Końcowe wyniki kategorii 28.08.2021 22:48:11
Pomorze Sprint Cup 2021 3.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : Family 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 28.29/2 0b.PK 13.31/4 0b.PK 42.00/1 0b.PK 14.20/3 0b.PK 56.20/1
2.[109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 0b.PK 35.00/4 0b.PK 11.16/1 0b.PK 46.16/4 0b.PK 11.18/1 0b.PK 57.34/2
3.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 29.59/3 0b.PK 13.52/5 0b.PK 43.51/3 0b.PK 15.05/4 0b.PK 58.56/3
4.[113] HETNAR, Martyna UKS "Orientpark.pl" 24 0b.PK 22.50/1 0b.PK 20.10/9 0b.PK 43.00/2 0b.PK 20.41/5 0b.PK 63.41/4
5.[101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 38.11/6 0b.PK 19.12/8 0b.PK 57.23/8 0b.PK 21.38/6 0b.PK 79.01/5
6.[108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 0b.PK 41.38/7 0b.PK 14.52/6 0b.PK 56.30/7 0b.PK 22.37/8 0b.PK 79.07/6
7.[105] PUSTKOWSKA, Jagoda PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 38.08/ 0b.PK 19.14/ 0b.PK 57.22/ 0b.PK 22.26/7 0b.PK 79.48/7
8.[106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 46.58/9 0b.PK 30.26/10 0b.PK 77.24/9 0b.PK 35.15/10 0b.PK112.39/8
9.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23 0b.PK 44.44/8 0b.PK 11.17/2 0b.PK 56.01/6 1b.PK 11.14/11 1b.PK 67.15/9
10.[114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 0b.PK 35.10/5 0b.PK 17.39/7 0b.PK 52.49/5 1b.PK 19.55/12 1b.PK 72.44/10
[103] RATAJCZAK, Jan UMKS ORKAN, Ostróda 19 / 0b.PK 13.07/3 / 0b.PK 13.47/2 /
[111] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 3 / 0b.PK 30.45/11 / 0b.PK 26.05/9 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 14.41/2 8.49/1 23.30/1 8.45/1 32.15/1
2.[1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 14.17/1 9.32/3 23.49/2 10.04/2 33.53/2
3.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 18.18/6 10.48/7 29.06/5 11.11/4 40.17/3
4.[1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 17.05/5 13.54/10 30.59/7 11.35/5 42.34/4
5.[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 29.38/9 9.37/4 39.15/8 10.10/3 49.25/5
6.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 19.20/7 10.34/6 29.54/6 23.09/14 53.03/6
7.[1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 26.54/8 16.14/13 43.08/9 19.21/11 62.29/7
8.[1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 33.14/12 22.10/16 55.24/11 12.40/6 68.04/8
9.[1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 30.45/10 15.10/12 45.55/10 22.12/13 68.07/9
10.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 31.42/11 23.54/17 55.36/12 13.33/7 69.09/10
11.[1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 37.44/13 17.52/14 55.36/12 18.34/10 74.10/11
12.[1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 42.11/15 18.28/15 60.39/14 17.08/8 77.47/12
13.[1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 40.02/14 27.58/19 68.00/15 24.05/15 92.05/13
14.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 63.40/16 26.32/18 90.12/16 18.04/9 108.16/14
[1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 17.00/4 9.24/2 26.24/3 NKL-bPK / NKL /
[1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 15.31/3 10.55/8 26.26/4 NKL-bPK / NKL /
[1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 NKL-bPK / 10.17/5 NKL / NKL-bPK / NKL /
[1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 NKL-bPK / DNF / NKL / NKL-bPK / NKL /
[1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 NKL-bPK / 14.39/11 NKL / DNF / NKL /
[1070] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN, Ostróda 19 4497 11.42/9 / 19.30/12 /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 15.22/1 12.18/2 27.40/1 10.14/1 37.54/1
2.[1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 16.30/3 12.16/1 28.46/2 10.56/2 39.42/2
3.[1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 15.42/2 15.06/4 30.48/3 11.50/3 42.38/3
4.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 17.42/5 13.47/3 31.29/4 13.11/5 44.40/4
5.[1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 17.29/4 15.36/6 33.05/5 11.58/4 45.03/5
6.[1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 21.43/7 15.17/5 37.00/6 13.34/6 50.34/6
7.[1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 21.38/6 17.13/7 38.51/7 14.06/7 52.57/7
8.[1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 22.31/8 17.38/8 40.09/8 16.19/9 56.28/8
9.[1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 23.01/10 20.08/11 43.09/9 16.38/10 59.47/9
10.[1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 22.41/9 26.20/17 49.01/11 15.20/8 64.21/10
11.[1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 24.25/11 22.59/15 47.24/10 18.09/12 65.33/11
12.[1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 31.15/12 17.54/9 49.09/12 17.51/11 67.00/12
13.[1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 35.28/16 22.32/14 58.00/15 20.44/14 78.44/13
14.[1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 32.43/13 24.36/16 57.19/14 21.47/16 79.06/14
15.[1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 32.45/14 28.00/18 60.45/16 21.30/15 82.15/15
16.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 36.31/18 31.56/19 68.27/17 20.20/13 88.47/16
[1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 NKL-bPK / 35.16/20 NKL / 29.57/18 NKL /
[1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 34.53/15 21.11/13 56.04/13 NKL-bPK / NKL /
[1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 NKL-bPK / 18.36/10 NKL / 27.42/17 NKL /
[1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 36.11/17 NKL-bPK / NKL / 35.44/19 NKL /
[1265] BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 43 4816 / 20.14/12 / DNF / /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 21.11/1 14.02/1 35.13/1 12.14/2 47.27/1
2.[1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 23.10/2 15.19/4 38.29/2 12.54/4 51.23/2
3.[1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 25.21/7 14.14/2 39.35/4 11.51/1 51.26/3
4.[1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 23.45/3 15.19/4 39.04/3 12.52/3 51.56/4
5.[1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 24.51/4 16.51/8 41.42/5 13.26/5 55.08/5
6.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 25.18/6 17.24/10 42.42/6 14.03/9 56.45/6
7.[1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 26.05/9 16.37/7 42.42/6 14.07/10 56.49/7
7.[1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 24.54/5 17.58/13 42.52/8 13.57/8 56.49/7
9.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 25.47/8 17.40/11 43.27/9 14.28/11 57.55/9
10.[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 26.59/11 17.09/9 44.08/10 14.57/13 59.05/10
10.[1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 29.40/16 15.55/6 45.35/12 13.30/6 59.05/10
12.[1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 27.46/13 17.48/12 45.34/11 15.19/15 60.53/12
13.[1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 27.43/12 18.12/14 45.55/13 15.28/16 61.23/13
14.[1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 29.09/15 20.22/19 49.31/16 13.48/7 63.19/14
15.[1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 30.06/17 19.00/16 49.06/15 15.05/14 64.11/15
16.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 26.32/10 19.35/17 46.07/14 20.30/23 66.37/16
17.[1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 31.29/18 19.42/18 51.11/17 15.51/17 67.02/17
18.[1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 35.17/20 18.20/15 53.37/18 16.27/19 70.04/18
19.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 37.53/21 21.32/20 59.25/19 18.10/21 77.35/19
20.[1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 41.09/24 25.08/22 66.17/22 17.31/20 83.48/20
21.[1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 39.59/23 23.51/21 63.50/20 20.17/22 84.07/21
22.[1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 39.47/22 25.30/23 65.17/21 20.33/24 85.50/22
23.[1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 48.51/26 25.59/24 74.50/23 20.46/25 95.36/23
24.[1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 47.49/25 30.09/25 77.58/24 25.47/27 103.45/24
25.[1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 51.13/27 31.08/26 82.21/25 23.54/26 106.15/25
26.[1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 53.13/28 31.31/27 84.44/26 30.33/28 115.17/26
[1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 NKL-bPK / 15.14/3 NKL / 14.54/12 NKL /
[1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 28.30/14 NKL-bPK / NKL / 16.11/18 NKL /
[1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 33.45/19 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 19.57/1 13.50/3 33.47/1 11.20/1 45.07/1
2.[1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 21.54/4 13.21/1 35.15/2 11.35/2 46.50/2
3.[1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 21.22/2 14.15/5 35.37/3 11.47/4 47.24/3
4.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 22.18/7 13.32/2 35.50/4 11.42/3 47.32/4
5.[1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 22.02/5 14.29/8 36.31/6 12.02/5 48.33/5
6.[1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 22.14/6 13.59/4 36.13/5 12.33/7 48.46/6
7.[1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 21.25/3 16.00/13 37.25/7 12.13/6 49.38/7
8.[1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 23.07/10 14.24/6 37.31/8 12.40/8 50.11/8
9.[1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 23.24/11 14.25/7 37.49/9 12.40/8 50.29/9
10.[1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 23.03/9 14.54/9 37.57/10 12.54/11 50.51/10
11.[1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 22.51/8 15.49/12 38.40/11 13.13/13 51.53/11
12.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 23.50/13 15.24/11 39.14/12 12.44/10 51.58/12
13.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 24.39/14 15.04/10 39.43/13 13.43/16 53.26/13
14.[1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 25.59/15 16.32/14 42.31/15 12.58/12 55.29/14
15.[1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 26.19/16 17.17/19 43.36/16 13.36/15 57.12/15
16.[1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 27.27/18 16.58/16 44.25/18 13.13/13 57.38/16
17.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 26.56/17 17.00/18 43.56/17 15.23/19 59.19/17
18.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 27.57/19 19.21/20 47.18/20 14.38/17 61.56/18
19.[1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 30.04/21 16.44/15 46.48/19 15.26/20 62.14/19
20.[1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 63.19/23 44.26/21 107.45/21 35.20/22 143.05/20
[1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 28.58/20 NKL-bPK / NKL / 14.45/18 NKL /
[1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 34.26/22 NKL-bPK / NKL / 22.44/21 NKL /
[1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 23.33/12 16.58/16 40.31/14 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 18.26/1 16.00/1 34.26/1 11.42/1 46.08/1
2.[1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 18.34/2 16.35/3 35.09/2 12.38/4 47.47/2
3.[1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 19.24/3 16.25/2 35.49/3 11.59/2 47.48/3
4.[1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 20.34/4 17.22/4 37.56/4 13.06/5 51.02/4
5.[1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 21.25/6 17.32/5 38.57/6 12.17/3 51.14/5
6.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 21.12/5 17.38/6 38.50/5 14.13/10 53.03/6
7.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 21.32/7 18.55/9 40.27/7 13.21/7 53.48/7
8.[1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 23.48/10 18.24/8 42.12/8 13.19/6 55.31/8
9.[1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 27.19/11 18.06/7 45.25/9 13.44/9 59.09/9
10.[1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 29.24/13 23.31/11 52.55/10 15.51/12 68.46/10
11.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 28.40/12 34.36/12 63.16/11 16.38/13 79.54/11
[1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 22.18/9 NKL-bPK / NKL / 13.28/8 NKL /
[1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 21.58/8 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[1865] BIELECKI, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 2855 20.39/10 / 15.36/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 19.29/1 17.05/1 36.34/1 15.21/1 51.55/1
2.[2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 20.34/2 18.43/3 39.17/3 15.35/2 54.52/2
3.[2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 20.57/3 17.57/2 38.54/2 16.34/3 55.28/3
Końcowe wyniki kategorii : M21A 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 25.41/3 21.09/1 46.50/1 15.43/3 62.33/1
2.[2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 25.19/2 22.29/2 47.48/3 14.52/1 62.40/2
3.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 27.32/5 22.56/3 50.28/4 15.24/2 65.52/3
4.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 24.16/1 23.25/4 47.41/2 18.29/9 66.10/4
5.[2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 27.07/4 23.30/5 50.37/5 16.13/4 66.50/5
6.[2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 28.19/6 24.39/6 52.58/6 17.38/7 70.36/6
7.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 29.50/8 27.46/10 57.36/9 16.39/5 74.15/7
8.[2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 30.39/9 26.27/8 57.06/8 17.37/6 74.43/8
9.[2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 32.15/10 26.02/7 58.17/10 18.11/8 76.28/9
10.[2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 29.03/7 27.34/9 56.37/7 20.21/10 76.58/10
11.[2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 39.45/11 31.13/12 70.58/11 20.26/11 91.24/11
12.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 59.14/14 73.33/13 132.47/13 43.14/13 176.01/12
[2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 43.19/13 NKL-bPK / NKL / 22.06/12 NKL /
[2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 40.29/12 30.34/11 71.03/12 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 19.45/1 17.50/1 37.35/1 12.47/1 50.22/1
2.[52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 20.02/2 18.34/3 38.36/2 13.13/3 51.49/2
3.[53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 20.33/3 18.26/2 38.59/3 13.11/2 52.10/3
4.[55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 22.10/6 19.21/4 41.31/5 13.43/4 55.14/4
5.[54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 21.07/4 19.41/5 40.48/4 14.46/8 55.34/5
6.[58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 22.06/5 19.52/6 41.58/6 14.16/7 56.14/6
7.[56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 22.41/7 20.33/8 43.14/7 14.10/6 57.24/7
8.[63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 24.13/11 20.11/7 44.24/8 13.53/5 58.17/8
9.[57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 24.42/13 20.46/9 45.28/9 14.59/9 60.27/9
10.[60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 24.04/10 22.15/11 46.19/11 15.31/10 61.50/10
11.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 26.22/15 23.21/12 49.43/12 15.59/11 65.42/11
12.[62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 28.35/17 23.54/13 52.29/13 17.45/12 70.14/12
13.[64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 31.04/18 26.38/14 57.42/14 18.32/13 76.14/13
[67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 28.31/16 57.07/15 85.38/15 DNF / NKL /
[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 25.40/14
[3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 23.25/14 /
[59] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 15 22.53/8
[61] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 3 2129 23.35/9
[66] NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 9 1021 24.37/12 21.38/10 46.15/10
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 19.27/1 16.10/1 35.37/1 14.36/1 50.13/1
2.[3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 23.00/2 18.32/3 41.32/2 16.59/3 58.31/2
3.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 26.06/4 19.13/4 45.19/4 17.15/4 62.34/3
4.[3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 24.28/3 20.32/7 45.00/3 18.20/7 63.20/4
5.[3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 27.00/6 20.25/5 47.25/6 17.47/5 65.12/5
6.[3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 26.20/5 20.28/6 46.48/5 18.38/8 65.26/6
7.[3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 27.28/7 22.00/8 49.28/7 18.13/6 67.41/7
8.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 28.16/8 23.17/9 51.33/8 19.03/9 70.36/8
9.[3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 29.16/10 23.38/10 52.54/10 20.22/10 73.16/9
10.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 34.27/13 33.16/15 67.43/12 27.01/13 94.44/10
[3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 29.42/11 25.55/13 55.37/11 NKL-bPK / NKL /
[3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 28.58/9 23.45/11 52.43/9 NKL / NKL /
[3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 32.20/12 NKL-bPK / NKL / 22.20/12 NKL /
[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 17.01/2 / 15.22/2 /
[3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 35.20/17 /
[3518] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 12 5078 23.50/12 / 20.33/11 /
[3519] BURDA, Patryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 30.57/14 /
[3520] GOSK, Daniel Zamek 72 33.45/16 /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 19.07/1 16.00/1 35.07/1 12.21/1 47.28/1
2.[4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 22.41/2 19.49/5 42.30/2 13.41/5 56.11/2
3.[4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 25.09/7 19.42/3 44.51/4 13.17/3 58.08/3
4.[4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 23.15/3 22.23/8 45.38/5 15.06/7 60.44/4
5.[4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 24.54/6 19.45/4 44.39/3 16.23/10 61.02/5
6.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 24.28/5 23.20/10 47.48/6 14.46/6 62.34/6
7.[4059] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 3 5272 26.24/8 22.17/7 48.41/7 15.42/9 64.23/7
8.[4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 24.18/4 27.09/13 51.27/8 13.36/4 65.03/8
9.[4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 30.04/10 21.39/6 51.43/9 19.02/15 70.45/9
10.[4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 31.10/13 22.56/9 54.06/10 17.55/12 72.01/10
11.[4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 30.51/12 25.35/12 56.26/11 18.47/14 75.13/11
12.[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 32.16/14 25.16/11 57.32/12 21.06/18 78.38/12
13.[4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 33.04/15 29.53/14 62.57/13 19.49/17 82.46/13
14.[4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 33.04/15 31.22/15 64.26/14 19.20/16 83.46/14
15.[4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 46.22/18 40.10/17 86.32/15 27.05/20 113.37/15
16.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 61.19/19 32.43/16 94.02/16 24.42/19 118.44/16
[4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 29.51/9 NKL-bPK / NKL / 17.50/11 NKL /
[4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 36.33/17 NKL-bPK / NKL / 18.09/13 NKL /
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan, Gdańsk 8 4889 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
[4072] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN, Ostróda 19 904 NKL-bPK / NKL / 12.28/2 NKL /
[4064] WAŻNY, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 49 30.47/11
[4070] DAMAZYN, Damian JW1109 75 / 19.26/2 / 15.19/8 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 21.14/1 18.48/4 40.02/1 12.54/3 52.56/1
2.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 25.22/10 16.00/1 41.22/4 11.47/1 53.09/2
3.[4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 22.01/3 19.12/7 41.13/2 13.28/6 54.41/3
4.[4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 22.11/4 19.04/5 41.15/3 14.23/12 55.38/4
5.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 23.48/7 18.35/3 42.23/6 13.45/8 56.08/5
6.[4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 22.27/5 19.49/8 42.16/5 14.50/16 57.06/6
7.[4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 23.50/8 20.23/11 44.13/7 13.42/7 57.55/7
8.[4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 27.31/16 19.08/6 46.39/8 13.55/10 60.34/8
9.[4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 26.57/14 21.26/13 48.23/10 14.39/14 63.02/9
10.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 28.27/19 22.09/14 50.36/12 14.18/11 64.54/10
11.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 28.11/18 22.49/17 51.00/14 15.10/18 66.10/11
12.[4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 28.07/17 23.08/18 51.15/15 15.39/19 66.54/12
13.[4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 26.56/13 23.46/19 50.42/13 16.44/21 67.26/13
14.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 31.09/20 22.16/16 53.25/16 14.45/15 68.10/14
15.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 33.10/21 27.08/21 60.18/17 16.00/20 76.18/15
[4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 21.35/2 NKL-bPK / NKL / 13.27/5 NKL /
[4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 26.59/15 22.11/15 49.10/11 NKL-bPK / NKL /
[4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 24.44/9 NKL-bPK / NKL / 13.24/4 NKL /
[4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 25.45/11 NKL-bPK / NKL / 13.47/9 NKL /
[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 26.41/12 20.19/10 47.00/9 NKL-bPK / NKL /
[4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 NKL-bPK / 26.24/20 NKL / 19.22/23 NKL /
[4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[4575] TYBURSKI, Mariusz 2ORel. 78 DNF / DNF / NKL / / NKL /
Vakant 23.22/6 / / / /
[4558] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 4 2068 / 19.59/9 / 14.23/12 /
[4580] NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 143 17.11/2 / 11.56/2 /
[4581] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 20 3195 29.28/22 / 16.49/22 /
[4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 3307 20.59/12 / 14.59/17 /
[4576] KUCHARCZYK, Zbigniew Kitki 76 DNF /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 20.37/1 13.53/1 34.30/1 13.26/1 47.56/1
2.[5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 24.26/6 15.46/2 40.12/3 14.02/3 54.14/2
3.[5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 24.06/4 16.22/6 40.28/5 14.42/5 55.10/3
4.[5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 24.17/5 16.05/4 40.22/4 15.24/9 55.46/4
5.[5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 25.35/9 16.53/7 42.28/7 14.59/6 57.27/5
6.[5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 24.32/7 17.54/9 42.26/6 15.26/10 57.52/6
7.[5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 27.39/12 16.21/5 44.00/8 15.11/7 59.11/7
8.[5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 25.38/10 18.43/12 44.21/9 15.14/8 59.35/8
9.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 27.15/11 18.37/11 45.52/10 16.55/12 62.47/9
10.[5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 25.10/8 23.56/18 49.06/12 14.14/4 63.20/10
11.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 28.19/13 18.28/10 46.47/11 17.56/15 64.43/11
12.[5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 30.05/14 19.06/13 49.11/13 16.20/11 65.31/12
13.[5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 33.47/15 19.55/14 53.42/14 17.15/13 70.57/13
14.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 34.02/16 23.26/17 57.28/15 21.05/16 78.33/14
15.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 36.11/17 23.22/16 59.33/16 21.22/17 80.55/15
16.[5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 62.35/18 29.52/20 92.27/17 27.06/18 119.33/16
[5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 24.05/3 15.49/3 39.54/2 NKL / NKL /
[5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 22.25/2 NKL-bPK / NKL / 13.49/2 NKL /
[5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 DNF / 24.55/19 NKL / NKL-bPK / NKL /
[5072] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 3 4657 17.40/8 / 17.26/14 /
[5064] DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec, Łódź 47 2638 NKL-bPK / 23.07/15 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 23.05/1 17.19/2 40.24/1 13.12/1 53.36/1
2.[5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 25.59/2 17.44/4 43.43/2 14.08/2 57.51/2
3.[5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 28.17/4 17.31/3 45.48/3 14.21/3 60.09/3
4.[5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 30.03/6 17.18/1 47.21/4 15.50/5 63.11/4
5.[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 26.34/3 20.53/7 47.27/5 17.06/8 64.33/5
6.[5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 30.41/7 19.44/6 50.25/6 15.50/5 66.15/6
7.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 31.37/8 19.30/5 51.07/7 15.34/4 66.41/7
8.[5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 29.19/5 22.45/8 52.04/8 15.59/7 68.03/8
9.[5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 37.25/9 27.10/10 64.35/10 19.57/9 84.32/9
[5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 40.33/10 22.50/9 63.23/9 NKL-bPK / NKL /
[5562] ZIMA, Jan DKS Powiśle Dzierzgo 48 56.46/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 24.50/1 12.36/2 37.26/1 13.08/1 50.34/1
2.[6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 27.41/3 12.35/1 40.16/2 16.54/4 57.10/2
2.[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 27.57/4 15.07/4 43.04/3 14.06/2 57.10/2
4.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 32.05/6 14.48/3 46.53/4 14.54/3 61.47/4
5.[6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 31.40/5 16.30/5 48.10/5 17.22/5 65.32/5
6.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 32.30/7 17.06/6 49.36/6 18.47/6 68.23/6
7.[6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 37.43/8 23.01/7 60.44/7 21.00/7 81.44/7
8.[6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 39.47/9 24.07/8 63.54/8 23.02/8 86.56/8
9.[6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 59.15/10 34.24/9 93.39/9 29.58/9 123.37/9
[6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 26.01/2 NKL-bPK / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 19.29/1 13.09/2 32.38/2 11.18/1 43.56/1
2.[6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 19.47/2 12.50/1 32.37/1 12.35/3 45.12/2
3.[6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 19.55/3 13.31/4 33.26/3 12.00/2 45.26/3
4.[6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 21.06/5 13.22/3 34.28/4 13.04/4 47.32/4
5.[6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 22.23/6 14.09/6 36.32/6 13.30/5 50.02/5
6.[6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 28.02/7 16.24/8 44.26/7 14.28/6 58.54/6
7.[6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 28.51/10 15.48/7 44.39/8 15.31/8 60.10/7
8.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 28.38/9 17.43/10 46.21/9 14.40/7 61.01/8
9.[6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 29.50/12 17.31/9 47.21/11 15.46/9 63.07/9
10.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 28.52/11 17.49/11 46.41/10 17.39/11 64.20/10
11.[6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 28.33/8 19.20/13 47.53/12 16.31/10 64.24/11
[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 21.00/4 13.58/5 34.58/5 NKL-bPK / NKL /
[] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 4 / 18.33/12 / DNF / /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 22.54/1 15.21/ 38.15/ 14.04/1 52.19/1
2.[7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 29.21/2 20.46/1 50.07/1 18.35/2 68.42/2
3.[7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 34.29/3 22.08/2 56.37/2 23.20/3 79.57/3
Końcowe wyniki kategorii : M75 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 26.25/2 12.18/1 38.43/1 14.16/1 52.59/1
2.[7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 25.40/1 17.10/2 42.50/2 18.13/2 61.03/2
3.[7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 36.38/3 18.26/3 55.04/3 24.40/3 79.44/3
Końcowe wyniki kategorii : M80 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 28.20/1 18.37/1 46.57/1 15.04/1 62.01/1
2.[8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 72.09/2 38.10/2 110.19/2 39.37/2 149.56/2
Końcowe wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28 0b.PK 25.12/1 0b.PK 13.24/1 0b.PK 38.36/1 0b.PK 12.22/1 0b.PK 50.58/1
2.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 0b.PK 35.52/3 0b.PK 18.16/5 0b.PK 54.08/4 0b.PK 17.01/3 0b.PK 71.09/2
3.[206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 37.07/4 0b.PK 16.43/2 0b.PK 53.50/3 0b.PK 17.37/4 0b.PK 71.27/3
4.[218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 51.22/6 0b.PK 27.23/12 0b.PK 78.45/8 0b.PK 25.24/6 0b.PK104.09/4
5.[221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 0b.PK 50.21/5 0b.PK 29.02/13 0b.PK 79.23/9 0b.PK 26.28/7 0b.PK105.51/5
6.[216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 68.16/13 0b.PK 29.12/14 0b.PK 97.28/11 0b.PK 22.14/5 0b.PK119.42/6
7.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 65.29/10 0b.PK 29.34/15 0b.PK 95.03/10 0b.PK 27.04/8 0b.PK122.07/7
8.[1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 0b.PK 34.59/2 0b.PK 17.17/3 0b.PK 52.16/2 1b.PK 13.38/11 1b.PK 65.54/8
9.[204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 0b.PK 47.14/ 0b.PK 19.50/9 0b.PK 67.04/5 1b.PK 13.41/12 1b.PK 80.45/9
10.[215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 57.12/9 0b.PK 17.33/4 0b.PK 74.45/6 1b.PK 13.08/10 1b.PK 87.53/10
11.[205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 0b.PK 80.32/15 1b.PK 47.26/18 1b.PK127.58/15 0b.PK 41.55/9 1b.PK169.53/11
12.[203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1b.PK 51.23/16 0b.PK 25.27/11 1b.PK 76.50/14 1b.PK 19.39/13 2b.PK 96.29/12
[201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 67.38/12 0b.PK 88.18/16 0b.PK155.56/13 DNF / NKL /
[202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 65.37/11 0b.PK 88.20/17 0b.PK153.57/12 DNF / NKL /
[212] ŁUGOM, Elżbieta Indywidualnie SZCZEC 30 0b.PK 55.45/8
[213] ŁUGOM, Andrzej Indywidualnie SZCZEC 30 0b.PK 55.43/7 0b.PK 19.18/8 0b.PK 75.01/7
[214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej Warszawa 28 / 0b.PK 20.27/10 / 0b.PK 12.38/2 /
[4064] WAŻNY, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 49 0b.PK 18.52/6 /
[] MRZGŁÓD, Kuba 0b.PK 73.50/14 / / / /
[] KUSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 19.11/7 / DNF / /
Końcowe wyniki kategorii : W10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 21.04/1 9.34/1 30.38/1 9.56/2 40.34/1
2.[1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 21.42/2 11.35/2 33.17/2 9.02/1 42.19/2
3.[1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 28.41/6 12.38/3 41.19/4 13.16/4 54.35/3
4.[1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 26.14/5 18.06/5 44.20/5 12.17/3 56.37/4
5.[1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 25.17/4 27.36/14 52.53/6 16.12/9 69.05/5
6.[1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 43.00/9 19.52/8 62.52/8 15.36/8 78.28/6
7.[1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 43.00/9 17.58/4 60.58/7 18.34/12 79.32/7
8.[1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 40.37/7 22.17/10 62.54/9 17.11/10 80.05/8
9.[1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 45.01/12 21.50/9 66.51/10 14.07/5 80.58/9
10.[1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 44.55/11 27.11/12 72.06/11 22.08/16 94.14/10
11.[1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 47.02/13 29.03/15 76.05/12 21.21/15 97.26/11
12.[1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 59.38/14 19.01/7 78.39/13 20.21/13 99.00/12
13.[1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 61.44/15 22.20/11 84.04/14 17.57/11 102.01/13
14.[1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 70.14/16 27.22/13 97.36/15 14.11/6 111.47/14
15.[1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 70.39/17 31.43/16 102.22/16 20.27/14 122.49/15
[1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 22.21/3 18.31/6 40.52/3 NKL-bPK / NKL /
[1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 41.17/8 NKL-bPK / NKL / 15.34/7 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 14.01/1 12.05/2 26.06/1 11.33/2 37.39/1
2.[1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 16.58/4 11.34/1 28.32/2 11.14/1 39.46/2
3.[1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 15.39/2 14.14/10 29.53/3 11.47/3 41.40/3
4.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 17.36/5 12.46/3 30.22/5 13.05/8 43.27/4
5.[1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 16.32/3 13.39/5 30.11/4 13.24/10 43.35/5
6.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 18.37/6 14.12/8 32.49/6 12.27/4 45.16/6
7.[1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 19.08/9 13.45/6 32.53/7 13.26/11 46.19/7
8.[1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 20.08/14 14.13/9 34.21/9 14.27/17 48.48/8
9.[1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 20.01/12 16.20/19 36.21/14 13.00/5 49.21/9
10.[1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 20.06/13 15.33/16 35.39/12 13.49/13 49.28/10
11.[1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 18.56/7 16.16/18 35.12/11 14.45/18 49.57/11
12.[1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 20.51/16 14.59/12 35.50/13 14.17/16 50.07/12
13.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 21.42/19 15.25/15 37.07/16 13.01/6 50.08/13
14.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 19.44/10 15.13/14 34.57/10 15.24/20 50.21/14
15.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 19.59/11 12.54/4 32.53/7 17.36/24 50.29/15
16.[1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 21.01/17 16.59/21 38.00/17 13.56/14 51.56/16
17.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 20.16/15 18.54/27 39.10/18 13.15/9 52.25/17
18.[1216] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 5025 21.37/18 14.46/11 36.23/15 18.08/27 54.31/18
19.[1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 22.41/23 16.43/20 39.24/20 15.51/21 55.15/19
20.[1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 24.20/24 15.03/13 39.23/19 16.03/22 55.26/20
21.[1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 25.57/26 17.27/23 43.24/24 13.57/15 57.21/21
22.[1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 22.11/20 18.15/25 40.26/23 17.53/25 58.19/22
23.[1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 22.17/22 17.29/24 39.46/22 19.29/29 59.15/23
24.[1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 25.51/25 19.45/28 45.36/26 17.23/23 62.59/24
25.[1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 26.26/27 18.40/26 45.06/25 17.56/26 63.02/25
26.[1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 30.07/28 26.55/31 57.02/27 23.35/30 80.37/26
27.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 40.06/29 23.58/29 64.04/28 19.07/28 83.11/27
28.[1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 50.25/31 34.39/32 85.04/29 35.07/32 120.11/28
29.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 48.54/30 43.08/33 92.02/30 38.02/33 130.04/29
[1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 18.59/8 NKL-bPK / NKL / 13.33/12 NKL /
[1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 22.14/21 17.25/22 39.39/21 NKL-bPK / NKL /
[1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 NKL-bPK / 13.58/7 NKL / 13.01/6 NKL /
[1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 NKL-bPK / 24.23/30 NKL / 24.15/31 NKL /
[1236] KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 9 4960 15.49/17 / 15.01/19 /
Końcowe wyniki kategorii : W14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 16.37/1 10.48/1 27.25/1 10.08/3 37.33/1
2.[1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 17.34/5 12.03/4 29.37/4 9.39/1 39.16/2
3.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 17.24/4 11.19/2 28.43/2 10.59/8 39.42/3
4.[1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 16.42/2 12.42/6 29.24/3 10.21/4 39.45/4
5.[1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 17.50/6 13.14/9 31.04/7 9.50/2 40.54/5
6.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 17.13/3 13.24/10 30.37/6 10.44/6 41.21/6
7.[1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 18.33/8 11.52/3 30.25/5 11.09/10 41.34/7
8.[1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 18.58/9 13.13/8 32.11/8 10.59/8 43.10/8
9.[1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 19.28/11 13.32/12 33.00/10 10.50/7 43.50/9
10.[1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 18.32/7 14.25/15 32.57/9 11.29/11 44.26/10
11.[1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 21.02/14 13.27/11 34.29/11 10.33/5 45.02/11
12.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 20.59/13 13.59/13 34.58/13 11.34/12 46.32/12
13.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 21.27/17 13.04/7 34.31/12 12.12/14 46.43/13
14.[1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 19.18/10 16.45/23 36.03/14 12.10/13 48.13/14
15.[1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 21.16/15 15.35/20 36.51/15 12.31/16 49.22/15
16.[1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 21.21/16 16.17/22 37.38/16 13.02/19 50.40/16
17.[1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 24.01/24 14.50/16 38.51/19 13.21/20 52.12/17
18.[1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 23.52/23 14.16/14 38.08/17 14.05/21 52.13/18
19.[1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 22.49/20 15.32/19 38.21/18 14.06/22 52.27/19
20.[1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 21.58/18 18.44/28 40.42/23 12.51/18 53.33/20
21.[1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 23.26/22 16.08/21 39.34/21 14.48/24 54.22/21
22.[1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 25.12/25 15.15/18 40.27/22 15.04/26 55.31/22
23.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 20.43/12 18.26/27 39.09/20 19.31/32 58.40/23
24.[1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 27.08/27 22.15/33 49.23/27 15.33/27 64.56/24
25.[1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 25.42/26 23.11/34 48.53/26 17.31/29 66.24/25
26.[1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 34.27/32 19.14/29 53.41/28 14.49/25 68.30/26
27.[1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 30.27/29 28.25/36 58.52/31 16.07/28 74.59/27
28.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 33.15/31 21.47/32 55.02/29 21.01/33 76.03/28
29.[1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 35.13/33 23.36/35 58.49/30 18.16/31 77.05/29
[1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 22.48/19 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
[1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 28.37/28 16.47/24 45.24/25 NKL-bPK / NKL /
[1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 31.01/30 NKL-bPK / NKL / 25.28/34 NKL /
[] WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 33 23.14/21 18.04/26 41.18/24 NKL-bPK / NKL /
[1401] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 22 3962 / 12.17/5 / DNF / /
[1434] BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 9 4398 15.12/17 / 12.44/17 /
[1435] LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 9 4468 20.15/30 / 17.46/30 /
[1436] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 9 4482 17.25/25 / 12.26/15 /
[1437] SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 9 5051 20.35/31 / 14.46/23 /
Końcowe wyniki kategorii : W16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 23.08/2 14.24/1 37.32/2 12.28/2 50.00/1
2.[1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 21.50/1 15.15/5 37.05/1 13.27/8 50.32/2
3.[1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 24.20/4 14.46/4 39.06/4 13.14/5 52.20/3
4.[1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 25.02/5 15.47/7 40.49/5 13.12/4 54.01/4
5.[1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 25.15/6 15.38/6 40.53/6 13.21/6 54.14/5
6.[1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 25.35/7 15.49/8 41.24/7 13.07/3 54.31/6
7.[1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 26.16/9 16.38/11 42.54/8 13.35/9 56.29/7
8.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 26.20/10 16.34/10 42.54/8 14.01/14 56.55/8
9.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 27.41/12 16.25/9 44.06/11 13.54/11 58.00/9
10.[1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 28.10/15 17.11/14 45.21/12 13.47/10 59.08/10
11.[1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 29.04/17 16.43/12 45.47/15 13.24/7 59.11/11
12.[1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 28.15/16 17.42/17 45.57/16 13.56/12 59.53/12
13.[1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 27.56/13 17.33/16 45.29/13 14.27/15 59.56/13
14.[1622] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4877 28.09/14 17.27/15 45.36/14 15.00/17 60.36/14
15.[1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 30.28/19 18.20/19 48.48/18 14.54/16 63.42/15
16.[1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 29.53/18 20.50/21 50.43/19 17.30/19 68.13/16
17.[1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 37.29/21 19.49/20 57.18/20 16.20/18 73.38/17
18.[1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 40.36/23 21.56/22 62.32/21 18.39/20 81.11/18
[1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 NKL-bPK / 14.37/3 NKL / 12.22/1 NKL /
[1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 23.38/3 14.35/2 38.13/3 NKL-bPK / NKL /
[1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 26.40/11 17.00/13 43.40/10 NKL / NKL /
[1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 30.40/20 18.02/18 48.42/17 DNF / NKL /
[1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
[1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 25.43/8 NKL-bPK / NKL / 13.58/13 NKL /
[1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 38.23/22 NKL-bPK / NKL / 21.21/21 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 25.51/1 15.51/1 41.42/1 13.53/3 55.35/1
2.[1866] LEŚNIAK, Matylda WKS Grunwald, Poznań 1 3406 26.23/2 16.07/2 42.30/2 13.50/2 56.20/2
3.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 29.37/4 16.08/3 45.45/4 13.42/1 59.27/3
4.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 28.06/3 17.04/5 45.10/3 14.54/5 60.04/4
5.[1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 30.49/6 16.48/4 47.37/5 14.37/4 62.14/5
6.[1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 30.21/5 18.11/7 48.32/6 14.54/5 63.26/6
7.[1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 31.05/7 18.02/6 49.07/7 15.35/8 64.42/7
8.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 35.18/9 18.16/8 53.34/8 15.59/ 69.33/
9.[1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 34.19/8 22.47/12 57.06/9 16.43/9 73.49/8
10.[1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 36.11/11 23.14/13 59.25/12 17.01/10 76.26/9
11.[1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 35.24/10 22.41/11 58.05/10 18.35/11 76.40/10
12.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 41.57/13 21.15/9 63.12/13 15.13/7 78.25/11
13.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 59.13/14 31.51/14 91.04/14 25.41/12 116.45/12
[1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 37.07/12 21.49/10 58.56/11 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 22.20/1 19.46/1 42.06/1 13.50/1 55.56/1
2.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 26.50/2 21.49/3 48.39/2 16.37/3 65.16/2
3.[2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 28.23/3 22.24/4 50.47/3 16.25/2 67.12/3
[2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 33.05/4 25.59/5 59.04/4 NKL-bPK / NKL /
[] BąCZEK, Małgorzata WKS Wawel 77 / 20.46/2 / DNF / /
Końcowe wyniki kategorii : W21A 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 30.42/1 22.37/3 53.19/1 19.13/3 72.32/1
2.[2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 34.37/2 24.47/4 59.24/2 19.54/4 79.18/2
3.[2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 37.18/5 25.48/5 63.06/3 21.18/7 84.24/3
4.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 37.03/4 26.18/6 63.21/4 21.52/8 85.13/4
5.[2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 35.42/3 27.46/10 63.28/5 22.18/9 85.46/5
6.[2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 37.54/6 28.19/11 66.13/6 25.12/12 91.25/6
7.[2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 41.14/7 28.55/12 70.09/7 24.02/11 94.11/7
8.[2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 43.32/9 29.28/13 73.00/8 21.17/6 94.17/8
9.[2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 43.56/10 29.53/14 73.49/9 25.19/13 99.08/9
10.[2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 42.27/8 38.35/17 81.02/10 35.38/16 116.40/10
11.[2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 58.48/12 37.36/15 96.24/12 28.58/14 125.22/11
12.[2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 58.32/11 37.45/16 96.17/11 30.06/15 126.23/12
[2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 NKL-bPK / 27.36/9 NKL / DNF / NKL /
[2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 NKL-bPK / 27.32/8 NKL / 22.50/10 NKL /
[2117] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 5516 / 49.34/18 / NKL-bPK / NKL /
[2105] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 49 2046 / 22.33/2 / 17.17/1 /
[2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 17 1942 / 27.20/7 / 20.57/5 /
[2119] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 1 2971 21.41/1 / 17.49/2 /
Końcowe wyniki kategorii : W21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 23.21/1 18.25/1 41.46/1 15.27/1 57.13/1
2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 23.48/2 19.03/2 42.51/2 15.33/2 58.24/2
3.[3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 27.06/7 19.13/3 46.19/5 15.46/4 62.05/3
4.[2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 27.02/6 19.23/4 46.25/6 15.45/3 62.10/4
5.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 25.00/3 20.20/8 45.20/3 16.53/6 62.13/5
6.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 26.00/4 19.35/5 45.35/4 16.57/7 62.32/6
7.[15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 29.18/11 19.58/6 49.16/8 16.00/5 65.16/7
7.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 28.11/8 20.04/7 48.15/7 17.01/8 65.16/7
9.[8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 28.28/9 21.31/9 49.59/9 17.23/9 67.22/9
10.[10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 28.42/10 21.53/10 50.35/10 18.03/10 68.38/10
11.[14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 32.47/15 22.03/11 54.50/11 19.04/12 73.54/11
12.[12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 32.34/14 23.09/12 55.43/13 18.13/11 73.56/12
13.[9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 31.43/13 23.52/13 55.35/12 19.23/13 74.58/13
14.[18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 38.41/17 25.30/14 64.11/15 20.47/14 84.58/14
[7] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 3 384 26.26/5 DNF / NKL /
[11] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 3 3046 29.37/12 NKL-bPK / NKL /
[13] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 9 2434 35.15/16 27.18/15 62.33/14
Końcowe wyniki kategorii : W35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 28.46/3 21.25/2 50.11/1 15.24/1 65.35/1
2.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 29.05/4 21.56/3 51.01/4 15.51/2 66.52/2
3.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 27.01/1 23.29/5 50.30/2 16.31/4 67.01/3
4.[3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 28.05/2 22.55/4 51.00/3 17.34/7 68.34/4
5.[3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 30.50/5 24.51/7 55.41/5 16.33/5 72.14/5
6.[3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 30.57/6 24.58/8 55.55/6 16.34/6 72.29/6
7.[3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 38.48/10 28.11/10 66.59/7 20.37/10 87.36/7
8.[3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 44.23/12 25.21/9 69.44/9 18.35/9 88.19/8
9.[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 37.07/9 30.15/11 67.22/8 21.13/11 88.35/9
10.[3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 36.21/8 37.01/13 73.22/11 18.29/8 91.51/10
11.[3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 34.00/7 36.59/12 70.59/10 22.20/13 93.19/11
12.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 42.26/11 37.40/14 80.06/12 21.26/12 101.32/12
[3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 9 1990 20.19/1 / 16.01/3 /
[35xx] RATAJCZAK, Iza 24.16/6 / / /
Końcowe wyniki kategorii : W40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 27.55/2 18.08/1 46.03/1 15.54/3 61.57/1
2.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 27.36/1 21.09/6 48.45/2 16.30/5 65.15/2
3.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 30.47/5 19.42/3 50.29/4 16.04/4 66.33/3
4.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 29.17/3 20.25/4 49.42/3 17.39/7 67.21/4
5.[4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 31.30/6 21.39/8 53.09/6 15.53/2 69.02/5
6.[4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 29.43/4 21.51/9 51.34/5 19.10/9 70.44/6
7.[4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 33.45/7 21.01/5 54.46/7 17.38/6 72.24/7
8.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 35.31/8 21.33/7 57.04/8 18.30/8 75.34/8
9.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 37.01/10 22.31/10 59.32/9 20.04/11 79.36/9
10.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 36.23/9 25.45/12 62.08/10 21.49/13 83.57/10
11.[4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 39.28/11 26.06/13 65.34/11 23.12/14 88.46/11
12.[4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 44.52/13 24.27/11 69.19/12 19.53/10 89.12/12
13.[4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 40.06/12 29.37/15 69.43/13 20.07/12 89.50/13
14.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 53.59/15 28.49/14 82.48/14 25.06/15 107.54/14
15.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 51.01/14 37.57/16 88.58/15 33.03/16 122.01/15
[4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8 5146 / 19.00/2 / 14.09/1 /
Końcowe wyniki kategorii : W45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 28.02/1 17.51/2 45.53/1 18.26/4 64.19/1
2.[4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 31.10/2 20.56/5 52.06/2 17.15/3 69.21/2
3.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 31.54/3 21.52/6 53.46/4 15.54/2 69.40/3
4.[4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 34.26/5 22.17/7 56.43/6 19.33/5 76.16/4
5.[4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 38.15/8 25.55/9 64.10/8 22.37/7 86.47/5
6.[4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 45.32/9 23.12/8 68.44/9 21.05/6 89.49/6
7.[4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 53.07/10 35.08/11 88.15/10 26.19/8 114.34/7
[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 32.39/4 20.23/4 53.02/3 NKL-bPK / NKL /
[4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 34.46/6 20.10/3 54.56/5 NKL-bPK / NKL /
[4513] NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 9 144 16.04/1 / 13.26/1 /
[4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna MKS Metalowiec, Łódź 47 3220 35.25/7 26.29/10 61.54/7
Końcowe wyniki kategorii : W50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 25.40/2 13.09/1 38.49/1 14.19/2 53.08/1
2.[5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 24.40/1 15.22/3 40.02/3 13.54/1 53.56/2
3.[5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 26.06/3 13.31/2 39.37/2 15.43/4 55.20/3
4.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 27.40/4 17.50/6 45.30/4 15.55/5 61.25/4
5.[5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 27.58/5 18.53/7 46.51/5 15.39/3 62.30/5
6.[5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 29.50/6 17.47/5 47.37/6 17.01/7 64.38/6
7.[5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 34.20/8 16.05/4 50.25/7 18.18/8 68.43/7
8.[5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 36.20/9 19.35/8 55.55/8 18.59/9 74.54/8
9.[5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 44.36/10 23.31/10 68.07/10 21.00/10 89.07/9
10.[5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 45.32/11 21.40/9 67.12/9 27.27/11 94.39/10
[5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 29.55/7 NKL-bPK / NKL / 16.41/6 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 23.00/1 14.44/1 37.44/1 14.29/2 52.13/1
2.[5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 24.37/2 17.03/3 41.40/3 14.13/1 55.53/2
3.[5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 33.38/4 25.09/4 58.47/4 17.45/3 76.32/3
[5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 25.23/3 15.07/2 40.30/2 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 31.11/1 19.41/1 50.52/1 17.15/1 68.07/1
Końcowe wyniki kategorii : W65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 20.24/1 15.48/2 36.12/1 13.14/1 49.26/1
2.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 23.08/2 13.17/1 36.25/2 13.33/2 49.58/2
3.[6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 38.37/3 25.57/3 64.34/3 24.37/3 89.11/3
Końcowe wyniki kategorii : W70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 23.14/1 12.52/1 36.06/1 9.32/1 45.38/1
2.[7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 24.23/2 13.30/2 37.53/2 10.55/2 48.48/2
Końcowe wyniki kategorii : W75 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 46.09/1 31.58/1 78.07/1 23.58/1 102.05/1
|