Lista startowa wg kategorii 2021-11-06 22:48:21
III Runda Pucharu Podkarpacia
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K10 2.1km 0m 9PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Karolina KARDASZ UKS Azymut Siedliska 15 8229216 7.00
2 Olga JAMROŻY UKS Azymt Dębów 16 8008245 9.00
3 Hanna ROGALSKA UKS Azymut Siedliska 15 430943 11.00
Lista startowa wg kategorii: K12 2.8km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Julia RUCHAŁA UKS Azymt Dębów 16 8636597 1.00
2 Julia CYBURT UKS Azymt Dębów 16 8008250 3.00
3 Julia SUDOŁ MKS San Jarosław 14 5.00
4 Marcelina ŻYGADŁO UKS Azymt Dębów 16 8062053 7.00
5 Wiktoria SZALA UKS Azymt Dębów 16 8008238 9.00
6 Paulina KOWAL UKS Azymt Dębów 16 8008246 11.00
7 Julia KOWAL UKS Azymt Dębów 16 8008242 13.00
Lista startowa wg kategorii: K14 3.2km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Karolina DOŁEMSKA MKS San Jarosław 14 0.00
2 Zuzanna MIELKO UKS Azymut Siedliska 15 8032154 2.00
3 Maria WYCZARSKA UKS Azymt Dębów 16 8636598 4.00
4 Maja NAHORNIAK MKS San Jarosław 14 6.00
5 Honorata WOJCIECHOWSKA UKS Azymt Dębów 16 8062051 8.00
6 Marta SIERAKOWSKA UKS Azymut Siedliska 15 8229151 10.00
7 Izabela DOBROMILSKA UKS Azymut Siedliska 15 8229212 12.00
8 Oliwia SUDAK UKS Azymut Siedliska 15 8229217 14.00
9 Amelia ADAMIAK UKS Azymut Siedliska 15 8032122 16.00
10 Weronika JUCHA UKS Azymt Dębów 16 8008244 18.00
Lista startowa wg kategorii: K16-18 4.6km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Wiktoria KIEŁB UKS Azymt Dębów 16 8008235 9.00
2 Justyna MARCINKIEWICZ MKS San Jarosław 14 11.00
3 Patrycja KIEŁB UKS Azymt Dębów 16 8636596 13.00
4 Aleksandra ORZECHOWSKA UKS Azymt Dębów 16 8062054 15.00
Lista startowa wg kategorii: KM10N 1.1km 0m 3PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Damian PYSZAK UKS Azymut Siedliska 15 430904 1.00
2 Zuzanna KOŁTUN UKS Azymut Siedliska 15 430911 3.00
3 Agata GÓRSKA UKS Azymut Siedliska 15 430931 5.00
4 Justyna SEŃ UKS Azymut Siedliska 15 430945 7.00
5 Kamil SMRĄG MKS San Jarosław 14 9.00
6 Nikola PYSZAK UKS Azymut Siedliska 15 430910 11.00
7 Jakub KIECANA UKS Azymut Siedliska 15 430908 13.00
8 Zuzanna SZAREK UKS Azymut Siedliska 15 430939 15.00
9 Karolina SIERAKOWSKA UKS Azymut Siedliska 15 430944 17.00
Lista startowa wg kategorii: M10 2.4km 0m 9PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Bartłomiej PARUCH UKS Azymut Siedliska 15 8229214 0.00
2 Antek Kusiak 12 12 2.00
3 Kacper KOŚĆ UKS Azymut Siedliska 15 8229215 4.00
4 Jan KOWALIK-MOTYKA UKS Azymt Dębów 16 8008233 6.00
5 Kamil MATWUEJCZUK UKS Azymut Siedliska 15 8229210 8.00
Lista startowa wg kategorii: M12 2.8km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Mikołaj TUR UKS Azymut Siedliska 15 8229209 1.00
2 Filip CWYNAR MKS San Jarosław 14 3.00
Lista startowa wg kategorii: M14 3.5km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Wiktor SZAREK UKS Azymut Siedliska 15 8229164 0.00
2 Antoni LIS UKS Azymt Dębów 16 8008231 2.00
3 Daniel BEKIER UKS Azymut Siedliska 15 8032138 4.00
4 Wojtek KRUK UKS Azymt Dębów 16 8008241 6.00
5 Krystian KOŚĆ UKS Azymut Siedliska 15 8229144 8.00
Lista startowa wg kategorii: M16 4.6km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Maciej HEJSAK MKS San Jarosław 14 0.00
2 Hubert DOŁEMSKI MKS San Jarosław 14 2.00
3 Maciej MAZUREK Szarotki Rzeszów 5 8119511 4.00
4 Jakub SUDOŁ MKS San Jarosław 14 6.00
Lista startowa wg kategorii: M21-45 5.3km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Piotr DOBROWOLSKI KU AZS UMCS Lublin 9 8012797 10.00
2 Artur PIECZONKA 8 8 12.00
3 Marcin RUDZIK 10 10 14.00
4 Mirosław MAREK InO.Maniak Nowa Dęba 2 8229156 16.00
5 Marcin SIWEK UKS Azymut Dębów / S 6 7021212 18.00
Lista startowa wg kategorii: M50+ 4.6km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Jan MAZUREK Szarotki Rzeszów 5 8119522 12.00
2 Hubert PUKA 3 3 14.00
3 Mariusz MOTYKA 1 1 16.00
4 Zbigniew PODOLAK 17 17 18.00
5 Józef KLIMASZ Szarotki Rzeszów 5 418956 20.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN K 3.5km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Ewa SKUBIDA 4 4 10.00
2 Anna STAROŃSKA Stalowowolski Klub B 7 2181501 12.00
3 Marlena CZERWIENIEC UKS Azymut Siedliska 15 8032118 14.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN M 4.6km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 Andrzej Kusiak 13 13 1.00
2 Wiesław Bać Wydry Galicja 11 3.00
|