Wyniki zawodów z miedzyczasami 2021-11-07 13:05:56
III Runda Pucharu Podkarpacia
===Podkarpacki OZOS=====================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.1km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-35 4-50 5-33 6-34 7-36 8-37 9-100
1 Karolina KARDASZ 26.57 2.42/1* 6.33/1* 9.04/1* 11.15/1* 15.02/1* 19.57/1* 24.13/1* 25.47/1* 26.43/1* 26.57/1*
UKS Azymut Siedliska 2.42/1* 3.51/2 2.31/2 2.11/2 3.47/1* 4.55/2 4.16/1* 1.34/1* 0.56/1* 0.14/2
2 Olga JAMROŻY 30.53 8.27/2 10.38/2 12.31/2 14.34/2 19.24/2 23.27/2 27.58/2 29.47/2 30.44/2 30.53/2
UKS Azymt Dębów 8.27/2 2.11/1* 1.53/1* 2.03/1* 4.50/2 4.03/1* 4.31/2 1.49/2 0.57/2 0.09/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.8km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-52 3-42 4-32 5-35 6-50 7-33 8-34 9-36 10-37 11-43 12-100
1 Marcelina ŻYGADŁO 37.13 1.19/2 4.59/1* 9.03/2 12.39/2 14.26/2 16.44/1* 21.26/3 25.41/3 30.03/4 31.47/4 34.15/1* 37.04/1*
UKS Azymt Dębów 1.19/2 3.40/2 4.04/2 3.36/5 1.47/1* 2.18/3 4.42/4 4.15/6 4.22/4 1.44/3 2.28/1* 2.49/1*
37.13/1*
0.09/2
2 Julia KOWAL 37.35 1.58/5 5.00/2 7.31/1* 10.45/1* 13.02/1* 16.59/2 18.25/1* 21.55/1* 25.08/1* 26.49/1* 34.33/2 37.25/2
UKS Azymt Dębów 1.58/5 3.02/1* 2.31/1* 3.14/1* 2.17/4 3.57/5 1.26/1* 3.30/1* 3.13/1* 1.41/2 7.44/6 2.52/2
37.35/2
0.10/4
3 Paulina KOWAL 40.00 1.34/3 5.24/3 9.34/3 12.48/3 15.07/3 19.01/3 20.27/2 23.58/2 27.13/2 28.53/2 36.35/3 39.50/3
UKS Azymt Dębów 1.34/3 3.50/3 4.10/3 3.14/1* 2.19/6 3.54/4 1.26/1* 3.31/3 3.15/2 1.40/1* 7.42/5 3.15/5
40.00/3
0.10/4
4 Julia CYBURT 41.43 1.02/1* 6.14/4 13.04/5 16.36/5 18.38/5 20.43/4 25.25/5 29.29/5 34.01/5 35.48/5 38.25/4 41.33/4
UKS Azymt Dębów 1.02/1* 5.12/5 6.50/6 3.32/4 2.02/3 2.05/1* 4.42/4 4.04/4 4.32/6 1.47/4 2.37/3 3.08/3
41.43/4
0.10/4
5 Wiktoria SZALA 42.02 2.48/6 7.18/5 11.32/4 14.47/4 17.05/4 21.04/5 22.31/4 26.01/4 29.23/3 31.26/3 38.37/5 41.53/5
UKS Azymt Dębów 2.48/6 4.30/4 4.14/4 3.15/3 2.18/5 3.59/6 1.27/3 3.30/1* 3.22/3 2.03/6 7.11/4 3.16/6
42.02/5
0.09/2
6 Julia RUCHAŁA 43.39 1.49/4 8.21/6 15.00/6 18.36/6 20.28/6 22.36/6 27.25/6 31.33/6 36.03/6 37.50/6 40.22/6 43.31/6
UKS Azymt Dębów 1.49/4 6.32/6 6.39/5 3.36/5 1.52/2 2.08/2 4.49/6 4.08/5 4.30/5 1.47/4 2.32/2 3.09/4
43.39/6
0.08/1*
Julia SUDOŁ DNF / / / / / / / / / / / /
MKS San Jarosław / / / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.2km 0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-41 3-43 4-55 5-33 6-50 7-53 8-47 9-32 10-34 11-36 12-100
1 Honorata WOJCIECHOWSKA 33.19 2.21/3 5.13/4 7.50/3 10.28/3 14.34/3 15.40/3 18.43/1* 23.04/1* 26.43/1* 29.38/1* 32.30/1* 33.10/1*
UKS Azymt Dębów 2.21/3 2.52/5 2.37/6 2.38/1* 4.06/1* 1.06/4 3.03/1* 4.21/4 3.39/2 2.55/5 2.52/6 0.40/1*
33.19/1*
0.09/3
2 Maria WYCZARSKA 37.33 3.21/7 5.29/5 7.58/4 11.10/4 15.54/5 16.56/5 22.44/3 27.05/3 30.41/2 33.35/2 36.29/2 37.23/2
UKS Azymt Dębów 3.21/7 2.08/1* 2.29/5 3.12/7 4.44/6 1.02/3 5.48/4 4.21/4 3.36/1* 2.54/4 2.54/8 0.54/5
37.33/2
0.10/4
3 Izabela DOBROMILSKA 37.55 2.40/4 4.51/2 7.11/2 9.52/2 14.05/2 15.32/2 22.24/2 26.30/2 30.50/3 33.38/3 36.36/3 37.43/3
UKS Azymut Siedliska 2.40/4 2.11/3 2.20/3 2.41/2 4.13/2 1.27/9 6.52/5 4.06/3 4.20/5 2.48/3 2.58/10 1.07/7
37.55/3
0.12/8
4 Marta SIERKOWSKA 38.23 4.33/9 6.41/7 8.52/6 11.34/6 15.53/4 16.45/4 24.20/4 28.16/4 32.38/4 35.20/4 37.24/4 38.12/4
UKS Azymut Siedliska 4.33/9 2.08/1* 2.11/2 2.42/3 4.19/3 0.52/1* 7.35/7 3.56/2 4.22/6 2.42/2 2.04/2 0.48/3
38.23/4
0.11/7
5 Weronika JUCHA 38.51 1.53/1* 4.12/1* 6.04/1* 8.46/1* 13.09/1* 14.10/1* 26.58/7 29.59/6 33.39/5 36.00/5 38.03/5 38.43/5
UKS Azymt Dębów 1.53/1* 2.19/4 1.52/1* 2.42/3 4.23/4 1.01/2 12.48/10 3.01/1* 3.40/3 2.21/1* 2.03/1* 0.40/1*
38.51/5
0.08/1*
6 Wiktoria LIS 47.02 2.50/5 9.22/9 12.08/8 15.22/8 19.50/8 21.10/8 28.30/8 34.09/8 38.52/8 43.14/6 45.45/6 46.52/6
MKS San Jarosław 2.50/5 6.32/10 2.46/7 3.14/8 4.28/5 1.20/7 7.20/6 5.39/8 4.43/7 4.22/6 2.31/4 1.07/7
47.02/6
0.10/4
7 Zuzanna MIELKO 47.50 4.08/8 7.23/8 10.28/7 13.28/7 18.59/6 20.55/7 25.25/6 31.51/7 37.53/7 43.33/7 46.26/7 47.40/7
UKS Azymut Siedliska 4.08/8 3.15/8 3.05/8 3.00/6 5.31/8 1.56/10 4.30/3 6.26/10 6.02/10 5.40/9 2.53/7 1.14/9
47.50/7
0.10/4
8 Oliwia SUDAK 48.25 1.54/2 4.57/3 8.11/5 11.33/5 19.21/7 20.44/6 24.31/5 29.45/5 34.00/6 44.15/8 47.09/8 48.12/8
UKS Azymut Siedliska 1.54/2 3.03/7 3.14/9 3.22/9 7.48/10 1.23/8 3.47/2 5.14/6 4.15/4 10.15/10 2.54/8 1.03/6
48.25/8
0.13/9
9 Karolina DOŁEMSKA 53.50 10.24/10 14.03/10 16.31/9 19.17/9 24.44/9 25.53/9 34.42/9 40.13/9 44.59/9 50.16/9 52.44/9 53.37/9
MKS San Jarosław 10.24/10 3.39/9 2.28/4 2.46/5 5.27/7 1.09/5 8.49/8 5.31/7 4.46/9 5.17/8 2.28/3 0.53/4
53.50/9
0.13/9
10 Amelia ADAMIAK 68.04 3.09/6 6.02/6 17.43/10 31.01/10 37.30/10 38.49/10 48.13/10 54.37/10 59.20/10 63.49/10 66.37/10 67.56/10
UKS Azymut Siedliska 3.09/6 2.53/6 11.41/10 13.18/10 6.29/9 1.19/6 9.24/9 6.24/9 4.43/7 4.29/7 2.48/5 1.19/10
68.04/10
0.08/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16-18 4.4km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-44 3-54 4-46 5-49 6-33 7-51 8-53 9-34 10-55 11-38 12-43
13-100
1 Aleksandra ORZECHOWSKA 37.29 2.29/1* 6.15/1* 8.52/1* 10.55/1* 13.16/1* 18.55/1* 20.44/1* 23.10/1* 27.22/1* 32.20/2 33.50/1* 35.33/1*
UKS Azymt Dębów 2.29/1* 3.46/1* 2.37/1* 2.03/1* 2.21/1* 5.39/3 1.49/3 2.26/1* 4.12/1* 4.58/3 1.30/1* 1.43/1*
37.19/1* 37.29/1*
1.46/1* 0.10/2
2 Patrycja KIEŁB 39.23 2.59/2 7.33/2 11.11/2 13.18/2 16.10/2 21.23/2 22.42/2 25.17/2 29.52/2 32.19/1* 35.06/2 37.14/2
UKS Azymt Dębów 2.59/2 4.34/2 3.38/3 2.07/2 2.52/2 5.13/1* 1.19/1* 2.35/2 4.35/2 2.27/2 2.47/3 2.08/2
39.12/2 39.23/2
1.58/2 0.11/4
3 Wiktoria KIEŁB 43.38 3.04/3 8.29/3 11.35/3 14.07/3 17.45/3 23.01/3 24.31/3 28.57/3 33.57/3 36.22/3 39.08/3 41.16/3
UKS Azymt Dębów 3.04/3 5.25/3 3.06/2 2.32/3 3.38/3 5.16/2 1.30/2 4.26/3 5.00/3 2.25/1* 2.46/2 2.08/2
43.29/3 43.38/3
2.13/3 0.09/1*
4 Justyna MARCINKIEWICZ 76.46 6.37/4 22.11/4 27.28/4 31.02/4 34.59/4 42.40/4 45.04/4 52.56/4 60.43/4 65.43/4 70.12/4 73.04/4
MKS San Jarosław 6.37/4 15.34/4 5.17/4 3.34/4 3.57/4 7.41/4 2.24/4 7.52/4 7.47/4 5.00/4 4.29/4 2.52/4
76.36/4 76.46/4
3.32/4 0.10/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 1.1km 0m 3k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-100
1 Hanna ROGALSKA 13.03 3.02/5 6.18/1* 12.49/1* 13.03/1*
UKS Azymut Siedliska 3.02/5 3.16/4 6.31/6 0.14/5
2 Zuzanna SZAREK 14.12 2.35/2 8.55/3 14.00/2 14.12/2
UKS Azymut Siedliska 2.35/2 6.20/7 5.05/1* 0.12/1*
3 Justyna SEŃ 14.21 2.48/4 6.39/2 14.03/3 14.21/3
UKS Azymut Siedliska 2.48/4 3.51/5 7.24/10 0.18/9
4 Jakub KIECANA 16.59 4.37/7 10.56/4 16.46/4 16.59/4
UKS Azymut Siedliska 4.37/7 6.19/6 5.50/3 0.13/2
5 Nikola PYSZAK 18.16 9.06/8 12.15/5 18.02/5 18.16/5
UKS Azymut Siedliska 9.06/8 3.09/3 5.47/2 0.14/5
6 Antek KUSIAK 19.59 1.57/1* 12.56/6 19.45/6 19.59/6
12 1.57/1* 10.59/9 6.49/7 0.14/5
7 Agata GÓRSKA 20.21 2.43/3 13.01/7 20.08/8 20.21/7
UKS Azymut Siedliska 2.43/3 10.18/8 7.07/9 0.13/2
8 Kamil SMRĄG 20.32 11.11/9 14.12/8 20.05/7 20.32/8
MKS San Jarosław 11.11/9 3.01/1* 5.53/4 0.27/10
9 Zuzanna KOŁTUN 22.19 3.03/6 15.05/9 22.06/9 22.19/9
UKS Azymut Siedliska 3.03/6 12.02/10 7.01/8 0.13/2
10 Damian PYSZAK 28.17 19.05/10 22.09/10 28.03/10 28.17/10
UKS Azymut Siedliska 19.05/10 3.04/2 5.54/5 0.14/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.4km 0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-52 3-42 4-32 5-50 6-35 7-34 8-36 9-100
1 Bartłomiej PARUCH 26.15 1.28/1* 5.01/1* 7.27/2 10.00/2 12.29/2 15.08/2 21.48/1* 24.49/1* 26.05/1* 26.15/1*
UKS Azymut Siedliska 1.28/1* 3.33/3 2.26/3 2.33/3 2.29/3 2.39/4 6.40/1* 3.01/1* 1.16/4 0.10/3
2 Kamil MATWIEJCZUK 27.12 1.45/2 5.04/2 6.55/1* 9.00/1* 11.36/1* 13.39/1* 22.58/2 26.18/2 27.03/2 27.12/2
UKS Azymut Siedliska 1.45/2 3.19/2 1.51/1* 2.05/1* 2.36/4 2.03/3 9.19/3 3.20/2 0.45/1* 0.09/1*
3 Jan KOWALIK-MOTYKA 29.19 3.58/4 7.03/3 8.57/3 11.11/3 13.31/3 15.29/3 24.54/3 28.17/3 29.10/3 29.19/3
UKS Azymt Dębów 3.58/4 3.05/1* 1.54/2 2.14/2 2.20/2 1.58/2 9.25/4 3.23/4 0.53/2 0.09/1*
4 Kacper KOŚĆ 31.33 3.45/3 8.13/4 10.58/4 13.39/4 15.53/4 17.49/4 27.03/4 30.23/4 31.22/4 31.33/4
UKS Azymut Siedliska 3.45/3 4.28/4 2.45/4 2.41/4 2.14/1* 1.56/1* 9.14/2 3.20/2 0.59/3 0.11/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.9km 0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-37 3-36 4-34 5-33 6-50 7-35 8-32 9-42 10-31 11-100
1 Mikołaj TUR 60.44 3.45/1* 6.15/1* 8.09/1* 14.27/1* 23.40/1* 24.48/1* 32.41/1* 35.56/1* 41.56/1* 56.23/1* 60.31/1* 60.44/1*
UKS Azymut Siedliska 3.45/1* 2.30/1* 1.54/1* 6.18/2 9.13/1* 1.08/1* 7.53/2 3.15/1* 6.00/2 14.27/1* 4.08/2 0.13/1*
2 Filip CWYNAR 96.59 10.04/2 22.24/2 26.05/2 32.05/2 51.32/2 56.47/2 62.42/2 72.57/2 77.10/2 93.14/2 96.45/2 96.59/2
MKS San Jarosław 10.04/2 12.20/2 3.41/2 6.00/1* 19.27/2 5.15/2 5.55/1* 10.15/2 4.13/1* 16.04/2 3.31/1* 0.14/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.5km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-32 3-44 4-47 5-53 6-50 7-33 8-55 9-38 10-43 11-37 12-36
13-100
1 Antoni LIS 31.33 2.54/1* 8.05/2 10.50/2 13.09/2 16.50/2 19.08/2 20.21/2 23.28/2 25.46/2 27.43/2 29.29/2 30.38/2
UKS Azymt Dębów 2.54/1* 5.11/5 2.45/1* 2.19/2 3.41/3 2.18/3 1.13/2 3.07/1* 2.18/1* 1.57/1* 1.46/4 1.09/1*
31.25/1* 31.33/1*
0.47/1* 0.08/1*
2 Wojtek KRUK 31.37 3.19/2 6.52/1* 9.58/1* 12.07/1* 15.10/1* 16.57/1* 18.11/1* 21.28/1* 24.57/1* 27.14/1* 28.58/1* 30.32/1*
UKS Azymt Dębów 3.19/2 3.33/2 3.06/3 2.09/1* 3.03/1* 1.47/1* 1.14/3 3.17/2 3.29/5 2.17/2 1.44/1* 1.34/5
31.28/2 31.37/2
0.56/2 0.09/2
3 Daniel BEKIER 34.37 5.29/5 8.50/3 11.50/3 14.21/3 17.54/3 20.21/3 21.28/3 24.55/3 28.08/3 30.33/3 32.17/3 33.29/3
UKS Azymut Siedliska 5.29/5 3.21/1* 3.00/2 2.31/3 3.33/2 2.27/4 1.07/1* 3.27/3 3.13/4 2.25/3 1.44/1* 1.12/2
34.27/3 34.37/3
0.58/3 0.10/3
4 Wiktor SZAREK 38.47 4.58/4 8.52/4 13.01/4 15.34/4 20.57/4 23.03/4 24.29/4 29.01/4 32.11/4 34.37/4 36.21/4 37.38/4
UKS Azymut Siedliska 4.58/4 3.54/3 4.09/4 2.33/4 5.23/5 2.06/2 1.26/4 4.32/4 3.10/3 2.26/4 1.44/1* 1.17/4
38.37/4 38.47/4
0.59/4 0.10/3
5 Krystian KOŚĆ 43.55 4.02/3 8.56/5 16.13/5 19.01/5 23.41/5 26.08/5 27.37/5 32.37/5 35.03/5 39.28/5 41.23/5 42.38/5
UKS Azymut Siedliska 4.02/3 4.54/4 7.17/5 2.48/5 4.40/4 2.27/4 1.29/5 5.00/5 2.26/2 4.25/5 1.55/5 1.15/3
43.45/5 43.55/5
1.07/5 0.10/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.6km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-43 3-41 4-52 5-33 6-54 7-53 8-50 9-44 10-49 11-47 12-32
13-34 14-36 15-100
1 Maciej HEJSAK 42.17 1.31/1* 3.17/1* 5.31/1* 9.13/1* 15.30/1* 18.14/1* 20.34/1* 22.21/1* 27.11/1* 31.06/1* 33.19/1* 36.44/1*
MKS San Jarosław 1.31/1* 1.46/2 2.14/3 3.42/1* 6.17/3 2.44/2 2.20/1* 1.47/2 4.50/2 3.55/2 2.13/3 3.25/3
39.33/1* 41.26/1* 42.08/1* 42.17/1*
2.49/3 1.53/2 0.42/1* 0.09/1*
2 Jakub SUDOŁ 44.35 2.42/2 4.34/2 6.23/2 10.20/2 15.36/2 19.11/2 21.49/2 24.03/2 29.48/2 34.12/2 36.08/2 39.21/2
MKS San Jarosław 2.42/2 1.52/3 1.49/2 3.57/2 5.16/2 3.35/3 2.38/2 2.14/3 5.45/3 4.24/3 1.56/2 3.13/2
41.39/2 43.37/2 44.25/2 44.35/2
2.18/1* 1.58/3 0.48/3 0.10/2
3 Hubert DOŁEMSKI 51.44 9.22/3 10.59/3 12.47/3 21.44/3 25.39/3 27.53/3 32.45/3 34.23/3 38.23/3 41.49/3 43.44/3 46.38/3
MKS San Jarosław 9.22/3 1.37/1* 1.48/1* 8.57/3 3.55/1* 2.14/1* 4.52/3 1.38/1* 4.00/1* 3.26/1* 1.55/1* 2.54/1*
49.04/3 50.50/3 51.34/3 51.44/3
2.26/2 1.46/1* 0.44/2 0.10/2
Maciej MAZUREK DNF / / / / / / / / / / / /
Szarotki Rzeszów / / / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21-45 5.3km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-44 3-47 4-49 5-45 6-51 7-53 8-54 9-33 10-38 11-39 12-40
13-41 14-52 15-100
1 Marcin SIWEK 36.26 2.18/1* 4.33/1* 6.13/1* 7.35/1* 9.40/1* 13.52/1* 16.05/1* 17.38/1* 19.42/1* 23.51/1* 27.24/1* 28.42/1*
UKS Azymut Dębów / SKB 2.18/1* 2.15/1* 1.40/1* 1.22/1* 2.05/1* 4.12/1* 2.13/1* 1.33/2 2.04/1* 4.09/2 3.33/3 1.18/2
30.19/1* 32.57/1* 36.16/1* 36.26/1*
1.37/1* 2.38/1* 3.19/1* 0.10/3
2 Piotr DOBROWOLSKI 42.24 2.53/3 5.23/3 7.17/3 8.48/2 11.11/2 17.34/3 20.43/3 22.14/2 24.33/2 28.29/2 32.29/2 33.54/2
KU AZS UMCS Lublin 2.53/3 2.30/2 1.54/2 1.31/2 2.23/2 6.23/3 3.09/3 1.31/1* 2.19/3 3.56/1* 4.00/4 1.25/5
35.32/2 38.48/2 42.15/2 42.24/2
1.38/3 3.16/3 3.27/3 0.09/2
3 Mirosław MAREK 44.24 2.26/2 5.10/2 7.13/2 8.51/3 11.25/3 15.57/2 19.12/2 23.54/3 26.00/3 30.36/3 33.47/3 35.07/3
InO.Maniak Nowa Dęba 2.26/2 2.44/4 2.03/4 1.38/4 2.34/3 4.32/2 3.15/4 4.42/5 2.06/2 4.36/4 3.11/2 1.20/3
36.44/3 40.50/3 44.16/3 44.24/3
1.37/1* 4.06/4 3.26/2 0.08/1*
4 Piotr ULICKI 47.19 3.22/4 5.59/4 7.59/4 9.34/4 12.09/4 18.50/4 24.23/4 26.14/4 28.35/4 33.04/4 36.14/4 37.18/4
17 3.22/4 2.37/3 2.00/3 1.35/3 2.35/4 6.41/4 5.33/5 1.51/3 2.21/4 4.29/3 3.10/1* 1.04/1*
38.57/4 41.57/4 47.08/4 47.19/4
1.39/4 3.00/2 5.11/5 0.11/4
5 Artur PIECZONKA 78.00 3.58/5 8.21/5 10.40/5 12.29/5 20.44/5 31.33/5 34.41/5 36.43/5 39.18/5 44.21/5 61.28/5 62.51/5
8 3.58/5 4.23/5 2.19/6 1.49/5 8.15/5 10.49/6 3.08/2 2.02/4 2.35/5 5.03/5 17.07/6 1.23/4
65.29/5 73.56/5 77.44/5 78.00/5
2.38/5 8.27/5 3.48/4 0.16/5
6 Marcin RUDZIK 110.14 6.42/6 11.54/6 14.09/6 16.03/6 30.58/6 39.05/6 59.04/6 65.24/6 68.57/6 77.14/6 83.03/6 90.29/6
10 6.42/6 5.12/6 2.15/5 1.54/6 14.55/6 8.07/5 19.59/6 6.20/6 3.33/6 8.17/6 5.49/5 7.26/6
94.03/6 104.40/6 109.58/6 110.14/6
3.34/6 10.37/6 5.18/6 0.16/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50+ 4.6km 0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-40 3-39 4-52 5-33 6-54 7-53 8-50 9-44 10-47 11-32 12-34
13-36 14-100
1 Hubert PUKA 36.34 1.46/1* 5.01/1* 6.35/1* 11.09/1* 16.01/1* 18.19/1* 20.14/1* 22.06/1* 26.19/1* 28.23/1* 31.23/1* 33.35/1*
3 1.46/1* 3.15/1* 1.34/1* 4.34/1* 4.52/2 2.18/1* 1.55/2 1.52/1* 4.13/2 2.04/2 3.00/2 2.12/1*
35.29/1* 36.23/1* 36.34/1*
1.54/2 0.54/3 0.11/2
2 Józef KLIMASZ 43.37 1.47/2 7.10/2 9.56/2 17.46/2 22.32/2 25.26/2 27.11/2 29.23/2 33.29/2 35.32/2 38.13/2 40.44/2
Szarotki Rzeszów 1.47/2 5.23/2 2.46/2 7.50/3 4.46/1* 2.54/2 1.45/1* 2.12/2 4.06/1* 2.03/1* 2.41/1* 2.31/2
42.35/2 43.27/2 43.37/2
1.51/1* 0.52/2 0.10/1*
3 Jan MAZUREK 63.02 2.36/3 10.17/5 17.44/5 24.21/4 29.32/3 33.31/3 35.40/3 39.26/3 48.26/3 51.14/3 56.24/3 59.29/3
Szarotki Rzeszów 2.36/3 7.41/5 7.27/5 6.37/2 5.11/3 3.59/4 2.09/3 3.46/4 9.00/5 2.48/3 5.10/5 3.05/4
61.45/3 62.49/3 63.02/3
2.16/3 1.04/4 0.13/3
4 Mariusz MOTYKA 78.43 2.38/4 10.09/4 13.31/3 26.56/5 32.25/5 35.32/4 56.18/5 58.51/5 63.44/5 67.00/5 71.18/5 74.13/5
1 2.38/4 7.31/4 3.22/3 13.25/5 5.29/4 3.07/3 20.46/5 2.33/3 4.53/3 3.16/4 4.18/3 2.55/3
77.40/4 78.30/4 78.43/4
3.27/4 0.50/1* 0.13/3
5 Wiesław FEDUŚ 79.46 3.57/5 9.58/3 14.49/4 24.09/3 31.42/4 36.18/5 48.56/4 52.45/4 60.20/4 64.17/4 69.21/4 73.59/4
114 Szpital Wojskowy 3.57/5 6.01/3 4.51/4 9.20/4 7.33/5 4.36/5 12.38/4 3.49/5 7.35/4 3.57/5 5.04/4 4.38/5
78.14/5 79.26/5 79.46/5
4.15/5 1.12/5 0.20/5
Zbigniew PODOLAK DNF / / / / / / / / / / / /
17 / / / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN K 3.5km 0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-32 3-44 4-47 5-53 6-50 7-33 8-55 9-38 10-43 11-37 12-36
13-100
1 Anna STAROŃSKA 42.55 4.16/1* 10.04/1* 14.58/1* 17.33/1* 22.53/1* 25.22/1* 26.59/1* 30.33/1* 33.44/1* 38.48/1* 40.35/1* 41.51/1*
Stalowowolski Klub Biegacza 4.16/1* 5.48/2 4.54/2 2.35/1* 5.20/2 2.29/1* 1.37/2 3.34/1* 3.11/2 5.04/2 1.47/1* 1.16/1*
42.43/1* 42.55/1*
0.52/1* 0.12/1*
2 Marlena CZERWIENIEC 48.00 8.21/2 12.31/2 16.18/2 19.21/2 24.06/2 26.44/2 28.19/2 35.04/2 37.42/2 41.49/2 44.45/2 46.40/2
UKS Azymut Siedliska 8.21/2 4.10/1* 3.47/1* 3.03/2 4.45/1* 2.38/2 1.35/1* 6.45/2 2.38/1* 4.07/1* 2.56/2 1.55/2
47.47/2 48.00/2
1.07/2 0.13/2
Ewa SKUBIDA DNF / / / / / / / / / / / /
4 / / / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN M 4.6km 0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-43 3-41 4-52 5-33 6-54 7-53 8-50 9-44 10-49 11-47 12-32
13-34 14-36 15-100
1 Andrzej KUSIAK 50.19 7.53/3 9.31/3 11.19/1* 15.21/1* 20.45/1* 24.08/1* 26.46/1* 29.07/1* 34.54/1* 39.31/1* 41.16/1* 44.41/1*
13 7.53/3 1.38/1* 1.48/1* 4.02/1* 5.24/1* 3.23/1* 2.38/1* 2.21/1* 5.47/1* 4.37/1* 1.45/1* 3.25/1*
47.08/1* 49.10/1* 50.07/1* 50.19/1*
2.27/1* 2.02/1* 0.57/1* 0.12/1*
2 Wiesław Bać 73.08 4.33/2 7.53/3 11.30/2 18.18/3 25.55/2 30.44/3 35.41/2 39.04/2 46.53/2 55.01/2 58.25/2 63.11/2
Wydry Galicja 4.33/2 3.20/2 3.37/3 6.48/3 7.37/2 4.49/3 4.57/2 3.23/3 7.49/3 8.08/3 3.24/3 4.46/3
67.37/2 71.18/2 72.53/2 73.08/2
4.26/3 3.41/3 1.35/3 0.15/2
3 Roman POKORA 79.21 4.16/1* 9.27/2 11.52/3 16.13/2 26.27/3 30.30/2 50.26/3 53.48/3 60.15/3 65.36/3 67.57/3 71.49/3
17 4.16/1* 5.11/3 2.25/2 4.21/2 10.14/3 4.03/2 19.56/3 3.22/2 6.27/2 5.21/2 2.21/2 3.52/2
74.45/3 77.33/3 78.57/3 79.21/3
2.56/2 2.48/2 1.24/2 0.24/3
|