Lista startowa wg kategorii 02.10.2020 13:59:01
MPBnO 2020 - Nocny - Średni 2.etap
===Podkarpacki OZOS==========================================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K16 3.7km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [162] ŻMIJ, Karolina UKS Kometa, Gliwice 4 4511 8631680 20.00
2 [12] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 5 4967 8062030 22.00 R: 112
3 [160] KOCHOŃ, Julia UKS Kometa, Gliwice 4 4061 8629803 24.00 R: 71
4 [250] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 6 4136 1414202 26.00 R: 180
5 [140] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 7 3845 8062051 28.00 R: 203
6 [73] SKORUPA, Maja LKS Górzanka, Nawojo 8 2734 30.00 R: 246
7 [13] SKRZYPCZAK, Marika HKS Azymut, Mochy 5 3864 8062027 32.00 R: 252
8 [141] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 7 3413 8636598 34.00 R: 311
9 [241] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 9 4506 2103943 36.00 R: 324
10 [10] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 5 3912 8518304 38.00 R: 412
11 [376] DOLIŃŚKA, Julia BKS Wataha, Warszawa 17 3158 1972059 40.00 R: 451
12 [161] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 4 3406 8631700 42.00 R: 466
13 [9] DREIER, Anna HKS Azymut, Mochy 5 3256 8062028 44.00 R: 459
14 [121] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 10 3060 8040123 46.00 R: 614
15 [11] KARKUT, Estera HKS Azymut, Mochy 5 3259 8062026 48.00 R: 549
16 [291] BALA, Julia WKS Śląsk, Wrocław 11 2957 8062042 50.00 R: 686
17 [228] PIERAGOWSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 12 4434 8650886 52.00 R: 696
18 [156] KRZYŻOSTANEK, Partycja UKS Grom, Sokolniki 13 3838 8088009 54.00 R: 721
19 [229] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 12 3545 8650885 56.00 R: 732
20 [322] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 2 3937 8650881 58.00 R: 796
21 [186] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 14 3047 8667261 60.00 R: 890
22 [72] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 8 3998 8210905 62.00 R: 910
23 [327] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 2 3193 8666005 64.00 R: 922
24 [211] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR, Góra Kalwa 15 2781 8181203 66.00 R: 930
25 [320] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 2 4021 8000583 68.00 R: 935
26 [239] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 9 2764 8051213 70.00 R:1158
27 [230] URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 12 2910 8650897 72.00 R: 979
28 [240] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 9 3363 8653296 74.00 R:1091
29 [128] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 16 4183 8667680 76.00 R:1100
30 [321] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 2 3832 8636994 78.00 R:1052
31 [36] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 1 3962 8434123 98.00
32 [324] NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 2 3651 8000393 100.00
33 [37] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 1 3960 8073012 102.00
34 [319] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 2 3646 8000584 104.00
35 [38] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 1 3959 8300107 106.00
36 [323] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 2 4022 8000389 108.00
37 [325] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 2 3938 8303011 110.00
38 [57] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 3 3611 8664614 112.00
39 [326] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 2 4023 8000587 114.00
40 [328] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 2 3190 8640921 116.00
Lista startowa wg kategorii: K18 3.9km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [163] NYGA, Julia UKS Kometa, Gliwice 4 2986 8627432 41.00 R: 34
2 [122] PRZYGODA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 10 3058 553465 43.00 R: 37
3 [143] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 7 4057 8636600 45.00 R: 105
4 [74] MONIAK, Zosia LKS Górzanka, Nawojo 8 4709 47.00 R: 182
5 [165] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa, Gliwice 4 2462 8515550 49.00 R: 400
6 [3] DOLIŃSKA, Zuzanna BKS Wataha, Warszawa 17 2748 7060403 51.00 R: 428
7 [330] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel, Kraków 2 2992 53.00 R: 556
8 [164] POGODA, Kinga UKS Kometa, Gliwice 4 2490 8631688 55.00 R: 572
9 [14] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 5 2377 8666008 57.00 R: 591
10 [231] GRADEK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 12 2575 8650896 59.00 R: 626
11 [242] PUDLIS, Natalia UMKS, Kwidzyn 9 2623 2067687 61.00 R: 653
12 [251] CHABIERA, Lena UNTS, Warszawa 6 2391 8444999 63.00 R: 658
13 [292] MAZUREK, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 11 2222 8650390 65.00 R: 728
14 [4] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 17 3152 1986002 67.00 R: 752
15 [252] NITSCH, Aleksandra UNTS, Warszawa 6 2409 8280803 69.00 R: 834
16 [142] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 7 2611 8008007 71.00 R: 893
17 [129] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 16 4182 8667603 73.00 R: 894
18 [187] BLOCK, Amelia UKS Orientuś, Łódź 14 2132 8640928 75.00 R: 979
19 [130] PESTA, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 16 2741 8656100 77.00 R: 927
20 [188] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 14 3854 8646297 79.00 R:1021
21 [293] SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 11 3491 8650388 81.00 R:1179
22 [47] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 18 4153 8000831 83.00 R:1075
23 [189] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 14 3046 8640927 85.00 R:1140
24 [329] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 2 3191 8120514 87.00 R:1128
25 [145] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 19 2651 8640908 89.00 R:1208
Lista startowa wg kategorii: K20 4.4km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [297] WIDZIEWICZ, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 11 2224 8007385 39.00 R: 55
2 [333] GARBACIK, Maja WKS Wawel, Kraków 2 1585 8640909 41.00 R: 348
3 [90] OLSZANKA, Gabriela OK! Sport, Warszawa 20 2427 8220701 43.00 R: 566
4 [295] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 11 3696 8661597 45.00 R: 605
5 [253] GŁOWACZ, Julia UNTS, Warszawa 6 2754 8000399 47.00 R: 682
6 [216] BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka, Rumia 21 2163 9101842 49.00 R: 858
7 [255] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 6 2096 8221001 53.00 R: 958
8 [106] FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły, Now 22 1927 8640914 55.00 R: 982
9 [331] BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 2 4014 8636995 57.00 R: 994
10 [75] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 8 3999 8000305 59.00 R:1064
11 [296] MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 11 2223 8645191 61.00 R:1140
12 [332] BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel, Kraków 2 1509 8120200 63.00 R:1153
13 [294] CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 11 1827 8645192 65.00 R:1147
14 [334] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 2 2935 8650894 67.00 R:1116
Lista startowa wg kategorii: K21 5.1km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [32] FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna indywidulanie 23 11-202 1427311 52.00
2 [111] LISEWSKA, Agnieszka Stowarzyszenie Team 24 2091 8199809 54.00 R: 100
3 [107] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły, Now 22 20 8013838 56.00 R: 303
4 [59] PATEJKO, Patrycja KS Spójnia Warszawa 25 542 8110588 58.00 R: 366
5 [284] MATYBA, Anna WKS Grunwald, Poznań 26 1569 8645198 60.00 R: 478
6 [146] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 19 339 8281100 62.00 R: 578
7 [183] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 27 1177 8110693 64.00 R: 582
8 [335] WICHA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 2 484 8625548 66.00 R: 586
9 [190] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś, Łódź 14 363 8625543 68.00 R: 618
10 [285] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 26 724 8640913 70.00 R: 625
11 [91] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 20 3480 8636522 72.00 R: 736
12 [217] DAWIDOWSKA, Natalia UKS Siódemka, Rumia 21 2202 8650816 74.00 R: 793
13 [282] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 26 2971 2067844 76.00 R: 845
14 [218] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 21 2434 8660530 78.00 R: 861
15 [298] CYCH, Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław 11 2099 8650821 80.00 R: 942
16 [256] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 6 1962 8444924 82.00 R: 966
17 [15] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 5 3584 8636511 84.00 R:1045
18 [192] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 14 376 8646294 86.00 R:1182
19 [147] PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 19 330 8033071 88.00 R:1079
20 [191] GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś, Łódź 14 384 8667266 90.00 R:1148
21 [283] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 26 1524 8645196 92.00 R:1241
22 [101] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 28 167 8271088 94.00 R:1066
Lista startowa wg kategorii: K35 3.8km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [337] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 2 4121 8021981 69.00
2 [219] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 21 1990 8001704 71.00
3 [26] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualnie Dolnoś 29 4287 8648669 73.00
4 [112] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 24 2347 8121278 75.00 R:1109
5 [336] GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 2 4680 8000394 77.00 R: 366
6 [220] RATAJCZAK, Izabela UKS Siódemka, Rumia 21 2891 2077799 79.00 R: 869
Lista startowa wg kategorii: K40 3.8km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [340] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 2 4120 8650888 49.00 R: 32
2 [166] JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 4 4514 8631685 51.00 R: 386
3 [341] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 2 3655 1414200 53.00 R: 707
4 [113] SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 24 2690 8000599 55.00 R: 537
5 [338] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 2 3716 8099122 57.00 R: 803
6 [48] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 18 944 8000826 59.00 R:1080
7 [339] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 2 828 8640923 61.00 R: 997
8 [49] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 18 915 8000828 63.00 R:1096
9 [16] GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 5 3675 88609624 65.00 R: 927
10 [257] BIOLIK, Agnieszka UNTS, Warszawa 6 2178 8197778 67.00 R:1196
Lista startowa wg kategorii: K45 3.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [343] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 2 4272 8650892 0.00 R: 224
2 [259] NITSCH, Joanna UNTS, Warszawa 6 2407 2043896 2.00 R: 370
3 [168] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 4 2460 8517350 4.00 R: 526
4 [260] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 6 4548 8050373 6.00 R: 510
5 [221] NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka, Rumia 21 2729 1390881 8.00 R: 592
6 [342] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna WKS Wawel, Kraków 2 823 886342 10.00 R: 715
7 [102] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 28 4847 8130173 12.00 R: 719
8 [258] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 6 2405 8000838 14.00 R: 891
9 [167] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 4 4147 8631695 16.00 R: 771
10 [148] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 19 2953 8035590 18.00 R:1092
11 [50] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 18 4413 2067831 20.00 R: 749
Lista startowa wg kategorii: K50 3.1km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [261] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 6 100 8000842 0.00
2 [286] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 26 1296 1394892 2.00
3 [7] NADERA, Agata CX80 Kalisz 30 5003 8645189 4.00 R: 97
4 [378] BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Stowarzyszenie Team 24 2245 607807 6.00 R: 101
5 [345] DYZIO, Anna WKS Wawel, Kraków 2 3433 2074452 8.00 R: 154
6 [115] TRYKOZKO, Urszula Stowarzyszenie Team 24 2691 8072469 10.00 R: 751
7 [346] TOPÓR, Monika WKS Wawel, Kraków 2 3372 8010864 12.00 R: 718
8 [263] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 6 112 8000847 14.00 R:1005
9 [344] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 2 3313 8000390 16.00 R: 950
10 [114] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 24 91 8240668 18.00 R:1175
11 [131] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 16 238 8130303 20.00 R:1027
12 [262] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 6 1208 8655942 22.00 R:1075
13 [17] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 5 1222 8516404 24.00 R:1149
14 [22] MORAWSKA, Irena Indywidualni Pomorsk 31 160 300640 27.00 R:1125
Lista startowa wg kategorii: K60 2.5km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [169] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 4 2181 8631672 14.00 R:1150
2 [92] WRÓBLEWSKA, Bogna OK! Sport, Warszawa 20 225 8638442 16.00 R: 449
Lista startowa wg kategorii: K65 2.5km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [235] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 32 129 889676 18.00 R:1036
Lista startowa wg kategorii: M16 3.9km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [76] MIREK, Gracjan LKS Górzanka, Nawojo 8 4380 1.00
2 [123] KACZOCHA, Mikołaj UKS Arkady, Raszków 10 3860 553464 3.00
3 [375] HEJSAK, Maciej MKS San Jarosław R32 5.00
4 [171] SKOWRON, Wojciech UKS Kometa, Gliwice 4 3719 8631699 7.00 R: 72
5 [157] HRYCIUK, Mikołaj UKS Grom, Sokolniki 13 3836 2086649 9.00 R: 96
6 [5] HUSAK, Patryk BKS Wataha, Warszawa 17 3947 1986003 11.00 R: 141
7 [243] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 9 3918 1419855 13.00 R: 296
8 [41] KWIATKOWSKI, Olaf KOS BnO, Szczecin 1 3968 8050605 15.00 R: 373
9 [299] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 11 4011 8062043 17.00 R: 433
10 [212] GÓRSKI, Patryk UKS OSiR, Góra Kalwa 15 4541 8091813 19.00 R: 659
11 [18] CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut, Mochy 5 2897 8515504 21.00 R: 695
12 [347] BUBLIK, Piotr WKS Wawel, Kraków 2 4018 8000586 23.00 R: 899
13 [139] SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 33 4404 8000598 25.00 R: 905
14 [170] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 4 3823 8631676 27.00 R: 910
15 [352] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 2 3200 8043200 29.00 R: 962
16 [193] LISIAK, Adam UKS Orientuś, Łódź 14 3049 8667264 31.00 R:1011
17 [351] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 2 3201 8073201 33.00 R: 986
18 [213] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 15 3502 8062061 35.00 R:1084
19 [350] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 2 2991 8664651 37.00 R:1022
20 [265] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 3174 8040213 39.00 R:1155
21 [214] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 15 2780 8181204 41.00 R:1108
22 [244] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 9 2578 8040409 43.00 R:1148
23 [264] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 6 3557 8000845 45.00 R:1194
24 [39] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 1 3443 8260730 47.00 R:1105
25 [40] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 1 4785 8260717 71.00
26 [349] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 2 4263 8000585 73.00
27 [51] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 18 3700 8000827 75.00
28 [184] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 27 3073 8000568 77.00
29 [348] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 2 4481 8099100 79.00
30 [77] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 8 4815 80 81.00
Lista startowa wg kategorii: M18 4.3km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [124] KACZOCHA, Szymon UKS Arkady, Raszków 10 3063 553464 39.00
2 [144] ROMAN, Szymon UKS Azymut, Dębów 7 3005 8636599 41.00
3 [232] SMYK, Bartosz UKS Traper, Złocieni 12 2159 8650883 43.00 R: 12
4 [173] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz UKS Kometa, Gliwice 4 3231 8631683 45.00 R: 59
5 [125] MICHALAK, Hubert UKS Arkady, Raszków 10 2705 8110092 47.00 R: 77
6 [172] KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej UKS Kometa, Gliwice 4 3230 8629801 49.00 R: 92
7 [19] GROBELNY, Alex HKS Azymut, Mochy 5 2566 8666002 51.00 R: 116
8 [174] KUKLA, Bartosz UKS Kometa, Gliwice 4 2990 8631666 53.00 R: 100
9 [42] KONDYS, Jakub KOS BnO, Szczecin 1 3663 8260734 55.00 R: 237
10 [149] ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 19 2192 8649635 57.00 R: 326
11 [195] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 14 4098 8667279 59.00 R: 350
12 [82] SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum, Jeleni 34 3868 8000577 61.00 R: 357
13 [196] LEDZION, Piotr UKS Orientuś, Łódź 14 4111 8667277 63.00 R: 684
14 [303] STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 11 4160 8083077 65.00 R: 784
15 [81] JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum, Jeleni 34 3104 8071103 67.00 R: 835
16 [301] ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 11 3281 8650389 69.00 R: 843
17 [353] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 2 3834 8030914 71.00 R: 898
18 [302] PATEREK, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 11 2376 8062044 73.00 R: 860
19 [197] NOWAK, Michał UKS Orientuś, Łódź 14 3929 8646295 75.00 R: 928
20 [78] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 8 3852 8220402 77.00 R: 939
21 [266] OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS, Warszawa 6 2572 8181202 79.00 R: 940
22 [304] TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 11 2141 8030803 81.00 R: 967
23 [194] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 14 2127 8656097 83.00 R: 999
24 [132] NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 16 2370 8656096 85.00 R:1002
25 [245] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 9 3361 8000579 87.00 R:1030
26 [133] PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45, Gdyni 16 2371 8656099 89.00 R:1002
27 [150] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 19 2653 8002653 91.00 R:1121
28 [43] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 1 3666 8636996 93.00 R:1037
29 [199] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 14 2837 8646292 95.00 R:1151
30 [300] KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 11 2225 8661471 97.00 R:1203
31 [198] PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś, Łódź 14 4297 8632433 99.00 R:1137
Lista startowa wg kategorii: M20 5.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [176] KUCHARCZYK, Jakub UKS Kometa, Gliwice 4 2464 8631692 22.00
2 [20] SEIDEL, Nikodem HKS Azymut, Mochy 5 2173 8666007 24.00 R: 241
3 [355] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel, Kraków 2 2619 8650899 26.00 R: 434
4 [306] ROSŁANIEC, Mateusz WKS Śląsk, Wrocław 11 2227 8645188 28.00 R: 768
5 [200] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 14 2839 8640925 30.00 R: 806
6 [267] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 6 2980 8655941 32.00 R: 860
7 [175] BYRCZEK, Jan UKS Kometa, Gliwice 4 2726 8629804 34.00 R: 863
8 [354] KIJAK, Jakub WKS Wawel, Kraków 2 2994 8640922 36.00 R: 919
9 [222] OGDOWSKI, Bartłomiej UKS Siódemka, Rumia 21 2118 8650887 38.00 R: 930
10 [268] PIERZCHAŁA, Michał UNTS, Warszawa 6 2411 8625739 40.00 R: 963
11 [134] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 16 2742 8656098 42.00 R:1016
12 [215] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 15 3729 8664844 44.00 R:1018
13 [201] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 14 2129 8640924 46.00 R:1151
14 [151] PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut, Pabianic 19 1785 8260500 48.00 R: 974
15 [305] KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 11 2226 8650386 50.00 R:1194
Lista startowa wg kategorii: M21 5.4km 0m 25PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [29] WOJARSKI, Michał Indywidualny 35 9-2020 502201 28.00
2 [93] MAZURKIEWICZ, Jakub OK! Sport, Warszawa 20 4260 8000837 30.00
3 [225] BORGIEL, Jarosław UKS Sparta, Czyżowic 36 1766 2032321 32.00
4 [357] GAJKOWSKI, Bartosz WKS Wawel, Kraków 2 2283 7205962 34.00
5 [116] JAROSZEK, Radosław Stowarzyszenie Team 24 1494 8640906 36.00 R: 145
6 [289] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 26 909 8645199 38.00 R: 136
7 [377] JAROSZEK, Jakub Stowarzyszenie Team 24 1736 7899987 40.00 R: 315
8 [152] PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 19 338 8281288 42.00 R: 372
9 [288] PAWLAK, Bartosz WKS Grunwald, Poznań 26 898 8645200 44.00 R: 448
10 [226] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta, Czyżowic 36 1936 8640246 46.00 R: 483
11 [271] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 6 1115 8220398 48.00 R: 484
12 [204] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 14 1725 8640930 50.00 R: 604
13 [272] PRYJMA, Fryderyk UNTS, Warszawa 6 2672 9980407 52.00 R: 523
14 [310] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk, Wrocław 11 1319 8100192 54.00 R: 655
15 [202] CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś, Łódź 14 402 8667280 56.00 R: 735
16 [94] PIŁKOWSKI, Tadeusz OK! Sport, Warszawa 20 689 8653083 58.00 R: 736
17 [273] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 6 488 8640915 60.00 R: 769
18 [52] FILIPIAK, Mateusz KS Hades, Poznań 18 4415 8000832 62.00 R: 772
19 [309] KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk, Wrocław 11 710 8664089 64.00 R: 781
20 [27] KRASZEWSKI, Przemysław Indywidualnie Dolnoś 29 4836 8648667 66.00 R: 808
21 [270] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 6 2032 8636525 68.00 R: 842
22 [223] NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 21 1021 8516905 70.00 R: 927
23 [135] WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45, Gdyni 16 153 8000590 72.00 R: 970
24 [203] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 14 423 8640929 74.00 R: 978
25 [356] BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel, Kraków 2 1508 8070598 76.00 R:1011
26 [83] DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum, Jeleni 34 684 8628698 78.00 R:1034
27 [108] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 22 1171 8631571 80.00 R:1018
28 [84] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 34 1101 8650822 82.00 R:1059
29 [307] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk, Wrocław 11 1402 8000594 84.00 R:1092
30 [269] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 6 4096 8040198 86.00 R:1075
31 [308] DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław 11 774 8010192 88.00 R:1146
32 [287] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 26 340 8653291 90.00 R:1271
33 [85] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 34 853 8160889 92.00 R:1094
Lista startowa wg kategorii: M35 4.9km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [] KUZICKI, ARTUR Indywidualny 35 0 1.00
2 [33] KUTKIEWICZ, Marcin indywidulanie 23 10-202 8650891 3.00
3 [65] KRZEMIŃSKI, Paweł KU AZS WAT, Warszawa 37 87 7208248 5.00 R: 146
4 [177] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa, Gliwice 4 631 8631673 7.00 R: 148
5 [60] PATEJKO, Przemysław KS Spójnia Warszawa 25 530 8090606 9.00 R: 399
6 [67] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 37 565 8207050 11.00 R: 604
7 [95] DRĄGOWSKI, Piotr OK! Sport, Warszawa 20 687 8426644 13.00 R: 634
8 [103] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 28 4370 8270584 15.00 R: 678
9 [153] ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 19 2657 8026570 17.00 R: 755
10 [274] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 6 3904 8150384 19.00 R: 765
11 [104] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 28 4349 8280284 21.00 R: 857
12 [66] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 37 715 8667186 23.00 R:1216
13 [246] FROM, Piotr UMKS, Kwidzyn 9 4856 8091814 25.00 R: 859
14 [311] MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 11 1406 8645187 27.00 R: 891
15 [53] WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 18 4542 29.00 R:1043
16 [64] BARTNIK, Konrad KU AZS WAT, Warszawa 37 2520 8206023 31.00 R: 904
Lista startowa wg kategorii: M40 4.4km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [312] CYCH, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 11 718 8091968 51.00
2 [360] KURYJ, Marek WKS Wawel, Kraków 2 3252 8650882 53.00
3 [87] JANIAK, Paweł MKS Pogoń Siedlce 38 2108 501439 55.00
4 [158] DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom, Sokolniki 13 4573 2086645 57.00 R: 39
5 [126] KRÓL, Adam UKS Arkady, Raszków 10 4715 8201795 59.00 R: 226
6 [79] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 8 4317 8200108 61.00 R: 293
7 [236] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN, Ostróda 32 904 1419861 63.00 R: 404
8 [80] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 8 4317 65.00 R: 293
9 [359] CZAPLA, Tomasz WKS Wawel, Kraków 2 3432 8625255 67.00 R: 563
10 [88] ŁAWECKI, Szymon MKS Pogoń Siedlce 38 2109 8655944 69.00 R: 664
11 [28] SITNICKI, Mariusz Indywidualnie Lubusk 39 4379 8649674 71.00 R: 677
12 [234] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 12 3889 8004603 73.00 R: 702
13 [275] BIOLIK, Grzegorz UNTS, Warszawa 6 2177 8210276 75.00 R: 719
14 [154] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 19 2652 8002652 77.00 R: 944
15 [136] CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45, Gdyni 16 4338 8270379 79.00 R: 959
16 [313] GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 11 1237 8664977 81.00 R:1045
17 [233] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 12 2906 8650898 83.00 R: 960
18 [30] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 40 2892 8648666 85.00 R:1100
19 [155] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 19 3253 8160579 87.00 R:1196
20 [23] NOWAK, Jacek Indywidualni Pomorsk 31 143 8100276 89.00 R:1106
Lista startowa wg kategorii: M45 4.2km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [34] JUREK, Grzegorz indywidulanie 23 13-202 412102 30.00
2 [364] MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel, Kraków 2 826 8180667 32.00
3 [290] BANACH, Robert WKS Grunwald, Poznań 26 927 501144 34.00
4 [363] KOŚCIELNY, Wojciech WKS Wawel, Kraków 2 1616 2133392 36.00
5 [181] ŻMIJ, Jacek UKS Kometa, Gliwice 4 4824 8631681 38.00 R: 11
6 [127] CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 10 4995 553467 40.00 R: 26
7 [179] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 4 4146 8631703 42.00 R: 127
8 [365] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 2 3195 44.00 R: 206
9 [105] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 28 4846 8070673 46.00 R: 256
10 [206] LISIAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 14 3251 8667276 48.00 R: 291
11 [31] GLISZCZYŃSKI, Janusz Indywidualny Wielkop 41 4653 887086 50.00 R: 295
12 [277] WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 6 4546 8150473 52.00 R: 296
13 [118] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 24 2692 54.00 R: 356
14 [180] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 4 301 8516950 56.00 R: 380
15 [207] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 14 3001 8667273 58.00 R: 437
16 [178] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 4 4512 8631696 60.00 R: 448
17 [361] BIEDERMAN, Paweł WKS Wawel, Kraków 2 1390 887009 62.00 R: 503
18 [6] DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha, Warszawa 17 3143 8090572 64.00 R: 506
19 [205] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 14 4657 8667278 66.00 R: 639
20 [1] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 42 4551 8001092 68.00 R: 681
21 [86] JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum, Jeleni 34 1298 8020375 70.00 R: 832
22 [276] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 6 2068 8270873 72.00 R: 854
23 [63] MARTE, Michał KU AZS WAT Warszawa 43 1940 7081975 74.00 R: 869
24 [224] PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 21 232 8000588 76.00 R: 876
25 [159] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom, Sokolniki 13 2547 8050888 78.00 R: 891
26 [54] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 18 4414 8000830 80.00 R: 937
27 [314] SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 11 717 8100101 82.00 R: 978
28 [362] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 2 2933 8281274 84.00 R:1020
29 [117] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 24 2679 8030173 86.00 R:1074
30 [97] SĘDŁAK, Krystian OK! Sport, Warszawa 20 1130 887220 88.00 R:1059
31 [55] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 18 907 8000833 90.00 R:1190
32 [96] KRASUSKI, Marcin OK! Sport, Warszawa 20 2688 8060972 92.00 R:1189
33 [21] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 5 2866 8636515 94.00 R:1038
Lista startowa wg kategorii: M50 4.0km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [367] JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel, Kraków 2 4266 7102102 11.00
2 [208] OLAS, Jacek UKS Orientuś, Łódź 14 422 8667275 13.00 R: 118
3 [2] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 42 683 8667591 15.00 R: 430
4 [209] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś, Łódź 14 2438 8667274 17.00 R: 152
5 [366] FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 2 2080 8180366 19.00 R: 443
6 [8] NADERA, DARIUSZ CX80 Kalisz 30 5002 8660388 21.00 R: 520
7 [370] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel, Kraków 2 3660 8013660 23.00 R: 549
8 [316] WIDZIEWICZ, Remigiusz WKS Śląsk, Wrocław 11 1064 8650820 25.00 R: 615
9 [119] KRASUSKI, Bartłomiej Stowarzyszenie Team 24 2210 8040670 27.00 R: 706
10 [368] PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 2 4588 8002651 29.00 R: 780
11 [247] MULLER, Tomasz UMKS, Kwidzyn 9 2577 8230568 31.00 R: 798
12 [315] MAZUREK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 11 4453 8062046 33.00 R: 855
13 [98] WÓJCIK, Dariusz OK! Sport, Warszawa 20 2454 1399036 35.00 R: 857
14 [369] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 2 3192 8172888 37.00 R: 982
15 [237] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 32 743 8081268 39.00 R:1018
16 [56] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 18 913 8000840 41.00 R:1026
17 [278] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 6 2981 8180169 43.00 R:1135
18 [185] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 27 706 8170969 45.00 R:1088
19 [279] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 6 2013 8123777 47.00 R:1109
20 [137] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 16 158 8150570 49.00 R:1032
Lista startowa wg kategorii: M55 3.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [372] ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS Wawel, Kraków 2 1409 8010867 33.00
2 [280] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 6 3555 8200600 35.00 R: 705
3 [24] MORAWSKI, Paweł Indywidualni Pomorsk 31 145 7204094 37.00 R:1010
4 [210] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 14 3294 8150264 39.00 R:1182
5 [68] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 37 65 8020163 41.00 R:1070
6 [373] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 2 2725 8200663 43.00 R:1163
7 [281] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 6 113 8000836 45.00 R:1029
8 [371] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 2 1533 8650900 47.00 R:1163
Lista startowa wg kategorii: M60 3.6km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [35] PROTASIEWICZ, Włodzimierz indywidulanie 23 8-2020 2048142 6.00
2 [71] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 44 1554 9669689 8.00 R: 404
3 [99] DRĄGOWSKI, Robert OK! Sport, Warszawa 20 690 8116717 10.00 R: 447
4 [227] WOJARSKI, Krzysztof UKS Sparta, Czyżowic 36 1121 412345 12.00 R: 849
5 [100] KONSTANCIAK, Andrzej OK! Sport, Warszawa 20 865 412316 14.00 R: 834
6 [248] MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 9 2885 8000573 16.00 R: 900
7 [120] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 24 1758 8091816 18.00 R: 947
8 [138] CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45, Gdyni 16 547 8201410 20.00 R:1022
9 [238] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 32 789 8655943 22.00 R:1051
10 [58] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 3 963 886350 24.00 R:1158
11 [62] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia, Warszawa 45 528 8040156 26.00 R:1150
Lista startowa wg kategorii: M65 3.5km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [317] GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 11 716 8006972 1.00 R:1129
2 [69] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT, Warszawa 37 72 8001099 3.00 R:1175
3 [89] BALA, Bogdan MKS Pogoń Siedlce 38 2105 501431 5.00
4 [25] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 31 142 8003548 7.00 R: 711
5 [182] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 4 2697 8631677 9.00 R: 564
Lista startowa wg kategorii: M70 2.9km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [379] JANOWSKI, Konrad KS Spójnia Warszawa 25 525 0.00 R: 481
2 [374] KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 2 830 2057145 2.00 R: 503
3 [44] KRÓLIKOWSKI, Władysław KOS Modrzew, Skwierz 46 884 427592 4.00 R: 743
4 [61] PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia Warszawa 25 521 8120748 6.00 R: 854
5 [70] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT, Warszawa 37 190 8672019 8.00 R:1066
6 [110] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 22 1168 8626617 10.00 R:1122
7 [45] MICHAŁEK, Janusz KOS Modrzew, Skwierz 46 742 8202030 12.00 R:1123
8 [109] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 22 69 8000572 14.00 R:1099
Lista startowa wg kategorii: M75 2.3km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [249] POKORA, Edward UMKS, Kwidzyn 9 1503 412004 0.00 R:1225
2 [46] PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew, Skwierz 46 883 2053655 2.00 R:1116
Lista startowa wg kategorii: M80 2.3km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [318] DURA, Kazimierz WKS Śląsk, Wrocław 11 720 54119 10.00 R:1038
Lista startowa wg kategorii: OPEN 3.0km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [] MIKHAYLOV, Victor Indywidualny 35 0 9777503 71.00
2 [] DURKA, Ewelina indywidulanie 23 0 9201837 73.00
3 [] MYKHAILOVA, Natalia Indywidualny 35 0 7437111 75.00
4 [] WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena indywidulanie 23 0 8650893 77.00
5 [] CHABRZYK, Andrzej Indywidualny 35 0 9101799 79.00
6 [] GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 33 0 9060601 81.00
7 [] WÓJTOWICZ, Daria indywidulanie 23 0 2086644 83.00
|