Końcowe wyniki zawodów 12.06.2021 15:58:07
Puchar Podkarpacia 2021 - R2 2.etap
===Podkarpacki OZOS========================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 1.0km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.JAMROŻY, Olga UKS Azymut Dębów 1 5402 16.18 + 0.00
2.KARDASZ , Karolina UKS Azymut Siedliska 2 4884 17.06 + 0.48
MORDARSKA , JULITA UKS Patria Młynne 3 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K12 1.2km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SOBIESZEK, Lidia KU AZS UMCS Lublin 4 14.06 + 0.00
2.KOWAL , Julia UKS Azymut Dębów 1 4952 16.30 + 2.24
3.ŻYGADŁO , Marcelina UKS Azymut Dębów 1 5400 18.28 + 4.22
4.BISZCZANIK, Michalina KU AZS UMCS Lublin 4 20.34 + 6.28
5.NAHORNIAK , Maja MKS San Jarosław 5 20.43 + 6.37
6.KOWAL , Paulina UKS Azymut Dębów 1 5399 21.20 + 7.14
7.RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 1 4976 28.04 + 13.58
8.WÓJTÓW , Maja MKS San Jarosław 5 28.23 + 14.17
SZALA , Wiktoria UKS Azymut Dębów 1 4951 NKL-bPK
DOŁEMSKA, Karolina MKS San Jarosław 5 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K14 1.5km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.FITRZYK, Magdalena UKS Patria Młynne 3 3622 12.00 + 0.00
2.JUCHA , Weronika UKS Azymut Dębów 1 4752 12.23 + 0.23
3.WYCZARSKA, Maria UKS Azymut Dębów 1 4754 15.03 + 3.03
4.ZELEK , Martyna UKS Patria Młynne 3 3632 15.08 + 3.08
5.BOŻEK , Ewelina UKS Azymut Siedliska 2 4359 15.13 + 3.13
6.WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 1 4751 16.24 + 4.24
7.MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 2 4362 20.57 + 8.57
8.ADAMIAK , Amelia UKS Azymut Siedliska 2 4937 23.05 + 11.05
RABA , Aleksandra MKS San Jarosław 5 NKL-bPK
WERETKA , Małgorzata MKS San Jarosław 5 NKL-bPK
SIERKOWSKA , Marta UKS Azymut Siedliska 2 4360 DNF
TROJNAR , Kaylena MKS San Jarosław 5 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K16 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 1 3845 14.51 + 0.00
2.WRZYSZCZ , WERONIKA UKS Patria Młynne 3 17.44 + 2.53
3.MARCINKIEWICZ, Justyna MKS San Jarosław 5 18.46 + 3.55
4.PIESTRAK, Karolina UKS Azymut Dębów 1 4058 19.13 + 4.22
5.PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut Dębów 1 4460 19.59 + 5.08
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 1.9km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.ŻELAZNA, Monika 2 LBOT 8 14.28 + 0.00
2.KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 1 3413 14.57 + 0.29
3.GRODZICKA, Izabela KU AZS UMCS Lublin 4 5310 17.45 + 3.17
4.GOŁĘBIEWSKA, Monika 19 Batalion Zmechani 6 19.44 + 5.16
5.ZIOMKA, Malwina 7 7 27.20 + 12.52
LEŚNICKA , Agnieszka UKS Azymut Dębów 1 2611 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35+ 1.6km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.MARGOL-SZUWARA, AgnieszkaKU AZS UMCS Lublin 4 4892 13.40 + 0.00
2.TARNOWSKA, Ewa KU AZS UMCS Lublin 4 821 17.24 + 3.44
3.STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 10 21.58 + 8.18
4.SZYDŁO , Lidia Leżańsk 11 24.52 + 11.12
5.MASTERNAK, Edyta 2 LBOT 8 25.42 + 12.02
SOBIESZEK, Monika KU AZS UMCS Lublin 4 NKL-bPK
LUKSEMBURG-CZUJ, Marta 1 bcz 9 DNF
OKRASA, Iwona 19 Batalion Zmechani 6 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 0.6km 0m 5PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.FITER, Wiktoria UKS Orlik Rajbrot 12 10.58 0b.PK
2.SYTOŃ, Adrian UKS Orlik Rajbrot 12 12.49 1b.PK
3.ŁACNA, Katarzyna UKS Orlik Rajbrot 12 13.06 0b.PK
4.TROJAN, Filip UKS Orlik Rajbrot 12 13.48 0b.PK
5.KURNYTA , ALEKSANDRA UKS Patria Młynne 3 16.20 0b.PK
6.GUNIA, Adam UKS Orlik Rajbrot 12 16.35 0b.PK
7.SOKAL , Karolina UKS Azymut Siedliska 2 19.28 0b.PK
8.ROGAŁA , Maja MKS San Jarosław 5 20.15 1b.PK
9.FITRZYK, Martyna UKS Orlik Rajbrot 12 20.48 0b.PK
10.KUSIAK, Antoni 13 13 21.42 0b.PK
11.FITRZYK, Bartłomiej UKS Orlik Rajbrot 12 21.46 2b.PK
12.SMORONG, Amelia MKS San Jarosław 5 25.12 0b.PK
13.TABOR, Julia UKS Orlik Rajbrot 12 25.13 1b.PK
14.ADAMEK , Emilia UKS Azymut Siedliska 2 26.27 0b.PK
15.HALINOWSKI , Antoni UKS Azymut Siedliska 2 26.52 2b.PK
16.CWYNAR, Filip MKS San Jarosław 5 37.02 2b.PK
GILARSKA , Wiktoria MKS San Jarosław 5 DNF
NIEDŹWIECKA , Lena UKS Azymut Siedliska 2 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.0km 0m 10PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut Dębów 1 4950 8.48 + 0.00
2.LAL, Franciszek KU AZS UMCS Lublin 4 5458 9.11 + 0.23
3.PARUCH , Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 2 4931 10.54 + 2.06
4.KOŚĆ , Kacper UKS Azymut Siedliska 2 5107 21.45 + 12.57
5.ZELEK , BARTŁOMIEJ UKS Patria Młynne 3 49.14 + 40.26
HERETA , Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 2 5105 NKL-bPK
KORULCZYK, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 4 5461 DNF
MATWIEJCZUK , Kamil UKS Azymut Siedliska 2 4936 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.3km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BAŁAZIŃSKI , ANTONI UKS Patria Młynne 3 4587 7.59 + 0.00
2.ZELEK , FILIP UKS Patria Młynne 3 3631 11.30 + 3.31
3.SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 4 4779 14.45 + 6.46
4.TUR , Mikołaj UKS Azymut Siedliska 2 5493 23.19 + 15.20
5.BEKIER , Dawid UKS Azymut Siedliska 2 5104 23.22 + 15.23
6.ZIĘBA , Konrad UKS Azymut Dębów 1 5401 24.32 + 16.33
7.HALINOWSKI , Jakub UKS Azymut Siedliska 2 5106 27.19 + 19.20
KURNYTA , DAWID UKS Patria Młynne 3 3625 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M14 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BEKIER , Daniel UKS Azymut Siedliska 2 4357 13.59 + 0.00
2.KRUK , Wojtek UKS Azymut Dębów 1 4090 15.26 + 1.27
3.MORDARSKI , OSKAR UKS Patria Młynne 3 16.19 + 2.20
4.LIS , Antoni UKS Azymut Dębów 1 4249 16.31 + 2.32
5.HEC, Patryk UKS Orlik Rajbrot 12 19.44 + 5.45
6.PRZEGON , Krzysztof UKS Azymut Siedliska 2 4733 22.20 + 8.21
7.SZAREK , Wiktor UKS Azymut Siedliska 2 5108 23.57 + 9.58
8.KOŚĆ , Krystian UKS Azymut Siedliska 2 4885 24.36 + 10.37
9.SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 4 4778 27.14 + 13.15
10.GĘBOWICZ, Maciej MKS San Jarosław 5 33.12 + 19.13
11.SUM , Michał MKS San Jarosław 5 35.20 + 21.21
Końcowe wyniki zawodów: M16 1.8km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.HEJSAK , Maciej MKS San Jarosław 5 13.26 + 0.00
2.DOŁEMSKI , Hubert MKS San Jarosław 5 13.38 + 0.12
3.MNICH , Marcin UKS Azymut Siedliska 2 4731 14.36 + 1.10
4.KRUK , Jakub UKS Azymut Dębów 1 3846 16.24 + 2.58
5.PARUCH , Paweł UKS Azymut Siedliska 2 4732 16.43 + 3.17
6.KARDASZ , Jakub UKS Azymut Siedliska 2 4356 20.20 + 6.54
7.SUDOŁ , Jakub MKS San Jarosław 5 23.24 + 9.58
SWATOWSKI , Kacper UKS Azymut Siedliska 2 4883 NKL-bPK
WAŁCZUK-PIECH , Wiktor UKS Azymut Siedliska 2 4358 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 2.1km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK, Marcin UKS Azymut Dębów / S 16 12.31 + 0.00
2.KOGUCIUK, Konrad 19 Batalion Zmechani 6 12.38 + 0.07
3.JABŁOŃSKI, Marek 2 LBOT 8 15.12 + 2.41
4.IWAŃCZUKA, Tomasz 19 Batalion Zmechani 6 15.15 + 2.44
5.GULAJEW, Michał 2 LBOT 8 15.36 + 3.05
6.MACH, Arkadiusz AZS Uniwersytet Rzes 15 19.47 + 7.16
7.WOLOWIEC, Daniel UKS Azymut Dębów 1 21.21 + 8.50
ŁLUCZAK, Sebastian NKL-bPK
LENAR, Michał 14 das 14 DNF
WALUGA, Ireneusz Team 360 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 1.8km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.LEŚNIAK, Piotr 19 das 44 11.10 + 0.00
2.SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 4 2494 11.12 + 0.02
3.MAREK, MIROSŁAW InO.Maniak Nowa Dęba 19 5462 12.26 + 1.16
4.SZUWARA, Piotr KU AZS UMCS Lublin 4 4893 12.37 + 1.27
5.MORĄG, Bohdan 14 das 14 14.43 + 3.33
6.LAL, Krzysztof KU AZS UMCS Lublin 4 15.36 + 4.26
7.GROMADA, Piotr 18 18 20.13 + 9.03
8.LIPSKI, Grzegorz 2 LBOT 8 33.22 + 22.12
DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 4 2972 NKL-bPK
KORULCZYK, Łukasz KU AZS UMCS Lublin 4 DNF
LUBAŚ, Mariusz 19 Batalion Zmechani 6 DNF
MADEJEK, Piotr 19 Batalion Zmechani 6 DNF
NESTOROWICZ, Łukasz 19 Batalion Zmechani 6 DNF
OPALUCH , Wiesław 1 bcz 9 DNF
PIEJKO, Gerard 1 bcz 9 DNF
TAMBORSKI, Grzegorz Nisko 20 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50+ 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.GORAL, Michał AZS UMCS Lublin 21 4551 10.22 + 0.00
2.TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 4 764 13.36 + 3.14
3.KLIMASZ, Józef Szarotki 22 14.11 + 3.49
LEWCZUK, Andrzej KU AZS UMCS Lublin 4 4632 NKL-bPK
MILEK, Andrzej SST Lubcza 23 NKL-bPK
MOTYKA, Mariusz Jarosław 24 DNF
PODOLAK , Zbigniew 25 25 DNF
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.ŁUCZAK, Stanisław 13.19 + 0.00
2.WALAT, Adrian 3 PBOT 33 14.42 + 1.23
3.KUSIAK, Andrzej 29 29 14.55 + 1.36
4.LEWCZUK, Filip KU AZS UMCS Lublin 4 4631 38.48 + 25.29
KRUK, Zbigniew Wydry 27 DNF
OLEKSAK, Marek Wydry 27 DNF
|