Wyniki zawodów z miedzyczasami 27.11.2021 21:21:25
Mistrzostwa Śląska w Sprincie
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: AK-K21 2.3km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-38 3-35 4-37 5-107 6-48 7-47 8-106 9-103 10-41
11-40 12-43 13-49 14-51 15-109 16-110
1 LISEWSKA, Agnieszka 21.24414.35/1* 416.40/1* 418.35/1* 419.18/1* 420.51/1* 422.54/1* 423.46/1* 424.58/1* 425.47/1* 428.40/1*
Team360 414.35/1* 2.05/1* 1.55/5 0.43/2 1.33/2 2.03/1* 0.52/1* 1.12/2 0.49/1* 2.53/8
430.21/1* 430.58/1* 432.02/1* 433.19/1* 434.15/1* 434.53/3 21.24/1*
1.41/5 0.37/1* 1.04/1* 1.17/1* 0.56/1* 0.38/1* /
2 POGODA, Kinga 22.24415.16/8 417.35/4 419.15/4 419.57/2 421.41/3 423.52/2 424.54/3 426.04/2 427.08/2 429.29/3
UKS Kometa Gliwice 415.16/8 2.19/3 1.40/3 0.42/1* 1.44/4 2.11/2 1.02/4 1.10/1* 1.04/8 2.21/3
431.09/3 431.49/3 432.59/3 434.22/3 435.18/2 22.17/1* 22.24/2
1.40/2 0.40/3 1.10/2 1.23/2 0.56/1* / 0.07/1*
3 KOVALČÍKOVÁ, Alena 22.33414.37/2 417.45/5 419.12/3 420.03/3 421.32/2 423.53/3 424.52/2 426.17/3 427.08/2 429.21/2
AOP - Orientační Běh Opava 414.37/2 3.08/6 1.27/2 0.51/6 1.29/1* 2.21/5 0.59/2 1.25/6 0.51/4 2.13/1*
431.03/2 431.41/2 432.52/2 434.19/2 435.24/3 436.08/4 22.33/3
1.42/6 0.38/2 1.11/4 1.27/4 1.05/5 0.44/3 /
4 PUDEŁEK, Michalina 23.00415.02/6 417.14/3 419.19/5 420.04/4 421.47/4 424.10/4 425.10/4 426.24/4 427.14/4 429.30/4
LKS Górzanka Nawojowa Góra 415.02/6 2.12/2 2.05/6 0.45/5 1.43/3 2.23/6 1.00/3 1.14/3 0.50/3 2.16/2
431.10/4 431.52/4 433.06/4 434.39/4 435.51/4 436.34/5 23.00/4
1.40/2 0.42/5 1.14/5 1.33/5 1.12/7 0.43/2 /
5 KOVALČÍKOVÁ, Anna 25.51414.42/3 417.12/2 419.04/2 420.04/4 422.03/5 424.47/5 426.11/5 428.15/5 429.10/5 431.40/5
AOP - Orientační Běh Opava 414.42/3 2.30/4 1.52/4 1.00/8 1.59/8 2.44/8 1.24/8 2.04/8 0.55/6 2.30/5
433.36/5 434.18/5 435.56/5 437.36/5 438.40/5 439.27/6 25.51/5
1.56/8 0.42/5 1.38/7 1.40/7 1.04/4 0.47/6 /
6 KOZŁOWSKA, Wiktoria 26.47414.55/4 417.45/5 420.57/6 421.55/6 423.48/6 426.24/6 427.41/6 429.24/6 430.20/6 432.50/6
UKS Patria Młynne 414.55/4 2.50/5 3.12/7 0.58/7 1.53/6 2.36/7 1.17/7 1.43/7 0.56/7 2.30/5
434.44/6 435.28/6 436.47/6 438.26/6 439.34/6 440.22/7 26.47/6
1.54/7 0.44/7 1.19/6 1.39/6 1.08/6 0.48/7 /
7 SVOBODOVÁ, Barbora 29.10415.10/7 420.29/8 425.43/8 426.27/8 428.15/8 430.30/7 431.37/7 432.55/7 433.44/7 436.05/7
SKOB Frýdek-Místek 415.10/7 5.19/8 5.14/9 0.44/4 1.48/5 2.15/3 1.07/6 1.18/4 0.49/1* 2.21/3
437.45/7 438.25/7 439.35/7 441.00/7 442.00/7 442.46/8 29.10/7
1.40/2 0.40/3 1.10/2 1.25/3 1.00/3 0.46/4 /
8 URBÁNKOVÁ, Tereza 35.30415.00/5 420.10/7 423.23/7 424.54/7 427.33/7 430.52/8 432.27/9 435.18/9 436.11/8 439.35/8
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy 415.00/5 5.10/7 3.13/8 1.31/9 2.39/9 3.19/9 1.35/9 2.51/9 0.53/5 3.24/9
441.57/8 442.52/8 444.39/8 446.48/8 448.20/8 35.23/2 35.30/8
2.22/9 0.55/8 1.47/8 2.09/9 1.32/8 / 0.07/1*
9 STACHURA, Magdalena 40.21416.19/9 425.03/9 426.20/9 427.03/9 429.01/9 431.16/9 432.19/8 433.42/8 439.17/9 442.04/9
indywidualnie 416.19/9 8.44/9 1.17/1* 0.43/2 1.58/7 2.15/3 1.03/5 1.23/5 5.35/9 2.47/7
443.39/9 444.41/9 447.16/9 449.06/9 453.10/9 453.56/9 40.21/9
1.35/1* 1.02/9 2.35/9 1.50/8 4.04/9 0.46/4 /
NAVRÁTILOVÁ, Adéla DNF / / / / / / / / / /
TRI - TJ TŽ Třinec / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
ŁAZUKA, Klaudia DNF / / / / / / / / / /
Tychy / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
ŻAK, Anna DNF / / / / / / / / / /
60 / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: AK-K35 2.3km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-38 3-35 4-37 5-107 6-48 7-47 8-106 9-103 10-41
11-40 12-43 13-49 14-51 15-109 16-110
1 ČERVINKOVÁ, Jana 26.22415.55/7 418.00/3 421.36/7 422.31/6 424.16/5 426.44/5 427.48/5 429.14/2 430.00/2 432.34/3
BFM - SKOB Frýdek - Místek 415.55/7 2.05/1* 3.36/7 0.55/4 1.45/1* 2.28/1* 1.04/1* 1.26/2 0.46/2 2.34/2
434.26/3 435.11/3 436.36/2 438.10/2 439.09/1* 439.58/1* 26.22/1*
1.52/3 0.45/4 1.25/3 1.34/1* 0.59/2 0.49/5 /
2 CHUDÍKOVÁ, Pavla 26.29414.53/1* 417.32/1* 420.04/1* 420.55/1* 423.14/1* 426.04/1* 427.14/1* 428.37/1* 429.31/1* 432.05/1*
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.53/1* 2.39/2 2.32/4 0.51/3 2.19/7 2.50/5 1.10/4 1.23/1* 0.54/4 2.34/2
434.00/1* 434.42/1* 436.14/1* 438.02/1* 439.18/2 440.05/2 26.29/2
1.55/4 0.42/3 1.32/6 1.48/6 1.16/6 0.47/4 /
3 MUCHOVÁ, Barbora 26.30415.49/6 418.40/6 421.06/5 421.49/4 423.52/3 426.33/3 427.39/3 429.23/4 430.12/3 432.33/2
KVS - SKOB Kobra Vsetín 415.49/6 2.51/6 2.26/3 0.43/1* 2.03/3 2.41/3 1.06/3 1.44/4 0.49/3 2.21/1*
434.23/2 435.03/2 436.55/3 438.35/3 439.29/3 440.06/3 26.30/3
1.50/1* 0.40/2 1.52/7 1.40/2 0.54/1* 0.37/1* /
4 KAWULOKOWA, Zdenka 28.19415.30/5 418.12/5 420.30/2 421.19/2 423.22/2 426.20/2 427.37/2 429.21/3 431.02/4 433.41/4
SIT - OK SILESIA 415.30/5 2.42/3 2.18/2 0.49/2 2.03/3 2.58/6 1.17/6 1.44/4 1.41/7 2.39/4
435.40/4 436.47/4 438.10/4 439.54/4 441.08/4 441.54/4 28.19/4
1.59/6 1.07/6 1.23/1* 1.44/4 1.14/4 0.46/3 /
5 WYSOCKA, Jolanta 29.15415.18/4 418.03/4 421.02/4 422.08/5 424.18/6 427.27/7 428.47/7 430.18/5 431.24/5 434.15/5
PL - UKS Kometa Gliwice 415.18/4 2.45/4 2.59/6 1.06/5 2.10/5 3.09/7 1.20/7 1.31/3 1.06/5 2.51/5
436.21/5 437.23/5 438.52/5 440.44/5 441.58/5 442.49/5 29.15/5
2.06/7 1.02/5 1.29/4 1.52/7 1.14/4 0.51/6 /
6 MÁCHOVÁ, Markéta 29.19415.01/2 417.48/2 420.31/3 421.44/3 424.00/4 426.40/4 427.44/4 431.14/7 431.58/6 435.17/6
BFM - SKOB Frýdek - Místek 415.01/2 2.47/5 2.43/5 1.13/6 2.16/6 2.40/2 1.04/1* 3.30/7 0.44/1* 3.19/6
437.13/6 437.47/6 439.17/6 441.00/6 442.01/6 442.55/6 29.19/6
1.56/5 0.34/1* 1.30/5 1.43/3 1.01/3 0.54/7 /
7 MIKHAILOV, Natalia 33.24415.17/3 419.26/7 421.27/6 422.41/7 424.41/7 427.25/6 428.40/6 430.52/6 432.07/7 438.44/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 415.17/3 4.09/7 2.01/1* 1.14/7 2.00/2 2.44/4 1.15/5 2.12/6 1.15/6 6.37/7
440.35/7 441.50/7 443.14/7 445.01/7 446.17/7 446.59/7 33.24/7
1.51/2 1.15/7 1.24/2 1.47/5 1.16/6 0.42/2 /
PALARČÍKOVÁ, Kateřina DNF / / / / / / / / / /
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: AK-W 2.3km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-38 3-35 4-37 5-107 6-48 7-47 8-106 9-103 10-41
11-40 12-43 13-49 14-51 15-109 16-110
1 ZAJĄC, Mateusz 36.03416.31/1* 419.36/1* 421.48/1* 423.13/1* 427.03/1* 430.57/1* 432.11/1* 433.58/1* 435.20/1* 438.50/1*
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 416.31/1* 3.05/1* 2.12/2 1.25/4 3.50/4 3.54/2 1.14/3 1.47/1* 1.22/3 3.30/3
440.31/1* 441.50/1* 445.10/1* 447.12/1* 448.44/1* 449.36/1* 36.03/1*
1.41/1* 1.19/3 3.20/4 2.02/2 1.32/3 0.52/2 /
2 ADAMCZYK, Jakub 45.29417.02/2 430.42/2 432.54/2 433.43/2 437.10/2 442.22/2 443.28/2 447.30/2 448.47/2 451.39/2
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi417.02/2 13.40/3 2.12/2 0.49/1* 3.27/3 5.12/4 1.06/1* 4.02/3 1.17/2 2.52/1*
453.41/2 454.22/2 455.45/2 457.06/2 458.08/2 459.02/2 45.29/2
2.02/3 0.41/1* 1.23/1* 1.21/1* 1.02/2 0.54/3 /
3 HUDEK, Maciej 53.06418.00/3 440.36/4 442.15/4 443.14/4 445.26/3 448.35/3 449.48/3 453.55/3 454.40/3 457.56/3
1 DSH "TROP" 418.00/3 22.36/5 1.39/1* 0.59/3 2.12/1* 3.09/1* 1.13/2 4.07/4 0.45/1* 3.16/2
459.41/3 460.48/3 462.34/3 464.42/3 465.40/3 466.42/3 53.06/3
1.45/2 1.07/2 1.46/2 2.08/3 0.58/1* 1.02/4 /
4 GWIZDA, Monika 77.03423.46/4 436.25/3 440.00/3 440.53/3 453.34/4 460.49/5 462.04/5 465.05/4 467.54/4 473.19/4
Szczep Smoki 423.46/4 12.39/2 3.35/4 0.53/2 12.41/5 7.15/5 1.15/4 3.01/2 2.49/5 5.25/4
475.35/4 477.42/4 480.04/4 487.52/4 489.42/4 490.33/4 77.03/4
2.16/4 2.07/4 2.22/3 7.48/5 1.50/4 0.51/1* /
5 KWIATOŃ , Bronisław 82.54425.31/5 441.43/5 450.40/5 452.34/5 455.33/5 460.16/4 461.49/4 465.59/5 468.42/5 474.41/5
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi425.31/5 16.12/4 8.57/5 1.54/5 2.59/2 4.43/3 1.33/5 4.10/5 2.43/4 5.59/5
477.59/5 481.11/5 486.22/5 492.43/5 495.20/5 496.26/5 82.54/5
3.18/5 3.12/5 5.11/5 6.21/4 2.37/5 1.06/5 /
RAJMAN, Martyna NKL-bPK 420.37/ 424.38/ 427.40/ 429.26/ / / / / / /
26 DW "Czarne Smoki"" 420.37/ 4.01/ 3.02/ 1.46/ / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
MAZIARZ PIOTROWSKI, Wiktor DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
RYMAŃ, Wiktoria DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
WARDENGA, Tymoteusz DNF / / / / / / / / / /
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: AM-M21 2.7km 0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-36 6-31 7-37 8-51 9-49 10-43
11-40 12-41 13-101 14-103 15-106 16-47 17-48 18-107 19-109 20-110
1 BJOLEK, Michal 20.28414.18/6 415.30/2 416.50/2 417.41/4 419.20/3 420.03/2 421.29/2 422.17/2 423.53/2 424.50/2
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.18/6 1.12/1* 1.20/4 0.51/12 1.39/3 0.43/1* 1.26/9 0.48/7 1.36/12 0.57/1*
425.23/2 426.43/2 427.17/2 428.55/2 429.33/2 430.39/2 431.13/2 433.03/2 433.35/2 20.22/1*
0.33/3 1.20/7 0.34/1* 1.38/10 0.38/4 1.06/10 0.34/3 1.50/6 0.32/1* /
20.28/1*
0.06/3
1 KOVALČÍK, Tomáš 20.28414.13/3 415.27/1* 416.42/1* 417.19/1* 418.52/1* 419.55/1* 421.16/1* 422.00/1* 423.28/1* 424.30/1*
AOP - Orientační Běh Opava 414.13/3 1.14/4 1.15/2 0.37/2 1.33/1* 1.03/7 1.21/6 0.44/3 1.28/6 1.02/2
425.04/1* 426.16/1* 427.00/1* 428.48/1* 429.26/1* 430.23/1* 431.04/1* 432.54/1* 433.32/1* 434.04/4
0.34/6 1.12/2 0.44/8 1.48/12 0.38/4 0.57/3 0.41/10 1.50/6 0.38/5 0.32/6
20.28/1*
/
3 MARTYNEK, Petr 20.42414.28/9 415.40/4 417.05/6 417.47/5 419.31/4 420.43/6 421.53/5 422.46/5 424.06/5 425.11/4
TRI - TJ TŽ Třinec 414.28/9 1.12/1* 1.25/8 0.42/4 1.44/5 1.12/8 1.10/1* 0.53/13 1.20/2 1.05/5
425.44/4 426.54/3 427.41/3 429.18/4 429.56/4 430.50/3 431.28/3 433.13/3 433.49/3 434.19/5
0.33/3 1.10/1* 0.47/12 1.37/8 0.38/4 0.54/1* 0.38/9 1.45/2 0.36/3 0.30/3
20.42/3
/
4 WALUGA, Ireneusz 20.55414.11/1* 415.57/9 417.22/9 418.07/9 419.43/5 421.06/8 422.20/8 423.03/7 424.23/6 425.26/6
Team 360 stopni 414.11/1* 1.46/14 1.25/8 0.45/6 1.36/2 1.23/13 1.14/3 0.43/2 1.20/2 1.03/4
426.02/7 427.16/7 427.58/7 429.28/6 430.05/5 431.00/4 431.41/4 433.23/4 434.01/4 434.32/6
0.36/8 1.14/3 0.42/5 1.30/2 0.37/2 0.55/2 0.41/10 1.42/1* 0.38/5 0.31/4
20.55/4
/
5 HYLA, Damian 21.11414.29/10 415.42/6 416.53/3 417.31/3 419.13/2 420.09/3 421.38/3 422.27/3 423.56/3 425.07/3
UKS Kometa Gliwice 414.29/10 1.13/3 1.11/1* 0.38/3 1.42/4 0.56/5 1.29/11 0.49/8 1.29/7 1.11/6
425.41/3 427.14/5 427.51/5 429.22/5 429.54/3 431.05/5 431.52/5 433.43/5 434.16/5 434.47/7
0.34/6 1.33/12 0.37/2 1.31/4 0.32/1* 1.11/14 0.47/13 1.51/8 0.33/2 0.31/4
21.11/5
/
6 JAROSZEK, Radosław 21.26414.22/8 415.40/4 416.56/4 417.30/2 419.50/7 420.39/5 421.52/4 422.36/4 423.59/4 425.12/5
Team360 414.22/8 1.18/6 1.16/3 0.34/1* 2.20/14 0.49/2 1.13/2 0.44/3 1.23/4 1.13/9
425.51/5 427.06/4 427.45/4 429.15/3 430.34/7 431.40/7 432.11/7 434.00/7 434.36/6 21.21/2
0.39/14 1.15/4 0.39/4 1.30/2 1.19/14 1.06/10 0.31/1* 1.49/3 0.36/3 /
21.26/6
0.05/1*
7 TALANDA, Mateusz 21.41414.21/7 415.57/9 417.17/7 418.01/7 419.45/6 420.36/4 422.05/6 422.52/6 424.25/7 425.27/7
Gymcity AR 414.21/7 1.36/11 1.20/4 0.44/5 1.44/5 0.51/3 1.29/11 0.47/6 1.33/9 1.02/2
425.57/6 427.15/6 427.57/6 429.30/7 430.29/6 431.31/6 432.07/6 433.56/6 434.41/7 435.19/8
0.30/1* 1.18/6 0.42/5 1.33/6 0.59/10 1.02/7 0.36/4 1.49/3 0.45/10 0.38/10
21.41/7
/
8 BERNATÍK, Lukáš 21.59414.17/5 415.34/3 417.03/5 417.52/6 419.53/8 420.54/7 422.17/7 423.09/8 424.42/8 425.56/9
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy 414.17/5 1.17/5 1.29/10 0.49/10 2.01/10 1.01/6 1.23/7 0.52/12 1.33/9 1.14/10
426.33/9 427.49/8 428.33/8 430.07/8 430.44/8 431.43/8 432.19/8 434.21/8 435.00/8 435.35/9
0.37/10 1.16/5 0.44/8 1.34/7 0.37/2 0.59/5 0.36/4 2.02/9 0.39/7 0.35/8
21.59/8
/
9 GILÍK, Marek 22.48414.16/4 415.48/7 417.36/10 418.34/11 420.20/9 421.12/9 422.29/9 423.15/9 424.42/8 425.54/8
SOP - OOB TJ Slezan Opava 414.16/4 1.32/9 1.48/13 0.58/14 1.46/7 0.52/4 1.17/4 0.46/5 1.27/5 1.12/8
426.27/8 427.51/9 428.34/9 430.11/9 431.23/9 432.22/9 433.03/9 435.13/9 435.56/9 436.25/10
0.33/3 1.24/10 0.43/7 1.37/8 1.12/13 0.59/5 0.41/10 2.10/13 0.43/8 0.29/2
22.48/9
/
10 PASEK, Marcin 25.02414.48/14 416.22/13 417.44/12 418.32/10 420.31/10 421.50/10 423.27/10 424.18/10 426.07/10 427.28/10
Sparta 414.48/14 1.34/10 1.22/6 0.48/9 1.59/9 1.19/12 1.37/14 0.51/10 1.49/14 1.21/12
428.06/10 429.46/11 430.47/11 432.31/10 433.16/10 434.23/10 435.11/10 437.19/10 438.03/10 24.57/3
0.38/11 1.40/13 1.01/15 1.44/11 0.45/9 1.07/12 0.48/14 2.08/10 0.44/9 /
25.02/10
0.05/1*
11 SEREDYŃSKI, Tomasz 25.57414.12/2 415.48/7 417.17/7 418.03/8 421.33/13 422.50/12 424.09/12 425.00/12 426.35/12 427.52/12
MAŁOPOLSKA 414.12/2 1.36/11 1.29/10 0.46/8 3.30/16 1.17/11 1.19/5 0.51/10 1.35/11 1.17/11
428.33/12 430.48/12 431.44/13 433.16/12 433.56/11 434.58/11 435.35/11 438.17/11 439.03/11 439.35/11
0.41/15 2.15/15 0.56/14 1.32/5 0.40/7 1.02/7 0.37/7 2.42/15 0.46/11 0.32/6
25.57/11
/
12 KUKLA, Bartosz 26.33414.36/12 416.13/12 418.28/14 419.18/14 421.37/14 422.50/12 424.21/13 425.18/13 427.09/13 428.42/13
UKS Kometa Gliwice 414.36/12 1.37/13 2.15/14 0.50/11 2.19/13 1.13/10 1.31/13 0.57/15 1.51/15 1.33/15
429.20/13 430.49/13 431.35/12 433.37/13 434.21/12 435.34/12 436.11/12 438.40/12 439.26/12 440.08/12
0.38/11 1.29/11 0.46/11 2.02/14 0.44/8 1.13/15 0.37/7 2.29/14 0.46/11 0.42/12
26.33/12
/
13 KOVALČÍK, Petr 26.38414.43/13 416.50/15 418.13/13 418.58/13 421.12/12 422.24/11 423.48/11 424.44/11 426.16/11 427.47/11
AOP - Orientační Běh Opava 414.43/13 2.07/15 1.23/7 0.45/6 2.14/11 1.12/8 1.24/8 0.56/14 1.32/8 1.31/14
428.23/11 429.45/10 430.30/10 432.33/11 434.41/13 435.46/13 436.34/13 438.43/13 439.34/13 440.13/13
0.36/8 1.22/8 0.45/10 2.03/15 2.08/16 1.05/9 0.48/14 2.09/11 0.51/15 0.39/11
26.38/13
/
14 BERNATÍK, Aleš 27.01414.30/11 416.00/11 417.36/10 418.50/12 421.06/11 423.49/14 425.32/14 426.22/14 428.05/14 429.16/14
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy 414.30/11 1.30/8 1.36/12 1.14/15 2.16/12 2.43/15 1.43/15 0.50/9 1.43/13 1.11/6
429.54/14 431.17/14 432.11/14 433.59/14 435.29/14 436.27/14 437.03/14 439.12/14 440.00/14 440.37/14
0.38/11 1.23/9 0.54/13 1.48/12 1.30/15 0.58/4 0.36/4 2.09/11 0.48/13 0.37/9
27.01/14
/
15 OSETEK, Paweł 28.10415.20/15 416.42/14 419.37/15 421.47/16 423.39/15 426.40/15 428.08/15 428.49/15 430.06/15 431.27/15
Radlinioki w biegu 415.20/15 1.22/7 2.55/16 2.10/16 1.52/8 3.01/16 1.28/10 0.41/1* 1.17/1* 1.21/12
431.58/15 433.52/15 434.30/15 435.57/15 437.02/15 438.11/15 438.42/15 440.31/15 441.19/15 441.47/15
0.31/2 1.54/14 0.38/3 1.27/1* 1.05/11 1.09/13 0.31/1* 1.49/3 0.48/13 0.28/1*
28.10/15
/
16 URBÁNEK, Martin 38.43415.23/16 417.43/16 420.07/16 421.04/15 424.14/16 426.50/16 429.16/16 430.54/16 433.21/16 435.18/16
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy 415.23/16 2.20/16 2.24/15 0.57/13 3.10/15 2.36/14 2.26/16 1.38/16 2.27/16 1.57/16
436.15/16 438.58/16 440.10/16 442.52/16 444.00/16 445.46/16 446.52/16 450.21/16 451.30/16 452.18/16
0.57/16 2.43/16 1.12/16 2.42/16 1.08/12 1.46/16 1.06/16 3.29/16 1.09/16 0.48/13
38.43/16
/
DOMERADZKI, Grzegorz NKL-bPK 414.28/ 416.00/ 419.38/ 420.45/ 422.46/ 423.59/ 425.34/ 426.29/ 428.08/ 429.23/
414.28/ 1.32/ 3.38/ 1.07/ 2.01/ 1.13/ 1.35/ 0.55/ 1.39/ 1.15/
430.03/ 431.35/ 432.16/ 434.09/ / 435.50/ 436.44/ 439.00/ 439.45/ 440.20/
0.40/ 1.32/ 0.41/ 1.53/ / / 0.54/ 2.16/ 0.45/ 0.35/
26.43/
/
SKORUPA, Piotr DNF / / / / / / / / / /
Górzanka / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: AM-M35 2.7km 0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-36 6-31 7-37 8-51 9-49 10-43
11-40 12-41 13-101 14-103 15-106 16-47 17-48 18-107 19-109 20-110
1 SOCHOR, Tomáš 30.31414.49/1* 417.05/2 418.55/2 419.51/2 422.05/1* 423.12/1* 425.04/1* 425.58/1* 427.49/1* 428.57/1*
HAV - OB Havířov 414.49/1* 2.16/2 1.50/1* 0.56/1* 2.14/1* 1.07/2 1.52/1* 0.54/1* 1.51/2 1.08/1*
429.38/1* 431.54/1* 432.47/1* 435.27/1* 438.12/2 439.23/2 440.08/2 442.29/1* 443.23/1* 444.07/1*
0.41/1* 2.16/3 0.53/1* 2.40/3 2.45/3 1.11/1* 0.45/1* 2.21/2 0.54/1* 0.44/3
30.31/1*
/
2 MOKROSZ, Marek 30.35414.52/2 416.41/1* 418.32/1* 419.29/1* 422.13/2 423.18/2 425.54/2 427.04/2 429.12/2 430.51/2
TRI - TJ TŽ Třinec 414.52/2 1.49/1* 1.51/2 0.57/2 2.44/2 1.05/1* 2.36/3 1.10/3 2.08/3 1.39/3
431.41/2 433.35/2 434.34/2 436.40/2 437.28/1* 438.51/1* 439.47/1* 442.35/2 443.30/2 444.10/2
0.50/3 1.54/2 0.59/2 2.06/1* 0.48/1* 1.23/2 0.56/2 2.48/3 0.55/2 0.40/1*
30.35/2
/
3 ŁYP, Piotr 33.59415.03/3 417.20/3 421.09/3 422.21/3 426.09/3 427.34/3 429.42/3 430.38/3 432.10/3 433.33/3
UKS SPARTA Czyżowice 415.03/3 2.17/3 3.49/3 1.12/3 3.48/3 1.25/3 2.08/2 0.56/2 1.32/1* 1.23/2
434.15/3 435.56/3 437.06/3 439.27/3 440.22/3 441.59/3 443.16/3 445.31/3 446.52/3 447.35/3
0.42/2 1.41/1* 1.10/3 2.21/2 0.55/2 1.37/3 1.17/3 2.15/1* 1.21/3 0.43/2
33.59/3
/
GÓRNIK, Ireneusz DNF / / / / / / / / / /
MOSiR Wodzisław Śl. / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
VOLKOV, Alexander DNF / / / / / / / / / /
SK - Slávia ŽU Žilina / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
KAWULOK, Marek DNF / / / / / / / / / /
SIT - OK SILESIA / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
NAVRÁTIL, Rostislav DNF / / / / / / / / / /
TRI - TJ TŽ Třinec / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-HS 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 BIAŁECKI, Zbigniew 30.33417.26/1* 419.08/1* 422.38/1* 425.57/1* 427.48/1* 429.46/1* 432.36/1* 433.34/1* 434.14/1* 436.00/1*
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 417.26/1* 1.42/1* 3.30/1* 3.19/1* 1.51/1* 1.58/1* 2.50/1* 0.58/1* 0.40/1* 1.46/1*
438.16/1* 441.11/1* 443.23/1* 444.08/1* 30.33/1*
2.16/1* 2.55/1* 2.12/1* 0.45/1* /
KLIMEK, Adam NKL-bPK 414.57/ 417.01/ 420.33/ 423.15/ 425.41/ 427.36/ 430.28/ 431.30/ 432.29/ 435.14/
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 414.57/ 2.04/ 3.32/ 2.42/ 2.26/ 1.55/ 2.52/ 1.02/ 0.59/ 2.45/
436.43/ 440.43/ / 442.48/ 29.13/
1.29/ 4.00/ / / /
SZCZEŚNIAK , Artur NKL-bPK 414.56/ 421.00/ 431.59/ 452.23/ 456.42/ 459.53/ 464.22/ 465.33/ 466.31/ 468.54/
48 414.56/ 6.04/ 10.59/ 20.24/ 4.19/ 3.11/ 4.29/ 1.11/ 0.58/ 2.23/
/ 474.27/ / 489.17/ 75.44/
/ / / / /
BRZDĘK, Szymon DNF / / / / / / / / / /
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KOWALSKI, Mikołaj DNF / / / / / / / / / /
1 DSH "TROP" / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
LANGRZYK, WIKTORIA DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
PENDZIAŁEK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-K16 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 POLEWKA, Julianna 25.48414.59/1* 417.27/1* 419.32/1* 422.24/1* 424.44/1* 426.56/1* 429.48/1* 430.47/1* 431.27/1* 433.27/1*
UKS Kometa Gliwice 414.59/1* 2.28/2 2.05/3 2.52/3 2.20/4 2.12/3 2.52/3 0.59/1* 0.40/2 2.00/1*
434.42/1* 437.35/1* 438.37/1* 439.25/1* 25.48/1*
1.15/2 2.53/2 1.02/2 0.48/3 /
2 DZIUBA, Justyna 28.35415.28/3 417.44/2 420.32/2 423.38/2 425.39/2 427.53/2 432.09/3 433.11/2 433.49/2 436.39/2
UKS Kometa Gliwice 415.28/3 2.16/1* 2.48/4 3.06/4 2.01/1* 2.14/4 4.16/4 1.02/2 0.38/1* 2.50/2
437.37/2 440.37/2 441.25/2 442.11/2 28.35/2
0.58/1* 3.00/3 0.48/1* 0.46/1* /
3 STANICZEK, Laura 34.30415.18/2 421.42/3 423.27/3 425.54/3 428.02/3 430.01/3 432.02/2 434.22/3 435.12/3 441.10/3
UKS SPARTA Czyżowice 415.18/2 6.24/3 1.45/1* 2.27/2 2.08/2 1.59/2 2.01/1* 2.20/3 0.50/3 5.58/4
442.51/3 445.42/3 447.20/3 448.06/3 34.30/3
1.41/3 2.51/1* 1.38/4 0.46/1* /
4 KOCUR, Aleksandra 35.34416.11/4 422.40/4 424.31/4 426.57/4 429.08/4 431.05/4 433.07/4 435.53/4 436.52/4 441.42/4
UKS SPARTA Czyżowice 416.11/4 6.29/4 1.51/2 2.26/1* 2.11/3 1.57/1* 2.02/2 2.46/4 0.59/4 4.50/3
443.48/4 446.53/4 448.18/4 449.10/4 35.34/4
2.06/4 3.05/4 1.25/3 0.52/4 /
KOCZY, Oliwia NKL-bPK 414.53/ 421.30/ 424.28/ 432.41/ 435.45/ 438.18/ 445.14/ 447.17/ 448.10/ 450.44/
UKS SPARTA Czyżowice 414.53/ 6.37/ 2.58/ 8.13/ 3.04/ 2.33/ 6.56/ 2.03/ 0.53/ 2.34/
452.25/ 457.09/ / 45.52/ 45.59/
1.41/ 4.44/ / / 0.07/
STOPCZYNSKA, julia DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-K18 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 LEŚNIAK, Matylda 20.05414.36/1* 417.29/1* 419.09/1* 420.58/1* 422.32/1* 424.13/1* 426.11/1* 426.57/1* 427.36/1* 428.52/1*
UKS Kometa Gliwice 414.36/1* 2.53/2 1.40/1* 1.49/1* 1.34/1* 1.41/1* 1.58/1* 0.46/1* 0.39/1* 1.16/1*
429.47/1* 432.01/1* 432.52/1* 433.41/1* 20.05/1*
0.55/1* 2.14/1* 0.51/1* 0.49/1* /
2 ZAJĄC, Basia 26.55415.27/3 418.11/2 420.51/3 423.01/2 424.40/2 426.48/2 428.58/2 431.12/2 431.58/2 434.36/2
UKS Reflex Rybnik 415.27/3 2.44/1* 2.40/3 2.10/2 1.39/2 2.08/3 2.10/2 2.14/3 0.46/2 2.38/3
435.41/2 438.41/2 439.42/2 440.32/2 26.55/2
1.05/3 3.00/2 1.01/2 0.50/2 /
3 STUDENT, Dominika 28.19415.10/2 418.20/3 420.20/2 424.03/3 426.29/3 428.14/3 431.16/3 432.46/3 433.44/3 435.44/3
UKS SPARTA Czyżowice 415.10/2 3.10/3 2.00/2 3.43/3 2.26/3 1.45/2 3.02/3 1.30/2 0.58/3 2.00/2
436.45/3 439.56/3 440.59/3 441.55/3 28.19/3
1.01/2 3.11/3 1.03/3 0.56/3 /
BOCHŇÁK, Vitoslavská-Beatrice DNF / / / / / / / / / /
LOV - lepus.cz / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-K40 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 BERNATÍKOVÁ, Šárka 23.35415.40/2 417.55/1* 419.47/1* 422.02/1* 423.59/1* 425.44/1* 428.51/1* 429.59/1* 430.48/1* 432.16/1*
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy 415.40/2 2.15/1* 1.52/1* 2.15/1* 1.57/1* 1.45/2 3.07/2 1.08/1* 0.49/1* 1.28/1*
433.12/1* 435.36/1* 436.28/1* 437.11/1* 23.35/1*
0.56/2 2.24/1* 0.52/1* 0.43/1* /
2 RŮŽIČKOVÁ, Klára 27.22415.26/1* 418.35/2 420.39/2 425.30/2 427.37/2 429.04/2 430.36/2 431.44/2 433.24/2 435.08/2
CZ - FM 415.26/1* 3.09/2 2.04/2 4.51/2 2.07/2 1.27/1* 1.32/1* 1.08/1* 1.40/2 1.44/2
436.01/2 438.52/2 440.08/2 440.58/2 27.22/2
0.53/1* 2.51/2 1.16/2 0.50/2 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-K45 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 MARSZAŁEK, Maria 20.33414.49/1* 416.32/1* 418.26/1* 420.27/1* 422.13/1* 423.50/1* 426.05/1* 426.51/1* 427.30/1* 428.51/1*
PL - UKS Kometa Gliwice 414.49/1* 1.43/1* 1.54/1* 2.01/1* 1.46/1* 1.37/1* 2.15/1* 0.46/1* 0.39/1* 1.21/1*
429.41/1* 432.32/1* 433.28/1* 434.09/1* 20.33/1*
0.50/1* 2.51/1* 0.56/1* 0.41/1* /
2 HYLA, Bogumiła 33.04415.22/2 418.39/2 421.53/2 425.33/2 428.30/2 431.06/2 434.20/2 435.51/2 437.38/2 439.40/2
UKS Kometa Gliwice 415.22/2 3.17/2 3.14/2 3.40/2 2.57/3 2.36/3 3.14/3 1.31/2 1.47/3 2.02/2
441.00/2 444.38/2 445.38/2 446.39/2 33.04/2
1.20/3 3.38/3 1.00/2 1.01/3 /
3 MAREK-PUDEŁEK, Małgorzata 42.53415.45/3 421.08/3 425.44/3 436.05/3 438.39/3 440.53/3 443.57/3 446.03/3 446.45/3 449.16/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 415.45/3 5.23/3 4.36/3 10.21/3 2.34/2 2.14/2 3.04/2 2.06/3 0.42/2 2.31/3
450.30/3 453.39/3 455.29/3 456.28/3 42.53/3
1.14/2 3.09/2 1.50/3 0.59/2 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BK-K50 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-51 5-49 6-102 7-104 8-103 9-105 10-47
11-48 12-107 13-55 14-110
1 SOCHOROVÁ, Hana 29.56415.12/1* 418.06/1* 420.30/1* 423.30/1* 426.23/1* 428.43/1* 431.51/1* 432.55/1* 433.50/1* 436.00/1*
HAV - OB Havířov 415.12/1* 2.54/1* 2.24/1* 3.00/1* 2.53/3 2.20/3 3.08/2 1.04/2 0.55/4 2.10/2
437.29/1* 440.54/1* 442.09/1* 443.30/1* 29.56/1*
1.29/3 3.25/1* 1.15/2 1.21/2 /
2 POLEWKA, Beata 39.47415.12/1* 420.10/2 422.52/2 432.54/4 435.26/3 437.40/3 440.47/3 441.43/2 442.35/2 444.33/2
UKS Kometa Gliwice 415.12/1* 4.58/3 2.42/3 10.02/4 2.32/2 2.14/2 3.07/1* 0.56/1* 0.52/2 1.58/1*
445.52/2 449.25/2 451.52/2 453.22/2 39.47/2
1.19/1* 3.33/2 2.27/5 1.30/3 /
3 CYWINSKA, Katarzyna 40.34416.29/4 422.26/5 425.37/5 430.07/2 433.01/2 435.49/2 440.16/2 442.06/3 442.57/3 445.15/3
indywidualnie 416.29/4 5.57/5 3.11/4 4.30/2 2.54/4 2.48/4 4.27/4 1.50/5 0.51/1* 2.18/3
446.58/3 450.45/3 452.23/3 454.08/3 40.34/3
1.43/4 3.47/4 1.38/3 1.45/5 /
4 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 41.55418.31/5 422.19/4 424.47/3 435.01/5 437.31/4 439.32/4 443.41/4 444.46/4 445.40/4 448.06/4
Team360 418.31/5 3.48/2 2.28/2 10.14/5 2.30/1* 2.01/1* 4.09/3 1.05/3 0.54/3 2.26/4
449.26/4 453.01/4 454.12/4 455.26/4 41.55/4
1.20/2 3.35/3 1.11/1* 1.14/1* /
5 WOJARSKA, Kamilla 49.21415.48/3 420.49/3 425.07/4 431.20/3 437.31/4 441.03/5 446.12/5 447.38/5 449.04/5 451.53/5
PL - Bielsko-Biala O-Team 415.48/3 5.01/4 4.18/5 6.13/3 6.11/5 3.32/5 5.09/5 1.26/4 1.26/5 2.49/5
454.51/5 459.16/5 461.21/5 462.51/5 49.21/5
2.58/5 4.25/5 2.05/4 1.30/3 /
DENYSENKO, Tamara DNF / / / / / / / / / /
SK - Slávia ŽU Žilina / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
VRIČANOVÁ, Sylva DNF / / / / / / / / / /
HAV - OB Havířov / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KADĚROVÁ, Barbora DNF / / / / / / / / / /
HAV - OB Havířov / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
SIEDLECKA, Marta DNF / / / / / / / / / /
49 / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-M16 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 MARSZAŁEK, Patryk 19.05413.52/1* 415.45/1* 416.32/1* 417.58/1* 419.32/1* 420.49/1* 423.04/1* 424.47/1* 425.53/1* 427.04/1*
PL - UKS Kometa Gliwice 413.52/1* 1.53/2 0.47/1* 1.26/2 1.34/1* 1.17/2 2.15/1* 1.43/1* 1.06/1* 1.11/1*
428.38/1* 429.09/1* 430.24/1* 432.08/1* 432.42/1* 19.05/1*
1.34/3 0.31/1* 1.15/1* 1.44/1* 0.34/1* /
2 STOLAREK, Piotr 21.00414.11/3 415.59/2 416.51/2 418.15/2 420.04/2 421.20/2 424.00/2 425.55/2 427.07/2 429.04/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 414.11/3 1.48/1* 0.52/2 1.24/1* 1.49/2 1.16/1* 2.40/3 1.55/2 1.12/2 1.57/2
430.01/2 430.45/2 432.04/2 433.59/2 434.37/2 21.00/2
0.57/1* 0.44/2 1.19/2 1.55/2 0.38/2 /
3 CHUDÍK, Martin 28.14414.10/2 416.26/3 417.28/3 419.22/3 421.30/3 423.06/3 425.38/3 428.47/3 430.59/3 433.57/3
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.10/2 2.16/3 1.02/3 1.54/3 2.08/3 1.36/3 2.32/2 3.09/3 2.12/3 2.58/3
435.03/3 435.51/3 438.08/3 440.48/3 441.49/3 28.14/3
1.06/2 0.48/3 2.17/3 2.40/3 1.01/3 /
VOLKOV, Maksym DNF / / / / / / / / / /
SK - Slávia ŽU Žilina / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-M18 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 RÓŻYCKI, Wojciec 30.03414.41/1* 417.37/1* 418.50/1* 420.43/1* 422.50/1* 425.04/1* 429.08/1* 431.28/1* 433.28/1* 435.43/1*
UKS Reflex Rybnik 414.41/1* 2.56/1* 1.13/2 1.53/1* 2.07/1* 2.14/2 4.04/2 2.20/1* 2.00/1* 2.15/1*
436.33/1* 439.19/1* 440.41/1* 442.47/1* 443.37/1* 30.03/1*
0.50/1* 2.46/2 1.22/1* 2.06/1* 0.50/1* /
2 STANICZEK, Jakub 33.50415.08/2 419.03/2 420.14/2 422.54/2 425.35/2 427.37/2 431.18/2 433.49/2 435.55/2 439.22/2
UKS SPARTA Czyżowice 415.08/2 3.55/2 1.11/1* 2.40/2 2.41/2 2.02/1* 3.41/1* 2.31/2 2.06/2 3.27/2
440.16/2 441.04/2 443.43/2 446.20/2 447.25/2 33.50/2
0.54/2 0.48/1* 2.39/2 2.37/2 1.05/2 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-M40 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 MARSZAŁEK, Waldemar 21.26414.09/2 416.41/2 417.32/2 418.55/1* 420.46/1* 422.14/1* 424.27/1* 426.28/1* 427.36/1* 429.35/1*
PL - UKS Kometa Gliwice 414.09/2 2.32/3 0.51/3 1.23/1* 1.51/1* 1.28/3 2.13/3 2.01/1* 1.08/1* 1.59/2
430.14/1* 430.49/1* 432.16/1* 434.12/1* 435.03/1* 21.26/1*
0.39/1* 0.35/2 1.27/3 1.56/2 0.51/3 /
2 MARKOWSKI, Marcin 22.35413.58/1* 416.14/1* 417.04/1* 419.48/2 421.39/2 422.52/2 424.54/2 427.15/2 428.53/2 431.15/2
UKS Kometa Gliwice 413.58/1* 2.16/1* 0.50/2 2.44/3 1.51/1* 1.13/1* 2.02/1* 2.21/3 1.38/2 2.22/3
432.09/2 432.44/2 433.48/2 435.29/2 436.10/2 22.35/2
0.54/2 0.35/2 1.04/1* 1.41/1* 0.41/2 /
3 NAJDEK, David 28.22416.45/3 419.14/3 420.00/3 422.01/3 424.03/3 425.29/3 427.31/3 429.34/3 431.38/3 432.49/3
CZ - FM 416.45/3 2.29/2 0.46/1* 2.01/2 2.02/3 1.26/2 2.02/1* 2.03/2 2.04/3 1.11/1*
435.25/3 435.57/3 437.08/3 441.27/3 441.58/3 28.22/3
2.36/3 0.32/1* 1.11/2 4.19/3 0.31/1* /
BIAŁECKI, Tomasz NKL-bPK 414.13/ 417.42/ 418.40/ 420.27/ 422.46/ 424.16/ 426.34/ 428.49/ 429.59/ 431.33/
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 414.13/ 3.29/ 0.58/ 1.47/ 2.19/ 1.30/ 2.18/ 2.15/ 1.10/ 1.34/
432.53/ / 434.34/ 437.25/ 438.42/ 25.07/
1.20/ / / 2.51/ 1.17/ /
BOCHŇÁK, Zbyněk DNF / / / / / / / / / /
LOV - lepus.cz / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-M45 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 PORADA, Robert 21.19414.15/6 416.27/4 417.33/4 419.12/4 421.03/4 422.34/3 424.46/3 426.48/2 428.04/3 429.11/1*
UKS Reflex Rybnik 414.15/6 2.12/4 1.06/5 1.39/2 1.51/2 1.31/1* 2.12/2 2.02/1* 1.16/3 1.07/1*
430.28/1* 431.02/1* 432.23/1* 434.17/1* 434.55/2 21.19/1*
1.17/7 0.34/1* 1.21/3 1.54/2 0.38/1* /
2 POLEWKA, Tomasz 21.59413.53/1* 415.58/1* 416.58/1* 418.42/1* 420.30/1* 422.05/1* 424.06/1* 426.24/1* 427.41/1* 430.11/2
UKS Kometa Gliwice 413.53/1* 2.05/1* 1.00/3 1.44/3 1.48/1* 1.35/4 2.01/1* 2.18/4 1.17/4 2.30/5
431.06/3 431.42/3 432.59/3 434.51/2 435.35/3 21.59/2
0.55/4 0.36/2 1.17/1* 1.52/1* 0.44/2 /
3 JAKOBI, Zdeněk 22.12414.07/4 416.15/3 417.14/3 418.45/2 420.39/2 422.19/2 424.36/2 426.58/3 428.01/2 430.14/3
HAV - OB Havířov 414.07/4 2.08/3 0.59/1* 1.31/1* 1.54/3 1.40/6 2.17/4 2.22/5 1.03/1* 2.13/2
431.02/2 431.39/2 432.57/2 435.03/3 22.05/1* 22.12/3
0.48/3 0.37/3 1.18/2 2.06/4 / 0.07/1*
4 SVĚCHOTA, Milan 23.56414.05/3 416.11/2 417.12/2 419.05/3 421.02/3 422.34/3 424.59/4 427.11/4 428.46/4 431.04/4
MOV - SKOB Ostrava 414.05/3 2.06/2 1.01/4 1.53/7 1.57/4 1.32/2 2.25/5 2.12/3 1.35/6 2.18/3
432.07/4 432.56/4 434.19/4 436.20/4 437.30/4 23.56/4
1.03/5 0.49/4 1.23/4 2.01/3 1.10/7 /
5 MASNY, Krzysztof 24.04414.03/2 416.35/5 417.34/5 419.25/5 421.35/5 423.09/5 425.25/5 427.31/5 428.46/4 431.29/5
MOV - SKOB Ostrava 414.03/2 2.32/5 0.59/1* 1.51/6 2.10/6 1.34/3 2.16/3 2.06/2 1.15/2 2.43/6
432.16/5 433.19/5 434.44/5 436.53/5 437.40/5 24.04/5
0.47/1* 1.03/9 1.25/5 2.09/5 0.47/3 /
6 FURMÁNEK, Zdeněk 29.34414.14/5 417.17/6 418.24/6 420.14/6 422.20/6 423.58/6 427.19/6 430.05/6 431.48/6 434.34/6
KVS - SKOB Kobra Vsetín 414.14/5 3.03/6 1.07/6 1.50/5 2.06/5 1.38/5 3.21/7 2.46/6 1.43/7 2.46/7
435.21/6 436.14/6 437.44/6 442.17/6 443.10/6 29.34/6
0.47/1* 0.53/5 1.30/6 4.33/9 0.53/4 /
7 LEWANDOWSKI, Piotr 32.20414.33/8 417.59/7 421.02/9 422.48/7 426.03/8 427.50/7 430.40/7 433.46/7 435.13/7 437.34/7
414.33/8 3.26/7 3.03/9 1.46/4 3.15/8 1.47/7 2.50/6 3.06/7 1.27/5 2.21/4
438.56/7 439.54/7 441.47/7 444.58/7 445.56/7 32.20/7
1.22/8 0.58/8 1.53/7 3.11/6 0.58/6 /
8 KUNATH, Pavel 37.06414.23/7 418.22/8 419.51/7 422.52/8 425.56/7 428.15/8 431.48/8 435.14/8 437.29/8 441.13/8
MOV - SKOB Ostrava 414.23/7 3.59/8 1.29/7 3.01/8 3.04/7 2.19/8 3.33/8 3.26/8 2.15/9 3.44/8
443.01/8 443.57/8 446.04/8 449.46/8 450.41/8 37.06/8
1.48/9 0.56/6 2.07/8 3.42/8 0.55/5 /
9 BJOLEK, Lukáš 39.30414.33/8 418.47/9 420.26/8 423.54/9 427.52/9 430.15/9 434.20/9 437.51/9 439.49/9 444.01/9
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.33/8 4.14/9 1.39/8 3.28/9 3.58/9 2.23/9 4.05/9 3.31/9 1.58/8 4.12/9
445.04/9 446.00/9 448.20/9 451.36/9 453.04/9 39.30/9
1.03/5 0.56/6 2.20/9 3.16/7 1.28/8 /
MIKHAYLOV, Viktor NKL-bPK / / 418.30/ 416.36/ 420.25/ 432.47/ 430.18/ / 424.05/ 426.30/
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / 3.49/ 12.22/ / / / 2.25/
427.12/ 427.54/ 429.19/ / 434.24/ 20.49/
0.42/ 0.42/ 1.25/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-M50 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 PUDEŁEK, Paweł 21.01413.55/1* 415.51/1* 416.49/1* 418.22/1* 420.11/1* 421.40/1* 423.39/1* 425.43/1* 427.02/1* 429.24/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 413.55/1* 1.56/1* 0.58/1* 1.33/1* 1.49/1* 1.29/1* 1.59/1* 2.04/1* 1.19/1* 2.22/2
430.04/1* 430.41/1* 431.53/1* 433.49/1* 434.36/2 21.01/1*
0.40/1* 0.37/1* 1.12/1* 1.56/1* 0.47/1* /
2 SVOBODA, Martin 25.03414.10/2 416.33/2 417.38/2 419.45/2 421.53/2 423.35/2 426.20/2 428.31/2 429.59/2 432.12/2
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.10/2 2.23/2 1.05/2 2.07/2 2.08/2 1.42/2 2.45/2 2.11/2 1.28/2 2.13/1*
433.04/2 433.48/2 435.17/2 437.50/2 438.39/3 25.03/2
0.52/2 0.44/2 1.29/2 2.33/3 0.49/2 /
3 CHUDÍK, Michael 30.33414.38/4 418.08/3 419.17/3 421.36/3 424.05/3 426.14/3 429.22/3 431.48/3 433.43/3 436.37/3
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.38/4 3.30/3 1.09/3 2.19/3 2.29/3 2.09/5 3.08/3 2.26/3 1.55/4 2.54/3
437.34/3 438.32/3 440.13/3 442.36/3 444.07/4 30.33/3
0.57/3 0.58/4 1.41/3 2.23/2 1.31/4 /
4 WYSOCKI, Andrzej 35.27415.00/5 419.02/4 420.11/4 423.10/4 425.51/4 427.59/4 431.07/4 434.19/4 436.42/4 440.35/4
PL - UKS Kometa Gliwice 415.00/5 4.02/4 1.09/3 2.59/4 2.41/4 2.08/4 3.08/3 3.12/5 2.23/5 3.53/5
441.32/4 442.23/4 444.33/4 447.26/4 35.19/1* 35.27/4
0.57/3 0.51/3 2.10/4 2.53/4 / 0.08/1*
5 DVOŘÁK, Vlastimil 51.51414.36/3 427.39/5 429.00/5 435.02/5 438.16/5 440.22/5 444.01/5 446.59/5 448.53/5 452.38/5
BOV - TJ Baník Ostrava OKD 414.36/3 13.03/5 1.21/5 6.02/5 3.14/5 2.06/3 3.39/5 2.58/4 1.54/3 3.45/4
455.12/5 456.41/5 459.31/5 464.03/5 465.23/5 51.51/5
2.34/5 1.29/5 2.50/5 4.32/5 1.20/3 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: BM-OPEN 2.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-32 4-34 5-51 6-107 7-48 8-46 9-102 10-104
11-103 12-105 13-47 14-108 15-110
1 LISTEWNIK, Oliwia 0b.PK 50.39414.47/1* 423.05/1* 426.56/1* 435.16/1* 439.55/1* 442.23/1* 445.36/1* 448.31/1* 450.51/1* 455.18/1*
ind. Jastrzębie 414.47/1* 8.18/1* 3.51/1* 8.20/1* 4.39/1* 2.28/1* 3.13/1* 2.55/1* 2.20/1* 4.27/1*
456.35/1* 457.10/1* 459.39/1* 462.36/1* 464.12/1* 50.39/1*
1.17/1* 0.35/1* 2.29/1* 2.57/1* 1.36/1* /
Wyniki zawodów z międzyczasami: CK-K14 1.7km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-38 3-35 4-32 5-34 6-37 7-51 8-49 9-48 10-107
11-109 12-110
1 SZENDRA, Iwona 24.54416.13/4 420.17/2 421.57/2 423.30/2 425.52/2 427.30/2 429.19/1* 431.56/2 433.17/1* 436.29/1*
UKS Reflex Rybnik 416.13/4 4.04/3 1.40/1* 1.33/1* 2.22/2 1.38/5 1.49/6 2.37/2 1.21/1* 3.12/2
437.45/1* 438.29/2 24.54/1*
1.16/5 0.44/1* /
2 JANIAK, Lena 25.33415.24/1* 418.24/1* 420.50/1* 422.40/1* 425.50/1* 427.22/1* 429.26/2 431.52/1* 434.13/2 437.08/2
UKS Reflex Rybnik 415.24/1* 3.00/1* 2.26/2 1.50/2 3.10/5 1.32/3 2.04/7 2.26/1* 2.21/7 2.55/1*
438.14/2 439.06/3 25.33/2
1.06/2 0.52/6 /
3 ŻUCHOWICZ, Inga 32.51415.50/2 421.11/4 425.15/4 429.28/4 431.41/4 433.31/4 435.16/4 438.10/4 440.19/4 444.22/3
UKS Reflex Rybnik 415.50/2 5.21/4 4.04/6 4.13/5 2.13/1* 1.50/7 1.45/5 2.54/3 2.09/5 4.03/4
445.38/3 446.28/4 32.51/3
1.16/5 0.50/4 /
4 JAROMIN, Oliwia 33.44417.03/6 420.35/3 424.29/3 427.11/3 431.12/3 432.37/3 434.03/3 437.15/3 439.09/3 445.30/5
KS Sprint Bielsko-Biała 417.03/6 3.32/2 3.54/4 2.42/3 4.01/6 1.25/1* 1.26/1* 3.12/7 1.54/3 6.21/7
446.32/4 447.17/5 33.44/4
1.02/1* 0.45/2 /
5 JABŁOŃSKA, Alicja 33.54416.02/3 422.12/5 426.14/5 430.27/5 433.03/5 434.34/5 436.14/5 439.16/5 441.26/5 445.25/4
UKS Kometa Gliwice 416.02/3 6.10/6 4.02/5 4.13/5 2.36/4 1.31/2 1.40/2 3.02/4 2.10/6 3.59/3
446.40/5 447.29/6 33.54/5
1.15/4 0.49/3 /
6 KRUCZKOWSKA, Alicja 35.17417.54/7 423.41/7 427.12/6 431.35/7 434.06/6 435.43/6 437.25/6 440.29/6 442.28/6 446.35/6
UKS Reflex Rybnik 417.54/7 5.47/5 3.31/3 4.23/7 2.31/3 1.37/4 1.42/4 3.04/5 1.59/4 4.07/5
447.46/6 35.03/1* 35.17/6
1.11/3 / 0.14/1*
7 HYLA, Natalia 36.21416.36/5 423.18/6 427.54/7 430.44/6 434.55/7 436.40/7 438.21/7 441.28/7 443.18/7 447.45/7
UKS Kometa Gliwice 416.36/5 6.42/7 4.36/7 2.50/4 4.11/7 1.45/6 1.41/3 3.07/6 1.50/2 4.27/6
449.07/7 449.58/7 36.21/7
1.22/7 0.51/5 /
GOZDEK, Wiktoria DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
KASZOWSKA, Zofia DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
VALYAVKA, Viktoriya DNF / / / / / / / / / /
SK - Slávia ŽU Žilina / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
JAKUBCZYK, Natalia DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: CM-M14 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-38 6-31 7-37 8-52 9-51 10-49
11-48 12-107 13-55 14-110
1 ČERVINKA, Ondřej 19.40414.50/1* 416.49/1* 418.31/1* 419.23/1* 421.29/1* 422.58/1* 424.47/1* 425.15/1* 425.58/1* 427.50/1*
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.50/1* 1.59/2 1.42/1* 0.52/2 2.06/1* 1.29/1* 1.49/1* 0.28/2 0.43/1* 1.52/1*
429.08/1* 431.33/1* 432.26/1* 433.14/1* 19.40/1*
1.18/2 2.25/1* 0.53/1* 0.48/2 /
2 MIGACZ, Dawid 21.59415.09/2 417.00/2 418.56/2 419.47/2 421.56/2 423.30/2 425.50/2 426.14/2 427.01/2 429.19/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 415.09/2 1.51/1* 1.56/2 0.51/1* 2.09/2 1.34/2 2.20/2 0.24/1* 0.47/3 2.18/2
430.35/2 433.17/2 434.54/2 435.34/2 21.59/2
1.16/1* 2.42/2 1.37/2 0.40/1* /
3 KRAJCARZ, Szymon 39.36416.56/4 423.19/5 427.39/5 429.06/5 432.43/5 434.45/5 438.16/4 438.51/4 440.17/5 442.47/4
UKS Reflex Rybnik 416.56/4 6.23/5 4.20/5 1.27/5 3.37/3 2.02/3 3.31/5 0.35/4 1.26/6 2.30/3
444.32/3 448.11/3 452.17/3 453.12/3 39.36/3
1.45/4 3.39/3 4.06/4 0.55/4 /
4 BRZĘCZEK, Michał 40.41417.41/5 424.26/6 428.56/6 430.15/6 433.53/6 436.08/6 439.18/6 439.57/6 441.14/6 443.52/6
UKS Kometa Gliwice 417.41/5 6.45/6 4.30/6 1.19/4 3.38/4 2.15/4 3.10/3 0.39/5 1.17/4 2.38/4
445.35/5 449.16/4 453.22/4 454.15/4 40.41/4
1.43/3 3.41/4 4.06/4 0.53/3 /
5 MASNY, Tadeusz 49.55415.39/3 420.09/3 423.17/3 425.39/3 430.35/4 434.01/4 437.29/3 438.25/3 439.45/3 443.16/5
SP Krzyżanowice 415.39/3 4.30/4 3.08/4 2.22/6 4.56/6 3.26/6 3.28/4 0.56/6 1.20/5 3.31/6
450.45/6 455.04/5 462.33/5 463.28/5 49.55/5
7.29/6 4.19/5 7.29/6 0.55/4 /
6 KUDAJ, Tymek 50.55419.05/6 422.21/4 424.53/4 425.49/4 429.39/3 432.14/3 438.40/5 439.08/5 439.52/4 442.33/3
UKS SPARTA Czyżowice 419.05/6 3.16/3 2.32/3 0.56/3 3.50/5 2.35/5 6.26/6 0.28/2 0.44/2 2.41/5
444.44/4 460.17/6 463.23/6 464.31/6 50.55/6
2.11/5 15.33/6 3.06/3 1.08/6 /
KOLORZ, Dominik DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
ZACHARA, Norbert DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
TOMASZ, Towarek DNF / / / / / / / / / /
kometa / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: CM-M55 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-38 6-31 7-37 8-52 9-51 10-49
11-48 12-107 13-55 14-110
1 FORYSTEK, Józef 24.12415.15/2 417.27/2 419.18/1* 420.11/1* 422.20/1* 423.50/1* 426.07/1* 426.35/1* 427.18/1* 429.11/1*
18 415.15/2 2.12/1* 1.51/1* 0.53/1* 2.09/1* 1.30/1* 2.17/1* 0.28/1* 0.43/1* 1.53/1*
431.17/1* 436.20/1* 437.09/1* 437.47/1* 24.12/1*
2.06/3 5.03/3 0.49/1* 0.38/1* /
2 MUSIAŁ, Tadeusz 29.07414.54/1* 417.11/1* 419.40/2 420.48/2 424.42/2 426.52/2 429.28/2 430.03/2 431.09/2 433.52/2
DXN 414.54/1* 2.17/2 2.29/2 1.08/2 3.54/3 2.10/2 2.36/2 0.35/2 1.06/3 2.43/3
435.32/2 439.07/2 441.27/2 442.43/2 29.07/2
1.40/2 3.35/2 2.20/3 1.16/3 /
3 WARDENGA, Tomasz 36.22416.21/3 420.46/3 428.41/3 430.21/3 433.11/3 436.09/3 438.54/3 439.45/3 440.49/3 442.58/3
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 416.21/3 4.25/3 7.55/3 1.40/3 2.50/2 2.58/3 2.45/3 0.51/3 1.04/2 2.09/2
444.30/3 447.45/3 448.57/3 449.52/3 36.22/3
1.32/1* 3.15/1* 1.12/2 0.55/2 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: CM-M60 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-38 6-31 7-37 8-52 9-51 10-49
11-48 12-107 13-55 14-110
1 WOJARSKI, Krzysztof 20.49414.35/1* 416.27/1* 418.27/1* 419.28/1* 421.41/1* 423.17/1* 425.26/1* 425.57/1* 426.39/1* 428.38/1*
PL - Bielsko-Biala O-Team 414.35/1* 1.52/1* 2.00/2 1.01/1* 2.13/1* 1.36/2 2.09/2 0.31/3 0.42/1* 1.59/2
430.18/1* 432.43/1* 433.34/1* 434.23/1* 20.49/1*
1.40/4 2.25/1* 0.51/1* 0.49/2 /
2 KRET, Jacek 24.16416.17/4 419.00/3 421.05/3 422.19/4 424.47/4 426.22/2 428.20/2 428.47/2 429.32/2 431.48/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 416.17/4 2.43/3 2.05/3 1.14/4 2.28/2 1.35/1* 1.58/1* 0.27/2 0.45/2 2.16/3
432.59/2 435.56/2 436.55/2 437.52/2 24.16/2
1.11/2 2.57/2 0.59/3 0.57/4 /
3 POLEWSKI, Dariusz 25.37415.24/3 419.35/4 421.10/4 422.14/3 424.44/3 427.26/4 429.39/4 430.02/3 430.49/3 432.39/3
indywidualnie opolskie 415.24/3 4.11/4 1.35/1* 1.04/2 2.30/3 2.42/3 2.13/3 0.23/1* 0.47/3 1.50/1*
433.46/3 437.27/3 438.25/3 439.13/3 25.37/3
1.07/1* 3.41/4 0.58/2 0.48/1* /
4 PAVLÍČEK, Jaromír 26.37414.58/2 417.18/2 419.54/2 421.00/2 423.37/2 426.41/3 428.54/3 430.21/4 431.12/4 433.35/4
CZ - IngJaPa 414.58/2 2.20/2 2.36/4 1.06/3 2.37/4 3.04/5 2.13/3 1.27/5 0.51/4 2.23/4
435.03/4 438.19/4 439.20/4 440.11/4 26.37/4
1.28/3 3.16/3 1.01/4 0.51/3 /
5 KARGUL PK 42.20417.18/5 421.29/5 425.43/5 427.36/5 432.25/5 435.15/5 439.35/5 440.13/5 441.24/5 444.42/5
417.18/5 4.11/4 4.14/5 1.53/5 4.49/5 2.50/4 4.20/5 0.38/4 1.11/5 3.18/5
447.38/5 452.18/5 454.06/5 455.46/5 42.20/5
2.56/5 4.40/5 1.48/5 1.40/5 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: CM-M65 1.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-32 4-35 5-38 6-31 7-37 8-52 9-51 10-49
11-48 12-107 13-55 14-110
1 JUŘENÍK, Josef 20.33414.53/1* 417.06/1* 418.49/1* 419.43/1* 422.13/1* 423.32/1* 425.36/1* 426.06/1* 426.50/1* 428.42/1*
MOV - SKOB Ostrava 414.53/1* 2.13/1* 1.43/1* 0.54/1* 2.30/1* 1.19/1* 2.04/1* 0.30/1* 0.44/1* 1.52/1*
429.58/1* 432.34/1* 433.17/1* 434.08/1* 20.33/1*
1.16/1* 2.36/1* 0.43/1* 0.51/1* /
2 SZOTEK, Antoni 37.45416.01/3 418.59/2 423.02/2 424.36/2 428.57/2 431.36/2 435.58/2 436.49/2 437.55/2 440.42/2
ATZ Racibórz 416.01/3 2.58/2 4.03/3 1.34/4 4.21/4 2.39/3 4.22/5 0.51/4 1.06/3 2.47/4
444.13/2 448.44/2 450.06/2 451.18/2 37.45/2
3.31/5 4.31/4 1.22/2 1.12/3 /
3 BLIMKE, Roman 40.44416.20/4 419.22/3 428.12/4 429.45/3 433.28/3 435.48/3 439.48/3 440.33/3 441.26/3 444.02/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 416.20/4 3.02/3 8.50/4 1.33/2 3.43/3 2.20/2 4.00/3 0.45/3 0.53/2 2.36/3
446.50/3 451.00/3 453.11/3 454.18/3 40.44/3
2.48/2 4.10/3 2.11/5 1.07/2 /
4 PIETRZYKOWSKI , Władysław 45.17414.59/2 423.01/5 432.16/5 433.49/5 437.06/4 439.49/4 443.50/4 444.30/4 445.54/4 448.24/4
13 414.59/2 8.02/5 9.15/5 1.33/2 3.17/2 2.43/4 4.01/4 0.40/2 1.24/5 2.30/2
451.41/4 455.18/4 457.02/4 458.51/4 45.17/4
3.17/4 3.37/2 1.44/3 1.49/5 /
5 BENEŠ, Karel 50.40418.05/5 422.57/4 426.07/3 433.37/4 439.19/5 442.59/5 446.37/5 448.03/5 449.15/5 452.36/5
HAV - OB Havířov 418.05/5 4.52/4 3.10/2 7.30/5 5.42/5 3.40/5 3.38/2 1.26/5 1.12/4 3.21/5
455.41/5 460.42/5 462.28/5 464.12/5 50.40/5
3.05/3 5.01/5 1.46/4 1.44/4 /
Wyniki zawodów z międzyczasami: DD-H 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-52 4-51 5-48 6-47 7-49 8-50 9-107 10-108
11-109 12-110
1 BUGLA, Konrad 15.28417.48/3 418.27/3 420.18/3 421.14/3 422.34/3 423.49/3 424.27/2 425.38/2 427.09/2 427.46/1*
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 417.48/3 0.39/2 1.51/1* 0.56/1* 1.20/1* 1.15/1* 0.38/1* 1.11/2 1.31/1* 0.37/1*
428.10/1* 15.18/1* 15.28/1*
0.24/1* / 0.10/1*
2 WARDENGA, Konrad 15.54415.54/2 416.35/2 418.56/2 419.54/1* 421.20/1* 422.42/1* 423.27/1* 424.47/1* 426.51/1* 427.55/2
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy "Wil415.54/2 0.41/3 2.21/2 0.58/2 1.26/2 1.22/2 0.45/2 1.20/3 2.04/3 1.04/2
428.26/2 429.26/2 15.54/2
0.31/2 1.00/2 /
3 GRABARCZYK, Daniel 16.55415.15/1* 415.35/1* 418.52/1* 420.00/2 422.18/2 423.45/2 424.36/3 425.45/3 427.44/3 428.48/3
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy 415.15/1* 0.20/1* 3.17/3 1.08/3 2.18/3 1.27/3 0.51/3 1.09/1* 1.59/2 1.04/2
429.24/3 430.23/3 16.55/3
0.36/3 0.59/1* /
BIAŁECKI, Michał DNF / / / / / / / / / /
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
BIES, Liwia DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
BRZDĘK, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
KOZIELSKA, Kamila DNF / / / / / / / / / /
16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wi / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: DD-K10 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-52 4-51 5-48 6-47 7-49 8-50 9-107 10-108
11-109 12-110
1 KOŁODZIEJ, Oliwia 19.51416.55/2 417.20/1* 422.01/1* 422.53/1* 424.36/1* 426.09/1* 426.50/1* 428.15/1* 430.29/1* 431.48/1*
UKS SPARTA Czyżowice 416.55/2 0.25/1* 4.41/1* 0.52/1* 1.43/1* 1.33/3 0.41/1* 1.25/1* 2.14/4 1.19/4
432.15/1* 433.26/1* 19.51/1*
0.27/1* 1.11/4 /
2 PAWLICA, Asia 54.56415.42/1* 417.28/2 445.17/4 446.53/4 457.08/4 458.24/4 459.53/4 462.51/2 464.26/2 465.10/2
UKS SPARTA Czyżowice 415.42/1* 1.46/4 27.49/4 1.36/4 10.15/4 1.16/1* 1.29/3 2.58/2 1.35/1* 0.44/2
467.26/2 468.23/2 54.56/2
2.16/4 0.57/3 /
3 LANGRZYK, Agata 65.50419.00/3 419.38/3 443.24/2 444.59/2 452.46/2 454.17/2 455.51/2 475.15/3 477.27/3 478.04/3
UKS SPARTA Czyżowice 419.00/3 0.38/3 23.46/3 1.35/3 7.47/2 1.31/2 1.34/4 19.24/4 2.12/3 0.37/1*
478.47/3 479.25/3 65.50/3
0.43/3 0.38/1* /
4 WIECZOREK, Oliwia 66.58420.19/4 420.53/4 444.33/3 446.00/3 453.59/3 455.39/3 457.04/3 476.16/4 478.22/4 479.08/4
UKS SPARTA Czyżowice 420.19/4 0.34/2 23.40/2 1.27/2 7.59/3 1.40/4 1.25/2 19.12/3 2.06/2 0.46/3
479.44/4 480.31/4 66.58/4
0.36/2 0.47/2 /
MIKHAYLOV, Kateryna NKL-bPK 419.51/ 426.16/ / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra 419.51/ 6.25/ / / / / / / / /
/ / 24.10/
/ / /
SOBCZYŃSKA, Nina DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: DD-K12 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-52 4-51 5-48 6-47 7-49 8-50 9-107 10-108
11-109 12-110
1 KAWULOKOVÁ, Tereza 9.25414.23/1* 414.51/1* 415.51/1* 416.31/1* 417.34/1* 418.48/1* 419.22/1* 420.17/1* 421.27/1* 421.56/1*
SIT - OK SILESIA 414.23/1* 0.28/4 1.00/1* 0.40/2 1.03/1* 1.14/2 0.34/1* 0.55/1* 1.10/1* 0.29/1*
422.16/1* 9.19/1* 9.25/1*
0.20/2 / 0.06/1*
2 JUŘENÍKOVÁ, Ema 11.21415.18/5 415.44/5 417.21/5 417.58/5 419.04/2 420.06/2 420.50/2 421.48/2 423.12/2 423.55/2
MOV - SKOB Ostrava 415.18/5 0.26/3 1.37/5 0.37/1* 1.06/2 1.02/1* 0.44/4 0.58/2 1.24/3 0.43/3
424.15/2 424.52/3 11.21/2
0.20/2 0.37/1* /
3 KLIŚ, Weronika 13.16414.47/3 415.15/3 416.34/3 417.30/3 419.06/3 420.36/3 421.45/4 423.05/4 424.49/4 425.27/3
Bielsko-Biała O-Team 414.47/3 0.28/4 1.19/3 0.56/5 1.36/4 1.30/6 1.09/7 1.20/4 1.44/6 0.38/2
425.48/3 426.51/4 13.16/3
0.21/4 1.03/8 /
4 CHUDÍKOVÁ, Magdalena 13.25414.56/4 415.24/4 416.40/4 417.33/4 419.11/4 420.41/4 421.43/3 422.51/3 424.42/3 425.30/4
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.56/4 0.28/4 1.16/2 0.53/4 1.38/5 1.30/6 1.02/6 1.08/3 1.51/7 0.48/5
426.03/4 427.00/5 13.25/4
0.33/8 0.57/5 /
5 JUREK, Marta 18.53416.16/8 416.39/7 420.13/8 424.09/8 425.26/8 426.42/7 427.22/7 428.59/6 430.34/6 431.24/5
UKS Reflex Rybnik 416.16/8 0.23/1* 3.34/11 3.56/10 1.17/3 1.16/3 0.40/2 1.37/5 1.35/4 0.50/6
431.48/5 18.47/2 18.53/5
0.24/6 / 0.06/1*
6 MÁCHOVÁ, Barbora 19.01414.35/2 415.00/2 416.33/2 417.16/2 424.09/6 425.26/6 426.09/5 427.54/5 429.16/5 431.38/6
BFM - SKOB Frýdek - Místek 414.35/2 0.25/2 1.33/4 0.43/3 6.53/8 1.17/4 0.43/3 1.45/6 1.22/2 2.22/11
431.57/6 432.35/6 19.01/6
0.19/1* 0.38/2 /
7 FOLWARCZNY, Julia 20.16415.20/6 415.54/6 418.09/6 419.10/6 423.06/5 424.55/5 427.15/6 429.05/7 431.23/7 432.41/7
UKS SPARTA Czyżowice 415.20/6 0.34/7 2.15/8 1.01/6 3.56/7 1.49/10 2.20/11 1.50/7 2.18/8 1.18/10
433.03/7 433.48/7 20.16/7
0.22/5 0.45/4 /
8 KOSZELA, Bianka 40.00424.02/10 424.50/10 427.00/10 429.49/10 440.14/10 441.48/10 443.12/10 446.08/9 451.10/8 452.00/8
UKS SPARTA Czyżowice 424.02/10 0.48/10 2.10/7 2.49/8 10.25/11 1.34/8 1.24/9 2.56/8 5.02/10 0.50/6
452.37/8 453.34/8 40.00/8
0.37/9 0.57/5 /
9 KOCUR, Magda 41.58426.06/11 426.52/11 428.53/11 431.51/11 442.09/11 443.35/11 444.58/11 448.11/10 453.12/9 454.04/9
UKS SPARTA Czyżowice 426.06/11 0.46/9 2.01/6 2.58/9 10.18/9 1.26/5 1.23/8 3.13/10 5.01/9 0.52/8
454.32/9 455.32/9 41.58/9
0.28/7 1.00/7 /
10 KUZAJ, Zofia 42.58415.42/7 416.56/8 420.12/7 425.47/9 436.10/9 437.46/9 439.14/9 442.14/8 453.32/10 454.27/10
UKS SPARTA Czyżowice 415.42/7 1.14/11 3.16/9 5.35/11 10.23/10 1.36/9 1.28/10 3.00/9 11.18/11 0.55/9
455.14/10 456.32/10 42.58/10
0.47/10 1.18/9 /
11 KUCZA, Milena 45.29416.57/9 417.33/9 421.01/9 422.26/7 424.44/7 433.38/8 434.37/8 453.38/11 455.18/11 456.05/11
UKS SPARTA Czyżowice 416.57/9 0.36/8 3.28/10 1.25/7 2.18/6 8.54/11 0.59/5 19.01/11 1.40/5 0.47/4
458.20/11 458.58/11 45.29/11
2.15/11 0.38/2 /
VOLKOVA, Maja DNF / / / / / / / / / /
SK - Slávia ŽU Žilina / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
URBANCZYKOVÁ, Nela DNF / / / / / / / / / /
TRI - TJ TŽ Třinec / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
STOPCZYŃSKA, Klaudia DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: DM-M10 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-52 4-51 5-48 6-47 7-49 8-50 9-107 10-108
11-109 12-110
1 MOKROSZ, Tomasz 17.07416.27/1* 417.08/1* 419.00/1* 419.53/1* 421.30/1* 423.05/1* 424.02/1* 425.43/1* 428.25/1* 429.27/1*
TRI - TJ TŽ Třinec 416.27/1* 0.41/2 1.52/1* 0.53/1* 1.37/1* 1.35/2 0.57/1* 1.41/1* 2.42/2 1.02/3
429.57/1* 430.42/1* 17.07/1*
0.30/1* 0.45/2 /
2 WĄDOŁOWSKI, Oliwier 33.52417.58/2 418.45/2 420.45/2 423.45/2 433.59/3 435.01/2 436.45/3 440.24/2 444.56/2 445.45/2
UKS SPARTA Czyżowice 417.58/2 0.47/3 2.00/2 3.00/3 10.14/3 1.02/1* 1.44/3 3.39/2 4.32/3 0.49/2
446.33/2 447.23/2 33.52/2
0.48/2 0.50/3 /
3 TOBIASZ, Kudaj 47.30418.53/3 419.28/3 422.57/3 424.24/3 426.42/2 435.36/3 436.40/2 455.35/3 457.21/3 458.07/3
UKS SPARTA Czyżowice 418.53/3 0.35/1* 3.29/3 1.27/2 2.18/2 8.54/3 1.04/2 18.55/3 1.46/1* 0.46/1*
460.17/3 460.59/3 47.30/3
2.10/3 0.42/1* /
POPARDOWSKI, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
PALARČÍK, Kryštof DNF / / / / / / / / / /
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
FUJÁK, Adam DNF / / / / / / / / / /
HAV - OB Havířov / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: DM-M12 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-39 3-52 4-51 5-48 6-47 7-49 8-50 9-107 10-108
11-109 12-110
1 MOKROSZ, Mateusz 8.51414.21/1* 414.40/1* 415.42/1* 416.15/1* 417.21/1* 418.36/1* 419.00/1* 419.49/1* 420.59/1* 421.30/1*
TRI - TJ TŽ Třinec 414.21/1* 0.19/1* 1.02/1* 0.33/1* 1.06/1* 1.15/2 0.24/1* 0.49/1* 1.10/1* 0.31/1*
421.54/1* 422.27/2 8.51/1*
0.24/2 0.33/1* /
2 MASNY, Przemysław 18.22416.01/2 416.57/3 419.47/3 420.42/2 422.31/2 423.41/2 424.45/2 426.42/2 429.21/2 430.17/2
SP Krzyżanowice 416.01/2 0.56/6 2.50/6 0.55/3 1.49/2 1.10/1* 1.04/7 1.57/3 2.39/6 0.56/4
430.54/2 431.53/3 18.22/2
0.37/4 0.59/2 /
3 ŚLUSARCZYK, Paweł 24.25418.15/4 418.40/4 423.43/4 424.17/4 431.08/4 432.32/4 433.23/4 434.40/3 436.19/3 437.04/3
ŚLUSARCZYK, Paweł 418.15/4 0.25/2 5.03/7 0.34/2 6.51/7 1.24/3 0.51/4 1.17/2 1.39/2 0.45/2
437.25/3 24.19/1* 24.25/3
0.21/1* / 0.06/1*
4 JAWORSKI, Antoni 32.54423.03/6 423.57/6 426.01/5 427.10/5 431.33/5 435.40/5 436.31/5 440.28/5 443.03/4 444.06/4
LKS Górzanka Nawojowa Góra 423.03/6 0.54/4 2.04/3 1.09/4 4.23/6 4.07/7 0.51/4 3.57/4 2.35/5 1.03/5
445.26/5 446.30/5 32.54/4
1.20/8 1.04/3 /
5 JURCZYK, Patryk 32.55416.14/3 416.55/2 419.42/2 421.58/3 429.48/3 432.11/3 433.10/3 438.54/4 443.16/5 444.25/5
UKS SPARTA Czyżowice 416.14/3 0.41/3 2.47/5 2.16/7 7.50/8 2.23/4 0.59/6 5.44/8 4.22/8 1.09/6
444.54/4 446.27/4 32.55/5
0.29/3 1.33/6 /
6 STANISZEWSKI, Tomek 34.59424.59/7 425.58/7 428.04/6 429.23/6 433.41/6 437.47/6 438.34/6 442.42/6 445.11/6 446.26/6
UKS SPARTA Czyżowice 424.59/7 0.59/8 2.06/4 1.19/5 4.18/4 4.06/6 0.47/3 4.08/5 2.29/4 1.15/7
447.16/6 448.33/6 34.59/6
0.50/7 1.17/4 /
7 JAWORSKI, Stanisław 39.49429.56/8 430.53/8 432.56/7 434.16/7 438.38/7 442.43/7 443.21/7 447.35/7 449.58/7 451.22/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 429.56/8 0.57/7 2.03/2 1.20/6 4.22/5 4.05/5 0.38/2 4.14/6 2.23/3 1.24/8
452.03/7 453.25/7 39.49/7
0.41/5 1.22/5 /
8 MACHNIK, Mateusz 72.48420.18/5 421.12/5 459.40/8 465.20/8 467.47/8 472.21/8 473.32/8 478.33/8 482.48/8 483.36/8
UKS SPARTA Czyżowice 420.18/5 0.54/4 38.28/8 5.40/8 2.27/3 4.34/8 1.11/8 5.01/7 4.15/7 0.48/3
484.20/8 486.16/8 72.48/8
0.44/6 1.56/7 /
WOJCIECH, Towarek DNF / / / / / / / / / /
kometa / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
MARSZAŁEK, Dawid DNF / / / / / / / / / /
PL - UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 0.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-33 3-37 4-48 5-50 6-51 7-52 8-109 9-110
1 KLIŚ, Anna 0b.PK 9.28414.37/1* 415.17/1* 416.36/1* 418.26/1* 419.41/1* 420.31/1* 421.10/1* 422.19/1* 423.02/1* 9.28/1*
2 414.37/1* 0.40/1* 1.19/1* 1.50/1* 1.15/1* 0.50/1* 0.39/1* 1.09/1* 0.43/1* /
2 OSTAŁOWSKA, Alicja 0b.PK 15.33416.48/5 418.02/5 420.26/4 422.46/2 424.05/2 425.03/2 425.49/2 428.12/2 429.02/2 15.33/2
UKS Reflex Rybnik 416.48/5 1.14/3 2.24/2 2.20/2 1.19/2 0.58/2 0.46/3 2.23/3 0.50/2 /
3 KORUS, Zosia 0b.PK 19.44415.04/2 416.26/2 419.30/2 424.09/4 425.46/3 429.12/3 429.51/3 432.00/3 433.08/3 19.44/3
UKS Reflex Rybnik 415.04/2 1.22/4 3.04/4 4.39/5 1.37/3 3.26/4 0.39/1* 2.09/2 1.08/3 /
4 NIELABA, Szymon 0b.PK 22.15416.08/4 417.18/4 420.01/3 423.50/3 426.23/4 429.52/4 430.56/4 434.36/4 435.47/4 22.15/4
UKS SPARTA Czyżowice 416.08/4 1.10/2 2.43/3 3.49/3 2.33/4 3.29/5 1.04/4 3.40/4 1.11/4 /
5 SROCZYŃSKA , Maria 0b.PK 46.43415.30/3 417.00/3 420.42/5 424.46/5 449.31/5 452.21/5 453.50/5 457.32/5 460.14/5 46.43/5
UKS Reflex Rybnik 415.30/3 1.30/5 3.42/5 4.04/4 24.45/5 2.50/3 1.29/5 3.42/5 2.42/5 /
WILUŃ, Jakub DNF / / / / / / / / / /
UKS Reflex Rybnik / / / / / / / / / /
DANIELIK, Kacper DNF / / / / / / / / / /
UKS SPARTA Czyżowice / / / / / / / / / /
BOCHŇÁK, Zbyněk DNF / / / / / / / / / /
LOV - lepus.cz / / / / / / / / / /
|