Lista startowa wg kategorii 15.12.2021 15:51:56
KCR47
===Podkarpacki OZOS=========================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: BASIC-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL 2 1.00
2 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 1 1010875 2.00
3 OLIINYK, Arina WKS WAWEL 2 3.00
4 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 1 4.00
5 KARNIA-BISKUPSKA , Anna WKS Wawel 1 8640923 5.00
Lista startowa wg kategorii: BASIC-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 1 6.00
2 RYGIEL, Aleksander 4 4 7.00
3 BUBLIK, Maciuś WKS Wawel 1 8.00
4 HUNDT, David 3 3 9.00
5 KORDIUMOV, Taras WKS Wawel 1 10.00
6 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 5 8120528 11.00
Lista startowa wg kategorii: CRACE-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel BnO 5 8099122 1.00
2 KOZŁOWSKA, Wiktoria 6 6 345998 2.00
Lista startowa wg kategorii: CRACE-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KOZIOŁ, Piotr 12 12 4.00
2 RUSINEK, Piotr LKS Górzanka Nawijow 16 8003257 5.00
3 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 9 7504300 6.00
4 BRANDT, Andrzej 7 7 7.00
5 PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel 1 8093108 8.00
6 KURYJ, Marek WKS Wawel BnO 5 8090102 9.00
7 NIESSNER, Piotr WKS Wawel 1 8200663 10.00
8 NIEWIAROWSKI, Andrzej Górzanka 14 1110262 11.00
9 MALICKI, Grzegorz 13 13 12.00
10 ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel 1 13.00
11 WĘGRZYŃSKI, Paweł 17 17 14.00
12 PISAREK, Piotr WKS Wawel BnO 5 8002651 15.00
13 FIEDOROWICZ, Szczepan COL 10 8220956 16.00
14 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Gó 15 17.00
15 SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel BnO 5 8172888 18.00
16 KONOPIŃSKI, Maciej AKInO 11 19.00
17 BRZĘKOWSKI, Łukasz 8 8 20.00
Lista startowa wg kategorii: SPRINT-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL 2 1.30
2 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 1 1010865 2.30
3 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO 5 3.30
4 EMILEWICZ, Irena WKS Wawel 1 2114866 4.30
5 SEREDA, Olha WKS Wawel BnO 5 8014409 5.30
6 DEPTA, Helena WKS Wawel 1 6.30
7 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 1 8000584 7.30
8 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 1 8303011 8.30
9 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojow 18 2300284 9.30
10 EMILEWICZ, Maria WKS Wawel 1 2114860 10.30
11 NIESSNER, Pola WKS Wawel 1 8000393 11.30
12 SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel BnO 5 8000395 12.30
13 KARNIA-BISKUPSKA , Anna WKS Wawel 1 8640923 13.30
14 YELYZAVETA , Hutsenko WKS Wawel BnO 5 14.30
15 OLIINYK, Alona WKS Wawel 1 15.30
16 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 1 8000583 16.30
Lista startowa wg kategorii: SPRINT-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 18 2108822 1.00
2 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel 1 8030914 2.00
3 ŻMIJ, Jacek The Vipers 19 1000229 3.00
4 TARNOWSKI, Przemek WKS Wawel 1 2300232 4.00
5 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawijow 16 8024904 5.00
6 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel 1 6.00
7 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 5 8051001 7.00
8 PISAREK, Kordian WKS Wawel BnO 5 8000585 8.00
9 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawijow 16 8024905 9.00
10 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel BnO 5 8664651 10.00
11 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow 18 8150700 11.00
12 SZAJNA, Abu WKS Wawel 1 7204931 12.00
13 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO 5 8102102 13.00
14 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 1 8000586 14.00
15 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO 5 15.00
16 ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS Wawel 1 16.00
|