Końcowe wyniki kategorii 30.07.2021 15:51:19
Sudety Cup 2021 2.E
===Podkarpacki OZOS======================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNEROVÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 23.53/1 32.47/1 56.40/1
2.KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan Gdańsk 62 4954 26.33/2 38.27/3 65.00/2
3.PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 81 4168 34.34/5 38.11/2 72.45/3
4.JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 84 4516 30.45/4 42.20/6 73.05/4
5.PTACKOVA, Lucie KOS Tesla Brno 32 39.05/8 40.21/4 79.26/5
6.ZVĚŘINOVÁ, Nina OK Lokomotiva Pardub 51 37.06/6 43.58/8 81.04/6
7.POZDÍLKOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 37.56/7 43.09/7 81.05/7
8.LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 81 5241 30.25/3 56.18/9 86.43/8
9.KOPECKÁ, Eliška OK 99 Hradec Kralove 46 45.54/11 41.22/5 87.16/9
10.KUREČKOVÁ, Zuzana KOS Tesla Brno 32 44.33/9 59.20/11 103.53/10
11.NOVOTNÁ, Anna OK 99 Hradec Kralove 46 49.26/12 57.29/10 106.55/11
12.HRUŠOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 45.27/10 61.39/12 107.06/12
13.GORZELNIAK, Maja HKS Azymut Mochy 13 81.33/13 65.26/13 146.59/13
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KUTLVAŠROVÁ, Pavla OOS TJ Spartak Vrchl 58 26.17/1 31.10/1 57.27/1
2.MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 13 3575 30.48/2 33.09/2 63.57/2
3.HRUŠOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 33.45/6 45.29/3 79.14/3
4.KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 13 4638 35.48/8 49.08/4 84.56/4
5.GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 36 4935 35.23/7 50.01/5 85.24/5
6.WAŚKO, Anna UKS Arkady Raszków 79 5049 33.30/5 51.55/8 85.25/6
7.BOHNE, Amelia HKS Azymut Mochy 13 4904 33.29/3 52.20/9 85.49/7
8.WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 41 4012 36.54/9 50.37/6 87.31/8
9.UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady Raszków 79 4416 33.29/3 61.35/11 95.04/9
10.POZDÍLKOVÁ, Zuzana OK 99 Hradec Kralove 46 39.42/10 56.52/10 96.34/10
11.KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka Rumia 89 43.17/12 66.15/12 109.32/11
12.SEWERYN, Weronika HKS Azymut Mochy 13 5394 40.25/11 72.16/13 112.41/12
13.SUPLICKA, Weronika UKS Arkady Raszków 79 5008 49.32/15 98.38/14 148.10/13
14.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut Mochy 13 4903 100.06/17 51.01/7 151.07/14
15.KURFÜRSTOVÁ, Marie FS Praha 11 61.51/16 122.07/15 183.58/15
16.DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 39 5474 47.25/14 147.30/16 194.55/16
17.KICZKA, Julia UKS Arkady Raszków 79 4998 45.28/13 149.31/17 194.59/17
SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 93 4179 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ORANYOVÁ, Sylva OK Jihlava 48 32.02/1 36.32/1 68.34/1
2.KOVALČÍKOVÁ, Alena Orientační běh Opava 59 35.07/3 46.17/3 81.24/2
3.PTACKOVA, Julie KOS Tesla Brno 32 34.35/2 50.49/6 85.24/3
4.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper Złocienie 91 3546 42.54/6 42.55/2 85.49/4
5.BOREK, Alicja UKS Traper Złocienie 91 3314 39.13/4 47.01/4 86.14/5
6.SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS Wrocław 41 2911 43.26/7 52.20/7 95.46/6
7.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Kraków 1004022 42.14/5 54.21/8 96.35/7
8.KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 13 3574 44.30/9 55.53/10 100.23/8
9.KARAFIÁTOVÁ, Eliška KOB Alfa Brno 29 51.41/13 48.59/5 100.40/9
10.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 87 3573 50.06/12 54.21/8 104.27/10
11.STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 41 4346 44.12/8 60.33/11 104.45/11
12.KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia 89 46.20/10 64.28/12 110.48/12
13.KURASIŃSKA, Lena HKS Azymut Mochy 13 4288 47.15/11 66.10/13 113.25/13
NOWAK, Zofia KS Hades Poznań 35 3702 76.04/15 NKL-bPK / NKL /
CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 41 4312 57.19/14 NKL-bPK / NKL /
JABŁOŃSKA, Amelia MKS MOS Wrocław 41 4313 DNF / DNF / NKL /
ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady Raszków 79 4418 94.19/16 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HOLASOVA, Barbora AOP 2 40.13/1 42.47/1 83.00/1
2.KUREČKOVÁ, Klára KOS Tesla Brno 32 43.44/3 44.02/2 87.46/2
3.CEGIEŁKA, Milena UKS Grom Sokolniki 83 4115 43.42/2 66.42/8 110.24/3
4.GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 86 3047 60.31/9 50.58/3 111.29/4
5.KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 81 4599 55.43/6 56.34/5 112.17/5
6.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 81 4596 51.43/5 60.46/7 112.29/6
7.CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 4290 60.19/8 54.42/4 115.01/7
8.KOPECKÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 47.19/4 70.51/9 118.10/8
9.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 13 4635 64.32/12 59.27/6 123.59/9
10.KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 87 4540 56.07/7 77.37/11 133.44/10
11.HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 13 3257 61.11/10 75.49/10 137.00/11
12.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 87 3366 64.26/11 86.07/13 150.33/12
13.UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady Raszków 79 4035 77.06/14 81.40/12 158.46/13
14.MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy 13 3579 75.12/13 100.08/14 175.20/14
15.MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut Mochy 13 3262 95.12/15 107.29/15 202.41/15
MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 31 3959 DNF / DNF / NKL /
KMIECIŃSKA, Agata UKS Arkady Raszków 79 4996 101.17/16
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha Warszawa 5 3152 48.19/1 67.46/2 116.05/1
2.POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar 87 2781 51.57/3 67.24/1 119.21/2
3.GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 81 4604 50.19/2 73.26/3 123.45/3
4.MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 13 4967 73.14/5 113.32/4 186.46/4
5.SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 86 4869 94.18/6 117.49/5 212.07/5
DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady Raszków 79 3060 62.21/4
Końcowe wyniki kategorii : K21 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNEROVÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 45.01/1 53.00/2 98.01/1
2.CHMELAŘOVÁ, Michaela OK Slavia Hradec Krá 52 45.49/2 52.54/1 98.43/2
3.AZEBOVA, Nina OK 99 Hradec Kralove 46 48.06/3 61.42/3 109.48/3
4.ĎOUBALOVÁ, Věra KOB Dobruška 30 49.00/4 68.05/5 117.05/4
5.BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 81 339 56.21/6 65.41/4 122.02/5
6.MORAWSKA, Zuzanna Indywidualnie, Pomor 20 64.19/11 68.21/6 132.40/6
7.BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel Kraków 1001528 61.12/9 73.03/8 134.15/7
8.BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan Gdańsk 62 4215 55.37/5 79.21/10 134.58/8
9.PETEROVÁ, Alena KOB Dobruška 30 66.59/12 69.21/7 136.20/9
10.KATERINA, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 67.08/13 74.52/9 142.00/10
11.KOZŁOWSKA, Olga UKS Patria Młynne 88 61.43/10 86.59/13 148.42/11
12.JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades Poznań 35 4149 68.09/14 81.41/12 149.50/12
13.KALATA, Agnieszka MKS Paulinum Jelenia 42 56.47/7 95.18/14 152.05/13
14.TURCZEROVÁ, Hana Klub vytrvalostních 28 75.26/15 80.14/11 155.40/14
15.FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły NDM 64 1927 58.31/8 100.05/15 158.36/15
16.KOZŁOWSKA, Wiktoria UKS Patria Młynne 88 78.15/16 102.26/16 180.41/16
17.DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij Osiek 92 3872 79.01/17 116.48/18 195.49/17
18.SZCZĘSNA, Daria IWsp SZ 23 82.54/18 117.17/19 200.11/18
19.AERDEN, Eske Kempische Orientatie 26 115.44/20 111.05/17 226.49/19
LOSMANOVÁ, Zuzana OK Lokomotiva Pardub 51 DNF / DNF / NKL /
JAKÓB, Aleksandra 1PBLog 107 86.52/19 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOSOVÁ, Denisa Czech National Team 8 47.33/1 61.03/1 108.36/1
2.WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald Poznań 98 724 50.49/4 62.50/2 113.39/2
3.HORČIČKOVÁ, Vendula Czech National Team 8 48.35/2 67.16/5 115.51/3
4.HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald Poznań 98 1524 52.56/7 63.54/3 116.50/4
5.TEPLÁ, Karolína Czech National Team 8 50.12/3 71.10/6 121.22/5
6.KNAPOVÁ, Jana Czech National Team 8 51.18/5 72.44/7 124.02/6
7.ZVĚŘINOVÁ, Martina OK Lokomotiva Pardub 51 51.38/6 73.01/8 124.39/7
8.PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl Iw 85 1177 59.15/11 86.41/12 145.56/8
9.ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport Warszawa 54 3480 62.10/13 83.51/11 146.01/9
10.OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 86 376 57.42/10 91.01/15 148.43/10
11.DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy 13 3584 54.03/8 98.45/19 152.48/11
12.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 1002935 72.09/16 82.30/9 154.39/12
13.BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel Kraków 1001509 69.57/14 86.53/13 156.50/13
14.WIELEBA, Marlena PKO Harpagan Gdańsk 62 167 82.06/19 82.39/10 164.45/14
15.GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan Gdańsk 62 4764 78.33/18 88.47/14 167.20/15
16.MORAWSKA, Anna Indywidualnie, Pomor 20 234 70.59/15 97.11/17 168.10/16
17.PACEK, Karolina OK! Sport Warszawa 54 2346 82.47/20 98.21/18 181.08/17
18.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 99 3696 95.04/23 92.13/16 187.17/18
19.MORAWSKA, Urszula Indywidualnie, Pomor 20 74.12/17 113.58/24 188.10/19
20.HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 35 930 90.46/22 108.42/21 199.28/20
21.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 1827 90.31/21 108.58/22 199.29/21
22.BIAŁA, Weronika Indywidualnie 15 97.15/24 106.10/20 203.25/22
23.FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna WKS Wawel Kraków 1005332 121.03/25 112.09/23 233.12/23
INDRÁKOVÁ, Adéla Czech National Team 8 DNF / DNF / NKL /
PETEROVÁ, Jana OK Lokomotiva Pardub 51 NKL-bPK / 66.41/4 NKL /
RUFFEROVÁ, Iva OOB TJ Turnov 57 56.03/9 DNF / NKL /
GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź 86 3046 61.32/12 NKL-bPK / NKL /
MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 99 2223 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team 360 stopni 74 91 44.16/1 58.25/1 102.41/1
2.PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 81 330 47.33/3 64.01/3 111.34/2
3.KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka Rumia 89 47.04/2 70.23/6 117.27/3
4.VÍTKOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 57.04/4 63.23/2 120.27/4
5.NOVOTNÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 58.35/5 65.49/4 124.24/5
6.MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 87 483 59.01/6 70.21/5 129.22/6
7.DYBKA, Katarzyna 12BZ 1 69.34/10 74.50/7 144.24/7
8.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 stopni 74 69.14/8 79.32/8 148.46/8
9.ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 31 3743 64.31/7 84.28/9 148.59/9
10.MARCINIAK, Maria KS Hades Poznań 35 69.16/9 88.36/10 157.52/10
11.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 21 4287 74.21/11 93.53/11 168.14/11
DRĄGOWSKA, Malwina OK! Sport Warszawa 54 786 NKL-bPK /
SVOBODOVA, Jitka USK Praha 96 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PTACKOVA, Veronika KOS Tesla Brno 32 42.49/1 50.59/1 93.48/1
2.MULÍČKOVÁ, Eva KOB Alfa Brno 29 44.58/2 51.02/2 96.00/2
3.HOLASOVA, Sarka AOP 2 47.23/4 70.53/7 118.16/3
4.BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 95 2178 45.51/3 74.16/9 120.07/4
5.MRÁZKOVÁ, Jana OB Kotlářka 44 57.11/5 67.59/5 125.10/5
6.HRUŠOVÁ, Dagmar OK 99 Hradec Kralove 46 60.22/8 68.10/6 128.32/6
7.DOUSKOVA, Klara KOS Tesla Brno 32 58.17/6 71.56/8 130.13/7
8.KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační běh Opava 59 66.17/9 64.12/4 130.29/8
9.JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 84 4514 58.23/7 88.03/10 146.26/9
10.KURFÜRSTOVÁ, Magdalena FS Praha 11 68.58/11 89.24/11 158.22/10
11.POZDÍLKOVÁ, Alena OK 99 Hradec Kralove 46 82.47/12 91.22/12 174.09/11
12.ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 35 915 68.26/10 117.23/13 185.49/12
LIBROVÁ, Lucie Orientační běh Opava 59 DNF / 57.10/3 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ZURYNKOVA, Jana VŠTJ Ekonom Praha 97 42.29/1 44.42/1 87.11/1
2.RADOVÁ, Martina KOB Alfa Brno 29 45.00/3 48.58/2 93.58/2
3.STREGLOVA, Andrea OOS TJ Spartak Vrchl 58 43.10/2 52.58/4 96.08/3
4.KOSOVÁ, Michaela OK 99 Hradec Kralove 46 47.50/4 49.32/3 97.22/4
5.PRUSOVA, Marketa USK Praha 96 48.51/5 55.15/6 104.06/5
6.LIBUSE, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 56.53/9 56.57/7 113.50/6
7.KOZŁOWSKA, Jolanta UKS Patria Młynne 88 2841 55.59/8 59.45/8 115.44/7
8.ROSZAK, Maja UMKS Kwidzyn 93 4192 65.00/15 53.43/5 118.43/8
9.MARCELA, Konecna VŠTJ Ekonom Praha 97 54.40/7 66.43/11 121.23/9
10.KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 81 2953 59.55/12 61.42/9 121.37/10
11.WINNIG, Anke IHW Berlin 14 51.29/6 79.58/16 131.27/11
12.DRZKOVA, Marketa OK Lokomotiva Pardub 51 67.53/17 64.58/10 132.51/12
13.LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan Gdańsk 62 4847 57.33/10 75.45/13 133.18/13
14.MAŠATOVÁ, Zora OK 99 Hradec Kralove 46 65.25/16 71.42/12 137.07/14
15.TRYKOZKO, Urszula Team 360 stopni 74 2691 64.38/14 79.37/15 144.15/15
16.SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków 1003655 71.49/20 76.58/14 148.47/16
17.LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 1004272 59.52/11 89.32/18 149.24/17
18.NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 89 2729 71.27/19 85.26/17 156.53/18
19.BOHÁČOVÁ, Alena OB Kunvald 45 89.42/22 96.03/19 185.45/19
20.HÁJKOVÁ, Kateřina KOS Tesla Brno 32 87.21/21 103.04/21 190.25/20
21.MURAWSKA, Ewa HKS Azymut Mochy 13 5392 92.51/23 102.11/20 195.02/21
FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 35 4413 NKL-bPK / 114.12/22 NKL /
KOZIŃSKA, Beata 1PBLog 107 63.24/13 DNF / NKL /
HALLANDER, Asa Centrum OK 6 68.02/18
OKSVOLD, Anna OK Kare 50 100.22/24
Końcowe wyniki kategorii : K50 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOPECKÁ, Marcela OK 99 Hradec Kralove 46 34.37/2 40.13/1 74.50/1
2.PODMOLÍKOVÁ, Dagmar SKOB Zlín 66 34.23/1 41.13/2 75.36/2
3.RŮŽIČKOVÁ, Kamila OK 99 Hradec Kralove 46 35.14/3 46.38/6 81.52/3
4.WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 95 1208 42.34/7 42.44/3 85.18/4
5.NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 13 1222 41.31/5 44.44/5 86.15/5
6.WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 99 1400 47.32/11 44.15/4 91.47/6
7.SEIDLOVA, Jana TJ Spartak Rychnov 75 41.14/4 51.01/7 92.15/7
8.MORAWSKA, Irena Indywidualnie, Pomor 20 160 41.38/6 52.52/8 94.30/8
9.PIPKOVÁ, Táňa OK Lokomotiva Pardub 51 43.27/8 58.10/10 101.37/9
10.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 95 112 46.30/10 56.12/9 102.42/10
11.IVANA, Koucka VŠTJ Ekonom Praha 97 53.46/14 60.38/14 114.24/11
12.OTRUSINOVÁ, Helena KOB Alfa Brno 29 53.23/13 61.04/15 114.27/12
13.TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków 1003372 57.02/16 59.20/11 116.22/13
14.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 80 238 61.15/19 60.36/13 121.51/14
15.MÜLLEROVÁ, Zorka Bajecne zeny v orien 3 44.57/9 77.50/20 122.47/15
16.KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 99 4745 59.33/18 68.27/17 128.00/16
17.BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 1003313 56.39/15 74.35/18 131.14/17
18.MAŇÁKOVÁ, Silvie OK 99 Hradec Kralove 46 65.55/21 68.24/16 134.19/18
19.NADERA, Agata CX80 Kalisz 7 58.45/17 76.31/19 135.16/19
20.TOMASZEWSKA, Monika CX80 Kalisz 7 78.24/22 78.54/21 157.18/20
21.AZEBOVA, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 51.36/12 107.14/24 158.50/21
22.FENCLOVÁ, Markéta Lokomotiva Pardubice 40 64.36/20 106.53/23 171.29/22
23.DELANGHE, Anne-Marie Kempische Orientatie 26 90.08/23 100.27/22 190.35/23
KUCIŃSKA, Magdalena CX80 Kalisz 7 DNF / DNF / NKL /
MYSLIVCOVÁ, Lenka OK Slavia Hradec Krá 52 59.27/12 /
Końcowe wyniki kategorii : K55 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNÁ, Ivana OK 99 Hradec Kralove 46 39.29/2 57.18/1 96.47/1
2.WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 95 3556 53.49/4 90.47/5 144.36/2
3.VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka Start Náchod 71 55.38/6 91.58/6 147.36/3
4.CYWIŃSKA-BYRCZEK, Katarzyna Indywidualnie 15 79.52/8 87.22/4 167.14/4
5.MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 67 66.09/7 127.54/7 194.03/5
CHMELAŘOVÁ, Marie OK Slavia Hradec Krá 52 42.17/3 NKL-bPK / NKL /
CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 90 1495 NKL-bPK / 63.44/3 NKL /
HORNIK, Alicja WKS Grunwald Poznań 98 1296 DNF / DNF / NKL /
DRĄGOWSKA, Marzena OK! Sport Warszawa 54 862 63.04/2 /
TEPLA, Hanka OK Slavia Hradec Krá 52 37.46/1
VELJACIKOVA, Marketa OK Sparta Praha 53 54.19/5
Końcowe wyniki kategorii : K60 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KRÁLOVÁ, Zdenka SK Severka Šumperk 65 38.56/1 65.28/1 104.24/1
2.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 84 2181 39.26/2 65.51/2 105.17/2
3.DUSILKOVA, Marie TJ Spartak Rychnov 75 56.53/3 88.40/3 145.33/3
4.NOVAKOVA, Pavla OK Doksy 47 60.55/4 103.28/4 164.23/4
Końcowe wyniki kategorii : K65 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 stopni 74 5436 42.01/1 56.58/1 98.59/1
2.OLBRYCHT, Anna Indywidualnie, Mazow 18 229 87.22/2 177.38/2 265.00/2
BĚHOUNOVÁ, Jiřina OK 99 Hradec Kralove 46 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : Krótka 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 89 2855 0b.PK 32.10/2 0b.PK 36.38/1 0b.PK 68.48/1
2.MASTELA, Rafał Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 32.29/3 0b.PK 38.19/2 0b.PK 70.48/2
3.BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 89 0b.PK 33.12/4 0b.PK 39.02/3 0b.PK 72.14/3
4.PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 81 355 0b.PK 34.44/6 0b.PK 40.40/4 0b.PK 75.24/4
5.MąDRY, Paweł Indywidualnie, Małop 17 0b.PK 34.30/5 0b.PK 42.14/5 0b.PK 76.44/5
6.DOLEŽAL, Lukáš OK Slavia Hradec Krá 52 0b.PK 35.51/7 0b.PK 47.18/8 0b.PK 83.09/6
7.DUDEK, Izabela PUKS Młode Orły NDM 64 4819 0b.PK 42.22/8 0b.PK 43.12/6 0b.PK 85.34/7
8.TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 7 0b.PK 43.38/9 0b.PK 45.06/7 0b.PK 88.44/8
9.JANA, Hubackova VŠTJ Ekonom Praha 97 0b.PK 48.29/10 0b.PK 55.36/10 0b.PK104.05/9
10.KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy 13 4281 0b.PK 56.42/11 0b.PK 55.10/9 0b.PK111.52/10
11.PALÁTOVÁ, Hana KOB Alfa Brno 29 0b.PK 63.47/12 0b.PK 84.57/13 0b.PK148.44/11
12.CIURA, Marzena Indywidualnie 15 0b.PK172.44/14 0b.PK 77.17/12 0b.PK250.01/12
13.SOCHA, Stanisław Indywidualnie 15 0b.PK127.25/13 0b.PK136.45/15 0b.PK264.10/13
14.MOSZKOWICZ, Monika WKS Wawel Kraków 1005199 5b.PK 76.02/15 0b.PK 69.22/11 5b.PK145.24/14
VERBIN, Oded Israel Orienteering 22 DNF / DNF / NKL /
DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum Jelenia 42 1101 0b.PK 24.50/1
MULICKOVA, Zuzana 0b.PK 85.09/14 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum Jelenia 42 5415 31.53/3 33.25/1 65.18/1
2.KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 4637 29.55/2 39.08/2 69.03/2
3.SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper Złocienie 91 4920 25.59/1 43.14/3 69.13/3
4.MYNAR, Matyas TJ Spartak Rychnov 75 32.54/4 44.49/4 77.43/4
LIBER, Tomáš Orientační běh Opava 59 DNF / 101.57/5 NKL /
KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły NDM 64 4533 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOVALČÍK, Petr Orientační běh Opava 59 21.04/1 28.31/2 49.35/1
2.HOLAS, Stepan AOP 2 25.02/3 26.33/1 51.35/2
3.WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 81 4406 23.08/2 36.01/4 59.09/3
4.NOVOTNÝ, Kryštof OK 99 Hradec Kralove 46 27.12/5 32.47/3 59.59/4
5.KUTLVAŠR, Vladimír OOS TJ Spartak Vrchl 58 29.08/9 39.20/5 68.28/5
6.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 81 4402 27.15/6 43.17/7 70.32/6
7.DOUSEK, Vilem KOS Tesla Brno 32 29.26/10 41.08/6 70.34/7
8.FRANC, Julian Emilian HKS Azymut Mochy 13 4640 28.17/7 46.51/8 75.08/8
9.BASUS, Ondrej OK Sparta Praha 53 29.29/11 47.41/10 77.10/9
10.KOPECKÝ, Matěj OK 99 Hradec Kralove 46 30.41/12 47.24/9 78.05/10
11.LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły NDM 64 5076 28.17/7 53.08/11 81.25/11
12.PIETRZAK, Bruno HKS Azymut Mochy 13 5046 26.26/4 55.21/12 81.47/12
13.MYNAR, Daniel TJ Spartak Rychnov 75 35.39/13 60.41/14 96.20/13
14.WYRWA, Fabian HKS Azymut Mochy 13 41.27/15 68.09/16 109.36/14
15.JAGIELSKI, Adam HKS Azymut Mochy 13 5472 38.36/14 83.06/19 121.42/15
16.JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 84 4515 51.17/17 76.38/17 127.55/16
17.DRZKA, Filip OK Lokomotiva Pardub 51 66.20/18 84.16/20 150.36/17
18.SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 86 4874 48.37/16 102.21/21 150.58/18
19.MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut Mochy 13 4791 72.04/19 80.27/18 152.31/19
20.BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły NDM 64 4535 90.15/21 67.31/15 157.46/20
21.BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 4812 76.24/20 119.05/22 195.29/21
LIBER, Václav Orientační běh Opava 59 DNF / 55.43/13 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 81 3879 43.06/2 39.50/1 82.56/1
2.WODZICKI, Filip MKS MOS Wrocław 41 4646 36.12/1 48.13/2 84.25/2
3.ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 93 3567 44.37/3 51.40/3 96.17/3
4.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 93 3568 46.52/4 52.00/4 98.52/4
5.VELJACIK, Jonas OK Sparta Praha 53 47.43/5 59.59/5 107.42/5
6.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 4606 50.31/8 60.22/6 110.53/6
7.DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 93 3784 47.51/6 67.04/7 114.55/7
8.GÓRSKI, Igor MKS Paulinum Jelenia 42 5013 48.16/7 73.33/8 121.49/8
9.SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły NDM 64 4714 81.36/10 78.10/10 159.46/9
10.AERDEN, Torben Kempische Orientatie 26 137.44/11 120.53/12 258.37/10
PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 5 4395 NKL-bPK / 81.33/11 NKL /
KĘDZIERSKI, Dawid HKS Azymut Mochy 13 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MOL, Adam HKS Azymut Mochy 13 5391 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MURAWSKI, Rafał HKS Azymut Mochy 13 3578 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 13 3865 NKL-bPK / DNF / NKL /
KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 31 4934 NKL-bPK / 73.36/9 NKL /
RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 31 4978 NKL-bPK / 129.37/13 NKL /
HÁJEK, Štěpán KOS Tesla Brno 32 65.59/9 DNF / NKL /
OKSVOLD, Walter OK Kare 50 NKL-bPK /
KRÓL, Jan UKS Arkady Raszków 79 4030
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PTACEK, Jonas KOS Tesla Brno 32 41.04/5 53.04/1 94.08/1
2.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk Wrocław 99 3502 37.49/1 57.38/3 95.27/2
3.BORUNSKÝ, Matěj Orientační běh Opava 59 39.41/2 60.36/7 100.17/3
4.CIONOIU, Daniel TV Coburg- Neuses 78 40.10/4 62.00/10 102.10/4
5.PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 87 2780 44.34/7 59.45/6 104.19/5
6.ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar 87 3296 44.36/8 60.51/8 105.27/6
7.SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 81 4404 48.26/12 57.32/2 105.58/7
8.KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 81 3559 43.54/6 62.40/11 106.34/8
9.WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków 100 48.16/11 66.12/12 114.28/9
10.KURZYP, Michał WKS Śląsk Wrocław 99 3271 56.11/15 59.04/4 115.15/10
11.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 87 3907 58.51/16 59.33/5 118.24/11
12.PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 1004263 54.38/13 66.14/13 120.52/12
13.TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 87 3841 47.43/10 77.28/14 125.11/13
14.DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 81 4457 66.14/19 60.56/9 127.10/14
15.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 31 4785 47.04/9 87.12/15 134.16/15
16.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 81 4169 54.52/14 98.12/16 153.04/16
17.KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin 31 3664 62.28/18 101.49/17 164.17/17
18.WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar 87 2779 88.05/20 104.17/18 192.22/18
19.LIOR, Amit Israel Orienteering 22 106.38/21 129.32/19 236.10/19
KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk Wrocław 99 4293 60.05/17 NKL-bPK / NKL /
OKSVOLD, William OK Kare 50 40.01/3
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 86 2127 42.32/2 63.15/1 105.47/1
2.DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 40.12/1 67.46/3 107.58/2
3.SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 81 2653 47.40/4 66.23/2 114.03/3
4.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 95 3174 56.35/7 69.16/4 125.51/4
5.WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 95 3557 54.04/5 76.40/5 130.44/5
6.KOLÁŘ, Šimon OK Slavia Hradec Krá 52 44.27/3 91.36/7 136.03/6
7.RADA, Štěpán KOB Alfa Brno 29 55.24/6 99.51/9 155.15/7
8.PALÁT, Tomáš KOB Alfa Brno 29 95.47/9 82.30/6 178.17/8
9.RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 31 4979 95.01/8 125.11/12 220.12/9
10.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwar 87 4541 127.28/10 93.20/8 220.48/10
11.SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar 87 3759 133.29/11 100.45/10 234.14/11
BALCAR, Jiří TJ Start Náchod 76 101.50/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PIERZCHAŁA, Michał UNTS Warszawa 95 2411 46.11/1 87.57/1 134.08/1
2.MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 95 2980 65.13/4 90.38/2 155.51/2
3.ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 81 2192 57.23/2 107.57/4 165.20/3
4.FRIEBE, Jonas OLA TSV Deggendorf 55 63.31/3 107.56/3 171.27/4
Końcowe wyniki kategorii : M21 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNER, David OK Slavia Hradec Krá 52 52.06/1 61.21/2 113.27/1
2.VÍTEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 56.52/5 60.50/1 117.42/2
3.ORANY, Vojtěch OK Jihlava 48 56.15/3 62.19/3 118.34/3
4.JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice 90 2064 54.14/2 73.40/5 127.54/4
5.BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice 90 1766 56.43/4 76.54/7 133.37/5
6.MAŠATA, Roman OK 99 Hradec Kralove 46 63.23/9 72.59/4 136.22/6
7.FLORIÁN, Vojtěch KOB Alfa Brno 29 63.53/10 80.56/9 144.49/7
8.FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 35 4415 66.03/11 84.39/10 150.42/8
9.OTRUSINA, Jan KOB Alfa Brno 29 61.44/8 89.41/11 151.25/9
10.KADEŘÁVEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 67.31/12 98.40/12 166.11/10
11.WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie, Mazow 18 94.25/15 111.49/13 206.14/11
12.KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 4250 93.15/14 113.59/14 207.14/12
13.ZEMAN, Jaroslav KOB Dobruška 30 99.04/16 121.21/15 220.25/13
SZCZYGIELSKI, Jakub 1PBLog 107 75.16/13 DNF / NKL /
ČERNÝ, Michal OK 99 Hradec Kralove 46 74.23/6 /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 86 402 78.16/8 /
OKSVOLD, Ove Centrum OK 6 60.12/7
OKSVOLD, Anders OK Kare 50 58.04/6
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.OLEJNIK, Michał WKS Grunwald Poznań 98 340 48.11/1 73.59/1 122.10/1
2.KRÁL, Vojtěch Czech National Team 8 51.56/3 79.28/3 131.24/2
3.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 2226 56.49/10 79.03/2 135.52/3
4.KUCA, Kacper UNTS Warszawa 95 2032 53.00/5 82.56/5 135.56/4
5.KALATA, Michał MKS Paulinum Jelenia 42 853 53.26/6 82.51/4 136.17/5
6.PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 81 338 52.52/4 87.42/8 140.34/6
7.UDRZAL, Tomas OK Lokomotiva Pardub 51 57.29/11 84.07/6 141.36/7
8.DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 774 54.05/7 92.11/11 146.16/8
9.BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 95 4096 64.53/16 84.10/7 149.03/9
10.ZELINKA, Jiří O-mikron 56 55.12/9 94.08/13 149.20/10
11.STREGL, Matyas OOS TJ Spartak Vrchl 58 60.13/14 96.55/14 157.08/11
12.DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 1171 67.06/22 90.17/9 157.23/12
13.ZDRAHAL, Tomas Hana Orienteering 12 66.07/20 93.26/12 159.33/13
14.HOFFMANN, Mateusz LKO Leszno 38 7 62.45/15 98.55/17 161.40/14
15.ĎOUBAL, Jan KOB Dobruška 30 65.24/19 97.58/16 163.22/15
16.PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl Iw 85 704 58.53/13 104.59/20 163.52/16
17.JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 90 1936 72.27/26 97.44/15 170.11/17
18.TURCZER, Petr Klub vytrvalostních 28 68.51/24 104.12/19 173.03/18
19.REMEŠ, Petr OK Slavia Hradec Krá 52 71.47/25 105.49/21 177.36/19
20.HEWELT, Maciej PKO Harpagan Gdańsk 62 162 66.51/21 111.18/28 178.09/20
21.KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk Wrocław 99 4836 78.15/32 100.22/18 178.37/21
22.ZVĚŘINA, Petr OK Lokomotiva Pardub 51 54.14/8 126.04/31 180.18/22
23.WOJARSKI, Michał Indywidualnie, Małop 17 1107 73.42/28 107.57/24 181.39/23
24.VÁŇA, Martin OOB TJ Turnov 57 73.25/27 110.08/26 183.33/24
25.HOLAS, Tomas AOP 2 77.15/30 106.24/22 183.39/25
26.KRASUSKI, Marcin OK! Sport Warszawa 54 2688 75.39/29 109.50/25 185.29/26
27.GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa 5 1853 78.40/33 107.54/23 186.34/27
28.PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan Gdańsk 62 1625 78.02/31 114.38/29 192.40/28
29.BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 80 2726 84.00/34 111.14/27 195.14/29
30.GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar 87 3729 64.55/17 132.54/33 197.49/30
31.NOVOTNÝ, Radek OK 99 Hradec Kralove 46 67.46/23 131.19/32 199.05/31
32.DŮREK, Milan OK Slavia Hradec Krá 52 98.32/36 145.56/34 244.28/32
LOSMAN, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 DNF / DNF / NKL /
KETTNER, Lukas OK Kamenice 49 DNF / 115.05/30 NKL /
RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś Łódź 86 2129 58.44/12 DNF / NKL /
KURZYP, Stanisław WKS Śląsk Wrocław 99 2225 65.11/18 NKL-bPK / NKL /
KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław 99 50.55/2 DNF / NKL /
DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 42 684 91.34/10 /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 86 402 87.27/35
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 81 331 40.03/1 67.24/1 107.27/1
2.PALÁT, Petr KOB Alfa Brno 29 40.10/2 79.53/2 120.03/2
3.PRUSA, Michal USK Praha 96 52.21/5 80.05/3 132.26/3
4.KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan Gdańsk 62 4349 48.03/3 85.51/7 133.54/4
5.KONARCZAK, Dariusz 17BZ/KS Hades 108903 59.21/8 81.27/4 140.48/5
6.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 1673 59.41/9 85.32/6 145.13/6
7.KOPECKÝ, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 61.27/11 85.21/5 146.48/7
8.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy 13 4909 61.52/12 88.47/8 150.39/8
9.STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualnie, Lubus 16 4684 56.11/6 98.26/11 154.37/9
10.HANZL, Tomáš Sportcentrum Jičín 68 59.15/7 102.55/12 162.10/10
11.DUDA, Jakub KInO ORIENTOP Wrocła 27 5327 61.17/10 112.16/13 173.33/11
12.JAGIELSKI, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 5471 84.14/14 91.14/9 175.28/12
13.DRĄGOWSKI, Piotr OK! Sport Warszawa 54 687 66.59/13 121.07/14 188.06/13
14.SURMA, Grzegorz PKO Harpagan Gdańsk 62 5147 93.27/15 129.34/15 223.01/14
MARCINIAK, Tomasz KS Hades Poznań 35 DNF / DNF / NKL /
ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 37 2852 49.39/4 NKL-bPK / NKL /
FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan Gdańsk 62 4370 NKL-bPK / 98.25/10 NKL /
BORANEK, Petr USK Praha 96 DNF / DNF / NKL /
MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie 15 98.36/16
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MRÁZEK, Jiří OB Kotlářka 44 50.54/1 64.20/1 115.14/1
2.PTACEK, Ondrej KOS Tesla Brno 32 51.40/2 71.29/2 123.09/2
3.GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 21 2892 54.06/4 73.43/4 127.49/3
4.HÁJEK, Ondřej KOS Tesla Brno 32 55.37/5 72.48/3 128.25/4
5.LESTINSKY, Tomas Orienteering Adventu 60 53.53/3 77.49/6 131.42/5
6.MULÍČEK, Ondřej KOB Alfa Brno 29 61.12/7 77.16/5 138.28/6
7.SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 86 4873 62.28/8 78.36/7 141.04/7
8.REJMENT, Daniel Centrum OK 6 67.18/9 83.48/9 151.06/8
9.KUTLVAŠR, Ruda OOS TJ Spartak Vrchl 58 69.20/11 81.53/8 151.13/9
10.DOUSEK, Robert KOS Tesla Brno 32 57.02/6 101.25/15 158.27/10
11.KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualnie, Małop 17 5265 69.58/12 89.54/10 159.52/11
12.BAŁDYGA, Daniel 12BZ 1 73.17/14 93.36/11 166.53/12
13.FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij Osiek 92 3873 67.45/10 102.12/16 169.57/13
14.POZDÍLEK, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 73.34/15 104.53/17 178.27/14
15.PAWEŁ, Kaczmarski LKS Górzanka Nawojow 39 4317 85.27/17 97.50/14 183.17/15
16.PIETRZAK, Patryk HKS Azymut Mochy 13 1229 74.25/16 116.37/19 191.02/16
17.KURFÜRST, Pavel FS Praha 11 72.00/13 123.30/20 195.30/17
18.CIONOIU, Gheorghe TV Coburg- Neuses 78 102.07/19 137.29/21 239.36/18
DERLATKO, Marek HKS Azymut Mochy 13 NKL-LIM / 97.04/13 NKL /
PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 21 1304 NKL-bPK / 95.05/12 NKL /
HRUŠA, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 85.37/18 NKL-bPK / NKL /
GABROWSKI, Karol POLISPORTIVA 'G. MAS 63 110.17/18 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BASUS, Petr OK Sparta Praha 53 45.23/2 55.26/2 100.49/1
2.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Złocienie 91 2906 47.03/4 57.53/3 104.56/2
3.GMUR, Karol WKS Śląsk Wrocław 99 1237 52.12/8 54.43/1 106.55/3
4.BORUNSKÝ, Tomáš Orientační běh Opava 59 48.47/5 61.37/4 110.24/4
5.KOVALČÍK, Tomáš Orientační běh Opava 59 45.48/3 64.56/6 110.44/5
6.NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań 35 907 44.06/1 66.51/8 110.57/6
7.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport Warszawa 54 1130 51.01/6 65.03/7 116.04/7
8.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 2652 53.57/9 63.46/5 117.43/8
9.VÁVRA, Jaroslav OK Lokomotiva Pardub 51 54.19/11 67.02/9 121.21/9
10.ORANY, Tomáš OK Jihlava 48 53.58/10 68.05/10 122.03/10
11.CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 99 1330 56.37/13 68.55/12 125.32/11
12.JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice 84 4512 57.44/14 68.37/11 126.21/12
13.MÜLLER, Denis IHW Berlin 14 58.29/15 71.25/13 129.54/13
14.VELJACIK, Pavel OK Sparta Praha 53 56.12/12 76.59/14 133.11/14
15.KOLÁŘ, Viktor OK Slavia Hradec Krá 52 68.22/19 80.55/18 149.17/15
16.KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan Gdańsk 62 985 52.02/7 97.46/26 149.48/16
17.PIPEK, Kamil OK Lokomotiva Pardub 51 65.13/17 85.24/20 150.37/17
18.KUREČKA, Robert KOB Alfa Brno 29 67.51/18 83.57/19 151.48/18
19.KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut Mochy 13 4636 74.46/21 79.55/16 154.41/19
19.SEROCKI, Wojciech UMKS Kwidzyn 93 3695 77.05/24 77.36/15 154.41/19
21.SZMYT, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 4634 75.10/22 80.22/17 155.32/21
22.MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 2866 59.58/16 96.05/23 156.03/22
23.MURAWSKI, Piotr HKS Azymut Mochy 13 3588 78.09/25 93.05/21 171.14/23
24.FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 35 4414 74.09/20 97.13/24 171.22/24
25.JACHNA, Dariusz UMKS ORKAN Ostróda 94 2126 79.14/27 95.27/22 174.41/25
26.BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 95 2177 79.37/28 99.17/27 178.54/26
27.PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 93 4190 76.23/23 103.09/30 179.32/27
28.STROIŃSKI, Cezary HKS Azymut Mochy 13 3592 83.20/30 97.15/25 180.35/28
29.DRZKA, Stepan OK Lokomotiva Pardub 51 78.25/26 102.22/29 180.47/29
30.BRAATZ, Frank IHW Berlin 14 83.00/29 107.11/32 190.11/30
31.HÁP, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 89.31/31 103.57/31 193.28/31
32.LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan Gdańsk 62 4846 99.38/32 101.48/28 201.26/32
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PODMOLÍK, Tomáš SKOB Zlín 66 38.54/1 48.59/1 87.53/1
2.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 99 717 42.43/4 51.19/2 94.02/2
3.ROMAN, Koucky VŠTJ Ekonom Praha 97 43.02/5 53.16/3 96.18/3
4.STASZAK, Artur UNTS Warszawa 95 2013 42.03/3 55.56/5 97.59/4
5.DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 39 1195 41.43/2 58.18/6 100.01/5
6.MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Kraków 100826 45.23/6 55.37/4 101.00/6
7.WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 99 1138 45.52/7 64.50/8 110.42/7
8.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków 1003192 47.42/9 64.47/7 112.29/8
9.NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 7 48.47/11 67.31/9 116.18/9
10.MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 95 2981 48.07/10 69.03/10 117.10/10
11.URBANIAK, Krzysztof Team 360 stopni 74 522 46.43/8 75.50/14 122.33/11
12.RŮŽIČKA, Ivan OK 99 Hradec Kralove 46 55.11/13 71.13/11 126.24/12
13.ANTONOWICZ, Jerzy Team 360 stopni 74 90 55.48/14 71.51/12 127.39/13
14.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 Gdynia 80 158 49.48/12 79.16/15 129.04/14
15.PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 1004588 59.33/16 82.05/17 141.38/15
16.SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 81 4827 62.23/17 81.44/16 144.07/16
17.VAN BOVEN, Donald TROL 77 56.34/15 89.28/19 146.02/17
18.SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk Wrocław 99 4648 63.31/18 83.12/18 146.43/18
19.MÜLLER, Robert Orienteering Adventu 60 71.42/19 112.31/22 184.13/19
20.AERDEN, Frank Kempische Orientatie 26 84.39/20 100.41/20 185.20/20
21.PORTKA, Mariusz Indywidualnie, Opols 19 5232 105.39/21 108.07/21 213.46/21
BUCHNAJZER, Mariusz CX80 Kalisz 7 DNF / DNF / NKL /
WRZOSEK, Zbigniew Indywidualnie, Mazow 18 569 DNF / DNF / NKL /
LIOR, Ayal Israel Orienteering 22 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MYSLIVEC, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 75.14/13 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HADAČ, Miroslav Orientační běh Opava 59 36.32/2 46.00/1 82.32/1
2.KOZŁOWSKI, Jacek UKS Patria Młynne 88 1044 35.39/1 48.45/2 84.24/2
3.NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków 1002725 40.32/3 50.22/4 90.54/3
4.FENCL, Jiří Lokomotiva Pardubice 40 45.26/7 49.22/3 94.48/4
5.MORAWSKI, Paweł Indywidualnie, Pomor 20 145 43.16/4 52.14/7 95.30/5
6.CHMELAŘ, Pavel OK Slavia Hradec Krá 52 45.35/8 50.27/5 96.02/6
7.DE VEIRMAN, Andre TROL 77 47.22/9 50.40/6 98.02/7
8.WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 95 113 45.11/6 53.49/8 99.00/8
9.VAN HOEY, Hendrik TROL 77 44.33/5 58.51/10 103.24/9
10.WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 95 3555 53.07/10 58.16/9 111.23/10
11.MALARZ, Zbigniew Indywidualnie, Opols 19 59.41/13 75.07/12 134.48/11
12.AMAR, Itzik Israel Orienteering 22 58.44/12 82.07/14 140.51/12
13.HLAVÁČEK, Lubomír OK 99 Hradec Kralove 46 63.41/15 77.41/13 141.22/13
14.PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 67 66.39/17 85.02/15 151.41/14
15.LUX, Zdeněk OB Kunvald 45 65.36/16 96.54/18 162.30/15
16.DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady Raszków 79 780 68.41/18 96.32/17 165.13/16
17.BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 35 3699 76.27/19 93.13/16 169.40/17
LIBER, Vlastimil Orientační běh Opava 59 DNF / 67.05/11 NKL /
HANUŠ, Luboš TJ Start Náchod 76 54.30/11 NKL-bPK / NKL /
ŁUGOM, Andrzej 1PBLog 107 63.02/14 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GREPL, Ladislav Hana Orienteering 12 33.06/1 39.52/1 72.58/1
2.DUŠÁTKO, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 39.13/4 41.20/2 80.33/2
3.ZDRAHAL, Robert Hana Orienteering 12 38.14/2 45.35/3 83.49/3
4.MIREK, Fanta VŠTJ Ekonom Praha 97 42.08/6 46.32/4 88.40/4
5.BĚHOUN, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 40.46/5 51.11/9 91.57/5
6.WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 39 1121 38.44/3 54.57/11 93.41/6
7.MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 stopni 74 1758 44.36/7 49.21/7 93.57/7
8.DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel Kraków 1001533 45.11/8 49.40/8 94.51/8
9.WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły NDM 64 1173 47.34/11 48.36/6 96.10/9
10.SEGAL, Davidi Israel Orienteering 22 45.27/9 52.28/10 97.55/10
11.TREJTNAR, Pavel OB Kunvald 45 52.05/13 60.09/12 112.14/11
12.POLEWSKI, Dariusz Indywidualnie, Opols 19 4258 53.48/14 60.54/13 114.42/12
13.MARKOWSKI, Adam UKS Energetyk Dychów 82 49.32/12 70.40/17 120.12/13
14.ZDRÁHAL, Tomas Hana Orienteering 12 63.36/15 61.25/14 125.01/14
15.VISNA, Milan Hana Orienteering 12 46.50/10 83.08/20 129.58/15
16.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 90 1496 66.08/16 82.16/19 148.24/16
17.SOUČEK, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 81.32/19 68.46/16 150.18/17
18.ALBERT, Frantisek Hana Orienteering 12 74.06/18 81.50/18 155.56/18
19.WOLLSTEIN, Dan Israel Orienteering 22 92.26/20 68.44/15 161.10/19
20.HNYK, Petr TJ Start Náchod 76 72.21/17 88.56/21 161.17/20
BÍLEK, Jaromír OB Kunvald 45 NKL-bPK / DNF / NKL /
DRĄGOWSKI, Robert OK! Sport Warszawa 54 690 47.42/5 /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KALIBÁN, Pavel TJ Start Náchod 76 37.01/1 41.03/1 78.04/1
2.KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 33 528 42.38/2 50.34/2 93.12/2
3.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 34 44.32/3 55.04/3 99.36/3
4.POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojow 39 45.13/4 60.15/4 105.28/4
5.OLBRYCHT, Janusz Indywidualnie, Mazow 18 228 52.42/5 67.45/7 120.27/5
6.HORNIK, Zbigniew LKO Leszno 38 1554 64.03/8 61.07/5 125.10/6
7.ŠROLER, Zdeněk OB Kunvald 45 60.03/6 66.49/6 126.52/7
8.POHL, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 60.22/7 98.36/8 158.58/8
SITRIT, Meir Ben Israel Orienteering 22 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły NDM 64 69 41.11/2 59.27/2 100.38/1
2.ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 37 190 39.46/1 64.04/4 103.50/2
3.MCSWAN, Georgy OLA TSV Deggendorf 55 41.48/3 62.22/3 104.10/3
4.HROBAŘ, Rudolf SRK Rychnov 69 65.16/9 51.06/1 116.22/4
5.GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 99 5303 50.55/6 68.22/5 119.17/5
6.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 84 2697 46.01/5 84.17/7 130.18/6
7.SMOLKA, Milos Hana Orienteering 12 44.52/4 86.52/8 131.44/7
8.STREGL, Tomas OOS TJ Spartak Vrchl 58 51.47/7 83.02/6 134.49/8
9.VITEK, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 53.21/8 112.18/9 165.39/9
DVOŘÁK, Vlastimil Baník Ostrava 4 67.06/10 DNF / NKL /
KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 100830 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M75 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły NDM 64 1168 37.50/1 59.00/1 96.50/1
2.SOKOLAR, Zdeněk TJ Start Náchod 76 47.59/2 62.23/2 110.22/2
3.SEIDL, Karel TJ Spartak Rychnov 75 59.07/3 66.13/3 125.20/3
4.MINSKY, Menachem Israel Orienteering 22 74.28/4 115.18/4 189.46/4
Końcowe wyniki kategorii : M80 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNÝ, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 47.55/1 67.35/1 115.30/1
Końcowe wyniki kategorii : Rodzinna 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURFÜRSTOVÁ, Anna FS Praha 11 0b.PK 28.27/1 0b.PK 40.22/1 0b.PK 68.49/1
2.MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 1005196 0b.PK 36.51/3 0b.PK 45.30/2 0b.PK 82.21/2
3.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 1005223 0b.PK 37.03/4 0b.PK 45.39/3 0b.PK 82.42/3
4.KUTLVAŠROVÁ, Marta OOS TJ Spartak Vrchl 58 0b.PK 42.11/6 0b.PK 50.34/4 0b.PK 92.45/4
5.MASTELA, Michał i Hania Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 36.48/2 0b.PK 57.17/6 0b.PK 94.05/5
6.VAN BOVEN, Lotte TROL 77 0b.PK 38.49/5 0b.PK 61.43/9 0b.PK100.32/6
7.MRÁZEK, Václav OB Kotlářka 44 0b.PK 52.50/8 0b.PK 56.13/5 0b.PK109.03/7
8.MARCINIAK, Dorota Tadeusz KS Hades Poznań 35 0b.PK 49.36/7 0b.PK 60.37/7 0b.PK110.13/8
9.JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 84 4513 0b.PK 55.50/12 0b.PK 62.47/10 0b.PK118.37/9
10.PIETRZAK, Inez HKS Azymut Mochy 13 0b.PK 56.22/13 0b.PK 84.04/11 0b.PK140.26/10
11.SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 86 0b.PK 83.50/15 0b.PK 60.40/8 0b.PK144.30/11
12.PUSTKOWSKI, Malina PKO Harpagan Gdańsk 62 4889 0b.PK 55.20/11 0b.PK114.27/13 0b.PK169.47/12
13.WAŚKO, Donata UKS Arkady Raszków 79 0b.PK 89.27/16 0b.PK106.17/12 0b.PK195.44/13
14.RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan Gdańsk 62 4890 0b.PK 55.11/9 1b.PK 77.57/14 1b.PK133.08/14
15.JURCZYK, Marta UKS Sparta Czyżowice 90 2052 0b.PK 55.11/9 2b.PK 52.59/15 2b.PK108.10/15
MORAWSKA, Aniela UNTS Warszawa 95 DNF / DNF / NKL /
MORAWSKI, Ignacy UNTS Warszawa 95 DNF / DNF / NKL /
BELA, Winnig IHW Berlin 14 0b.PK 79.52/14 DNF / NKL /
BRZÓSTEK, Antoni Katowice 25 / 3b.PK 83.53/16 /
Końcowe wyniki kategorii : Średnia 1.E 2.E Raz. 2.E
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SEREDYŃSKI, Tomasz Indywidualnie 15 0b.PK 56.43/2 0b.PK 38.44/2 0b.PK 95.27/1
2.SORNAT, Paweł Indywidualnie 15 0b.PK 48.42/1 0b.PK 53.11/7 0b.PK101.53/2
3.GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanó 36 4830 0b.PK 66.34/3 0b.PK 40.57/3 0b.PK107.31/3
4.CIURA, Krzysztof Indywidualnie 15 0b.PK 68.30/4 0b.PK 56.21/8 0b.PK124.51/4
5.TOMASZEWSKI, Jacek Dolnośląski Klub Cur 9 0b.PK 78.29/7 0b.PK 46.40/4 0b.PK125.09/5
6.KOPECKÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 0b.PK 74.45/6 0b.PK 51.22/6 0b.PK126.07/6
7.KOZŁOWSKA, Maria UKS Patria Młynne 88 0b.PK 70.45/5 0b.PK 65.09/10 0b.PK135.54/7
8.ROMANIAK, Sebastian Szczodrkowice 73 0b.PK105.40/9 0b.PK 62.00/9 0b.PK167.40/8
9.DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwar 87 5323 0b.PK107.32/10 0b.PK110.26/11 0b.PK217.58/9
PISAREK, Renata WKS Wawel Kraków 100 0b.PK103.31/8 DNF / NKL /
MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie 15 0b.PK 50.44/5 /
DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum Jelenia 42 1101 0b.PK 29.19/1 /
|