Końcowe wyniki zawodów 31.07.2021 14:50:33
Sudety Cup 2021 3.E
===Podkarpacki OZOS=============================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.3km 0m 8PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 84 4516 26.48 + 0.00
2.GORZELNIAK, Maja HKS Azymut Mochy 13 29.00 + 2.12
3.KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan Gdańsk 62 4954 30.37 + 3.49
4.KOPECKÁ, Eliška OK 99 Hradec Kralove 46 30.39 + 3.51
5.PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 81 4168 32.40 + 5.52
6.HEPNEROVÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 34.03 + 7.15
7.POZDÍLKOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 36.08 + 9.20
8.PTACKOVA, Lucie KOS Tesla Brno 32 41.17 + 14.29
9.ZVĚŘINOVÁ, Nina OK Lokomotiva Pardub 51 42.45 + 15.57
10.LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 81 5241 44.51 + 18.03
11.KUREČKOVÁ, Zuzana KOS Tesla Brno 32 76.44 + 49.56
12.NOVOTNÁ, Anna OK 99 Hradec Kralove 46 79.26 + 52.38
13.HRUŠOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 83.35 + 56.47
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.9km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KUTLVAŠROVÁ, Pavla OOS TJ Spartak Vrchl 58 23.21 + 0.00
2.MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 13 3575 25.28 + 2.07
3.WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 41 4012 27.31 + 4.10
4.KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 13 4638 28.09 + 4.48
5.HRUŠOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 40.18 + 16.57
6.GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 36 4935 42.53 + 19.32
7.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut Mochy 13 4903 46.02 + 22.41
8.BOHNE, Amelia HKS Azymut Mochy 13 4904 46.13 + 22.52
9.KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka Rumia 89 47.03 + 23.42
10.POZDÍLKOVÁ, Zuzana OK 99 Hradec Kralove 46 52.19 + 28.58
11.SEWERYN, Weronika HKS Azymut Mochy 13 5394 56.06 + 32.45
12.DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 39 5474 72.04 + 48.43
13.KURFÜRSTOVÁ, Marie FS Praha 11 97.21 + 74.00
SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 93 4179 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.1km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.ORANYOVÁ, Sylva OK Jihlava 48 32.10 + 0.00
2.BALCAROVÁ, Olga TJ Start Náchod 76 36.42 + 4.32
3.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper Złocienie 91 3546 39.35 + 7.25
4.KOVALČÍKOVÁ, Alena Orientační běh Opava 59 40.38 + 8.28
5.SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS Wrocław 41 2911 43.16 + 11.06
6.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 87 3573 44.12 + 12.02
7.BOREK, Alicja UKS Traper Złocienie 91 3314 44.49 + 12.39
8.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Kraków 1004022 45.21 + 13.11
9.KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 13 3574 46.08 + 13.58
10.PTACKOVA, Julie KOS Tesla Brno 32 46.41 + 14.31
11.STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 41 4346 48.14 + 16.04
12.KARAFIÁTOVÁ, Eliška KOB Alfa Brno 29 51.05 + 18.55
13.KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia 89 52.00 + 19.50
14.CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 41 4312 65.41 + 33.31
15.NOWAK, Zofia KS Hades Poznań 35 3702 78.01 + 45.51
KURASIŃSKA, Lena HKS Azymut Mochy 13 4288 NKL-bPK
JABŁOŃSKA, Amelia MKS MOS Wrocław 41 4313 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K16 3.5km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KUREČKOVÁ, Klára KOS Tesla Brno 32 34.04 + 0.00
2.HOLASOVA, Barbora AOP 2 35.05 + 1.01
3.CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 4290 37.22 + 3.18
4.GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 86 3047 38.13 + 4.09
5.KOPECKÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 46.21 + 12.17
6.HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 13 3257 48.49 + 14.45
7.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 13 4635 50.03 + 15.59
8.KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 81 4599 53.03 + 18.59
9.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 81 4596 58.02 + 23.58
10.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 87 3366 60.18 + 26.14
11.KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 87 4540 61.16 + 27.12
12.CEGIEŁKA, Milena UKS Grom Sokolniki 83 4115 72.06 + 38.02
13.MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy 13 3579 93.13 + 59.09
14.MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut Mochy 13 3262 101.28 + 67.24
MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 31 3959 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K18 3.9km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar 87 2781 49.10 + 0.00
2.WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha Warszawa 5 3152 50.56 + 1.46
3.GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 81 4604 65.06 + 15.56
4.MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 13 4967 103.29 + 54.19
5.SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 86 4869 110.33 + 61.23
Końcowe wyniki zawodów: K21 3.9km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNEROVÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 39.26 + 0.00
2.ĎOUBALOVÁ, Věra KOB Dobruška 30 45.45 + 6.19
3.MORAWSKA, Zuzanna Indywidualnie, Pomor 20 52.16 + 12.50
4.AZEBOVA, Nina OK 99 Hradec Kralove 46 52.42 + 13.16
5.PETEROVÁ, Alena KOB Dobruška 30 53.39 + 14.13
6.TURCZEROVÁ, Hana Klub vytrvalostních 28 55.13 + 15.47
7.FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły NDM 64 1927 63.44 + 24.18
8.BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel Kraków 1001528 64.43 + 25.17
9.BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan Gdańsk 62 4215 66.48 + 27.22
10.KOZŁOWSKA, Olga UKS Patria Młynne 88 68.32 + 29.06
11.KATERINA, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 69.57 + 30.31
12.JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades Poznań 35 4149 73.15 + 33.49
13.KUFEL, Agata MKS Paulinum Jelenia 42 5426 76.53 + 37.27
14.SZCZĘSNA, Daria IWsp SZ 23 77.51 + 38.25
15.DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij Osiek 92 3872 86.13 + 46.47
16.KALATA, Agnieszka 10DKPanc 109 88.27 + 49.01
17.ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia 42 5495 88.36 + 49.10
18.AERDEN, Eske Kempische Orientatie 26 105.16 + 65.50
MYSLIVCOVÁ, Pavla OK Slavia Hradec Krá 52 NKL-bPK
KOZŁOWSKA, Wiktoria UKS Patria Młynne 88 NKL-bPK
LOSMANOVÁ, Zuzana OK Lokomotiva Pardub 51 DNF
CHMELAŘOVÁ, Michaela OK Slavia Hradec Krá 52 DNF
BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 81 339 DNF
JAKÓB, Aleksandra 1PBLog 107 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K21E 5.1km 0m 20PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald Poznań 98 1524 37.26 + 0.00
2.HORČIČKOVÁ, Vendula Czech National Team 8 39.58 + 2.32
3.WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald Poznań 98 724 40.00 + 2.34
4.KNAPOVÁ, Jana Czech National Team 8 40.44 + 3.18
5.KOSOVÁ, Denisa Czech National Team 8 41.19 + 3.53
6.PETEROVÁ, Jana OK Lokomotiva Pardub 51 42.17 + 4.51
7.ZVĚŘINOVÁ, Martina OK Lokomotiva Pardub 51 44.33 + 7.07
8.ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport Warszawa 54 3480 46.06 + 8.40
9.TEPLÁ, Karolína Czech National Team 8 47.27 + 10.01
10.RUFFEROVÁ, Iva OOB TJ Turnov 57 48.04 + 10.38
11.DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy 13 3584 48.07 + 10.41
12.OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 86 376 48.17 + 10.51
13.PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl Iw 85 1177 49.31 + 12.05
14.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 1002935 53.44 + 16.18
15.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 99 3696 57.33 + 20.07
16.MORAWSKA, Anna Indywidualnie, Pomor 20 234 57.44 + 20.18
17.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 1827 61.45 + 24.19
18.GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan Gdańsk 62 4764 64.26 + 27.00
19.WIELEBA, Marlena PKO Harpagan Gdańsk 62 167 64.58 + 27.32
20.MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocienie 91 328 67.11 + 29.45
21.HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 35 930 70.13 + 32.47
22.MORAWSKA, Urszula Indywidualnie, Pomor 20 71.34 + 34.08
23.BIAŁA, Weronika Indywidualnie 15 73.33 + 36.07
24.FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna WKS Wawel Kraków 1005332 82.00 + 44.34
25.PACEK, Karolina OK! Sport Warszawa 54 2346 83.23 + 45.57
BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel Kraków 1001509 NKL-bPK
INDRÁKOVÁ, Adéla Czech National Team 8 DNF
MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 99 2223 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35 3.7km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka Rumia 89 36.39 + 0.00
2.VÍTKOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 36.52 + 0.13
3.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team 360 stopni 74 91 38.00 + 1.21
4.PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 81 330 40.55 + 4.16
5.SVOBODOVA, Jitka USK Praha 96 41.14 + 4.35
6.MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 87 483 42.07 + 5.28
7.NOVOTNÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 44.05 + 7.26
8.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 stopni 74 44.47 + 8.08
9.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10DKPanc 1094287 47.25 + 10.46
10.DYBKA, Katarzyna 12BZ 1 51.03 + 14.24
11.ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 31 3743 62.26 + 25.47
12.MARCINIAK, Maria KS Hades Poznań 35 64.19 + 27.40
Końcowe wyniki zawodów: K40 3.5km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KUTLVAŠROVÁ, Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchl 58 38.05 + 0.00
2.PTACKOVA, Veronika KOS Tesla Brno 32 38.48 + 0.43
3.MULÍČKOVÁ, Eva KOB Alfa Brno 29 39.31 + 1.26
4.BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 95 2178 48.11 + 10.06
5.LIBROVÁ, Lucie Orientační běh Opava 59 49.12 + 11.07
6.MRÁZKOVÁ, Jana OB Kotlářka 44 50.06 + 12.01
7.KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační běh Opava 59 50.22 + 12.17
8.HRUŠOVÁ, Dagmar OK 99 Hradec Kralove 46 59.10 + 21.05
9.JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 84 4514 60.25 + 22.20
10.HOLASOVA, Sarka AOP 2 64.17 + 26.12
11.POZDÍLKOVÁ, Alena OK 99 Hradec Kralove 46 67.19 + 29.14
12.ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 35 915 68.24 + 30.19
13.KURFÜRSTOVÁ, Magdalena FS Praha 11 72.05 + 34.00
Końcowe wyniki zawodów: K45 3.3km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KULICKA, Agata SSRS 70 1157 32.00 + 0.00
2.ZURYNKOVA, Jana VŠTJ Ekonom Praha 97 33.54 + 1.54
3.MARCELA, Konecna VŠTJ Ekonom Praha 97 39.03 + 7.03
4.KOSOVÁ, Michaela OK 99 Hradec Kralove 46 39.57 + 7.57
5.ROSZAK, Maja UMKS Kwidzyn 93 4192 43.19 + 11.19
6.KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 81 2953 45.11 + 13.11
7.LIBUSE, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 45.58 + 13.58
8.STREGLOVA, Andrea OOS TJ Spartak Vrchl 58 46.13 + 14.13
9.LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan Gdańsk 62 4847 46.49 + 14.49
10.RADOVÁ, Martina KOB Alfa Brno 29 46.51 + 14.51
11.LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 1004272 47.41 + 15.41
12.VELJACIKOVA, Marketa OK Sparta Praha 53 48.11 + 16.11
13.KOZŁOWSKA, Jolanta UKS Patria Młynne 88 2841 48.29 + 16.29
14.DRZKOVA, Marketa OK Lokomotiva Pardub 51 49.44 + 17.44
15.WINNIG, Anke IHW Berlin 14 51.29 + 19.29
16.PRUSOVA, Marketa USK Praha 96 51.42 + 19.42
17.TRYKOZKO, Urszula Team 360 stopni 74 2691 54.09 + 22.09
18.SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków 1003655 57.39 + 25.39
19.NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 89 2729 65.25 + 33.25
20.MAŠATOVÁ, Zora OK 99 Hradec Kralove 46 79.40 + 47.40
21.KAMIŃSKA-SULICH, Iwona KS Artemis Wrocław 34 89.53 + 57.53
22.BOHÁČOVÁ, Alena OB Kunvald 45 93.55 + 61.55
MURAWSKA, Ewa HKS Azymut Mochy 13 5392 NKL-bPK
HÁJKOVÁ, Kateřina KOS Tesla Brno 32 NKL-bPK
FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 35 4413 NKL-bPK
KOZIŃSKA, Beata 1PBLog 107 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K50 3.1km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KOPECKÁ, Marcela OK 99 Hradec Kralove 46 30.38 + 0.00
2.PODMOLÍKOVÁ, Dagmar SKOB Zlín 66 30.52 + 0.14
3.WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 95 1208 32.59 + 2.21
4.SEIDLOVA, Jana TJ Spartak Rychnov 75 38.19 + 7.41
5.WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 99 1400 38.26 + 7.48
6.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 80 238 40.26 + 9.48
7.NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 13 1222 40.56 + 10.18
8.MÜLLEROVÁ, Zorka Bajecne zeny v orien 3 42.15 + 11.37
9.MYSLIVCOVÁ, Lenka OK Slavia Hradec Krá 52 43.20 + 12.42
10.MORAWSKA, Irena Indywidualnie, Pomor 20 160 43.25 + 12.47
11.IVANA, Koucka VŠTJ Ekonom Praha 97 43.28 + 12.50
12.KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 99 4745 45.10 + 14.32
13.PIPKOVÁ, Táňa OK Lokomotiva Pardub 51 45.29 + 14.51
14.BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 1003313 46.10 + 15.32
15.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 95 112 46.14 + 15.36
16.RŮŽIČKOVÁ, Kamila OK 99 Hradec Kralove 46 49.18 + 18.40
17.AZEBOVA, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 50.46 + 20.08
18.TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków 1003372 52.12 + 21.34
19.OTRUSINOVÁ, Helena KOB Alfa Brno 29 52.46 + 22.08
20.MAŇÁKOVÁ, Silvie OK 99 Hradec Kralove 46 56.11 + 25.33
21.NADERA, Agata CX80 Kalisz 7 58.35 + 27.57
22.HADAČOVÁ, Gabriela Orientační běh Opava 59 60.09 + 29.31
23.DELANGHE, Anne-Marie Kempische Orientatie 26 69.25 + 38.47
24.TOMASZEWSKA, Monika CX80 Kalisz 7 72.22 + 41.44
KUCIŃSKA, Magdalena CX80 Kalisz 7 DNF
FENCLOVÁ, Markéta Lokomotiva Pardubice 40 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K55 2.9km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Alicja WKS Grunwald Poznań 98 1296 45.02 + 0.00
2.TEPLA, Hanka OK Slavia Hradec Krá 52 45.13 + 0.11
3.NOVOTNÁ, Ivana OK 99 Hradec Kralove 46 48.17 + 3.15
4.CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 90 1495 50.46 + 5.44
5.DRĄGOWSKA, Marzena OK! Sport Warszawa 54 862 54.44 + 9.42
6.WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 95 3556 68.17 + 23.15
7.VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka Start Náchod 71 76.19 + 31.17
8.MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 67 103.18 + 58.16
9.CYWIŃSKA-BYRCZEK, Katarzyna Indywidualnie 15 103.34 + 58.32
CHMELAŘOVÁ, Marie OK Slavia Hradec Krá 52 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K60 2.9km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 84 2181 52.23 + 0.00
2.KRÁLOVÁ, Zdenka SK Severka Šumperk 65 53.38 + 1.15
3.DUSILKOVA, Marie TJ Spartak Rychnov 75 76.24 + 24.01
NOVAKOVA, Pavla OK Doksy 47 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K65 2.6km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 stopni 74 5436 63.38 + 0.00
2.OLBRYCHT, Anna Indywidualnie, Mazow 18 229 117.48 + 54.10
BĚHOUNOVÁ, Jiřina OK 99 Hradec Kralove 46 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Krótka 3.1km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.MąDRY, Paweł Indywidualnie, Małop 17 0b.PK 26.38
2.MASTELA, Rafał Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 27.35
3.BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 89 2855 0b.PK 29.14
4.PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 81 355 0b.PK 30.31
5.BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 89 0b.PK 34.22
6.DUDEK, Izabela PUKS Młode Orły NDM 64 4819 0b.PK 34.54
7.TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 7 0b.PK 35.00
8.KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy 13 4281 0b.PK 35.04
9.JANA, Hubackova VŠTJ Ekonom Praha 97 0b.PK 47.56
10.DOLEŽAL, Lukáš OK Slavia Hradec Krá 52 0b.PK 48.49
11.MOSZKOWICZ, Monika WKS Wawel Kraków 1005199 0b.PK 49.26
12.BRZÓSTEK, Szymon Katowice 25 0b.PK 50.28
13.PALÁTOVÁ, Hana KOB Alfa Brno 29 0b.PK 55.36
14.CIURA, Marzena Indywidualnie 15 0b.PK 55.54
15.SOCHA, Stanisław Indywidualnie 15 0b.PK114.25
WERES-PORTKA, Małgorzata Indywidualnie 15 DNF
VERBIN, Oded Israel Orienteering 22 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.3km 0m 8PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 4637 26.16 + 0.00
2.GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum Jelenia 42 5415 28.01 + 1.45
3.SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper Złocienie 91 4920 38.53 + 12.37
4.LIBER, Tomáš Orientační běh Opava 59 44.43 + 18.27
5.MYNAR, Matyas TJ Spartak Rychnov 75 46.40 + 20.24
KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły NDM 64 4533 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.9km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KOVALČÍK, Petr Orientační běh Opava 59 19.56 + 0.00
2.HOLAS, Stepan AOP 2 23.49 + 3.53
3.WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 81 4406 27.19 + 7.23
4.NOVOTNÝ, Kryštof OK 99 Hradec Kralove 46 27.36 + 7.40
5.KUTLVAŠR, Vladimír OOS TJ Spartak Vrchl 58 28.07 + 8.11
6.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 81 4402 28.49 + 8.53
7.FRANC, Julian Emilian HKS Azymut Mochy 13 4640 28.55 + 8.59
8.TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 41 4916 29.19 + 9.23
9.BASUS, Ondrej OK Sparta Praha 53 30.22 + 10.26
10.KOPECKÝ, Matěj OK 99 Hradec Kralove 46 33.02 + 13.06
11.WYRWA, Fabian HKS Azymut Mochy 13 37.33 + 17.37
12.PIETRZAK, Bruno HKS Azymut Mochy 13 5046 38.17 + 18.21
13.LIBER, Václav Orientační běh Opava 59 40.38 + 20.42
14.MYNAR, Daniel TJ Spartak Rychnov 75 43.05 + 23.09
15.BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły NDM 64 4535 43.15 + 23.19
16.LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły NDM 64 5076 46.48 + 26.52
17.JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 84 4515 49.37 + 29.41
18.SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 86 4874 55.40 + 35.44
19.DRZKA, Filip OK Lokomotiva Pardub 51 55.51 + 35.55
20.JAGIELSKI, Adam HKS Azymut Mochy 13 5472 59.35 + 39.39
21.MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut Mochy 13 4791 61.31 + 41.35
22.BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 4812 77.38 + 57.42
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.3km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 81 3879 33.58 + 0.00
2.VELJACIK, Jonas OK Sparta Praha 53 34.53 + 0.55
3.WODZICKI, Filip MKS MOS Wrocław 41 4646 37.59 + 4.01
4.ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 93 3567 40.46 + 6.48
5.DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 93 3784 41.01 + 7.03
6.HÁJEK, Štěpán KOS Tesla Brno 32 41.53 + 7.55
7.GÓRSKI, Igor MKS Paulinum Jelenia 42 5013 42.20 + 8.22
8.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 93 3568 42.35 + 8.37
9.PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 5 4395 42.48 + 8.50
10.SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły NDM 64 4714 45.09 + 11.11
11.KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 31 4934 48.26 + 14.28
12.WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 13 3865 54.59 + 21.01
13.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 4606 59.28 + 25.30
14.MURAWSKI, Rafał HKS Azymut Mochy 13 3578 64.59 + 31.01
15.AERDEN, Torben Kempische Orientatie 26 78.15 + 44.17
16.KĘDZIERSKI, Dawid HKS Azymut Mochy 13 110.59 + 77.01
17.RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 31 4978 112.55 + 78.57
MOL, Adam HKS Azymut Mochy 13 5391 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M16 3.7km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków 100 31.36 + 0.00
2.PTACEK, Jonas KOS Tesla Brno 32 33.34 + 1.58
3.KURZYP, Michał WKS Śląsk Wrocław 99 3271 33.50 + 2.14
4.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk Wrocław 99 3502 34.21 + 2.45
5.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 87 3907 35.03 + 3.27
6.PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 87 2780 35.30 + 3.54
7.TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 87 3841 37.34 + 5.58
8.SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 81 4404 38.38 + 7.02
9.ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar 87 3296 38.44 + 7.08
10.DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 81 4457 39.12 + 7.36
11.ZURYNEK, Jan VŠTJ Ekonom Praha 97 39.48 + 8.12
12.BORUNSKÝ, Matěj Orientační běh Opava 59 39.54 + 8.18
13.KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 81 3559 41.32 + 9.56
14.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 31 4785 42.07 + 10.31
15.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 81 4169 44.06 + 12.30
16.CIONOIU, Daniel TV Coburg- Neuses 78 49.51 + 18.15
17.PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 1004263 55.25 + 23.49
18.KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin 31 3664 57.26 + 25.50
19.WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar 87 2779 61.09 + 29.33
20.LIOR, Amit Israel Orienteering 22 77.04 + 45.28
KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk Wrocław 99 4293 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18 4.5km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 95 3174 39.55 + 0.00
2.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 86 2127 40.16 + 0.21
3.GRYC, Ondrej KOS Tesla Brno 32 41.45 + 1.50
4.SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 81 2653 42.25 + 2.30
5.KOLÁŘ, Šimon OK Slavia Hradec Krá 52 46.11 + 6.16
6.WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 95 3557 49.03 + 9.08
7.BALCAR, Jiří TJ Start Náchod 76 49.16 + 9.21
8.SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar 87 3759 51.09 + 11.14
9.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwar 87 4541 61.39 + 21.44
10.PALÁT, Tomáš KOB Alfa Brno 29 61.40 + 21.45
11.RADA, Štěpán KOB Alfa Brno 29 67.23 + 27.28
12.RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 31 4979 69.28 + 29.33
DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M20 4.8km 0m 19PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.PIERZCHAŁA, Michał UNTS Warszawa 95 2411 47.10 + 0.00
2.MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 95 2980 68.11 + 21.01
3.ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 81 2192 72.26 + 25.16
4.FRIEBE, Jonas OLA TSV Deggendorf 55 89.58 + 42.48
Końcowe wyniki zawodów: M21 5.1km 0m 20PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum/10DKPan 1101101 37.45 + 0.00
2.ORANY, Vojtěch OK Jihlava 48 41.43 + 3.58
3.VÍTEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 41.45 + 4.00
4.KADEŘÁVEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 45.47 + 8.02
5.HEPNER, David OK Slavia Hradec Krá 52 47.59 + 10.14
6.MAŠATA, Roman OK 99 Hradec Kralove 46 48.17 + 10.32
7.BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice 90 1766 51.27 + 13.42
8.JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice 90 2064 51.45 + 14.00
9.FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 35 4415 58.10 + 20.25
10.ČERNÝ, Michal OK 99 Hradec Kralove 46 61.02 + 23.17
11.CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 86 402 61.49 + 24.04
12.FLORIÁN, Vojtěch KOB Alfa Brno 29 63.07 + 25.22
13.WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie, Mazow 18 68.07 + 30.22
14.KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 4250 88.04 + 50.19
DVOŘÁČEK, Radek Doudleby nad Orlicí 10 DNF
OTRUSINA, Jan KOB Alfa Brno 29 DNF
ZEMAN, Jaroslav KOB Dobruška 30 DNF
SZCZYGIELSKI, Jakub 1PBLog 107 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21E 6.4km 0m 23PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.KRÁL, Vojtěch Czech National Team 8 41.14 + 0.00
2.PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 81 338 43.19 + 2.05
3.OLEJNIK, Michał WKS Grunwald Poznań 98 340 44.04 + 2.50
4.DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 42 684 44.42 + 3.28
5.DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 774 45.04 + 3.50
6.KUCA, Kacper UNTS Warszawa 95 2032 45.49 + 4.35
7.BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 95 4096 47.00 + 5.46
8.KETTNER, Lukas OK Kamenice 49 47.47 + 6.33
9.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 2226 48.35 + 7.21
10.JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 90 1936 48.59 + 7.45
11.KURZYP, Stanisław WKS Śląsk Wrocław 99 2225 49.16 + 8.02
12.DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 1171 50.25 + 9.11
13.ZELINKA, Jiří O-mikron 56 50.51 + 9.37
14.STREGL, Matyas OOS TJ Spartak Vrchl 58 51.06 + 9.52
15.GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa 5 1853 52.05 + 10.51
16.PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan Gdańsk 62 1625 53.03 + 11.49
17.KALATA, Michał MKS Paulinum/10DKPan 110853 54.07 + 12.53
18.HOFFMANN, Mateusz LKO Leszno 38 7 54.11 + 12.57
19.HOLAS, Tomas AOP 2 55.42 + 14.28
20.MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 99 1319 55.46 + 14.32
21.KRASUSKI, Marcin OK! Sport Warszawa 54 2688 56.37 + 15.23
22.ZDRAHAL, Tomas Hana Orienteering 12 56.51 + 15.37
23.HEWELT, Maciej PKO Harpagan Gdańsk 62 162 58.38 + 17.24
24.TURCZER, Petr Klub vytrvalostních 28 59.17 + 18.03
25.NOVOTNÝ, Radek OK 99 Hradec Kralove 46 59.44 + 18.30
26.ĎOUBAL, Jan KOB Dobruška 30 60.52 + 19.38
27.REMEŠ, Petr OK Slavia Hradec Krá 52 62.42 + 21.28
28.RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś Łódź 86 2129 62.58 + 21.44
29.WOJARSKI, Michał Indywidualnie, Małop 17 1107 63.41 + 22.27
30.BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 80 2726 64.06 + 22.52
31.VÁŇA, Martin OOB TJ Turnov 57 64.09 + 22.55
32.GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar 87 3729 64.39 + 23.25
33.DŮREK, Milan OK Slavia Hradec Krá 52 71.20 + 30.06
34.MANAK, Matej Czech National Team 8 84.52 + 43.38
LOSMAN, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 DNF
ZVĚŘINA, Petr OK Lokomotiva Pardub 51 DNF
PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl Iw 85 704 DNF
KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław 99 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 4.8km 0m 19PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.PALÁT, Petr KOB Alfa Brno 29 38.39 + 0.00
2.KONARCZAK, Dariusz 17BZ/KS Hades 108903 41.30 + 2.51
3.PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 81 331 42.51 + 4.12
4.SVOBODA, Lukáš STS Cervenka 72 43.02 + 4.23
5.KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan Gdańsk 62 4349 43.21 + 4.42
6.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 1673 50.06 + 11.27
7.BORANEK, Petr USK Praha 96 51.47 + 13.08
8.PRUSA, Michal USK Praha 96 52.34 + 13.55
9.HANZL, Tomáš Sportcentrum Jičín 68 54.21 + 15.42
10.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy 13 4909 61.05 + 22.26
11.DRĄGOWSKI, Piotr OK! Sport Warszawa 54 687 66.18 + 27.39
12.KOPECKÝ, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 71.22 + 32.43
13.DUDA, Jakub KInO ORIENTOP Wrocła 27 5327 74.33 + 35.54
14.MARCINIAK, Tomasz KS Hades Poznań 35 75.21 + 36.42
15.JAGIELSKI, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 5471 78.37 + 39.58
16.SOUČEK, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 82.16 + 43.37
17.FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan Gdańsk 62 4370 91.58 + 53.19
18.SURMA, Grzegorz PKO Harpagan Gdańsk 62 5147 94.00 + 55.21
19.MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie 15 113.48 + 75.09
STĘŻYCKI, Grzegorz 10DKPanc 1094684 NKL-bPK
ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 37 2852 NKL-bPK
KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 81 5233 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 4.5km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.MRÁZEK, Jiří OB Kotlářka 44 39.58 + 0.00
2.GOLINOWSKI, Paweł 10DKPanc 1092892 42.55 + 2.57
3.LESTINSKY, Tomas Orienteering Adventu 60 46.42 + 6.44
4.MULÍČEK, Ondřej KOB Alfa Brno 29 47.26 + 7.28
5.PTACEK, Ondrej KOS Tesla Brno 32 50.05 + 10.07
6.REJMENT, Daniel Centrum OK 6 51.39 + 11.41
7.SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 86 4873 55.44 + 15.46
8.BAŁDYGA, Daniel 12BZ 1 56.24 + 16.26
9.HÁJEK, Ondřej KOS Tesla Brno 32 58.28 + 18.30
10.KUBISIAK, Marek SSRS 70 2107 59.18 + 19.20
11.GABROWSKI, Karol POLISPORTIVA 'G. MAS 63 59.53 + 19.55
12.FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij Osiek 92 3873 61.45 + 21.47
13.KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualnie, Małop 17 5265 64.03 + 24.05
14.PAWEŁ, Kaczmarski LKS Górzanka Nawojow 39 4317 64.19 + 24.21
15.DERLATKO, Marek HKS Azymut Mochy 13 65.28 + 25.30
16.KUTLVAŠR, Ruda OOS TJ Spartak Vrchl 58 69.01 + 29.03
17.PIETRZAK, Patryk HKS Azymut Mochy 13 1229 69.02 + 29.04
18.HRUŠA, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 73.52 + 33.54
19.KURFÜRST, Pavel FS Praha 11 79.11 + 39.13
20.STEFANIAK, Marcin OK! Sport Warszawa 54 96.28 + 56.30
21.CIONOIU, Gheorghe TV Coburg- Neuses 78 104.17 + 64.19
POZDÍLEK, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 4.2km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań 35 907 32.54 + 0.00
2.BASUS, Petr OK Sparta Praha 53 35.41 + 2.47
3.KOVALČÍK, Tomáš Orientační běh Opava 59 38.39 + 5.45
4.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport Warszawa 54 1130 38.53 + 5.59
5.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 2652 40.27 + 7.33
6.VÁVRA, Jaroslav OK Lokomotiva Pardub 51 40.41 + 7.47
7.BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 95 2177 41.02 + 8.08
8.GMUR, Karol WKS Śląsk Wrocław 99 1237 43.40 + 10.46
9.BORUNSKÝ, Tomáš Orientační běh Opava 59 44.19 + 11.25
10.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Złocienie 91 2906 45.05 + 12.11
11.KOLÁŘ, Viktor OK Slavia Hradec Krá 52 46.12 + 13.18
12.SZMYT, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 4634 46.23 + 13.29
13.MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 2866 47.37 + 14.43
14.CISZEK, Marcin CSWIiCh/Śląsk Wrocła 1131330 47.47 + 14.53
15.KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan Gdańsk 62 985 48.54 + 16.00
16.MÜLLER, Denis IHW Berlin 14 49.25 + 16.31
17.ORANY, Tomáš OK Jihlava 48 49.30 + 16.36
18.BADARYCZ, Piotr Indywidualnie 15 51.19 + 18.25
19.VELJACIK, Pavel OK Sparta Praha 53 51.38 + 18.44
20.SEROCKI, Wojciech UMKS Kwidzyn 93 3695 51.41 + 18.47
21.JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice 84 4512 51.47 + 18.53
22.PIPEK, Kamil OK Lokomotiva Pardub 51 56.20 + 23.26
23.PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 93 4190 56.23 + 23.29
24.FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 35 4414 56.43 + 23.49
25.KUREČKA, Robert KOB Alfa Brno 29 58.01 + 25.07
26.MURAWSKI, Piotr HKS Azymut Mochy 13 3588 58.27 + 25.33
27.DRZKA, Stepan OK Lokomotiva Pardub 51 59.02 + 26.08
28.BRAATZ, Frank IHW Berlin 14 67.32 + 34.38
29.LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan Gdańsk 62 4846 70.17 + 37.23
30.HÁP, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 73.24 + 40.30
31.STROIŃSKI, Cezary HKS Azymut Mochy 13 3592 78.25 + 45.31
32.JACHNA, Dariusz UMKS ORKAN Ostróda 94 2126 79.33 + 46.39
KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut Mochy 13 4636 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M50 3.7km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.PODMOLÍK, Tomáš SKOB Zlín 66 32.22 + 0.00
2.MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Kraków 100826 37.34 + 5.12
3.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 99 717 38.08 + 5.46
4.STASZAK, Artur UNTS Warszawa 95 2013 40.47 + 8.25
5.DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 39 1195 43.07 + 10.45
6.MYSLIVEC, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 45.40 + 13.18
7.GRYC, Jan KOS Tesla Brno 32 46.15 + 13.53
8.WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 99 1138 46.34 + 14.12
9.PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 1004588 46.49 + 14.27
10.NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 7 47.09 + 14.47
11.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków 1003192 49.06 + 16.44
12.ANTONOWICZ, Jerzy Team 360 stopni 74 90 49.41 + 17.19
13.MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 95 2981 50.38 + 18.16
14.URBANIAK, Krzysztof Team 360 stopni 74 522 52.11 + 19.49
15.ZURYNEK, Jan VŠTJ Ekonom Praha 97 53.34 + 21.12
16.VAN BOVEN, Donald TROL 77 57.23 + 25.01
17.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 Gdynia 80 158 61.06 + 28.44
18.SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk Wrocław 99 4648 61.34 + 29.12
19.RŮŽIČKA, Ivan OK 99 Hradec Kralove 46 64.27 + 32.05
20.AERDEN, Frank Kempische Orientatie 26 71.48 + 39.26
21.MÜLLER, Robert Orienteering Adventu 60 82.57 + 50.35
22.PORTKA, Mariusz Indywidualnie, Opols 19 5232 93.51 + 61.29
23.LIOR, Ayal Israel Orienteering 22 131.20 + 98.58
SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 81 4827 NKL-bPK
ROMAN, Koucky VŠTJ Ekonom Praha 97 NKL-bPK
BUCHNAJZER, Mariusz CX80 Kalisz 7 DNF
WRZOSEK, Zbigniew Indywidualnie, Mazow 18 569 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 3.5km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.HADAČ, Miroslav Orientační běh Opava 59 31.32 + 0.00
2.KOZŁOWSKI, Jacek UKS Patria Młynne 88 1044 34.17 + 2.45
3.NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków 1002725 35.58 + 4.26
4.DE VEIRMAN, Andre TROL 77 37.34 + 6.02
5.FENCL, Jiří Lokomotiva Pardubice 40 37.47 + 6.15
6.WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 95 113 38.25 + 6.53
7.WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 95 3555 42.00 + 10.28
8.HANUŠ, Luboš TJ Start Náchod 76 45.33 + 14.01
9.MORAWSKI, Paweł Indywidualnie, Pomor 20 145 51.22 + 19.50
10.CHMELAŘ, Pavel OK Slavia Hradec Krá 52 52.05 + 20.33
11.HLAVÁČEK, Lubomír OK 99 Hradec Kralove 46 52.30 + 20.58
12.LUX, Zdeněk OB Kunvald 45 53.10 + 21.38
13.LIBER, Vlastimil Orientační běh Opava 59 53.45 + 22.13
14.AMAR, Itzik Israel Orienteering 22 54.22 + 22.50
15.VAN HOEY, Hendrik TROL 77 55.42 + 24.10
16.PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 67 56.23 + 24.51
17.BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 35 3699 64.33 + 33.01
MALARZ, Zbigniew Indywidualnie, Opols 19 DNF
ŁUGOM, Andrzej 1PBLog 107 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 3.3km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.GREPL, Ladislav Hana Orienteering 12 28.32 + 0.00
2.DUŠÁTKO, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 28.56 + 0.24
3.DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel Kraków 1001533 32.03 + 3.31
4.DRĄGOWSKI, Robert OK! Sport Warszawa 54 690 32.54 + 4.22
5.WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 39 1121 33.36 + 5.04
6.ZDRAHAL, Robert Hana Orienteering 12 36.09 + 7.37
6.MIREK, Fanta VŠTJ Ekonom Praha 97 36.09 + 7.37
8.WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły NDM 64 1173 37.15 + 8.43
9.TREJTNAR, Pavel OB Kunvald 45 37.23 + 8.51
10.BĚHOUN, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 38.09 + 9.37
11.JANŮ, Zdeněk Klub vytrvalostních 28 41.07 + 12.35
12.MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 stopni 74 1758 41.39 + 13.07
13.VISNA, Milan Hana Orienteering 12 42.14 + 13.42
14.ZDRÁHAL, Tomas Hana Orienteering 12 44.40 + 16.08
15.SEGAL, Davidi Israel Orienteering 22 48.14 + 19.42
16.POLEWSKI, Dariusz Indywidualnie, Opols 19 4258 49.42 + 21.10
17.MARKOWSKI, Adam UKS Energetyk Dychów 82 52.57 + 24.25
18.SOUČEK, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 53.34 + 25.02
19.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 90 1496 53.35 + 25.03
20.HNYK, Petr TJ Start Náchod 76 55.32 + 27.00
21.ALBERT, Frantisek Hana Orienteering 12 62.36 + 34.04
22.WOLLSTEIN, Dan Israel Orienteering 22 65.46 + 37.14
BÍLEK, Jaromír OB Kunvald 45 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 3.1km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Zbigniew LKO Leszno 38 1554 37.27 + 0.00
2.KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 33 528 39.36 + 2.09
3.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 34 40.33 + 3.06
4.KALIBÁN, Pavel TJ Start Náchod 76 41.43 + 4.16
5.POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojow 39 51.06 + 13.39
6.ŠROLER, Zdeněk OB Kunvald 45 53.42 + 16.15
7.OLBRYCHT, Janusz Indywidualnie, Mazow 18 228 57.08 + 19.41
8.POHL, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 71.48 + 34.21
SITRIT, Meir Ben Israel Orienteering 22 DNF
JANŮ, Luděk Klub vytrvalostních 28 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M70 2.9km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 37 190 39.56 + 0.00
2.HROBAŘ, Rudolf SRK Rychnov 69 45.35 + 5.39
3.SMOLKA, Milos Hana Orienteering 12 52.11 + 12.15
4.STREGL, Tomas OOS TJ Spartak Vrchl 58 53.28 + 13.32
5.MCSWAN, Georgy OLA TSV Deggendorf 55 55.33 + 15.37
6.KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły NDM 64 69 55.37 + 15.41
7.GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 99 5303 57.00 + 17.04
8.VITEK, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 75.27 + 35.31
9.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 84 2697 85.18 + 45.22
10.DVOŘÁK, Vlastimil Baník Ostrava 4 95.15 + 55.19
KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 100830 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M75 2.6km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.SOKOLAR, Zdeněk TJ Start Náchod 76 57.28 + 0.00
2.WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły NDM 64 1168 61.27 + 3.59
3.SEIDL, Karel TJ Spartak Rychnov 75 68.52 + 11.24
4.MINSKY, Menachem Israel Orienteering 22 76.21 + 18.53
Końcowe wyniki zawodów: M80 2.2km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNÝ, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 69.27 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna 2.3km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 1005196 0b.PK 31.49
2.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 1005223 0b.PK 32.20
3.KURFÜRSTOVÁ, Anna FS Praha 11 0b.PK 37.57
4.MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 31 0b.PK 41.19
5.VAN BOVEN, Lotte TROL 77 0b.PK 43.39
6.KUTLVAŠROVÁ, Marta OOS TJ Spartak Vrchl 58 0b.PK 47.07
7.MASTELA, Michał i Hania Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 47.44
8.MRÁZEK, Václav OB Kotlářka 44 0b.PK 49.14
9.JURCZYK, Ida UKS Sparta Czyżowice 90 2052 0b.PK 55.40
10.BELA, Winnig IHW Berlin 14 0b.PK 59.47
11.SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 86 0b.PK 60.27
12.JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 84 4513 0b.PK 61.46
13.PIETRZAK, Inez HKS Azymut Mochy 13 0b.PK 75.30
14.RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan Gdańsk 62 4890 0b.PK 76.00
15.MARCINIAK, Dorota Tadeusz KS Hades Poznań 35 0b.PK 82.23
16.PUSTKOWSKI, Malina PKO Harpagan Gdańsk 62 4889 0b.PK 88.27
17.SNÍTILOVÁ, Alžběta Klub vytrvalostních 28 1b.PK 78.27
BRZÓSTEK, Antoni Katowice 25 DNF
BRZÓSTEK, Anotni NinjaGO 43 DNF
MORAWSKA, Aniela UNTS Warszawa 95 DNF
MORAWSKI, Ignacy UNTS Warszawa 95 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Średnia 3.8km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------------
1.SORNAT, Paweł Indywidualnie 15 0b.PK 34.58
2.SEREDYŃSKI, Tomasz Indywidualnie 15 0b.PK 36.52
3.GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanó 36 4830 0b.PK 40.46
4.GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Pułk Artylerii 112 0b.PK 45.40
5.CIURA, Krzysztof Indywidualnie 15 0b.PK 45.52
6.DRZKOVA, Berenika OK Lokomotiva Pardub 51 0b.PK 46.33
7.KOZŁOWSKA, Maria UKS Patria Młynne 88 0b.PK 51.55
8.ROMANIAK, Sebastian Szczodrkowice 73 0b.PK 59.53
9.DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwar 87 5323 0b.PK 66.16
10.KOPECKÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 0b.PK 67.06
11.PISAREK, Renata WKS Wawel Kraków 100 0b.PK 67.53
MASTELA, Rafał Jastrzębie-Zdrój 24 DNF
|