Lista startowa wg kategorii 09.10.2020 21:49:22
MPSprint - Wleń
===Podkarpacki OZOS===============================================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K16 2.1km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1601] KASAŁA, Eryka UKS Arkady, Raszków 1 4028 8102673 12.00
2 [1604] SZKUDLARSKA, Weronika UKS Dąb, Leszno 2 4242 1412010 13.00
3 [1602] KOCHOŃ, Julia UKS Kometa, Gliwice 3 4061 8631680 14.00
4 [1603] STEFAŃSKA, Agnieszka UKS Arkady, Raszków 1 4033 8110092 15.00
5 [1605] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 4 4967 8062029 16.00 R: 178
6 [1606] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 5 4655 8667262 17.00 R: 235
7 [1607] SKRZYPCZAK, Marika HKS Azymut, Mochy 4 3864 8062027 18.00 R: 286
8 [1608] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 6 4136 1414202 19.00 R: 308
9 [1609] SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 7 3724 1419851 20.00 R: 353
10 [1610] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 8 3845 8062051 21.00 R: 363
11 [1611] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 4 3912 8518304 22.00 R: 477
12 [1612] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 9 4506 2103943 23.00 R: 487
13 [1613] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 8 3413 8636598 24.00 R: 496
14 [1614] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 3 3406 8631700 25.00 R: 578
15 [1615] BALA, Julia WKS Śląsk, Wrocław 10 2957 8062042 26.00 R: 685
16 [1616] PIERAGOWSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 11 4434 8650886 27.00 R: 720
17 [1617] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 1 3060 8040123 28.00 R: 745
18 [1619] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 12 3937 8650881 29.00 R: 814
19 [1618] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 11 3545 8650885 30.00 R: 768
20 [1620] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 12 3193 8666005 31.00 R: 935
21 [1621] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 5 3047 8667261 32.00 R: 946
22 [1622] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 12 4021 8000583 33.00 R: 960
23 [1623] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 7 3998 8210905 34.00 R: 964
24 [1624] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR, Góra Kalwa 13 2781 8181203 35.00 R: 979
25 [1625] URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 11 2910 8650897 36.00 R:1032
26 [1629] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 9 2764 8051213 37.00 R:1185
27 [1627] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 14 4183 8667680 38.00 R:1126
28 [1628] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 9 3363 8653296 39.00 R:1126
29 [1626] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 12 3832 8636994 40.00 R:1061
Lista startowa wg kategorii: K18 2.0km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1801] PIETROWSKA, Dobrochna UKS Dąb, Leszno 2 4228 1419880 0.00
2 [1802] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś, Łódź 5 4869 8667271 1.00
3 [1803] PRZYGODA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 1 3058 8008233 2.00 R: 36
4 [1805] NYGA, Julia UKS Kometa, Gliwice 3 2986 8627432 3.00 R: 149
5 [1804] SADZIKOWSKA, Magdalena KOS BnO, Szczecin 15 3453 8260727 4.00 R: 66
6 [1806] SOBEL, Natalia UKS Kometa, Gliwice 3 2491 8631691 5.00 R: 170
7 [1807] KMIEĆ, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 11 2576 8650895 6.00 R: 176
8 [1808] MONIAK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 7 4709 7.00 R: 182
9 [1809] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 8 4057 8062055 8.00 R: 200
10 [1810] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa, Gliwice 3 2462 8515550 9.00 R: 399
11 [1811] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 16 4604 8260500 10.00 R: 410
12 [1812] POGODA, Kinga UKS Kometa, Gliwice 3 2490 8631688 11.00 R: 572
13 [1813] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 4 2377 8062021 12.00 R: 602
14 [1814] CHABIERA, Lena UNTS, Warszawa 6 2391 8444999 13.00 R: 658
15 [1815] GRADEK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 11 2575 8650896 14.00 R: 690
16 [1816] MAZUREK, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 10 2222 8650390 15.00 R: 781
17 [1818] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 14 4182 8667603 16.00 R: 894
18 [1817] NITSCH, Aleksandra UNTS, Warszawa 6 2409 8280803 17.00 R: 821
19 [1819] PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 14 2741 8656100 18.00 R: 927
20 [1820] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 8 2611 8008007 19.00 R: 936
21 [1821] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 5 3854 8646297 20.00 R:1032
22 [1822] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 17 4153 8000831 21.00 R:1108
23 [1823] BLOCK, Amelia UKS Orientuś, Łódź 5 2132 8640928 22.00 R:1125
24 [1827] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 16 2651 8640908 23.00 R:1232
25 [1824] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 12 3191 8120514 24.00 R:1127
26 [1825] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 5 3046 8640927 25.00 R:1171
27 [1826] SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 10 3491 8650388 26.00 R:1225
Lista startowa wg kategorii: K20 2.3km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2001] WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 10 2224 8007385 18.00 R: 130
2 [2002] OLSZANKA, Gabriela OK! Sport, Warszawa 18 2427 8220701 19.00 R: 666
3 [2003] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 10 3696 8661597 20.00 R: 847
4 [2004] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 6 2096 8221001 21.00 R: 957
5 [2005] FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły, Now 19 1927 8640914 22.00 R: 970
6 [2006] BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 12 4014 8636995 23.00 R:1025
7 [2007] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 7 3999 8000305 24.00 R:1125
8 [2010] BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel, Kraków 12 1509 8120200 25.00 R:1194
9 [2009] CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 10 1827 8645192 26.00 R:1184
10 [2008] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 12 2935 8650894 27.00 R:1170
11 [2011] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 10 2223 8645191 28.00 R:1204
Lista startowa wg kategorii: K21 2.5km 0m 17PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2102] KOŁOSIŃSKA, Małgorzata OK!Sport 20 0 895014 84.00
2 [2101] KARBOWIAK, Iga WKS Śląsk, Wrocław 10 1339 8062037 85.00
3 [2103] JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades, Poznań 17 4149 86.00 R: 81
4 [2104] TURCZYŃSKA, Alicja KU AZS WAT, Warszawa 21 4971 8664974 87.00 R: 86
5 [2105] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 4 4044 8636520 88.00 R: 110
6 [2107] HONHALSKA, Olha WKS Śląsk, Wrocław 10 4807 8007383 89.00 R: 315
7 [2106] FILIPOWSKA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 5 1448 8667279 90.00 R: 269
8 [2108] PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 10 1586 8640917 91.00 R: 352
9 [2109] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 19 20 8013838 92.00 R: 377
10 [2110] PATEJKO, Patrycja KS Spójnia, Warszawa 22 542 8110588 93.00 R: 398
11 [2111] MATYBA, Anna WKS Grunwald, Poznań 23 1569 8645198 94.00 R: 478
12 [2112] MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR, Góra Kalwa 13 483 8101686 95.00 R: 793
13 [2114] GŁOWACZ, Julia UNTS, Warszawa 6 2754 8000399 96.00 R: 800
14 [2113] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 18 3480 8636522 97.00 R: 797
15 [2115] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 6 2836 8646293 98.00 R: 845
16 [2117] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 23 2971 8645197 99.00 R: 900
17 [2116] WICHA, Iwona PUKS Młode Orły, Now 19 485 8004850 100.00 R: 896
18 [2119] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 6 37 8000843 101.00 R: 928
19 [2118] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 23 724 8640913 102.00 R: 923
20 [2120] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 6 1962 8444924 103.00 R: 951
21 [2122] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 4 3584 8636511 104.00 R:1044
22 [2124] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 5 376 8646294 105.00 R:1190
23 [2125] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 23 1524 8645196 106.00 R:1275
24 [2123] GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś, Łódź 5 384 8667266 107.00 R:1157
25 [2121] CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 10 2099 8650821 108.00 R: 992
Lista startowa wg kategorii: K35 2.1km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3501] BUDNA, Emilia Indywidualnie lubusk 24 0 1392588 42.00
2 [3502] MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3908 1422870 43.00 R: 143
3 [3503] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 21 4907 8667181 44.00 R: 250
4 [3506] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 15 3743 8648779 45.00 R: 709
5 [3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 5 366 8667278 46.00 R: 645
6 [3507] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 25 2347 8121278 47.00 R:1115
7 [3504] GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 12 4680 8000394 48.00 R: 445
Lista startowa wg kategorii: K40 2.1km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4001] BACZULIS, Magdalena KOS BnO, Szczecin 15 3744 8260729 50.00
2 [4002] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 25 4274 51.00 R: 150
3 [4003] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 12 4120 8650888 52.00 R: 215
4 [4004] ŁUKASZYK, Sylwia UKS Dąb, Leszno 2 4235 8517305 53.00 R: 287
5 [4009] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 12 828 8640923 54.00 R:1110
6 [4005] JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 3 4514 8631685 55.00 R: 392
7 [4007] GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 4 3675 8636518 56.00 R: 975
8 [4008] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 17 915 8000828 57.00 R:1106
9 [4006] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 12 3655 1414200 58.00 R: 722
Lista startowa wg kategorii: K45 1.8km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4501] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 12 4272 8650892 28.00 R: 318
2 [4502] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 16 4826 887216 29.00 R: 374
3 [4503] DURA, Magdalena WKS Śląsk, Wrocław 10 1137 8062038 30.00 R: 414
4 [4504] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 6 4548 8050373 31.00 R: 582
5 [4506] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 17 4413 8430043 32.00 R: 748
6 [4507] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 6 2405 8000838 33.00 R: 807
7 [4509] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 16 2953 8033071 34.00 R:1164
8 [4508] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS Wawel, Kraków 12 823 886342 35.00 R:1022
9 [4505] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 3 2460 8517350 36.00 R: 588
Lista startowa wg kategorii: K50 1.6km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5001] NADERA, AGATA CX80 KALISZ 26 5003 8645189 30.00 R: 97
2 [5002] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 23 1296 1394892 31.00 R: 459
3 [5003] KURZYP, Anna WKS Śląsk, Wrocław 10 4745 8007376 32.00 R: 784
4 [5004] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 12 3313 8000390 33.00 R: 950
5 [5006] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 6 100 8000842 34.00 R:1087
6 [5009] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 25 91 8240668 35.00 R:1225
7 [5007] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 6 1208 8655942 36.00 R:1126
8 [5008] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 4 1222 8516404 37.00 R:1154
9 [5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 6 112 8000847 38.00 R:1004
Lista startowa wg kategorii: K60 1.3km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6002] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 3 2181 8631672 63.00 R:1200
2 [6001] PORZYCZ, Agata UKS Azymut 45, Gdyni 14 151 886301 66.00 R: 87
Lista startowa wg kategorii: K65 1.3km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6501] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 27 129 889676 60.00 R:1150
Lista startowa wg kategorii: M16 2.0km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1652] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 4977 8260734 0.00
2 [1651] KRUK, Jakub UKS Azymut, Dębów 8 3846 8636599 1.00
3 [1653] DEMBINSKI, Patryk UKS Dąb, Leszno 2 4246 1412008 2.00 R: 8
4 [1655] MIREK, Gracjan LKS Górzanka, Nawojo 7 4380 3.00 R: 9
5 [1654] KACZOCHA, Mikołaj UKS Arkady, Raszków 1 3860 8008232 4.00 R: 9
6 [1656] KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO, Szczecin 15 3665 8260732 5.00 R: 21
7 [1657] SKOWRON, Wojciech UKS Kometa, Gliwice 3 3719 8631703 6.00 R: 28
8 [1658] HEJSAK, Maciej MKS San, Jarosław 28 4070 8625764 7.00 R: 30
9 [1659] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 15 4979 8260731 8.00 R: 87
10 [1660] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 9 3918 8008238 9.00 R: 296
11 [1661] KWIATKOWSKI, Olaf KOS BnO, Szczecin 15 3968 8050605 10.00 R: 436
12 [1662] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 10 4011 8062043 11.00 R: 647
13 [1663] CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut, Mochy 4 2897 8515504 12.00 R: 780
14 [1666] BUBLIK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4018 8000586 13.00 R: 981
15 [1664] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 3 3823 8631676 14.00 R: 912
16 [1667] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 12 3200 8043200 15.00 R: 994
17 [1665] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 16 4404 8000598 16.00 R: 954
18 [1668] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 12 3201 8073201 17.00 R:1018
19 [1669] LISIAK, Adam UKS Orientuś, Łódź 5 3049 8667264 18.00 R:1019
20 [1670] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 12 2991 8664651 19.00 R:1035
21 [1671] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 13 2780 8181204 20.00 R:1108
22 [1676] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 6 3557 8000845 21.00 R:1258
23 [1673] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 15 3443 8260725 22.00 R:1126
24 [1674] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 9 2578 8040409 23.00 R:1170
25 [1675] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 3174 8040213 24.00 R:1196
26 [1672] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3502 8062061 25.00 R:1109
Lista startowa wg kategorii: M18 2.3km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [1853] KUKLA, Bartosz UKS Kometa, Gliwice 3 2990 8631681 40.00
2 [1852] KACZOCHA, Szymon UKS Arkady, Raszków 1 3063 8008234 41.00
3 [1851] BUŁAWA, Filip UKS Kometa, Gliwice 3 3410 8629801 42.00
4 [1855] ZALESKI, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 29 3103 2053614 43.00 R: 61
5 [1854] KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej UKS Kometa, Gliwice 3 3230 8629801 44.00 R: 49
6 [1856] MICHALAK, Hubert UKS Arkady, Raszków 1 2705 8071218 45.00 R: 118
7 [1857] GROBELNY, Alex HKS Azymut, Mochy 4 2566 8666002 46.00 R: 134
8 [1859] GRZEGORCZYK, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 3447 8260733 47.00 R: 212
9 [1858] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa, Gliwice 3 3231 8631683 48.00 R: 139
10 [1860] KONDYS, Jakub KOS BnO, Szczecin 15 3663 8260721 49.00 R: 323
11 [1861] SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum, Jeleni 29 3868 8000577 50.00 R: 431
12 [1862] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 5 4098 8667277 51.00 R: 483
13 [1863] ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 16 2192 8000525 52.00 R: 519
14 [1864] LEDZION, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 4111 8667275 53.00 R: 752
15 [1865] JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 29 3104 8071103 54.00 R: 844
16 [1866] STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 10 4160 8083077 55.00 R: 880
17 [1867] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 12 3834 8030914 56.00 R: 897
18 [1868] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 7 3852 8220402 57.00 R: 938
19 [1869] NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 5 3929 8646295 58.00 R: 956
20 [1870] TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 10 2141 8030803 59.00 R: 967
21 [1871] OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 6 2572 8181202 60.00 R: 988
22 [1872] ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 10 3281 8650389 61.00 R: 989
23 [1874] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 5 2127 8656097 62.00 R:1028
24 [1873] PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 2376 8062044 63.00 R:1013
25 [1876] NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 14 2370 8656096 64.00 R:1048
26 [1875] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 9 3361 8000579 65.00 R:1035
27 [1877] PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 14 2371 8656099 66.00 R:1070
28 [1881] PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 5 4297 8632433 67.00 R:1178
29 [1878] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 15 3666 8636996 68.00 R:1107
30 [1880] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 5 2837 8646292 69.00 R:1167
31 [1882] KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 10 2225 8661471 70.00 R:1253
32 [1879] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 16 2653 8002653 71.00 R:1158
Lista startowa wg kategorii: M20 2.3km 0m 17PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2051] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa, Gliwice 3 2464 8631692 69.00
2 [2052] CZAPLIŃSKI, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 10 1976 8062039 70.00
3 [2053] CHOROŚ, Tomasz PUKS Młode Orły, Now 19 2365 1403092 71.00 R: 169
4 [2054] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel, Kraków 12 2619 8650899 72.00 R: 613
5 [2055] ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk, Wrocław 10 2227 8645188 73.00 R: 784
6 [2056] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 5 2839 8640925 74.00 R: 874
7 [2057] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 6 2980 8655941 75.00 R: 905
8 [2058] BYRCZEK, Jan UKS Kometa, Gliwice 3 2726 8629804 76.00 R: 956
9 [2059] OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 30 2118 8650887 77.00 R: 970
10 [2060] PIERZCHAŁA, Michał UNTS, Warszawa 6 2411 8625739 78.00 R: 973
11 [2062] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3729 8664844 79.00 R:1032
12 [2061] KIJAK, Jakub WKS Wawel, Kraków 12 2994 8640922 80.00 R:1012
13 [2064] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 5 2129 8640924 81.00 R:1196
14 [2063] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 14 2742 8656098 82.00 R:1087
15 [2065] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 2226 8650386 83.00 R:1238
Lista startowa wg kategorii: M21 2.7km 0m 20PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [2154] WOŹNIAK, Oskar Indywidualny Śląskie 31 5004 78.00
2 [2152] MAZURKIEWICZ, Jakub OK! Sport, Warszawa 18 4260 8000837 79.00
3 [2153] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert KOS BnO, Szczecin 15 2361 8260717 80.00
4 [2151] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 6 540 8000844 81.00
5 [2155] FLEISS, Sebastian KOS BnO, Szczecin 15 5006 8088082 82.00 R: 66
6 [2157] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 6 4765 886687 83.00 R: 119
7 [2156] PAWŁOWSKI, Michał KU AZS WAT, Warszawa 21 4908 888969 84.00 R: 104
8 [2158] WOŁOWCZYK, Michał UNTS, Warszawa 6 489 9200094 85.00 R: 161
9 [2159] KRUPA, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 13 4250 8120690 86.00 R: 226
10 [2160] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 23 909 8645199 87.00 R: 373
11 [2161] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 6 1115 8220398 88.00 R: 427
12 [2162] GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 16 3558 9060601 89.00 R: 432
13 [2163] PAWLAK, Bartosz WKS Grunwald, Poznań 23 898 8645200 90.00 R: 600
14 [2164] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk, Wrocław 10 1319 8100192 91.00 R: 675
15 [2165] FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 17 4415 8000832 92.00 R: 771
16 [2166] CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 5 402 8667280 93.00 R: 799
17 [2167] KRASZEWSKI, Przemysław Indywidualny Dolnośl 32 4836 8648667 94.00 R: 808
18 [2169] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 488 8640915 95.00 R: 961
19 [2168] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 5 1725 8640930 96.00 R: 869
20 [2171] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 6 2032 8636525 97.00 R: 979
21 [2170] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 423 8640929 98.00 R: 977
22 [2173] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 6 102 8640916 99.00 R:1043
23 [2172] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 19 1171 8631571 100.00 R:1027
24 [2174] PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 6 2672 9980407 101.00 R:1045
25 [2175] BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 12 1508 8070598 102.00 R:1078
26 [2176] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 29 1101 8650822 103.00 R:1082
27 [2180] DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 10 774 8010192 104.00 R:1145
28 [2178] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 6 4096 8040198 105.00 R:1096
29 [2177] KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 10 710 8664089 106.00 R:1092
30 [2181] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 23 340 8653291 107.00 R:1286
31 [2179] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 29 853 8160889 108.00 R:1102
Lista startowa wg kategorii: M35 2.2km 0m 20PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3551] DWOJAK, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 10 728 8640911 0.00
2 [3552] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa, Gliwice 3 631 8631673 1.00 R: 127
3 [3553] HONHALSKYI, Andrii WKS Śląsk, Wrocław 10 4806 8007382 2.00 R: 141
4 [3554] CWALINA, Karol OK! Sport, Warszawa 18 3707 8628698 3.00 R: 190
5 [3555] JASKUŁA, Kornel Stowarzyszenie Team 25 2685 1409321 4.00 R: 206
6 [3556] PATEJKO, Przemysław KS Spójnia, Warszawa 22 530 8090606 5.00 R: 456
7 [3558] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 21 2852 8230882 6.00 R: 595
8 [3557] KONARCZAK, Dariusz KS Hades, Poznań 17 903 8000825 7.00 R: 506
9 [3559] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 21 565 8207050 8.00 R: 768
10 [3561] FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 9 4856 8091814 9.00 R: 894
11 [3560] ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 16 2657 8026570 10.00 R: 854
12 [3562] JĘDRAS, Przemysław UMKS, Kwidzyn 9 3694 8091815 11.00 R: 934
13 [3565] MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 10 1406 8645187 12.00 R:1071
14 [3563] BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 21 2520 8206023 13.00 R: 951
15 [3564] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 6 3904 8150384 14.00 R: 989
16 [3567] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 21 715 8667186 15.00 R:1275
17 [3566] ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 13 1673 8062059 16.00 R:1094
Lista startowa wg kategorii: M40 2.4km 0m 17PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4051] WALICKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 4 3438 8270678 0.00 R: 208
2 [4052] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 5 3930 8667274 1.00 R: 220
3 [4053] KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 1 4715 8201795 2.00 R: 331
4 [4054] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś, Łódź 5 4873 8667272 3.00 R: 402
5 [4055] KOCIUBA, Marek KU AZS WAT, Warszawa 21 4985 8010869 4.00 R: 472
6 [4056] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 11 3889 8004603 5.00 R: 749
7 [4058] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 16 2652 8002652 6.00 R: 972
8 [4059] CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 10 718 8091968 7.00 R:1023
9 [4057] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 11 2906 8650898 8.00 R: 972
10 [4061] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 32 2892 8648666 9.00 R:1145
11 [4060] GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 10 1237 8664977 10.00 R:1045
12 [4062] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 16 3253 8160579 11.00 R:1242
Lista startowa wg kategorii: M45 2.1km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4551] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 32 1304 8648668 43.00
2 [4552] CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 1 4995 8008235 44.00 R: 25
3 [4553] SADZIKOWSKI, Andrzej KOS BnO, Szczecin 15 3672 8260720 45.00 R: 206
4 [4554] BANACH, Robert WKS Grunwald, Poznań 23 927 501144 46.00 R: 291
5 [4555] BECMER, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 10 2148 8655945 47.00 R: 342
6 [4557] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 3 301 8516950 48.00 R: 434
7 [4556] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 25 2692 7202761 49.00 R: 378
8 [4558] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 3 4512 8631696 50.00 R: 505
9 [4559] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 5 3001 8667270 51.00 R: 531
10 [4560] BIEDERMAN, Paweł WKS Wawel, Kraków 12 1390 887009 52.00 R: 601
11 [4561] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 5 4657 8667276 53.00 R: 775
12 [4562] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 6 2068 8270873 54.00 R: 872
13 [4563] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 17 4414 8000830 55.00 R: 973
14 [4565] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 12 2933 8281274 56.00 R:1027
15 [4564] SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 10 717 8100101 57.00 R: 978
16 [4567] JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 29 1298 8020375 58.00 R:1054
17 [4568] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 17 907 8000833 59.00 R:1242
18 [4566] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 4 2866 8636515 60.00 R:1038
Lista startowa wg kategorii: M50 2.2km 0m 16PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5051] OLAS, Jacek UKS Orientuś, Łódź 5 422 8667273 60.00 R: 117
2 [5052] ANTONOWICZ, Jerzy Stowarzyszenie Team 25 90 504405 61.00 R: 430
3 [5053] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 16 4827 1407621 62.00 R: 434
4 [5054] FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 12 2080 8180366 63.00 R: 511
5 [5055] NADERA, DARIUSZ CX80 KALISZ 26 5002 8660388 64.00 R: 624
6 [5056] KRAMSKI, Mariusz UKS Energetyk, Dychó 33 1690 8414140 65.00 R: 656
7 [5057] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 7 1004 1419852 66.00 R: 741
8 [5058] WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk, Wrocław 10 1064 8650820 67.00 R: 760
9 [5059] MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 9 2577 8230568 68.00 R: 798
10 [5060] PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 4588 8002651 69.00 R: 820
11 [5061] MAZUREK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 10 4453 8062046 70.00 R: 855
12 [5062] KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 17 3730 8000829 71.00 R: 974
13 [5063] WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk, Wrocław 10 1138 8636526 72.00 R: 992
14 [5065] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 17 913 8000840 73.00 R:1026
15 [5068] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 6 2981 8180169 74.00 R:1152
16 [5066] URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsz 34 522 8640904 75.00 R:1099
17 [5067] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 6 2013 8123777 76.00 R:1150
18 [5064] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 12 3192 8172888 77.00 R:1009
Lista startowa wg kategorii: M55 2.0km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [5551] DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady, Raszków 1 780 8008236 35.00 R: 19
2 [5552] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka, Nawojo 7 4326 36.00 R: 621
3 [5553] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 6 3555 8200600 37.00 R: 712
4 [5558] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 5 3294 8150264 38.00 R:1219
5 [5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 21 65 8020163 39.00 R:1084
6 [5557] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 12 1533 8650900 40.00 R:1197
7 [5555] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 6 113 8000836 41.00 R:1085
8 [5556] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 12 2725 8200663 42.00 R:1187
Lista startowa wg kategorii: M60 1.8km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6051] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 4 1230 8666009 72.00 R: 139
2 [6052] DEPTUŁA, Jerzy UKS Energetyk, Dychó 33 1055 8640919 73.00 R: 550
3 [6053] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 35 1554 80008231 74.00 R: 569
4 [6054] KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 7 3723 8003546 75.00 R: 700
5 [6055] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 14 4180 8664839 76.00 R: 892
6 [6056] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 36 1323 2035173 77.00 R: 904
7 [6057] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 9 2885 8000573 78.00 R: 945
8 [6058] CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45, Gdyni 14 547 8201410 79.00 R:1021
9 [6060] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia, Warszawa 22 528 8040156 80.00 R:1167
10 [6059] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 25 1758 8091816 81.00 R:1065
Lista startowa wg kategorii: M65 1.5km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6552] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 6 101 8660491 28.00 R: 675
2 [6553] GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 10 716 8006972 31.00 R:1143
3 [6551] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 3 2697 8631677 34.00 R: 480
Lista startowa wg kategorii: M70 1.5km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7051] FALTYŃSKI, Władysław WKS Grunwald, Poznań 23 911 249926 37.00 R: 480
2 [7053] WOŁOCHOWICZ, Władysław KOS BnO, Szczecin 15 886 8260715 40.00 R: 790
3 [7052] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald, Poznań 23 925 412412 43.00 R: 502
4 [7054] PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia, Warszawa 22 521 8120748 46.00 R: 932
5 [7059] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 19 1148 8626617 49.00 R:1137
6 [7057] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT, Warszawa 21 190 8672019 52.00 R:1123
7 [7058] MICHAŁEK, Janusz KOS Modrzew, Skwierz 37 742 8202030 55.00 R:1175
8 [7056] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 36 1324 305974 58.00 R:1105
9 [7055] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 19 69 8000572 61.00 R:1102
Lista startowa wg kategorii: M75 1.3km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [7553] PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew, Skwierz 37 883 8091821 39.00 R:1166
2 [7554] POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 9 1503 8008237 42.00 R:1225
3 [7551] OSTOJSKI, Jerzy UKS Energetyk, Dychó 33 1053 8044392 45.00 R: 8
4 [7552] PIETKIEWICZ, Waldemar indywidualny Dolnośl 38 1084 2023855 48.00 R: 569
Lista startowa wg kategorii: M80 1.3km 0m 10PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [8051] DURA, Kazimierz WKS Śląsk, Wrocław 10 720 54119 54.00 R:1225
Lista startowa wg kategorii: OPEN 1 2.1km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 12 3190 8640921 84.00 R:1204
2 [] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 15 3959 8300107 85.00 R:1146
3 [] ROSŁANIEC, Anna Indywidualnie 39 0 86.00
4 [] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3573 1422868 87.00 R: 652
5 [] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 12 3646 8000584 88.00 R:1131
6 [] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3366 8062062 89.00 R: 907
7 [] NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 12 3651 8000393 90.00 R:1232
8 [] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 6 3554 8131207 91.00 R:1034
9 [] PIETROWSKA, Matylda UKS Dąb, Leszno 2 4229 1419873 92.00 R: 239
10 [] CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 6 3856 8181201 93.00 R: 869
11 [] PRAIS, Julia UKS Dąb, Leszno 2 4225 8200612 94.00 R: 655
12 [] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 15 3962 8434123 95.00 R:1208
13 [] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 12 3938 8303011 96.00 R:1114
14 [] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 16 4599 8008241 97.00 R: 874
15 [] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 3 2461 8516450 98.00 R: 695
16 [] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 15 3960 8073012 99.00 R:1174
17 [] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 16 4596 8008240 100.00 R: 978
18 [] MIKOŁAJCZAK, Iga UKS Dąb, Leszno 2 4248 8200656 101.00 R: 375
19 [] DURKA, Martyna MKS Paulinum, Jeleni 29 5011 7200190 102.00 R: 2
20 [] DUTKIEWICZ, Wiktoria MKS Paulinum, Jeleni 29 3881 8170608 103.00 R: 818
21 [] KAMIŃSKA, Aleksandra MKS Paulinum, Jeleni 29 5012 104.00 R: 60
22 [] KAŹMIERCZAK, Amelia UKS Arkady, Raszków 1 4029 105.00 R: 257
23 [] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT, Warszawa 21 8201278 106.00
24 [] LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum, Jeleni 29 4740 107.00 R: 39
25 [] MARKOWSKA, Natalia UKS Dąb, Leszno 2 4226 8200623 108.00 R: 71
26 [] MUCHACZOW, Hanna MKS Paulinum, Jeleni 29 4988 2146562 109.00 R: 288
27 [] TSYMBAL, Anastasiia MKS Paulinum, Jeleni 29 4800 2146580 110.00 R: 555
28 [] UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 1 4035 111.00 R: 506
29 [] WOJTACZKA, Weronika MKS Paulinum, Jeleni 29 4987 2146579 112.00 R: 305
Lista startowa wg kategorii: OPEN 2 2.0km 0m 18PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 16 4458 8649635 80.00 R:1115
2 [] ŁUKASZYK, Maksymilian UKS Dąb, Leszno 2 4236 8516405 81.00 R: 79
3 [] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 17 3701 8000841 82.00 R: 791
4 [] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 7 4815 83.00 R: 523
5 [] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 16 3559 8035590 84.00 R:1167
6 [] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 41 4002 8644895 85.00 R:1169
7 [] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR, Góra Kalwa 13 3296 8062060 86.00 R:1021
8 [] DURMA, Jerzy UKS Azymut, Pabianic 16 4457 8008239 87.00 R:1018
9 [] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 12 4263 8000585 88.00 R: 999
10 [] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 40 3073 8000568 89.00 R:1142
11 [] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 16 3562 8008242 90.00 R:1114
12 [] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 12 4481 8099100 91.00 R: 456
13 [] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 14 4184 8666003 92.00 R:1079
14 [] DOMAGAŁA, Kacper MKS Paulinum, Jeleni 29 4486 2090693 93.00 R: 312
15 [] JOŃCZY, Michał MKS Paulinum, Jeleni 29 3882 8062008 94.00 R: 460
16 [] KRÓL, Jan UKS Arkady, Raszków 1 4030 95.00 R: 247
17 [] ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum, Jeleni 29 4737 8140609 96.00 R: 773
18 [] MIKOŁAJCZAK, Tymon UKS Dąb, Leszno 2 4224 8170208 97.00 R: 244
19 [] WDOWCZYK, Paweł UKS Arkady, Raszków 1 4036 98.00 R: 300
Lista startowa wg kategorii: OPEN 3 2.0km 0m 14PK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [] DIKOS, Pavel Czech 42 8160176 100.00
2 [] KUBATOVA, Ivana Czech 42 2126287 101.00
3 [] DOSKAR, Boris Czech 42 8160181 102.00
4 [] CHACHURSKI, Mieszko KU AZS WAT, Warszawa 21 8291207 103.00
5 [] PANASZEK, Justyna 10BKPanc 44 2086338 104.00
6 [] KLATKA, Łukasz JW 1145 43 2067738 105.00
7 [] TSCHIRCH, Krzysztof JW 1145 43 2053622 106.00
8 [] MICHAŁEK, Beata JW 1145 43 2067736 107.00
9 [] FEKIETA, Krzysztof JW 1145 43 2067724 108.00
10 [] KOPEĆ, Adam JW 1145 43 2067731 109.00
11 [] NAWROCKA, Monika JW 1145 43 2053639 110.00
12 [] MIŹDAL, Anna JW 1145 43 2053619 111.00
13 [] BUGANIK, Magda JW 1145 43 2053612 112.00
14 [] MAKOŚ, Kamil JW 1145 43 2053611 113.00
15 [] KMITA, Krzysztof JW 1145 43 2146537 114.00
16 [] SZTYCH, Damian JW 1145 43 2053634 115.00
17 [] LACHOWSKI, Przemysław JW 1145 43 2053626 116.00
18 [] DYBKA, Katarzyna KOS BnO, Szczecin 15 117.00
|