Lista startowa wg kategorii 26.09.2020 19:59:07
MMM2020 - Sprint
===Podkarpacki OZOS=========================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K12
-------------------------------------------------------------------------------------
1 DUPLAK, Sara UKS Patria Młynne K31 0.00
2 ŁĘGOWSKA, Zuzanna UKS Kometa Gliwice S28 2016953 1.00
3 DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria Młynne K31 2146606 3.00
4 JANAS, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S284516 338917 4.00
5 JUSZCZAK, Anna UKS Patria Młynne K31 6.00
6 MORDARSKA, Julita UKS Patria Młynne K314586 2146607 7.00
7 PIELICHOWSKA, Paulina UKS Kometa Gliwice S28 2016961 8.00
8 JUSZCZAK, Anna UKS Patria Młynne K314584 2146583 9.00
9 BRZOZOWSKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S28 2016963 10.00
10 BOMERSBACH, Julia UKS Kometa Gliwice S28 2016966 12.00
11 JUREK, Marta UKS Reflex Rybnik S514941 1451070 13.00
12 JABŁOŃSKA, Alicja UKS Kometa Gliwice S28 2016965 14.00
13 MORDARSKA, Julita UKS Patria Młynne K31 15.00
14 ŻUCHOWICZ, Inga UKS Reflex Rybnik S51 1451062 16.00
15 GOZDEK, Wiktoria UKS Kometa Gliwice S28 2016964 18.00
16 DUPLAK, Sara UKS Patria Młynne K31 1420648 19.00
Lista startowa wg kategorii: K14
-------------------------------------------------------------------------------------
1 ZELEK, Martyna UKS Patria Młynne K313632 886354 1.00
2 PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik S514760 8200899 2.00
3 SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel K303190 8640921 3.00
4 JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów R224752 4.00
5 OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel K304023 8000587 5.00
6 STANICZEK, Laura UKS Sparta Czyżowice S034626 4629228 6.00
7 PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó K483611 8664614 7.00
8 MYŚLIWIEC, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S284341 8518350 8.00
9 KRUCZKOWSKA, Alicja UKS Reflex Rybnik S514394 1451067 9.00
10 KOTYLAK, Wiktoria MKS "San" Jarosław R324463 10.00
11 WYCZARSKA , Maria UKS Azymut Dębów R22 11.00
12 NIESSNER, Pola WKS Wawel K303651 8000393 12.00
13 KOCUR, Aleksandra UKS Sparta Czyżowice S034629 4629231 13.00
14 DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice S284340 8629801 14.00
15 JANIAK, Lena UKS Reflex Rybnik S514391 2023847 15.00
16 MICZKA, Zofia UKS Kometa Gliwice S284811 2016951 16.00
17 MARCINKIEWICZ, Justyna MKS "San" Jarosław R324447 17.00
18 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel K303646 8000584 18.00
19 KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów R22 19.00
20 WIKTOR, Wiktoria UKS Kometa Gliwice S284089 2026145 20.00
21 BAJ, Zuzanna UKS Reflex Rybnik S514392 2048168 21.00
22 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów R22 22.00
23 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel K303938 8303011 23.00
24 WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów R224751 24.00
25 MASŁOWSKA , Marika LKS Górzanka Nawojow K01 25.00
26 FITRZYK, Magdalena UKS Patria Młynne K313622 886351 26.00
27 JAROSZ, Oliwia UKS Kometa Gliwice S284084 2035282 27.00
28 BREKSA, Blanka WKS Wawel K304268 8000586 28.00
29 LIS, Wiktoria MKS "San" Jarosław R325027 29.00
30 KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut Dębów R224056 30.00
31 LEUSZ, Nicola UKS Kometa Gliwice S284643 2016975 31.00
32 MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel K304022 8000389 32.00
33 POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S282461 8516450 33.00
34 DAWID, Alicja UKS Sparta Czyżowice S035021 4629232 34.00
35 BUL, Natalia UKS Kometa Gliwice S284810 2035289 35.00
36 BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel K304748 8000394 36.00
37 GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó K484935 412500 37.00
38 PIESTRAK, Karolina UKS Azymut Dębów R224056 38.00
39 KONIK, Julia UKS Reflex Rybnik S514940 1451063 39.00
40 KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa Gliwice S284933 2033880 40.00
Lista startowa wg kategorii: M12
-------------------------------------------------------------------------------------
1 BRZOZOWSKI, Bartłomiej UKS Kometa Gliwice S28 2016974 21.00
2 ZŁOBIŃSKI, Kacper UKS Kometa Gliwice S28 2026143 23.00
3 SOKOŁOWSKI, Jan UKS Kometa Gliwice S28 2016971 24.00
4 KRAJCARZ, Szymon UKS Reflex Rybnik S514943 1451061 25.00
5 PITURA, BArtłomiej UKS Kometa Gliwice S28 2016978 26.00
6 CZERWIŃSKI, Paweł UKS Kometa Gliwice S28 2016973 27.00
7 ZELEK, Bartłomiej UKS Patria Młynne K31 1420649 28.00
8 PACHOLCZYK, Oliwier UKS Kometa Gliwice S28 2026141 29.00
9 BRZĘCZEK, Michał UKS Kometa Gliwice S28 2016969 31.00
10 CEBULA, Grzegorz UKS Kometa Gliwice S28 2026142 32.00
11 ZELEK, Bartłomiej UKS Patria Młynne K31 33.00
12 SOKOŁOWSKI, Stanisław UKS Kometa Gliwice S28 2016975 34.00
Lista startowa wg kategorii: M14
-------------------------------------------------------------------------------------
1 PISAREK, Kordian WKS Wawel K304263 8000585 0.00
2 ŁABUDA, Mateusz UKS Kometa Gliwice S284086 2026151 1.00
3 JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka Nawojow K014957 2.00
4 BARTOŃ, Bartosz UKS Kometa Gliwice S284083 2026153 3.00
5 KOLORZ, Dominik UKS Sparta Czyżowice S034622 2028219 4.00
6 KLECZKA, Maciej UKS Kometa Gliwice S284742 2033880 5.00
7 OSMYK, Bartosz UKS Azymut Dębów R22 6.00
8 CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó K483602 886343 7.00
9 KUCZA, Jacek UKS Sparta Czyżowice S034619 4629227 8.00
10 LIS, Antoni UKS Azymut Dębów R224249 9.00
11 JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S284515 338919 10.00
12 MARKOWSKI , Jakub UKS Azymut Dębów R22 11.00
13 ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel K304749 2114860 12.00
14 ZELEK, Filip UKS Patria Młynne K313631 2146619 13.00
15 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel K304481 8099100 14.00
16 ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow K014494 15.00
17 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel K304019 8000395 16.00
18 JUSZCZAK, Antoni UKS Patria Młynne K314585 2146547 17.00
19 TARNOWSKI , Przemysław WKS Wawel K303939 2114853 18.00
20 KONIK, Robert UKS Reflex Rybnik S514942 1451064 19.00
21 MAGIERA, Igor UKS Kometa Gliwice S284484 2033877 20.00
22 KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanó K483608 886350 21.00
23 MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S284148 2032326 22.00
24 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow K014495 2300232 23.00
25 ŻMIJ, Szymon UKS Kometa Gliwice S284823 2016965 24.00
26 BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria Młynne K314587 886357 25.00
27 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojow K014496 2121115 26.00
28 RUPAREWICZ, Kevin UKS Kometa Gliwice S284088 2026156 27.00
29 URYGA, Artur WKS Wawel K304928 2114851 28.00
30 KLOC, Olaf UKS Kometa Gliwice S28 29.00
31 MORDARSKI, Oskar UKS Patria Młynne K313628 2146569 30.00
32 STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojow K014815 31.00
33 KURNYTA, Dawid UKS Patria Młynne K313625 2146533 32.00
34 JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka Nawojow K014958 33.00
35 KRUK, Wojtek UKS Azymut Dębów R22 34.00
|