Lista Startowa na etapy 27.08.2021 11:17:00
Pomorze Sprint Cup 2021
===Podkarpacki OZOS=================================================================Orienteering Organiser===
Lista Startowa na etapy: Family
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 1416913
2 [102] TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 5286 1409362
3 [103] RATAJCZAK, Jan UMKS ORKAN, Ostróda 19 7010626
4 [104] PUSTKOWSKA, Malina PKO Harpagan, Gdańsk 8 2137596
5 [105] PUSTKOWSKA, Jagoda PKO Harpagan, Gdańsk 8 2137619
6 [106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 2114853
7 [107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 2127753
8 [108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 2013794
9 [109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 8260715
10 [110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23
11 [111] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 3 1409380
12 [112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 2127762
13 [113] HETNAR, Martyna UKS "Orientpark.pl" 24 1396727
14 [114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 8650897
15 Vakant
16 Vakant
Lista Startowa na etapy: M10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 18.00 34.00 14.00 45.00
2 Vakant 19.00 35.00 15.00 46.00
3 [1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 8032151 20.00 54.00 22.00 49.00
4 [1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 412388 21.00 50.00 27.00 50.00
5 [1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 8032116 22.00 42.00 21.00 56.00
6 [1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 1010869 23.00 37.00 23.00 63.00
7 [1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 8120528 24.00 41.00 31.00 57.00
8 [1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 2044870 25.00 43.00 16.00 61.00
9 [1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 8636186 26.00 36.00 26.00 59.00
10 [1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 1010873 27.00 51.00 34.00 65.00
11 [1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 8062026 28.00 33.00 24.00 48.00
12 [1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 8310511 29.00 39.00 29.00 55.00
13 [1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 30.00 52.00 32.00 47.00
14 [1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 2139255 31.00 47.00 33.00 62.00
15 [1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 1409360 32.00 40.00 18.00 54.00
16 [1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 2067834 33.00 45.00 19.00 60.00
17 [1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 8650896 34.00 48.00 28.00 51.00
18 [1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 1408883 35.00 44.00 35.00 52.00
19 [1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 8220955 36.00 53.00 17.00 58.00
20 [1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 8091815 37.00 49.00 25.00 64.00
21 [1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 8220954 38.00 38.00 30.00 53.00
22 [1070] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN, Ostróda 19 4497 46.00 20.00
Lista Startowa na etapy: M12
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 47.00 33.00 34.00 0.00
2 Vakant 48.00 34.00 35.00 1.00
3 [1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 300688 49.00 46.00 39.00 5.00
4 [1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 2118338 50.00 41.00 47.00 23.00
5 [1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 8060202 51.00 44.00 54.00 21.00
6 [1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 2118337 52.00 50.00 38.00 6.00
7 [1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 8664619 53.00 53.00 55.00 16.00
8 [1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 8229199 54.00 43.00 48.00 8.00
9 [1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 2044866 55.00 36.00 45.00 22.00
10 [1265] BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 43 4816 8661592 56.00 39.00 42.00 19.00
11 [1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 1010872 57.00 38.00 57.00 20.00
12 [1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 8220953 58.00 55.00 36.00 9.00
13 [1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 8631682 59.00 48.00 53.00 11.00
14 [1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 8051001 60.00 51.00 37.00 12.00
15 [1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 2103949 61.00 56.00 51.00 10.00
16 [1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 8667274 62.00 49.00 50.00 15.00
17 [1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 63.00 45.00 41.00 2.00
18 [1257] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 3 4220 8667270 64.00 40.00 43.00 18.00
19 [1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 8631667 65.00 42.00 49.00 4.00
20 [1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 8181205 66.00 52.00 56.00 7.00
21 [1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 2146607 67.00 47.00 46.00 17.00
22 [1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 8008229 68.00 37.00 40.00 13.00
23 [1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 8070410 69.00 54.00 44.00 3.00
24 [1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 8230409 70.00 35.00 52.00 14.00
Lista Startowa na etapy: M14
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 27.00 35.00 66.00 35.00
2 Vakant 28.00 36.00 67.00 36.00
3 Vakant 29.00 54.00 95.00 43.00
4 [1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 8032146 30.00 46.00 83.00 56.00
5 [1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 8001128 31.00 52.00 82.00 57.00
6 [1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 8071218 32.00 43.00 79.00 47.00
7 [1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 8080904 33.00 49.00 87.00 53.00
8 [1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 2146619 34.00 45.00 73.00 63.00
9 [1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 8102674 35.00 51.00 77.00 59.00
10 [1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 8291207 36.00 57.00 65.00 38.00
11 [1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 8516449 37.00 50.00 69.00 44.00
12 [1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 2300284 38.00 47.00 72.00 52.00
13 [1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 8667263 39.00 56.00 71.00 61.00
14 [1481] DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk 8 4803 39.00
15 [1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 2111030 40.00 38.00 81.00 67.00
16 [1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 8260707 41.00 55.00 64.00 45.00
17 [1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 8667268 42.00 42.00 86.00 48.00
18 [1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 8032124 43.00 39.00 68.00 51.00
19 [1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 2300232 44.00 53.00 85.00 42.00
20 [1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 1422448 45.00 44.00 78.00 66.00
21 [1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 8667275 46.00 37.00 80.00 54.00
22 [1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 8000578 47.00 62.00 89.00 62.00
23 [1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 8007227 48.00 58.00 84.00 46.00
24 [1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 8070528 49.00 59.00 93.00 41.00
25 [1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 8260718 50.00 48.00 70.00 49.00
26 [1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 8409263 51.00 40.00 76.00 58.00
27 [1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 8000841 52.00 60.00 88.00 60.00
28 [1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 8260720 53.00 41.00 75.00 40.00
29 [1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 8271107 54.00 66.00 91.00 55.00
30 [1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 8032123 55.00 61.00 92.00 64.00
31 [1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 8666001 56.00 64.00 74.00 37.00
32 [1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 8032057 57.00 65.00 94.00 65.00
33 [1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 8338242 58.00 63.00 90.00 50.00
Lista Startowa na etapy: M16
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 54.00 59.00 16.00
2 Vakant 1.00 55.00 60.00 17.00
3 [1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 332503 2.00 62.00 61.00 18.00
4 [1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 8062043 3.00
5 [1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 8032099 4.00 66.00 58.00 28.00
6 [1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 8099100 5.00 69.00 71.00 19.00
7 [1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 8008230 6.00 67.00 65.00 36.00
8 [1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 8032128 7.00 73.00 72.00 22.00
9 [1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 1419855 8.00 57.00 64.00 32.00
10 [1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 8071012 9.00 71.00 57.00 31.00
11 [1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 8383222 10.00 59.00 56.00 23.00
12 [1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 8000598 11.00 60.00 69.00 26.00
13 [1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 8260717 12.00 64.00 70.00 38.00
14 [1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 8631676 13.00 56.00 67.00 24.00
15 [1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 8666003 14.00 65.00 68.00 37.00
16 [1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 8000585 15.00 63.00 66.00 27.00
17 [1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 8035590 16.00 58.00 62.00 33.00
18 [1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 8073201 17.00 70.00 63.00 21.00
19 [1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 8071025 18.00 61.00 55.00 20.00
20 [1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 8664651 19.00 79.00 76.00 29.00
21 [1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 8000827 20.00 77.00 75.00 41.00
22 [1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 8181204 21.00 76.00 74.00 34.00
23 [1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 8071024 22.00 75.00 78.00 39.00
24 [1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 8000568 23.00 74.00 73.00 30.00
25 [1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 8412209 24.00 78.00 77.00 25.00
26 [1675] MAŃKA, Eryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 68.00 40.00
27 [1674] KACPERSKI, Mateusz DKS Powiśle Dzierzgo 48 72.00 35.00
Lista Startowa na etapy: M18
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 52.00 79.00 84.00 0.00
2 Vakant 53.00 80.00 85.00 1.00
3 [1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 8260732 54.00 86.00 91.00 11.00
4 [1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 8667265 55.00 83.00 89.00 8.00
5 [1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 8260702 56.00 88.00 88.00 7.00
6 [1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 8030914 57.00 82.00 87.00 5.00
7 [1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 8656097 58.00 85.00 86.00 6.00
8 [1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 8043200 59.00 87.00 90.00 2.00
9 [1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 8260746 60.00 81.00 82.00 15.00
10 [1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 8032788 61.00 94.00 97.00 10.00
11 [1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 8002653 62.00 89.00 92.00 9.00
12 [1855] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 3 2837 8646292 63.00 92.00 3.00
13 [1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 8040409 64.00 90.00 94.00 4.00
14 [1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 8040213 65.00 91.00 96.00 12.00
15 [1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 8636996 66.00 93.00 95.00 13.00
16 [1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 8000845 67.00 95.00 93.00 14.00
17 [1865] BIELECKI, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 2855 84.00 83.00
Lista Startowa na etapy: M20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 41.00 77.00 0.00 83.00
2 Vakant 42.00 78.00 1.00 84.00
3 [2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 8640925 43.00 83.00 2.00 85.00
4 [2053] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 33 3361 8000579 44.00 81.00 3.00 89.00
5 [2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 8655941 45.00 82.00 4.00 86.00
6 [2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 8656098 46.00 79.00 5.00 88.00
7 [2055] KACPERSKI, Bartosz DKS Powiśle Dzierzgo 48 80.00 87.00
Lista Startowa na etapy: M21A
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 57.00 20.00 6.00 66.00
2 Vakant 58.00 21.00 7.00 67.00
3 [2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 8032083 59.00 32.00 18.00 72.00
4 [2165] MAJDZIŃSKI, Konrad 12 bz 64 8648770 60.00 31.00
5 [2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 8000743 61.00 36.00 9.00 75.00
6 [2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 8091862 62.00 25.00 21.00 77.00
7 [2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 1070644 63.00 33.00 17.00 71.00
8 [2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 8010870 64.00 24.00 11.00 74.00
9 [2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 8211287 65.00 23.00 16.00 80.00
10 [2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 8030193 66.00 34.00 20.00 69.00
11 [2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 8667279 67.00 26.00 12.00 73.00
12 [2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 68.00 28.00 14.00 78.00
13 [2156] KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 47 5130 8000384 69.00 30.00
14 [2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 8032104 70.00 29.00 8.00 81.00
15 [2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 8636516 71.00 37.00 19.00 76.00
16 [2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 8648667 72.00 22.00 15.00 79.00
17 [2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 8640915 73.00 27.00 13.00 70.00
18 [2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 8160889 74.00 35.00 10.00 68.00
Lista Startowa na etapy: M21E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 50.00 24.00
2 Vakant 75.00 38.00 22.00 82.00
3 Vakant 76.00 39.00 23.00 83.00
4 [69] GRZEGORZ, Łoniewski 18 18 8230882 77.00 89.00
5 [68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 8667186 78.00 86.00
6 [67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 8000386 79.00 47.00 25.00 84.00
7 [66] NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 9 1021 8516905 80.00 40.00
8 [65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 8220398 81.00 55.00 28.00 87.00
9 [64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 8000844 82.00 48.00 34.00 85.00
10 [63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 8650822 83.00 43.00 36.00 88.00
11 [62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 8100192 84.00 46.00 37.00 90.00
12 [61] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 3 2129 8640924 85.00 91.00
13 [60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 8339319 86.00 41.00 26.00 92.00
14 [59] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 15 8000594 87.00 93.00
15 [58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 8636525 88.00 45.00 32.00 94.00
16 [57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 8645199 89.00 51.00 27.00 95.00
17 [56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 8210991 90.00 42.00 31.00 96.00
18 [55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 8040198 91.00 52.00 38.00 97.00
19 [54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 8001829 92.00 49.00 33.00 98.00
20 [53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 8032096 93.00 53.00 35.00 99.00
21 [52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 8000843 94.00 54.00 30.00 100.00
22 [51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 8001824 95.00 44.00 29.00 101.00
Lista Startowa na etapy: M35
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 49.00 55.00 62.00 63.00
2 Vakant 50.00 64.00
3 [3566] SOŁTYS, Maciej MKS Skarmat, Toruń 71 5252 51.00 61.00 79.00 82.00
4 [3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 8044365 52.00 64.00 77.00 76.00
5 [3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 8062025 53.00 74.00 74.00 73.00
6 [3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 8013956 54.00 60.00 67.00 79.00
7 [3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 8515549 55.00 68.00 80.00 77.00
8 [68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 56.00 63.00
9 [3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 8229198 56.00 62.00 76.00 65.00
10 [3560] BZDAWSKI, Maciej KU AZS WAT, Warszawa 17 4608 8664974 57.00 63.00 68.00 78.00
11 [3559] TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 3 4221 8667269 58.00 65.00 65.00 67.00
12 [3520] GOSK, Daniel Zamek 72 58.00
13 [3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 8432222 59.00 73.00 70.00 71.00
14 [3519] BURDA, Patryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 59.00 74.00
15 [3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 8270584 60.00 70.00 71.00 80.00
16 [3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 8648671 61.00 75.00 73.00
17 [3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 8207050 62.00 67.00 64.00 66.00
18 [3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 8666002 63.00 76.00 72.00 70.00
19 [3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 64.00 69.00 81.00 68.00
20 [3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 8280284 65.00 57.00 69.00 69.00
21 [3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 8150384 66.00 66.00 75.00 81.00
22 [3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 71.00 75.00
23 [3518] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 12 5078 72.00 78.00 72.00
Lista Startowa na etapy: M40
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4072] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN, Ostróda 19 904 67.00 60.00
2 Vakant 67.00 56.00 39.00 42.00
3 Vakant 68.00 57.00 40.00 43.00
4 [4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 1391132 69.00 61.00 53.00 49.00
5 [4070] DAMAZYN, Damian JW1109 75 8000741 70.00 78.00 41.00 50.00
6 [4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 8093110 71.00 65.00 42.00 56.00
7 [4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 8032137 72.00 64.00 61.00 62.00
8 [4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 1452713 73.00 71.00 47.00 45.00
9 [4066] PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan, Gdańsk 8 4889 2137592 74.00 72.00 56.00 52.00
10 [4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 1452722 75.00 59.00 50.00 54.00
11 [4064] WAŻNY, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 49 1401478 76.00
12 [4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 8000742 77.00 70.00 51.00 61.00
13 [4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 8666008 78.00 73.00 54.00 48.00
14 [4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 8260705 79.00 63.00 46.00 44.00
15 [4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 8130681 80.00 68.00 43.00 55.00
16 [4059] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 3 5272 8667276 81.00 69.00 52.00
17 [4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 8032156 82.00 66.00 44.00 60.00
18 [4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 8012842 83.00 60.00 49.00 58.00
19 [4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 8001704 84.00 77.00 58.00 46.00
20 [4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 8083122 85.00 76.00 55.00 59.00
21 [4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 8004603 86.00 75.00 57.00 53.00
22 [4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 8648674 87.00 58.00 59.00 51.00
23 [4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 8648666 88.00 74.00 48.00 47.00
24 [4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 8160579 89.00 62.00 45.00 57.00
Lista Startowa na etapy: M45
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 23.00 0.00 16.00
2 Vakant 1.00 24.00 1.00 17.00
3 [4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 8093108 2.00 48.00 7.00 25.00
4 [4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 8648748 3.00 31.00 6.00 30.00
5 [4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 8281274 4.00 53.00 3.00 28.00
6 [4576] KUCHARCZYK, Zbigniew Kitki 76 5.00
7 [4575] TYBURSKI, Mariusz 2ORel. 78 6.00 54.00 25.00 20.00
8 [4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 8135791 7.00 36.00 21.00 42.00
9 [4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 8220107 8.00 46.00 5.00 33.00
10 [4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 8062032 9.00 25.00 31.00 37.00
11 [4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 8667273 10.00 38.00 23.00 43.00
12 [4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 9101301 11.00 39.00 12.00 32.00
13 [4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 8631703 12.00 43.00 29.00 26.00
14 [4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 8666007 13.00 33.00 32.00 34.00
15 [4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 8070673 14.00 30.00 19.00 46.00
16 [4565] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 35 2692 8030193 15.00 32.00 26.00 44.00
17 [4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 8112276 16.00 55.00 24.00 31.00
18 [4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 8032147 17.00 40.00 17.00 38.00
19 [4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 8516950 18.00 49.00 4.00 45.00
20 [4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 8667267 19.00 34.00 8.00 39.00
21 [4561] KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 8 985 8081074 20.00 50.00 9.00 24.00
22 [4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 8631696 21.00 45.00 10.00 35.00
23 [4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 8071974 22.00 47.00 18.00 36.00
24 [4558] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 4 2068 8270873 23.00 42.00 13.00 41.00
25 [4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 8002652 24.00 37.00 2.00 27.00
26 [4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 8000830 25.00 44.00 27.00 47.00
27 [4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 8636515 26.00 27.00 14.00 22.00
28 [4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 8220956 27.00 35.00 11.00 19.00
29 [4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 8648668 28.00 26.00 28.00 40.00
30 [4581] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 20 3195 28.00 22.00 23.00
31 [4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 8000833 29.00 52.00 20.00 18.00
32 [4552] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 8648668 30.00 29.00 15.00 29.00
33 [4580] NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 143 41.00 30.00 21.00
34 [4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 3307 51.00 16.00
Lista Startowa na etapy: M50
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 27.00 39.00 38.00
2 Vakant 1.00 28.00 40.00 39.00
3 [5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 8260730 2.00 46.00 58.00 50.00
4 [5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 8680058 3.00 50.00 57.00 57.00
5 [5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 332507 4.00 29.00 41.00 37.00
6 [5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 2015823 5.00 42.00 60.00 46.00
7 [5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 9101731 6.00 45.00 46.00 41.00
8 [5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 8061271 7.00 41.00 56.00 49.00
9 [5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 7204615 8.00 34.00 53.00 59.00
10 [5064] DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec, Łódź 47 2638 2057148 9.00 39.00
11 [5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 8229197 10.00 40.00 49.00 55.00
12 [5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 1407621 11.00 44.00 51.00 56.00
13 [5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 8000834 12.00 31.00 59.00 40.00
14 [5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 8667591 13.00 33.00 44.00 48.00
15 [5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 8000840 14.00 35.00 50.00 52.00
16 [5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 8001092 15.00 48.00 47.00 44.00
17 [5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 8150570 16.00 38.00 42.00 53.00
18 [5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 8172888 17.00 49.00 55.00 58.00
19 [5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 8640904 18.00 32.00 43.00 45.00
20 [5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 8170969 19.00 36.00 45.00 47.00
21 [5054] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 35 1758 8091816 20.00 43.00 54.00 54.00
22 [5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 8180169 21.00 47.00 61.00 42.00
23 [5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 8123777 22.00 37.00 52.00 51.00
24 [5072] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 3 4657 30.00 48.00 43.00
Lista Startowa na etapy: M55
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5562] ZIMA, Jan DKS Powiśle Dzierzgo 48 30.00 50.00
2 Vakant 59.00 21.00 26.00 45.00
3 Vakant 60.00 22.00 27.00 46.00
4 [5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 999999 61.00 32.00 30.00 57.00
5 [5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 9102636 62.00 26.00 35.00 52.00
6 [5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 7021213 63.00 29.00 28.00 55.00
7 [5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 8013946 64.00 28.00 38.00 48.00
8 [5557] BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 43 4013 8007387 65.00 31.00 33.00 56.00
9 [5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 8260731 66.00 24.00 31.00 49.00
10 [5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 8200600 67.00 33.00 29.00 58.00
11 [5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 8020163 68.00 27.00 37.00 47.00
12 [5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 8000836 69.00 23.00 32.00 54.00
13 [5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 8150264 70.00 34.00 36.00 53.00
14 [5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 8200663 71.00 25.00 34.00 51.00
Lista Startowa na etapy: M60
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 23.00 13.00 0.00 13.00
2 Vakant 24.00 14.00 1.00 14.00
3 [6062] GAWEL, Jiri Expres Czech Team 88 8666873 25.00 18.00 9.00 19.00
4 [6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 8668950 26.00 25.00 13.00 23.00
5 [6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 1426964 27.00 22.00 11.00 26.00
6 [6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 8666009 28.00 15.00 8.00 21.00
7 [6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 435239 29.00 17.00 6.00 24.00
8 [6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 8140361 30.00 19.00 10.00 18.00
9 [6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 8664839 31.00 20.00 5.00 20.00
10 [6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 8280359 32.00 24.00 4.00 17.00
11 [6055] ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45, Gdyni 36 1624 8516948 33.00 16.00 2.00 16.00
12 [6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 8655943 34.00 23.00 7.00 22.00
13 [6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 8650900 35.00 26.00 12.00 25.00
14 [6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 8032058 36.00 21.00 3.00 15.00
Lista Startowa na etapy: M65
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 68.00 0.00 0.00 77.00
2 Vakant 69.00 1.00 1.00 78.00
3 [6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 8170553 70.00 12.00 3.00 90.00
4 [6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 8012275 71.00 8.00 6.00 89.00
5 [6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 531605 72.00 2.00 10.00 82.00
6 [6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 8220753 73.00 13.00 13.00 80.00
7 [6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 8010866 74.00 11.00 11.00 88.00
8 [6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 886663 75.00 4.00 4.00 86.00
9 [6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 413391 76.00 9.00 5.00 87.00
10 [6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 8000382 77.00 3.00 2.00 81.00
11 [6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 1394482 78.00 7.00 7.00 85.00
12 [6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 8003548 79.00 5.00 9.00 79.00
13 [6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 8007222 80.00 10.00 8.00 83.00
14 [6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 8040156 81.00 6.00 12.00 84.00
Lista Startowa na etapy: M70
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 35.00 14.00 14.00 27.00
2 Vakant 36.00 15.00 15.00 28.00
3 [7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 2114920 37.00 18.00 18.00 29.00
4 [7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 8631450 38.00 17.00 17.00 31.00
5 [7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 8000572 39.00 16.00 16.00 30.00
Lista Startowa na etapy: M75
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 13.00 15.00 25.00 32.00
2 Vakant 14.00 16.00 26.00 33.00
3 [7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 8201935 15.00 19.00 29.00 36.00
4 [7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 8680074 16.00 18.00 28.00 35.00
5 [7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 8626617 17.00 17.00 27.00 34.00
Lista Startowa na etapy: M80
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 9.00 7.00 3.00 0.00
2 Vakant 10.00 8.00 4.00 1.00
3 [8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 8080606 11.00 10.00 5.00 2.00
4 [8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 8201943 12.00 9.00 6.00 3.00
Lista Startowa na etapy: M90
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 37.00 1.00 0.00 8.00
2 Vakant 38.00 2.00 1.00 9.00
3 [9051] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Indywidualny Mazowsz 89 750 1415383 39.00 3.00 2.00
Lista Startowa na etapy: OPEN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 2016194
2 [202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 553464
3 [203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 2114863
4 [204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 1000028
5 [205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 8093114
6 [206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 2114861
7 [207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 9102641
8 [208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28
9 [209] ONONOUGBO, WISDOM IBEAWUCH ULITMATE ORIENTEERIN 29
10 [210] NZEREM, DARLINTON UCHECHUKWU ULITMATE ORIENTEERIN 29
11 [211] NNEJI, ODINAKA KINGSLEY ULITMATE ORIENTEERIN 29
12 [212] ŁUGOM, Elżbieta Indywidualnie SZCZEC 30
13 [213] ŁUGOM, Andrzej Indywidualnie SZCZEC 30
14 [214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej Warszawa 28
15 [215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 8110378
16 [216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 895239
17 [217] FELIX, EKUASE AGBONGIARHOUYI ULITMATE ORIENTEERIN 29
18 [218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 2114866
19 [219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 8062021
20 [220] CHINAKA, STANLEY OSITA ULITMATE ORIENTEERIN 29
21 [221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 8201278
22 [222] BAMIDELE, SEGUN ADEOLU ULITMATE ORIENTEERIN 29
23 [223] RYTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9
24 [1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 8667280
25 Vakant
26 Vakant
Lista Startowa na etapy: W10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 39.00 14.00 36.00 26.00
2 Vakant 40.00 15.00 37.00 27.00
3 [1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 1010884 41.00 17.00 48.00 34.00
4 [1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 1010876 42.00 27.00 39.00 31.00
5 [1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 1413975 43.00 16.00 43.00 43.00
6 [1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 1010867 44.00 31.00 51.00 36.00
7 [1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 8032130 45.00 30.00 38.00 42.00
8 [1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 2118331 46.00 25.00 45.00 30.00
9 [1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 8062028 47.00 26.00 53.00 33.00
10 [1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 2114853 48.00 32.00 46.00 32.00
11 [1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 8515504 49.00 28.00 42.00 44.00
12 [1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 1010879 50.00 22.00 54.00 39.00
13 [1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 1010871 51.00 24.00 52.00 29.00
14 [1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 2102489 52.00 20.00 49.00 38.00
15 [1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 1010864 53.00 21.00 44.00 41.00
16 [1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 8629804 54.00 29.00 41.00 37.00
17 [1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 8650895 55.00 19.00 50.00 35.00
18 [1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 8010311 56.00 23.00 47.00 40.00
19 [1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 8110107 57.00 18.00 40.00 28.00
Lista Startowa na etapy: W12
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1236] KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 9 4960 35.00 25.00
2 Vakant 58.00 13.00 19.00 10.00
3 Vakant 59.00 14.00 20.00 11.00
4 [1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 8110092 60.00 34.00 23.00 42.00
5 [1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 8032087 61.00 31.00 42.00 19.00
6 [1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 62.00 39.00 47.00 26.00
7 [1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 8260709 63.00 32.00 44.00 15.00
8 [1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 428767 64.00 48.00 34.00 30.00
9 [1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 8032108 65.00 18.00 21.00 43.00
10 [1228] KICZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 25 4998 8032098 66.00 42.00 33.00 24.00
11 [1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 8032117 67.00 16.00 52.00 37.00
12 [1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 1010883 68.00 28.00 24.00 16.00
13 [1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 8102673 69.00 47.00 37.00 32.00
14 [1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 1010878 70.00 26.00 29.00 12.00
15 [1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 8062031 71.00 21.00 55.00 27.00
16 [1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 8260704 72.00 43.00 51.00 34.00
17 [1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 8062030 73.00 33.00 27.00 41.00
18 [1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 8650886 74.00 19.00 35.00 23.00
19 [1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 8032144 75.00 37.00 50.00 25.00
20 [1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 8032152 76.00 15.00 28.00 38.00
21 [1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 1010875 77.00 25.00 46.00 18.00
22 [1216] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 5025 8667277 78.00 36.00 31.00
23 [1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 8101219 79.00 17.00 48.00 21.00
24 [1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 80.00 46.00 41.00 44.00
25 [1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 8032051 81.00 23.00 36.00 22.00
26 [1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 2090697 82.00 22.00 49.00 20.00
27 [1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 8650883 83.00 40.00 26.00 17.00
28 [1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 8032052 84.00 44.00 38.00 39.00
29 [1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 2103950 85.00 20.00 45.00 40.00
30 [1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 8032056 86.00 30.00 43.00 31.00
31 [1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 8062024 87.00 45.00 53.00 33.00
32 [1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 8032053 88.00 41.00 54.00 36.00
33 [1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 8090517 89.00 24.00 30.00 13.00
34 [1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 8220950 90.00 49.00 39.00 35.00
35 [1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 8013957 91.00 27.00 22.00 29.00
36 [1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 8062064 92.00 38.00 32.00 28.00
37 [1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 8345992 93.00 29.00 40.00 14.00
Lista Startowa na etapy: W14
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 57.00 60.00 0.00
2 Vakant 1.00 58.00 61.00 1.00
3 [1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 8629802 2.00 85.00 67.00 28.00
4 [1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 1401477 3.00 86.00 75.00 6.00
5 [1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 1010874 4.00 88.00 63.00 2.00
6 [1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 8000582 5.00 75.00 79.00 31.00
7 [1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 8201795 6.00 65.00 80.00 32.00
8 [1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 1401474 7.00 82.00 65.00 34.00
9 [1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 8032097 8.00 63.00 73.00 22.00
10 [1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 8032054 9.00 68.00 82.00 25.00
11 [1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 2146571 10.00 87.00 70.00 17.00
12 [1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 1414598 11.00 81.00 87.00 13.00
13 [1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 2146533 12.00 71.00 66.00 24.00
14 [1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 8000825 13.00 77.00 74.00 5.00
15 [1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 8412293 14.00 67.00 86.00 21.00
16 [1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 8031108 15.00 76.00 85.00 4.00
17 [1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 8121008 16.00 69.00 69.00 12.00
18 [1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 8339355 17.00 80.00 84.00 23.00
19 [1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 8220949 18.00 61.00 72.00 3.00
20 [1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 8190908 19.00 74.00 59.00 29.00
21 [1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 8220951 20.00 73.00 83.00 14.00
22 [1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 8664614 21.00 70.00 68.00 16.00
23 [1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 8201402 22.00 79.00 62.00 18.00
24 [1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 8339310 23.00 59.00 64.00 26.00
25 [1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 8413313 24.00 60.00 78.00 8.00
26 [1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 8000389 25.00 66.00 77.00 9.00
27 [1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 8013972 26.00 83.00 81.00 11.00
28 [1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 8000587 27.00 84.00 58.00 15.00
29 [1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 8515505 28.00 95.00 92.00 27.00
30 [1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 8131207 29.00 90.00 93.00 10.00
31 [1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 8000584 30.00 92.00 95.00 30.00
32 [1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 8650898 31.00 93.00 96.00 20.00
33 [1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 8348977 32.00 94.00 91.00 33.00
34 [1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 8220948 33.00 91.00 94.00 7.00
35 [1401] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 22 3962 8260716 34.00 89.00 89.00 19.00
36 [1436] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 9 4482 62.00 76.00
37 [1437] SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 9 5051 64.00 71.00
38 [1434] BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 9 4398 72.00 88.00
39 [1435] LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 9 4468 78.00 90.00
Lista Startowa na etapy: W16
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 69.00 72.00 59.00
2 Vakant 1.00 70.00 73.00 60.00
3 [1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 8062022 2.00 80.00 82.00 75.00
4 [1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 8629801 3.00 79.00 89.00 83.00
5 [1622] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4877 8007226 4.00 81.00 81.00
6 [1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 8516450 5.00 87.00 71.00 85.00
7 [1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 8013941 6.00 72.00 79.00 76.00
8 [1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 8667262 7.00 78.00 77.00 63.00
9 [1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 8008235 8.00 83.00 76.00 65.00
10 [1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 8650881 9.00 77.00 86.00 79.00
11 [1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 8636185 10.00 86.00 84.00 68.00
12 [1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 8071022 11.00 85.00 85.00 80.00
13 [1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 8650885 12.00 68.00 83.00 64.00
14 [1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 8516904 13.00 82.00 88.00 61.00
15 [1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 8062062 14.00 71.00 69.00 71.00
16 [1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 8050511 15.00 84.00 70.00 73.00
17 [1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 8071021 16.00 75.00 80.00 78.00
18 [1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 8667261 17.00 76.00 75.00 72.00
19 [1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 8000583 18.00 74.00 68.00 82.00
20 [1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 8032101 19.00 67.00 87.00 67.00
21 [1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 8270206 20.00 88.00 74.00 70.00
22 [1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 8636994 21.00 94.00 90.00 77.00
23 [1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 8300107 22.00 90.00 95.00 74.00
24 [1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 8210905 23.00 93.00 94.00 69.00
25 [1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 8073012 24.00 92.00 93.00 66.00
26 [1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 8000395 25.00 91.00 92.00 84.00
27 [1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 8051213 26.00 95.00 91.00 81.00
28 [1627] MAŃKA, Sandra DKS Powiśle Dzierzgo 48 73.00 62.00
29 [1626] PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 47 4384 89.00 78.00 86.00
Lista Startowa na etapy: W18
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 25.00 84.00 85.00 0.00
2 Vakant 26.00 85.00 86.00 1.00
3 [1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 9102640 27.00 83.00 84.00 7.00
4 [1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 8062027 28.00 82.00 87.00 4.00
5 [1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 8032105 29.00 81.00 88.00 13.00
6 [1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 8032155 30.00 89.00 83.00 2.00
7 [1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 8008234 31.00 80.00 82.00 9.00
8 [1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 8071023 32.00 88.00 81.00 14.00
9 [1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 8040123 33.00 86.00 80.00 15.00
10 [1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 8008233 34.00 87.00 79.00 11.00
11 [1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 8667603 35.00 92.00 90.00 6.00
12 [1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 8230203 36.00 95.00 89.00 3.00
13 [1804] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 3 3854 8646297 37.00 93.00 10.00
14 [1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 8000831 38.00 94.00 91.00 5.00
15 [1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 8667680 39.00 90.00 92.00 8.00
16 [1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 8653296 40.00 91.00 93.00 12.00
Lista Startowa na etapy: W20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 45.00 16.00 32.00 64.00
2 Vakant 46.00 17.00 33.00 65.00
3 [2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 8636184 47.00 21.00 38.00 66.00
4 [2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 8008007 48.00 18.00 35.00 68.00
5 [2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 8221001 49.00 19.00 36.00 70.00
6 [2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 8120514 50.00 22.00 34.00 69.00
7 [2001] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 20 2935 8650894 51.00 20.00 37.00 67.00
Lista Startowa na etapy: W21A
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 56.00 56.00 35.00 62.00
2 Vakant 57.00 57.00 36.00 63.00
3 [2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 999999 58.00 67.00 44.00 80.00
4 [2117] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 5516 8032143 59.00 76.00 40.00 78.00
5 [2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 8640915 60.00 71.00 55.00 82.00
6 [2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 8030687 61.00 60.00 51.00 69.00
7 [2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 8007400 62.00 68.00 37.00 65.00
8 [2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 1452705 63.00 58.00 49.00 68.00
9 [2112] CIARKOWSKA, Magdalena 15.GBZ 55 8160987 64.00 72.00 45.00 64.00
10 [2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 1452708 65.00 59.00 41.00 74.00
11 [2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 8648755 66.00 61.00 43.00 71.00
12 [2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 17 1942 8010862 67.00 74.00 53.00 67.00
13 [2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 8636512 68.00 65.00 42.00 66.00
14 [2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 8001210 69.00 64.00 50.00 70.00
15 [2119] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 1 2971 69.00 47.00 61.00
16 [2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 8667278 70.00 73.00 46.00 75.00
17 [2105] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 49 2046 8650387 71.00 70.00 39.00 72.00
18 [2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 8000388 72.00 63.00 54.00 73.00
19 [2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 8281192 73.00 62.00 38.00 76.00
20 [2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 8007399 74.00 66.00 52.00 77.00
21 [2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 8240668 75.00 75.00 48.00 79.00
22 [17] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 11 2651 81.00
Lista Startowa na etapy: W21E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 76.00 77.00 56.00 83.00
2 Vakant 77.00 78.00 57.00 84.00
3 [18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 8229200 78.00 84.00 63.00 90.00
4 [17] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 11 2651 8000525 79.00
5 [16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 8636511 80.00 80.00 60.00 86.00
6 [15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 8444924 81.00 90.00 62.00 87.00
7 [14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 8271088 82.00 91.00 66.00 85.00
8 [13] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 9 2434 8660530 83.00 89.00
9 [12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 8261196 84.00 93.00 58.00 89.00
10 [11] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 3 3046 8640927 85.00 85.00 88.00
11 [10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 8646293 86.00 94.00 67.00 91.00
12 [9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 8650884 87.00 79.00 64.00 92.00
13 [8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 8110693 88.00 92.00 71.00 93.00
14 [7] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 3 384 8667266 89.00 82.00 94.00
15 [6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 8636522 90.00 88.00 70.00 95.00
16 [5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 8001993 91.00 83.00 59.00 96.00
17 [4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 8640913 92.00 86.00 65.00 97.00
18 [3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 8646294 93.00 87.00 68.00 98.00
19 [2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 8654927 94.00 61.00 99.00
20 [1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 8645196 95.00 81.00 69.00 100.00
Lista Startowa na etapy: W35
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3514] LESISZ, Agata Adva 69 11.00 60.00
2 [3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 9 1990 13.00 65.00
3 Vakant 31.00 0.00 62.00 48.00
4 Vakant 32.00 1.00 63.00 49.00
5 [3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 8648767 33.00 12.00 69.00 50.00
6 [3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 8093109 34.00 7.00 67.00 51.00
7 [3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 8667181 35.00 4.00 66.00 61.00
8 [3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 1452721 36.00 10.00 64.00 62.00
9 [3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 8091846 37.00 3.00 54.00
10 [3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 8007397 38.00 14.00 76.00 58.00
11 [3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 8664862 39.00 5.00 73.00 59.00
12 [3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 8667272 40.00 2.00 75.00 56.00
13 [3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 8648779 41.00 8.00 68.00 63.00
14 [3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 8517348 42.00 9.00 70.00 52.00
15 [3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 8648669 43.00 6.00 74.00 55.00
16 [3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 8121278 44.00 15.00 72.00 57.00
17 [3513] RATAJCZAK, Izabela UKS Siódemka, Rumia 9 2891 71.00 53.00
Lista Startowa na etapy: W40
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 72.00 36.00 77.00 72.00
2 Vakant 73.00 37.00 78.00 73.00
3 [4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 430903 74.00 48.00 79.00 80.00
4 [4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 8032115 75.00 42.00 84.00 88.00
5 [4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 1416915 76.00 40.00 89.00 82.00
6 [4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 8260741 77.00 38.00 83.00 86.00
7 [4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 8032150 78.00 49.00 88.00 74.00
8 [4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 8021981 79.00 51.00 92.00 83.00
9 [4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 8667271 80.00 47.00 90.00 75.00
10 [4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 7141435 81.00 41.00 80.00 87.00
11 [4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 8220952 82.00 44.00 93.00 85.00
12 [4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 8000829 83.00 50.00 81.00 84.00
13 [4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 1409353 84.00 45.00 86.00 81.00
14 [4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 8062033 85.00 52.00 82.00 78.00
15 [4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8 5146 8517349 86.00 43.00 87.00 77.00
16 [4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 8000826 87.00 46.00 91.00 76.00
17 [4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 8640923 88.00 53.00 85.00 79.00
18 [4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 8099122 89.00 39.00 94.00 89.00
Lista Startowa na etapy: W45
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4513] NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 9 144 13.00 21.00 96.00
2 Vakant 40.00 7.00 13.00 87.00
3 Vakant 41.00 8.00 14.00 88.00
4 [4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 1000029 42.00 20.00 24.00 90.00
5 [4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 8650888 43.00 14.00 16.00 94.00
6 [4510] PRZYŁUCKA, Ewa Kitki 76 44.00
7 [4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 8032145 45.00 12.00 23.00 97.00
8 [4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna MKS Metalowiec, Łódź 47 3220 2057149 46.00 16.00
9 [4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 2043890 47.00 17.00 19.00 95.00
10 [4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 8050373 48.00 19.00 20.00 89.00
11 [4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 8430043 49.00 10.00 25.00 98.00
12 [4504] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 32 4147 8631695 50.00 11.00 18.00 91.00
13 [4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 8010865 51.00 18.00 15.00 92.00
14 [4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 8000838 52.00 15.00 17.00 99.00
15 [4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 7204651 53.00 9.00 22.00 93.00
Lista Startowa na etapy: W50
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 82.00 0.00 0.00 0.00
2 Vakant 83.00 1.00 1.00 1.00
3 [5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 8229202 84.00 2.00 12.00 3.00
4 [5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 9101737 85.00 11.00 11.00 11.00
5 [5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 9102637 86.00 10.00 5.00 6.00
6 [5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 8517350 87.00 3.00 10.00 7.00
7 [5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 8130303 88.00 9.00 4.00 4.00
8 [5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 8000390 89.00 7.00 3.00 10.00
9 [5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 8000847 90.00 6.00 6.00 8.00
10 [5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 1394892 91.00 5.00 7.00 5.00
11 [5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 8424159 92.00 8.00 9.00 9.00
12 [5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 8655942 93.00 4.00 8.00 12.00
13 [5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 8516404 94.00 12.00 2.00 2.00
Lista Startowa na etapy: W55
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 40.00 50.00 56.00 71.00
2 Vakant 41.00 51.00 57.00 72.00
3 [5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 1981963 42.00 52.00 60.00 73.00
4 [5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 8340034 43.00 55.00 58.00 74.00
5 [5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 2036945 44.00 54.00 59.00 75.00
6 [5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 8000842 45.00 53.00 61.00 76.00
Lista Startowa na etapy: W60
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 46.00 56.00 62.00 68.00
2 Vakant 47.00 57.00 63.00 69.00
3 [6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 8080258 48.00 58.00 64.00 70.00
Lista Startowa na etapy: W65
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 0.00 10.00 30.00 63.00
2 Vakant 1.00 11.00 31.00 64.00
3 [6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 8008509 2.00 14.00 34.00 65.00
4 [6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 412377 3.00 12.00 33.00 67.00
5 [6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 8093115 4.00 13.00 32.00 66.00
Lista Startowa na etapy: W70
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 5.00 3.00 7.00 4.00
2 Vakant 6.00 4.00 8.00 5.00
3 [7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 8681408 7.00 5.00 10.00 7.00
4 [7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 8112342 8.00 6.00 9.00 6.00
Lista Startowa na etapy: W75
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Vakant 3.00 0.00 22.00 60.00
2 Vakant 4.00 1.00 23.00 61.00
3 [7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 8080101 5.00 2.00 24.00 62.00
|