Wyniki zawodów z miedzyczasami 28.06.2021 13:58:06
LimanowaCup2021 3.E
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 3.0km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-74 5-34 6-35 7-99
1 [172]MORDARSKA, Julita 21.10 2.05/1* 7.09/1* 9.56/1* 12.45/1* 14.18/1* 17.19/1* 20.32/1* 21.10/1*
UKS Patria, Młynne 2.05/1* 5.04/3 2.47/5 2.49/1* 1.33/1* 3.01/1* 3.13/1* 0.38/2
2 [165]JUSZCZAK, Anna 25.36 2.45/2 7.58/2 10.17/2 14.21/2 17.43/2 21.27/2 24.45/2 25.36/2
UKS Patria, Młynne 2.45/2 5.13/4 2.19/2 4.04/4 3.22/5 3.44/3 3.18/2 0.51/5
3 [95]BENESZ, Olga 29.03 3.22/3 10.45/4 13.19/4 17.08/4 19.23/4 23.59/4 28.27/3 29.03/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.22/3 7.23/5 2.34/4 3.49/3 2.15/3 4.36/4 4.28/3 0.36/1*
4 [129]JANAS, Agnieszka 29.36 7.45/5 12.22/5 14.36/5 18.06/5 20.08/5 23.43/3 28.57/4 29.36/4
UKS Kometa, Gliwice 7.45/5 4.37/1* 2.14/1* 3.30/2 2.02/2 3.35/2 5.14/4 0.39/3
5 [208]WOJDA, Katarzyna 33.03 4.00/4 8.45/3 11.14/3 16.05/3 18.49/3 25.34/5 32.23/5 33.03/5
UNTS, Warszawa 4.00/4 4.45/2 2.29/3 4.51/5 2.44/4 6.45/5 6.49/5 0.40/4
[99]GROMADZKA, Lena DNF / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / /
[220]BISKUPSKA, Maria PKNKL-bPK / 30.43/ 35.00/ 42.20/ 47.59/ 55.20/ 63.38/ 64.30/
WKS Wawel, Kraków / / 4.17/ 7.20/ 5.39/ 7.21/ 8.18/ 0.52/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 2.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-74 4-34 5-35 6-99
1 [146]FITRZYK, Martyna 23.16 0b.PK 9.44/4 11.40/4 14.15/1* 16.32/1* 19.43/1* 22.40/1* 23.16/1*
UKS Orlik Rajbrot 9.44/4 1.56/1* 2.35/1* 2.17/1* 3.11/1* 2.57/1* 0.36/1*
2 [163]DUPLAK, Sara 25.19 0b.PK 7.52/1* 10.11/1* 14.15/1* 17.37/2 21.21/2 24.37/2 25.19/2
UKS Patria, Młynne 7.52/1* 2.19/2 4.04/2 3.22/5 3.44/2 3.16/2 0.42/3
3 [151]TABOR, Julia 27.47 0b.PK 7.59/2 10.42/2 15.05/3 18.06/3 22.27/3 27.05/3 27.47/3
UKS Orlik Rajbrot 7.59/2 2.43/4 4.23/4 3.01/4 4.21/4 4.38/4 0.42/3
3 [162]DUNIKOWSKA, Nina 27.47 0b.PK 8.59/3 11.32/3 15.53/4 19.50/4 23.48/4 27.06/4 27.47/3
UKS Patria, Młynne 8.59/3 2.33/3 4.21/3 3.57/6 3.58/3 3.18/3 0.41/2
5 [169]KURNYTA, Aleksandra 35.24 0b.PK 11.34/5 14.30/5 20.30/5 23.11/5 28.53/5 34.27/5 35.24/5
UKS Patria, Młynne 11.34/5 2.56/6 6.00/5 2.41/2 5.42/6 5.34/5 0.57/6
6 [149]ŁACNA, Katarzyna 42.33 0b.PK 19.03/7 21.56/7 27.56/6 30.38/6 36.17/6 41.51/6 42.33/6
UKS Orlik Rajbrot 19.03/7 2.53/5 6.00/5 2.42/3 5.39/5 5.34/5 0.42/3
7 [223]BREKSA, Pia 53.00 0b.PK 14.43/6 19.26/6 28.27/7 34.37/7 42.00/7 52.02/7 53.00/7
WKS Wawel, Kraków 14.43/6 4.43/7 9.01/7 6.10/7 7.23/7 10.02/7 0.58/7
[145]FITER, Wiktoria DNF / / / / / / /
UKS Orlik Rajbrot / / / / / / /
[178]WIKTOR, Hanna DNF / / / / / / /
UKS Patria, Młynne / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 3.1km 0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-39 3-33 4-40 5-37 6-38 7-35 8-99
1 [41]RYCHŁOWSKA, Julia 26.34 1.55/1* 6.12/1* 8.54/1* 10.37/1* 12.55/1* 16.49/1* 22.10/1* 26.02/1* 26.34/1*
KS Kościelec, Chrzanów 1.55/1* 4.17/1* 2.42/2 1.43/3 2.18/2 3.54/2 5.21/6 3.52/2 0.32/1*
2 [37]HEBDA, Julia 27.32 2.17/2 7.08/2 9.52/2 11.33/2 13.52/2 17.48/2 23.06/2 27.00/2 27.32/2
KS Kościelec, Chrzanów 2.17/2 4.51/2 2.44/3 1.41/1* 2.19/3 3.56/3 5.18/5 3.54/3 0.32/1*
3 [219]BISKUPSKA, Małgorzata 28.42 6.49/10 11.40/6 14.11/5 15.52/4 17.56/4 21.32/4 24.29/4 28.05/3 28.42/3
WKS Wawel, Kraków 6.49/10 4.51/2 2.31/1* 1.41/1* 2.04/1* 3.36/1* 2.57/1* 3.36/1* 0.37/4
4 []DEPTA, Helena 29.20 3.04/4 8.23/3 11.24/3 13.29/3 16.15/3 20.48/3 24.25/3 28.39/4 29.20/4
WKS Wawel, Kraków 3.04/4 5.19/4 3.01/4 2.05/6 2.46/6 4.33/6 3.37/3 4.14/4 0.41/6
5 [11]PAKULSKA, Natalia 32.26 3.02/3 11.07/5 14.14/6 16.32/6 19.02/5 23.30/5 26.56/5 31.39/5 32.26/5
BKS Wataha, Warszawa 3.02/3 8.05/8 3.07/6 2.18/7 2.30/4 4.28/4 3.26/2 4.43/6 0.47/10
6 [39]PODGÓRSKA, Gabriela 36.17 9.56/12 15.24/9 18.28/8 20.15/8 23.01/7 27.30/7 31.15/7 35.37/6 36.17/6
KS Kościelec, Chrzanów 9.56/12 5.28/5 3.04/5 1.47/4 2.46/6 4.29/5 3.45/4 4.22/5 0.40/5
7 [222]BREKSA, Blanka 38.02 3.23/6 9.47/4 13.36/4 16.24/5 19.03/6 24.27/6 30.41/6 37.20/7 38.02/7
WKS Wawel, Kraków 3.23/6 6.24/7 3.49/9 2.48/9 2.39/5 5.24/7 6.14/11 6.39/12 0.42/7
8 [115]KOWAL, Julia 43.22 3.37/7 14.09/7 17.48/7 20.11/7 24.14/8 30.32/8 36.43/8 42.35/8 43.22/8
UKS Azymut, Dębów 3.37/7 10.32/12 3.39/8 2.23/8 4.03/10 6.18/8 6.11/9 5.52/8 0.47/10
9 [127]ZYGADŁO, Marcelina 45.20 11.33/13 17.14/12 20.35/11 22.34/9 26.11/9 32.37/9 38.48/9 44.38/9 45.20/9
UKS Azymut, Dębów 11.33/13 5.41/6 3.21/7 1.59/5 3.37/9 6.26/9 6.11/9 5.50/7 0.42/7
10 [123]SZALA, Wiktoria 65.46 5.13/8 14.16/8 19.14/9 22.48/10 30.13/10 52.49/10 58.50/10 64.49/10 65.46/10
UKS Azymut, Dębów 5.13/8 9.03/9 4.58/12 3.34/11 7.25/13 22.36/12 6.01/8 5.59/10 0.57/13
11 [89]KORNACKA, Hanna 66.29 6.18/9 15.26/10 20.20/10 23.52/11 30.51/11 53.04/11 59.52/11 65.46/11 66.29/11
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 6.18/9 9.08/10 4.54/11 3.32/10 6.59/11 22.13/11 6.48/12 5.54/9 0.43/9
12 [116]KOWAL, Paulina 67.51 7.16/11 16.27/11 21.17/12 25.00/12 32.17/12 54.56/13 60.54/12 66.56/12 67.51/12
UKS Azymut, Dębów 7.16/11 9.11/11 4.50/10 3.43/12 7.17/12 22.39/13 5.58/7 6.02/11 0.55/12
13 [17]CHABRZYK, Oliwia 69.30 3.11/5 28.47/13 36.42/13 43.29/13 46.48/13 54.19/12 61.26/13 68.54/13 69.30/13
ChabTeam 3.11/5 25.36/13 7.55/13 6.47/13 3.19/8 7.31/10 7.07/13 7.28/13 0.36/3
[]CZAPLA, Julia DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 4.5km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-53 4-50 5-46 6-58 7-70 8-52 9-61 10-57
11-73 12-66 13-68 14-99
1 [218]BISKUPSKA, Julia 42.57 4.23/1* 5.54/1* 8.28/1* 11.01/1* 13.22/1* 18.06/1* 23.29/1* 25.17/1* 26.13/1* 31.38/1*
WKS Wawel, Kraków 4.23/1* 1.31/1* 2.34/1* 2.33/1* 2.21/1* 4.44/1* 5.23/7 1.48/3 0.56/1* 5.25/2
34.33/1* 37.42/1* 41.10/1* 42.25/1* 42.57/1*
2.55/7 3.09/1* 3.28/1* 1.15/3 0.32/3
2 [244]OLEJNIK, Jaśmina 53.06 4.50/2 7.18/2 16.19/5 19.09/4 22.39/2 28.22/2 32.04/2 33.31/2 34.54/2 40.18/2
WKS Wawel, Kraków 4.50/2 2.28/7 9.01/10 2.50/3 3.30/3 5.43/6 3.42/2 1.27/1* 1.23/5 5.24/1*
42.45/2 46.48/2 51.03/2 52.24/2 53.06/2
2.27/1* 4.03/5 4.15/8 1.21/4 0.42/13
3 [202]MIANOWSKA, Antonina 53.38 5.11/3 7.48/3 16.52/7 19.41/5 23.06/3 28.56/3 32.31/3 34.00/3 35.18/3 40.47/3
UNTS, Warszawa 5.11/3 2.37/8 9.04/11 2.49/2 3.25/2 5.50/7 3.35/1* 1.29/2 1.18/3 5.29/3
43.18/3 47.21/3 51.31/3 52.55/3 53.38/3
2.31/2 4.03/5 4.10/5 1.24/5 0.43/14
4 [209]MOSZKOWICZ, Julia 66.23 9.18/9 11.08/7 20.07/10 25.43/10 33.57/7 39.23/7 43.40/7 45.49/6 47.14/4 54.31/4
Wawel Kraków 9.18/9 1.50/2 8.59/9 5.36/9 8.14/9 5.26/2 4.17/5 2.09/4 1.25/6 7.17/8
57.05/4 60.39/4 64.34/4 65.47/4 66.23/4
2.34/5 3.34/2 3.55/3 1.13/2 0.36/9
5 [195]WŁODARCZYK, Wiktoria 67.18 9.28/10 11.25/9 21.06/11 26.45/11 34.58/8 40.25/8 44.38/8 47.02/8 48.19/5 55.27/5
UKS Traper, Złocieniec 9.28/10 1.57/3 9.41/14 5.39/11 8.13/8 5.27/3 4.13/3 2.24/7 1.17/2 7.08/6
57.58/5 61.41/5 65.36/5 66.44/5 67.18/5
2.31/2 3.43/3 3.55/3 1.08/1* 0.34/8
6 [185]PORADA, Jagoda 69.05 10.36/12 12.38/12 22.11/12 27.49/12 35.55/10 41.28/9 45.45/9 48.00/9 49.26/6 56.28/6
UKS Reflex, Rybnik 10.36/12 2.02/4 9.33/13 5.38/10 8.06/7 5.33/4 4.17/5 2.15/5 1.26/7 7.02/5
59.03/6 63.10/6 66.45/6 68.24/6 69.05/6
2.35/6 4.07/8 3.35/2 1.39/6 0.41/12
7 [164]FITRZYK, Magdalena 72.25 6.03/4 8.17/4 12.28/2 16.09/2 26.00/4 33.08/4 40.02/4 42.46/4 49.27/7 57.39/8
UKS Patria, Młynne 6.03/4 2.14/6 4.11/3 3.41/5 9.51/10 7.08/10 6.54/9 2.44/8 6.41/13 8.12/9
61.56/8 65.55/7 70.08/7 71.54/7 72.25/7
4.17/10 3.59/4 4.13/7 1.46/9 0.31/2
8 [206]SZERLING, Lena 74.01 8.44/8 11.35/10 18.20/9 23.48/9 28.33/6 34.29/5 40.59/5 46.05/7 50.12/8 57.05/7
UNTS, Warszawa 8.44/8 2.51/9 6.45/7 5.28/8 4.45/4 5.56/8 6.30/8 5.06/10 4.07/9 6.53/4
60.38/7 66.13/8 71.28/8 73.28/8 74.01/8
3.33/8 5.35/12 5.15/10 2.00/14 0.33/5
9 [183]ZELEK, Martyna 74.27 7.19/6 10.16/6 14.32/3 18.11/3 28.02/5 35.06/6 42.04/6 44.49/5 51.30/9 59.42/9
UKS Patria, Młynne 7.19/6 2.57/10 4.16/4 3.39/4 9.51/10 7.04/9 6.58/10 2.45/9 6.41/13 8.12/9
63.55/9 67.58/9 72.10/9 73.55/9 74.27/9
4.13/9 4.03/5 4.12/6 1.45/8 0.32/3
10 [67]STANIEC, Julia 86.14 10.29/11 12.32/11 16.23/6 22.19/7 51.28/14 57.01/14 61.17/14 63.35/10 64.53/10 72.04/10
MKS MOS, Wrocław 10.29/11 2.03/5 3.51/2 5.56/14 29.09/14 5.33/4 4.16/4 2.18/6 1.18/3 7.11/7
74.36/10 78.47/10 83.53/10 85.34/10 86.14/10
2.32/4 4.11/9 5.06/9 1.41/7 0.40/11
11 [125]WYCZARSKA, Maria 103.04 12.36/13 17.48/13 26.46/13 31.08/13 36.23/11 45.29/10 54.16/10 68.23/11 72.48/12 83.51/12
UKS Azymut, Dębów 12.36/13 5.12/14 8.58/8 4.22/7 5.15/5 9.06/11 8.47/11 14.07/14 4.25/12 11.03/12
88.25/11 94.00/11 100.41/11 102.31/11 103.04/11
4.34/12 5.35/12 6.41/12 1.50/10 0.33/5
12 [156]WASILEWSKA, Olga 104.19 13.40/14 18.38/14 27.43/14 32.03/14 37.18/13 46.37/12 55.39/11 68.58/12 71.17/11 81.33/11
UKS OSiR, Góra Kalwaria 13.40/14 4.58/13 9.05/12 4.20/6 5.15/5 9.19/12 9.02/12 13.19/11 2.19/8 10.16/11
89.24/12 95.02/12 101.43/12 103.42/12 104.19/12
7.51/14 5.38/14 6.41/12 1.59/13 0.37/10
13 [112]JUCHA, Weronika 106.00 6.14/5 9.27/5 15.51/4 21.37/6 35.03/9 46.18/11 57.47/12 71.31/13 75.44/13 86.49/13
UKS Azymut, Dębów 6.14/5 3.13/12 6.24/5 5.46/13 13.26/13 11.15/13 11.29/13 13.44/13 4.13/11 11.05/13
91.22/13 96.56/13 103.38/13 105.31/13 106.00/13
4.33/11 5.34/11 6.42/14 1.53/11 0.29/1*
14 [124]WOJCIECHOWSKA, Honorata 108.06 8.21/7 11.22/8 17.52/8 23.33/8 36.57/12 48.17/13 59.46/13 73.28/14 77.39/14 88.53/14
UKS Azymut, Dębów 8.21/7 3.01/11 6.30/6 5.41/12 13.24/12 11.20/14 11.29/13 13.42/12 4.11/10 11.14/14
93.29/14 98.59/14 105.35/14 107.33/14 108.06/14
4.36/13 5.30/10 6.36/11 1.58/12 0.33/5
[40]PODGÓRSKA, Marta NKL-bPK 5.58/ 14.54/ / 23.11/ 26.55/ 33.29/ 40.17/ 42.49/ 44.37/ 51.20/
KS Kościelec, Chrzanów 5.58/ 8.56/ / / 3.44/ 6.34/ 6.48/ 2.32/ 1.48/ 6.43/
53.27/ 57.09/ 60.55/ 62.12/ 62.51/
2.07/ 3.42/ 3.46/ 1.17/ 0.39/
[232]HAŁUCHA, Milena DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-41 3-45 4-42 5-43 6-50 7-46 8-58 9-51 10-52
11-61 12-54 13-63 14-64 15-65 16-66 17-71 18-99
1 [267]SŁOŃSKA, Antonina 50.37 4.13/2 5.14/2 6.25/2 8.05/1* 12.04/2 14.58/3 18.33/2 23.30/1* 29.47/1* 32.50/1*
WKS Wawel, Kraków 4.13/2 1.01/2 1.11/2 1.40/2 3.59/3 2.54/5 3.35/2 4.57/2 6.17/3 3.03/1*
34.18/1* 38.42/1* 40.41/1* 42.58/1* 44.35/1* 46.01/1* 48.37/1* 50.00/1* 50.37/1*
1.28/1* 4.24/1* 1.59/1* 2.17/3 1.37/2 1.26/2 2.36/1* 1.23/1* 0.37/6
2 [54]PUDEŁEK, Jowita 56.22 5.01/5 6.18/6 7.28/4 9.05/4 12.28/3 14.54/2 18.19/1* 24.58/2 32.05/2 36.31/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.01/5 1.17/4 1.10/1* 1.37/1* 3.23/1* 2.26/1* 3.25/1* 6.39/6 7.07/5 4.26/5
38.02/2 43.52/2 45.55/2 48.02/2 49.32/2 50.54/2 54.15/2 55.53/2 56.22/2
1.31/2 5.50/4 2.03/3 2.07/1* 1.30/1* 1.22/1* 3.21/3 1.38/2 0.29/1*
3 [242]NIESSNER, Pola 58.48 3.42/1* 5.06/1* 6.21/1* 8.18/2 11.56/1* 14.47/1* 24.45/5 29.37/5 34.28/4 38.12/4
WKS Wawel, Kraków 3.42/1* 1.24/7 1.15/3 1.57/4 3.38/2 2.51/4 9.58/6 4.52/1* 4.51/1* 3.44/2
39.59/4 45.26/4 47.27/3 49.35/3 51.13/3 52.51/3 56.09/3 58.13/3 58.48/3
1.47/3 5.27/3 2.01/2 2.08/2 1.38/3 1.38/3 3.18/2 2.04/5 0.35/4
4 [153]DZWONKOWSKA, Paulina 60.14 4.54/4 5.49/3 7.08/3 8.54/3 13.48/4 16.34/4 20.38/3 26.17/3 32.05/2 36.41/3
UKS OSiR, Góra Kalwaria 4.54/4 0.55/1* 1.19/4 1.46/3 4.54/4 2.46/2 4.04/3 5.39/4 5.48/2 4.36/6
38.31/3 45.13/3 47.52/4 50.37/4 52.35/4 54.23/4 57.46/4 59.42/4 60.14/4
1.50/4 6.42/6 2.39/4 2.45/4 1.58/5 1.48/4 3.23/5 1.56/3 0.32/3
5 [113]KIEŁB, Patrycja 64.38 5.04/6 6.09/5 7.40/5 9.48/5 16.35/5 19.25/5 23.59/4 29.08/4 35.30/5 39.44/5
UKS Azymut, Dębów 5.04/6 1.05/3 1.31/5 2.08/5 6.47/6 2.50/3 4.34/4 5.09/3 6.22/4 4.14/4
41.43/5 47.05/5 50.34/5 53.59/5 55.44/5 57.40/5 61.31/5 64.00/5 64.38/5
1.59/5 5.22/2 3.29/6 3.25/5 1.45/4 1.56/5 3.51/7 2.29/8 0.38/7
6 [240]MICHNO, Marta 84.44 8.22/8 9.42/8 11.27/8 13.58/7 18.54/6 23.12/6 29.34/6 35.52/6 46.27/6 53.12/6
WKS Wawel, Kraków 8.22/8 1.20/6 1.45/6 2.31/6 4.56/5 4.18/7 6.22/5 6.18/5 10.35/7 6.45/7
55.49/6 62.33/6 66.24/6 72.29/6 75.02/6 78.18/6 82.00/6 84.05/6 84.44/6
2.37/7 6.44/7 3.51/7 6.05/8 2.33/7 3.16/7 3.42/6 2.05/6 0.39/8
7 [62]PARAFINIUK, Hanna 89.03 4.48/3 6.06/4 10.33/7 14.42/8 21.44/7 24.47/7 36.07/7 43.44/7 56.20/7 60.31/7
MKS Metalowiec, Łódź 4.48/3 1.18/5 4.27/8 4.09/8 7.02/7 3.03/6 11.20/7 7.37/7 12.36/8 4.11/3
63.54/7 70.34/7 73.33/7 78.44/7 80.57/7 82.57/7 86.19/7 88.32/7 89.03/7
3.23/8 6.40/5 2.59/5 5.11/7 2.13/6 2.00/6 3.22/4 2.13/7 0.31/2
8 [179]WRZYSZCZ, Weronika 110.18 6.11/7 7.50/7 9.57/6 12.54/6 22.32/8 26.51/8 38.34/8 47.22/8 56.33/8 70.19/8
UKS Patria, Młynne 6.11/7 1.39/8 2.07/7 2.57/7 9.38/8 4.19/8 11.43/8 8.48/8 9.11/6 13.46/8
72.23/8 80.37/8 87.28/8 92.14/8 94.56/8 100.20/8 107.41/8 109.43/8 110.18/8
2.04/6 8.14/8 6.51/8 4.46/6 2.42/8 5.24/8 7.21/8 2.02/4 0.35/4
[66]ZIÓŁKOWSKA, Nina NKL-bPK 8.26/ 10.02/ 12.02/ 15.02/ 24.40/ 29.34/ 40.48/ / / /
MKS Metalowiec, Łódź 8.26/ 1.36/ 2.00/ 3.00/ 9.38/ 4.54/ 11.14/ / / /
/ / / / / / / 84.29/ 85.16/
/ / / / / / / / 0.47/
[250]PUŁCZYŃSKA, Hanna NKL-bPK 4.53/ 5.51/ 7.25/ 9.11/ 15.33/ 17.57/ 23.38/ / / /
WKS Wawel, Kraków 4.53/ 0.58/ 1.34/ 1.46/ 6.22/ 2.24/ 5.41/ / / /
/ / / / / / / / 56.58/
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 5.2km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-45 3-42 4-43 5-47 6-69 7-72 8-52 9-54 10-57
11-73 12-65 13-66 14-67 15-71 16-99
1 [14]WRZEŚNIAK, Zofia 54.54 6.32/7 7.33/6 8.53/6 12.27/4 18.30/1* 25.59/6 31.13/4 37.02/4 43.30/5 44.25/5
BKS Wataha, Warszawa 6.32/7 1.01/1* 1.20/1* 3.34/3 6.03/1* 7.29/6 5.14/2 5.49/6 6.28/6 0.55/1*
46.37/4 48.22/4 49.42/2 52.19/2 52.56/2 54.25/1* 54.54/1*
2.12/1* 1.45/1* 1.20/1* 2.37/2 0.37/1* 1.29/1* 0.29/1*
2 [35]BERKE, Laura 55.07 4.18/2 5.21/2 7.21/2 13.10/6 19.22/5 24.03/2 29.13/1* 33.36/1* 39.29/1* 40.33/1*
Kouvolan Suunnistajat 4.18/2 1.03/2 2.00/6 5.49/6 6.12/2 4.41/3 5.10/1* 4.23/1* 5.53/2 1.04/2
45.06/1* 47.12/1* 49.02/1* 51.55/1* 52.36/1* 54.32/2 55.07/2
4.33/7 2.06/2 1.50/5 2.53/7 0.41/2 1.56/5 0.35/2
3 [121]ORZECHOWSKA, Aleksandra 56.00 4.51/4 5.57/3 7.43/3 11.04/2 18.39/2 24.24/4 30.47/2 35.56/2 42.08/2 43.18/2
UKS Azymut, Dębów 4.51/4 1.06/4 1.46/4 3.21/2 7.35/4 5.45/4 6.23/3 5.09/3 6.12/3 1.10/5
45.37/2 47.49/2 49.46/3 52.25/3 53.19/3 55.16/3 56.00/3
2.19/5 2.12/5 1.57/6 2.39/3 0.54/3 1.57/6 0.44/6
4 [114]KIEŁB, Wiktoria 56.12 5.10/5 6.24/5 8.07/5 11.17/3 18.54/3 24.44/5 31.09/3 36.16/3 42.33/3 43.41/3
UKS Azymut, Dębów 5.10/5 1.14/5 1.43/3 3.10/1* 7.37/5 5.50/5 6.25/4 5.07/2 6.17/4 1.08/4
45.54/3 48.10/3 50.07/4 52.49/4 53.44/4 55.33/4 56.12/4
2.13/2 2.16/6 1.57/6 2.42/4 0.55/4 1.49/2 0.39/4
5 [239]LAMPARSKA, Maja 56.49 4.10/1* 5.14/1* 6.44/1* 10.25/1* 19.29/6 24.09/3 32.35/5 37.45/5 43.14/4 44.20/4
WKS Wawel, Kraków 4.10/1* 1.04/3 1.30/2 3.41/4 9.04/6 4.40/1* 8.26/6 5.10/4 5.29/1* 1.06/3
46.49/5 49.00/5 50.35/5 52.59/5 53.57/5 56.10/5 56.49/5
2.29/6 2.11/4 1.35/2 2.24/1* 0.58/5 2.13/7 0.39/4
6 [237]KURTYCZ, Natalia 59.08 4.40/3 6.01/4 7.54/4 12.51/5 19.03/4 23.43/1* 32.40/6 38.05/6 44.53/6 46.14/6
WKS Wawel, Kraków 4.40/3 1.21/6 1.53/5 4.57/5 6.12/2 4.40/1* 8.57/7 5.25/5 6.48/7 1.21/6
48.30/6 50.53/6 52.29/6 55.20/6 56.24/6 58.19/6 59.08/6
2.16/3 2.23/7 1.36/3 2.51/6 1.04/6 1.55/3 0.49/7
7 [48]MONIAK, Zofia 75.54 6.21/6 7.57/7 11.11/7 17.34/7 30.41/7 39.03/7 47.24/7 53.58/7 60.17/7 61.43/7
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.21/6 1.36/7 3.14/7 6.23/7 13.07/7 8.22/7 8.21/5 6.34/7 6.19/5 1.26/7
64.00/7 66.09/7 67.50/7 70.34/7 73.22/7 75.17/7 75.54/7
2.17/4 2.09/3 1.41/4 2.44/5 2.48/7 1.55/3 0.37/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20-21A 5.7km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-45 3-44 4-53 5-50 6-46 7-58 8-70 9-51 10-52
11-61 12-57 13-55 14-62 15-63 16-73 17-65 18-66 19-71 20-99
1 [55]PUDEŁEK, Michalina 57.08 4.18/2 6.39/1* 8.56/2 10.42/2 13.35/1* 17.17/1* 22.01/1* 25.31/1* 27.56/1* 31.08/1*
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.18/2 2.21/1* 2.17/3 1.46/2 2.53/1* 3.42/1* 4.44/1* 3.30/1* 2.25/2 3.12/2
32.20/1* 37.46/1* 40.26/1* 44.18/1* 47.01/1* 48.22/1* 50.40/1* 52.06/1* 54.54/1* 56.31/1*
1.12/2 5.26/1* 2.40/2 3.52/3 2.43/3 1.21/2 2.18/3 1.26/2 2.48/2 1.37/2
57.08/1*
0.37/2
2 [257]TOPÓR, Magdalena 57.25 3.56/1* 6.48/2 8.45/1* 10.27/1* 14.29/2 20.32/3 25.33/2 29.10/2 31.00/2 33.57/2
WKS Wawel, Kraków 3.56/1* 2.52/3 1.57/1* 1.42/1* 4.02/3 6.03/3 5.01/2 3.37/2 1.50/1* 2.57/1*
35.04/2 40.47/2 43.14/2 45.54/2 48.29/2 49.47/2 51.24/2 52.46/2 55.13/2 56.49/2
1.07/1* 5.43/2 2.27/1* 2.40/1* 2.35/1* 1.18/1* 1.37/1* 1.22/1* 2.27/1* 1.36/1*
57.25/2
0.36/1*
3 [106]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 64.42 5.15/3 8.02/3 10.14/3 12.09/3 16.07/3 20.26/2 25.49/3 29.50/3 32.36/3 35.58/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.15/3 2.47/2 2.12/2 1.55/3 3.58/2 4.19/2 5.23/3 4.01/3 2.46/3 3.22/3
37.28/3 44.20/3 47.56/3 51.08/3 53.50/3 55.18/3 57.35/3 59.11/3 62.18/3 64.03/3
1.30/3 6.52/3 3.36/3 3.12/2 2.42/2 1.28/3 2.17/2 1.36/3 3.07/3 1.45/3
64.42/3
0.39/3
4 [68]KALATA, Agnieszka 82.16 5.30/4 8.24/4 11.24/4 13.59/4 18.24/4 26.38/4 33.05/4 39.29/4 42.49/4 46.59/4
MKS Paulinum, Jelenia Góra 5.30/4 2.54/4 3.00/4 2.35/5 4.25/4 8.14/4 6.27/4 6.24/4 3.20/4 4.10/4
48.59/4 56.08/4 59.56/4 64.47/4 68.25/4 70.26/4 73.14/4 75.35/4 79.36/4 81.34/4
2.00/4 7.09/4 3.48/4 4.51/4 3.38/4 2.01/5 2.48/4 2.21/6 4.01/5 1.58/4
82.16/4
0.42/4
5 [110]PATASSIOVA, Michaela 111.42 6.25/6 11.08/5 15.03/5 21.06/5 25.57/5 34.44/5 42.24/5 49.51/5 54.27/5 69.32/5
UKS Azymut 45, Gdynia 6.25/6 4.43/5 3.55/6 6.03/6 4.51/5 8.47/5 7.40/5 7.27/5 4.36/5 15.05/6
71.56/5 82.25/5 87.24/5 93.54/6 97.46/6 99.37/5 102.58/5 105.05/5 108.50/5 110.58/5
2.24/6 10.29/6 4.59/5 6.30/6 3.52/5 1.51/4 3.21/5 2.07/4 3.45/4 2.08/5
111.42/5
0.44/5
6 [174]RĄCZKOWSKA, Klaudia 118.24 6.15/5 15.44/6 19.31/6 22.03/6 27.19/6 38.30/6 47.18/6 54.57/6 60.02/6 70.21/6
UKS Patria, Młynne 6.15/5 9.29/6 3.47/5 2.32/4 5.16/6 11.11/6 8.48/6 7.39/6 5.05/6 10.19/5
72.34/6 82.38/6 87.38/6 92.36/5 96.35/5 104.01/6 107.47/6 109.58/6 114.52/6 117.38/6
2.13/5 10.04/5 5.00/6 4.58/5 3.59/6 7.26/6 3.46/6 2.11/5 4.54/6 2.46/6
118.24/6
0.46/6
[254]SŁOŃSKA, Zofia DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 6.5km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-45 3-44 4-43 5-50 6-47 7-69 8-72 9-70 10-51
11-60 12-52 13-54 14-57 15-55 16-56 17-57 18-73 19-65 20-66
21-67 22-71 23-99
1 [143]PACHNIK, Małgorzata 61.53 6.58/4 8.06/4 9.49/2 11.57/2 14.24/2 17.38/2 21.28/1* 26.47/1* 29.53/1* 31.56/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 6.58/4 1.08/1* 1.43/1* 2.08/1* 2.27/2 3.14/2 3.50/1* 5.19/2 3.06/1* 2.03/1*
34.30/1* 36.03/1* 41.14/1* 42.06/1* 44.05/1* 48.14/1* 51.46/1* 53.31/1* 55.16/1* 56.39/1*
2.34/1* 1.33/2 5.11/1* 0.52/2 1.59/1* 4.09/2 3.32/3 1.45/1* 1.45/1* 1.23/1*
58.48/1* 59.35/1* 61.14/1* 61.53/1*
2.09/1* 0.47/1* 1.39/2 0.39/4
2 [80]WIELEBA, Marlena 66.57 5.01/1* 6.15/1* 8.13/1* 10.46/1* 13.32/1* 16.41/1* 21.29/2 27.39/2 31.09/3 33.59/3
PKO Harpagan, Gdańsk 5.01/1* 1.14/2 1.58/2 2.33/3 2.46/4 3.09/1* 4.48/4 6.10/3 3.30/4 2.50/3
36.46/3 38.23/3 44.18/3 45.31/3 48.28/3 51.57/2 55.17/2 57.57/2 60.07/2 61.36/2
2.47/2 1.37/4 5.55/3 1.13/4 2.57/4 3.29/1* 3.20/2 2.40/3 2.10/2 1.29/2
64.07/2 65.03/2 66.27/2 66.57/2
2.31/4 0.56/4 1.24/1* 0.30/2
3 [29]PANASZEK, Justyna 70.30 5.56/2 7.17/2 9.50/3 12.02/3 14.26/3 17.59/3 22.40/3 27.53/3 31.02/2 33.36/2
Indywidualny lubuskie 5.56/2 1.21/3 2.33/4 2.12/2 2.24/1* 3.33/3 4.41/3 5.13/1* 3.09/2 2.34/2
36.24/2 37.53/2 43.48/2 44.39/2 46.53/2 55.26/3 58.39/3 60.47/3 63.23/3 64.57/3
2.48/3 1.29/1* 5.55/3 0.51/1* 2.14/2 8.33/3 3.13/1* 2.08/2 2.36/3 1.34/3
67.21/3 68.14/3 70.01/3 70.30/3
2.24/2 0.53/3 1.47/3 0.29/1*
4 [82]FILIPCZAK, Natalia 85.01 6.00/3 7.30/3 9.53/4 13.29/4 16.01/4 21.16/4 25.33/4 34.11/4 37.26/4 40.16/4
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 6.00/3 1.30/4 2.23/3 3.36/4 2.32/3 5.15/4 4.17/2 8.38/4 3.15/3 2.50/3
43.22/4 44.58/4 50.25/4 51.30/4 53.49/4 66.43/4 71.26/4 74.12/4 77.20/4 78.59/4
3.06/4 1.36/3 5.27/2 1.05/3 2.19/3 12.54/4 4.43/4 2.46/4 3.08/4 1.39/4
81.25/4 82.17/4 84.23/4 85.01/4
2.26/3 0.52/2 2.06/4 0.38/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 5.7km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-45 3-44 4-53 5-50 6-46 7-58 8-70 9-51 10-52
11-61 12-57 13-55 14-62 15-63 16-73 17-65 18-66 19-71 20-99
1 [98]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 58.44 3.52/1* 6.19/1* 8.06/1* 9.36/1* 12.31/1* 15.33/1* 20.29/1* 24.45/1* 32.21/2 35.26/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.52/1* 2.27/3 1.47/1* 1.30/1* 2.55/1* 3.02/1* 4.56/1* 4.16/3 7.36/4 3.05/1*
36.33/2 41.45/2 43.52/1* 46.23/1* 49.46/1* 50.58/1* 52.44/1* 54.06/1* 56.21/1* 58.04/1*
1.07/1* 5.12/1* 2.07/1* 2.31/1* 3.23/3 1.12/1* 1.46/1* 1.22/1* 2.15/1* 1.43/2
58.44/1*
0.40/3
2 [26]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 64.11 4.24/2 6.32/2 8.44/2 10.32/2 14.02/2 17.27/2 22.29/2 26.33/2 30.07/1* 33.16/1*
Indywidualny Dolnośląskie 4.24/2 2.08/1* 2.12/3 1.48/3 3.30/2 3.25/2 5.02/2 4.04/2 3.34/2 3.09/3
34.57/1* 41.36/1* 45.19/2 48.31/2 51.30/2 53.31/2 57.02/2 58.49/2 61.56/2 63.38/2
1.41/2 6.39/2 3.43/4 3.12/3 2.59/2 2.01/3 3.31/3 1.47/3 3.07/2 1.42/1*
64.11/2
0.33/1*
3 [229]GAWRON, Katarzyna 67.08 4.59/3 7.22/3 9.13/3 10.53/3 14.45/3 22.37/3 28.00/3 31.51/3 34.39/3 37.44/3
WKS Wawel, Kraków 4.59/3 2.23/2 1.51/2 1.40/2 3.52/4 7.52/4 5.23/3 3.51/1* 2.48/1* 3.05/1*
39.25/3 46.34/3 50.11/3 53.10/3 55.48/3 57.21/3 59.45/3 61.31/3 64.42/3 66.30/3
1.41/2 7.09/3 3.37/3 2.59/2 2.38/1* 1.33/2 2.24/2 1.46/2 3.11/3 1.48/3
67.08/3
0.38/2
4 [217]ZAJĄC, Honorata 88.54 7.31/4 12.38/4 15.14/4 18.59/4 22.36/4 27.59/4 36.57/4 42.07/4 46.35/4 50.59/4
WKS Wawel, Kraków 7.31/4 5.07/4 2.36/4 3.45/4 3.37/3 5.23/3 8.58/4 5.10/4 4.28/3 4.24/4
53.22/4 62.32/4 66.01/4 69.55/4 74.11/4 76.14/4 79.45/4 81.38/4 85.42/4 88.09/4
2.23/4 9.10/4 3.29/2 3.54/4 4.16/4 2.03/4 3.31/3 1.53/4 4.04/4 2.27/4
88.54/4
0.45/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 5.2km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-45 3-42 4-43 5-47 6-69 7-72 8-52 9-54 10-57
11-73 12-65 13-66 14-67 15-71 16-99
1 [234]KARNIA-BISKUPSKA, Anna 66.10 7.02/4 8.43/3 10.42/2 17.20/2 24.50/2 30.04/1* 37.01/1* 43.07/1* 50.22/1* 51.40/1*
WKS Wawel, Kraków 7.02/4 1.41/2 1.59/3 6.38/3 7.30/1* 5.14/1* 6.57/1* 6.06/1* 7.15/2 1.18/2
54.12/1* 56.57/1* 59.15/1* 62.18/1* 63.17/1* 65.24/1* 66.10/1*
2.32/2 2.45/2 2.18/3 3.03/2 0.59/2 2.07/3 0.46/3
2 [52]NOWAK-SKORUPA, Magdalena 73.43 6.28/2 8.11/2 10.01/1* 15.26/1* 23.16/1* 30.53/2 40.36/2 47.29/2 54.59/2 56.30/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.28/2 1.43/3 1.50/2 5.25/1* 7.50/3 7.37/3 9.43/4 6.53/3 7.30/3 1.31/3
59.46/2 62.53/2 65.25/2 68.47/2 70.06/2 72.50/2 73.43/2
3.16/3 3.07/4 2.32/4 3.22/3 1.19/4 2.44/5 0.53/5
3 [104]SZEWCZYKOWSKA, Anna 75.56 6.13/1* 7.40/1* 11.00/4 17.33/3 30.35/4 39.04/4 47.24/4 53.58/4 60.31/4 61.38/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 6.13/1* 1.27/1* 3.20/5 6.33/2 13.02/5 8.29/4 8.20/2 6.34/2 6.33/1* 1.07/1*
64.01/3 66.07/3 67.44/3 70.32/3 73.26/3 75.19/3 75.56/3
2.23/1* 2.06/1* 1.37/1* 2.48/1* 2.54/5 1.53/1* 0.37/1*
4 [131]JANAS, Irena 77.40 7.03/5 8.54/4 11.20/5 19.20/4 27.03/3 33.52/3 42.48/3 51.16/3 59.03/3 60.54/3
UKS Kometa, Gliwice 7.03/5 1.51/4 2.26/4 8.00/4 7.43/2 6.49/2 8.56/3 8.28/5 7.47/4 1.51/5
64.36/4 67.30/4 69.44/4 73.12/4 74.30/4 76.49/4 77.40/4
3.42/4 2.54/3 2.14/2 3.28/4 1.18/3 2.19/4 0.51/4
5 [191]WŁODARCZYK, Agnieszka 110.39 6.56/3 9.00/5 10.43/3 21.49/5 31.14/5 43.43/5 65.14/5 73.39/5 83.49/5 85.39/5
UKS Traper, Złocieniec 6.56/3 2.04/5 1.43/1* 11.06/5 9.25/4 12.29/5 21.31/5 8.25/4 10.10/5 1.50/4
90.42/5 94.32/5 100.27/5 107.01/5 107.58/5 109.59/5 110.39/5
5.03/5 3.50/5 5.55/5 6.34/5 0.57/1* 2.01/2 0.40/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 5.1km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-53 4-50 5-46 6-58 7-70 8-52 9-54 10-62
11-55 12-63 13-73 14-65 15-66 16-67 17-68 18-99
1 [134]MARSZAŁEK, Maria 57.50 6.24/2 9.03/1* 13.00/1* 16.14/1* 19.58/1* 26.02/1* 30.28/1* 32.47/1* 38.41/1* 40.53/1*
UKS Kometa, Gliwice 6.24/2 2.39/1* 3.57/1* 3.14/2 3.44/2 6.04/1* 4.26/3 2.19/2 5.54/3 2.12/2
42.43/1* 45.40/1* 46.59/1* 49.10/1* 50.53/1* 54.11/1* 55.37/1* 57.09/1* 57.50/1*
1.50/2 2.57/1* 1.19/1* 2.11/2 1.43/2 3.18/3 1.26/2 1.32/2 0.41/2
2 [94]KULICKA, Agata 58.19 4.42/1* 9.12/2 16.00/2 18.34/2 21.41/2 31.18/2 35.02/2 36.20/2 41.38/2 43.35/2
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 4.42/1* 4.30/5 6.48/4 2.34/1* 3.07/1* 9.37/5 3.44/1* 1.18/1* 5.18/1* 1.57/1*
45.06/2 48.05/2 49.33/2 51.21/2 52.34/2 54.51/2 56.23/2 57.40/2 58.19/2
1.31/1* 2.59/2 1.28/2 1.48/1* 1.13/1* 2.17/1* 1.32/4 1.17/1* 0.39/1*
3 [238]LAMPARSKA, Iwona 76.04 8.53/4 12.00/5 16.12/3 21.34/3 32.31/5 38.48/4 43.10/4 45.34/4 51.27/3 53.53/3
WKS Wawel, Kraków 8.53/4 3.07/3 4.12/2 5.22/5 10.57/5 6.17/2 4.22/2 2.24/3 5.53/2 2.26/3
55.55/3 62.19/3 64.44/3 67.35/3 69.26/3 72.17/3 73.46/3 75.19/3 76.04/3
2.02/3 6.24/5 2.25/4 2.51/3 1.51/3 2.51/2 1.29/3 1.33/3 0.45/4
4 [77]LEMAŃCZYK, Aleksandra 79.35 9.13/5 11.52/3 18.44/5 24.02/5 29.08/3 37.45/3 42.43/3 45.19/3 52.59/4 56.02/4
PKO Harpagan, Gdańsk 9.13/5 2.39/1* 6.52/5 5.18/4 5.06/3 8.37/4 4.58/4 2.36/5 7.40/4 3.03/4
59.16/4 64.02/4 67.07/4 70.07/4 72.17/4 75.51/4 77.08/4 78.51/4 79.35/4
3.14/4 4.46/4 3.05/5 3.00/4 2.10/4 3.34/4 1.17/1* 1.43/4 0.44/3
5 [4]DANILUK, Karina 90.57 8.36/3 11.55/4 18.04/4 23.12/4 32.08/4 39.42/5 46.48/5 49.17/5 58.39/5 61.55/5
BKS Wataha, Warszawa 8.36/3 3.19/4 6.09/3 5.08/3 8.56/4 7.34/3 7.06/5 2.29/4 9.22/5 3.16/5
67.30/5 71.37/5 73.57/5 77.25/5 79.50/5 85.05/5 87.42/5 90.05/5 90.57/5
5.35/5 4.07/3 2.20/3 3.28/5 2.25/5 5.15/5 2.37/5 2.23/5 0.52/5
[102]GRZYWACZ, Agnieszka DNF / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[243]OLEJNIK, Ewa DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50-55 4.7km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-45 3-42 4-43 5-50 6-69 7-58 8-70 9-56 10-57
11-73 12-65 13-66 14-67 15-68 16-99
1 [187]CZERKAWSKA, Urszula 61.39 6.29/2 9.10/3 11.25/3 15.35/3 19.23/3 24.43/3 31.06/3 36.04/3 40.21/1* 45.13/1*
UKS Sparta, Czyżowice 6.29/2 2.41/3 2.15/3 4.10/2 3.48/3 5.20/1* 6.23/2 4.58/3 4.17/1* 4.52/3
48.39/1* 51.44/1* 54.09/1* 57.23/1* 58.55/1* 60.47/1* 61.39/1*
3.26/3 3.05/3 2.25/3 3.14/3 1.32/1* 1.52/3 0.52/3
2 [258]TOPÓR, Monika 62.37 6.40/3 8.19/2 10.13/2 14.20/2 17.43/2 23.56/1* 29.36/1* 33.53/1* 44.06/2 48.38/2
WKS Wawel, Kraków 6.40/3 1.39/2 1.54/1* 4.07/1* 3.23/1* 6.13/2 5.40/1* 4.17/1* 10.13/2 4.32/1*
51.03/2 53.48/2 55.43/2 58.37/2 60.32/2 61.59/2 62.37/2
2.25/1* 2.45/2 1.55/1* 2.54/2 1.55/2 1.27/2 0.38/1*
3 [225]BUGAJ, Teresa 64.02 5.44/1* 7.14/1* 9.18/1* 14.04/1* 17.35/1* 24.18/2 30.50/2 35.07/2 45.20/3 50.00/3
WKS Wawel, Kraków 5.44/1* 1.30/1* 2.04/2 4.46/3 3.31/2 6.43/3 6.32/3 4.17/1* 10.13/2 4.40/2
52.28/3 55.06/3 57.03/3 59.53/3 61.53/3 63.19/3 64.02/3
2.28/2 2.38/1* 1.57/2 2.50/1* 2.00/3 1.26/1* 0.43/2
[249]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60+ 3.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-45 3-44 4-53 5-58 6-70 7-62 8-55 9-66 10-71
11-99
1 [137]WYSOCKA, Jolanta 48.54 6.35/2 10.17/2 12.53/1* 15.32/1* 23.33/1* 28.34/1* 34.10/1* 37.22/1* 42.36/1* 46.03/1*
UKS Kometa, Gliwice 6.35/2 3.42/2 2.36/1* 2.39/2 8.01/1* 5.01/1* 5.36/1* 3.12/2 5.14/1* 3.27/2
48.10/1* 48.54/1*
2.07/1* 0.44/1*
2 [197]BIZIUK, Halina 57.23 7.17/4 9.59/1* 13.22/2 16.58/3 28.42/3 34.09/3 39.53/2 44.46/2 50.29/2 54.08/2
UMKS ORKAN, Ostróda 7.17/4 2.42/1* 3.23/3 3.36/5 11.44/4 5.27/2 5.44/2 4.53/5 5.43/2 3.39/3
56.37/2 57.23/2
2.29/3 0.46/2
3 [199]LEWOŃ, Ewa 62.57 6.24/1* 10.48/3 13.33/3 16.04/2 25.31/2 32.13/2 43.41/3 46.46/3 56.38/3 59.36/3
UMKS ORKAN, Ostróda 6.24/1* 4.24/3 2.45/2 2.31/1* 9.27/2 6.42/3 11.28/5 3.05/1* 9.52/5 2.58/1*
62.03/3 62.57/3
2.27/2 0.54/3
4 [200]ŁUŃSKA, Regina 80.38 9.24/5 14.10/5 21.51/5 24.54/5 40.16/5 47.46/4 58.44/4 62.04/4 69.04/4 76.25/4
UMKS ORKAN, Ostróda 9.24/5 4.46/4 7.41/5 3.03/3 15.22/5 7.30/4 10.58/4 3.20/3 7.00/3 7.21/5
79.37/4 80.38/4
3.12/5 1.01/4
5 [45]KROCHMAL, Małgorzata 81.43 6.51/3 13.21/4 17.03/4 20.22/4 30.23/4 55.48/5 62.02/5 65.47/5 72.47/5 77.45/5
KU AZS WAT, Warszawa 6.51/3 6.30/5 3.42/4 3.19/4 10.01/3 25.25/5 6.14/3 3.45/4 7.00/3 4.58/4
80.35/5 81.43/5
2.50/4 1.08/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R 2.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-74 4-34 5-35 6-99
1 [266]RAUNDER-FORYSTEK, Katarzyna 0b.PK -0.41-38.92/1* -32.67/1* -25.71/1* -16.57/1* -8.97/1* -0.07/1* -0.41/1*
WKS Wawel, Kraków / 5.35/5 7.04/5 8.46/5 8.40/5 8.56/5 1.26/5
2 [109]JANAS, Małgorzata 0b.PK 25.47 5.36/2 8.30/2 13.03/2 15.09/2 19.27/2 24.47/2 25.47/2
UKS Kometa Gliwice 5.36/1* 2.54/2 4.33/3 2.06/2 4.18/1* 5.20/2 1.00/2
3 [192]WŁODARCZYK, Alicja 0b.PK 29.04 10.21/5 12.59/5 17.13/5 19.17/3 23.35/3 28.12/3 29.04/3
UKS Traper, Złocieniec 10.21/4 2.38/1* 4.14/1* 2.04/1* 4.18/1* 4.37/1* 0.52/1*
4 [159]BODURKA, Zofia 0b.PK 32.35 8.22/3 11.58/4 16.28/3 20.28/4 26.06/4 31.34/4 32.35/4
UKS Patria, Młynne 8.22/2 3.36/4 4.30/2 4.00/4 5.38/4 5.28/4 1.01/3
5 [158]BODURKA, Maria 0b.PK 32.57 8.39/4 11.42/3 16.46/4 20.42/5 26.19/5 31.42/5 32.57/5
UKS Patria, Młynne 8.39/3 3.03/3 5.04/4 3.56/3 5.37/3 5.23/3 1.15/4
[33]KASPERCZYK, Julian NKL / / / / / / /
JODŁOWA 52 / / / / / / /
[73]NIEĆ, Dominik NKL / / / / / / /
NOWY WIŚNICZ / / / / / / /
[193]WŁODARCZYK, Alicja NKL / / / / / / /
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / /
[]KASPERCZYK, Leon NKL / / / / / / /
JODŁOWA 52 / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 3.0km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-74 5-34 6-35 7-99
1 [155]SOBIEPANEK, Marcel 25.34 2.16/1* 8.04/2 10.05/2 14.07/1* 15.48/1* 20.11/1* 25.00/1* 25.34/1*
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.16/1* 5.48/2 2.01/2 4.02/1* 1.41/1* 4.23/2 4.49/2 0.34/2
2 [117]KOWALIK-MOTYKA, Jan 26.19 2.53/3 8.41/3 10.40/3 14.42/3 16.27/2 20.46/2 25.38/2 26.19/2
UKS Azymut, Dębów 2.53/3 5.48/2 1.59/1* 4.02/1* 1.45/2 4.19/1* 4.52/4 0.41/3
3 [105]SZEWCZYKOWSKI, Rafał 27.03 2.37/2 6.55/1* 9.30/1* 14.30/2 17.16/3 21.41/3 26.31/3 27.03/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.37/2 4.18/1* 2.35/3 5.00/5 2.46/4 4.25/3 4.50/3 0.32/1*
4 [180]ZELEK, Bartłomiej 37.11 4.06/4 10.34/4 13.13/4 17.58/4 21.04/4 27.35/4 36.25/4 37.11/4
UKS Patria, Młynne 4.06/4 6.28/5 2.39/4 4.45/4 3.06/6 6.31/5 8.50/6 0.46/5
5 [90]KORNACKI, Miłosz 40.15 8.19/5 14.53/5 17.48/5 23.12/5 25.55/5 32.57/5 39.25/5 40.15/5
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 8.19/5 6.34/6 2.55/6 5.24/6 2.43/3 7.02/6 6.28/5 0.50/6
6 [18]CHABRZYK, Wojciech 45.48 19.49/6 25.46/6 28.38/6 32.50/6 35.36/6 40.19/6 45.04/6 45.48/6
ChabTeam 19.49/6 5.57/4 2.52/5 4.12/3 2.46/4 4.43/4 4.45/1* 0.44/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 2.9km 0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-74 4-34 5-35 6-99
1 [150]SYTOŃ, Adrian 20.11 0b.PK 6.50/2 8.35/1* 11.09/1* 13.31/1* 16.37/1* 19.35/1* 20.11/1*
UKS Orlik Rajbrot 6.50/2 1.45/1* 2.34/1* 2.22/1* 3.06/2 2.58/1* 0.36/1*
2 [167]KRÓL, Krystian 21.02 0b.PK 6.41/1* 8.38/2 11.21/2 13.43/2 16.47/2 20.17/2 21.02/2
UKS Patria, Młynne 6.41/1* 1.57/2 2.43/2 2.22/1* 3.04/1* 3.30/2 0.45/4
3 [152]TROJAN, Filip 25.28 0b.PK 7.24/3 9.34/3 13.13/3 16.24/3 20.27/3 24.41/3 25.28/3
UKS Orlik Rajbrot 7.24/3 2.10/3 3.39/3 3.11/4 4.03/4 4.14/3 0.47/6
4 [177]SUŁKOWSKI, Dominik 26.48 0b.PK 8.17/4 10.37/4 14.53/4 17.53/4 21.39/4 25.58/4 26.48/4
UKS Patria, Młynne 8.17/4 2.20/4 4.16/4 3.00/3 3.46/3 4.19/4 0.50/7
5 [147]GUNIA, Adam 46.32 0b.PK 23.00/8 25.37/7 30.04/6 34.10/5 39.27/5 45.52/5 46.32/5
UKS Orlik Rajbrot 23.00/8 2.37/5 4.27/5 4.06/8 5.17/5 6.25/6 0.40/2
6 [84]KMIECIŃSKI, Franciszek 54.44 0b.PK 20.26/6 25.08/6 32.30/7 36.26/6 45.42/6 53.42/6 54.44/6
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 20.26/6 4.42/8 7.22/8 3.56/7 9.16/8 8.00/7 1.02/9
7 [87]FICA, Wojciech 55.02 0b.PK 14.56/5 20.47/5 27.31/5 36.40/7 45.55/7 54.02/7 55.02/7
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 14.56/5 5.51/9 6.44/7 9.09/9 9.15/7 8.07/9 1.00/8
8 [175]SAJDAK, Michał 55.36 0b.PK 21.42/7 25.53/8 33.37/8 37.24/8 46.46/8 54.52/8 55.36/8
UKS Patria, Młynne 21.42/7 4.11/7 7.44/9 3.47/6 9.22/9 8.06/8 0.44/3
9 [83]GOS, Łukasz 62.23 0b.PK 34.53/9 37.56/9 44.17/9 47.49/9 55.22/9 61.37/9 62.23/9
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 34.53/9 3.03/6 6.21/6 3.32/5 7.33/6 6.15/5 0.46/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 3.2km 0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-40 4-37 5-38 6-35 7-99
1 [161]BAŁAZIŃSKI, Antoni 20.17 2.03/1* 6.58/1* 10.17/1* 12.07/1* 14.53/1* 17.04/1* 19.45/1* 20.17/1*
UKS Patria, Młynne 2.03/1* 4.55/1* 3.19/1* 1.50/2 2.46/1* 2.11/1* 2.41/1* 0.32/3
2 [133]MARSZAŁEK, Dawid 23.02 2.51/3 7.50/2 11.58/2 13.44/2 17.03/2 19.28/2 22.21/2 23.02/2
UKS Kometa, Gliwice 2.51/3 4.59/2 4.08/2 1.46/1* 3.19/2 2.25/2 2.53/3 0.41/8
3 [181]ZELEK, Filip 26.25 2.46/2 8.56/3 13.55/3 16.09/3 19.45/3 22.54/3 25.45/3 26.25/3
UKS Patria, Młynne 2.46/2 6.10/3 4.59/4 2.14/3 3.36/3 3.09/4 2.51/2 0.40/5
4 [86]LIPIEC, Gabriel 29.08 4.32/7 10.45/5 15.26/4 17.41/4 22.05/4 25.05/4 28.27/4 29.08/4
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 4.32/7 6.13/4 4.41/3 2.15/4 4.24/5 3.00/3 3.22/4 0.41/8
5 [170]KURNYTA, Dawid 34.36 4.21/6 12.20/7 17.59/6 21.22/6 25.40/6 29.25/5 33.47/5 34.36/5
UKS Patria, Młynne 4.21/6 7.59/7 5.39/5 3.23/9 4.18/4 3.45/6 4.22/5 0.49/12
6 [130]JANAS, Aleksander 35.40 3.29/4 9.45/4 16.20/5 19.36/5 25.38/5 30.04/6 35.05/6 35.40/6
UKS Kometa, Gliwice 3.29/4 6.16/5 6.35/7 3.16/8 6.02/7 4.26/8 5.01/6 0.35/4
7 [88]GAWAŁKIEWICZ, Mieszko 41.28 8.12/8 16.38/8 23.07/8 25.42/8 31.06/7 35.29/7 40.46/7 41.28/7
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 8.12/8 8.26/10 6.29/6 2.35/7 5.24/6 4.23/7 5.17/9 0.42/10
8 [126]ZIĘBA, Konrad 42.16 4.14/5 11.51/6 18.49/7 24.28/7 32.30/8 35.53/8 41.36/8 42.16/8
UKS Azymut, Dębów 4.14/5 7.37/6 6.58/8 5.39/12 8.02/10 3.23/5 5.43/10 0.40/5
9 [207]WOJDA, Grzegorz 53.43 18.58/11 27.12/11 34.16/10 36.40/9 43.22/9 48.01/9 53.12/9 53.43/9
UNTS, Warszawa 18.58/11 8.14/9 7.04/9 2.24/5 6.42/9 4.39/9 5.11/7 0.31/2
10 []KUPISZ, Wojciech 58.45 24.03/12 32.15/12 39.19/12 41.43/12 48.24/11 53.04/10 58.15/10 58.45/10
BKS Wataha, Warszawa 24.03/12 8.12/8 7.04/9 2.24/5 6.41/8 4.40/10 5.11/7 0.30/1*
11 [81]BIEŃKOWSKI, Wojciech 65.08 12.02/9 22.47/9 32.55/9 37.27/10 47.09/10 56.06/11 64.22/11 65.08/11
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 12.02/9 10.45/11 10.08/11 4.32/11 9.42/12 8.57/11 8.16/12 0.46/11
12 [154]GÓRSKI, Seweryn 67.57 14.51/10 25.37/10 35.53/11 40.24/11 49.38/12 59.10/12 67.17/12 67.57/12
UKS OSiR, Góra Kalwaria 14.51/10 10.46/12 10.16/12 4.31/10 9.14/11 9.32/12 8.07/11 0.40/5
[79]LEMAŃCZYK, Witold NKL-bPK 2.19/ 6.57/ 10.53/ / 18.38/ 22.14/ 25.45/ 26.18/
PKO Harpagan, Gdańsk 2.19/ 4.38/ 3.56/ / / 3.36/ 3.31/ 0.33/
[59]ŚLUSARCZYK, Paweł DNF / / / / / / / /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra / / / / / / / /
[101]GROMADZKI, Wiktor DNF / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / /
[103]MIKOSZA, Juliusz DNF / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / /
[262]ZASADZKI, Tymoteusz DNF / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 5.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-53 3-50 4-69 5-58 6-51 7-61 8-57 9-55 10-62
11-63 12-73 13-65 14-66 15-71 16-99
1 [75]DRAPELLA, Stanisław 52.27 5.31/2 10.44/3 13.12/3 16.32/1* 20.53/1* 25.31/1* 29.00/1* 35.14/1* 37.30/1* 39.50/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 5.31/2 5.13/3 2.28/1* 3.20/1* 4.21/1* 4.38/1* 3.29/1* 6.14/2 2.16/1* 2.20/1*
42.26/1* 43.57/1* 46.38/1* 48.13/1* 50.30/1* 51.58/1* 52.27/1*
2.36/1* 1.31/1* 2.41/3 1.35/2 2.17/1* 1.28/1* 0.29/2
2 [8]LENDZIOSZEK, Roman 60.33 5.03/1* 7.40/1* 10.56/1* 16.35/2 22.06/2 28.20/2 33.05/2 39.09/2 41.51/2 45.39/2
BKS Wataha, Warszawa 5.03/1* 2.37/1* 3.16/4 5.39/2 5.31/7 6.14/4 4.45/2 6.04/1* 2.42/2 3.48/5
48.57/2 50.34/2 53.29/2 55.23/2 57.54/2 59.57/2 60.33/2
3.18/4 1.37/3 2.55/5 1.54/6 2.31/2 2.03/6 0.36/6
3 [10]PACHUCKI, Tymoteusz 65.42 6.10/4 8.52/2 11.56/2 17.52/3 23.20/3 29.27/3 35.43/3 42.47/3 46.41/3 49.38/3
BKS Wataha, Warszawa 6.10/4 2.42/2 3.04/3 5.56/4 5.28/5 6.07/2 6.16/6 7.04/3 3.54/7 2.57/3
52.43/3 54.52/3 58.25/3 60.11/3 63.22/3 65.11/3 65.42/3
3.05/3 2.09/7 3.33/7 1.46/3 3.11/4 1.49/3 0.31/3
4 [120]LIS, Antoni 80.01 8.19/8 14.37/5 21.55/8 27.47/6 33.05/6 40.40/5 46.34/5 53.44/5 58.34/5 62.40/5
UKS Azymut, Dębów 8.19/8 6.18/5 7.18/8 5.52/3 5.18/2 7.35/6 5.54/3 7.10/4 4.50/8 4.06/6
66.38/5 68.23/5 71.17/5 73.10/5 77.47/4 79.28/4 80.01/4
3.58/6 1.45/4 2.54/4 1.53/5 4.37/7 1.41/2 0.33/5
5 [119]KRUK, Wojciech 81.02 7.21/5 17.06/7 21.16/7 27.51/7 33.54/7 40.49/6 52.12/7 60.14/7 63.14/7 66.04/7
UKS Azymut, Dębów 7.21/5 9.45/7 4.10/5 6.35/6 6.03/8 6.55/5 11.23/7 8.02/7 3.00/4 2.50/2
69.05/6 70.41/6 73.20/6 75.06/6 78.08/5 80.24/5 81.02/5
3.01/2 1.36/2 2.39/2 1.46/3 3.02/3 2.16/7 0.38/8
6 [13]TUFEKCIS, Leonidas 81.29 8.15/7 14.52/6 19.19/5 27.31/5 32.52/5 39.03/4 45.14/4 52.28/4 56.12/4 59.36/4
BKS Wataha, Warszawa 8.15/7 6.37/6 4.27/6 8.12/7 5.21/4 6.11/3 6.11/4 7.14/5 3.44/6 3.24/4
63.09/4 66.07/4 69.58/4 72.46/4 78.28/6 81.06/6 81.29/6
3.33/5 2.58/8 3.51/8 2.48/8 5.42/8 2.38/8 0.23/1*
7 [157]WASILEWSKI, Antoni 83.37 5.52/3 11.06/4 15.46/4 30.05/8 35.35/8 44.06/8 50.17/6 58.10/6 61.08/6 65.35/6
UKS OSiR, Góra Kalwaria 5.52/3 5.14/4 4.40/7 14.19/8 5.30/6 8.31/7 6.11/4 7.53/6 2.58/3 4.27/7
70.56/7 72.43/7 75.38/7 77.35/7 81.04/7 83.06/7 83.37/7
5.21/8 1.47/5 2.55/5 1.57/7 3.29/5 2.02/5 0.31/3
8 [173]MORDARSKI, Oskar 87.28 7.31/6 17.35/8 20.12/6 26.10/4 31.30/4 42.01/7 53.27/8 61.34/8 64.35/8 69.32/8
UKS Patria, Młynne 7.31/6 10.04/8 2.37/2 5.58/5 5.20/3 10.31/8 11.26/8 8.07/8 3.01/5 4.57/8
74.28/8 76.23/8 78.52/8 80.25/8 85.01/8 86.51/8 87.28/8
4.56/7 1.55/6 2.29/1* 1.33/1* 4.36/6 1.50/4 0.37/7
[92]KUBISIAK, Tomasz NKL-bPK 14.22/ 20.12/ / / / / / / / /
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 14.22/ 5.50/ / / / / / / / /
/ / / / / 54.56/ 55.30/
/ / / / / / 0.34/
[148]HEC, Patryk DNF / / / / / / / / / /
UKS Orlik Rajbrot / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 6.2km 0m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-44 3-43 4-46 5-47 6-50 7-46 8-69 9-58 10-70
11-52 12-61 13-54 14-57 15-55 16-62 17-57 18-73 19-65 20-66
21-71 22-99
1 [245]PISAREK, Kordian 61.30 5.07/3 6.45/1* 8.50/1* 12.56/1* 19.24/2 23.36/2 26.24/1* 28.06/1* 32.06/1* 35.59/1*
WKS Wawel, Kraków 5.07/3 1.38/1* 2.05/2 4.06/2 6.28/5 4.12/2 2.48/2 1.42/3 4.00/1* 3.53/1*
37.28/1* 38.30/1* 42.53/1* 43.46/1* 46.16/1* 48.46/1* 50.40/1* 52.41/1* 55.00/1* 56.18/1*
1.29/1* 1.02/1* 4.23/2 0.53/1* 2.30/2 2.30/1* 1.54/1* 2.01/1* 2.19/4 1.18/2
59.06/1* 60.53/1* 61.30/1*
2.48/2 1.47/5 0.37/5
2 [231]GRZEGORCZYK, Borys 72.11 5.02/1* 6.51/2 9.21/2 13.51/2 17.43/1* 22.10/1* 27.01/2 28.44/2 34.35/2 40.01/2
WKS Wawel, Kraków 5.02/1* 1.49/3 2.30/4 4.30/3 3.52/1* 4.27/3 4.51/5 1.43/4 5.51/4 5.26/3
42.06/2 44.13/2 50.35/2 51.37/2 54.36/2 58.30/2 60.57/2 63.07/2 65.14/2 66.39/2
2.05/4 2.07/3 6.22/5 1.02/3 2.59/3 3.54/4 2.27/4 2.10/2 2.07/3 1.25/3
70.02/2 71.39/2 72.11/2
3.23/3 1.37/3 0.32/3
3 [58]STOLAREK, Piotr 76.25 7.40/4 10.10/4 12.36/4 17.41/4 21.42/3 25.44/3 29.33/3 30.59/3 38.50/3 44.20/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 7.40/4 2.30/5 2.26/3 5.05/4 4.01/2 4.02/1* 3.49/3 1.26/1* 7.51/5 5.30/4
46.20/3 48.30/3 53.42/3 55.21/3 59.04/3 62.38/3 64.59/3 67.19/3 69.25/3 70.55/3
2.00/3 2.10/4 5.12/3 1.39/5 3.43/4 3.34/3 2.21/3 2.20/4 2.06/2 1.30/4
74.18/3 75.52/3 76.25/3
3.23/3 1.34/2 0.33/4
4 [135]MARSZAŁEK, Patryk 79.43 15.13/5 16.51/5 18.52/5 22.46/5 27.03/5 40.35/5 43.02/5 44.36/5 49.19/5 53.19/5
UKS Kometa, Gliwice 15.13/5 1.38/1* 2.01/1* 3.54/1* 4.17/3 13.32/5 2.27/1* 1.34/2 4.43/2 4.00/2
55.09/5 57.06/5 61.26/5 62.27/5 64.44/4 67.54/4 70.08/4 72.25/4 74.21/4 75.35/4
1.50/2 1.57/2 4.20/1* 1.01/2 2.17/1* 3.10/2 2.14/2 2.17/3 1.56/1* 1.14/1*
77.49/4 79.14/4 79.43/4
2.14/1* 1.25/1* 0.29/2
5 [61]KOWALCZYK, Mateusz 90.11 5.03/2 6.53/3 9.40/3 17.37/3 22.32/4 27.24/4 31.57/4 34.53/4 40.13/4 48.26/4
MKS Metalowiec, Łódź 5.03/2 1.50/4 2.47/5 7.57/5 4.55/4 4.52/4 4.33/4 2.56/5 5.20/3 8.13/5
51.11/4 53.32/4 59.35/4 60.45/4 65.40/5 69.51/5 72.34/5 77.55/5 81.04/5 83.05/5
2.45/5 2.21/5 6.03/4 1.10/4 4.55/5 4.11/5 2.43/5 5.21/5 3.09/5 2.01/5
87.57/5 89.43/5 90.11/5
4.52/5 1.46/4 0.28/1*
[12]STOPCZYŃSKI, Bartosz NKL-bPK 4.59/ 6.52/ 9.15/ 14.31/ 18.08/ 23.14/ 28.16/ 30.59/ 39.43/ 46.10/
BKS Wataha, Warszawa 4.59/ 1.53/ 2.23/ 5.16/ 3.37/ 5.06/ 5.02/ 2.43/ 8.44/ 6.27/
49.55/ 52.36/ 60.28/ 62.21/ / / / 66.35/ 70.21/ 73.00/
3.45/ 2.41/ 7.52/ 1.53/ / / / / 3.46/ 2.39/
77.57/ 81.33/ 82.56/
4.57/ 3.36/ 1.23/
[260]WÓJCIK, Paweł DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[263]ŻESŁAWSKI, Jakub DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[]CZAPLA, Tadeusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-20 6.7km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-53 4-44 5-45 6-42 7-50 8-47 9-69 10-72
11-51 12-52 13-61 14-54 15-57 16-55 17-62 18-63 19-64 20-66
21-67 22-68 23-99
1 [53]PUDEŁEK, Błażej 59.31 3.31/2 5.27/2 10.36/2 11.48/2 13.19/2 14.37/2 18.53/2 21.39/2 24.54/2 30.22/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.31/2 1.56/2 5.09/4 1.12/1* 1.31/3 1.18/3 4.16/1* 2.46/2 3.15/1* 5.28/3
35.31/2 38.18/2 39.35/2 43.47/2 44.50/2 47.09/1* 49.47/2 52.02/1* 53.39/1* 55.25/1*
5.09/2 2.47/2 1.17/1* 4.12/3 1.03/2 2.19/2 2.38/2 2.15/1* 1.37/1* 1.46/1*
57.07/1* 57.55/1* 58.59/1* 59.31/1*
1.42/1* 0.48/1* 1.04/1* 0.32/1*
2 [204]MICHALAK, Kacper 61.01 3.48/3 5.18/1* 7.33/1* 8.52/1* 10.19/1* 11.34/1* 16.07/1* 19.10/1* 22.32/1* 27.28/1*
UNTS, Warszawa 3.48/3 1.30/1* 2.15/1* 1.19/3 1.27/2 1.15/2 4.33/3 3.03/3 3.22/3 4.56/1*
31.05/1* 35.19/1* 37.43/1* 41.17/1* 42.12/1* 47.12/2 49.37/1* 52.26/2 54.05/2 56.15/2
3.37/1* 4.14/3 2.24/3 3.34/ 0.55/1* 5.00/4 2.25/1* 2.49/3 1.39/2 2.10/3
58.16/2 59.16/2 60.24/2 61.01/2
2.01/2 1.00/2 1.08/2 0.37/3
3 [111]PETERSBURSKI, Krystian 63.45 3.17/1* 8.26/3 13.20/3 14.33/3 15.55/3 17.06/3 21.37/3 24.20/3 27.41/3 33.06/3
UKS Azymut 45, Gdynia 3.17/1* 5.09/3 4.54/3 1.13/2 1.22/1* 1.11/1* 4.31/2 2.43/1* 3.21/2 5.25/2
38.26/3 41.06/3 42.25/3 46.21/3 47.38/3 49.53/3 52.33/3 54.50/3 56.32/3 58.25/3
5.20/3 2.40/1* 1.19/2 3.56/2 1.17/3 2.15/1* 2.40/3 2.17/2 1.42/3 1.53/2
60.27/3 61.50/3 63.04/3 63.45/3
2.02/3 1.23/4 1.14/3 0.41/4
4 [93]KUBISIAK, Witold 100.46 5.05/4 10.15/4 14.04/4 15.46/4 19.34/4 21.18/4 32.07/4 37.36/4 46.15/4 53.02/4
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 5.05/4 5.10/4 3.49/2 1.42/4 3.48/4 1.44/4 10.49/4 5.29/4 8.39/4 6.47/4
59.08/4 67.53/4 71.27/4 75.49/4 77.12/4 80.23/4 85.12/4 90.06/4 92.25/4 94.57/4
6.06/4 8.45/4 3.34/4 4.22/4 1.23/4 3.11/3 4.49/4 4.54/4 2.19/4 2.32/4
97.43/4 98.55/4 100.13/4 100.46/4
2.46/4 1.12/3 1.18/4 0.33/2
[264]ŻESŁAWSKI, Mateusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21A-35 6.2km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-44 3-53 4-45 5-42 6-50 7-69 8-58 9-51 10-52
11-54 12-57 13-55 14-62 15-63 16-64 17-65 18-66 19-67 20-71
21-99
1 []GARBACIK, Michał 57.55 5.05/1* 7.06/1* 8.38/1* 10.52/1* 12.26/1* 17.06/1* 20.39/1* 24.57/1* 30.53/1* 35.30/1*
WKS Wawel, Kraków 5.05/1* 2.01/3 1.32/2 2.14/2 1.34/1* 4.40/1* 3.33/2 4.18/1* 5.56/4 4.37/5
40.19/1* 41.24/1* 43.44/1* 46.14/1* 48.41/1* 50.46/1* 51.53/1* 53.12/1* 55.16/1* 55.57/1*
4.49/1* 1.05/3 2.20/1* 2.30/1* 2.27/2 2.05/2 1.07/1* 1.19/3 2.04/3 0.41/3
57.23/1* 57.55/1*
1.26/2 0.32/3
2 [1]ZAJĄC, Bartosz 60.21 6.20/4 9.13/5 10.51/5 12.58/3 14.35/2 19.15/2 22.47/2 27.06/2 32.57/2 37.33/3
5 Batalion Dowodzenia 6.20/4 2.53/5 1.38/3 2.07/1* 1.37/2 4.40/1* 3.32/1* 4.19/2 5.51/3 4.36/4
42.33/3 43.29/2 45.52/2 48.26/2 50.52/2 52.56/2 54.10/2 55.24/2 57.31/2 58.09/2
5.00/3 0.56/1* 2.23/2 2.34/2 2.26/1* 2.04/1* 1.14/2 1.14/1* 2.07/4 0.38/1*
59.41/2 60.21/2
1.32/3 0.40/4
3 [122]SIWEK, Marcin 61.06 5.53/2 7.33/2 8.59/2 11.26/2 15.35/3 20.23/3 25.26/3 30.21/3 34.28/3 37.32/2
UKS Azymut, Dębów 5.53/2 1.40/1* 1.26/1* 2.27/3 4.09/4 4.48/3 5.03/4 4.55/3 4.07/1* 3.04/1*
42.30/2 43.33/3 46.32/3 49.18/3 51.53/3 54.26/3 55.42/3 56.56/3 58.41/3 59.21/3
4.58/2 1.03/2 2.59/3 2.46/3 2.35/3 2.33/4 1.16/3 1.14/1* 1.45/1* 0.40/2
60.38/3 61.06/3
1.17/1* 0.28/1*
4 [176]SOCHACKI, Bartłomiej 72.01 5.53/2 8.04/3 10.22/3 13.57/4 15.45/4 22.11/4 28.09/4 33.14/4 39.21/4 42.46/4
UKS Patria, Młynne 5.53/2 2.11/4 2.18/5 3.35/4 1.48/3 6.26/5 5.58/5 5.05/4 6.07/5 3.25/2
48.51/4 49.56/4 53.22/4 56.38/4 59.18/4 62.05/4 63.39/4 65.38/4 68.25/4 69.30/4
6.05/4 1.05/3 3.26/5 3.16/5 2.40/4 2.47/5 1.34/5 1.59/5 2.47/5 1.05/5
71.20/4 72.01/4
1.50/5 0.41/5
5 [76]FRĄTCZAK, Sławomir 74.13 6.59/5 8.59/4 10.44/4 17.27/5 22.13/5 28.20/5 32.40/5 37.54/5 43.06/5 47.08/5
PKO Harpagan, Gdańsk 6.59/5 2.00/2 1.45/4 6.43/5 4.46/5 6.07/4 4.20/3 5.14/5 5.12/2 4.02/3
53.45/5 55.00/5 58.06/5 61.08/5 64.15/5 66.35/5 67.56/5 69.20/5 71.19/5 72.02/5
6.37/5 1.15/5 3.06/4 3.02/4 3.07/5 2.20/3 1.21/4 1.24/4 1.59/2 0.43/4
73.45/5 74.13/5
1.43/4 0.28/1*
[30]STĘŻYCKI, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny lubuskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 8.1km 0m 29k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-43 3-44 4-45 5-41 6-42 7-46 8-47 9-48 10-49
11-50 12-46 13-69 14-58 15-70 16-51 17-60 18-61 19-54 20-63
21-55 22-62 23-63 24-73 25-65 26-66 27-67 28-68 29-99
1 [70]DZIOBA, Mateusz 55.42 4.29/5 6.24/2 7.47/2 8.52/2 9.36/2 10.50/2 14.38/1* 17.15/2 19.01/1* 20.21/1*
MKS Paulinum, Jelenia Góra 4.29/5 1.55/1* 1.23/2 1.05/1* 0.44/2 1.14/1* 3.48/1* 2.37/3 1.46/1* 1.20/3
24.04/1* 25.53/1* 27.11/1* 30.17/1* 32.56/1* 34.23/1* 36.17/1* 38.10/1* 41.25/1* 42.41/1*
3.43/1* 1.49/2 1.18/5 3.06/1* 2.39/4 1.27/1* 1.54/1* 1.53/1* 3.15/3 1.16/4
44.22/1* 46.11/1* 48.04/1* 49.00/1* 50.29/1* 51.33/1* 53.14/1* 54.05/1* 55.09/1* 55.42/1*
1.41/3 1.49/1* 1.53/4 0.56/3 1.29/4 1.04/4 1.41/4 0.51/1* 1.04/2 0.33/2
2 [108]SPEKTORS, Fricis 58.09 4.50/6 6.52/4 8.18/3 9.25/3 10.06/3 11.40/3 16.24/3 18.33/3 20.42/3 22.06/3
Turun Metsänkävijät 4.50/6 2.02/2 1.26/4 1.07/2 0.41/1* 1.34/4 4.44/4 2.09/2 2.09/4 1.24/4
26.37/2 28.25/2 29.37/2 33.20/2 35.46/2 37.14/2 39.08/2 41.06/2 44.03/2 45.17/2
4.31/4 1.48/1* 1.12/2 3.43/4 2.26/2 1.28/2 1.54/1* 1.58/3 2.57/2 1.14/2
46.53/2 48.59/2 50.46/2 51.41/2 53.02/2 54.02/2 55.35/2 56.28/2 57.35/2 58.09/2
1.36/1* 2.06/4 1.47/2 0.55/2 1.21/2 1.00/3 1.33/2 0.53/2 1.07/5 0.34/5
3 [71]KALATA, Michał 58.54 3.51/2 6.02/1* 7.20/1* 8.31/1* 9.28/1* 10.42/1* 14.44/2 16.40/1* 20.07/2 21.40/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 3.51/2 2.11/3 1.18/1* 1.11/3 0.57/5 1.14/1* 4.02/2 1.56/1* 3.27/8 1.33/6
28.05/3 30.00/3 31.01/3 34.32/3 36.58/3 38.29/3 40.23/3 42.20/3 45.15/3 46.26/3
6.25/7 1.55/3 1.01/1* 3.31/3 2.26/2 1.31/4 1.54/1* 1.57/2 2.55/1* 1.11/1*
48.06/3 50.09/3 51.51/3 52.44/3 53.55/3 54.49/3 56.15/3 57.10/3 58.16/3 58.54/3
1.40/2 2.03/3 1.42/1* 0.53/1* 1.11/1* 0.54/1* 1.26/1* 0.55/4 1.06/4 0.38/7
4 [144]PACHNIK, Wojciech 64.59 3.46/1* 8.35/6 10.00/6 11.15/5 12.05/5 13.26/4 17.40/4 22.33/5 24.23/5 25.30/4
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.46/1* 4.49/8 1.25/3 1.15/4 0.50/3 1.21/3 4.14/3 4.53/8 1.50/2 1.07/1*
29.40/4 32.20/4 33.43/4 36.53/4 39.16/4 40.46/4 43.13/4 46.41/4 49.57/4 51.11/4
4.10/2 2.40/5 1.23/7 3.10/2 2.23/1* 1.30/3 2.27/6 3.28/8 3.16/4 1.14/2
53.01/4 55.10/4 57.00/4 58.06/4 59.31/4 60.30/4 62.03/4 63.22/4 64.26/4 64.59/4
1.50/4 2.09/5 1.50/3 1.06/5 1.25/3 0.59/2 1.33/2 1.19/6 1.04/2 0.33/2
5 [214]KRASZEWSKI, Przemysław 67.40 4.05/4 6.58/5 8.45/5 11.18/6 12.14/6 13.48/6 21.15/6 23.53/6 25.58/6 27.10/6
WKS Śląsk, Wrocław 4.05/4 2.53/6 1.47/7 2.33/7 0.56/4 1.34/4 7.27/8 2.38/4 2.05/3 1.12/2
31.38/5 33.33/5 34.49/5 38.32/5 41.27/5 43.17/5 45.32/5 47.38/5 51.09/5 52.46/5
4.28/3 1.55/3 1.16/4 3.43/4 2.55/5 1.50/5 2.15/4 2.06/4 3.31/5 1.37/6
54.49/5 56.51/5 59.00/5 60.12/5 61.45/5 63.01/5 64.55/5 65.48/5 67.04/5 67.40/5
2.03/5 2.02/2 2.09/6 1.12/6 1.33/5 1.16/6 1.54/6 0.53/2 1.16/7 0.36/6
6 [118]KRUK, Michał 74.04 4.03/3 6.39/3 8.19/4 9.51/4 11.49/4 13.37/5 18.31/5 21.36/4 24.14/4 25.40/5
UKS Azymut, Dębów 4.03/3 2.36/5 1.40/5 1.32/5 1.58/7 1.48/7 4.54/5 3.05/6 2.38/7 1.26/5
32.09/6 35.04/6 36.16/6 40.43/6 44.03/6 46.06/6 48.29/6 51.25/6 55.16/6 58.23/6
6.29/8 2.55/6 1.12/2 4.27/8 3.20/7 2.03/8 2.23/5 2.56/6 3.51/6 3.07/8
60.37/6 63.15/6 65.18/6 66.21/6 67.56/6 69.01/6 71.01/6 72.35/6 73.37/6 74.04/6
2.14/6 2.38/7 2.03/5 1.03/4 1.35/6 1.05/5 2.00/7 1.34/7 1.02/1* 0.27/1*
7 [7]GALICZ, Karol 80.35 7.47/8 11.21/8 13.05/8 14.45/8 16.07/7 18.01/7 23.00/7 25.49/7 28.25/7 30.06/7
BKS Wataha, Warszawa 7.47/8 3.34/7 1.44/6 1.40/6 1.22/6 1.54/8 4.59/6 2.49/5 2.36/6 1.41/8
35.01/7 38.25/7 39.45/7 44.03/7 47.39/7 49.30/7 52.17/7 55.14/7 59.30/7 61.16/7
4.55/5 3.24/7 1.20/6 4.18/7 3.36/8 1.51/6 2.47/7 2.57/7 4.16/8 1.46/7
64.02/7 67.18/7 69.51/7 71.14/7 73.05/7 74.29/7 76.38/7 78.16/7 79.52/7 80.35/7
2.46/7 3.16/8 2.33/8 1.23/8 1.51/8 1.24/7 2.09/8 1.38/8 1.36/8 0.43/8
8 [23]WOJARSKI, Michał 82.45 7.22/7 9.55/7 11.44/7 14.22/7 17.31/8 19.18/8 25.00/8 28.12/8 30.26/8 32.01/8
Indywidualni Małopolska 7.22/7 2.33/4 1.49/8 2.38/8 3.09/8 1.47/6 5.42/7 3.12/7 2.14/5 1.35/7
38.13/8 41.38/8 43.01/8 47.00/8 50.15/8 52.12/8 55.45/8 58.25/8 62.26/8 63.56/8
6.12/6 3.25/8 1.23/7 3.59/6 3.15/6 1.57/7 3.33/8 2.40/5 4.01/7 1.30/5
68.35/8 71.06/8 73.20/8 74.38/8 76.27/8 77.55/8 79.47/8 80.57/8 82.12/8 82.45/8
4.39/8 2.31/6 2.14/7 1.18/7 1.49/7 1.28/8 1.52/5 1.10/5 1.15/6 0.33/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 6.7km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-42 3-53 4-44 5-45 6-42 7-50 8-47 9-69 10-72
11-51 12-52 13-61 14-54 15-57 16-55 17-62 18-63 19-64 20-66
21-67 22-68 23-99
1 [27]GOLINOWSKI, Paweł 58.57 5.52/6 7.40/3 9.53/2 11.17/1* 12.49/1* 14.10/1* 18.43/1* 21.51/1* 25.03/1* 30.22/1*
Indywidualny Dolnośląskie 5.52/6 1.48/2 2.13/1* 1.24/1* 1.32/1* 1.21/1* 4.33/1* 3.08/1* 3.12/1* 5.19/3
34.40/1* 37.20/1* 38.17/1* 42.00/1* 43.03/1* 45.10/1* 47.45/1* 49.56/1* 51.43/1* 54.05/1*
4.18/2 2.40/1* 0.57/1* 3.43/4 1.03/3 2.07/2 2.35/1* 2.11/1* 1.47/1* 2.22/1*
56.03/1* 57.00/1* 58.22/1* 58.57/1*
1.58/4 0.57/1* 1.22/5 0.35/5
2 [91]KUBISIAK, Marek 70.39 4.29/2 6.15/1* 9.24/1* 11.39/2 13.34/2 15.17/2 21.02/2 24.26/2 29.08/2 35.00/2
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 4.29/2 1.46/1* 3.09/2 2.15/7 1.55/3 1.43/3 5.45/3 3.24/3 4.42/3 5.52/4
41.17/2 44.37/2 46.18/2 50.12/2 51.11/2 53.38/2 56.20/2 59.14/2 62.10/2 65.00/2
6.17/7 3.20/4 1.41/3 3.54/5 0.59/2 2.27/4 2.42/2 2.54/6 2.56/5 2.50/5
67.28/2 68.53/2 70.08/2 70.39/2
2.28/6 1.25/5 1.15/4 0.31/1*
3 [50]KACZMARSKI, Paweł 73.11 5.25/4 8.19/6 11.37/4 13.19/4 15.34/4 17.29/4 24.01/5 27.38/5 32.54/5 38.04/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.25/4 2.54/7 3.18/4 1.42/3 2.15/5 1.55/5 6.32/6 3.37/5 5.16/6 5.10/2
43.17/3 46.17/3 48.19/3 53.06/4 54.03/4 57.04/4 60.37/4 62.59/4 65.18/4 67.56/4
5.13/4 3.00/3 2.02/5 4.47/6 0.57/1* 3.01/6 3.33/6 2.22/3 2.19/4 2.38/3
70.01/4 71.11/3 72.37/3 73.11/3
2.05/5 1.10/2 1.26/6 0.34/4
4 [272]KURYJ, Marek 73.19 4.18/1* 6.35/2 15.45/6 17.11/6 19.40/6 21.05/6 27.24/6 30.37/6 34.40/6 38.54/4
WKS Wawel, Kraków 4.18/1* 2.17/3 9.10/7 1.26/2 2.29/6 1.25/2 6.19/4 3.13/2 4.03/2 4.14/1*
44.33/4 47.25/4 48.54/4 52.18/3 53.21/3 55.26/3 58.08/3 60.26/3 65.11/3 67.51/3
5.39/5 2.52/2 1.29/2 3.24/1* 1.03/3 2.05/1* 2.42/2 2.18/2 4.45/7 2.40/4
69.45/3 71.30/4 72.39/4 73.19/4
1.54/2 1.45/6 1.09/3 0.40/6
5 [22]KUTKIEWICZ, Marcin 76.56 5.23/3 8.00/4 11.13/3 12.55/3 14.54/3 17.01/3 23.26/3 27.22/3 32.11/3 41.41/6
Indywidualni Małopolska 5.23/3 2.37/5 3.13/3 1.42/3 1.59/4 2.07/7 6.25/5 3.56/6 4.49/4 9.30/6
45.55/5 49.59/5 54.14/5 57.50/5 59.10/5 61.49/5 64.45/5 67.21/5 69.22/5 72.14/5
4.14/1* 4.04/5 4.15/7 3.36/3 1.20/5 2.39/5 2.56/5 2.36/4 2.01/2 2.52/6
73.58/5 75.20/5 76.25/5 76.56/5
1.44/1* 1.22/4 1.05/1* 0.31/1*
6 [194]WŁODARCZYK, Łukasz 77.05 5.33/5 8.14/5 12.36/5 14.40/5 16.33/5 18.16/5 23.57/4 27.27/4 32.27/4 41.33/5
UKS Traper, Złocieniec 5.33/5 2.41/6 4.22/5 2.04/6 1.53/2 1.43/3 5.41/2 3.30/4 5.00/5 9.06/5
46.06/6 50.11/6 54.25/6 57.57/6 59.33/6 61.59/6 64.53/6 67.39/6 69.40/6 72.14/5
4.33/3 4.05/6 4.14/6 3.32/2 1.36/7 2.26/3 2.54/4 2.46/5 2.01/2 2.34/2
74.08/6 75.29/6 76.34/6 77.05/6
1.54/2 1.21/3 1.05/1* 0.31/1*
7 [16]CHABRZYK, Andrzej 109.11 7.26/7 9.49/7 17.14/7 19.05/7 25.21/7 27.19/7 35.26/7 41.33/7 49.07/7 58.46/7
ChabTeam 7.26/7 2.23/4 7.25/6 1.51/5 6.16/7 1.58/6 8.07/7 6.07/7 7.34/7 9.39/7
64.41/7 69.11/7 71.05/7 78.39/7 80.13/7 84.47/7 88.24/7 92.18/7 96.09/7 100.12/7
5.55/6 4.30/7 1.54/4 7.34/7 1.34/6 4.34/7 3.37/7 3.54/7 3.51/6 4.03/7
103.53/7 106.03/7 108.05/7 109.11/7
3.41/7 2.10/7 2.02/7 1.06/7
[28]PLESIŃSKI, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Dolnośląskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[31]BEK, Michał DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Łódzkie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[100]GROMADZKI, Emil DNF / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 6.2km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-44 3-53 4-45 5-42 6-50 7-69 8-58 9-51 10-52
11-54 12-57 13-55 14-62 15-63 16-64 17-65 18-66 19-67 20-71
21-99
1 [226]CZAPLA, Przemysław 52.47 4.20/1* 6.19/1* 7.54/1* 10.12/1* 11.48/1* 16.31/1* 20.24/1* 24.30/2 28.07/1* 31.08/1*
WKS Wawel, Kraków 4.20/1* 1.59/5 1.35/3 2.18/2 1.36/2 4.43/1* 3.53/3 4.06/2 3.37/1* 3.01/4
36.14/1* 36.59/1* 38.59/1* 41.13/1* 43.29/1* 45.29/1* 46.47/1* 48.00/1* 50.08/1* 50.52/1*
5.06/3 0.45/1* 2.00/1* 2.14/3 2.16/1* 2.00/3 1.18/4 1.13/2 2.08/5 0.44/2
52.14/1* 52.47/1*
1.22/1* 0.33/5
2 [97]BŁACHUT, Igor 53.12 4.31/2 6.31/2 8.03/2 10.21/2 11.52/2 16.41/2 20.25/2 24.26/1* 28.15/2 31.15/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.31/2 2.00/7 1.32/2 2.18/2 1.31/1* 4.49/2 3.44/1* 4.01/1* 3.49/2 3.00/3
36.22/2 37.10/2 39.10/2 41.18/2 43.42/2 45.38/2 46.56/2 48.12/2 50.16/2 51.14/2
5.07/4 0.48/2 2.00/1* 2.08/2 2.24/3 1.56/2 1.18/4 1.16/3 2.04/3 0.58/3
52.40/2 53.12/2
1.26/3 0.32/4
3 [203]MIANOWSKI, Rafał 61.09 5.01/3 6.52/3 8.39/3 11.33/4 13.17/4 18.41/3 23.52/3 28.17/3 34.28/3 37.06/3
UNTS, Warszawa 5.01/3 1.51/2 1.47/7 2.54/6 1.44/5 5.24/4 5.11/6 4.25/4 6.11/8 2.38/1*
43.11/3 44.05/3 46.20/3 48.27/3 50.46/3 52.59/3 54.14/3 55.38/3 57.21/3 58.51/3
6.05/8 0.54/3 2.15/3 2.07/1* 2.19/2 2.13/4 1.15/2 1.24/5 1.43/1* 1.30/8
60.30/3 61.09/3
1.39/5 0.39/8
4 [132]JANAS, Sebastian 63.18 5.26/5 7.22/5 8.58/4 10.59/3 12.40/3 18.51/4 26.15/5 30.43/5 36.12/4 38.56/4
UKS Kometa, Gliwice 5.26/5 1.56/3 1.36/4 2.01/1* 1.41/4 6.11/9 7.24/9 4.28/5 5.29/5 2.44/2
44.00/4 45.01/4 48.03/4 50.45/4 53.16/4 55.33/4 56.48/4 57.57/4 59.46/4 61.23/4
5.04/2 1.01/5 3.02/7 2.42/5 2.31/5 2.17/5 1.15/2 1.09/1* 1.49/2 1.37/10
62.47/4 63.18/4
1.24/2 0.31/3
5 [136]MARSZAŁEK, Waldemar 66.37 7.19/9 9.16/9 11.08/8 17.52/9 19.43/8 25.28/8 29.18/8 33.34/6 39.04/6 43.56/7
UKS Kometa, Gliwice 7.19/9 1.57/4 1.52/9 6.44/10 1.51/7 5.45/6 3.50/2 4.16/3 5.30/6 4.52/10
48.57/6 49.52/6 52.20/5 54.58/5 57.28/5 59.23/5 60.34/5 61.51/5 63.55/5 64.36/5
5.01/1* 0.55/4 2.28/4 2.38/4 2.30/4 1.55/1* 1.11/1* 1.17/4 2.04/3 0.41/1*
66.07/5 66.37/5
1.31/4 0.30/1*
6 [235]KOŚCIELNY, Wojciech 71.46 5.20/4 7.19/4 9.08/5 11.48/5 13.38/5 19.47/5 24.15/4 29.55/4 37.54/5 42.11/5
WKS Wawel, Kraków 5.20/4 1.59/5 1.49/8 2.40/5 1.50/6 6.09/7 4.28/5 5.40/10 7.59/10 4.17/7
48.13/5 49.51/5 53.11/6 56.19/6 59.10/6 61.29/6 63.22/6 65.07/6 67.59/6 69.02/6
6.02/6 1.38/10 3.20/9 3.08/7 2.51/7 2.19/6 1.53/10 1.45/7 2.52/10 1.03/6
71.03/6 71.46/6
2.01/9 0.43/9
7 [78]LEMAŃCZYK, Dariusz 73.06 6.47/8 9.14/8 11.10/9 15.23/7 17.03/7 23.18/7 29.12/7 34.21/8 40.25/7 43.39/6
PKO Harpagan, Gdańsk 6.47/8 2.27/9 1.56/10 4.13/8 1.40/3 6.15/10 5.54/7 5.09/8 6.04/7 3.14/5
49.53/7 50.56/7 54.17/7 57.32/7 60.22/7 63.08/7 64.41/7 66.35/7 69.26/7 70.32/7
6.14/9 1.03/6 3.21/10 3.15/8 2.50/6 2.46/9 1.33/7 1.54/9 2.51/9 1.06/7
72.20/7 73.06/7
1.48/7 0.46/10
8 [32]WIECZOREK, Piotr 80.33 6.34/7 9.26/10 15.12/10 21.43/10 23.52/9 30.29/10 34.49/9 39.52/9 45.03/9 49.28/9
Indywidualny Mazowsze 6.34/7 2.52/10 5.46/11 6.31/9 2.09/9 6.37/11 4.20/4 5.03/7 5.11/4 4.25/8
56.34/9 58.39/9 61.27/9 64.30/9 67.31/8 71.01/8 72.52/8 74.38/8 76.57/8 77.57/8
7.06/10 2.05/11 2.48/5 3.03/6 3.01/8 3.30/10 1.51/9 1.46/8 2.19/6 1.00/4
79.58/8 80.33/8
2.01/9 0.35/6
9 [96]BENESZ, Rafał 83.44 6.10/6 8.35/6 10.20/6 14.26/6 16.27/6 22.04/6 28.40/6 33.49/7 42.46/8 47.34/8
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 6.10/6 2.25/8 1.45/6 4.06/7 2.01/8 5.37/5 6.36/8 5.09/8 8.57/11 4.48/9
53.36/8 55.03/8 58.10/8 63.29/8 68.31/9 72.38/9 74.51/9 76.56/9 79.53/9 80.53/9
6.02/6 1.27/7 3.07/8 5.19/9 5.02/10 4.07/11 2.13/11 2.05/10 2.57/11 1.00/4
83.14/9 83.44/9
2.21/11 0.30/1*
10 [216]WIŚNIEWSKI, Paweł 92.28 7.23/10 9.05/7 10.33/7 17.40/8 24.59/10 30.07/9 38.31/10 43.00/10 50.48/10 55.04/10
WKS Wawel, Kraków 7.23/10 1.42/1* 1.28/1* 7.07/11 7.19/10 5.08/3 8.24/11 4.29/6 7.48/9 4.16/6
61.05/10 62.38/10 65.35/10 73.09/10 78.38/10 81.04/10 82.36/10 85.05/10 87.27/10 89.43/10
6.01/5 1.33/9 2.57/6 7.34/10 5.29/11 2.26/7 1.32/6 2.29/11 2.22/7 2.16/11
91.37/10 92.28/10
1.54/8 0.51/11
11 [221]BISKUPSKI, Michał 131.39 16.54/11 24.50/11 26.26/11 29.03/11 38.26/11 44.36/11 52.23/11 71.16/11 76.02/11 81.10/11
WKS Wawel, Kraków 16.54/11 7.56/11 1.36/4 2.37/4 9.23/11 6.10/8 7.47/10 18.53/11 4.46/3 5.08/11
100.08/11 101.40/11 105.54/11 115.28/11 119.23/11 121.52/11 123.38/11 125.14/11 127.52/11 129.22/11
18.58/11 1.32/8 4.14/11 9.34/11 3.55/9 2.29/8 1.46/8 1.36/6 2.38/8 1.30/8
131.03/11 131.39/11
1.41/6 0.36/7
[6]DOLIŃSKI, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 6.1km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-44 3-43 4-46 5-47 6-50 7-46 8-58 9-70 10-52
11-61 12-54 13-57 14-55 15-62 16-57 17-73 18-65 19-66 20-71
21-99
1 [210]MOSZKOWICZ, Paweł 50.19 4.14/1* 5.40/1* 7.29/1* 10.30/1* 14.03/1* 16.55/1* 19.27/1* 23.52/1* 27.06/1* 28.36/1*
Wawel Kraków 4.14/1* 1.26/1* 1.49/1* 3.01/1* 3.33/6 2.52/1* 2.32/2 4.25/1* 3.14/2 1.30/3
29.36/1* 33.08/1* 33.55/1* 36.02/1* 38.18/1* 40.10/1* 42.05/1* 43.42/1* 44.59/1* 47.39/1*
1.00/1* 3.32/1* 0.47/1* 2.07/1* 2.16/2 1.52/1* 1.55/2 1.37/1* 1.17/1* 2.40/7
49.34/1* 50.19/1*
1.55/11 0.45/11
2 []DZIK, Mirosłąw 54.32 4.37/2 7.27/5 9.30/4 14.05/5 17.38/5 21.00/3 23.27/3 28.25/3 31.38/3 33.06/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.37/2 2.50/11 2.03/2 4.35/5 3.33/6 3.22/2 2.27/1* 4.58/7 3.13/1* 1.28/2
34.06/3 37.43/2 38.42/2 40.50/2 42.53/2 44.54/2 46.48/2 48.29/2 49.48/2 52.39/2
1.00/1* 3.37/2 0.59/6 2.08/2 2.03/1* 2.01/3 1.54/1* 1.41/2 1.19/3 2.51/9
53.58/2 54.32/2
1.19/1* 0.34/3
3 [196]BARTCZAK, Jarosław 57.59 4.51/3 6.20/2 8.36/2 11.56/2 14.58/2 18.36/2 21.17/2 26.15/2 29.34/2 31.23/2
UMKS ORKAN, Ostróda 4.51/3 1.29/2 2.16/5 3.20/2 3.02/1* 3.38/4 2.41/3 4.58/7 3.19/3 1.49/5
32.26/2 38.28/3 39.24/3 41.46/3 46.12/3 48.08/3 50.04/3 52.21/3 53.39/3 55.46/3
1.03/3 6.02/11 0.56/3 2.22/3 4.26/12 1.56/2 1.56/3 2.17/8 1.18/2 2.07/2
57.18/3 57.59/3
1.32/4 0.41/8
4 [2]GORAL, Michał 59.14 4.55/4 6.50/3 9.01/3 13.56/4 17.14/3 21.33/5 24.47/4 29.26/4 33.00/4 34.56/4
AZS UMCS, Lublin 4.55/4 1.55/4 2.11/3 4.55/7 3.18/3 4.19/10 3.14/6 4.39/3 3.34/4 1.56/7
36.16/4 40.22/4 41.18/4 43.53/4 46.46/4 49.10/4 51.16/4 53.32/4 55.00/4 57.08/4
1.20/8 4.06/3 0.56/3 2.35/8 2.53/7 2.24/7 2.06/6 2.16/6 1.28/7 2.08/3
58.37/4 59.14/4
1.29/3 0.37/4
5 [57]SKORUPA, Mariusz 60.26 6.40/10 8.46/9 11.15/9 15.26/8 18.45/6 23.00/6 26.13/5 30.50/5 34.24/5 36.25/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.40/10 2.06/7 2.29/8 4.11/4 3.19/4 4.15/9 3.13/5 4.37/2 3.34/4 2.01/10
37.35/5 41.47/5 42.43/5 45.16/5 48.05/5 50.39/5 52.38/5 54.59/5 56.21/5 58.20/5
1.10/4 4.12/4 0.56/3 2.33/7 2.49/5 2.34/9 1.59/4 2.21/9 1.22/4 1.59/1*
59.46/5 60.26/5
1.26/2 0.40/5
6 [205]MICHALAK, Tomasz 61.56 5.30/7 7.47/8 10.02/7 17.00/9 20.10/9 23.43/9 27.03/8 31.44/8 35.21/6 36.46/6
UNTS, Warszawa 5.30/7 2.17/9 2.15/4 6.58/11 3.10/2 3.33/3 3.20/8 4.41/4 3.37/6 1.25/1*
37.58/6 42.10/6 43.09/6 45.33/6 49.22/7 51.35/6 53.36/6 55.34/6 57.00/6 59.50/6
1.12/5 4.12/4 0.59/6 2.24/4 3.49/10 2.13/4 2.01/5 1.58/4 1.26/5 2.50/8
61.23/6 61.56/6
1.33/5 0.33/2
7 [56]PUDEŁEK, Paweł 63.03 5.24/5 7.28/6 9.54/6 15.10/7 19.08/7 23.04/7 26.52/6 31.40/6 36.10/8 38.16/8
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.24/5 2.04/6 2.26/6 5.16/10 3.58/10 3.56/6 3.48/11 4.48/5 4.30/11 2.06/11
39.34/8 43.59/8 44.53/8 47.22/8 50.15/8 52.36/7 54.43/7 56.59/7 58.26/7 60.35/7
1.18/7 4.25/6 0.54/2 2.29/5 2.53/7 2.21/6 2.07/7 2.16/6 1.27/6 2.09/4
62.19/7 63.03/7
1.44/6 0.44/10
8 [107]URBANIAK, Krzysztof 64.29 5.33/8 7.35/7 10.02/7 15.09/6 19.16/8 23.15/8 26.52/6 31.42/7 35.23/7 37.11/7
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.33/8 2.02/5 2.27/7 5.07/9 4.07/12 3.59/7 3.37/10 4.50/6 3.41/7 1.48/4
38.23/7 43.00/7 44.10/7 46.40/7 49.20/6 53.22/8 55.33/8 57.26/8 58.54/8 61.54/8
1.12/5 4.37/8 1.10/9 2.30/6 2.40/3 4.02/12 2.11/8 1.53/3 1.28/7 3.00/11
63.44/8 64.29/8
1.50/8 0.45/11
9 [255]SŁOŃSKI, Marek 73.15 5.28/6 7.14/4 9.45/5 13.41/3 17.36/4 21.29/4 29.21/9 36.31/9 40.22/9 42.12/9
WKS Wawel, Kraków 5.28/6 1.46/3 2.31/9 3.56/3 3.55/9 3.53/5 7.52/13 7.10/13 3.51/9 1.50/6
44.18/9 49.37/9 50.57/9 53.33/9 59.28/9 61.47/9 64.26/9 66.49/9 68.19/9 70.38/9
2.06/12 5.19/9 1.20/11 2.36/9 5.55/13 2.19/5 2.39/10 2.23/10 1.30/10 2.19/5
72.32/9 73.15/9
1.54/10 0.43/9
10 [3]SZURYGA, Hubert 74.39 8.08/11 10.23/10 13.30/10 21.49/11 25.10/11 29.20/11 32.45/11 39.29/10 43.15/10 45.13/10
AZS UMCS, Lublin 8.08/11 2.15/8 3.07/12 8.19/12 3.21/5 4.10/8 3.25/9 6.44/11 3.46/8 1.58/8
47.02/10 52.51/10 53.52/10 56.58/10 60.25/10 63.17/10 65.55/10 67.53/10 69.21/10 72.14/10
1.49/11 5.49/10 1.01/8 3.06/11 3.27/9 2.52/10 2.38/9 1.58/4 1.28/7 2.53/10
73.59/10 74.39/10
1.45/7 0.40/5
11 [265]ŻESŁAWSKI, Wojciech 81.04 6.06/9 12.04/11 15.07/11 19.46/10 23.47/10 29.18/10 32.33/10 39.42/11 43.58/11 46.08/11
WKS Wawel, Kraków 6.06/9 5.58/13 3.03/11 4.39/6 4.01/11 5.31/12 3.15/7 7.09/12 4.16/10 2.10/12
47.44/11 54.30/11 56.35/11 62.13/11 65.01/11 68.11/11 71.02/11 73.42/11 75.29/11 78.08/11
1.36/9 6.46/13 2.05/13 5.38/13 2.48/4 3.10/11 2.51/12 2.40/11 1.47/11 2.39/6
80.06/11 81.04/11
1.58/13 0.58/13
12 [233]JAMROZIK, Krzysztof 89.23 12.56/12 15.20/12 18.35/12 23.31/12 27.53/12 32.57/12 36.55/12 42.45/12 48.56/12 54.26/12
WKS Wawel, Kraków 12.56/12 2.24/10 3.15/13 4.56/8 4.22/13 5.04/11 3.58/12 5.50/9 6.11/13 5.30/13
56.12/12 62.20/12 64.00/12 66.53/12 70.54/12 75.19/12 78.15/12 81.23/12 83.17/12 86.57/12
1.46/10 6.08/12 1.40/12 2.53/10 4.01/11 4.25/13 2.56/13 3.08/13 1.54/12 3.40/13
88.52/12 89.23/12
1.55/11 0.31/1*
13 [246]PISAREK, Piotr 90.39 14.36/13 18.42/13 21.35/13 34.27/13 38.00/13 44.21/13 47.03/13 52.54/13 57.35/13 59.33/13
WKS Wawel, Kraków 14.36/13 4.06/12 2.53/10 12.52/13 3.33/6 6.21/13 2.42/4 5.51/10 4.41/12 1.58/8
62.31/13 67.07/13 68.22/13 71.54/13 74.44/13 77.15/13 79.58/13 82.58/13 84.54/13 88.07/13
2.58/13 4.36/7 1.15/10 3.32/12 2.50/6 2.31/8 2.43/11 3.00/12 1.56/13 3.13/12
89.59/13 90.39/13
1.52/9 0.40/5
[]NADERA, Dariusz NKL-bPK 5.26/ 7.43/ 10.29/ 21.49/ 25.22/ 29.19/ 33.53/ 39.53/ 44.02/ 45.49/
CX80 Kalisz 5.26/ 2.17/ 2.46/ 11.20/ 3.33/ 3.57/ 4.34/ 6.00/ 4.09/ 1.47/
47.14/ 51.57/ 53.26/ / / / 55.45/ 58.39/ 60.21/ 63.43/
1.25/ 4.43/ 1.29/ / / / / 2.54/ 1.42/ 3.22/
65.37/ 66.27/
1.54/ 0.50/
[19]JAKLIK, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
Dreptak Krosno / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 5.7km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-45 3-44 4-53 5-50 6-46 7-58 8-70 9-51 10-52
11-61 12-57 13-55 14-62 15-63 16-73 17-65 18-66 19-71 20-99
1 [47]MONIAK, Andrzej 71.37 4.59/1* 8.49/2 10.36/2 12.24/1* 16.02/2 22.27/1* 27.51/1* 34.36/2 38.12/3 45.03/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.59/1* 3.50/3 1.47/1* 1.48/1* 3.38/2 6.25/2 5.24/3 6.45/2 3.36/3 6.51/3
46.29/3 52.17/3 55.21/3 58.05/2 62.20/3 64.02/3 65.51/3 67.11/3 69.11/1* 70.54/1*
1.26/1* 5.48/2 3.04/2 2.44/1* 4.15/3 1.42/2 1.49/1* 1.20/1* 2.00/1* 1.43/2
71.37/1*
0.43/3
2 [189]BĄCZEK, Dariusz 71.46 5.25/2 7.57/1* 10.04/1* 12.25/2 15.53/1* 23.01/2 28.22/2 35.23/3 37.26/2 42.55/2
UKS Technik, Ruciane-Nida 5.25/2 2.32/1* 2.07/2 2.21/3 3.28/1* 7.08/3 5.21/2 7.01/3 2.03/1* 5.29/2
46.04/2 51.28/2 54.23/2 58.21/3 61.09/2 62.41/2 64.52/1* 66.27/1* 69.28/2 71.09/2
3.09/4 5.24/1* 2.55/1* 3.58/2 2.48/1* 1.32/1* 2.11/2 1.35/2 3.01/3 1.41/1*
71.46/2
0.37/2
3 [228]FORYSTEK, Józef 72.38 5.36/3 9.16/3 13.20/3 15.19/3 18.58/3 24.34/3 29.18/3 32.58/1* 36.10/1* 40.33/1*
WKS Wawel, Kraków 5.36/3 3.40/2 4.04/3 1.59/2 3.39/3 5.36/1* 4.44/1* 3.40/1* 3.12/2 4.23/1*
42.01/1* 49.06/1* 53.10/1* 57.16/1* 60.16/1* 61.59/1* 65.03/2 66.47/2 69.36/3 72.03/3
1.28/2 7.05/3 4.04/3 4.06/3 3.00/2 1.43/3 3.04/3 1.44/3 2.49/2 2.27/3
72.38/3
0.35/1*
4 [128]KŁOS, Józef 132.18 16.54/4 20.45/4 25.30/4 28.56/4 35.03/4 52.13/4 62.15/4 70.38/4 75.09/4 82.08/4
UKS Azymut, Pabianice 16.54/4 3.51/4 4.45/4 3.26/4 6.07/4 17.10/4 10.02/4 8.23/4 4.31/4 6.59/4
84.28/4 98.13/4 103.31/4 109.20/4 114.26/4 117.24/4 121.15/4 123.44/4 128.49/4 131.33/4
2.20/3 13.45/4 5.18/4 5.49/4 5.06/4 2.58/4 3.51/4 2.29/4 5.05/4 2.44/4
132.18/4
0.45/4
[24]MALARZ, Zbigniew NKL-bPK 7.52/ 21.39/ 37.41/ 41.35/ 45.58/ 51.03/ 60.35/ 69.02/ 74.25/ 81.01/
Indywidualnie 7.52/ 13.47/ 16.02/ 3.54/ 4.23/ 5.05/ 9.32/ 8.27/ 5.23/ 6.36/
84.49/ 92.53/ 97.00/ 104.51/ 109.31/ 111.45/ 119.42/ / / 125.42/
3.48/ 8.04/ 4.07/ 7.51/ 4.40/ 2.14/ 7.57/ / / /
126.34/
0.52/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 5.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-53 3-50 4-69 5-58 6-51 7-61 8-57 9-55 10-62
11-63 12-73 13-65 14-66 15-71 16-99
1 [38]KRYJOMSKI, Jerzy 62.09 5.48/2 9.17/1* 12.12/1* 17.18/1* 22.08/1* 29.14/1* 38.43/2 44.23/2 47.24/2 50.01/2
KS Kościelec, Chrzanów 5.48/2 3.29/1* 2.55/1* 5.06/1* 4.50/1* 7.06/2 9.29/5 5.40/1* 3.01/1* 2.37/1*
52.33/2 53.58/2 55.54/1* 57.19/1* 59.53/1* 61.36/1* 62.09/1*
2.32/1* 1.25/1* 1.56/1* 1.25/1* 2.34/1* 1.43/1* 0.33/1*
2 [60]WOJARSKI, Krzysztof 68.03 5.37/1* 14.59/5 18.20/4 24.02/4 29.55/4 37.15/3 41.33/3 47.36/3 50.58/3 54.00/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.37/1* 9.22/5 3.21/2 5.42/2 5.53/2 7.20/3 4.18/1* 6.03/2 3.22/4 3.02/2
56.38/3 58.22/3 60.34/3 62.25/3 65.37/3 67.22/2 68.03/2
2.38/2 1.44/4 2.12/2 1.51/2 3.12/2 1.45/2 0.41/2
3 [44]KROCHMAL, Grzegorz 69.48 7.10/3 11.24/3 15.19/3 21.48/2 27.55/2 32.38/2 36.58/1* 43.03/1* 46.05/1* 49.15/1*
KU AZS WAT, Warszawa 7.10/3 4.14/3 3.55/4 6.29/3 6.07/3 4.43/1* 4.20/2 6.05/3 3.02/2 3.10/3
52.13/1* 53.52/1* 56.10/2 58.17/2 65.04/2 68.29/3 69.48/3
2.58/3 1.39/2 2.18/3 2.07/4 6.47/5 3.25/5 1.19/5
4 [51]KRET, Jacek 77.18 7.24/4 11.18/2 14.53/2 23.01/3 29.35/3 38.23/4 45.24/4 52.28/4 55.36/4 60.18/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 7.24/4 3.54/2 3.35/3 8.08/4 6.34/4 8.48/5 7.01/4 7.04/4 3.08/3 4.42/5
63.30/4 65.12/4 68.02/4 70.06/4 74.36/4 76.35/4 77.18/4
3.12/4 1.42/3 2.50/4 2.04/3 4.30/3 1.59/3 0.43/3
5 [188]CZERKAWSKI, Wacław 94.30 9.43/5 14.41/4 19.25/5 30.37/5 39.02/5 47.37/5 54.20/5 62.55/5 67.13/5 71.41/5
UKS Sparta, Czyżowice 9.43/5 4.58/4 4.44/5 11.12/5 8.25/5 8.35/4 6.43/3 8.35/5 4.18/5 4.28/4
76.26/5 79.22/5 82.35/5 85.37/5 90.17/5 93.33/5 94.30/5
4.45/5 2.56/5 3.13/5 3.02/5 4.40/4 3.16/4 0.57/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 4.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-41 3-45 4-42 5-43 6-50 7-46 8-58 9-51 10-52
11-61 12-54 13-63 14-64 15-65 16-66 17-71 18-99
1 [34]KROCHMAL, Andrzej 62.37 6.37/6 7.56/4 9.28/4 11.33/4 16.39/5 20.20/5 26.12/6 31.55/6 36.25/1* 40.16/1*
KOS Warszawa 6.37/6 1.19/1* 1.32/3 2.05/2 5.06/7 3.41/7 5.52/6 5.43/2 4.30/1* 3.51/2
41.43/1* 47.15/1* 49.28/1* 52.01/1* 54.23/2 56.31/2 59.38/1* 61.49/1* 62.37/1*
1.27/1* 5.32/6 2.13/4 2.33/3 2.22/7 2.08/7 3.07/2 2.11/5 0.48/5
2 [25]POŹNIAK, Szymon 63.03 7.13/7 9.03/7 10.16/6 12.31/6 17.09/6 20.44/7 25.03/4 31.47/4 38.00/4 42.01/3
indywidualnie 7.13/7 1.50/5 1.13/1* 2.15/3 4.38/6 3.35/6 4.19/1* 6.44/6 6.13/3 4.01/3
43.37/3 48.24/3 50.31/3 53.21/3 55.03/3 56.48/3 60.43/3 62.14/2 63.03/2
1.36/3 4.47/2 2.07/2 2.50/7 1.42/3 1.45/2 3.55/6 1.31/1* 0.49/6
3 [201]ŁUŃSKI, Zbigniew 63.14 5.48/3 8.18/6 9.59/5 12.26/5 16.22/4 19.37/4 24.14/2 30.15/1* 36.49/3 40.32/2
UMKS ORKAN, Ostróda 5.48/3 2.30/6 1.41/4 2.27/6 3.56/2 3.15/4 4.37/2 6.01/3 6.34/4 3.43/1*
42.09/2 47.25/2 49.35/2 52.08/2 54.04/1* 56.05/1* 59.43/2 62.17/3 63.14/3
1.37/4 5.16/3 2.10/3 2.33/3 1.56/6 2.01/6 3.38/5 2.34/7 0.57/7
4 [198]BOHACZEK, Janusz 63.57 6.29/5 7.49/3 11.26/7 14.05/7 17.34/7 20.40/6 25.23/5 31.48/5 36.36/2 43.43/4
UMKS ORKAN, Ostróda 6.29/5 1.20/2 3.37/7 2.39/7 3.29/1* 3.06/2 4.43/3 6.25/4 4.48/2 7.07/7
45.47/4 51.33/4 53.56/4 56.09/4 57.33/4 59.12/4 61.47/4 63.21/4 63.57/4
2.04/7 5.46/7 2.23/7 2.13/1* 1.24/1* 1.39/1* 2.35/1* 1.34/2 0.36/1*
5 [65]WIERCIŃSKI, Piotr 66.32 5.08/2 6.35/1* 8.24/1* 10.48/1* 15.11/2 18.20/2 23.50/1* 30.28/2 39.05/5 44.36/5
MKS Metalowiec, Łódź 5.08/2 1.27/4 1.49/6 2.24/5 4.23/5 3.09/3 5.30/5 6.38/5 8.37/7 5.31/5
46.15/5 51.44/5 54.03/5 56.40/5 58.32/5 60.19/5 63.30/5 65.45/5 66.32/5
1.39/5 5.29/5 2.19/5 2.37/5 1.52/5 1.47/3 3.11/4 2.15/6 0.47/4
6 [36]PIETRUSIŃSKI, Marek 66.39 5.51/4 7.15/2 9.03/2 11.22/3 15.43/3 19.06/3 24.21/3 31.06/3 39.36/6 45.10/6
KS Artemis, Wrocław 5.51/4 1.24/3 1.48/5 2.19/4 4.21/4 3.23/5 5.15/4 6.45/7 8.30/6 5.34/6
46.57/6 52.17/6 54.36/6 57.16/7 59.03/7 60.52/7 64.01/6 65.54/6 66.39/6
1.47/6 5.20/4 2.19/5 2.40/6 1.47/4 1.49/5 3.09/3 1.53/4 0.45/3
7 [190]SZCZEPAŃSKI, Marek 69.14 4.53/1* 8.08/5 9.26/3 11.08/2 15.10/1* 17.49/1* 29.06/7 34.15/7 42.20/7 46.55/7
UKS Technik, Ruciane-Nida 4.53/1* 3.15/7 1.18/2 1.42/1* 4.02/3 2.39/1* 11.17/7 5.09/1* 8.05/5 4.35/4
48.23/7 52.40/7 54.39/7 57.01/6 58.34/6 60.22/6 66.53/7 68.36/7 69.14/7
1.28/2 4.17/1* 1.59/1* 2.22/2 1.33/2 1.48/4 6.31/7 1.43/3 0.38/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+ 3.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-45 3-42 4-43 5-58 6-62 7-55 8-66 9-67 10-68
11-99
1 [236]KRUCZEK, Stanisław 53.09 6.43/3 10.15/2 12.20/1* 17.27/1* 25.24/1* 34.05/1* 37.16/1* 43.24/1* 46.59/1* 50.14/1*
WKS Wawel, Kraków 6.43/3 3.32/3 2.05/1* 5.07/3 7.57/1* 8.41/1* 3.11/2 6.08/3 3.35/3 3.15/4
52.11/1* 53.09/1*
1.57/3 0.58/4
2 [46]ŁAPANOWSKI, Jacenty 53.12 8.57/4 11.37/3 13.48/3 18.47/2 27.29/2 36.24/2 41.22/2 46.31/2 49.26/2 51.01/2
KU AZS WAT, Warszawa 8.57/4 2.40/1* 2.11/2 4.59/2 8.42/2 8.55/2 4.58/4 5.09/1* 2.55/1* 1.35/1*
52.33/2 53.12/2
1.32/1* 0.39/1*
3 [85]KMIECIŃSKI, Józef 58.34 6.14/1* 14.00/4 16.13/4 20.30/4 30.19/4 39.45/4 42.32/3 48.28/3 51.39/3 55.59/3
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 6.14/1* 7.46/5 2.13/3 4.17/1* 9.49/4 9.26/3 2.47/1* 5.56/2 3.11/2 4.20/5
57.42/3 58.34/3
1.43/2 0.52/2
4 [138]WYSOCKI, Andrzej 65.54 6.30/2 9.54/1* 12.40/2 19.11/3 28.05/3 38.43/3 49.35/4 56.30/4 60.20/4 62.58/4
UKS Kometa, Gliwice 6.30/2 3.24/2 2.46/4 6.31/4 8.54/3 10.38/4 10.52/5 6.55/4 3.50/4 2.38/3
65.02/4 65.54/4
2.04/4 0.52/2
5 [49]BLIMKE, Roman 80.28 9.37/5 14.43/5 19.53/5 33.13/5 43.27/5 58.48/5 62.31/5 69.29/5 74.46/5 76.44/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 9.37/5 5.06/4 5.10/5 13.20/5 10.14/5 15.21/5 3.43/3 6.58/5 5.17/5 1.58/2
79.26/5 80.28/5
2.42/5 1.02/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 3.8km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-42 2-39 3-70 4-61 5-62 6-54 7-63 8-55 9-66 10-68
11-99
1 []WÓJCIK, Natalia 0b.PK 59.46 14.23/1* 19.09/1* 24.21/1* 27.02/1* 33.57/1* 36.48/1* 41.13/1* 45.12/1* 52.49/1* 57.17/1*
WKS Wawel, Kraków 14.23/1* 4.46/1* 5.12/1* 2.41/1* 6.55/1* 2.51/1* 4.25/1* 3.59/1* 7.37/1* 4.28/1*
59.02/1* 59.46/1*
1.45/1* 0.44/1*
[247]PISAREK, Renata DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
|