3 6.25/1* 10.42/1* 13.26/2 15.29/1* 15.52/1*
UKS Misiaczki Dębów 2.30/3 3.55/5 4.17/4 2.44/4 2.03/1* 0.23/5
2 Mikołaj CZERNIEJ 16.49 1.51/2 8.07/5 11.30/2 13.11/1* 16.26/2 16.49/2
UKS Azymut Siedliska 1.51/2 6.16/12 3.23/1* 1.41/1* 3.15/8 0.23/5
3 Wiktoria SZALA 19.16 5.35/18 9.28/7 13.47/5 16.33/4 18.44/3 19.16/3
UKS Misiaczki Dębów 5.35/18 3.53/3 4.19/5 2.46/5 2.11/3 0.32/23
4 Kacper KOŚĆ 19.59 2.37/4 9.35/8 13.17/3 15.56/3 19.29/4 19.59/4
UKS Azymut Siedliska 2.37/4 6.58/13 3.42/3 2.39/2 3.33/9 0.30/19
5 Zuzanna KOŁTUN 20.53 3.43/10 7.41/3 13.42/4 17.26/5 20.23/5 20.53/5
UKS Azymut Siedliska 3.43/10 3.58/6 6.01/9 3.44/10 2.57/4 0.30/19
6 Julia RUCHAŁA 25.02 11.34/22 15.28/19 19.51/15 22.30/12 24.33/6 25.02/6
UKS Misiaczki Dębów 11.34/22 3.54/4 4.23/6 2.39/2 2.03/1* 0.29/18
7 Justyna SEŃ 25.50 4.04/12 12.37/15 18.48/13 22.17/11 25.19/7 25.50/7
UKS Azymut Siedliska 4.04/12 8.33/16 6.11/10 3.29/8 3.02/6 0.31/21
8 Monika BISZKONT 26.13 5.04/16 10.24/11 16.42/10 20.31/8 25.45/8 26.13/8
UKS Azymut Siedliska 5.04/16 5.20/11 6.18/11 3.49/11 5.14/13 0.28/16
9 Filip CWYNAR 28.00 5.23/17 14.32/17 21.02/16 24.32/15 27.29/9 28.00/9
San Jarosław 5.23/17 9.09/17 6.30/12 3.30/9 2.57/4 0.31/21
10 Hanna ROGALSKA 31.25 3.23/8 6.46/2 14.05/6 19.09/6 31.02/10 31.25/10
UKS Azymut Siedliska 3.23/8 3.23/2 7.19/17 5.04/12 11.53/19 0.23/5
11 Marcelinka ŻYGADŁO 32.06 4.08/13 11.44/13 16.28/9 28.29/16 31.38/11 32.06/11
UKS Misiaczki Dębów 4.08/13 7.36/14 4.44/7 12.01/23 3.09/7 0.28/16
12 Kinga BISZKONT 32.52 2.47/5 7.47/4 14.52/7 20.06/7 32.27/12 32.52/12
UKS Azymut Siedliska 2.47/5 5.00/10 7.05/13 5.14/13 12.21/22 0.25/12
13 Jan KOWALIK-MOTYKA 33.35 12.29/23 14.56/18 18.27/12 21.46/9 33.16/13 33.35/13
UKS Misiaczki Dębów 12.29/23 2.27/1* 3.31/2 3.19/7 11.30/18 0.19/1*
14 Damian PYSZAK 34.34 2.51/7 12.13/14 22.19/17 29.31/17 34.14/14 34.34/14
UKS Azymut Siedliska 2.51/7 9.22/18 10.06/19 7.12/18 4.43/10 0.20/2
15 Antonina DUŻYŃSKA 35.15 4.52/15 9.43/9 16.57/11 22.30/12 34.50/15 35.15/15
UKS Azymut Siedliska 4.52/15 4.51/9 7.14/16 5.33/15 12.20/21 0.25/12
16 Olga JAMROŻY 35.38 3.38/9 8.19/6 15.28/8 21.55/10 35.14/16 35.38/16
UKS Misiaczki Dębów 3.38/9 4.41/8 7.09/14 6.27/16 13.19/23 0.24/10
17 Antoni HALINOWSKI 36.21 7.19/20 11.38/12 18.49/14 24.03/14 36.00/17 36.21/17
UKS Azymut Siedliska 7.19/20 4.19/7 7.11/15 5.14/13 11.57/20 0.21/3
18 Karolina ŻYBURA 40.37 2.47/5 18.11/21 28.17/19 35.30/19 40.16/18 40.37/18
UKS Azymut Siedliska 2.47/5 15.24/21 10.06/19 7.13/19 4.46/11 0.21/3
19 Agata GÓRSKA 41.32 1.40/1* 10.07/10 26.01/18 34.53/18 41.09/19 41.32/19
UKS Azymut Siedliska 1.40/1* 8.27/15 15.54/23 8.52/21 6.16/15 0.23/5
20 Kuba DZIDUCH 41.44 3.51/11 19.24/22 29.26/20 36.23/21 41.17/20 41.44/20
UKS Azymut Siedliska 3.51/11 15.33/22 10.02/18 6.57/17 4.54/12 0.27/15
21 Paulina KOWAL 43.12 8.27/21 26.47/23 32.43/23 35.56/20 42.47/21 43.12/21
UKS Misiaczki Dębów 8.27/21 18.20/23 5.56/8 3.13/6 6.51/17 0.25/12
22 Zuzanna SZAREK 45.30 4.44/14 14.08/16 29.56/21 38.50/22 45.07/22 45.30/22
UKS Azymut Siedliska 4.44/14 9.24/19 15.48/22 8.54/22 6.17/16 0.23/5
23 Karolina SIERKOWSKA 47.29 6.57/19 16.29/20 32.14/22 40.55/23 47.05/23 47.29/23
UKS Azymut Siedliska 6.57/19 9.32/20 15.45/21 8.41/20 6.10/14 0.24/10
Aleksandra TWOREK NKL-bPK 5.50/ 15.21/ 22.36/ 29.06/ / /
UKS Misiaczki Dębów 5.50/ 9.31/ 7.15/ 6.30/ / /
Jakub KIECANA DNF / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / /
Patryk ORZECHOWSKI DNF / / / / / /
13 / / / / / /
Kamil SMORĄG DNF / / / / / /
San Jarosław / / / / / /
Maciej GOMBROWICZ DNF / / / / / /
San Jarosław / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: NESIA 2.9km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-50 3-44 4-46 5-42 6-36 7-39 8-38 9-37 10-41
11-40 12-35 13-34 14-31 15-100
1 Jakub KRUK 30.36 4.37/7 5.39/6 8.31/5 9.52/5 12.06/2 14.26/1* 15.11/1* 16.13/1* 18.13/3 20.29/1*
UKS Misiaczki Dębów 4.37/7 1.02/1* 2.52/4 1.21/1* 2.14/1* 2.20/8 0.45/5 1.02/5 2.00/15 2.16/2
22.31/1* 25.00/1* 26.11/1* 28.53/1* 30.15/1* 30.36/1*
2.02/4 2.29/9 1.11/10 2.42/2 1.22/9 0.21/8
2 Honorata WOJCIECHOWSKA 33.06 4.37/7 6.16/10 9.02/6 10.48/6 13.40/5 15.00/2 15.40/2 16.43/2 17.34/1* 21.11/2
UKS Misiaczki Dębów 4.37/7 1.39/10 2.46/3 1.46/10 2.52/4 1.20/1* 0.40/2 1.03/7 0.51/8 3.37/11
23.31/2 25.58/2 26.51/2 31.39/2 32.48/2 33.06/2
2.20/9 2.27/7 0.53/2 4.48/13 1.09/2 0.18/2
3 Weronika JUCHA 36.36 5.00/10 6.11/7 9.10/7 10.51/7 19.04/9 21.27/8 22.08/8 23.00/7 23.33/7 25.24/6
UKS Misiaczki Dębów 5.00/10 1.11/2 2.59/6 1.41/7 8.13/15 2.23/9 0.41/3 0.52/1* 0.33/3 1.51/1*
27.59/6 29.42/4 30.40/4 34.56/3 36.18/3 36.36/3
2.35/12 1.43/1* 0.58/5 4.16/9 1.22/9 0.18/2
4 Aleksandra PIESTRAK 36.38 3.18/4 4.31/3 7.04/2 8.45/2 11.13/1* 15.11/3 16.11/3 17.36/3 18.11/2 22.33/3
UKS Misiaczki Dębów 3.18/4 1.13/4 2.33/2 1.41/7 2.28/2 3.58/14 1.00/15 1.25/14 0.35/4 4.22/12
27.21/3 29.21/3 30.18/3 34.57/4 36.20/4 36.38/4
4.48/13 2.00/3 0.57/4 4.39/11 1.23/11 0.18/2
5 Wiktoria LIS 37.42 4.54/9 6.14/8 11.38/9 13.11/8 16.48/7 18.52/5 19.38/5 20.46/5 21.46/6 25.10/5
San Jarosław 4.54/9 1.20/7 5.24/10 1.33/3 3.37/7 2.04/6 0.46/7 1.08/9 1.00/13 3.24/7
27.29/4 31.09/6 32.10/6 35.58/5 37.19/5 37.42/5
2.19/8 3.40/15 1.01/7 3.48/6 1.21/8 0.23/12
6 Kamil MATWIEJCZUK 38.25 3.59/6 5.10/5 7.18/3 8.58/3 13.00/3 16.22/4 17.15/4 18.33/4 18.59/4 26.16/7
UKS Azymut Siedliska 3.59/6 1.11/2 2.08/1* 1.40/6 4.02/9 3.22/13 0.53/12 1.18/11 0.26/1* 7.17/13
27.57/5 30.25/5 31.36/5 36.51/6 38.07/6 38.25/6
1.41/2 2.28/8 1.11/10 5.15/14 1.16/5 0.18/2
7 Wiktor SZAREK 38.40 3.03/2 4.24/2 7.29/4 9.35/4 13.24/4 19.13/6 20.09/6 21.03/6 21.40/5 24.44/4
UKS Azymut Siedliska 3.03/2 1.21/8 3.05/7 2.06/13 3.49/8 5.49/15 0.56/14 0.54/2 0.37/6 3.04/4
29.40/7 32.06/7 34.11/7 37.02/7 38.20/7 38.40/7
4.56/14 2.26/5 2.05/16 2.51/3 1.18/7 0.20/7
8 Jakub HALINOWSKI 41.52 6.24/14 7.53/11 14.11/10 16.18/10 21.43/10 23.07/10 24.07/10 25.17/10 25.53/9 29.16/8
UKS Azymut Siedliska 6.24/14 1.29/9 6.18/13 2.07/14 5.25/12 1.24/2 1.00/15 1.10/10 0.36/5 3.23/6
31.29/8 36.25/9 37.40/9 39.59/8 41.30/8 41.52/8
2.13/6 4.56/16 1.15/13 2.19/1* 1.31/13 0.22/10
9 Jakub SUDOŁ 42.09 2.38/1* 3.51/1* 6.45/1* 8.12/1* 15.32/6 21.49/9 22.15/9 23.36/8 27.55/10 30.30/9
San Jarosław 2.38/1* 1.13/4 2.54/5 1.27/2 7.20/14 6.17/16 0.26/1* 1.21/12 4.19/16 2.35/3
32.34/9 35.00/8 36.20/8 40.13/9 41.50/9 42.09/9
2.04/5 2.26/5 1.20/14 3.53/8 1.37/14 0.19/6
10 Oliwia ZINIEWICZ 46.18 3.32/5 8.13/12 17.41/12 19.35/12 25.56/12 27.28/12 28.23/12 29.18/12 29.49/12 33.22/10
Napis na dropsach team 3.32/5 4.41/14 9.28/14 1.54/12 6.21/13 1.32/3 0.55/13 0.55/3 0.31/2 3.33/8
35.23/10 38.35/10 39.19/10 44.48/10 45.53/10 46.18/10
2.01/3 3.12/12 0.44/1* 5.29/16 1.05/1* 0.25/14
11 Maria WYCZARSKA 47.15 5.47/13 16.11/15 21.36/14 23.19/14 26.50/13 28.50/13 29.32/13 30.35/13 31.32/13 35.07/12
UKS Misiaczki Dębów 5.47/13 10.24/16 5.25/11 1.43/9 3.31/6 2.00/5 0.42/4 1.03/7 0.57/11 3.35/10
37.33/11 39.55/11 40.56/11 45.37/11 46.54/11 47.15/11
2.26/11 2.22/4 1.01/7 4.41/12 1.17/6 0.21/8
12 Aleksandra GÓRSKA 52.37 5.00/10 6.14/8 11.07/8 13.28/9 18.17/8 20.56/7 21.43/7 23.48/9 24.44/8 34.31/11
UKS Azymut Siedliska 5.00/10 1.14/6 4.53/8 2.21/16 4.49/10 2.39/11 0.47/8 2.05/15 0.56/9 9.47/14
41.02/12 44.25/12 45.52/12 49.36/12 52.13/12 52.37/12
6.31/16 3.23/13 1.27/15 3.44/5 2.37/16 0.24/13
13 Konrad ZIEBA 53.14 11.46/16 22.08/16 27.46/15 29.21/15 32.48/14 34.54/14 35.43/14 36.45/14 37.41/14 41.15/14
UKS Misiaczki Dębów 11.46/16 10.22/15 5.38/12 1.35/4 3.27/5 2.06/7 0.49/10 1.02/5 0.56/9 3.34/9
43.36/13 46.05/13 47.05/13 51.37/13 52.52/13 53.14/13
2.21/10 2.29/9 1.00/6 4.32/10 1.15/4 0.22/10
14 Michał RAJNIK 54.40 3.04/3 4.55/4 32.38/16 34.15/16 36.51/16 38.39/16 39.30/16 40.51/16 41.53/16 45.09/15
Coś nie coś potrafię, ja się nie chw 3.04/3 1.51/11 27.43/16 1.37/5 2.36/3 1.48/4 0.51/11 1.21/12 1.02/14 3.16/5
47.23/15 49.14/15 50.09/15 53.00/14 54.12/14 54.40/14
2.14/7 1.51/2 0.55/3 2.51/3 1.12/3 0.28/15
15 Karolina KARDASZ 56.39 6.52/15 10.08/14 15.10/11 17.22/11 22.13/11 24.56/11 25.41/11 27.49/11 28.31/11 38.36/13
UKS Azymut Siedliska 6.52/15 3.16/13 5.02/9 2.12/15 4.51/11 2.43/12 0.45/5 2.08/16 0.42/7 10.05/15
45.00/14 48.33/14 49.47/14 53.35/15 56.11/15 56.39/15
6.24/15 3.33/14 1.14/12 3.48/6 2.36/15 0.28/15
16 Amelia ADAMIAK 66.35 5.41/12 8.37/13 19.53/13 21.39/13 34.00/15 36.38/15 37.26/15 38.27/15 39.26/15 54.18/16
UKS Azymut Siedliska 5.41/12 2.56/12 11.16/15 1.46/10 12.21/16 2.38/10 0.48/9 1.01/4 0.59/12 14.52/16
55.55/16 58.29/16 59.36/16 64.54/16 66.19/16 66.35/16
1.37/1* 2.34/11 1.07/9 5.18/15 1.25/12 0.16/1*
Mikołaj TUR NKL-bPK 7.42/ 12.03/ 14.25/ 15.48/ 18.02/ / 22.59/ 23.47/ 24.35/ 26.09/
UKS Azymut Siedliska 7.42/ 4.21/ 2.22/ 1.23/ 2.14/ / / 0.48/ 0.48/ 1.34/
28.36/ 31.19/ 31.59/ 34.46/ 36.14/ 36.32/
2.27/ 2.43/ 0.40/ 2.47/ 1.28/ 0.18/
Rafał DNF / / / / / / / / / /
WAT / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: TRENERKA 3.5km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-50 3-49 4-47 5-48 6-46 7-42 8-36 9-34 10-38
11-39 12-41 13-40 14-35 15-37 16-33 17-32 18-31 19-100
1 Mateusz MIŚTAL 23.45 2.38/3 4.53/2 5.40/2 6.36/2 8.11/2 10.04/2 11.50/2 13.07/2 13.34/2 14.28/2
HarperSoft Team 2.38/3 2.15/2 0.47/3 0.56/3 1.35/1* 1.53/2 1.46/2 1.17/3 0.27/4 0.54/3
15.14/2 16.19/2 17.52/2 19.16/2 20.02/2 21.06/2 21.38/2 22.20/2 23.28/2 23.45/2
0.46/4 1.05/3 1.33/1* 1.24/2 0.46/2 1.04/3 0.32/3 0.42/2 1.08/2 0.17/3
2 Mirosław MAREK 28.17 2.34/2 5.22/3 7.37/3 8.31/3 10.09/3 12.23/3 14.26/3 16.07/3 16.28/3 17.15/3
InO.Maniak Nowa Dęba 2.34/2 2.48/3 2.15/6 0.54/2 1.38/2 2.14/4 2.03/6 1.41/6 0.21/1* 0.47/2
17.58/3 18.58/3 20.52/3 22.19/3 24.24/3 25.25/3 26.00/3 26.50/3 28.04/3 28.17/3
0.43/2 1.00/2 1.54/3 1.27/3 2.05/6 1.01/2 0.35/4 0.50/4 1.14/4 0.13/1*
3 Aleksandra ORZECHOWSKA 33.32 6.13/6 11.03/7 11.47/6 13.05/6 15.13/6 17.24/5 19.20/4 20.46/4 21.12/4 22.21/4
2pak team 6.13/6 4.50/8 0.44/2 1.18/6 2.08/3 2.11/3 1.56/4 1.26/5 0.26/3 1.09/5
23.05/4 24.10/4 26.30/4 27.57/4 28.50/4 30.52/4 31.20/4 32.06/4 33.14/4 33.32/4
0.44/3 1.05/3 2.20/5 1.27/3 0.53/4 2.02/8 0.28/2 0.46/3 1.08/2 0.18/4
4 Józef KLIMASZ 35.23 8.20/8 13.07/8 13.56/8 15.11/8 17.24/7 19.45/7 21.31/7 22.52/5 23.19/5 24.13/5
Szarotki Rzeszów 8.20/8 4.47/7 0.49/4 1.15/5 2.13/4 2.21/5 1.46/2 1.21/4 0.27/4 0.54/3
25.10/5 26.23/5 28.28/5 30.08/5 31.00/5 32.07/5 32.46/5 33.47/5 35.01/5 35.23/5
0.57/5 1.13/5 2.05/4 1.40/5 0.52/3 1.07/4 0.39/5 1.01/6 1.14/4 0.22/7
5 Marcin HARPER LEŚNICKI 40.57 4.50/5 8.20/5 10.49/5 12.14/5 14.52/5 18.14/6 21.10/6 22.59/6 23.35/6 25.12/6
UKS Azymut Dębów/ Mustangi z dzikiej 4.50/5 3.30/5 2.29/7 1.25/7 2.38/7 3.22/8 2.56/7 1.49/7 0.36/7 1.37/7
26.18/6 28.07/6 31.08/6 33.28/6 34.42/6 36.17/6 37.17/6 38.36/6 40.36/6 40.57/6
1.06/7 1.49/7 3.01/6 2.20/7 1.14/5 1.35/6 1.00/8 1.19/7 2.00/8 0.21/6
6 Wikaśka KIEŁB 41.31 7.19/7 10.33/6 13.54/7 14.50/7 18.18/8 21.27/8 23.28/8 24.38/8 25.13/8 26.40/7
UKS Misiaczki Dębów 7.19/7 3.14/4 3.21/8 0.56/3 3.28/8 3.09/7 2.01/5 1.10/2 0.35/6 1.27/6
27.38/7 29.11/7 32.24/7 34.33/7 36.59/7 38.20/7 39.01/7 39.54/7 41.13/7 41.31/7
0.58/6 1.33/6 3.13/8 2.09/6 2.26/7 1.21/5 0.41/6 0.53/5 1.19/6 0.18/4
7 Marek OLEKSAK 52.16 4.19/4 8.01/4 9.26/4 12.02/4 14.31/4 17.23/4 20.58/5 23.46/7 24.44/7 26.57/8
Wydry Galicja 4.19/4 3.42/6 1.25/5 2.36/8 2.29/6 2.52/6 3.35/8 2.48/8 0.58/8 2.13/8
28.24/8 30.28/8 33.29/8 35.51/8 40.49/8 42.30/8 43.28/8 50.11/8 51.48/8 52.16/8
1.27/8 2.04/8 3.01/6 2.22/8 4.58/8 1.41/7 0.58/7 6.43/8 1.37/7 0.28/8
8 Michał MICHAŚ COPEK KRUK PK 20.52 2.04/1* 3.57/1* 4.32/1* 5.20/1* 7.38/1* 9.23/1* 10.52/1* 11.48/1* 12.09/1* 12.50/1*
UKS Misiaczki Dębów 2.04/1* 1.53/1* 0.35/1* 0.48/1* 2.18/5 1.45/1* 1.29/1* 0.56/1* 0.21/1* 0.41/1*
13.30/1* 14.20/1* 15.54/1* 17.06/1* 17.45/1* 18.35/1* 19.00/1* 19.37/1* 20.36/1* 20.52/1*
0.40/1* 0.50/1* 1.34/2 1.12/1* 0.39/1* 0.50/1* 0.25/1* 0.37/1* 0.59/1* 0.16/2
|