Wyniki zawodów z miedzyczasami 11.04.2021 14:37:28
KuyaviaCup2021
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.0km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-61 3-62 4-63 5-99
1 KURKOWIAK, Jaśmina 23.38 5.10/1* 10.01/1* 15.37/1* 20.56/1* 23.11/1* 23.38/1*
WKS Grunwald, Poznań 5.10/1* 4.51/1* 5.36/1* 5.19/1* 2.15/1* 0.27/4
2 PASZYŃSKA, Klara 37.29 9.35/4 16.36/2 24.38/2 31.40/2 36.37/2 37.29/2
UKS Orientuś, Łódź 9.35/4 7.01/3 8.02/2 7.02/3 4.57/6 0.52/6
3 TREPCZYŃSKA, Hanna 45.50 9.26/3 19.44/3 30.59/3 42.04/3 45.24/3 45.50/3
UKS Orientuś, Łódź 9.26/3 10.18/4 11.15/5 11.05/5 3.20/4 0.26/1*
4 OSAK, Zuzanna 46.14 9.00/2 20.09/4 33.20/4 42.40/4 45.48/4 46.14/4
UKS Traper, Złocieniec 9.00/2 11.09/5 13.11/6 9.20/4 3.08/3 0.26/1*
5 KOMSA, Ola 50.05 12.47/5 25.00/5 34.13/5 45.25/5 49.32/5 50.05/5
UKS Orientuś, Łódź 12.47/5 12.13/6 9.13/3 11.12/6 4.07/5 0.33/5
6 WITKOWSKA, Agata 83.05 58.48/6 64.32/6 74.08/6 79.35/6 82.39/6 83.05/6
Indywidualnie 58.48/6 5.44/2 9.36/4 5.27/2 3.04/2 0.26/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.1km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-64 3-55 4-65 5-99
1 UCIECHOWSKA, Oliwia 24.39 5.14/3 10.52/1* 16.26/1* 22.40/1* 24.16/1* 24.39/1*
UKS Arkady, Raszków 5.14/3 5.38/2 5.34/6 6.14/4 1.36/2 0.23/3
2 WOJCZYK, Zofia 28.30 5.47/4 11.19/2 18.32/2 25.40/3 28.11/2 28.30/2
UKS Orientuś, Łódź 5.47/4 5.32/1* 7.13/9 7.08/6 2.31/5 0.19/1*
3 ROMBEL, Gabriela 28.54 7.14/7 13.52/5 19.20/4 24.45/2 28.29/3 28.54/3
UMKS, Kwidzyn 7.14/7 6.38/3 5.28/3 5.25/2 3.44/9 0.25/7
4 TRELA, Wanessa 29.42 5.03/2 13.29/3 18.59/3 26.56/4 29.15/4 29.42/4
UKS Traper, Złocieniec 5.03/2 8.26/7 5.30/5 7.57/8 2.19/4 0.27/11
5 SZAFAREWICZ, Katarzyna 30.30 4.50/1* 16.38/6 21.06/5 28.34/7 30.06/5 30.30/5
UMKS, Kwidzyn 4.50/1* 11.48/9 4.28/1* 7.28/7 1.32/1* 0.24/5
6 WAŚKO, Anna 30.31 6.43/5 13.49/4 22.13/6 28.19/6 30.06/5 30.31/6
UKS Arkady, Raszków 6.43/5 7.06/4 8.24/10 6.06/3 1.47/3 0.25/7
7 GOŚCINIAK, Wiktoria 36.23 9.06/10 16.50/7 22.24/7 27.48/5 36.00/7 36.23/7
UKS Arkady, Raszków 9.06/10 7.44/5 5.34/6 5.24/1* 8.12/12 0.23/3
8 MARCINIAK, Klaudia 39.50 6.52/6 19.47/9 24.51/9 31.22/8 39.17/8 39.50/8
UMKS, Kwidzyn 6.52/6 12.55/10 5.04/2 6.31/5 7.55/11 0.33/12
9 MORDASZEWSKA, Nadia 40.06 14.12/12 22.32/10 28.01/10 36.01/9 39.41/9 40.06/9
UKS Traper, Złocieniec 14.12/12 8.20/6 5.29/4 8.00/9 3.40/8 0.25/7
10 SANDOMIERSKA, Iga 43.28 7.34/8 17.09/8 22.52/8 40.25/10 43.06/10 43.28/10
UMKS, Kwidzyn 7.34/8 9.35/8 5.43/8 17.33/12 2.41/7 0.22/2
11 KURKOWIAK, Jagoda 70.31 8.42/9 38.17/11 51.05/11 67.27/11 70.07/11 70.31/11
WKS Grunwald, Poznań 8.42/9 29.35/11 12.48/11 16.22/11 2.40/6 0.24/5
12 TRZECIAK, Klaudia 78.26 10.21/11 43.03/12 59.03/12 72.55/12 78.01/12 78.26/12
UKS Arkady, Raszków 10.21/11 32.42/12 16.00/12 13.52/10 5.06/10 0.25/7
SZYMAŃSKA, Julia NKL-bPK / / / / 36.36/ 37.02/
UKS Traper, Złocieniec / / / / / 0.26/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.0km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-52 3-64 4-35 5-70 6-36 7-39 8-54 9-55 10-45
11-67 12-99
1 RAWECKA, Zofia 29.26 2.39/2 5.16/1* 9.38/1* 10.34/1* 11.28/1* 14.37/1* 15.40/1* 19.21/1* 21.54/1* 23.23/1*
UKS Orientuś, Łódź 2.39/2 2.37/1* 4.22/4 0.56/1* 0.54/2 3.09/2 1.03/1* 3.41/3 2.33/4 1.29/1*
27.06/1* 29.08/1* 29.26/1*
3.43/3 2.02/2 0.18/1*
2 DUDA, Kornelia 32.24 2.28/1* 5.29/2 10.18/4 11.56/4 12.49/3 17.14/4 18.51/4 22.15/4 24.41/3 26.20/2
UKS Traper, Złocieniec 2.28/1* 3.01/4 4.49/6 1.38/6 0.53/1* 4.25/6 1.37/4 3.24/1* 2.26/1* 1.39/2
30.10/3 32.03/2 32.24/2
3.50/4 1.53/1* 0.21/4
3 NOWAK, Hanna 32.37 2.53/4 5.46/3 10.08/3 11.26/3 12.53/4 16.12/3 17.26/3 21.16/3 23.48/2 26.26/3
UKS Orientuś, Łódź 2.53/4 2.53/2 4.22/4 1.18/4 1.27/4 3.19/4 1.14/3 3.50/4 2.32/3 2.38/6
30.05/2 32.16/3 32.37/3
3.39/2 2.11/3 0.21/4
4 STEMPNIEWSKA, Nadia 35.24 3.35/6 6.32/4 9.50/2 10.53/2 12.02/2 15.04/2 16.10/2 21.12/2 27.09/5 29.06/4
UKS Traper, Złocieniec 3.35/6 2.57/3 3.18/2 1.03/2 1.09/3 3.02/1* 1.06/2 5.02/5 5.57/7 1.57/4
32.43/4 35.06/4 35.24/4
3.37/1* 2.23/4 0.18/1*
5 WŁODARCZYK, Wiktoria 37.27 2.46/3 9.43/5 12.59/5 14.21/5 16.07/5 19.16/5 21.00/5 24.28/5 26.56/4 29.46/5
UKS Traper, Złocieniec 2.46/3 6.57/5 3.16/1* 1.22/5 1.46/5 3.09/2 1.44/5 3.28/2 2.28/2 2.50/7
33.47/5 36.57/5 37.27/5
4.01/5 3.10/7 0.30/7
6 SZCZĘSNA, Małgorzata 57.06 3.30/5 13.31/6 18.46/6 20.46/7 23.22/7 28.50/7 32.20/6 40.06/6 44.34/6 46.47/6
UKS Arkady, Raszków 3.30/5 10.01/7 5.15/7 2.00/7 2.36/7 5.28/7 3.30/6 7.46/7 4.28/6 2.13/5
53.55/7 56.47/7 57.06/6
7.08/7 2.52/6 0.19/3
7 MOTYLIŃSKA, Anastazja 57.07 8.07/7 15.55/7 19.32/7 20.42/6 22.41/6 26.03/6 37.29/7 42.47/7 46.39/7 48.35/7
UKS Traper, Złocieniec 8.07/7 7.48/6 3.37/3 1.10/3 1.59/6 3.22/5 11.26/7 5.18/6 3.52/5 1.56/3
53.54/6 56.45/6 57.07/7
5.19/6 2.51/5 0.22/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.5km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-35 3-36 4-38 5-53 6-55 7-63 8-47 9-57 10-56
11-50 12-99
1 MULLER, Iga 29.45 3.12/1* 4.54/1* 8.04/1* 10.18/1* 11.51/1* 17.54/1* 21.07/1* 22.27/1* 23.48/1* 26.00/1*
UMKS, Kwidzyn 3.12/1* 1.42/1* 3.10/3 2.14/1* 1.33/1* 6.03/1* 3.13/1* 1.20/11 1.21/8 2.12/1*
27.59/1* 29.27/1* 29.45/1*
1.59/2 1.28/1* 0.18/3
2 GIELEC, Julia 34.15 3.55/3 6.18/3 8.51/3 11.19/3 13.53/3 21.11/2 24.58/2 25.57/2 27.22/2 29.57/2
UKS Orientuś, Łódź 3.55/3 2.23/6 2.33/2 2.28/6 2.34/11 7.18/2 3.47/3 0.59/6 1.25/10 2.35/3
32.10/2 33.55/2 34.15/2
2.13/6 1.45/7 0.20/6
3 BOREK, Alicja 35.01 3.53/2 6.08/2 8.39/2 11.13/2 13.00/2 23.12/3 26.39/3 27.23/3 28.29/3 30.45/3
UKS Traper, Złocieniec 3.53/2 2.15/5 2.31/1* 2.34/8 1.47/3 10.12/12 3.27/2 0.44/2 1.06/2 2.16/2
32.55/3 34.39/3 35.01/3
2.10/4 1.44/6 0.22/11
4 SZCZURKO, Paulina 40.09 5.28/6 7.53/6 11.26/5 13.54/4 16.13/5 24.55/4 29.14/4 30.03/4 31.10/4 34.09/4
UKS Traper, Złocieniec 5.28/6 2.25/7 3.33/5 2.28/6 2.19/9 8.42/5 4.19/4 0.49/4 1.07/3 2.59/4
37.55/4 39.48/4 40.09/4
3.46/12 1.53/9 0.21/8
5 DZWONKOWSKA, Paulina 41.50 5.56/8 8.53/7 12.06/6 14.26/6 16.50/6 25.37/5 29.58/5 30.52/5 32.17/5 36.01/5
UKS OSiR, Góra Kalwaria 5.56/8 2.57/10 3.13/4 2.20/4 2.24/10 8.47/6 4.21/5 0.54/5 1.25/10 3.44/6
39.31/5 41.29/5 41.50/5
3.30/9 1.58/10 0.21/8
6 CISZEK, Katarzyna 45.48 6.30/9 9.02/8 13.03/7 16.22/7 18.16/7 27.12/7 31.50/6 32.53/6 34.05/6 40.49/6
WKS Śląsk, Wrocław 6.30/9 2.32/9 4.01/8 3.19/13 1.54/5 8.56/8 4.38/6 1.03/8 1.12/6 6.44/13
43.43/6 45.31/6 45.48/6
2.54/7 1.48/8 0.17/1*
7 PIERAGOWSKA, Julia 46.02 5.01/4 6.59/4 11.07/4 13.59/5 15.56/4 25.50/6 34.38/8 35.21/8 36.32/7 42.12/8
UKS Traper, Złocieniec 5.01/4 1.58/3 4.08/9 2.52/11 1.57/6 9.54/10 8.48/13 0.43/1* 1.11/4 5.40/12
44.07/7 45.45/7 46.02/7
1.55/1* 1.38/4 0.17/1*
8 KASPRZYK, Marta 47.38 11.03/12 12.55/12 17.23/11 19.50/11 23.08/11 30.45/10 36.18/9 37.17/9 38.38/9 42.00/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 11.03/12 1.52/2 4.28/10 2.27/5 3.18/14 7.37/3 5.33/7 0.59/6 1.21/8 3.22/5
45.33/8 47.15/8 47.38/8
3.33/11 1.42/5 0.23/12
9 WOJCZYK, Marta 48.24 5.34/7 12.23/10 16.13/10 18.31/10 20.42/10 30.47/11 36.50/10 37.53/10 38.51/10 44.23/9
UKS Orientuś, Łódź 5.34/7 6.49/14 3.50/7 2.18/3 2.11/8 10.05/11 6.03/8 1.03/8 0.58/1* 5.32/10
46.34/9 48.05/9 48.24/9
2.11/5 1.31/3 0.19/4
10 RYGIELSKA, Kinga 49.08 9.54/11 12.23/10 15.58/9 18.13/9 20.03/9 28.59/9 37.41/11 38.29/11 39.40/11 45.13/10
UMKS, Kwidzyn 9.54/11 2.29/8 3.35/6 2.15/2 1.50/4 8.56/8 8.42/11 0.48/3 1.11/4 5.33/11
47.18/10 48.48/10 49.08/10
2.05/3 1.30/2 0.20/6
11 KOMOROWSKA, Marta 51.55 5.26/5 7.28/5 14.18/8 16.58/8 18.58/8 27.46/8 34.13/7 35.20/7 36.58/8 46.12/11
UKS Orientuś, Łódź 5.26/5 2.02/4 6.50/13 2.40/9 2.00/7 8.48/7 6.27/10 1.07/10 1.38/13 9.14/14
49.23/11 51.27/11 51.55/11
3.11/8 2.04/11 0.28/14
12 UCIECHOWSKA, Amelia 55.25 15.09/13 18.09/13 22.40/13 25.28/12 27.03/12 35.00/12 41.20/12 43.12/12 44.45/12 48.35/12
UKS Arkady, Raszków 15.09/13 3.00/11 4.31/11 2.48/10 1.35/2 7.57/4 6.20/9 1.52/13 1.33/12 3.50/7
52.44/12 55.06/12 55.25/12
4.09/14 2.22/12 0.19/4
13 KMIECIŃSKA, Agata 70.59 6.48/10 10.44/9 20.24/12 26.05/13 29.03/13 46.11/13 56.26/13 58.01/13 60.18/13 64.25/13
UKS Arkady, Raszków 6.48/10 3.56/12 9.40/14 5.41/14 2.58/13 17.08/14 10.15/14 1.35/12 2.17/14 4.07/8
68.13/13 70.38/13 70.59/13
3.48/13 2.25/13 0.21/8
14 LIGOCKA, Maria 74.35 22.11/14 26.50/14 31.28/14 34.26/14 37.05/14 51.07/14 59.52/14 62.14/14 63.29/14 68.03/14
UKS Technik, Ruciane-Nida 22.11/14 4.39/13 4.38/12 2.58/12 2.39/12 14.02/13 8.45/12 2.22/14 1.15/7 4.34/9
71.33/14 74.09/14 74.35/14
3.30/9 2.36/14 0.26/13
KAŹMIERCZAK, Amelia DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 4.2km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-58 3-70 4-38 5-37 6-39 7-53 8-40 9-42 10-43
11-55 12-46 13-99
1 FILIPIAK, Adrianna 32.57 1.26/1* 3.15/1* 4.36/1* 8.32/1* 10.24/1* 12.55/1* 14.20/1* 16.35/1* 18.34/1* 22.07/1*
KS Hades, Poznań 1.26/1* 1.49/1* 1.21/3 3.56/1* 1.52/4 2.31/1* 1.25/1* 2.15/1* 1.59/1* 3.33/1*
28.09/1* 30.42/1* 32.40/1* 32.57/1*
6.02/1* 2.33/2 1.58/1* 0.17/1*
2 DOREŃ, Wiktoria 38.24 2.11/2 5.12/5 6.28/5 10.47/3 12.27/3 15.28/3 17.22/3 19.53/3 23.09/3 26.53/2
UKS Orientuś, Łódź 2.11/2 3.01/5 1.16/2 4.19/2 1.40/2 3.01/4 1.54/3 2.31/2 3.16/3 3.44/2
33.01/2 35.52/2 38.04/2 38.24/2
6.08/2 2.51/3 2.12/3 0.20/4
3 PERFIKOWSKA, Hanna 42.29 2.35/5 4.42/3 6.08/3 12.36/4 14.24/4 18.10/4 20.03/4 22.41/4 26.54/4 30.49/4
UMKS, Kwidzyn 2.35/5 2.07/2 1.26/5 6.28/4 1.48/3 3.46/5 1.53/2 2.38/3 4.13/5 3.55/3
37.28/4 39.58/4 42.08/3 42.29/3
6.39/3 2.30/1* 2.10/2 0.21/5
4 URBAN, Aneta 42.47 2.28/3 4.41/2 6.05/2 10.28/2 12.21/2 14.57/2 16.55/2 19.40/2 22.26/2 29.35/3
UKS Traper, Złocieniec 2.28/3 2.13/3 1.24/4 4.23/3 1.53/5 2.36/2 1.58/4 2.45/4 2.46/2 7.09/5
36.44/3 39.44/3 42.28/4 42.47/4
7.09/4 3.00/4 2.44/5 0.19/2
5 WRZEŚNIAK, Zofia 44.39 2.28/3 5.03/4 6.17/4 14.09/5 15.48/5 18.25/5 21.07/5 24.01/5 27.48/5 31.49/5
BKS Wataha, Warszawa 2.28/3 2.35/4 1.14/1* 7.52/5 1.39/1* 2.37/3 2.42/5 2.54/5 3.47/4 4.01/4
39.01/5 42.05/5 44.20/5 44.39/5
7.12/5 3.04/5 2.15/4 0.19/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20/21E 5.1km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-52 3-35 4-39 5-38 6-37 7-36 8-40 9-41 10-42
11-43 12-54 13-55 14-46 15-47 16-57 17-56 18-50 19-99
1 HORNIK, Aleksandra 30.17 1.40/1* 3.17/1* 4.32/1* 6.08/1* 7.45/1* 8.59/1* 10.20/1* 13.02/1* 13.50/1* 14.57/1*
WKS Grunwald, Poznań 1.40/1* 1.37/1* 1.15/1* 1.36/1* 1.37/1* 1.14/1* 1.21/1* 2.42/1* 0.48/1* 1.07/1*
17.51/1* 20.57/1* 22.25/1* 24.19/1* 25.26/1* 26.05/1* 27.34/1* 28.56/1* 30.01/1* 30.17/1*
2.54/1* 3.06/1* 1.28/2 1.54/1* 1.07/1* 0.39/1* 1.29/1* 1.22/1* 1.05/1* 0.16/1*
2 WIŚNIEWSKA, Hanna 33.02 1.46/2 3.31/2 5.24/2 7.17/2 8.55/2 10.19/2 11.53/2 14.55/2 15.48/2 16.56/2
WKS Grunwald, Poznań 1.46/2 1.45/2 1.53/6 1.53/2 1.38/2 1.24/2 1.34/2 3.02/2 0.53/2 1.08/2
19.55/2 23.02/2 24.25/2 26.34/2 27.50/2 28.35/2 30.10/2 31.33/2 32.43/2 33.02/2
2.59/2 3.07/2 1.23/1* 2.09/2 1.16/2 0.45/2 1.35/2 1.23/2 1.10/2 0.19/6
3 GORCZYCA, Maria 37.48 1.57/5 3.51/3 5.43/4 7.48/5 9.57/5 11.32/4 13.15/4 16.55/5 17.54/4 19.03/4
WKS Grunwald, Poznań 1.57/5 1.54/4 1.52/5 2.05/9 2.09/6 1.35/4 1.43/4 3.40/7 0.59/3 1.09/3
22.41/4 26.39/4 28.17/4 30.30/3 31.52/3 32.40/3 34.31/3 36.09/3 37.30/3 37.48/3
3.38/7 3.58/6 1.38/7 2.13/4 1.22/5 0.48/5 1.51/5 1.38/4 1.21/5 0.18/3
4 CIESIÓŁKA, Katarzyna 38.15 1.58/7 3.58/6 6.03/7 8.02/7 10.04/7 11.39/6 13.33/6 17.01/6 18.11/6 19.37/5
WKS Śląsk, Wrocław 1.58/7 2.00/6 2.05/9 1.59/6 2.02/4 1.35/4 1.54/8 3.28/5 1.10/8 1.26/6
22.57/5 26.30/3 28.14/3 30.31/4 32.03/4 32.51/4 34.41/4 36.32/4 37.56/4 38.15/4
3.20/3 3.33/4 1.44/8 2.17/7 1.32/9 0.48/5 1.50/4 1.51/7 1.24/6 0.19/6
5 MAZUREK, Agnieszka 39.08 1.59/9 4.09/8 5.54/6 7.50/6 9.41/3 11.17/3 13.02/3 16.21/3 17.23/3 18.58/3
WKS Śląsk, Wrocław 1.59/9 2.10/10 1.45/3 1.56/3 1.51/3 1.36/6 1.45/5 3.19/3 1.02/4 1.35/8
22.20/3 26.53/5 28.27/5 30.56/5 32.27/5 33.15/5 35.43/5 37.38/5 38.50/5 39.08/5
3.22/4 4.33/11 1.34/4 2.29/9 1.31/8 0.48/5 2.28/11 1.55/8 1.12/3 0.18/3
6 KOSTRZEWSKA, Justyna 39.47 1.53/3 3.56/5 5.44/5 7.42/4 10.03/6 12.05/8 13.41/8 17.18/7 18.24/7 20.12/6
WKS Śląsk, Wrocław 1.53/3 2.03/9 1.48/4 1.58/5 2.21/11 2.02/13 1.36/3 3.37/6 1.06/7 1.48/11
23.39/6 27.23/6 28.59/6 31.13/6 32.33/6 33.19/6 36.20/6 38.17/6 39.29/6 39.47/6
3.27/5 3.44/5 1.36/5 2.14/5 1.20/3 0.46/3 3.01/14 1.57/9 1.12/3 0.18/3
7 CYCH, Agnieszka 40.07 1.54/4 3.51/3 6.13/9 8.10/8 10.18/8 11.45/7 13.31/5 16.53/4 18.09/5 20.48/8
WKS Śląsk, Wrocław 1.54/4 1.57/5 2.22/11 1.57/4 2.08/5 1.27/3 1.46/6 3.22/4 1.16/12 2.39/15
25.26/9 28.56/8 30.33/8 32.47/8 34.11/7 34.57/7 36.50/7 38.23/7 39.47/7 40.07/7
4.38/11 3.30/3 1.37/6 2.14/5 1.24/6 0.46/3 1.53/6 1.33/3 1.24/6 0.20/9
8 GIELEC, Zuzanna 40.33 1.57/5 3.58/6 5.28/3 7.32/3 9.49/4 11.37/5 13.38/7 18.12/9 19.28/9 20.45/7
UKS Orientuś, Łódź 1.57/5 2.01/7 1.30/2 2.04/8 2.17/9 1.48/10 2.01/9 4.34/10 1.16/12 1.17/4
24.27/8 29.42/9 31.10/9 33.21/9 34.41/9 35.29/9 37.09/8 38.49/8 40.16/8 40.33/8
3.42/8 5.15/12 1.28/2 2.11/3 1.20/3 0.48/5 1.40/3 1.40/5 1.27/8 0.17/2
9 EWIAK, Natalia 41.11 1.58/7 4.26/10 6.26/10 8.26/9 10.41/9 12.27/9 14.18/9 18.02/8 19.04/8 20.49/9
UKS Orientuś, Łódź 1.58/7 2.28/11 2.00/8 2.00/7 2.15/7 1.46/7 1.51/7 3.44/8 1.02/4 1.45/10
24.25/7 28.23/7 30.10/7 32.43/7 34.13/8 35.07/8 37.18/9 39.22/9 40.52/9 41.11/9
3.36/6 3.58/6 1.47/9 2.33/10 1.30/7 0.54/9 2.11/8 2.04/10 1.30/10 0.19/6
10 MUSCHINSKA, Amelia 46.45 4.30/17 6.20/17 8.37/13 10.45/12 13.04/12 14.50/12 16.58/11 21.25/11 22.29/11 23.48/11
UKS Orientuś, Łódź 4.30/17 1.50/3 2.17/10 2.08/10 2.19/10 1.46/7 2.08/10 4.27/9 1.04/6 1.19/5
27.54/11 31.59/10 34.00/10 36.41/10 38.14/10 41.07/10 43.12/10 44.56/10 46.24/10 46.45/10
4.06/9 4.05/8 2.01/11 2.41/11 1.33/10 2.53/17 2.05/7 1.44/6 1.28/9 0.21/10
11 EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja 48.33 2.09/10 4.10/9 6.03/7 8.54/10 11.20/10 13.07/10 15.17/10 19.53/10 21.06/10 22.37/10
UKS Orientuś, Łódź 2.09/10 2.01/7 1.53/6 2.51/14 2.26/12 1.47/9 2.10/11 4.36/12 1.13/11 1.31/7
26.43/10 33.36/12 35.41/11 39.12/12 40.53/11 41.58/11 44.13/11 46.32/11 48.09/11 48.33/11
4.06/9 6.53/17 2.05/12 3.31/15 1.41/11 1.05/11 2.15/9 2.19/11 1.37/11 0.24/13
12 FILIPCZAK, Jagoda 48.55 2.26/12 4.59/11 7.22/11 9.54/11 12.38/11 14.36/11 17.01/12 21.35/12 22.47/12 24.26/12
PUKS 2.26/12 2.33/12 2.23/12 2.32/11 2.44/14 1.58/11 2.25/13 4.34/10 1.12/9 1.39/9
29.09/12 33.33/11 35.46/12 38.44/11 41.01/12 42.04/12 44.31/12 46.51/12 48.31/12 48.55/12
4.43/13 4.24/10 2.13/13 2.58/12 2.17/16 1.03/10 2.27/10 2.20/13 1.40/13 0.24/13
13 MORAWSKA, Anna 49.42 2.29/13 5.09/13 8.17/12 10.54/13 13.09/13 15.25/13 17.39/13 22.45/13 23.57/13 26.35/13
Indywidualni Pomorskie 2.29/13 2.40/13 3.08/14 2.37/12 2.15/7 2.16/14 2.14/12 5.06/13 1.12/9 2.38/14
31.14/13 35.35/13 37.27/13 39.55/13 41.40/13 42.53/13 45.22/13 47.41/13 49.19/13 49.42/13
4.39/12 4.21/9 1.52/10 2.28/8 1.45/12 1.13/13 2.29/12 2.19/11 1.38/12 0.23/12
14 HOFFMANN, Barbara 57.02 2.50/15 5.31/14 9.23/17 13.19/17 15.50/16 17.51/14 20.55/15 26.23/14 27.51/14 30.36/14
KS Hades, Poznań 2.50/15 2.41/14 3.52/17 3.56/17 2.31/13 2.01/12 3.04/15 5.28/14 1.28/15 2.45/16
35.33/14 40.49/14 43.09/14 46.30/14 48.26/14 49.46/14 52.32/14 54.53/14 56.38/14 57.02/14
4.57/14 5.16/13 2.20/14 3.21/13 1.56/14 1.20/14 2.46/13 2.21/14 1.45/14 0.24/13
15 CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 59.49 2.22/11 5.07/12 8.50/14 12.09/15 15.47/15 18.29/17 21.52/17 27.45/16 29.02/16 30.51/15
KU AZS WAT, Warszawa 2.22/11 2.45/15 3.43/16 3.19/15 3.38/16 2.42/17 3.23/17 5.53/15 1.17/14 1.49/12
36.03/15 41.59/15 44.26/15 47.55/15 50.08/15 51.14/15 54.26/15 57.16/15 59.24/15 59.49/15
5.12/16 5.56/15 2.27/15 3.29/14 2.13/15 1.06/12 3.12/15 2.50/15 2.08/15 0.25/16
16 GRZYMKIEWICZ, Liliana 66.48 2.33/14 5.41/15 9.03/15 11.53/14 15.42/14 18.01/15 20.48/14 26.59/15 28.36/15 31.54/16
UKS Orientuś, Łódź 2.33/14 3.08/17 3.22/15 2.50/13 3.49/17 2.19/15 2.47/14 6.11/16 1.37/16 3.18/17
37.45/17 43.28/16 46.49/17 51.42/16 54.26/16 56.19/16 59.44/16 63.45/16 66.19/16 66.48/16
5.51/17 5.43/14 3.21/17 4.53/16 2.44/17 1.53/15 3.25/16 4.01/17 2.34/17 0.29/17
17 TURCZYŃSKA, Alicja 67.38 3.04/16 6.08/16 9.08/16 12.29/16 15.55/17 18.26/16 21.32/16 28.18/17 30.04/17 32.16/17
KU AZS WAT, Warszawa 3.04/16 3.04/16 3.00/13 3.21/16 3.26/15 2.31/16 3.06/16 6.46/17 1.46/17 2.12/13
37.25/16 43.41/17 46.48/16 53.48/17 55.43/17 57.38/17 61.53/17 65.06/17 67.17/17 67.38/17
5.09/15 6.16/16 3.07/16 7.00/17 1.55/13 1.55/16 4.15/17 3.13/16 2.11/16 0.21/10
GWÓŹDŹ, Ewa DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
LIGOCKA, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
UKS Technik, Ruciane-Nida / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21B 4.3km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-52 3-38 4-53 5-40 6-43 7-44 8-55 9-45 10-57
11-56 12-69 13-99
1 BŁOTNICKA, Agata 46.52 4.19/1* 6.11/1* 11.07/1* 13.23/1* 15.40/1* 20.08/1* 24.21/1* 29.40/2 31.21/2 35.10/2
HKS Azymut, Mochy 4.19/1* 1.52/2 4.56/1* 2.16/1* 2.17/1* 4.28/2 4.13/1* 5.19/3 1.41/2 3.49/1*
40.47/1* 44.11/1* 46.29/1* 46.52/1*
5.37/1* 3.24/1* 2.18/1* 0.23/1*
2 FILIPEK, Małgorzata 55.06 4.45/2 6.32/2 12.20/2 15.25/2 18.08/2 22.12/2 26.49/2 29.27/1* 31.06/1* 35.00/1*
Forest Gang 4.45/2 1.47/1* 5.48/2 3.05/2 2.43/2 4.04/1* 4.37/2 2.38/1* 1.39/1* 3.54/2
47.03/2 52.19/2 54.42/2 55.06/2
12.03/3 5.16/2 2.23/2 0.24/2
3 WITKOWSKA, Natalia 111.25 25.34/3 29.12/3 38.02/3 41.35/3 46.31/3 70.14/3 76.16/3 79.35/3 82.32/3 88.15/3
Indywidualnie 25.34/3 3.38/3 8.50/3 3.33/3 4.56/3 23.43/3 6.02/3 3.19/2 2.57/3 5.43/3
95.52/3 103.58/3 110.51/3 111.25/3
7.37/2 8.06/3 6.53/3 0.34/3
BĄCZEK, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
2 pułk inżynieryjny Inowrocław / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35/40 3.7km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-35 4-39 5-38 6-37 7-52 8-46 9-47 10-57
11-56 12-50 13-99
1 BULTROWICZ, Agnieszka 37.36 3.39/3 5.43/1* 7.40/1* 10.20/1* 13.12/1* 15.46/1* 18.51/1* 26.11/1* 28.00/1* 29.20/1*
KS Hades, Poznań 3.39/3 2.04/1* 1.57/1* 2.40/1* 2.52/1* 2.34/1* 3.05/1* 7.20/1* 1.49/1* 1.20/1*
32.47/1* 35.21/1* 37.10/1* 37.36/1*
3.27/1* 2.34/1* 1.49/1* 0.26/1*
2 LEMKE, Katarzyna 49.56 3.25/2 6.36/2 9.22/2 13.00/2 17.11/2 19.53/2 25.34/2 35.04/2 37.16/2 38.44/2
MKS Skarmat, Toruń 3.25/2 3.11/2 2.46/2 3.38/2 4.11/4 2.42/2 5.41/2 9.30/2 2.12/2 1.28/2
44.07/2 47.07/2 49.28/2 49.56/2
5.23/3 3.00/2 2.21/2 0.28/3
3 KOMSA, Małgorzata 66.08 2.31/1* 10.24/3 13.59/3 20.32/4 24.31/4 27.17/4 38.35/4 50.02/4 52.39/4 54.25/4
UKS Orientuś, Łódź 2.31/1* 7.53/3 3.35/4 6.33/4 3.59/3 2.46/3 11.18/5 11.27/3 2.37/3 1.46/4
59.36/3 62.57/3 65.42/3 66.08/3
5.11/2 3.21/3 2.45/4 0.26/1*
4 PABIAN, Patrycja 68.56 3.52/4 12.17/4 15.12/4 19.07/3 23.05/3 25.52/3 37.04/3 48.41/3 51.26/3 52.56/3
UMKS, Kwidzyn 3.52/4 8.25/4 2.55/3 3.55/3 3.58/2 2.47/4 11.12/4 11.37/4 2.45/4 1.30/3
61.19/4 65.57/4 68.25/4 68.56/4
8.23/4 4.38/4 2.28/3 0.31/4
5 CIUPA, Monika 95.35 4.07/5 22.56/5 26.48/5 37.20/5 43.58/5 47.52/5 54.00/5 67.03/5 70.16/5 72.17/5
UKS Orientuś, Łódź 4.07/5 18.49/5 3.52/5 10.32/5 6.38/5 3.54/5 6.08/3 13.03/5 3.13/5 2.01/5
84.23/5 91.23/5 94.46/5 95.35/5
12.06/5 7.00/5 3.23/5 0.49/5
BAŃSKA-BODZIONA, Aneta NKL-bPK 11.35/ 13.50/ 16.15/ 19.16/ 22.22/ 24.34/ 27.49/ 35.33/ 37.30/ 38.49/
Ind. / 10DKPanc 11.35/ 2.15/ 2.25/ 3.01/ 3.06/ 2.12/ 3.15/ 7.44/ 1.57/ 1.19/
/ 75.31/ 77.23/ 78.04/
/ / 1.52/ 0.41/
WIKTORSKA, Andżelika DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 3.5km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-33 3-70 4-53 5-38 6-36 7-55 8-45 9-67 10-99
1 WOŁEK, Ewa 32.10 5.21/4 7.22/4 10.33/3 14.53/1* 19.14/1* 20.22/1* 25.34/1* 27.12/1* 29.51/1* 31.49/1*
UNTS, Warszawa 5.21/4 2.01/1* 3.11/1* 4.20/1* 4.21/5 1.08/1* 5.12/1* 1.38/3 2.39/1* 1.58/1*
32.10/1*
0.21/3
2 KĘDZIOR, Katarzyna 38.21 3.13/2 5.48/2 9.56/2 17.56/2 20.21/2 21.50/2 28.05/2 29.37/2 35.54/2 38.01/2
UMKS, Kwidzyn 3.13/2 2.35/3 4.08/3 8.00/2 2.25/1* 1.29/3 6.15/3 1.32/2 6.17/3 2.07/2
38.21/2
0.20/2
3 ROSZAK, Maja 44.45 2.57/1* 5.28/1* 8.50/1* 19.59/3 23.32/3 24.54/3 30.38/3 31.59/3 41.39/3 44.26/3
UMKS, Kwidzyn 2.57/1* 2.31/2 3.22/2 11.09/4 3.33/3 1.22/2 5.44/2 1.21/1* 9.40/5 2.47/3
44.45/3
0.19/1*
4 ZIAREK, Joanna 47.00 3.26/3 6.32/3 11.06/4 23.10/4 26.52/4 29.03/4 36.10/4 38.17/4 43.17/4 46.34/4
UMKS, Kwidzyn 3.26/3 3.06/4 4.34/4 12.04/5 3.42/4 2.11/4 7.07/4 2.07/4 5.00/2 3.17/4
47.00/4
0.26/5
5 FILIPIAK, Agnieszka 51.17 7.40/5 11.17/5 16.28/5 24.34/5 27.45/5 30.34/5 38.15/5 40.26/5 46.53/5 50.54/5
KS Hades, Poznań 7.40/5 3.37/5 5.11/5 8.06/3 3.11/2 2.49/5 7.41/5 2.11/5 6.27/4 4.01/5
51.17/5
0.23/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50/55 2.9km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-70 3-52 4-36 5-39 6-35 7-71 8-57 9-68 10-50
11-99
1 MORAWSKA, Irena 25.19 2.23/1* 4.28/1* 6.03/1* 8.05/1* 9.22/1* 12.31/1* 14.58/1* 20.00/1* 21.54/1* 22.59/1*
Indywidualni Pomorskie 2.23/1* 2.05/1* 1.35/1* 2.02/1* 1.17/1* 3.09/1* 2.27/1* 5.02/1* 1.54/1* 1.05/1*
24.55/1* 25.19/1*
1.56/1* 0.24/1*
2 BARGIEL, Beata 61.40 5.35/3 10.12/3 14.49/3 19.08/3 23.07/3 29.49/3 34.48/3 48.10/2 53.18/2 56.53/2
OK! Sport, Warszawa 5.35/3 4.37/3 4.37/4 4.19/3 3.59/4 6.42/4 4.59/2 13.22/2 5.08/3 3.35/3
61.02/2 61.40/2
4.09/4 0.38/2
3 SZCZEPAŃSKA-DOLNA, Edyta 64.10 3.22/2 6.11/2 9.40/2 16.55/2 19.02/2 24.50/2 29.58/2 50.06/3 53.27/3 60.29/3
Forest Gang 3.22/2 2.49/2 3.29/3 7.15/4 2.07/2 5.48/2 5.08/3 20.08/3 3.21/2 7.02/4
63.32/3 64.10/3
3.03/2 0.38/2
ANTOŃCZYK, Beata PKNKL-bPK 5.37/ 14.42/ 22.02/ 25.57/ 27.34/ 34.36/ 52.41/ 88.31/ / 125.36/
Ind. / 10DKPanc 5.37/ 9.05/ 7.20/ 3.55/ 1.37/ 7.02/ 18.05/ 35.50/ / /
128.31/ 129.18/
2.55/ 0.47/
5 KOSIOR, Monika PK 89.09 6.29/4 31.18/4 34.37/4 38.41/4 41.24/4 48.02/4 54.45/4 76.04/4 82.45/4 84.34/4
Ind. / 10DKPanc 6.29/4 24.49/4 3.19/2 4.04/2 2.43/3 6.38/3 6.43/4 21.19/4 6.41/4 1.49/2
88.28/4 89.09/4
3.54/3 0.41/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60+ 2.8km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-34 3-52 4-64 5-35 6-71 7-45 8-46 9-67 10-99
1 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 37.43 4.08/1* 10.22/1* 12.14/1* 16.12/1* 18.10/1* 21.34/1* 24.12/1* 27.12/1* 33.20/1* 37.14/1*
Indywidualnie 4.08/1* 6.14/1* 1.52/1* 3.58/1* 1.58/1* 3.24/1* 2.38/2 3.00/2 6.08/2 3.54/2
37.43/1*
0.29/1*
2 LEWOŃ, Ewa 49.35 4.08/1* 21.40/2 23.34/2 28.55/2 31.21/2 35.43/2 38.19/2 40.51/2 45.29/2 49.02/2
UMKS ORKAN, Ostróda 4.08/1* 17.32/2 1.54/2 5.21/2 2.26/2 4.22/2 2.36/1* 2.32/1* 4.38/1* 3.33/1*
49.35/2
0.33/2
GALLA, Barbara DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut, Mochy / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.0km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-61 3-62 4-63 5-99
1 JĘDRAS, Jakub 20.31 4.57/2 8.20/1* 15.21/1* 18.28/1* 20.07/1* 20.31/1*
UMKS, Kwidzyn 4.57/2 3.23/1* 7.01/6 3.07/1* 1.39/1* 0.24/6
2 SZUTKO, Aleksander 22.30 4.38/1* 10.33/2 16.07/3 20.21/2 22.08/2 22.30/2
UKS Traper, Złocieniec 4.38/1* 5.55/5 5.34/4 4.14/3 1.47/2 0.22/2
3 BULTROWICZ, Franek 23.05 5.39/4 10.46/4 15.54/2 20.48/3 22.39/3 23.05/3
KS Hades, Poznań 5.39/4 5.07/3 5.08/2 4.54/5 1.51/3 0.26/7
4 SZYMANOWSKI, Natan 25.18 5.58/6 12.31/7 18.21/6 23.03/4 24.55/4 25.18/4
UKS Traper, Złocieniec 5.58/6 6.33/6 5.50/5 4.42/4 1.52/4 0.23/4
5 RUBAJ, Maurycy 27.16 5.04/3 12.13/6 17.09/5 24.40/5 26.54/5 27.16/5
UMKS, Kwidzyn 5.04/3 7.09/7 4.56/1* 7.31/7 2.14/6 0.22/2
6 DUDA, Łukasz 27.24 5.39/4 10.41/3 16.07/3 25.05/6 27.03/6 27.24/6
UKS Traper, Złocieniec 5.39/4 5.02/2 5.26/3 8.58/8 1.58/5 0.21/1*
7 MAŚLANKA, Igor 30.31 5.58/6 11.18/5 23.41/7 27.38/7 29.57/7 30.31/7
UMKS, Kwidzyn 5.58/6 5.20/4 12.23/8 3.57/2 2.19/7 0.34/8
8 CIUPA, Wojciech 34.01 8.48/8 16.47/8 24.47/8 31.02/8 33.38/8 34.01/8
UKS Orientuś, Łódź 8.48/8 7.59/8 8.00/7 6.15/6 2.36/8 0.23/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.2km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-61 3-55 4-65 5-47 6-99
1 PĘKAL, Paweł 20.04 5.24/1* 8.54/1* 13.09/1* 17.23/1* 18.51/1* 19.43/1* 20.04/1*
UMKS, Kwidzyn 5.24/1* 3.30/1* 4.15/1* 4.14/1* 1.28/1* 0.52/3 0.21/1*
2 TREPCZYŃSKI, Franciszek 27.36 6.58/3 12.12/2 17.27/2 24.18/2 26.25/2 27.15/2 27.36/2
UKS Orientuś, Łódź 6.58/3 5.14/3 5.15/3 6.51/3 2.07/4 0.50/2 0.21/1*
3 BARTOS, Ryszard 27.46 8.59/4 14.03/4 18.59/3 24.36/3 26.28/3 27.22/3 27.46/3
UKS Orientuś, Łódź 8.59/4 5.04/2 4.56/2 5.37/2 1.52/3 0.54/4 0.24/5
4 MAŚLANKA, Emil 33.17 6.54/2 13.17/3 23.26/4 30.42/4 32.18/4 32.56/4 33.17/4
UMKS, Kwidzyn 6.54/2 6.23/4 10.09/5 7.16/4 1.36/2 0.38/1* 0.21/1*
5 GOŚCINIAK, Kacper 42.53 11.04/5 19.07/5 28.07/5 38.41/5 41.20/5 42.31/5 42.53/5
UKS Arkady, Raszków 11.04/5 8.03/5 9.00/4 10.34/5 2.39/5 1.11/5 0.22/4
BĄCZEK, Jędrzej NKL-bPK / / / / / / 67.10/
UKS Technik, Ruciane-Nida / / / / / / /
DROŃ, Wojciech NKL-bPK / 19.18/ 25.33/ 33.29/ 36.02/ 37.00/ 37.27/
UMKS, Kwidzyn / / 6.15/ 7.56/ 2.33/ 0.58/ 0.27/
CERK, Szymon DNF / / / / / / /
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / /
POLAK, Kasia PKNKL-bPK / / / / / / /
/ 17.01/ 31.41/ 17.34/ / / 0.17/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.5km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-58 3-35 4-36 5-37 6-38 7-39 8-53 9-55 10-45
11-46 12-99
1 RZEŃCA, Tomasz 28.09 1.55/1* 6.49/6 8.42/4 11.11/4 13.11/2 15.01/2 16.24/1* 17.55/1* 23.03/1* 24.15/1*
UKS Orientuś, Łódź 1.55/1* 4.54/6 1.53/2 2.29/1* 2.00/1* 1.50/2 1.23/1* 1.31/1* 5.08/1* 1.12/2
26.11/1* 27.53/1* 28.09/1*
1.56/5 1.42/1* 0.16/1*
2 CIUPA, Jan 29.07 2.04/3 4.34/1* 7.11/1* 10.14/1* 12.48/1* 14.44/1* 16.33/2 18.24/2 24.12/2 25.26/2
UKS Orientuś, Łódź 2.04/3 2.30/3 2.37/5 3.03/5 2.34/3 1.56/3 1.49/2 1.51/3 5.48/2 1.14/3
26.47/2 28.50/2 29.07/2
1.21/2 2.03/3 0.17/2
3 PERFIKOWSKI, Paweł 33.07 2.55/8 5.02/3 7.24/2 10.24/2 13.28/3 15.24/3 17.44/3 19.39/3 26.29/3 29.00/3
UMKS, Kwidzyn 2.55/8 2.07/1* 2.22/3 3.00/4 3.04/4 1.56/3 2.20/5 1.55/4 6.50/3 2.31/9
30.34/3 32.46/3 33.07/3
1.34/3 2.12/4 0.21/7
4 DROŃ, Wiktor 37.33 2.27/6 4.52/2 8.01/3 10.47/3 14.00/4 16.05/4 18.24/4 20.51/4 30.34/4 32.19/4
UMKS, Kwidzyn 2.27/6 2.25/2 3.09/7 2.46/2 3.13/6 2.05/6 2.19/4 2.27/8 9.43/6 1.45/5
34.34/4 37.10/4 37.33/4
2.15/7 2.36/6 0.23/8
5 PĘKAL, Mikołaj 40.22 3.07/9 6.24/5 9.04/5 13.27/5 17.11/5 19.13/5 21.27/5 23.48/5 33.37/5 35.16/5
UMKS, Kwidzyn 3.07/9 3.17/4 2.40/6 4.23/9 3.44/8 2.02/5 2.14/3 2.21/7 9.49/7 1.39/4
37.37/5 39.59/5 40.22/5
2.21/8 2.22/5 0.23/8
6 RYGIELSKI, Wiktor 48.17 1.57/2 11.33/8 13.21/8 17.07/8 19.26/7 21.03/6 24.15/6 25.55/6 43.26/8 44.37/8
UMKS, Kwidzyn 1.57/2 9.36/8 1.48/1* 3.46/8 2.19/2 1.37/1* 3.12/7 1.40/2 17.31/11 1.11/1*
45.57/7 47.57/6 48.17/6
1.20/1* 2.00/2 0.20/6
7 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 49.00 2.35/7 12.59/10 15.30/9 18.26/9 22.25/9 25.11/9 30.10/8 32.23/7 41.17/6 43.16/6
UKS Orientuś, Łódź 2.35/7 10.24/9 2.31/4 2.56/3 3.59/9 2.46/8 4.59/9 2.13/6 8.54/4 1.59/7
45.15/6 48.41/7 49.00/7
1.59/6 3.26/8 0.19/3
8 RUBAJ, Konrad 52.51 3.10/10 8.25/7 11.57/7 16.35/7 20.57/8 24.14/8 29.23/7 32.27/8 41.54/7 44.18/7
UMKS, Kwidzyn 3.10/10 5.15/7 3.32/8 4.38/10 4.22/10 3.17/9 5.09/10 3.04/9 9.27/5 2.24/8
47.53/8 52.32/8 52.51/8
3.35/9 4.39/10 0.19/3
9 KRÓL, Jan 58.35 2.17/4 12.42/9 20.03/10 23.20/10 26.39/10 29.01/10 31.33/9 37.42/9 51.48/10 53.37/9
UKS Arkady, Raszków 2.17/4 10.25/10 7.21/11 3.17/6 3.19/7 2.22/7 2.32/6 6.09/10 14.06/9 1.49/6
55.15/9 58.16/9 58.35/9
1.38/4 3.01/7 0.19/3
10 MŁYNARCZYK, Maksymilian 65.23 2.20/5 5.37/4 11.20/6 14.45/6 17.53/6 22.00/7 36.05/10 38.10/10 51.32/9 55.18/10
UKS Orientuś, Łódź 2.20/5 3.17/4 5.43/10 3.25/7 3.08/5 4.07/10 14.05/11 2.05/5 13.22/8 3.46/11
60.09/10 64.57/10 65.23/10
4.51/10 4.48/11 0.26/10
11 JONIEC, Hubert 115.17 3.57/11 27.58/11 31.40/11 54.51/11 62.35/11 67.37/11 70.56/11 78.26/11 95.20/11 98.01/11
UMKS, Kwidzyn 3.57/11 24.01/11 3.42/9 23.11/11 7.44/11 5.02/11 3.19/8 7.30/11 16.54/10 2.41/10
110.34/11 114.39/11 115.17/11
12.33/11 4.05/9 0.38/11
LENDZIOSZEK, Roman DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
ZAREMBA, Adam DNF / / / / / / / / / /
UMKS, Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.1km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-35 3-39 4-36 5-38 6-53 7-54 8-55 9-45 10-57
11-48 12-49 13-68 14-50 15-99
1 MACIEJEWSKI, Bartłomiej 28.55 4.05/4 5.29/2 7.13/2 8.03/1* 10.08/2 11.20/1* 14.44/1* 16.13/1* 17.17/1* 21.23/3
BKS Wataha, Warszawa 4.05/4 1.24/1* 1.44/1* 0.50/1* 2.05/7 1.12/2 3.24/1* 1.29/1* 1.04/1* 4.06/7
22.32/3 24.22/2 26.39/1* 27.30/1* 28.37/1* 28.55/1*
1.09/1* 1.50/3 2.17/1* 0.51/1* 1.07/2 0.18/3
2 BULTROWICZ, Tymoteusz 29.20 3.24/1* 6.08/4 7.59/4 9.01/4 10.33/4 11.44/4 15.19/3 16.55/3 18.08/3 20.41/1*
KS Hades, Poznań 3.24/1* 2.44/6 1.51/2 1.02/5 1.32/2 1.11/1* 3.35/2 1.36/3 1.13/5 2.33/2
21.53/1* 24.02/1* 26.44/2 28.00/2 29.02/2 29.20/2
1.12/2 2.09/8 2.42/3 1.16/6 1.02/1* 0.18/3
3 DĄBROWSKI, Karol 29.42 3.48/3 5.20/1* 7.11/1* 8.24/2 10.06/1* 11.20/1* 15.07/2 16.45/2 17.50/2 21.31/4
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.48/3 1.32/2 1.51/2 1.13/6 1.42/4 1.14/3 3.47/3 1.38/4 1.05/2 3.41/6
22.51/4 24.24/3 27.04/3 28.00/2 29.22/3 29.42/3
1.20/4 1.33/1* 2.40/2 0.56/3 1.22/4 0.20/9
4 MAJOWSKI, Jan 30.14 3.37/2 5.47/3 7.46/3 8.36/3 10.13/3 11.37/3 15.27/4 17.29/4 18.34/4 21.04/2
WKS Śląsk, Wrocław 3.37/2 2.10/5 1.59/4 0.50/1* 1.37/3 1.24/4 3.50/4 2.02/5 1.05/2 2.30/1*
22.22/2 24.29/4 27.21/4 28.39/4 29.55/4 30.14/4
1.18/3 2.07/5 2.52/4 1.18/7 1.16/3 0.19/5
5 STOPCZYŃSKI, Bartosz 39.30 7.11/9 8.50/6 11.09/6 12.08/6 13.58/6 15.32/6 19.33/6 22.39/6 24.10/6 27.00/5
BKS Wataha, Warszawa 7.11/9 1.39/3 2.19/6 0.59/3 1.50/5 1.34/5 4.01/6 3.06/9 1.31/7 2.50/5
29.17/6 32.15/6 36.42/5 37.48/5 39.11/5 39.30/5
2.17/10 2.58/10 4.27/7 1.06/4 1.23/5 0.19/5
6 ŁĄCKI, Jakub 42.54 10.07/10 12.55/10 15.04/8 16.04/7 17.57/7 20.28/7 24.29/7 26.52/7 28.35/7 31.15/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 10.07/10 2.48/7 2.09/5 1.00/4 1.53/6 2.31/7 4.01/6 2.23/7 1.43/9 2.40/3
32.42/7 34.20/7 40.19/6 41.11/6 42.35/6 42.54/6
1.27/6 1.38/2 5.59/8 0.52/2 1.24/6 0.19/5
7 WAŻNY, Artur 45.48 4.36/6 6.42/5 9.21/5 10.53/5 12.15/5 14.09/5 17.59/5 19.33/5 20.42/5 27.07/6
WKS Śląsk, Wrocław 4.36/6 2.06/4 2.39/7 1.32/7 1.22/1* 1.54/6 3.50/4 1.34/2 1.09/4 6.25/9
28.59/5 31.09/5 42.07/7 43.15/7 45.29/7 45.48/7
1.52/7 2.10/9 10.58/9 1.08/5 2.14/9 0.19/5
8 CHMIELOWSKI, Bartosz 48.28 4.09/5 12.23/9 15.26/10 17.29/9 20.33/8 23.16/8 28.03/8 33.36/8 34.56/8 37.36/8
UMKS, Kwidzyn 4.09/5 8.14/11 3.03/8 2.03/9 3.04/8 2.43/8 4.47/8 5.33/11 1.20/6 2.40/3
38.56/8 41.04/8 45.13/8 46.49/8 48.13/8 48.28/8
1.20/4 2.08/6 4.09/6 1.36/8 1.24/6 0.15/1*
9 WDOWCZYK, Paweł 55.56 6.24/8 10.54/8 14.59/7 17.22/8 22.54/10 25.50/9 35.24/9 37.42/9 39.23/9 43.38/9
UKS Arkady, Raszków 6.24/8 4.30/10 4.05/9 2.23/10 5.32/10 2.56/9 9.34/9 2.18/6 1.41/8 4.15/8
45.44/9 47.52/9 51.59/9 53.48/9 55.35/9 55.56/9
2.06/9 2.08/6 4.07/5 1.49/10 1.47/8 0.21/10
10 DUBRO, Lev 91.51 5.34/7 8.52/7 15.07/9 18.29/10 21.57/9 27.36/10 40.08/10 44.58/10 47.08/10 60.11/10
UKS Traper, Złocieniec 5.34/7 3.18/8 6.15/11 3.22/11 3.28/9 5.39/11 12.32/10 4.50/10 2.10/11 13.03/11
67.13/10 72.19/10 85.17/10 88.36/10 91.35/10 91.51/10
7.02/11 5.06/11 12.58/10 3.19/11 2.59/10 0.16/2
11 BZIK, Kacper 100.30 15.57/11 19.20/11 23.25/11 25.26/11 34.24/11 39.45/11 54.25/11 57.13/11 59.13/11 69.14/11
UKS Arkady, Raszków 15.57/11 3.23/9 4.05/9 2.01/8 8.58/11 5.21/10 14.40/11 2.48/8 2.00/10 10.01/10
71.15/11 73.19/11 91.00/11 92.43/11 100.05/11 100.30/11
2.01/8 2.04/4 17.41/11 1.43/9 7.22/11 0.25/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 5.1km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-33 3-32 4-31 5-35 6-36 7-38 8-53 9-55 10-45
11-57 12-48 13-49 14-69 15-99
1 JOŃCZY, Jakub 32.42 2.29/1* 3.39/1* 6.40/5 7.38/2 10.26/2 12.24/2 13.57/2 15.06/2 19.42/1* 20.52/1*
WKS Śląsk, Wrocław 2.29/1* 1.10/2 3.01/6 0.58/1* 2.48/3 1.58/2 1.33/3 1.09/1* 4.36/1* 1.10/5
23.12/1* 25.22/2 26.54/2 30.44/1* 32.26/1* 32.42/1*
2.20/4 2.10/6 1.32/1* 3.50/1* 1.42/2 0.16/2
2 MULLER, Wiktor 33.01 2.44/3 4.10/3 6.24/2 7.34/1* 10.15/1* 12.09/1* 13.43/1* 14.59/1* 20.17/2 21.21/2
UMKS, Kwidzyn 2.44/3 1.26/4 2.14/3 1.10/2 2.41/1* 1.54/1* 1.34/4 1.16/2 5.18/3 1.04/2
23.24/2 24.35/1* 26.36/1* 31.03/2 32.44/2 33.01/2
2.03/1* 1.11/3 2.01/6 4.27/5 1.41/1* 0.17/3
3 TOBOREK, Jakub 33.31 2.41/2 3.50/2 6.50/6 8.02/5 10.43/3 12.49/3 14.31/4 16.13/4 21.11/3 22.15/3
WKS Śląsk, Wrocław 2.41/2 1.09/1* 3.00/5 1.12/3 2.41/1* 2.06/4 1.42/5 1.42/5 4.58/2 1.04/2
24.22/3 25.30/3 27.07/3 31.28/3 33.14/3 33.31/3
2.07/2 1.08/1* 1.37/2 4.21/4 1.46/4 0.17/3
4 STRUGAREK, Łukasz 35.29 2.48/4 4.15/4 6.31/3 7.44/3 10.50/4 12.55/4 14.21/3 16.03/3 21.23/4 22.36/4
WKS Śląsk, Wrocław 2.48/4 1.27/5 2.16/4 1.13/4 3.06/5 2.05/3 1.26/1* 1.42/5 5.20/4 1.13/6
25.01/4 26.16/4 28.34/4 33.07/4 35.10/4 35.29/4
2.25/5 1.15/4 2.18/7 4.33/6 2.03/6 0.19/8
5 NOWAK, Michał 36.41 3.02/6 4.19/5 6.22/1* 9.56/7 12.48/6 15.01/6 16.31/6 18.10/6 23.53/6 25.02/6
UKS Orientuś, Łódź 3.02/6 1.17/3 2.03/1* 3.34/8 2.52/4 2.13/5 1.30/2 1.39/4 5.43/5 1.09/4
27.37/6 28.46/5 30.23/5 34.40/5 36.24/5 36.41/5
2.35/7 1.09/2 1.37/2 4.17/3 1.44/3 0.17/3
6 BARTOS, Zbigniew 37.14 2.52/5 4.24/6 6.37/4 7.53/4 10.59/5 13.41/5 15.40/5 17.16/5 23.29/5 24.44/5
UKS Orientuś, Łódź 2.52/5 1.32/7 2.13/2 1.16/5 3.06/5 2.42/7 1.59/6 1.36/3 6.13/6 1.15/7
26.59/5 29.27/6 31.06/6 35.07/6 37.00/6 37.14/6
2.15/3 2.28/8 1.39/4 4.01/2 1.53/5 0.14/1*
7 KULESZA, Igor 42.36 3.40/8 5.09/7 8.10/7 9.45/6 13.28/7 15.41/7 18.10/7 20.07/7 26.34/7 27.35/7
UKS Orientuś, Łódź 3.40/8 1.29/6 3.01/6 1.35/7 3.43/7 2.13/5 2.29/7 1.57/8 6.27/7 1.01/1*
30.01/7 32.24/7 34.12/7 39.19/7 42.18/7 42.36/7
2.26/6 2.23/7 1.48/5 5.07/7 2.59/8 0.18/7
8 GÓRSKI, Patryk 52.15 3.20/7 6.11/8 9.25/8 10.59/8 19.21/8 22.03/8 24.42/8 26.28/8 33.47/8 35.12/8
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.20/7 2.51/8 3.14/8 1.34/6 8.22/8 2.42/7 2.39/8 1.46/7 7.19/8 1.25/8
38.27/8 40.11/8 43.10/8 49.40/8 51.58/8 52.15/8
3.15/8 1.44/5 2.59/8 6.30/8 2.18/7 0.17/3
ŁAGODA, Franciszek DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
PATEREK, Mikołaj DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 5.5km 0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-58 3-70 4-38 5-37 6-39 7-53 8-40 9-41 10-42
11-43 12-44 13-71 14-57 15-48 16-49 17-69 18-99
1 KURZYP, Stanisław 34.58 1.17/1* 2.48/1* 3.55/1* 6.51/1* 8.11/1* 10.28/1* 11.50/1* 13.20/1* 14.14/1* 15.46/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.17/1* 1.31/1* 1.07/2 2.56/1* 1.20/1* 2.17/2 1.22/1* 1.30/1* 0.54/1* 1.32/2
18.40/1* 21.31/1* 22.56/1* 26.07/1* 27.20/1* 29.01/1* 33.02/1* 34.43/1* 34.58/1*
2.54/1* 2.51/1* 1.25/1* 3.11/1* 1.13/2 1.41/1* 4.01/1* 1.41/1* 0.15/2
2 OLSZEWSKI, Bartłomiej 46.24 1.33/3 3.16/3 4.18/2 8.31/2 10.18/3 12.43/3 14.16/3 16.52/3 18.10/3 19.43/3
UNTS, Warszawa 1.33/3 1.43/3 1.02/1* 4.13/4 1.47/3 2.25/3 1.33/3 2.36/4 1.18/3 1.33/3
23.47/3 27.48/2 30.12/3 34.51/3 36.41/3 38.44/2 44.03/2 46.01/2 46.24/2
4.04/2 4.01/3 2.24/4 4.39/3 1.50/3 2.03/2 5.19/2 1.58/2 0.23/4
3 DEREDOS, Bruno 49.11 1.26/2 3.15/2 4.51/3 8.35/3 10.14/2 12.21/2 13.51/2 16.18/2 17.26/2 19.07/2
UKS Orientuś, Łódź 1.26/2 1.49/4 1.36/4 3.44/2 1.39/2 2.07/1* 1.30/2 2.27/2 1.08/2 1.41/4
23.31/2 27.54/3 29.55/2 34.12/2 36.09/2 39.00/3 46.02/3 48.55/3 49.11/3
4.24/3 4.23/4 2.01/3 4.17/2 1.57/4 2.51/4 7.02/4 2.53/4 0.16/3
4 GĄSIOR, Rafał 54.00 1.44/4 3.23/4 4.54/4 8.46/4 11.32/4 14.25/4 16.27/4 19.00/4 21.03/4 22.24/4
UMKS, Kwidzyn 1.44/4 1.39/2 1.31/3 3.52/3 2.46/4 2.53/4 2.02/4 2.33/3 2.03/4 1.21/1*
27.29/4 30.47/4 32.47/4 41.42/4 42.54/4 45.32/4 51.15/4 53.46/4 54.00/4
5.05/4 3.18/2 2.00/2 8.55/4 1.12/1* 2.38/3 5.43/3 2.31/3 0.14/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21B 5.0km 0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-59 3-39 4-38 5-37 6-36 7-53 8-41 9-43 10-44
11-55 12-45 13-67 14-47 15-57 16-68 17-50 18-99
1 KURKOWIAK, Grzegorz 67.16 4.02/1* 6.41/1* 10.08/1* 13.29/1* 16.01/1* 19.13/1* 22.14/1* 26.02/1* 32.52/1* 38.56/1*
WKS Grunwald, Poznań 4.02/1* 2.39/1* 3.27/1* 3.21/1* 2.32/1* 3.12/1* 3.01/1* 3.48/1* 6.50/1* 6.04/1*
41.44/1* 43.19/1* 50.46/1* 55.23/1* 56.49/1* 62.28/1* 64.53/1* 66.50/1* 67.16/1*
2.48/1* 1.35/1* 7.27/1* 4.37/1* 1.26/1* 5.39/1* 2.25/1* 1.57/1* 0.26/1*
DEBOPRE, Yaroslav DNF / / / / / / / / / /
- / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
GOLARZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
2 pułk inżynieryjny Inowrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
PATEJKO, Przemysław DNF / / / / / / / / / /
KOS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 5.8km 0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-58 5-35 6-36 7-37 8-38 9-39 10-40
11-41 12-42 13-43 14-44 15-55 16-45 17-46 18-47 19-48 20-49
21-50 22-99
1 DUTKOWSKI, Mikołaj 33.12 1.11/3 2.14/1* 3.34/1* 5.19/6 6.41/5 8.24/5 10.00/4 11.12/2 12.13/2 14.43/2
WKS Śląsk, Wrocław 1.11/3 1.03/1* 1.20/2 1.45/19 1.22/2 1.43/4 1.36/5 1.12/2 1.01/2 2.30/2
15.32/1* 16.26/1* 19.16/1* 21.50/1* 23.21/1* 24.17/1* 25.25/1* 26.32/1* 28.05/1* 29.26/1*
0.49/4 0.54/1* 2.50/6 2.34/4 1.31/3 0.56/6 1.08/9 1.07/6 1.33/2 1.21/6
31.54/1* 32.57/1* 33.12/1*
2.28/3 1.03/7 0.15/3
2 PRYJMA, Fryderyk 33.44 1.10/2 2.33/7 4.03/7 5.38/7 7.05/8 8.48/7 10.31/7 11.42/7 12.48/5 15.30/5
UNTS, Warszawa 1.10/2 1.23/11 1.30/7 1.35/14 1.27/6 1.43/4 1.43/7 1.11/1* 1.06/4 2.42/4
16.18/5 17.21/4 19.55/4 22.28/4 23.55/4 24.46/4 25.49/4 26.50/4 28.35/4 29.47/3
0.48/3 1.03/3 2.34/1* 2.33/3 1.27/1* 0.51/1* 1.03/3 1.01/1* 1.45/9 1.12/2
32.23/2 33.28/2 33.44/2
2.36/5 1.05/9 0.16/7
3 RZEŃCA, Krzysztof 33.50 1.07/1* 3.09/12 4.33/10 5.40/9 7.03/7 8.49/8 10.26/6 11.38/6 12.37/4 15.04/4
UKS Orientuś, Łódź 1.07/1* 2.02/20 1.24/4 1.07/1* 1.23/3 1.46/6 1.37/6 1.12/2 0.59/1* 2.27/1*
15.51/4 16.49/2 19.32/2 22.06/2 23.46/3 24.38/2 25.43/2 26.47/2 28.22/2 29.33/2
0.47/2 0.58/2 2.43/4 2.34/4 1.40/6 0.52/2 1.05/5 1.04/2 1.35/4 1.11/1*
32.40/3 33.36/3 33.50/3
3.07/13 0.56/2 0.14/1*
4 BEDNARSKI, Jan 34.09 1.16/7 2.21/2 3.39/2 4.58/1* 6.32/3 8.04/2 9.31/2 11.21/4 12.26/3 15.00/3
UNTS, Warszawa 1.16/7 1.05/2 1.18/1* 1.19/7 1.34/9 1.32/1* 1.27/1* 1.50/19 1.05/3 2.34/3
15.46/3 17.03/3 19.44/3 22.14/3 23.43/2 24.38/2 25.43/2 26.47/2 28.31/3 29.55/5
0.46/1* 1.17/11 2.41/2 2.30/2 1.29/2 0.55/5 1.05/5 1.04/2 1.44/8 1.24/8
32.51/4 33.51/4 34.09/4
2.56/9 1.00/6 0.18/14
5 KALATA, Michał 34.20 1.14/6 2.22/4 3.50/3 5.00/2 6.20/1* 7.57/1* 9.30/1* 10.48/1* 11.57/1* 14.41/1*
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.14/6 1.08/3 1.28/6 1.10/2 1.20/1* 1.37/2 1.33/2 1.18/5 1.09/5 2.44/5
15.33/2 17.25/5 20.06/5 22.34/5 24.08/5 25.01/5 26.00/5 27.05/5 28.36/5 29.51/4
0.52/6 1.52/20 2.41/2 2.28/1* 1.34/4 0.53/4 0.59/1* 1.05/5 1.31/1* 1.15/4
33.06/5 34.04/5 34.20/5
3.15/15 0.58/3 0.16/7
6 RZEŃCA, Piotr (jr) 35.42 1.13/5 2.21/2 3.52/4 5.06/3 6.36/4 8.17/3 9.51/3 11.14/3 13.23/8 16.11/6
UKS Orientuś, Łódź 1.13/5 1.08/3 1.31/8 1.14/3 1.30/7 1.41/3 1.34/3 1.23/9 2.09/20 2.48/6
17.05/6 18.13/6 21.16/6 23.53/6 25.33/6 26.30/6 27.36/6 28.43/6 30.33/6 32.07/6
0.54/8 1.08/5 3.03/9 2.37/6 1.40/6 0.57/7 1.06/7 1.07/6 1.50/11 1.34/13
34.36/6 35.28/6 35.42/6
2.29/4 0.52/1* 0.14/1*
7 PASZYŃSKI, Piotr 37.05 1.31/9 2.43/8 4.21/8 5.39/8 8.28/13 10.28/13 12.24/12 13.42/12 14.59/12 18.15/12
UKS Orientuś, Łódź 1.31/9 1.12/6 1.38/11 1.18/6 2.49/21 2.00/12 1.56/10 1.18/5 1.17/8 3.16/10
19.13/12 20.19/12 23.12/10 26.03/10 27.43/10 28.35/9 29.37/9 30.41/9 32.15/9 33.27/9
0.58/12 1.06/4 2.53/7 2.51/10 1.40/6 0.52/2 1.02/2 1.04/2 1.34/3 1.12/2
35.51/8 36.50/8 37.05/7
2.24/1* 0.59/4 0.15/3
8 KRASZEWSKI, Przemysław 37.08 1.37/12 3.00/11 4.52/12 6.11/11 7.50/11 9.45/11 11.19/9 12.47/9 13.59/9 16.49/9
WKS Śląsk, Wrocław 1.37/12 1.23/11 1.52/15 1.19/7 1.39/11 1.55/10 1.34/3 1.28/12 1.12/7 2.50/7
17.46/9 19.05/9 21.48/7 24.34/7 26.26/7 27.23/7 28.26/7 29.45/7 31.22/7 32.42/7
0.57/11 1.19/12 2.43/4 2.46/8 1.52/13 0.57/7 1.03/3 1.19/13 1.37/5 1.20/5
35.45/7 36.48/7 37.08/8
3.03/10 1.03/7 0.20/17
9 HEWELT, Maciej 37.38 1.21/8 2.31/6 3.58/6 5.18/5 6.50/6 8.43/6 10.39/8 11.57/8 13.07/7 16.23/7
PKO Harpagan, Gdańsk 1.21/8 1.10/5 1.27/5 1.20/10 1.32/8 1.53/9 1.56/10 1.18/5 1.10/6 3.16/10
17.14/7 18.22/7 21.55/8 24.55/8 26.33/8 27.37/8 28.46/8 29.58/8 31.49/8 33.26/8
0.51/5 1.08/5 3.33/14 3.00/11 1.38/5 1.04/11 1.09/10 1.12/9 1.51/12 1.37/16
36.10/9 37.21/9 37.38/9
2.44/7 1.11/14 0.17/10
10 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 39.17 1.41/14 3.36/19 5.07/13 6.24/13 7.48/10 9.34/10 11.30/11 13.05/11 14.34/11 17.25/11
WKS Śląsk, Wrocław 1.41/14 1.55/19 1.31/8 1.17/5 1.24/5 1.46/6 1.56/10 1.35/15 1.29/13 2.51/8
18.18/10 19.29/10 23.43/11 26.25/11 28.06/11 29.14/11 30.34/11 31.44/11 33.25/10 34.49/10
0.53/7 1.11/9 4.14/18 2.42/7 1.41/9 1.08/15 1.20/15 1.10/8 1.41/6 1.24/8
37.53/10 38.59/10 39.17/10
3.04/11 1.06/10 0.18/14
11 SOKALSKI, Dariusz 40.01 1.31/9 2.48/9 4.26/9 5.45/10 7.24/9 9.21/9 11.29/10 12.47/9 14.11/10 17.18/10
KU AZS WAT, Warszawa 1.31/9 1.17/8 1.38/11 1.19/7 1.39/11 1.57/11 2.08/15 1.18/5 1.24/12 3.07/9
18.23/11 19.39/11 22.46/9 25.52/9 27.40/9 28.47/10 30.19/10 31.39/10 33.47/11 35.28/11
1.05/14 1.16/10 3.07/10 3.06/12 1.48/11 1.07/14 1.32/18 1.20/14 2.08/16 1.41/17
38.32/11 39.42/11 40.01/11
3.04/11 1.10/13 0.19/16
12 BIEDERMAN, Marcin 40.04 1.12/4 2.30/5 3.52/4 5.06/3 6.29/2 8.20/4 10.10/5 11.27/5 12.49/6 16.36/8
WKS Wawel, Kraków 1.12/4 1.18/10 1.22/3 1.14/3 1.23/3 1.51/8 1.50/8 1.17/4 1.22/9 3.47/16
17.32/8 18.53/8 24.58/14 28.04/13 29.53/13 30.55/13 32.08/13 33.21/12 35.04/12 36.25/12
0.56/9 1.21/15 6.05/21 3.06/12 1.49/12 1.02/10 1.13/13 1.13/11 1.43/7 1.21/6
38.50/12 39.49/12 40.04/12
2.25/2 0.59/4 0.15/3
13 GŁADECKI, Dawid 41.14 2.18/19 3.33/16 5.08/15 6.39/14 8.38/14 11.04/15 12.59/14 14.24/14 15.57/14 19.14/14
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.18/19 1.15/7 1.35/10 1.31/11 1.59/18 2.26/18 1.55/9 1.25/11 1.33/17 3.17/12
20.13/14 21.21/14 24.21/12 27.07/12 28.51/12 29.52/12 30.58/12 33.22/13 35.09/13 36.38/13
0.59/13 1.08/5 3.00/8 2.46/8 1.44/10 1.01/9 1.06/7 2.24/21 1.47/10 1.29/11
39.50/13 40.59/13 41.14/13
3.12/14 1.09/11 0.15/3
14 FILIPIAK, Mateusz 43.33 2.00/17 3.30/15 5.21/17 6.52/16 8.48/16 11.12/17 13.19/15 14.42/15 16.04/15 20.17/15
KS Hades, Poznań 2.00/17 1.30/13 1.51/14 1.31/11 1.56/15 2.24/15 2.07/14 1.23/9 1.22/9 4.13/18
21.24/15 22.43/15 26.05/15 29.38/15 31.42/15 32.47/15 34.25/15 35.41/15 37.46/15 39.19/15
1.07/16 1.19/12 3.22/12 3.33/17 2.04/15 1.05/13 1.38/20 1.16/12 2.05/15 1.33/12
42.01/14 43.16/14 43.33/14
2.42/6 1.15/16 0.17/10
15 PODZIŃSKI, Rafał 44.13 1.52/16 3.35/18 5.33/18 7.15/18 9.05/17 11.07/16 13.19/15 14.48/16 16.59/17 20.17/15
UKS Orientuś, Łódź 1.52/16 1.43/17 1.58/17 1.42/18 1.50/14 2.02/13 2.12/16 1.29/14 2.11/21 3.18/13
21.26/16 22.45/16 27.38/16 31.02/16 32.55/16 33.59/16 35.11/16 36.31/16 38.24/16 39.49/16
1.09/17 1.19/12 4.53/20 3.24/15 1.53/14 1.04/11 1.12/12 1.20/14 1.53/13 1.25/10
42.34/15 43.52/15 44.13/15
2.45/8 1.18/19 0.21/19
16 DRUCIAREK, Mikołaj 45.34 1.33/11 2.50/10 4.49/11 6.20/12 7.56/12 10.21/12 12.35/13 14.03/13 15.25/13 18.49/13
WKS Grunwald, Poznań 1.33/11 1.17/8 1.59/18 1.31/11 1.36/10 2.25/16 2.14/17 1.28/12 1.22/9 3.24/15
19.58/13 21.07/13 24.29/13 28.05/14 30.31/14 32.27/14 33.58/14 35.10/14 37.12/14 39.07/14
1.09/17 1.09/8 3.22/12 3.36/20 2.26/20 1.56/21 1.31/17 1.12/9 2.02/14 1.55/18
44.08/16 45.17/16 45.34/16
5.01/19 1.09/11 0.17/10
17 PAŁKA, Szymon 48.38 2.01/18 3.34/17 5.46/19 8.19/19 10.17/19 12.43/19 15.18/19 16.53/19 18.22/18 22.12/18
UKS Orientuś, Łódź 2.01/18 1.33/14 2.12/20 2.33/21 1.58/17 2.26/18 2.35/19 1.35/15 1.29/13 3.50/17
23.26/18 24.53/18 29.41/19 33.14/19 35.23/19 36.39/19 38.08/19 39.32/19 41.51/19 43.25/19
1.14/20 1.27/16 4.48/19 3.33/17 2.09/16 1.16/16 1.29/16 1.24/17 2.19/17 1.34/13
47.06/17 48.21/17 48.38/17
3.41/16 1.15/16 0.17/10
18 GALLA, Jacek 48.53 1.43/15 3.17/14 5.07/13 6.48/15 8.45/15 10.57/14 13.26/17 15.06/17 16.35/16 21.14/17
HKS Azymut, Mochy 1.43/15 1.34/15 1.50/13 1.41/17 1.57/16 2.12/14 2.29/18 1.40/17 1.29/13 4.39/20
22.37/17 24.09/17 27.56/17 31.30/17 33.43/17 35.12/17 36.31/17 38.24/18 41.01/18 43.19/18
1.23/21 1.32/17 3.47/17 3.34/19 2.13/18 1.29/20 1.19/14 1.53/18 2.37/18 2.18/21
47.18/18 48.33/18 48.53/18
3.59/17 1.15/16 0.20/17
19 DANOWSKI, Mateusz 49.06 4.30/21 6.43/21 8.37/21 10.15/21 11.56/21 14.21/20 16.26/20 18.20/20 19.51/20 23.10/20
UNTS, Warszawa 4.30/21 2.13/21 1.54/16 1.38/15 1.41/13 2.25/16 2.05/13 1.54/20 1.31/16 3.19/14
24.06/20 25.49/19 29.10/18 32.19/18 34.29/18 35.46/18 36.57/18 38.18/17 40.55/17 42.29/17
0.56/9 1.43/19 3.21/11 3.09/14 2.10/17 1.17/17 1.11/11 1.21/16 2.37/18 1.34/13
47.36/19 48.50/19 49.06/19
5.07/20 1.14/15 0.16/7
20 LEWANDOWSKI, Marek 53.04 1.37/12 3.13/13 5.15/16 6.54/17 9.25/18 12.11/18 15.08/18 16.50/18 18.37/19 22.50/19
ind. Bydgoszcz 1.37/12 1.36/16 2.02/19 1.39/16 2.31/20 2.46/20 2.57/20 1.42/18 1.47/18 4.13/18
23.59/19 26.58/20 30.35/20 34.07/20 36.20/20 37.46/20 39.23/20 41.17/20 43.55/20 45.52/20
1.09/17 2.59/21 3.37/15 3.32/16 2.13/18 1.26/19 1.37/19 1.54/20 2.38/20 1.57/19
/ / 53.04/20
/ / /
21 KRUPA, Łukasz 61.18 3.03/20 4.55/20 7.13/20 9.05/20 11.33/20 15.49/21 18.46/21 21.53/21 23.56/21 30.42/21
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.03/20 1.52/18 2.18/21 1.52/20 2.28/19 4.16/21 2.57/20 3.07/21 2.03/19 6.46/21
31.47/21 33.20/21 37.02/21 41.23/21 44.06/21 45.26/21 47.47/21 49.40/21 52.56/21 55.08/21
1.05/14 1.33/18 3.42/16 4.21/21 2.43/21 1.20/18 2.21/21 1.53/18 3.16/21 2.12/20
59.20/20 60.54/20 61.18/21
4.12/18 1.34/20 0.24/20
SULIGA, Filip DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
KUNIKOWSKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
STERNICKI, Dawid DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
BERNACIAK, Aleksander DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk, Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.0km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-58 3-35 4-38 5-37 6-39 7-53 8-44 9-71 10-46
11-47 12-48 13-49 14-56 15-69 16-99
1 MAJASOW, Kostiantyn 32.09 1.28/1* 3.40/5 5.12/1* 8.58/2 10.21/2 12.26/1* 13.53/1* 17.18/1* 18.48/1* 21.17/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.28/1* 2.12/7 1.32/2 3.46/4 1.23/1* 2.05/1* 1.27/4 3.25/1* 1.30/1* 2.29/1*
22.37/1* 24.29/1* 26.00/1* 27.44/1* 30.13/1* 31.53/1* 32.09/1*
1.20/1* 1.52/1* 1.31/1* 1.44/1* 2.29/2 1.40/1* 0.16/2
2 LESISZ, Kamil 34.23 1.31/2 3.30/2 5.19/4 8.49/1* 10.16/1* 12.41/2 14.02/2 17.29/2 19.13/2 21.42/2
UNTS, Warszawa 1.31/2 1.59/6 1.49/5 3.30/1* 1.27/2 2.25/5 1.21/1* 3.27/2 1.44/4 2.29/1*
23.08/2 25.19/2 27.46/2 29.41/2 32.08/2 34.02/2 34.23/2
1.26/4 2.11/4 2.27/10 1.55/5 2.27/1* 1.54/4 0.21/5
3 BARTNIK, Konrad 35.40 1.40/4 3.30/2 5.18/3 9.03/4 10.36/3 12.59/3 14.20/3 18.07/3 19.54/3 22.39/3
KU AZS WAT, Warszawa 1.40/4 1.50/4 1.48/4 3.45/3 1.33/4 2.23/3 1.21/1* 3.47/5 1.47/5 2.45/4
24.05/3 26.24/4 28.26/5 30.17/3 33.01/3 35.20/3 35.40/3
1.26/4 2.19/5 2.02/7 1.51/3 2.44/3 2.19/9 0.20/4
3 FROM, Piotr 35.40 1.41/5 4.29/8 5.55/7 9.45/6 11.17/6 13.31/6 14.55/4 18.31/4 20.07/4 22.48/4
UMKS, Kwidzyn 1.41/5 2.48/9 1.26/1* 3.50/6 1.32/3 2.14/2 1.24/3 3.36/3 1.36/2 2.41/3
24.08/4 26.11/3 27.47/3 30.53/5 33.40/4 35.23/4 35.40/3
1.20/1* 2.03/3 1.36/2 3.06/11 2.47/6 1.43/2 0.17/3
5 BZDAWSKI, Maciej 35.56 2.13/9 3.54/7 5.41/6 9.17/5 10.55/5 13.19/4 14.58/5 18.41/5 20.23/5 23.22/5
KU AZS WAT, Warszawa 2.13/9 1.41/1* 1.47/3 3.36/2 1.38/5 2.24/4 1.39/5 3.43/4 1.42/3 2.59/6
24.46/5 26.42/5 28.23/4 30.33/4 33.57/5 35.41/5 35.56/5
1.24/3 1.56/2 1.41/3 2.10/8 3.24/10 1.44/3 0.15/1*
6 KRZEMIŃSKI, Paweł 37.26 1.35/3 3.18/1* 5.13/2 9.01/3 10.43/4 13.25/5 15.06/6 19.10/6 20.59/6 23.56/6
KU AZS WAT, Warszawa 1.35/3 1.43/2 1.55/6 3.48/5 1.42/7 2.42/7 1.41/8 4.04/7 1.49/6 2.57/5
25.58/6 28.23/6 30.15/6 32.11/6 34.57/6 37.04/6 37.26/6
2.02/10 2.25/6 1.52/6 1.56/6 2.46/5 2.07/6 0.22/10
7 ŁĄCKI, Łukasz 39.54 1.59/7 3.46/6 5.56/8 9.59/8 11.59/8 15.03/8 16.42/8 20.48/8 22.44/8 26.10/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 1.59/7 1.47/3 2.10/8 4.03/7 2.00/10 3.04/10 1.39/5 4.06/9 1.56/7 3.26/9
28.01/7 30.51/7 32.37/7 34.31/7 37.29/7 39.33/7 39.54/7
1.51/9 2.50/8 1.46/4 1.54/4 2.58/8 2.04/5 0.21/5
8 TREPCZYŃSKI, Jarosław 41.49 1.43/6 3.37/4 5.38/5 9.54/7 11.38/7 14.25/7 16.17/7 20.22/7 22.32/7 26.18/8
UKS Orientuś, Łódź 1.43/6 1.54/5 2.01/7 4.16/8 1.44/8 2.47/8 1.52/10 4.05/8 2.10/10 3.46/10
28.02/8 31.26/8 33.42/8 35.44/8 39.06/8 41.28/8 41.49/8
1.44/8 3.24/10 2.16/8 2.02/7 3.22/9 2.22/10 0.21/5
9 SOKALSKI, Krzysztof 43.57 2.53/10 6.15/10 10.31/10 14.49/9 16.28/9 19.17/9 20.56/9 25.22/9 27.22/9 30.44/9
KU AZS WAT, Warszawa 2.53/10 3.22/10 4.16/11 4.18/9 1.39/6 2.49/9 1.39/5 4.26/10 2.00/8 3.22/8
32.23/9 34.57/9 36.47/9 38.36/9 41.20/9 43.34/9 43.57/9
1.39/7 2.34/7 1.50/5 1.49/2 2.44/3 2.14/8 0.23/11
10 STĘŻYCKI, Grzegorz 46.47 2.10/8 9.13/11 11.53/11 16.13/10 18.02/10 20.31/10 22.17/10 26.17/10 28.17/10 31.32/10
Ind. / 10DKPanc 2.10/8 7.03/11 2.40/9 4.20/10 1.49/9 2.29/6 1.46/9 4.00/6 2.00/8 3.15/7
33.08/10 36.18/10 38.54/10 41.31/10 44.18/10 46.26/10 46.47/10
1.36/6 3.10/9 2.36/11 2.37/10 2.47/6 2.08/7 0.21/5
11 SOŁTYS, Maciej 61.17 3.04/11 5.49/9 8.59/9 18.11/11 20.45/11 25.38/11 27.54/11 33.30/11 36.08/11 40.36/11
MKS Skarmat, Toruń 3.04/11 2.45/8 3.10/10 9.12/11 2.34/11 4.53/11 2.16/11 5.36/11 2.38/11 4.28/11
43.12/11 47.04/11 49.20/11 51.53/11 56.41/11 60.56/11 61.17/11
2.36/11 3.52/11 2.16/8 2.33/9 4.48/11 4.15/11 0.21/5
LENDZIOSZEK, Michał DNF / / / / / / / / / /
BKS Wataha, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
WACHOWIAK, Marcin DNF / / / / / / / / / /
ind. Bydgoszcz / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
STACHOWSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny lubuskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
NIEDZIESKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
JW 2748 / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
PIOTROWSKI, Jarosław DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
KRZYMIENIEWSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
UKS DĘBOŁĘKA / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 4.8km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-59 3-39 4-53 5-38 6-37 7-36 8-35 9-71 10-46
11-56 12-49 13-48 14-69 15-99
1 JĘDRAS, Przemysław 35.10 2.49/1* 3.59/1* 6.37/1* 8.14/1* 10.11/1* 11.37/1* 13.28/1* 17.05/1* 18.51/1* 22.26/1*
UMKS, Kwidzyn 2.49/1* 1.10/1* 2.38/1* 1.37/2 1.57/2 1.26/1* 1.51/2 3.37/8 1.46/1* 3.35/6
25.37/1* 27.34/1* 29.09/1* 33.08/1* 34.51/1* 35.10/1*
3.11/1* 1.57/2 1.35/1* 3.59/1* 1.43/1* 0.19/7
2 WŁODARCZYK, Łukasz 40.12 3.31/6 5.32/7 8.31/7 10.24/7 12.56/7 14.46/6 17.02/5 20.07/5 22.35/4 25.37/3
UKS Traper, Złocieniec 3.31/6 2.01/10 2.59/8 1.53/6 2.32/9 1.50/5 2.16/5 3.05/4 2.28/7 3.02/1*
29.42/2 31.46/2 33.25/2 38.01/2 39.54/2 40.12/2
4.05/3 2.04/4 1.39/3 4.36/2 1.53/4 0.18/4
3 NOWAK, Paweł 43.46 3.38/7 5.09/4 8.15/5 10.13/5 12.31/5 14.38/5 17.02/5 20.37/7 22.55/7 26.13/5
UKS Orientuś, Łódź 3.38/7 1.31/5 3.06/9 1.58/7 2.18/5 2.07/8 2.24/8 3.35/7 2.18/5 3.18/3
30.59/4 33.44/4 35.54/4 40.55/3 43.27/3 43.46/3
4.46/6 2.45/9 2.10/8 5.01/6 2.32/8 0.19/7
4 BEK, Michał 44.00 3.54/8 5.27/6 8.20/6 10.30/8 12.40/6 14.48/7 17.04/7 19.57/4 22.36/5 26.32/6
Indywidualny Łódzkie 3.54/8 1.33/7 2.53/6 2.10/9 2.10/4 2.08/9 2.16/5 2.53/3 2.39/8 3.56/8
30.54/3 33.27/3 35.44/3 41.19/4 43.38/4 44.00/4
4.22/4 2.33/6 2.17/9 5.35/7 2.19/6 0.22/10
5 GOLINOWSKI, Paweł 44.30 3.17/4 5.10/5 7.57/4 9.38/2 11.34/2 13.28/3 15.47/3 18.34/3 20.37/3 24.01/2
Ind. / 10DKPanc 3.17/4 1.53/9 2.47/4 1.41/4 1.56/1* 1.54/6 2.19/7 2.47/2 2.03/3 3.24/4
32.53/6 34.59/6 36.49/6 41.33/5 44.01/5 44.30/5
8.52/13 2.06/5 1.50/7 4.44/3 2.28/7 0.29/14
6 ZIMMER, Łukasz 44.57 3.06/2 5.36/8 8.34/8 10.10/4 12.28/4 14.02/4 15.58/4 20.33/6 22.48/6 25.57/4
PACKMAN TEAM 3.06/2 2.30/12 2.58/7 1.36/1* 2.18/5 1.34/3 1.56/4 4.35/12 2.15/4 3.09/2
33.26/7 36.09/7 37.49/7 42.48/7 44.39/6 44.57/6
7.29/12 2.43/8 1.40/4 4.59/5 1.51/3 0.18/4
7 WOJCZYK, Sebastian 45.30 3.07/3 4.27/2 7.37/2 10.21/6 13.17/8 16.02/9 18.43/9 23.02/9 25.53/10 29.24/7
UKS Orientuś, Łódź 3.07/3 1.20/2 3.10/10 2.44/10 2.56/12 2.45/13 2.41/10 4.19/11 2.51/10 3.31/5
32.51/5 34.54/5 36.32/5 42.24/6 45.14/7 45.30/7
3.27/2 2.03/3 1.38/2 5.52/8 2.50/10 0.16/2
8 KRÓL, Adam 46.42 6.11/13 9.02/13 11.40/12 13.32/11 16.04/11 18.19/11 20.14/10 23.20/10 25.41/9 29.35/8
UKS Arkady, Raszków 6.11/13 2.51/13 2.38/1* 1.52/5 2.32/9 2.15/10 1.55/3 3.06/5 2.21/6 3.54/7
35.10/8 37.48/9 39.35/9 44.31/8 46.24/8 46.42/8
5.35/9 2.38/7 1.47/5 4.56/4 1.53/4 0.18/4
9 SITNICKI, Mariusz 47.55 3.25/5 4.47/3 7.38/3 9.42/3 11.40/3 13.13/2 14.50/2 17.14/2 19.05/2 31.17/10
Ind. / 10DKPanc 3.25/5 1.22/3 2.51/5 2.04/8 1.58/3 1.33/2 1.37/1* 2.24/1* 1.51/2 12.12/14
35.47/9 37.37/8 39.25/8 45.55/9 47.38/9 47.55/9
4.30/5 1.50/1* 1.48/6 6.30/11 1.43/1* 0.17/3
10 REIWER, Łukasz 55.18 4.11/9 6.02/9 9.27/9 12.12/10 15.17/10 17.42/10 20.30/11 24.12/11 27.05/11 31.48/11
Indywidualnie 4.11/9 1.51/8 3.25/13 2.45/11 3.05/13 2.25/11 2.48/11 3.42/9 2.53/11 4.43/13
37.23/10 40.50/10 43.22/10 51.40/10 54.53/10 55.18/10
5.35/9 3.27/13 2.32/12 8.18/13 3.13/13 0.25/12
11 DROŃ, Grzegorz 55.24 5.29/12 7.01/11 9.45/10 11.24/9 13.42/9 15.28/8 18.08/8 22.16/8 25.31/8 30.04/9
UMKS, Kwidzyn 5.29/12 1.32/6 2.44/3 1.39/3 2.18/5 1.46/4 2.40/9 4.08/10 3.15/12 4.33/11
40.56/11 43.45/11 46.08/11 52.21/11 55.03/11 55.24/11
10.52/14 2.49/10 2.23/10 6.13/9 2.42/9 0.21/9
12 PANCERZ, Piotr 57.27 4.43/11 6.59/10 10.46/11 13.50/12 17.02/12 19.36/12 23.14/12 28.21/13 31.05/12 35.31/12
4.43/11 2.16/11 3.47/14 3.04/12 3.12/14 2.34/12 3.38/12 5.07/13 2.44/9 4.26/10
41.04/12 44.21/12 46.44/12 53.36/12 57.00/12 57.27/12
5.33/8 3.17/11 2.23/10 6.52/12 3.24/14 0.27/13
13 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 60.53 7.16/14 8.46/12 11.56/13 16.00/13 18.29/13 20.31/13 24.52/13 28.12/12 32.55/13 37.16/13
KB MANIAC Poznań 7.16/14 1.30/4 3.10/10 4.04/14 2.29/8 2.02/7 4.21/14 3.20/6 4.43/13 4.21/9
42.47/13 48.08/13 50.59/13 57.27/13 60.39/13 60.53/13
5.31/7 5.21/14 2.51/13 6.28/10 3.12/12 0.14/1*
14 MATACZYŃSKI, Marcin 77.21 4.26/10 15.18/14 18.39/14 21.52/14 24.47/14 28.53/14 32.33/14 42.03/14 48.17/14 52.56/14
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 4.26/10 10.52/14 3.21/12 3.13/13 2.55/11 4.06/14 3.40/13 9.30/14 6.14/14 4.39/12
58.35/14 61.54/14 64.47/14 73.55/14 76.58/14 77.21/14
5.39/11 3.19/12 2.53/14 9.08/14 3.03/11 0.23/11
TOMECKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
CIUPA, Marcin DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 4.6km 0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-58 5-52 6-35 7-38 8-53 9-44 10-55
11-45 12-57 13-48 14-49 15-56 16-50 17-99
1 GMUR, Karol 31.28 2.22/15 4.23/10 6.13/7 7.36/4 8.21/4 9.44/1* 13.12/1* 14.59/1* 18.23/1* 20.13/1*
WKS Śląsk, Wrocław 2.22/15 2.01/11 1.50/3 1.23/1* 0.45/4 1.23/1* 3.28/1* 1.47/9 3.24/1* 1.50/1*
21.17/1* 23.37/1* 24.49/1* 26.19/1* 28.15/1* 29.52/1* 31.09/1* 31.28/1*
1.04/1* 2.20/1* 1.12/2 1.30/1* 1.56/3 1.37/2 1.17/3 0.19/5
2 FIEDOROWICZ, Szczepan 32.31 1.44/6 3.54/6 5.36/3 7.08/3 8.17/3 10.12/2 13.41/2 15.03/2 19.12/2 21.28/2
UKS Traper, Złocieniec 1.44/6 2.10/12 1.42/2 1.32/4 1.09/19 1.55/2 3.29/2 1.22/2 4.09/4 2.16/6
22.44/2 25.19/2 26.22/2 27.52/2 29.38/2 31.11/2 32.16/2 32.31/2
1.16/5 2.35/3 1.03/1* 1.30/1* 1.46/2 1.33/1* 1.05/1* 0.15/1*
3 PLESIŃSKI, Mariusz 33.51 1.28/1* 2.43/1* 4.16/1* 5.40/1* 6.19/1* 10.23/3 13.56/3 15.14/3 20.14/4 22.06/4
Ind. / 10DKPanc 1.28/1* 1.15/1* 1.33/1* 1.24/2 0.39/1* 4.04/18 3.33/3 1.18/1* 5.00/11 1.52/2
23.10/4 25.36/3 26.58/3 28.30/3 30.13/3 32.27/3 33.33/3 33.51/3
1.04/1* 2.26/2 1.22/5 1.32/3 1.43/1* 2.14/9 1.06/2 0.18/2
4 SĘDŁAK, Krystian 34.42 1.36/3 3.02/2 4.52/2 6.21/2 7.04/2 10.33/4 14.15/4 15.53/4 19.47/3 21.54/3
OK! Sport, Warszawa 1.36/3 1.26/2 1.50/3 1.29/3 0.43/3 3.29/16 3.42/4 1.38/5 3.54/2 2.07/3
23.07/3 26.01/4 27.15/4 29.18/4 31.20/4 33.04/4 34.22/4 34.42/4
1.13/4 2.54/7 1.14/4 2.03/11 2.02/5 1.44/4 1.18/4 0.20/8
5 FILIPIAK, Marek 36.18 1.35/2 4.26/12 6.24/9 8.28/9 9.09/8 11.04/7 15.26/5 16.58/5 21.16/5 23.23/5
KS Hades, Poznań 1.35/2 2.51/17 1.58/6 2.04/11 0.41/2 1.55/2 4.22/6 1.32/3 4.18/5 2.07/3
24.41/5 27.33/5 29.06/5 30.48/5 32.58/5 34.38/5 35.59/5 36.18/5
1.18/6 2.52/6 1.33/8 1.42/4 2.10/7 1.40/3 1.21/5 0.19/5
6 BALMOWSKI, Radosław 37.44 1.37/4 4.16/9 6.09/6 7.45/6 8.32/6 10.50/6 16.38/9 18.12/7 22.19/7 24.31/7
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 1.37/4 2.39/14 1.53/5 1.36/5 0.47/5 2.18/9 5.48/12 1.34/4 4.07/3 2.12/5
25.39/6 28.25/6 30.23/7 32.11/6 34.07/6 36.04/6 37.26/6 37.44/6
1.08/3 2.46/5 1.58/15 1.48/6 1.56/3 1.57/6 1.22/6 0.18/2
7 CISZEK, Marcin 38.39 1.46/8 4.06/8 6.31/10 8.21/8 9.12/9 11.16/8 15.30/6 17.21/6 21.42/6 24.08/6
WKS Śląsk, Wrocław 1.46/8 2.20/13 2.25/14 1.50/6 0.51/6 2.04/6 4.14/5 1.51/10 4.21/7 2.26/8
25.43/7 28.28/7 30.18/6 32.46/7 34.56/7 36.51/7 38.19/7 38.39/7
1.35/14 2.45/4 1.50/12 2.28/18 2.10/7 1.55/5 1.28/7 0.20/8
8 MIENTKI, Sebastian 40.04 1.44/6 3.27/3 5.39/4 7.36/4 8.31/5 10.36/5 16.36/8 18.17/8 23.00/9 25.18/8
UMKS ORKAN, Ostróda 1.44/6 1.43/4 2.12/7 1.57/7 0.55/11 2.05/7 6.00/14 1.41/7 4.43/9 2.18/7
26.58/8 30.24/9 32.04/9 34.07/8 36.10/8 38.08/8 39.39/8 40.04/8
1.40/18 3.26/13 1.40/9 2.03/11 2.03/6 1.58/7 1.31/11 0.25/14
9 WDOWIAK, Robert 44.29 2.10/12 3.53/5 6.17/8 9.30/13 10.22/12 13.02/11 17.54/10 19.39/10 24.00/10 26.49/10
Indywidualny Łódzkie 2.10/12 1.43/4 2.24/12 3.13/19 0.52/7 2.40/13 4.52/8 1.45/8 4.21/7 2.49/13
28.25/10 31.47/10 33.58/10 36.25/10 39.14/9 42.07/9 44.11/9 44.29/9
1.36/15 3.22/11 2.11/19 2.27/16 2.49/13 2.53/15 2.04/19 0.18/2
10 SEROCKI, Wojciech 45.17 2.39/17 4.33/13 7.12/13 9.14/11 10.13/11 12.15/10 18.08/11 20.02/11 27.44/14 30.35/13
UMKS, Kwidzyn 2.39/17 1.54/9 2.39/19 2.02/10 0.59/17 2.02/4 5.53/13 1.54/12 7.42/20 2.51/14
31.53/13 35.17/12 36.29/12 38.19/12 40.45/11 43.25/11 44.54/11 45.17/10
1.18/6 3.24/12 1.12/2 1.50/7 2.26/10 2.40/13 1.29/9 0.23/13
11 MOSSAKOWSKI, Przemysław 45.21 2.07/11 5.49/17 8.06/17 10.07/16 10.59/15 13.38/12 18.41/12 20.51/12 25.34/11 28.12/11
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Wars 2.07/11 3.42/18 2.17/8 2.01/9 0.52/7 2.39/12 5.03/9 2.10/19 4.43/9 2.38/9
29.40/11 32.54/11 34.52/11 37.01/11 40.12/10 43.05/10 44.52/10 45.21/11
1.28/11 3.14/9 1.58/15 2.09/13 3.11/15 2.53/15 1.47/17 0.29/19
12 GOSTKIEWICZ, Maciej 48.22 2.06/10 4.52/15 7.15/14 9.29/12 10.23/13 14.14/14 22.30/15 24.23/15 29.44/15 33.01/15
UMKS, Kwidzyn 2.06/10 2.46/15 2.23/11 2.14/16 0.54/10 3.51/17 8.16/19 1.53/11 5.21/15 3.17/17
34.28/15 37.36/15 39.04/14 40.59/13 43.39/12 46.20/12 48.00/12 48.22/12
1.27/9 3.08/8 1.28/6 1.55/8 2.40/12 2.41/14 1.40/14 0.22/12
13 DUDA, Tomasz 48.51 2.14/13 3.55/7 6.38/11 8.48/10 9.43/10 11.45/9 16.32/7 18.31/9 22.50/8 25.38/9
UKS Traper, Złocieniec 2.14/13 1.41/3 2.43/20 2.10/14 0.55/11 2.02/4 4.47/7 1.59/14 4.19/6 2.48/12
26.59/9 30.15/8 31.59/8 34.11/9 44.53/13 47.04/13 48.32/13 48.51/13
1.21/8 3.16/10 1.44/11 2.12/14 10.42/20 2.11/8 1.28/7 0.19/5
14 KOWALEWSKI, Dominik 52.14 2.02/9 4.49/14 7.17/15 10.02/15 10.59/15 13.56/13 19.31/13 21.40/13 26.54/12 29.48/12
48 2.02/9 2.47/16 2.28/15 2.45/17 0.57/15 2.57/15 5.35/10 2.09/17 5.14/13 2.54/15
31.18/12 36.55/14 39.45/15 44.04/15 47.10/15 50.18/15 51.48/14 52.14/14
1.30/13 5.37/20 2.50/20 4.19/20 3.06/14 3.08/17 1.30/10 0.26/16
15 BARTOS, Maciej 52.32 2.26/16 4.24/11 6.54/12 10.42/17 11.53/17 14.24/15 20.07/14 22.05/14 27.33/13 31.03/14
UKS Orientuś, Łódź 2.26/16 1.58/10 2.30/17 3.48/20 1.11/20 2.31/10 5.43/11 1.58/13 5.28/16 3.30/18
32.41/14 36.30/13 38.22/13 41.18/14 46.46/14 50.05/14 52.12/15 52.32/15
1.38/17 3.49/18 1.52/13 2.56/19 5.28/19 3.19/20 2.07/20 0.20/8
16 PERFIKOWSKI, Piotr 53.13 8.47/20 10.38/18 13.07/18 15.16/18 16.12/18 18.27/18 24.37/17 26.15/16 33.49/17 36.35/17
UMKS, Kwidzyn 8.47/20 1.51/7 2.29/16 2.09/13 0.56/14 2.15/8 6.10/15 1.38/5 7.34/19 2.46/11
38.03/17 42.20/17 43.48/17 46.03/17 48.33/16 51.09/16 52.48/16 53.13/16
1.28/11 4.17/19 1.28/6 2.15/15 2.30/11 2.36/12 1.39/13 0.25/14
17 TYCZYŃSKI, Bartosz 53.16 3.19/18 5.11/16 7.32/16 9.45/14 10.46/14 16.15/16 24.07/16 26.41/17 32.29/16 35.36/16
Rembertów Team 3.19/18 1.52/8 2.21/9 2.13/15 1.01/18 5.29/19 7.52/18 2.34/20 5.48/17 3.07/16
37.03/16 40.49/16 42.53/16 44.36/16 48.52/17 51.15/17 52.55/17 53.16/17
1.27/9 3.46/17 2.04/18 1.43/5 4.16/18 2.23/10 1.40/14 0.21/11
18 LIGOCKI, Maciej 56.11 6.19/19 13.06/20 15.28/20 17.36/20 18.33/20 21.23/20 28.07/19 30.16/19 36.42/19 39.25/19
UKS Technik, Ruciane-Nida 6.19/19 6.47/19 2.22/10 2.08/12 0.57/15 2.50/14 6.44/16 2.09/17 6.26/18 2.43/10
41.45/19 45.20/19 47.16/19 49.17/18 51.42/18 54.08/18 55.43/18 56.11/18
2.20/19 3.35/16 1.56/14 2.01/9 2.25/9 2.26/11 1.35/12 0.28/18
19 MACIEJEWSKI, Mikołaj 58.19 2.14/13 11.34/19 14.07/19 17.13/19 18.06/19 20.39/19 27.49/18 29.50/18 35.09/18 39.04/18
BKS Wataha, Warszawa 2.14/13 9.20/20 2.33/18 3.06/18 0.53/9 2.33/11 7.10/17 2.01/16 5.19/14 3.55/19
41.34/18 45.02/18 47.03/18 49.30/19 52.47/19 55.59/19 57.53/19 58.19/19
2.30/20 3.28/14 2.01/17 2.27/16 3.17/16 3.12/19 1.54/18 0.26/16
20 GIELEC, Artur 70.15 1.41/5 3.29/4 5.53/5 7.52/7 8.47/7 17.53/17 40.48/20 42.48/20 47.48/20 52.16/20
UKS Orientuś, Łódź 1.41/5 1.48/6 2.24/12 1.59/8 0.55/11 9.06/20 22.55/20 2.00/15 5.00/11 4.28/20
53.52/20 57.25/20 59.05/20 61.06/20 64.48/20 67.59/20 69.45/20 70.15/20
1.36/15 3.33/15 1.40/9 2.01/9 3.42/17 3.11/18 1.46/16 0.30/20
GBUR, Arkadiusz DNF / / / / / / / / / /
Kultywator Małachowo / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
WOJCIECHOWSKI, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
MKS Skarmat, Toruń / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
POMAGALSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
UKS DĘBOŁĘKA / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
KRZYMIENIEWSKI, Sławomir DNF / / / / / / / / / /
UKS DĘBOŁĘKA / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
SŁOMCZYŃSKI, Robert DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 4.3km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-35 3-39 4-38 5-37 6-36 7-58 8-45 9-46 10-47
11-48 12-56 13-69 14-99
1 SOBCZYŃSKI, Kalikst 27.51 1.36/1* 3.22/1* 5.11/1* 7.03/1* 8.23/1* 9.53/1* 12.37/1* 16.35/1* 18.08/1* 19.36/1*
WKS Śląsk, Wrocław 1.36/1* 1.46/1* 1.49/1* 1.52/2 1.20/1* 1.30/2 2.44/1* 3.58/2 1.33/4 1.28/1*
21.30/1* 23.15/1* 26.00/1* 27.37/1* 27.51/1*
1.54/1* 1.45/1* 2.45/1* 1.37/1* 0.14/1*
2 STASZAK, Artur 30.24 2.01/3 4.11/3 6.04/2 7.48/2 9.46/2 11.14/2 14.11/2 18.07/2 19.34/2 21.16/2
UNTS, Warszawa 2.01/3 2.10/2 1.53/2 1.44/1* 1.58/6 1.28/1* 2.57/2 3.56/1* 1.27/2 1.42/3
23.35/2 25.24/2 28.12/2 30.06/2 30.24/2
2.19/3 1.49/2 2.48/2 1.54/2 0.18/2
3 BARTCZAK, Jarosław 33.17 1.45/2 4.04/2 6.14/3 8.22/3 10.03/3 11.59/3 15.17/3 19.16/3 20.48/3 22.29/3
UMKS ORKAN, Ostróda 1.45/2 2.19/4 2.10/3 2.08/3 1.41/2 1.56/4 3.18/5 3.59/3 1.32/3 1.41/2
24.58/3 27.35/3 30.56/3 32.57/3 33.17/3
2.29/4 2.37/6 3.21/3 2.01/3 0.20/4
4 LEDZION, Grzegorz 35.17 3.17/9 5.32/6 7.45/5 9.55/4 11.46/4 13.59/5 17.10/4 21.43/4 23.09/4 25.00/4
UKS Orientuś, Łódź 3.17/9 2.15/3 2.13/4 2.10/4 1.51/5 2.13/6 3.11/3 4.33/4 1.26/1* 1.51/4
27.10/4 29.35/4 32.58/4 34.59/4 35.17/4
2.10/2 2.25/4 3.23/4 2.01/3 0.18/2
5 RZEŃCA, Piotr 41.33 2.34/6 6.13/8 9.56/8 12.18/8 14.08/7 16.26/6 19.43/6 24.21/6 25.58/6 29.49/6
UKS Orientuś, Łódź 2.34/6 3.39/9 3.43/8 2.22/5 1.50/4 2.18/7 3.17/4 4.38/5 1.37/5 3.51/12
33.03/6 35.26/5 38.50/5 41.12/5 41.33/5
3.14/6 2.23/3 3.24/5 2.22/6 0.21/5
6 KLUSKA, Wojciech 44.17 2.20/4 5.10/5 7.29/4 10.01/5 11.48/5 13.35/4 18.22/5 23.07/5 24.53/5 27.06/5
MKS Skarmat, Toruń 2.20/4 2.50/6 2.19/5 2.32/6 1.47/3 1.47/3 4.47/7 4.45/6 1.46/6 2.13/7
32.00/5 36.03/6 40.43/6 43.41/6 44.17/6
4.54/11 4.03/12 4.40/8 2.58/10 0.36/11
7 MULLER, Tomasz 44.45 2.25/5 5.08/4 8.05/6 11.03/6 13.06/6 16.39/7 21.04/7 27.16/7 29.33/7 31.33/7
UMKS, Kwidzyn 2.25/5 2.43/5 2.57/6 2.58/8 2.03/7 3.33/9 4.25/6 6.12/9 2.17/10 2.00/5
34.41/7 37.22/7 41.28/7 44.20/7 44.45/7
3.08/5 2.41/8 4.06/7 2.52/8 0.25/7
8 KOSICKI, Tomasz 45.55 2.43/7 6.09/7 9.16/7 12.15/7 14.44/8 17.30/8 22.17/8 27.54/8 29.59/8 32.11/8
OK! Sport, Warszawa 2.43/7 3.26/8 3.07/7 2.59/9 2.29/9 2.46/8 4.47/7 5.37/7 2.05/7 2.12/6
35.28/8 37.57/8 42.41/8 45.30/8 45.55/8
3.17/7 2.29/5 4.44/9 2.49/7 0.25/7
9 MROZIK, Adam 51.57 7.28/12 11.12/12 15.22/12 18.18/11 20.53/10 22.59/10 27.55/10 33.48/9 36.00/9 38.58/9
Forest Gang 7.28/12 3.44/10 4.10/10 2.56/7 2.35/10 2.06/5 4.56/9 5.53/8 2.12/8 2.58/10
43.05/9 45.45/9 49.17/9 51.35/9 51.57/9
4.07/9 2.40/7 3.32/6 2.18/5 0.22/6
10 GRAJEK, Grzegorz 61.10 4.00/11 7.06/9 11.04/9 14.19/9 16.45/9 20.38/9 26.45/9 35.13/10 37.30/10 40.18/10
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 4.00/11 3.06/7 3.58/9 3.15/10 2.26/8 3.53/11 6.07/11 8.28/11 2.17/10 2.48/9
43.57/10 47.39/10 57.51/10 60.45/10 61.10/10
3.39/8 3.42/9 10.12/12 2.54/9 0.25/7
11 WITKOWSKI, Zbigniew 65.16 3.02/8 7.07/10 11.21/10 17.54/10 21.01/11 24.40/11 31.06/11 41.21/11 43.33/11 46.02/11
Łódź 3.02/8 4.05/11 4.14/11 6.33/12 3.07/12 3.39/10 6.26/12 10.15/12 2.12/8 2.29/8
51.14/11 54.56/11 61.07/11 64.47/11 65.16/11
5.12/12 3.42/9 6.11/10 3.40/11 0.29/10
12 CZEREPIUK, Krzysztof 68.51 3.57/10 8.55/11 14.13/11 19.15/12 22.15/12 29.39/12 35.18/12 43.31/12 46.26/12 49.28/12
Ingywidualnie Głogowo 3.57/10 4.58/12 5.18/12 5.02/11 3.00/11 7.24/12 5.39/10 8.13/10 2.55/12 3.02/11
53.46/12 57.43/12 64.12/12 68.08/12 68.51/12
4.18/10 3.57/11 6.29/11 3.56/12 0.43/12
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 4.2km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-59 3-52 4-36 5-37 6-38 7-53 8-39 9-55 10-63
11-47 12-48 13-49 14-50 15-99
1 BĄCZEK, Dariusz 36.05 3.10/1* 4.42/1* 5.47/4 7.18/1* 10.13/2 11.58/1* 13.41/1* 15.26/1* 21.26/2 25.00/2
UKS Technik, Ruciane-Nida 3.10/1* 1.32/2 1.05/4 1.31/1* 2.55/2 1.45/2 1.43/2 1.45/1* 6.00/5 3.34/4
25.57/2 28.43/2 30.33/2 34.12/1* 35.49/1* 36.05/1*
0.57/3 2.46/2 1.50/1* 3.39/1* 1.37/3 0.16/1*
2 MORAWSKI, Paweł 36.40 3.17/2 4.49/2 5.38/1* 7.22/2 10.21/3 12.01/2 13.52/2 15.41/2 20.32/1* 23.52/1*
Indywidualni Pomorskie 3.17/2 1.32/2 0.49/1* 1.44/3 2.59/3 1.40/1* 1.51/3 1.49/2 4.51/1* 3.20/1*
24.49/1* 28.03/1* 30.25/1* 34.42/2 36.17/2 36.40/2
0.57/3 3.14/5 2.22/4 4.17/2 1.35/2 0.23/5
3 MŁYNARCZYK, Piotr 37.02 3.17/2 4.50/4 5.39/2 7.39/3 10.43/4 12.36/4 14.16/3 16.55/4 22.11/4 25.39/4
UKS Orientuś, Łódź 3.17/2 1.33/4 0.49/1* 2.00/4 3.04/4 1.53/3 1.40/1* 2.39/5 5.16/3 3.28/3
26.28/4 29.00/3 31.05/3 35.23/3 36.44/3 37.02/3
0.49/1* 2.32/1* 2.05/2 4.18/3 1.21/1* 0.18/2
4 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof 38.44 3.19/4 4.49/2 5.39/2 7.45/4 10.07/1* 12.29/3 14.26/4 16.44/3 21.50/3 25.17/3
UKS Orientuś, Łódź 3.19/4 1.30/1* 0.50/3 2.06/5 2.22/1* 2.22/5 1.57/4 2.18/4 5.06/2 3.27/2
26.07/3 29.01/4 31.11/4 36.18/4 38.25/4 38.44/4
0.50/2 2.54/4 2.10/3 5.07/4 2.07/6 0.19/3
5 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 41.42 3.19/4 4.57/5 6.09/5 7.49/5 10.54/5 13.00/5 15.05/5 16.59/5 23.26/5 27.43/5
MKS Skarmat, Toruń 3.19/4 1.38/5 1.12/5 1.40/2 3.05/5 2.06/4 2.05/5 1.54/3 6.27/6 4.17/5
28.46/5 31.33/5 34.11/5 39.29/5 41.21/5 41.42/5
1.03/6 2.47/3 2.38/5 5.18/5 1.52/4 0.21/4
6 DRĄGOWSKI, Marek 49.22 4.10/6 6.47/6 8.09/6 11.49/7 15.28/6 18.03/6 20.16/6 22.56/6 28.23/6 32.54/6
OK! Sport, Warszawa 4.10/6 2.37/7 1.22/7 3.40/7 3.39/6 2.35/6 2.13/6 2.40/6 5.27/4 4.31/6
33.55/6 37.40/6 40.48/6 46.59/6 48.56/6 49.22/6
1.01/5 3.45/6 3.08/6 6.11/6 1.57/5 0.26/6
7 ŻEBROWSKI, Dariusz 62.32 5.27/7 7.16/7 8.31/7 11.13/6 16.28/7 20.19/7 23.29/7 27.14/7 35.29/7 41.33/7
OK! Sport, Warszawa 5.27/7 1.49/6 1.15/6 2.42/6 5.15/7 3.51/7 3.10/7 3.45/7 8.15/7 6.04/7
43.05/7 47.32/7 50.57/7 59.15/7 61.59/7 62.32/7
1.32/7 4.27/7 3.25/7 8.18/7 2.44/7 0.33/7
WOŁOWCZYK, Marek DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60/65 3.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-58 3-70 4-36 5-53 6-44 7-71 8-46 9-47 10-57
11-56 12-50 13-99
1 LECH, Bogdan 32.39 1.57/1* 4.18/1* 5.26/1* 7.46/1* 10.02/1* 14.26/1* 16.26/1* 19.31/1* 21.13/1* 22.09/1*
UMKS ORKAN, Ostróda 1.57/1* 2.21/3 1.08/1* 2.20/1* 2.16/3 4.24/2 2.00/2 3.05/1* 1.42/2 0.56/1*
24.25/1* 30.50/2 32.21/1* 32.39/1*
2.16/1* 6.25/9 1.31/1* 0.18/3
2 HORNIK, Zbigniew 32.43 2.51/9 4.52/3 6.03/3 10.24/5 12.44/4 16.37/3 18.21/3 21.31/2 23.27/2 24.35/2
LKO, Leszno 2.51/9 2.01/1* 1.11/2 4.21/9 2.20/5 3.53/1* 1.44/1* 3.10/2 1.56/4 1.08/5
28.19/2 30.43/1* 32.24/2 32.43/2
3.44/9 2.24/3 1.41/2 0.19/4
3 SZCZEPAŃSKI, Marek 33.06 2.10/3 4.27/2 5.38/2 8.26/2 10.44/2 15.25/2 17.43/2 23.30/3 25.09/3 26.21/3
UKS Technik, Ruciane-Nida 2.10/3 2.17/2 1.11/2 2.48/2 2.18/4 4.41/3 2.18/4 5.47/9 1.39/1* 1.12/6
28.49/3 31.09/3 32.50/3 33.06/3
2.28/2 2.20/1* 1.41/2 0.16/1*
4 GUGA, Romuald 35.35 2.39/7 5.27/6 7.26/6 10.33/6 13.31/6 18.31/5 20.57/5 25.11/4 27.11/4 28.14/4
WKS Śląsk, Wrocław 2.39/7 2.48/5 1.59/6 3.07/3 2.58/6 5.00/4 2.26/6 4.14/4 2.00/5 1.03/2
30.51/4 33.14/4 35.08/4 35.35/4
2.37/5 2.23/2 1.54/6 0.27/6
5 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 35.49 2.09/2 5.14/5 6.42/5 9.50/3 11.59/3 18.13/4 20.30/4 26.00/5 27.46/5 28.50/5
UMKS, Kwidzyn 2.09/2 3.05/7 1.28/4 3.08/4 2.09/1* 6.14/7 2.17/3 5.30/7 1.46/3 1.04/3
31.19/5 33.45/5 35.33/5 35.49/5
2.29/3 2.26/5 1.48/4 0.16/1*
6 MIENTKI, Tadeusz 37.05 2.27/6 5.32/8 7.34/7 10.44/7 12.56/5 19.12/6 21.34/6 26.41/7 28.42/7 29.49/6
UMKS ORKAN, Ostróda 2.27/6 3.05/7 2.02/7 3.10/5 2.12/2 6.16/8 2.22/5 5.07/6 2.01/6 1.07/4
32.23/6 34.48/6 36.37/6 37.05/6
2.34/4 2.25/4 1.49/5 0.28/7
7 FIJOR, Waldemar 39.04 2.11/4 4.55/4 6.39/4 10.14/4 13.40/7 19.34/7 22.35/7 26.34/6 28.39/6 29.55/7
MKS Skarmat, Toruń 2.11/4 2.44/4 1.44/5 3.35/6 3.26/7 5.54/6 3.01/9 3.59/3 2.05/7 1.16/7
32.47/7 36.43/7 38.39/7 39.04/7
2.52/6 3.56/8 1.56/7 0.25/5
8 PIETRUSIŃSKI, Marek 40.57 2.39/7 5.29/7 7.35/8 11.35/8 15.11/8 20.54/8 23.45/8 28.24/8 30.35/8 31.57/8
KS Artemis, Wrocław 2.39/7 2.50/6 2.06/8 4.00/8 3.36/8 5.43/5 2.51/7 4.39/5 2.11/8 1.22/8
35.05/8 38.19/8 40.29/8 40.57/8
3.08/7 3.14/7 2.10/8 0.28/7
9 LEWOŃ, Bogdan 47.10 2.26/5 7.52/9 10.04/9 13.46/9 17.34/9 24.10/9 27.10/9 32.49/9 35.40/9 37.16/9
UMKS ORKAN, Ostróda 2.26/5 5.26/9 2.12/9 3.42/7 3.48/9 6.36/9 3.00/8 5.39/8 2.51/9 1.36/9
40.46/9 43.58/9 46.41/9 47.10/9
3.30/8 3.12/6 2.43/9 0.29/9
SIKORA, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Zachodniopomorskie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+ 3.0km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-34 3-59 4-52 5-35 6-71 7-45 8-46 9-47 10-48
11-56 12-68 13-50 14-99
1 JAKIELASZEK, Ryszard 33.56 3.33/2 4.51/1* 6.38/1* 7.38/1* 12.00/1* 14.39/1* 16.41/1* 19.21/1* 21.05/1* 25.05/1*
MKS Skarmat, Toruń 3.33/2 1.18/1* 1.47/1* 1.00/1* 4.22/3 2.39/2 2.02/2 2.40/2 1.44/1* 4.00/2
27.32/1* 29.24/1* 31.45/1* 33.34/1* 33.56/1*
2.27/1* 1.52/1* 2.21/3 1.49/1* 0.22/1*
2 GLIŃSKI, Henryk 41.13 2.55/1* 5.43/2 9.54/2 12.39/2 15.02/2 17.37/2 19.35/2 21.41/2 23.39/2 26.56/2
KS Artemis, Wrocław 2.55/1* 2.48/3 4.11/4 2.45/4 2.23/1* 2.35/1* 1.58/1* 2.06/1* 1.58/2 3.17/1*
29.47/2 37.05/2 38.45/2 40.51/2 41.13/2
2.51/2 7.18/4 1.40/1* 2.06/2 0.22/1*
3 JANOWSKI, Konrad 49.45 5.00/3 8.35/3 11.10/3 12.42/3 16.36/3 23.07/3 25.55/3 28.50/3 32.03/3 36.45/3
KOS Warszawa 5.00/3 3.35/4 2.35/2 1.32/2 3.54/2 6.31/3 2.48/3 2.55/3 3.13/3 4.42/3
41.20/3 44.22/3 46.17/3 49.15/3 49.45/3
4.35/3 3.02/2 1.55/2 2.58/3 0.30/3
4 BZDAWSKI, Maciej PK 74.53 5.57/4 8.41/4 11.47/4 13.33/4 18.29/4 37.42/4 42.09/4 45.32/4 49.51/4 57.17/4
- 5.57/4 2.44/2 3.06/3 1.46/3 4.56/4 19.13/4 4.27/4 3.23/4 4.19/4 7.26/4
62.41/4 66.47/4 70.25/4 73.51/4 74.53/4
5.24/4 4.06/3 3.38/4 3.26/4 1.02/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPENB 4.6km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-33 3-32 4-31 5-35 6-36 7-53 8-44 9-45 10-57
11-56 12-50 13-99
1 FRĄCKOWIAK, Patryk 0b.PK100.51 9.11/1* 13.50/1* 54.37/6 57.06/6 64.34/5 68.44/5 72.11/4 77.52/3 83.32/3 87.49/1*
Indywidualnie 9.11/1* 4.39/1* 40.47/6 2.29/1* 7.28/2 4.10/1* 3.27/1* 5.41/1* 5.40/1* 4.17/1*
93.31/1* 98.04/1* 100.24/1* 100.51/1*
5.42/3 4.33/2 2.20/1* 0.27/1*
2 BOLIŃSKI, Marcin 0b.PK106.51 11.39/4 20.26/4 37.44/4 41.09/4 49.22/4 54.17/3 68.31/3 75.00/2 83.30/2 93.40/3
Indywidualnie 11.39/4 8.47/5 17.18/5 3.25/4 8.13/3 4.55/2 14.14/5 6.29/2 8.30/2 10.10/2
98.58/2 103.27/2 106.19/2 106.51/2
5.18/2 4.29/1* 2.52/2 0.32/2
3 GOŚCINIAK, Karolina 0b.PK115.58 11.15/3 16.55/3 22.19/1* 24.55/1* 35.49/1* 50.53/1* 57.04/1* 66.12/1* 79.22/1* 91.16/2
UKS Arkady, Raszków 11.15/3 5.40/3 5.24/1* 2.36/2 10.54/4 15.04/6 6.11/2 9.08/3 13.10/5 11.54/4
100.44/3 111.31/3 115.04/3 115.58/4
9.28/4 10.47/4 3.33/4 0.54/5
4 KURKOWIAK, Patrycja 0b.PK133.57 14.12/5 24.36/5 33.05/3 35.49/3 42.56/2 57.22/4 64.40/2 80.55/4 91.47/5 103.17/5
WKS Grunwald, Poznań 14.12/5 10.24/6 8.29/3 2.44/3 7.07/1* 14.26/5 7.18/3 16.15/5 10.52/3 11.30/3
114.54/5 130.18/5 133.24/5 133.57/6
11.37/5 15.24/5 3.06/3 0.33/3
5 WILCZYŃSKA-FRĄCKOWIAK, Marta 2b.PK115.50 10.40/2 15.55/2 31.12/2 34.45/2 45.45/3 53.36/2 / / 83.44/4 98.38/4
Indywidualnie 10.40/2 5.15/2 15.17/4 3.33/5 11.00/5 7.51/4 / / / 14.54/5
103.53/4 111.37/4 115.15/4 115.50/3
5.15/1* 7.44/3 3.38/5 0.35/4
6 UCIECHOWSKA, Anna 4b.PK119.49 36.40/6 44.03/6 50.07/5 55.22/5 67.23/6 74.25/6 86.52/5 97.11/5 108.35/6 /
UKS Arkady, Raszków 36.40/6 7.23/4 6.04/2 5.15/6 12.01/6 7.02/3 12.27/4 10.19/4 11.24/4 /
/ / / 119.49/5
/ / / /
KOZŁOWSKI, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Los Pollos Hermanos / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
SUCHENIA, Iwona DNF / / / / / / / / / /
runpassion.pl team / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
GROMADA, Monika DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPENC 1.8km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-64 3-66 4-99
1 ŁATKOWSKA, Gabrysia 0b.PK 26.39 5.18/1* 16.12/1* 23.58/1* 26.15/1* 26.39/1*
KB MANIAC Poznań 5.18/1* 10.54/3 7.46/1* 2.17/1* 0.24/1*
2 PAWLAK, Gabrysia i Jeż 0b.PK 35.02 10.15/2 18.04/2 28.24/2 34.19/2 35.02/2
10.15/2 7.49/1* 10.20/2 5.55/3 0.43/2
3 SOCHA, Stanisław 0b.PK 42.26 10.42/4 22.59/4 35.52/3 41.11/4 42.26/4
Indywidualnie 10.42/4 12.17/4 12.53/3 5.19/2 1.15/4
4 PASZYŃSKI, Wojtek 1b.PK 38.57 10.18/3 18.16/3 / 38.14/3 38.57/3
10.18/3 7.58/2 / / 0.43/2
|