Końcowe wyniki zawodów 01.05.2021 13:11:06
Puchar Podkarpacia 2021 - R1 1.etap
===Podkarpacki OZOS========================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WALAŚ, Emilia WKS Wawel 20 30.20 + 0.00
2.BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 20 30.46 + 0.26
3.OLIINYK, Hanna WKS Wawel 20 30.56 + 0.36
4.KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska 18 4884 32.23 + 2.03
5.WITKOWSKA, Agata indywidualnie 9 33.09 + 2.49
6.WALAŚ, Olga WKS Wawel 20 49.17 + 18.57
OLIINYK, Arina WKS Wawel 20 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel 20 23.41 + 0.00
2.HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 11 4520 25.14 + 1.33
3.GROCHAŁ, Nina KS Kościelec Chrzanó 11 4935 25.17 + 1.36
4.RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 11 4519 25.38 + 1.57
5.DEPTA, Helena WKS Wawel 20 27.48 + 4.07
6.WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 11 5133 29.12 + 5.31
7.PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 11 4164 33.27 + 9.46
8.BREKSA, Blanka WKS Wawel 20 37.46 + 14.05
9.KOWAL , Julia UKS Azymut Dębów 17 4952 41.12 + 17.31
10.RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 17 4976 58.54 + 35.13
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.7km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.FITRZYK, MAGDALENA UKS Patria Młynne 19 3622 35.00 + 0.00
2.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 11 3611 37.50 + 2.50
3.JUCHA , Weronika UKS Azymut Dębów 17 4752 38.18 + 3.18
4.ZELEK, MARTYNA UKS Patria Młynne 19 3632 41.47 + 6.47
5.BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 18 4359 44.21 + 9.21
6.MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 18 4362 55.56 + 20.56
7.WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów 17 4751 57.58 + 22.58
WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 11 5077 NKL-bPK
BALICKA, Maja MKS San Jarosław 13 NKL-bPK
OŻYŁO, Zuzanna MKS San Jarosław 13 NKL-bPK
ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 18 4937 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K16 4.4km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 20 30.22 + 0.00
2.OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel 20 30.23 + 0.01
3.KIEŁB , Patrycja UKS Azymut Dębów 17 3845 37.34 + 7.12
4.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel 20 39.22 + 9.00
5.KOTLIŃSKA , Kamila UKS Azymut Dębów 17 4056 40.25 + 10.03
6.WERONIKA, WRZYSZCZ UKS Patria Młynne 19 5298 42.03 + 11.41
7.SARZYŃSKA, Anna UKS Azymut Siedliska 18 5101 69.43 + 39.21
8.BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 18 4730 76.41 + 46.19
9.PIESTRAK , Karolina UKS Azymut Dębów 17 4058 78.39 + 48.17
PIESTRAK , Aleksandra UKS Azymut Dębów 17 4460 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 4.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.ORZECHOWSKA , Aleksandra UKS Azymut Dębów 17 4057 34.39 + 0.00
2.GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 20 36.56 + 2.17
3.KIEŁB , Wiktoria UKS Azymut Dębów 17 3413 37.29 + 2.50
4.ZELEK, KLAUDIA UKS Patria Młynne 19 2149 37.32 + 2.53
5.KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel 20 39.26 + 4.47
6.SROKA, MAŁGORZATA UKS Patria Młynne 19 2200 45.22 + 10.43
7.GOŁĘBIOWSKA, Monika 19bzm 4 48.39 + 14.00
8.RĄCZKOWSKA, KLAUDIA UKS Patria Młynne 19 5299 56.24 + 21.45
LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów 17 2611 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35-45 4.5km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BUGAJ, Teresa WKS Wawel 20 41.01 + 0.00
2.PLICH, Katarzyna KU AZS UMCS Lublin 12 50.57 + 9.56
3.TURSKA, Magdalena Team 360 stopni 16 5377 53.56 + 12.55
4.OKRASA, Iwona 19bzm 4 58.26 + 17.25
5.REJMAN , Dorota 22 22 58.58 + 17.57
6.STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 14 62.46 + 21.45
KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 20 NKL-bPK
TOPÓR, Monika WKS Wawel 20 NKL-bPK
SZUWARA-MARGOL, Agnieszka1 bdm Dęblin 1 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 1.5km 0m 5PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KURNYTA, ALEKSANDRA UKS Patria Młynne 19 5275 14.24 + 0.00
2.WIKTOR, HANIA UKS Patria Młynne 19 5230 15.47 + 1.23
3.BREKSA, Pia WKS Wawel 20 17.43 + 3.19
4.HERETA, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 18 5105 18.40 + 4.16
PK PLICH, Mateusz KU AZS UMCS Lublin 12 PK 14.53 + 0.29
PK PLICH, Wiktoria KU AZS UMCS Lublin 12 PK 16.47 + 2.23
Końcowe wyniki zawodów: KM12B 2.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.ZIĘBA , Konrad UKS Azymut Dębów 17 5401 29.16 + 0.00
2.ŻYGADŁO , Marcelina UKS Azymut Dębów 17 5400 29.26 + 0.10
3.MACH , Weronika UKS Azymut Dębów 17 5398 33.31 + 4.15
4.KOWAL , Paulina UKS Azymut Dębów 17 5399 35.26 + 6.10
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 18 4931 26.12 + 0.00
2.KOŚĆ, Kacper UKS Azymut Siedliska 18 5107 33.47 + 7.35
3.URYGA, Adam WKS Wawel 20 52.32 + 26.20
4.ZELEK, BARTŁOMIEJ UKS Patria Młynne 19 5186 62.47 + 36.35
MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut Siedliska 18 4936 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.8km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 20 24.29 + 0.00
2.BAŁAZIŃSKI, ANTONI UKS Patria Młynne 19 4587 24.53 + 0.24
3.KURNYTA, DAWID UKS Patria Młynne 19 3625 40.07 + 15.38
4.URYGA, Artur WKS Wawel 20 44.30 + 20.01
5.ZELEK, FILIP UKS Patria Młynne 19 3631 46.30 + 22.01
6.TUR, Mikołaj UKS Azymut Siedliska 18 54.41 + 30.12
7.HALINOWSKI, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 5106 68.44 + 44.15
ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 20 NKL-bPK
SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 4.0km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 18 4357 40.20 + 0.00
2.LIS , Antoni UKS Azymut Dębów 17 4249 40.34 + 0.14
3.MORDARSKI, OSKAR UKS Patria Młynne 19 3628 44.37 + 4.17
4.KRUK , Wojtek UKS Azymut Dębów 17 4090 45.50 + 5.30
5.PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 18 4360 62.25 + 22.05
6.SZAREK, Wiktor UKS Azymut Siedliska 18 5108 66.43 + 26.23
7.KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska 18 4885 70.11 + 29.51
KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 4431 NKL-bPK
SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
GEMBOWICZ, Maciej MKS San Jarosław 13 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 4.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.HEJSAK , Maciej MKS San Jarosław 13 43.05 + 0.00
2.DOŁEMSKI, Hubert MKS San Jarosław 13 44.31 + 1.26
3.PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 18 4732 51.45 + 8.40
4.KRUK , Jakub UKS Azymut Dębów 17 3846 53.12 + 10.07
5.MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 18 4731 54.42 + 11.37
6.KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 18 4356 58.46 + 15.41
7.WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska 18 4358 73.50 + 30.45
LEWCZUK, Filip KU AZS UMCS Lublin 12 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 5.3km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK, Marcin UKS Azymut Dębów 17 4773 30.54 + 0.00
2.KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 12 31.22 + 0.28
3.HUBA , Karol UKS Azymut Dębów 17 2612 32.37 + 1.43
4.IWAŃCZUK, Tomasz 19bzm 4 45.49 + 14.55
5.WOŁOWIEC , Daniel UKS Azymut Dębów 17 57.06 + 26.12
6.LENAR, Michał 23 23 65.09 + 34.15
7.BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska 18 75.35 + 44.41
NESTOROWICZ, Łukasz KU AZS UMCS Lublin 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 4.9km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 12 2494 31.29 + 0.00
2.BORĄG, Bohdan 14 das 3 35.33 + 4.04
3.MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 10 36.46 + 5.17
4.WAŁCZYK, Krzysztof 25 25 42.18 + 10.49
5.BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 20 44.12 + 12.43
6.KUBAK, Krzysztof biegusiem.pl 7 49.20 + 17.51
7.URYGA, Sławek WKS Wawel 20 54.04 + 22.35
SZUWARA, Piotr CSIL Dęblin 8 DNF
KRUK , Zbigniew Wydry Galicja 21 DNF
KŁAK , Andrzej 24 24 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50-65 4.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.GORAL, Michał AZS UMCS Lublin 5 32.48 + 0.00
2.KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 11 963 34.53 + 2.05
3.PODOLAK, Zbigniew 29 29 38.00 + 5.12
4.JAKLIK, Andrzej 26 26 41.04 + 8.16
5.PUKA, Hubert 30 30 41.51 + 9.03
6.LEWCZUK, Andrzej KU AZS UMCS Lublin 12 43.36 + 10.48
7.WITKOWSKI, Zbigniew indywidualnie 9 48.20 + 15.32
8.KŁOS, Józef Azymut Pabianice 6 682 50.22 + 17.34
9.KARUŚ, Waldemar 27 27 52.03 + 19.15
10.MOTYKA, Mariusz 28 28 52.35 + 19.47
11.PLICH, Marek KU AZS UMCS Lublin 12 52.45 + 19.57
12.MEIER, Wolfgang Team 360 stopni 16 80.24 + 47.36
KLIMASZ , Józef Szarotki 15 NKL-bPK
FEDUŚ, Wiesław 114 szpital wojskowy 2 DNF
OLEKSIAK, Marek Wydry Galicja 21 DNF
|