Wyniki zawodów z miedzyczasami 23.10.2021 13:54:52
Mistrzostwa Podkarpacia
===Podkarpacki OZOS=========================================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.9km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-31 3-38 4-32 5-33 6-34 7-35 8-56 9-100
1 MORDARSKA, Julita 27.51 2.11/1* 3.44/1* 10.23/1* 12.49/1* 16.58/1* 20.33/1* 24.48/1* 27.16/1* 27.35/1* 27.51/1*
UKS Patria Młynne 2.11/1* 1.33/2 6.39/3 2.26/1* 4.09/2 3.35/2 4.15/3 2.28/1* 0.19/1* 0.16/3
2 JAMROŻY, Olga 34.15 8.13/2 10.17/2 12.36/2 15.19/2 22.42/2 27.03/2 30.48/2 33.41/2 34.02/2 34.15/2
UKS Azymut Dębów 8.13/2 2.04/3 2.19/1* 2.43/2 7.23/3 4.21/3 3.45/2 2.53/3 0.21/3 0.13/1*
3 FITRZYK, Martyna 36.00 11.53/3 12.59/3 18.12/3 23.39/3 27.16/3 30.07/3 32.59/3 35.27/3 35.46/3 36.00/3
UKS Orlik Rajbrot 11.53/3 1.06/1* 5.13/2 5.27/3 3.37/1* 2.51/1* 2.52/1* 2.28/1* 0.19/1* 0.14/2
ŁACNA, Katarzyna NKL-bPK 16.22/ 17.45/ 22.57/ / / 40.14/ 51.48/ 56.23/ 56.43/ 57.00/
UKS Orlik Rajbrot 16.22/ 1.23/ 5.12/ / / / 11.34/ 4.35/ 0.20/ 0.17/
TABOR, Julia NKL-bPK 34.18/ 35.14/ 40.59/ / / / / / 56.11/ 56.34/
UKS Orlik Rajbrot 34.18/ 0.56/ 5.45/ / / / / / / 0.23/
DUPLAK, Sara NKL-bPK 31.24/ 32.16/ 37.50/ / / 55.15/ 66.46/ 71.18/ 71.36/ 71.52/
UKS Patria Młynne 31.24/ 0.52/ 5.34/ / / / 11.31/ 4.32/ 0.18/ 0.16/
FITER, Wiktoria DNF / / / / / / / / / /
UKS Orlik Rajbrot / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-38 3-32 4-53 5-33 6-52 7-34 8-35 9-54 10-56 11-100
1 KOWAL , Julia 32.43 5.22/1* 9.28/1* 12.14/1* 17.54/1* 19.38/1* 24.30/1* 25.04/1* 28.17/1* 30.44/1* 32.13/1* 32.31/1* 32.43/1*
UKS Azymut Dębów 5.22/1* 4.06/1* 2.46/4 5.40/2 1.44/3 4.52/1* 0.34/2 3.13/1* 2.27/1* 1.29/4 0.18/1* 0.12/1*
2 ŻYGADŁO , Marcelina 35.45 8.16/2 12.31/2 15.16/2 20.52/2 22.38/2 27.32/2 28.06/2 31.19/2 33.46/2 35.14/2 35.32/2 35.45/2
UKS Azymut Dębów 8.16/2 4.15/4 2.45/2 5.36/1* 1.46/4 4.54/2 0.34/2 3.13/1* 2.27/1* 1.28/3 0.18/1* 0.13/2
3 RUCHAŁA, Julia 41.47 14.23/3 18.32/3 21.17/3 27.16/3 28.37/3 33.33/3 34.07/3 37.21/3 39.49/3 41.15/3 41.34/3 41.47/3
UKS Azymut Dębów 14.23/3 4.09/2 2.45/2 5.59/4 1.21/1* 4.56/4 0.34/2 3.14/3 2.28/3 1.26/2 0.19/3 0.13/2
4 KOWAL , Paulina 44.57 17.25/4 21.34/4 24.17/4 29.58/4 31.41/4 36.35/4 37.08/4 40.22/4 42.51/4 44.16/4 44.40/4 44.57/4
UKS Azymut Dębów 17.25/4 4.09/2 2.43/1* 5.41/3 1.43/2 4.54/2 0.33/1* 3.14/3 2.29/4 1.25/1* 0.24/4 0.17/4
SZALA , Wiktoria NKL-bPK 28.15/ 34.55/ 2.23/ / / / / / / / 49.10/ 49.28/
UKS Azymut Dębów 28.15/ 6.40/ / / / / / / / / / 0.18/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.1km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-31 3-40 4-43 5-42 6-47 7-46 8-49 9-52 10-54 11-100
1 FITRZYK, Magdalena 40.57 8.51/4 10.42/3 17.15/3 18.57/3 21.39/2 28.41/1* 32.05/1* 34.35/1* 37.32/1* 39.24/1* 40.46/1* 40.57/1*
UKS Patria Młynne 8.51/4 1.51/2 6.33/4 1.42/1* 2.42/1* 7.02/1* 3.24/1* 2.30/1* 2.57/1* 1.52/1* 1.22/2 0.11/2
2 WOJCIECHOWSKA , Honorata 47.15 5.55/3 7.12/2 12.53/2 14.36/2 18.45/1* 31.40/3 35.32/2 38.33/2 42.08/2 45.35/2 47.05/2 47.15/2
UKS Azymut Dębów 5.55/3 1.17/1* 5.41/1* 1.43/2 4.09/2 12.55/4 3.52/2 3.01/2 3.35/3 3.27/4 1.30/3 0.10/1*
3 ZELEK, Martyna 53.14 5.31/2 12.28/4 18.45/4 20.33/4 24.44/4 37.38/4 41.31/3 44.35/3 48.09/3 51.33/3 53.03/3 53.14/3
UKS Patria Młynne 5.31/2 6.57/4 6.17/3 1.48/3 4.11/3 12.54/3 3.53/3 3.04/3 3.34/2 3.24/3 1.30/3 0.11/2
4 WYCZARSKA, Maria 54.25 4.21/1* 6.25/1* 12.10/1* 14.11/1* 21.59/3 30.32/2 41.56/4 45.14/4 51.01/4 52.53/4 54.13/4 54.25/4
UKS Azymut Dębów 4.21/1* 2.04/3 5.45/2 2.01/4 7.48/4 8.33/2 11.24/4 3.18/4 5.47/4 1.52/1* 1.20/1* 0.12/4
FLIS, Julia NKL-bPK 23.45/ 27.13/ 33.52/ 35.41/ 40.00/ / / / / / / /
MKS San Jarosław 23.45/ 3.28/ 6.39/ 1.49/ 4.19/ / / / / / / /
NAHORNIAK, Maja NKL-bPK 5.51/ 10.13/ 25.57/ 29.31/ 35.02/ / / / / / / /
MKS San Jarosław 5.51/ 4.22/ 15.44/ 3.34/ 5.31/ / / / / / / /
TROJNAR, Kaylena NKL-bPK 11.43/ 15.10/ 21.45/ 23.39/ 27.58/ / / / / / / /
MKS San Jarosław 11.43/ 3.27/ 6.35/ 1.54/ 4.19/ / / / / / / /
JUCHA , Weronika DNF / / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Dębów / / / / / / / / / / / /
LIS, Wiktoria DNF / / / / / / / / / / / /
MKS San Jarosław / / / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.4km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-54 3-53 4-49 5-51 6-52 7-48 8-47 9-42 10-43 11-40 12-38 13-37 14-100
1 KIEŁB , Patrycja 53.59 6.20/1* 9.13/1* 12.16/1* 14.32/1* 18.04/1* 21.29/1* 29.02/1* 31.53/1* 39.26/1* 41.57/1* 44.10/1* 49.37/1* 52.27/1* 53.42/1*
UKS Azymut Dębów 6.20/1* 2.53/2 3.03/1* 2.16/1* 3.32/2 3.25/2 7.33/1* 2.51/2 7.33/2 2.31/1* 2.13/1* 5.27/2 2.50/1* 1.15/2
53.59/1*
0.17/2
2 WRZYSZCZ, Weronika 61.06 7.31/2 10.22/2 14.56/2 19.54/2 23.22/2 26.42/2 35.32/2 37.46/2 44.37/2 47.11/2 49.42/2 54.39/2 59.56/2 60.52/2
UKS Patria Młynne 7.31/2 2.51/1* 4.34/2 4.58/2 3.28/1* 3.20/1* 8.50/2 2.14/1* 6.51/1* 2.34/2 2.31/2 4.57/1* 5.17/2 0.56/1*
61.06/2
0.14/1*
PIESTRAK, Aleksandra NKL-bPK 7.33/ / 31.02/ 34.28/ 39.52/ 43.52/ 51.11/ 52.57/ 69.30/ 72.16/ 73.44/ 80.09/ 83.24/ 84.44/
UKS Azymut Dębów 7.33/ / / 3.26/ 5.24/ 4.00/ 7.19/ 1.46/ 16.33/ 2.46/ 1.28/ 6.25/ 3.15/ 1.20/
84.55/
0.11/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 5.4km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-48 3-47 4-49 5-53 6-54 7-40 8-43 9-41 10-44 11-42 12-39 13-36 14-37
15-100
1 KIEŁB , Wiktoria 56.29 1.45/1* 10.09/2 11.40/2 17.11/2 19.58/2 22.42/2 34.20/2 36.18/2 38.39/2 40.42/2 43.08/2 47.47/2 53.18/2 54.59/2
UKS Azymut Dębów 1.45/1* 8.24/2 1.31/2 5.31/2 2.47/2 2.44/2 11.38/2 1.58/2 2.21/2 2.03/2 2.26/2 4.39/2 5.31/2 1.41/1*
56.17/2 56.29/2
1.18/2 0.12/1*
2 HUBA, Karol PK 41.16 1.58/2 7.19/1* 8.37/1* 12.36/1* 15.12/1* 17.15/1* 24.39/1* 25.55/1* 27.36/1* 28.46/1* 30.16/1* 34.01/1* 38.04/1* 40.15/1*
UKS Azymut Dębów 1.58/2 5.21/1* 1.18/1* 3.59/1* 2.36/1* 2.03/1* 7.24/1* 1.16/1* 1.41/1* 1.10/1* 1.30/1* 3.45/1* 4.03/1* 2.11/2
41.04/1* 41.16/1*
0.49/1* 0.12/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 4.4km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-54 3-53 4-49 5-51 6-52 7-48 8-47 9-42 10-43 11-40 12-38 13-37 14-100
1 STAROŃSKA, Anna 68.14 5.25/1* 9.07/1* 12.39/1* 16.24/1* 28.39/1* 32.17/1* 38.41/1* 43.42/1* 52.49/1* 56.16/1* 58.25/1* 63.45/1* 66.38/1* 67.57/1*
Stalowowolski Klub Biegacza 5.25/1* 3.42/1* 3.32/1* 3.45/1* 12.15/1* 3.38/1* 6.24/1* 5.01/1* 9.07/1* 3.27/1* 2.09/1* 5.20/1* 2.53/1* 1.19/1*
68.14/1*
0.17/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 1.3km 0m 4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-34 4-100
1 KAPUŚCIŃSKA, Maria 9.55 0b.PK-16.69/1* -6.96/1* -0.03/1* 8.55/1* 9.55/1*
MKS San Jarosław / 10.27/15 9.01/15 8.58/16 1.00/18
2 SUŁKOWSKI, Dominik 11.57 0b.PK 1.37/4 5.47/3 9.01/2 11.39/2 11.57/2
UKS Patria Młynne 1.37/2 4.10/1* 3.14/2 2.38/1* 0.18/2
3 SMORĄG, Kamil 15.33 0b.PK 1.48/7 6.59/7 11.29/5 15.12/3 15.33/3
MKS San Jarosław 1.48/5 5.11/7 4.30/7 3.43/3 0.21/8
4 CYBURT, Julia 16.16 0b.PK 1.50/8 6.53/5 11.01/3 15.28/4 16.16/4
UKS Azymut Dębów 1.50/6 5.03/5 4.08/5 4.27/9 0.48/15
5 SOWA, Wojciech 16.27 0b.PK 1.40/5 6.56/6 11.14/4 16.06/5 16.27/5
UKS Patria Młynne 1.40/3 5.16/8 4.18/6 4.52/11 0.21/8
6 PISZCZEK, Wanda 16.30 0b.PK 2.05/12 8.26/12 11.49/6 16.10/6 16.30/6
UKS Patria Młynne 2.05/10 6.21/12 3.23/4 4.21/8 0.20/4
7 STYPUŁA, Anna 17.19 0b.PK 2.00/11 8.14/11 12.52/9 16.53/7 17.19/7
UKS Patria Młynne 2.00/9 6.14/11 4.38/8 4.01/6 0.26/13
8 ZIĘBA, Szymon 17.31 0b.PK 1.34/3 6.00/4 13.28/11 17.15/9 17.31/8
UKS Azymut Dębów 1.34/1* 4.26/2 7.28/13 3.47/4 0.16/1*
9 STYPUŁA, Szymon 17.48 0b.PK 1.54/9 7.25/9 12.04/8 17.14/8 17.48/9
UKS Patria Młynne 1.54/7 5.31/9 4.39/9 5.10/12 0.34/14
10 KUSIAK, Antoni 17.53 0b.PK 2.44/13 10.31/15 13.25/10 17.32/10 17.53/10
Przygoda Nowa Sarzyna 2.44/11 7.47/13 2.54/1* 4.07/7 0.21/8
11 TWOREK, Aleksandra 21.27 0b.PK 3.27/15 8.34/13 17.37/14 21.08/11 21.27/11
UKS Azymut Dębów 3.27/13 5.07/6 9.03/17 3.31/2 0.19/3
12 MICHURA, Damian 23.21 0b.PK 1.43/6 7.19/8 12.01/7 23.01/13 23.21/12
UKS Patria Młynne 1.43/4 5.36/10 4.42/10 11.00/17 0.20/4
13 KAPUŚCIŃSKA , Elżbieta 23.56 0b.PK -2.66/2 5.08/2 14.02/12 22.59/12 23.56/13
MKS San Jarosław / 10.42/17 8.54/14 8.57/14 0.57/17
14 KURNYTA, Aleksandra 24.46 0b.PK 1.58/10 9.58/14 19.38/15 24.26/14 24.46/14
UKS Patria Młynne 1.58/8 8.00/14 9.40/18 4.48/10 0.20/4
15 PAWLAK, Tomasz 31.51 0b.PK 2.54/14 7.45/10 14.05/13 31.28/15 31.51/15
UKS Azymut Dębów 2.54/12 4.51/4 6.20/12 17.23/18 0.23/11
16 KAPUŚCIŃSKI , Wincenty 33.58 0b.PK 4.30/17 15.04/16 24.05/16 33.02/16 33.58/16
MKS San Jarosław 4.30/15 10.34/16 9.01/15 8.57/14 0.56/16
17 SZALA , Artur 38.39 0b.PK 24.57/18 29.35/17 34.25/17 38.16/17 38.39/17
UKS Azymut Dębów 24.57/16 4.38/3 4.50/11 3.51/5 0.23/11
18 ZMORA, Dawid 64.37 0b.PK 4.29/16 55.31/18 58.52/18 64.17/18 64.37/18
UKS Azymut Dębów 4.29/14 51.02/18 3.21/3 5.25/13 0.20/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.0km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-38 3-32 4-33 5-52 6-34 7-35 8-56 9-100
1 KOWALIK-MOTYKA, Jan 29.26 1.42/1* 3.19/1* 9.12/1* 14.26/1* 18.32/1* 19.26/1* 23.03/1* 28.40/1* 29.14/1* 29.26/1*
UKS Azymut Dębów 1.42/1* 1.37/1* 5.53/4 5.14/6 4.06/1* 0.54/6 3.37/1* 5.37/6 0.34/6 0.12/1*
2 GUNIA, Adam 54.10 13.55/3 15.36/3 18.04/2 22.44/2 34.17/3 34.57/3 51.36/2 53.29/2 53.46/2 54.10/2
UKS Orlik Rajbrot 13.55/3 1.41/2 2.28/2 4.40/4 11.33/6 0.40/3 16.39/4 1.53/3 0.17/2 0.24/6
3 SAJDAK, Michał 55.32 16.49/4 18.45/4 21.18/3 25.57/3 37.15/4 37.52/4 53.11/3 54.51/3 55.15/3 55.32/3
UKS Patria Młynne 16.49/4 1.56/6 2.33/3 4.39/3 11.18/5 0.37/2 15.19/3 1.40/2 0.24/4 0.17/4
4 SYTOŃ, Adrian 59.40 12.44/2 14.36/2 22.36/4 26.13/4 32.38/2 33.13/2 57.34/4 59.11/4 59.26/4 59.40/4
UKS Orlik Rajbrot 12.44/2 1.52/5 8.00/5 3.37/1* 6.25/3 0.35/1* 24.21/5 1.37/1* 0.15/1* 0.14/2
5 TROJAN, Filip 67.13 18.48/5 20.34/5 28.48/5 32.45/5 38.45/5 39.31/5 64.44/5 66.38/5 66.58/5 67.13/5
UKS Orlik Rajbrot 18.48/5 1.46/3 8.14/6 3.57/2 6.00/2 0.46/5 25.13/6 1.54/4 0.20/3 0.15/3
6 ZELEK, Bartłomiej 67.58 28.56/6 30.42/6 33.03/6 38.12/6 49.18/6 50.03/6 65.09/6 67.15/6 67.39/6 67.58/6
UKS Patria Młynne 28.56/6 1.46/3 2.21/1* 5.09/5 11.06/4 0.45/4 15.06/2 2.06/5 0.24/4 0.19/5
FITRZYK, Bartek DNF / / / / / / / / / /
UKS Orlik Rajbrot / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.7km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-46 3-53 4-52 5-35 6-54 7-36 8-31 9-37 10-100
1 BAŁAZIŃSKI, Antoni 21.26 1.26/1* 7.36/1* 9.39/1* 11.19/1* 13.47/1* 15.09/1* 17.19/1* 19.13/1* 20.21/1* 21.16/1* 21.26/1*
UKS Patria Młynne 1.26/1* 6.10/1* 2.03/1* 1.40/1* 2.28/1* 1.22/1* 2.10/1* 1.54/3 1.08/1* 0.55/1* 0.10/1*
2 KURNYTA, Dawid 40.13 3.23/3 15.59/2 19.36/2 24.13/2 29.12/2 31.20/2 34.50/2 36.15/2 37.39/2 39.59/2 40.13/2
UKS Patria Młynne 3.23/3 12.36/2 3.37/3 4.37/2 4.59/2 2.08/2 3.30/2 1.25/2 1.24/2 2.20/4 0.14/3
3 ZIĘBA , Konrad 49.52 2.13/2 16.42/3 19.56/3 24.38/3 29.47/3 32.45/3 44.44/3 45.59/3 48.02/3 49.41/3 49.52/3
UKS Azymut Dębów 2.13/2 14.29/3 3.14/2 4.42/3 5.09/3 2.58/3 11.59/3 1.15/1* 2.03/3 1.39/2 0.11/2
4 DRAPAŁA, Krystian 127.25 6.39/4 36.51/4 55.02/4 66.12/4 84.04/4 93.21/4 113.35/4 118.54/4 124.32/4 126.35/4 127.25/4
14 WDH Kolbuszowa 6.39/4 30.12/4 18.11/4 11.10/4 17.52/4 9.17/4 20.14/4 5.19/4 5.38/4 2.03/3 0.50/4
GUL-SALAMON, Gabriel NKL-bPK 3.45/ 27.54/ 45.42/ 56.34/ 83.49/ / / / / 111.04/ 113.46/
InO.Maniak Kolbuszowa 3.45/ 24.09/ 17.48/ 10.52/ 27.15/ / / / / / 2.42/
CWYNAR, Filip NKL-bPK 1.53/ 31.00/ 48.53/ 59.42/ / / / / / 68.42/ 69.18/
MKS San Jarosław 1.53/ 29.07/ 17.53/ 10.49/ / / / / / / 0.36/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.6km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-43 4-41 5-44 6-42 7-55 8-48 9-46 10-53 11-34 12-56 13-100
1 MORDARSKI, Oskar 36.04 2.34/1* 5.50/1* 11.19/2 13.04/2 14.15/1* 16.23/1* 21.01/1* 23.08/1* 26.19/1* 29.55/1* 32.38/1* 35.35/1* 35.52/1* 36.04/1*
UKS Patria Młynne 2.34/1* 3.16/2 5.29/3 1.45/1* 1.11/1* 2.08/1* 4.38/1* 2.07/1* 3.11/2 3.36/3 2.43/2 2.57/3 0.17/1* 0.12/1*
2 KRUK , Wojtek 37.25 3.25/2 7.10/3 11.45/3 14.09/3 15.46/3 18.24/2 23.35/3 26.04/3 29.01/2 32.20/2 34.15/2 36.53/2 37.13/2 37.25/2
UKS Azymut Dębów 3.25/2 3.45/3 4.35/2 2.24/3 1.37/3 2.38/2 5.11/3 2.29/3 2.57/1* 3.19/2 1.55/1* 2.38/2 0.20/2 0.12/1*
3 LIS , Antoni 46.03 3.53/3 6.58/2 10.31/1* 12.49/1* 14.16/2 18.43/3 23.32/2 25.51/2 33.26/3 35.51/3 43.21/3 45.30/3 45.51/3 46.03/3
UKS Azymut Dębów 3.53/3 3.05/1* 3.33/1* 2.18/2 1.27/2 4.27/3 4.49/2 2.19/2 7.35/3 2.25/1* 7.30/3 2.09/1* 0.21/3 0.12/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 5.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-49 3-52 4-54 5-40 6-42 7-44 8-41 9-43 10-47 11-48 12-55 13-32 14-37
15-100
1 DOLEMSKI, Hubert 56.18 4.41/2 8.05/2 10.14/2 12.09/2 19.59/1* 23.56/1* 26.13/1* 27.21/1* 31.38/1* 36.50/1* 38.21/1* 40.26/1* 53.23/1* 55.11/1*
MKS San Jarosław 4.41/2 3.24/2 2.09/1* 1.55/2 7.50/1* 3.57/1* 2.17/1* 1.08/1* 4.17/3 5.12/1* 1.31/2 2.05/1* 12.57/2 1.48/1*
56.05/1* 56.18/1*
0.54/1* 0.13/1*
2 KRUK , Jakub 75.13 4.39/1* 6.30/1* 8.46/1* 10.30/1* 25.40/2 29.42/2 32.45/2 34.17/2 37.42/2 45.08/2 46.37/2 50.04/2 67.59/2 73.30/2
UKS Azymut Dębów 4.39/1* 1.51/1* 2.16/2 1.44/1* 15.10/3 4.02/2 3.03/2 1.32/3 3.25/2 7.26/2 1.29/1* 3.27/2 17.55/3 5.31/3
74.59/2 75.13/2
1.29/3 0.14/2
3 SUDOŁ, Jakub 81.07 10.50/3 15.57/3 18.13/3 20.11/3 32.21/3 40.46/3 45.54/3 47.13/3 49.36/3 58.32/3 61.18/3 64.49/3 77.13/3 79.26/3
MKS San Jarosław 10.50/3 5.07/3 2.16/2 1.58/3 12.10/2 8.25/3 5.08/3 1.19/2 2.23/1* 8.56/3 2.46/3 3.31/3 12.24/1* 2.13/2
80.53/3 81.07/3
1.27/2 0.14/2
MAZUREK, Maciej NKL-bPK 12.58/ / / / / / / / / / / / / /
TSRS 12.58/ / / / / / / / / / / / / /
34.10/ 34.41/
/ 0.31/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 6.2km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-40 3-41 4-44 5-42 6-43 7-47 8-48 9-55 10-35 11-52 12-51 13-50 14-46
15-54 16-36 17-37 18-100
1 MACH, Arek 67.10 6.14/1* 8.33/1* 10.46/1* 14.38/1* 17.08/1* 19.17/1* 27.35/1* 28.44/1* 31.04/1* 39.11/1* 41.31/1* 44.11/1* 50.24/1* 56.21/1*
AZS Uniwersytet Rzeszowski 6.14/1* 2.19/1* 2.13/1* 3.52/1* 2.30/1* 2.09/1* 8.18/1* 1.09/1* 2.20/1* 8.07/1* 2.20/1* 2.40/1* 6.13/1* 5.57/1*
62.06/1* 65.01/1* 66.07/1* 66.58/1* 67.10/1*
5.45/1* 2.55/1* 1.06/1* 0.51/1* 0.12/1*
WALAT, Adrian DNF / / / / / / / / / / / / / /
UKS Azymut Dębów / / / / / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.8km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-37 3-47 4-48 5-50 6-53 7-52 8-51 9-46 10-43 11-42 12-41 13-44 14-40
15-35 16-100
1 SIWEK, Marcin 44.38 2.58/3 3.49/2 9.17/1* 10.22/1* 13.26/1* 16.50/1* 18.58/1* 21.42/1* 25.36/1* 31.10/1* 32.55/1* 33.47/1* 36.25/1* 38.43/1*
UKS Azymut Dębów / SKB 2.58/3 0.51/1* 5.28/1* 1.05/2 3.04/1* 3.24/1* 2.08/2 2.44/3 3.54/1* 5.34/1* 1.45/2 0.52/1* 2.38/3 2.18/1*
43.24/1* 44.25/1* 44.38/1*
4.41/1* 1.01/1* 0.13/2
2 MAREK, Mirosław 53.51 2.25/2 4.05/3 13.00/3 14.02/3 17.14/3 22.10/2 23.45/2 26.14/2 32.01/2 39.14/2 40.47/2 42.01/2 43.37/2 46.28/2
InO.Maniak Nowa Dęba 2.25/2 1.40/3 8.55/3 1.02/1* 3.12/2 4.56/2 1.35/1* 2.29/2 5.47/3 7.13/2 1.33/1* 1.14/3 1.36/2 2.51/3
52.30/2 53.41/2 53.51/2
6.02/3 1.11/2 0.10/1*
3 MORĄG, Bohdan 56.16 2.11/1* 3.39/1* 10.27/2 11.39/2 16.52/2 23.31/3 27.30/3 29.56/3 34.03/3 41.36/3 44.14/3 45.23/3 46.48/3 49.28/3
14 das 2.11/1* 1.28/2 6.48/2 1.12/3 5.13/3 6.39/3 3.59/3 2.26/1* 4.07/2 7.33/3 2.38/3 1.09/2 1.25/1* 2.40/2
54.46/3 55.59/3 56.16/3
5.18/2 1.13/3 0.17/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 5.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-49 3-52 4-54 5-40 6-42 7-44 8-41 9-43 10-47 11-48 12-55 13-32 14-37
15-100
1 KLIMASZ, Józef 41.10 2.59/1* 4.28/1* 6.29/1* 7.55/1* 15.47/1* 17.46/1* 19.53/1* 20.56/1* 22.38/1* 27.04/1* 28.20/1* 30.28/1* 37.47/1* 39.29/1*
Szarotki Rzeszów 2.59/1* 1.29/1* 2.01/3 1.26/4 7.52/2 1.59/2 2.07/2 1.03/3 1.42/3 4.26/2 1.16/4 2.08/3 7.19/1* 1.42/1*
40.56/1* 41.10/1*
1.27/5 0.14/1*
2 PUKA, Hubert 55.56 11.55/6 13.34/6 15.39/6 16.58/6 27.23/5 29.18/5 31.56/5 32.55/5 34.31/5 38.48/4 39.57/4 41.58/4 52.51/2 54.39/2
Indywidualnie 11.55/6 1.39/2 2.05/4 1.19/2 10.25/5 1.55/1* 2.38/4 0.59/2 1.36/2 4.17/1* 1.09/1* 2.01/1* 10.53/2 1.48/3
55.41/2 55.56/2
1.02/3 0.15/2
3 SOCHACKI, Witold 61.22 5.54/2 10.50/5 12.49/3 14.10/2 23.01/3 25.28/3 28.01/3 29.11/3 31.01/3 35.57/2 37.06/2 40.00/3 58.17/4 60.07/3
UKS Patria Młynne 5.54/2 4.56/7 1.59/2 1.21/3 8.51/3 2.27/4 2.33/3 1.10/5 1.50/4 4.56/3 1.09/1* 2.54/5 18.17/6 1.50/4
61.07/3 61.22/3
1.00/1* 0.15/2
4 JAKLIK, Andrzej 61.34 7.25/4 10.32/3 12.20/2 14.59/4 21.40/2 23.42/2 25.24/2 26.28/2 28.02/2 36.06/3 37.20/3 39.32/2 57.56/3 60.17/4
Dreptak Krosno 7.25/4 3.07/5 1.48/1* 2.39/7 6.41/1* 2.02/3 1.42/1* 1.04/4 1.34/1* 8.04/5 1.14/3 2.12/4 18.24/7 2.21/5
61.18/4 61.34/4
1.01/2 0.16/5
5 FEDUŚ, Wiesław 75.21 6.53/3 10.12/2 13.33/5 16.06/5 28.55/6 33.39/6 38.03/6 39.48/6 42.34/6 52.40/5 54.51/5 58.14/6 70.11/5 73.08/5
14 6.53/3 3.19/6 3.21/7 2.33/6 12.49/6 4.44/6 4.24/6 1.45/7 2.46/7 10.06/6 2.11/7 3.23/7 11.57/3 2.57/6
74.55/5 75.21/5
1.47/7 0.26/7
6 MIŁEK, Andrzej 78.52 7.43/5 10.35/4 13.27/4 14.39/3 23.36/4 27.09/4 30.23/4 31.19/4 33.10/4 54.19/6 55.59/6 58.00/5 75.22/7 77.08/6
SST Lubcza 7.43/5 2.52/4 2.52/6 1.12/1* 8.57/4 3.33/5 3.14/5 0.56/1* 1.51/5 21.09/7 1.40/5 2.01/1* 17.22/5 1.46/2
78.30/6 78.52/6
1.22/4 0.22/6
7 MAZUREK, Jan 83.11 12.36/7 14.20/7 16.36/7 18.39/7 37.29/7 42.25/7 48.13/7 49.45/7 52.01/7 57.21/7 59.04/7 62.04/7 75.02/6 81.16/7
TSRS 12.36/7 1.44/3 2.16/5 2.03/5 18.50/7 4.56/7 5.48/7 1.32/6 2.16/6 5.20/4 1.43/6 3.00/6 12.58/4 6.14/7
82.56/7 83.11/7
1.40/6 0.15/2
MOTYKA, Mariusz NKL-bPK 22.57/ 27.11/ 30.35/ 32.11/ 40.22/ 43.55/ 46.21/ 47.35/ 50.12/ 55.13/ 56.38/ 60.06/ 73.49/ 75.35/
Indywidualnie 22.57/ 4.14/ 3.24/ 1.36/ 8.11/ 3.33/ 2.26/ 1.14/ 2.37/ 5.01/ 1.25/ 3.28/ 13.43/ 1.46/
/ 76.56/
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 3.6km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-43 4-41 5-44 6-42 7-55 8-48 9-46 10-53 11-34 12-56 13-100
1 LEŚNICKI, Marcin 0b.PK 41.05 3.54/1* 7.55/2 12.02/1* 15.09/1* 16.59/1* 19.56/1* 25.49/1* 29.16/1* 32.27/1* 35.14/1* 37.21/1* 40.31/1* 40.51/1* 41.05/1*
UKS Azymut Dębów 3.54/1* 4.01/3 4.07/1* 3.07/3 1.50/2 2.57/1* 5.53/1* 3.27/2 3.11/1* 2.47/1* 2.07/1* 3.10/1* 0.20/1* 0.14/1*
2 KUSIAK, Andrzej 0b.PK 48.16 4.25/3 7.38/1* 13.41/2 16.16/2 17.59/2 22.12/2 29.03/2 31.54/2 35.29/2 41.14/2 44.27/2 47.38/2 48.00/2 48.16/2
Przygoda Nowa Sarzyna 4.25/3 3.13/1* 6.03/3 2.35/1* 1.43/1* 4.13/4 6.51/2 2.51/1* 3.35/2 5.45/6 3.13/2 3.11/2 0.22/2 0.16/2
3 ŻELAZO, Marcin 0b.PK 58.50 8.02/5 11.49/5 17.41/5 20.29/4 23.47/4 26.59/4 35.46/4 40.08/4 45.03/3 50.23/3 53.38/3 58.00/3 58.29/3 58.50/3
Morus Team 8.02/5 3.47/2 5.52/2 2.48/2 3.18/6 3.12/2 8.47/4 4.22/4 4.55/3 5.20/3 3.15/3 4.22/4 0.29/3 0.21/3
4 ZACHARA, Maciej 0b.PK 63.30 4.40/4 10.08/4 16.24/3 19.40/3 22.02/3 25.59/3 33.24/3 37.30/3 45.24/4 50.41/4 57.39/4 62.00/4 62.52/4 63.30/4
Indywidualnie 4.40/4 5.28/5 6.16/4 3.16/4 2.22/3 3.57/3 7.25/3 4.06/3 7.54/6 5.17/2 6.58/6 4.21/3 0.52/4 0.38/4
5 KWOLEK, Marek 0b.PK 71.40 3.56/2 8.52/3 16.44/4 21.45/5 24.51/5 30.17/5 41.26/5 47.08/5 53.37/5 59.08/5 63.39/5 69.25/5 70.56/5 71.40/5
Morus Team 3.56/2 4.56/4 7.52/5 5.01/6 3.06/5 5.26/5 11.09/6 5.42/5 6.29/5 5.31/4 4.31/5 5.46/5 1.31/6 0.44/5
6 ŻELAZO, Jacek 0b.PK 77.391428.42/6 1434.38/6 22.53/6 27.42/6 30.19/6 36.09/6 47.13/6 53.03/6 59.27/6 65.05/6 69.28/6 75.34/6 76.47/6 77.39/6
Kluska Team 1428.42/6 5.56/6 / 4.49/5 2.37/4 5.50/6 11.04/5 5.50/6 6.24/4 5.38/5 4.23/4 6.06/6 1.13/5 0.52/6
|