Wyniki zawodów z miedzyczasami 23.07.2021 11:42:52
Puchar Roztocza
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.3km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-47 3-32 4-33 5-49 6-48 7-100
1 KARDASZ, Karolina 35.52 8.21/1* 9.27/1* 23.13/1* 24.24/1* 27.35/1* 29.24/1* 35.21/1* 35.52/1*
UKS Azymut Siedliska 8.21/1* 1.06/1* 13.46/1* 1.11/1* 3.11/1* 1.49/1* 5.57/1* 0.31/1*
LEMIESZEK, Magdalena DNF / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / /
LEMIESZEK, Katarzyna DNF / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 1.1km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-33 3-49 4-48 5-100
1 NIEDŹWIECKA, Lena 22.14 1b.PK 1.27/1* 5.21/1* 11.36/1* 14.02/1* / 17.14/1*
UKS Azymut Siedliska 1.27/1* 3.54/1* 6.15/3 2.26/4 / /
2 NOWAK, Magdalena 26.10 1b.PK 2.28/3 8.46/3 15.47/3 17.58/3 / 21.10/2
UKS Azymut Siedliska 2.28/3 6.18/4 7.01/4 2.11/1* / /
3 KOŁTUN, Zuzanna 31.49 0b.PK 3.33/4 11.51/4 15.08/2 17.33/2 30.47/1* 31.49/3
UKS Azymut Siedliska 3.33/4 8.18/5 3.17/2 2.25/3 13.14/2 1.02/3
4 SIERKOWSKA, Karolina 33.03 0b.PK 1.57/2 7.53/2 23.29/4 26.04/4 32.30/2 33.03/4
UKS Azymut Siedliska 1.57/2 5.56/2 15.36/6 2.35/6 6.26/1* 0.33/1*
5 SZAREK, Zuzanna 38.27 1b.PK 9.25/5 20.48/5 27.51/6 30.06/6 / 33.27/5
UKS Azymut Siedliska 9.25/5 11.23/6 7.03/5 2.15/2 / /
6 SEŃ, Justyna 43.53 0b.PK 17.45/6 23.53/6 27.03/5 29.32/5 42.54/3 43.53/6
UKS Azymut Siedliska 17.45/6 6.08/3 3.10/1* 2.29/5 13.22/3 0.59/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.9km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-32 3-34 4-49 5-48 6-46 7-45 8-100
1 KOWAL, Julia 32.33 7.57/2 13.00/2 16.31/1* 20.54/1* 23.25/1* 26.06/1* 28.54/1* 32.04/1* 32.33/1*
UKS Azymut Dębów 7.57/2 5.03/1* 3.31/1* 4.23/1* 2.31/4 2.41/1* 2.48/1* 3.10/1* 0.29/1*
2 SZALA, Wiktoria 41.29 12.02/4 17.26/4 21.46/4 27.25/2 29.44/2 33.05/2 36.57/2 40.48/2 41.29/2
UKS Azymut Dębów 12.02/4 5.24/2 4.20/2 5.39/2 2.19/2 3.21/2 3.52/3 3.51/3 0.41/5
3 ZYGADŁO, Marcelina 45.31 5.56/1* 11.34/1* 17.08/2 31.19/3 33.52/3 37.16/3 41.05/3 44.51/3 45.31/3
UKS Azymut Dębów 5.56/1* 5.38/3 5.34/4 14.11/3 2.33/5 3.24/3 3.49/2 3.46/2 0.40/4
4 KOWAL, Paulina 49.46 9.54/3 15.37/3 21.12/3 35.23/4 37.45/4 41.09/4 45.05/4 49.13/4 49.46/4
UKS Azymut Dębów 9.54/3 5.43/5 5.35/5 14.11/3 2.22/3 3.24/3 3.56/5 4.08/4 0.33/3
5 RUCHAŁA, Julia 53.44 13.58/5 19.37/5 25.09/5 39.24/5 41.41/5 45.07/5 49.00/5 53.13/5 53.44/5
UKS Azymut Dębów 13.58/5 5.39/4 5.32/3 14.15/5 2.17/1* 3.26/5 3.53/4 4.13/5 0.31/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.3km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-47 3-33 4-34 5-37 6-38 7-48 8-43 9-45 10-44
11-100
1 SIERKOWSKA, Marta 31.15 1.22/3 2.19/1* 4.38/1* 6.50/3 9.51/2 15.02/2 20.44/2 24.03/2 27.20/1* 28.07/1*
UKS Azymut Siedliska 1.22/3 0.57/3 2.19/2 2.12/5 3.01/4 5.11/4 5.42/2 3.19/2 3.17/1* 0.47/2
30.46/1* 31.15/1*
2.39/5 0.29/4
2 JUCHA, Weronika 34.45 1.36/5 2.26/3 4.41/2 6.21/1* 9.18/1* 14.35/1* 18.48/1* 21.28/1* 31.04/2 32.18/2
UKS Azymut Dębów 1.36/5 0.50/1* 2.15/1* 1.40/1* 2.57/3 5.17/5 4.13/1* 2.40/1* 9.36/7 1.14/7
34.19/2 34.45/2
2.01/1* 0.26/1*
3 WOJCIECHOWSKA, Honorata 38.37 1.21/2 2.50/5 7.01/5 8.53/5 13.22/4 17.12/3 23.53/3 28.36/3 34.37/3 35.43/3
UKS Azymut Dębów 1.21/2 1.29/5 4.11/7 1.52/2 4.29/5 3.50/2 6.41/4 4.43/5 6.01/5 1.06/5
38.11/3 38.37/3
2.28/3 0.26/1*
4 BOŻEK, Ewelina 42.29 1.31/4 2.27/4 4.50/3 6.49/2 17.52/6 22.39/6 28.55/5 32.25/5 38.45/5 39.31/5
UKS Azymut Siedliska 1.31/4 0.56/2 2.23/3 1.59/4 11.03/7 4.47/3 6.16/3 3.30/3 6.20/6 0.46/1*
41.57/4 42.29/4
2.26/2 0.32/6
5 MIELKO, Zuzanna 42.36 1.16/1* 2.22/2 4.59/4 7.31/4 10.11/3 17.29/4 26.53/4 32.12/4 36.17/4 37.16/4
UKS Azymut Siedliska 1.16/1* 1.06/4 2.37/5 2.32/7 2.40/1* 7.18/6 9.24/6 5.19/7 4.05/2 0.59/3
42.06/5 42.36/5
4.50/6 0.30/5
6 ADAMIAK, Amelia 46.55 1.59/6 6.26/6 8.55/6 11.21/6 14.07/5 21.27/5 30.55/6 36.07/6 40.18/6 41.17/6
UKS Azymut Siedliska 1.59/6 4.27/6 2.29/4 2.26/6 2.46/2 7.20/7 9.28/7 5.12/6 4.11/3 0.59/3
46.19/6 46.55/6
5.02/7 0.36/7
7 WYCZARSKA, Maria 50.42 2.23/7 10.00/7 12.53/7 14.48/7 25.41/7 29.15/7 35.58/7 40.39/7 46.39/7 47.45/7
UKS Azymut Dębów 2.23/7 7.37/7 2.53/6 1.55/3 10.53/6 3.34/1* 6.43/5 4.41/4 6.00/4 1.06/5
50.15/7 50.42/7
2.30/4 0.27/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16-21 3.5km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-36 3-35 4-37 5-38 6-39 7-41 8-43 9-48 10-45
11-46 12-49 13-47 14-100
1 LEŚNICKA, Agnieszka 39.46 2.46/2 8.35/2 13.03/1* 20.14/3 23.32/2 25.24/2 30.05/2 32.52/1* 34.53/1* 35.54/1*
UKS Azymut Dębów 2.46/2 5.49/2 4.28/1* 7.11/4 3.18/1* 1.52/2 4.41/4 2.47/1* 2.01/1* 1.01/1*
37.03/1* 37.38/1* 38.32/1* 39.10/1* 39.46/1*
1.09/1* 0.35/1* 0.54/1* 0.38/1* 0.36/3
2 KIEŁB, Wiktoria 41.15 2.41/1* 8.22/1* 13.44/2 16.59/1* 22.02/1* 23.44/1* 27.17/1* 32.59/2 35.13/2 36.19/2
UKS Azymut Dębów 2.41/1* 5.41/1* 5.22/3 3.15/2 5.03/3 1.42/1* 3.33/1* 5.42/4 2.14/2 1.06/2
37.41/2 38.30/2 40.09/2 40.47/2 41.15/2
1.22/2 0.49/2 1.39/3 0.38/1* 0.28/1*
3 KIEŁB, Patrycja 45.39 3.51/3 11.25/4 16.01/3 19.31/2 25.11/3 27.28/3 31.51/3 35.59/3 39.12/3 40.38/3
UKS Azymut Dębów 3.51/3 7.34/4 4.36/2 3.30/3 5.40/4 2.17/3 4.23/3 4.08/3 3.13/4 1.26/3
42.11/3 43.10/3 44.04/3 44.51/3 45.39/3
1.33/3 0.59/4 0.54/1* 0.47/3 0.48/4
4 GOŁĘBIOWSKA, Monika 58.21 4.18/4 10.40/3 20.18/4 23.30/4 27.12/4 37.23/4 41.09/4 44.56/4 47.39/4 49.55/4
KU AZS UMCS Lublin 4.18/4 6.22/3 9.38/4 3.12/1* 3.42/2 10.11/4 3.46/2 3.47/2 2.43/3 2.16/4
52.08/4 53.05/4 56.48/4 57.46/4 58.21/4
2.13/4 0.57/3 3.43/4 0.58/4 0.35/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+ 2.8km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-49 3-32 4-34 5-38 6-40 7-42 8-43 9-48 10-45
11-46 12-47 13-100
1 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka 37.05 1.26/1* 2.29/1* 4.27/1* 6.49/1* 12.01/1* 17.19/1* 21.59/1* 23.37/1* 25.50/1* 27.10/1*
1bdm / KU AZS UMCS Lublin 1.26/1* 1.03/1* 1.58/1* 2.22/1* 5.12/1* 5.18/2 4.40/1* 1.38/2 2.13/1* 1.20/1*
33.06/1* 34.20/1* 36.25/1* 37.05/1*
5.56/2 1.14/1* 2.05/2 0.40/2
2 TARNOWSKA, Ewa 37.48 1.30/2 2.55/2 5.36/2 8.56/2 16.29/2 20.47/2 26.43/2 27.51/2 30.51/2 32.11/2
KU AZS UMCS Lublin 1.30/2 1.25/2 2.41/2 3.20/2 7.33/2 4.18/1* 5.56/2 1.08/1* 3.00/2 1.20/1*
34.09/2 36.12/2 37.13/2 37.48/2
1.58/1* 2.03/2 1.01/1* 0.35/1*
SOBIESZEK, Monika DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
SALAMON, Karolina DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.3km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-47 3-32 4-33 5-49 6-48 7-100
1 KOWALIK-MOTYKA, Jan 25.52 2.24/1* 8.49/1* 14.28/2 16.02/1* 17.16/1* 21.13/1* 25.15/1* 25.52/1*
UKS Azymut Dębów 2.24/1* 6.25/2 5.39/2 1.34/2 1.14/1* 3.57/3 4.02/1* 0.37/2
2 KOŚĆ, Kacper 32.08 2.31/2 10.59/2 14.18/1* 18.44/2 23.59/2 26.19/2 31.27/2 32.08/2
UKS Azymut Siedliska 2.31/2 8.28/3 3.19/1* 4.26/3 5.15/3 2.20/2 5.08/2 0.41/3
3 MATWIEJCZUK, Kamil 38.05 10.28/3 11.36/3 25.11/3 26.19/3 29.41/3 31.26/3 37.33/3 38.05/3
UKS Azymut Siedliska 10.28/3 1.08/1* 13.35/3 1.08/1* 3.22/2 1.45/1* 6.07/3 0.32/1*
KORULCZYK, Stanisław DNF / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 1.1km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-33 3-49 4-48 5-100
1 CIEŚLIŃSKI, Juliusz 19.12 0b.PK 1.48/2 5.19/1* 7.25/1* 8.43/1* 18.37/1* 19.12/1*
UKS Azymut Siedliska 1.48/2 3.31/1* 2.06/1* 1.18/1* 9.54/7 0.35/2
2 OŻÓG, Bartłomiej 23.04 0b.PK 3.00/5 7.34/2 11.11/2 12.50/2 22.31/3 23.04/3
UKS Azymut Siedliska 3.00/5 4.34/2 3.37/2 1.39/2 9.41/6 0.33/1*
3 RYBAK, Igor 26.08 1b.PK 1.25/1* / 12.52/3 15.21/3 20.29/2 21.08/2
UKS Azymut Siedliska 1.25/1* / / 2.29/6 5.08/2 0.39/3
4 HALINOWSKI, Antoni 27.19 0b.PK 3.28/6 9.05/4 13.42/4 16.51/4 26.27/4 27.19/4
UKS Azymut Siedliska 3.28/6 5.37/3 4.37/3 3.09/7 9.36/5 0.52/4
5 HERETA, Bartłomiej 45.49 0b.PK 2.00/3 7.56/3 37.29/5 39.33/5 44.40/5 45.49/5
UKS Azymut Siedliska 2.00/3 5.56/4 29.33/6 2.04/4 5.07/1* 1.09/5
6 DZIDUCH, Jakub 47.26 0b.PK 2.06/4 13.56/5 37.35/6 39.40/6 46.17/6 47.26/6
UKS Azymut Siedliska 2.06/4 11.50/5 23.39/5 2.05/5 6.37/4 1.09/5
7 KIECANA, Jakub 58.10 0b.PK 12.53/7 36.41/6 49.30/7 51.32/7 56.52/7 58.10/7
UKS Azymut Siedliska 12.53/7 23.48/6 12.49/4 2.02/3 5.20/3 1.18/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.9km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-32 3-34 4-49 5-48 6-46 7-45 8-100
1 SZUWARA, Eryk 30.09 2.52/1* 7.17/1* 10.17/1* 15.58/1* 17.46/1* 21.32/1* 23.59/1* 29.37/1* 30.09/1*
KU AZS UMCS Lublin 2.52/1* 4.25/3 3.00/2 5.41/2 1.48/1* 3.46/4 2.27/1* 5.38/4 0.32/2
2 ZIĘBA, Konrad 31.27 6.51/2 9.30/2 12.34/2 19.55/2 22.28/2 25.04/2 27.55/2 30.54/2 31.27/2
UKS Azymut Dębów 6.51/2 2.39/1* 3.04/3 7.21/3 2.33/3 2.36/1* 2.51/4 2.59/2 0.33/4
3 TUR, Mikołaj 35.13 10.56/4 13.38/3 16.24/3 23.57/3 26.17/3 29.21/3 31.51/3 34.42/3 35.13/3
UKS Azymut Siedliska 10.56/4 2.42/2 2.46/1* 7.33/4 2.20/2 3.04/2 2.30/2 2.51/ 0.31/1*
4 HALINOWSKI, Jakub 43.40 8.43/3 13.49/4 21.34/4 25.04/4 34.23/4 37.33/4 40.03/4 43.08/4 43.40/4
UKS Azymut Siedliska 8.43/3 5.06/4 7.45/4 3.30/1* 9.19/4 3.10/3 2.30/2 3.05/3 0.32/2
GAWAŁKIEWICZ, Mieszko DNF / / / / / / / / /
SSRS / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.8km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-35 3-37 4-38 5-46 6-43 7-44 8-45 9-47 10-100
1 KRUK, Wojciech 37.20 3.34/1* 9.41/3 13.21/3 16.35/2 26.34/2 31.36/3 33.14/3 33.49/2 35.48/1* 36.40/1*
UKS Azymut Dębów 3.34/1* 6.07/3 3.40/2 3.14/2 9.59/6 5.02/3 1.38/3 0.35/1* 1.59/1* 0.52/4
37.20/1*
0.40/9
2 LIS, Antoni 38.05 4.06/5 8.18/1* 11.29/1* 14.21/1* 25.44/1* 30.49/1* 32.19/1* 32.57/1* 36.06/2 37.41/2
UKS Azymut Dębów 4.06/5 4.12/1* 3.11/1* 2.52/1* 11.23/7 5.05/5 1.30/1* 0.38/3 3.09/3 1.35/8
38.05/2
0.24/1*
3 BEKIER, Daniel 41.12 4.19/6 11.31/6 15.41/5 20.27/4 27.25/3 31.17/2 33.09/2 34.46/3 39.58/3 40.40/3
UKS Azymut Siedliska 4.19/6 7.12/5 4.10/5 4.46/4 6.58/2 3.52/1* 1.52/4 1.37/9 5.12/9 0.42/1*
41.12/3
0.32/6
4 PIÓRO, Dawid 42.13 3.55/4 8.40/2 13.20/2 17.47/3 29.43/5 34.52/4 36.25/4 37.01/4 40.00/4 41.46/4
UKS Azymut Siedliska 3.55/4 4.45/2 4.40/6 4.27/3 11.56/8 5.09/6 1.33/2 0.36/2 2.59/2 1.46/9
42.13/4
0.27/2
5 SZUWARA, Daniel 43.39 3.50/2 11.11/5 15.14/4 21.53/5 28.38/4 35.35/5 38.15/5 39.02/5 42.23/5 43.08/5
KU AZS UMCS Lublin 3.50/2 7.21/6 4.03/4 6.39/9 6.45/1* 6.57/7 2.40/8 0.47/4 3.21/4 0.45/3
43.39/5
0.31/4
6 PRZEGON, Krzysztof 48.02 6.02/8 15.11/8 19.03/6 25.35/7 33.29/6 38.31/6 40.47/6 41.59/6 46.18/6 47.30/6
UKS Azymut Siedliska 6.02/8 9.09/7 3.52/3 6.32/7 7.54/5 5.02/3 2.16/5 1.12/7 4.19/7 1.12/5
48.02/6
0.32/6
7 SZAREK, Wiktor 52.14 4.55/7 11.07/4 23.07/8 29.39/8 37.32/7 42.33/7 44.52/7 46.02/7 50.22/7 51.43/7
UKS Azymut Siedliska 4.55/7 6.12/4 12.00/9 6.32/7 7.53/4 5.01/2 2.19/6 1.10/6 4.20/8 1.21/6
52.14/7
0.31/4
8 KIERSZTYN, Jakub 59.50 11.25/9 23.18/9 31.33/9 37.44/9 44.45/9 52.04/9 54.23/9 55.14/9 58.37/9 59.21/8
UKS Azymut Siedliska 11.25/9 11.53/9 8.15/8 6.11/6 7.01/3 7.19/8 2.19/6 0.51/5 3.23/5 0.44/2
59.50/8
0.29/3
9 KOŚĆ, Krystian 60.22 3.53/3 14.15/7 19.56/7 24.43/6 37.59/8 49.59/8 52.49/8 54.11/8 58.28/8 59.49/9
UKS Azymut Siedliska 3.53/3 10.22/8 5.41/7 4.47/5 13.16/9 12.00/9 2.50/9 1.22/8 4.17/6 1.21/6
60.22/9
0.33/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 3.7km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-36 3-35 4-37 5-38 6-39 7-40 8-42 9-43 10-44
11-48 12-46 13-49 14-47 15-100
1 KRUK, Jakub 54.51 4.27/1* 11.18/1* 18.33/2 22.16/1* 26.14/1* 29.38/1* 35.24/1* 41.16/1* 42.33/1* 44.32/1*
UKS Azymut Dębów 4.27/1* 6.51/1* 7.15/2 3.43/2 3.58/2 3.24/2 5.46/3 5.52/3 1.17/2 1.59/2
48.02/1* 50.46/1* 51.49/1* 53.38/1* 54.16/1* 54.51/1*
3.30/3 2.44/3 1.03/1* 1.49/3 0.38/1* 0.35/1*
2 PARUCH, Paweł 61.11 4.50/3 12.39/3 18.04/1* 22.39/2 26.52/2 41.18/2 43.52/2 49.42/2 50.56/2 52.40/2
UKS Azymut Siedliska 4.50/3 7.49/3 5.25/1* 4.35/3 4.13/3 14.26/3 2.34/1* 5.50/2 1.14/1* 1.44/1*
55.27/2 57.09/2 58.31/2 59.36/2 60.36/2 61.11/2
2.47/1* 1.42/2 1.22/2 1.05/2 1.00/2 0.35/1*
3 SWATOWSKI, Kacper 72.32 4.33/2 11.26/2 35.00/3 37.56/3 41.08/3 43.25/3 46.52/3 52.36/3 53.55/3 58.33/3
UKS Azymut Siedliska 4.33/2 6.53/2 23.34/3 2.56/1* 3.12/1* 2.17/1* 3.27/2 5.44/1* 1.19/3 4.38/3
61.31/3 63.12/3 69.27/3 70.30/3 71.47/3 72.32/3
2.58/2 1.41/1* 6.15/3 1.03/1* 1.17/3 0.45/3
LEWCZUK, Filip DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
KARDASZ, Jakub DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
WAŁCZUK-PIECH, Wiktor DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 4.7km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-46 3-45 4-42 5-38 6-37 7-48 8-43 9-40 10-39
11-36 12-34 13-33 14-32 15-31 16-100
1 KOGUCIUK, Konrad 37.53 1.28/2 2.45/1* 4.47/2 7.52/1* 12.09/1* 14.01/1* 16.09/1* 17.44/1* 20.32/1* 23.00/1*
19 batalion Zmechanizowany Chełm 1.28/2 1.17/1* 2.02/2 3.05/1* 4.17/1* 1.52/1* 2.08/1* 1.35/1* 2.48/1* 2.28/1*
29.40/1* 32.55/1* 33.57/1* 34.45/1* 35.53/1* 37.26/1* 37.53/1*
6.40/1* 3.15/2 1.02/1* 0.48/2 1.08/1* 1.33/2 0.27/1*
2 KRUK, Michał 43.25 1.08/1* 2.56/2 4.00/1* 8.07/2 12.54/2 15.15/2 20.03/2 21.57/2 25.24/2 27.52/2
UKS Azymut Dębów 1.08/1* 1.48/2 1.04/1* 4.07/2 4.47/2 2.21/2 4.48/2 1.54/2 3.27/2 2.28/1*
35.41/2 38.54/2 40.06/2 40.47/2 41.59/2 42.58/2 43.25/2
7.49/2 3.13/1* 1.12/2 0.41/1* 1.12/2 0.59/1* 0.27/1*
LEMIESZEK, Konrad DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 4.4km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-49 3-46 4-43 5-42 6-40 7-38 8-37 9-48 10-39
11-35 12-36 13-33 14-32 15-47 16-100
1 SOŁOWIEJ, Stanisław 37.49 1.14/3 2.06/2 2.49/2 5.38/1* 6.59/1* 12.15/1* 16.51/2 18.40/2 20.49/1* 23.54/1*
KU AZS UMCS Lublin 1.14/3 0.52/2 0.43/1* 2.49/2 1.21/1* 5.16/4 4.36/3 1.49/4 2.09/1* 3.05/1*
27.50/1* 31.02/1* 34.08/1* 34.54/1* 36.09/1* 37.29/1* 37.49/1*
3.56/1* 3.12/1* 3.06/1* 0.46/1* 1.15/1* 1.20/4 0.20/1*
2 BALMOWSKI, Radosław 41.53 1.08/2 1.57/1* 2.44/1* 8.06/4 10.02/4 13.04/3 16.37/1* 18.13/1* 21.09/2 24.36/2
2 Pułk Inżynieryjny Inowrocław 1.08/2 0.49/1* 0.47/2 5.22/4 1.56/4 3.02/1* 3.33/2 1.36/2 2.56/4 3.27/2
30.19/2 34.14/2 37.38/2 38.37/2 40.06/2 41.26/2 41.53/2
5.43/2 3.55/2 3.24/2 0.59/3 1.29/2 1.20/4 0.27/3
3 MAZUREK, Paweł 50.26 1.16/4 2.23/4 3.34/3 9.03/5 10.42/5 15.44/4 18.50/3 20.19/3 22.37/3 27.40/3
1 Warszawska Brygada Pancerna 1.16/4 1.07/5 1.11/3 5.29/5 1.39/3 5.02/3 3.06/1* 1.29/1* 2.18/2 5.03/5
38.49/3 42.51/3 46.43/3 47.35/3 49.32/3 50.01/3 50.26/3
11.09/4 4.02/3 3.52/3 0.52/2 1.57/3 0.29/1* 0.25/2
4 DOBROWOLSKI, Piotr 58.09 1.02/1* 2.07/3 4.25/5 7.10/2 8.43/2 12.23/2 20.42/4 22.18/4 25.05/4 28.56/4
KU AZS UMCS Lublin 1.02/1* 1.05/4 2.18/5 2.45/1* 1.33/2 3.40/2 8.19/4 1.36/2 2.47/3 3.51/3
40.06/4 48.20/4 53.56/4 54.55/4 56.57/4 57.33/4 58.09/4
11.10/5 8.14/4 5.36/4 0.59/3 2.02/4 0.36/2 0.36/4
5 SZUWARA, Piotr 78.26 1.20/5 2.23/4 3.42/4 7.35/3 9.35/3 16.02/5 36.23/5 38.42/5 44.25/5 48.47/5
CSIL / KU AZS UMCS Lublin 1.20/5 1.03/3 1.19/4 3.53/3 2.00/5 6.27/5 20.21/5 2.19/5 5.43/5 4.22/4
56.08/5 65.04/5 71.27/5 73.15/5 75.59/5 76.58/5 78.26/5
7.21/3 8.56/5 6.23/5 1.48/5 2.44/5 0.59/3 1.28/5
MIROSŁAW, Marek DNF / / / / / / / / / /
InO.Maniak Nowa Dęba / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
KORULCZYK, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 3.4km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-36 4-35 5-34 6-38 7-39 8-40 9-43 10-45
11-48 12-46 13-49 14-47 15-100
1 LEWCZUK, Andrzej 39.25 1.20/2 3.30/2 10.17/2 14.41/1* 16.14/1* 21.19/1* 23.32/1* 26.39/1* 31.31/1* 33.32/1*
KU AZS UMCS Lublin 1.20/2 2.10/2 6.47/2 4.24/1* 1.33/2 5.05/1* 2.13/2 3.07/2 4.52/2 2.01/1*
34.41/1* 35.51/1* 36.37/1* 37.36/1* 38.52/1* 39.25/1*
1.09/2 1.10/1* 0.46/2 0.59/1* 1.16/1* 0.33/1*
2 TARNOWSKI, Mirosław 43.55 1.16/1* 3.12/1* 9.14/1* 19.32/2 21.01/2 26.58/2 28.49/2 31.17/2 35.35/2 37.47/2
KU AZS UMCS Lublin 1.16/1* 1.56/1* 6.02/1* 10.18/2 1.29/1* 5.57/2 1.51/1* 2.28/1* 4.18/1* 2.12/2
38.48/2 39.58/2 40.36/2 41.39/2 43.14/2 43.55/2
1.01/1* 1.10/1* 0.38/1* 1.03/2 1.35/2 0.41/2
|