Wyniki zawodów z miedzyczasami 26.06.2021 21:05:53
LimanowaCup2021 1.E
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.6km 110m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-61 3-66 4-70 5-99
1 [172]MORDARSKA, Julita 23.49 2.14/1* 7.50/2 14.12/3 18.10/1* 23.35/1* 23.49/1*
UKS Patria, Młynne 2.14/1* 5.36/3 6.22/5 3.58/1* 5.25/6 0.14/1*
2 [129]JANAS, Agnieszka 25.53 4.20/6 9.21/3 13.10/2 20.59/2 25.38/2 25.53/2
UKS Kometa, Gliwice 4.20/6 5.01/1* 3.49/1* 7.49/4 4.39/3 0.15/4
3 [99]GROMADZKA, Lena 27.55 4.00/4 10.19/5 18.53/5 23.14/3 27.41/3 27.55/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.00/4 6.19/6 8.34/7 4.21/2 4.27/2 0.14/1*
4 [165]JUSZCZAK, Anna 30.43 6.11/7 12.24/6 20.56/7 25.19/4 30.26/4 30.43/4
UKS Patria, Młynne 6.11/7 6.13/5 8.32/6 4.23/3 5.07/4 0.17/6
5 [95]BENESZ, Olga 35.14 2.41/2 7.48/1* 13.04/1* 31.11/6 35.00/6 35.14/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.41/2 5.07/2 5.16/3 18.07/6 3.49/1* 0.14/1*
6 [208]WOJDA, Katarzyna 38.48 4.17/5 10.03/4 15.09/4 33.17/7 38.31/7 38.48/7
UNTS, Warszawa 4.17/5 5.46/4 5.06/2 18.08/7 5.14/5 0.17/6
7 [220]BISKUPSKA, Maria PK 33.37 3.59/3 14.03/7 19.27/6 27.35/5 33.22/5 33.37/5
WKS Wawel, Kraków 3.59/3 10.04/7 5.24/4 8.08/5 5.47/7 0.15/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 1.6km 110m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-52 3-61 4-66 5-99
1 [163]DUPLAK, Sara 29.15 0b.PK 3.24/2 11.39/2 17.25/4 21.59/3 28.58/2 29.15/2
UKS Patria, Młynne 3.24/2 8.15/2 5.46/2 4.34/1* 6.59/2 0.17/3
2 [146]FITRZYK, Martyna 29.41 0b.PK 3.05/1* 9.19/1* 12.15/2 23.14/4 29.25/3 29.41/3
UKS Orlik Rajbrot 3.05/1* 6.14/1* 2.56/1* 10.59/7 6.11/1* 0.16/1*
3 [162]DUNIKOWSKA, Nina 32.43 1b.PK 3.49/3 / 11.57/1* 18.29/1* 27.27/1* 27.43/1*
UKS Patria, Młynne 3.49/3 / / 6.32/3 8.58/3 0.16/1*
4 [149]ŁACNA, Katarzyna 39.00 1b.PK 4.14/4 / 14.09/3 20.46/2 33.17/4 34.00/4
UKS Orlik Rajbrot 4.14/4 / / 6.37/4 12.31/7 0.43/7
5 [223]BREKSA, Pia 41.11 0b.PK 6.49/6 19.08/4 25.06/7 30.43/6 40.51/6 41.11/6
WKS Wawel, Kraków 6.49/6 12.19/4 5.58/3 5.37/2 10.08/4 0.20/4
6 [151]TABOR, Julia 41.14 1b.PK 8.22/7 / 18.01/5 24.45/5 35.51/5 36.14/5
UKS Orlik Rajbrot 8.22/7 / / 6.44/5 11.06/5 0.23/6
7 [169]KURNYTA, Aleksandra 43.43 0b.PK 4.44/5 16.02/3 22.05/6 32.03/7 43.22/7 43.43/7
UKS Patria, Młynne 4.44/5 11.18/3 6.03/4 9.58/6 11.19/6 0.21/5
[145]FITER, Wiktoria DNF / / / / / /
UKS Orlik Rajbrot / / / / / /
[178]WIKTOR, Hanna DNF / / / / / /
UKS Patria, Młynne / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.8km 135m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-51 3-61 4-66 5-99
1 [41]RYCHŁOWSKA, Julia 21.38 1.44/4 9.40/1* 12.37/1* 15.39/1* 21.26/1* 21.38/1*
KS Kościelec, Chrzanów 1.44/4 7.56/1* 2.57/1* 3.02/1* 5.47/1* 0.12/2
2 [219]BISKUPSKA, Małgorzata 23.42 1.29/2 11.33/4 14.35/3 17.41/3 23.28/2 23.42/2
WKS Wawel, Kraków 1.29/2 10.04/5 3.02/2 3.06/2 5.47/1* 0.14/4
3 [37]HEBDA, Julia 24.47 1.35/3 9.40/1* 14.20/2 17.28/2 24.34/3 24.47/3
KS Kościelec, Chrzanów 1.35/3 8.05/2 4.40/6 3.08/3 7.06/6 0.13/3
4 [227]DEPTA, Helena 26.52 3.02/8 11.48/5 16.16/4 19.31/4 26.37/4 26.52/4
WKS Wawel, Kraków 3.02/8 8.46/3 4.28/5 3.15/5 7.06/6 0.15/7
5 [11]PAKULSKA, Natalia 30.48 1.47/5 11.19/3 20.53/5 24.04/5 30.28/5 30.48/5
BKS Wataha, Warszawa 1.47/5 9.32/4 9.34/12 3.11/4 6.24/3 0.20/10
6 [222]BREKSA, Blanka 40.46 3.01/7 17.18/6 24.43/6 30.34/6 40.32/6 40.46/6
WKS Wawel, Kraków 3.01/7 14.17/7 7.25/10 5.51/7 9.58/9 0.14/4
7 [127]ZYGADŁO, Marcelina 40.56 5.04/9 18.57/7 26.31/7 31.14/7 40.36/7 40.56/7
UKS Azymut, Dębów 5.04/9 13.53/6 7.34/11 4.43/6 9.22/8 0.20/10
8 [39]PODGÓRSKA, Gabriela 54.23 1.22/1* 29.20/8 32.44/8 47.22/8 54.13/8 54.23/8
KS Kościelec, Chrzanów 1.22/1* 27.58/10 3.24/3 14.38/9 6.51/5 0.10/1*
9 [115]KOWAL, Julia 58.27 2.07/6 33.15/10 37.04/9 51.24/9 58.13/9 58.27/9
UKS Azymut, Dębów 2.07/6 31.08/11 3.49/4 14.20/8 6.49/4 0.14/4
10 [116]KOWAL, Paulina 99.07 12.31/11 32.19/9 38.45/10 81.32/10 98.49/10 99.07/10
UKS Azymut, Dębów 12.31/11 19.48/9 6.26/8 42.47/10 17.17/12 0.18/8
11 [89]KORNACKA, Hanna 103.12 17.47/12 36.05/11 41.53/11 85.40/11 102.51/11 103.12/11
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 17.47/12 18.18/8 5.48/7 43.47/12 17.11/11 0.21/12
12 [123]SZALA, Wiktoria 117.03 6.21/10 50.16/12 56.51/12 99.39/12 116.45/12 117.03/12
UKS Azymut, Dębów 6.21/10 43.55/12 6.35/9 42.48/11 17.06/10 0.18/8
[64]SAGANOWSKA, Kinga NKL-bPK 7.12/ / 18.28/ 28.42/ 36.36/ 36.54/
MKS Metalowiec, Łódź 7.12/ / / 10.14/ 7.54/ 0.18/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.7km 155m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-42 3-56 4-58 5-62 6-54 7-65 8-71 9-99
1 [218]BISKUPSKA, Julia 31.29 2.41/1* 6.16/1* 17.12/2 19.12/2 21.50/2 24.23/1* 28.03/1* 30.21/1* 31.16/1* 31.29/1*
WKS Wawel, Kraków 2.41/1* 3.35/3 10.56/4 2.00/2 2.38/2 2.33/1* 3.40/1* 2.18/3 0.55/1* 0.13/5
2 [244]OLEJNIK, Jaśmina 32.48 4.06/6 9.17/5 17.31/3 19.25/3 21.59/3 24.42/3 29.01/2 31.38/2 32.34/2 32.48/2
WKS Wawel, Kraków 4.06/6 5.11/8 8.14/1* 1.54/1* 2.34/1* 2.43/2 4.19/2 2.37/5 0.56/3 0.14/11
3 [202]MIANOWSKA, Antonina 33.12 3.53/4 7.13/2 15.55/1* 18.26/1* 21.05/1* 24.23/1* 29.49/3 32.03/3 32.59/3 33.12/3
UNTS, Warszawa 3.53/4 3.20/1* 8.42/3 2.31/4 2.39/3 3.18/3 5.26/5 2.14/2 0.56/3 0.13/5
4 [40]PODGÓRSKA, Marta 35.30 5.58/10 9.19/6 17.58/4 20.29/4 23.08/4 26.28/4 32.09/4 34.22/4 35.17/4 35.30/4
KS Kościelec, Chrzanów 5.58/10 3.21/2 8.39/2 2.31/4 2.39/3 3.20/4 5.41/8 2.13/1* 0.55/1* 0.13/5
5 [67]STANIEC, Julia 45.46 5.09/9 9.23/7 27.43/5 30.31/5 33.43/5 37.23/5 42.00/5 44.28/5 45.33/5 45.46/5
MKS MOS, Wrocław 5.09/9 4.14/4 18.20/8 2.48/8 3.12/5 3.40/5 4.37/4 2.28/4 1.05/9 0.13/5
6 [206]SZERLING, Lena 52.48 5.00/8 11.14/8 30.10/7 32.38/6 36.53/6 40.58/6 48.39/6 51.26/6 52.38/6 52.48/6
UNTS, Warszawa 5.00/8 6.14/9 18.56/9 2.28/3 4.15/6 4.05/6 7.41/9 2.47/6 1.12/10 0.10/1*
7 [195]WŁODARCZYK, Wiktoria 56.48 4.12/7 17.25/13 32.02/9 34.42/8 42.59/10 47.57/9 52.29/8 55.29/7 56.32/7 56.48/7
UKS Traper, Złocieniec 4.12/7 13.13/14 14.37/5 2.40/6 8.17/14 4.58/10 4.32/3 3.00/7 1.03/8 0.16/14
8 [185]PORADA, Jagoda 60.52 7.11/13 11.28/10 29.40/6 32.43/7 38.56/7 43.02/7 50.49/7 59.42/8 60.41/8 60.52/8
UKS Reflex, Rybnik 7.11/13 4.17/5 18.12/6 3.03/11 6.13/11 4.06/7 7.47/10 8.53/14 0.59/6 0.11/2
9 [124]WOJCIECHOWSKA, Honorata 62.54 6.24/11 13.32/11 31.48/8 34.47/9 40.54/8 45.08/8 53.07/9 61.41/9 62.41/9 62.54/9
UKS Azymut, Dębów 6.24/11 7.08/10 18.16/7 2.59/10 6.07/10 4.14/9 7.59/11 8.34/13 1.00/7 0.13/5
10 [112]JUCHA, Weronika 66.49 3.51/3 8.56/4 34.58/10 38.24/11 44.52/11 48.59/10 57.05/10 65.38/11 66.36/10 66.49/10
UKS Azymut, Dębów 3.51/3 5.05/7 26.02/11 3.26/12 6.28/12 4.07/8 8.06/12 8.33/12 0.58/5 0.13/5
11 [183]ZELEK, Martyna 66.50 3.56/5 8.25/3 36.13/12 39.04/12 47.06/12 52.04/11 57.31/11 65.12/10 66.39/11 66.50/11
UKS Patria, Młynne 3.56/5 4.29/6 27.48/12 2.51/9 8.02/13 4.58/10 5.27/7 7.41/11 1.27/11 0.11/2
12 [164]FITRZYK, Magdalena 74.52 3.04/2 11.25/9 35.11/11 37.57/10 42.55/9 60.10/12 65.36/12 73.11/12 74.40/12 74.52/12
UKS Patria, Młynne 3.04/2 8.21/11 23.46/10 2.46/7 4.58/7 17.15/12 5.26/5 7.35/10 1.29/12 0.12/4
13 [156]WASILEWSKA, Olga 98.33 6.36/12 15.55/12 44.08/13 49.26/13 55.17/13 79.01/13 88.34/13 95.20/13 98.18/13 98.33/13
UKS OSiR, Góra Kalwaria 6.36/12 9.19/12 28.13/14 5.18/14 5.51/8 23.44/13 9.33/14 6.46/9 2.58/13 0.15/13
14 [125]WYCZARSKA, Maria 102.35 9.14/14 19.52/14 48.00/14 53.02/14 59.05/14 82.55/14 92.27/14 99.11/14 102.21/14 102.35/14
UKS Azymut, Dębów 9.14/14 10.38/13 28.08/13 5.02/13 6.03/9 23.50/14 9.32/13 6.44/8 3.10/14 0.14/11
[232]HAŁUCHA, Milena DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.5km 170m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-37 3-41 4-42 5-48 6-55 7-57 8-58 9-62 10-53
11-63 12-65 13-71 14-31 15-99
1 [267]SŁOŃSKA, Antonina 39.04 1.56/4 3.26/4 7.03/2 7.53/2 11.42/1* 19.29/1* 21.18/1* 22.28/1* 25.06/1* 27.55/1*
WKS Wawel, Kraków 1.56/4 1.30/2 3.37/1* 0.50/2 3.49/1* 7.47/2 1.49/1* 1.10/3 2.38/1* 2.49/1*
30.37/1* 33.53/1* 36.32/1* 38.07/1* 38.50/1* 39.04/1*
2.42/1* 3.16/1* 2.39/2 1.35/1* 0.43/1* 0.14/2
2 [242]NIESSNER, Pola 45.31 1.36/1* 2.47/1* 6.40/1* 7.30/1* 12.48/2 21.09/2 23.13/2 24.26/2 27.32/2 30.53/2
WKS Wawel, Kraków 1.36/1* 1.11/1* 3.53/2 0.50/2 5.18/3 8.21/3 2.04/4 1.13/4 3.06/5 3.21/3
34.26/2 39.06/2 42.14/2 44.17/2 45.16/2 45.31/2
3.33/4 4.40/3 3.08/3 2.03/4 0.59/4 0.15/5
3 [153]DZWONKOWSKA, Paulina 52.25 2.26/8 4.30/6 9.22/5 10.27/5 15.38/4 24.23/3 26.46/3 27.51/3 31.32/3 36.27/4
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.26/8 2.04/6 4.52/6 1.05/7 5.11/2 8.45/4 2.23/7 1.05/2 3.41/8 4.55/7
40.06/3 44.58/3 48.52/3 51.13/3 52.11/3 52.25/3
3.39/6 4.52/4 3.54/7 2.21/5 0.58/3 0.14/2
4 [250]PUŁCZYŃSKA, Hanna 53.31 1.44/3 3.16/2 10.36/7 11.40/7 17.17/5 27.15/4 29.12/4 30.37/4 33.25/4 36.17/3
WKS Wawel, Kraków 1.44/3 1.32/3 7.20/8 1.04/6 5.37/5 9.58/5 1.57/3 1.25/7 2.48/2 2.52/2
40.41/4 45.58/4 50.19/4 52.18/4 53.17/4 53.31/4
4.24/8 5.17/6 4.21/8 1.59/3 0.59/4 0.14/2
5 [54]PUDEŁEK, Jowita 57.23 1.42/2 3.24/3 7.32/3 8.26/3 28.06/9 35.32/7 37.26/7 38.21/7 41.18/7 44.50/7
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1.42/2 1.42/4 4.08/4 0.54/4 19.40/9 7.26/1* 1.54/2 0.55/1* 2.57/3 3.32/4
47.36/5 51.44/5 54.08/5 56.04/5 57.07/5 57.23/5
2.46/2 4.08/2 2.24/1* 1.56/2 1.03/6 0.16/7
6 [240]MICHNO, Marta 61.37 2.21/7 6.30/9 12.48/9 14.10/9 19.55/8 32.41/5 34.48/5 36.35/5 40.22/6 44.45/6
WKS Wawel, Kraków 2.21/7 4.09/9 6.18/7 1.22/9 5.45/6 12.46/6 2.07/5 1.47/9 3.47/9 4.23/6
48.52/7 54.05/6 57.21/6 60.18/6 61.21/6 61.37/6
4.07/7 5.13/5 3.16/4 2.57/9 1.03/6 0.16/7
7 [179]WRZYSZCZ, Weronika 66.48 3.53/9 5.54/8 9.58/6 11.08/6 17.47/6 33.27/6 35.35/6 36.48/6 39.51/5 43.29/5
UKS Patria, Młynne 3.53/9 2.01/5 4.04/3 1.10/8 6.39/7 15.40/7 2.08/6 1.13/4 3.03/4 3.38/5
48.21/6 55.53/7 63.00/7 65.37/7 66.33/7 66.48/7
4.52/9 7.32/9 7.07/9 2.37/7 0.56/2 0.15/5
8 [113]KIEŁB, Patrycja 69.14 2.10/6 4.31/7 8.45/4 9.40/4 15.13/3 37.19/8 39.54/8 41.25/8 44.55/8 52.49/8
UKS Azymut, Dębów 2.10/6 2.21/7 4.14/5 0.55/5 5.33/4 22.06/9 2.35/8 1.31/8 3.30/6 7.54/9
56.10/8 61.44/8 65.02/8 67.47/8 68.58/8 69.14/8
3.21/3 5.34/8 3.18/5 2.45/8 1.11/9 0.16/7
9 [62]PARAFINIUK, Hanna 72.59 2.03/5 4.28/5 11.50/8 12.39/8 19.19/7 41.22/9 44.11/9 45.26/9 48.59/9 56.43/9
MKS Metalowiec, Łódź 2.03/5 2.25/8 7.22/9 0.49/1* 6.40/8 22.03/8 2.49/9 1.15/6 3.33/7 7.44/8
60.16/9 65.40/9 69.09/9 71.44/9 72.49/9 72.59/9
3.33/4 5.24/7 3.29/6 2.35/6 1.05/8 0.10/1*
[66]ZIÓŁKOWSKA, Nina NKL-bPK 17.09/ 20.37/ 30.56/ 32.00/ / 69.48/ 79.48/ 84.12/ 90.53/ 96.36/
MKS Metalowiec, Łódź 17.09/ 3.28/ 10.19/ 1.04/ / / 10.00/ 4.24/ 6.41/ 5.43/
/ 119.10/ / / 131.09/ 131.25/
/ / / / / 0.16/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 3.7km 175m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-40 4-47 5-57 6-58 7-60 8-62 9-69 10-72
11-74 12-77 13-31 14-99
1 [35]BERKE, Laura 37.18 4.12/1* 5.57/1* 6.51/1* 11.45/1* 17.10/1* 17.58/1* 19.35/1* 20.36/1* 26.12/1* 31.22/1*
Kouvolan Suunnistajat 4.12/1* 1.45/1* 0.54/3 4.54/1* 5.25/1* 0.48/1* 1.37/1* 1.01/2 5.36/6 5.10/2
33.12/1* 35.18/1* 36.20/1* 37.05/1* 37.18/1*
1.50/1* 2.06/1* 1.02/1* 0.45/1* 0.13/3
2 [239]LAMPARSKA, Maja 42.58 4.24/3 6.24/3 7.24/3 14.54/4 21.02/2 22.00/2 24.02/2 25.14/2 29.18/2 36.00/2
WKS Wawel, Kraków 4.24/3 2.00/3 1.00/4 7.30/7 6.08/2 0.58/5 2.02/6 1.12/4 4.04/1* 6.42/5
38.09/2 40.40/2 41.48/2 42.44/2 42.58/2
2.09/3 2.31/4 1.08/2 0.56/5 0.14/4
3 [237]KURTYCZ, Natalia 43.56 5.17/5 7.39/4 8.53/6 15.38/5 22.40/3 23.36/3 25.33/3 26.43/3 31.18/3 37.00/3
WKS Wawel, Kraków 5.17/5 2.22/5 1.14/7 6.45/4 7.02/3 0.56/4 1.57/4 1.10/3 4.35/5 5.42/4
39.11/3 41.39/3 42.48/3 43.40/3 43.56/3
2.11/4 2.28/3 1.09/3 0.52/3 0.16/7
4 [48]MONIAK, Zofia 46.02 6.57/7 9.50/7 11.00/7 17.50/7 24.54/6 26.01/6 27.45/5 29.05/5 33.35/5 39.09/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.57/7 2.53/6 1.10/6 6.50/5 7.04/4 1.07/7 1.44/3 1.20/6 4.30/4 5.34/3
41.28/4 43.45/4 44.54/4 45.48/4 46.02/4
2.19/5 2.17/2 1.09/3 0.54/4 0.14/4
5 [14]WRZEŚNIAK, Zofia 46.52 4.16/2 6.04/2 6.53/2 12.44/2 26.56/7 27.47/7 29.28/7 30.27/7 34.54/6 40.00/6
BKS Wataha, Warszawa 4.16/2 1.48/2 0.49/2 5.51/2 14.12/7 0.51/2 1.41/2 0.59/1* 4.27/3 5.06/1*
41.52/6 44.40/5 45.50/5 46.40/5 46.52/5
1.52/2 2.48/6 1.10/6 0.50/2 0.12/1*
6 [114]KIEŁB, Wiktoria 47.34 5.31/6 7.43/5 8.47/5 14.38/3 22.59/4 24.00/4 26.00/4 27.27/4 31.48/4 39.01/4
UKS Azymut, Dębów 5.31/6 2.12/4 1.04/5 5.51/2 8.21/5 1.01/6 2.00/5 1.27/7 4.21/2 7.13/7
41.34/5 45.06/6 46.15/6 47.22/6 47.34/6
2.33/6 3.32/7 1.09/3 1.07/7 0.12/1*
7 [121]ORZECHOWSKA, Aleksandra 50.56 4.39/4 7.57/6 8.45/4 15.59/6 24.26/5 25.21/5 28.15/6 29.33/6 36.29/7 43.13/7
UKS Azymut, Dębów 4.39/4 3.18/7 0.48/1* 7.14/6 8.27/6 0.55/3 2.54/7 1.18/5 6.56/7 6.44/6
45.48/7 48.23/7 49.35/7 50.41/7 50.56/7
2.35/7 2.35/5 1.12/7 1.06/6 0.15/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20-21A 3.8km 180m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-38 3-39 4-42 5-55 6-57 7-58 8-60 9-62 10-54
11-63 12-64 13-72 14-74 15-77 16-31 17-99
1 [257]TOPÓR, Magdalena 38.27 2.34/1* 4.27/1* 6.20/1* 9.00/1* 16.25/1* 18.07/1* 19.00/1* 21.13/1* 22.22/1* 24.29/1*
WKS Wawel, Kraków 2.34/1* 1.53/6 1.53/1* 2.40/1* 7.25/1* 1.42/2 0.53/1* 2.13/3 1.09/1* 2.07/1*
26.29/1* 29.12/1* 31.48/1* 33.54/1* 36.25/1* 37.30/1* 38.14/1* 38.27/1*
2.00/1* 2.43/1* 2.36/1* 2.06/2 2.31/1* 1.05/2 0.44/1* 0.13/1*
2 [55]PUDEŁEK, Michalina 44.58 3.32/3 5.24/3 7.41/2 10.58/2 19.57/2 21.44/2 22.53/2 25.04/2 26.24/2 29.24/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.32/3 1.52/5 2.17/3 3.17/3 8.59/3 1.47/4 1.09/4 2.11/1* 1.20/4 3.00/4
32.00/2 34.55/2 38.02/2 40.02/2 42.40/2 43.44/2 44.40/2 44.58/2
2.36/4 2.55/2 3.07/2 2.00/1* 2.38/2 1.04/1* 0.56/2 0.18/6
3 [106]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 47.07 4.57/5 6.46/5 9.07/5 12.21/4 21.04/3 22.50/3 23.53/3 26.04/3 27.36/3 30.05/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.57/5 1.49/3 2.21/4 3.14/2 8.43/2 1.46/3 1.03/3 2.11/1* 1.32/7 2.29/2
32.48/3 35.54/3 39.02/3 41.34/3 44.17/3 45.25/3 46.51/3 47.07/3
2.43/5 3.06/3 3.08/3 2.32/4 2.43/3 1.08/3 1.26/8 0.16/2
4 [230]GRABOWSKA, Joanna 49.19 3.21/2 5.08/2 8.48/4 12.08/3 21.40/4 23.30/4 24.42/4 27.10/4 28.28/4 31.03/4
WKS Wawel, Kraków 3.21/2 1.47/2 3.40/7 3.20/4 9.32/4 1.50/5 1.12/5 2.28/5 1.18/2 2.35/3
33.24/4 36.56/4 40.21/4 43.35/4 46.42/4 47.51/4 49.03/4 49.19/4
2.21/3 3.32/5 3.25/5 3.14/7 3.07/5 1.09/4 1.12/7 0.16/2
5 [68]KALATA, Agnieszka 62.37 7.09/6 9.09/6 12.07/6 17.23/6 30.22/6 32.34/5 33.51/5 36.05/5 37.35/5 42.08/5
MKS Paulinum, Jelenia Góra 7.09/6 2.00/7 2.58/6 5.16/7 12.59/5 2.12/6 1.17/6 2.14/4 1.30/6 4.33/6
45.36/5 49.38/5 53.35/5 57.09/5 59.58/5 61.15/5 62.18/5 62.37/5
3.28/6 4.02/6 3.57/6 3.34/8 2.49/4 1.17/7 1.03/4 0.19/7
6 [110]PATASSIOVA, Michaela 71.28 3.56/4 6.02/4 8.08/3 14.06/5 28.09/5 33.39/6 35.16/6 38.08/6 39.28/6 44.46/6
UKS Azymut 45, Gdynia 3.56/4 2.06/8 2.06/2 5.58/8 14.03/6 5.30/7 1.37/7 2.52/6 1.20/4 5.18/7
53.09/6 57.34/6 60.50/6 63.52/6 68.52/6 70.08/6 71.11/6 71.28/6
8.23/8 4.25/7 3.16/4 3.02/5 5.00/7 1.16/6 1.03/4 0.17/4
7 [72]KUFEL, Agata 74.07 16.42/8 18.10/8 20.45/8 24.16/8 38.54/7 40.26/7 41.28/7 45.10/7 46.29/7 54.19/7
MKS Paulinum, Jelenia Góra 16.42/8 1.28/1* 2.35/5 3.31/5 14.38/7 1.32/1* 1.02/2 3.42/7 1.19/3 7.50/8
56.36/7 59.43/7 64.44/7 66.54/7 70.09/7 72.51/7 73.50/7 74.07/7
2.17/2 3.07/4 5.01/7 2.10/3 3.15/6 2.42/8 0.59/3 0.17/4
8 [174]RĄCZKOWSKA, Klaudia 99.54 12.40/7 14.30/7 20.07/7 23.59/7 40.19/8 53.32/8 56.28/8 62.49/8 64.52/8 69.03/8
UKS Patria, Młynne 12.40/7 1.50/4 5.37/8 3.52/6 16.20/8 13.13/8 2.56/8 6.21/8 2.03/8 4.11/5
74.34/8 79.03/8 88.48/8 91.52/8 97.06/8 98.16/8 99.26/8 99.54/8
5.31/7 4.29/8 9.45/8 3.04/6 5.14/8 1.10/5 1.10/6 0.28/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 4.4km 290m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-38 3-39 4-40 5-42 6-47 7-56 8-57 9-58 10-60
11-62 12-53 13-63 14-64 15-72 16-74 17-77 18-75 19-76 20-31
21-99
1 [143]PACHNIK, Małgorzata 46.05 1.35/1* 3.58/1* 5.47/1* 6.51/1* 9.51/2 13.43/2 18.37/1* 19.16/1* 20.11/1* 22.20/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.35/1* 2.23/2 1.49/1* 1.04/3 3.00/2 3.52/2 4.54/1* 0.39/1* 0.55/1* 2.09/3
23.31/1* 27.29/2 29.47/2 32.21/1* 34.45/1* 36.32/1* 38.37/1* 40.35/1* 42.34/1* 44.49/1*
1.11/1* 3.58/4 2.18/1* 2.34/1* 2.24/1* 1.47/1* 2.05/1* 1.58/1* 1.59/1* 2.15/1*
45.49/1* 46.05/1*
1.00/2 0.16/2
2 [80]WIELEBA, Marlena 48.48 1.48/2 4.05/2 6.01/2 6.51/1* 9.38/1* 13.18/1* 18.54/2 19.40/2 21.10/2 23.07/2
PKO Harpagan, Gdańsk 1.48/2 2.17/1* 1.56/2 0.50/1* 2.47/1* 3.40/1* 5.36/2 0.46/2 1.30/3 1.57/1*
24.21/2 26.39/1* 29.23/1* 32.39/2 35.39/2 37.38/2 40.24/2 42.52/2 44.57/2 47.33/2
1.14/2 2.18/1* 2.44/2 3.16/3 3.00/3 1.59/2 2.46/2 2.28/2 2.05/2 2.36/3
48.34/2 48.48/2
1.01/3 0.14/1*
3 [29]PANASZEK, Justyna 58.14 1.57/3 4.56/3 7.39/3 8.30/3 12.37/3 17.03/3 23.06/3 27.47/3 29.10/3 31.07/3
Indywidualny lubuskie 1.57/3 2.59/3 2.43/4 0.51/2 4.07/3 4.26/3 6.03/3 4.41/3 1.23/2 1.57/1*
32.28/3 36.05/3 38.55/3 41.46/3 44.39/3 46.49/3 49.35/3 52.11/3 54.27/3 57.01/3
1.21/3 3.37/3 2.50/3 2.51/2 2.53/2 2.10/3 2.46/2 2.36/3 2.16/3 2.34/2
57.58/3 58.14/3
0.57/1* 0.16/2
4 [82]FILIPCZAK, Natalia 67.07 2.09/4 5.55/4 8.06/4 9.29/4 14.33/4 19.08/4 25.28/4 30.17/4 31.53/4 34.16/4
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.09/4 3.46/4 2.11/3 1.23/4 5.04/4 4.35/4 6.20/4 4.49/4 1.36/4 2.23/4
35.55/4 39.29/4 43.21/4 46.45/4 50.13/4 52.35/4 55.32/4 58.40/4 62.21/4 65.43/4
1.39/4 3.34/2 3.52/4 3.24/4 3.28/4 2.22/4 2.57/4 3.08/4 3.41/4 3.22/4
66.51/4 67.07/4
1.08/4 0.16/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 3.7km 190m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-40 4-42 5-47 6-57 7-58 8-62 9-69 10-72
11-74 12-77 13-31 14-99
1 [98]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 42.34 4.41/1* 6.43/1* 7.51/1* 10.50/1* 18.08/1* 23.46/1* 24.31/1* 26.58/1* 30.32/1* 34.56/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.41/1* 2.02/2 1.08/1* 2.59/1* 7.18/2 5.38/1* 0.45/1* 2.27/1* 3.34/1* 4.24/1*
37.02/1* 40.39/1* 41.26/1* 42.17/1* 42.34/1*
2.06/2 3.37/1* 0.47/1* 0.51/2 0.17/2
2 [229]GAWRON, Katarzyna 53.21 10.33/2 12.34/2 13.42/2 16.55/2 23.28/2 29.35/2 30.26/2 34.46/2 40.16/2 45.28/2
WKS Wawel, Kraków 10.33/2 2.01/1* 1.08/1* 3.13/2 6.33/1* 6.07/2 0.51/2 4.20/2 5.30/2 5.12/2
47.29/2 51.09/2 52.18/2 53.08/2 53.21/2
2.01/1* 3.40/2 1.09/2 0.50/1* 0.13/1*
[26]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta NKL-bPK 4.32/ 7.16/ / 12.03/ 16.15/ 23.51/ 24.54/ 27.31/ 45.50/ 51.09/
Indywidualny Dolnośląskie 4.32/ 2.44/ / / 4.12/ 7.36/ 1.03/ 2.37/ 18.19/ 5.19/
53.31/ 57.13/ 58.16/ 59.11/ 59.25/
2.22/ 3.42/ 1.03/ 0.55/ 0.14/
[217]ZAJĄC, Honorata DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 3.4km 180m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-37 3-38 4-42 5-56 6-58 7-60 8-62 9-67 10-72
11-73 12-74 13-77 14-99
1 [234]KARNIA-BISKUPSKA, Anna 51.05 2.44/1* 4.36/1* 6.50/1* 11.35/1* 23.03/1* 25.36/1* 28.07/1* 29.41/1* 33.21/1* 41.00/1*
WKS Wawel, Kraków 2.44/1* 1.52/1* 2.14/2 4.45/2 11.28/1* 2.33/1* 2.31/2 1.34/2 3.40/1* 7.39/1*
43.48/1* 44.51/1* 48.26/1* 50.45/1* 51.05/1*
2.48/2 1.03/2 3.35/2 2.19/1* 0.20/4
2 [104]SZEWCZYKOWSKA, Anna 60.07 7.01/4 9.17/4 11.10/3 15.31/3 30.03/2 33.14/2 35.25/2 36.50/2 41.22/2 50.16/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.01/4 2.16/2 1.53/1* 4.21/1* 14.32/2 3.11/4 2.11/1* 1.25/1* 4.32/2 8.54/3
52.34/2 54.14/2 57.25/2 59.48/2 60.07/2
2.18/1* 1.40/3 3.11/1* 2.23/2 0.19/3
3 [131]JANAS, Irena 68.32 3.28/2 6.05/2 8.48/2 14.01/2 32.05/3 34.57/3 39.22/3 41.06/3 45.39/3 55.09/3
UKS Kometa, Gliwice 3.28/2 2.37/3 2.43/3 5.13/3 18.04/4 2.52/2 4.25/4 1.44/3 4.33/3 9.30/4
59.34/3 61.55/3 65.37/3 68.14/3 68.32/3
4.25/3 2.21/4 3.42/4 2.37/3 0.18/2
4 [191]WŁODARCZYK, Agnieszka 78.23 4.17/3 7.48/3 15.29/4 22.50/4 37.33/4 40.31/4 43.44/4 47.54/4 52.52/4 61.33/4
UKS Traper, Złocieniec 4.17/3 3.31/4 7.41/4 7.21/4 14.43/3 2.58/3 3.13/3 4.10/4 4.58/4 8.41/2
68.45/4 69.33/4 73.10/4 78.08/4 78.23/4
7.12/4 0.48/1* 3.37/3 4.58/4 0.15/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 3.3km 175m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-36 3-39 4-40 5-47 6-57 7-58 8-60 9-62 10-67
11-65 12-71 13-73 14-99
1 [134]MARSZAŁEK, Maria 47.13 2.31/2 4.06/2 9.20/3 11.13/3 18.21/3 25.25/1* 26.50/1* 29.35/1* 31.04/1* 36.13/1*
UKS Kometa, Gliwice 2.31/2 1.35/3 5.14/3 1.53/5 7.08/4 7.04/1* 1.25/2 2.45/1* 1.29/1* 5.09/4
41.03/2 43.46/1* 45.20/1* 46.57/1* 47.13/1*
4.50/3 2.43/2 1.34/2 1.37/4 0.16/2
2 [94]KULICKA, Agata 49.38 2.19/1* 3.20/1* 7.00/1* 7.51/1* 14.55/1* 27.14/3 28.24/3 31.10/2 32.45/2 36.23/2
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 2.19/1* 1.01/1* 3.40/1* 0.51/1* 7.04/3 12.19/5 1.10/1* 2.46/2 1.35/2 3.38/1*
40.09/1* 46.58/3 48.17/2 49.24/2 49.38/2
3.46/1* 6.49/6 1.19/1* 1.07/1* 0.14/1*
3 [77]LEMAŃCZYK, Aleksandra 50.25 2.47/3 4.57/4 9.13/2 10.14/2 17.09/2 25.47/2 27.18/2 33.18/3 34.53/3 38.51/3
PKO Harpagan, Gdańsk 2.47/3 2.10/7 4.16/2 1.01/2 6.55/1* 8.38/2 1.31/3 6.00/6 1.35/2 3.58/2
43.23/3 46.03/2 48.25/3 50.09/3 50.25/3
4.32/2 2.40/1* 2.22/3 1.44/5 0.16/2
4 [253]SŁOŃSKA, Bogusława 65.48 3.32/5 5.01/5 11.03/5 12.21/4 21.14/5 30.57/4 32.56/4 36.41/4 38.55/4 47.05/5
WKS Wawel, Kraków 3.32/5 1.29/2 6.02/6 1.18/3 8.53/5 9.43/4 1.59/7 3.45/4 2.14/5 8.10/6
54.02/5 61.12/5 63.59/4 65.27/4 65.48/4
6.57/5 7.10/7 2.47/4 1.28/2 0.21/6
5 [238]LAMPARSKA, Iwona 71.36 2.52/4 4.35/3 10.01/4 13.16/5 20.16/4 34.10/6 35.49/6 38.48/5 42.05/6 49.32/6
WKS Wawel, Kraków 2.52/4 1.43/4 5.26/4 3.15/6 7.00/2 13.54/6 1.39/5 2.59/3 3.17/7 7.27/5
62.20/6 66.47/6 69.48/6 71.17/5 71.36/5
12.48/6 4.27/3 3.01/5 1.29/3 0.19/4
6 [102]GRZYWACZ, Agnieszka 72.06 4.53/6 6.38/6 12.33/6 13.58/6 23.23/6 32.48/5 34.26/5 39.47/6 41.32/5 46.02/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.53/6 1.45/5 5.55/5 1.25/4 9.25/6 9.25/3 1.38/4 5.21/5 1.45/4 4.30/3
51.57/4 57.17/4 69.13/5 71.47/6 72.06/6
5.55/4 5.20/4 11.56/7 2.34/7 0.19/4
7 [63]SAGANOWSKA, Aleksandra 131.30 5.24/7 7.26/7 17.11/7 22.07/7 33.02/7 70.48/7 72.42/7 79.39/7 82.04/7 102.07/7
MKS Metalowiec, Łódź 5.24/7 2.02/6 9.45/7 4.56/7 10.55/7 37.46/7 1.54/6 6.57/7 2.25/6 20.03/7
120.13/7 125.38/7 129.05/7 131.03/7 131.30/7
18.06/7 5.25/5 3.27/6 1.58/6 0.27/7
[243]OLEJNIK, Ewa NKL-bPK 2.32/ 3.51/ 8.20/ / 29.00/ 39.12/ 40.22/ 42.32/ 45.20/ 49.38/
WKS Wawel, Kraków 2.32/ 1.19/ 4.29/ / / 10.12/ 1.10/ 2.10/ 2.48/ 4.18/
55.04/ 59.16/ 60.58/ 63.25/ 64.13/
5.26/ 4.12/ 1.42/ 2.27/ 0.48/
[4]DANILUK, Karina DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50-55 3.2km 165m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-38 3-39 4-40 5-45 6-53 7-62 8-67 9-72 10-74
11-77 12-31 13-99
1 [258]TOPÓR, Monika 53.48 7.26/3 10.39/3 13.49/2 15.09/2 25.01/2 28.43/2 32.58/2 36.27/2 44.12/2 47.12/1*
WKS Wawel, Kraków 7.26/3 3.13/3 3.10/2 1.20/1* 9.52/1* 3.42/3 4.15/2 3.29/1* 7.45/1* 3.00/1*
50.38/1* 52.14/1* 53.33/1* 53.48/1*
3.26/1* 1.36/1* 1.19/1* 0.15/1*
2 [225]BUGAJ, Teresa 55.15 4.20/1* 6.03/1* 9.11/1* 10.39/1* 21.48/1* 24.32/1* 31.21/1* 35.33/1* 44.09/1* 47.31/2
WKS Wawel, Kraków 4.20/1* 1.43/1* 3.08/1* 1.28/2 11.09/3 2.44/1* 6.49/3 4.12/2 8.36/2 3.22/3
51.23/2 53.33/2 54.58/2 55.15/2
3.52/2 2.10/3 1.25/2 0.17/2
3 [187]CZERKAWSKA, Urszula 58.43 8.16/4 10.40/4 14.11/3 16.32/3 27.18/3 30.58/3 34.28/3 38.52/3 47.42/3 50.49/3
UKS Sparta, Czyżowice 8.16/4 2.24/2 3.31/3 2.21/3 10.46/2 3.40/2 3.30/1* 4.24/3 8.50/3 3.07/2
54.59/3 56.35/3 58.24/3 58.43/3
4.10/3 1.36/1* 1.49/4 0.19/3
4 []NADERA, Agata 95.03 6.40/2 10.25/2 14.38/4 17.24/4 41.55/4 50.24/4 57.20/4 62.59/4 80.08/4 83.55/4
CX80 Kalisz 6.40/2 3.45/4 4.13/4 2.46/4 24.31/4 8.29/4 6.56/4 5.39/4 17.09/4 3.47/4
90.30/4 92.49/4 94.35/4 95.03/4
6.35/4 2.19/4 1.46/3 0.28/4
5 [249]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 144.46 10.32/5 15.38/5 24.21/5 31.53/5 63.23/5 73.15/5 80.44/5 93.13/5 118.48/5 126.16/5
WKS Wawel, Kraków 10.32/5 5.06/5 8.43/5 7.32/5 31.30/5 9.52/5 7.29/5 12.29/5 25.35/5 7.28/5
137.36/5 142.03/5 144.08/5 144.46/5
11.20/5 4.27/5 2.05/5 0.38/5
[15]LATAŁA, Bożena DNF / / / / / / / / / /
brak / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60+ 2.3km 160m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-35 3-42 4-53 5-62 6-68 7-71 8-73 9-31 10-99
1 [137]WYSOCKA, Jolanta 40.12 1.24/1* 3.50/1* 8.11/1* 15.51/1* 24.02/2 28.30/1* 35.42/1* 37.55/1* 38.42/1* 39.53/1*
UKS Kometa, Gliwice 1.24/1* 2.26/1* 4.21/1* 7.40/2 8.11/5 4.28/1* 7.12/5 2.13/1* 0.47/1* 1.11/1*
40.12/1*
0.19/3
2 [197]BIZIUK, Halina 42.05 1.46/2 5.48/3 11.06/2 18.39/2 23.11/1* 30.22/2 37.14/2 39.43/2 40.36/2 41.48/2
UMKS ORKAN, Ostróda 1.46/2 4.02/5 5.18/2 7.33/1* 4.32/4 7.11/4 6.52/3 2.29/2 0.53/3 1.12/2
42.05/2
0.17/1*
3 [45]KROCHMAL, Małgorzata 44.22 1.56/3 5.54/4 11.48/3 22.20/3 25.59/3 32.36/3 39.18/3 41.52/3 42.45/3 44.01/3
KU AZS WAT, Warszawa 1.56/3 3.58/4 5.54/3 10.32/4 3.39/2 6.37/2 6.42/1* 2.34/3 0.53/3 1.16/4
44.22/3
0.21/4
4 [199]LEWOŃ, Ewa 46.15 1.59/4 5.35/2 13.36/4 24.27/4 27.41/4 34.25/4 41.11/4 43.54/4 44.45/4 45.57/4
UMKS ORKAN, Ostróda 1.59/4 3.36/3 8.01/4 10.51/5 3.14/1* 6.44/3 6.46/2 2.43/5 0.51/2 1.12/2
46.15/4
0.18/2
5 [200]ŁUŃSKA, Regina 50.44 2.41/5 6.08/5 17.55/5 26.45/5 31.12/5 38.29/5 45.23/5 47.58/5 48.51/5 50.17/5
UMKS ORKAN, Ostróda 2.41/5 3.27/2 11.47/5 8.50/3 4.27/3 7.17/5 6.54/4 2.35/4 0.53/3 1.26/5
50.44/5
0.27/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R 1.7km 110m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-43 3-44 4-61 5-66 6-70 7-99
1 []KASPERCZYK, Leon 0b.PK 26.29 2.42/3 3.35/3 4.27/2 9.53/1* 14.26/1* 20.34/1* 25.03/1* 26.29/1*
JODŁOWA 52 2.42/3 0.53/2 0.52/1* 5.26/1* 4.33/1* 6.08/4 4.29/1* 1.26/7
2 [33]KASPERCZYK, Julian 0b.PK 26.50 2.38/2 3.30/1* 4.25/1* 9.56/2 14.37/2 20.52/2 26.18/2 26.50/2
JODŁOWA 52 2.38/2 0.52/1* 0.55/2 5.31/2 4.41/2 6.15/6 5.26/4 0.32/5
3 [109]JANAS, Małgorzata 0b.PK 29.22723.34/7 5.41/4 6.49/4 13.16/3 18.28/3 24.29/3 29.00/3 29.22/3
UKS Kometa Gliwice 723.34/7 / 1.08/3 6.27/3 5.12/3 6.01/3 4.31/2 0.22/2
4 [159]BODURKA, Zofia 0b.PK 34.46 4.35/4 6.05/5 7.59/5 17.55/5 23.56/5 28.01/4 34.15/4 34.46/4
UKS Patria, Młynne 4.35/4 1.30/4 1.54/7 9.56/6 6.01/4 4.05/2 6.14/6 0.31/4
5 [158]BODURKA, Maria 0b.PK 34.47 4.43/5 6.39/6 8.11/6 17.58/6 24.34/6 28.14/5 34.20/5 34.47/5
UKS Patria, Młynne 4.43/5 1.56/5 1.32/5 9.47/5 6.36/5 3.40/1* 6.06/5 0.27/3
6 [192]WŁODARCZYK, Alicja 0b.PK 38.32 2.30/1* 3.33/2 4.42/3 13.21/4 20.34/4 33.15/6 38.14/6 38.32/6
UKS Traper, Złocieniec 2.30/1* 1.03/3 1.09/4 8.39/4 7.13/6 12.41/7 4.59/3 0.18/1*
7 [266]RAUNDER-FORYSTEK, Katarzyna 0b.PK 54.41 9.53/6 11.54/7 13.27/7 32.37/7 40.53/7 47.05/7 53.57/7 54.41/7
WKS Wawel, Kraków 9.53/6 2.01/6 1.33/6 19.10/7 8.16/7 6.12/5 6.52/7 0.44/6
[73]NIEĆ, Dominik DNF / / / / / / / /
NOWY WIŚNICZ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.6km 110m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-61 3-66 4-70 5-99
1 [117]KOWALIK-MOTYKA, Jan 25.49 3.32/5 11.27/4 16.12/3 20.37/1* 25.31/1* 25.49/1*
UKS Azymut, Dębów 3.32/5 7.55/4 4.45/2 4.25/1* 4.54/2 0.18/3
2 [105]SZEWCZYKOWSKI, Rafał 33.26 2.08/1* 8.37/2 13.01/1* 28.06/2 33.10/2 33.26/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.08/1* 6.29/2 4.24/1* 15.05/5 5.04/4 0.16/1*
3 [155]SOBIEPANEK, Marcel 33.54 2.10/2 8.18/1* 20.13/4 29.06/3 33.36/3 33.54/3
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.10/2 6.08/1* 11.55/4 8.53/3 4.30/1* 0.18/3
4 [180]ZELEK, Bartłomiej 36.04 2.16/3 10.08/3 15.50/2 30.53/4 35.47/4 36.04/4
UKS Patria, Młynne 2.16/3 7.52/3 5.42/3 15.03/4 4.54/2 0.17/2
5 [90]KORNACKI, Miłosz 56.43 2.51/4 12.02/5 43.53/5 48.49/5 56.10/5 56.43/5
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 2.51/4 9.11/5 31.51/5 4.56/2 7.21/5 0.33/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 1.6km 110m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-52 3-61 4-66 5-99
1 [150]SYTOŃ, Adrian 26.06 0b.PK 2.25/1* 10.04/1* 13.36/1* 18.27/1* 25.51/1* 26.06/1*
UKS Orlik Rajbrot 2.25/1* 7.39/1* 3.32/1* 4.51/5 7.24/2 0.15/2
2 [167]KRÓL, Krystian 27.22 0b.PK 4.14/7 12.06/3 15.38/2 20.24/2 27.08/2 27.22/2
UKS Patria, Młynne 4.14/7 7.52/2 3.32/1* 4.46/3 6.44/1* 0.14/1*
3 [147]GUNIA, Adam 31.09 0b.PK 3.16/4 14.09/5 17.44/5 22.34/4 30.54/3 31.09/3
UKS Orlik Rajbrot 3.16/4 10.53/6 3.35/3 4.50/4 8.20/5 0.15/2
4 [152]TROJAN, Filip 31.20 0b.PK 3.14/3 12.19/4 17.21/4 23.13/5 30.55/4 31.20/4
UKS Orlik Rajbrot 3.14/3 9.05/5 5.02/6 5.52/6 7.42/3 0.25/6
5 [175]SAJDAK, Michał 39.05 0b.PK 14.17/9 22.13/8 26.46/8 30.50/7 38.49/5 39.05/6
UKS Patria, Młynne 14.17/9 7.56/3 4.33/5 4.04/1* 7.59/4 0.16/4
6 [177]SUŁKOWSKI, Dominik 40.59 1b.PK 3.44/6 11.53/2 16.00/3 20.39/3 / 35.59/5
UKS Patria, Młynne 3.44/6 8.09/4 4.07/4 4.39/2 / /
7 [87]FICA, Wojciech 41.43 0b.PK 4.20/8 15.51/6 21.38/6 28.40/6 41.10/6 41.43/7
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 4.20/8 11.31/7 5.47/7 7.02/7 12.30/7 0.33/8
8 [84]KMIECIŃSKI, Franciszek 52.36 0b.PK 2.35/2 16.47/7 23.26/7 33.31/8 52.11/7 52.36/8
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.35/2 14.12/8 6.39/8 10.05/8 18.40/8 0.25/6
9 [83]GOS, Łukasz 65.40 1b.PK 3.43/5 / 32.17/9 49.18/9 60.23/8 60.40/9
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.43/5 / / 17.01/9 11.05/6 0.17/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.8km 140m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-52 3-59 4-70 5-99
1 [161]BAŁAZIŃSKI, Antoni 14.38 1.02/1* 5.13/1* 8.17/1* 11.12/1* 14.26/1* 14.38/1*
UKS Patria, Młynne 1.02/1* 4.11/1* 3.04/2 2.55/1* 3.14/2 0.12/3
2 [79]LEMAŃCZYK, Witold 17.04 1.09/2 6.38/2 9.59/3 13.23/2 16.54/2 17.04/2
PKO Harpagan, Gdańsk 1.09/2 5.29/4 3.21/3 3.24/2 3.31/3 0.10/1*
3 [133]MARSZAŁEK, Dawid 18.04 1.56/8 6.49/3 9.49/2 14.55/3 17.51/3 18.04/3
UKS Kometa, Gliwice 1.56/8 4.53/2 3.00/1* 5.06/3 2.56/1* 0.13/4
4 [130]JANAS, Aleksander 21.22 1.44/6 7.01/4 11.06/4 17.00/4 21.09/4 21.22/4
UKS Kometa, Gliwice 1.44/6 5.17/3 4.05/6 5.54/4 4.09/6 0.13/4
5 [86]LIPIEC, Gabriel 22.16 1.35/4 7.12/5 12.17/6 18.14/5 22.03/5 22.16/5
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1.35/4 5.37/5 5.05/10 5.57/5 3.49/4 0.13/4
6 [181]ZELEK, Filip 23.20 1.22/3 7.36/6 11.40/5 18.54/6 23.07/6 23.20/6
UKS Patria, Młynne 1.22/3 6.14/6 4.04/5 7.14/9 4.13/7 0.13/4
7 [262]ZASADZKI, Tymoteusz 25.09 2.10/10 8.37/7 13.39/7 20.27/7 24.54/7 25.09/7
WKS Wawel, Kraków 2.10/10 6.27/7 5.02/9 6.48/8 4.27/9 0.15/11
8 [207]WOJDA, Grzegorz 29.12 2.56/13 10.32/8 14.22/8 24.31/9 28.58/8 29.12/8
UNTS, Warszawa 2.56/13 7.36/8 3.50/4 10.09/12 4.27/9 0.14/9
8 []KUPISZ, Wojciech 29.12 2.15/11 13.58/11 18.17/10 25.02/10 29.01/9 29.12/8
BKS Wataha, Warszawa 2.15/11 11.43/11 4.19/7 6.45/7 3.59/5 0.11/2
10 [170]KURNYTA, Dawid 29.51 1.47/7 11.29/10 16.21/9 24.19/8 29.35/10 29.51/10
UKS Patria, Młynne 1.47/7 9.42/10 4.52/8 7.58/10 5.16/13 0.16/12
11 [88]GAWAŁKIEWICZ, Mieszko 30.40 2.02/9 10.53/9 19.24/11 26.03/11 30.22/11 30.40/11
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 2.02/9 8.51/9 8.31/13 6.39/6 4.19/8 0.18/14
12 [154]GÓRSKI, Seweryn 37.14 2.26/12 14.43/12 22.50/12 32.32/12 37.00/12 37.14/12
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.26/12 12.17/12 8.07/11 9.42/11 4.28/11 0.14/9
13 [101]GROMADZKI, Wiktor 46.48 1.39/5 17.37/13 25.56/13 40.04/13 46.35/13 46.48/13
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1.39/5 15.58/13 8.19/12 14.08/13 6.31/14 0.13/4
14 [126]ZIĘBA, Konrad 63.37 3.08/14 33.19/14 42.04/14 58.16/14 63.20/14 63.37/14
UKS Azymut, Dębów 3.08/14 30.11/14 8.45/14 16.12/14 5.04/12 0.17/13
[81]BIEŃKOWSKI, Wojciech NKL-bPK 2.14/ / / 18.39/ 35.04/ 35.23/
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.14/ / / / 16.25/ 0.19/
[59]ŚLUSARCZYK, Paweł DNF / / / / / /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra / / / / / /
[103]MIKOSZA, Juliusz DNF / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.0km 160m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-37 3-42 4-55 5-57 6-58 7-62 8-54 9-63 10-65
11-71 12-99
1 [75]DRAPELLA, Stanisław 40.28 1.51/2 2.48/1* 5.55/1* 14.42/1* 16.12/1* 17.11/1* 20.07/1* 31.54/1* 34.46/1* 37.36/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 1.51/2 0.57/1* 3.07/1* 8.47/2 1.30/1* 0.59/3 2.56/1* 11.47/9 2.52/1* 2.50/2
39.32/1* 40.16/1* 40.28/1*
1.56/1* 0.44/1* 0.12/4
2 [13]TUFEKCIS, Leonidas 42.55 2.47/5 4.23/4 8.03/2 16.48/2 18.28/2 19.18/2 22.30/2 33.53/2 36.54/2 39.56/2
BKS Wataha, Warszawa 2.47/5 1.36/2 3.40/2 8.45/1* 1.40/2 0.50/1* 3.12/4 11.23/7 3.01/2 3.02/3
41.58/2 42.45/2 42.55/2
2.02/3 0.47/3 0.10/2
3 [10]PACHUCKI, Tymoteusz 48.30 3.30/7 5.08/7 10.22/3 22.25/4 24.18/3 25.12/3 28.09/3 39.50/4 42.52/4 45.34/3
BKS Wataha, Warszawa 3.30/7 1.38/3 5.14/3 12.03/4 1.53/3 0.54/2 2.57/2 11.41/8 3.02/3 2.42/1*
47.35/3 48.20/3 48.30/3
2.01/2 0.45/2 0.10/2
4 [8]LENDZIOSZEK, Roman 50.18 1.36/1* 4.11/3 11.47/4 21.46/3 25.27/4 27.24/4 30.38/4 37.39/3 40.48/3 46.05/4
BKS Wataha, Warszawa 1.36/1* 2.35/7 7.36/5 9.59/3 3.41/7 1.57/6 3.14/5 7.01/3 3.09/4 5.17/6
49.14/4 50.10/4 50.18/4
3.09/5 0.56/5 0.08/1*
5 [119]KRUK, Wojciech 58.38 2.56/6 5.04/6 18.33/6 31.29/5 34.20/5 36.32/6 41.26/6 45.51/5 49.09/5 53.42/5
UKS Azymut, Dębów 2.56/6 2.08/6 13.29/8 12.56/5 2.51/6 2.12/7 4.54/7 4.25/2 3.18/5 4.33/5
57.24/5 58.23/5 58.38/5
3.42/6 0.59/6 0.15/8
6 [157]WASILEWSKI, Antoni 66.41 2.18/3 3.59/2 30.27/10 45.32/9 48.03/9 49.47/9 52.48/8 55.28/6 58.46/6 63.09/6
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.18/3 1.41/4 26.28/10 15.05/8 2.31/5 1.44/5 3.01/3 2.40/1* 3.18/5 4.23/4
65.38/6 66.29/6 66.41/6
2.29/4 0.51/4 0.12/4
7 [148]HEC, Patryk 75.59 4.24/8 7.05/8 20.27/7 34.19/7 39.45/7 42.00/7 47.37/7 57.24/8 61.41/7 70.31/7
UKS Orlik Rajbrot 4.24/8 2.41/8 13.22/7 13.52/6 5.26/9 2.15/8 5.37/9 9.47/4 4.17/7 8.50/9
74.43/7 75.46/7 75.59/7
4.12/7 1.03/7 0.13/6
8 [168]KRÓL, Maksymilian 83.04 7.21/10 11.37/10 26.06/9 40.33/8 45.48/8 48.41/8 53.56/9 63.43/9 68.04/8 76.43/8
UKS Patria, Młynne 7.21/10 4.16/9 14.29/9 14.27/7 5.15/8 2.53/9 5.15/8 9.47/4 4.21/8 8.39/7
81.07/8 82.50/8 83.04/8
4.24/9 1.43/10 0.14/7
9 [173]MORDARSKI, Oskar 88.12 2.40/4 4.45/5 11.57/5 32.30/6 34.25/6 35.25/5 38.46/5 57.12/7 73.41/9 82.24/9
UKS Patria, Młynne 2.40/4 2.05/5 7.12/4 20.33/9 1.55/4 1.00/4 3.21/6 18.26/10 16.29/10 8.43/8
86.40/9 87.53/9 88.12/9
4.16/8 1.13/8 0.19/10
10 [166]JUSZCZAK, Antoni 101.02 4.37/9 11.31/9 24.40/8 48.58/10 54.24/10 57.43/10 66.17/10 76.24/10 84.06/10 92.57/10
UKS Patria, Młynne 4.37/9 6.54/10 13.09/6 24.18/10 5.26/9 3.19/10 8.34/10 10.07/6 7.42/9 8.51/10
99.07/10 100.46/10 101.02/10
6.10/10 1.39/9 0.16/9
[92]KUBISIAK, Tomasz NKL-bPK 5.28/ 7.48/ 30.02/ / / / / / 50.07/ /
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 5.28/ 2.20/ 22.14/ / / / / / / /
/ 61.35/ 61.50/
/ / 0.15/
[120]LIS, Antoni NKL-bPK 3.14/ 5.18/ 38.42/ / 57.54/ 59.12/ 64.14/ 69.49/ 74.34/ 87.31/
UKS Azymut, Dębów 3.14/ 2.04/ 33.24/ / / 1.18/ 5.02/ 5.35/ 4.45/ 12.57/
107.12/ 108.14/ 108.28/
19.41/ 1.02/ 0.14/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 3.7km 180m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-41 3-42 4-48 5-56 6-60 7-62 8-54 9-63 10-64
11-72 12-74 13-77 14-99
1 [245]PISAREK, Kordian 38.15 4.08/5 7.51/4 8.37/4 13.04/4 19.33/4 22.16/4 23.23/4 25.22/3 27.23/3 30.04/1*
WKS Wawel, Kraków 4.08/5 3.43/4 0.46/5 4.27/4 6.29/2 2.43/1* 1.07/2 1.59/1* 2.01/2 2.41/2
32.31/2 34.30/2 36.29/1* 38.02/1* 38.15/1*
2.27/2 1.59/2 1.59/1* 1.33/1* 0.13/2
2 [12]STOPCZYŃSKI, Bartosz 38.38 2.02/1* 4.46/1* 5.31/1* 9.09/1* 15.18/1* 18.49/1* 19.57/1* 25.36/4 27.32/4 30.04/1*
BKS Wataha, Warszawa 2.02/1* 2.44/1* 0.45/4 3.38/2 6.09/1* 3.31/4 1.08/3 5.39/6 1.56/1* 2.32/1*
32.27/1* 34.18/1* 36.39/2 38.23/2 38.38/2
2.23/1* 1.51/1* 2.21/3 1.44/5 0.15/3
3 [135]MARSZAŁEK, Patryk 39.32 2.59/3 5.53/3 6.32/3 10.26/3 17.41/3 21.10/3 22.14/3 24.59/2 27.00/2 30.06/3
UKS Kometa, Gliwice 2.59/3 2.54/2 0.39/1* 3.54/3 7.15/4 3.29/3 1.04/1* 2.45/3 2.01/2 3.06/4
33.26/3 35.39/3 37.40/3 39.21/3 39.32/3
3.20/4 2.13/4 2.01/2 1.41/2 0.11/1*
4 [260]WÓJCIK, Paweł 49.14 2.11/2 5.17/2 5.56/2 9.26/2 16.10/2 19.27/2 20.37/2 23.01/1* 25.04/1* 32.11/4
WKS Wawel, Kraków 2.11/2 3.06/3 0.39/1* 3.30/1* 6.44/3 3.17/2 1.10/4 2.24/2 2.03/4 7.07/6
38.15/4 42.04/4 45.51/4 48.50/4 49.14/4
6.04/6 3.49/6 3.47/6 2.59/6 0.24/6
5 [58]STOLAREK, Piotr 59.38 3.36/4 12.58/5 14.05/5 19.37/5 34.06/6 39.42/6 40.57/5 43.52/5 46.07/5 49.02/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.36/4 9.22/6 1.07/6 5.32/5 14.29/6 5.36/5 1.15/5 2.55/4 2.15/5 2.55/3
52.12/5 54.27/5 57.40/5 59.23/5 59.38/5
3.10/3 2.15/5 3.13/4 1.43/4 0.15/3
6 [231]GRZEGORCZYK, Borys 62.38 7.33/6 13.54/6 14.36/6 20.10/6 33.25/5 39.35/5 41.25/6 44.33/6 48.22/6 51.43/6
WKS Wawel, Kraków 7.33/6 6.21/5 0.42/3 5.34/6 13.15/5 6.10/6 1.50/6 3.08/5 3.49/6 3.21/5
55.11/6 57.21/6 60.41/6 62.23/6 62.38/6
3.28/5 2.10/3 3.20/5 1.42/3 0.15/3
[61]KOWALCZYK, Mateusz NKL-bPK 11.59/ 20.16/ 21.46/ 32.57/ / / 78.42/ / / /
MKS Metalowiec, Łódź 11.59/ 8.17/ 1.30/ 11.11/ / / / / / /
/ / / 92.34/ 93.02/
/ / / / 0.28/
[]CZAPLA, Tadeusz NKL-bPK / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / 40.59/ 41.16/
/ / / / 0.17/
[224]BUBLIK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[263]ŻESŁAWSKI, Jakub DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-20 4.2km 190m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-39 3-40 4-55 5-56 6-58 7-62 8-54 9-63 10-72
11-75 12-76 13-31 14-99
1 [111]PETERSBURSKI, Krystian 39.09 2.13/1* 4.45/1* 5.25/1* 14.18/1* 15.04/1* 16.56/1* 19.09/1* 21.49/1* 23.55/1* 28.12/1*
UKS Azymut 45, Gdynia 2.13/1* 2.32/1* 0.40/1* 8.53/1* 0.46/1* 1.52/3 2.13/2 2.40/3 2.06/1* 4.17/1*
33.19/1* 35.14/1* 38.04/1* 38.53/1* 39.09/1*
5.07/2 1.55/2 2.50/2 0.49/4 0.16/6
2 [53]PUDEŁEK, Błażej 41.31 2.32/2 5.07/2 5.56/2 15.59/3 18.17/3 20.03/3 22.09/2 24.52/2 27.01/2 31.27/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.32/2 2.35/2 0.49/2 10.03/4 2.18/6 1.46/2 2.06/1* 2.43/5 2.09/2 4.26/2
36.13/2 38.09/2 40.20/2 41.18/2 41.31/2
4.46/1* 1.56/3 2.11/1* 0.58/6 0.13/3
3 [215]TARNAWSKI, Jan 47.12 3.32/6 6.28/4 7.25/4 18.00/5 19.31/5 22.01/5 24.48/6 27.27/5 29.42/5 36.10/5
WKS Wawel, Kraków 3.32/6 2.56/4 0.57/5 10.35/5 1.31/5 2.30/5 2.47/4 2.39/2 2.15/3 6.28/4
41.45/4 43.28/3 46.20/3 47.01/3 47.12/3
5.35/3 1.43/1* 2.52/3 0.41/1* 0.11/1*
4 [204]MICHALAK, Kacper 47.52 2.34/3 5.26/3 6.18/3 15.16/2 16.14/2 17.56/2 23.39/3 26.21/4 28.51/3 35.57/4
UNTS, Warszawa 2.34/3 2.52/3 0.52/4 8.58/2 0.58/3 1.42/1* 5.43/6 2.42/4 2.30/5 7.06/5
41.38/3 43.39/4 46.49/4 47.40/4 47.52/4
5.41/4 2.01/5 3.10/5 0.51/5 0.12/2
5 [93]KUBISIAK, Witold 50.45 3.03/4 6.38/5 7.35/5 18.50/6 19.44/6 22.27/6 24.43/5 27.27/5 29.52/6 35.31/3
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 3.03/4 3.35/6 0.57/5 11.15/6 0.54/2 2.43/6 2.16/3 2.44/6 2.25/4 5.39/3
44.18/5 46.55/6 49.50/5 50.32/5 50.45/5
8.47/6 2.37/6 2.55/4 0.42/3 0.13/3
6 [264]ŻESŁAWSKI, Mateusz 51.04 3.29/5 7.00/6 7.49/6 17.39/4 18.42/4 21.00/4 23.47/4 26.17/3 29.04/4 38.32/6
WKS Wawel, Kraków 3.29/5 3.31/5 0.49/2 9.50/3 1.03/4 2.18/4 2.47/4 2.30/1* 2.47/6 9.28/6
44.41/6 46.41/5 50.08/6 50.49/6 51.04/6
6.09/5 2.00/4 3.27/6 0.41/1* 0.15/5
[9]NOWAKOWSKI, Maciej DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21A-35 4.7km 200m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-40 4-42 5-57 6-58 7-60 8-62 9-54 10-63
11-64 12-67 13-69 14-72 15-75 16-76 17-77 18-31 19-99
1 [122]SIWEK, Marcin 52.46 2.53/1* 5.53/1* 6.44/1* 9.30/1* 18.09/1* 19.03/1* 20.34/1* 21.40/1* 23.47/1* 25.45/1*
UKS Azymut, Dębów 2.53/1* 3.00/1* 0.51/3 2.46/1* 8.39/1* 0.54/2 1.31/1* 1.06/1* 2.07/1* 1.58/1*
28.20/1* 31.18/1* 32.52/1* 42.02/1* 47.18/1* 49.00/1* 50.46/1* 51.48/1* 52.32/1* 52.46/1*
2.35/2 2.58/1* 1.34/4 9.10/4 5.16/1* 1.42/1* 1.46/2 1.02/2 0.44/1* 0.14/1*
2 [30]STĘŻYCKI, Grzegorz 59.43 4.12/3 7.41/2 8.30/2 14.15/3 23.09/2 24.01/2 25.39/2 26.46/2 31.11/2 33.25/2
Indywidualny lubuskie 4.12/3 3.29/2 0.49/1* 5.45/4 8.54/2 0.52/1* 1.38/2 1.07/2 4.25/3 2.14/2
35.54/2 39.53/2 41.26/2 45.57/2 53.43/2 55.52/2 57.37/2 58.28/2 59.28/2 59.43/2
2.29/1* 3.59/3 1.33/3 4.31/1* 7.46/3 2.09/2 1.45/1* 0.51/1* 1.00/2 0.15/2
3 [76]FRĄTCZAK, Sławomir 70.32 5.31/4 14.31/4 15.21/4 18.58/4 29.03/4 30.14/4 33.20/4 34.27/4 37.08/3 39.38/3
PKO Harpagan, Gdańsk 5.31/4 9.00/4 0.50/2 3.37/2 10.05/3 1.11/3 3.06/4 1.07/2 2.41/2 2.30/3
42.35/3 46.25/3 47.48/3 53.17/3 60.12/3 62.31/3 67.42/3 69.00/3 70.15/3 70.32/3
2.57/3 3.50/2 1.23/2 5.29/2 6.55/2 2.19/3 5.11/4 1.18/3 1.15/4 0.17/3
4 [176]SOCHACKI, Bartłomiej 93.46 3.29/2 8.12/3 9.14/3 13.45/2 27.46/3 29.02/3 31.07/3 32.32/3 37.13/4 39.57/4
UKS Patria, Młynne 3.29/2 4.43/3 1.02/4 4.31/3 14.01/4 1.16/4 2.05/3 1.25/4 4.41/4 2.44/4
43.46/4 49.25/4 50.47/4 57.01/4 81.59/4 86.15/4 90.25/4 92.10/4 93.23/4 93.46/4
3.49/4 5.39/4 1.22/1* 6.14/3 24.58/4 4.16/4 4.10/3 1.45/4 1.13/3 0.23/4
[1]ZAJĄC, Bartosz DNF / / / / / / / / / /
5 Batalion Dowodzenia / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 6.0km 350m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-38 3-39 4-40 5-57 6-58 7-60 8-53 9-50 10-49
11-47 12-46 13-63 14-64 15-67 16-69 17-72 18-77 19-75 20-76
21-31 22-99
1 [71]KALATA, Michał 43.39 1.06/3 2.43/2 4.10/2 4.50/1* 11.56/1* 12.31/1* 14.17/1* 16.38/2 20.47/2 22.27/2
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.06/3 1.37/2 1.27/2 0.40/2 7.06/1* 0.35/3 1.46/8 2.21/2 4.09/4 1.40/6
24.03/2 25.00/2 28.26/2 30.14/2 32.12/1* 32.53/1* 36.17/1* 38.45/1* 39.54/1* 41.11/1*
1.36/1* 0.57/4 3.26/5 1.48/1* 1.58/1* 0.41/3 3.24/2 2.28/3 1.09/2 1.17/1*
42.50/1* 43.27/1* 43.39/1*
1.39/2 0.37/5 0.12/1*
2 [108]SPEKTORS, Fricis 44.18 1.10/4 2.57/4 4.29/4 5.03/4 12.41/3 13.15/3 14.22/3 16.31/1* 20.29/1* 22.04/1*
Turun Metsänkävijät 1.10/4 1.47/4 1.32/5 0.34/1* 7.38/3 0.34/2 1.07/1* 2.09/1* 3.58/2 1.35/3
23.40/1* 24.31/1* 27.45/1* 29.47/1* 32.12/1* 32.58/2 36.33/2 38.54/2 40.15/2 41.37/2
1.36/1* 0.51/2 3.14/3 2.02/6 2.25/5 0.46/5 3.35/6 2.21/2 1.21/5 1.22/3
43.27/2 44.05/2 44.18/2
1.50/4 0.38/6 0.13/5
3 [69]DRĄGOWSKI, Kuba 45.10 1.03/1* 2.44/3 4.13/3 4.54/2 12.37/2 13.09/2 14.20/2 17.08/3 21.14/3 22.48/3
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.03/1* 1.41/3 1.29/3 0.41/3 7.43/4 0.32/1* 1.11/4 2.48/7 4.06/3 1.34/2
24.31/3 25.22/3 28.29/3 30.22/3 32.31/3 33.11/3 36.43/3 39.12/3 40.28/3 41.54/3
1.43/4 0.51/2 3.07/1* 1.53/3 2.09/3 0.40/1* 3.32/5 2.29/4 1.16/4 1.26/5
44.19/3 44.55/3 45.10/3
2.25/9 0.36/3 0.15/8
4 [70]DZIOBA, Mateusz 46.28 1.05/2 2.30/1* 4.07/1* 4.54/2 14.14/6 14.51/6 16.00/6 18.29/6 22.48/6 24.24/6
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.05/2 1.25/1* 1.37/6 0.47/5 9.20/7 0.37/5 1.09/2 2.29/3 4.19/6 1.36/4
26.01/5 26.51/5 30.01/5 31.50/5 34.28/5 35.08/5 38.38/5 40.58/4 42.24/4 43.54/4
1.37/3 0.50/1* 3.10/2 1.49/2 2.38/7 0.40/1* 3.30/3 2.20/1* 1.26/7 1.30/7
45.40/4 46.16/4 46.28/4
1.46/3 0.36/3 0.12/1*
5 [7]GALICZ, Karol 46.36 1.17/5 3.21/5 4.47/5 5.39/5 13.31/5 14.07/5 15.16/4 17.51/4 22.43/5 24.08/5
BKS Wataha, Warszawa 1.17/5 2.04/7 1.26/1* 0.52/8 7.52/5 0.36/4 1.09/2 2.35/5 4.52/7 1.25/1*
26.02/6 27.04/6 30.30/6 32.34/6 34.42/6 35.41/6 39.00/6 41.41/6 42.51/6 44.12/6
1.54/7 1.02/7 3.26/5 2.04/7 2.08/2 0.59/7 3.19/1* 2.41/6 1.10/3 1.21/2
45.49/5 46.24/5 46.36/5
1.37/1* 0.35/2 0.12/1*
6 [144]PACHNIK, Wojciech 47.05 1.41/9 3.42/9 5.11/7 5.52/6 13.21/4 14.02/4 15.26/5 18.08/5 22.05/4 23.43/4
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.41/9 2.01/5 1.29/3 0.41/3 7.29/2 0.41/7 1.24/6 2.42/6 3.57/1* 1.38/5
25.29/4 26.27/4 29.44/4 31.42/4 34.05/4 35.03/4 38.34/4 41.36/5 42.42/5 44.05/5
1.46/6 0.58/5 3.17/4 1.58/4 2.23/4 0.58/6 3.31/4 3.02/7 1.06/1* 1.23/4
46.20/6 46.52/6 47.05/6
2.15/7 0.32/1* 0.13/5
7 [214]KRASZEWSKI, Przemysław 51.04 1.30/7 3.35/7 5.17/8 6.10/9 16.15/9 16.52/9 18.04/8 20.35/7 24.49/7 26.39/7
WKS Śląsk, Wrocław 1.30/7 2.05/8 1.42/9 0.53/9 10.05/8 0.37/5 1.12/5 2.31/4 4.14/5 1.50/7
28.24/7 29.24/7 33.51/7 35.49/7 38.16/7 39.01/7 42.44/7 45.20/7 46.47/7 48.15/7
1.45/5 1.00/6 4.27/8 1.58/4 2.27/6 0.45/4 3.43/7 2.36/5 1.27/8 1.28/6
50.09/7 50.49/7 51.04/7
1.54/5 0.40/7 0.15/8
8 [118]KRUK, Michał 57.43 1.24/6 3.25/6 5.04/6 5.53/7 16.00/8 16.44/8 18.32/9 22.01/8 27.00/8 29.20/8
UKS Azymut, Dębów 1.24/6 2.01/5 1.39/7 0.49/6 10.07/9 0.44/8 1.48/9 3.29/8 4.59/8 2.20/9
31.35/8 32.52/8 36.56/8 39.21/8 42.17/8 43.33/8 48.13/8 51.24/8 52.47/8 54.39/8
2.15/8 1.17/9 4.04/7 2.25/8 2.56/8 1.16/9 4.40/8 3.11/8 1.23/6 1.52/8
56.50/8 57.31/8 57.43/8
2.11/6 0.41/8 0.12/1*
9 [23]WOJARSKI, Michał 63.00 1.33/8 3.38/8 5.18/9 6.07/8 14.55/7 15.47/7 17.28/7 22.24/9 29.24/9 31.33/9
Indywidualni Małopolska 1.33/8 2.05/8 1.40/8 0.49/6 8.48/6 0.52/9 1.41/7 4.56/9 7.00/9 2.09/8
34.00/9 35.16/9 40.28/9 43.00/9 46.14/9 47.20/9 52.18/9 55.33/9 57.45/9 59.45/9
2.27/9 1.16/8 5.12/9 2.32/9 3.14/9 1.06/8 4.58/9 3.15/9 2.12/9 2.00/9
62.04/9 62.47/9 63.00/9
2.19/8 0.43/9 0.13/5
[20]OPIOŁA, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 4.3km 195m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-38 3-39 4-40 5-42 6-56 7-58 8-60 9-62 10-53
11-63 12-64 13-72 14-75 15-76 16-73 17-99
1 [27]GOLINOWSKI, Paweł 42.47 2.12/2 3.58/2 5.44/2 6.26/2 9.10/1* 16.03/1* 17.29/1* 19.03/1* 20.26/1* 22.46/1*
Indywidualny Dolnośląskie 2.12/2 1.46/2 1.46/1* 0.42/1* 2.44/1* 6.53/1* 1.26/1* 1.34/1* 1.23/5 2.20/1*
24.51/1* 27.29/1* 30.15/1* 36.07/1* 38.41/1* 41.26/1* 42.29/1* 42.47/1*
2.05/1* 2.38/2 2.46/1* 5.52/3 2.34/2 2.45/1* 1.03/4 0.18/7
2 [272]KURYJ, Marek 45.44 2.10/1* 3.45/1* 5.34/1* 6.21/1* 9.19/2 19.30/2 21.27/2 23.30/2 24.33/2 27.44/2
WKS Wawel, Kraków 2.10/1* 1.35/1* 1.49/2 0.47/3 2.58/2 10.11/4 1.57/4 2.03/4 1.03/2 3.11/4
30.12/2 32.30/2 35.26/2 39.59/2 41.35/2 44.27/2 45.29/2 45.44/2
2.28/3 2.18/1* 2.56/3 4.33/1* 1.36/1* 2.52/2 1.02/3 0.15/4
3 [50]KACZMARSKI, Paweł 49.57 2.46/5 5.02/4 7.17/4 8.10/4 11.42/5 21.16/4 23.06/4 24.53/4 26.06/4 28.43/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.46/5 2.16/4 2.15/5 0.53/6 3.32/4 9.34/3 1.50/2 1.47/2 1.13/4 2.37/2
31.04/3 34.02/3 36.51/3 42.12/3 44.59/3 48.42/3 49.43/3 49.57/3
2.21/2 2.58/6 2.49/2 5.21/2 2.47/4 3.43/3 1.01/2 0.14/3
4 [194]WŁODARCZYK, Łukasz 54.46 2.39/3 5.04/5 7.03/3 7.55/3 11.30/4 21.01/3 22.59/3 24.48/3 25.49/3 29.35/4
UKS Traper, Złocieniec 2.39/3 2.25/5 1.59/3 0.52/5 3.35/5 9.31/2 1.58/5 1.49/3 1.01/1* 3.46/7
32.18/4 35.07/4 39.51/4 46.00/4 48.54/4 53.34/4 54.33/4 54.46/4
2.43/4 2.49/4 4.44/7 6.09/4 2.54/5 4.40/7 0.59/1* 0.13/2
5 [22]KUTKIEWICZ, Marcin 56.51 2.45/4 4.53/3 7.19/5 8.18/5 11.25/3 23.56/6 25.46/5 27.57/5 29.07/5 32.49/5
Indywidualni Małopolska 2.45/4 2.08/3 2.26/7 0.59/7 3.07/3 12.31/7 1.50/2 2.11/5 1.10/3 3.42/6
36.27/5 39.24/5 42.53/5 49.08/5 51.46/5 55.32/5 56.36/5 56.51/5
3.38/6 2.57/5 3.29/5 6.15/5 2.38/3 3.46/4 1.04/5 0.15/4
6 [91]KUBISIAK, Marek 66.11 2.49/6 5.39/6 7.46/6 8.31/6 12.49/6 23.31/5 26.05/6 29.04/6 30.33/6 33.24/6
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorien 2.49/6 2.50/8 2.07/4 0.45/2 4.18/6 10.42/6 2.34/6 2.59/7 1.29/6 2.51/3
42.44/6 45.31/6 48.45/6 55.38/6 60.46/6 64.43/6 65.56/6 66.11/6
9.20/8 2.47/3 3.14/4 6.53/6 5.08/6 3.57/6 1.13/7 0.15/4
7 [42]RYCHŁOWSKI, Tomasz 72.08 6.28/8 9.09/8 11.24/8 12.13/8 19.15/8 29.36/7 32.17/7 35.05/7 36.36/7 40.09/7
KS Kościelec, Chrzanów 6.28/8 2.41/6 2.15/5 0.49/4 7.02/8 10.21/5 2.41/7 2.48/6 1.31/7 3.33/5
47.01/7 50.10/7 54.36/7 61.29/7 66.55/7 70.45/7 71.56/7 72.08/7
6.52/7 3.09/7 4.26/6 6.53/6 5.26/7 3.50/5 1.11/6 0.12/1*
8 [261]ZASADZKI, Mirosław 111.59 4.43/7 7.28/7 10.00/7 11.02/7 15.22/7 36.12/8 43.22/8 48.20/8 49.52/8 54.02/8
WKS Wawel, Kraków 4.43/7 2.45/7 2.32/8 1.02/8 4.20/7 20.50/8 7.10/8 4.58/8 1.32/8 4.10/8
57.26/8 61.26/8 83.41/8 91.16/8 99.31/8 110.04/8 111.36/8 111.59/8
3.24/5 4.00/8 22.15/8 7.35/8 8.15/8 10.33/8 1.32/8 0.23/8
[100]GROMADZKI, Emil NKL-bPK 7.52/ 11.19/ 14.48/ 16.22/ 23.37/ / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 7.52/ 3.27/ 3.29/ 1.34/ 7.15/ / / / / /
/ 47.37/ / / / / 50.34/ 51.16/
/ / / / / / / 0.42/
[28]PLESIŃSKI, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Dolnośląskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[31]BEK, Michał DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Łódzkie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 4.0km 190m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-38 3-39 4-40 5-41 6-55 7-57 8-58 9-60 10-62
11-69 12-72 13-75 14-76 15-77 16-31 17-99
1 [226]CZAPLA, Przemysław 42.07 1.30/1* 3.49/1* 5.41/1* 6.35/1* 8.36/1* 17.10/2 18.33/2 19.29/2 20.58/1* 22.43/2
WKS Wawel, Kraków 1.30/1* 2.19/2 1.52/1* 0.54/2 2.01/1* 8.34/2 1.23/1* 0.56/4 1.29/1* 1.45/12
26.27/2 31.23/2 36.13/2 38.14/2 39.51/1* 40.50/1* 41.54/1* 42.07/1*
3.44/2 4.56/2 4.50/1* 2.01/2 1.37/1* 0.59/2 1.04/9 0.13/3
2 [97]BŁACHUT, Igor 43.13 1.37/2 4.19/3 6.13/3 7.11/3 9.15/3 16.53/1* 18.29/1* 19.22/1* 21.12/2 22.15/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1.37/2 2.42/6 1.54/3 0.58/7 2.04/2 7.38/1* 1.36/3 0.53/3 1.50/3 1.03/2
25.57/1* 30.37/1* 35.33/1* 37.35/1* 41.00/2 42.07/2 43.02/2 43.13/2
3.42/1* 4.40/1* 4.56/2 2.02/3 3.25/9 1.07/5 0.55/7 0.11/1*
3 [132]JANAS, Sebastian 48.17 1.56/7 4.32/4 6.26/4 7.12/4 9.20/4 21.34/5 23.28/5 24.17/5 26.07/4 27.07/4
UKS Kometa, Gliwice 1.56/7 2.36/4 1.54/3 0.46/1* 2.08/3 12.14/8 1.54/6 0.49/2 1.50/3 1.00/1*
31.03/4 36.02/3 42.09/3 43.51/3 45.49/3 47.08/3 48.00/3 48.17/3
3.56/3 4.59/3 6.07/4 1.42/1* 1.58/3 1.19/8 0.52/3 0.17/9
4 [203]MIANOWSKI, Rafał 48.36 1.45/3 3.57/2 5.49/2 6.44/2 9.05/2 19.38/3 21.13/3 22.14/3 25.05/3 26.11/3
UNTS, Warszawa 1.45/3 2.12/1* 1.52/1* 0.55/4 2.21/4 10.33/4 1.35/2 1.01/5 2.51/8 1.06/3
31.01/3 36.47/4 42.35/4 44.49/4 46.44/4 47.39/4 48.22/4 48.36/4
4.50/6 5.46/7 5.48/3 2.14/4 1.55/2 0.55/1* 0.43/1* 0.14/5
5 [235]KOŚCIELNY, Wojciech 53.42 1.55/5 5.01/10 7.16/7 8.17/7 10.50/7 20.55/4 22.55/4 24.09/4 27.15/5 28.27/5
WKS Wawel, Kraków 1.55/5 3.06/11 2.15/6 1.01/9 2.33/7 10.05/3 2.00/7 1.14/9 3.06/10 1.12/5
33.32/6 39.39/6 46.07/6 48.42/6 50.59/5 52.09/5 53.27/5 53.42/5
5.05/7 6.07/10 6.28/6 2.35/8 2.17/5 1.10/6 1.18/11 0.15/7
6 [186]PORADA, Robert 55.09 2.06/9 4.53/8 7.15/6 8.12/6 10.39/6 22.31/6 24.15/6 25.19/6 27.30/6 28.56/6
UKS Reflex, Rybnik 2.06/9 2.47/7 2.22/9 0.57/6 2.27/5 11.52/7 1.44/4 1.04/6 2.11/5 1.26/10
33.29/5 38.42/5 45.30/5 47.48/5 52.49/6 54.03/6 54.57/6 55.09/6
4.33/4 5.13/4 6.48/9 2.18/6 5.01/11 1.14/7 0.54/5 0.12/2
7 [32]WIECZOREK, Piotr 59.09 1.55/5 4.55/9 7.23/8 8.17/7 11.13/8 25.58/10 28.09/9 29.15/10 31.32/9 32.53/9
Indywidualny Mazowsze 1.55/5 3.00/10 2.28/10 0.54/2 2.56/10 14.45/12 2.11/9 1.06/7 2.17/7 1.21/7
37.27/9 42.50/7 49.22/7 51.44/7 56.13/7 58.01/7 58.55/7 59.09/7
4.34/5 5.23/5 6.32/7 2.22/7 4.29/10 1.48/12 0.54/5 0.14/5
8 [74]MIKHAYLOV, Victor 60.51 2.28/12 5.21/11 7.36/9 8.31/9 12.15/9 23.16/7 25.18/7 26.57/7 29.10/7 30.22/7
Odessa TEAM 2.28/12 2.53/8 2.15/6 0.55/4 3.44/12 11.01/5 2.02/8 1.39/12 2.13/6 1.12/5
37.05/7 44.41/9 51.56/10 54.46/9 57.47/8 59.08/8 60.28/8 60.51/8
6.43/12 7.36/12 7.15/10 2.50/9 3.01/8 1.21/9 1.20/12 0.23/12
9 [78]LEMAŃCZYK, Dariusz 61.06 2.05/8 4.45/6 7.54/10 10.27/11 12.56/11 24.40/8 27.21/8 28.35/8 32.19/10 33.52/10
PKO Harpagan, Gdańsk 2.05/8 2.40/5 3.09/11 2.33/12 2.29/6 11.44/6 2.41/10 1.14/9 3.44/11 1.33/11
39.26/10 44.52/10 51.34/8 53.49/8 58.53/10 59.59/10 60.51/9 61.06/9
5.34/10 5.26/6 6.42/8 2.15/5 5.04/12 1.06/4 0.52/3 0.15/7
10 [96]BENESZ, Rafał 61.18 2.25/11 6.25/12 8.45/11 9.54/10 12.31/10 26.08/11 28.52/11 30.01/11 33.05/11 34.27/11
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.25/11 4.00/12 2.20/8 1.09/11 2.37/8 13.37/10 2.44/11 1.09/8 3.04/9 1.22/8
39.54/11 45.41/11 51.49/9 55.52/10 58.10/9 59.53/9 61.01/10 61.18/10
5.27/9 5.47/8 6.08/5 4.03/10 2.18/6 1.43/11 1.08/10 0.17/9
11 [136]MARSZAŁEK, Waldemar 63.34 1.46/4 4.41/5 6.42/5 7.42/5 10.31/5 25.04/9 28.33/10 29.12/9 30.56/8 32.03/8
UKS Kometa, Gliwice 1.46/4 2.55/9 2.01/5 1.00/8 2.49/9 14.33/11 3.29/12 0.39/1* 1.44/2 1.07/4
37.19/8 43.14/8 53.16/11 59.21/11 61.29/11 62.34/11 63.21/11 63.34/11
5.16/8 5.55/9 10.02/12 6.05/12 2.08/4 1.05/3 0.47/2 0.13/3
12 [259]WÓJCIK, Grzegorz 66.46 2.12/10 4.46/7 10.08/12 11.12/12 14.28/12 27.05/12 28.55/12 30.20/12 34.04/12 35.28/12
WKS Wawel, Kraków 2.12/10 2.34/3 5.22/12 1.04/10 3.16/11 12.37/9 1.50/5 1.25/11 3.44/11 1.24/9
41.15/12 47.34/12 55.55/12 61.24/12 64.02/12 65.25/12 66.24/12 66.46/12
5.47/11 6.19/11 8.21/11 5.29/11 2.38/7 1.23/10 0.59/8 0.22/11
[216]WIŚNIEWSKI, Paweł NKL-bPK / 8.30/ 10.49/ 11.43/ 14.11/ 24.03/ 25.32/ 26.25/ 29.14/ 30.31/
WKS Wawel, Kraków / / 2.19/ 0.54/ 2.28/ 9.52/ 1.29/ 0.53/ 2.49/ 1.17/
36.32/ 41.23/ 46.26/ 49.40/ 51.13/ 53.46/ 54.46/ 55.01/
6.01/ 4.51/ 5.03/ 3.14/ 1.33/ 2.33/ 1.00/ 0.15/
[6]DOLIŃSKI, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[43]KUDŁACZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
KTK Piekary Śląskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[256]SZAJNA, Robert DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 3.7km 180m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-37 3-38 4-42 5-57 6-58 7-60 8-62 9-54 10-63
11-64 12-72 13-74 14-77 15-31 16-99
1 [196]BARTCZAK, Jarosław 37.44 2.43/8 4.11/7 5.34/5 8.39/3 16.58/2 17.49/1* 20.37/2 21.40/2 23.50/1* 25.39/1*
UMKS ORKAN, Ostróda 2.43/8 1.28/5 1.23/1* 3.05/2 8.19/1* 0.51/1* 2.48/10 1.03/3 2.10/1* 1.49/1*
28.20/1* 31.33/1* 33.27/1* 35.37/1* 36.36/1* 37.29/1* 37.44/1*
2.41/1* 3.13/6 1.54/2 2.10/2 0.59/1* 0.53/7 0.15/5
2 [56]PUDEŁEK, Paweł 40.05 2.46/9 4.10/6 5.47/7 9.22/5 18.11/3 19.10/4 21.17/3 22.22/3 25.06/3 27.20/3
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.46/9 1.24/3 1.37/6 3.35/5 8.49/3 0.59/8 2.07/6 1.05/6 2.44/8 2.14/6
30.24/3 33.22/3 35.23/3 37.50/3 38.58/3 39.48/2 40.05/2
3.04/5 2.58/4 2.01/3 2.27/4 1.08/6 0.50/5 0.17/8
3 [107]URBANIAK, Krzysztof 40.27 2.19/3 3.55/4 5.42/6 9.14/4 18.22/5 19.14/5 21.20/4 22.31/4 25.21/6 27.34/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.19/3 1.36/7 1.47/10 3.32/4 9.08/5 0.52/2 2.06/5 1.11/7 2.50/9 2.13/5
30.24/3 33.07/2 35.08/2 37.47/2 38.48/2 40.09/3 40.27/3
2.50/2 2.43/1* 2.01/3 2.39/9 1.01/2 1.21/12 0.18/11
4 [205]MICHALAK, Tomasz 41.15 2.00/2 3.30/1* 4.55/1* 8.13/2 16.57/1* 17.53/2 20.35/1* 21.31/1* 24.49/2 26.58/2
UNTS, Warszawa 2.00/2 1.30/6 1.25/2 3.18/3 8.44/2 0.56/6 2.42/9 0.56/1* 3.18/10 2.09/2
30.04/2 34.27/5 36.20/4 38.29/4 39.57/4 41.02/4 41.15/4
3.06/7 4.23/10 1.53/1* 2.09/1* 1.28/9 1.05/10 0.13/2
5 [2]GORAL, Michał 41.23 2.24/5 3.43/3 5.24/3 9.24/6 20.23/7 21.17/7 22.57/7 24.11/7 26.38/7 28.47/7
AZS UMCS, Lublin 2.24/5 1.19/2 1.41/8 4.00/8 10.59/7 0.54/3 1.40/1* 1.14/9 2.27/6 2.09/2
32.02/7 34.51/6 36.55/6 39.13/5 40.22/5 41.09/5 41.23/5
3.15/8 2.49/2 2.04/5 2.18/3 1.09/7 0.47/2 0.14/3
6 [57]SKORUPA, Mariusz 41.35 2.19/3 3.32/2 5.04/2 8.06/1* 18.52/6 19.52/6 21.59/6 23.03/6 25.18/5 27.30/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.19/3 1.13/1* 1.32/3 3.02/1* 10.46/6 1.00/9 2.07/6 1.04/5 2.15/2 2.12/4
30.35/6 34.20/4 36.46/5 39.21/6 40.25/6 41.20/6 41.35/6
3.05/6 3.45/8 2.26/9 2.35/8 1.04/3 0.55/8 0.15/5
7 [3]SZURYGA, Hubert 45.50 2.53/10 4.29/9 6.07/9 9.52/8 22.41/8 23.42/8 25.30/8 26.50/8 29.15/8 31.51/8
AZS UMCS, Lublin 2.53/10 1.36/7 1.38/7 3.45/6 12.49/9 1.01/10 1.48/2 1.20/10 2.25/5 2.36/10
35.11/8 38.57/7 41.14/7 43.46/7 44.50/7 45.33/7 45.50/7
3.20/9 3.46/9 2.17/8 2.32/7 1.04/3 0.43/1* 0.17/8
8 [246]PISAREK, Piotr 46.35 2.31/6 3.56/5 5.31/4 9.24/6 18.13/4 19.08/3 21.42/5 22.54/5 25.17/4 27.37/6
WKS Wawel, Kraków 2.31/6 1.25/4 1.35/4 3.53/7 8.49/3 0.55/4 2.34/8 1.12/8 2.23/4 2.20/8
30.28/5 39.23/8 41.58/8 44.28/8 45.34/8 46.21/8 46.35/8
2.51/3 8.55/11 2.35/11 2.30/6 1.06/5 0.47/2 0.14/3
9 [19]JAKLIK, Andrzej 49.19 2.40/7 6.39/12 8.31/12 13.59/12 26.36/11 27.31/11 29.19/10 30.22/9 32.37/9 34.59/9
Dreptak Krosno 2.40/7 3.59/12 1.52/12 5.28/11 12.37/8 0.55/4 1.48/2 1.03/3 2.15/2 2.22/9
38.21/9 41.17/9 43.31/9 46.36/9 48.13/9 49.02/9 49.19/9
3.22/11 2.56/3 2.14/7 3.05/10 1.37/11 0.49/4 0.17/8
10 []NADERA, Dariusz 53.01 1.49/1* 4.21/8 5.56/8 10.25/9 28.21/12 29.26/12 31.26/12 32.28/12 35.02/11 37.17/10
CX80 Kalisz 1.49/1* 2.32/11 1.35/4 4.29/10 17.56/12 1.05/11 2.00/4 1.02/2 2.34/7 2.15/7
40.38/10 43.38/10 45.43/10 48.10/10 51.27/10 52.36/10 53.01/10
3.21/10 3.00/5 2.05/6 2.27/4 3.17/12 1.09/11 0.25/12
11 [233]JAMROZIK, Krzysztof 54.29 2.54/11 4.32/10 6.23/10 12.05/11 25.36/10 26.46/10 29.43/11 31.31/11 34.58/10 38.05/11
WKS Wawel, Kraków 2.54/11 1.38/9 1.51/11 5.42/12 13.31/11 1.10/12 2.57/11 1.48/11 3.27/11 3.07/12
42.10/12 45.27/11 48.27/11 52.11/11 53.26/11 54.18/11 54.29/11
4.05/12 3.17/7 3.00/12 3.44/12 1.15/8 0.52/6 0.11/1*
12 [265]ŻESŁAWSKI, Wojciech 63.26 2.55/12 5.16/11 6.58/11 11.19/10 24.14/9 25.10/9 28.12/9 30.40/10 36.12/12 39.03/12
WKS Wawel, Kraków 2.55/12 2.21/10 1.42/9 4.21/9 12.55/10 0.56/6 3.02/12 2.28/12 5.32/12 2.51/11
42.03/11 54.56/12 57.27/12 60.44/12 62.12/12 63.10/12 63.26/12
3.00/4 12.53/12 2.31/10 3.17/11 1.28/9 0.58/9 0.16/7
[255]SŁOŃSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 3.5km 170m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-38 3-40 4-55 5-60 6-62 7-53 8-63 9-64 10-71
11-73 12-74 13-77 14-99
1 [241]NIESSNER, Piotr 41.01 3.07/2 5.50/3 9.15/3 19.12/2 21.42/2 23.04/2 25.45/2 28.18/2 31.27/1* 33.46/1*
WKS Wawel, Kraków 3.07/2 2.43/4 3.25/3 9.57/1* 2.30/2 1.22/2 2.41/2 2.33/2 3.09/2 2.19/1*
35.28/1* 36.20/1* 38.48/1* 40.45/1* 41.01/1*
1.42/2 0.52/1* 2.28/2 1.57/2 0.16/3
2 [47]MONIAK, Andrzej 42.59 6.21/4 7.59/4 11.13/4 21.31/3 23.56/3 25.06/3 27.54/3 30.31/3 33.35/3 35.57/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.21/4 1.38/1* 3.14/2 10.18/2 2.25/1* 1.10/1* 2.48/3 2.37/3 3.04/1* 2.22/3
37.36/2 38.40/2 40.42/2 42.42/2 42.59/2
1.39/1* 1.04/3 2.02/1* 2.00/3 0.17/4
3 [189]BĄCZEK, Dariusz 45.12 2.49/1* 4.31/1* 7.31/1* 18.17/1* 21.07/1* 23.00/1* 25.39/1* 27.57/1* 31.27/1* 36.37/3
UKS Technik, Ruciane-Nida 2.49/1* 1.42/2 3.00/1* 10.46/3 2.50/3 1.53/5 2.39/1* 2.18/1* 3.30/4 5.10/4
39.05/3 39.58/3 43.03/3 44.59/3 45.12/3
2.28/4 0.53/2 3.05/3 1.56/1* 0.13/1*
4 [228]FORYSTEK, Józef 56.36 3.12/3 5.13/2 8.46/2 25.06/4 29.52/4 31.18/4 35.07/4 38.09/4 41.20/4 43.39/4
WKS Wawel, Kraków 3.12/3 2.01/3 3.33/4 16.20/4 4.46/4 1.26/3 3.49/4 3.02/4 3.11/3 2.19/1*
45.45/4 46.53/4 54.11/4 56.23/4 56.36/4
2.06/3 1.08/4 7.18/4 2.12/4 0.13/1*
5 [128]KŁOS, Józef 85.04 8.50/6 11.48/6 17.23/6 34.49/5 40.54/5 43.08/5 50.05/5 55.13/5 59.46/5 67.56/5
UKS Azymut, Pabianice 8.50/6 2.58/6 5.35/6 17.26/5 6.05/6 2.14/6 6.57/6 5.08/6 4.33/5 8.10/6
70.46/5 72.40/5 81.35/5 84.43/5 85.04/5
2.50/5 1.54/5 8.55/5 3.08/6 0.21/5
6 [24]MALARZ, Zbigniew 96.28 6.59/5 9.42/5 14.21/5 45.31/6 51.01/6 52.33/6 56.47/6 61.07/6 65.40/6 73.46/6
Indywidualnie 6.59/5 2.43/4 4.39/5 31.10/6 5.30/5 1.32/4 4.14/5 4.20/5 4.33/5 8.06/5
80.16/6 82.17/6 93.09/6 96.05/6 96.28/6
6.30/6 2.01/6 10.52/6 2.56/5 0.23/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 3.1km 160m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-38 3-42 4-47 5-46 6-54 7-67 8-72 9-77 10-74
11-31 12-99
1 [60]WOJARSKI, Krzysztof 42.41 3.29/1* 5.33/2 9.25/2 14.16/1* 15.49/1* 19.28/1* 23.45/1* 31.02/1* 35.50/1* 38.12/1*
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.29/1* 2.04/3 3.52/1* 4.51/1* 1.33/3 3.39/2 4.17/2 7.17/2 4.48/2 2.22/1*
41.08/1* 42.25/1* 42.41/1*
2.56/3 1.17/2 0.16/2
2 [38]KRYJOMSKI, Jerzy 45.13 5.11/5 6.44/4 10.40/3 16.02/2 17.27/2 20.50/2 24.58/2 34.04/3 37.57/2 41.36/2
KS Kościelec, Chrzanów 5.11/5 1.33/1* 3.56/3 5.22/2 1.25/1* 3.23/1* 4.08/1* 9.06/3 3.53/1* 3.39/4
43.53/2 45.00/2 45.13/2
2.17/1* 1.07/1* 0.13/1*
3 [44]KROCHMAL, Grzegorz 47.20 3.34/2 5.20/1* 9.12/1* 17.08/3 18.40/3 22.56/3 27.23/3 33.43/2 39.45/3 42.48/3
KU AZS WAT, Warszawa 3.34/2 1.46/2 3.52/1* 7.56/4 1.32/2 4.16/3 4.27/3 6.20/1* 6.02/4 3.03/2
45.41/3 47.01/3 47.20/3
2.53/2 1.20/3 0.19/3
4 [51]KRET, Jacek 58.40 4.23/3 6.31/3 11.33/4 19.45/5 21.53/5 26.45/5 33.17/5 44.16/4 49.11/4 52.29/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.23/3 2.08/4 5.02/5 8.12/5 2.08/4 4.52/4 6.32/4 10.59/4 4.55/3 3.18/3
56.20/4 58.19/4 58.40/4
3.51/5 1.59/5 0.21/5
5 [188]CZERKAWSKI, Wacław 62.18 4.24/4 7.08/5 12.07/5 18.26/4 20.44/4 26.28/4 33.10/4 46.11/5 52.44/5 57.03/5
UKS Sparta, Czyżowice 4.24/4 2.44/5 4.59/4 6.19/3 2.18/5 5.44/5 6.42/5 13.01/5 6.33/5 4.19/5
60.16/5 61.58/5 62.18/5
3.13/4 1.42/4 0.20/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 2.9km 160m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-38 3-39 4-40 5-46 6-45 7-54 8-67 9-69 10-72
11-73 12-99
1 [198]BOHACZEK, Janusz 36.21 3.23/1* 5.37/1* 7.45/1* 8.48/1* 16.35/1* 17.52/1* 21.03/1* 24.59/1* 26.21/1* 32.02/1*
UMKS ORKAN, Ostróda 3.23/1* 2.14/4 2.08/1* 1.03/1* 7.47/2 1.17/1* 3.11/3 3.56/1* 1.22/1* 5.41/4
34.43/1* 36.03/1* 36.21/1*
2.41/5 1.20/5 0.18/5
2 [34]KROCHMAL, Andrzej 36.59 3.58/2 6.02/3 8.41/3 10.08/3 17.46/2 19.08/2 22.08/2 26.13/2 27.37/2 33.09/2
KOS Warszawa 3.58/2 2.04/3 2.39/5 1.27/5 7.38/1* 1.22/3 3.00/2 4.05/2 1.24/3 5.32/2
35.28/2 36.43/2 36.59/2
2.19/2 1.15/3 0.16/2
3 [65]WIERCIŃSKI, Piotr 39.07 3.58/2 5.53/2 8.16/2 9.43/2 18.33/3 20.07/3 22.59/3 28.14/3 29.39/3 35.18/3
MKS Metalowiec, Łódź 3.58/2 1.55/2 2.23/3 1.27/5 8.50/5 1.34/5 2.52/1* 5.15/6 1.25/4 5.39/3
37.37/3 38.50/3 39.07/3
2.19/2 1.13/2 0.17/4
4 [36]PIETRUSIŃSKI, Marek 40.44 4.43/5 7.08/5 9.53/5 11.06/5 19.42/5 21.09/5 24.50/5 29.51/5 31.13/4 37.02/4
KS Artemis, Wrocław 4.43/5 2.25/6 2.45/6 1.13/3 8.36/4 1.27/4 3.41/5 5.01/5 1.22/1* 5.49/5
39.12/4 40.28/4 40.44/4
2.10/1* 1.16/4 0.16/2
5 [201]ŁUŃSKI, Zbigniew 43.38 4.02/4 6.21/4 8.57/4 10.12/4 18.33/3 20.27/4 24.19/4 29.08/4 32.58/5 38.51/5
UMKS ORKAN, Ostróda 4.02/4 2.19/5 2.36/4 1.15/4 8.21/3 1.54/6 3.52/6 4.49/4 3.50/6 5.53/6
41.22/5 43.18/5 43.38/5
2.31/4 1.56/6 0.20/6
6 [190]SZCZEPAŃSKI, Marek 57.38 12.06/6 13.47/6 15.56/6 17.00/6 29.59/6 31.18/6 34.33/6 38.57/6 40.22/6 45.46/6
UKS Technik, Ruciane-Nida 12.06/6 1.41/1* 2.09/2 1.04/2 12.59/6 1.19/2 3.15/4 4.24/3 1.25/4 5.24/1*
56.22/6 57.24/6 57.38/6
10.36/6 1.02/1* 0.14/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+ 2.4km 150m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-35 3-54 4-62 5-68 6-65 7-71 8-72 9-74 10-31
11-99
1 [46]ŁAPANOWSKI, Jacenty 38.17 2.52/3 4.10/2 9.28/1* 12.21/1* 18.08/1* 22.24/1* 27.21/1* 30.10/1* 33.35/1* 36.25/1*
KU AZS WAT, Warszawa 2.52/3 1.18/1* 5.18/1* 2.53/1* 5.47/2 4.16/2 4.57/2 2.49/2 3.25/2 2.50/1*
38.02/1* 38.17/1*
1.37/2 0.15/1*
2 [236]KRUCZEK, Stanisław 44.55 2.37/1* 3.57/1* 9.29/2 13.06/2 20.45/3 24.48/2 29.29/2 31.01/2 39.53/2 42.50/2
WKS Wawel, Kraków 2.37/1* 1.20/2 5.32/2 3.37/2 7.39/4 4.03/1* 4.41/1* 1.32/1* 8.52/5 2.57/2
44.32/2 44.55/2
1.42/4 0.23/4
3 [138]WYSOCKI, Andrzej 45.38 3.39/4 5.36/4 12.57/4 17.43/4 23.44/4 29.51/4 / 36.25/3 39.53/2 43.40/3
UKS Kometa, Gliwice 3.39/4 1.57/4 7.21/4 4.46/4 6.01/3 6.07/4 / / 3.28/3 3.47/4
45.19/3 45.38/3
1.39/3 0.19/2
4 [85]KMIECIŃSKI, Józef 47.25 2.51/2 4.12/3 10.23/3 14.39/3 20.12/2 25.14/3 / 38.55/4 42.01/4 45.44/4
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.51/2 1.21/3 6.11/3 4.16/3 5.33/1* 5.02/3 / / 3.06/1* 3.43/3
47.04/4 47.25/4
1.20/1* 0.21/3
5 [49]BLIMKE, Roman 83.28 4.34/5 6.44/5 18.21/5 28.25/5 37.28/5 59.32/5 67.01/3 71.03/5 77.03/5 81.05/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.34/5 2.10/5 11.37/5 10.04/5 9.03/5 22.04/5 7.29/3 4.02/3 6.00/4 4.02/5
82.56/5 83.28/5
1.51/5 0.32/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.8km 150m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-41 3-50 4-55 5-62 6-65 7-71 8-73 9-99
1 []WÓJCIK, Natalia 0b.PK 57.37 4.18/1* 12.28/1* 28.53/1* 35.26/1* 42.23/1* 50.08/1* 53.33/1* 56.04/1* 57.22/1* 57.37/1*
BKS Wataha, Warszawa 4.18/1* 8.10/1* 16.25/1* 6.33/2 6.57/3 7.45/3 3.25/1* 2.31/3 1.18/1* 0.15/1*
2 [21]HEBDA, Ireneusz 0b.PK 75.36 5.07/2 27.59/3 50.31/3 55.56/3 61.09/3 67.21/3 71.27/2 73.09/2 75.18/2 75.36/2
Indywidualni Małopolska 5.07/2 22.52/3 22.32/2 5.25/1* 5.13/2 6.12/1* 4.06/2 1.42/1* 2.09/3 0.18/2
3 [247]PISAREK, Renata 0b.PK 77.37 10.06/3 18.23/2 42.08/2 53.54/2 58.09/2 65.00/2 73.10/3 75.16/3 77.17/3 77.37/3
WKS Wawel, Kraków 10.06/3 8.17/2 23.45/3 11.46/3 4.15/1* 6.51/2 8.10/3 2.06/2 2.01/2 0.20/3
|